امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۳

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۴۴    عبارت مورد جستجو: وام ازدواج

موج دوم: تعلل بانکهای لرستان در پرداخت تسهیلات موجب سرگردانی جوانان برای دریافت وام ازدواج شده است تا این امر خیر همچنان پشت باجه بانکها معطل باقی بماند.

كد خبر : ۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


سوءاستفاده از برخی تسهیلات ازدواج آسان، عدم وحدت رویه مسئولان و دستگاه‌ها در ترویج ازدواج آسان، تعیین اولویت مشکلات اقتصادی یا فرهنگی، تأثیر دوستی‌های خیابانی و اینترنتی بر سرانجام ازدواج، از اهم موضوعات مطرح شده در مناظره امروز بود.

كد خبر : ۱۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


وام ازدواج یکی  از تسهیلات دولت برای تشویق جوانان به امر ازدواج است. اما این طرح نیز در یکی دو سال گذشته با بن بست مواجه شد و بسیاری از زوج های جوان همچنان در صف انتظار برای دریافت وام ازدواج هستند.

كد خبر : ۱۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


عضو شورای شهر خرم آباد گفت: این روزها گلایه اکثر زوجهای جوان از وضعیت پرداخت وام ازدواج می باشد که با مراجعه به سایتها و بانکها مشکلات زیادی از قبیل طولانی بودن نوبت آنها، پاس کاری کردن بین بانکها  و... باعث گردیده که وام ازدواج برای جوانها به رویا و آرزو تبدیل شود.

كد خبر : ۱۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:شیوه های کنونی افزایش جمعیت که اخیرا اعلام شده، به هیچ وجه نمی تواند موثر باشد به همین منظور باید تغییرات اساسی در این شیوه ها انجام گیرد.

كد خبر : ۲۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


رئیس‌کل بانک مرکزی در خرم‌آباد گفت: پرداخت تسهیلات برای بنگاه‌های لرستان هیچ‌گونه محدودیتی ندارد و بنابراین جای هیچ‌گونه نگرانی در مورد کمبود اعتبار وجود ندارد

كد خبر : ۲۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


در ادامه تسهیل روند پرداخت وام ازدواج در شبکه بانکی، بانک مرکزی به 17 بانک و صندوق قرض الحسنه تاکید کرد که موانع دیگر موجود در مسیر متقاضیان را تا حد امکان برطرف کنند.

كد خبر : ۳۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸


فرهنگ‌های غلط در جامعه یکی از مهم‌ترین موانع ازدواج است، برای رسیدن به ازدواج آسان باید موانع سر راه ازدواج شناسایی شوند، یکی از مشکلات سر راه ازدواج آسان بالا بودن مهریه‌هاست که لازم است در زمینه پایین آوردن مهریه‌ها فرهنگ‌سازی شود.

كد خبر : ۳۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


در این مطلب روی صحبتمان با افرادی ست که قصد ازدواج دارند یا در شرف ازدواجند در انتخابشان دقت لازم را به خرج دهند و بیشتر در زمینه پختگی و با تجربه بودن فرد مقابلشان دقت کنند.

كد خبر : ۳۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


مدیرکل ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه تخصیص یک درصد از بودجه دستگاه‌های اجرایی به حوزه جوانان در لایحه بودجه سال 94 دیده نشده است، گفت: البته دو تبصره 16 و 21 در این لایحه پیش‌بینی شده است که اختصاص به مسکن، ازدواج و اشتغال جوانان دارد.

كد خبر : ۴۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۵


کارشناسان عمده مشکلات سر راه ازدواج جوانان را مورد قرار داده است.

كد خبر : ۴۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷


یکی از شاخصه‌های هوش اجتماعی است که تطابق فرد با زندگی اجتماعی را بیشتر می‌کند و انعطاف‌ناپذیری باعث کوتاه شدن عمر زندگی مشترک می‌شود.

كد خبر : ۴۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: مسئله مهم پس از ازدواج، اشتغال و مسکن است.

كد خبر : ۵۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۳


مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: از ۵۲ هزار متقاضی دریافت وام ازدواج، فقط ۴۴ هزار نفر وام دریافت کردند و حدود ۸ هزار نفر در صف انتظار قرار دارند.

كد خبر : ۵۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۲


طرح موضوع ورود زنان در ورزشگاه ها،اظهارنظرهایی خارج از چارچوب مصالح عمومی و عرف مذهبی است که جز حاشیه‌سازی و درگیر شدن دولت در موضوعات کم اهمیت و البته بی سرانجام، نتیجه دیگری در پی ندارد.

كد خبر : ۵۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴


دوازده نفر از نمایندگان طی نامه‌ای از رئیس جمهور درخواست کردند با تمهیداتی شرایطی را برای وام قرض‌الحسنه ازدواج جوانان ایجاد کند و فراهم کردن تسهیلات اشتغال برای آینده جوانان را مورد توجه قرار دهد.

كد خبر : ۵۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


روز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) با عنوان روز ازدواج نامگذاری شده است، در حالی که انتظار می‌رفت شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه باشیم اما گلایه‌های جوانان و حرکت منفعل وزیر جوانان حکایت از ناکارآمدی حوزه جوانان وزارت ورزش و جوانان دارد.

كد خبر : ۶۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴


یک جامعه شناس با بیان اینکه در حال حاضر سن بیوه شدن در کشور ما به ۱۶ سال رسیده است، گفت: سنت‌های غلط جوانان را از ازدواج دور کرده است.

كد خبر : ۶۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴


عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:‌در شرایط فعلی ضرورتی نداشت که تسهیلات 25 میلیون تومانی برای خرید خودرو پرداخت شود چرا که خرید خودرو جزو گرفتاری‌ها و مشکلات مردم نیست.
كد خبر : ۶۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت:‌ بیمه ازدواج جوانان به زودی رونمایی می‌شود. مشاوره و آموزش پیش از ازدواج، حمایت‌های اقتصادی برای خرید جهزیه و مهریه بخشهایی از این بیمه است و ۸۰ درصد خانواده‌ها به راحتی می‌‌توانند آن را تهیه کنند.

كد خبر : ۶۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲


معاون سابق وزارت ورزش و جوانان با انتقاد از اعطای وام ۲۵ میلیونی خرید خودرو گفت: وام ۲۵ میلیونی خودرو فقدان بصیرت مسئولان را آشکار کرد چرا که قطعاً فرزندان ما از آهن‌پاره‌هایی که در انبارها هستند ارزش بالاتری دارند.

كد خبر : ۶۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲


آمارهای موجود در دفاتر ثبت اسناد و جمعیت کیفری زندان‌ها نشان می‌دهد که مهریه زیاد نه تنها عامل خوشبختی و استحکام زندگی نشده، بلکه عامل مهمی در تزلزل زندگی زوج‌های جوان است.

كد خبر : ۶۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


آیا واقعا تأسف بار نیست که بشنویم و ببینیم تعدادی از دختران و پسران جوان این مملکت با همه سختی هایی که وجود دارد، مراسم عقد خود را برگذار کرده اند اما برخی از این عزیزان به خاطر تأمین نبودن جهیزیه که معلوم نیست این رسم از کدام قانون ، شرع و عرفی نشأت می گیرد در آرزوی سر و سامان گرفتن و به خانه خود رفتن مانده اند.

كد خبر : ۷۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۵


با گشت و گذار در بازار پر طمطراق جهیزیه در پایتخت و محاسبه سر انگشتی قیمتها می توان گفت که باید ۱۲ میلیون در جیب داشته باشی تا بشود یک جهیزیه آبرومندانه و حداقلی تهیه کرد.

كد خبر : ۷۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۵


مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان از اقدام این وزارتخانه برای فراهم کردن زمینه پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیونی ازدواج خبر داد.

كد خبر : ۷۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱


علیمردانی نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: بانک‌ها وام‌های کلان و ارزان با بازپرداخت درازمدت به کارمندان و مدیران خود پرداخت می‌کنند اما چرا برای پرداخت وام‌های ضروری همچون وام ازدواج دست و دلشان می‌لرزد.

كد خبر : ۷۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸


نامزد انتخابات ریاست جمهوری  گفت: 500 هزار جوان آماده دریافت وام در نوبت هستند اگر یکی از بدهکاران بانکی وام هایش را برگرداند مشکل وام جوانان حل خواهد شد.

كد خبر : ۹۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳


جهیزیه کابوس ازدواج های امروزی برای خانواده دختر است، این مقوله که در ابتدا یک هدیه از جانب بزرگترها برای آغاز زندگی جوان ها بود اکنون یک بار سنگین بر دوش پدر و مادر دختر شده است. اما به راستی برای حل این بدعت اجتماعی نقش مسئولان فرهنگی، وزارت ورزش و جوانان، دانشگاه ها، کمیته امداد امام خمینی (ره)، صدا وسیما و از همه مهم تر ان جی او ها و سازمان های مردم نهاد چیست و چه میزان توانسته اند در این زمینه مؤثر واقع شوند.

كد خبر : ۸۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸


آن پسر هرزه و بی خانواده فیلمی از وضعیت برهنه و آشفته من در آن خانه کذایی را برایم فرستاد و تهدید کرد که اگر مبلغ سه میلیون به حسابش واریز نکنم تمام عکس و فیلم ها را در فضای مجازی و حقیقی پخش می کند.

كد خبر : ۸۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷


استاندار لرستان گفت: 79 میلیارد تومان وام ازدواج در سال 94 پرداخت‌شده که امسال به 194 میلیارد تومان رسیده و حدود 130 میلیارد تومان دیگر تا پایان امسال باید پرداخت شود.

كد خبر : ۸۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱


استاندار لرستان گفت: طبق مرکز آمار نرخ بیکاری بانوان در لرستان 22.9 درصد و  این نرخ در استان ما نگران کننده است .

كد خبر : ۹۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰


وام ۸۰ میلیونی ازدواج به شرط سپرده گذاری و کسب امتیاز لازم مهمترین خبری بود که هفته گذشته از سوی مدیر بانک قرض الحسنه مهر ایران اعلام شد و واکنش های جالب و متعددی از سوی مردم به همراه داشت.

كد خبر : ۹۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴


فروردین ماه 95، مجلس شورای اسلامی بانک مرکزی را مکلف به افزایش و پرداخت وام ازدواج به مبلغ ۱۰ میلیون تومان کرد.

كد خبر : ۹۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶


محمدرضا رستمی در حاشیه برگزاری چهارمین گردهمایی معاونان امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در شیراز در جمع خبرنگاران افزود: در حال بررسی زمینه‌های همکاری در کارگروهی مشترک با بانک مهر ایران هستیم و از طریق دولت این موضوع را پیگیری می‌کنیم تا درصدی از منابع جاری دولت از طریق بانک مهر ایران مدیریت شود.

كد خبر : ۹۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۴


داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: بیمه زنان خانه‌دار حتماً باید اجرایی شود و همچنین بیمه زنان روستایی و عشایری حتماً باید اجرایی شود.

كد خبر : ۹۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۱


مدیر کل ورزش و جوانان لرستان از پرداخت ۳۱۳ میلیارد تومان تسهیلات ازدواج در این استان طی سال گذشته خبر داد.

كد خبر : ۹۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۷


نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: 500 هزار جوان آماده دریافت وام در نوبت هستند اگر یکی از بدهکاران بانکی وام هایش را برگرداند مشکل وام جوانان حل خواهد شد.

كد خبر : ۹۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳


استاندار لرستان گفت:  نزدیک به ۴۷ هزار نفر وام ازدواج  پرداخت شده است در حال حاضر یازده هزار زوج لرستانی در نوبت وام ازدواج هستند.

كد خبر : ۹۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴


یکی از مهمترین انتظارات جوان توجه به مشکلات این قشر و تلاش برای حل آنهاست که در دولت یازدهم مشکلات جوانان حل نشد و همچنان جوانان در صف های طولانی وام ازدواج هستند.

كد خبر : ۹۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷


مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: تا پایان سال گذشته 10 هزار و 219 نفر در استان متقاضی وام ازدواج بودند، که این تعداد طی شش ماهه نخست سالجاری و در حال حاضر به سه هزار و 639 نفر رسیده که با کاهش 65 درصدی مواجه بوده است.

كد خبر : ۹۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸


دولت در لایحه بودجه سال ۹۷ کل کشور سقف وام ازدواج برای هر یک از زوجین را همان ۱۰ میلیون تومان فعلی پیشنهاد کرده است.

كد خبر : ۹۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹


گویا حکم مسجل مراجع تقلید در خصوص قبح عدم حضور زنان در ورزشگاه‌ها به مذاق برخی روشنفکرنماها خوش نیامده است و همچنان دنبال ادامه ابراز این مطالبه هستند.

كد خبر : ۹۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲


سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به ثبت بیش از یک میلیون ولادت در ۹ ماهه اول امسال گفت: فراوان‌ترین اسامی در ۹ ماهه ابتدایی امسال برای پسران امیرعلی و برای دختران فاطمه بوده است.

كد خبر : ۹۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۴


 ظواهر و تجملات به هیچ وجه ضامن خوشبختی نیست و چه بسیار دختران و پسران جوانی که پس از برگزاری مراسم های پرهزینه با مشکلات اقتصادی مواجه شده اند و تا آستانه طلاق هم پیش رفته اند.

كد خبر : ۹۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۳


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین