نسخه تلکس آساره خبر
:: مشکلات بر تار و پود فرش بروجرد گره خورد/ دسترنج قالیبافان، بازار فروش ندارد پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۳

قالیبافان زیادی در شهرستان بروجرد مشغول به بافت فرش های دستبافی هستند که با هزار زحمت و هزینه های بالای مواد اولیه، فرش هایی را زیبا و بی نظیر می بافند اما بازار فرش دچار رکود شده و این دسترنج هنرمندان بازار فروش ندارد.


:: عدم ورود اسپانسرها، مهمترین مشکل در ورزش بانوان +تصاویر پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۵

تیم فوتبال بانوان خیبر لرستان به عنوان تنها نماینده استان لرستان در لیگ برتر فوتبال بانوان با مشکلاتی رو برو  است و در جدول رده بندی رقابت ها وضعیت مناسبی ندارد.


:: حضور زنان در ورزشگاه‌ها در صدر مطالبات چه کسانی است؟ چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۱

گویا حکم مسجل مراجع تقلید در خصوص قبح عدم حضور زنان در ورزشگاه‌ها به مذاق برخی روشنفکرنماها خوش نیامده است و همچنان دنبال ادامه ابراز این مطالبه هستند.


:: داعش بزرگترین ضربه را از بسیج مردمی خورد چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۳

اصلانی با بیان اینکه استکبار جهانی خواستار تضعیف کشورهای اسلامی است، گفت: داعش بزرگترین ضربه را از گروه بسیج مردمی خورد و به دنیا ثابت شد که هیچ قدرتی، توانایی مقابله با بسیج مردمی در یک کشور را ندارد.


:: زن آمریکایی: دیگر علاقه ای به نمایش بدن خود نداشتم +عکس چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۲

یک روز تصمیم گرفتم که شروع به خواندن فقط قرآن کنم تا بعد از آن بفهمم که این دین درباره چه چیزی است.


:: اعزام 1800 نفر از خانوده های ایثارگر به مشهد مقدس چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۲

مدیریت ایثارگران سپاه لرستان گفت: هزارو 800 نفر از رزمندگان و جانبازان زیر 25 درصد استان لرستان به مشهد مقدس اعزام شدند.


:: تکنیکی‌ترین صنایع‌دستی ایران به بازارچه نرفت/ تمدیدوعده‌های مدیرکل چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۲

در حالی از صنایع‌دستی لرستان به‌عنوان رتبه نخست تکنیک و فن در میان صنایع‌دستی ایران یاد می‌شود که همچنان این محصولات فرصتی برای عرضه در قالب ایجاد بازارچه‌ها پیدا نکرده‌اند.


:: سکوت در رابطه با قدس، نشان از خیانت است سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۱

رئیس کمیته ی حقوق بشر مجلس هشتم تاکید کرد:آنچه که مسلم است، مقابله ی جدی است که کشورهای اسلامی و عربی نسبت به این تصمیم باید داشته باشند چرا که قدس جایگاهی بین المللی و متعلق به همه ی ادیان است و سکوت کشورهای اسلامی در شرایط حاضر بوی خیانت خواهد داد.


:: زندگی سخت بیماران خاص با هزینه های سرسام آور درمان/ دست یاری خیرین،مرهم رنج بیماران می شود سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۵

بیش از پنج هزار بیمار خاص در شهرستان بروجرد وجود دارد که این بیماران برای تهیه داروها و درمان باید هزینه های سرسام آوری را پرداخت کنند، از این تعداد بیمار تنها 800 بیمار دفترچه داشته و تحت پوشش بیمه بیماران خاص قرار دارند.


:: زنان ما نیازمند عزت نفس برای موفقیت در کارها هستند/ کمک به زنان بی سرپرست زکات کارم است دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۸

یک بانوی موفق فن بیان گفت: معتقدم امروزه عزت نفس در بانوان ما کمی کمرنگ شده است و اگر زنان و دختران ما عزت نفس داشته باشند حتما به درجات بالای موفقیت دست پیدا خواهند کرد.


:: 56 درصد زایمان ها در پلدختر سزارین است دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۲

رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت: زایمان هایی که در پلدختر انجام می شود میزان 56درصد از آنها به صورت سزارین انجام می گیرد.


:: حمایت از طرح ها و پژوهش های علمی همیشگی باشد/بهره گیری از ظرفیت ایجاد مشاغل سبز در لرستان یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۷

پژوهشگر موفق لرستانی گفت: باید بستر فعالیت پژوهشگران در داخل کشور فراهم شود به مشکلات شان رسیدگی شود و از نظر کاری و امکانات زندگی آینده تضمین شود که آن زمان حضور موفق این افراد در صحنه های علمی کشور کوتاه نخواهدبود.