امروز: یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۲۵۷    عبارت مورد جستجو: قتل

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، در سخنان مهمی ضمن برشمردن برخی از واقعیات جهانی به تبیین «وظایف اصلی مسئولان نظام اسلامی» در شرایط حساس و پیچیده کنونی پرداختند[...]

كد خبر : ۱۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۸۵/۱۰/۱۱


موج دوم:یوسف القرضاوی رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمین فتوای قتل نوری مالکی نخست وزیر عراق را صادر کرد.

كد خبر : ۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸


آساره خبر: از اواخر سال گذشته بود که بحث تعریف جرم سیاسی در قانون احزاب توسط بر خی از نمایندگان مطرح شد و از همان روزها هم مخالفت‌ها با این موضوع از درون و بیرون پارلمان آغاز شد، چرا که اصولا طرح این موضوع را در شرایطی که قوانین روشن و شفافی در عرصه فعالیت های سیاسی وجود دارد به صلاح نمی دانستند.

كد خبر : ۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: رییس‌جمهور پرکار، رییس‌جمهور مردمی، رییس‌جمهور ساده‌زیست و.... ؛ همه این‌ها به جای خود، اما گاهی حاشیه‌ها آن‌قدر پررنگ شدند که بعضاً این ویژگی‌ها را تحت‌الشعاع خود قرار دادند.

كد خبر : ۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: مسئول سازمان بسیج دانشجویی لرستان گفت: امروز مردم مصر باید در مقابل گلوله های ارتش مصر تاوان بی لیقاتی مرسی را بدهند؛ با این حال اگر مصر به مانند سوریه درگیر جنگ های ویرانگر داخلی شود، رژیم صهیونیستی به خواسته نهفته خود که سال ها آرزوی آن را داشت، رسیده است.

كد خبر : ۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


كد خبر : ۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


كد خبر : ۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


كد خبر : ۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به خطراتی که آرمان فلسطین را تهدید می کند از کشورهای اسلامی و عربی خواست آزادی فلسطین را اولویت نخست خود بدانند.

كد خبر : ۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


آساره خبر: عضو شورای بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان قرار گرفتن افراد موثر در فتنه 88 در لیست کابینه را، از مشی اعتدال به دور دانست.

كد خبر : ۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


آساره خبر: مهم‌ترین رسالت خبرنگاران دادن امید و آگاهی به جامعه است و خبرنگار دیده‌بان هوشیار جامعه محسوب می‌شود.

كد خبر : ۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


آساره خبر: آمار ضدونقیضی از تعداد جان‌باختگان درگیری‌های روز جمعه در مصر اعلام شده است. وزارت کشور مصر تعداد 82 کشته را اعلام کرده، در حالی که خبرگزاری‌ها از 230 کشته خبر داده‌اند.

كد خبر : ۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: امروز بازرسان سازمان ملل به مأموريت خود در سوريه پايان داده و دمشق را ترک کردند. قرار است نتيجه آزمايشات تا دو هفته ديگر اعلام شود ولي غرب بدون توجه، همچنان بر حمله عليه سوريه البته کمي آرامتر از گذشته، اصرار مي ورزد.

كد خبر : ۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


آساره خبر: شهیده طاهره هاشمی در انشای خود نوشته است: ملتی که برای هر قطعه از این میهن خون‌ها فدا کرد، دیگر سازش با نوکران آمریکا، این دشمنان اسلام را جایز نمی‌داند؛ نگرانی ما این است که مبادا سازشی صورت گیرد اما هرگز سازشی صورت نخواهد گرفت.

كد خبر : ۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


آساره خبر: اعضای مجلس خبرگان رهبرى به آمریکا، اسرائیل و برخى دول اروپایى هشدار دادند تا آغازگر فاجعه‏اى جدید در خاورمیانه نباشند و بیش از پیش دست خود را به خون مردم بی ‏گناه آلوده نکنند.

كد خبر : ۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


آساره خبر: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: منافقین به اندازه قتل عام های هسته ای هیروشیما و کازاکی از ایران و عراق کشته گرفته اند اما امریکا و غرب واکنشی نشان ندادند ولی امروز که 52 نفر جانی در سزای جنایاتشان در دادگاه مردمی کشته شده اند غرب آنر ا به عنوان فاجعه تلقی می کند.

كد خبر : ۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


آساره خبر: فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: ملت ایران با تمام قدرت آمادگی دفاع از کیان اسلام را دارد.

كد خبر : ۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: روز گذشته در روستای ظفرآباد یک مامور نیروی انتظامی بر اثر ضربات چاقو توسط برادر خود به قتل رسید.

كد خبر : ۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


آساره خبر: رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل گفت که ایرانی‌ها حق دارند از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای برخوردار باشند.

كد خبر : ۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


آساره خبر: گفت‌وگوی تلفنی روسای جمهور ایران و آمریکا در حالی صدر اخبار جهانی را از آن خود کرده که سوالات فراوانی پیرامون آن مطرح است.

كد خبر : ۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


آساره خبر: پلیس آمریکا دیروز یک زن 34 ساله را به نام میلیام کری را به گمان اینکه تروریست است در مقابل کودکش به قتل رساند.

كد خبر : ۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴


شنبه هفته گذشته، یگان اجرایی منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد وقوع یک آتش سوزی را در دامنه شمالی تنگ هرور گزارش کرد و بلا فاصله جهت اطفای آن عازم محل شد.

كد خبر : ۱۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


شوراي سردبيري بي بي سي فارسي که بنا به گفته خبرنگاران و مديران اين شبکه براي به روي انتن بردن يک موضوع ساعت ها به گفتگو مي نشيند هنگام حضور نتانياهو در مجمع عمومي سازمان ملل با دريافت يک خط رسانه اي از سرزمين هاي اشغالي يكبار ديگر تريبون خود را به صورت همه جانبه در اختيار اين رژيم جعلي قرار داد.

كد خبر : ۱۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


كودتاي 28 مرداد، قتل عام مسافرين ايرباس، تحريم هاي بي سابقه و تحميل جنگ 8 ساله تنها بخشي از عملكرد ضد حقوق بشري آمريكا عليه ملت ايران است.

كد خبر : ۱۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


معاون ستادکل نیروهای مسلح گفت: سیاست دوگانه، دیر یا زود برملا خواهد شد و نشانه‌ روی سلاح‌های در اختیار القاعده و سایر گروهک‌ های تروریستی، آمریکایی‌ ها را هدف قرار خواهد داد.

كد خبر : ۱۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:نقل شد که طی نامه‌ای به امام چندین مطلب منجمله مطالبی راجع به آمریکا ذکر شده بود و امام هم در این موضوع اقدامی نکردند. سؤال این است طرح این مسئله در رسانه‌ها که مربوط به سال‌ها قبل است و رهبری زمان نیز درباره آن تصمیم خود را گرفته بود چه خاصیتی دارد.

كد خبر : ۱۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به این مطلب که بحث ارتباط با آمریکا یک بحث ملی و از سیاست‌های در اختیار مقام معظم رهبری است، گفت: مطرح کردن این مسائل در رسانه‌ها و روزنامه‌ها نتیجه و حاصلی نخواهد داشت.

كد خبر : ۱۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


شنبه این هفته، اخبار رسانه ها بوی خون به خود گرفته بود و مردم ایران بار دیگر در شهادت ۱۴نفر مرزبان بسیار متاثر شدند. ۱۴ نفری که فقط قربانی دفاع از امنیت کشور خود شدند. حدود ۳۰ ساعت بعد، گروهک تروریستی موسوم به «جیش العدل» با انتشار بیانیه ای در صفحه اینترنتی خود، مسئولیت این عملیات تروریستی را برعهده گرفت.

كد خبر : ۱۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


این گزارش نگاهی است به مواضعی که مقامات آمریکایی از اوان شکل‌گیری انقلاب اسلامی تا کنون در قبال دولت و ملت ایران اتخاذ کرده‌اند.

كد خبر : ۱۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه روز ملی مبارزه با استکبار در دیدار پرشور هزاران نفر از دانشجویان و دانش آموزان، با بیان تحلیلی مهم از ریشه های دشمنی استکبار با ملت ایران ضمن اعلام حمایت جدی و محکم از مسئولان پرتلاش مذاکرات جاری تأکید کردند[...]

كد خبر : ۱۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


سردار عزیز جعفری در کتاب «کالک‌های خاکی» به جریان تسخیر لانه جاسوسی اشاره می‌کند و می‌نویسد: مهمتر از این‌ها تعبیری بود که امام خمینی از حرکت ما داشت. ایشان از تسخیر لانه جاسوسی امریکا با عنوان «انقلابی بزرگ‌تر از انقلاب اول» یاد کرد.

كد خبر : ۱۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


استشمام بوی سیب از حرم امام حسین(ع)، ویژگی عجیبی است که چند کتاب معتبر به آن اشاره کرده اند.

كد خبر : ۱۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


آمریکا در رأس هرم نظم فعلی جهانی است، نظمی که جماعت صدر نشین آن ظلم و سلطه‌گری را حق خود و ملت‌ های ذیل نشین قاعده هرم سلطه پذیری را وظیفه خود می‌دانند؛ اما انقلاب اسلامی ماهیتی ظلم ستیز و استکبار ستیز داشته، دارد و خواهد داشت.

كد خبر : ۱۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


اگر انرژی هسته ای یک تهدید است علیه جهان ، پس هیچ کشوری حق ندارد به این سلاح دست پیدا کند.

كد خبر : ۱۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


در نظام هستی بی‌ نهایت فرشته وجود دارد که نه نامی از آنها ذکر شده و نه کسی را یارای شمارش آنها است؛ چراکه براساس روایات با هر قطره‌ بارانی که از آسمان فرو می‌ریزد فرشته‌ای پایین می‌آید تا آن‌را در جایی که خداوند به او دستور داده قرار دهد1".

كد خبر : ۱۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


من یک درخواست از تو دارم، برو روستای خانوک، من آنجا به اسم "حسین اکبر عرب نژاد" مشهورم، از قول من به پدر و مادرم بگو من دیروز در تهران، در اینجا (قبر سوم) دفن شده ام...

كد خبر : ۱۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


می‌دانم که کار تمام شد؛ می‌دانم که با پنجه های قساوت، تو را از آغوش قلبم خواهند کشید. این دشمنی که پای جهالت بر زمین می‌کوبد و قلب دختران پیامبر را می‌لرزاند، دست از تو نخواهد شست و تشنگی‌اش جز به خون تو فرو نخواهد نشست.

كد خبر : ۱۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


دادگستری بخش کاکاوند با حضور رئیس کل دادگستری لرستان افتتاح شد.

كد خبر : ۱۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰


نگرانی من و تو ای خواهرم این است که مبادا سازشی صورت گیرد و خون‌های شهیدان به هدر رود و نتوانیم ندای امام را به گوش جهانیان برسانیم که ندای امام همان ندای اسلام است.

كد خبر : ۱۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی  در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، در سخنان مهمی ضمن برشمردن برخی از واقعیات جهانی به تبیین «وظایف اصلی مسئولان نظام اسلامی» در شرایط حساس و پیچیده کنونی پرداختند

كد خبر : ۱۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


آمریکا، انگلیس و فرانسه سردمداران خشونت علیه زنان هستند، زنانی که در 15 سالگی اولین تجاوز را تجربه می‌کنند تا طعم تلخ زندگی در مدرنیته را با تمام وجود حس کنند. هشتم مارس در غرب فقط یک شعار است، شعاری بزک‌شده به نام «روز جهانی زن»!

كد خبر : ۱۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


در حالی که دین مبین اسلام به عنوان کامل ترین نظام الهی، زن را بعنوان اصلی ترین کانون تربیت نیروی انسانی و محکم ترین ستون بنیان خانواده همواره مورد تکریم و تحسین قرار داده است و با توجه به شناخت عمیقی که از این دردانه ی هستی دارد برای رسیدن به اوج عزت و افتخار تمام حقوق عمومی و خصوصی وی را به بهترین وجه ارائه و معین کرده است[...]

كد خبر : ۱۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۸


دبیرخواهران اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان خطاب به کاترین اشتون گفت: تاکنون عکس های کودکان غلطان در خون را در فلسطین دیده اید یا شیون زنان فلسطینی را که اجساد کودکان معصوم خود را از زیر خروارها خاک بیرون می کشند شنیده اید؟

كد خبر : ۲۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


راز فرار ایرانیان در روز 13 فروردین به طبیعت از سال های گذشته نیز همین است که مردم ایران با به یادآوری آن هولوکاست ایرانیان در زمان خشایار شاه روز 13 فروردین را نوعی نحسی برای خود می پندارند و برای فرار از این نحسی به طبیعت فرار می کنند.

كد خبر : ۲۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۳


امام جمعه خرم آباد با انتقاد از روند عملیاتی اجرای سد معشوره لرستان گفت: متاسفانه این روزها خبر از توقف عملیات اجرایی سد معشوره لرستان شنیده می شود، در حالی که این طرح از مطالبات به حق مردم لرستان است.

كد خبر : ۲۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۲


شهید خانزاده احمدی مادری دل سوخته که ثمره تام زندگی سخت اش را به همراه جان خویش در راه اعتلای توحید نثار نمود دخترانش را فاطمه گونه تقدیم بانوی اسلام نمود و جوانی بیست و یک ساله که در اولین ساعت ورودش به منزل پس از اتمام دو سال خدمت وظیفه در شدیدترین جبهه حق علیه باطل به نام مصطفی، همگی به ندای پروردگار لبیک گفته و به شهادت رسیدند.

كد خبر : ۲۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


دولت اسلامی عراق و شام، عملیات تروریستی علیه سفارت ایران در بیروت را در سال گذشته انجام داد و تروریستهای این گروه بر شهر فلوجه عراق از اواخر دسامبر ۲۰۱۳ مسلط شدند که همچنان به سیطره خود بر این شهر ادامه می دهند.

كد خبر : ۲۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۲


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، عصر امروز (دوشنبه) در دیدار مسئولان، کارگزاران و جمعی از مدیران ارشد دستگاههای مختلف کشوری و لشگری، ضمن بیان نکاتی بسیار مهم در زمینه مسائل داخلی و خارجی، تلاش پیچیده و چند جانبه برای ایجاد اختلال در محاسبات مسئولان و دستگاههای جمهوری اسلامی را مهمترین هدف کنونی استکبار بویژه امریکا خواندند.

كد خبر : ۲۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان  استان لرستان

كد خبر : ۲۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


برکات الفراˈ سفیر سابق فلسطین در قاهره گفت : رژیم صهیونیستی به آتش بس پایبند نیست و آنچه امروز درغزه رخ می دهد عملیات جنایتکارانه این رژیم است.

كد خبر : ۲۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری وفوریت های پزشکی پلدختر در بیانیه ای حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محکوم کرد.

كد خبر : ۲۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


بنیامین نتانیاهوˈ نخست وزیر رژیم صهیونیستی مسوولیت کشتار غیرنظامیان فلسطینی در حملات وحشیانه این رژیم را متوجه خود آنها دانست و گفت: ما به آنها هشدار داده بودیم که باید منازلشان را ترک کنند.

 
كد خبر : ۲۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


انجمن دفاع از قربانیان تروریسم با ارسال نامه ای به بان کی مون دبیر کل سازمان ملل متحد،خواستار واکنش این نهاد بین المللی به جنایات رژیم اسراییل در غزه و پایان دادن به قتل و کشتار زنان و کودکان فلسطینی شد.

كد خبر : ۲۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۴


معاون فرهنگی ـ اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه لرستان  با بیان این که حضور در راهپیمایی  کم ترین کاری است که می توان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین انجام داد؛ گفت: کشتار مردم مظلوم فلسطین یک مصیبت دردناک است.

كد خبر : ۲۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۴


خبرگزاری های خارجی روز سه شنبه با انتشار گزارشهای متعددی به بازتاب فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در نماز عید سعید فطر پرداختند و بویژه سخنان ایشان را پیرامون مسایل غزه مورد توجه قراردادند.

كد خبر : ۲۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۷


رهبرمعظم انقلاب اسلامی امروز سه شنبه در خطبه های نمازعید سعید فطر و نیز در دیدار جمعی از مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی سخنان مهمی درباره تحولات غزه و فلسطین بیان فرمودند.

كد خبر : ۲۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۷


روز عید فطر روز وحدت و یکپارچگی مسلمین و روز مبارزه با طاغوت نفس است.

كد خبر : ۲۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۷


فیلم "بابل پس از میلاد" از دیگر فیلم های موج موسوم به آثار آخرالزمانی به شمار می آید که چندی است به عنوان جریان اصلی سینمای آمریکا خود را مطرح ساخته است.

كد خبر : ۲۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


آمرلی ها منتظرند؛ هنوز چشم در راهند؛ همچنان امید هست، اما شبح مرگ هم هست که بر سر همه ساکنان این شهر منتظر سایه انداخته است.

كد خبر : ۲۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۵


سخنگوی ارتش عراق و یک نماینده از ساکنان شهرک شیعه نشین ˈآمرلیˈ در شمال عراق روز یکشنبه گفتند که نیروهای امنیتی این کشور و نیروهای مردمی ، محاصره دو ماهه گروه تروریستی ˈداعشˈ بر این شهرک را شکسته اند.

 

كد خبر : ۲۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


سلسله نشست های تخصصی دیدبان امریکا با موضوع وضعیت سیاه پوستان امریکا و نگاه موشکافانه به حوادث فرگوسن با حضور اصحاب رسانه و کارشناسان حوزه امریکا و مجری پرس تی وی برگزار شد.

كد خبر : ۲۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


هر چند در تمامی ادیان الهی به فرزندآوری و باروی سفارش شده و اتفاق نظری در این رابطه وجود دارد؛ ولی در رابطه با سقط جنین، اجماع نظر وجود ندارد!

كد خبر : ۲۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مأموریت بسیج مأموریتی است که در هیچ سازمان دیگری شاهد آن به لحاظ گستردگی و پراکندگی جغرافیایی نیستیم.

كد خبر : ۲۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


فرمانده نیروی انتظامی گفت: جرائم کلان نظیر قتل، آدم ربایی، گروگان گیری، تجاوز به عنف، سرقت های بزرگ و مانند آن به شدت کاهش یافته است.

كد خبر : ۲۹۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


ختلاف بین هووها باعث شد که نوعروس ۱۹ ساله  خرم آبادی، ۳‌ ماه پس از ازدواج با شوهر ۶۰ ساله‌اش او را در خواب به قتل برساند.

كد خبر : ۲۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


صبح روز دوشنبه خبر عمل جراحی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در رسانه‌ها منتشر شد.

كد خبر : ۲۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


درست است که جامعه ما بیمار نیست؛ اما باید عمق تلاش‌های ویرانگر دشمن در ترویج مستقیم و غیرمستقیم نابهنجاری‌های اخلاقی با ابزار «مانکن‌های سیار» و «سایت‌های مسموم» را مشاهده کرد و افزون بر کار فرهنگی و اقناعی، به هنگام ضرورت از ابزار قهریه همچون ون و فیلتر هم غافل نشد.

كد خبر : ۲۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


البته این روزها تعدادشان از شمار انگشتان دست هم فراتر نمی رود همانند سال 2001م سودای تشکیل ائتلافی مشابه در سر دارند. هدف باز هم نابودی یک سازمان تروریستی دیگر تحت نام داعش است.

كد خبر : ۳۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


آنچه از جمع‌بندی گزارش‌های حقوق بشری در مورد ایران به دست می‌آید آن است که آنها وقتی سخن از حقوق انسان‌ها در ایران به میان می‌آورند، در حقیقت از حقوق «اشرار» سخن می‌گویند و کاری به حقوق مردم عادی و میلیون‌ها ایرانی که باید از حداقل حقوق الهی و انسانی برخوردار باشند، ندارند.

كد خبر : ۳۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


رئیس بسیج جامعه زنان کشور خطاب به بان کی مون: وارد جبهه خطرناک غرب در جنگ "علیه هویت زن" نشوید و تعریف متعفن «حقوق زن در اندیشه های غربی» را به رخ «حقوق و جایگاه متعالی زن مسلمان ایرانی» نکشید. چشمان خود را باز کنید، چرا که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و به یمن نگاه و اندیشه های متعالی امام خمینی (ره) هر روز شاهد حضور پرنگ زن ایرانی در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی و کسب کرسی های علمی هستیم و آنچه که عیان است، چه حاجت به بیان است؟

كد خبر : ۳۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


افزایش آمار اعتیاد در جامعه بانوان، حاکی از وضعیت نگران‌کننده و بغرنجی است که پیش روی ماست و چون مادران و زنان نقطه پرگار سلامت اجتماع و خانواده هستند، اگر چاره‌ای اساسی بر رفع آن نیندیشیم، نسل‌های بعد وضعیت غم‌انگیز و نابسامانی خواهند داشت.

كد خبر : ۳۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


افزایش آمار اعتیاد در جامعه بانوان، حاکی از وضعیت نگران‌کننده و بغرنجی است که پیش روی ماست و چون مادران و زنان نقطه پرگار سلامت اجتماع و خانواده هستند، اگر چاره‌ای اساسی بر رفع آن نیندیشیم، نسل‌های بعد وضعیت غم‌انگیز و نابسامانی خواهند داشت.

كد خبر : ۳۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


افزایش آمار اعتیاد در جامعه بانوان، حاکی از وضعیت نگران‌کننده و بغرنجی است که پیش روی ماست و چون مادران و زنان نقطه پرگار سلامت اجتماع و خانواده هستند، اگر چاره‌ای اساسی بر رفع آن نیندیشیم، نسل‌های بعد وضعیت غم‌انگیز و نابسامانی خواهند داشت.

كد خبر : ۳۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


 امامت امامان در طول تاریخ مطرح و تبیین شد، حقیقتی که از امیرمؤمنان آغاز می شود و به مهدی صاحب الزّمان(ع) منتهی می گردد. مخالفان نیز این را به خوبی فهمیده اند، لذا از همان آغاز تلاش کردند (و در حدّی موفق شدند) که داستان غدیر را تأویل نمایند، چرا که اگر فقط امامت امیرمؤمنان بود. ممکن بود به نوعی آن را پذیرا شوند، ولی آنچه ترس داشتند و دارند، ادامه کار، و تداوم امامت و ولایت در طول تاریخ است که سخت مخالفان را خلع سلاح می کرده است.

كد خبر : ۳۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس با تکیه بر توان نیروهای خودی اتفاق افتاد، روحیه خودباوری را در جوانان ایجاد و تقویت کرد و به فرهنگ ما هویت بخشید.

كد خبر : ۳۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


ادن طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: اسیدپاشی‌های اخیر به جز از یک ذهن بیمار نمی‌تواند از جای دیگری منشأ داشته باشد و ارتباط دادن این موضوع با دین خنده‌دار است.

كد خبر : ۳۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


اجرای حکم قصاص و اعدام ریحانه جباری که به جرم قتل عمد سالها در کش و قوس محاکم قضایی بود و پس از تاخیر بسیار قوه قضائیه برای اجرای حکم جهت جلب رضایت خانواده مقتول صورت گرفت، واکنش های مختلفی را در رسانه های داخلی و خارجی در پی داشت.

كد خبر : ۳۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


عضو هیأت‌ علمی مؤسسه امام خمینی(ره) گفت: متأسفانه امروزه برخی فقط به شور و برخی دیگر فقط به شعور توجه دارند در حالی که عدم تعادل میان شور و شعور و عدم تعادل میان بُعد عقلی و احساسی در عزاداری‌ها منجر به ترویج خرافات می‌شود.

كد خبر : ۳۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


حضرت زینب(س) که مظهر صبر و پایداری است با خطبه های خود، انگیزه قیام سالار شهیدان را که همان احیای اهداف جد بزرگوارش و رسوایی و ننگ کشتن فرزند پیامبر(ص) است را به رخ تماشاچیان می کشد تا قیام حسینی راهگشای همه مظلومان تاریخ شود.

كد خبر : ۳۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۷


حضور بانویی به اسم "ام کلثوم"در کاروان حسینی امری قطعی و روشن است، اما مورخان درباره اینکه آیا "ام کلثوم" حاضر در صحنه کربلا دختر امام علی(ع) است یا یکی از بانوان حرم ایشان حرف و حدیث بسیاری دارند.

كد خبر : ۳۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


شاید روزی که جایزه صلح نوبل را دریافت کرد، برخی ردای حمایت از حقوق بشر را تنها برازنده او که یک حقوق‌دان بود، می‌دانستند‌ ولی خیلی زود رویای شیرین صلح‌طلبی عبادی راه پایان را در پیش گرفت.

كد خبر : ۳۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


منافقین می‌گویند «چه کسی گفته ما با ولایت فقیه مشکل داریم؟ ما هم می‌گوییم: ولایت فقیه!». اگر این‌ طور است، پس چرا فتنه را محکوم نمی‌کنید؟ می‌گویند: ما حرّ هستیم! بدن آن شهید بزرگوار را در قبر می‌لرزانند

كد خبر : ۳۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


چه گستاخ بودند مردمانی که در برابر خدای رحمان و بر هتک حرمت پیامبر(ص) موذن عاشورا و شبیه ترین مردم به پیامبر(ص)را تکه تکه کردند....

كد خبر : ۳۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


چندی پیش ویدئویی در شبکه‌ اجتماعی فیس‌بوک منتشر شد که تنها یکی از پست‌های اصلی منتشر کننده آن ۴۰۰۰ بار انتشار مجدد شد. زنی ۱۰ ساعت در خیابان‌های نیویورک راه می‌رود و بیش از ۱۰۰ بار هدف آزار کلامی مردان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۳۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


یشکسوت شاعری و ذاکری اهل بیت(ع) می‌گوید: این عمل برای شیطان است که مداح خودش را آماده کند تا برای پول روضه‌های دروغ بخواند. کسی که تقوا داشته باشد قبل از ماه محرم خودش را برای «عاشورا» آماده می‌کند.

كد خبر : ۳۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


رییس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: نسبت به عنصر حیات بخش امر به معروف و نهی از منکر غافلیم. نهادهای تعلیم و تربیت، خانواده، دانشگاهها، رسانه ها و.. باید تلاش کنند تا این اصل، خوب شناخته شود و برداشت های نادرستی که بعضا رایج است از بین برود.

كد خبر : ۳۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


«آنتوان بارا» نویسنده مسیحی کتاب «حسین در اندیشه مسیحیت»گفت:مسیحیان عرب به اهل بیت (ع) احترام می‌گذارند و در بیشترخانه‌های مسیحیان عکس حضرت علی (ع) وجود دارد چون آنها معتقد هستند که شباهت زیادی به حضرت مسیح(ع) دارد...

 

كد خبر : ۳۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹


سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت:ایران به تعهداتش بر اساس طرح اقدام مشترک پایبند بوده است.

كد خبر : ۳۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


وزارت حقوق بشر عراق در بیانیه ای اعلام کرد که "ابوانس اللیبی" یکی از سرکرده‌های گروه تروریستی داعش، ۱۵۰ زن عراقی از جمله دختران جوان و زنان باردار را به قتل رسانده است.

كد خبر : ۳۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


پیرزن 80 ساله‌ای در شهرستان کوهدشت شوهر 81 ساله‌اش را کشت.

كد خبر : ۳۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


یک زن استرالیایی مظنون به قتل ۸ کودک، که روز گذشته بر اثر وارد شدن ضربات چاقو به قتل رسیدند، توسط پلیس دستگیر شده است.

كد خبر : ۳۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


هیچ گاه امام رضا (ع) در سخن بر کسی جفا نورزید و نیزسخن کسی را پیش از تمام شدن قطع نکرد هرگز نیازمندی را که می‌توانست نیازش را برآورده سازد رد نمی‌کرد.

كد خبر : ۳۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱


آمده بود که بِبَرد ولی بُردنش(!). عازم مشهد شده بود که برای نابودی تشیع، توشه‎ای با خود به عربستان سعودی ببرد ولی غافل از اینکه صدای نقاره‎خوان های حرم سلطان علی بن موسی ‏الرضا(ع) دلش را خواهد بُرد.

كد خبر : ۳۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱


باید دعا کنیم همه مردم ما و همه بزرگان ما حرمت ولایت را پاس بدارند، نظر ولی را بر نظر خود مقدم دارند، تلخ و شیرین او را و سرد و گرمش را رحمت و حکمت و نور بدانند تا به عاقبتی نیکو نائل آیند.

كد خبر : ۳۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷


شیخ عبدالقادر موایا از رهبران شیعی اوگاندا به ضرب گلوله افراد ناشناس به شهادت رسید. پیکر این عالم دینی با حضور گسترده مردم تشییع و خاکسپاری شد.

كد خبر : ۴۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


خدمات رسانی عراقی‌ها به زائران امامان معصوم(ع) همه ساله با صحنه‌های عجیبی و شگفت‌آوری همراه است که نمی‌توان تفسیر منطقی برای آن ارائه کرد.

كد خبر : ۴۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


آتش‌بازیهای شب سال نو در شهرهای سیدنی، لندن و نیویورک آغاز می شود، گوگل لوگوی صفحه جستجو را به این مناسبت تغییر خواهد داد، بسیاری از مردم در نقاط مختلف دنیا در هنگام مواجهه با یکدیگر سال نو را تبریک می‌گویند و ..

كد خبر : ۴۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


سال 2014 مملو از تحولات گسترده و پیچیده در عرصه سیاست داخلی و خارجی آمریکا بود. سیطره جمهوری­‌خواهان بر کنگره آمریکا، انتشار گزارش شکنجه‌­های وحشیانه سیا، افزایش بی‌­سابقه تنش میان مسکو و واشنگتن تا شکل‌دهی به ائتلاف مبارزه با داعش بخشی از این تحولات را تشکیل می­دهد.

كد خبر : ۴۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


نوجوان ۱۵ ساله‌ای که ۴۰ روز پیش در جریان جنایتی هولناک در شهرستان بروجرد دست به قتل معلم فیزیک در سر کلاس زده بود، در پایتخت دستگیر شد.

كد خبر : ۴۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


متأسفانه در جامعه ما تا حدی این اخلاق شکل رایج و عمومی دارد، باید آن را بپذیریم. مثلا می‌گویند از این آدم خوشم می‌آید و از فلانی خوشم نمی‌آید. این یک روحیه است. نمی‌فهمم چه می‌شود که ما از یکسری از آدم‌ها خوشمان می‌آید و از یکسری دیگر نه! به‌نظر من عادی این است که برای طیفی از افراد احساس بی‌تفاوتی کنیم. به نظرم کسانی که به هر دلیل از من خوششان نمی‌آید سوژه‌ای پیدا کردند و رهایش هم نمی‌کنند، به نظرم این مساله از جایی مدیریت می‌شود.

كد خبر : ۴۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۳


آیت‌الله بهجت خطاب به یکی از مخالفان وحدت: تو مطمئنی که اگر در سقیفه‌ی بنی‌ساعده بودی همان کاری را که عمر کرد، نمی‌کردی؟/ خاطره تلخ آیت‌الله مرعشی نجفی در مورد پاسخ وهابیون به مراسم عمرکشان/ تاریخ مرگ خلیفه دوم چه روزی است؟/ حدیث «رفع‌القلم» بهانه‌ای برای گناه/ بررسی شخصیت «ابولولو» و شبهات پیرامون وی/ آیا لعن در مجلس خصوصی اشکال دارد؟/ نکاتی مهم درباره «تبری و تقیه»/ نظرا مراجع تقلید درباره این مراسم چیست؟/ لینک دانلود  «نهم ربیع؛ جهالت‌‌ها و خسارت‌ها»

كد خبر : ۴۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۳


سال ۲۰۱۴ میلادی در حالی به پایان رسید که گروه های تروریستی و در راس آنها داعش متحمل شکست های سنگین در سوریه و عراق شدند و نشانه هایی مبنی بر فروپاشی قریب الوقوع و نابودی نهایی جبهه تروریستی تکفیری صهیونیستی آشکار شد.

كد خبر : ۴۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴


همسایه‌های زنی ١٧ساله به‌نام بهار، آذر یک‌سال قبل به اورژانس خبر دادند بهار دچار آسیب‌دیدگی شده و وضعیت خوبی ندارد. وقتی تکنیسین‌های اورژانس به محل رسیدند اعلام کردند این زن جانش را از دست داده ‌است.

كد خبر : ۴۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۸


آنچه از بیانات فقها به دست می‌آید، آن است که صرف حجاب داشتن و کامل‌بودن آن موجب جواز ورزش کردن زن در منظر نگاه نامحرم نخواهد بود. چنان‌چه در استفتایی از امام خمینی (ره) چنین آمده است: "آیا زن مى‌تواند بالباس‌های گشاد و با روسرى و شلوار در برابر نامحرمان ورزش کند؟" و ایشان در پاسخ فرموده‌اند: "از این عمل احتراز شود."

كد خبر : ۴۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۳


مجمع زنان انقلاب اسلامی با انتشار بیانیه‌ای اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی در توهین به پیامبر گرامی اسلام(ص) را محکوم کرد که در بخشی از این بیاینه آمده است: این اقدام پلید و شیطانی تجلی کامل جاهلیت مدرن در عصر جدید است.

كد خبر : ۴۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۸


کیفر شایعه، دنیوی و اخروی است. کیفر دنیوی، حد و مذمت و نکوهش است و کیفر اخروی عذاب قبر در برزخ و دخول در آتش قیامت است.

كد خبر : ۴۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


مدیر کارگروه تعالی جمعیت و خانواده بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: بزرگترین اشتباه ما در اجرای سیاست کنترل جمعیت این بود که چنان فرهنگی بر جامعه حاکم شد که فرزند زیاد داشتن به ضدارزش و فرزند کم داشتن، کم‌کم به ارزش تبدیل شد.

كد خبر : ۴۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰


«مرتب گوشی موبایلش در دستش بود و با وایبر چت می‌کرد. دیگر نتوانستم این وضعیت را تحمل کنم و کنترلم را از دست دادم.» این بخشی از اعترافات تازه دامادی است که مرتکب قتل نوعروسش شده است.

كد خبر : ۴۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۱


آیت الله علی خامنه ای با اطلاع از این که بهترین راه برای تماس با جوانان اروپا و آمریکای شمالی از طریق توئیتر است، از این شبکه اجتماعی برای انتشار نامه سرگشاده خود بهره گرفت.

كد خبر : ۴۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۴


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر قرار باشد پرونده حقوق بشری آلمان بازخوانی شود کمترین جرایم آن، دو جنگ جهانی است که حاصل آنها بیش از 150 میلیون کشته و صدها میلیون آواره و معلول بوده است.

كد خبر : ۴۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۸


یک کارشناس بهداشت خانواده با بیان این که آمار سقط جنین در جوانان مجرد افزایش پیدا کرده گفت : متاسفانه روزانه شاهد مراجعه کنندگانی هستیم که با مشکل بارداری ناخواسته مواجه اند و راحت ترین کار را سقط جنین می دانند.

كد خبر : ۴۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


باراک اوباما که به دلیل موضع دیرهنگام در برابر قتل سه مسلمان با انتقادهای فراوانی مواجه شد، بدون اشاره به حمایت های آمریکا از تروریست ها کوشید با ایراد یک سخنرانی و نوشتن یک مقاله، به مسلمانان دلداری دهد.

كد خبر : ۴۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۳۰


یک زن انگلیسی که به همراه نوزادش پس از سفر به سوریه به اجبار به ازدواج تروریست‌ های داعش درآمده بود، پس از بازگشت در لندن دستگیر شد.

كد خبر : ۴۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


برای محمد جعفری، فکر اینکه همسر محجبه‌اش هدف حمله قرار بگیرد، چه زمانیکه برای خرید می‌رود و چه زمانیکه کودکان را به پارک می‌برد، احساس امنیتش را برای همیشه مختل کرده است.

كد خبر : ۴۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


مشاور اوباما معتقد است: زنانی که حجاب را رعایت می‌کنند آن را تنها با تقوا همراه نمی‌دانند بلکه همراه آن "اعتماد به نفس" و "کرامت" را می بینند.

كد خبر : ۴۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷


دموکراسی‌های غربی‌ می‌گویند معتقد به آزادی بیان و عقیده هستند و همه را به احترام به این اصل دعوت و حتی تهدید می‌کنند؛ اما یک خط قرمز پررنگ وجود دارد که نزدیک‌شدن به آن هم عواقب بدی دارد: اسرائیل. گروه‌های فشار صهیونیست کمین نشسته‌اند تا یک خبرنگار یا مجری دست از پا خطا کند؛ آن‌گاه کار خود را شروع می‌کنند.

كد خبر : ۴۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۱


اي علي، زنا شش پيامد دارد: سه پيامد در دنيا و سه ديگر در آخرت. پيامدهاي دنيايش اينست كه آبرو را مي برد، مرگ را شتاب مي بخشد و روزي را مي بُرد.

كد خبر : ۴۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


حدود ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 18 اسفندماه مدير يكي از نهادهاي شهرستان كوهدشت به نام "يونس. م" پس از مراجعه به دبيرستان نمونه دولتي امام علي (ع) اين شهرستان كه فرزندش "اميررضا. م" در آن‌جا تحصيل مي‌كند، اقدام به كتك زدن معلم رياضي اين مركز مي‌نمايد.

كد خبر : ۴۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۰


ماجرای تحدید نسل و کنترل جمعیت به نظر می‌رسید بعد از سخنان مقام معظم رهبری و اخیراً دکتر مرندی، وزیر بهداشت اسبق، برچیده شود اما هنوز هم کبک‌هایی هستند که در توفان دلهره‌های جمعیتی سر در برف تحدید نسل فرو می‌برند.

كد خبر : ۴۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۱


«عبدل» که همسرش روز سه‌شنبه هدف گلوله افراد ناشناس قرار گرفت، می‌گوید بعید است که این یک حمله کور باشد و احتمالا خانه او به عمد هدف قرار گرفته است.

كد خبر : ۴۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۷


یک کارآگاه جنایی یکی از ماموریت‌های ضمن خدمتش را به عنوان یک خاطره بازگو کرد.

كد خبر : ۴۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۰


محمد، برایم آغاز مردانگی بودی همان طور که پایانش از جان شیرین تر، چیزی نداشتی که در کف بگیری و برای معشوقت، آیینت، سرزمینت ارزانی کنی.

كد خبر : ۵۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


به هر حال اکنون بازی سیاسی بزرگی در منطقه شکل گرفته است ولی باید گفت این ایران است که هر روز اعتبار زیادی را کسب می کند و این ترکیه است که به حاشیه رفته است.

كد خبر : ۵۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در آستانه سالروز شهادت امیر سپهبد شهید علی صیاد شیرازی، گزیده‌ای از بیانات مقام معظم رهبری درباره این شهید بزرگوار را منتشر کرد.

كد خبر : ۵۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۰


نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه خرم آباد گفت: ارزش زن مسلمان معدن برکت الهی است و منبع خیر و برکت در رزق و روزی است.

كد خبر : ۵۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۳


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت:در روایات از آل سعود بعنوان شاخ شیطان یاد شده است و مطمئن باشید مردم یمن شاخ شیطان را خواهند شکست.

كد خبر : ۵۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹


مردم یمن زیر موشک های آمریکایی و قطع برق و فقدان بیشتر مواد اساسی زندگی شامل غذا و دارو محاصره شده‌اند و بندرها و فرودگاه‌ها تخریب شده است، این در حالی است که مهاجمان مدعی هستند این جنگ را برای دفاع از آن‌ها انجام می‌‌دهند.

كد خبر : ۵۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹


سالها مقاومت کردیم و شعار انرژی هسته ای حق مسلم ماست را سر دادیم و گزینه های روی میز امریکا را به تمسخر گرفتیم تا این که امریکا و دیگر زورگویان و ظالمان عالم به تحریممان روی آوردند و مستانه گفتند همین تحریم ها باعث خواهد شد ایرانیان به خیابان ها بریزند و با دست خودشان انقلاب نوپا را کفن کنند و پرچم جمهوری اسلامی به زیر خواهند کشید!

كد خبر : ۵۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


او ۶ پسر و چهار دختر داشت که همه پسرهایش از اعضای گردان‌های شهید عزالدین القسام، شاخه نظامی حماس هستند؛ در این میان، ۳ پسر به نام‌های نضال، محمد و رواد شهید شده‌اند.

كد خبر : ۵۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۰


امام خامنه ای پاسخ به درخواست رئیس قوه قضاییه به مناسبت ولادت حضرت مولی‌الموحدین امیرالمومنین علی‌علیه‌السلام با شرایط عفو و تخفیف مجازات جمعی از محکومان موافقت کردند.

كد خبر : ۵۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۵


"نادر" مردی هوسران بود و دائم دختران و زنان به ویژه بی‌بضاعت را مورد نیت شیطانی خود قرار می‌داد و حتی به زنان متاهل و دختران فامیل نیز رحم نمی‌کرد،هیچکس از "نادر" رازی نبود و به خاطر فساد اخلاقی از او بیزار بودند.

كد خبر : ۵۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۸


سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل با ارسال نامه ای به بان کی مون، ضمن اعتراض به سخنان گستاخانه و تهدیدآمیز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، گفت: این سخنان، اعتراف ناخواسته این رژیم به در اختیار داشتن سلاح های هسته ای است.

كد خبر : ۵۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


عشق اینترنتی دختر جوان و پسر جواهر‌فروش، به قتل برادر دختر انجامید. این پسر صبح دیروز، وقتی در جایگاه متهم حاضر شد، اتهام قتل را قبول و انگیزه‌اش از این جنایت را آزارهای برادر دختر مورد علاقه‌اش نسبت به او، عنوان کرد.

كد خبر : ۵۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


افزایش آمار طلاق، فوت همسر،کاهش سن بیوه شدن و. .. ،از جمله دلایلی است که باعث افزایش تعداد زنان سرپرست خانوار شده و افزایش نرخ بیکاری زنان بر مشکلات و آسیب این قشر افزوده است.

كد خبر : ۵۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۶


می خواهیم راه و روش های آرام بودنشان را بشناسیم.

كد خبر : ۵۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۷


یک کارشناس ارشد روانشناسی با اشاره به پدیده شوم پنهان کاری خانم‌های متاهل گفت: خیانت در زندگی زوجین دیگر منحصر به آقایان نیست، به همین دلیل حجم پرونده‌های طلاق در کشور به این معضل مربوط می‌شود.

كد خبر : ۵۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۸


دلایل تأخیر در ازدواج جوانان در برنامه پایش مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

كد خبر : ۵۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۹


سخنگوی قوه قضائیه در هشتادمین نشست خبری خود درباره بازداشت موقت حمید بقایی معاون رئیس جمهورسابق، بازداشت پنج نفر در ارتباط با حادثه هتل مشهد و نیز سایر پرونده های مهم این قوه توضیحاتی ارائه کرد.

كد خبر : ۵۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۹


خشونت خانوادگی علیه زنان ودختران در سایه ضعف حمایت های قانونی از این قشر در عربستان سعودی روز به روز گسترش می یابد.

كد خبر : ۵۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴


رییس کمیته برگزاری مراسم سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه در حوزه اعتیاد زنان جای نگرانی است گفت: متاسفانه رشد اعتیاد در زنان از پنج درصد کل جمعیت معتادان کشور به 10 درصد در حال افزایش است.

كد خبر : ۵۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۶


مادر زندانی ایرانی در آمریکا که ۲۲ سال است برای آزادی پسرش که به اتهام ساختگی در انتظار مرگ به سر می‌برد، تلاش می‌کند، می‌گوید: فرزندم خواهان ترحم و دلسوزی نیست، او به دنبال عدالتی گمشده است.

كد خبر : ۵۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۶


معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زنی که با پرتاب چاقو به سمت سینه همسرش اقدام به قتل وی کرده بود، خبر داد.

كد خبر : ۵۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


عامل اسیدپاشی به مادر و دختر ۸ ساله در کوهدشت تصور می‌کرد زن برادرش عامل اصلی طلاق وی از همسرش است. این مرد کینه‌جو در حالی که ظرف اسیدی در دست داشت، مخفیانه وارد خانه برادرش شد و به جنایتی اسیدی دست زد.

كد خبر : ۵۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر شناخت دشمن  و پیشنهاد معظم له برای هفتم تیر تا دوازدهم تیر با عنوان  "هفته حقوق بشر آمریکایی" سایت "حرف تو" موج سایبری در همین راستا برگزار مینماید.

كد خبر : ۵۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


كد خبر : ۵۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۶


عاطفه سمایی گفت: این­که در جامعه هرکس چادر به سر داشته باشد به معنای عفیف بودن باشد معنای غلطی است، عفاف ناظر به احوالات درونی و نفسانی است اما حجاب به لایه­ های بیرونی و ظاهری نظارت دارد.

كد خبر : ۵۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


مردی ٢٠ آذر سال ٨٧ به مأموران پلیس خبر داد همسرش به قتل رسیده ‌است. او به پلیس گفت برای انجام کاری از شهر خارج شده ‌بود که دخترش با او تماس گرفت و گفت مادرش در را باز نمی‌کند و زمانی که خود را به خانه رساند، جسد همسرش را پیدا کرد.

كد خبر : ۵۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


جامعه معلمان استان لرستان باز هم داغدار شد تا سومین حادثه کشته شدن یک معلم را به سوگ بنشیند.

كد خبر : ۵۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ستاد نظریه پردازی و تولید ایدئولوژی داعش، «حیفا» و قرارگاه میدانی عملیاتی داعش در منطقه سفارت آمریکا در بغداد است

كد خبر : ۵۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۱


کارآگاهان پلیس آگاهی پایتخت مردی را که برای تامین هزینه مواد مخدر، یک زن ۳۹ ساله را مقابل چشمان فرزندانش به قتل رسانده بود، دستگیر کردند.

كد خبر : ۵۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳


سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس درباره سکوت مسئولان دولتی در زمینه فرآورده‌های خون‌های آلوده فرانسه گفت:‌ توصیه می‌کنیم آقایان صدایشان درآید و برای (فابیوس) فرش قرمز نیندازند زیرا مسببین این خیانت بزرگ باید از ایران عذرخواهی کنند.

كد خبر : ۵۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


امروز امواج ماهواره بدون کنترل وارد خانه‌های ایرانیان شده و بسیاری از ارزش‌های ایرانی و اسلامی را حذف کرده و ناهنجاری‌های مد نظر غرب را درخانواده‌های ایرانی جایگزین می‌کند که مدیران فرهنگی باید با راهکارهای اصولی دراین عرصه وارد عمل شوند.

كد خبر : ۵۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


در یادداشت پیش‌رو از واقعیاتی علمی درخصوص آنچه «تنظیم خانواده» خوانده می‌شود، پرده برخواهیم داشت که نگاه شما را تغییر می‌دهد. با ما همراه باشید با چند نکته درباره‌ عملکرد وزارت بهداشت در حوزه جمعیت و باروری که پیش از این نمی‌دانستید!

كد خبر : ۵۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۷


برنامه نظارت بر مطب‌های مامایی و زنان به دو صورت انجام می‌شود. بازدیدهای دارای تقویم و برنامه که حداقل در طی سال دوبار بر مطب‌های مرتبط با حوزه زنان و زایمان توسط ناظرین دانشگاه انجام می‌شود و بازدیدهای سرزده که معمولاً در ساعات پایانی روز یا میانی شب به‌ویژه در محلات خلوت‌تر که مطب با وجود پایان یافتن ساعت فعالیتش، باز است، صورت می‌گیرد.

كد خبر : ۵۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


حجاب و امان از غریبی او ، تک واژه ای است آشنا در زبان اسلام اما در عمل در اجتماع انسانی بیگانه است.

كد خبر : ۵۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴


یک روانشناس بالینی گفت، متاسفانه پدیده پنهان کاری در رابطه زن و شوهر‌ها بسیار شیوع پیدا کرده و این به یک آسیب اجتماعی تبدیل شده است که اگر با این روند پیش برود شاهد آسیب‌های بسیاری از جمله طلاق و حتی قتل در جامعه خواهیم بود.

كد خبر : ۵۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۹


مرد افیونی به دلیل مصرف پنهانی مواد، زن جوان را زیر مشت و لگد گرفته و او را به آغوش مرگ فرستاد.

كد خبر : ۶۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۵


وقتی آمریکا و کشورهای غربی غافل از اینکه خانواده های خود دچار بحران اخلاقی هستند، برای فروپاشی خانواده های ایرانی تلاش می کنند و برای جنگ نرم علیه ایران هزینه های گزافی را متحمل می شوند، راه اندازی سایت اشلی مدیسون و هک این سایت خیانت همسران متاهل، پرده از رسوایی خانواده های غربی بر میدارد و وجهه مستهجن زندگی غربی هویدا می شود.

كد خبر : ۶۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


کارشناس مذهبی با اشاره به اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی گفت: یکی از دلایل اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی در زوجین، احساس کمبودهای ارتباطی بین آنهاست، ولی گاهی هیچ کمبودی نبوده و به عبارتی شیطان در آنها نفوذ کرده است.

كد خبر : ۶۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۱


پروژه اسرائیل در یکی از جدیدترین ویدئوهای تبلیغاتی خود از آمریکایی‌ها خواسته تا برای نجات جان سگ‌هایشان اجازه ندهند این توافق به تایید کنگره برسد.

كد خبر : ۶۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۴


یک جامعه شناس با اشاره به کاهش گرایش به ازدواج گفت: برای افزایش ازدواج، باید واسطین خود جوش محلات تقویت شوند. یعنی مثل گذشته که واسطه‌هایی در محل‌ها بودند و جوانان را شناخته و به خانواده‌ها معرفی می‌کردند هم، امروز وجود داشته باشند.

كد خبر : ۶۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۹


نهادهای آمریکایی به تازگی دو کتاب با مضامین ایران‌هراسانه به چاپ رسانده‌اند. یکی از این کتاب‌ها علیه بسیج تدوین شده است که در آن با هدف دامن زدن به تبلیغات منفی در خارج از کشور علیه این نهاد مردمی، ادعاهای دروغی مطرح شده و کتاب دوم هم علیه قدرت‌یابی روزافزون سپاه در جهان است.

كد خبر : ۶۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱


«از هندی ها متنفرم. آن ها مردمی حیوان صفت با دین درّندگان هستند. آن ها خود مقصر قحطی بودند که مثل خرگوش توله می زاییدند.» وینستون چرچیل

كد خبر : ۶۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۲


روز عرفه (نهم ذي‌الحجه) سال 60 هجري «مسلم بن عقيل» فرستاده امام حسين (ع) به كوفه به شهادت رسيد.

كد خبر : ۶۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۱


ی‌حجابی معضل جامعه امروز است که پیامدهایی مانند کاهش ازدواج و افزایش طلاق را به دنبال دارد.

كد خبر : ۶۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۱


اخیرا تصویری حدیثی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که در آن پیامبر (صلی الله علیه و آله ) به حادثه برای حجاج در منا اشاره کرده است.

كد خبر : ۶۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


کارولین کراسکری شرق‌شناس و محقق دانشگاه یو‌،‌ سی ال آمریکا است که تاکنون بیش از ۱۵ عنوان کتاب از نویسندگان ایرانی را به زبان انگلیسی ترجمه کرده است‌. آخرین ترجمه او مجموعه داستان «احمد دهقان» در حوزه دفاع مقدس است.

كد خبر : ۶۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


وقتی با کشته و مفقود شدن نزدیک به 500 نفر از اتباع کشور در یک کشور خارجی وزیر امور خارجه خودمان هنوز مشغول گرفتن عکس های یادگاری با کری و رییس جمهور مشغول جلسات تشریفاتی با رییس جمهور چین است نمی توان انتظاری از حاکمیت سعودی برای احترام و همکاری داشت.

كد خبر : ۶۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


آسیب‌هایی که مجالس حسینی را مورد تهدید قرار داده و می توانند اهداف قیام امام حسین(ع) را به انحراف کشیده و مسیر عزاداری را تغییر دهند را می توان به سه دسته تقسیم کرد؛ آسیب های اغراضی، آسیب های گفتاری و آسیب های کرداری

كد خبر : ۶۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷


عضو هیئت علمی پژوهشگاه قرآن و حدیث گفت: مقتل‌خوانی فوائل فراوانی دارد از جمله اینکه بسیاری از انحرافات کنار زده می‌شود

كد خبر : ۶۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹


گفت: یعنی حسین زمان و شمر امروزت را بشناسی. در هیئتی که بوی استکبار ستیزی، نباشد ابن زیاد هم در ان هیئت سینه میزند.

كد خبر : ۶۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


یا احداث سد شفارود که متوقف شده بود در دولت جدید قرارداد فاینانس خارجی آن منعقد نگردید و ساخت آن آغاز نشد؟ آیا سدهای لاسک و عزیز کیان با حجم تخریبی وسیع جنگل‌های هیرکانی بدون مجوز محیط زیست در حال تجهیز کارگاه نیستند؟

كد خبر : ۶۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


سیدهاشم میرلوحی نویسنده «یوسرائیل و صهیوناکراسی»،«آمریکا بدون نقاب»و«آمریکا در معرض نمایش»،« گشت ارشاد در آمریکا»با حضور در طنین یاس، ماهیت آمریکا از بدو تأسیس، سیاست های جاه طلبانه و خطرات نفوذ این کشور را بررسی کرد که بخشی از این گفت وگو در پی می آید.

كد خبر : ۶۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۹


پسرم که شهید شد نمی­دانستم کجاست؟کجا دفن شده؟خیلی بی تاب بودم. چند وقت پیش خوابش را دیدم. لباس دامادی تنش بود. گفتم:پسرم داماد شدی؟.گفت:آره من با شهید حاجیه ساعد ازدواج کردم. قبرم کنار قبر حاجیه است. رفتم بهشت زهرا، خیلی سئوال کردم. گشتم دیدم پسرم قطعه 24دفن است کنار قبر دختر شما. نزدیک شهید چمران.

كد خبر : ۶۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰


ای کاش بودی تا حسینیه غریب و خاموش جماران باز هم از تکبیرها و فریاد علیه مستکبران و شعار حیاتبخش مرگ بر آمریکا پر می شد.

كد خبر : ۶۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


کارگردان مستند "ملتِ دِرِد اسکات" می‌گوید: سیاه‌پوستان در آمریکا هیچ‌گاه شاهد عدالت نبوده‌اند. ساختار دولت آمریکا یا حتی طرز تفکر خیلی از سیاه‌پوستان این‌گونه است که فکر می‌کنند نسبت به سیاه‌پوستان برتر هستند.

كد خبر : ۶۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


مدیر کل سازمان انتقال خون استان گفت : شعار مرگ بر آمریکا اینقدر مهم است که آیت الله مشکینی در این زمینه فرمودند شعار مرگ بر آمریکا ثوابش کمتر از صلوات نیست.

كد خبر : ۶۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۴


در سلسله انفجارات و تیر اندازی‌هایی که شب گذشته در پاریس رخ داد حداقل 153 نفر کشته شدند.

كد خبر : ۶۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


با گذشت چند روز از زمان مرگ دختر جوانی که به دلیل نامعلومی از طبقه پنجم ساختمان سقوط کرده بود به دستور بازپرس کشیک مرد همسایه به عنوان تنها مظنون دستگیر و برای توضیحات بیشتر به اداره آگاهی منتقل شد.

كد خبر : ۶۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


این روزها بحث بر سر افزایش اعتیاد زنان، افزایش زنان کارتون‌خواب، افزایش خیانت زنان، روسپی‌گری، داغ است، این افراد برای رسیدن به چنین مرحله‌ای یک گام برنداشته‌اند بلکه اولین گام را اشتباه بر داشته‌اند و در اکثر مواقع اولین گام در تأثیرپذیری از برنامه‌های ماهواره و با حضور در فضای مجازی بوده است.

كد خبر : ۶۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


کارشناس مسائل اجتماعی گفت: جلوه دیگری از پدیده شوم طلاق که برگرفته از فرهنگ غلط غربی بوده و امروز بیشتر در بین زوجین جوان رواج پیدا کرده، طلاقی است که به عنوان طلاق توافقی تعریف شده است و طلاق عاطفی نیز دستاورد موبایل و تبلت برای خانواده‌هاست

كد خبر : ۶۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵


همسر شهید حیدری: ارتباط حاجی با مردم سوریه آنقدر صمیمی شده بود که پیرهای محله می خواستند دست های حاجی را ببوسند، حتی یک زن سنی که در آن روستا زایمان کرد اسم پسرش را به نام اسم حاجی " اسماعیل" گذاشت.

كد خبر : ۶۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


سپاه پاسدارن حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در بیانیه‎ای جنایت آل سعود در خصوص اعدام عالم برجسته شیعه، شیخ نمر النمر را محکوم کرد.

كد خبر : ۶۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۳


معاونت پژوهش مرکزمدیریت حوزه علمیه خواهران استان لرستان گفت: اعدام شیخ نمر اوج ناتوانی و زبونی آل سعود را نشان می دهد، این اقدام و مجازات به جرم بیان ظلم و مبارزه نظام دیکتاتوری وهابی بوده است .

كد خبر : ۶۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۶


دختر با لباس سفید عروسی می‌رود خانه بخت و با لباس سفید مرگ هم بیرون می‌آید» این ضرب المثلی است که قدیمی ها بیشتر و بهتر به آن اعتقاد داشتند تا جوانان امروزی! کسانی که با وجود محرومیت و امکانات کم، سطح توقعات خود را متناسب با نگاه واقع بینانه تنظیم کرده و همراه با شریک زندگی خود، دنیایی از مهر و صفا را زیر یک سقف بوجود آورده و یار و مونس هم در غم‌ها و شادی‌ها می‌شدند.

كد خبر : ۷۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۷


جناب آقای بان کی مون؛ به شما توصیه می کنیم با توجه به جایگاه خود اصول اخلاقی و انسانی را بر مبنای عدالت در سازمان ملل متحد دنبال نمایید و با تمام توان خود از این اصول صیانت کنید.

كد خبر : ۷۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


عده ای از ماه ها قبل با دمیدن بر شیپور «نهضت ثبت نام حداکثری» در انتخابات به دنبال وارد کردن عناصر نفوذی خود به مجلس بوده اند، و حالا که با عملکرد قاطع شورای نگهبان راهی برای ورود به انتخابات پیدا نکرده اند، داد و فریادشان بلند شده است که مُر قانون رعایت نشده و مُر سلیقه اعمال گردیده است!

كد خبر : ۷۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴


به گفته یکی از مقامات زندان فوق امنیتی کالیفرنیا، این اولین بار ظرف دست کم ۲۰ سال اخیر است که زندانیان موفق می شوند از این زندان فرار کنند.

كد خبر : ۷۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵


یک پژوهشگر، ضمن تشریح ابعاد مختلف امنیت،میهن پرستی و التزام به نظام و قوانین جمهوری اسلامی را از مهم ترین ویژگی های یک نماینده مجلس دانست و گفت:حاصل ایثارگری شهدای دفاع مقدس و شهدای هسته ای عزت، سربلندی،موفقیت و پیروزی کشور است.
كد خبر : ۷۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۷


یک تکه پیراهن تنها اثر به جای مانده از پیکر شهیدان «هادی و مهدی مخلصی» در بمباران هوایی خرم آباد توسط هواپیماهای دشمن بعثی بود.

كد خبر : ۷۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰


دختر اولین شهید مدافع حرم «محرم ترک» دلنوشته‌ای را در مراسم چهارمین سالگرد شهادت پدرش قرائت کرد.

كد خبر : ۷۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


بر اساس اخبار به دست آمده؛ "مهرنوش کریمی طولابی"، "همسر زنده یاد هوشیار ملکی طولابی که در مرحله اول بررسی صلاحیت عدم احراز شده بود؛ در رسیدگی های شورای نگهبان احراز صلاحیت شد و به جمع کاندیداهای مجلس دهم پیوست.

كد خبر : ۷۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۷


رابطه با آمریکا، رابطه گرگ و میش است تا زمانی که آمریکا ماهیت و رفتارش عوض شود.

كد خبر : ۷۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


اصلاح‌طلبان پس از شکست‌های متوالی از سال 1384 روند آسیب‌شناسی رفتار سیاسی خود را آغاز کردند؛ «هجمه به آموزه‌های دینی» یکی از مولفه‌های اثرگذار عدم اقبال مردم به این جریان سیاسی در جلسات درون تشکیلاتی اعضای برجسته اصلاح‌طلبان مطرح شد و پس از آن تصمیم به بازسازی چهره دینی اصلاحات با برپایی هیئت و جلسات مذهبی با سخنرانان خاص مدنظر قرار گرفت

كد خبر : ۷۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


تاریخ تجاوز و نقض حقوق بشر در آمریکا امروزی نیست، بلکه مادرزادی است!بلافاصله بعد از اعلام استقلال، جنگ‌هایی را علیه ملت‌های مختلف شروع کردند. از سال1776 تا الان یعنی در 239 سال، ارتش آمریکا به 70 ملت حمله کرده است و فقط 21 سال استراحت کرده و جنگ اساسی (Major War) نداشته است.

كد خبر : ۷۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱


آيا خبر ندهم به بخشنده ‏ترين بخشنده ‏ها؟

كد خبر : ۷۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲


همسر شهید مدافع حرم کجباف گفت:در اثنایی که منظر تمام شدن سخنرانی فائزه هاشمی و طرح سوال خود از وی بودم، یکی از محافظان او ناگهانی از پشت با تمام قوا مرا هل داد گویی که قصد پایین انداختن مرا از سن داشت!

كد خبر : ۷۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴


یک کارشناس آسیب‌های اجتماعی، گفت: امیر حسین -قاتل- سنی قرار گرفته است که هر لحظه با دیدن تصاویر و فیلم‌های مستهجن و مراوده با دوستان ناباب در معرض خطر قرار دارد در چنین سنی، وظیفه والدین این است که بیشتر مراقب دوستان و نزدیکان فرزندان خود باشند که متاسفانه در رابطه با این پرونده چنین نظارتی صورت نگرفته است.

كد خبر : ۷۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸


15 خرداد سال 42 نه تنها خط بطلان بر سیاست بی کیاست جدایی دین از سیاست کشید بلکه روحانیت مبارز و دینمدار را در کسوت رهبری این حرکت مردمی معرفی کرد و در رأس آن اخلاص و قاطعیت امام خمینی(ره) در مبارزه با رزیم پهلوی را به منصه ظهور رسانید و مردم را به این بصیرت رساند که روحانی مبارز آیت الله روح الله خمینی را به رهبری قیام خود علیه ظلم و استبداد رژیم شاهنشاهی بپذیرند.

كد خبر : ۷۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۵


معاون شورای فرهنگی ـ اجتماعی زنان از هجمه نفوذ فرهنگی در حوزه زنان خبر داد و گفت: همنوایی برخی افراد با بهائیان و از سوی دیگر تبلیغ سقط جنین توسط یک بازیگر کشورمان مواردی است که نشان‌دهنده هجمه نفوذ فرهنگی به کشور است.

كد خبر : ۸۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


امام خمینی تاکید زیادی بر مبارزه با صهیونیسم و همچنین آزادی فلسطین داشت. چرا مسئله فلسطین دارای چنین اهمیتی در اندیشه های ایشان است؟ فلسطین چه جایگاهی در نظام فکری بنیانگذار جمهوری اسلامی داشت؟

كد خبر : ۸۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


رییس کل دادگستری لرستان گفت: با توجه به آمار های موجود، اضافه شدن  4 هزار 300 خانم مطلقه در هر سال یک فاجعه استانی است.

كد خبر : ۸۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱


سازمان های مدعی حقوق بشر از سازمان ملل گرفته تا کمیسیون حقوق بشر و اتحادیه اروپا و تشکل های به ظاهر مدافع حقوق بشر که شب و روز از لزوم رعایت حقوق بشر سخن می گویند و حتی برای جانوران و گیاهان مراسم ختم و ابراز تاسف می گیرند، در این فاجعه چشم و گوش خود را بستند و برخی از آنان براثر فشار گسترده افکار عمومی تنها به ابراز تاسف بسنده کردند.

كد خبر : ۸۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲


هنوز چشم های شوم شیاطینِ شب پرست، مست از عرق تن های رقص آلود بیگانه پرستان بود و شراب روسی در کام هرزه گی ها، رو به گسترش

كد خبر : ۸۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


انعقاد عهد و پیمان بین عربستان و گروهک منافقین با حضور برخی از افراد و بویژه مریم رجوی نیز مدعی بر حرکت عربستان در راستای برنامه های منافقین است چنانکه طی ۳ سال اخیر شاهد گرایش و ملحق شدن بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ سعودی به گروهک داعش هستیم.

كد خبر : ۸۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۷


کتاب «دلنوشته های بابا زهرا» به قلم مادرش کبری حافظی چندین پیش به چاپ رسیده است و مورد تایید مقام معظم رهبری قرار گرفت.

كد خبر : ۸۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲


بانوی شیعه انگلیسی، پس از آنکه برای دیدن خانواده اش به پاکستان سفر کرد، به اتهام شیعه بودن، توسط یکی از اعضای خانواده خود مورد سوء قصد قرار گرفت و به شهادت رسید.

كد خبر : ۸۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۵


معی از پزشکان با ارسال نامه‌ای خطاب به وزیر بهداشت تاکید کردند: در وزارتخانه شما نام کنترل جمعیت به سلامت باروری تغییر کرده است و تشویق‌ها برای تحدید نسل، همچنان پابرجاست.

كد خبر : ۸۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۹


علی بابایی قاضی دادگستری تهران، با بیان اینکه آسیب‌های ناشی از فضای مجازی یکی از معضلات جدید و در عین حال بیشمار دادگاه‌های خانواده است که در حقیقت این نوع پرونده‌ها به ارتباطات ناسالم در فضای مجازی بر می‌گردد، گفت: قانونگذار ما این نوع تخلفات را پیش بینی نکرده است و به همین خاطر دعواهای ناشی از فضای مجازی در رابطه با زوج‌های جوان از سوی قضات و دستگاه اجرایی نیاز به تحقیق بیشتری دارد.

كد خبر : ۸۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: بعضی از افراد هر ازچندگاهی با بیان خاطرات دروغین و یا پخش نوارصوتی به دنبال خدشه دار کردن چهره امام(ره) هستند.

كد خبر : ۸۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۹


عده ای در کافه ای نشسته اند و تعطیلات آخر هفته را به خنده و مستی مراوادات دوستانه می گذرانند که کرگدنی از مقابل دیدگانشان می گذرد. عبور کرگدن از میانه شهر برای چند لحظه باعث تعجب شهروندان مشغول خوشگذرانی می شود ولی پس از آن دوباره به خوشگذرانی و زندگی عادی خود بر می گردند.

كد خبر : ۸۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰


هنگامی صفحه حوادث جراید و مطبوعات را رصد می کنیم بیشتر شاهد خودکشی افراد مجردی هستیم که بخاطر بیکاری و افسردگی دست به این عمل وحشتناک می‌زنند.

كد خبر : ۸۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۲


پرخاشگري به عنوان يك آسيب اخلاقي اگر كنترل نشود مي تواند عواقب زيانباري داشته باشد. برای کنترل پرخاشگری در ابتدا باید بدانیم دقيقا پرخاشگري چيست. برخی پرخاشگري را رفتاري مي دانند كه به ديگران ، حیوانات، اشیاء .. به صورت مستقیم یا بالقوه آسيب می رساند و بعضی افراد بین پرخاشگری و شجاعت و جرأت تمایزی قائل نیستند.

كد خبر : ۸۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۲


عملکرد به شدت منفی احمد شهید در قبال ایران که محصول اتکای او به منابعی چون منافقین و گروه‌های تجزیه‌طلب بوده، به شدت اعتبار گزارش‌های او را زیر سوال برده است، اما برحسب قراین موجود، قرار نیست این روند تعدیل شود و جایگزین او روندی منصفانه‌تر را در پیش بگیرد.

كد خبر : ۸۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۲


عالی جنابان کارگران را بازیچه ی دستان خود نکنید، تعلل بیشتر در رفع این مشکلات تنها دست آوردی که به همراه دارد قربانی شدن بیشتر کارگران است.

كد خبر : ۸۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۹


داماد اعدامی که به اتهام قتل خواهرزاده‌اش هشت سال زندانی بود سرانجام با همکاری یک خیر موفق به پرداخت دیه ۲۰۰ میلیونی شد و یک شب مانده به عید غدیر از زندان آزاد شد.

كد خبر : ۸۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۰


جسد یک زن در هنگام اطفای حریق خودروی پراید در مرکز لرستان از سوی ماموران سازمان آتش نشانی خرم آباد کشف شد.

كد خبر : ۸۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۱


این زن پس از فریب شیطانی نامزد خواهرش، او را مأمور قتل کرد.

كد خبر : ۸۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۴


تیراندازی‌ در مراسم‌های عروسی در برخی استان‌ها صدای اعتراض و انتقاد مردم را بلند کرده است و هراس آن می‌رود این موضوع به یک فرهنگ عمومی و آسیب اجتماعی تبدیل شود.

كد خبر : ۸۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۶


وزارت خارجه روسیه در واکنش به حمله هوایی نیروهای آمریکایی به نظامیان افغان و سوری در دو کشور اعلام کرد که واشنگتن درباره چرایی این حملات پاسخ دهد.

كد خبر : ۸۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۱


اقدام یک مادر عراقی در به هلاکت رساندن چند تروریست داعشی که چند عضو خانواده‌اش را به شهادت رسانده بودند، خشم شدید رسانه‌های سعودی را به دنبال داشت و آنها را به دروغ‌پردازی و وارونه‌کردن حقایق وادار کرد.

كد خبر : ۸۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۲


 کودک هشت ساله خواهر نوزده ساله خود  را به قتل رساند.

كد خبر : ۸۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۴


اظهارات و ادعاهای طرح شده توسط هما هودفر و جیسون رضاییان در فاصله زمانی کمتر از یک هفته نشان می دهد که طرح جدید آمریکا در شرایط پسابرجام، بلوکه کردن بخش دیگری از اموال ایران است؛ همانطور که پیش از این بخشی از اموال ایران در دادگاه های آمریکا در خصوص مسائل غیر مرتبط با ایران بلوکه و در نهایت مصادره شده بود، این بار هم آمرکیا به دنبال مصادره بخش جدیدی از اموال ایران است.

كد خبر : ۸۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵


ناصر چند بار از من خواسته بود با او ازدواج کنم اما من به او می‌گفتم، همسر و فرزند دارم و این ازدواج عملاً امکان‌پذیر نیست، ناصر چند بار گفته بود که باید مانع ازدواجمان را از راه بردارد و حتی یک بار نیز پیشنهاد داد که پژمان را با سم به قتل برسانیم.

كد خبر : ۸۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸


حنان الفتلاوی تاکید کرد: شما یک رفتار و رویداد دموکراتیک از سعودی‌ها به من نشان دهیدتا آن را به کار ببرم. درحالی که سیستم حکومتی آل‌سعود تماما از مفاهیم دموکراسی به دور است .

كد خبر : ۸۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸


این زن پس از فریب شیطانی نامزد خواهرش، او را مأمور قتل کرد.

كد خبر : ۸۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۲


سایت فارسی دویچه وله ی آلمان که معمولا اخبار و عکس های سیاهی از جامعه دینی و علی الخوص زنان در ایران منتشر می کند این بار اقدام به لیست کردن به قول خودش"20 ممنوعیت عجیب و غریب برای زنان در ایران" کرده است.
كد خبر : ۸۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۵


فرمانده انتظامی بروجرد گفت: صبح امروز دوشنبه پدری در بروجرد به دلیل عصبانیت دختر 13 ساله خود را با روسری خفه و به قتل رساند.

كد خبر : ۸۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶


طی ماههای اخیر اخبار و در پی آن شایعات بسیار و متفاوتی مبنی بر وقوع چندین فقره قتل و درگیری در خرم آباد منتشر شد که تا حدودی امنیت روانی شهروندان را دچار اختلال کرده است.

كد خبر : ۸۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۹


براین اساس برخی زنان پس از به زندان افتادن قطع رابطه با همسر خویش می کنند، زیرا در طول مدت حبس به این نتیجه رسیده اند شوهرشان نقش کلیدی دربروز مسائل زندگی و زندانی شدن آنها داشته است آری آنچه مسلم است در بسیاری از مواقع شریک زندگی زن، در وادار کردن، متقاعدکردن یا همراه کردن او در مرتکب شدن جرم نقش بسزایی می تواند داشته باشد. یا با برهم زدن فضای خانه از طریق اعمال خشونت، توهین و تهدید اعمال ترس به منظور سرپوش گذاشتن براعمال مجرمانه یا از طریق رفتارهای احساس جوی را فراهم می آورد که زن ناچارا مجبور به کاری می شود که مجرمانه تلقی می شود.

كد خبر : ۸۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۸


فرشته روح افزا در نشست "خشونت علیه زنان" با ارائه تصاویر دلخراشی از حملات صهیونیستی به کشورهای غزه، یمن، سوریه و عراق گفت: چرا در این روز که به نام خشونت علیه زنان است از حقوق این افراد صحبت نمی شود؟ چرا در گروه های نارنجی این مسائل دیده نمی شود؟ شکنجه ای که به کودکان در غزه، سوریه، عراق و افغانستان می شود، چرا خشونت محسوب نمی شود؟

كد خبر : ۸۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۴


حضرت آدم چهل روز در فراق فرزندش گریست تا اینکه خداوند به او بشارتی داد.

كد خبر : ۸۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۵


یک کارشناس مسائل اجتماعی، با بیان اینکه خشونت علیه مردان بیشتر جنبه عاطفی، روانی و کلامی دارد، گفت: هر چه مرد از نظر اقتصادی ضعیف تر بوده و به زن یا خانواده همسرش وابستگی بیشتری داشته و یا دچار سوء رفتارهایی مانند اعتیاد باشد، خشونت روانی علیه او بیشتر نمود و بروز دارد.

كد خبر : ۸۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵


اگر بزرگواری همچون عیسی(ع) زندگی خود را در مسیر منجی بشریت صرف کردند و حتی قوای خود را در این راستا به کار گرفتند، ما نیز زندگی خود را در این مسیر صرف کنیم که اگر غیر از این باشد، ما صرفاً به انبیاء(ع) اعتقاد پیدا کرده‌ایم نه ایمان.

كد خبر : ۸۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵


افزایش دو برابری آمار زنان معتاد در کشور در ظرف مدت زمان کوتاه واقعا یک هشدار جدی و زنگ خطری است که احتیاج دارد سریعتر به این معضل اجتماعی رسیدگی شود و علل و عوامل و انگیزه های آن شناخته شود و آنگاه راه کارهای مناسب ارائه شود .

كد خبر : ۸۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


نماینده زن پارلمان عراق در برنامه زنده تلویزیونی با دفاع از حضور فرمانده نیروی سپاه قدس ایران در عراق، گفت: اگر سعودی‌ها فرد شجاعی مثل قاسم سلیمانی دارند، برای دفاع از عراق بفرستند.

كد خبر : ۸۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷


کارگردان مستند «یک خانم محترم» در جشنواره عمار گفت: برای ما غنیمت بود با کسی صحبت کنیم که در جریان کشف حجاب رضا خان شاهد شهادت یکی از بانوان مذهبی ایران بود.

كد خبر : ۸۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۰


این همه گستاخی و بی پروایی، این همه جسارت بین المللی برای به خون کشیدن خیابان ها و معابر کشورهای مسلمان یا مسلمانان در سایر کشورها به خاطر بی توجهی مدافعان حقوق بشر است. اسرائیل وسایر کشورهای تروریسم پرور واقفند که قدرت های غربی بهترین حامی و سهامدار در این جنایات هستند! آنها با کشار و نسل کشی مسلمانان در اقصی نقاط جهان به دنبال ایجاد هولوکاستی واقعی علیه اسلام هستند.

كد خبر : ۸۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱


مهم‌ترین هدف شبکه‌های ماهواره‌ای، هدف قرار دادن خانواده‌هاست. این شبکه‌ها برای تمام اعضای خانواده، برنامه تولید و پخش می‌کند.

كد خبر : ۸۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴


طرحی برای رفع نگرانی مجامع غربی نه حل مشکلات جنسیتی جامعه جوان ایرانی! نوشته می شود. از سوی دیگر در حالیکه در ابتدای طرح، به نام تعدادی از متخصصین و روحانیون به عنوان مشاور اشاره شده است که این افراد اذعان داشته ­اند که تنها در یکسری جلسات شرکت کرده اند و هیچ یک از نظرات آنان در طرح نیامده و به این مسئله اعتراض هم دارند! دکتر کاظم فروتن ارولوژیست درباره قرار گرفتن نامش در بین مشاوران طرح می گوید: نام بنده جز مشارکت کنندگان طرح آورده شده ولی حتی یک نظر بنده نیز آورده نشده است. و تصمیم دارم طی نامه ای که به وزارت کشور ارائه خواهم داد متذکر شوم که نام بنده را از طرح حذف نمایند.

كد خبر : ۹۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵


در زمان قوم لوط، شیطان به صورت یک جوان زیباروی به پیش قوم لوط رفت و از آنان خواست که با او لواط کنند( چون اگر شیطان می خواست با آنان لواط کند، قبول نمی کردند.) ایشان هم این عمل را با او انجام دادند طبق قوانین شرع مقدس اسلام اگر لواط با مردی قبل از ازدواج صورت بگیرد خواهر، مادر ودختر…لواط دهنده بر لواط کننده حرمت ابدی پیدا می کنند.

كد خبر : ۹۰۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۶


رضا شاه پهلوی از 12 خرداد تا 14 تیر 1313 سفری به ترکیه نمود بسیاری از رجال اهمیت این سفر و آثار آن در سرعت بخشیدن به روند تجددخواهی و کشف حجاب اشاره کرده اند. رضاشاه در نطق ضیافت شام آتاتورک، سیاست های اسلام زدایی وی را عامل اساسی پیشرفت کشور ترکیه برشمرد.

كد خبر : ۹۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳


سقط جنین ازمنظر الهیات اخلاقی با برگزاری کرسی ترویجی، عرضه و نقد ایده علمی از سوی استادهای حوزه علمیه و با حضور بانوان طلبه روز دوشنبه در قم بررسی شد.

كد خبر : ۹۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶


رهبر معظم انقلاب اسلامی در ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین فرمودند: اولویّت نخست جهان اسلام و آزادی‌خواهان جهان، یعنی موضوع فلسطین و ایجاد فضای همدلی برای تحقّق هدف والای حمایت از مردم فلسطین و مبارزات حق‌طلبانه و عدالت‌جویانه‌ی آنان است.

كد خبر : ۹۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳


رئیس دادگستری بروجرد گفت: بروجرد در استان لرستان رتبه اول را در طلاق دارد که نیاز است برای کاهش آمار نگران کننده طلاق برنامه ریزی صورت گیرد.

كد خبر : ۹۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۶


رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به درخواست رئیس قوه قضاییه، به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و فرا رسیدن عید نوروز با شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات محکومان موافقت کردند.

كد خبر : ۹۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۴


معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان لرستان از دستگيري قاتل درگيري خانوادگي بروجرد كمتر از 6 ساعت خبرداد.

كد خبر : ۹۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۶


امام موسی کاظم علیه السلام: نیز چراغی است که نور هدایت او، همواره روشنی بخش دل های مؤمنان  و کشتی نجات خواهد بود.

كد خبر : ۹۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳


این بار نیز به مانند بسیاری از پرونده های مشابه، ماجرا از اجبار والدین به انجام زایمان طبیعی برای ولادت فرزندشان آغاز شده و یادآور اجباری است که مسئولان برای این کار دستور داده‌اند تا به مدد آن، شمار زاد و ولدها افزایش پیدا کند؛ گویی ریشه کاهش نرخ رشد جمعیت تنها سزارین بوده و حالا که کشف شده، برای ریشه کن کردنش باید هر کاری کرد!

كد خبر : ۹۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴


امام علیه السلام کتاب‌های زیادی نگاشته اند اما کتاب رساله حقوق از جمله کتب زیبا و پرمفهوم حضرت در موضوعات مختلف است که یکی از بندها به حق زن بر شوهر اشاره شده است. در این رساله از زبان حضرت اینگونه نگاشته شده است: اما حق کسی که به جهت ازدواج رعیت تو محسوب می‌شود: بر تو آن است که بدانی خداوند متعال قرار داده است او را تسکین دهنده و آرامش بخشنده و نگه دارنده و انیس برای تو...

كد خبر : ۹۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۲


نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه برخی با «سایه جنگ» هم تجارت می‌کنند، گفت: در دولت کار و کرامت وزیر زن هم خواهیم داشت.

كد خبر : ۹۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰


چه در عرصه فرهنگی و چه در عرصه ی امنیتی و نظامی، کشور نیازمند صدای واحد است، نیازمند اقتدار و مقاومت است، اقتداری بر خواسته از اسلام علوی و به تعبیر حضرت امام اسلام ناب محمدی(ص). در سایه ی این اسلام است که استکبار و فرزندانش- التقاط و التحاد- نابود می شود و گرنه با خوانش هایی مانند اسلام رحمانی و اسلام مذاکره چیزی جز خسارت محض نصیب مان نمی شود.

كد خبر : ۹۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴


حجاب و امان از غریبی او ، تک واژه ای  است آشنا در زبان اسلام اما در عمل در اجتماع انسانی بیگانه است.

كد خبر : ۹۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰


وی ادامه داد: این نحوه آموزش سال‌ها در مدارس امریکا بوده است که با این وجود طبق آمارهایی که می‌دهند 58 درصد دانش‌آموزان تحت آزار جنسی قرار دارند و 25 درصد هم تحت تجاوز جنسی قرار گرفتند. آمارها نشان می‌دهد با همین آموزشی که در مدارس امریکا انجام می‌شود، از هر 5 دختر یک دختر گزارش داده که تحت تجاوز جنسی قرار گرفته است.

كد خبر : ۹۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸


چهره تو در آن تصویر مرا دیوانه کرده؟ مرا و بسیاری از جوانان هم‌وطنت را. دو سه شب است که دست از سر ما بر نمی‌دارد. بیچاره‌مان کرده‌ای آقا محسن.

كد خبر : ۹۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱


کارشناسان در همایش امنیت زنان در فضای عمومی با محوریت آزار خیابانی به تحلیل وضعیت آزار خیابانی زنان از دیدگاه جامعه‌شناختی، روان‌شناختی، حقوقی، اجتماعی و ارائه راه‌حل‌هایی بر بهبود وضعیت آن پرداختند.

كد خبر : ۹۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۸


معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی شهرداری خرم‌آباد گفت: جوان خرم‌آبادی یک سال گذشته توسط دوستش به قتل رسیده و در منزل مسکونی دفن می‌شود.

كد خبر : ۹۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۰


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین