امروز: پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۸

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۷۶    عبارت مورد جستجو: نماینده ولی فقیه در لرستان

موج دوم: دبیر نخستین گردهمایی مدیران و فعالان فضای مجازی استان لرستان گفت: بیش از 450 نفر از فعالان عرصه مجازی استان برای شرکت در این همایش که 21 اسفندماه جاری در خرم‌آباد برگزار می‌شود، ثبت نام کرده‌اند.

كد خبر : ۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


موج دوم: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:‌ ماه مبارک رمضان ظرف وجودی قرآن کریم است.

كد خبر : ۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


آساره خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان در نشست تلویزیونی با موضوع مبانی فقهی حجاب گفت: یکی از ارزشهای مهم در قرآن مسئله حجاب است.

كد خبر : ۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


آساره خبر: حجت‌الاسلام فضل‌الله پیرمحمدی ضمن قبولی طاعات و عبادات همه مردم گفت: برای نخستین بار دفتر پاسخگویی به سؤالات شرعی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان از اول ماه مبارک رمضان امسال در شهرستان خرم‌آباد شروع به کار کرده است.

كد خبر : ۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


آساره خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امنیت اخلاقی کمتر از امنیت اقتصادی نیست.

كد خبر : ۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


آساره خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان از روز 17 مرداد به عنوان سالروز تجلی خون و قلم یاد کرد و بیان داشت: 17 مرداد روزی است که مرکب سرخ با مرکب سیاه آمیخته شد و جلوه ای از حق گویی و حق جویی را در تاریخ مملکت ما رقم زد.

كد خبر : ۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


آساره خبر: در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان و جمعی از مسئولان، حجت الاسلام محمدعلی ارزنده به عنوان امام جمعه جدید شهرستان الیگودرز معرفی شد.

كد خبر : ۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۷


آساره خبر: در نظام جمهوری اسلامی ایران نگاه به مدیریت یک نوع نگاه خدمتگذاری، روشن و شفاف است که در سایر کشورها این نوع نگاه دیده نمی شود.

كد خبر : ۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


آساره خبر: حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی گفت: اتحاد؛ تنها راه حل جهان اسلام در برابر استکبار جهانی است.

كد خبر : ۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


آساره خبر: اولین حضور دهمرده، در روزهایِ نخستینِ انتصابش به عنوان استاندار لرستان در نمایشگاهِ رسانه ها در محل دائمی نمایشگاه های فعلی در دامنه مدبه کوه بود؛ دامنه همان محلی که امروز کمتر کسی را می شناسی که نامی از آن را به عنوان مجتمع 14 معصوم یا بام خرم آباد نشنیده باشد.

كد خبر : ۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


آساره خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:  دفاع مقدس ما ریشه در نهضت حسینی داشت و این موضوع یکی از مهمترین جلوه های نورانیت دفاع مقدس است.

كد خبر : ۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


حجت الاسلام سید احمد میر عمادی؛ در همایش خادمین عتبات عالیات ضمن تسلیت ایام عزاداری حضرت سیدالشهداء، گفت: برگزاری این همایش در ماه محرم معنا و مفهوم دیگری دارد چون نوکران ابا عبدالله گرد هم جمع شده اند تا ارادت خود را به آن حضرت ثابت کرده و نشان دهند.

كد خبر : ۱۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


حجت الاسلام سید احمد میرعمادی در خطبه ای این هفته نماز جمعه گفت: عاشورا تمام نشده و ما باید روح عاشورا را در جامعه نهادینه کنیم و عاشورا سرمشق بزرگی برای ملت اسلامی است.

كد خبر : ۱۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان: به لطف خداوند امروزه بسیج در گستره آحاد ملت است در عرصه هایی هم که حضور پیدا می کند منشاء خیر و برکت است به صورت جهادی به صورت انقلابی وارد عمل می شود، اقدام می کند، بن بست ها را می شکند و سد ها را از پیش پای بر می دارد تا امید در ملت ایجاد کند و این فرهنگ بسیجی نقطه ایی است که اگر به صورت عملی در دستور کار همه قرار بگیرد.

كد خبر : ۱۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان: به لطف خداوند امروزه بسیج در گستره آحاد ملت است در عرصه هایی هم که حضور پیدا می کند منشاء خیر و برکت است به صورت جهادی به صورت انقلابی وارد عمل می شود، اقدام می کند، بن بست ها را می شکند و سد ها را از پیش پای بر می دارد تا امید در ملت ایجاد کند و این فرهنگ بسیجی نقطه ایی است که اگر به صورت عملی در دستور کار همه قرار بگیرد.

كد خبر : ۱۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی در خطبه های این هفته نماز جمعه: یکی از علل ماندگاری نهضت عاشورا ایثار و فداکاری امام حسین (ع) و یارانش بود.

كد خبر : ۱۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی؛ امام جمعه خرم آباد در جلسه تفسیر و نشست تلویزیونی در رابطه با مبانی فقهی و همایش تجلیل از پیشتازان رجعت به حجاب که به همت بسیج جامعه زنان استان برگزار شد در جمع بسیجیان به تفسیر سوره مریم پرداخت و گفت: سوره مریم با 98 آیه از سوره های مکی قرآن کریم است، و موضوعات و محتوای سوره مریم را می توان به پنج قسمت تقسیم کرد.

كد خبر : ۱۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: نمایندگانی که به دنبال عزل و نصب مدیران هستند آیا همین اندازه که برای عزل و نصب مدیران وقت می گذارند برای تصویب قوانین، وقت می گذارند که مشکلی از مردم را حل کنند.

كد خبر : ۱۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی؛ امام جمعه مردم خرم آباد، در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید حوزه علمیه خواهران خرم آباد گفت: حوزه های علمیه از سرچشمه جوشان و زلال وحی همواره استفاده می کنند و این یک پشتوانه قوی برای حوزه های علمیه است.

كد خبر : ۱۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۵


به مناسبت اربعین حسینی، عزاداران حسینی در خرم آباد  روز دوشنبه دوم دی‌ماه ساعت ۹ صبح  پیاده روی خواهند کرد.

كد خبر : ۱۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: آمریکایی‌ها بدانند چنانچه دست از توهین و تهدید بر ندارند، ملت ایران از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای خود عقب‌نشینی نمی‌کنند.

كد خبر : ۱۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۳


امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به رفتار بان‌‌کی‌مون در خصوص ممانعت از ورود ایران به ژنو ۲ گفت: هدف ژنو 2 براندازی دولت سوریه بود.

كد خبر : ۱۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴


نماینده ولی فقیه در لرستان از نحوه توزیع سبد کالا در کشور انتقاد کرد و گفت: باید کار کارشناسی و دقت لازم در این گونه کارها صورت گیرد زیرا دشمنان نظام در کمین هستند و می‌خواهند خدمات نظام را خدشه‌دار کند.

كد خبر : ۱۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۸


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: شرکت گسترده مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن سبب تقویت نظام اسلامی می‌شود و زمینه را برای حضور مقتدرانه ایران اسلامی در صحنه بین‌المللی فراهم می‌آورد

كد خبر : ۱۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: حضور حماسی مردم لرستان در راهپیمایی 22 بهمن جای تقدیر و تشکر دارد.

كد خبر : ۱۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۵


نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به خسارات بالای پدیده گردو غبار در لرستان گفت: مسوولان اجرایی استان تلاش برای جذب بودجه مبارزه با این پدیده و همچنین جبران برخی خسارت های ناشی از آن را به صورت ویژه دردستور کار خود قرار دهند.

كد خبر : ۱۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۹


پیکر مطهر شهید ˈنوربخش دهقانیˈ رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان، روز شنبه با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در لرستان و مردم مومن و شهیدپرور خرم آباد تشییع و به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۱۹۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱


امام جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه آمیختن اقتصاد با فرهنگ یعنی تأمین دنیا و آخرت مردم، گفت: تحقق شعار امسال با عزم ملی و تلاش و مدیریت مسئولان و مردم امکان‌پذیر است. 
كد خبر : ۲۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۲


امام جمعه خرم آباد با انتقاد از روند عملیاتی اجرای سد معشوره لرستان گفت: متاسفانه این روزها خبر از توقف عملیات اجرایی سد معشوره لرستان شنیده می شود، در حالی که این طرح از مطالبات به حق مردم لرستان است.

كد خبر : ۲۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۲


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: کسب اعتماد به نفس ملی و تقویت روحیه خودباوری، مهمترین دستاورد موفقیت های علمی در بحث بومی سازی فناوری هسته ای ایران است و به همین دلیل این فناوری در کشور اسلامی ما تعطیل بردار نیست.

كد خبر : ۲۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۹


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت : اندیشه ها و خط انقلاب اسلامی امام راحل در بیانات مقام معظم رهبری قابل پیگیری است در این راستا، با حفظ وحدت وآرامش، نظام جمهوری اسلامی به بالندگی و پیشرفت خواهد رسید.

كد خبر : ۲۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۷


"سید نور خدا موسوی" جانباز ۱۰۰ درصد لرستانی است که در مبارزه با گروهک تروریستی ریگی به درجه جانبازی نائل آمد و اکنون ۶ سال است در کما به سر می برد و به لطف امام زمان(عج) هنوز نفس می کشد.

كد خبر : ۲۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


نماینده ولی فقیه در لرستان درمراسم تودیع ومعارفه فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل استان گفت: سپاه تربیت شده ی مکتب امام خمینی است؛مکتبی که عزت، عنایت، خدمت و ایستادگی در برابر دشمن؛ سازش ناپذیری، داشتن مواضع اصولی و اهل مسامحه نبودن از اصول اصلی آن است.

كد خبر : ۲۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


مدیرکل ارشاد لرستان گفت: نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت در لرستان با حضور ۱۰۰ ناشر برتر کشور از تاریخ ۱۵ تا ۲۵ رمضان در خرم آباد برپا می‌شود.

كد خبر : ۲۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


شکافی که امروز بین هیأت امناء دانشگاه آزاد لرستان و سیستم مرکزی دانشگاه آزاد بر سر مساله انتصاب یک مسئول در یک واحد دانشگاهی به وجود آمده است به خوبی بیانگر بی‌توجهی سیستم مرکزی دانشگاه آزاد نسبت به دغدغه‌ها و خواسته‌های هیأت امناء استانی است.

كد خبر : ۲۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: ائتلاف ضد داعش آمریکا یک دسیسه جدید علیه بیداری اسلامی است.

كد خبر : ۳۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


مراسم عزاداری علمدار کربلا، حضرت ابوالفضل(ع)، با حضور خیل عظیم عاشقان حسینی در حسینه عاشقان ثارالله شهرستان خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۳۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۲


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: ارتباط با خدا، مردمی بودن و اتصال و تبعیت از ولایت سه ویژگی مهم بسیجیان و منبع جوشان و فناناپذیر نهاد بسیج است.

 

 

كد خبر : ۳۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: پیوند و بیعت با ولایت مهمترین شاخصه بسیج است.

كد خبر : ۳۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱


مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان گفت: اهتمام نماینده ولی فقیه در لرستان به مسائل حوزه جوانان ستودنی است.

كد خبر : ۴۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۳


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان اخیر خود با حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان حجت را بر همگان تمام کردند.

كد خبر : ۵۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ارج نهادن به خانواده شهدا وظیفه ما است و باید دیدار با خانواده شهدا را در رأس برنامه‌ها قرار دهیم.

كد خبر : ۶۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


نماینده ولی فقیه در استان عنوان کرد: بزرگترین خیانت ال سعود این بوده که معنویت را از سرزمین وحی برداشته‌اند این خیانت از کشته شدن حجاج مهمتر است.

كد خبر : ۶۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


معاون اجرایی ستاد اربعین حسینی لرستان گفت: روزانه در مرز مهران موکب استان لرستان غذای 15 هزار نفر را تامین می کند.

كد خبر : ۶۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: دشمن به ادعای خود گزینه نظامی را برای همیشه  خودشان حفظ کردند و یقینا اگر این اتحاد و همبستگی که بین نیروهای مسلح  حاکم است نبود  دشمن یک لحظه از حمله نظامی درنگ نخواهد کرد.

كد خبر : ۷۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: فروپاشی نظام خانواده، طلاق،فقر، بیکاری و خشونت های اجتماعی از مضرات پرخطر اعتیاد است که لازم است همه مردم به ضرر مواد مخدر آگاهی  پیدا کنند.

كد خبر : ۹۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵


امام جمعه خرم‌آباد تنها راه پیشرفت اقتصاد کشور را اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست و گفت:برخی ها نسبت به پیشبرد اقتصاد نگاه غیر انقلابی دارند.

كد خبر : ۸۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۲


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: بعضی از افراد هر ازچندگاهی با بیان خاطرات دروغین و یا پخش نوارصوتی به دنبال خدشه دار کردن چهره امام(ره) هستند.

كد خبر : ۸۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۹


خطیب نماز جمعه خرم‌آباد پذیرش fatf را به منزله پذیرش کاپیتولاسیون در عصر حاضر دانست و گفت:پیوستن به fatf منجر به خود تحریمی خواهد شد.

كد خبر : ۸۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ نماینده ولی فقیه در استان گفت: آل سعود انسان های گمراه، قصی القلب و قاتل هستند چرا که مسلمانان را کشتند .

كد خبر : ۸۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۲


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ایران در برجام به تعهدات خود عمل کرد ولی آمریکا به تعهدات خود  در این زمینه عمل نکرد.

كد خبر : ۸۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۹


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: بد عهدی، دروغگویی و نفاق آمریکا بر کسی پوشیده نیست اما متاسفانه عده ای هنوز باور ندارند آمریکا  جنایتکار، خبیث و شیطان است.

كد خبر : ۸۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۶


در پی عدم برخورد قاطع با توهین کنندگان به مقام والای شهدا صدای اعتراض بانوان لرستان بلند شد.

كد خبر : ۸۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۲


نماینده ولی فقیه در لرستان با انتقاد شدید از اجرای نمایش موهن به دفاع مقدس در استان گفت: در این تئاتر هنجار شکنی و بدترین اهانت ها به شهدا و ارزش های اسلامی صورت گرفته است و از مسئولان می خواهیم که مسببین توهین به شهدا مجازات شوند

كد خبر : ۸۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۷


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امروز حرکت اقتصادی به پشتوانه بسیج است و اقتصاد کشور را  باید به بسیج واگذارکرد لذا  امید تحقق اقتصادی مقاومتی در کشور به بسیج است .

كد خبر : ۸۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۱


به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج، جمعی از بانوان نخبه بسیجی به همراه  کارکنان بسیج جامعه زنان لرستان  با نماینده ولی فقیه دیدار کردند.

كد خبر : ۸۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۱


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: راه نجات کشور در جذب شدن به آمریکا نیست بلکه راه نجات کشور تکیه بر تفکر بسیجی است.

كد خبر : ۸۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵


استاد حوزه علمیه قم گفت: آمار رشد طلاق کشور به6/4 دهم درصد و رشد ازدواج به 5/6 دهم  درصد رسیده است و این نشان دهنده این است که طلاق از ازدواج سبقت گرفته است.

كد خبر : ۸۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۳


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: اوج بصیرت مردم  در ماجرای فتنه 88 بود که با حضور خود در راهپیمایی  9 دی  به نمایش گذاشتند.

كد خبر : ۸۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹


مدیر کل ارشاد لرستان گویا قصد دارد همواره در کانون توجهات و مرکز حاشیه ها قرار بگیرد هر از چند گاهی دست به کار های شیطنت آمیزی می زند.

كد خبر : ۸۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۳


مدیرکل حاشیه ساز لرستانی، با گذشت بیش از سه ماه از اجرای نمایش موهن به خانواده های شهدا قصد عذرخواهی  از مادران شهدا را ندارد.

كد خبر : ۸۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۴


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:شهامت و فداکاری آتش نشان ها بوده است که این آتش نشان های عزیز با فداکاری و ایثار جان شان را در خطر انداختند تا مردم کاسب آن ساختمان آسیب نبینند و لذا  این فداکاری و شهامت قابل تحسین است.

كد خبر : ۹۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۱


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:  سوگواری ایام فاطمیه در استان باید با عظمت برگزار شود ما تا امروز جشن و چراغانی به مناسبت پیروزی انقلاب داشته ایم و از فردا باید برای حضرت فاطمه(س) سوگواری کنیم.

كد خبر : ۹۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲


تنها دانشکده علوم قرآنی لرستان که چندسالی از افتتاح آن نمی گذرد به دلیل عدم برخورداری از امکانات آموزشی و رفاهی در آستانه انحلال قرار گرفت.

كد خبر : ۹۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱


مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: خوشبختانه توانسته ایم  تا به امروز کمک هزینه جهیزیه به شش هزار و 604 نفر با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد تومان مدد جویان را  پرداخت که از این تعداد هزار و 300 جهیزیه  موسسه خیریه حضرت رقیه (س)  را تامین کرده ایم.

كد خبر : ۹۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: نیاز جامعه در شرایط کنونی داشتن مدیران انقلابی است، و لذا برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مولد نیازمند به وجود مدیران انقلابی هست .

كد خبر : ۹۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۴


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: افراد با برگزاری کنسرت های موسقی به دنبال تجارت کنسرت هستند و می خواهند جیب های خودشان را پر کنند و این خلاف شرع و حرام هست  و باید لغو شود.

كد خبر : ۹۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۱


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت:اگر می‌خواهیم درد جامعه را درمان کنیم باید به فکر اشتغال و تولید باشیم .

كد خبر : ۹۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴


طی روزهای اخیر خبری مبنی بر برگزاری کنسرت بانوان در 14 و 15 اردیبهشت ماه منتشر شد که در همان روز انتشار صدای اعتراض ها بلند شد و انتقاداتی بر این کنسرت وارد شد.

كد خبر : ۹۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۶


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: معلم نقش حیات‌بخشی دارد و حیات جامعه به معلم بستگی دارد، علم و معلم وسیله‌ای هستند برای ارتباط انسان باخدا چراکه معلم  است که انسان را به معراج می‌رساند.

كد خبر : ۹۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۸


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: با تکیه بر ظرفیت های درونی و توانمندی های داخلی و همچنین هوشیاری رهبری و تبعیت از ایشان است که تحریم های اقتصادی دشمن را بی اثر کرده است .

كد خبر : ۹۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۹


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: دولت جدید به وعده هایش عمل کند و توجه به نیازمندان، پیشرفت جامعه و اقتصادمقاومتی با تکیه بر توان و ظرفیت  داخلی اهم برنامه هایش باشد.

كد خبر : ۹۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۲


روایت محفل ۱۰ ساله تفسیر قرآن آیت‌الله میرعمادی حکایت کودکانی است که پای درس قرآن قد می‌کشند و شب‌های رمضان برایشان ماندگار و خاطره‌انگیز می‌شود.

كد خبر : ۹۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۴


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: فروپاشی نظام خانواده، طلاق،فقر، بیکاری و خشونت های اجتماعی از مضرات پرخطر اعتیاد است که لازم است همه مردم به ضرر مواد مخدر آگاهی  پیدا کنند.

كد خبر : ۹۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۵


با وجود این که از زمان اجرای تئاتر موهن در هفته دفاع مقدس موج عظیمی از انتقادات، واکنش ها و بیانیه ها ازسوی طیف ها و اقشار مختلف بر روی درگاه های خبری مبنی بر محکومیت آن منتشر شد اما بعد از گذشت 10ماه هنوز کوچکترین برخوردی با مسببان آن صورت نگرفته است.

كد خبر : ۹۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸


دستگاه های فرهنگی دولت اعتدال که در انعکاس مسائل ارزشی پای لنگی دارند این بار در آموزش وپرورش لرستان اقدام به انتشار کتب آموزشی کرده اند که در تهیه آن قصوراتی رخ داده است.

كد خبر : ۹۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۲


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین