امروز: یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۰

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۷    عبارت مورد جستجو: مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور

مسئول بسیج جامعه زنان کشور گفت: شهدای زن، می توان به عنوان الگوی سوم زن مسلمان به جهان معرفی کرد ضمن اینکه تقویت هویت بخشی به جوانان باید در رأس برنامه های حلقه های صالحین قرار گیرد.

كد خبر : ۱۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور به مناسبت روز درختکاری گفت: امسال به طور ویژه ده‌ها هزار نهال در سراسر کشور به یاد و خاطره‌ شهدای فاجعه منا غرس می‌شود.

كد خبر : ۷۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۵


فرشته روح افزا در نشست "خشونت علیه زنان" با ارائه تصاویر دلخراشی از حملات صهیونیستی به کشورهای غزه، یمن، سوریه و عراق گفت: چرا در این روز که به نام خشونت علیه زنان است از حقوق این افراد صحبت نمی شود؟ چرا در گروه های نارنجی این مسائل دیده نمی شود؟ شکنجه ای که به کودکان در غزه، سوریه، عراق و افغانستان می شود، چرا خشونت محسوب نمی شود؟

كد خبر : ۸۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۴


جانشین مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه زنان،خواص جامعه ما هستند، تصریح کرد: زنان نقش ارزنده ای را در تربیت نسل دارند از این رو وظیفه آنان بسیارخطیر و مهم است و باید دائما بصیرت خود را ارتقاء بدهند.

كد خبر : ۸۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۰


مسئول سازمان بسیج جامعه زنان برنامه‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.

كد خبر : ۹۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹


مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: مقابله با انقلاب اسلامی هدف اصلی تروریست‌ها است.

كد خبر : ۹۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


مینو اصلانی، مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور، در واکنش به اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: از تمام زنان آزاده ی جهان که دوستدار امنیت و صلح جهانی هستند می خواهیم که در مقابل این اقدام واکنش نشان داده و دولت ها با اعمال فشار‌های خود علیه دولت آمریکا، این کشور را به عقب نشینی از مواضع خویش مجبور کنند.

كد خبر : ۹۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۸


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین