امروز: پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۴

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۴۶۸    عبارت مورد جستجو: همایش

موج دوم:مصباح یزدی با اشاره به انتخابات آتی ریاست‌جمهوری گفت: باید مراقب باشیم چرا که باید کسانی سرکار بیایند که اولویتشان اسلام باشد نه ایرانی بودن، اینکه شعار ایران بدهند این شعار بهایی‌ها هم هست.

كد خبر : ۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸


موج دوم:اسفندیار رحیم مشایی گفت: در آینده جایی برای امپراطور و حاکم نمی‌ماند. آنها که ماندنشان براساس زور و سلطه است نمی‌مانند، آنان که خط ظلم و ستم را ادامه می‌دهند خلاف جهت آب حرکت می‌کنند.

كد خبر : ۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸


موج دوم: دبیر نخستین گردهمایی مدیران و فعالان فضای مجازی استان لرستان گفت: بیش از 450 نفر از فعالان عرصه مجازی استان برای شرکت در این همایش که 21 اسفندماه جاری در خرم‌آباد برگزار می‌شود، ثبت نام کرده‌اند.

كد خبر : ۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


موج دوم: انتشار پوستر برای تبلیغات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، از همان دوره اول در ایران اغاز شد. شیوه ای که تا الان هم قدیمی نشده است.

كد خبر : ۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


موج دوم: آخرین همایش انتخاباتی ولایتی عصر دیروز در سالن شهید افراسیابی و با حضور تعدادی کثیری حامیان این کاندیدای ریاست جمهوری برگزار شد.

كد خبر : ۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


موج دوم: از آنجایی که ما برای هماهنگی‌های این عملیات نمی‌توانستیم از تلفن استفاده کنیم مجبور شدیم تا از طریق پیغام رسانه با سرلشکر فیروز آبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و آقای جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی ارتباط برقرار کنیم که این امر نیم ساعت به طول انجامید.

كد خبر : ۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


مصاحبه با مدیر مسؤول و صاحب امتیاز ماهنامه ی کودکان و نوجوانان غرب کشور، پیشوک فاطمه نیازی/ روشتا: ………………………………….. داریوش جعفری، مدیرمسؤول اولین نشریه ‏ی کودکان غرب کشور است و مدرس گرافیک. وی نزدیک دو سال است “پیشوک” را برای کودکان هدیه آورده است. همان کودکانی که «آنتوان دوسنت اگزوپری» درباره‏ شان می‏ گوید:«کودکان تنها [...]

كد خبر : ۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


موج دوم: صبح امروز،دوازدهمین همایش رسم هجرت با حضور دانشجویان جهادی استان لرستان در دانشگاه لرستان آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


موج دوم: رئیس‌جمهور منتخب با بیان اینکه شنبه و يکشنبه بعد از برگزاري انتخابات دنياي ديگري بود، گفت: از دوشنبه نقطه عطفي در تاريخ کشور به تصوير کشيده شد. نقش اصلي اين نمايش بزرگ را ملت ايران ايفا کردند و البته رهنمودهاي مقام معظم رهبري از آغاز تا پايان حماسه نقش بي‌بديلي داشت.

كد خبر : ۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


موج دوم: ضرغامی در مراسم نکوداشت هشت سال تلاش جهادی دولت خدمتگزار با اعطای نشان تقدیر رسانه ملی به احمدی‌نژاد از خدمات رئیس‌جمهور تجلیل کرد.

كد خبر : ۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


آساره خبر: رئیس حوزه هنری لرستان از میزبانی استان در برگزاری همایش منطقهای تئاترماه غرب کشور خبر داد.

كد خبر : ۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: سپهوند؛ کارشناس فرهنگی بسیج جامعه زنان سپاه استان گفت: هدف از اجرای این همایش معرفی توانمندی های زنان در عرصه های مختلف و نقش بسیج جامعه زنان در کارآمدی نظام اسلامی، فراخوان عضویت بسیج و معرفی شهیده شاخص سال سیده طاهره هاشمی می باشد.

كد خبر : ۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


آساره خبر: سپهوند؛ کارشناس فرهنگی بسیج جامعه زنان سپاه استان گفت: هدف از اجرای این همایش معرفی توانمندی های زنان در عرصه های مختلف و نقش بسیج جامعه زنان در کارآمدی نظام اسلامی، فراخوان عضویت بسیج و معرفی شهیده شاخص سال سیده طاهره هاشمی می باشد.

كد خبر : ۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


آساره خبر: در این کارگروه از همه اقشار زنان فعال دعوت شده بود؛ چه اصلاح‌طلب و چه اصولگرا؛ از مینو مرتاضی لنگرودی گرفته تا انسیه خزعلی، و حالا حسن روحانی است که باید نسبت به لیست انتخاب شده توسط کارگروه زنان نظر دهد و یکی از گزینه‌ها را به عنوان معاون امور زنان انتخاب کرده و کلید ساختمان نوفل لوشاتو را به او تحویل دهد.

كد خبر : ۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


آساره خبر: گفتگویی با مسئول کانون بانوان ازنا که از فعالیت ها و گلایه هایش از مسئولین می گوید.

كد خبر : ۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پلدختر از برگزاری چهارمین جشنواره استانی شعر بومی رضوی در پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا در این دو هفته که به خود فرصت داده بداند جنگ انرژی‌ها را فعال می‌کند و روح جهاد را نزد مسلمانان گسترش می‌دهد.

كد خبر : ۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


آساره خبر: سفیر سوریه به کشورهای مرتجع منطقه، غرب و آمریکا اشاره کرد که تمام تلاش خود را برای به زانو در آوردن محور مقاومت در پیش گرفتند و گفت: در آغاز این جنگ معاون وزیر دفاع آمریکا آشکارا اعلام کرد چنانچه رابطه خود را با ایران قطع کنید، این جنگ پایان می‌یابد.

كد خبر : ۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


آساره خبر: مستاجران در نشست خبری از برگزاری کارگاه ویژه ائمه جماعات دانشگاه های منطقه غرب کشور در لرستان خبر داد و گفت: این دوره با حضور ائمه جماعات دانشگاه های اصفهان، کرمانشاه، همدان، ایلام و لرستان از تاریخ سه شنبه 19 شهریور ساعت 8 صبح به مدت 3 روز در دانشگاه لرستان برگزار می شود.

كد خبر : ۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


آساره خبر: مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: 8 هزار امام‎زاده در سطح کشور وجود دارد.

كد خبر : ۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


آساره خبر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار کارگزاران حج امسال، حج را مایه اقتدار سیاسی، فرهنگی و معنوی جامعه اسلامی دانستند و افزودند[...]

كد خبر : ۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


آساره خبر: فرمانده ناجا با بیان اینکه به جای برخورد با افراد باید به سراغ مقصران اصلی و باندها برویم گفت: باید روی برخی باندها که در راستای ایجاد فساد در جامعه اقدام می‌کنند تمرکز کنیم به گونه‌ای که اخیرا در اینترنت بلیت فروخته شد و آدرس یک مدرسه را دادند که در آنجا مهمانی با عقاید انحرافی و شیطان‌پرستی قرار بود برگزار شود.

كد خبر : ۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


آساره خبر: فرمانده کل سپاه گفت: شکست طرح حمله نظامی دشمنان به سوریه، آخرین مورد ناکامی آنان در مقابل انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


آساره خبر: رئیس دانشگاه آزاد خرم آباد از برگزاری همايش ملی سيره علوی به ميزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد  طی اسفند ماه سال‌ جاری خبر داد.

كد خبر : ۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: فرماندار سلسله در همایش تجلیل از آتش نشانان گفت: آتش نشانان نماد ایثار و از خودگذشتگی برای خدمت به مردم و نجات جان آنان هستند.

كد خبر : ۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


آساره خبر: معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان دلفان از برگزاری بیش از 50 برنامه متنوع به مناسبت هفته ناجا در شهرستان دلفان خبر داد.

كد خبر : ۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


استاندار لرستان گفت: حفظ نظام و اطاعت از مقام معظم رهبری و تلاش در جهت تامین امنیت، رفاه و آرامش مردم، مهم ترین خواست و پیام شهدا در طول انقلاب اسلامی بوده است.

كد خبر : ۱۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


سازمان هدفمندسازی یارانه ها امروز در اطلاعیه ای اخبار منتشر شده از سوی برخی خبرگزاری ها درخصوص عقب افتادن واریز یارانه ها را تکذیب کرد.

كد خبر : ۱۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان گفت: امروز بیش از هزاران شبکه ماهواره‎ای سعی دارند با نمایش برنامه‎های واهی جوانان ایرانی را اغفال کنند.

كد خبر : ۱۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به همایش ملی «تغییرات جمعیتی و نقش آن در تحولات مختلف جامعه» با اشاره به اهمیت موضوع جمعیّت و ضرورت فرهنگ سازی برای اقناع نخبگان در ارتباط با نیاز کشور به افزایش جمعیت، خاطر نشان کردند[...]

كد خبر : ۱۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


حجت الاسلام سید احمد میر عمادی؛ در همایش خادمین عتبات عالیات ضمن تسلیت ایام عزاداری حضرت سیدالشهداء، گفت: برگزاری این همایش در ماه محرم معنا و مفهوم دیگری دارد چون نوکران ابا عبدالله گرد هم جمع شده اند تا ارادت خود را به آن حضرت ثابت کرده و نشان دهند.

كد خبر : ۱۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


همایش خادمین عتبات عالیات؛ باحضورجمعی ازخادمین ومسئولین در سالن همایش جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد .     

كد خبر : ۱۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


چهل منبر فرهنگی است که در طول قرن گذشته وارد فرهنگ عزاداری لرستان شده است البته نه به شکل امروزی، این آیین برگرفته از سقاخانه هایی بوده که در استانهای هم جوار گرفته شده چرا که بروجردیها با استانهای هم جوار ( همدان، تهران، اصفهان و...) ارتباط داشته اند.

كد خبر : ۱۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


مسئول بسیج جامعه زنان کشور در نشست خبری تشریح برنامه های هفته بسیج این سازمان از تجلیل یکصد زن اسوه در سطح ملی در همایش " طلیعه داران ایثار"خبر داد.

كد خبر : ۱۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


محبوبه قویدل حیدری یکی از بانوان اسوه همایش "طلایه داران ایثار" با اشاره به تنوع موجود در برنامه های بسیج اظهار داشت: در بسیج برای هر قشری برنامه های بسیار مفید و متنوعی پیش بینی شده است و با استفاده از پتانسیل های موجود در این نهاد می توان پله های ترقی را راحت تر پیمود وی مهم دلیل موفقیت خود را استحکام اراده و تلاش خستگی ناپذیر دانست .

كد خبر : ۱۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


عبدالرضا رحمانی فضلی در همایش "طلایه داران ایثار" با تأکید بر نقش بسیج جامعه زنان کشور در رفع معضلات و آسیب های اجتماعی گفت: 90 درصد از زنان ایرانی معتقد به حیا حجاب و شئونات زن اسلامی هستند از این رو باید در تقویت و عمق بخشی به ارزش های اسلامی تلاش کنیم که تحقق این امر حضور گسترده زنان مردم را می طلبد.

كد خبر : ۱۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی؛ امام جمعه خرم آباد در جلسه تفسیر و نشست تلویزیونی در رابطه با مبانی فقهی و همایش تجلیل از پیشتازان رجعت به حجاب که به همت بسیج جامعه زنان استان برگزار شد در جمع بسیجیان به تفسیر سوره مریم پرداخت و گفت: سوره مریم با 98 آیه از سوره های مکی قرآن کریم است، و موضوعات و محتوای سوره مریم را می توان به پنج قسمت تقسیم کرد.

كد خبر : ۱۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


كد خبر : ۱۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان خرم آباد با شعار  شکوه مقاومت برگزار شد.

كد خبر : ۳۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۷


رییس کل دادگستری لرستان در کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری استان، اظهار داشت: دو عامل از جمله حمایت از مالکیت های معنوی و موانع خارجی منجر به کاهش رتبه کسب و کار در کشور و به ویژه در استان لرستان شده است.

كد خبر : ۱۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


همزمان با فرا رسیدن روز جهانی معلولان همایش پیاده‌ روی خانواه‌های معلولان با تعدادی از معلولان بعد از ظهر جمعه در خرم‌آباد برگزار شد.

كد خبر : ۱۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۵


در گردهمایی ائمه جمعه اهل قلم کشور که روز شنبه 16 آذر برگزار شد، مقاله  امام جمعه پلدختر تحت عنوان "سبک زندگی غربی و معایب آن " جز سه مقاله برتر شناخته شد.

كد خبر : ۱۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


حسین میردریکوندی؛ مدیر کل ثبت احوال استان لرستان، از راه اندازی سامانه جدید ثبت تغییر نشانی و کد پستی هموطنان در پورتال سازمان ثبت احوال خبر داد و گفت: الزام ثبت تغییر نشانی نیازمند همکاری دیگر دستگاههای اجرایی است.

كد خبر : ۱۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


حسین میردریکوندی؛ مدیر کل ثبت احوال استان لرستان، از راه اندازی سامانه جدید ثبت تغییر نشانی و کد پستی هموطنان در پورتال سازمان ثبت احوال خبر داد و گفت: الزام ثبت تغییر نشانی نیازمند همکاری دیگر دستگاههای اجرایی است.

كد خبر : ۱۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


در حاشیه‌ همایش «حمایت قضایی، رونق اقتصادی»، با حضور مسئولان استان و مدیر اجرایی مرکز داوری اتاق ایران دفتر مرکز داوری تجاری در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم‌آباد آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۱۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


آموزش و پرورش، به عنوان بزرگترین سیستم و دستگاه اداری، اجرایی کشور وظیفه بسیار خطیری را به عهده دارد و معلمین وظیفه خطیر آموزش و پرورش در کلاس درس و صحن و سرای مدرسه را برعهده دارند.

كد خبر : ۱۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با تاکید بر ضرورت انسجام و هماهنگی در برگزاری برنامه های دهه فجر توسط کمیته فرهنگی بیان داشت: باید نوآوری بیشتر و تغییرات متناسببا نیاز مردم در اجرای برنامه ها لحاظ شود.

كد خبر : ۱۵۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۴


همایش وقف و رسانه روز یکشنبه هشتم دی در مجتمع رفاهی لاله با حضور مسئولین اداره اوقاف و اصحاب رسانه برگزار شد.

كد خبر : ۱۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۹


مشاوررییس جمهور پیشنهاد داد که یک میلیون شغل زنانه در کشور ایجاد شود و از شهرداری‌ها خواسته شود که به مشاغل خانگی پروانه دهند.

كد خبر : ۱۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


مسئول بسیج رسانه استان گفت: عرصه بسیج رسانه، عرصه ای باز و تعدیل پذیر و انتقاد پذیر است و بالاترین قدرت را در بین اقشار بسیج دارد ولی ابزاری که اصحاب رسانه در دست دارند ابزاری منحصر به فرد و بسیار قدرتمند است و همه افراد با همه سلایق را مورد استفاده قرار می دهد.

كد خبر : ۱۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۱


سریال آوای باران مدتی است از شبکه سوم سیما، مهمان خانه‌‎های مردم شده است که داستان یک پدر و دختری را به تصویر می‌کشد که بیست سال پیش در یک اتفاق از هم جدا شدند و علاقه‌مندان فراوانی را در طی سی و دو قسمت پخش شده به خود جذب کرده است.

كد خبر : ۱۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور، با بیان اینکه سبک زندگی شهید سیده طاهره هاشمی بر گرفته از فرهنگ عاشورا است، فرهنگی که راه آرمان های اسلامی و دفاع از ولایت جان می بازد، گفت: همه نسل ها به وجود چنین نوجوانی می بالد می تواند به او تکیه کند و راست قامت بایستد.

كد خبر : ۱۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: بیش از 100 برنامه فرهنگی و هنری همزمان با ایام گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرهای مختلف استان برگزار می شود.

كد خبر : ۱۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰


موج رسانه ای که در اعتراض به حضور سریع القلم  باکروات در نشست داووس، به راه انداخته شد، گواه براین مدعاست که هنوز در ایران استفاده از کراوات در مجامع دیگر به خصوص نشست های سیاسی ممنوع است و با آداب و رسوم اسلامی و ایرانی منافات دارد.

كد خبر : ۱۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۷


دومین همایش سراسری جامعه سالم با حضور اندیشمندان و پژوهشگران از سراسر کشور در دانشگاه علوم پزشکی لرستان روز سه شنبه آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۱۹۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


سید غلامرضا نعمت پور برنده سیمرغ بلورین سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر ، نصرت الله مسعودی پیشکسوت منتخب جشنواره تئاتر فجر، سعید سروش، منتخب جشنواره عکس فجر و داوود پور حمزه منتخب بخش مسابقه جشنواره تئاتر فجر از بی توجهی و بی احترامی استاندار و همکارانشان گله کردند .

كد خبر : ۱۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۸


نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به خسارات بالای پدیده گردو غبار در لرستان گفت: مسوولان اجرایی استان تلاش برای جذب بودجه مبارزه با این پدیده و همچنین جبران برخی خسارت های ناشی از آن را به صورت ویژه دردستور کار خود قرار دهند.

كد خبر : ۱۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۹


رئیس پلیس راهور لرستان گفت: تصادفات مرگبار و منجر به فوت در استان لرستان امسال ۲۷ درصد کاهش یافته است.

كد خبر : ۱۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۸


پدر بلوط ایران گفت: عمر درخت بلوط به دو هزار سال نیز می‎رسد.

كد خبر : ۲۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴


اولین جشنواره استانی تجلیل از برترین های صالحین لرستان در مکان سالن همایش های جهاد کشاورزی خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴


مدیرکل امور بانوان و مشاور استاندار لرستان گفت: یکهزار و 500 برنامه فرهنگی هنری ویژه بانوان خانه دار و بانوان دستگاه های اجرایی استان همزمان با هفته بزرگداشت مقام زن در استان برگزار می شود.

كد خبر : ۲۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


برنامه‌های بزرگداشت هفته مقام زن و روز مادر، هدیه ویژه به زنان ایرانی همزمان با آغاز هفته زن، ارائه لایحه بیمه زنان خانه دار به دولت، برداشتن سهمیه بندی جنسیتی در کنکور امسال، بررسی راهکارهای جایگزین برای حضور بیشتر زنان در محل کار پس از زایمان، بررسی وضعیت یارانه زنان بدسرپرست از مهمترین محورهای نشست خبری معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده است.

كد خبر : ۲۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


علی لاریجانی، بی خانمانی را از مشکلات جدید تفکر غرب نیست به زن و خانواده دانست و افزود: شهید مطهری با رد برخی سنت های متحجرانه در سلب امتیازاتی از زن و همچنین نگاه مدرن امروزی غرب، می گوید: این افراط و تفریط جایگاهی در تفکر اسلامی ندارد و موضع اسلام، موضع اعتدالی است.

كد خبر : ۲۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


زمین پاک، آسمان آبی و آب سالم به آرزوهای دست نیافته بشری تبدیل شده و در طول یک سال مورد هجمه سنگین آلودگی و آزار قرار گرفته بعد می خواهیم با برگزاری چند نمایش و همایش در یک روز مشکلات و معضلات آن را حل نمائیم.

كد خبر : ۲۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۴


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت یارانه نقدی به کارگران خبر داد و گفت: در فاز دوم، این گروه از جامعه یارانه می‌گیرند ضمن اینکه نخستین بسته حمایتی، اردیبهشت‌ماه به اقشار ضعیف داده خواهد شد.

كد خبر : ۲۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۶


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت : اندیشه ها و خط انقلاب اسلامی امام راحل در بیانات مقام معظم رهبری قابل پیگیری است در این راستا، با حفظ وحدت وآرامش، نظام جمهوری اسلامی به بالندگی و پیشرفت خواهد رسید.

كد خبر : ۲۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۷


با وجود وعده مسئولان برای دادن سبد امنیت غذایی هر دو ماه یکبار در سال ۹۳، اکنون در آستانه چهارمین ماه سال و دو هفته مانده به ماه مبارک رمضان، هنوز خبری از سبد کالای حمایتی دولت نیست.

كد خبر : ۲۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


وزیر صنعت ، معدن و تجارت بر ضرورت واگذاری امور تنظیم و تثبیت بازار به اصناف تاکید کرد و گفت: این وزارتخانه خواهان واگذاری تنظیم و تثبیت بازار به اصناف است و آماده هستیم این موضوع را در سال جاری عملیاتی کنیم.

كد خبر : ۲۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


مشاور اجرائی مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: همایش استانی "من یک شهروند هستم" برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نسبت به حقوق شهروندی در لرستان برگزار می شود.

كد خبر : ۲۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


حزب مشارکت در بیانیه‌ای نظام را به ایجاد آشوب و اغتشاش تهدید کرد و اعلام تأیید پیروزی احمدی‌نژاد را باعث به خطر افتادن جمهوریت نظام دانست!

كد خبر : ۲۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) می‌گوید:در خصوص آزادراه تهران شمال با تمام توان و قدرت آمادگی داشتیم که عملیاتی کنیم و یک ساختار سازمان خوبی در قرب پیش بینی شد که در زمانبندی مشخص اجرایی شود اما کار توسط دولت متوقف شد.

كد خبر : ۲۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


مدیرکل آفریقا و عربی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از وسایل ارتباط جمعی و رسانه ها به عنوان مهمترین ابزار در جهانی کردن روز قدس یاد کرد.

كد خبر : ۲۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری خطاب به برگزارکنندگان همایش خط قرمز گفت: کار شما به عنوان یک صدای جدید و حرف ناهماهنگ با رهبری نباشد. وقتی رهبر معظم انقلاب می گویند اصل مذاکرات هسته ای را قبول دارند باید این موضوع را قبول کنیم.

 
كد خبر : ۲۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۳


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اکنون دیپلمات های سیاسی ما در مقابل همه قدرت های جهانی در حال دفاع از منافع ملت هستند.

كد خبر : ۲۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


در روزهای اخیر، رژیم صهیونیستی بار دیگر حملات وحشیانه ی خود به مردم بیگناه غزه را آغاز کرده است به همین مناسبت، پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، با توجه به بیانات بیست و پنج سال گذشته رهبر معظم انقلاب، نقشه راه مسأله فلسطین را منتشر کرد.

كد خبر : ۲۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


امیرحسین شفیعی نمایش ˈفریاد غزهˈ را در تالار اندیشه حوزه هنری و هم زمان با برگزاری همایش بزرگ غزه تنها نیست اجرا می کند.

كد خبر : ۲۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


دبیر کل حزب الله لبنان در سخنرانی که به مناسبت روز جهانی قدس انجام شد اظهار داشت: صهیونیست ها تاکنون در محو مسئله فلسطین و نابودی مقاومت ناکام ماندند.

كد خبر : ۲۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۴


رییس بسیج زنان کشور گفت: نتایج یک تحقیق نشان می دهد، نوع نگاه مردان نقش بسزایی در بدحجابی همسران خود دارند.

كد خبر : ۲۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تعدیل نیرو حقوق معلمان را ۲۵ درصد افزایش خواهد داد ، از بازنشست شدن پیش از موعد ۳۰ هزار نیروی این وزارتخانه خبر داد .

كد خبر : ۲۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


معاون رییس جمهوری گفت: خبرنگاران باید فارغ از مسایل جناحی و سیاسی فعالیت کنند و بدانند که مقام معظم رهبری، ترسیم کننده برنامه ها در کشور هستند.

 

كد خبر : ۲۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


معاون حقوقی،امور مجلس واستان‎های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سیاست های تفکیک جنسیتی که دربعضی برنامه‎های هنری اعمال شده نه تنها جزو سیاست های ابلاغی ما نبوده است بلکه به مصلحت کیان خانواده هم نیست.

كد خبر : ۲۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


مسئول دفتر هماهنگی بنیاد ملی حجاب و عفاف استان لرستان گفت: حجاب در واقع میوه عفاف است که آثار آن در وجود انسان تجلی پیدا می کند.

كد خبر : ۲۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


رئیس‌جمهور از «مذاکره‌هراس»ها انتقاد کرد و گفت: یک عده به ظاهر شعار می‌دهند ولی بزدل سیاسی هستند و تا حرف مذاکره پیش می‌آید می‌گویند ما می‌لرزیم. به جهنم؛ بروید یک جای گرم برای خود پیدا کنید. خداوند شما را ترسو و لرزان آفریده است.

كد خبر : ۲۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


بزرگترین و مجهزترین مجتمع تفریحی و علمی غرب کشور در منطقه ای کوهستانی به نام مدبه کوه در خرم آباد در حال ساخت است.

كد خبر : ۲۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


حضرت آیت الله خامنه ای رویدادهای چندین سال اخیر در منطقه را نشان دهنده واقعیت یاد شده خواندند و خاطرنشان کردند: قدرتهایی تلاش کردند با زور و اسلحه منافع خود را تأمین کنند که ناکام ماندن

كد خبر : ۲۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


فیلم "بابل پس از میلاد" از دیگر فیلم های موج موسوم به آثار آخرالزمانی به شمار می آید که چندی است به عنوان جریان اصلی سینمای آمریکا خود را مطرح ساخته است.

كد خبر : ۲۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


بعد از انتشار کتابی برای شاعر ضددین و حمایت از کارگردان تئاتر ضدانقلاب، ‌این‌بار همراهی معنادار وزیر ارشاد با خواننده حامی فتنه!

كد خبر : ۲۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۷


*« اکنون زمان آن است که روسای دولت‌هایی داشته باشیم که مردم دوستشان داشته باشند اما مخالفانشان از ایشان هراسی هم در دل داشته باشند.»

 

كد خبر : ۲۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۷


فرمانده سپاه  ابوالفضل (ع) ناحیه خرم آباد گفت: بسیج دارای دو رکن است یکی دین و دیگری بصیرت است که اگر این دو را نداشته باشد با دیگر   افراد فرقی ندارد

كد خبر : ۲۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


همزمان با وقوع درگیری های سنگین در منطقه اسکندریه استان بابل در حدود 50 کیلومتری جنوب بغداد، نیروهای ارتش، داوطلبان و پیشمرگان کرد برای پاکسازی جلولا در استان دیالی در شمال شرق پایتخت عراق، عملیات تازه ای را آغاز کردند.

كد خبر : ۲۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۱


توسعه صادرات غیرنفتی که به عنوان یکی از راهکارهای دولت برای خروج از رکود تورمی مطرح است از جمله ارکان اصلی اقتصادی کشور شناخته می شود که این موضوع نه تنها از دیدگاه ارزآوری آن بلکه از نظر ایجاد اشتغال در داخل کشور از اولویت ویژه ای برخوردار است.

كد خبر : ۲۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


وزیر ارشاد دولت نهم کمبود جمعیت را یکی از علل مهم پیری زودرس در آینده ایران عنوان کرد و گفت: با روند فعلی رشد جمعیت سال 1420 با کمبود نیروی جوان روبه‌رو خواهیم بود

كد خبر : ۲۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه بسیاری از شهدای برجسته اصناف و بازار شناخته‌شده نیستند، تصریح کردند: برگزاری کنگره شهدای اصناف و بازار یقیناً به احیای نام این آبرومندان نظام اسلامی و انقلاب اسلامی کمک خواهد کرد.

كد خبر : ۲۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


مخترع جوان لرستانی که موفق به ساخت «دستگاه اعلام سرقت کابل» شده، از برخورد شعاری برخی مسئولان با مطالبات مقام معظم رهبری انتقاد کرد و گفت: خرید کالا‌های ایرانی و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان یکی از مطالبات مقام معظم رهبری است که برخی از مسئولین به‌صورت شعاری و تشریفاتی با آن برخورد می‌کنند.

كد خبر : ۲۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


سخنگوی فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه طی دهه‌های گذشته دشمنان برای تمام جنبه‌ها از جمله غذای ما نیز برنامه‌ریزی کرده‌اند، گفت: هم‌اکنون بسیاری از محصولات کشاورزی که ما مصرف می‌کنیم منجر به عقیم‌سازی و ناباروری می‌شود.

كد خبر : ۲۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مأموریت بسیج مأموریتی است که در هیچ سازمان دیگری شاهد آن به لحاظ گستردگی و پراکندگی جغرافیایی نیستیم.

كد خبر : ۲۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


مدیر نمایشگاه تخصصی صنایع وابسته سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت : در همایش تجلیل از برگزیدگان بخش کشاورزی که پنجم شهریور در سالن جهاد کشاورزی برگزار می شود 64 پروژه به صورت همزمان افتتاح خواهد شد.

كد خبر : ۲۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


جشن «ضامن آهو» امروز، دهم شهریور به‌مناسبت دهه کرامت در کانون پرورش فکری استان لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۲۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


همایش «نقش دختران در تحکیم بنیان خانواده» به‌مناسبت گرامیداشت دهه کرامت عصر سه‌شنبه، یازدهم شهریور درامامزاده زیدبن علی(ع) خرم‌آباد برگزار شد.

كد خبر : ۲۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


وزیر نفت با اشاره به اینکه نوک حمله تحریم ها به سمت صنعت نفت است، گفت: کشورهای غربی و آمریکا خواسته اند با تحریم صنعت نفت کشور را دچار مشکل کنند اما همچنان به سمت هدف ها پپیش می رویم.

كد خبر : ۲۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


دبیر ستاد هفته دفاع مقدس سازمان بسیج جامعه پزشکی از نخستین یادواره شهدای زن جامعه پزشکی در هفته دفاع مقدس خبر داد.

كد خبر : ۳۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۷


معاون بهداشت وزارت بهداشت، تقویت نظام مراقبت مادران را یکی از برنامه های طرح تحول سلامت بیان کرد و گفت: جلوگیری از سزارین های بی مورد و رسیدن به شاخص مطلوب 25 تا 30 درصد، یکی از اهداف این طرح است.

كد خبر : ۳۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۶


مشاور استاندار در امور اقوام و عشایر لرستان گفت: ایل بزرگ بیرانوند استان لرستان حدود 400 هزار نفر جمعیت دارد.

كد خبر : ۳۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۶


معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده ضمن تاکید بر اینکه باید مسیر توسعه خود را با سیاست‌های دوستدار کودک تنظیم کنیم، گفت: باید با حساس‌سازی مسئولان، نهادهای حاکم و جامعه مدنی بتوانیم در اعتلای وضعیت کودکان بکوشیم.

كد خبر : ۳۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۴


امروز یکی از معضلات اجتماعی در جامعه ایران موضوع بی حجابی و یا بدحجابی توسط زنان در سطح جامعه است موضوعی که امروز کم کم به یک معضل اجتماعی بدل شده و بسیاری از نهادهای فرهنگی را برای حل آن به تکاپو واداشته است.

كد خبر : ۳۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۷


رییس سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی با اشاره به رشد و توسعه روزافزون فناوری اطلاعات، گفت: برای افزایش بهره وری نیازمند ایجاد نظام یکپارچه بین سازمان استاندارد و وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات هستیم.

كد خبر : ۳۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


معاون وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی سوء تغذیه را حادثه پنهانی عنوان کرد که در کودکان به دلیل فرهنگ و سطح سواد مادر،درآمد خانواده و یا عدم سلامت کودک اتفاق می افتد.

كد خبر : ۳۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


 فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت فاطمه الزهراءشهرستان پلدختر  گفت: در انجام همه کارها  اول رضای خدا را جلب کنیم دوم اینکه پشتیبان محکم ولایت فقیه باشیم تا در پیشبرد کارها و وظیفه ی محوله موفق عمل کنیم.

كد خبر : ۳۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۲


رئیس خانه کشاورز بروجرد گفت: اکنون زنان ۴۵ درصد از اقتصاد کشاورزی شهرستان بروجرد را برعهده دارند و صادقانه تلاش می‌کنند تا غذای شهرستان را تامین کنند.

كد خبر : ۳۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


دبیر قرارگاه فرهنگی صاحب الامر لرستان گفت: بعد از یک ماه کار شبانه روزی از شامگاه یکشنبه به طوری رسمی اجرای تئاتر "فصل شیدایی" با حضور بیش از ۲ هزار نفر آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۳۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


تمایلی برای مطرح‌شدن در رسانه‌ها ندارند، افکار عمومی با وجود اینکه همسرانشان را به خوبی می‌شناسد، از آن‌ها تصویری در ذهن ندارد. خواسته یا ناخواسته، پشت پرده، نقش‌های سیاسی و اجتماعی‌شان را ایفا می‌کنند.

كد خبر : ۳۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


حرف پدرم در مورد شهادت این بود که با دعا خواندن و پشت میز نشستن  انسان شهید نمی شود برای شهادت باید هجرت کرد و دل از خانه و مال و فرزندان کند و به مناطق محروم رفت.

كد خبر : ۳۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


مدیرکل دفتر مشارکتهای مردمی و سازمانهای مردم نهاد ستاد مبارزه با موادمخدر کشور از برگزاری همایش" نقش مشارکت اجتماعی در مبارزه با مواد مخدر در 31 استان کشور خبر داد.

كد خبر : ۳۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۳۰


آیت‌الله صادق آملی لاریجانی در همایش "قانون و امر به معروف و نهی از منکر" با اشاره به بررسی طرح "امر به معروف و نهی از منکر" در صحن علنی مجلس تاکید کرد: طبق قانون اساسی "امر به معروف و نهی از منکر" وظیفه‌ای همگانی است.

كد خبر : ۳۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۴


دبیرکل مجمع جهانی حضرت علی‌اصغر(ع) از برگزاری همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی در بیش از ۲۳۰ نقطه جهان و ۲۵۰۰ نقطه در ۳۲ استان کشور خبرداد وگفت: هدف از راه‌اندازی آن پرسش قرآنی «بِأَیِّ ذَنبٍ قُتِلَتْ» درباره کوچکترین شهید حماسه کربلاست.

كد خبر : ۳۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: امروز شاهد در هم تنیده شدن صلح و جنگ هستیم. چهره جنگ‌ها تغییر کرده و خیلی از کشورها هر چند در ظاهر با یکدیگر تعامل دارند اما در باطن با یکدیگر می‌جنگند.

كد خبر : ۳۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


 جانشین مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع)  استان لرستان از برگزاری همایش رهروان زینبی خبر داد و گفت این همایش  توسط  اوقاف و امورخیریه و حوزه علمیه خواهران با همکاری بسیج جامعه زنان با هدف ترویج فرهگ حجاب زینبی و زنده نگه داشتن قیام عاشورا و نقش حضرت زینب(س)  در دفاع از ولایت استان خبر داد .

كد خبر : ۳۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


مراسم رهروان زینبی در روز دوازدهم محرم الاحرام در امامزاده زیدابن علی(ع)  با همکاری بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) در شهرستان خرم آباد با حضور جمع کثیری از بانوان برگزار شد.

كد خبر : ۳۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


همایش بزرگ رهروان زینبی در امامزاده زیدابن علی (ع) خرم آباد برگزار گردید

كد خبر : ۳۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز انقلاب اسلامی ایران در موقعیتی استثنایی، نصرت یافته، غالب، مقتدر و عزیز در محیط منطقه ای و جهانی قرار دارد.

كد خبر : ۳۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


هم‌زمان با بیستمین دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، نشست بررسی موانع اجرایی شدن قانون عفاف و حجاب و بررسی عملکرد وزارتخانه‌ها در زمینه گسترش حجاب در جامعه، در غرفه خبرگزاری فارس برگزار شد.

كد خبر : ۳۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


معاون رییس جمهوری و رییس حفاظت محیط زیست، گفت: در نظر داریم تفاهمنامه مشترکی با هدف حفظ محیط زیست بین سازمان و وزارت دفاع منعقد شود.

كد خبر : ۳۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۲


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان سازمان بسیج مقتدرترین آثارعامل در اقتدار نظام جمهوری اسلامی معرفی کرد. 

كد خبر : ۳۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


به مناسبت هفته بسیج همایش کوهپیمایی خانوادگی در بام خرم آبادبا حضور خانواده بسیجیان و سپاهیان  برگزار شد.

كد خبر : ۳۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۳۰


اخیراً در اقدامی بی‌سابقه و بدون اطلاع و هماهنگی با مراکز قانون‌گذار و برخلاف اصول 77 و 125 قانون اساسی در حوزه زنان و خانواده به بهانه تحقق برنامه پنجم توسعه با تفاهم نامه‌ای با صندوق جمعیت سازمان ملل در ایران به امضا رسیده است که مفاد پذیرفته شده با گذشت پنج ماه به اطلاع افکار عمومی نرسیده است

كد خبر : ۳۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱


رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز بخش اعظم جریان نفت و گاز زیر پای سربازان امام خامنه‌ای است و اینطور نیست که بخواهیم به این موضوع نگاه کنیم که کسانی تحریم می‌کنند یا نه، به جهنم که موافقت نمی‌کنند و به جهنم که تحریم می‌کنند.

كد خبر : ۳۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) گفت: هفته بسیج فرصتی است تا کار کردهای بسیج را در حوزه فرهنگی ،اجتماعی،سازندگی،و اقتصادی و..به مردم معرفی و از آنها تجلیل شود.

كد خبر : ۳۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ترس را در وجود آمریکا و رفتارهای سیاسی نظامی و مذاکراتش حس می‌کنیم، گفت: تسلیم شدن آمریکا مقابل ما در تمام رفتارهایش معلوم است.

كد خبر : ۳۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


مسئول بسیج جامعه زنان استان چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه جنگ نرم دشمن، بیشتر قشر زنان را نشانه گرفته است، اظهار داشت: زنان به عنوان نیمی از افراد جامعه می توانند پرچمدار این جنگ در برابر دشمن باشند؛ همچنین وظیفه ما بسیجیان در این عرصه بسیار سنگین تر و خطیر است.

كد خبر : ۳۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۴


همایش بزرگ بسیجیان  خرم آباد با شعار شکوه مقاومت برگزار شد.

كد خبر : ۳۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۷


وزیر امور خارجه کشورمان در همایش دیپلماسی هسته‌ای گفت: تمام دنیا به این نتیجه رسیده که راه برخورد با ایران راه مذاکره است.

كد خبر : ۳۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: یکی از مواردی که استعمارگران خوب از عهده آن بر آمدند، سیستم‌سازی بود زیرا اگر خود نیز در کشور حضور داشتند آن را تمام و کمال انجام می‌دادند اما اکنون نیز آن سیستم کارکرد خود را داشته است.

كد خبر : ۳۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


گسترش فساد، انحطاط ارزش و اخلاقیات، کم رنگ شدن حس مسئولیت پذیری در برابر خود و جامعه و بی‌تفاوتی از مهم‌ترین آثار شوم رفاه زدگی و تجمل گرایی است که انسان‌ها را از هویت واقعی شان دور می‌کند وافراد را با تنهایی‌های خطرناک خو می‌دهد، این گونه، آمار جرم و بزه و خطاکاری افزایش می‌یابد، باید حواسمان را جمع کنیم، یکی از برنامه‌های تهاجم فرهنگی و محورهای اصلی جنگ نرم علیه نظام و کشورمان تغییر شکل و شمایل زندگی‌ها و رفاه زدگی و منفعت طلبی ماست.

كد خبر : ۳۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: لازم است به‌منظور افزایش سرانه مطالعه کتاب و گسترش فضای فیزیکی کتابخانه‌ها، نمایشگاه‌های تخصصی کتاب موردتوجه قرار گیرد.

كد خبر : ۳۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۳


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در حوزه فناوری و پزشکی اختلافات بسیار فاحشی نسبت به اوایل انقلاب ایجاد شده است؛ فاصله زیادی را پیموده‌ایم و یک میراث سنگین با تلاش‌های مجاهدین فی سبیل الله برای ما باقی مانده است و نباید بگذاریم که مسیر کشور کند شود.

كد خبر : ۳۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۳


مدیرکل سازمان محیط‌زیست لرستان گفت: معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور سه‌شنبه هفته جاری به استان لرستان و شهرستان خرم‌آباد سفر می‌کند.

كد خبر : ۳۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


دانشجویان با ورود رئیس‌جمهور به محل برگزاری مراسم روز دانشجو، شعار «موسوی قاتل است، محاکمه‌اش واجب است» را سر دادند.

كد خبر : ۳۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


رهبر معظم انقلاب در پیامی خطاب به سران سه قوه فرمودند: تصمیمات قاطع ، عملی و بدون هرگونه ملاحظه ای بگیرید و اجرا کنید.

كد خبر : ۳۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای طی مرقومه‌ای برای همایش ملی ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، این سوال را مطرح کردند که چرا اقدام قاطع و اساسی در امر مبارزه با فساد انجام نمی‌گیرد.

كد خبر : ۳۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


«آنتوان بارا» نویسنده مسیحی کتاب «حسین در اندیشه مسیحیت»گفت:مسیحیان عرب به اهل بیت (ع) احترام می‌گذارند و در بیشترخانه‌های مسیحیان عکس حضرت علی (ع) وجود دارد چون آنها معتقد هستند که شباهت زیادی به حضرت مسیح(ع) دارد...

 

كد خبر : ۳۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹


مرجع تقلید شیعیان جهان با تاکید بر اینکه ایران مهد پرورش هزاران «قاسم سلیمانی» است، گفت: امروز شاهدیم که آمریکا و اروپا در آرزوی یکبار دیدن «قاسم سلیمانی» هستند.

كد خبر : ۳۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


اصل همتایی فرهنگی از مسائل مهم در انتخاب همسر است و یکی از مسائلی که در دانشگاه‌های ما مشکل‌ساز شده این است که دانشجوی ما نمی‌داند باید با همتای خود ازدواج کند.

كد خبر : ۳۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۵


هر چند نرخ باروری کل در اکثر کشورهای دنیا پایین آمده، اما شتاب این کاهش در ایران سریع تر است، بگونه ای که ایران دومین کشور اسلامی است که پایین ترین نرخ باروری را بعد از کشور آلبانی بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۱ دارا است.

كد خبر : ۳۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۵


دبیر همایش ملی سبک زندگی حضرت زینب (س) در دانشگاه آزاد خرم‌آباد گفت: 70 مقاله به دبیرخانه همایش ملی سبک زندگی حضرت زینب(س) در خرم‌آباد ارسال شده است.

كد خبر : ۳۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


تشکل های دانشجویی دانشگاههای لرستان با صدور بیانیه ای اظهارات اهانت آمیز مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نسبت به آیت الله علم الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مشهد و مجلس را که در همایش اطلاح طلبان کوهدشت مطرح شده است را محکوم کردند.

كد خبر : ۳۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


روند پرونده هسته‌ای نشان می‌دهد اگر دست مخالفان افراطی این پرونده باز باشد و دانشگاه جولانگاه اظهارات این اشخاص قرار گیرد، هر چند سمت سابق نمایندگی مردم را ندارند اما همچنان سخن از برچیدن فعالیت هسته‌ای خواهند زد، فعالیتی که رئیس جمهور در راس آن بوده و افراد خبره ای مثل محمدجواد ظریف هدایت آن را بر عهده دارند.

كد خبر : ۳۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱


همزمان با سالروز شهادت امام رضا(ع) اولین همایش باشکوه  پیاده روی «حرم تا حرم »در  خرم آبادبر گزار شد.

كد خبر : ۳۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


رئیس سازمان ثبت احوال کشور در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران به نکاتی از جمله اینکه ۱۴ درصد خانواده‌های ایرانی فاقد فرزند هستند و میلی به فرزندآوری ندارند، کاهش ولادت‌ها و ازدواج‌ها در دهه کنونی و افزایش میزان طلاق و فوتی‌ها اشاره کرد.

كد خبر : ۳۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵


«عبدالسلام» پدر «مروِنا» می‌گفت "مردم این ملک، افغان‌ها را برای کارهای سخت می‌خواهند و مانند انسان‌های درجه دوم با آن‌ها رفتار می‌کنند" چنانکه وقتی شنید صابر کارگر ایرانی عاشق دختر نوجوان او شده با حالتی پریشان که شاید ناشی از نفرت از جامعه پناه‌دهنده است، فریاد برآورد که "عاشق چیِ دختر ما شده‌اند؟ عاشق بیچارگی و پریشانی او ؟!" (دیالوگ فیلم چند متر مکعب عشق)

كد خبر : ۳۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷


رئیس سازمان بسیج گفت: در سال 88 برخی آقازاده‌ها هفته‌ای یک تا دو بار به انگلیس می‌رفتند. باید بررسی شود آنها در این کشور چه می‌کردند

كد خبر : ۴۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


در نظر گرفتن هزینه‎هایی جهت آموزش سیره علوی در میان نسل جوانان به‌ویژه آموزش عالی و آموزش و و پرورش می‎تواند راهکارهای خوب و مثبتی ارائه دهد

كد خبر : ۴۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰


همایش ملی سیره علوی برای ششمین سال متوالی صبح امروز در محل سالن همایش‌‎های دانشگاه فرهنگیان خرم‌آباد آغاز به کارکرد.

كد خبر : ۴۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


9 دی برای همیشه در تاریخ پرافتخار این ملّت، ثبت شد و برای چندمین بار، ثابت گردید که تا نور ولایت در دل‌های این مردم، شعله می‌کشد هیچ خطری نمی‌تواند نظام مبارک جمهوری اسلامی را تهدید کند
كد خبر : ۴۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۳


نمیدانم این چگونه حصری است که میتوانند به راحتی با بیرون تماس برقرار کرده و بیانیه و نظره صادر کنند و صبح به صبح نان داغ و تازه را از دست نگهبانان خود بگیرند.

كد خبر : ۴۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۳


سمینار آموزشی شفا با موضوع «درمان روان با اسماء الهی با تمرکز بر دو اختلال افسردگی و اضطراب»، ظهر ۱۲ دی‌ماه با سخنرانی حسین اقبالی‌نسب، روانشناس با تخصص خانواده درمانی و با حضور گسترده مردم علاقه‌مند در سالن سعدی مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

كد خبر : ۴۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴


سالانه 160 هزار رویداد ازدواج در کشور اتفاق می افتد که یک چهارم آن به طلاق می انجامد.

كد خبر : ۴۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۵


مدیر کل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس گفت: نرخ زاد و ولد در سیستان و بلوچستان حدود 3.5 برابر متوسط کشوری است.

كد خبر : ۴۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۶


معاون فنی دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت گفت: متاسفانه سن ازدواج در زوج‌های جوان به نسبت دهه 60 حدود 10 سال افزایش یاقته است.

كد خبر : ۴۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۶


معاون هماهنگ کننده در سپاه استان لر ستان گفت: انقلاب و دهه فجر میراث امام و شهداست و انشالله ما بتوانیم از آن خوب پاسداری کنیم.

كد خبر : ۴۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۷


مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: در ماه‌های اخیر تلاش‌های زیادی انجام‌شده و به‌زودی شعبه دانشگاه شهید محلاتی لرستان در مجتمع تربیتی آموزشی ولایت لرستان راه‌اندازی می‌شود.

كد خبر : ۴۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۸


عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد با اشاره به فضای دانشگاه آزاد گفت: فضای تملق و رئیس و مرئوسی در دانشگاه آزاد زیاد است.

كد خبر : ۴۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۰


جشنواره قهرمانان صنعت شب گذشته در حالی برگزار شد که با حاشیه‌هایی مانند لباس عجیب بنیانگذار جشنواره و حضور یک شرکت ارائه‌دهنده خدمات ماساژ و کیسه‌کشی ژاپنی در فرآیند ارزیابی جشنواره همراه بود.

كد خبر : ۴۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۱


مشاور امور بانوان وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مشارکت کنونی زنان در این وزارتخانه 13 درصد است؛ اما تلاش می کنیم این مشارکت تا سال 1404 در سطوح سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و اجرا در بخش‌های مختلف مزدبگیری، حمایتی و سرمایه‌گذاری به 30 درصد افزایش پیدا کند.

كد خبر : ۴۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۱


عضو هیات علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی گفت: تعاملی که نوزاد در بخش NICU، با مادر از طریق لمس و آغوش او دارد، پاسخ‌های مناسبی را به تکامل نوزاد می‌دهد.

كد خبر : ۴۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۲


شاید بهتر باشد با تجمیع همه هزینه‌های کلان فرهنگی که برای گسترش حجاب در نظر گرفته شده و سپردن مجموعه این اعتبارات به چهره‌ای چون چرخنده، اجازه داد به جای روش‌های کنونی، با روشی که او در پیش گرفته به سادگی حجاب را به شیوه اولی در کشورمان نهادینه کرد.

كد خبر : ۴۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۳


دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) از برگزاری اجلاس هم‌اندیشی سازمان‌های مردم‌نهاد در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب خبر داد و گفت: این همایش 25 دی ماه و با حضور 90 سازمان مردم‌نهاد برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۴۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۴


پنج‌شنبه گذشته اولین همایش اصلاح‌طلبان درسال جاری که بیشتر با محوریت انتخابات اسفند سال آینده مجلس تدارک دیده شده بود، برگزار شد و در این همایش، آدم‌های ریز و درشت اصلاحات سخنرانی کردند.

كد خبر : ۴۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۷


یکی از شدیدترین و بدترین تشنج های شیرخواران ، به نام " سندرم اسپاسم شیرخواران"، علامتی شبیه به دل درد، همراه با بی قراری و پرش های طبیعی هنگام خواب دارد.

كد خبر : ۴۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰


عباس کی منش مشهور به مشفق کاشانی به علت نارسایی قلبی شامگاه گذشته در گذشت.

كد خبر : ۴۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰


سرانجام سیاه نظام برده‌داری جنسی غرب، مجوز روحانی برای فروش خانه مسکونی دولتی در تهران ، تذکر دوم به «وطن امروز» و ارسال پرونده به دادگاه، توکلی: ظریف نباید به فرانسه می‌رفت و ...از جمله خبر ویژه روزنامه های سه شنبه هستند که میتوانید اینجا بخوانید.

كد خبر : ۴۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰


مدیر کارگروه تعالی جمعیت و خانواده بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: بزرگترین اشتباه ما در اجرای سیاست کنترل جمعیت این بود که چنان فرهنگی بر جامعه حاکم شد که فرزند زیاد داشتن به ضدارزش و فرزند کم داشتن، کم‌کم به ارزش تبدیل شد.

كد خبر : ۴۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰


در حالی دولت مصوب کرده بود امسال ۵۷۰۰میلیارد تومان یارانه تولید پرداخت شود که بنا به گفته نوبخت تاکنون ۵۰۰میلیارد تومان پرداخت شده و طیب‌نیا هم از پرداخت ۱۰۰۰میلیارد تومان تا پایان سال خبر داد، یعنی تکلیف ۴۰۰۰ میلیارد دیگر معلوم نیست.

كد خبر : ۴۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


رئیس سازمان موزه دفاع مقدس گفت: سه ماه پیش حاج قاسم سلیمانی به من گفت فلانی من الان درست روی قبر صدام در حال جنگیدن هستم.

كد خبر : ۴۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵


تحلیل منتشر شده در پایگاه خبری حزب ندا حتی اگر با هدف مخاطب قرار دادن افکار عمومی تهیه نشده باشد و صرفا مخصوص سران حزب باشد، باز هم نافی وجود اختلاف و تشتت در جاح اصلاح‌طلبی نیست، زیرا مطلب مزبور بیانگر ذهنیت و ضمیرناخوداگاه اعضای اتاق فکری است که با تحلیل‌ها و رصد‌های خود سران ندا را تغذیه می کند.

كد خبر : ۴۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۶


دکتر"حسین راغفر" اقتصاددان گفت: خانوارهای مردسرپرست 38 درصد و زن سرپرست 49 درصد دچار فقر هستند و مطالعات 30 ساله در زمینه فقر نشان می دهد که از سال 63 تا 92 همواره افزایش فقر در حوزه زنان گسترش بیشتر یافته است

كد خبر : ۴۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۶


مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: متاسفانه در جامعه ما عفاف را مختص به زنان می دانند در حالی که عفاف و حجاب تنها مختص زنان نیست.

كد خبر : ۴۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۶


راهپیمایی 15 دقیقه یی وزیران امور خارجه ی ایران و آمریکا در پیاده روی شهر ژنو با هیاهو و حاشیه هایی همراه بوده است. البته بسیاری از تحلیلگران این پیاده روی را نه خطای دیپلماتیک بلکه رسم و عرف دیپلماسی می دانند.

كد خبر : ۴۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴


فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ایران به کمک ملت عراق برای نابودی داعش شتافت تا جایی که جهان حتی خود اوباما مات و مبهوت ماندند از این که داعش با برنامه ریزی چند ساله ای که داشت در عراق شکست خورده است و ایران بلای جان داعش در عراق شد.

كد خبر : ۴۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵


نماینده ولی فقیه درلرستان درکنگره استانی فخر نور گفت: شهید رحیمی  فردی شجاع  با شهامت ، باقاطعیت و دارای تعهد و تقوی الهی ، با اخلاق و با اخلاص بود.

كد خبر : ۴۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت : فسادهای اقتصادی ، اعتماد مردم را کاهش می دهد و باید تلاش کرد که جلوی چنین فسادها و جرم هایی در کشور گرفته شود .

كد خبر : ۴۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۳۰


كد خبر : ۴۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


سفر دیرهنگام معصومه ابتکار به اهواز، برگزاری مراسم ختم والده محمود احمدی‌نژاد و ... برخی از حوادث سیاسی در این هفته بودند که حواشی جالب توجهی نیز به دنبال داشتند.

كد خبر : ۴۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


رهبر معظم انقلاب فرمودند: امروز فشار واردات، کشور را دارد از پا درمی‌آورد و در خصوص میزان واردات قاچاق به کشور نیز ارقام بسیار عجیبی مطرح است.

كد خبر : ۴۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


رئیس جمهور گفت: اوایل انقلاب می‌گفتند که جنگنده‌های پیشرفته F۱۴ را پس بدهیم چون اینها خیلی پیشرفته هستند، پس بدهیم و پولش را بگیریم.

كد خبر : ۴۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


نمانیده مردم خرم‌آباد در مجلس گفت: دولت مجری برگزاری انتخابات است و خوب است که خود را درگیر این مسائل نکند.

كد خبر : ۴۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۵


حجت‌الاسلام حامدرضا معاونیان با بیان اینکه مرحوم منذر به دفاع حکیمانه از حقیقت حفظ شعائر دینی پرداخته است و اولین برکات شعائر دینی این است که امنیت حسینی ایجاد می‌کند، گفت: شب گذشته یک کره‌ای روایتی جالب از مسلمان شدنش بیان کرد.

كد خبر : ۴۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۵


فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه هدف رزمایش پیامبر اعظم (ص) برقراری امنیت در منطقه خلیج فارس است، گفت: منطقه دریای عمان، تنگه هرمز و خلیج فارس در تسلط کامل نیروی دریایی سپاه قرار دارد.

كد خبر : ۴۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


سرپرست فرهنگ عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه با بیان اینکه معاونان فرهنگی قوه قضاییه پشتیبان ومدد کار زنان وکودکان آسیب دیده ومورد ستم واقع شده اند گفت: نباید یک لحظه نسبت به حقوق این افراد غلفت کنیم

كد خبر : ۴۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۹


چند روز دیگر به برگزاری نشست کمیسیون مقام زن در نیویورک مانده است اما مسافران این همایش بین‌المللی از کشورمان بیش از ۱۰۰ نفرند که حضور این افراد در این نشست ابهام‌برانگیز است.

كد خبر : ۴۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۱


به همراه دارد

آیت الله ابراهیم امینی در پیامی به نخستین جشنواره ملی ازدواج و خانواده جوان، ازدواج به موقع و تشکیل خانواده را یک نیاز طبیعی دانست و تصریح کرد: اگر ازدواج طبق معیارهای صحیح انجام گیرد، منافع فراوانی را به همراه دارد.
كد خبر : ۴۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۱


مسئول عملیات قرارگاه فرهنگی صاحب‌الامر لرستان گفت: همایش بزرگ افسران فرهنگی استان لرستان با عنوان «جنگی که بود، جنگی که هست» سه‌شنبه ۱۲ اسفند در دانشگاه آزاد خرم‌آباد برگزار می‌شود.

كد خبر : ۴۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۱


یک دکترای تخصصی (Ph.D ) بیوشیمی بالینی گفت: غربالگری افراد جامعه توسط آزمایشگاه‌های تشخیص طبی می‌تواند نقش قابل توجهی در شناسایی افراد مبتلا به بیماری مزمن کلیه در مراحل اولیه و جلوگیری از ابتلا به نارسایی‌های حاد کلیوی داشته باشد.

كد خبر : ۴۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۶


پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار امام خامنه‌ای، از مخاطبان خود خواست مهم‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله‌ رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۹۳ را انتخاب کنند.

كد خبر : ۴۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: آنچه از طرف ایران مطرح است، جایگزینی عدالت جنسیتی و توانمند‌سازی زنان به جای برابری جنسیتی است.

كد خبر : ۴۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۳


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از برنامه‌ریزی برای برگزاری همایش بین‌المللی «خانواده در ادیان ابراهیمی» با همکاری واتیکان خبر داد.

كد خبر : ۴۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۷


همدلى و همزمانى دولت و ملت رمز موفقیت ملت ایران اسلامى در طول قریب به چهار دهه گذشته بوده و امسال نیز با تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامى بر عمق آن افزوده خواهد شد.

كد خبر : ۴۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


مدیر عامل اتحادیه مؤسسات قرآنی لرستان با بیان این‌که ما به‌دنبال آن هستیم که فضای قرآنی استان را به‌سمت تخصصی شدن ببریم، افزود: قبل از این کارهای تخصصی قرآنی به‌صورت پراکنده در برخی از مؤسسات برگزار می‌شده است اما در‌صدد برگزاری دوره‌های تخصصی به‌صورت متمرکز هستیم.

كد خبر : ۵۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۷


همزمان با میلاد با سعادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا(س)، همایش جشن و سروری با همکاری بعثه مقام معظم رهبری و از سوی کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلای معلی با حضور دو هزار مادر ایرانی مقیم عراق برگزار می شود.

كد خبر : ۵۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸


دومین جشنواره ملی اسوه های صبر و مقاومت با هدف جریان سازی فرهنگی- اجتماعی در راستای ترویج ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس برگزار می شود.

كد خبر : ۵۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: همزمان با هفته بزرگداشت مقام زن، همایش بزرگداشت بانو خدیجه ثقفی با عنون همایش بانوی انقلاب با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود.

كد خبر : ۵۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


رئیس بسیج جامعه زنان از تهیه ۷ هزار جهیزیه به مبلغ ۳ میلیون تومان برای هر جوان در هفته زن خبر داد.

كد خبر : ۵۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


بیشتر کسانی که موفقیت هایی در صحنه اجتماع و حتی در صحنه علمی داشتند، مرهون خانم هایشان که با آنها همکاری کردند هستند. در واقع مردان موفق، مرهون بانوان خود هستند.

كد خبر : ۵۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین گفت: زنان باید در اجرای سبک زندگی اسلامی همت لازم را داشته باشند و در این میان زنان سرپرست خانوار از نقش برجسته تری برخوردارند.

كد خبر : ۵۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۶


وزیربهداشت با اشاره به اینکه موفقیت کامل طرح تحول نیازمند دو دهه زمان است،نسبت به زمین ماندن ابلاغ ویژه امام خامنه ای ابراز نگرانی کردوگفت: چرا جراحی لوزه کمتر از پول آژانس یعنی ۱۸هزار تومان و عمل سزارین در بخش دولتی ۳۰هزار تومان است.

كد خبر : ۵۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای روایتی از عیادت رهبر معظم انقلاب اسلامی از والدین شهدا در بخش آی.سی.یو بیمارستان خاتم الانبیا را در سالروز این حضور به نقل از مدیر بیمارستان منتشر کرد.

كد خبر : ۵۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


عضو جمعیت زنان مسلمان نواندیش بابیان اینکه برخی گروه ها باافراط و تفریط موکدات امام راحل را نادیده می گیرند، گفت: اینها راه به جایی نمی برند زیرا ۳۰ سال پیش راهمان را پیدا کردیم.

كد خبر : ۵۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


مدیر کل امور بانوان استان لرستان گفت: اگر احداث پارک بانوان در زمان مدیریت من بود قطعا اجازه این کار را نمی دادم چرا که این پارک از لحاظ موقعیت مکانی و فضا برای بانوان مناسب نیست.

كد خبر : ۵۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵


پس از گذشت روزها از برگزاری همایش بانوی انقلاب، هنوز حواشی این برنامه نقل محافل سیاسی و شبکه های اجتماعی است.

كد خبر : ۵۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۷


یک پژوهشگر و محقق در حوزه صهیونیسم و دشمن‌شناسی با بیان اینکه مشکل صهیونیسم بر سر عقاید مسلمانان است، گفت: آل سعود با عقاید تکفیری خود، به نام اسلام جسارت‌هایی علیه مسلمانان می‌کند که خیانت‌های آنها کمتر از جنایت‌های رژیم صهیونیستی نیست

كد خبر : ۵۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۷


ادواره شهدای تیپ «فاطمیون» مدافع حرم حضرت زینب (س) با حضور مادران و خانواده‌های شهدای گمنام فاطمیون و جمعی از مسئولان استانی و کشوری در سالن همایش‌های صداو سیمای خراسان رضوی برگزار شد.

كد خبر : ۵۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶


معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور عصرچهارشنبه در حاشیه همایش مددکاری اجتماعی و مسوولیت اجتماعی در تهران ابزار امیدواری کرد، روند پرداخت یارانه در کشور ساماندهی و هدفمند شود.

كد خبر : ۵۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷


اگر بگوییم برخی از دختران و زنان به نوعی وابسته لوازم آرایشی خود هستند، شاید سخنی به گزاف نگفته باشیم؛ این دسته از زنان محال است جایی بروند و آرایش را فراموش کنند!

كد خبر : ۵۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۷


قائم مقام وزیر کشور در امور فرهنگی و اجتماعی گفت: متاسفانه پس از طلاق در بین زنان، فقط 10 درصد آنان به ازدواج مجدد روی می آورند.

كد خبر : ۵۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۷


رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: از نظر ملتی برای حفظ استقلال خود انقلاب کرده است ، تفکری که مذاکره با آمریکا را برای خود افتخار می داند، مردود است.

كد خبر : ۵۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


کارشناس برنامه‌های فرهنگی صداوسیما گفت: در حال حاضر 6 میلیون پسر و 5 میلیون دختر مجرد در کشور داریم.

كد خبر : ۵۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


دبیر کل حزب الله لبنان امروز در سخنانی ضمن ناکام خواندن ریاض در تحقق اهداف خود در تجاوز به یمن اعلام کرد که گروه داعش همان القاعده و ساخت آمریکا، عربستان سعودی و پاکستان است.

كد خبر : ۵۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶


معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور با بیان اینکه مهمترین عامل تولید، دانش، مهارت و فناوری است، گفت: آموزش فنی و حرفه‌ای با ایجاد مهارت در افراد نقش بسیار مؤثری در ایجاد بسترهای توسعه و ارتقای توانمندی‌ زنان و مشارکت در فعالیت‌ اقتصادی دارد.

كد خبر : ۵۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۷


معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: با توجه به وضعیت موجود، اکنون نرخ بیکاری زنان تقریبا دو برابر مردان است.

كد خبر : ۵۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۷


رئیس دانشگاه الزهرا گفت: راحت‌طلبی زنان باعث کاهش فرزندآوری شده است.

كد خبر : ۵۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۰


مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان  لرستان گفت: نهضت فرهنگی ما زنده‌ایم، در استان لرستان اجرا می‌شود.

كد خبر : ۵۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۱


مشاورعالی وزیر ورزش و جوانان همایش نخبگان ورزشی بانوان کشور را مصداق بارزی برای همدلی و همزبانی توصیف کرد و گفت: امروز در سالگرد حماسه مردمی 24 خرداد و دومین سال انتخاب دکتر روحانی به عنوان رییس جمهور خوشحالیم از برگزاری همایشی که مصداق بارز همدلی است.

كد خبر : ۵۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۵


همایش گرامیداشت 24 خرداد همزمان با سالروز انتخاب حجت الاسلام حسن روحانی به عنوان رییس جمهور با حضور جمع کثیری از اصلاح طلبان در سالن جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد که با حواشی به شرح ذیل روبه رو شد.

كد خبر : ۵۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۵


همایشی تحت عنوان بزرگداشت 24 خرداد، با حضور اصلاح طلبان استان لرستان در خرم آباد برگزار شد که متن کامل سخنرانی دبیرکل حزب اعتماد ملی به شرح ذیل است.

كد خبر : ۵۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۵


رییس کمیته برگزاری مراسم سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه در حوزه اعتیاد زنان جای نگرانی است گفت: متاسفانه رشد اعتیاد در زنان از پنج درصد کل جمعیت معتادان کشور به 10 درصد در حال افزایش است.

كد خبر : ۵۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۶


به نکات بسیار مهم پیام امام خامنه ای در پی حضور باشکوه مردم در بدرقه شهدا، دقت کردید؟!آنجا که فرمودند:(سپاس بی پایان پروردگار حکیم و مهربان را، که در لحظه‌های نیاز این ملّت خداجوی و خداباور، بشارتهای تردیدناپذیر را بر دلهای بیدار نازل می‌فرماید و غبارها را می‌زداید...)

كد خبر : ۵۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۰


به مناسبت سالروز شهادت شهید چمران بخشی از روایات رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره این الگوی ایثار و ازخودگذشتگی، تقدیم عاشقان می شود.

كد خبر : ۵۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۱


رئیس دانشگاه لرستان از پذیرش دانشجوی خارجی به عنوان یکی از برنامه‌های مهم پردیس بین‌المللی دانشگاه لرستان خبر داد و گفت: تلاشمان این است به‌زودی فرآیند جذب دانشجو را در دانشگاه لرستان آغاز کنیم.

كد خبر : ۵۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۲


سردبیر نشریه علمی پاسخ توجه بیشتر مراکز تاثیرگذار به ویژه مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برای فرهنگ سازی در زمینه رشد جمعیت را خواستار شد.

كد خبر : ۵۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس گفت: مدیران استان زمینه اشتغال را برای جوانان فراهم کنند تا جوانان صاحب شغل شوند.

كد خبر : ۵۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵


پدیده تلخ و رایج طلاق افزون بر اینکه معلول چندین آسیب اجتماعی است، به خودی خود ماهیت علت شدن در چرخه آسیب های اجتماعی دیگر را نیز دارد.

كد خبر : ۵۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵


تنوع گرایی و تحول در پوشش خوب است، نوگرایی زیباست به شرط آن‌که متأثر از فرهنگ وارداتی غرب، به عنوان قبله نمای مُدگرایی نباشد

كد خبر : ۵۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: برگزاری یادواره شهدای کارگر و رونمایی از این کتاب در جهت تجلیل از خانواده شهدا و جایگاه شهدای کارگر در نیم سال نخست امسال برگزار می‌شود.

كد خبر : ۵۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: همایش کارگزاران نماز جمعه استان، هشتم مردادماه در لرستان برگزار می‌شود.

كد خبر : ۵۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


رییس اداره سلامت مادران و نوزادان وزارت بهداشت آمار زایمان سزارین در کشور طی سال گذشته را 51 درصد اعلام و علل مرگ و میر مادران باردار را تشریح کرد.

كد خبر : ۵۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


مگر ازدواج هم می‌تواند آسان باشد؟ آن هم به آسانی آب خوردن؟!

كد خبر : ۵۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان لرستان از همایش تبیین  الگوی سوم مبانی تفکر بسیجی، نهضت من زنده ام  با هدف ترویج  فرهنگ افزایش جمعیت ، و آگاه سازی خانواده ها خصوصا زنان به عنوان پرچمداران مقابله با جنک نرم خبر داد.

كد خبر : ۵۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


معاون وزیر بهداشت از مصونیت سکته‌ها و سرطان‌ها در بزرگسالی با تغذیه شیر مادر در نوزادی خبر داد و گفت: متاسفانه هم‌اکنون نواقص بسیار زیادی در بیمارستان‌ها در زمان تولد نوزاد وجود دارد.

كد خبر : ۵۹۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


رئیس انجمن علمی جراحان عمومی ایران از صدور حکم حبس برای 13 جراح عمومی و زنان در طول یک سال گذشته خبر داد.

كد خبر : ۵۹۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، از اخراج ۴۷ هزار زن شاغل که از مرخصی ۶ ماهه زایمان استفاده کرده‌اند، خبر داد.

كد خبر : ۵۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


معاون فرهنگی سازمان بسیج جامعه زنان کشور جنگ نرم را یک جنگ جهانی، نامید و اظهار کرد: «در حقیقت نمی توان با یک پدیده جهانی صرفاً مقابله ملّی کرد و منتظر نتیجه قطعی ماند، بلکه ما موظف هستیم که جهانی فکر کنیم، منطقه‌ای برنامه‌ریزی کنیم و ملی عمل کنیم.»

كد خبر : ۵۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


نمایشگاه  «همایش دختران زهرایی» در بوستان  خرم آباد برگزارشد.

كد خبر : ۵۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴


نماینده ولی فقیه در تیپ 57 ابوالفضل (ع) لرستان گفت: اگر بانوان می خواهند عاشق و پایبند به خانواده باشند و مشکل ازدواج را حل کنند تنها راه حل این است که حجاب و عفاف را سرلوحه زندگیشان قراربدهند.

كد خبر : ۵۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴


به مناسبت  روز قشر بسیج جامعه زنان  «همایش  دختران زهرایی »در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۵۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵


نماینده ولی فقیه در سپاه لرستان گفت: 85 سالن ورزشی، ساخت چند استخر شنا، واحداث دهکده مقاومت در شهر خرم‌آباد ازجمله  کارهای عمرانی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) در لرستان بوده است.

كد خبر : ۵۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


همزمان با سالروز شهادت امام صادق (ع) همایش پیاده روی جمعی از عزادران خرم آبادی از مسجد صاحب زمان (عج)ماسور تاامامزاده عبدالله برگزارشد.

كد خبر : ۵۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱


متخصص جراح عمومی گفت: سالانه ۱۰ هزار نفر در ایران به سرطان پستان مبتلا می‌شوند و در حال حاضر ۶۰ هزار نفر به این بیماری مبتلا هستند.

كد خبر : ۵۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱


سبک زندگی از جمله مفاهیمی است که در دنیای امروز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. جست‌و‌جویی ساده در یکی از موتورهای جست‌وجوی اینترنت نشان می‌دهد که این مفهوم تا چه حد عمومیت دارد و در چه زمینه‌ گسترده‌ای از آن استفاده می‌شود.
 
كد خبر : ۵۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱


اوایل تابستان سال 90 اتفاقی افتاد که خون مردم مومن را به جوش آورد تا جایی که مجلس شورای اسلامی را مجبور کرد قانون حمایت از ناهیان امر به معروف و نهی از منکر در کشور تصویب شود.

كد خبر : ۶۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: به مناسبت سالروز ولادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) وروز دختر همایشی تحت عنوان «گوهر علم و عفاف» در سراسر استان برگزار می شود 

كد خبر : ۶۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


مدیر کل جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت گفت: سالانه 440 هزار فرصت فرزند آوری در کشور از دست می‌رود که 410 هزار فرصت در زنان ازدواج نکرده است و 10 هزار فرصت مربوط به افراد فوت شده و 20 هزار فرصت مربوط به افرادی است که طلاق می‌گیرند.

كد خبر : ۶۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۶


همایش آب یا سراب باموضوع اقتصاد مقاومتی یا اقتصاد عاریتی و با حضور فرهیختگان و روشنفکران سراسر کشور برگزار می‌شود.

كد خبر : ۶۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۹


عصر روز پنج‌شنبه نخستین کنگره حزب موسوم به اتحاد ملت ایران با حضور افراد دخیل در فتنه 88 و نیز اعضای حزب منحله مشارکت تشکیل شد. با نگاهی به برخی اعضای حاضر در این نشست کاملا مشخص می‌شود که حزب فتنه‌گر و منحله مشارکت این بار با نقابی جدید کار خود را برای فتنه‌ای دیگر آغاز کرده است.

كد خبر : ۶۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


گفت: امروز وظیفه ماست که به زنان جهان الگویی ارزشمند ارائه کنیم و با ارائه الگوی شایسته بتوانیم زنان را در کل جهان و جهان اسلام هدایت ویژه ای داشته باشیم و اگر مسئولیتی قبول می کنیم در راستای اصلاح جامعه باشد.

كد خبر : ۶۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


با مرور اجمالی بر مواضع شخصیت‌ها و رسانه‌های وابسته به جریان اصلاحات، می‌توان به این گزاره دست پیدا کرد که درانتخابات پیش‌روی مجلس شورای اسلامی، اصلاح‌طلبان به‌ دنبال شکل‌گیری مجلسی به سبک مجلس ششم هستند تا از این طری، اقدامات ناقص و برنامه‌های گذشته خود را تکمیل کنند.

كد خبر : ۶۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: استکبار جهانی با دینی که بخواهد منافعش را به هم بزند مخالف است.

كد خبر : ۶۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۵


خانم مولاوردی نمره‌ 50 از 100 که خودتان به عملکرد دو ساله تان دادید، خیلی خیلی با ارفاق بوده است و نه تنها منتقدان اولیه بلکه کسانی هم که دو سال پیش به شعارها و رویکردها و رویه‌های شما امید و دل بسته بودند اکنون ناامید و در برخی از مواقع منتقدند.

كد خبر : ۶۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۷


کارنامه معاونت امور زنان در دوره شهیندخت مولاوردی دارای حاشیه‌ها و کشمکش‌های فراوانی است که بیشتر این موارد به موضع جناحی و نگرش فمینیستی جریان متبوع وی باز می‌گردد.

كد خبر : ۶۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۱


معاون رییس جمهور با اشاره به پیشنهاد کارت منزلت مادرانه،گفت: مادران دارای کودک زیر ۵ سال دارنده این کارت می توانند از تخفیف ویژه در وسایل ایاب و ذهاب عمومی و خرید خوار بار و وسایل کودک برخوردار شوند.

كد خبر : ۶۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷


رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی گفت: حضور زنان در فعالیت های مسجدی و اجتماعی نباید آنان را از خانواده و وظایف آن بازدارد.

كد خبر : ۶۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۲


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فردی است که بیش از تمام اهالی فرهنگ و هنر باید دغدغه این عرصه را داشته باشد تا بتواند نهایت تلاش خود را برای رسیدگی به این قشراعمال کند؛ اما متاسفانه در استان لرستان این وظیفه جای خود را به پرداختن به مسایل حاشیه ای به خصوص سیاست زدگی داده است.

كد خبر : ۶۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۲


روز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) با عنوان روز ازدواج نامگذاری شده است، در حالی که انتظار می‌رفت شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه باشیم اما گلایه‌های جوانان و حرکت منفعل وزیر جوانان حکایت از ناکارآمدی حوزه جوانان وزارت ورزش و جوانان دارد.

كد خبر : ۶۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴


مدیر کل روابط اموربین الملل معاونت امور زنان ریاست جمهوری گفت: آنچه را که تاکنون کشورهای در حال توسعه برای کارآفرینی و اشتغال زنان از ذهن گذرانده اند، مقامات دولتی ایران امروز آن را عملیاتی کردند .

كد خبر : ۶۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ارج نهادن به خانواده شهدا وظیفه ما است و باید دیدار با خانواده شهدا را در رأس برنامه‌ها قرار دهیم.

كد خبر : ۶۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه باید در برابر اقدامات دشمن ابتکار عمل به خرج دهیم، گفت: برای اثر گذار بودن در برابر همجه های استکبار باید همه در کنار هم بوده و با زبان مشترک این مهم را به سرانجام برسانیم.

كد خبر : ۶۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


گروه اجتماعی: جانشین فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد از اجرای طرح «آبروی محله» به‌مناسبت هفته دفاع مقدس خبرداد و گفت: طی این طرح در منزل شهدا، یادواره شهدا برگزار می‌شود.

كد خبر : ۶۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


دبیرعلمی دوازدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی ایران با اشاره به روش‌های جدید بارداری در کشور از جمله جراحی زنده روی جنین تا انتخاب زایمان به رای مادر خبر داد.

كد خبر : ۶۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


رییس سازمان نشر آثار و ارزشهای مشارکت زنان در دفاع مقدس گفت: همسران آزادگان به عنوان الگو و اسوه در سطح جهان مطرح هستند زیرا ایستادگی و مقاومت زیادی از خود نشان دادند.

كد خبر : ۶۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


بی تردید بازیگران سینما و تلویزیون یکی از گروه های الگو در جامعه هستند که رفتار آن ها می تواند در شکل گیری نگرش مردم به یک موضوع، موثر باشد و چنانچه این موضوع نماد اجتماعی برتر فرهنگ اسلامی، یعنی حجاب، باشد اهمیت آن دو چندان می شود.

كد خبر : ۶۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲


ظهر امروز مربیان پیش دبستان استان نسبت به وضعیت استخدامی خود تجمع اعتراض آمیزی را برپا کردند.

كد خبر : ۶۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲


چند روان شناس و آسیب شناس اجتماعی، تعهد، صمیمت، صداقت و سلامت جنسی زوجین را از جمله عوامل داشتن خانواده ای شاد عنوان کردند.

كد خبر : ۶۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


مدیرعامل سازمان انتقال خون با اشاره به شعار سازمان برای ماه محرم سال جاری با عنوان «نذر خون؛ تصمیم آگاهانه، اهدای مسئولانه»؛ تاکید کرد: باید با برنامه ریزی برای نوبت دهی نذر خون در ایام محرم، اهدای خون هیجانی به سمت اهدای خون با برنامه هدایت شود.

كد خبر : ۶۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


دبیر همایش بین‌المللی «سازمان و خانواده، ضرورت‌ها و اولویت‌ها» از عملیاتی کردن گواهی CFR برای مسئولیت پذیری سازمان‌ها نسبت به خانواده در ایران خبر داد و گفت: پیام‌های بازرگانی خانواده محور نیستند و به ارزش‌های تحکیم خانواده در جامعه نمی‌پردازند.

كد خبر : ۶۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم در مصلی الغدیر خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۶۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


کار ساخت درب حرم مطهر امام حسن عسگری(ع)، ورودی سرداب غیبت امام زمان(عج) در لرستان آغاز شد.

كد خبر : ۶۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸


دوازدهمین کانون زنان بازرگان کشور با حضور نماینده اتاق ایران در استان لرستان تشکیل شد.

كد خبر : ۶۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸


دبیر مجمع زنان فرهیخته انقلاب اسلامی، گفت: اطلاق کردن «اجباری» به وضعیت اشتغال زنان از سوی خانم مولاوردی یک شعار در آستانه انتخابات است و اگر برای حل مشکلات مالی زنان و خانواده‌ها به دنبال چاره‌جویی هستند، با بسترسازی ایجاد شغل برای مردان، زنان را از هرگونه نیاز به اشتغال اجباری آسوده سازند.

كد خبر : ۶۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳


برخی از مواد آرایشی که به دلیل داشتن سرب زیاد به لوازم آرایشی 24 ساعته معروف هستند و به خاطر ماندگاری زیاد مورد توجه بانوان قرار دارند از عوامل مهم در ابتلای زنان به سرطان و نازایی محسوب می‌شوند.

كد خبر : ۶۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳


بی بندوباری دریایی با عمق بسیار است که هر چه در آن غور کنی بیشتر تو را از ساحل امنیت دور می‌کند! ساحلی که ابتدا از آن به اندازه یک تن به آب زدن، دور شده‌ای و اما در طولانی مدت امواج سهمگینش تو را به ورطه نابودی و غرق شدن در فساد می‌کشاند و در این بین زنان مجرد و متأهل هر دو به یک اندازه قربانی هستند.

كد خبر : ۶۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


منتجب‌نیا ماجرای «ربط آب خوردن به تحریم‌ها» را باور کرد؟! و القای فسادزدگی نظام علیرغم هشدار مقام معظم رهبری از جمله مطالب امروز بسته گزارش تحلیلی خبرگزاری فارس هستند.

كد خبر : ۶۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۹


رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست، پدیده گرد و غبار را، یکی از آثار مشهود جنگ و ناامنی عنوان کرد.

كد خبر : ۶۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۰


حضور نزار زاکا، جاسوس آمریکایی در نشستی که به حوزه زنان کشور مرتبط است اساسا چه دلیل و فلسفه ای دارد؟! آشنایی و اشراف نزار زاکا بر موضوع زنان و توسعه یا اطلاعات مهمی که قرار است توسط این جاسوس به خارج از کشور فرستاده شود!!

كد خبر : ۶۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


ئیس سازمان بسیج مستضعفین از برگزاری رزمایش بزرگ «الی بیت‌المقدس» با ۱۲۰ گردان بسیج و مشارکت 6 استان در حوالی قم خبر داد.

كد خبر : ۶۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: برنامه های شاخص هفته بسیج در سال جاری روز جمعه 29 آبانماه با شعار محوری بسیج دست قدرت خدا است  آغاز و تا 5  آذر ادامه خواهد داشت.

كد خبر : ۶۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵


همایش بزرگ سه  ساله های حسینی  به مناسبت سالروز شهادت حضرت رقیه (س) در لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۶۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


استاد حوزه و دانشگاه گفت: امروزه در برخی از ازدواج‌های آسان و مذهبی خانم‌ها مهریه طلب نمی‌کنند و این درست نیست چرا که مهریه حق زن است و در حد متعارف باید طلب شود.

كد خبر : ۶۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی کشور : بحث الزامات الگوی تعالی دختران در دست طراحی و مباحثه است و به‌زودی نتیجه آن در قالب کتابی به چاپ رسیده و در اختیار همگان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۶۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷


مسئول بسیج علمی و پژوهشی استان لرستان گفت: فکر بسیجی تفکری که به دنبال پاکسازی جهان از منشور ظلم و ستم و سلطه است،

كد خبر : ۶۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۲


نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت:  دشمن امروز با تمام ابلیس‌های در کنار خود به جنگ فرهنگی با نظام جمهوری اسلامی وارد شده و در هر زمینه به جنگ با ایران می‌پردازد

كد خبر : ۶۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


مسئول بسیج جامعه زنان استان؛ گفت: هفته بسیج  فرصت مغتنمی است تا بار دیگر هویت زن مسلمان بسیجی که محور خانواده اسلامی است به عنوان الگوی جهانی معرفی شود.

كد خبر : ۶۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


عصر امروز همایش شکوه هجرت در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۶۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


در همایش شکوه هجرت از گرو های برتر جهادی دانشگاه های لرستان تجلیل به عمل آمد.

كد خبر : ۶۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


در آخرین رو ز هفته بسیج،ا همایش شکوه ایستادگی در خرم آباد بر گزار شد.

كد خبر : ۶۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۵


دکترای تخصصی آنالیز ریاضی گفت: پژوهشگر برتر نیز در جشنواره ابتکارات و ابداعات بسیج نیز انتخاب‌شده‌ام و در تلاش هستم همچنان همکاری خود با بسیج را حفظ کنم.

كد خبر : ۶۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۵


معاون فرهنگی اوقاف لرستان گفت: در ایام دهه آخر ماه صفر برنامه‌هایی ازجمله اربعین حسینی، پیاده‌روی حرم تا حرم، مراسم رحلت پیامبر و برپایی موکب در امامزاده عبدالله که در مسیر زوار اربعین از برنامه‌های ما است.

كد خبر : ۶۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۵


معاون رئیس‌جمهور گفت: توسعه پایدار مهمترین مولفه‌ای که نیاز دارد "امنیت" است و بدون برقراری امنیت نمی‌توان زمینه توسعه پایدار را در کشور فراهم کرد.

كد خبر : ۶۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۵


معاون سیاسی – امنیتی استاندار لرستان ؛ مردم با رأی دادن به دولت تدبیر و امید، مسیر جدید را برای اداره کشور ترسیم کردند و آن هم انتخاب مسیر عقلانیت، صداقت و شفافیت بود .

كد خبر : ۶۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۹


دبیر حزب اسلامی کار استان اردبیل گفت: شایسته نیست ظرفیت بانوان در ایجاد تحولات سیاسی و اجتماعی کشور و استان اردبیل نادیده گرفته شود و نتوانیم از این توان بالا بهره ببریم

كد خبر : ۶۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۷


مدیر شبکه جهانی ولایت عنوان کرد: خون  ۸۰۰ شهید، مردم ۱۹۰ میلیونی نیجریه را به حرکت درمی‌آورد و پایه‌های وهابیت تکفیری را در ۴۹ کشور آفریقا به لرزه درمی‌آید.

كد خبر : ۶۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۶


دبیر بنیاد بین المللی غدیرگفت: دنیا از نقش‌آفرینی برجسته و بی‌نظیر جمهوری اسلامی درصحنه معادلات جهانی هراس دارد چراکه در این زمینه بیشترین نقش را پرچم‌داران انقلاب اسلامی و در رأس آن مقام معظم رهبری دارند.

كد خبر : ۶۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۶


رئیس هفتمین همایش ملی سیره علوی گفت: همایش سیره علوی با رویکرد همدلی و همزبانی در شرایطی در حال برگزاری است‌ که جهان امروز و دنیای اسلام محتاج رجوع به قرآن و عترت رسول الله(ص) و سیره امیرالمومنین علی(ع) است.

كد خبر : ۶۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۶


مدیر کل سازمان آموزش و پرورش استان گفت:  بنیاد غدیر، در 24 شهرستان و منطقه استان لرستان با محوریت دستگاه آموزش‌وپرورش ،راه اندازی شده است.

كد خبر : ۶۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۶


همایش نماز و آموزه‌های مهدویت با حضور رئیس مرکز تخصصی نماز کشور در خرم‌آباد برگزار شد.

كد خبر : ۶۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲


شهیندخت مولاوردی که خود را به همایش "جهان عاری از خشونت علیه زنان" در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد رسانده یود؛ با اظهاراتش در صدر اخبار رسانه‌های ضدانقلاب قرار گرفت.

كد خبر : ۶۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۷


دبیر علمی اولین کنگره چالش های بالینی در زنان، مامایی و نازایی گفت: سرطان دهانه رحم قابل پیشگیری است و می توان با تمهیداتی از بروز آن به سادگی پیشگیری کرد.

كد خبر : ۶۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش لرستان  بیان کرد: سهمیه امسال آموزش و پرورش لرستان برای اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور ارسال ۲۵ هزار نفر است ودر مرحله اول آن9 هزار و800نفر اعزام شده اند.

كد خبر : ۶۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


مسئول دفتر هماهنگی بنیاد ملی حجاب و عفاف استان لرستان گفت: حجاب ثمره خون شهدا و عصاره ای  ازاحکام و مبانی اعتقادی عفت و حیا در جامعه اسلامی است.

كد خبر : ۷۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۹


فائزه دارابی، شاعر و وبلاگ نویس لرستانی است. وی، عضو انجمن ادبی مهرداد اوستا، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد،  مربی کلاس‌های هنری سفره‌آرایی و تزیین ژله و عضو انجمن قلم ایران، شعبه‌ی لرستان می باشد.

كد خبر : ۷۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰


معاون نظارت و ارزشیابی عملکرد دبیرخانه هئیت عالی گزینش کشور گفت: گرینش‎گرها باید موضوع حضور افراد در شبکه‎های اجتماعی را در گزینش‎های خود لحاظ کنند.

كد خبر : ۷۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰


استاندار لرستان گفت: عشق به امام‌حسین(ع)  سبب شد تا لرستان به عنوان یکی  از استان‌های برتر در ارائه خدمات به زائران باشد.

كد خبر : ۷۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱


معاون شورای فرهنگی اجتماعی زنان در شورای عالی انقلاب فرهنگی با انتقاد از اینکه مسائل اصلی جامعه را فراموش کرد‌ه‌ایم، گفت: مشکلات زنان غربی را به عنوان اولویت زنان ایرانی مطرح نکنیم.

كد خبر : ۷۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳


بررسی استراتژی‌های گروه اصلاح‌طلب جهت بسترسازی حضور سیاسی زنان را می‌توان در دو قالب پیش‌گفته بررسی کرد، اما به جهت درهم‌آمیختگی این دو، این امر در یک مقوله و به عنوان بررسی‌های ساخت‌های قالبی صورت گرفته و معرفی افراد نیز در بررسی محتوای همان قالب انجام خواهد شد.

كد خبر : ۷۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


رئیس اولین کنگره چالش‌های بالینی زنان با اشاره به اینکه بر اساس آمار جهانی، میزان شیوع سقط مکرر ۳ تا ۴ درصد کل بارداری‌ها است، گفت: عوامل ژنتیکی دلیل ۶۰ تا ۷۰ درصد سقط در زنان محسوب می‌شود.

كد خبر : ۷۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


وزیر بهداشت در سفری دو روزه به استان لرستان سفر می‌کند.

كد خبر : ۷۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰


بام لرستان بزرگترین مجموعه تفریحی گردشگری غرب کشور این روزها هوایش ابری است.

كد خبر : ۷۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۱


آن چه که شاید این روزها در بسیاری از مغازه ها شاهد آن هستیم وجود مانکن هایی است که هیچ چیز آن‌ها تناسبی با فرهنگ ایرانی و اسلامی ما ندارد.

كد خبر : ۷۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳


یک نماینده مجلس شورای اسلامی با انتقاد از ردیف بودجه‌های معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: در بودجه‌ این معاونت جای خالی حمایت از زنان سرپرست خانوار دیده می‌شود و در عوض بودجه میلیاردی برای NGOها در نظر گرفته شده است.

كد خبر : ۷۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۲


ﻣﻌﺎﻭﻥ ﺍﻣﻮﺭ ﺑﺎﻧﻮﺍﻥ ﻭﺯﺍﺭﺕ ﮐﺸﻮﺭ گفت: برخی از افراد فعالیت اجتماعی و اقتصادی را مساوی با اشتغال می‌دانند،و این  فعالیت و پویایی زنان به‌معنای شاغل تمام وقت بودن آن‌ها نیست بلکه بسیاری از عرصه‌های اجتماع ازجمله سمن‌ها نیازمند حضور و فعالیت زنان هستند.

كد خبر : ۷۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۴


مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت : استان لرستان از نظر جمعیت بانوان، از جمعیت خوب و فعالی بهره‌مند است که در عرصه‌های مختلف کارآفرینی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی فعالیت می‌کنند و در این عرصه‌ها توانایی خودشان را ثابت کردند.

كد خبر : ۷۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۴


مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان گفت: انتخابات ‌به‌عنوان یک مسئله مهم در کشور ما در بُعد سیاست داخلی دست‌ کمی از مذاکرات هسته‌ای در بُعد سیاست خارجی ندارد، اهمیت انتخابات به‌عنوان یکی‌از مؤلفه‌هایی که مردم ما با مشارکت  حضور خودشان در تعیین و تغییر سرنوشتشان سهیم هستند.

كد خبر : ۷۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۴


واقعا از پخش شدن این عکس ها خجالت کشیدم. خدا گواه است اصلا بلد نیستم عکس بگیرم بفرستم، یعنی نخواستم یاد بگیرم. به جان بچه هایم و به خاک پای رزمندگان راضی نبودم پخش شود.

كد خبر : ۷۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۵


در ماه‌های اخیر موضوعات گوناگونی مانند افزایش تعداد زنان در مجلس شورای اسلامی و سهم آنان در مناصب و هرم مدیریتی کشور و تاکید معاونت زنان و خانواده بر عدالت جنسیتی بحث‌برانگیز شده است.

كد خبر : ۷۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸


همایش تبیین نقش زنان در انقلاب اسلامی در استان برگزار شد.

كد خبر : ۷۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۹


جای بسی تعجب و تاسف است که معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری که بانی برگزاری چنین همایشی است فراموش می کند که نام مقدس «خانواده» را نیز به همراه دارد! چرا باید سخنرانی در این همایش دعوت شود و مقاله ای ارایه دهد که با کمال صراحت خانواده را از مهم ترین موانع خودشکوفایی زنان معرفی کند؟!
كد خبر : ۷۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۹


مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان  گفت: تداوم این انقلاب بزرگ مستلزم حفظ و پاسداری از ارکان اصلی آن یعنی اسلام   بزرگ مستلزم حفظ و پاسداری از ارکان اصلی آن یعنی اسلام ،رهبری، مردم ،وحفظ آرمان خواهی الهام  بخش انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۷۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰


را درمان نمی کند و تنها تریبون در اختیار افرادی قرار داده که تفکرات مغایر با روح انقلاب و اندیشه های امام خمینی (ره) و امام خامنه ای را در بحث زن و خانواده ترویج کنند.

كد خبر : ۷۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰


اما نکته مهم و اساسی این است که سال‌هاست دشمنان ایران سعی می‌کنند با همین ترفند تفرقه‌افکنی کنند اما چرا هنوز با گذشت این همه مدت و رو شدن دست آن‌ها، هنوز هم برخی مسئولین در گفتار و رفتارشان طوری برخورد می‌کنند که گزک به دست دشمن می‌دهند؟

كد خبر : ۷۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱


«شهیندخت مولاوردی» معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در یادداشتی درصفحه کانال رسمی خود درتلگرام به مردم اطمینان داد که با گفت وگو بسیاری از سوتفاهم ها رفع خواهد شد.

كد خبر : ۷۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۵


هواداران قاسم سعیدی تبار، کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، عصر دیروز در یک حرکت مناسب  فرهنگی، بعد از پایان مراسم به صورت خودجوش، با در دست گرفتن جارو و پلاستیک مخصوص زباله، اقدام به جمع آوری زباله های تبلیغاتی بخشی از خیابان انقلاب کردند

كد خبر : ۷۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۳


اولین همایش بسیج و امنیت پایدار با حضور  جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان برگزار شد.

كد خبر : ۷۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۴


مسئول هئیت داوران همایش بسیج گفت:  امنیت و سلامت دو نعمت مهم خدا برای بشر است و باید قدردان این نعمت‌ها باشیم کمااینکه امنیت باعث قرب به حق و روی آوردن انسان به بندگی خدا است.

كد خبر : ۷۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۴


 همایش بسیج و امنیت پایدار با حضور  جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان برگزار شد.

كد خبر : ۷۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۵


روزنامه‌های زنجیره‌ای چنان در ماموریت خود برای تخریب رقیب غرق شده‌اند که عمدتا بدون دقت کافی که لازمه کار حرفه‌ای مطبوعات است، مطالب کذبی را به رقیب نسبت می‌دهند که پس از مدت نه چندان طولانی به عنوان گاف و دروغ، فاش می‌شود.

كد خبر : ۷۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱


معاون ورزش و جوانان لرستان گفت: موسسه مردم نهاد خانه فرهنگ و اندیشه خرم آباد,ظرفیت بالایی برای فعالیت در سطوح بین المللی دارد.  

كد خبر : ۷۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۲


جلسه دبیران شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان برگزار و در آن موضوعات مختلفی از جمله بیکاری و ارتباط آن با آسیب اجتماعی اعتیاد مطرح شد.

كد خبر : ۷۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۶


مقام معظم رهبری چهارسالی است که از واژه «اقتصاد مقاومتی» به عنوان شاه‌بیت کلام خود در بیشتر بیاناتشان بهره می‌برند، اما امسال تاکید در بُعد «اقدام و عمل» در کنار این شعار خبر از این مهم می‌دهد که دیگر وقت گفت‌و‌گو و مقاله‌نویسی و برگزاری همایش در توصیف و تعریف این الگوی اقتصادی سرآمده است

كد خبر : ۷۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷


معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با خلاء جدی مواجه هستیم و این معضل شیوع این آسیب‌ها را در جامعه افزایش می‌دهد.

كد خبر : ۷۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۸


رهبر انقلاب در دیدار بهاری با جمعی از اعضای هیات دولت، مجلس و مسوولان نهادها، «همدلی و همزبانی» و «اتحاد مسوولان کشور» را راهگشای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد. محورهای سخنان رهبری، امروز مورد توجه بسیاری از روزنامه ها و در عنوان نخست آن ها قرار گرفت.

كد خبر : ۷۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹


مینی بوس حامل معلمان ودانش آموزان برتر شهرستان ازنا در راه بازگشت از خرم آباد دچار واژگونی می شود و متاسافانه خانم یاری مدیر هنرستان عصمت شهرستان ازنا در دم فوت و خانم مرادی از معلمین مدرسه علوی ازنا نیز به کما می رود.

كد خبر : ۷۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵


کارشناسی ارشد فلسفه و حکمت اسلامی گفت: دومین کلمه مثبت بعد از نام خدا در پنج قاره کلمه مادر است.

كد خبر : ۷۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵


در روزهایی که رسانه‌های مخالف دولت در یک اقدام هماهنگ، مصاحبه‌ها و گزارش‌های خود را علیه حضور معاون امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری آماده می‌کردند و هر روز به بهانه حضور شهیندخت مولاوردی در شصتمین کنفرانس مقام زن، علیه این «معاونت فمینیست» مانیفست صادر می‌کردند، دو نماینده مجلس نهم، چمدان خود را برای حضور در یک جلسه حاشیه‌ای و شش‌ساعته برای رفتن به نیویورک و کنفرانس مقام زن آماده می‌کردند.

كد خبر : ۷۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵


یک جامعه شناس با بیان اینکه کشیدن قلیان توسط دختران در انزار عمومی و مکان‌های تفریحی یک آسیب اجتماعی محسوب می‌شود که به شکل یک هنجار اجتماعی درآمده است، گفت: متأسفانه استعمال دخانیات ابتدا تفریحی و بعد به شکل عادت تبدیل شده به اعتیاد ختم می شود.

كد خبر : ۷۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰


نماینده ولی‌فقیه در استان گفت: زکات باید صرف فقرا شود چراکه زکات سهم فقرا و مال آن‌ها است و  60 درصد سهم زکات را به فقرا پرداخت کنیم و  نباید برای کارهای دیگر از سهم فقرا استفاده کنیم .

كد خبر : ۷۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان گفت: چندین سال است کلمه اقتصاد در شعار سال به‌کاررفته ولی شاید هرساله در مقام عمل نبوده است.

كد خبر : ۷۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵


پرداختن به بحث‌هایی از جمله خشونت علیه زنان در کشور به عنوان مسئله‌ای بنیادین، تمرکز بر ورود و حضور زنان در ورزشگاه‌ها با سرفصل خواسته شماره یک اکثریت جامعه زنان یا پرداختن به حق زنان روسپی در کشور با بی‌توجهی به نیازها و خواسته‌های جدی زنان و مادران و خانواده‌های ایرانی از مصادیق بارز نفوذ در حوزه زنان و خانواده است.

كد خبر : ۷۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲


در چند روز اخیر فیلمی در فضای مجازی از درگیری رخ داده شده در حوزه علمیه خرم آباد در حاشیه همایش" فداییان ولایت و منتظران ظهور " با حضور "حسین الله کرم" از فعالان سیاسی کشور، روحانیون و طلاب و جمع کثیری از که برگزار شد منتشر شده است.

كد خبر : ۷۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۸


امام خمینی تاکید زیادی بر مبارزه با صهیونیسم و همچنین آزادی فلسطین داشت. چرا مسئله فلسطین دارای چنین اهمیتی در اندیشه های ایشان است؟ فلسطین چه جایگاهی در نظام فکری بنیانگذار جمهوری اسلامی داشت؟

كد خبر : ۸۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


استاندار لرستان به مناسبت هفته فرهنگی از برگزاری دو همایش بزرگ فرهنگ اجتماعی و اقتصاد توسعه ای در استان خبر داد

كد خبر : ۸۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹


استاندار لرستان گفت:  طرح‌های اقتصاد مقاومتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در نیمه دوم مردادماه امسال در پارک گفتگوی تهران اجرا می‌شود و این طرح های اقتصاد مقاومتی راه حلی برای اتقصاد کشور است .

كد خبر : ۸۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۴


بانو مجتهده زینت السادات علویه همایونی از اساتید پیشکسوت حوزه خواهران اصفهان و شاگرد بانو مجتهده امین، دار فانی را وداع گفت.

كد خبر : ۸۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲


معاونت فرهنگی سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: طبق آمار وزارت کشور استان لرستان از جمله استان های است که نسبت به استان های دیگر سالم تر است و ما باید برنامه های حجاب و عفاف را مردم نهاد بکنیم.

كد خبر : ۸۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸


کبری حافظی همسر شهید زنده لرستانی ازبرگزار کنندگان همایش الگوی زن ایرانی که به مناسبت هفته حجاب و عفاف برگزار شد گلایه کرد.
كد خبر : ۸۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۹


همایش سالانه ائمه جماعات لرستان با حضور محمد حسین هرندی در خرم آباد برگزارشد.

كد خبر : ۸۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱


سهم بانوان این سرزمین از هیاهو های هفته ی دولت چقدر است؟چه میزان از وعده های دولت درخصوص زنان در این هفته محقق می شود؟

كد خبر : ۸۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳


همایش تجلیل از خیران، فعالان و مروجین ازدواج آسان در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵


در همایش «پیوندهای آسمانی» که با هدف ترویج سنت حسنه ازدواج برگزار شد، فعالان و مروجین حوزه ازدواج آسان معرفی و تجلیل شدند.

كد خبر : ۸۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۶


برای تک‌تک لحظه‌های زندگی‌ام خط قرمز داشتم؛ حتی وقتی وارد فضای اجرا شدم با این‌که برایم فضایی به‌شدت دوست‌داشتنی بود، همان‌جا برای خودم خط قرمز تعریف کردم که مثلاً پوششم و اخلاقم و منشم چیست و چه مواردی برایم مهم هستند.

كد خبر : ۸۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۹


فرشته روح افزا، قائم مقام شورای فرهنگی اجتماعی زنان با بیان این موضوع که اسناد پشتیبان برنامه ششم توسعه نوشته و ارائه نشده است، گفت: وقتی سندی نوشته می شود ولی اسناد پشتیبان آن ارائه نمی شود یعنی اینکه هدف این است که ما چیز دیگری بنویسیم و کار دیگری بکنیم و این مبهم نگاری را داشته باشیم که کسی توانایی ارزیابی ما را نداشته باشد و بعدها در خصوص اجرایی نشدن برنامه کسی نتواند به ما خورده بگیرد.

كد خبر : ۸۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳


قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: اعتیاد زنان و همچنین جوانان نگران کننده است.

كد خبر : ۸۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۵


بنیانگذار بنیاد مادر در  کشور گفت:جوانان ما معصوم هستند و متاسفانه 165 شبکه فارسی زبان ماهواره قلب فرزندان ما را نشانه گرفتند.

كد خبر : ۸۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۷


شهردار خرم آ باد گفت: کارگردان یهودی که برنامه های ماهواره ای را می سازد در جمله ای گفته است که اگر می خواهید ایران را از هم بپاشید روی کلمه مادر تمرکز کنید.

كد خبر : ۸۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۷


 حد اقل کاری که می شود برای مادران انجام داد خدمات رسانی فرهنگی و اجتماعی  به عده ی از  مادران استان  است که این خدمات رسانی موجب محکم شدن بنیان خانواده  و آرامش آنها می شود.

كد خبر : ۸۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۷


همایش بزرگداشت روز بهورزی در سالن اجتماعات مجتمع دانشکده بهداشت و پیراپزشکی خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۷


اولین همایش بنیاد ملی مادر با حضور مادران لرستانی در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۸


مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه خرم آباد گفت:همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۸۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۰


استاندار لرستان در طول یک سال گذشته همواره از برخورد با مدیران ناکار آمد در لرستان خبر داده و حتی در برخی موارد از کم کاری و ناکار آمدی برخی مدیران هم به شدت انتقاد کرده است که به بررسی روند این موضوع پرداخته می شود.

كد خبر : ۸۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۳


نخستین اجلاس بین‌المللی بانوان مسلمان روز جمعه، ۲ مهر، در کوالالامپور، پایتخت مالزی آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۸۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵


به مناسبت هفته دفاع مقدس  همایش «زنان، حماسه، ایثار» با حضور جمعی از مسئولان استان و همچنین  بانوان شاغل برگزار شد.

كد خبر : ۸۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵


مدیر کل امور بانوان استانداری لرستان گفت: هدف از برگزاری   همایش «زنان، حماسه، ایثار» را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و  معرفی زنان در عرصه دفاع مقدس  است.

كد خبر : ۸۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵


مسئول بسیج جامعه زنان استان گفت: زنان ما با تاسی از سیره بانوی با کرامت حضرت زهرا (س) در دو سنگر خانواده و اجتماع با صلابت  ایستاده  اند و هم اکنون در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی که نوک پیکان دشمنان  به سمت زن وخانواده است .

كد خبر : ۸۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۸


مسئول کارگروه بانوان کمیته فرهنگی - آموزشی ستاد اربعین با اشاره به حضور گسترده بانوان در مراسم اربعین حسینی از نخستین حضور مبلغان زن، راویان زن واقعه عاشورا و کربلا، پاسخگویان به سوالات و شبهات، برپایی تجمع زنان عاشورایی و اربعینی ها در مراسم راهپیمایی اربعین امسال خبر داد.

كد خبر : ۸۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۳


سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه خرم‌آباد گفت: همایش زینبی با هدف ترویج فرهنگ حجاب زینبی و زنده نگه داشتن قیام عاشورا و نقش حضرت زینب(س)  در دفاع از ولایت برگزار  می شود.

 

كد خبر : ۸۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۴


 معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی استان گفت: همایش شیرخوارگان حسینی با هدف  آماده سازی فرزندان برای یاری امام زمان (عج) است، و این همایش به شکل هماهنگ با سراسر دنیا اجرا می شود.

كد خبر : ۸۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵


مادران لرستانی در همایش شیر خوارگان حسینی که به مناسبت شهادت کوچکترین سرباز کربلا برگزار شد با حضرت رباب همنوایی کردند.

كد خبر : ۸۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۶


دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر لرستان با بیان اینکه گویا دستگاه فرهنگی استان مأمور ترویج منکر و تجاوز به ارزشهای انقلاب است و ضمن تأکید بر لزوم برخورد قانونی با مسببان این بی حرمتی ها از مدیرکل ارشاد استان خواست از مردم و خانواده شهدا عذر خواهی کند.

كد خبر : ۸۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۶


همایش دانش آموزان عاشورایی با عنوان "سوگواره احلی من العسل" صبح امروز در شهرهای لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۸۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۷


مراسم همایش بزرگ رهروان زینبی عصرجمعه با حضور  بانوان لرستانی درحرم مطهر امام زاده زید ابن علی(ع) در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۳


بازیگر سینما و تلویزیون گفت: با تمام سختی های راهی که انتخاب کردم از پا نخواهم نشست تا شاید بتوانم در برابر برخی از دختران شیعه که تحت عنوان هنرمند و بازیگر به خارج از کشور می روند و عریان می شوند الگویی برای مردم شوم.

كد خبر : ۸۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۴


با توجه به اینکه سیاست امروز جامعه ما باید تشویق جوانان به ازدواج و فراهم کردن شرایط ازدواج جوانان باشد و با عنایت به این موضوع که سن ازدواج هر ساله بالا و بالاتر می رود آیا هزینه کردن برای برگزاری همایش ها، سمینارها و کنفرانس ها در راستای بررسی و تقبیح ازدواج کودکان و فراخوان جهت ارائه مقاله و عکس و ..رواست؟! آیا این دست حرکات آب در زمین خودی ریختن و گزک دست دشمن دادن جهت اعمال تحریم های بیشتر حقوق بشری با استناد بر فعالیت های داخل کشور نیست؟!

كد خبر : ۸۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۷


همایش روز جهانی غذا با حضور مسئولان استانی در لرستان برگزار شد.
كد خبر : ۸۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۷


اولین یادواره ۲۶۱ شهید کارمند استان لرستان ظهر امروز با حضور حجت الاسلام جوشقانی مدرس حوزه علمیه قم و همچنین مسئولین استانی در محل سالن همایش های جهاد کشاورزی خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸


به نتیجه رسیدیم که حجاب تنها یک روسری یا چادر نیست که بر روی سر یک زن قرار می‌گیرد، چون غرب برای محوکردن آن با تمام قوا به میدان آمده است. در ایران و بین مسئولین فرهنگی چنین دیدگاهی نسبت به حجاب نیست و نهایتا آن را یک حکم فردی به حساب می‌آورند.

كد خبر : ۸۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰


مسئول امور خواهران در سازمان بسیج دانش آموزی استان هدف  نهضت "ما زنده ایم" را ترویج و توسعه عمومی فرهنگ اصیل حجاب و عفاف و زنده نگهداشتن حفظ ارزشهای انقلابی و ایرانی در بین آحاد دانش آموز دختر عنوان کرد.

كد خبر : ۸۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴


مسئول شورای راهبردی بانوان کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین کشور، با بیان اینکه خانم‌ها تلاش کنند بیشتر به صورت گروهی و کاروانی در پیاده‌روی اربعین حضور پیدا کنند تا امنیت بیشتری را داشته باشند، گفت: زائران آخرین اخبار و اطلاعات موردنیاز پیاده‌روی اربعین در حوزه‌های خاص بانوان به همراه مباحث معرفتی از کانال رسمی «شورای راهبری بانوان ستاد اربعین کشور» دریافت کنند.

كد خبر : ۸۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴


بررسی‌ها نشان می‌دهد، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری کارهایی را به عنوان اقدام و گزارش عملکرد ارائه می‌کند که در مقام عمل اصلاً اقدام محسوب نمی‌شود. پیگیری قوانین اجرا نشده و برنامه‌های معوق مانده در حوزه زنان، مسئله ازدواج ، سونامی طلاق، بحران اعتیاد زنان و عدم حمایت کافی از زنان سرپرست خانوار، وضعیت نامطلوب حجاب و عفاف همگی از مشکلات اساسی زنان است که پیگیری نشده از طرفی سیاسی‌کاری و برگزاری همایش‌های شبه تبلیغاتی و ایراد سخنرانی های حزبی که فقط آب به آسیاب دشمن می‌ریزد، برگزاری جلسات هم‌اندیشی برای حمایت از روسپی‌ها و دیدار با پاپ و ده‌ها فعالیت غیرضروری دیگر هیچ کمکی به بهبود اوضاع زنان نمی‌کند!

كد خبر : ۸۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۸


همایش سه ساله های حسینی(ع)  همزمان  با سراسر کشور در حسینیه عاشقان ثار الله خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۵


 معاون هماهنگ کننده سپاه استان گفت:  در آستانه هفته بسیج 100 برنامه در مرکز استان و شهرستان ها درنظر گرفته شده است، که در این چارچوب،اجتماع بزرگ بسیجیان  تحت عنوان جاماندگان درپنجم آذر ماه برگزار می شود.

كد خبر : ۸۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۵


یک کارشناس بهداشت در همایش سلامت زنان، خانواده سالم، جامعه پویا در مدرسه حضرت زهرا(س) میبد گفت: یکی از مواردی که به سلامت روان بانوان آسیب وارد می کند، خشم و عصبانیت است.

كد خبر : ۸۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۶


همزمان با هفته بسیج 10  مهد قرآن و پیش دبستانی به همت بسیج جامعه زنان در سطح استان لرستان افتتاح شد.

كد خبر : ۸۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۲


سخن گفتن از بسیج جامعه زنان کشور با بیش از 9 میلیون عضو در سراسر کشور متشکل از بانوانی فرهیخته، فرهنگی، توانمند در عرصه اقتصاد مقاومتی، ورزش، هنر و... نقل فعالیت‌هایی است که مسیر را برای پیشبرد اهداف نظام به ویژه در زمینه خانه و خانواده هموار می‌کند.

كد خبر : ۸۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۲


همایش اقتدار طلایه داران اقتصاد مقاومتی و تولید کنندگان برتر اقتصادی و صنایع تبدیلی به همت بسیج سازندگی سپاه استان برگزارشد.

كد خبر : ۸۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۳


بانوی بسیجی لرستانی توانسته  است با هنر دستش در زمینه گلیم بافی گامی ارزنده در راستای عملی کردن اقتصاد مقاومتی بردارد.

كد خبر : ۸۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۳


همایش «شکوه هجرت» با حضور بسیجیان و فعالان اردو های جهادی  در استان برگزار شد.

كد خبر : ۸۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۴


به مناسبت هفته بسیج همزمان با سراسر کشور همایش بزرگ میقات صالحین در میعادگاه نماز جمعه شهرستان خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵


اولین همایش نقش بسیج در محیط زیست با حضور پدر بلوط ایران در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۷


امروز همزمان با سالروز رحلت جانگداز  پیامبراکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)  و شهادت امام رضا (ع) سراسر استان  غرق در و ماتم اعزا شد.

كد خبر : ۸۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۸


فرشته روح افزا در نشست "خشونت علیه زنان" با ارائه تصاویر دلخراشی از حملات صهیونیستی به کشورهای غزه، یمن، سوریه و عراق گفت: چرا در این روز که به نام خشونت علیه زنان است از حقوق این افراد صحبت نمی شود؟ چرا در گروه های نارنجی این مسائل دیده نمی شود؟ شکنجه ای که به کودکان در غزه، سوریه، عراق و افغانستان می شود، چرا خشونت محسوب نمی شود؟

كد خبر : ۸۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۴


استاندار لرستان با بیان اینکه در فیلم «لیلی نام تمام دختران ایران زمین است» بسیار افراط شده است، گفت: مدیرکل ارشاد استان لرستان در این رابطه باید عذرخواهی کند.

كد خبر : ۸۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۶


استاد اقتصاد دانشگاه الزاهرا با بیان این که نرخ باروری زنان ایرانی از خاورمیانه پایین تر است گفت: این عدم توازن تهدید جدی امنیتی برای ایران به وجود آورده است.

كد خبر : ۸۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۴


اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس توانستند موافقت برخی از مراجع را برای تغییر قانون و افزایش سن ازدواج دختران کسب کنند.

كد خبر : ۸۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۷


قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: کلینیک ناباروری برای نخستین بار در استان لرستان راه‌اندازی می‌شود. نوشته کلینیک ناباروری در استان لرستان احداث می‌شود اولین بار در سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان پدیدار شد.

كد خبر : ۸۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹


معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش‌وپرورش لرستان گفت:در مراکز یادگیری محلی که در استان احیا شده است به آموزگاران نهضت سواد آموزی در کنار  آموزش سواد و خواندن،  مهارت سبک زندگی  اسلامی ایرانی آموزش اده می شود.

كد خبر : ۸۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


سفر معاون  اجرایی رییس جمهور و هیئت همراه به استان لرستان به دلیل شرایط نامساعدجوی لغو و به زمان دیگری موکول شد.

كد خبر : ۸۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷


همایش 9 دی همزمان با سراسر کشور با حضور اقشار مختلف مردم  و جمعی از مسئولین استان درخرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹


کارشناس سیاسی گفت: حضور مردم در حماسه 9 دی سند انقلاب و استکبار ستیزی ملت ایران را تثبیت کرد .

كد خبر : ۸۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹


همایش روز بسیج رسانه با حضور  جانشین فرماندهی سپاه استان و همچنین مدیر کل صدا و سیما لرستان در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸


مدیر کل صدا و سیمای لرستان گفت: شبکه های ماهواره ای به این نتیجه رسیده اند که "مادر" که در جمهوری اسلامی ایران خیلی مقدس است  آن را هدف قرار دادند.

كد خبر : ۸۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸


 معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان  گفت: همه رسانه‌های باید اخلاق اسلامی را در زمینه تولید و انتشار محتوای اخبار را رعایت کنند.

كد خبر : ۸۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸


معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از برگزاری همایش عفاف و حجاب در این استان خبر داد.

كد خبر : ۸۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۴


مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان از برپایی نمایشگاه  «دستاوردهای اقتصادی زنان و ترویج کالای ایرانی» در ایام دهه فجر امسال خبر داد.

كد خبر : ۸۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۶


همایش «نقش کار آفرینی زنان در اقتصاد مقاومتی» با حضور وزیر کشور و  همچنین دكتر فرهمندپور مشاور وزيركشور در امور بانوان و خانواده درلرستان برگزار می شود.

كد خبر : ۹۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹


رحمانی فضلی وزیر کشور صبح امروز برای حضور در همایش  نقش زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی وارد استان لرستان شد.

كد خبر : ۹۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰


مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان گفت:: با توجه به شعار سال که توسط مقام معطم رهبری دربحث اقتصاد مقاومتی و اقدام عمل، استان لرستان به عنوان پالیوت اقتصاد مقاومتی انتخاب شده است و اقدامات مفیدی در این زمینه  صورت گرفت.

كد خبر : ۹۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰


 مشاور وزیر کشور در امورخانواده گفت:برای اجرایی شدن قانون مشاغل خانگی به‌ویژه درزمینه ایجاد بازارچه‌های دائمی برای فروش تولیدات زنان لازم است.

كد خبر : ۹۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰


اولین همایش  نقش زنان در اقتصاد مقاومتی  کشور با حضور وزیر کشور و مشاور وزیر در امور بانوان لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۹۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰


استاندار لرستان گفت: طبق مرکز آمار نرخ بیکاری بانوان در لرستان 22.9 درصد و  این نرخ در استان ما نگران کننده است .

كد خبر : ۹۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰


شهید رحیم علی لشنی در آخرین عملیات خود که اطفای حریق ساختمانی مسکونی در منطقه منوچهری بود، هنگام نجات مادر و فرزند محبوس شده در خانه جانش را از دست داد و به درجه شهادت نائل آمد.

كد خبر : ۹۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۱


مسئول بسیج جامعه زنان استان لرستان گفت: همایشی تحت عنوان همایش انقلاب اسلامی زن هویت باز یافته  با شعار انقلاب اسلامی، هویت دینی، ترویج معنویت ، فرهنگ و تمدن اسلامی درایام دهه فجر برگزار می شود.

كد خبر : ۹۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵


اولین همایش ازدواج آسان عصر امروز در سالن شهدای بسیج مهندسین کشاورزی استان با حضور بانوان مهندس بسیجی برگزار شد.

كد خبر : ۹۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲


فرمانده سپاه استان لرستان گفت: با توجه به اینکه مشکلات زیادی  در دوران انقلاب وجود داشت اما زنان ما خم به ابرو نیاوردند و فداکاری های این بانوان قابل تقدیر است.

كد خبر : ۹۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴


همایش تجلیل از زنان پیشکسوتان دفاع مقدس در لرستان به همت هئیت رزمندگان  اسلام سپاه استان در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: انقلاب اسلامی به بانوان هویت دینی بخشید و زنان به حمد الله توانستند دین خود را نسبت به انقلاب و اسلام به خوبی ادا کنند.

كد خبر : ۹۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷


متاسفانه در دنیای مجازی تصاویر و  فیلم های مستهجن و زننده بسیاری تبادل می‌شود و در صورتی که کودکان در استفاده از اینترنت کنترل نشوند به هنگام مواجه با این مسائل به دلیل کنجکاوی ذاتی که در آنها وجود دارد برای افزایش آگاهی در مورد این مسائل هم که شده به سمت آن جذب می‌شوند و این باعث می‌شود کودک در باتلاق جسمی، روحی و اخلاقی بزرگی گرفتار شود.

كد خبر : ۹۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷


همایش انقلاب اسلامی زن هویت باز یافته با شعار انقلاب اسلامی، هویت دینی، ترویج معنویت ، فرهنگ و تمدن اسلامی در لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۹۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸


مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه استان گفت:در زمان انقلاب اسلامی زنان قدر شناس امام بودند چرا که امام همانند  پیامبر به زن شخصیت هویت و عزت بخشید.

كد خبر : ۹۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸


اعظم احمدی کار آفرین برتر کشوری توانسته است با چرخ خیاطی اش خط تولید داخلی را بچرخد و اقتصاد مقاومتی را با دستانش عملی کند.

كد خبر : ۹۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹


عضو شورای حزب زنان جمهوری اسلامی ایران گفت: امروزه کم کاری‌هایی در بخش حوزه‌های مدیریتی زنان کشور صورت می‌گیرد و به جای پرداختن به فرهنگسازی، عملکرد آن‌ها بیشتر به سمت برگزاری همایش و چهار تا عکس انداختن رفته است.

كد خبر : ۹۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳


مدیر کل امور بانوان استانداری لرستان ازچهارمین جشنواره بین المللی اسوه های صبر و مقاومت سال جاری همزمان با سراسرکشور خبر داد.

كد خبر : ۹۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴


زبان جزء جدایی‎ناپذیر زندگی بشر است؛ آدمی در قالب و زنجیره زبان به تفکر و اندیشه می‎پردازد، با زبان ارتباطات اجتماعی‎اش را برقرار و تنظیم می‎کند، در قالب زبان احساسات و عواطفش را بروز داده و موجبات آرامش و نشاط خویش و اطرافیانش را فراهم می‎آورد.

كد خبر : ۹۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳


رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح لرستان گفت: مدیری که در یک سازمان برخورد ناشایست با آمران به معروف و ناهیان از منکر را در دستور کار خود قرار داده و یا اجازه اجرایی شدن این فریضه را ندهد تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد.

كد خبر : ۹۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴


اولین دیدار  مربیان بانوی ازنا با  ستاد امر به معروف و نهی از منکر  این شهرستان برگزار شد.

كد خبر : ۹۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷


بایدتوجه داشت که شروع زندگی مشترک یک سری مهارت ها و انگیزه های لازم را برای آغاز یک زندگی نیاز دارد و شناخت کامل زوجین گام ابتدایی برای تضمین و تداوم یک زندگی سالم است.

كد خبر : ۹۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۹


فمنیسم در ایران مورد تنش و بحث‌های گوناگونی قرار گرفته است و برخی از نویسندگان و چهره‌های سیاسی در این مورد مبحث‌های مختلفی نقل کرده‌اند. در ایران بیشتر رویکردهای فمنیستهای تشابه گرا مورد توجه و تبلیغ قرار گرفته است و رویکردهای فمینیستی تفاوت گرا شبیه اخلاق مراقبت، فمینیسم طرفدار خانواده، فمینیسم اجتماعی، فمینیسم مادرانه کمتر مورد توجه بوده‌اند.

كد خبر : ۹۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


معاون پژوهشی موسسه سیره شهدای کشور گفت: زنان به عنوان مجاهد انقلابی در راهپیمایی ها حضور پیدا کردند و کسانی بودند که به عنوان همسر، خواهر و مادرآرامش می دادند و خواستند که مسیر انقلاب ادامه پیدا کند لذا اگر زنان نبودند قطعا انقلاب اسلامی به نتیجه نمی رسید.

كد خبر : ۹۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۲


مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری لرستان گفت: زنان از جمله  کسانی بودند که  در خط مقدم اقتصاد مقاومتی ایستادند  و در همایش های متفاوتی که در بحث اقتصاد مقاومتی برگزار شد  حضور پررنگی داشتند.

كد خبر : ۹۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۲


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: مادران شهدا اسوه های صبر و مقاومت  هستندو همسران شهدا فرزندانشان را دارند طوری پرورش می دهند که توانستند از دستاوردهای نظام صیانت کنند.

كد خبر : ۹۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۲


همایش بزرگداشت روز شهید، نقش بسیج زنان در تبیین الگوی سوم اسوه‌های صبر و مقاومت در استان لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۹۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۲


مسئول موسسه خیریه آبشار عاطفه ها استان از برگزاری اولین جشنواره آرزوهای ایتام درلرستان با هدف برآوردن آرزوهای یتیمان خبر داد.

كد خبر : ۹۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


بایدتوجه داشت که شروع زندگی مشترک یک سری مهارت ها و انگیزه های لازم را برای آغاز یک زندگی نیاز دارد و شناخت کامل زوجین گام ابتدایی برای تضمین و تداوم یک زندگی سالم است.

كد خبر : ۹۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۲


بروجرد- معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از دبیرستان تاریخی امام خمینی(ره) بروجرد بازدید کرد.

كد خبر : ۹۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۳


 بیاییم با حضوری پر شور در پای صندوقهای رأی افرادی را برگزینیم که تعهد به همراه تخصص، عملگرا و انقلابی و دردی جز خدمت به مردم نداشته باشند.

كد خبر : ۹۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵


خانم مولاوردی! در راستای بندهای مختلف سیاست های کلی خانواده چه کردید؟ کدام یک را در دستور کار خود قرار داده اید و برای تحققش تلاش کرده اید؟ مثلا در محور قرار دادن خانواده در قوانین و مقررات، نفی تجرد در جامعه، فرهنگ سازی و تقویت تعاملات اخلاقی، ایجاد بیمه خاص بیوگان و زنان سالخورده و بی سرپرست، ایجاد نهضت فراگیر ملی برای ترویج و تسهیل ازدواج موفق و آسان ، تحکیم خانواده از طریق نقش مادری.

كد خبر : ۹۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶


معاون استاندار لرستان گفت: باید توانمندسازی را به بطن خانواده برد و در کنار ورزش بحث شادی و نشاط کودکان و نوجوانان استان لرستان جدی گرفته شود.

كد خبر : ۹۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸


 این روزها برگزاری کنسرت به یکی از دغدغه های برخی از مسئولان و متولیان فرهنگی تبدیل شده به طوری که انگار اجرای کنسرت مهمتر از مشکلات جوانان شده، مسئولان توجه داشته باشند که مشکل جوانان بروجرد بیکاری و ازدواج است نه کنسرت.

كد خبر : ۹۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰


به مناسبت هفته سلامت تیم‌های طلایه داران سلامت بسیج جامعه پزشکی لرستان جهت ارائه خدمات به مردم مناطق محروم استان و محله‌های آسیب پذیر شهری اعزام می‌شوند.

كد خبر : ۹۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰


حضور بانوان لرستانی در استقبال از سید ابراهیم رئیسی کاندیدای ریاست جمهوری بی نظیر بود.

كد خبر : ۹۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳


استاندار لرستان گفت:  نزدیک به ۴۷ هزار نفر وام ازدواج  پرداخت شده است در حال حاضر یازده هزار زوج لرستانی در نوبت وام ازدواج هستند.

كد خبر : ۹۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: «همایش نفوذ  دشمن د رحوزه زن و خانواده» با هدف آگاه سازی بانوان در زمینه حضور با بصیرت در عرصه های سیاسی برگزار می شود.

كد خبر : ۹۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷


همایش بررسی مسئله نفوذ دشمن در حوزه زن و خانواده با حضور بانوی  فرهیخته کشوری در حسینیه ثار الله خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹


مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: 333 میلیارد تومان تسهیلات ازدواج به 47 هزار نفر زوج لرستانی در سال 95 پرداخت شده است.

كد خبر : ۹۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: حق کرامت الهی زن بالاترین حقوقی است که خداوند باری تعالی به زن ارزانی داده است و زن مجاهد ایرانی برای زن های جوان  

جهان الگو است.

كد خبر : ۹۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹


کارشناس مسائل زن و خانواده گفت: دشمنان امروز با به کار بردن پروژه نفوذ، ماهواره ،اسنادی همچون 2030 درصدد به لجن کشاندن خانواده و زن ایرانی و نابود کردن کانون خانواده است.

كد خبر : ۹۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰


همایش پیاده روی بانوان طلاب در بوستان زیبا کنار شهر خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳


مسئول آبشار عاطفه های استان لرستان گفت: به کمک خیرین خرم آباد ۵۰ جهیزیه برای نوعروسان این شهرستان تهیه و در قالب دو برنامه  به آنها اهداء شد.

كد خبر : ۹۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳


برخی مسئولان جهاد کشاورزی لرستان با بهره گیری از امکانات دولتی در حال حمایت از "حسن روحانی" در انتخابات ریاست جمهوری هستند.

كد خبر : ۹۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵


نماینده سابق مردم تبریز در مجلس هفتم گفت:چرا کشور فرانسه وسایل آرایش را بر ما تحریم نمی کند برای اینکه می خواهد با فرهنگ بانوان کشورمان بازی کند و فرهنگ در ایران را می خواهد تضعیف کند.

كد خبر : ۹۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵


امام جمعه موقت تهران گفت: مردمی که در زمان جنگ از نظر معیشتی گرفتار بودند قلک بچه خود را شکستند، بانوان زینت خود را به جبهه دادند ولی ۸ سال عزت مملکت را حفظ کردند.

كد خبر : ۹۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷


تجمع بزرگ حامیان سید ابراهیم رئیسی با حضور بانوان لرستانی در میدان شهدای خرم آباد با حاشیه های جالبی همراه بود.

كد خبر : ۹۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۸


همایش بزرگ خرم آبادی ها در حمایت از رئیسیبا حضور خانواده اولین شهید مدافع حرم خرم آباد در میدان شهدا برگزارشد.

كد خبر : ۹۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۸


همایش ضیافت اندیشه به همت بسیج رسانه استان در مجتمع لاله خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۳


جلسه هماهنگی اجرای برنامه های هفته ی عفاف و حجاب ظهر امروز در لرستان  به ریاست مدیر کل امور بانوان در استانداری برگزار شد.

كد خبر : ۹۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳


ترویج بدحجابی مهمترین ارمغان شبکه های ماهواره ای است، فیلم ها و سریال هایی که با هدف فروپاشی خانواده ها و ترویج بدحجابی ساخته می شوند و هدفشان کمرنگ کردن اعتقادات دینی و حجاب است.

كد خبر : ۹۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰


معاون وزیر کشور گفت:بخشی از نیروهای لایق و شایسته فعلی شهرداری‌ها  تبدیل وضعیت ی شوند و تکلیف نیروهای موجود در بهترین حالت ممکن مشخص و با برگزاری آزمون‌هایی مانع از انبساط نیرو در شهرداری‌ها شد.

كد خبر : ۹۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: به مناسبت سالروز حضرت معصومه (س) و روز دختر در سراسر استان همایشی تحت عنوان همایش گوهر علم و عفاف برگزار می شود.

كد خبر : ۹۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان مهمترین اهداف نشست فرهنگی زنان شاغل را شناخت شخصیت حقیقی فاطمه زهرا (س) با محوریت ولایت  تکریم و پاسداشت مقام کریمه اهل بیت فاطمه معصومه (ع) عنوان کرد.

كد خبر : ۹۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹


عضو فراکسیون زنان مجلس با تاکید بر ضرورت تعامل بیش‌تر مجلس شورای اسلامی با نهادهای مدنی و سازمان‌های مردم نهاد گفت: نهادهای مدنی سبب یکپارچگی اجتماعی می‌شوند.

كد خبر : ۹۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹


کارشناسان در همایش امنیت زنان در فضای عمومی با محوریت آزار خیابانی به تحلیل وضعیت آزار خیابانی زنان از دیدگاه جامعه‌شناختی، روان‌شناختی، حقوقی، اجتماعی و ارائه راه‌حل‌هایی بر بهبود وضعیت آن پرداختند.

كد خبر : ۹۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۸


با توجه به این ولنگاریسم فرهنگی موجود و نبود نظارت بر محتوای تبلیغات تلویزیونی بیم آن می­رود که با چنین احاطه و تسلطی که سرمایه­ داران بر رسانه ملی دارند بعد از مدتی برای تبلیغ و فروش بیشتر پای ساپورت­های بدن نما و مانتوهای تنگ را هم به تلویزیون باز کنند و از آنتن رسانه ملی برای منافع خود سوءاستفاده ببرند 

كد خبر : ۹۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۰


عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان با اشاره به صحبت های اخیر رئیس جمهور در خصوص موظف بودن مسئولین به پاسخگویی گفت: اگر در مورد نبود امکانات و آینده روشنی برای جوانان در مباحث خانواده، ازدوام، اشتغال و... قوانینی اجرایی نشده سوالی هست باید از معاونت امور زنان ریاست جمهوری که شماره آن را به راحتی می توان از 118 هم دریافت کرد، پرسیده شود.

كد خبر : ۹۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۹


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین