امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۷

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۵۹    عبارت مورد جستجو: مینو اصلانی

موج دوم: مسوول سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: رییس جمهور آینده باید برنامه جامعی برای مقابله با بحران جمعیت در کشور داشته باشد و سیاست‌های کاهش جمعیت را تغییر دهند.

كد خبر : ۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


آساره خبر: آیین افتتاحیه بیستمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم ویژه خواهران بسیجی صبح امروز با حضور مینو اصلانی مسئول بسیج جامعه زنان کشور، حاجی زاده مسئول بسیج جامعه زنان استان البرز و حجت الاسلام موحدی نماینده ولی فقیه سپاه امام حسن مجتبی(ع) در اردوگاه شهید رجایی برگزار شد.

كد خبر : ۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


مسئول بسیج جامعه زنان کشور گفت: شهدای زن، می توان به عنوان الگوی سوم زن مسلمان به جهان معرفی کرد ضمن اینکه تقویت هویت بخشی به جوانان باید در رأس برنامه های حلقه های صالحین قرار گیرد.

كد خبر : ۱۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


مسئول بسیج جامعه زنان کشور در نشست خبری تشریح برنامه های هفته بسیج این سازمان از تجلیل یکصد زن اسوه در سطح ملی در همایش " طلیعه داران ایثار"خبر داد.

كد خبر : ۱۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


مراسم اختتامیه نخستین کاروان " میثاق زنان اهل قلم با شهدا" دیشب در آبادان برگزار شد.

كد خبر : ۱۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


مسئول بسیج جامعه زنان کشور گفت: حماسه نهم دی ماه یکی دیگر از اتفاقات مبارکی است که می تواند الگوی سایر ملل مسلمان برای حفاظت و حراست از دستاوردهای انقلابی و حفظ آرمان های اسلامیشان باشد .

كد خبر : ۱۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


مسئول بسیج جامعه زنان کشور گفت: حماسه نهم دی ماه یکی دیگر از اتفاقات مبارکی است که می تواند الگوی سایر ملل مسلمان برای حفاظت و حراست از دستاوردهای انقلابی و حفظ آرمان های اسلامیشان باشد.

كد خبر : ۱۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور، با بیان اینکه سبک زندگی شهید سیده طاهره هاشمی بر گرفته از فرهنگ عاشورا است، فرهنگی که راه آرمان های اسلامی و دفاع از ولایت جان می بازد، گفت: همه نسل ها به وجود چنین نوجوانی می بالد می تواند به او تکیه کند و راست قامت بایستد.

كد خبر : ۱۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


رییس بسیج زنان کشور گفت: نتایج یک تحقیق نشان می دهد، نوع نگاه مردان نقش بسزایی در بدحجابی همسران خود دارند.

كد خبر : ۲۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


بیست و یکمین دوره مسابقات قرآنی خواهران بسیجی سراسر کشور با معرفی نفرات برتر در سه رشته حفظ ، قرائت و مفاهیم به پایان رسید.

كد خبر : ۳۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


رئیس بسیج جامعه زنان کشور خطاب به بان کی مون: وارد جبهه خطرناک غرب در جنگ "علیه هویت زن" نشوید و تعریف متعفن «حقوق زن در اندیشه های غربی» را به رخ «حقوق و جایگاه متعالی زن مسلمان ایرانی» نکشید. چشمان خود را باز کنید، چرا که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و به یمن نگاه و اندیشه های متعالی امام خمینی (ره) هر روز شاهد حضور پرنگ زن ایرانی در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی و کسب کرسی های علمی هستیم و آنچه که عیان است، چه حاجت به بیان است؟

كد خبر : ۳۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


رئیس بسیج جامعه زنان گفت: تاکنون بارها از دستگاه قضا خواسته شده است جایگاه چادر را با استفاده از آن برای زنان زندانی خدشه دار نکنند و امیدواریم آقای لاریجانی مانند رؤسای قبل به این موضوع نگاه نکنند و با جدیت آن را در دستور کار خود قرار دهند.

كد خبر : ۳۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۲


بانوی مبارز انقلاب الجزایر در نشستی صمیمی با رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور دیدار کرد و گفت: افتخار می کنم زنانه ایرانی چنین در عرصه های مختلف فعال هستند.

كد خبر : ۳۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۶


مینو اصلانی، خواهان اشد مجازات عاملان اسیدپاشی شد و گفت: طبق قوانین شرعی و فقهی قصاص باید مطابق همان عملی باشد که فرد خاطی انجام داده است و قوه قضاییه باید سریع و قاطع با عاملان این جنایات برخورد کند.

كد خبر : ۳۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۳۰


رئیس بسیج جامعه زنان کشور گفت: قوه قضاییه با نشریات و روزنامه‌هایی که اسید‌پاشان را با آمران به معروف پیوند زدند، برخورد قاطع کند.

كد خبر : ۳۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


مینواصلانی گفت:«مرکز عالی زنان و خانواده، فراقوه ای است و با هدف راهبری فکری و سامان بخشی مسائل زنان و خانواده در سه حوزه نظر، فرهنگ و اجرا؛ با ثبات و هدفمند نهادهای تحقیقاتی نخبگانی، دولتی و مردمی در حوزه زنان را ساماندهی کند.»

كد خبر : ۳۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


مسئول بسیج جامعه زنان کشور، گفت: مجازات سران فتنه حق ملت انقلابی ایران است البته نظام با سران فتنه (موسوی و کروبی) نهایت رأفت را بکار برد این در حالی بود که جرم خیانت که باعث هزینه های زیادی برای کشور از جمله تحریم ها و ترور دانشمندان هسته ای بود کمتر از اعدام نبود.

كد خبر : ۴۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: حضور مشاوران متخصص و مبتنی بر آموزه‌های دینی در دادگاه‌های خانواده برای کاهش طلاق توافقی باید تقویت شود.

كد خبر : ۴۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۵


رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور، بهره مندی از انرژی هسته ای را خواسته مهم، آرمان ملی و نمادی برای مقابله با زیاده خواهی های آمریکا دانست و گفت:مطرح کردن بحث رفراندوم بی احترامی و نادیده گرفتن خواست ملت است، چرا که مردم ما بارها و بارها با حضور در صحنه های مختلف و تجمعات بزرگ خواسته خود را اعلام کرده اند.

كد خبر : ۴۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۶


فاطمه هبر خطاب به مولاوردی گفت: بر اساس این تفاهم نامه در ۱۲ بند تعهد ایجاد شده و شما می‌فرمایید من یک صفحه مطلب به آنها ندادم، با این حال هم شما طبق نص تفاهم‌نامه، خلاف تفاهم‌نامه عمل کرده‌اید. بنابراین تفاهم‌نامه‌ای که تعهد ایجاد کند باید به تایید مجلس برسد .

كد خبر : ۴۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۳


رئیس بسیج جامعه زنان با انتقاد از موضع گیری‌های انفعالانه مسئولان حوزه زنان در مقابل مواضع غرب گفت: معاونت امور زنان ریاست جمهوری باید در مقابل پرسش‌های مدعیانه غرب در مورد حقوق بشر از اصول متقن اسلام دفاع کند و در موضع انفعال نباشد.

كد خبر : ۴۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور در نشست تخصصی عدالت جنسیتی در گفتمان انقلاب اسلامی، بر بازنگری و بررسی قوانین و مفاهیم چگونگی حضور زنان در اجتماع و اشتغال آنان تأکید کرد.

كد خبر : ۴۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


مینو اصلانی رئیس بسج جامعه زنان کشور در حاشیه حاشیه سومین دوره توانمند سازی مسئولین بسیج جامعه زنان نواحی و اقشار گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی بود که می گفتند ملت مسلمان ایران از وضعیت موجود کشور خود خسته شده اند.

كد خبر : ۴۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵


رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: پیوست فرهنگی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی برای شبکه‌های مجازی به منظور تحکیم بنیان خانواده باید از تمام دستگاه‌ها مطالبه شود.

كد خبر : ۴۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۰


رئیس بسیج جامعه زنان گفت: مصوباتی که ممکن است در اجلاس «پکن +۲۰» براساس گزارش‌های گروه‌های مختلف ایرانی به تصویب برسد وجاهت قانونی ندارد چون مسائل مطرح شده در این گزارش‌ها دغدغه عموم زنان ایران اسلامی نیست.

كد خبر : ۴۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


رئیس بسیج جامعه زنان گفت: با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان « همدلی و همزبانی دولت و ملت» لازم است اسلام و گفتمان انقلاب اسلامی محور همدلی و همزبانی مسئولان در حوزه زنان قرار گیرد.

كد خبر : ۵۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۷


رئیس بسیج جامعه زنان از تهیه ۷ هزار جهیزیه به مبلغ ۳ میلیون تومان برای هر جوان در هفته زن خبر داد.

كد خبر : ۵۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


مسوول بسیج جامعه زنان کشور گفت: نقطه ضعف در بسیج پزشکی خواهران، نبود یک ساختار کامل است، پس باید هرچه خاص تر در حوزه زنان فعالیت کنیم تا راهکار بهتری پیدا شود.

كد خبر : ۵۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۴


امروز صبح، ده ها بانوی بسیجی با اجتماع در مقابل درب دفتر سازمان ملل متحد در تهران، اعتراض خود را به ادامه تجاوزات رژیم سعودی به خاک یمن، اعلام کرده و ضمن انزجار از اینگونه اقدامات ضد بشری و نسل کشی مسلمانان، صدای آزادخواهی، ملل مسلمان و حمایت خود را از زنان و وکودکان یمنی به گوش سازمانی عریض و طویل اما ناکارآمد به نام ملل متحد رسانیدند.

كد خبر : ۵۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶


رئیس بسیج جامعه زنان با اشاره به ابلاغ قانون عفاف و حجاب از سوی وزارت کشور به ادارات آن را اقدام شایسته‌ای در جهت ترویج عفاف و حجاب در کشور و افزایش حضور اجتماعی زنان در جامعه دانست.

كد خبر : ۵۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۷


مینو اصلانی در واکنش به حضور زنان در ورزشگاه‌ها و اصرار مسئولان در این زمینه، اظهار داشت: هنوز هیچ‌کس نمی‌داند چرا موضوع پیش پا افتاده‌ای مانند حضور زنان در ورزشگاه‌ها به این میزان مهم شده است. مگر دغدغه امروز جامعه این است.

كد خبر : ۵۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴


نادیده گرفتن خطوط قرمز در حالی که دستگاه های نظارتی به خصوص وزارت ارشاد و معاونت مطبوعاتی نظارتی ندارند

كد خبر : ۵۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۲


رییس بسیج جامعه زنان کشور از امضای تفاهم نامه مشترک این سازمان با انتقال خون استان تهران خبر داد و گفت: زنان در ترویج فرهنگ اهدای خون نقشی مهم دارند.

كد خبر : ۵۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۹


مسئول بسیج جامعه زنان کشور گفت: ملت ایران خاطره خوشی از فابیوس ندارند چرا که هنوز تجربه تلخ ارسال خون‌های آلوده از فرانسه به ایران و گرفتار شدن بسیاری از فرزندان این سرزمین به ویروس ایدز را فراموش نکردند.

كد خبر : ۵۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


مینو اصلانی گفت:امروز جهان اسلام خواستار مدیریت حج با مشارکت همه کشورهای اسلامی است چرا که عنصر شرور منطقه که حتی در ماه‌های حرام نیز دست از کشتار مسلمانان یمن بر نمی‌دارد، شایستگی اداره امور حج را ندارد.

كد خبر : ۶۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


رئیس بسیج جامعه زنان با انتقاد از عملکرد معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: برای دفاع از حقوق زنانی که در فاجعه منا همسران خود را از دست داده اند، متأسفانه اقدامی از سوی معاون رئیس جمهور انجام نشده است.

كد خبر : ۶۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


مسئول بسیج جامعه زنان با بیان اینکه تولد های نامشروع پاکی نسل جوامع غربی را از بین برده است، گفت: در یکی دو سال اخیر بعضی از مسئولان امور زنان آگاهانه یا غیرآگاهانه به نفوذ دشمن در مباحث زن و خانواده کمک کرده اند.

كد خبر : ۶۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۳


رئیس بسیج جامعه زنان گفت: مردم و زنان انقلابی جامعه افرادی را که با داشتن مطامع سیاسی به دنبال ضربه زدن به نظام هستند را به خوبی می‌شناسند و تنها به افراد دلسوز، دغدغه مند و پایبند به اصول و ارزش‌های نظام برای ورود به مجلس رأی می‌دهند.

كد خبر : ۶۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


رئیس بسیج جامعه زنان کشور، گفت: به شهادت رساندن شیخ نمر توسط آل سعود حاصل سکوت کشورهای اسلامی است.

كد خبر : ۷۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۷


مسئول بسیج جامعه زنان کشور با اشاره به اینکه حضور زنان در مجلس آینده بستگی به رای مردم دارد وقابل پیش بینی نیست،گفت: ما زمانی می توانیم پیش بینی کنیم که بخواهیم این اتفاق انجام شود وبرای آن برنامه ریزی کنیم که متاسفانه بعضی از القاب، گروه ها وحزب ها به دنبال آن هستند

كد خبر : ۷۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱


مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور به مناسبت روز درختکاری گفت: امسال به طور ویژه ده‌ها هزار نهال در سراسر کشور به یاد و خاطره‌ شهدای فاجعه منا غرس می‌شود.

كد خبر : ۷۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۵


 رئیس بسیج جامعه زنان گفت: انتظار داریمدر موضوع عفاف و حجاب مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی جدی گرفته شود و بخشنامه وزارت کشور برای رعایت حجاب در ادارات اجرایی شود.

كد خبر : ۷۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۶


این روزها در برخی آرایشگاه های زنانه کمتر از زیبایی و پیرایش سخن به میان می آید. این سالن پاتوقی برای زنان و دخترانی شده است که به بهانه های زیبایی و تناسب اندام به مصرف شیشه روی آورده‌اند.
كد خبر : ۷۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲


رئیس بسیج جامعه زنان از برگزاری تجمع مردمی «مدافعان حریم خانواده» توسط سازمان‌ها و مؤسسات مردم نهاد خبر داد و گفت: این تجمع روز دوشنبه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

كد خبر : ۸۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶


رئیس بسیج جامعه زنان با بیان اینکه برنامه پنجم توسعه در حوزه زنان به خوبی شکل گرفته بود، گفت: این برنامه به دلیل قرار گرفتن بین ۲ دولت و تغییر سیاست‌ها آنگونه که باید اجرا نشد.

كد خبر : ۸۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۸


مسئول سازمان بسیج زنان کشور گفت: به جرات می توان گفت که نمونه ای همچون خانم دباغ در کشور کم داریم و برای این بانوی مبارز انقلابی آرزوی سلامتی دارم و از بسیجیان می خواهم که برای سلامتی اش دعا کنند.
كد خبر : ۸۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۳


فرشته روح افزا در نشست "خشونت علیه زنان" با ارائه تصاویر دلخراشی از حملات صهیونیستی به کشورهای غزه، یمن، سوریه و عراق گفت: چرا در این روز که به نام خشونت علیه زنان است از حقوق این افراد صحبت نمی شود؟ چرا در گروه های نارنجی این مسائل دیده نمی شود؟ شکنجه ای که به کودکان در غزه، سوریه، عراق و افغانستان می شود، چرا خشونت محسوب نمی شود؟

كد خبر : ۸۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۴


رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور  گفت: این داور بین المللی نام خودش را به عنوان یک قهرمان مقابله با استکبار ثبت کرد و این افتخار بسیار بزرگی است.

كد خبر : ۸۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۳


اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس توانستند موافقت برخی از مراجع را برای تغییر قانون و افزایش سن ازدواج دختران کسب کنند.

كد خبر : ۸۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۷


رئیس بسیج جامعه زنان با بیان اینکه حق شهروندی نباید تنها شعار، بند و قانون باشد،گفت: حقوق شهروندی در حوزه زنان مصداق‌های زیادی دارد که محقق نشده است از جمله آنها افزایش مرخصی زایمان است.

كد خبر : ۸۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱


رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور، خطاب به کسانی که به اسم عدالت جسنیتی به دنبال تحقق تساوی جنسیتی بر اساس برنامعه توسعه سازمان ملل موسوم به 2030 هستند گفت: این افراد بدانند که این نسخه پوسیده در نظام اسلامی نه تنها پاسخ گو نخواهد بود بلکه اجازه جولان را نخواهد یافت چرا ما در مقابل این حرکت ایستاده ایم و زن مسلمان انقلابی هرگز زیر بار برنامه هایی استکبار جهانی، نخواهد رفت.

كد خبر : ۹۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور، خطاب به کسانی که به اسم عدالت جنسیتی دنبال تحقق تساوی جنسیتی بر اساس برنامه توسعه سازمان ملل موسوم به 2030 هستند گفت: این افراد بدانند که این نسخه پوسیده در نظام اسلامی نه تنها پاسخ گو نخواهد بود بلکه اجازه جولان را نخواهد یافت چرا ما در مقابل این حرکت ایستاده ایم و زن مسلمان انقلابی هرگز زیر بار برنامه هایی استکبار جهانی، نخواهد رفت.

كد خبر : ۹۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۸


اصلانی گفت: تفکر بسیجی بایستی در این عرصه فرهنگی نهادینه شود و به عنوان یک فرهنگ جاری و پیش‎رو مردم بتواند خود را نشان دهد.

كد خبر : ۹۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۴


رئیس بسیج جامعه زنان کشور اصلانی از اجرای دو طرح "دخترانه" و "مادرانه" در 18 هزار پایگاه مقاومت بسیج سراسر کشور خبر داد.

كد خبر : ۹۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳


معاون سابق شورای فرهنگی اجتماعی زنان با اشاره به اینکه طرح برابری جنسیتی مورد نظر سازمان ملل در سطح منطقه در حال اجراست اعلام کرد: ریاست نهاد زنان سازمان ملل با رأی گیری مخفیانه به معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ایران اعطا شده تا با استفاده از مقبولیت ایران در منطقه اهداف برابری جنسیتی دنبال شود.

كد خبر : ۹۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸


مسئول سازمان بسیج جامعه زنان برنامه‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.

كد خبر : ۹۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹


مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: مقابله با انقلاب اسلامی هدف اصلی تروریست‌ها است.

كد خبر : ۹۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


مینو اصلانی، مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور، در واکنش به اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: از تمام زنان آزاده ی جهان که دوستدار امنیت و صلح جهانی هستند می خواهیم که در مقابل این اقدام واکنش نشان داده و دولت ها با اعمال فشار‌های خود علیه دولت آمریکا، این کشور را به عقب نشینی از مواضع خویش مجبور کنند.

كد خبر : ۹۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۸


اصلانی با بیان اینکه استکبار جهانی خواستار تضعیف کشورهای اسلامی است، گفت: داعش بزرگترین ضربه را از گروه بسیج مردمی خورد و به دنیا ثابت شد که هیچ قدرتی، توانایی مقابله با بسیج مردمی در یک کشور را ندارد.

كد خبر : ۹۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین