امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۸

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۹۵۰    عبارت مورد جستجو: نماینده

پایگاه اطلاع رسانی خبر آزاد: در تمام اغتشاشات کمتر از 10 درصد از بازداشت‌شدگان دانشگاهی بودند که این نشان می‌دهد دانشجویان اغتشاشگران را همراهی نکردند.

كد خبر : ۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۰


موج دوم:احمدی نژاد امروز در حالی عازم ونزوئلا شد که باز هم کسی از دفتر رهبر انقلاب در بدرقه اش حضور نداشت.

كد خبر : ۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸


موج دوم:نماینده مردم ازنا و دورود گفت: طبق آمار رسمی اعلام شده نرخ بیکاری در لرستان20.6است و لرستان از نظر محرومیت در رتبه نخست کشور قرار دارد.

كد خبر : ۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


موج دوم:نماینده کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در نظر داریم در مجمع سرگروهی مخصوص استان تشکیل که امتیاز هیأت دولت را داشته باشد.

كد خبر : ۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


موج دوم:نماینده خرمآباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار است 250 میلیارد تومان از محل فروش سهام کارخانه فولاد خوزستان به پروژه راهآهن استان اختصاص یابد.

كد خبر : ۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


موج دوم: عضو شورای شهر خرم آباد در گفت و گوی با سفیر افلاک از سوءاستفاده در آرامستان خرم آباد  در دوره شهرداری وحید رشیدی خبر داد.

كد خبر : ۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


موج دوم: دبیر نخستین گردهمایی مدیران و فعالان فضای مجازی استان لرستان گفت: بیش از 450 نفر از فعالان عرصه مجازی استان برای شرکت در این همایش که 21 اسفندماه جاری در خرم‌آباد برگزار می‌شود، ثبت نام کرده‌اند.

كد خبر : ۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


موج دوم: هر زمان که از میدان بسیج شهرمان می گذرم چشمم می افتد به در بسته ای که قرار است بر روی همه باز باشد. گاهی گدایان و معتادان در کنار آن، درعالم خودشان اند وگاهی راننده های تاکسی درسایه ساختمانش منتظر مسافراند.

كد خبر : ۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


موج دوم: دکتر عبدی در واکنش به عدم حضور نمایندگان خرم آباد در برنامه سفر رئیس جمهور به لرستان گفت: پیگیری بحث بودجه در مجلس موثر تر از گذراندن یک روز بی فایده با هیئت دولت است چرا که در این سفر منفعتی به مردم لرستان نرسید.

كد خبر : ۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


موج دوم: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس، هیأت رئیسه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه مجلس در رأس امور و قوه مجریه نیز در وسط میدان کارهای سنگین اجرایی است، رعایت قانون و تعامل دو طرفه و انصاف را در همکاری دولت و مجلس ضروری برشمردند و با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفتند: همه باید تلاش کنند تا انتخابات پرشور و با حضور عمومی مردم برگزار شود زیرا اقتدار و استحکام نظام اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون بر مبنای حضور و پشتیبانی مردمی بوده است.

كد خبر : ۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


موج دوم: ئیس ستاد انتخابات محسن رضایی در لرستان گفت: محسن رضایی 21 خرداد به لرستان سفر می‌کند.

كد خبر : ۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


موج دوم: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر در انتخابات که ستون مردم سالاری است، خللی ایجاد شود خیانت درامانت است، گفت: نباید گذاشت برخی‌ها با اقداماتی اصالت انتخابات را زیر سئوال ببرند.

كد خبر : ۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


موج دوم: بالاخره پس از حاشیه های فراوان در خصوص اجماع اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری، محمدرضا عارف از ادامه رقابت های انتخاباتی انصراف داد تا اوضاع کاملا بر وفق مراد شیخ تازه اصلاح طلب شده شود.

كد خبر : ۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


موج دوم: نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: الحمدلله مردم ما در کشور بلوغ کافی دارند و ثابت کرده اند که با هوشیاری و آگاهی در تمام عرصه ها حضور پیدا کرده و نقششان را ایفا کرده اند.

كد خبر : ۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


موج دوم: نماینده مردم بروجرد گفت: باید مردم در انتخابات 24 خرداد هوشمندانه انتخاب کنند و مواظب سوابق وشعارهای کاندیداها نیز باشند.

كد خبر : ۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


موج دوم: استاندار لرستان با تاکید بر اینکه تمام امکانات و تلاش خود را برای برگزاری سالم انتخابات در استان لرستان بکار گرفته ایم ،گفت: اگر لازم باشد از صفر تا صد آراء ماخوذه در انتخابات شورای شهر خرم آباد را بازشماری می کنیم.

كد خبر : ۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


موج دوم: استاندار لرستان با تاکید بر اینکه تمام امکانات و تلاش خود را برای برگزاری سالم انتخابات در استان لرستان بکار گرفته ایم ،گفت: اگر لازم باشد از صفر تا صد آراء ماخوذه در انتخابات شورای شهر خرم آباد را بازشماری می کنیم.

كد خبر : ۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


موج دوم: پناهیان با اشاره به شرکت بیش از ۷۰ درصدی مردم در انتخابات ۲۴ خرداد گفت: مهم‌ترین فایده این مشارکت زیاد، پایان یافتن نهایی اتهام تقلب بود و حتی آن عده اندکی که نظام را به تقلب متهم می‌کردند در انتخابات شرکت کردند چون می‌دانستند انتخابات در ایران واقعا آزاد است.

كد خبر : ۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


موج دوم: نماینده ازناودورود در مجلس شورای اسلامی گفت: دكتر روحاني به انتخاب مردم از بقيه موثرتر بود و ما اين انتخاب را با امضاي بيانيه اي به وي تبريك گفتيم و خواستار تعامل هرچه بيشتر مجلس ودولت هستيم/درحال حاضر شوراها،شوراي شهرداري هستند نه شوراي شهر و اين يك اشكال است به دنبال حل اين مشكل هستيم.

كد خبر : ۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


موج دوم: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:‌ ماه مبارک رمضان ظرف وجودی قرآن کریم است.

كد خبر : ۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


موج دوم: مسئول هماهنگی و ارتباط دولت یازدهم در لرستان شایعه‌های موجود در خصوص انتخاب استاندار و مدیران دولت یازدهم در لرستان را رد کرد و آنها را در حد شایعه دانست.

 

كد خبر : ۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


آساره خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان در نشست تلویزیونی با موضوع مبانی فقهی حجاب گفت: یکی از ارزشهای مهم در قرآن مسئله حجاب است.

كد خبر : ۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


موج دوم: سرمربی فولاد خوزستان درباره مسائل مختلف فوتبال ایران صحبت کرد؛ از «اشتباهات» رویانیان تا عملکرد تیم ملی و البته آسیایی شدن تیمش.

كد خبر : ۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


آساره خبر: نماینده مجلس گفت: بیشترین مسائلی که توسط نمایندگان در دیدار صبح امروز با دکتر روحانی مطرح شد مسائل بین الملل، مشکلات اقتصادی، بیکاری، مسائل فرهنگی و توجه به مناطق محروم کشور بود.

كد خبر : ۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: شهرداری، از جمله نهادهایی به شمار می آید که مردم این شهر ارتباط گسترده ای با آن دارند و از ادارات پررفت و آمد و با ارباب رجوع فراوان به حساب می آید، اما این نهاد مردمی و مهم چند هفته ای می باشد که شهردار ندارد.

كد خبر : ۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: از اواخر سال گذشته بود که بحث تعریف جرم سیاسی در قانون احزاب توسط بر خی از نمایندگان مطرح شد و از همان روزها هم مخالفت‌ها با این موضوع از درون و بیرون پارلمان آغاز شد، چرا که اصولا طرح این موضوع را در شرایطی که قوانین روشن و شفافی در عرصه فعالیت های سیاسی وجود دارد به صلاح نمی دانستند.

كد خبر : ۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: مدیر کل تشریفات مجلس از حضور قطعی ۱۰ رئیس‌جمهور، سه نخست وزیر، پنج رئیس مجلس و شش وزیر خارجه در مراسم تحلیف روحانی خبر داد و گفت: لیست نهایی مهمانان خارجی مراسم تحلیف پنج‌شنبه تکمیل خواهد شد.

كد خبر : ۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: نماینده لاهیجان با تاکید بر اینکه باید تدبیر و عقل در نظام آموزشی جایگزین قرعه کشی شود، افزود: باید در جهتی حرکت کنیم آموزش بهینه در نظام آموزشی عمق یابد.

كد خبر : ۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: رییس‌جمهور پرکار، رییس‌جمهور مردمی، رییس‌جمهور ساده‌زیست و.... ؛ همه این‌ها به جای خود، اما گاهی حاشیه‌ها آن‌قدر پررنگ شدند که بعضاً این ویژگی‌ها را تحت‌الشعاع خود قرار دادند.

كد خبر : ۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به حبابی بودن نرخ مسکن، گفت: با ادامه روند کنونی و با کاهش نزولی نرخ مسکن، انتظار می‌رود این بازار تا پایان سال از یک آرامش نسبی برخوردار بوده و کمتر دچار تزلزل و تغییر قیمت‌های ناگهانی شود.

كد خبر : ۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: حدود هزار نفر از دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی، عصر امروز در نشستی صمیمانه و صریح با رهبر معظم انقلاب، به بیان دیدگاههای جامعه دانشجویی و تبادل نظر درباره موضوعات مختلف علمی، دانشگاهی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی پرداختند.

كد خبر : ۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


آساره خبر: نماینده مردم ارومیه در مجلس از پایان دیدار ۷۰ نماینده مجلس با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.

 
كد خبر : ۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


آساره خبر: روز قدس یادآور فریاد بلند امام خمینی (ره) در برابر آمریکا و مولود نامشروع آمریکا و انگلیس یعنی رژیم جعلی صهیونیستی است

كد خبر : ۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


آساره خبر: معاون تربیت بدنی ازنا گفت: در لرستان انتخاب اشخاص بر اساس شایستگی نیست، برخی جایگزین افراد متخصص شده اند، سیاسی کاری نباید در ورزش ورود کند.

كد خبر : ۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: سخنگوي هيئت رئيسه مجلس آخرين جزئيات مراسم تحليف‌ حجت‌الاسلام والمسلمين‌ حسن روحاني در روز يكشنبه هفته آينده را تشريح كرد.

كد خبر : ۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: بیش از ده ها نفر از کارگران کارخانجات سامان کاشی شهرستان بروجرد در محل دفتر بهرام بیرانوند نماینده مجلس شورای اسلامی تجمع اعتراض آمیز برگزار نمودند.

كد خبر : ۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


آساره خبر: در حالي وکلاي ملت از هفته آينده راي اعتماد به وزراي پيشنهادي را آغاز خواهند کرد که همه منتظرند تا ببينند بهارستان چه گزينه‌هاي را تائيد خواهد کرد.

كد خبر : ۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


آساره خبر: حجت‌الاسلام فضل‌الله پیرمحمدی ضمن قبولی طاعات و عبادات همه مردم گفت: برای نخستین بار دفتر پاسخگویی به سؤالات شرعی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان از اول ماه مبارک رمضان امسال در شهرستان خرم‌آباد شروع به کار کرده است.

كد خبر : ۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


آساره خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امنیت اخلاقی کمتر از امنیت اقتصادی نیست.

كد خبر : ۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


آساره خبر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ابلاغ برنامه جامع ارتقای سلامت روان به استان‌ها خبر داد و گفت: برنامه جامع ارتقای سلامت روان در استان لرستان اجرا می‌شود.

كد خبر : ۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


آساره خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان از روز 17 مرداد به عنوان سالروز تجلی خون و قلم یاد کرد و بیان داشت: 17 مرداد روزی است که مرکب سرخ با مرکب سیاه آمیخته شد و جلوه ای از حق گویی و حق جویی را در تاریخ مملکت ما رقم زد.

كد خبر : ۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


آساره خبر: رئیس مرکز فنی حرفه ای ازنا گفت: تقوای الهی مهمترین سلاح خبرنگاری است.

كد خبر : ۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


آساره خبر: رئیس‌جمهور با بیان اینکه تعامل بین دولت و مجلس بسیار کارگشا خواهد بود گفت: مجلس آگاه، پویا و پیگیر می‌تواند سلامت و موفقیت قوه مجریه را تضمین کند.

كد خبر : ۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: جلسه رأی اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم هم‌اینک در حال برگزاری است.

كد خبر : ۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده برای آقای زنگنه نه به‌عنوان موافق و نه به‌عنوان مخالف ثبت‌نام نکرده‌ام، اما با روی کار آمدن وی آقازاده دله‌دزد مانند مهدی هاشمی سر کار می‌آید و میدان‌دار می‌شود.

كد خبر : ۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: مشاور رئیس‌جمهور گفت: سفر حجت‌الاسلام روحانی به قرقیزستان و نیویورک نهایی نشده است.

كد خبر : ۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: مشاور رئیس‌جمهور گفت: سفر حجت‌الاسلام روحانی به قرقیزستان و نیویورک نهایی نشده است.

كد خبر : ۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: جلسه رأی اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم هم‌اینک در حال برگزاری است.

كد خبر : ۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده برای آقای زنگنه نه به‌عنوان موافق و نه به‌عنوان مخالف ثبت‌نام نکرده‌ام، اما با روی کار آمدن وی آقازاده دله‌دزد مانند مهدی هاشمی سر کار می‌آید و میدان‌دار می‌شود.

كد خبر : ۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: رئیس‌جمهور با بیان اینکه تعامل بین دولت و مجلس بسیار کارگشا خواهد بود گفت: مجلس آگاه، پویا و پیگیر می‌تواند سلامت و موفقیت قوه مجریه را تضمین کند.

كد خبر : ۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش ضعف کشور در این زمینه را نبود برنامه راهبردی در حوزه آموزش و پرورش دانست و گفت: در طول سالیان گذشته تصمیمات ضد و نقیض در این زمینه اتخاذ شده است.

كد خبر : ۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: رئیس مجلس شورای اسلامی با توجه به ازدحام ده‌ها نماینده اطراف روحانی، خطاب به آنها گفت: آنطور که شما دور آقای رئیس‌جمهور جمع شده‌اید، من نگران جان ایشان می‌شوم، بگذارید آقای رئیس‌جمهور کمی هم هوا بخورد!.

كد خبر : ۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: یک منبع آگاه از بازداشت و دادگاهی شدن نعمت الله پوستین دوز مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران خبر داد.

كد خبر : ۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: مجلس دیروز نه شباهتی به مجلس شورای اسلامی داشت و نه معارفه و رای اعتماد به وزرا بلکه بیشتر به کلاس درس کودکانه ای شباهت داشت که درآن کودکان برای خواسته ای کودکانه به جان هم افتاده بودند.

كد خبر : ۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: ایرج عبدی ضمن اظهار تاسف در رابطه با نطق "سید علی‌محمد بزرگواری" گفت: طبق ماده 79 آیین نامه، برای تذکر تریبونی به آقای لاریجانی مراجعه کردم ولی چون کولیوند (نماینده لُرتبار کرج) قبل از بنده صحبت کردند نظر رئیس مجلس این بود که صحبت های کولیوند کفایت می کند.

كد خبر : ۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: آیین افتتاحیه بیستمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم ویژه خواهران بسیجی صبح امروز با حضور مینو اصلانی مسئول بسیج جامعه زنان کشور، حاجی زاده مسئول بسیج جامعه زنان استان البرز و حجت الاسلام موحدی نماینده ولی فقیه سپاه امام حسن مجتبی(ع) در اردوگاه شهید رجایی برگزار شد.

كد خبر : ۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: یک نماینده مجلس گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزرای پیشنهادی حجت الاسلام روحانی که پاسخ روشنی در فتنه 88 نداشته باشند رأی اعتماد نمی دهند.

كد خبر : ۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش ضعف کشور در این زمینه را نبود برنامه راهبردی در حوزه آموزش و پرورش دانست و گفت: در طول سالیان گذشته تصمیمات ضد و نقیض در این زمینه اتخاذ شده است.

كد خبر : ۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: رئیس مجلس شورای اسلامی با توجه به ازدحام ده‌ها نماینده اطراف روحانی، خطاب به آنها گفت: آنطور که شما دور آقای رئیس‌جمهور جمع شده‌اید، من نگران جان ایشان می‌شوم، بگذارید آقای رئیس‌جمهور کمی هم هوا بخورد!.

كد خبر : ۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: نماینده مردم تهران گفت: من در زمان احمدی‌نژاد هم به پورمحمدی رای ندادم، البته احتمال اندکی وجود دارد که نظرم تغییر کند.

كد خبر : ۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


آساره خبر:  اين روزها كه كابينه دولت در مجلس شوراي اسلامي مشغول گرفتن راي اعتمادهستند، در اين ميان لرستاني ها دركابينه پيشنهادي دولت روحاني علي رغم خواسته مردم و نمايندگان مجلس دراين ديار،بي نصيب مانده است.

كد خبر : ۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


آساره خبر: عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 3 یا 4 وزیر پیشنهادی رئیس جمهور یازدهم رأی نمی‌آورند گفت: زنگنه وزیر پیشنهادی نفت نیز رأی اعتماد نخواهد گرفت.

كد خبر : ۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


آساره خبر: عدم رای اعتماد به وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش، علوم و ورزش کاملاً جناحی و ناشی از سیاسی کاری بود.

كد خبر : ۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان و جمعی از مسئولان، حجت الاسلام محمدعلی ارزنده به عنوان امام جمعه جدید شهرستان الیگودرز معرفی شد.

كد خبر : ۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۷


آساره خبر: عضو هیئت رئیسه مجلس با يادآوري عدم راي اعتماد مجلس به سه وزير پيشنهادي دولت يازدهم گفت: دولت افرادي را به مجلس معرفی کند که حداقل یک سرو گردن از وزرای پیشنهادی قبلی بالاتر بوده و گذشته سياسي آن‌ها شفاف‌تر باشد.

كد خبر : ۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۷


آساره خبر: معاون عمراني استاندار لرستان گفت:بقعه متبرکه امامزاده سیدعلی منطقه دره سید پلدختر به‌ خاطر قرار گرفتن در یک منطقه جنگلی داراي ظرفیت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک قطب مذهبی، توریستی و گردشگری دراستان رادارد.

كد خبر : ۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


آساره خبر: «اخضر ابراهیمی» نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در سوریه شب گذشته در گفت‌وگوی تلفنی با ظریف، انتصاب وی به سمت وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

كد خبر : ۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


آساره خبر: در صورت عدم تامین مکان آموزشی مرکز آموزش عالی شهرستان دلفان این مرکز منحل می‌شود.

كد خبر : ۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


آساره خبر: در نظام جمهوری اسلامی ایران نگاه به مدیریت یک نوع نگاه خدمتگذاری، روشن و شفاف است که در سایر کشورها این نوع نگاه دیده نمی شود.

كد خبر : ۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


آساره خبر: ابراهیم آقامحمدی با انتقاد شدید از مسئولان سازمان میراث فرهنگی گفت: در طول دوره‌های مختلف و طیف‌های سیاسی که رئیس جمهور بوده‌اند، متاسفانه هیچ‌کدام گامی در خور میراث فرهنگی لرستان بر نداشته‌اند.

كد خبر : ۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


آساره خبر: معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر لرستان گفت: بیست و پنجمین دوره مسابقات رقابت مهر مرحله استانی با هدف رشد وشکوفایی و شناسایی استعدادهای فرهنگی، علمی و امدادی اعضاء کانون‌های جوانان، دانشجویی، روستایی و طلاب در خرم‌آباد برگزار شد.

كد خبر : ۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


آساره خبر: نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت باید هر چه سریعتر اصلاحیه قانون بودجه را به مجلس ارائه دهد تا بررسی‌های لازم بر روی این اصلاحیه صورت گیرد ولی نمی‌توان زمان مشخصی را برای آن تعیین کرد.

كد خبر : ۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


آساره خبر: حجت الاسلام سیدسجاد موسوی، امام جمعه شهرستان سلسله گفت: برخی روستاهای سلسله با کمبود آب شرب مواجه هستند و این امر باعث مشکلات فراوان برای خانواده ها شده است.

كد خبر : ۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


آساره خبر: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: داغ تسلیم شدن ملت ایران را بر دل دشمن گذاشته و کاری می‌کنیم که آرزوی شکست مردم ایران اسلامی را با خود به گور ببرد.

كد خبر : ۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


شمارش معکوس برای حمله به سوریه آغاز شده. نیروهای نظامی انگلیس و آمریکا در قبرس و سواحل مدیترانه منتظر کوچک‌ترین اشاره‌ای از رهبرانشان هستند تا آتش‌بازی به‌راه بیندازند؛ با یا حتی بدون مجوز شورای امنیت سازمان ملل. صحبت‌های رهبران غربی در چند روز اخیر ذهن‌های خوشبین‌ترین ناظران را هم آماده حمله به سوریه کرده است. سوریه‌ای که بسیاری بر این باورند که ارتشش تاب مقابله با تجهیزات نظامی ناتو یا ابرقدرتی مانند آمریکا را نخواهد داشت.

كد خبر : ۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۸


آساره خبر: امروز بازرسان سازمان ملل به مأموريت خود در سوريه پايان داده و دمشق را ترک کردند. قرار است نتيجه آزمايشات تا دو هفته ديگر اعلام شود ولي غرب بدون توجه، همچنان بر حمله عليه سوريه البته کمي آرامتر از گذشته، اصرار مي ورزد.

كد خبر : ۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


آساره خبر: قائدرحمت تامین خوراک پالایشگاه الیگودرز از خطوط مخابرات خط و لوله ازنا را از تصمیمات دولت دانست.

كد خبر : ۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


آساره خبر: نماینده دورود و ازنا در مجلس، خواستار تسریع در تکمیل و راه‎اندازی کارخانه داروسازی بایر افلاک شهرستان ازنا شد.

كد خبر : ۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


آساره خبر: منابع صهیونیستی مدعی شده‌اند که در سفر این هفته یک هیات پارلمانی ایران به دمشق و مذاکره با بشار اسد پیشنهادی برای انتقال تسلیحات شیمیایی سوریه به ایران برای جلوگیری از حمله ایالات متحده به این کشور مطرح شده است.

كد خبر : ۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


آساره خبر: بررسی رفتار سیاسی و اجتماعی آیت الله هاشمی رفسنجانی در جریان انتخابات ریاست جمهوری ۸۴ انتخابات ریاست جمهوری ۸۸ و سرانجام انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ اشتباهات بزرگ ایشان را نمایان‌تر ساخته است.

كد خبر : ۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


آساره خبر: صبح امروز بیست و دومین اجلاس سراسری نماز با قرائت پیام رهبر معظم انقلاب(حفظه الله) در دانشگاه لرستان آغاز بکار کرد.

كد خبر : ۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


آساره خبر: حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيام به بيست و دومین اجلاس سراسري نماز، کیفیت بخشیدن به نماز و ترویج و همگانی کردن آن را در صدر وظایف مؤمنان خواندند.

كد خبر : ۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


آساره خبر: هیات رییسه چهارمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد همزمان با آغاز فعالیت رسمی این دوره از شوراها انتخاب و معرفی شدند.

كد خبر : ۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


آساره خبر: نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: مهمترین عاملی که می تواند فطرت انسان را تغییر دهد و سبک زندگی را اصلاح کند، نماز است.

كد خبر : ۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


آساره خبر: نماینده بروجرد درباره سخنان هاشمی گفت: اینکه سخنان وی در بیرون از این مرزها و توسط رسانه های غربی مورد استقبال قرار گیرد زیبنده وی نیست.

كد خبر : ۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


آساره خبر: بحث حضور شهردار پایتخت در جلسات هیئت دولت موضوع جدیدی نیست و همواره این دغدغه که شهردار به عنوان بالاترین مقام مدیریتی در پایتخت باید با دولت تعامل روزافزونی داشته باشد، در بین کارشناسان مطرح بوده است.

كد خبر : ۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


آساره خبر: دقایقی پیش مراسم بزرگداشت رحلت سیدحسن طاهری خرم آبادی در حوزه کمالیه با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان، حجت الاسلام ابوترابی، نایب رییس مجلس شورای اسلامی، جامعه روحانیت خرم آباد و نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

كد خبر : ۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۹


آساره خبر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار کارگزاران حج امسال، حج را مایه اقتدار سیاسی، فرهنگی و معنوی جامعه اسلامی دانستند و افزودند[...]

كد خبر : ۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


آساره خبر: قرار است مجلس بزرگداشتی نیز روز یکشنبه 24 شهریور ماه از ساعت 16 در مسجد امام صادق(ع) واقع در میدان فلسطین تهران برگزار شود.

كد خبر : ۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


آساره خبر: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین ملاک هایی که برای انتخاب استاندار لرستان مد نظر گرفته شده است بومی بودن ، اجرایی کار کردن و بدون حاشیه بودن استاندار است.

كد خبر : ۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


آساره خبر: حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی گفت: اتحاد؛ تنها راه حل جهان اسلام در برابر استکبار جهانی است.

كد خبر : ۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


آساره خبر: کشورهای عربی همسایه اسراییل نظیر سوریه و مصر تنها عامل بازدارنده‌ای که در قبال اسراییل برای حفظ امنیت ملی خود داشتند سلاح شیمیایی بود، بنابراین تاکنون به کنوانسیون مربوطه نپیوسته‌اند. اگر سوریه که هدف اول اسراییل و آمریکاست بازدارندگی خود را از دست دهد جایگزین آن‌چه خواهد بود؟

كد خبر : ۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


آساره خبر: اولین حضور دهمرده، در روزهایِ نخستینِ انتصابش به عنوان استاندار لرستان در نمایشگاهِ رسانه ها در محل دائمی نمایشگاه های فعلی در دامنه مدبه کوه بود؛ دامنه همان محلی که امروز کمتر کسی را می شناسی که نامی از آن را به عنوان مجتمع 14 معصوم یا بام خرم آباد نشنیده باشد.

كد خبر : ۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


آساره خبر: نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی از روند احداث ساختمان دانشگاه علمی کاربردی لرستان  بازدید کرد.

كد خبر : ۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


آساره خبر: رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه‌هایی جداگانه به حجت الاسلام و المسلمين دكتر حسن روحانی رئیس جمهور سه مصوبه دولت دهم را مغایر قانون اعلام‌کرد.

كد خبر : ۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


آساره خبر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان، پیشکسوتان و پرسنل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کارنامه درخشان سپاه را نشان دهنده عمق هویت، شخصیت و تجربیات موفق یک ملت خواندند

كد خبر : ۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


آساره خبر: احتمالات نشان می دهد که ظاهراً شجاع دریکوند فرماندار اسبق خرم آباد، مشاور ارشد استاندار و مشاور سیاسی ستاد دکتر روحانی در استان و محمد مصدق رئیس اسبق صنعت و معدن استان گزینه های بومی محتمل برای تصدی استانداری لرستان در دولت تدبیر و امید به شمار می روند.

كد خبر : ۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


آساره خبر: آیا موجی از تحولات در ایران در جریان است؟ رییس جمهور جدید ایران، حسن روحانی میانه رو، از زمان انتخاب غافلگیرکننده اش در ژوئن ۲۰۱۳، سه زن را به منصب های مختلفی در دولت خود منصوب کرده است. برای اولین بار در تاریخ این کشور، یک زن ایرانی، مرضیه افخم، به عنوان سخنگوی دیپلماسی ایران تعیین شد.

كد خبر : ۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۸


آساره خبر: معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای تجلیل از شهدا و ایثارگران این عرصه است.

كد خبر : ۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۹


آساره خبر: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: تلاش داریم تا در موسم عمره سال آینده ظرفیت‌های اعزام را افزایش دهیم و سال آینده بتوانیم حداقل 750 هزار زائر ایرانی را به عمره اعزام کنیم.

كد خبر : ۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۹


آساره خبر: رئیس جمهوری روسیه با بیان اینکه سلاح های شیمیایی سوریه در مقابل زرادخانه سلاح های هسته ای اسرائیل ایجاد شده است، پاکسازی خاورمیانه از سلاح های هسته ای را خواستار شد.

كد خبر : ۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: رژه نیروهای مسلح  اعم از یگان های ارتش، نیروی انتظامی، سپاه و همچنین یگان های بسیج و عشایر امروز  همزمان با سالروز دفاع مقدس در خرم آباد همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

كد خبر : ۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: رئیس‌جمهور دقایقی پیش به منظور شرکت در شصت و هشتمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل عازم نیویورک شد.

كد خبر : ۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۱


آساره خبر: حجت‌الاسلام والمسلمين دکتر حسن روحاني رئيس‌جمهور کشورمان روز دوشنبه اول مهر ماه به منظور شرکت در شصت‌ و هشتمين اجلاس مجمع عمومي سازمان ملل، تهران را به مقصد نيويورک ترک کرد.

كد خبر : ۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


آساره خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:  دفاع مقدس ما ریشه در نهضت حسینی داشت و این موضوع یکی از مهمترین جلوه های نورانیت دفاع مقدس است.

كد خبر : ۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


آساره خبر: در جریان سخنرانی حسن روحانی، رئیس جمهور ایران در مجمع عمومی سازمان ملل، نمایندگان رژیم اسرائیل تصمیم به ترک سالن و تحریم این سخنرانی گرفتند. در این میان، یکی از وزرای کابینه نتانیاهو از این اقدام انتقاد کرده و آن را تصمیمی نادرست دانسته است.

كد خبر : ۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


آساره خبر: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مذاکرات آتي گروه 1+ 5 با ايران گفت: بعد از اینکه روسای‌جمهور ایران و آمریکا وزرای خارجه خود را مسئول پیگیری این موضوع کردند، نشست ژنو در سطح بالایی برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


آساره خبر: تنها کشتارگاه شهرستان دلفان به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی تعطیل شد.

كد خبر : ۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


آساره خبر: علیرضا بیات نفر برتر انجمن های اسلامی کشور  ضمن اعلام خبر موفقیتش در سطح ملی اظهار داشت: مسئولین استان و شهرستان ما هیچگونه حمایتی از ما نکرده اند و این باعث دل سردی ما می شود.

كد خبر : ۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


آساره خبر: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: 1+5 بحث غنی‎سازی را بهانه کرده اند.

كد خبر : ۹۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


آساره خبر: دبیر اول نمایندگی ایران نزد سازمان ملل متحد در واکنش به اظهارات نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی گفت: هیچ کس نمی‌تواند به ایران چیزی دیکته کند.

كد خبر : ۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


آساره خبر: سجاد معین، معاون سیاسی استانداری لرستان به عنوان یکی از گزینه های پست استانداری چهارمحال و بختیاری محسوب می شود.

كد خبر : ۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


آساره خبر: سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: پرونده احمدی‌نژاد در خصوص دانشگاه ایرانیان تکمیل شده و به دادسرای تهران می‌رود.

كد خبر : ۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


آساره خبر: فرماندار ازنا در واکنش به اقدام اخیر وزارت نیرو مبنی بر توقف سدسازی در لرستان تاکید کرد: توقف سدسازی در لرستان قابل اجرا نیست.

كد خبر : ۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


استاندار لرستان گفت: زمینه سازی برای توسعه و تقویت نهادهای فرهنگی و مراکز مذهبی، علمی و آموزشی از جمله اولویت های کاری و اجرایی در استان لرستان است.

كد خبر : ۱۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


سوءاستفاده از برخی تسهیلات ازدواج آسان، عدم وحدت رویه مسئولان و دستگاه‌ها در ترویج ازدواج آسان، تعیین اولویت مشکلات اقتصادی یا فرهنگی، تأثیر دوستی‌های خیابانی و اینترنتی بر سرانجام ازدواج، از اهم موضوعات مطرح شده در مناظره امروز بود.

كد خبر : ۱۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


۶۹ روز و یا به‌ عبارتی ۹۹۰۰۰ ساعت و ۳۶۰ دقیقه از آغاز به کار دولت تدبیر و امید می‌گذرد و حاصل تلاش دولت یازدهم تاکنون انتخاب ۱۵ استاندار بوده است.

كد خبر : ۱۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


وام ازدواج یکی  از تسهیلات دولت برای تشویق جوانان به امر ازدواج است. اما این طرح نیز در یکی دو سال گذشته با بن بست مواجه شد و بسیاری از زوج های جوان همچنان در صف انتظار برای دریافت وام ازدواج هستند.

كد خبر : ۱۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س)، درباره اظهارات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی درباره رابطه با آمریکا از نگاه امام خمینی، اعلام کرد: اظهارات هاشمی در حذف شعار مرگ بر آمریکا حساسیت ها را برانگیخت. اظهار‌نظر شخصی ربطی به موسسه ندارد.

كد خبر : ۱۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


مذاکرات ایران با ۵+۱ بار دیگر به ژنو بازگشته و امروز در کاخ ملل این شهر از سر گرفته می‌شود.

كد خبر : ۱۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


سرپرست شهرداری ازنا گفت: شهرک بازیافت زباله برای مدیریت پسماند با همکاری دو شهر ازنا و الیگودرز  احداث می‌شود.

كد خبر : ۱۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


مراسم بزرگداشت‌ آیت‌الله طاهری خرم‌آبادی در مسجد اعظم قم برگزار می‌شود.

كد خبر : ۱۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


نماینده الیگودرز در مجلس گفت: عملیات اجرایی فاز اول راه‎آهن ازنا- الیگودرز- اصفهان آغاز خواهد شد.

كد خبر : ۱۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


رئیس جمهور سوریه با اشاره به اینکه برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سوریه مانعی نمی‌بیند، تاکید کرد که افراط گرایی از چند دهه پیش در سوریه وجود داشت اما پس از حمله آمریکا به افغانستان و عراق، بیش از پیش شدت گرفت.

كد خبر : ۱۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه اصلاح‌طلبان خوشحال باشند با آمدن روحانی فضای گذشته از بین رفته، گفت: اصلاح‌طلبان بر اثر تجربیات 16 سال گذشته به اعتدال گرایش پیدا کردند.

كد خبر : ۱۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


نماینده مردم کوهدشت در مجلس از به بهره‎برداری رسیدن محور چهار خطه خرم‎آباد – کوهدشت تا پایان سال آینده خبر داد. 

كد خبر : ۱۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


استاندار لرستان گفت: یکی از اقدامات مهم و اثرگذار شهردای و شورای اسلامی شهر خرم آباد، تلاش در راستای ایجاد و تامین منابع درآمدی و مالی پایدار  و  مولد با هدف توسعه و بهینه سازی خدمت رسانی به شهروندان باشد.

كد خبر : ۱۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی هرگونه اظهارات مداخله جویانه را در حوزه های انتخابی دیگر محکوم و همه نمایندگان استان لرستان را برای جذب تصمیمات بیشتر در راستای محرومیت زدایی به تعامل و دوری از اختلافات داخلی فراخواند.

كد خبر : ۱۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


استاندار لرستان با اشاره به کاهش میزان اعتبارات ملی استان در سال جاری نسبت به سال گذشته، گفت: با هدف زمینه سازی برای افزایش سهم استان از اعتبارات ملی، ستاد ویژه پیگیری اعتبارات ملی در استان تشکیل شده است.

كد خبر : ۱۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


استاندار لرستان گفت : پروژه مسکن مهر از جمله سرمایه های ملی کشور محسوب می شود که عملیات اجرایی و تکمیل این واحدهای مسکونی باید شتاب بیشتری به خود بگیرد.

كد خبر : ۱۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


برخی از پزشکان، به‌رغم اینکه می‌دانند مردم در ایران بیش از آنچه از جیب خود باید بپردازند، می‌پردازند و دیگر آهی در بساط ندارند اما باز هم زیرمیزی را روی میز می‌گیرند.

كد خبر : ۱۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


این گزارش نگاهی است به مواضعی که مقامات آمریکایی از اوان شکل‌گیری انقلاب اسلامی تا کنون در قبال دولت و ملت ایران اتخاذ کرده‌اند.

كد خبر : ۱۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام‌ نور لرستان از برگزاری المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه پیام‌نور تا دی ماه امسال خبر داد.

كد خبر : ۱۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از افزایش جمعیت یارانه بگیران نسبت به جمعیت کل کشور خبر داد و گفت: 560 ایرانی مقیم خارج، اتباع غیرایرانی با شناسنامه ایرانی، استانداران، برخی وزرا و نمایندگان مجلس یارانه می‌گیرند که این فاجعه است.

كد خبر : ۱۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


عضو شورای شهر خرم آباد گفت: شورای شهر در روزهای گذشته طی مصوبه ای حسین پور (از اعضای فعلی شورای شهر خرم آباد) را به عنوان شهردار معرفی کرده که این مصوبه بعلت عدم وجاهت قانونی با مخالفت گروهی از اعضا روبرو شده است.

كد خبر : ۱۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


سردار عزیز جعفری در کتاب «کالک‌های خاکی» به جریان تسخیر لانه جاسوسی اشاره می‌کند و می‌نویسد: مهمتر از این‌ها تعبیری بود که امام خمینی از حرکت ما داشت. ایشان از تسخیر لانه جاسوسی امریکا با عنوان «انقلابی بزرگ‌تر از انقلاب اول» یاد کرد.

كد خبر : ۱۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


سئوال اساسی که پس از اعلام مواضع متفاوت و گاها متضاد مقامات ايراني و غربي بر سر مسئله تعليق به ذهن متبادر مي‌شود اين است که روند اخیر مذاکرات چگونه پيش‌ خواهد رفت و کشورهاي غربي اين بار چه پيشنهادي را بر سر ميز مذاکره قرار می‌دهند؛ در واقع خروجی نهایی و توافق‌نامه این دور از مذاکرات کشورمان با 1+5 شامل چه مفادی خواهد بود؟ و آیا "طرف‌هاي غربي فهميده‌اند که ايران از تجربه گذشته خود درس گرفته و ديگر حاضر به تعليق کامل غني‌سازي نيست."

كد خبر : ۱۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۷


سید احمد میر عمادی در خطبه های نماز جمعه گفت: باید عزاداری سید‌الشهدا (ع) با شکوه‌ تر از گذشته برگزار شود چرا که این عزادار‌ی‌ ها مایع بقای اسلام است.

كد خبر : ۱۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۷


حجت الاسلام سید احمد میر عمادی؛ در همایش خادمین عتبات عالیات ضمن تسلیت ایام عزاداری حضرت سیدالشهداء، گفت: برگزاری این همایش در ماه محرم معنا و مفهوم دیگری دارد چون نوکران ابا عبدالله گرد هم جمع شده اند تا ارادت خود را به آن حضرت ثابت کرده و نشان دهند.

كد خبر : ۱۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


نماینده مردم تهران در مجلس در خصوص سنگ اندازی فرانسه در به نتیجه نرسیدن مذاکرات گفت: احتمالا حرکت فرانسوی‌ ها خوش‌خدمتی به اسرائیلی‌ ها بوده است.

كد خبر : ۱۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


حجت الاسلام سید احمد میرعمادی در خطبه ای این هفته نماز جمعه گفت: عاشورا تمام نشده و ما باید روح عاشورا را در جامعه نهادینه کنیم و عاشورا سرمشق بزرگی برای ملت اسلامی است.

كد خبر : ۱۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


کا‌ترین مارگارت اشتون، بارونس اشتون اوآپهولاند معروف به «کتی اشتون» متولد ۲۰ مارس ۱۹۵۶ است.

كد خبر : ۱۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


سومین دور مذاکرات جدی و فشرده دکتر «محمدجواد ظریف» و خانم «کاترین اشتون» مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ساعت 14 و 32 دقیقه به وقت محلی در محل هتل اینترکنتیننتال در هوای سرد ژنو آغاز شد و ساعت 15 و 50 دقیقه پایان یافت.

كد خبر : ۱۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


در اولین روز از هفته بسیج؛ جمعی از فرماندهان، مسئولین و بسیجیان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان با نماینده ولی فقیه درلرستان دیدار کردند.

كد خبر : ۱۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان: به لطف خداوند امروزه بسیج در گستره آحاد ملت است در عرصه هایی هم که حضور پیدا می کند منشاء خیر و برکت است به صورت جهادی به صورت انقلابی وارد عمل می شود، اقدام می کند، بن بست ها را می شکند و سد ها را از پیش پای بر می دارد تا امید در ملت ایجاد کند و این فرهنگ بسیجی نقطه ایی است که اگر به صورت عملی در دستور کار همه قرار بگیرد.

كد خبر : ۱۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان: به لطف خداوند امروزه بسیج در گستره آحاد ملت است در عرصه هایی هم که حضور پیدا می کند منشاء خیر و برکت است به صورت جهادی به صورت انقلابی وارد عمل می شود، اقدام می کند، بن بست ها را می شکند و سد ها را از پیش پای بر می دارد تا امید در ملت ایجاد کند و این فرهنگ بسیجی نقطه ایی است که اگر به صورت عملی در دستور کار همه قرار بگیرد.

كد خبر : ۱۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


در دادگاه قرار است به 9 شکایتی که از احمدی‌نژاد به قوه قضائیه رسیده، رسیدگی شود. اولین بار چند روز بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر بود که پایگاه اطلاع‌رسانی دولت پیشین با انتشار خبری، از احضار احمدی‌نژاد به دادگاه خبر داد و با لحنی اعتراضی آن را پاداش خدمات وی تعبیر کرد.

كد خبر : ۱۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی در خطبه های این هفته نماز جمعه: یکی از علل ماندگاری نهضت عاشورا ایثار و فداکاری امام حسین (ع) و یارانش بود.

كد خبر : ۱۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی؛ امام جمعه خرم آباد در جلسه تفسیر و نشست تلویزیونی در رابطه با مبانی فقهی و همایش تجلیل از پیشتازان رجعت به حجاب که به همت بسیج جامعه زنان استان برگزار شد در جمع بسیجیان به تفسیر سوره مریم پرداخت و گفت: سوره مریم با 98 آیه از سوره های مکی قرآن کریم است، و موضوعات و محتوای سوره مریم را می توان به پنج قسمت تقسیم کرد.

كد خبر : ۱۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


وزیر امورخارجه کشورمان گفت: اوایل یا اواسط دیماه وارد مذاکره خواهیم شد و ۶ ماه برای مذاکره فرصت داریم، قرار است این مذاکرات ظرف یکسال به مرحله اجرایی برسد.

كد خبر : ۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به‌ معنای تأیید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای باز نشر می‌شود.

كد خبر : ۱۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


در جریان انتخابات هیئت مدیره جدید بنیاد آزادی، رشد و آبادانی ایران (باران)، محمدرضا عارف معاون اول دولت اصلاحات انصراف خود را از حضور در این بنیاد اعلام و راه خود را از «محمد خاتمی» جدا کرد.

كد خبر : ۱۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


اباصالح ما را دریاب... دنیا تاریک است، بیا و چراغانش کن.

كد خبر : ۱۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۸


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: نمایندگانی که به دنبال عزل و نصب مدیران هستند آیا همین اندازه که برای عزل و نصب مدیران وقت می گذارند برای تصویب قوانین، وقت می گذارند که مشکلی از مردم را حل کنند.

كد خبر : ۱۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


ایرج کاظمی؛ استاددانشگاه و متخصص لرستان شناسی؛ درباره پوشش های سنتی معتقد است که در هر جای دنیا هر کشوری یک پوشش و لباس سنتی دارد برای مثال هندی ها و پاکستانی یک پوشش سنتی به نام "ساری" دارند. لباس های محلی و سنتی هر منطقه، نشان دهنده فرهنگ آن منطقه اند.

كد خبر : ۱۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


رفع حصر موسوی و کروبی از یک سو می تواند مهر پایانی بر پرونده انتخابات 88 بزند و عملا این پرونده را به تاریخ بسپارد و از طرف دیگر رفع حصر می تواند، دوره جدیدی از تنش سیاسی را در کشور ایجاد کند...

كد خبر : ۱۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


توکلی؛ عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس از وجود 7 قلم برنج آلوده در کشور خبر داد.

كد خبر : ۱۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: امروز با توجه به جنگ نرم دشمن، نماز جمعه جوانان را بیمه می‌کند.

كد خبر : ۱۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


یک فعال جامعه زنان گفت: بخشنامه اخیر دولت مبنی بر حذف جایگاه مشاور امور بانوان از دستگاه‌ها اقدام عجولانه‌ای است که توسط معاونت سرمایه ‌انسانی ریاست جمهوری اتخاذ شده است و نیازمند بازنگری است.

كد خبر : ۱۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


اشتون ۵۶ ساله برخلاف تصور همه در خانواده ای از قشر کارگر انگلیس متولد شد. اشتون با مدرک کارشناسی در رشته جامعه شناسی در سال ۱۹۷۷ از کالج بدفورد لندن، فارغ التحصیل شد و بعد از آن به سرعت رفت دنبال بزرگترین علاقمندی زندگی اش؛ مبارزه برای خلع سلاح های هسته ای.

كد خبر : ۱۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


محمود احمدی‌نژاد در نامه‌ای به حسن روحانی، از وی برای شرکت در مناظره‌ای صریح و روشنگر دعوت کرد...

كد خبر : ۱۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


به دنبال صدور بخشنامه‌ای از سوی معاونت سرمایه‌های انسانی ریاست‌جمهوری به وزارتخانه‌ها و ادارات دولتی، که به موجب آن دفاتر مشاور امور بانوان دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها از چارت نهاد ریاست‌جمهوری حذف خواهد شد.

كد خبر : ۱۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: قانون بودجه کفاف تکمیل پروژه های نیمه تمام در سطح کشور را نمی کند.

كد خبر : ۱۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان لرستان گفت: ازدواج‌های عقلانی و منطقی قابل ستایش است.

كد خبر : ۱۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی؛ امام جمعه مردم خرم آباد، در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید حوزه علمیه خواهران خرم آباد گفت: حوزه های علمیه از سرچشمه جوشان و زلال وحی همواره استفاده می کنند و این یک پشتوانه قوی برای حوزه های علمیه است.

كد خبر : ۱۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۵


پیش مراسم قرعه کشی مسابقات جام جهانی فوتبال در شهر ریودوژانیرو کشور برزیل برگزار شد که نهایت تیم ملی کشورمان در گروه 6 با تیم ملی آرژانتین همگروه شد.

كد خبر : ۱۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۵


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: سطح علمی دانشگاه‌ها نسبت به گذشته پیشرفت بسیاری داشته است و امروز شاهد تولیدات علمی در عرصه سلول های بنیادین و انرژی هسته ای هستیم.

كد خبر : ۱۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


زنی در دادگاه خانواده مدعی شد شوهرش دائم پای اینترنت و فیس‌بوک بوده و او را فراموش کرده است و فیس‌بوک مانند هوو برایش شده چرا که انگار شوهرش با فیس بوک ازدواج کرده است.

كد خبر : ۱۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


برخلاف تصور غربی‌ها، هدف ایران از ساخت و ساز در تاسیسات آب سنگین اراک، ایجاد جایگزین برای راکتور تحقیقاتی تهران جهت مصارف تحقیقاتی و افزایش حجم رادیوایزوتوپ‌های پزشکی است. بنابراین جنجال غربی‌ها پیرامون این تاسیسات هسته‌ای را می‌توان در قالب سایر هجمه‌هاو دروغ‌بافی‌های طرف غربی تحلیل کرد.

كد خبر : ۱۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


گودرز کریمی فر؛ از سوی وزیر آموزش و پرورش، به عنوان مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۱۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


مهدی کروبی پس از انداختن رأی در صندوق رأی گفت: وقتی نتایج اعلام می‌شود همه ما باید قبول کنیم و از تخریب دیگران بپرهیزیم. نباید به کسانی که درصدد ایجاد شبهه در انتخابات هستند، میدان بدهیم.

كد خبر : ۱۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


مسئول دستگاه سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفته است انتظار دارد مذاکرات فنی میان ایران و گروه موسوم به 1+5 به زودی از سر گرفته شود.

كد خبر : ۱۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۶


هرچند 7نماینده لرستان جزء اولین نمایندگان اعتراضی ،خبرشان به گوش رسید اما آنچه دررسانه ها بارز نمود؛ اعتراض نمایندگان خوزستان بود.

كد خبر : ۱۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


هرچند 7نماینده لرستان جزء اولین نمایندگان اعتراضی ،خبرشان به گوش رسید اما آنچه دررسانه ها بارز نمود؛ اعتراض نمایندگان خوزستان بود.

كد خبر : ۱۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در واکنش به اتهام های بی اساس نماینده رژیم صهیونیستی به قطعنامه پیشنهادی ایران در خصوص مبارزه با افراطی گرایی و خشونت که با رای قاطع اعضا مجمع عمومی به تصویب رسید، اظهارداشت اتهام پراکنی صهونیست ها ناشی از خشم و عصبانیت آنها از انزوا در مجامع بین المللی است.

كد خبر : ۱۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۸


نماینده فاوای استان در کارگروه فناوری اطلاعات، گفت: در تمام زمینه های فضای مجازی تهدیداتی نظیر تهدیدات امنیتی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و سازمانی، حتی تغییر سبک زندگی، بینش، نگرش و جهان بینی افراد وجود دارد.

كد خبر : ۱۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


به مناسبت اربعین حسینی، عزاداران حسینی در خرم آباد  روز دوشنبه دوم دی‌ماه ساعت ۹ صبح  پیاده روی خواهند کرد.

كد خبر : ۱۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


کدام شهر به جای تهران بار پایتخت ایران بودن را به دوش می کشد؟ سمنان ، هشتگرد یا ساوه؟

كد خبر : ۱۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۴


قائم مقام و معاون فرهنگی و امور جوانان، اداره کل ورزش و امور جوانان استان گفت: کلیه دستگاه های مرتبط با امور جوانان موظفند با تعامل بیشتر برای حمایت و رفع مشکلات جوانان استان تلاش کنند.

كد خبر : ۱۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


ابراهیم آقامحمدی؛ نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی در واکنش به حضور هیئت های خارجی در ایران و عدم توجه مسئولین گفت: هیئت و دیپلمات های خارجی با حضور غیرموجه شان در ایران به استقلال مملکت ما اهانت کرده اند.

كد خبر : ۱۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۲


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: آمریکایی‌ها بدانند چنانچه دست از توهین و تهدید بر ندارند، ملت ایران از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای خود عقب‌نشینی نمی‌کنند.

كد خبر : ۱۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۳


مشاوررییس جمهور پیشنهاد داد که یک میلیون شغل زنانه در کشور ایجاد شود و از شهرداری‌ها خواسته شود که به مشاغل خانگی پروانه دهند.

كد خبر : ۱۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


عضو کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم برخورد جدی با مفاسد اقتصادی گفت: موارد پیشگیرانه در این موضوع بر هر مورد دیگری مقدم است.

كد خبر : ۱۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس گفت: بودجه 93 به صورت متوازن و عادلانه برای توسعه همه‌جانبه استان‌ها دیده نشده است.

كد خبر : ۱۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


 نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود جمعیت 72 میلیون نفری ایران هم اکنون به 80 میلیون نفر یارانه پرداخت می شود.

كد خبر : ۱۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۵


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به چهل و هشتمین نشست سالیانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا تاکید کردند: فرزندان ملّت ایران که در دانشگاههای مختلف جهان به کسب دانش مشغولند، همچون نهال ارزشمند ریشه در خاک  کشور سرافراز خود دارند و ثمرات ارزشمندی را تقدیم میهن و ملّت خود خواهند کرد.

كد خبر : ۱۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: وزرا باید پاسخگوی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باشند.

كد خبر : ۱۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: کارخانه های سنگ خرم آباد برای سرمایه در گردش خود، مشکل نقدینگی دارند که باید در این زمینه چاره اندیشی شود.

كد خبر : ۱۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به رفتار بان‌‌کی‌مون در خصوص ممانعت از ورود ایران به ژنو ۲ گفت: هدف ژنو 2 براندازی دولت سوریه بود.

كد خبر : ۱۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴


در دولت احمدی نژاد 14 وزیر و معاون او به صورت نمادین از دریافت یارانه نقدی انصراف دادند تا راه را برای انصراف اقشار ثروتمند باز کنند اما پیش بینی احمد توکلی درست از آب در آمد که گفته بود کسی از دریافت یارانه انصراف نمی دهد.

كد خبر : ۱۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰


زنگ انقلاب در نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی و همزمان با لحظه تاریخی ورود امام خمینی (ره) به کشور در سطح مدارس و آموزشگاه های استان لرستان به صدا درآمد.

كد خبر : ۱۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


نماینده ولی فقیه در لرستان از نحوه توزیع سبد کالا در کشور انتقاد کرد و گفت: باید کار کارشناسی و دقت لازم در این گونه کارها صورت گیرد زیرا دشمنان نظام در کمین هستند و می‌خواهند خدمات نظام را خدشه‌دار کند.

كد خبر : ۱۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۸


نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آمریکایی‌ها برای مصرف داخلی و جبران ناکامی‌های خود مرتباً شاخ و شانه می‌کشند. آمریکا باید بداند مذاکره کردن ایران از سر عجز نیست، مذاکره کردن ایران به‌معنی فراموش کردن جنایت‌های آمریکا در ایران نیست.

كد خبر : ۱۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: شرکت گسترده مردم در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن سبب تقویت نظام اسلامی می‌شود و زمینه را برای حضور مقتدرانه ایران اسلامی در صحنه بین‌المللی فراهم می‌آورد

كد خبر : ۱۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرمانده انتظامی لرستان گفت: فردا تمام مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در خرم‌آباد به ویژه مسیرهای شهدا، چهارراه فرهنگ، پل انقلاب، میدان 22 بهمن ممنوع اعلام شده است.

كد خبر : ۱۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


نماینده ولی فقیه در سپاه لرستان، گفت: بیست و دوم بهمن ماه به عنوان روز شکست استکبار جهانی است، امروز وظیفه ما حضور در تمام برنامه های انقلاب اسلامی است چراکه دشمنان به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در راهپیمایی ها، انتخابات و بی تفاوت کردن آنها نسبت به سرنوشت خودشان است.

كد خبر : ۱۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۲


نماینده ولی فقیه در سپاه لرستان، گفت: بیست و دوم بهمن ماه به عنوان روز شکست استکبار جهانی است، امروز وظیفه ما حضور در تمام برنامه های انقلاب اسلامی است چراکه دشمنان به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در راهپیمایی ها، انتخابات و بی تفاوت کردن آنها نسبت به سرنوشت خودشان است.

كد خبر : ۱۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۳


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: حضور حماسی مردم لرستان در راهپیمایی 22 بهمن جای تقدیر و تشکر دارد.

كد خبر : ۱۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۵


نماینده مجلس گفت: وقتی لایحه بودجه به مجلس تقدیم شد برای ماده 180 فقط 550 میلیارد و برای استان‌های محروم لحاظ شده بود که اگر برابر قانون عمل می‌شد دولت به میزان  154 میلیارد تومان به لرستان اعتبار کمتری داده بود.

كد خبر : ۱۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار  هزاران نفر از مردم تبریز و شهرهای مختلف استان آذربایجان شرقی افزودند: ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن و در پاسخ به گستاخی، زیاده خواهی، بی ادبی و پررویی مقامات امریکایی حضوری متراکم تر و پرشورتر داشت و اعلام کرد، به هیچ وجه تسلیم زورگویی و باج خواهی امریکا نخواهد شد.

كد خبر : ۱۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


در چهل و یکمین جلسه شورای شهر خرم‌آباد محسن اقبالی به عنوان رئیس شورای شهر خرم‌آباد و رستم کوشکی به عنوان نائب رئیس شورا انتخاب شد.

كد خبر : ۱۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۵


نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به خسارات بالای پدیده گردو غبار در لرستان گفت: مسوولان اجرایی استان تلاش برای جذب بودجه مبارزه با این پدیده و همچنین جبران برخی خسارت های ناشی از آن را به صورت ویژه دردستور کار خود قرار دهند.

كد خبر : ۱۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۹


نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت متوقف شدن پروژه‌های سدسازی در لرستان وزیر نیرو را استیضاح می‌کنیم.

كد خبر : ۱۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


پیکر مطهر شهید ˈنوربخش دهقانیˈ رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان، روز شنبه با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در لرستان و مردم مومن و شهیدپرور خرم آباد تشییع و به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۱۹۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱


کار وکالت کاری جدی است که با حق الناس سروکار دارد، در برخی مناطق دنیا پرونده سازی کاذب یا به اصطلاح مشتری پیدا کردن در عرصه وکالت، عمل قبیحی است که چالشهای زیادی را بوجود می آورد.

كد خبر : ۱۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱


وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه این کشور روز جمعه به جان کری همتای آمریکایی خود درمورد هرگونه اقدام عجولانه یا تحریم واشنگتن علیه مسکو برسر بحران در اوکراین هشدار داد.

كد خبر : ۱۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه وزارت خارجه باید پاسخگوی دیدار اشتون با محکوم فتنه باشد افزود: این موضوع را در اولین جلسه کمیسیون بررسی خواهیم کرد.

كد خبر : ۱۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


رئیس بنیاد نخبگان لرستان گفت: تاکنون ۵۰ مخترع عضو بنیاد نخبگان لرستان شد‌ه‌اند که این تعداد کافی نیست و باید ‌‌افزایش یابد.

كد خبر : ۱۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


در اولین دوره مسابقات کمربند طلایی در رشته ورزشی تای بوکسینگ که در هفته گذشته در تهران برگزار شد، بانوی نورآبادی مرضیه کاظمی به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات رسید.

كد خبر : ۲۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۲


نماینده ولی فقیه درلرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: اقتصاد مقاومتی لازمه پیشرفت است و باید برای ادامه روند روبه جلوی نظام جمهوری اسلامی اقتصاد خود را مقاوم سازی کنیم.

كد خبر : ۲۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۳


نماینده ولی فقیه درلرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: اقتصاد مقاومتی لازمه پیشرفت است و باید برای ادامه روند روبه جلوی نظام جمهوری اسلامی اقتصاد خود را مقاوم سازی کنیم.

كد خبر : ۲۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۳


نماینده مردم خرم آباد گفت: تعیین و تکلیف پروژه های نیمه کاره، حوزه گردشگری، حوزه دانشگاه ها، حوزه کشاورزی و دامپروری، حوزه صنایع تکمیلی مثل دارویی و صنایع پتروشیمی از مواردی است که می تواند به سرعت در بحث اشتغال زایی موثر باشد.

كد خبر : ۲۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۵


رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه سال آینده نمایشگاه نقض حقوق بشر دولت‌های اروپایی را برگزار خواهیم کرد، گفت: تریبون می‌دهیم تا اگر سیاستمداران اروپایی توانستند، از اقدامات ضدحقوق بشری خود دفاع کنند.

كد خبر : ۲۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


امام جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه آمیختن اقتصاد با فرهنگ یعنی تأمین دنیا و آخرت مردم، گفت: تحقق شعار امسال با عزم ملی و تلاش و مدیریت مسئولان و مردم امکان‌پذیر است. 
كد خبر : ۲۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۲


مقام معظم رهبری فرمودند:‌ ویژگی برجسته علیمردان خان مبارزه علیه استبداد رضاخانی با الهام از عقاید دینی است؛ قوم بختیاری و لُرها به صفت صداقت، شجاعت و پایداری بر عقائد اسلامی و شیعی شناخته می‌شوند.
كد خبر : ۲۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۳


مهم‌ترین و اولین اولویت، اقتصاد مقاومتی است که باید تولید محور باشد و مورد توجه اقتصاد دولتی و اقتصاد خصوصی قرار گیرد. اگر تولید فراموش شود اقتصاد مقاومتی محقق نخواهد شد.

كد خبر : ۲۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۲


نماینده ولی فقیه در استان لرستان ساخت زائرسرا در مشهد مقدس را فرصتی استثنایی و پایگاهی برای مسافران لرستان در مشهد معرفی کرد.

كد خبر : ۲۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


امام جمعه خرم آباد با انتقاد از روند عملیاتی اجرای سد معشوره لرستان گفت: متاسفانه این روزها خبر از توقف عملیات اجرایی سد معشوره لرستان شنیده می شود، در حالی که این طرح از مطالبات به حق مردم لرستان است.

كد خبر : ۲۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۲


اتفاقات شرم آور فتنه گران در به آتش کشیدن خیمه اباعبدالله در روز عاشورا، پاره کردن تمثال امام راحل تنها بخشی از این اقدامات است که به رغم تلاش های اخیر برخی سیاسیون، به راحتی از افکار عمومی پاک نخواهد شد.

كد خبر : ۲۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، اتهام جاسوس بودن دانایی‌فر را موضوعی انحرافی خواند و گفت: تا زمانی که دولت پاکستان اطلاعات دقیقی در این رابطه به ما ندهد، نباید به این گمانه‌زنی‌ها توجه‌ کرد.

كد خبر : ۲۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


سخنگوی وزارت امورخارجه صادر نکردن ویزا برای ابوطالبی را نقض مقررات بین‌المللی دانست.

كد خبر : ۲۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: انصراف خانواده های پردرآمد در فاز دوم هدفمندی از دریافت یارانه، بطور یقین کمک جدی و فراوانی به اقشار آسیب پذیر در مناطق محروم جامعه است.

كد خبر : ۲۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: عدم انصراف مردم از یارانه یا نشان دهنده این است که اوضاع اقتصادی مناسب نیست و یا مردم به صرف کردن این هزینه ها در بخش تولید کم اعتماد هستند.

كد خبر : ۲۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۸


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: کسب اعتماد به نفس ملی و تقویت روحیه خودباوری، مهمترین دستاورد موفقیت های علمی در بحث بومی سازی فناوری هسته ای ایران است و به همین دلیل این فناوری در کشور اسلامی ما تعطیل بردار نیست.

كد خبر : ۲۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۹


رئیس جمهور آمریکا قانون غیرمعمول و عجیب منع ورود سفیر جدید ایران نزد سازمان ملل را امضا کرد.

كد خبر : ۲۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


استاندار لرستان گفت: با توجه به میانگین دو برابری نرخ بیکاری لرستان نسبت به کشور، نرخ بیکاری قشر بانوان در این استان نیز حدود 45 درصداست.

كد خبر : ۲۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


امروز سه شنبه برابر با دوم اردیبهشت 1393 هجری خورشیدی، بیست و سوم جمادی الثانی 1435 هجری قمری و بیست و سوم آوریل 2014 میلادی است. 34 سال پیش در چنین روزی، با حمایت و فرمان امام خمینی انقلاب فرهنگی در دانشگاه ها شکل گرفت.

كد خبر : ۲۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۲


نماینده ولی فقیه در استان گفت:  اگر روابط عمومی ها بتوانند جایگاه  واقعی خود را پیدا کنند در توسعه فرهنگ، کشف ظرفیت های استان و جامعه  نقش کلیدی خواهند داشت و می توانند بستر را برای رشد و تعالی  فراهم کنند.

كد خبر : ۲۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۷


مادربزرگ آبادی را یکی از زنان آبادی همراهی می کند. پنجره ی خانه ی این زن کوچک است و سبزه ی کنار پنجره، درد خانه را همراه با زن واگویه می کند. این زن از سوءتغذیه ی شدید در منطقه می گوید: 40 روز زمستان، حتا در خانه نان خشک نداشیم و فقط با میوه ی بلوط شب ها را به صبح می رساندیم.

كد خبر : ۲۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۷


دیدار مدیران روابط عمومی با نماینده ولی فقیه در استان

كد خبر : ۲۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۸


نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: به منظور ارائه خدمات بهتر به مردم بویژه بیماران، نظارت بیشتری بر شیوه های درمانی می شود.

كد خبر : ۲۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


عضو کمیسیون سیاسی مجلس شورای اسلامی گفت: با مذاکرات هسته ای مخالف نیستیم اما اعتقاد داریم که مذاکرات سرانجام روشنی ندارد.

كد خبر : ۲۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت : اندیشه ها و خط انقلاب اسلامی امام راحل در بیانات مقام معظم رهبری قابل پیگیری است در این راستا، با حفظ وحدت وآرامش، نظام جمهوری اسلامی به بالندگی و پیشرفت خواهد رسید.

كد خبر : ۲۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۷


مذاکرات هیئت مذاکره‌کننده ایران و آمریکا امروز (دوشنبه) در یکی از هتل‌های شهر ژنو برگزار می‌شود.

كد خبر : ۲۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۹


طرح نحوه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی ‍پس از بررسی در کمیسیون شورا ها در نوبت بررسی در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

كد خبر : ۲۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۹


دفتر خبرگزاری تسنیم در استان لرستان با حضور جمعی از مدیران کشوری و استانی افتتاح شد.

كد خبر : ۲۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


هم‌وطن! اگر خواستیم بخندیم، به جای به هم خندیدن، با هم خندیدن را تجربه کنیم که “اتحاد” از ارکان مهم‌ پیشرفت هر کشوری است.

كد خبر : ۲۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان استان لرستان

كد خبر : ۲۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۵


نماینده آیت الله سیستانی امروز یکشنبه در ابتکارعملی برای بالابردن روحیه ارتش عراق وارد شهر سامرا شد.

كد خبر : ۲۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۵


رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به همکاری ایران و آمریکا برای مقابله با گروهک تروریستی داعش در عراق گفت: مقامات آمریکایی در طول چند سال گذشته همواره از گروه‌‌های تروریستی که داعش هم یکی از آنهاست حمایت کرده‌اند لذا قابل اعتماد نیست.

كد خبر : ۲۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


نماینده شرکت هانوای کره جنوبی پس از تشرف به حرم مطهر امام سوم شیعیان گفت: ما شهروندان کشور کره برای امام حسین(ع) و استان کربلا احترام ویژه ای قائل هستیم.

كد خبر : ۲۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


در کشورهای قوس بحران چون دولت ها منابع و امکانات را در اختیار دارند و نیازی به مالیات ندارند، پاسخگو هم نیستند و حکومت های دموکراتیک نیز در این جوامع پایدار نشده اند.

كد خبر : ۲۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


امروز شنبه برابر با سی و یکم خرداد 1393 هجری خورشیدی، بیست و سوم شعبان 1435 هجری قمری و بیست و یکم ژوئن 2014 میلادی است. 24 سال پیش در چنین روزی، زمین لرزه ای به بزرگی 7.3(هفت و سه دهم درصد) در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) استان های گیلان و زنجان را به لرزه درآورد.

كد خبر : ۲۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


نماینده مردم خرم‎آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی از پیگیری برای حق‎آبه زاگرس خبر داد.

كد خبر : ۲۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


دیدار تیم های ایتالیا و کاستاریکا با برتری یک بر صفر کاستاریکا به پایان رسید.

كد خبر : ۲۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


گرچه اخباررسمی به نقل ازاستاندارلرستان،نماینده کوهدشت ورومشگان درمجلس شورای اسلامی وبرخی مسئولین ذیربط درامورآب حاکی ازنهایی شدن سدمعشوره وموافقت قطعی وزارت نیروباایجادسدمعشوره درکوهدشت است امامتاسفانه کمترین توجهی به حق مسلم مردم پلدخترنشده است.

كد خبر : ۲۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


"سید نور خدا موسوی" جانباز ۱۰۰ درصد لرستانی است که در مبارزه با گروهک تروریستی ریگی به درجه جانبازی نائل آمد و اکنون ۶ سال است در کما به سر می برد و به لطف امام زمان(عج) هنوز نفس می کشد.

كد خبر : ۲۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


تیم ملی فوتبال ایران برای صعود به دور بعد جام جهانی باید حتما در دیدار آخر مقابل بوسنی به پیروزی دست پیدا کند.

كد خبر : ۲۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


 نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در واکنش به اتهام های بی اساس نماینده رژیم صهیونیستی به قطعنامه پیشنهادی ایران در خصوص مبارزه با افراطی گرایی و خشونت که با رای قاطع اعضا مجمع عمومی به تصویب رسید، اظهارداشت اتهام پراکنی صهونیست ها ناشی از خشم و عصبانیت آنها از انزوا در مجامع بین المللی است.

كد خبر : ۲۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


معاون رییس جمهوری در امورزنان گفت :در اجلاس آتی کمیسیون مقام زن، بررسی عملکرد دولت ها در این حوزه در دستور کار قرار دارد که این خود بیانگر اهمیت این حوزه ها و نگاه جهانی به این موضوعات است.

كد خبر : ۲۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در بیان و ابراز سخنان خود آزادند؛ به ویژه هنگامی که در مورد مطالبات موكلان‌شان زبان به سخن می‌گشایند.

كد خبر : ۲۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۲


نماینده ولی فقیه در لرستان درمراسم تودیع ومعارفه فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل استان گفت: سپاه تربیت شده ی مکتب امام خمینی است؛مکتبی که عزت، عنایت، خدمت و ایستادگی در برابر دشمن؛ سازش ناپذیری، داشتن مواضع اصولی و اهل مسامحه نبودن از اصول اصلی آن است.

كد خبر : ۲۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


امام جمعه  شهرستان خرم آباد در دیدار جمع کارکنان دادگستری که امروز صبح در بیت امام جمعه برگزار شد گفت: کار دستگاه قضا مبارزه با ظلم و ناحقی است و این دستگاه برای مبارزه با ظلم و ستم تشکیل شده تا جلوی ناحقی را بگیرد.

كد خبر : ۲۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۵


نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: باید بستری به وجود بیاید تا تمام نشریات، خبرگزاری ها و برنامه‌های تلویزیونی واقعیت‌های مذاکرات ایران با 5+1 را پوشش دهند.

كد خبر : ۲۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


افزایش چشمگیر شمار دانشجویان ستاره دار طی سال های گذشته که بیش از هر چیز نمود روشنی از دخالت سلیقه های سیاسی- جناحی در اداره ی نهادهای علمی بود، بسیاری از دانشجویان را از حق طبیعی و قانونی خود یعنی ادامه ی تحصیل محروم کرد.

كد خبر : ۲۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


حزب مشارکت در بیانیه‌ای نظام را به ایجاد آشوب و اغتشاش تهدید کرد و اعلام تأیید پیروزی احمدی‌نژاد را باعث به خطر افتادن جمهوریت نظام دانست!

كد خبر : ۲۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: با اتخاذ تدابیر لازم توسط دولت و مجلس، مشکل گرانی و کمبود دارو در کشور به میزان 90 درصد مرتفع شده است .

كد خبر : ۲۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دولت را مکلف کردند تمام روستاییان و عشایری را که در سن بازنشستگی هستند در صورت تقاضا و داشتن سابقه و پرداخت حق بیمه به مدت 9 سال بازنشسته کند.

 
كد خبر : ۲۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری از ماموریت روحانی به مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور جهت پیگیری نامه ۱۹۵ نماینده مجلس درباره حجاب و عفاف خبر داد.

كد خبر : ۲۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


تیم مذاکره کننده ایران به ریاست معاونان ظریف در سومین روز ششمین دور مذاکرات ایران و 1+5 در وین طی دو نوبت صبح و عصر شنبه به رایزنی با معاون اشتون و همچنین طرف آمریکایی پرداختند و یک دور نشست کارشناسی نیز به ریاست بعیدی‌نژاد برگزار شد.

كد خبر : ۲۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


نمایندگان مجلس شورای اسلامی به منظور تامین نظر شورای نگهبان طرح الحاق یک تبصره به ماده 190 قانون مقررات استخدامی سپاه پاسداران را اصلاح کردند.

كد خبر : ۲۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


مدیرکل ارشاد لرستان گفت: نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت در لرستان با حضور ۱۰۰ ناشر برتر کشور از تاریخ ۱۵ تا ۲۵ رمضان در خرم آباد برپا می‌شود.

كد خبر : ۲۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) می‌گوید:در خصوص آزادراه تهران شمال با تمام توان و قدرت آمادگی داشتیم که عملیاتی کنیم و یک ساختار سازمان خوبی در قرب پیش بینی شد که در زمانبندی مشخص اجرایی شود اما کار توسط دولت متوقف شد.

كد خبر : ۲۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


پایگاه خبری «بلومبرگ» به نقل از چند دیپلمات غربی مدعی شد رئیس‌جمهور ایران در حال بررسی معرفی «محمد نهاوندیان» رئیس دفتر خود، به عنوان نماینده جدید ایران در سازمان ملل است.

كد خبر : ۲۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: براساس اصل 126 قانون اساسی رئیس جمهور مسئولیت امور برنامه، بودجه،‌ اداری و استخدامی کشور را مستقیما بر عهده دارد و می تواند این مسئولیت را به عهده دیگری بگذارد و واگذاری این مسئولیت به شخص دیگر خلاف قانون است.

كد خبر : ۲۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


ساماندهی حاشیه شهر و رودخانه کرگانه خرم‌آباد در اولویت مسئولان لرستانی قرار گرفت.

كد خبر : ۲۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: بازیهای سیاسی نباید فضای دانشگاه ها را ملتهب کند.

كد خبر : ۲۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


رییس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: مرحوم آیت الله محمدی گیلانی در دوران حیات خود همیشه ثابت قدم بود و جزو فدائیان انقلاب اسلامی محسوب می شد.

كد خبر : ۲۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی بر پیکر آیت الله محمدی گیلانی نماز خواند.

كد خبر : ۲۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


یک مقام ارشد وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد: جان کری وزیر امور خارجه این کشور برای بحث مفصل با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران وقت گذاشته است.

كد خبر : ۲۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۳


نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری خطاب به برگزارکنندگان همایش خط قرمز گفت: کار شما به عنوان یک صدای جدید و حرف ناهماهنگ با رهبری نباشد. وقتی رهبر معظم انقلاب می گویند اصل مذاکرات هسته ای را قبول دارند باید این موضوع را قبول کنیم.

 
كد خبر : ۲۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۳


نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تشریح جزئیات جلسه غیرعلنی امروز مجلس گفت: جانشین سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی رییس جمهوری در این جلسه به نمایندگان اعلام کرد که تخلف دولت گذشته در جذب نیرو خارج از حد تصور و کاملا محرز است.

كد خبر : ۲۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


آیت الله هاشمی رفسنجانی 23 تیر 1359 در یک مصاحبه مطبوعاتی حدود آزادی احزاب و نیز نحوه پوشش زنان را تشریح می کند که با نظرات امروز او بسیار متفاوت است !

كد خبر : ۲۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


عضوشورای ناظربرشورای برنامه ریزی وتوسعه لرستان گفت: مدیران استان برای جذب اعتباروسرمایه گذاری دراستان تلاش کنند.

كد خبر : ۲۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


شکافی که امروز بین هیأت امناء دانشگاه آزاد لرستان و سیستم مرکزی دانشگاه آزاد بر سر مساله انتصاب یک مسئول در یک واحد دانشگاهی به وجود آمده است به خوبی بیانگر بی‌توجهی سیستم مرکزی دانشگاه آزاد نسبت به دغدغه‌ها و خواسته‌های هیأت امناء استانی است.

كد خبر : ۲۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


اورانیوم 2 درصد را که از آبشار نخست خارج می شود می توان به آبشار دوم تزریق کرده و اورانیومی با غنای حدود 10 درصد دریافت کرد.

كد خبر : ۲۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: پشتیبانی از ولایت فقیه وظیفه اصلی اقشار مختلف مردم است و این پشتیبانی موجب خنثی شدن توطئه های دشمنان و عامل عزت و اقتدار نظام اسلامی است.

كد خبر : ۲۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


استاندار لرستان از تخصیص 25 میلیارد ریال اعتبار جهت ادامه ساخت تصفیه خانه فاضلاب نورآباد خبر داد .

كد خبر : ۲۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


حدود هزار دانشجو از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی عصر امروز با حضرت آیت الله خامنه ای دیداری 2 و نیم ساعته داشتند تا رودررو، دغدغه ها، مطالبات و دیدگاههای جامعه دانشجویی را با رهبر انقلاب اسلامی مطرح کنند و در سخنان و پاسخهای ایشان، به تأمل در اولویتها و مسائل مختلف منطقه و کشور بپردازند.

كد خبر : ۲۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمه بیکاری کارگران شرکت پارسیلون خرم آباد که به عنوان یکی از دغدغه های این قشر بود، نیز جز مشاغل سخت و زیان آور می شود.

كد خبر : ۲۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


با آغاز فرآیند تهیه و تنظیم برنامه ششم توسعه از اول خردادماه سال جاری زمینه تحقق بزرگ ترین رخداد اقتصادی کشور کلید خورد.

كد خبر : ۲۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۶


روز عید فطر روز وحدت و یکپارچگی مسلمین و روز مبارزه با طاغوت نفس است.

كد خبر : ۲۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۷


رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه توان موشکی ایران توان بازدارنگی است،‌ گفت: این توانمندی به عنوان سیاست راهبردی، دفاعی و برای جلوگیری از تحمیل یک جنگ دیگر به ملت ایران همچنان توسعه خواهد یافت.

كد خبر : ۲۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


وزیر فرهنگ بنگلادش در دیدار با هیات پارلمانی ایران گفت: وقایعی که در غزه اتفاق می افتد یک جنایت بی سابقه است و کشتار وحشیانه مردم به گونه ای رخ می دهد که می توان آن را با جنایات جنگ جهانی دوم مقایسه کرد.

كد خبر : ۲۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۶


سخنان تازه ی وزیر اطلاعات دولت تدبیر و امید مبنی بر اینکه دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا فرزندان نظام هستند و شمشیر وزارت اطلاعات به روی خودی ها کشیده نخواهد شد، می تواند پاسخی به برخی تلاش های دامنه دار برای یکدست کردن فضای سیاسی در کشور و حذف جریان های رقیب ارزیابی شود.

كد خبر : ۲۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


ازدواج های نوجوانان و خردسالان، مساله ای است که کارشناسان و قانونگذاران نظرها و دیدگاه های گوناگونی در مورد آن ارایه کرده اند.

كد خبر : ۲۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


یک فروند هواپیمای ایران 140 (آنتونوف 140) صبح یکشنبه ساعت 9 و 18 دقیقه، در محوطه درخت کاری شده یک منطقه غیرمسکونی در نزدیکی فرودگاه مهرآباد سقوط کرد.

كد خبر : ۲۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت آمریکا از گروه های تروریستی در سوریه، عراق و افغانستان، عملیات اخیر این کشور علیه گروه تروریستی داعش در عراق را اقدامی نمایشی توصیف کرد.

كد خبر : ۲۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


نشست دانشگاهیان در حمایت از مقاومت غزه امروز (دوشنبه) با حضور سفیر فلسطین در تهران، نمایندگان جنبش های جهاد اسلامی فلسطین و حماس در ایران، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسوولان لشگری و کشوری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.

كد خبر : ۲۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


آیا می دانستید امروز مهدی هاشمی با 13 اتهام امنیتی و اقتصادی روانه دادگاه شده است؟

كد خبر : ۲۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


متاسفانه با جابجایی کارشناسان و مدیران مربوطه، این هواپیما دیروز در هوای گرم تهران پرواز کرد و به دلیل گرمای فوق العاده هوا موتور هواپیما

كد خبر : ۲۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


منابع خبری عراق عصر دوشنبه گزارش کردند که فواد معصوم رئیس جمهوری عراق حیدر العبادی معاون اول رئیس پارلمان را مامور تشکیل کابینه جدید این کشور کرده است

كد خبر : ۲۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


نماینده مردم خرم‎آباد در مجلس گفت: ایجاد شهرک صنعتی در بیرانشهر در دستورکار است

كد خبر : ۲۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


چهره‏ های دانشگاهی گفتند: هرچند نتیجه استیضاح رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مشخص نیست و ممکن است رأی نیاورد که در این صورت، مشکل چندانی به وجود نخواهد آمد، اما اگر استیضاح موجب تغییر وزیر شود، مسلماً فضای آموزش عالی با مشکل مواجه خواهد شد

كد خبر : ۲۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


در صحبت‌های کارکنان نیروی هوایی اکثر واژه‌های تخصصی به زبان انگلیسی بود. شهید چمران به دقت به نظرات و صحبت‌ها گوش می‌داد، اما از چهره نمایندگان حاضر مشخص بود که واژه‌های تخصصی انگلیسی را متوجه نمی‌شوند.

كد خبر : ۲۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت:  خونی که در راه خدا ریخته می شود پاک و مطهر است و شهداء مقام بسیار بزرگ  و والایی دارند و این در سایه مغفرت خدای باری تعالی است.

كد خبر : ۲۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


ساعاتی پس از آنکه یکی از خبرگزاری ها به نقل از فرجی دانا اعلام کرد که وی در جمع تعدادی از همفکرانش گفته در صورت استیضاح توسط مجلس به کانادا می رود، یک نماینده مجلس در گفت‌وگو با رجانیوز از نامه تعدادی از نمایندگان به دستگاه قضائی درباره ممنو‌ع‌الخروجی فرجی‌دانا خبر داد و گفت: این اقدام در واکنش به برخی اظهارات درباره سفر وی به کانادا در صورت عدم رای اعتماد مجلس صورت گرفته است.

كد خبر : ۲۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۷


نماینده مردم خرمآباد و چگنی در مجلس گفت: با تصویب شرح وظایف وزارت کار در مجلس میزان شاغلین و بیکاران مشخص میشود.

كد خبر : ۲۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۸


«روزهای غمگینی داشتیم. چند روز پیش سیمین عزیز از بین ما رفت و حالا اکبر خواجویی دیگر در کنارمان نیست؛ آمدیم تا او را به خانه ابدی‌اش بدرقه کنیم.»این جملات بخشی از گفته‌های حسن فتحی در حیاط خانه سینما بود که در میان غم و اندوه و گریه‌های جمعی از هنرمندان سینما و تلویزیون ادا شد.

كد خبر : ۲۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


با در دستور قرار گرفتن طرح دوفوریتی ادغام شورای عالی فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی و حذف ماده 4 قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پنج نفر از نمایندگان مجلس در موافقت و مخالفت این طرح سخن گفتند.

كد خبر : ۲۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


انتقاد و استیضاح حق مجلس است اما برخورد با متخلف با آرامی و طرح مسائل اخلاقی بهتر رفع اختلاف می‌کند تا با الفاظ نیش‌دار و مقابله کردن با یکدیگر.

كد خبر : ۲۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


ششمین جلسه دادگاه مهدی هاشمی در شعبه 28 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه برگزار می‌شود.

كد خبر : ۲۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


رییس فراکسیون حمایت از حقوق معلولان و پیشگیری از معلولیت‌ها از احتمال بررسی لایحه کاهش ساعت کاری بانوان کارمند دارای شرایط خاص در مهر ماه جاری در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

كد خبر : ۲۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


نماینده وزن ۶۱-کیلوگرم تیم ملی بانوان با برتری مقابل نماینده کشور میزبان راهی دیدار پایانی شد.

كد خبر : ۲۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


رسانه های خارجی از تحریم های جدید آمریکا علیه ایران خبر دادند.

كد خبر : ۲۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


نماینده مردم خرمآباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی از آغاز به‎کار مجدد مجتمع کشت و صنعت در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۲۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


سخنگوی ارتش عراق و یک نماینده از ساکنان شهرک شیعه نشین ˈآمرلیˈ در شمال عراق روز یکشنبه گفتند که نیروهای امنیتی این کشور و نیروهای مردمی ، محاصره دو ماهه گروه تروریستی ˈداعشˈ بر این شهرک را شکسته اند.

 

كد خبر : ۲۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


نایب رییس فدراسیون جودو و مدیرتیم های ملی معتقد است که جودوی ایران به دلیل عقب ماندن از قافله کشورهای مطرح، فاصله زیادی با کسب مدال در رقابت های جهانی دارد.

كد خبر : ۲۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


رئیس مجمع نمایندگان لرستان از جذب پذیرفته‎شدگان آزمون استخدامی استانداری تا پایان سال‎جاری خبر داد.

كد خبر : ۲۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


«مادر سال کشور ترکیه» در جشنواره نامه‌ای به امام رضا(ع) شرکت کرد و خطاب به این امام همام نوشت: آقایم! اول خدایم کمکم کرد و بعد شما اهل بیت واسطه این امر مهم شدید تا دستم به خون قاتل فرزندم آلوده نشود و از خون فرزندم بگذرم.

كد خبر : ۲۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شواری اسلامی گفت: امروز نیاز اصلی جوانان اشتغال است که باید با مدیریت جهادی موضوع را در دستور کار قرار دهیم.

كد خبر : ۲۹۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


سفر وزیر امور خارجه ی ایران و هیات همراه به برخی کشورهای اروپایی و سلسله دیدارهای آنها با مقام های این کشورها از نظر بسیاری از تحلیلگران افزون بر اینکه می تواند سطح روابط دوجانبه را ارتقا دهد، زمینه مناسبی را برای دور تازه ی گفت و گوهای هسته یی ایجاد می کند.

كد خبر : ۲۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


جانشین کاترین اشتون: «دستیابی به توافق هسته‌ای با ایران تا پیش از پایان مهلت مقرر در ۲۳ نوامبر امسال(سوم آذر) برای ثبات منطقه ضروری است.»

كد خبر : ۲۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز جمعه تازه‌ترین گزارش فصلی خود با موضوع برنامه هسته‌ای ایران را منتشر کرد.

كد خبر : ۲۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: صدا و سیمای مرکز لرستان سال‌هاست که با حمایت معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما در انحصار یک جریان خاص قرار گرفته و به صورت علنی به نفع جریانی که از آن حمایت کرده است ،انتخابات سازمانی اش را انجام می دهد.

كد خبر : ۲۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری گفت: مزدوران داعش با نام اسلام کودکان را سر می‌بُرند.

كد خبر : ۲۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


مسافران اینچئون تنیس روی میز درحالی برای برپایی اردو عازم اتریش شدند که جای نداشهسواری در بین آنها خالی بود.

كد خبر : ۲۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر اینکه بیمه‌ها باید در پوشش هزینه‌های درمان ناباروری ورود پیدا کنند، گفت: امروزه بیمه‌ها زیر بار چنین حمایتی نمی‌روند و همین امر درمان زوجین نابارور را با مشکل مواجه ساخته است.

كد خبر : ۲۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


رییس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که سیاست های آمریکا و همپیمانانش عامل اصلی گسترش و تقویت تروریسم درمنطقه است، گفت: تقسیم بندی تروریسم خوب و بد توسط آمریکا هیچ کمکی به ریشه کن کردن تروریسم در منطقه نمی کند.

كد خبر : ۲۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


نماینده مردم خرم‎آباد و چگنی در مجلس از راه‎اندازی کارخانجات کاغذسازی و فرآوری قیر در استان خبر داد.

كد خبر : ۳۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


نماینده آمریکا در مذاکرات هسته‌ای در نشستی با حضور سفرا و نمایندگان کشورهای خارجی، مدعی شده است که دستیابی به توافق هسته‌ای، مستلزم کاهش چشمگیر توان غنی‌سازی ایران است 

كد خبر : ۳۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


بیست و یکمین دوره مسابقات قرآنی خواهران بسیجی سراسر کشور با معرفی نفرات برتر در سه رشته حفظ ، قرائت و مفاهیم به پایان رسید.

كد خبر : ۳۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با بیان اینکه آمریکا با حمله هوایی به عراق و سوریه به دنبال جلوگیری ازشکست نهایی داعش است، گفت: اکثر کشورهای شرکت کننده درنشست پاریس حامی تروریست ها در عراق و سوریه هستند.

كد خبر : ۳۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


نشست بررسی طرح خواهرخواندگی تهران و غزه با حضور مسئولین و مقاماتی از فلسطین در تهران برگزار شد

كد خبر : ۳۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۶


نماینده مردم خرمآباد و چگنی در مجلس گفت: شیوع اعتیاد در بین دانشآموزان  و جامعه زنان آثار اجتماعی بدتری به دنبال خواهد داشت.

كد خبر : ۳۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۷


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: ائتلاف ضد داعش آمریکا یک دسیسه جدید علیه بیداری اسلامی است.

كد خبر : ۳۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


عشرت شایق با اشاره به وظایف رسانه ها در امر ترویج حجاب گفت: رسانه‌ها رسالت بزرگی در این زمینه دارند و باید برای فرهنگسازی حجاب در جامعه دغدغه داشته باشند تا فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه نهادینه و ترویج شود

كد خبر : ۳۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


نماینده ولی فقیه استان لرستان گفت: راهبردی دفاع مقدس ایمان،توکل به خدا و قدرت لایزال الهی و اطاعت از رهبری وهمچنین وحدت و انسجام نیروهای مسلح بوده است.

كد خبر : ۳۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


وکیل‌مدافع فاطمه هاشمی از صدور رای برائت برای موکلش خبر داد.

كد خبر : ۳۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۱


ووشوکار وزن منهای 52 کیلوگرم ایران با پذیرش شکست مقابل نماینده چین به مدال نقره هفدهمین دوره بازی های آسیایی دست یافت.

كد خبر : ۳۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۲


نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نقش بانوان در شکل گیری انقلاب اسلامی و حفظ و تداوم ارزش های هشت سال دفاع مقدس بسیار تأثیرگذار بوده و هست،بر ضرورت مجموعه سازی حضور زنان در 8 سال دفاع مقدس تأکید کرد.

كد خبر : ۳۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۲


فاطمه رهبر نماینده مجلس شورای اسلامی با تأکید بر نقش بیشتر هنر و رسانه در انتقال فرهنگ دفاع مقدس، گفت: باید با جوان های امروز الفت، همدلی و ارتباط دقیق و بهتری برقرار کنیم تا انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و رشادت های دفاع مقدس یک انتقال معنوی باشد نه اینکه صرفا یک انتقال اطلاعاتی باشد.

كد خبر : ۳۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۵


شما یک روسپی را می بینید، زن معتاد را می بینید اما چرا زنان خاموش آرام دیده نمی شوند؟ به آن‌ها یک عمر یاد دادند نجیب باش، با آبرو باش، با نداری شوهر بساز و آنها در سینمای ایران نیستند. این مهم‌ترین گزاره بخش دوم گفتگو با میلانی است.

كد خبر : ۳۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۶


مدیر و موسس آموزشگاه بوستان شهرستان خرم آباد گفت: هدف ازتاسیس آموزشگاه بوستان ویژه خواهران کمک  به اقتصاد کشورو استان  است.

كد خبر : ۳۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۶


هفتم مهر سالروز شهادت سرداران اسلام فلاحی، نامجو، فکوری، کلاهدوز و جهان آرا است، آنهایی که با فداکاری و ایثار برای دفاع از مام وطن و پاسداری از ارزش های این سرزمین جان بر کف، قدم در میدان مبارزه گذاشتند و در پروازی بی بازگشت به قافله ی یاران شهید خود پیوستند.

كد خبر : ۳۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


حضور همسر در زمان زایمان اعتماد به نفس زن باردار را افزایش و ترس از درد زایمان را کمتر می‌کند، زنانی که همسرانشان در هنگام وضع حمل در کنارشان بودند،درد کمتر درد و احساس بهتری در مورد زایمان داشتند.البته گلایه‌های بیمارستانی نیز داشتند

كد خبر : ۳۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی از احداث کارخانه سیمان در بخش کوهنانی خبر داد.

كد خبر : ۳۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


سوسن حاجی پور به جمع چهار نفر برتر وزن منهای 53 کیلوگرم زنان تکواندو بازیهای آسیایی اینچئون صعود کرد و مدال برنز خود را قطعی کرد.

كد خبر : ۳۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۸


هفته گذشته رئیس جمهوری برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرد، این سفر با اقبال عمومی روبه رو بوده و توجه خاصی به بیانات نماینده ایران اسلامی شده که به حول و قوه الهی و به همت گروه دیپلماسی کشور، این سفر از توسعه و تعاملات با اروپا و غرب پیشرفت رو به جلو داشته است.

كد خبر : ۳۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۲


نماینده ولی فقیه  در استان لرستان ضمن تبریک عید قربان گفت: عید سعید قربان یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان است که یکی از درس های بزرگ عید قربان در س توحید و بندگی خدای متعال است.

كد خبر : ۳۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۳


نماینده مردم خرم‎آباد در مجلس گفت: یکی از عمده‎ترین علل مرگ و میر در لرستان سرطان است.

كد خبر : ۳۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۴


امروز یکی از معضلات اجتماعی در جامعه ایران موضوع بی حجابی و یا بدحجابی توسط زنان در سطح جامعه است موضوعی که امروز کم کم به یک معضل اجتماعی بدل شده و بسیاری از نهادهای فرهنگی را برای حل آن به تکاپو واداشته است.

كد خبر : ۳۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۷


نماینده ولی فقیه در سپاه استان لرستان گفت: ایام دهه امامت و ولایت مهم ترین و بزرگترین نکته ای است   که در زندگی  باید به آن توجه کرد

كد خبر : ۳۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


آمریکا و اسرائیل برای مشروعیت بخشیدن به جنایت های تروریستی خود مجبور به تشکیل اعتلاف ضد تروریستی داعش به رهبری آمریکا شدند تا به موقعیت های تازه ای در مختصات میدان عمل در سوریه دست پیدا کنند و امروز ما شاهد حضور تروریست های داعش در شهر مرزی "کوبانی" در سوریه هستیم! شهری که مردم بی گناه آن از سه منطقه مورد تجاوز و حمله تانک های مجهز به موشک و خمپاره ها قرار دارند.

كد خبر : ۳۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


حمیده عباسعلی می گوید پس از کسب مدال طلا در بازی های آسیایی فقط خوشحال بود و گریه می کرد.

كد خبر : ۳۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: به نظر می رسد که اصلاح طلبان به هیچ عنوان نخواهند توانست در انتخابات پیش روی مجلس به اقبال مردم دست پیدا کنند.

كد خبر : ۳۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۶


در پایان مسابقات تپانچه بادی ۱۰ متر کلاس p۲ بازی‌‎های پاراآسیایی اینچئون ساره جوانمردی با کسب امتیاز ۳۸۰ در دور مقدماتی و ۲۰۰/۴ در فینال این رشته به مدال طلا دست یافت.

كد خبر : ۳۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


تمایلی برای مطرح‌شدن در رسانه‌ها ندارند، افکار عمومی با وجود اینکه همسرانشان را به خوبی می‌شناسد، از آن‌ها تصویری در ذهن ندارد. خواسته یا ناخواسته، پشت پرده، نقش‌های سیاسی و اجتماعی‌شان را ایفا می‌کنند.

كد خبر : ۳۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


لاله افتخاری، در نشست زنان و توازن مشارکت های اقتصادی و استراتژی های جمعیتی،گفت: فرهنگ سازی و آموزش به خانواده ها مؤثرترین راه جلوگیری از کاهش جمعیت است و باید تمام تلاش خود را به کار ببریم تا اشتباهات وجود آمده در بحث جمعیت را جبران کنیم.

كد خبر : ۳۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


وکیل مهدی هاشمی در حالی که از پاکی و صداقت موکل خود صحبت می کند، از طرف دیگر اصرار زیادی بر غیر علنی برگزار شدن این جلسات دارد.

كد خبر : ۳۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


لاله افتخاری با بیان اینکه فرض دست داشتن عوامل بیرونی در سناریوسازی و ایجاد جنگ روانی در جامعه متحمل است، تصریح کرد: این فرض بعید نیست چرا که دشمنان شکست خورده برای جبران عقده ها و ناکامی های خود هر روز نقشه ای جدید برای تخریب چهره نظام می کشند و افراد بیمارگونه نیز ملعبه دست آنان می شوند.

كد خبر : ۳۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


مراسم بزرگداشت عالم مجاهد و پارسا حضرت آیت الله مهدوی کنی صبح امروز با حضور مسئولین و جمعی از مردم در حوزه کمالیه خرم آباد برگزارشد.

كد خبر : ۳۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


در حالی که علی‌رغم هیاهوی بسیار آمریکا درباره ائتلاف ضد داعش، این ائتلاف تاکنون کاری علیه تروریست‌ها انجام نداده، سردار سلیمانی با هدایت نیروهای در صحنه عراق موفق به آزادسازی شهر استراتژیک جرف الصخر از اشغال تکفیری‌های ضدداعش شد.

كد خبر : ۳۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


"طوعه" نخستین زن عاشورایی است که قبل از قیام کربلا وفاداری خود را به اباعبدالله الحسین(ع) نشان داد، زمانی که کوفیان بی وفایی خود را به مسلم بن عقیل ، نماینده امام حسین(ع) نشان دادند، این بانو صداقت و وفای خود را به نمایش گذاشت و به مسلم پناه داد، بدون آنکه ترسی به دل راه دهد.

كد خبر : ۳۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۰


آیت‌الله سیستانی از دولت عراق و وزارتخانه‌های دفاع و کشور خواست هر چه سریع‌تر از عشایر سنی از جمله عشیره «البونمر» و دیگر عشایر که با گروه تروریستی داعش می‌جنگند، حمایت کند.

كد خبر : ۳۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۰


چندی قبل دکتر زهره طبیب زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت علمی دانشگاه پزشکی شهید بهشتی  میهمان رجانیوز بود و به سوالات ما پاسخ داد.

كد خبر : ۳۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


شاید روزی که جایزه صلح نوبل را دریافت کرد، برخی ردای حمایت از حقوق بشر را تنها برازنده او که یک حقوق‌دان بود، می‌دانستند‌ ولی خیلی زود رویای شیرین صلح‌طلبی عبادی راه پایان را در پیش گرفت.

كد خبر : ۳۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


محمد ابراهیم خمسه اولین کسی است در کشور قصد دارد با پای پیاده از بهشت رضوی تا بهشت حسینی  خودش را کربلای معلی برساند.

كد خبر : ۳۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


مراسم عزاداری علمدار کربلا، حضرت ابوالفضل(ع)، با حضور خیل عظیم عاشقان حسینی در حسینه عاشقان ثارالله شهرستان خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۳۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۲


نماینده سابق مجلس شورای اسلامی تأکید کرد:بررسی نحوه مواجهه آمریکا با ملت ایران و نظام اسلامی، نشان می‌دهد حاکمان آمریکا در سیاست‌های خود در قبال کشورمان رویکرد تعرض و تجاوز به حقوق ملت ایران را به طور مشهودی همواره در دستور کار داشته‌اند.

كد خبر : ۳۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۴


بهرام بیرانوند عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از تدوین نشدن الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت تدوین نشده و معاونت راهبردی چند جمله را آوردند و گفتند این الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت است، اینکه مشخصه هایی معین شده باشد، نداشت و این الگو باید تدوین شود تا برنامه ششم نیز از آب و گل در بیاید.

كد خبر : ۳۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۷


یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: پرداخت هزینه درمان قربانیان اسید‌پاشی های اصفهان وظیفه دولت است.

كد خبر : ۳۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۷


خبرگزاری رسمی عمان اعلام کرد نشست سه جانبه جان کری وزیر امور خارجه آمریکا ، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران و کاترین اشتون نماینده اتحادیه اروپا به منظور گفتگو درباره مسائل مهم مرتبط با برنامه هسته ای ایران قرار است امروز یکشنبه در مسقط پایتخت عمان آغاز شود.

كد خبر : ۳۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) در جریان رسیدگی به طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر سازمان بسیج را موظف به اجرای امر به معروف و نهی از منکر کردند.

كد خبر : ۳۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


«چندین بار است که پادشاه عربستان  هاشمی را دعوت کرده و ایشان هنوز نپذیرفتند که بخواهند تاریخی برای سفر تعیین کنند".

كد خبر : ۳۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


رییس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: نسبت به عنصر حیات بخش امر به معروف و نهی از منکر غافلیم. نهادهای تعلیم و تربیت، خانواده، دانشگاهها، رسانه ها و.. باید تلاش کنند تا این اصل، خوب شناخته شود و برداشت های نادرستی که بعضا رایج است از بین برود.

كد خبر : ۳۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه‌های امنیتی و انتظامی پیگیر موضوع اسیدپاشی در اصفهان هستند و چند نفر نیز به‌عنوان مظنون دستگیر شده‌اند.

كد خبر : ۳۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


نماینده‌ی مردم خرم‎آباد و چگنی در مجلس از کاهش 7 درصدی نرخ بیکاری در استان خبر داد.

كد خبر : ۳۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: صندوق بیمه تامین اجتماعی روستائیان و عشایر 80 درصد سرانه واریزی را به اعضای مستمری‌بگیر پرداخت می‎کند.

كد خبر : ۳۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۲


صدای آمریکا: به نظر می رسد سفر یوسف بن علوی با ضرب‌الاجل ۳ آذر ایران و شش قدرت‌ جهانی برای رسیدن به توافق جامع بر سر برنامه هسته‌ای تهران بی‌ارتباط نباشد.

كد خبر : ۳۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه رجانیوز در  نمایشگاه مطبوعات گفت: به نظر من آقای روحانی با معرفی دانش اشتیانی به عنوان وزیر علوم قصد حل کردن موضوع تعیین وزیر برای این وزارتخانه را ندارند زیرا از نوع انتخاب ها نشان گر آن است که به مقوله وزارت علوم یک نگاه کاملا سیاسی و جناحی وجود دارد.

كد خبر : ۳۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


«فخرالدین احمدی دانش آشتیانی» چهارمین وزیر پیشنهادی دولت یازدهم برای تصدی وزارتخانه علوم، تحقیقات و فناوری موفق به کسب رای اعتماد نمایندگان مجلس نهم نشد.

كد خبر : ۳۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: ارزی که برای واردات نهاده‎های دامی تخصیص یافته در جای دیگر هزینه شده است.

كد خبر : ۳۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸


نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل ( ع)  استان لرستان  گفت : 69 درصد سریال ها  ماهواره ای فارسی زبان نقش   کلیدی را به زن می دهند و این برای  جامعه  اسلام خطر آفرین  است.

كد خبر : ۳۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۹


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: ارتباط با خدا، مردمی بودن و اتصال و تبعیت از ولایت سه ویژگی مهم بسیجیان و منبع جوشان و فناناپذیر نهاد بسیج است.

 

 

كد خبر : ۳۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: پیوند و بیعت با ولایت مهمترین شاخصه بسیج است.

كد خبر : ۳۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱


اخیراً در اقدامی بی‌سابقه و بدون اطلاع و هماهنگی با مراکز قانون‌گذار و برخلاف اصول 77 و 125 قانون اساسی در حوزه زنان و خانواده به بهانه تحقق برنامه پنجم توسعه با تفاهم نامه‌ای با صندوق جمعیت سازمان ملل در ایران به امضا رسیده است که مفاد پذیرفته شده با گذشت پنج ماه به اطلاع افکار عمومی نرسیده است

كد خبر : ۳۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱


هم زمان با سومین روز  هفته بسیج از یادمان زن و دفاع مقدس در پادگان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان توسط ولی فقیه در سپاه استان رو نمایی شد.

كد خبر : ۳۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۲


نماینده مردم تهران در مجلس گفت: وقتی یک اصلاح‌طلب می‌گوید که اعضای این طیف علاقه‌ای به امام خمینی ندارند و قصدشان این بوده که از ولایت عبور کنند یعنی اینکه این تفکر در بین همه اعضای اصلاح‌طلب جاری بوده است.

كد خبر : ۳۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


 نمایده ولی فقیه در استان لرستان گفت: ریشه درخت بسیج در ولایت جای گرفته است و راز ماندگاری بسیج انتصال به امر ولایت است .

كد خبر : ۳۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


مدیر حوزه کمالیه خرم آباد گفت: کسانی که ناتوان هستن و کمک به نیاز دارند ما بسیجیان  باید بیشتر کمک کنیم و بسیجیان در این مسیر پیش رو باشند بسیجی بایستی دلاور و سلحشوری را از حضرت عباس الگو بگیرد.

كد خبر : ۳۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶


«معصومه ابتکار» از‌‌ همان روزهای آغازین فعالیت در دولت یازدهم تبدیل به چشم اسفندیار کابینه شد و با سخنرانی‌ها و اظهارات غیرکار‌شناسی و غیرحقوقی خود، هم سازمان تحت مسئولیت خود را از کارویژه تخصصی خود خارج و به یکنهاد سیاسی تبدیل کرد و هم مسئولیت اصلی این نهاد تخصصی را به فراموشی سپرد؛ تا جایی که اکنون و به دنبال اعلام خبر احداث یک کارخانه خارجی تولید سیگار در کشور، صدا از همه گروه‌ها و سازمان‌ها بلند شد به غیر از سازمان حفاظت از محیط زیست!

كد خبر : ۳۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


آیت‌الله مکارم‌شیرازی با بیان این‌که «امروز شاهدیم برخی کشورها اقدامات داعش را محکوم می‌کنند، اما از سویی دیگر با آن‌ها تعامل دارند و به این گروه تروریستی کمک می‌کنند» به تبیین راهکارهای از بین بردن داعش پرداخت.

كد خبر : ۳۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


طی حکمی از سوی محمد باقر نوبخت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری ، حبیب الله خجسته پور، فرماندار خرم آباد بعنوان عضو مجمع مشورتی توسعه استانهای کشور و نماینده این مجمع در استان لرستان منصوب شده است.

كد خبر : ۳۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


مشاور پیشین وزارت خارجه آمریکا در مورد جنگ های بالکان، افغانستان و عراق، سقوط کابینه فعلی رژیم صهیونیستی و برگزاری انتخابات زودهنگام در سرزمین های اشغالی را بسیار محتمل دانست.

كد خبر : ۳۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


۱۵ آذر ۹۳ دختران شین آباد وارد دومین سال زندگی جدید خود می‌شوند،‌ حادثه‌ای که با آتش گرفتن بخاری نفتی کلاس درس آینده آنها را تحت الشعاع قرار داد اما حادثه شین آباد تلنگری است نسبت به وضعیت غیراستاندارد سیستم گرمایشی ۱۵۰هزار کلاس درس.

كد خبر : ۳۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


سخنگوی وزارت خارجه تاکید کرد: در رابطه با سوریه باید هر راه‌حلی مبتنی بر واقعیت‌های منطقه و سوریه در حال حاضر و همچنین خواست و اراده مردم این کشور باشد.

كد خبر : ۳۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


غلامعلی حدادعادل نماینده مجلس شورای اسلامی و رییس فرهگستان ادب فارسی همراه با همسر خود شامگاه سه‌شنبه ۱۱ آذرماه با حضور در سینما آزادی به تماشای فیلم«شیار ۱۴۳» نشستند.

كد خبر : ۳۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: لازم است به‌منظور افزایش سرانه مطالعه کتاب و گسترش فضای فیزیکی کتابخانه‌ها، نمایشگاه‌های تخصصی کتاب موردتوجه قرار گیرد.

كد خبر : ۳۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۳


نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: تیم مذاکره کننده به خوبی اقتدار نظام اسلامی ایران را حفظ و به جهانیان ثابت کرد.

كد خبر : ۳۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵


سفر به کربلا در اربعین حسینی تنها سفری است که کسی از سوغاتی‌های مادی یادی نمی‌کند و همه انتظارات خود را در یک درخواست خلاصه می‌کنند؛ «التماس دعا».

كد خبر : ۳۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵


یک جاهایی نیز طبق وظیفه عمل نکردیم؛ یک جاهایی مراقبت­ هایی که باید انجام بدهیم، انجام ندادیم؛ یک جاهایی دلبستگی­ های خودمان را زیر پا نگذاشتیم؛این ها منجر شده به اشکالاتی .

كد خبر : ۳۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت: بخش گردشگری مشکل متولی دارد.

كد خبر : ۳۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


مدیرکل سازمان محیط‌زیست لرستان گفت: معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور سه‌شنبه هفته جاری به استان لرستان و شهرستان خرم‌آباد سفر می‌کند.

كد خبر : ۳۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


عضو کمیسیون آموزش گفت: قرار راست امروز 16 آذر ماه وزیر علوم به مجلس بیاید و قطعاً در خصوص لغو سخنرانی منتقدان دولت در دانشگاه‌ها و جولان فتنه‌گران با وی برخورد می شود.

كد خبر : ۳۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


دانشجویان با ورود رئیس‌جمهور به محل برگزاری مراسم روز دانشجو، شعار «موسوی قاتل است، محاکمه‌اش واجب است» را سر دادند.

كد خبر : ۳۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


یکی از نمایندگان کمیسیون اصل ۹۰ گفت: یکی از راه‌های مقابله با فساد اداری عمل به قوانینی است که مجلس در این زمینه تصویب کرده است.

كد خبر : ۳۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷


نمایندگان مجلس ستاد امر به معروف و نهی از منکر را موظف کردند برای انجام اقدامات عملی و برگزاری دوره آموزشی برای ضابطان، با سپاه و بسیج همکاری کند.

كد خبر : ۳۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: انقلاب  اسلامی ایران زمینه ساز حکومت جهانی  امام زمان (ع) است واین به برکت خون شهداست.

كد خبر : ۳۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹


دبیرکل انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران دفاع مقدس بازداشت خبرنگاران در مراسم روز دانشجو و محافل رسمی را مغایر با آزادی بیان و قلم دانست و گفت: انتظار می‌رفت معاون مطبوعاتی ارشاد در این باره موضع گیری کند و واکنشی داشته باشد

كد خبر : ۳۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹


مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: همزمان با اربعین حسینی، تجمع بزرگ عزاداران حسینی در شهرهای مختف استان برگزار می شود.

كد خبر : ۳۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت:ایران به تعهداتش بر اساس طرح اقدام مشترک پایبند بوده است.

كد خبر : ۳۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


مدير كل تبليغات اسلامي كردستان گفت: در حال حاضر وضعيت حجاب متناسب با شان نظام اسلامي نيست و مديريت اين حوزه نيازمند برنامه ريزي بهتر است.

كد خبر : ۳۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


رئیس ستاد انتخابات ۸۸ در مورد دیدار نمایندگان کاندیداها با رهبر انقلاب گفت: عباس آخوندی نماینده ستاد موسوی گفت که من معاون سیاسی بودم، مکانیزم انتخابات را می‌شناسم و در مکانیزم انتخابات ایران تقلب نمی‌تواند صورت بگیرد.

كد خبر : ۳۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۲


نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران گفت: نباید در زمان ما برخی عمامه‌ به سرها و سیاسیون با این طرف ارتباط داشته باشند و از طرف دیگر فتنه‌گران را نوازش کنند.

كد خبر : ۳۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۲


نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: با افزایش قیمت نان در کشور یارانه نقدی این کالای ضروری خانوارها به حساب آنها واریز شود.

كد خبر : ۳۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


روند پرونده هسته‌ای نشان می‌دهد اگر دست مخالفان افراطی این پرونده باز باشد و دانشگاه جولانگاه اظهارات این اشخاص قرار گیرد، هر چند سمت سابق نمایندگی مردم را ندارند اما همچنان سخن از برچیدن فعالیت هسته‌ای خواهند زد، فعالیتی که رئیس جمهور در راس آن بوده و افراد خبره ای مثل محمدجواد ظریف هدایت آن را بر عهده دارند.

كد خبر : ۳۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱


تراژدی مرگ دختر ترک‌تبار آلمانی توسط یک جوان مقابل رستوران "مک‌دونالد" مهر تأیید دیگری بر ناامنی زنان در دنیای غرب است.

كد خبر : ۳۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱


یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که تیغ عدالت استثناپذیر باشد، نمی‌توان گفت مبارزه با مفاسد اقتصادی اتفاق افتاده است.

كد خبر : ۳۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱


سهام بنت محمد، ۴۳ سال دارد و از تونس آمده؛ می‌گوید: «وقتی وارد ایران شدم، احساس غرور کردم که روی زمینی پا می‌گذارم که روزی امام خمینی(ره) بر آن زندگی می‌کرده است.

كد خبر : ۳۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان اینکه درخواست تشکیل حزب توسط هیأت مؤسس به وزارت کشور ارسال می‌شود، گفت: جلسه تعیین هیأت مؤسس حزب رهروان هفته جاری تشکیل می‌شود اما حضور رئیس مجلس در حزب بعید به نظر می‌رسد

كد خبر : ۳۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به تدبیر حکیمانه رهبری در به کار نگرفتن ابزارهای امنیتی برای خاتمه دادن به فتنه ۸۸ گفت: مردم خود همه چیز را فهمیدند و بهترین محاکمه برای سران فتنه در ۹ دی صورت گرفت.

كد خبر : ۳۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷


نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: زمان سکوت تمام شده است و مطالبه مردم محاکمه سران فتنه است.

كد خبر : ۳۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷


هیئتی از بانوان فرهیخته و فعال فرهنگی، اجتماعی و سیاسی از کشورهای تونس، سنگال، فرانسه و الجزایر از مرکز تحقیقات زن و خانواده دیدار کردند.

كد خبر : ۳۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷


شیخ عبدالقادر موایا از رهبران شیعی اوگاندا به ضرب گلوله افراد ناشناس به شهادت رسید. پیکر این عالم دینی با حضور گسترده مردم تشییع و خاکسپاری شد.

كد خبر : ۴۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


آمریکایی ها اعتراف کردند که تحریم ها و شکنجه‌های اقتصادی که آمریکا بر مردم ایران روا می دارند در حمایت از فتنه گران و فتنه 88 اعمال شده است.

كد خبر : ۴۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: خواص بی بصیرت در روند فتنه نقش داشتند و در واقع با بی تدبیری در آن شرایط تلاش کردند تا مردم را نسبت به شرایط موجود بدبین کنند.

كد خبر : ۴۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


خدمات رسانی عراقی‌ها به زائران امامان معصوم(ع) همه ساله با صحنه‌های عجیبی و شگفت‌آوری همراه است که نمی‌توان تفسیر منطقی برای آن ارائه کرد.

كد خبر : ۴۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


نماینده ولی فقیه استان لرستان گفت: روز 9 دی عبرت است عبرت است به این جهت برای کسانی که نتوانستند حق را از باطل تشخیص دهند .

كد خبر : ۴۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰


آتش‌بازیهای شب سال نو در شهرهای سیدنی، لندن و نیویورک آغاز می شود، گوگل لوگوی صفحه جستجو را به این مناسبت تغییر خواهد داد، بسیاری از مردم در نقاط مختلف دنیا در هنگام مواجهه با یکدیگر سال نو را تبریک می‌گویند و ..

كد خبر : ۴۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


همایش ملی سیره علوی برای ششمین سال متوالی صبح امروز در محل سالن همایش‌‎های دانشگاه فرهنگیان خرم‌آباد آغاز به کارکرد.

كد خبر : ۴۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


9 دی برای همیشه در تاریخ پرافتخار این ملّت، ثبت شد و برای چندمین بار، ثابت گردید که تا نور ولایت در دل‌های این مردم، شعله می‌کشد هیچ خطری نمی‌تواند نظام مبارک جمهوری اسلامی را تهدید کند
كد خبر : ۴۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۳


می‌ خواستم چیزی که بیانگر عمق علاقه‌ ام باشد به شما هدیه بکنم، در میان امور مادی، عزیزترین چیزم همین گردنبند بود. این گردنبند یادبود شب ازدواجم است که به شما هدیه می کنم

كد خبر : ۴۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴


نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: پارک بانوان در شهرستان های سلسله و دلفان احداث می شود.

كد خبر : ۴۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴


دغدغه‌ی افزایش جمعیت در حالی یکی از مهمترین بحث‌های داغ کشورهای سکولار و لائیک شده که در ایرانِ اسلامی هنوز افکار کنترل جمعیتی پرسه می‌زند.

كد خبر : ۴۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴


جمعی از جهادگران بسیجی و اصحاب رسانه بمناسبت سال نو میلادی با خانواده شهید واهیک باغداساریان دیدار کردند.

كد خبر : ۴۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۵


عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه اجازه دخالت به استکبار در امور داخلی مسلمین را نخواهیم داد، تاکید کرد: اکنون نیز وظیفه‌داریم با اطاعت از رهبری از موضوعات نفاق‌افکنانه‌ای که بین شیعه و سنی مطرح می‌شود دوری کرده و با اخوت و یکدلی به سوی ایجاد جهانی‌شدن اسلام پیش برویم.

كد خبر : ۴۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۶


رضاخان هفدهم دی‌ماه 1314 قانون کشف حجاب در ایران را تصویب کرد و زنان ایرانی باید پوشش‌هایی مثل چادر، روبند و روسری را کنار می‌گذاشتند؛ حالا بعد از 79 سال میراث‌داران رضاخان آزادی را فقط در عدم پوشش می‌بینند و نوع اعتراض خود را به هر شکل ممکن تا کسب هفتمین مصرف‌کننده لوازم آرایش در دنیا پیش می‌برند.

كد خبر : ۴۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۷


همسایه‌های زنی ١٧ساله به‌نام بهار، آذر یک‌سال قبل به اورژانس خبر دادند بهار دچار آسیب‌دیدگی شده و وضعیت خوبی ندارد. وقتی تکنیسین‌های اورژانس به محل رسیدند اعلام کردند این زن جانش را از دست داده ‌است.

كد خبر : ۴۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۸


مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: در ماه‌های اخیر تلاش‌های زیادی انجام‌شده و به‌زودی شعبه دانشگاه شهید محلاتی لرستان در مجتمع تربیتی آموزشی ولایت لرستان راه‌اندازی می‌شود.

كد خبر : ۴۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۸


یک کارشناس کودک با اشاره به تشکیل فراکسیون کودک در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم در تدوین برنامه ششم توسعه، حوزه کودکان برای برنامه‌ریزی پررنگ‌تر دیده شود.

كد خبر : ۴۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۰


آیت‌الله سیدجواد شهرستانی از اجازه آیت‌الله العظمی سیستانی در خصوص استفاده نیمی از سهم امام و سادات برای هزینه در اموری چون خیریه ازدواج خبر داد.

كد خبر : ۴۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۱


3 هزار و 260 زن فعال در عرصه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی طی بیانیه ای خواستار برخورد جدی مجلس با علی مطهری نماینده مردم تهران و عذرخواهی وی از ملت شدند.

كد خبر : ۴۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۲


شاید بهتر باشد با تجمیع همه هزینه‌های کلان فرهنگی که برای گسترش حجاب در نظر گرفته شده و سپردن مجموعه این اعتبارات به چهره‌ای چون چرخنده، اجازه داد به جای روش‌های کنونی، با روشی که او در پیش گرفته به سادگی حجاب را به شیوه اولی در کشورمان نهادینه کرد.

كد خبر : ۴۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۳


کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز یک شنبه خود از الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون تقدیر می‌کند.

كد خبر : ۴۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۳


عروسک فولا طوری طراحی شده است که بر خلاف باربی نماد یک زن مسلمان باشد که زندگی اش بر محور خانه و خانواده می چرخد اما برخی معتقدند فولا تنها یک باربی محجبه است.

كد خبر : ۴۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۴


پنج‌شنبه گذشته اولین همایش اصلاح‌طلبان درسال جاری که بیشتر با محوریت انتخابات اسفند سال آینده مجلس تدارک دیده شده بود، برگزار شد و در این همایش، آدم‌های ریز و درشت اصلاحات سخنرانی کردند.

كد خبر : ۴۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۷


عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه مردم به تصمیم دستگاه قضایی درباره پرونده مهدی هاشمی است و انتظار دارند در این پرونده بر اساس قانون تصمیم گیری شود.

كد خبر : ۴۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۷


رئیس موسسه فرهنگی روایت از فروش تمامی نسخه‌های ترجمه عربی زندگی‌نامه شهید همت و شهید متوسلیان طی دو ماه پس از توزیع در دانشگاه‌های لبنان و سوریه خبر داد و گفت:‌ در زمینه توزیع ترجمه انگلیسی با مشکل نبود نمایندگی مواجه هستیم.

كد خبر : ۴۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۷


عضو کمسیون سیاست خارجه مجلس هشتم گفت: وزارت خارجه باید به طور جدی به مسئله هتک حرمت پیامبر اسلام رسیدگی کرده و از توسعه روابط با حامیان اهانت به مقدسات مسلمانان، پرهیز کند، ضمن اینکه کمسیون سیاست خارجه مجلس نیز باید با نظارت بر عملکرد دستگاه دیپلماسی از توسعه روابط با کشورهای حامی این هتک حرمت ممانعت به عمل آورد.

كد خبر : ۴۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


سرانجام سیاه نظام برده‌داری جنسی غرب، مجوز روحانی برای فروش خانه مسکونی دولتی در تهران ، تذکر دوم به «وطن امروز» و ارسال پرونده به دادگاه، توکلی: ظریف نباید به فرانسه می‌رفت و ...از جمله خبر ویژه روزنامه های سه شنبه هستند که میتوانید اینجا بخوانید.

كد خبر : ۴۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰


رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: این خطاها نشان داد که آقای ظریف نمی دانند نماینده چه ملت و نماینده چه عظمتی هستند و ایشان با این کارها توانایی خود را در دفاع از حقوق ملت ایران به شدت زیر سوال بردند.

كد خبر : ۴۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


بالاخره پیاده‌روی ظریف با وزیر خارجه آمریکا در خیابان‌های ژنو کار دست آقای وزیر داد و نمایندگان مجلس طرح سؤالی در این باره را هفته آینده تقدیم هیأت رئیسه مجلس می‌کنند.

كد خبر : ۴۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


آیت الله علی خامنه ای با اطلاع از این که بهترین راه برای تماس با جوانان اروپا و آمریکای شمالی از طریق توئیتر است، از این شبکه اجتماعی برای انتشار نامه سرگشاده خود بهره گرفت.

كد خبر : ۴۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۴


عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم گفت: سیاست های تدافعی و همچنین عقب نشینی های پی در پی دولت در عرصه دیپلماسی باعث اینگونه سخنان تهاجمی مسئولان غربی می شود.

كد خبر : ۴۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۶


سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه تحولات یمن را دنبال می‌کنیم، گفت: خواهان پایبندی همه طرف‌ها به موافقتنامه صلح هستیم و معتقدیم چنانچه این موافقتنامه اجرا شود راهی است برای خروج از بحران جاری.

كد خبر : ۴۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۸


طبق اظهارنظر سرکارخانم مولاوردی، مهلت این قرارداد 6 ماهه بوده که به اتمام رسیده است. در راستای این تفاهم‌نامه ایران به تعهدات خود عمل کرده و مبالغی که بابت حق‌الزحمه بایستی از صندوق دریافت می‌کرده را نیز دریافت کرده است.

كد خبر : ۴۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


همزمان با ۱۲ بهمن و آغاز ایام‌الله دهه فجر، زنگ انقلاب اسلامی در مدارس استان لرستان نواخته شد.

كد خبر : ۴۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


مبارز علیه رژیم شاهنشاهی با بیان اینکه امام دکتر چمران را خیلی دوست داشت خیلی او را دعا می‌کرد، گفت: اما در پاسخ به ادعای ابراهیم یزدی در مصاحبه با خبرنگاری، که خود را نماینده امام معرفی کرد دستو داد بر در و دیوار بنویسند امام سخنگو ندارد.

كد خبر : ۴۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


راهپیمایی 15 دقیقه یی وزیران امور خارجه ی ایران و آمریکا در پیاده روی شهر ژنو با هیاهو و حاشیه هایی همراه بوده است. البته بسیاری از تحلیلگران این پیاده روی را نه خطای دیپلماتیک بلکه رسم و عرف دیپلماسی می دانند.

كد خبر : ۴۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴


یکی از آسیب‌هایی که ازدواج را در نسل جوان به خطر می‌اندازد، نادیده گرفتن خانواده طرفین و استفاده از روش‌های جدیدی مانند دوست‌گیری از طریق تلفن همراه، چت و در جاهایی همچون محیط کار، دانشگاه و ... است که قرآن کریم نیز در آیه ۲۵ سوره مبارکه نساء چنین آغازی برای زندگی را نهی کرده است.

كد خبر : ۴۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴


وزیر اقتصاد و دارایی در جلسه امروز پارلمان دومین کارت زرد خود را از نمایندگان دریافت کرد.

كد خبر : ۴۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴


رییس جهموری تاکیدکرد: وضعیت اقتصادی کشور باید به سمتی پیش برود که مردم به رفاه نسبی برسند و زندگی بدون یارانه را تجربه کنند.

كد خبر : ۴۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


یکی از کارشناسان مذهبی لرستان گفت: در ازدواج سنتی نقش خانواده پر رنگ بوده است

كد خبر : ۴۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۶


رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای استانها با بیان اینکه آیا تهاجم فرهنگی به تجاوز فرهنگی تبدیل نشده است، گفت: جشن طلاق و ازدواج سفید یک سونامی اجتماعی علیه نظام مقدس خانواده است.

كد خبر : ۴۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۶


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: پیام 22 بهمن امسال وحدت ،تبعیت از ولایت فقیه،استقامت و ایستادگی بر اهداف انقلاب است.

كد خبر : ۴۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


نماینده مردم تهران در مجلس گفت: قانون جدید مصوب مجلس شورای اسلامی، ناهیان از منکر را در صورت آسیب دیدگی به عنوان ایثارگر می شناسد.

كد خبر : ۴۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


از آغازین روزهای زندگی بشر در این دنیای پهناور، تا یکی - دو قرن قبل، تمایل به باروری و داشتن فرزند، یکی از خواسته های طبیعی بشر، و تمایل به مادر شدن یکی از طبیعی ترین و معقول ترین خواسته زنان بود.

كد خبر : ۴۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه به خاطر اعتقاداتم از سینما کنارم گذاشتند، گفت: سؤالم این است که سینمای ما جای چگونه بانوانی است؟

كد خبر : ۴۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


فاطمه آلیا گفت: همواره بیانات مقام معظم رهبری در زمینه مذاکرات هسته ای به خصوص در دیدار اخیر با فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی، به منزله ی بیدارباش به تیم مذاکره کننده داخلی برای جلوگیری از اشتباه بوده است.

كد خبر : ۴۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: یک مدیرکل 177 میلیون تومان از بیت‌المال برای تزئین آشپزخانه منزل خود هزینه کرده است.

كد خبر : ۴۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵


عضو کمسیون فرهنگی مجلس هشتم وضع قانون و آگاهی رسانی عمومی در خصوص پیامدهای استفاده از محصولات اینترنتی و شبکه های ماهواره ای را مهم ترین راه برای کاستن آسیب های اجتماعی، خانوادگی و فردی این رسانه ها دانست.

كد خبر : ۴۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۶


ما _ بحمدالله _ امروز همه دست اندر کارهایمان کاخ نشین نیستند، دولت ما یک دولت کاخ نشین نیست. آن روزی که دولت ما توجه به کاخ پیدا کرد، آن روز است که باید فاتحه دولت و ملت را بخوانیم...

كد خبر : ۴۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۷


نماینده ولی فقیه درلرستان درکنگره استانی فخر نور گفت: شهید رحیمی  فردی شجاع  با شهامت ، باقاطعیت و دارای تعهد و تقوی الهی ، با اخلاق و با اخلاص بود.

كد خبر : ۴۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


نماینده مردم دزفول در مجلس گفت: سازمان ملل متحد ۱۴ سال قبل در خصوص فاجعه زیست محیطی در خوزستان هشدارهای لازم را داده بود. چرا خانم ابتکار که در آن زمان سکاندار سازمان محیط زیست بود، هیچ‌گونه اقدامی در این خصوص انجام نداد؟

كد خبر : ۴۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۹


مجموعه‌ای از خاطرات مردم و مسئولان کشور از مقام معظم رهبری در موضوعات مختلف در قالب کتابی با عنوان «یادستان دوست» منتشر می‌شود.

كد خبر : ۴۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


ژنو به صحنه‌ای برای زورآزمایی ایران و آمریکا در مذاکرات هسته‌ای تبدیل شده است و طرفین مذاکرات می‌کوشند با سخنان خود بر طرف مقابل تأثیر بگذارند.

كد خبر : ۴۵۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


وزیر خارجه امریکا با بیان اینکه اختلافات قابل توجهی در مذاکرات هسته ای با ایران باقی مانده، هشدار داد که کشورش برای کنار کشیدن از گفتگوها آماده است.

كد خبر : ۴۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


نایب رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: تیم فوتبال زنان شهرستان ازنا از استان لرستان و تیم شهرداری سنندج از استان کردستان به لیگ برتر فوتبال بانوان صعود کردند.

كد خبر : ۴۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


نمانیده مردم خرم‌آباد در مجلس گفت: دولت مجری برگزاری انتخابات است و خوب است که خود را درگیر این مسائل نکند.

كد خبر : ۴۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۵


نماینده پارلمانی ایران در اجلاس پکن+20 گفت: در این اجلاس قرار است در محور عدالت جنسیتی سخنرانی داشته باشم چرا که ما بر اساس آموزه‌های اسلامی با تساوی جنسیتی مخالف هستیم و آن را ظلم به زنان می‌دانیم.

كد خبر : ۴۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۵


امام خمینی(ره) در مسائل خصوصی زندگی من دخالت نمی‌کردند ، هر طوری که دوست داشتم ، زندگی می‌کردم . به رفت‌وآمد با دوستانم کاری نداشتند. به احمد جان خیلی سفارش مرا کردند ، به او گفتند : خیلی مواظب مادرت باش. من نتوانستم تلافی کنم و تو تلافی کن.

كد خبر : ۴۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مسائل موجود در کشور بهتر است مقامات دولتی بجای اینکه دغدغه های سیاسی داشته باشند به رفع مشکلات مردم بپردازند.

كد خبر : ۴۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۹


فاطمه آلیا گفت: رئیس سازمان محیط زیست نه تنها به دنبال رفع و حل مسئله گرد وغبار در برخی استان های کشور نیست بلکه همواره به دنبال سیاسی کاری است.

كد خبر : ۴۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۹


عضو کمیسیون قضایی مجلس تاکید کرد: قاضی پرونده به عنوان رکن اصلی تصمیم‌گیری در خصوص میزان مجازات مجرم و مجری عدالت نباید تحت تاثیر فشار‌ها و حواشی قرار بگیرد،او باید بین خود و خدای خود سعی کند تنها رای را بر مبنای عدالت صادر کند.

كد خبر : ۴۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۰


عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: با اجرای سیاست های ابلاغی از طرف مقام معظم رهبری از جمله اقتصاد مقاومتی، تحریم های وضع شده علیه کشور خنثی خواهد شد.

كد خبر : ۴۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۰


بیش از 100 استاد و پژوهشگر اقتصادی کشور طی بیانیه مشترکی در سالگرد ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب، توصیه های علمی خود برای تحقق اهداف این سیاست ها را مطرح کردند.

كد خبر : ۴۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۱


چند روز دیگر به برگزاری نشست کمیسیون مقام زن در نیویورک مانده است اما مسافران این همایش بین‌المللی از کشورمان بیش از ۱۰۰ نفرند که حضور این افراد در این نشست ابهام‌برانگیز است.

كد خبر : ۴۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۱


عضو فراکسیون زنان مجلس با بیان این‌که بالغ بر ۱۸۰ عضو سازمان‌های مردم نهاد بدون مشخص شدن اهداف و عملکرد و ۱۱ نفر از بخش دولتی امسال در اجلاس پکن + ۲۰ شرکت می‌کنند، گفت: باید حامیان مالی سازمان‌های مردم نهاد عازم نیویورک مشخص شوند.

كد خبر : ۴۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۱


 

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: افرادی از دولت مانند آقای نوبخت که مسئولیت‌های مالی در دولت دارند نباید امکانات دولت را صرف فعالیت‌های انتخاباتی کنند، این کار اصلاً زیبنده دولت نیست.

كد خبر : ۴۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲


در نشستی که با عنوان «زنان پس از پیروزی انقلاب» برگزار شد؛ الهه کولایی استاد دانشگاه و عضو بنیاد باران و فاطمه رهبر نماینده مردم تهران در مجلس در مورد وضعیت زنان در کشور و همچنین دلایل نپوستن ایران به کنوانسیون رفع تبعیض علیه زنان به مناظره پرداختند

كد خبر : ۴۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲


ما از طرف دولت مأموریت داشتیم به صورت منظم به جبهه ها رفته و با رزمندگان دیدار کنیم و بگوییم دولت حامی و پشتیبان شما در جنگ خواهد بود.

كد خبر : ۴۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲


«دکتر قاسم اکسیری‌فرد»، در آستانه ٤٠سالگی هنوز مانند جوانان به‌غایت درس‌خوان دیده می‌شود. او با نظم قدم برمی‌دارد. کوله‌پشتی‌اش انگار عضوی از بدنش شده و با موهای سه‌سانتی به‌هم‌ریخته، ته ریش جو‌گندمی‌شده و عینک قاب‌ضخیمش، یک «شریفی» تمام‌عیار است. از آن دست از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف که با رتبه اول المپیاد فیزیک در سال١٣٧٤ وارد این دانشگاه صنعتی شده و «شریف» تبدیل به یکی از سکوهای پرتاب او به سطح اول کرسی‌های علمی جهان شده است.

كد خبر : ۴۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲


نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح لرستان گفت: امروز ساعت ۱۶ در ورودی شهرستان کوهدشت مراسم استقبال شهدای گمنام انجام می‌شود.

كد خبر : ۴۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲


مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان گفت: اهتمام نماینده ولی فقیه در لرستان به مسائل حوزه جوانان ستودنی است.

كد خبر : ۴۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۳


«قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس برای مشارکت و هدایت این عملیات وارد تکریت شده است... ارتش عراق توانست دو چاه نفتی که منبع اصلی درآمد داعش بود را از چنگ تروریست ها درآورد.»

كد خبر : ۴۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۶


مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هم کفو بودن خانواده ها شرط لازم و نه کافی برای ازدواج است چر ا که همطرازی شخصیت فرهنگی و اجتماعی خانواده ها، همگرایی بیشتری را در زندگی مشترک ایجاد خواهد کرد.

كد خبر : ۴۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۸


رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حتما لازم نیست رییس باشم، کافی است عضو خبرگان باشم. انسان در خبرگان می‌تواند صحبت کند و نظرش را بدهد و اگر بخواهم، تاثیرگذار هم خواهم بود.

كد خبر : ۴۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


رئیس بسیج جامعه زنان گفت: مصوباتی که ممکن است در اجلاس «پکن +۲۰» براساس گزارش‌های گروه‌های مختلف ایرانی به تصویب برسد وجاهت قانونی ندارد چون مسائل مطرح شده در این گزارش‌ها دغدغه عموم زنان ایران اسلامی نیست.

كد خبر : ۴۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده که برای شرکت در پنجاه و نهمین اجلاس کمیسیون مقام زن (پکن+20) روز یکشنبه وارد نیویورک شد در یادداشتی به برنامه‌های خود در این اجلاس اشاره کرد.

كد خبر : ۴۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


"الهام حمیدی" به عنوان "سفیر مهربانی" و "پوریا پورسرخ" به عنوان "سفیر مبارزه با استعمال دخانیات" یک خیریه معرفی شدند.

كد خبر : ۴۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۰


نماینده  ولی فقیه در استان لرستان گفت: امروز قدرت آمریکا متزلزل شده است و این به برکت خون شهداست.

كد خبر : ۴۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۱


ماجرای تحدید نسل و کنترل جمعیت به نظر می‌رسید بعد از سخنان مقام معظم رهبری و اخیراً دکتر مرندی، وزیر بهداشت اسبق، برچیده شود اما هنوز هم کبک‌هایی هستند که در توفان دلهره‌های جمعیتی سر در برف تحدید نسل فرو می‌برند.

كد خبر : ۴۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۱


نماینده پارلمانی ایران در اجلاس پکن+۲۰ با انتقاد از فعالیت ضعیف سفارتخانه‌های کشورمان در سایر کشورها گفت: دشمنان از این ضعف استفاده کرده‌اند و هر تصویری که مطلوب خودشان است، از زن مسلمان ایرانی در جهان ارائه داده‌اند.

كد خبر : ۴۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۵


یک مقام ارشد آمریکایی پس از گفتگوهای مهم کری با همتای ایرانیش به خبرنگاران گفت: ایرانی ها این مساله را مطرح کرده اند و نگرانی هایی درباره این نامه وجود داشته است.

كد خبر : ۴۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۶


جلسه ستاد احیاء امربه معروف  و نهی از منکر استان لرستان با حضور نماینده ولی فقیه و معاونان استاندار و کلیه مدیران کل ادرات استان در خرم آباد بر گزارشد

كد خبر : ۴۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۶


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: انتظار ما از مسئولان این است که آمران به معروف و ناهیان از منکر را در جامعه حمایت  و پشتیبانی کنند.

كد خبر : ۴۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۶


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از برنامه‌ریزی برای برگزاری همایش بین‌المللی «خانواده در ادیان ابراهیمی» با همکاری واتیکان خبر داد.

كد خبر : ۴۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۷


نماینده مردم کهنوج، منوجان، قلعه گنج، فاریاب و رودبار در مجلس گفت: نباید اقتصاد مقاومتی در جامعه ما در حد شعار باقی بماند، بلکه باید نهادینه شود و متاسفانه در سال جاری در این خصوص خیلی کار اساسی و جدی انجام نشده است.

كد خبر : ۴۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۷


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: همدلی و همزبانی دولت و ملت پیشرفت کشور را تضمین می کند.

كد خبر : ۴۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۱


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: همدلی و همزبانی دولت و ملت پیشرفت کشور را تضمین می کند.

كد خبر : ۴۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


امروز شاهد آن هستیم که در دولت یازدهم نزدیک به سه زن در کابینه حضور دارند و اداره چهار فرماندهی بر عهده این قشر از جامعه قرار گرفته است. در واقع در هر یازده دولت جمهوری اسلامی زمینه برای حضور زنان در کابینه بیش از پیش مهیا شده است.

كد خبر : ۴۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۱


رئیس سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تهران از حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در بوستان یاس خبر داد.

كد خبر : ۵۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۷


یک نماینده مجلس با اشاره به اینکه برخی مسئولان جامعه تمایلی به رعایت قانون عفاف و حجاب ندارند، گفت: اراده جدی در خصوص قانون مذکور وجود ندارد، بنابراین باید فکری اساسی در این زمینه صورت پذیرد تا شاهد بهبود وضعیت حجاب در جامعه باشیم.

كد خبر : ۵۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸


به هر حال اکنون بازی سیاسی بزرگی در منطقه شکل گرفته است ولی باید گفت این ایران است که هر روز اعتبار زیادی را کسب می کند و این ترکیه است که به حاشیه رفته است.

كد خبر : ۵۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس در حال جمع‌آوری امضا برای نامه‌ای به وزارت خارجه هستند تا فکت‌شیت ایران هرچه سریع‌تر منتشر شود.

كد خبر : ۵۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


معاون رییس جمهوری در امور زنان وخانواده گفت: قرار است با همکاری نهادهای مسوول پوشاک مناسب بانوان با قیمت های خوب و ارزان تولید و به راحتی در دسترس متقاضیان قرار گیرد.

كد خبر : ۵۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۳


نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه خرم آباد گفت: ارزش زن مسلمان معدن برکت الهی است و منبع خیر و برکت در رزق و روزی است.

كد خبر : ۵۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۳


نماینده مردم تهران اذعان کرد: هرگاه استیضاح پر رنگ و جدی در مجلس مطرح می‌شود، مباحثی به وجود می آید و به صورت غیر رسمی این موضوع بیان می شود که خود دولت تصمیم گرفته است که این وزرا را عوض کند.

كد خبر : ۵۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۵


تلاش‌های موافقان و مخالفان توافق با ایران در آمریکا ادامه دارد. جان کری برای قانع کردن نمایندگان کنگره روزهای سختی را می گذراند. یک نماینده کنگره، توافق با ایران را "تسلیم کامل" خوانده است.

كد خبر : ۵۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۵


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت:در روایات از آل سعود بعنوان شاخ شیطان یاد شده است و مطمئن باشید مردم یمن شاخ شیطان را خواهند شکست.

كد خبر : ۵۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹


عضو جمعیت زنان مسلمان نواندیش بابیان اینکه برخی گروه ها باافراط و تفریط موکدات امام راحل را نادیده می گیرند، گفت: اینها راه به جایی نمی برند زیرا ۳۰ سال پیش راهمان را پیدا کردیم.

كد خبر : ۵۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


رئیس‌جمهور با بیان اینکه مداخله در یمن با احکام اسلام سازگار نیست، گفت: امیدوارم در متن و حاشیه اجلاس سران آسیا–آفریقا بحث‌های مفیدی درباره یمن و مسائل منطقه داشته باشیم.

كد خبر : ۵۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه لازم است برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها ضوابط شرعی رعایت شود، گفت: نظر مراجع تقلید جلب شود زیرا احتمال دارد آنها با این کار مخالفت کنند.

كد خبر : ۵۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


استاندار لرستان گفت: تمام دستگاه‌ها برای تحقق شعار سال باید تلاش کند و ستادی به همین منظور شکل می‌گیرد.

كد خبر : ۵۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۰


نوشتار حاضر درصدد است یکی از تجربه‌های تولید و مصرف کالای ایرانی در تاریخ معاصر ایران را به‌مثابه‌ی تجربه‌ای برای اقتصاد مقاومتی بکاود و از این رهگذر، رهگشایی معرفتی برای مخاطبین ایجاد کند.

كد خبر : ۵۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۳


"توماس اردبرینک" خبرنگار نیویورک‌تایمز داستان عاشق شدنش در تهران و ازدواجش را با "نیوشا توکلیان" می‌گوید: "همه‌اش در یک بیابان در وسط ایران شروع شد. من یک ژورنالیست جوان بودم و عاشق نیوشا شدم، یک عکاس ایرانی، و تصمیم گرفتم به تهران نقل مکان کنم.

كد خبر : ۵۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۳


ادواره شهدای تیپ «فاطمیون» مدافع حرم حضرت زینب (س) با حضور مادران و خانواده‌های شهدای گمنام فاطمیون و جمعی از مسئولان استانی و کشوری در سالن همایش‌های صداو سیمای خراسان رضوی برگزار شد.

كد خبر : ۵۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶


عضو کمسیون فرهنگی مجلس با تاكيد بر اينكه مسئولان بايد در فعاليت هاي بين المللي مراقب باشيم تا خون شهدا پايمال نشود، گفت: بايد بدانيم كه پشتوانه عظيم مذاكرات هسته ايران خون شهدايي است كه از كشور دفاع كردند كه ما هم اكنون با اقتدار در جهان پيش برويم.

كد خبر : ۵۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶


مدیر بخش آسیا، آفریقا و ایران نمایشگاه کتاب فرانکفورت معتقد است که شناخت مردم آلمان از ایران کامل نیست، چرا که برخی از مردم به جای مطالعات شخصی، کل روز را پای تلویزیون و رسانه‌ها نشسته و به عمق موضوعات توجه نمی‌کنند.

كد خبر : ۵۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹


منطقه گردشگری گلدشت بروجرد به‌ صورت غیرمجاز به تصرف سودجویان درآمده و با قلع‌ و قمع درختان ویلاسازی رونق یافته است.

كد خبر : ۵۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۱


تحصن بزرگ همبستگی لبنانی ها با ملت مظلوم یمن در رویارویی با تجاوز آل سعود ،عصر سه شنبه در مرکز بیروت پایتخت لبنان برگزار شد.

كد خبر : ۵۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۳


دنیای امروز، زنان زیادی را به‌عنوان ستاره‌هایی درخشانی در دل خود جا داده است. سوپراستارهایی که گوی سبقت را از مردان ربوده اند و با فتح منظومه قدرت در کشورشان، عملاً جامعه را متقاعد کرده اند که در سياست توانمند هستند! زنان سیاستمداری این روزها در اروپا و آمریکا شمالی، حکمرانی مي‌کنند و تعدادی از آنها خوشبختانه آن‌قدر موفق و قوی هستند که شهروندان کشورشان زبان به ستایش آنها گشوده‌اند.

كد خبر : ۵۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۸


نماینده مردم تهران در مجلس گفت: اجرای پروتکل الحاقی توسط دولت نیز نیازمند تایید و تصویب مجلس است چه رسد به بازرسی ها و نظارت های ویژه از اماکن نظامی و دولت نمی تواند در مذاکرات به صورت مستقل این حق را به طرف مقابل بدهد.

كد خبر : ۵۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۸


سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل با ارسال نامه ای به بان کی مون، ضمن اعتراض به سخنان گستاخانه و تهدیدآمیز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، گفت: این سخنان، اعتراف ناخواسته این رژیم به در اختیار داشتن سلاح های هسته ای است.

كد خبر : ۵۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


آنچه از پی می‌آید خاطرات بابایی از کردستان و حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای است که پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای آن را منتشر کرده است.

كد خبر : ۵۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


عشق اینترنتی دختر جوان و پسر جواهر‌فروش، به قتل برادر دختر انجامید. این پسر صبح دیروز، وقتی در جایگاه متهم حاضر شد، اتهام قتل را قبول و انگیزه‌اش از این جنایت را آزارهای برادر دختر مورد علاقه‌اش نسبت به او، عنوان کرد.

كد خبر : ۵۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: آمریکاها وسلطه گرایان سه سیاست داشتند  یکی اختلاف افکنی  دوم جنگ افروزی و سوم فقر آفرینی است که سیاست آمریکا بر این سه اصل استوار است.

كد خبر : ۵۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۲


هر یک از رسانه‌های فارسی زبان وابسته به دولت‌های غربی به بخش‌هایی از سخنان رهبر معظم انقلاب توجه بیشتری نشان دادند و با انتخاب تیترهای خاص آن را بازتاب دادند.

كد خبر : ۵۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۷


استحکام عقیده‌ و توجه به عدم استماع صوت قرآن زنان توسط نامحرم، «هاجر مهرعلیان» را بر آن داشت تا در مسابقات بین‌المللی قرآن کشور اردن، تقاضای خروج مخاطبان آقا را از سالن مسابقات داشته باشد.

كد خبر : ۵۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۷


رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: از نظر ملتی برای حفظ استقلال خود انقلاب کرده است ، تفکری که مذاکره با آمریکا را برای خود افتخار می داند، مردود است.

كد خبر : ۵۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: از ۵۲ هزار متقاضی دریافت وام ازدواج، فقط ۴۴ هزار نفر وام دریافت کردند و حدود ۸ هزار نفر در صف انتظار قرار دارند.

كد خبر : ۵۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۲


مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حجاب نامناسب نماینده زن پارلمان اروپایی در دیدار با رئیس مجلس عامدانه نبود و مسئولان امر در توجیه این نماینده میهمان برای حفظ حجاب کوتاهی کرده بودند.

كد خبر : ۵۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۷


پوشش نامتعارف نمانیده زن پارلمان اروپا، جز بی‌ادبی به ساحت رئیس مجلس شورای اسلامی نیست!قطعاً دستور‌العملی که به نماینده پارلمان اروپا یاد می‌دهد، روسری حداقل‌ترین پوشش زن مسلمان است از قبال نحوه حضور زنان در کشورهای اسلامی ساده‌لوحانه عبور نکرده‌ است.

كد خبر : ۵۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۸


فاطمه آلیا گفت: قانون کاهش ساعت کاری زنان با شرایط خاص مورد توافق دولت و مجلس قرار گرفته و در آستانه بررسی در صحن علنی و تصویب قرار دارد.

كد خبر : ۵۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۹


استانی‌شدن انتخابات به صلاح استانی مانند استان ما که حالت قومیتی دارد، نیست. از سوی دیگر، بعد مسافت نیز مطرح است. حوزه انتخابیه ما از زابل تا چابهار بین 1200 تا 1300 کیلومتر فاصله است و این بعد مسافت باعث می‌شود رسیدگی به مناطق محروم و دورافتاده در حد مطلوب نباشد و نماینده در مرکز استان می‌نشیند و کار خود را انجام می‌دهد.

كد خبر : ۵۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۰


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به انتشار اخباری درباره جاسوسی از محل مذاکرات هسته‌ای، خواستار تعیین محل مذاکرات از سوی تیم هسته‌ای کشورمان شد.

كد خبر : ۵۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۳


یک نماینده مجلس در خصوص حضور زنان در استادیوم ورزشی با بیان اینکه این امر تنها خواسته مسئولان است نه خواسته واقعی زنان جامعه ایران، گفت: حضور زنان در ورزشگاه‌ها با فرهنگ دینی کشور منطبق نیست.

كد خبر : ۵۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴


همایشی تحت عنوان بزرگداشت 24 خرداد، با حضور اصلاح طلبان استان لرستان در خرم آباد برگزار شد که متن کامل سخنرانی دبیرکل حزب اعتماد ملی به شرح ذیل است.

كد خبر : ۵۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۵


حضانت را نباید با ولایت یا حتی تربیت یکی دانست؛ ولایت به معنای قدرت و اختیاری است که قانون برای اداره امور کودک به پدر و جد پدری می‌دهد تا براساس مصلحت کودک عمل کنند.

كد خبر : ۵۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۵


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه طرح افزایش مرخصی زایمان زنان 74 هزار زن اخراجی از کار داشته است، گفت: این نشان می‌دهد که طرح مذکور همه‌جانبه نبوده است.

كد خبر : ۵۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۶


برای نخستین بار یک زن به عنوان بخشدار یکی از شهرستان های استان لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۵۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ابوالفضل (ع) لرستان: ماه مبارک رمضان فرصتی است برای صله ارحام و از این فرصت خوب استفاده کنید.

كد خبر : ۵۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۸


عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور گفت: یکی از رسالت های مجموعه بنیاد شهید، صیانت از جایگاه و کرامت شهدا و حفاظت از ارزش های انقلاب است، اما در برابر توهین نشریه "آرمان امروز" به شهیدان، سکوت کرده و این موضوع جای سوال دارد.

كد خبر : ۵۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۰


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: یران در چارچوب قوانین بازرسی‌ها از مراکز هسته‌ای را می‌پذیرد نه از مراکز نظامی و موشکی لذا اگر تیم مذاکره‌کننده چنین بازرسی‌هایی را بپذیرد، این توافق مصداق یک توافق بد است.

كد خبر : ۵۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۱


عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: انفعال معاون رئیس‌جمهور در جلسه‌های هیأت دولت باعث بر زمین ماندن مسائل حوزه زنان شده است و نباید مانند یک میهمان در این جلسه‌ها حضور داشت.

كد خبر : ۵۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱


نخستین بخش‌دار زن لرستان گفت: در جهت شناسایی بانوان فعال این منطقه اقدام می‌شود تا با برنامه‌ریزی قدمی در راستای توسعه روستاها برداشته شود.

كد خبر : ۵۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۲


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان اخیر خود با حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان حجت را بر همگان تمام کردند.

كد خبر : ۵۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴


با برگزاری مراسم ادای سوگند نمایندگان جدید پارلمان ترکیه و چینش جدید کرسی های پارلمان ترکیه مشخص گردید.

كد خبر : ۵۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


تعدادی از خانواده‌های شهدای هفتم تیر و جمعی از خانواده‌های شهدای استان تهران با رهبر انقلاب دیدار کردند.

كد خبر : ۵۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


سران فتنه سال 88 که همواره توسط رسانه های غربی و معاند خارجی و همچنین برخی افراد معلوم الحال در داخل کشور در حال حمایت شدن هستند و از آنها با تعبیر "سید مظلوم " یاد میشود همواره جزو ظالمان بزرگ به آحاد مردم و همچنین نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

كد خبر : ۵۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


سیره عملی پدرم قاطعیت و صراحت در  پیروی کامل از ولایت فقیه بود  و در مقابل اوامر رهبر انقلاب از هیچ اطاعتی فرو گذار نمی کرد به اطاعت از ولایت فقیه اما و اگر و چرا نداشت.

كد خبر : ۵۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


صبح امروز مراسم رونمایی از طومار میلیونی مردم در حمایت از گزاره برگ ملی با حضور جمعی از اقشار مختلف مردم و اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران خارجی در میدان آزادی برگزار شد.

كد خبر : ۵۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


آیا به راستی حضور بانوان در فضای غیراخلاقی ورزشگاه‌ها خواست اکثریت قریب به اتفاق زنان ایرانی است؟ اگر به حوزه ورزشی هم نگاه کنیم آیا می‌توانیم بگوییم حضور زنان در ورزشگاه‌ها اولویت اصلی به حساب می‌آید؟

كد خبر : ۵۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی پیشنهاد داد شورای عالی پیشگیری از طلاق با مدیریت و تمرکز دستگاه قضایی برای کاهش آمار طلاق در کشور ایجاد شود.

كد خبر : ۵۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


رییس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استخدام نیمه‌وقت زنان یک نظر شخصی است و به دلیل این‌که تاکنون مقبولیتی در مجلس پیدا نکرده، مسکوت باقی مانده است.

كد خبر : ۵۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۰


نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در خصوص راستی آزمایی که ایران طی دو سال گذشته انجام داده است عنوان کرد: آنچه که تا امروز از دست داده‌ایم قابل احصا است ولی قطعاً از ما زمان می گیرد و ما نمی خواهیم تجربه تلخ گذشته را تکرار کنیم.

كد خبر : ۵۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۰


مربی بسکتبال بانوان با تاکید بر این که برای حضور بانوان بسکتبالیست در میادین بین‌المللی باید پیگیری لازم صورت گیرد، گفت: همه باید پیگیر این موضوع باشند تا به هدف مورد نظر برسیم. من واقعا نمی‌دانم مانع اصلی چیست اما هر چه که هست باید از بین برود.

كد خبر : ۵۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۳


تیم تیراندازی دختران نخستین مدال کاروان ورزشی ایران را در بیست وهشتمین یونیورسیاد ورزشی دانشجویان جهان در کره جنوبی کسب کردند.

كد خبر : ۵۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


از طرفی هرچند در گفتمان نیمه‌سنتی خواستگاری اهمیتش کم و دکانش بی‌رونق شده است، و هرچند روابط پیش از ازدواج در این رویکرد شکل‌گرفته است، همچنان هم‌راستا با گفتمان سنتی، فرزندان در این الگو نیز سنت و نماینده آن، خانواده، را ارج می‌نهند و اگر با گذر زمان اندک خال عیبی بر آنان می‌بینند، با درایت خویش مرتفع و تعدیلش می‌کنند، بی‌آنکه در این میان نه خانواده آسیب ببیند و نه سنت قوتش تضعیف شود.

كد خبر : ۵۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص اعتیاد زنان باید دستگاه‌های مربوطه از جمله بهزیستی در امر ساماندهی و کنترل اعتیاد زنان با جدیت به میدان بیایند و اقدامی موثر را انجام دهند.

كد خبر : ۵۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵


نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس گفت: مدیران استان زمینه اشتغال را برای جوانان فراهم کنند تا جوانان صاحب شغل شوند.

كد خبر : ۵۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵


آیین معنوی نخستین شب ازشب های قدر همزمان با شب ضربت خوردن مولای متقیان امیر المومنین حضرت علی (ع) با حضورگسترده مردم متدین و ولایتمدار در جای جای  استان لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۵۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵


نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دولت و در رأس آن، ریاست محترم جمهوری طبق قانون وهمچنین سوگندی که یاد کرده اند موظف به اجرای قوانین مصوب قوه مقننه هستند نه اینکه درباره این مصوبات اظهار نظر کنند.

كد خبر : ۵۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵


نماینده مردم تهران در مجلس گفت: امروزه دیگر رژیم غاصب صهیونیستی در جنایات و کودک کشی های خود تنها نیست و آل سعود نیز این رژیم را همراهی می کند.

كد خبر : ۵۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


سخنگوی فراکسیون زنان مجلس با اعلام این خبر که معاون رئیس جمهور پیشنهاد کرده‌ که در جلسات شورای ورزش بانوان یک نماینده داشته باشند، تصریح کرد: می‌خواهیم ورزشگاه‌های مخصوص بانوان داشته باشیم.

كد خبر : ۵۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


دوازده نفر از نمایندگان طی نامه‌ای از رئیس جمهور درخواست کردند با تمهیداتی شرایطی را برای وام قرض‌الحسنه ازدواج جوانان ایجاد کند و فراهم کردن تسهیلات اشتغال برای آینده جوانان را مورد توجه قرار دهد.

كد خبر : ۵۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


در حالی ممنوع‌التصویر شدن برخی از هنرمندان به دلیل انتشار تصاویر نامناسب در رسانه ملی اعلام شده بود که روابط عمومی سازمان صداوسیما این محدودیت را نکذیب کرده بود.

كد خبر : ۵۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


کیانا دارابی دختر ۶ ساله خرم‌آبادی بر اثر تزریق آمپول پنی‌سیلین فلج شد و اکنون خانواده‌اش برای هزینه‌های درمان او با مشکلات مالی فراوانی مواجه شده‌اند.

كد خبر : ۵۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۴


واژگونی پی‌درپی تریلرهای نفتکش‌ها در محور لرستان، خوزستان - کرمانشاه علاوه بر هدر رفت هزاران لیتر سوخت خسارت میلیاردی به محیط‌زیست و جاده‌های لرستان زده است.

كد خبر : ۵۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


ایرج عبدلی با ذکر ضعفهای چندسال اخیر هواشناسی اظهار داشت اگر سال گذشته با مسئولان خاطی برخورد می شد امثال شاهد این فاجعه نبودیم

كد خبر : ۵۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۱


دانش آموز عشایر شهر نصرآباد با تلاش و کوشش بسیار و در سایه محرومیت های زندگی و شهر توانست به موفقیت در کنکور علوم انسانی سال ۹۴ نائل شود.

كد خبر : ۵۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس درباره سکوت مسئولان دولتی در زمینه فرآورده‌های خون‌های آلوده فرانسه گفت:‌ توصیه می‌کنیم آقایان صدایشان درآید و برای (فابیوس) فرش قرمز نیندازند زیرا مسببین این خیانت بزرگ باید از ایران عذرخواهی کنند.

كد خبر : ۵۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


چه رخ داد که غرب، برای جهان نسخه منحوس تنظیم خانواده را پیچید. برای فهم این قضیه می بایست به واقعه اجتماعی بزرگی که در اوایل نیمه دوم قرن بیستم از آمریکا شروع شد و مانند طوفانی مخرب تمام کشورهای صنعتی را درنوردید، اشاره کرد و آن نیست مگر فاجعه انقلاب جنسی.

كد خبر : ۵۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


حجت الاسلام عباس زاده، داماد امام جمعه سابق تبریز اظهار داشت: مرداد ماه سال ۱۳۷۲ که قرار بود رهبر انقلاب اسلامی به تبریز تشریف بیاورند، من در بیت مرحوم آیت الله ملکوتی بودم. چند روز قبل از تشریف ‌فرمایی ایشان، هیئتی به تبریز آمد و مقرر شد محل اقامت ایشان، بیت حضرت آیت الله ملکوتی، نماینده امام و رهبری در استان و امام جمعه تبریز باشد.

كد خبر : ۵۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


طرح عفاف و حجاب در آخرین روزهای تیر ماه از سوی نمایندگان خانه ملت به تصویب رسید. طرحی که می بایست با در نظر گرفتن تمامی ابعاد فرهنگی، اجتماعی و سیاسی این مساله سال‌ها پیش به تصویب رسیده و به اجرا گذاشته می‌شد.

كد خبر : ۵۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: همایش کارگزاران نماز جمعه استان، هشتم مردادماه در لرستان برگزار می‌شود.

كد خبر : ۵۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: نام‌گذاری اماکن مهم و پروژه‌های استانی و ملی لرستان به نام شهدا پیگیری و اجرایی شود.

كد خبر : ۵۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۲


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت بسیاری از مشکلات را به بحث تحریم‌ها ارتباط می‌داد، وعده‌های دولت برای دوران بدون تحریم و پساتوافق از یاد مردم نرفته است.

كد خبر : ۵۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


نماینده مردم خرم‌‌آباد گفت: نباید به‌بهانه توافق هسته‌ای، زمینه واردات بی‌رویه کالاهای خارجی فراهم شود چرا که حمایت از تولید ملی یک اصل و راهبرد مهم در اقتصاد ملی است.

كد خبر : ۵۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


نماینده ولی فقیه در تیپ 57 ابوالفضل (ع) لرستان گفت: اگر بانوان می خواهند عاشق و پایبند به خانواده باشند و مشکل ازدواج را حل کنند تنها راه حل این است که حجاب و عفاف را سرلوحه زندگیشان قراربدهند.

كد خبر : ۵۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴


رقابت‌های انتخابی کاتای بانوان برگزار شد و تیم و نفرات اعزامی به رقابت‌های آسیایی بزرگسالان و مسابقات قهرمانی جهان در رده‌های پایه معرفی شدند.

كد خبر : ۵۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۷


نماینده ولی فقیه در سپاه لرستان گفت: 85 سالن ورزشی، ساخت چند استخر شنا، واحداث دهکده مقاومت در شهر خرم‌آباد ازجمله  کارهای عمرانی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) در لرستان بوده است.

كد خبر : ۵۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


 نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: هدف آمریکا از مذاکرات هسته ای  دو دستگی درجامعه است  است سپاه  نباید اجازه بدهد در داخل جامعه چند دستگی به وجو دبیاد .

كد خبر : ۵۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


میرمحمدی گفت: تصمیم گیری بانوان کشور برای استفاده از محصولات داخلی برای منزل از مهمترین اقداماتی است که ازعهده هیچ قشری جز خود بانوان برنمی آید.

كد خبر : ۵۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۹


عضو کمیسیون امنیت ملی گفت:تمامی نیروهای انقلابی چه مردم و چه مسئولین دغدغه توافق هسته‌ای و احقاق حقوق ملت را دارند، لذا تمامی اختلاف نظرها در نحوه بررسی برجام برخاسته از حسن نیت است.

كد خبر : ۵۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۲


نماینده مردم شهرستان خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت : آمار استخدام در دستگاه های دولتی لرستان در دو سال گذشته افزایش یافته است.

كد خبر : ۶۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۲


«آنا ژورژولیانی» از گرجستان با فارسی دست و پا شکسته‌ای که بلد است می‌گوید: «چادر برای من تجربه‌ای خاص است. تا حالا حتی به آن دست نزده بودم و الان روی سرم انداخته‌ام».

كد خبر : ۶۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۵


عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی: آمریکا در خواب ببیند که رد پایی از خود را در ایران گذاشته است و ملت ایران به هیچ وجه اجازه ی نفوذ آمریکا را نخواهند داد.

كد خبر : ۶۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


گروه هنر: عصر چهارشنبه، ۲۸ مردادماه خادمان امام رضا(ع) در قالب کاروان «زیرسایه خورشید» وارد لرستان شدند.

كد خبر : ۶۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۹


گفت: امروز وظیفه ماست که به زنان جهان الگویی ارزشمند ارائه کنیم و با ارائه الگوی شایسته بتوانیم زنان را در کل جهان و جهان اسلام هدایت ویژه ای داشته باشیم و اگر مسئولیتی قبول می کنیم در راستای اصلاح جامعه باشد.

كد خبر : ۶۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


با مرور اجمالی بر مواضع شخصیت‌ها و رسانه‌های وابسته به جریان اصلاحات، می‌توان به این گزاره دست پیدا کرد که درانتخابات پیش‌روی مجلس شورای اسلامی، اصلاح‌طلبان به‌ دنبال شکل‌گیری مجلسی به سبک مجلس ششم هستند تا از این طری، اقدامات ناقص و برنامه‌های گذشته خود را تکمیل کنند.

كد خبر : ۶۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


الهیان با بیان اینکه هدف آمریکا در ارتباط با توافق هسته ای با ایران به نوعی امید داشتن به ایجاد نفوذ و رخنه در ایران است، گفت:خوشبختانه با درایت مقام معظم رهبری و تدبیر ایشان امید این آمریکا تبدیل به نامیدی شد.

كد خبر : ۶۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


ز اعتراض خاموش برخی مسئولان شهری و ترک جلسه تا تذکرات برخی دیگر و راه ندادن خبرنگاران به یونیت های دندانپزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی تا تجمع اعتراضی مردم روستای سراب زارم و سد کردن راه وزیر.

كد خبر : ۶۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳


نماینده ولی فقیه در استان گفت: یکی از محکم ترین و متداول ترین پیوندهی اجتماعی  زندگی زناشوئی است.

كد خبر : ۶۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


خانم مولاوردی نمره‌ 50 از 100 که خودتان به عملکرد دو ساله تان دادید، خیلی خیلی با ارفاق بوده است و نه تنها منتقدان اولیه بلکه کسانی هم که دو سال پیش به شعارها و رویکردها و رویه‌های شما امید و دل بسته بودند اکنون ناامید و در برخی از مواقع منتقدند.

كد خبر : ۶۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۷


شهید محمد علی رجایی از جمله شهدای ترور بود که پیش از انقلاب نیز فعالیت های موثری در روند پیروزی نهضت امام خمینی(ره) داشت و مدت ها در زندان رژیم ستم شاهی محبوس بود.

كد خبر : ۶۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


به بهانه حضور سیاسی زنان مسلمان محجبه در اروپا "ماهینور اوزدمیر" از بلژیک و "آنا استامو" دو سیاستمدار اروپایی از نقش حجاب در فعالیت های سیاسی و اسلام هراسی در اروپا سخن می‌گویند.

كد خبر : ۶۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


آیت الله رمضانی گفت: باید شرایطی را فراهم نمایید تا دختران جامعه ما بیایند و در رابطه با حجاب و عفاف بحث کنند و سوالات و ابهامات خود را مطرح نمایند ، ما اعتقاد نداریم که اینها عناد دارند ، بلکه معتقدیم اینها متعلق به این نظام هستند و به دنبال پاسخ درست برای پرسش های خود می گردند.

كد خبر : ۶۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


نشست مجمع عمومی «انجمن بین المللی زنان مدافع ارزش‌های انسانی جنگ» با حضور فاطمه مباشری نماینده سرلشکر فیروزآبادی در سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس و فاطمه قربان، مدیر برنامه ریزی، مالی و اداری سازمان برگزار شد.

كد خبر : ۶۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۲


«از هندی ها متنفرم. آن ها مردمی حیوان صفت با دین درّندگان هستند. آن ها خود مقصر قحطی بودند که مثل خرگوش توله می زاییدند.» وینستون چرچیل

كد خبر : ۶۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۲


دشمن به امید واهی پایان یافتن انقلاب، در فکر نفوذ بخصوص نفوذ سیاسی – فرهنگی است که شناخت توطئه های دشمن، تقویت و استحکام روحیه انقلابی و حرکت مستمر به سمت تحقق آرمانها این هدف را ناکام خواهد گذاشت.

كد خبر : ۶۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۵


اصلاح‎‌طلبان طی سال‌های اخیر و انتخابات متعدد، سهم‌خواهی برای حضور بیشتر زنان در عرصه‌های سیاسی و مدیریت کلان را به عنوان یکی از اصلی ترین شعائر انتخاباتی خود برگزیده‌اند. شعارهایی که در روزهای داغ انتخاباتی و تبلیغاتی مدام تکرار می‌شود اما خیلی زود در "افق محو می شوند"!

كد خبر : ۶۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


رهبرمعظم انقلاب اسلامی با درخواست سرپرست حجاج ایرانی برای دفن پیکر جان باختگان حادثه دلخراش مسجد الحرام درگلزار شهدا موافقت کردند.

كد خبر : ۶۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


نحوه مدیریت زندگی و تصمیم گیری بین زن و شوهر در زندگی مشترک باید به طور کامل مشخص و واضح باشد.

كد خبر : ۶۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ارج نهادن به خانواده شهدا وظیفه ما است و باید دیدار با خانواده شهدا را در رأس برنامه‌ها قرار دهیم.

كد خبر : ۶۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


گروه اجتماعی: جانشین فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد از اجرای طرح «آبروی محله» به‌مناسبت هفته دفاع مقدس خبرداد و گفت: طی این طرح در منزل شهدا، یادواره شهدا برگزار می‌شود.

كد خبر : ۶۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، زنان ایرانی را مایه افتخار کشور دانست و گفت: زنان ایرانی در برابر تهاجم فرهنگی دشمن، مقاومت خوبی از خود نشان دادند که این نشات گرفته از الگوی دفاع مقدس است.

كد خبر : ۶۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


 به مناسبت هفته دفاع مقدس جمعی از فرماندهان ارتش، سپاه و نیروی انتظامی با نماینده ولی فقیه در استان لرستان  دیدار کردند.

كد خبر : ۶۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۱


- نماینده بانک صادرات در نمایشگاه کتاب لرستان گفت: ۴۰ میلیون تومان بن کارت الکترونیکی در نمایشگاه کتاب لرستان توزیع شده است.

كد خبر : ۶۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


رئیس فراکسیون تعاون مجلس گفت: حداقل مجازات برای عربستان در خصوص سلب مسئولیت برای اداره حج است چرا که امنیت حج به دنیای اسلام ارتباط دارد و این رویداد آبرو و عزت مسلمانان مورد هجمه قرار گرفته است.

كد خبر : ۶۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: فاجعه منا باید در سازمان ملل پیگیری و در دادگاه بین المللی محاسبه شود.

كد خبر : ۶۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


دامنه واکنش ها به اقدام جنجالی وزیر امورخارجه کشورمان به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیز کشیده شد. و چهرهای سیاسی و فرهنگی کشورمان با انتقاد از کم کاری ظریف در پیگیری فاجعه منا این اقدام وی را به شدت مورد تقبیح و شماتت قرار دادند.

كد خبر : ۶۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۹


رییس فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه اظهارات معاون امور زنان مبنی بر اصلاح قانون "اجازه همسر برای خروج" مغایر با احکام دینی و مسائل فقهی است، گفت:معاون امور زنان باید در خصوص اظهارات این چنینی باید عذرخواهی کند.

كد خبر : ۶۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


وزیر بهداشت با اشاره به اینکه 150 جانباخته دیگر به کشور باز خواهند گشت، گفت: سایر اجساد نیز تا پایان هفته به کشور منتقل می‌شوند.

كد خبر : ۶۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


دومین پرواز انتقال پیکر جان‌باختگان فاجعه منا بامداد امروز انجام شد و پیکر ١١٤ زائر ایرانی با یک فروند هواپیمای کارگو سعودی به ایران انتقال یافت.

كد خبر : ۶۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲


بی تردید بازیگران سینما و تلویزیون یکی از گروه های الگو در جامعه هستند که رفتار آن ها می تواند در شکل گیری نگرش مردم به یک موضوع، موثر باشد و چنانچه این موضوع نماد اجتماعی برتر فرهنگ اسلامی، یعنی حجاب، باشد اهمیت آن دو چندان می شود.

كد خبر : ۶۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲


مراسم یادبود جانباختگان حادثه منا با حضور مسئولین استان و فرماندهان لشگری، و نماینده ولی فقیه در حوزه کمالیه خرم آباد بر گزار شد.

كد خبر : ۶۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲


نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت:  جمهوری اسلامی در حوزه دیپلماسی تلاش می‌کند مشکلات حل شود و اگر حل نشود از روش‌های مختلف دیگر استفاده می‌کند

كد خبر : ۶۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


چرا این پنج نفر همواره در جلسات مختلف «کمیسیون ویژه برجام» اصرار داشته‌اند که جزئیات متن برجام را نباید در گزارش نهایی به مجلس شورای اسلامی و مردم ارائه کرد؟! مگر در جزئیات این گزارش به مجلس چه نکاتی وجود دارد که اطلاع رسانی عمومی آن برای مردم تا بدین حد حساسیت عده‌ای را برانگیخته است.

كد خبر : ۶۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴


رئیس سازمان حج و زیارت اعلام کرد، ایرانی بودن ۴۵ جان‌باخته فاجعه منا بر اساس اعلام مرکز پزشکی قانونی عربستان قطعی شد.

كد خبر : ۶۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۶


نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد دان ها و دولت  متوجه باشند که تحرک اقتصادی  نیاز داریم  و رئیس جمهور نیز باید در این راستا حرکتی داشته باشد.

كد خبر : ۶۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸


اختتامیه طرح اوقات فراغت در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۶۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


دبیر همایش بین‌المللی «سازمان و خانواده، ضرورت‌ها و اولویت‌ها» از عملیاتی کردن گواهی CFR برای مسئولیت پذیری سازمان‌ها نسبت به خانواده در ایران خبر داد و گفت: پیام‌های بازرگانی خانواده محور نیستند و به ارزش‌های تحکیم خانواده در جامعه نمی‌پردازند.

كد خبر : ۶۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود 190 کلاس تخریبی در شهرستان الیگودرز نیاز به نوسازی و بازسازی دارد.

كد خبر : ۶۴۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


دکتر ندا ملکی گفت: فرزندم چادر را برای پوشش در اجتماع انتخاب کرد.

كد خبر : ۶۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


"طوعه" نخستین زن عاشورایی است که قبل از قیام کربلا وفاداری خود را به اباعبدالله الحسین(ع) نشان داد، زمانی که کوفیان بی وفایی خود را به مسلم بن عقیل ، نماینده امام حسین(ع) نشان دادند، این بانو صداقت و وفای خود را به نمایش گذاشت و به مسلم پناه داد، بدون آنکه ترسی به دل راه دهد.

كد خبر : ۶۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶


قانون «خروج زنان از کشور بدون اجازه همسر» مدتی است به موضوع بحث برخی رسانه‌های بیگانه تبدیل شده است تا بازهم صدای خود را بلند کنند که حقوق زنان در ایران تضییع می‌شود اما هم‌صدایی برخی مسئولان با این رسانه‌ها در حالیکه موضوعات اساسی حوزه زنان بر زمین مانده است، جای تأمل دارد.

كد خبر : ۶۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶


یک منبع آگاه در گفت و گو با دانا جزئیات جدیدی از این ماجرا را فاش کرد و گفت: حادثه جمعه شب در دزفول یک حادثه تروریستی بوده است.

كد خبر : ۶۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷


دوازدهمین کانون زنان بازرگان کشور با حضور نماینده اتاق ایران در استان لرستان تشکیل شد.

كد خبر : ۶۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸


بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما در بیانیه‌ای در خصوص سفر جک استراو به ایران اعلام کرد: آقای ظریف اگر توان برخورد مقتدرانه با نفوذ غربی‌ها را ندارید لااقل پیش پایشان فرش قرمز پهن نکنید.

كد خبر : ۶۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳


خانم‌ دکتر نفیس‌ صدیق‌، معاون دبیر کل و مدیر کل اجرایی‌ صندوق‌ جمعیت‌ سازمان ملل‌ که یک زن پاکستانی و به اصطلاح مسلمان است، در آبان ماه سال ۱۳۶۸ –یعنی ۴ ماه پس از آن که مقام معظم رهبری گفته‌اند که کشور می‌­تواند دو برابر این جمعیت را داشته باشد-، به تهران می‌­آید و در یکی از سخنرانی­‌هایش می­‌گوید: "گفتگوهایی‌ که‌ متعاقب‌ سرشماری‌ سال‌ ۱۳۶۵ در سال‌ ۱۹۸۸ با دولت‌ ایران‌ صورت‌ گرفت‌ به‌ آن‌ منجر شد که‌ دولت در برنامه نخست توسعه، کنترل جمعیت را در نظر بگیرد."

كد خبر : ۶۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


یا احداث سد شفارود که متوقف شده بود در دولت جدید قرارداد فاینانس خارجی آن منعقد نگردید و ساخت آن آغاز نشد؟ آیا سدهای لاسک و عزیز کیان با حجم تخریبی وسیع جنگل‌های هیرکانی بدون مجوز محیط زیست در حال تجهیز کارگاه نیستند؟

كد خبر : ۶۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


سیدهاشم میرلوحی نویسنده «یوسرائیل و صهیوناکراسی»،«آمریکا بدون نقاب»و«آمریکا در معرض نمایش»،« گشت ارشاد در آمریکا»با حضور در طنین یاس، ماهیت آمریکا از بدو تأسیس، سیاست های جاه طلبانه و خطرات نفوذ این کشور را بررسی کرد که بخشی از این گفت وگو در پی می آید.

كد خبر : ۶۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۹


هشت سال در دولت اصلاحات و اینک دو سال و اندی از ریاست معصومه ابتکار در سازمان محیط‌زیست در دولت تدبیر و امید می‌گذرد و حالا سیل انتقادات از داخل و خارج این سازمان به نحوه مدیریت خانم‌رئیس سرازیر شده است.

كد خبر : ۶۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


با تلاش سربازان گم نام امام زمان (عج) و دستور مقام قضایی پنج نفر از عوامل مرتبط با پروژه نفوذ دشمن در کشور که در مطبوعات فعال بودند، بازداشت شدند.

كد خبر : ۶۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توقع داریم معاون امور زنان ریاست جمهوری در ایام باقیمانده از دولت به دغدغه‌های اصلی زنان توجه داشته باشد، گفت: التیام دردهای مربوط به زنان بی سرپرست و بدسرپرست از مهم‌ترین خواسته‌های زنان کشور است.

كد خبر : ۶۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


نماینده ولی فقیه در استان عنوان کرد: بزرگترین خیانت ال سعود این بوده که معنویت را از سرزمین وحی برداشته‌اند این خیانت از کشته شدن حجاج مهمتر است.

كد خبر : ۶۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


هفته گذشته پس از وقوع حادثه سیل لرستان و کشته شدن 3 نفر از هم استانی هایمان در شهرستان کوهدشت؛  نوبخت رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به لرستان سفر کرد؛ جلسه ای راس ساعت 7 و 30 دقیقه به منظور بررسی این مهم در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۶۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸


باید به درگاه خدا توبه و استغفار کنیم که چرا تابه‌حال درباره آقای هاشمی با مردم حرف نزده‌ایم و بنده تصمیم دارم از این به بعد با مردم درباره وی حرف بزنم. اظهارات متناقض و نادرست هاشمی مثل بمب اتم بیانگر این است که وی هوش و حواسش را از دست داده است.

كد خبر : ۶۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸


یک نماینده مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برگزاری نشست‌هایی که در آن اعمال غیرشرعی و غیر قانونی مورد تأیید قرار می‌گیرد، گفت: معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده هفته آینده باید به کمیسیون فرهنگی بیاید و برنامه‌های معاونت برای ساماندهی زنان خیابانی را به مجلس ارائه دهد.

كد خبر : ۶۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۰


بیکاری معضلی که این روزها جوانان پلدختر را  به کام مرگ می فرستد و جنوبی ترین شهر لرستان در حسرت کارخانه سیمان،پالایشگاه نفت و کشاورزی مکانیزه برای اشتغالزایی مانده است.

كد خبر : ۶۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


مراسم افتتاح دفتر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در 19آبان ماه با حضور برخی اصلاح طلبان و پخش کلیپی از سخنرانی سران فتنه حاشیه ساز شد.

كد خبر : ۶۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


ملیحه صفایی یکی از قهرمانان تیم ملی شطرنج نابینایان کشورمان گفت: انصراف ما از مسابقه با رژیم صهیونیستی خیلی با ارزش تر بود و آنجا بود که مدال اصلی افتخار و عزت را به گردن انداختیم.

كد خبر : ۶۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی کشور : بحث الزامات الگوی تعالی دختران در دست طراحی و مباحثه است و به‌زودی نتیجه آن در قالب کتابی به چاپ رسیده و در اختیار همگان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۶۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷


 در دومین روز هفته بسیج فرمانده سپاه به همراه کارکنان و جمعی از  بسیجیان با نماینده  ولی فقیه در استان دیدارکردند.

كد خبر : ۶۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۳۰


نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت:  دشمن امروز با تمام ابلیس‌های در کنار خود به جنگ فرهنگی با نظام جمهوری اسلامی وارد شده و در هر زمینه به جنگ با ایران می‌پردازد

كد خبر : ۶۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


نماینده کارفرمای برج‌های تجاری مسکونی کیو ، گفت : پیش‌فروش واحدهای این برج با دستور استاندار و دادستانی کل استان تا حدود یک تا سه ماه آینده انجام می‌شود.

كد خبر : ۶۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۸


معاون اجرایی ستاد اربعین حسینی لرستان گفت: روزانه در مرز مهران موکب استان لرستان غذای 15 هزار نفر را تامین می کند.

كد خبر : ۶۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


نماینده ولی فقیه در استان گفت:  جنگ نرم ، تهاجم فرهنگی و هجمه‌های شدید فرهنگی در استکبار جهانی به دنبال این است که جلوی تشکیل تمدن اسلامی را بگیرند.

كد خبر : ۶۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۵


رئیس دانشکده علوم قرانی لرستان گفت: دانشکده علوم قرانی لرستان از سال 90 به مساحت هشت هکتار کلنگ زنی شده و بنا به گفته مسئولان بعد از سه سال قرار بر این بود که به بهره‌برداری برسد اما متأسفانه  این وعده تا به حال عملی نشد ه است .

كد خبر : ۶۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۶


در پی ارسال نامه لاله افتخاری به همسر رئیس جمهور ترکیه درخصوص ماهیت جنایتکارانه داعش، فرزند آیت‌الله صافی در تماس تلفنی با لاله افتخاری، از این نماینده مجلس تشکر کرد.

كد خبر : ۶۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


استاد حوزه علمیه قم گفت: مخلوق خداوند و آنچه که در عالم قابل مشاهده است به برکت وجود قدسی پیامبر است و این عالی ترین جلوه رحمت خداوند است.

كد خبر : ۶۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۹


نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران گفت: ما دنبال آن هستیم مشکلات زنان و دختران را در بحران ها پر رنگ کنیم و به همین علت این موارد را پیگیری می کنیم.

كد خبر : ۶۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۰


کارشناس امور زنان با طرح این سؤال که کسانی که شعار حضور ۳۰ درصدی زنان در مجلس را می‌دهند، تاکنون برای زنان چه کرده‌اند، گفت: آیا بهتر نیست به جای شعارهای حاشیه‌ای مانند تعیین سهمیه از کرسی‌های مجلس، برنامه‌هایی منطبق بر عقلانیت ارائه شود؟

كد خبر : ۶۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۱


عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: افزایش کمیت حضور زنان در مجلس ارزش نیست اما می‌توانیم زنان توانمند، متدین، ولایتمدار و متخصص در اقصی نقاط کشور را جهت رأی‌آوری، شناسایی و معرفی کنیم.

كد خبر : ۶۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲


مردم فکر می‌کنند شاید دست کسانی که می‌گفتند شرایط کشور شبیه شعب ابوطالب است با آنها که همه چیز را به «برجام» ربط می‌دهند اما از گذاشتن مرهمی که دارند هم بر صورت یک کودک دریغ می‌کنند؛ در یک کاسه است.

كد خبر : ۶۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲


نماینده ولی فقیه در استان گفت: انتخاباتی که در پیش است  اگر  این اصل که برای خدا قدم برداریم همه مسائل حل است و اگر خدا حاکم باشد به تکلیف خود عمل کردیم .

كد خبر : ۶۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲


رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان با بیان اینکه امروز اولویت مسائل زنان افزایش تعداد نمایندگان زن نیست بلکه مسائل فرهنگی است، گفت:دشمن پس از نفوذ در مسائل هسته ای و برجام در حال زمینه سازی برای نفوذ در مسائل زنان و خانواده است.

كد خبر : ۶۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۳


رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان لرستان گفت: شورای نگهبان کسانی را که خطوط قرمز نظام را زیرپا گذاشته اند در هیچ انتخاباتی تایید نمی‌کند.

كد خبر : ۶۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۴


لاله افتخاری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در حاشیه مجمع عالی بسیج در مشهد گفت: چرا کسانی که مدعی حقوق زنان هستند و برای آن اجلاس‌ها برگزار می‌کنند اینجا ساکت نشستند و اقدامی را در جهت دفاع از آنها و پیشگیری از این فجایع انجام نمی‌دهند.

كد خبر : ۶۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۶


مدیر کل سازمان آموزش و پرورش استان گفت:  بنیاد غدیر، در 24 شهرستان و منطقه استان لرستان با محوریت دستگاه آموزش‌وپرورش ،راه اندازی شده است.

كد خبر : ۶۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۶


الهیان گفت: کشتار بی رحمانه شیعیانان نیجریه توسط ارتش این کشور توطئه ای صهیونیستی است که پشت پرده آن عربستان است.

كد خبر : ۶۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۹


مسئول حوزه علمیه خواهران لرستان گفت: نقش یک زن در خانواده به عنوان ستون خیمه تربیتی خانواده  نباید نادیده گرفت و همین مسئله وظایف مسئولین درجامعه را دو چندان می کند.

كد خبر : ۶۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۳۰


تا پا یان روز سه شنبه یکم دی ماه 39 نفر جهت انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نا م نمودند .

كد خبر : ۶۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱


تا پایان وقت امروز 52 نفر از حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره برای انتخابات مجلس شورای اسلامی کاندید شدند که از این تعداد 3 نفر خانم و 49 نفر آقا می باشند .

كد خبر : ۶۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲


رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان کشور گفت: ما زنان هستیم که تشخیص می دهیم در کدام عرصه باید گام برداشت لازم نیست که فمینیست ها برای ما تصمیم بگیرند که با چه درصدی در مجلس یا در دولت حضور داشته باشیم.

كد خبر : ۶۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۷


 معاون سواد آموزی آموزش و پرورش لرستان، گفت: در سال جاری 11هزار بی سواد و 11 هزار نفر کم سواد  که در کل 22 هزار نفر در سطح استان را شناسایی و جذب نهضت سواد آموزی شدند.

كد خبر : ۶۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۷


نماینده ولی فقیه استان گفت: فتنه 88  بزرگترین توطئه علیه انقلاب اسلامی ایران است که اصل نظام و ریشه انقلاب را مورد هدف قرار داداه است.

كد خبر : ۶۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


«رعنا» کوچکترین قربانی اسید‌پاشی در ایران که در سن دو و نیم سالگی و هنگامی که در آغوش گرم مادرش خواب بوده است، مورد اسید پاشی قرار می‌گیرد، اکنون در بی توجهی مسوولان و نهادهای حمایتی، تنها با کمک‌های یک موسسه خیریه، در روستای «همت آباد» بم و در خانه کوچک پدر بزرگ مادریش روزگار می‌گذراند.

كد خبر : ۶۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۰


همسر شهید حیدری: ارتباط حاجی با مردم سوریه آنقدر صمیمی شده بود که پیرهای محله می خواستند دست های حاجی را ببوسند، حتی یک زن سنی که در آن روستا زایمان کرد اسم پسرش را به نام اسم حاجی " اسماعیل" گذاشت.

كد خبر : ۶۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


مسئول اداره بازرسی ودبیرحقوق شهروندی استان عنوان داشت: عفاف و حجاب در ادارات متولی ندارد متولی وجود دارد اما متولی مد نظرما متولی نیست که به سمت برخوردهای چکشی برود  بلکه باید به دنبال نهادینه کردن بحث عفاف و حجاب باشد.

كد خبر : ۶۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۶


در برخی از سمت‌های سطوح بالای دولتی نیاز است که اعضای هیئت دولت نسبت به تأثیرگذاری حضور زنان و توانمندی آن‌ها باور داشته باشند و عزل و نصب‌ها براساس شایسته‌سالاری صورت بگیرد و اگر زنان توانمندی در آن حیطه و تخصص مرتبط حضور دارند، از توان آن‌ها استفاده شود و در سطوح مدیریتی به کار گرفته شوند.

كد خبر : ۷۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۷


مسئول بسیج جامعه زنان کشور با اشاره به اینکه حضور زنان در مجلس آینده بستگی به رای مردم دارد وقابل پیش بینی نیست،گفت: ما زمانی می توانیم پیش بینی کنیم که بخواهیم این اتفاق انجام شود وبرای آن برنامه ریزی کنیم که متاسفانه بعضی از القاب، گروه ها وحزب ها به دنبال آن هستند

كد خبر : ۷۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱


افتخاری گفت: بسیج باید واقعیتها، خدمات و ظرفیت های خود را به جامعه نشان دهد چرا که دشمن در آستانه انتخابات با تخریب بسیج و سپاه در صدد این است که مهره ها و نیروهای نفوذی خود را به مجلس هدایت کند.

كد خبر : ۷۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱


سال ۵۸ در خدمت شهید بهشتى بودیم، عدّه‌‏اى از مهمانان خارجى هم حضور داشتند و با وی گرم صحبت بودند. تا صداى اذان بلند شد، شهید بهشتى از حضّار معذرت‌خواهى کرد و گوشه‌‏اى سجّاده‌‏اش را انداخت و مشغول نماز شد.

كد خبر : ۷۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۲


تیم ملی والیبال نشسته بانوان که برای نخستین بار موفق به کسب سهمیه بازی‌های پارالمپیک شده است از شنبه هفته آینده چهارمین اردوی آماده سازی خود را آغاز می‌کند.

كد خبر : ۷۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۲


یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید مشخص شود بودجه معاونت امور زنان ریاست جمهوری صرف چه اموری شده است، گفت: گزارشی که تا کنون در این زمینه ارائه شده است کلی و غیرقابل استناد است.

كد خبر : ۷۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳


جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران گفت: یکی از شاخص‌های برجسته انتخاب ما در انتخابات این است که کسانی را انتخاب کنیم که آمریکا را عصبانی کنند.

كد خبر : ۷۰۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳


بانوان لرستان  گفتند: آنچه که از یک نماینده  انتظارمی رود این است در تمام تصمیم‌گیری‌هایی که در مجلس انجام می‌دهند صلاح مردم و کشور را به صلاح خود ارجعیت دهند و تنها به‌دنبال جمع کردن پول نباشند.

كد خبر : ۷۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: نماینده ولی‌فقیه در سپاه مسئولیت روشنگری و تبیین حقایق برای پاسداران را بر عهده دارد کمااینکه  در شرایط کنونی تمام روحانیت وظیفه دارند خطوط قرمز نظام و مقام معظم رهبری را برای مردم تبیین کنند.

كد خبر : ۷۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳


حجت‌الاسلام شمس‌الله جلیلیان به‌عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) معرفی شد.

كد خبر : ۷۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳


جلسه اعضای  شورای شهر با خبرنگاران با حاشیه های همراه بود و گویا اعضا از قبل خود را برای نبردی سخت و دو چندان آماده کرده  بودند و حتی در جواب سوال خبرنگاران پاسخی توهین آمیز بیان نمودند.

كد خبر : ۷۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


بررسی استراتژی‌های گروه اصلاح‌طلب جهت بسترسازی حضور سیاسی زنان را می‌توان در دو قالب پیش‌گفته بررسی کرد، اما به جهت درهم‌آمیختگی این دو، این امر در یک مقوله و به عنوان بررسی‌های ساخت‌های قالبی صورت گرفته و معرفی افراد نیز در بررسی محتوای همان قالب انجام خواهد شد.

كد خبر : ۷۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


دفن نعمات الهی که معلوم نیست محصول کم‌کاری کدام یک از مسئولان دولتی است، با گذر زمان دارد تبدیل به یک رویه عادی می‌شود و دولتی‌ها که تاکنون درثبات بخشیدن به اوضاع اقتصادی کشور ناموفق بوده‌اند با اعدام نعمات الهی به دنبال بازگرداندن ثبات به بازار مواد غذایی هستند.

كد خبر : ۷۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


ازمجموع  50 نفر تایید صلاحیت شدگان مجلس  شورای اسلامی لرستان دو  نفر خانم هستند.

كد خبر : ۷۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷


در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، زنان و مطالبات آنها در صدر شعارهای تبلیغاتی نامزدها و حتی برخی از احزاب قرار می گیرد اما امسال این روند، تغییر چهره خاصی داشته است، تغییراتی که خواهان تغییر چهره مردانه مجلس هستند! سوال اینجاست که آیا شعارهای تبلیغاتی تاکنون مشکلی از زنان را حل کرده است؟

كد خبر : ۷۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷


بخش عظیمی از مشکلات موجود در سیاست گزاری حوزه زنان و خانواده ما که دولت و مجلس شورای اسلامی را با عدم هماهنگی و عدم تفاوق رو به رو کرده است، عدم بینش یکسان مجلس و دولت نسبت به زنان است.

كد خبر : ۷۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸


نماینده ولی فقیه در استان گفت: ﺳﻔﯿﺮﺍﻥ ﮐﺮﯾﻤﻪ ﺍﻫﻞ‌ﺑﯿﺖ ، ﺩﺭ ﺭﺍﺳﺘﺎﯼ ﺗﮑﻤﯿﻞ ﺭﺳﺎﻟﺖ ﺣﻀﺮﺕ ﻣﻌﺼﻮﻣﻪ (س) ﺍﺳﺖ، ﺭﺳﺎﻟﺖ ﺍﻭ ﺷﻨﺎﺳﺎﻧﺪﻥ ﺍﻣﺎﻡ ﻭ ﺩﯾﻦ ﺍﺳﻼﻡ ﺑﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﺣﯿﺎﺗﺸﺎﻥ ﺑﺎ ﺣﺮﮐﺖ ﮐﺮﺩﻥ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺷﻬﺮ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺷﻬﺮ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺭﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﻧﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ وفاتشان ﻧﯿﺰ ﻣﺮﮐﺰﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺠﻤﻊ ﻋﻠﻤﺎ ﺷﺪﻧﺪ.

كد خبر : ۷۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۱


استاندار لرستان گفت: ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه عمران شهری در خرم‌آباد و بروجرد تعریف می‌شود که اجرای این پروژه‌ها به قرارگاه خاتم‌الانبیا سپرده می‌شود.

كد خبر : ۷۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳


رفتار سعودی‌ها با توجه به پایین آوردن تابلوی نمایندگی این سازمان در مکه، صرفا یک ادعا است و با عملکردشان تناقض دارد.

كد خبر : ۷۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳


عده ای از ماه ها قبل با دمیدن بر شیپور «نهضت ثبت نام حداکثری» در انتخابات به دنبال وارد کردن عناصر نفوذی خود به مجلس بوده اند، و حالا که با عملکرد قاطع شورای نگهبان راهی برای ورود به انتخابات پیدا نکرده اند، داد و فریادشان بلند شده است که مُر قانون رعایت نشده و مُر سلیقه اعمال گردیده است!

كد خبر : ۷۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴


معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان لرستان گفت: دو انتخابات مهم در سطح کشور، در پیش رو است که از این جمعیت فرهیخته  زنان استان انتظار می‌رود که مردم به‌ویژه قشر بانوان را به حضور پُرشور در انتخابات دعوت کنید.

كد خبر : ۷۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۶


جمعیت بانوان فرهیخته استان لرستان چهارمین سال فعالیت خود را می‌گذراند اما به‌دلیل اعمال تغییرات در اساسنامه این جمعیت اولین بار است که انتخابات در 30 استان کشور برگزار می‌شود.

كد خبر : ۷۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۶


مراجع تقلید از شخصیت های بسیار مهم و تاثیرگذار در مذهب تشیع هستند که حضورشان و احکامی که صادر می کنند از اهمیت زیادی برخوردار است  چه آنکه دشمنان قسم خورده تشیع نیز به این موضوع به خوبی واقف هستند

كد خبر : ۷۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۶


یک پژوهشگر، ضمن تشریح ابعاد مختلف امنیت،میهن پرستی و التزام به نظام و قوانین جمهوری اسلامی را از مهم ترین ویژگی های یک نماینده مجلس دانست و گفت:حاصل ایثارگری شهدای دفاع مقدس و شهدای هسته ای عزت، سربلندی،موفقیت و پیروزی کشور است.
كد خبر : ۷۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۷


درحالی که آمارها و نمودارهای جمعیت شناسی همگی خبر از پیری قریب الوقوع جمعیت کشور ایران می دهند و سیاست های نظام جمهوری اسلامی برپایه تشویق مردم بر افزایش جمعیت قرار گرفته است، اما هنوز اقدام مؤثری در این زمینه صورت نگرفته است.
كد خبر : ۷۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۸


فاطمه رهبر گفت: در مورد تفاهمنامه‌ای که معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با صندوق جمعیت سازمان ملل متحد امضا شد بسیاری از اطلاعات در مورد جامعه زنان کشور فروخته شد در صورتی که مجلس از امضای این تفاهمنامه خبر نداشت.

كد خبر : ۷۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


اگر نمایندگان ما بر مسائل به خوبی نظارت داشته باشند و قانون‌های درستی را وضع کنند، مشکلات در جامعه حل خواهد شد.

كد خبر : ۷۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


یک نماینده مجلس شورای اسلامی با انتقاد از ردیف بودجه‌های معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: در بودجه‌ این معاونت جای خالی حمایت از زنان سرپرست خانوار دیده می‌شود و در عوض بودجه میلیاردی برای NGOها در نظر گرفته شده است.

كد خبر : ۷۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۲


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت:  حضور زنان در مسائل سیاسی مانند انتخابات بسیار نقش تعیین کننده است، و هم‌سانی رأی زنان و مردان در انتخابات یکی‌از نقاط قوت جمهوری اسلامی ایران است.

كد خبر : ۷۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۴


در ماه‌های اخیر موضوعات گوناگونی مانند افزایش تعداد زنان در مجلس شورای اسلامی و سهم آنان در مناصب و هرم مدیریتی کشور و تاکید معاونت زنان و خانواده بر عدالت جنسیتی بحث‌برانگیز شده است.

كد خبر : ۷۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸


معاون بانوان در وزارت ورزش گفت: ورزش بانوان توانست حجاب را در همه‌جا به‌عنوان یک ارزش صادر کند و الگویی برای دیگر کشورهای مسلمان شود.

كد خبر : ۷۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور در وظایف سایر قوا و دستگاه‌های قانونی دخالت نکند، تاکید کرد:رفع مشکلات اقتصادی و رکود مهمترین وظیفه دولت در دوران پسا برجام است.

كد خبر : ۷۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱


عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارائه احکام برنامه ششم توسعه به مجلس گفت: نمایندگان از هزار صفحه اسناد پشتیبان برنامه ششم توسعه در دولت بی اطلاعند.

كد خبر : ۷۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۴


روح افزا همسر دانشمند شهید احمد حاتمی در واکنش به سخنان ظریف که در نشست امنیتی مونیخ عربستان را "برادران سعودی "خوانده بود،گفت:آقای ظریف، نماینده هئیت دولتی هستند که ما به آن رأی دادیم، حداقل انتظار ما این است که در صحنه‌های بین المللی حقوق ما را ضایع نکند.

كد خبر : ۷۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۵


نماینده مردم تهران در مجلس گفت: سایت دولتی که اظهاراتش دروغ به او نسبت داده بود محکوم شده است.

كد خبر : ۷۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۵


دادگاه بدوی شعبه ۱۴۰۲، غلامحسین کرباسچی، شهردار کارگزار و حامی دولت تازه پیروز شده دوم خرداد، به پنج اتهام کلی تحت رسیدگی قرار گرفت.

كد خبر : ۷۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۷


نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه خطای بزرگ دولت ایجاد توقع در مردم بود گفت: تنها کارکرد چنین رویکردی ایجاد نوعی برتری در انتخابات‌های پیش روست.

كد خبر : ۷۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۸


آيت الله احمد مبلغي با اشاره به نقش يک رهبر مقتدر در قوام و دوام جامعه گفت: جامعه بدون رهبر و یا جامعه دارای رهبر ولی بی توجهي به کلمات و دستورات ايشان( رهبر)، به هرج و مرج دچار می شود.

كد خبر : ۷۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۸


مقام معظم رهبری با بیان اینکه من از گفتن حقیقت خسته نخواهم شد و آن چیزهایی که احساس کنم باید با ملت در میان بگذارم خواهم گفت، فرمودند: دشمن درصدد است در انتخابات اعمال نفوذ کند.

كد خبر : ۷۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۹


این روزها که همه در تکاپوی آماده شدن برای خلق حماسه ماندگار هفتم اسفندماه ،عشایر هم خود را آماده می کنند تا به سیل خروشان بپیوندند.

كد خبر : ۷۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۹


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی حمایت مفسدان اقتصادی از لیست یا شخص کاندیدای مجلس را نشان از وام دار بودن به مفسدان خواند.

كد خبر : ۷۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۲


انتخابات امسال حضور حداکثری،حفظ هوشیاری، بصیرت و در نهایت انتخاب اصلح از ساز وکارهای تعیین‌کننده می‌باشند رهبر انقلاب به همگان توصیه نمودند به فهرست های ارائه شده توسط متدینین و انقلابیون اعتماد کنند برای این مهم سخنان امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری از اهمیت ویژه ای برخوردارا ست.

كد خبر : ۷۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۳


کاندیدای ائتلاف اصول‌گرایان در انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ملت ایران به کاندیداهای مورد حمایت انگلیس رأی نمی‌دهند، گفت: مردم آمریکا و انگلیس را به زباله‌دان تاریخ سپرده‌اند.

كد خبر : ۷۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۴


انتخابات تنازع برای بقا به هر قیمتی نیست که اگر چنین باشد باید در انسان بودن خود شک کنیم، انتخابات تضارب آرا است تضاربی که بایدبه انتخاب یک فرد خاص برای دفاع از حقوق تمامی مردمان آن محل یا شهر بیانجامد،

كد خبر : ۷۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۴


نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو لیست ۳۰ نفره ائتلاف اصولگرایان از سیاست‌های محرمانه‌سازی دولت انتقاد کرد و مردم را در همه امور جز در تعدادی از اسناد طبقه‌بندی شده محرم دانست.

كد خبر : ۷۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


عضو ائتلاف بزرگ اصولگرایان تصریح کرد: اقتصاد را باید جدی گرفت و نباید مردم بگذارند مفسدان اقتصادی در خانه ملت نفوذ کنند.

كد خبر : ۷۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


شهر من  خرم آباد در آخرین روز رقابت‌های انتخاباتی حال و هوای دیگری به خود گرفته و کاروان‎های انتخاباتی رقبا به تبلیغ کاندیدای خود می‌پردازند.

كد خبر : ۷۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


رابطه با آمریکا، رابطه گرگ و میش است تا زمانی که آمریکا ماهیت و رفتارش عوض شود.

كد خبر : ۷۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


یکی از کاندیدای زن خرم آباد مجلس دهم شورای اسلامی با وقاهت تمام احکام و دستورات الهی را زیر سوال برده فقط صرف بالا بردن آراء خود.

كد خبر : ۷۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی صبح امروز با حضور در یکی از شعب اخذ رای  در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در خرم آباد شرکت کرد.

كد خبر : ۷۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۷


مردان و زنان  شهید پرور لرستان با حضورشان در پای صندوق های رای  نشان دادند که هنوز پایبند به  ولایت و نظام  و انقلاب هستند.

كد خبر : ۷۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۷


مسئول امور شعب موسسه آبشار عاطفه های استان مازندران گفت: 150 میلیون تومان کمک هزینه غیر نقدی به محرومان لرستانی که تحت پوشش آبشار عاطفه ها هستند پرداخت خواهد شد.

كد خبر : ۷۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۹


نماینده ولی فقیه در استان گفت:  مربیان، الگو گیری از پیامبران(ص) در تعلیم و تربیت باید استفاده کنند و  غم‌خوار، هم‌دل و علاقمند به هدایت و تربیت باشند و تربیت باید براساس خدامحوری باشد .

كد خبر : ۷۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۲


نماینده ولی فقیه در استان گفت:یکی از راهکارهای  مبارزه با فقر مسئله ترویج اقتصاد مقاومتی  است، و  راه علاج بیکاری و معیشت مردم تحقق اقتصاد مقاومتی است که  اگر آن را جدی بگیریم هر کس می‌تواند نیازمندی خود را رفع کند.

كد خبر : ۷۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۳


پس از دیدار پنهانی شهیندخت مولاوردی با حمیده زرآبادی نماینده منتخب مردم قزوین، زرآبادی در ساعت 2 بامداد بیانیه تندی را برعلیه نادرقاضی‌پور نماینده مردم ارومیه صادر کرد.

كد خبر : ۷۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۵


در دیدار مدیرکل استاندارد استان با دکتر علاء الدین بروجردی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی؛ بر اهمیت اعتماد مردم به نشان استاندارد تاکید شد.

كد خبر : ۷۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۵


نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر با اشاره به صبحت‌های معاون زنان ریاست جمهوری درخصوص وجود یک روستا در سیستان و بلوچستان که تمام مردان آن اعدام شده‌اند گفت: من فکر می‌کنم موضوع مطرح شده توسط خانم مولاوردی دروغ است و نمی‌شود در داخل نظام بود و به عنوان اپوزیسیون نظام برای احمد شهید خوراک تبلیغاتی برعلیه نظام فراهم کرد.

كد خبر : ۷۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶


نماینده ولی فقیه در استان گفت: شهدا کسانی هستند که در یک معامله پرسود با خدای متعال معامله کردند،که در  میدان مسابقه و رزم پیروز می‌شوند وبندگان برگزیده خدا باشند و خدا این ها را گلچین و انتخاب کرده باشد.

كد خبر : ۷۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


استاندار تهران حضور بانوان در مجلس را ارزشمند برشمرد و گفت: برای نخستین بار است که در مرحله اول انتخابات 14 نفر از نمایندگان مجلس را بانوان تشکیل می دهند که فرصت ارزشمندی برای ارایه خواسته های بانوان به حساب می آید.

كد خبر : ۷۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


جمله فاخر «من انقلابی‌ام»، به مردان انقلابی می‌آید، به «خمینی» و به «خامنه‌ای» و به آن بسیجی شهید جبهه شام، این کشته راه وطن، این مانع کشیده شدن جنگ در داخل، این بیرون نگهدارنده دشمن در همان دورها، این مرد بی‌ادعا، این مظلوم، که حتی پیکرش هم برنگشت، بلکه سندی محکم باشد برای این ادعایی که داشت؛ «من حتی برای یک تشییع جنازه هم حاضر نیستم به انقلاب زحمت بدهم

كد خبر : ۷۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۶


بازداشت مشاور نمایندگی ایران در سازمان ملل بیش از پیش این سؤال را بوجود آورد که وعده حسن روحانی مبنی بر «بازگشت اعتبار به پاسپورت ایرانی» چه زمانی محقق می‌شود.

كد خبر : ۷۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۷


روزنامه‌های زنجیره‌ای چنان در ماموریت خود برای تخریب رقیب غرق شده‌اند که عمدتا بدون دقت کافی که لازمه کار حرفه‌ای مطبوعات است، مطالب کذبی را به رقیب نسبت می‌دهند که پس از مدت نه چندان طولانی به عنوان گاف و دروغ، فاش می‌شود.

كد خبر : ۷۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: یاد و نام شهدا  را در برنامه‌های معنوی و قرآنی  همچون مراسم معنوی اعتکاف مد نظر داشته باشیم.

كد خبر : ۷۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹


نماینده ولی فقیه در استان گفت: یکی از مهم‌ترین راه‌های معرفت نفس اعتکاف است.

كد خبر : ۷۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان  گفت: پیش‌بینی می‌شود در سال جاری حدود 20 هزار نفر  در مراسم اعتکاف در استان شرکت کنند.

كد خبر : ۷۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹


مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت:  پیش‌بینی می‌کنیم حدود 4 هزار نفر از  مددجویان تحت پوشش کمیته امداد لرستان در مراسم اعتکاف سال جاری معتکف شوند.

كد خبر : ۷۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: دولت باید اقتصاد مقاومتی را عملی کند؛ رفاه و تجمل گرایی را کنار بزند و از تولیدات داخلی حمایت کند.

كد خبر : ۷۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳


نماینده مردم ارومیه معتقد است که حواشی ایجاد شده برای وی به دلیل استناد به ترجمه بی بی سی بوده و او در سخنرانی خود هیچ توهینی به نمایندگان زن نکرده است.

كد خبر : ۷۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳


نماینده ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) گفت: اقتصاد مقاومتی باید یک فرمانده داشته باشد که هر روز و هر ساعت از وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های مجری در خصوص عملکردشان گزارش بخواهد.

كد خبر : ۷۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳


در روزهایی که رسانه‌های مخالف دولت در یک اقدام هماهنگ، مصاحبه‌ها و گزارش‌های خود را علیه حضور معاون امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری آماده می‌کردند و هر روز به بهانه حضور شهیندخت مولاوردی در شصتمین کنفرانس مقام زن، علیه این «معاونت فمینیست» مانیفست صادر می‌کردند، دو نماینده مجلس نهم، چمدان خود را برای حضور در یک جلسه حاشیه‌ای و شش‌ساعته برای رفتن به نیویورک و کنفرانس مقام زن آماده می‌کردند.

كد خبر : ۷۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: دشمن به ادعای خود گزینه نظامی را برای همیشه  خودشان حفظ کردند و یقینا اگر این اتحاد و همبستگی که بین نیروهای مسلح  حاکم است نبود  دشمن یک لحظه از حمله نظامی درنگ نخواهد کرد.

كد خبر : ۷۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹


نماینده ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) با اشاره به روایتی از امیرمومنان علی(ع) که کار را تفریح خود می‌دانستند، گفت: شیعه باید به تقلید از مولای خود امیرمومنان علی(ع) برای کار و کسب روزی حلال، ارزش و اهمیت قائل شده و تلاش کند، اقتصاد مقاومتی با کار و تلاش به سرانجام می رسد.

كد خبر : ۷۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰


نماینده ولی‌فقیه در استان گفت: زکات باید صرف فقرا شود چراکه زکات سهم فقرا و مال آن‌ها است و  60 درصد سهم زکات را به فقرا پرداخت کنیم و  نباید برای کارهای دیگر از سهم فقرا استفاده کنیم .

كد خبر : ۷۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰


مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: اقداماتی عملیاتی در باب اقتصاد مقاومتی که سبب کاهش فقر و رسیدن به عدالت اجتماعی شود، انجام دهیم.

كد خبر : ۷۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰


 نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت:متولیان امر سلامت، ‌سلامت نسل جوان را باید مدنظر داشته باشند چراکه اگر نسل جوان ما سلامت داشته باشد، ازنظر روحی و معنوی و جسمی جامعه‌ای سالم داریم .

 

كد خبر : ۷۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱


معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان  گفت: حدود ۳۰۰ مبلغ و مبلغه برای مراسم معنوی  اعتکاف امسال  اعزام شدند.

كد خبر : ۷۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱


امام جمعه مشهدمقدس با تاکید براینکه کلیدواژه امنیت اجتماعی مقابله بی‌حجابی است، گفت: بنده نگفته‌ام بی‌حجابی بدتر از اختلاس است، در شبکه‌های اجتماعی این مسئله توضیح داده شده است، فساد اخلاقی و اقتصادی وابسته یکدیگرند و کلید واژه‌شان بی‌حجابی است.

كد خبر : ۷۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳


نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: پس از گذشت ۳ ماه از اجرای برجام، که برخی مسئولان سخنان دیگری می‌گویند، رئیس بانک مرکزی واقعیت‌ها را پیرامون اقدام آمریکا درباره تحریم‌ها گفت.

كد خبر : ۷۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳


یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ما نتوانیم گرایش جوانان به حجاب و بی‌زاری از بی‌حجابی را گسترش دهیم قطعاً هرگز نمی‌توانیم در مقابل دسیسه‌های دشمن درباره ترویج بی‌حیایی بین جوانانمان کاری از پیش ببریم.

كد خبر : ۷۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴


کاندایدای مجلس شورای اسلامی خرم آباد و دوره چگنی گفت: برای زنان سرپرست خانوار باید قوانینی را تدوین و تصویب بکنیم که مجلس را متقاعد بکند که زنان بی سرپرست را تحت پوشش و حمایت دولت قرار بگیرد.

كد خبر : ۷۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶


خلیج فارس در واقع محور ارتباط بین اروپا، آفریقا، آسیای جنوبی و جنوب شرقی است. از نظر راهبردی در منطقه خاورمیانه، به عنوان بزرگ‌ترین و مهم‌ترین مرکز ارتباطی بین این سه قاره‌است و بخشی از یک سیستم ارتباطی شامل اقیانوس اطلس، دریای مدیترانه، دریای سرخ و اقیانوس هند می‌باشد. به همین دلیل از دیرباز مورد توجه قدرت‌های جهانی و هم چنین بازرگانان و تجار دنیا بوده‌است.

كد خبر : ۷۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸


نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت خاطرنشان کرد: طبیعی است ایجاد هرگونه مانع تراشی و جلوگیری از اعزام حجاج ایرانی به حجّ مصداق قطعی صدّ عَن سبیل الله است که قرآن برای آن مجازات سختی قائل شده است.

كد خبر : ۷۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸


علیمردانی نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: بانک‌ها وام‌های کلان و ارزان با بازپرداخت درازمدت به کارمندان و مدیران خود پرداخت می‌کنند اما چرا برای پرداخت وام‌های ضروری همچون وام ازدواج دست و دلشان می‌لرزد.

كد خبر : ۷۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸


یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: 99 درصد کارهای لازم برای «لایحه کاهش ساعت کاری زنان شاغل» انجام شده است و روز یکشنبه این لایحه در صحن مجلس بررسی می‌شود.

كد خبر : ۷۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹


بانوان لرستانی از حضور در  انتخابات و انتظارشان از منتخبین گفتند: ما به امر ولایت پای صندوق ها حاضر شدیم و نمایندگان منتخب باید مملکت را حفظ ؛ پشتیبان رهبری  و گوش به فرمان ایشان باشند.

كد خبر : ۷۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰


نماینده مردم تهران طی تذکر کتبی علت انتصاب مشاور دفتر امنیتی آمریکا در دوبی به‌ سرپرستی دفتر همکاری‌های بین‌المللی وزارت علوم را مورد سوال قرار داد.
كد خبر : ۷۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲


ناهید احمدی مقدم از معلمین شهدای لرستان  است که درس ایثار و فداکاری را تدریس  کرد و این شهید بزرگوار  تعلیم ملائک را بدست گرفت .

كد خبر : ۷۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳


نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: اقتصاد مقاومتی  مدنظر  رهبری هست  و نیازمند پیوست فرهنگی است و فرهنگ  اقتصاد مقاومتی را با استفاده از همه ظرفیت‌ها فرهنگ‌سازی کنیم و بتوانیم از مجموعه توانمندی‌های ملی خود در عرصه صنعت توریسم  فرصت‌های قابل‌توجهی برای استان داریم.

كد خبر : ۷۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱


عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه باید راهکاری بلند مدت برای جلوگیری از تولید محتواهای غیر اخلاقی و گسترش آن در شبکه های اجتماعی در نظر گرفت خاطرنشان کرد: جلوگیری از اقداماتی که موجب انحراف جوانان و به لرزه در آمدن بنیان های خانواده‌ها می شود قطعا در هر جامعه‌ای لازم و ضروری است که به خاطر این موضوع باید از مسئولینی که این اقدام را انجام داده اند تشکر کرد.

كد خبر : ۷۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱


معاون اقتصادی و توسعه منابع استاندار لرستان، گفت: حساس مشترکی که بین همه اقشار به وجود آمده پیش‌نیاز تحقق اقتصاد مقاومتی است و همه ماتحت مدیریت و فرماندهی استاندار مصممیم لرستان به‌عنوان نگین اقتصاد مقاومتی مطرح شود.

 

كد خبر : ۷۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳


تیم هیئت فوتسال بانوان کوهدشت در آخرین بازی مسابقات فوتسال دسته یک کشور به لیگ برتر صعود کرد.

كد خبر : ۹۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵


مدیران رسانه های لرستان از روند موجود حمایت دستگاه های دولتی از خبرنگاران انتقاد کردند و خواستار توجه آنان به اهالی رسانه شدند.

كد خبر : ۷۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۸


شهنار دانستی مادر حامد ولیزاده، منتخب نخست سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، گفت: وقتی پسرم قرائت قرآن داشت فضای منزل را برای او طوری محیا می‌کردم که کسی مزاحم او نشود، از همان ابتدا تا امروز گاهی که پسرم قرآن را قرائت می‌کند اشک از چشمان من جاری می‌شود چرا که قرائت قرآن او برای من بسیار لذت بخش است.

كد خبر : ۷۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۹


هتل‏‌های شهر خرم‌آباد را می‌شمارم و  به ستاره‌های آن کاری ندارم که آسمان‌های بی‌ستاره هتل‌های  این شهر  هم خود حکایتی است غریب!

كد خبر : ۷۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۹


روز دوشنبه مصاحبه ای تحت عنوان" واکنش آیت الله دری نجف آبادی به حوادث حوزه علمیه خرم آباد" بر روی بسیاری از درگاه های خبری کشوری و شبکه های اجتماعی قرار گرفت که زمینه بهره برداری رسانه های جریان خاص را فراهم کرد.

كد خبر : ۷۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲


گرد و غبار این روز ها اگر برای مردم سیستان آب و نان نداشت رتبه های جهانی داشت که شاید به زودی رتبه های جهانی دیگری چون افزایش مبتلایان به سل را هم به نام خود ثبت کند.

كد خبر : ۷۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۶


استاندار لرستان گفت:  طرح‌های اقتصاد مقاومتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در نیمه دوم مردادماه امسال در پارک گفتگوی تهران اجرا می‌شود و این طرح های اقتصاد مقاومتی راه حلی برای اتقصاد کشور است .

كد خبر : ۸۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۴


مدیرکل ثبت‌احوال لرستان گفت: در سال گذشته در استان به ازای هر هزار نفر ۲۰.۷درصد نوزاد متولدشده است، لذا این استان  در خصوص ثبت ولادت رتبه ۱۳ کشور را به خود اختصاص داده است.

كد خبر : ۸۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۴


نماینده ولی‌فقیه در  لرستان گفت: از توصیفات ماه مبارک رمضان که کمتر شنیده‌ شده ماه خیر است و از نعمت های مهم در این ماه خدمت به مردم می باشد لذا در این زمینه افراد  به‌سوی خیرات باید سبقت گرفت.

كد خبر : ۸۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۴


نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ضعف مدیریت دولت باعث افزایش بیکاری جوانان در کشور شده است، گفت: تمایل دولت به واردات کمر تولید داخلی را شکسته است و دولت کم‌کاری‌ها و ضعف مدیریت خود را به پای تحریم‌ها می‌نویسد.

كد خبر : ۸۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۵


نماینده تهران در مجلس هشتم گفت: کشور های استعماری، در حال حاضر به دنبال این هستند تا با استفاده از صادرات کالاهای آلوده خود به داخل کشور و با استفاده از پدیده بیو تروریسم صدمات جبران ناپذیری را متوجه کشور ما کنند.

كد خبر : ۸۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱


نماینده ولی فقیه در استان گفت: کار گشایی، ایجاد اشتغال و رفع بیکاری بالا ترین عبادت در این استان و سرکار رفتن جوانان، شادکردن دل مسلمان یا نجات یک خانواده  از مشکلات بالاترین عبادت است.

كد خبر : ۸۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲


رئیس دادگستری پلدختر گفت:علت اصلی تشکیل پرونده های قضایی در دادگستری پلدختر،بدهی های بانکی،تصادفات و اختلافات خانوادگی است که از این تعداد پرونده های ورودی هم 25درصد به صلح و سازش ختم می شود.

كد خبر : ۸۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: فروپاشی نظام خانواده، طلاق،فقر، بیکاری و خشونت های اجتماعی از مضرات پرخطر اعتیاد است که لازم است همه مردم به ضرر مواد مخدر آگاهی  پیدا کنند.

كد خبر : ۹۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: در جلسه افطاری که در محضر رهبر فرزانه انقلاب داشتیم ، گزارشی از برگزاری نه ساله تفسیر قرآن به حضرت آقا ارئه دادم که ایشان از این جلسه ابراز رضایت کردند و گفتند این جلسه کار خوبی است و از این جلسه تقدیر و تشکر کردند.

كد خبر : ۸۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵


«هدف اصلی از راه‌اندازی گروه‌های تروریستی تکفیری و اقدامات آنها در عراق و سوریه حمله به ایران بود اما قدرت نظام جمهوری اسلامی موجب شد آنها در همان عراق و سوریه زمین‌گیر شوند».

كد خبر : ۸۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶


باید منتظر نظر و واکنش فراکسیون زنان مجلس دهم نشست و دید آن‌ها درباره این عمل نامتعارف یکی از همکاران خود چه واکنشی نشان می‌دهند.

كد خبر : ۸۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵


اخیرا برخی از رسانه ها که مش اصلاح طلبی دارند با زیر سوال بردن مسئله انتصاب مدیران توسط استاندار لرستان،پروژه عبور از استاندار را کلید زدند.

كد خبر : ۸۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۷


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر می‌خواهیم به عدالت با این موضوع رفتار کنیم باید تمام عوامل بروز فیش های نجومی مورد بررسی قرار گیرد.

كد خبر : ۸۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۸


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خرم آباد گفت: حجاب کرامت و عزت می آفریند و به انسان  چه زن و چه مرد شخصیت می دهد  و ارزش زن به حجاب و کرامتش است .

كد خبر : ۸۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲


انعقاد عهد و پیمان بین عربستان و گروهک منافقین با حضور برخی از افراد و بویژه مریم رجوی نیز مدعی بر حرکت عربستان در راستای برنامه های منافقین است چنانکه طی ۳ سال اخیر شاهد گرایش و ملحق شدن بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ سعودی به گروهک داعش هستیم.

كد خبر : ۸۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۷


رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر خرم‎آباد گفت: در شرایطی که برداشت‎های متفاوتی در دنیای رسانه‌ به خصوص در فضای مجازی در خصوص نامگذاری یکی از پل‎های شهر خرم‎آباد ایجاد شده و متاسفانه دستمایه برخی بحث‌های غیرمنطقی شده است، لازم می‎دانم تمام ماجرا عنوان و قضاوت به مردم سپرده شود.

كد خبر : ۸۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۷


گفته می‌شود در پی تفاهم‌نامه‌ای میان معاونت امور زنان ریاست جمهوری و وزارت بهداشت قرار است زنان روسپی یا به قول عده‌ای «کارگران جنسی» کارت سلامت بگیرند و به نوعی یک شغل به مشاغل رسمی کشور اضافه شود!

كد خبر : ۸۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۳۰


عملیات مرصاد با فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب‌اسلامی و با پشتیبانی هوا نیروز ارتش اجرا شد  این عملیات در پنجم مردادماه 1367  رمز «یا صاحب الزمان (عجل‌الله تعالی وجه الشریف) ادرکنی» برای مقابله با حرکت منافقین نجام گرفت .

كد خبر : ۸۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵


نماینده بنیاد ملی عفاف و حجاب با بیان اینکه در طول 37 سال اخیر در موضوع حجاب کم کاری زیادی صورت گرفته است، گفت: باید سایتی برای معرفی پوشاک اسلامی ایرانی و فروشگاه‌های عرضه کننده این پوشاک راه اندازی شود.

كد خبر : ۸۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۰


دلنوشته های ی دختر شهید به خانم فاطمه حسینی نماینده مجلس که گفته بود حقوق های نجومی پدرش سهم او از سفره انقلاب است .

كد خبر : ۸۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۴


 مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت:  حضرت زینب (س) در رساندن پیام عاشورا الگو همه هست  و رسالت پیام این بانو    الگوی خبرنگاری است

كد خبر : ۸۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۹


اللهیار ملکشاهی، نماینده مردم کوهدشت و رومشکان خاطرنشان کرد: در سال 94 بخش وسیعی از مراتع و عرصه های جنگلی شهرستان کوهدشت دچار حریق شده و امسال نیز این روند ادامه دارد.

كد خبر : ۸۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


امام جمعه خرم‌آباد تنها راه پیشرفت اقتصاد کشور را اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست و گفت:برخی ها نسبت به پیشبرد اقتصاد نگاه غیر انقلابی دارند.

كد خبر : ۸۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۲


مسابقات كيوكوشين کای UFK بانوان كشور به ميزباني لرستان در مجموعه ورزشی تختی خرم آباد برگزار و لرستان مقام نخست این دوره از مسابقات را کسب کرد.

كد خبر : ۸۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامیدر پاسخ به هجمه‌هایی که علیه "سکینه خدا بنده‌لو" مربی تیم تیراندازی بانوان که در افتتاحیه المپیک با پوشش چادر حاضر شد، ایجاد شده گفت: من از این اقدام خانم خدابنده‌لو خوشم آمد؛ و این اقدام را در راستای اعتقاد ایشان به چادر می دانم.

كد خبر : ۸۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: بعضی از افراد هر ازچندگاهی با بیان خاطرات دروغین و یا پخش نوارصوتی به دنبال خدشه دار کردن چهره امام(ره) هستند.

كد خبر : ۸۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۹


کیمیا علیزاده در حالی پرچم پر افتخار ایران اسلامی را بر دوش گرفت و مدال برنز مسابقات المپیک را کسب کرد که حجاب اسلامی اش برای ایرانیان از مدال طلا هم بیشتر ارزش داشت و پاسخ محمکی به یاوه گویی کسانی بود که حجاب را محدودیتی برای زنان ایرانی تلقی می کنند.

كد خبر : ۸۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰


سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران ترکیب نهایی این تیم را برای حضور در جام کنفدراسیون والیبال آسیا مشخص کرد.

كد خبر : ۸۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: تروریست یکی از اساسی‌ترین معظلات جامعه جهانی است .

كد خبر : ۸۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۵


کیمیا علیزاده نماینده ۱۸ ساله کاروان المپیک، مدال خود را به شهید گمنام ۱۸ ساله‌ای که در محل فدراسیون تکواندو آرام گرفته است، تقدیم کرد.

كد خبر : ۸۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۹


در حالی مسئولین استان سیستان و بلوچستان وجود روستایی که همه مردان آن اعدام شده اند را تکذیب می کنند که معاون رییس جمهور همچنان بر صحت ادعای جنجالی خود پافشاری می کند.

كد خبر : ۸۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۰


همایش تجلیل از خیران، فعالان و مروجین ازدواج آسان در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵


همسر شهید دانشمند ایرانی در فاجعه منا گفت: کشورهای غربی در ماجرای 11 سپتامبر سه هزار کشته دادند و هنوز پس از 15 سال این ماجرا را تکرار می کنند و درصدد گرفتن انتقام از کشورهای دیگر هستند و به کشورهای افغانستان و عراق حمله می کنند و عروسی ها را تبدیل به عزا می کنند ولی دولت ایران فقط سکوت اختیار کرد.

كد خبر : ۸۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۷


خطیب نماز جمعه خرم‌آباد پذیرش fatf را به منزله پذیرش کاپیتولاسیون در عصر حاضر دانست و گفت:پیوستن به fatf منجر به خود تحریمی خواهد شد.

كد خبر : ۸۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ نماینده ولی فقیه در استان گفت: آل سعود انسان های گمراه، قصی القلب و قاتل هستند چرا که مسلمانان را کشتند .

كد خبر : ۸۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۲


«ساره جوانمردی»نماینده تیراندازی بانوان ایران در ماده تپانچه خفیف ۵۰ متر میکس موفق به کسب مدال طلا شد.

كد خبر : ۸۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۵


 حد اقل کاری که می شود برای مادران انجام داد خدمات رسانی فرهنگی و اجتماعی  به عده ی از  مادران استان  است که این خدمات رسانی موجب محکم شدن بنیان خانواده  و آرامش آنها می شود.

كد خبر : ۸۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۷


همایش بزرگداشت روز بهورزی در سالن اجتماعات مجتمع دانشکده بهداشت و پیراپزشکی خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۷


اولین همایش بنیاد ملی مادر با حضور مادران لرستانی در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۸


زنی را میشناسم من،زنی که با فقر می سازد، زنی که با اۺک می خواند، زنی که با حسرت و حیرت، گناهش را نمی داند، زنی که واریس پایش را، زنی که درد های نهانش را ز مردم می کند مخفی که یک باره نگویندش چه بدبختی چه بدبختی.

كد خبر : ۸۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۹


این اظهارات مولاوردی برای انتخابات شورای فرهنگی اجتماعی زنان، که یاد آور شکست اصلاح طلبان و بهانه های تقلبی خواندن نتایج انتخابات در سال های گذشته است در حالی صورت می گیرد که انتخابات شورا کاملا قانونی و در نهایت صحت و سلامت برگزار شده است.

كد خبر : ۸۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۹


داماد اعدامی که به اتهام قتل خواهرزاده‌اش هشت سال زندانی بود سرانجام با همکاری یک خیر موفق به پرداخت دیه ۲۰۰ میلیونی شد و یک شب مانده به عید غدیر از زندان آزاد شد.

كد خبر : ۸۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۰


نماینده ولی فقیه در استان گفت : هشت سال دفاع مقدس گنجینه ارزشمند و بی بدیلی است که باید به نسل های که  آینده این مرز وبوم را می سازند  منتقل کرد.

كد خبر : ۸۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۱


نماینده ولی فقیه در استان لرستان ضمن انتقاد از عدم حضور مسولان در نماز جمعه بیان کرد :تا مطلبی در نماز جمعه گفته می‌شود امام جمعه را تحت فشار می‌گذارند در حالی که نماز جمعه محل روشنگری است

كد خبر : ۸۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۲


رئیس پارلمان سوریه با اعلام اینکه عذرخواهی آمریکایی ها از دمشق به خاطر حمله به مواضع ارتش سوریه در دیر الزور ارزشی ندارد به تشریح نتایج سفر خود به ایران و راه حل واقعی بحران سوریه پرداخت.

كد خبر : ۸۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۸


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ایران در برجام به تعهدات خود عمل کرد ولی آمریکا به تعهدات خود  در این زمینه عمل نکرد.

كد خبر : ۸۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۹


مسئول کارگروه بانوان کمیته فرهنگی - آموزشی ستاد اربعین با اشاره به حضور گسترده بانوان در مراسم اربعین حسینی از نخستین حضور مبلغان زن، راویان زن واقعه عاشورا و کربلا، پاسخگویان به سوالات و شبهات، برپایی تجمع زنان عاشورایی و اربعینی ها در مراسم راهپیمایی اربعین امسال خبر داد.

كد خبر : ۸۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۳


طی دیدار نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی با معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص توسعه فضای درمانی و تخصیص پزشک متخصص در ازنا بحث و گفتگو ش

كد خبر : ۸۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۴


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی یک امانت است و نظم پذیری و رعایت قانون درجامعه نتیجه تلاش نیروی انتظامی است و نیروی انتظامی  مظهر امنیت نظم و قانون در جامعه است.

كد خبر : ۸۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: بد عهدی، دروغگویی و نفاق آمریکا بر کسی پوشیده نیست اما متاسفانه عده ای هنوز باور ندارند آمریکا  جنایتکار، خبیث و شیطان است.

كد خبر : ۸۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۶


دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر لرستان با بیان اینکه گویا دستگاه فرهنگی استان مأمور ترویج منکر و تجاوز به ارزشهای انقلاب است و ضمن تأکید بر لزوم برخورد قانونی با مسببان این بی حرمتی ها از مدیرکل ارشاد استان خواست از مردم و خانواده شهدا عذر خواهی کند.

كد خبر : ۸۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۶


حنان الفتلاوی تاکید کرد: شما یک رفتار و رویداد دموکراتیک از سعودی‌ها به من نشان دهیدتا آن را به کار ببرم. درحالی که سیستم حکومتی آل‌سعود تماما از مفاهیم دموکراسی به دور است .

كد خبر : ۸۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸


پولی که برای صنایع دستی خرج می‌شود، بلافاصله و مستقیم در جامعه محلی گسترده می‌گردد. این فرصتی است برای جایگزین کردن از کشورهای دیگر که بازار را احاطه کرده‌اند اما نماینده فرهنگ بومی آن کشور نیستند و عموماً کمکی به اقتصاد آن نمی‌کنند.

كد خبر : ۸۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸


عضو فراکسیون زنان مجلس تصریح کرد: ما در زمینه خانواده هیچ نهاد مشخصی مسئولیت ندارد و ما حتما باید قانون یا نهاد خاصی را برای خانواده و جوانان در نظر بگیریم و تا زمانی که قانون یا نهادی در این زمینه وجود نداشته باشد تنها موازی‌کاری و ظاهرسازی اتفاق می‌افتد و عملاً هیچ کاری انجام نمی‌دهیم.

كد خبر : ۸۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹


مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان گفت: اجرای تئاتری با محتوای غیر اخلاقی در لرستان اهانت به شهدا و رزمندگان بوده که مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان باید هر چه سریع‌تر از مردم عذرخواهی کند.

كد خبر : ۸۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹


در زمان شروع جنگ با حکم فرماندار آبادان، نماینده وی در سازمان بهزیستی بودم. به علت شرایط جنگی و خروج اکثر مردم از شهر، بچه های بی سرپرست بدون وجود مسئول در شهر به حال خود رها شده بودند...
كد خبر : ۸۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۴


 به مناسبت ششمین سالگرد شهدای دهه کرامت یادواره ای در حسینیه ثارالله خرم آباد به همت سپاه استان در خرم آباد برگزارشد.

كد خبر : ۸۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶


کار به جایی رسید که قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل از نماینده یونسکو درخواست کرد برای هماهنگی بیشتر، زمینه تربیت ایرانیان را در یونسکو فراهم کند و بعد از آن به کشور باز گردند! براستی چنین اظهاراتی از موضع ضعف و خود کم بینی آن هم از سوی مسئولین کشور چه موضوعیتی دارد؟! آیا اجازه دسترسی یونسکو به اطلاعات آموزشی و تربیتی فرزندانمان را نمی توان مصداق کامل نفوذ در حوزه فرهنگی، آموزشی و علمی دانست که بارها و بارها در فرمایشات و هشدارهای مقام معظم رهبری مورد انذار قرار گرفته است!

كد خبر : ۸۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸


نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد رقابت انتخاباتی در آمریکا را سقوط اخلاق دانست و گفت: در غرب و آمریکا هیچگونه انسانیت و ادبی در بین کاندیداها وجود ندارد

كد خبر : ۸۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰


در پی عدم برخورد قاطع با توهین کنندگان به مقام والای شهدا صدای اعتراض بانوان لرستان بلند شد.

كد خبر : ۸۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۲


تئاتر توهین آمیز "لیلی نام تمام دختران ایران زمین است" نقش بی تدبیری مدیرکل ارشاد لرستان در تایید این تئاتر و دفاع از آن دوستداران و دلسوختگان نظام را آزرده خاطر کرد.

كد خبر : ۸۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۳


انتقادها، کنش ها؛ واکنش ها، مجادله و تحلیل های مختلف در رابطه با نمایش "لیلی نام تمام دختران ایران زمین است" همچنان فضای نسبتا ملتهبی در جو فرهنگی و حتی سیاسی استان ایجاد کرده تا جایی که 8 تن از نماینده های 9گانه لرستان در مجلس خواستار عزل "حجت الاسلام حنان" مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان شده اند.

كد خبر : ۸۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۵


کارگران تئاتر«لیلی نام تمام دختران ایران زمین است» گفت: این تئاتر با مجوزه اداره فرهنگ و ارشاد لرستان در استان روی صحنه رفت و اعتراف می‌کنم که در آن به شهدا توهین شد اما دلیل اصرا مدیر ارشاد استان در دفاع از آن را نمی‌دانم.

كد خبر : ۸۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۶


نماینده ولی فقیه در لرستان با انتقاد شدید از اجرای نمایش موهن به دفاع مقدس در استان گفت: در این تئاتر هنجار شکنی و بدترین اهانت ها به شهدا و ارزش های اسلامی صورت گرفته است و از مسئولان می خواهیم که مسببین توهین به شهدا مجازات شوند

كد خبر : ۸۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۷


مدیر کل ستاد بحران لرستان گفت: خسارت ناشی از سیل اخیر در استان هفتصد و سه میلیارد تومان است که سیصد و پنجاه میلیارد تومان از این خسارت در بخش کشاورزی بوده است.

كد خبر : ۸۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۹


فرشته روح افزا در نشست تخصصی اشتغال زنان بایدها و نبایدها که در غرفه طنین یاس در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها برگزار شد با بیان اینکه مدل امروزی اشتغال زنان ما در جوامع غربی وجود ندارد، گفت:ما مخالف شغل زنان نیستیم اما یک خانم نباید شبیه یک آقا کار کند که در اثر بی‌توجهی به همسر آمار طلاق بالا رود.

كد خبر : ۸۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۰


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان به لزوم شناسایی نقاط حادثه خیز شهر خرم‌آباد تأکید کرد و گفت:مسئولان برای برطرف کردن مشکلات شهری خرم‌آباد چاره‌اندیشی کنند.
كد خبر : ۸۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۱


نشست خبری هفته بسیج در لرستان با حضور  معاون هماهنگ کننده فرماندهی سپاه  حضرت ابوالفضل (ع) استان برگزار شد.

كد خبر : ۸۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۵


نماینده بروجرد و اشترینان که در موکب لرستانی ها در نجف حاضر شد گفت: پیاده روی بزرگ اربعین جلوه ای از زندگی به سبک اسلامی و نشانه ای از جامعه مهدوی را نشان می دهد.

كد خبر : ۸۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۶


پیکر مرحومه مرضیه حدیدچی دقایقی قبل در حرم مطهر امام خمینی(ره) تشییع شد.

كد خبر : ۸۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۸


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: آمریکا و اروپا باید بدانند ملت ایران به آمریکا و اتحادیه اروپا اجازه تأسیس لانه جاسوسی و مرکز اختلاف‌افکنی در داخل کشور را نخواهند داد.

كد خبر : ۸۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۸


به همت بسیج جامعه پزشکی لرستان مراسم خطبه خوانی حضرت زینب (س) فردا همزمان با فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان برگزار می شود.

كد خبر : ۸۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۹


روح افزا با اشاره به اینکه در اسلام نه تنها حقوق زن را برابر می بیند بلکه بالاتر فرض می کند، افزود: وقتی اسلام مسئله تربیتی زن را معادل قرآن می‌بیند، این سند چه هست که بخواهد با من زن مسلمان در خصوص سیاست‌های مساوات اقتصادی حرف بزند؟! چرا عده‌ای متوجه نیستند که اسلام آنقدر حرف‌های بالاتر دارد که این اندیشه‌های فمینیستی پوسیده غربی به درد این جامعه نمی‌خورد.
كد خبر : ۸۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۹


کارشناس مذهبی گفت: گرچه سعادت نداشتیم در پیاده روی اربعین  حسینی (ع) حضور داشته باشیم ولی خدمت کردن به زائرین  هم کمتر از زیارت نیست و این خدمت در این موکب  قابل وصف نیست و این خدمت  را با کلام نمی توانیم بازگو کنیم.

كد خبر : ۸۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۹


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امروز حرکت اقتصادی به پشتوانه بسیج است و اقتصاد کشور را  باید به بسیج واگذارکرد لذا  امید تحقق اقتصادی مقاومتی در کشور به بسیج است .

كد خبر : ۸۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۱


به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج، جمعی از بانوان نخبه بسیجی به همراه  کارکنان بسیج جامعه زنان لرستان  با نماینده ولی فقیه دیدار کردند.

كد خبر : ۸۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۱


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: راه نجات کشور در جذب شدن به آمریکا نیست بلکه راه نجات کشور تکیه بر تفکر بسیجی است.

كد خبر : ۸۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵


تشکیک در انتخابات روندی است که از ابتدا همواره یکی از استراتژی های اصلاح طلبان به کار می رفته است اما این بار روحانی در دام معاون اصلاح طلب خود افتاد و روندی را طی کرد که در سال 88 برخی از اصلاح طلبان فریاد زده و امنیت کشور را به خطر انداخته بودند.

كد خبر : ۸۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۷


آیت اله سید نقی شاهرخی نماینده اسبق مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری درگذشت.

كد خبر : ۸۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۷


امروز همزمان با سالروز رحلت جانگداز  پیامبراکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)  و شهادت امام رضا (ع) سراسر استان  غرق در و ماتم اعزا شد.

كد خبر : ۸۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۸


نمایندگان مردم درمجلس با تاکید بر ضرورت ارتقا امنیت زنان در برابر خشونت، معتقدند قوانین مدنی باید در این زمینه اصلاح شود تا پیش از برخورد کیفری بتوان از بروز خشونت جلوگیری کرد البته ‌آنها تعیین تکلیف لایحه تامین امنیت زنان را در این زمنیه بسیار موثر می‌دانند.

كد خبر : ۸۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۹


استاد حوزه علمیه قم گفت: آمار رشد طلاق کشور به6/4 دهم درصد و رشد ازدواج به 5/6 دهم  درصد رسیده است و این نشان دهنده این است که طلاق از ازدواج سبقت گرفته است.

كد خبر : ۸۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۳


رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی گفت: حضور عضو تیم بانوان روی سکوی قهرمانی کنار نماینده اشغالگر قدس را به وزیر گزارش داده و بزودی با با خاطیان برخورد می کنیم.

كد خبر : ۸۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۳


تهمینه ورزش ایران گفت: من تحت هیچ شرایطی کشتی رژیم غاصب اسرائیل را داوری نمی کنم  حتی به قیمت از دست دادن درجه داوری بین المللی که بیست و پنج سال برایش زحمت کشیدم.

كد خبر : ۸۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۸


رئیس هیئت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت گفت: وزیری عضو هیئت مدیره ۱۸ شرکت است که با فشار آن‌ها را کنار گذاشت اما امروز ۱۴ شرکت در دست همسر و فرزندان او است.

كد خبر : ۸۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۱


اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس توانستند موافقت برخی از مراجع را برای تغییر قانون و افزایش سن ازدواج دختران کسب کنند.

كد خبر : ۸۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۷


قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: کلینیک ناباروری برای نخستین بار در استان لرستان راه‌اندازی می‌شود. نوشته کلینیک ناباروری در استان لرستان احداث می‌شود اولین بار در سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان پدیدار شد.

كد خبر : ۸۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: اوج بصیرت مردم  در ماجرای فتنه 88 بود که با حضور خود در راهپیمایی  9 دی  به نمایش گذاشتند.

كد خبر : ۸۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹


نماینده ولی فقیه استان گفت: مهم ترین رسالت مسئولین آموزش و پرورش  تعلیم و تربیت  و آشنایی دانش آموزان در ز مینه نماز و قـرآن است و

و اقامه نماز ازاولین وظایف آنها به شمار می رود.

كد خبر : ۸۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۳۰


مسابقات قهرمان کشوری قهرمان قهرمانان بانوان سبک سی شین کیوکوشین جهانی، در مجموعه ورزشی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.

كد خبر : ۸۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱


رییس بیمارستان هفت تیر گفت: بخش زنان و زایمان بیمارستان  هفت تیر تا یک ماه آینده آماده است  که در این بخش  3 پزشک زنان و زایمان داریم که علاوه بر آنها یک پزشک دیگر درخواست دادیم.

كد خبر : ۸۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: انتظار می رود والدین مقدمات ازدواج فرزندانشان را مهیا کرده و بانک ها نیز تسهیلات ازدواج را آسانتر پرداخت کرده تا از زنگ خطری که پیشروی ماست جلوگیری به عمل آوریم.

كد خبر : ۸۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۳


به جز حاکمیت اسلام و قوانین و آموزه های آن در نظام حقوقی، اجتماعی و سیاسی و .. جامعه و بعلاوه درخشش الگوهای بی نظیر اسلامی برای زنان جامعه و فعالیت زنان فرهیخته نه شرقی نه غربی در کشور ما، صاحبان افکار فمینیست ایرانی باید توجه داشته باشند که علت شکست افکار التقاطی شان از درون خود آنهاست چیزی که غرب یک بار آن را در نوعی دیگر تجربه کرده و اینکه آنها تجربه تلخ غربیان را مزه مزه می کنند.

كد خبر : ۸۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴


سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای رسیدگی به وضعیت درمان "زهرا" دختر جوان دلفانی که ۱۶ سال درگیر دو بیماری نادر است دستور رسیدگی فوری و ویژه داده است.

كد خبر : ۸۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷


نماینده زن پارلمان عراق در برنامه زنده تلویزیونی با دفاع از حضور فرمانده نیروی سپاه قدس ایران در عراق، گفت: اگر سعودی‌ها فرد شجاعی مثل قاسم سلیمانی دارند، برای دفاع از عراق بفرستند.

كد خبر : ۸۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷


دور رفت چهاردهمین دوره مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور در فصل ۹۶- ۹۵ به میزبانی شهرستان کوهدشت در حال برگزاری است.

كد خبر : ۸۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸


نماینده مردم تهران در مجلس هشتم، تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی را "نقطه امید" برای بهبود وضعیت کنونی کشور دانست.

كد خبر : ۸۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱


پس از کش وقوس فراوان و با بازی کردن با شخصیت اهالی فرهنگ بالاخره،روانشاد به عنوان سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی خرم آباد منصوب شد.

كد خبر : ۸۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱


این همه گستاخی و بی پروایی، این همه جسارت بین المللی برای به خون کشیدن خیابان ها و معابر کشورهای مسلمان یا مسلمانان در سایر کشورها به خاطر بی توجهی مدافعان حقوق بشر است. اسرائیل وسایر کشورهای تروریسم پرور واقفند که قدرت های غربی بهترین حامی و سهامدار در این جنایات هستند! آنها با کشار و نسل کشی مسلمانان در اقصی نقاط جهان به دنبال ایجاد هولوکاستی واقعی علیه اسلام هستند.

كد خبر : ۸۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱


مدیر کل ارشاد لرستان گویا قصد دارد همواره در کانون توجهات و مرکز حاشیه ها قرار بگیرد هر از چند گاهی دست به کار های شیطنت آمیزی می زند.

كد خبر : ۸۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۳


مدیرکل حاشیه ساز لرستانی، با گذشت بیش از سه ماه از اجرای نمایش موهن به خانواده های شهدا قصد عذرخواهی  از مادران شهدا را ندارد.

كد خبر : ۸۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۴


مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان از برپایی نمایشگاه  «دستاوردهای اقتصادی زنان و ترویج کالای ایرانی» در ایام دهه فجر امسال خبر داد.

كد خبر : ۸۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۶


نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه ششم توسعه برای تحکیم بنیان خانواده موادی به تصویب رسیده است که امیدواریم درباره بودجه نیز بتوانیم مبالغی را برای تقویت بنیه خانواده اختصاص دهیم.

كد خبر : ۹۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۸


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:شهامت و فداکاری آتش نشان ها بوده است که این آتش نشان های عزیز با فداکاری و ایثار جان شان را در خطر انداختند تا مردم کاسب آن ساختمان آسیب نبینند و لذا  این فداکاری و شهامت قابل تحسین است.

كد خبر : ۹۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۱


مسئولان متوجه باشند که خطر نفوذ از طریق آژانس‌های سازمان ملل به مراتب بیشتر از سفارت کشورهای غربی است، چرا که برای این کار از مواهبی چون حساسیت کمتر نهادهای امنیتی، پیاده نظامی آماده و دسترسی‌هایی بی‌حد برخوردارند؛ مواهبی که هیچ سفارتی ندارد.

كد خبر : ۹۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵


ذوالقدر گفت: «بازنشستگی زنان با 20 سال خدمت» در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی نیز تایید شده است، این مطالبه خود زنان بوده است و ما تمام تلاش خود را کرده تا این طرح به تصویب برسد و اکنون منتظرنظر شورای نگهبان هستیم.

كد خبر : ۹۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۶


نماینده مردم تهران در مجلس پنجم گفت: مردم همه متحجر هستند و تا زنان کاری نکنند چیزی به دست نمی‌آید.

كد خبر : ۹۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱


همایش انقلاب اسلامی زن هویت باز یافته با شعار انقلاب اسلامی، هویت دینی، ترویج معنویت ، فرهنگ و تمدن اسلامی در لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۹۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸


مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه استان گفت:در زمان انقلاب اسلامی زنان قدر شناس امام بودند چرا که امام همانند  پیامبر به زن شخصیت هویت و عزت بخشید.

كد خبر : ۹۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸


استاندار در اقامه نماز وحدت گفت:وحدت  محور حول رهبری و ولایت در انقلاب است که همین باعث رمز پیروزی و موفقیت در کشورمان شده است.

كد خبر : ۹۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹


بسياري بر اين باور بودند كه ورزش كردن با تغيير حجاب و پوشش بانوان ايراني، كاري دشوار و نشدني است. اما با گذشت سي و هفت سال از انقلاب، شاهد آن هستيم كه حجاب نه فقط مانعي براي روي آوردن بانوان به ورزش نشد، كه به يكي از موفقيت هاي بانوان در ورزش نيز تبديل شد.

كد خبر : ۹۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰


در مراسمی با حضور امام جمعه،نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس و جمعی از مسئولان محلی مراسم اهدای جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۹۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:  سوگواری ایام فاطمیه در استان باید با عظمت برگزار شود ما تا امروز جشن و چراغانی به مناسبت پیروزی انقلاب داشته ایم و از فردا باید برای حضرت فاطمه(س) سوگواری کنیم.

كد خبر : ۹۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲


طاهری با اشاره به شواهدی که نشان می دهد در ترکیه، پاکستان، لبنان و چند کشور دیگر بازگشت به سبک زندگی اسلامی و حجاب رخ داده است، بیان کرد: یکی از اثرات انقلاب بیداری زنان کشورهای اسلامی و غیر اسلامی است که تحت تاثیر غربزدگی قرارگرفته بودند. همانطور که انقلاب ما باعث بیداری در جهان اسلام شد، زنان ایرانیِ متحول شده نیز به عنوان الگو و نماد مقاومت برای زنان مسلمان و غیرمسلمان جهان شدند.

كد خبر : ۹۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴


 همسر شهید زنده لرستانی گفت: بانوان لرستان ایثارگر دیگری هستند که از این بانوان در جشنواره بین المللی اسوه‌های صبر و مقاومت در زمینه‌های دیگر  بایدتجلیل کرد.

كد خبر : ۹۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴


نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از خروج 8هزار زن ازچرخه اشتغال با اجرای قانون بازنشستگی 20ساله زنان خبر داد و گفت: با اجرای این قانون نیروهای جوان جایگزین و وارد بازار کار می شوند.

كد خبر : ۹۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۸


دختران قبل از ورود به دانشگاه در یکی از دشوارترین صحنه‌های رقابت علمی یعنی کنکور شرکت می‌کنند و پذیرفته شدن آنها در این رقابت احساس کارآمدی و عزت نفس آنها را افزایش می‌دهد.

كد خبر : ۹۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹


تنها دانشکده علوم قرآنی لرستان که چندسالی از افتتاح آن نمی گذرد به دلیل عدم برخورداری از امکانات آموزشی و رفاهی در آستانه انحلال قرار گرفت.

كد خبر : ۹۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: خط مقاومت امروز رژیم صهیونیستی را به افول برده و آن را ذلیل کرده است همان رژیم صهیونیستی که خودش را سد نفوذناپذیر می‌دانسته است.

كد خبر : ۹۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۶


این بند تاکنون در جریان بررسی در شورای نگهبان، مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار گرفت. تا این‌که روز گذشته محمد خدابخشي، سخنگوي كميسيون تلفيق لايحه برنامه ششم از آخرین تغییرات و وضعیت آن خبر داد.

كد خبر : ۹۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۰


چند روزی است فیلمی با عنوان توهین به قوم لر توسط"حسن ریوندی" و "محمود شهریاری" در فضای مجازی پخش شده که انتشار آن موجب واکنش مردم مناطق لرنشین، هنرمندان، ورزشکاران و نمایندگان مجلس این مناطق شده است.

كد خبر : ۹۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


نماینده ولی فقیه در استان گفت: یکی‌از اهداف  مقدس انقلاب اسلامی ایران رفع محرومیت و حمایت از نیازمندان بود.

كد خبر : ۹۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: خوشبختانه توانسته ایم  تا به امروز کمک هزینه جهیزیه به شش هزار و 604 نفر با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد تومان مدد جویان را  پرداخت که از این تعداد هزار و 300 جهیزیه  موسسه خیریه حضرت رقیه (س)  را تامین کرده ایم.

كد خبر : ۹۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


یک سرجوخه زن در کمپ نظامی Lejeune در کارولاینای شمالی توسط همقطار مرد خود تعقیب شد و این مرد از او در حال تعویض لباس مخفیانه عکس گرفت و در فضای مجازی منتشر کرد.

كد خبر : ۹۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۱


زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به همراه هوشنگ بازوند استاندار لرستان، محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، غلامرضا سلیمانی مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری لرستان، احسان جهانیان فرماندار الیگودرز و جمعی از مسئولان استان و شهرستان الیگودرز از ستاد هماهنگی خدمات سفر در الیگودرز بازدید کردند.

كد خبر : ۹۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۸


مسئول موسسه خیریه آبشار عاطفه ها استان از برگزاری اولین جشنواره آرزوهای ایتام درلرستان با هدف برآوردن آرزوهای یتیمان خبر داد.

كد خبر : ۹۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


هر لحظه برای دیدن حضرت آقا لحظه‌شماری می‌کردم و گاهی نیز تصویر می‌کردم که خواب می‌بینم، دیدار مقام معظم رهبری برایم معجزه بود.

كد خبر : ۹۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: نیاز جامعه در شرایط کنونی داشتن مدیران انقلابی است، و لذا برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مولد نیازمند به وجود مدیران انقلابی هست .

كد خبر : ۹۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۴


برخی نمایندگان مجلس و کارشناسان سیاسی با اشاره به فرمایشان رهبر انقلاب در آغاز سال جدید، معتقدند سال گذشته یکی از بدترین سال‌ها برای تولید ملی و اشتغال بود و دولت در کلاس اقتصاد مقاومتی رفوزه شده است.

كد خبر : ۹۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۶


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: :نام‌گذاری سال که  نیاز اصلی کشور یعنی اقتصاد، اشتغال و رفع بیکاری در جامعه است لذا تحقق شعار سال با انتخاب فرد اصلح در انتخابات اتفاق می افتد.

كد خبر : ۹۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۱


عضو لیست امید تهران و دختر صفدرحسینی ، درکانال تلگرامی اصلاحات نیوز در میان نمایندگان لیست امید تهران، به عنوان کم کارترین نماینده انتخاب شد.

كد خبر : ۹۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵


همزمان با ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، حدود 18 هزار زن نیز برای حضور در شوراها ثبت نام کردند، اما آیا این تعداد می توانند در مراحل بعدی میزان مشارکت خود را افزایش دهند؟ سوال دیگر آن است که آیا از تاثیر نگاه زنانه برای داشتن شهر و روستایی بهتر،اطلاع کافی داریم؟

كد خبر : ۹۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۵


ضعف قانون انتخابات ریاست جمهوری خنده بازار شده که انسان را به یاد حرکات چارلی چاپلین روی صحنه تئاتر می اندازد.

كد خبر : ۹۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶


اولین هفته از سری مسابقات لیگ دسته یک بانوان کشور به میزبانی شهرستان کوهدشت برگزار شد.

كد خبر : ۹۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶


داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: بیمه زنان خانه‌دار حتماً باید اجرایی شود و همچنین بیمه زنان روستایی و عشایری حتماً باید اجرایی شود.

كد خبر : ۹۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۱


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: افراد با برگزاری کنسرت های موسقی به دنبال تجارت کنسرت هستند و می خواهند جیب های خودشان را پر کنند و این خلاف شرع و حرام هست  و باید لغو شود.

كد خبر : ۹۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۱


استاندار لرستان با اشاره به این‌که کمک به بازسازی عتبات عالیات مانند کمک در زمان جنگ است، گفت: نام مردم لرستان بر روی درب ورودی سرداب غیبت امام زمان(عج) حکاکی شود.

كد خبر : ۹۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲


معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: مجوزی برای برگزاری کنسرت بانوان در لرستان از سوی فرمانداری خرم‌آباد صادر نشده است.

كد خبر : ۹۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت:اگر می‌خواهیم درد جامعه را درمان کنیم باید به فکر اشتغال و تولید باشیم .

كد خبر : ۹۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴


طی روزهای اخیر خبری مبنی بر برگزاری کنسرت بانوان در 14 و 15 اردیبهشت ماه منتشر شد که در همان روز انتشار صدای اعتراض ها بلند شد و انتقاداتی بر این کنسرت وارد شد.

كد خبر : ۹۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۶


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: امنیت شغلی و معشیت کارگران دو مسئله بسیار مهمی هست که باید به آنها توجه شود  و از آن نباید غافل بود.

كد خبر : ۹۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۱


به مناسبت هفته عقیدتی سپاه  نشست خبری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اصحاب رسانه در استان برگزار شد.

كد خبر : ۹۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۲


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: تمام تلاش سپاه پاسداران این است که مردم حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند؛ امنیت و آرامش در انتخابات و سلامت انتخابات  مورد نظراست.

كد خبر : ۹۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۲


تیم هیئت فوتسال بانوان کوهدشت در دور پایانی مسابقات فوتسال دسته یک کشور مقابل پیروزی کامیاران، نتیجه را واگذار کرد.

كد خبر : ۹۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۵


معاون سابق شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده با گلایه از عملکرد نمایندگان مجلس از جمله رئیس مجلس و زنان نماینده نسبت به کاهش ۱۱روزه مرخصی مردان در زمان تولد فرزند انتقاد کرد و گفت: در کشورهای دیگر سه ماه مرخصی می‌دهند و حتی حمایت مالی هم می‌کنند.

كد خبر : ۹۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: معلم نقش حیات‌بخشی دارد و حیات جامعه به معلم بستگی دارد، علم و معلم وسیله‌ای هستند برای ارتباط انسان باخدا چراکه معلم  است که انسان را به معراج می‌رساند.

كد خبر : ۹۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۸


پدر "ملیکا" دختر بچه مبتلا به بیماری پوستی ایکتیوز با بیان اینکه هیچ ارگان و وزارتخانه‌ای حمایت از درمان بیماری "ملیکا" را قبول نمی‌کند، گفت: استاندار البرز ۳ سال است که به من قول کار داده است.

كد خبر : ۹۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۱


صندوق بین المللی پول دولت یازدهم را پرخرج ترین دولت ایران معرفی کرد و از افزایش ۲ برابری ریخت و پاش هزینه ای در این دولت نسبت به دولت قبل خبر داد.

كد خبر : ۹۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۴


نماینده سابق مردم تبریز در مجلس هفتم گفت:چرا کشور فرانسه وسایل آرایش را بر ما تحریم نمی کند برای اینکه می خواهد با فرهنگ بانوان کشورمان بازی کند و فرهنگ در ایران را می خواهد تضعیف کند.

كد خبر : ۹۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: با تکیه بر ظرفیت های درونی و توانمندی های داخلی و همچنین هوشیاری رهبری و تبعیت از ایشان است که تحریم های اقتصادی دشمن را بی اثر کرده است .

كد خبر : ۹۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۹


نمازگزاران خرم آبادی در مصلی الغدیر رای خود را به صندوق انداختند .

كد خبر : ۹۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۹


مسئول روابط عمومی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان گفت: مراسم اولین سالگرد شهادت دو سردار لرستانی مدافع حرم، با حضور قشر مردم و مسئولین استانی و نظامی برگزار می‌شود.

كد خبر : ۹۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۲


نماینده ولی فقیه در استان گفت:آمریکا در برابر قدرت ایران اسلامی احساس ضعف و ناتوانی می‌کند؛ و جرات حمایت از تجاوز و متجاوزان را ندارند و به دنبال سود منفعت های خود و تجارت سلاح هستند.

كد خبر : ۹۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۳


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: آل سعود می خواهد ایران را از حمله نظامی بترساند، مطمئن باشد که شما حمله نظامی به ایران را به گور خواهید برد.

كد خبر : ۹۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۵


معاون سابق شورای فرهنگی اجتماعی زنان با اشاره به اینکه طرح برابری جنسیتی مورد نظر سازمان ملل در سطح منطقه در حال اجراست اعلام کرد: ریاست نهاد زنان سازمان ملل با رأی گیری مخفیانه به معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ایران اعطا شده تا با استفاده از مقبولیت ایران در منطقه اهداف برابری جنسیتی دنبال شود.

كد خبر : ۹۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸


چرا از ۲۹۰ نماینده مردم در خانه ملت، فقط حدود ۱۰نفر درباره این سند موضع گیری کردند؟ چرا بقیه نمایندگان نظرشان را به صورت شفاف بیان نمی کنند؟ مردم با چه تضمینی کودک خود را به مدارسی بسپرند که شنیع ترین رفتارها در آن عادی سازی می شود؟ آیا این نشان دهنده همان نفوذ فرهنگی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند، نیست؟!

كد خبر : ۹۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۰


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: دولت جدید به وعده هایش عمل کند و توجه به نیازمندان، پیشرفت جامعه و اقتصادمقاومتی با تکیه بر توان و ظرفیت  داخلی اهم برنامه هایش باشد.

كد خبر : ۹۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۲


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: ما باید قدر زحماتی که امام بزرگوار و شهدا در را ه انقلاب انجام دادند را بدانیم چرا که خون پاکترین انسان ها در این راه ریخته شد و باید حفظ  شود.

كد خبر : ۹۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۵


زهرا دختر بیمار دلفانی به دلیل بیماری و نداشتن هزینه‌های درمان این روزها خوراکی فروشی می‌کند و پس از ماه‌ها درد و رنج همچنان منتظر عملی شدن وعده مسئولان برای درمان بیماری‌اش است.

كد خبر : ۹۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


نماینده خرم آباد در مجلس شورای اسلامی ضمن تایید شهادت یکی دیگر از بانوان لرستانی گفت: یکی دیگر از بانوان لرستانی به نام مهدیه هراتی به جمع شهدای تروریستی داعش در تهران پیوست.

كد خبر : ۹۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۸


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت:بدون تردید حادثه تروریستی که در تهران صورت گرفت قطعاً از سوی مردم ایران بی پاسخ نخواهد ماند.

كد خبر : ۹۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰


نماینده امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان لرستان از چاپ کتاب «ورزشکاران و جوانان زیر چتر حجاب و عفاف» در این استان خبر داد.

كد خبر : ۹۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: سند2030 در تناقض با استقلال کشور است واین سند تهدیدی برای فرزندان ایران محسوب می شود که دولت و وزراتخانه باید هر چه سریعتر لغو و ابطال سند 2030را اعلام کند.

كد خبر : ۹۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۳


زمزمه هایی مبنی بر وزارت تعدادی از زنان فرهیخته در دولت جدید تدبیر و امید به گوش می‌رسد و از جمله وزارت خانم شهیندخت مولاوردی بر وزارتخانه ی آموزش و پرورش! فارغ از صحت یا کذب بودن این خبرها ضروری است مروری بر عملکرد و نوع گفتمانی که در دوره معاونت خانم مولاوردی بر سپهر موضوعی زن و خانواده در کشور ایجاد شده است، داشته باشیم تا معلوم شود ایشان در یک معاونت چند مرده حلاج بوده تا اینکه بخواهد سکان دار وزارتخانه ی مهمی مانند آموزش و پرورش شود.

كد خبر : ۹۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹


قائم مقام دانشگاه پزشکی لرستان گفت:خیرین سلامت استان احداث کلینیک کانسر زنان، به همراه سرای بیمار، و مرکز ناباروری را در دستور کار خود دارند.

كد خبر : ۹۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۳۰


روایت محفل ۱۰ ساله تفسیر قرآن آیت‌الله میرعمادی حکایت کودکانی است که پای درس قرآن قد می‌کشند و شب‌های رمضان برایشان ماندگار و خاطره‌انگیز می‌شود.

كد خبر : ۹۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۴


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: فروپاشی نظام خانواده، طلاق،فقر، بیکاری و خشونت های اجتماعی از مضرات پرخطر اعتیاد است که لازم است همه مردم به ضرر مواد مخدر آگاهی  پیدا کنند.

كد خبر : ۹۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۵


مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: تيم‌ پزشکی بسيج جامعه پزشكي لرستان به مناطق محروم و سخت گذر عشایرنشین سپیدشت اعزام شد.

كد خبر : ۹۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰


نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در لرستان گفت: همزمان با سالروز شهادت امام صادق (ع) 6شهید گمنام دوران دفاع مقدس در چهار نقطه استان لرستان تشییع و خاک سپاری می شوند.

كد خبر : ۹۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: ما باید حافظ انقلاب  و فرهنگ غنی دفاع مقدس  باشیم و آن را به نسل بعدی  منتقل کنیم، و هرچه ما  برای دفاع مقدس هزینه کنیم قطعا تبدیل به سرمایه خواهد بود.

كد خبر : ۹۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷


رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در لرستان به بحث مددکاری بانوان توجه کرده‌ایم چون اکثر سرپرست خانواده‌ها از بانوان هست و مددکاری‌ها  نیز باید بیشتر برای خانم‌ها باشد.

كد خبر : ۹۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷


با وجود این که از زمان اجرای تئاتر موهن در هفته دفاع مقدس موج عظیمی از انتقادات، واکنش ها و بیانیه ها ازسوی طیف ها و اقشار مختلف بر روی درگاه های خبری مبنی بر محکومیت آن منتشر شد اما بعد از گذشت 10ماه هنوز کوچکترین برخوردی با مسببان آن صورت نگرفته است.

كد خبر : ۹۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸


اولین یادواره شهدای شهرک بدر آبادبا حضور مسئولین لشگری و استانی و همچنین خانواده معزز شهدا برگزار شد.

كد خبر : ۹۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲


استاندار لرستان از راه‌اندازی مرکز ناباروری با کمک ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان لرستان خبر داد.

كد خبر : ۹۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳


«فاطمه خمیس» معتقد است غلبه بر داعش، نقشه آمریکا برای ایجاد خاورمیانه بزرگ را به شکست کشاند و توصیه‌های امام خامنه‌ای تاثیر بسیاری در کسب این پیروزی در سوریه و عراق داشت.

كد خبر : ۹۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۵


دولت در لایحه بودجه سال ۹۷ کل کشور سقف وام ازدواج برای هر یک از زوجین را همان ۱۰ میلیون تومان فعلی پیشنهاد کرده است.

كد خبر : ۹۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹


تیم فوتبال بانوان خیبر لرستان به عنوان تنها نماینده استان لرستان در لیگ برتر فوتبال بانوان با مشکلاتی رو برو  است و در جدول رده بندی رقابت ها وضعیت مناسبی ندارد.

كد خبر : ۹۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳


کارشناسان در همایش امنیت زنان در فضای عمومی با محوریت آزار خیابانی به تحلیل وضعیت آزار خیابانی زنان از دیدگاه جامعه‌شناختی، روان‌شناختی، حقوقی، اجتماعی و ارائه راه‌حل‌هایی بر بهبود وضعیت آن پرداختند.

كد خبر : ۹۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۸


نمایندگان محترم به این سوال اساسی نیز در کمال صراحت و قاطعیت پاسخ دهند که چه فکری به حال امرار معاش کارگران کارخانه های تعطیل شده در این چند سال کرده اند و یا چه دفاعی از مردم زلزله زده و بی خانمان غرب کشور نموده اند؟!

كد خبر : ۹۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۳۰


دستگاه های فرهنگی دولت اعتدال که در انعکاس مسائل ارزشی پای لنگی دارند این بار در آموزش وپرورش لرستان اقدام به انتشار کتب آموزشی کرده اند که در تهیه آن قصوراتی رخ داده است.

كد خبر : ۹۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۲


سؤال اساسی که باید از مدافعان لایحه حمایت از زنان در برابر خشونت پرسید این است که منتقدان آن بر «الگوبرداری واضح و مشهود متن لایحه از اسناد سازمان ملل و قوانین غربی» تأکید دارند، چرا نه تنها هیچ دفاعی در برابر این نقد نداشته بلکه طیبه سیاووشی بر آن نیز صحه می گذارد.

كد خبر : ۹۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۹


عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان با اشاره به صحبت های اخیر رئیس جمهور در خصوص موظف بودن مسئولین به پاسخگویی گفت: اگر در مورد نبود امکانات و آینده روشنی برای جوانان در مباحث خانواده، ازدوام، اشتغال و... قوانینی اجرایی نشده سوالی هست باید از معاونت امور زنان ریاست جمهوری که شماره آن را به راحتی می توان از 118 هم دریافت کرد، پرسیده شود.

كد خبر : ۹۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۹


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین