امروز: شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۷

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۵    عبارت مورد جستجو: کودکان نیازمند

وقتی پای صحبت های زوج جوانی که سال های پیش تک فرزندی را برای زندگی انتخاب کرده اند و اکنون در میانسالی هستند می نشینی، یا نظر زوج های جوان را برای داشتن بیش از یک فرزند جویا می شوی، دلایل بسیاری برای نخواستن بچه بیشتر می آورند که نمی دانی بهانه است یا حقیقتا مانعی بر سر فرزند آوری؟

كد خبر : ۲۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


در اطرافمان زنانی زندگی می کنند که به دلایل زیادی همچون فقر و اعتیاد همسر و یا اعضای خانواده، مجبورند بار زندگی خود و خانواده را به دوش بکشند و شجاعانه برای تامین مخارج زندگی تلاش کنند.

كد خبر : ۴۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۱


فرد بايد قلبا به مواردى متقاعد شود تا تمايلات درونى نسبت به آن پيدا کند. به بيان ديگر عادت به انجام کارهاى صحيح پيدا کند چه اينکه کسى او را در حال انجام آنها ببيند يا نبيند...

كد خبر : ۶۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


هستند زوج هایی که دلشان برای در آغوش گرفتن بک کودک پَر می کشد، دلشان می خواهد صدای خنده و گره از خانه شان بلند شود و این زوجین برای فرزند خوانده اقدام می کنند، کودکانی که امید زندگی می شوند.

كد خبر : ۹۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵


رئیس اداره حمایت های اجتماعی کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان گفت: یک هزار و 571 کودک نیازمند تحت حمایت سه هزار و 334 حامی درطرح ایتام و محسنین کمیته امداد شهرستان بروجرد قرار گرفته اند.

كد خبر : ۹۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین