امروز: چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۳

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۳۱۰    عبارت مورد جستجو: فضای مجازی

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، در سخنان مهمی ضمن برشمردن برخی از واقعیات جهانی به تبیین «وظایف اصلی مسئولان نظام اسلامی» در شرایط حساس و پیچیده کنونی پرداختند[...]

كد خبر : ۱۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۸۵/۱۰/۱۱


كد خبر : ۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


موج دوم: دبیر نخستین گردهمایی مدیران و فعالان فضای مجازی استان لرستان گفت: بیش از 450 نفر از فعالان عرصه مجازی استان برای شرکت در این همایش که 21 اسفندماه جاری در خرم‌آباد برگزار می‌شود، ثبت نام کرده‌اند.

كد خبر : ۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


آساره خبر: رئیس اداره تبلیغات اسلامی ازنا گفت: اطلاع رسانی صحیح از مسائل شهری مهمترین رسالت خبرنگار است، رسانه باید در راستای اهداف و آرمانهای امام و رهبری گام بردارد.

كد خبر : ۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


آساره خبر: فرماندار ازنا گفت ارتباط میان مردم و مسئولین و محقق ساختن خواسته های مردم از مهمترین وظایف خبرنگاران است.

كد خبر : ۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


آساره خبر: الگوی اوباما در مواجهه با انتخابات ۸۸ ایران چنین بود؛ اگر نمی‏توانید حکومت را از طریق انتخابات تغییر دهید، پس در خیابان‏ها این کار را بکنید.

كد خبر : ۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: یک عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تبعات تغییر ارزش‌های فردی و اجتماعی، گفت: سبک زندگی جدید متأثر از تغییر در ارزش‌هاست ضمن اینکه این تغییرات لزوماً مثبت نیست.

كد خبر : ۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


آساره خبر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در اولین دیدار هیأت دولت یازدهم، با قدردانی از هماهنگی دولت و مجلس برای آغاز بکار سریع دولت جدید، آقای روحانی را رئیس جمهوری مطلوب، مورد اعتماد و دارای سوابق روشن انقلابی خواندند و [...]

كد خبر : ۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


آساره خبر: حجت‎الاسلام متقی‎نیا افزود: مقالات دریافتی از سوی دبیرخانه اجلاس سراسری نماز در لرستان نسبت به سال گذشته بیش از 2.5 برابر افزایش داشته است.

كد خبر : ۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


آساره خبر: فرمانده ناجا با بیان اینکه به جای برخورد با افراد باید به سراغ مقصران اصلی و باندها برویم گفت: باید روی برخی باندها که در راستای ایجاد فساد در جامعه اقدام می‌کنند تمرکز کنیم به گونه‌ای که اخیرا در اینترنت بلیت فروخته شد و آدرس یک مدرسه را دادند که در آنجا مهمانی با عقاید انحرافی و شیطان‌پرستی قرار بود برگزار شود.

كد خبر : ۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


آساره خبر: زمانی دیپلماسی حربه ای دردست سیاست مداران برای به کرسی نشاندن خواسته های سیاسی واقتصادی کشورمطبوعشان بود.گفت وگو وبیان شفاهی دولتمردان وسیله ای است که تاکنون روال وجریان سیاست بین الملل راتداوم بخشیده است.

كد خبر : ۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


كد خبر : ۱۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


سوءاستفاده از برخی تسهیلات ازدواج آسان، عدم وحدت رویه مسئولان و دستگاه‌ها در ترویج ازدواج آسان، تعیین اولویت مشکلات اقتصادی یا فرهنگی، تأثیر دوستی‌های خیابانی و اینترنتی بر سرانجام ازدواج، از اهم موضوعات مطرح شده در مناظره امروز بود.

كد خبر : ۱۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی لرستان با اشاره به برگزاری چهارمين همايش ملی هجوم خاموش در لرستان، گفت: چهارمين همايش هجوم خاموش به‌ صورت ملی 8 آبان‌ ماه جاری به ‌همت جهاد دانشگاهی واحد لرستان در محل سالن همايش‌ هاي دانشكده فني ـ مهندسي دانشگاه آزاد اسلامي واحد خرم‌آباد برگزار می‌شود.

كد خبر : ۱۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


دانش آموزان امروزی ایران دانش آموزانی اند که تلاش شده برایشان آنچه که نیاز است فراهم شود. از مطالبه گری برای آموزش تا دغدغه های رفاهی  و تعیین وزیر با صلاحیت.

كد خبر : ۱۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


بعد از بازی در سریال «دلنوازان» در تلویزیون ممنوع‌الفعالیت شدم و بعد از گذشت 4 سال، هنوز خودم نتوانستم به علت این موضوع پی ببرم. در طول این مدت حتی یک نفر هم علت این موضوع را برای من توضیح نداده است.

كد خبر : ۱۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


یکی از مهمترین دغدغه های جامعه امروزی بشر، مسئله حجاب است. حجابي كه در هجوم تجددگرايي و غرب‌زدگي نيمي از اصالت آن از بين رفته و نيم ديگر هم در ميان فلسفه ‌بافي‌ها و تعاريف جديد، مدام رنگ عوض كرده و هر روز غريب‌تر و مهجورتر مي‌شود. اما واقعا حجاب چيست؟ 

كد خبر : ۱۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


متاسفانه این رسم بدی در سینمای ماست که افراد با چهره‌ای معصومانه و یا نقش‌های مثبت وارد می‌شوند و بعد از بازی قرار دادن اعتقادات و جذب آرای عمومی،‌ تغییر رنگ می‌دهند!

كد خبر : ۱۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


یکی از مهمترین دغدغه های جامعه امروزی بشر، مسئله حجاب است. حجابي كه در هجوم تجددگرايي و غرب‌زدگي نيمي از اصالت آن از بين رفته و نيم ديگر هم در ميان فلسفه ‌بافي‌ها و تعاريف جديد، مدام رنگ عوض كرده و هر روز غريب‌تر و مهجورتر مي‌شود. اما واقعا حجاب چيست؟

كد خبر : ۱۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


بیانیه پیشتازان رجعت به حجاب برتر، بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان.

كد خبر : ۱۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


زنی در دادگاه خانواده مدعی شد شوهرش دائم پای اینترنت و فیس‌بوک بوده و او را فراموش کرده است و فیس‌بوک مانند هوو برایش شده چرا که انگار شوهرش با فیس بوک ازدواج کرده است.

كد خبر : ۱۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


نماینده فاوای استان در کارگروه فناوری اطلاعات، گفت: در تمام زمینه های فضای مجازی تهدیداتی نظیر تهدیدات امنیتی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و سازمانی، حتی تغییر سبک زندگی، بینش، نگرش و جهان بینی افراد وجود دارد.

كد خبر : ۱۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


وزیر ارشاد، درباره رفع فیلتر از وی چت، گفت: این مسئله برعهده کمیته تعیین مصادیق است که ما باید آن را زیر نظر مرکز ملی فضای مجازی ببریم و در آنجا در این باره تصمیم‌گیری دوباره شود. وزیر ارشاد با بیان اینکه دیگر ممنوع القلم نداریم گفت: ما اکنون کتاب را می‌بینیم و نه […]

كد خبر : ۱۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۳


فرهاد داودوندی متولد سال  1342 از شهرستان بروجرد دارای مدرک تحصیلی دیپلم وبلاگ نویس برتر سال 1383 ایران از دیدگاه شرکت ایساکو...

كد خبر : ۱۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


فرهاد داودوندی متولد سال  1342 از شهرستان بروجرد دارای مدرک تحصیلی دیپلم وبلاگ نویس برتر سال 1383 ایران از دیدگاه شرکت ایساکو...

كد خبر : ۱۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


جشنواره فیلم فجر امسال در لرستان حال و هوای دیگری داشت. حضور مردم در سینما استقلال خرم‌آباد با شور و شوق دیگری همراه بود. همه منتظر یک خبر بودند، خبر برگزیده‌شدن فیلم نعمت‌پور در جشنواره فیلم فجر. اختتامیه انجام شد و نعمت‌پور نه یک سیمرغ، بلکه دو سیمرغ بلورین را به خود اختصاص داد تا طبق قولی که به ما داده بود میهمان مصاحبه سفیرافلاک باشد.

كد خبر : ۱۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی  در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، در سخنان مهمی ضمن برشمردن برخی از واقعیات جهانی به تبیین «وظایف اصلی مسئولان نظام اسلامی» در شرایط حساس و پیچیده کنونی پرداختند

كد خبر : ۱۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تیم تروریستی وابسته به سرویس‌های جاسوسی بیگانه در خوزستان را شناسایی و دستگیر کرد.

كد خبر : ۲۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۹


مدیر کل سازمان تبلیغات لرستان گفت: دستگاه های فرهنگی برای تحقق شعار امسال باید با وحدت و هم افزایی عمل کنند.

كد خبر : ۲۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


مشاور اجرائی مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: همایش استانی "من یک شهروند هستم" برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نسبت به حقوق شهروندی در لرستان برگزار می شود.

كد خبر : ۲۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


وزیر امورخارجه با اشاره به آغاز دور جدید مذاکرات ایران و گروه 1+5 گفت: من و همکارانم تمام تلاش خود را برای رسیدن به راه حل منطقی و پایدار بکار خواهیم گرفت.

كد خبر : ۲۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


شماری از کارشناسان و مسوولان دست اندرکار حوزه امور اجتماعی خراسان جنوبی می گویند: طلاق در جامعه دلایل متعددی دارد که مهم ترین آن ها تاثیر برنامه های ضد ارزشی و مخرب شبکه های ماهواره ای بر این پدیده است.

كد خبر : ۲۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۴


ازدواج های نوجوانان و خردسالان، مساله ای است که کارشناسان و قانونگذاران نظرها و دیدگاه های گوناگونی در مورد آن ارایه کرده اند.

كد خبر : ۲۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


با در دستور قرار گرفتن طرح دوفوریتی ادغام شورای عالی فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی و حذف ماده 4 قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پنج نفر از نمایندگان مجلس در موافقت و مخالفت این طرح سخن گفتند.

كد خبر : ۲۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


جشن میلاد حضرت معصومه(س) به همت بسیج جامعه زنان کشور در حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج سراسر کشور برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۲۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


رئیس‌جمهور در جمع خبرنگاران داخلی و خارجی تاکید کرد: بعد از ۴۰ سال نرخ تورم در کشور را یک‌رقمی خواهیم کرد. همچنین امسال از رکود خارج و به رشد اقتصادی می‌رسیم.

كد خبر : ۲۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


در حالی ایران دارای 5 میلیون کاربر شبکه‌های اجتماعی است که به باور کارشناسان فضای مجازی اگر متوسط قیمت تولید هر گلوله باکیفیت آمریکایی را 30 دلار در نظر بگیریم، ایرانی‌های عضو فیسبوک هزینه خرید بیش از 50 میلیون گلوله را برای رژیم صهیونیستی تامین کرده‌اند.

كد خبر : ۲۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


حجت السلام دهنوی با اشاره به رواج شبکه‌های اجتماعی در فضای اینترنت و تلفن همراه این امر را تهدیدی برای بنیان خانواده دانست.

كد خبر : ۲۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


تبلیغات استفاده از "وایبر" بین اقشار مختلف چنان رونق دارد که می توان گفت: گاها اولین سؤال در گسترش دادن تعاملات،دوستی ها و یا حتی ارتباطات کاری و ...بین افراد به « آیا وایبر داری؟» تبدیل شده است! وایبر شبکه اجتماعی که گویی کاربران در آن سرگردان هستند.

كد خبر : ۲۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


فرمانده نیروی انتظامی گفت: جرائم کلان نظیر قتل، آدم ربایی، گروگان گیری، تجاوز به عنف، سرقت های بزرگ و مانند آن به شدت کاهش یافته است.

كد خبر : ۲۹۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان گفت: مجلس خبرگان و ولایت فقیه دستاورد عظیم اسلام و نشات گرفته از غدیر خم است.

كد خبر : ۲۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


قریب سه سال از فرمان امام خامنه ای در خصوص تشکیل « شورای عالی فضای مجازی» می گذرد، با استناد به صحبت های معظم له که فرموده اند:«فضای‌مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد» و یا «اداره فضای مجازی کشور نیازمند حرکتی انقلابی است» می توان به اهمیت وظایف این شورا پی برد. در حالیکه متأسفانه شاهد هستیم این فرمان در طول تاریخ انقلاب اسلامی از مظلوم ترین دستورات رهبری در مرحله عملکرد است.

كد خبر : ۲۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مطابق ماده ٧ قانون مطبوعات، سایت های خبری فاقد مجوز از هیأت نظارت برمطبوعات، مسدود و مدیران این سایت ها به مراجع صالحه قضایی معرفی می شوند.

كد خبر : ۲۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


صبح روز دوشنبه خبر عمل جراحی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در رسانه‌ها منتشر شد.

كد خبر : ۲۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


65 سازمان مردم نهاد و بیش از 10200 زن فعال در عرصه اجتماعی و فرهنگی در بیانیه ای خواستار راه اندازی هر چه زودتر شبکه ملی اطلاعات شدند.

كد خبر : ۲۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


نماینده ولی فقیه استان لرستان گفت: راهبردی دفاع مقدس ایمان،توکل به خدا و قدرت لایزال الهی و اطاعت از رهبری وهمچنین وحدت و انسجام نیروهای مسلح بوده است.

كد خبر : ۳۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


"قوی‌ترین مأمور مخفی در خاورمیانه"، "کسی که هیچ‌کس او را نمی‌شناسد"، "باهوش از نظر سیاسی"، "قدرتمندترین مرد عراق"، "فرمانده بی‌بدیل"، "پیروز بزرگ"، "خطرناک‌ترین سردار ایرانی در نبرد با داعش"، "شخصیتی دارای جاذبه بی‌حد و حصر"، "یک متفکّر عمیق استراتژیک"، "سلاح مخفی ایران"، "نخبۀ گمنام" و... از جمله القابی است که سیاستمداران، افسران و فرماندهان ارتش یا سازمان‌های نظامی دنیا، وی را بدان‌ها نامیده‌اند.

كد خبر : ۳۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


فرمانده کل سپاه با بیان اینکه نقش مردم در مقابله با جنگ نرم «سرنوشت‌ساز» است، گفت: تشخیص پیچیدگی‌های دشمن «بصیرت» می‌خواه

كد خبر : ۳۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


مجلس رقصی که از نظر مکاتب و مذاهب مختلف فقهی حرام و غیر شرعی به شمار می رود اما نیروهای داعش بدون کمترین توجه به احکام اسلامی، چنین مجالسی برگزار کرده و به عیاشی و لهو و لعب می پردازند.

كد خبر : ۳۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۸


باید این واقعیت را پذیرفت که در کشور ما هم موضوع دوست‌یابی و ازدواج‌ اینترنتی چندی است که در بین عموم مطرح شده است، تا جایی که چندین سایت نیز در این رابطه با عنوان همسریابی ‌اینترنتی بوجود آمده است و اقدام به عضو‌یابی می‌کنند.

كد خبر : ۳۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


تمایلی برای مطرح‌شدن در رسانه‌ها ندارند، افکار عمومی با وجود اینکه همسرانشان را به خوبی می‌شناسد، از آن‌ها تصویری در ذهن ندارد. خواسته یا ناخواسته، پشت پرده، نقش‌های سیاسی و اجتماعی‌شان را ایفا می‌کنند.

كد خبر : ۳۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون گفت: فتنه داعش را حمایت می کنند در حقیقت فعالان شبکه های ماهواره ای در حوزه جنگ روانی و تبلیغاتی هستند که با هدایت جریان فتنه داعش، قصد اسلام هراسی دارند.

كد خبر : ۳۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


چندی پیش ویدئویی در شبکه‌ اجتماعی فیس‌بوک منتشر شد که تنها یکی از پست‌های اصلی منتشر کننده آن ۴۰۰۰ بار انتشار مجدد شد. زنی ۱۰ ساعت در خیابان‌های نیویورک راه می‌رود و بیش از ۱۰۰ بار هدف آزار کلامی مردان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۳۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


بازیگر سینما و تلویزیون در حال بازی در نقش شهید طاهره هاشمی است. این فیلم در سکوت خبری کامل فیلمبرداری می‌شود

كد خبر : ۳۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


یک کارشناس فضای مجازی گفت: در شبکه ملی اطلاعات اعمال فیلترینگ با اینترنت جهانی بسیار متفاوت است، در اینترنت جهانی، یک سایت برای همه سنین باز است! اما در شبکه ملی اطلاعات فیلترینگ بر اساس سن و تحصیلات اعمال می شود.

كد خبر : ۳۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


کارشناس فضای مجازی گفت: مهم ترین دستاورد شبکه ملی اطلاعات رایگان بودن استفاده از اینترنت است به نحوی که دیگر کسی، هزینه ای برای ترافیک اینترنتی نمی دهد! بلکه مخابرات باید برای ایجاد ترافیک به مردم پول بپردازد! در این صورت مردم به سوی تولید محتوایی پیش می روند.

كد خبر : ۳۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


هم‌زمان با بیستمین دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، نشست بررسی موانع اجرایی شدن قانون عفاف و حجاب و بررسی عملکرد وزارتخانه‌ها در زمینه گسترش حجاب در جامعه، در غرفه خبرگزاری فارس برگزار شد.

كد خبر : ۳۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


یک کارشناس فضای مجازی با بیان اینکه "شبکه ملی اطلاعات" انقلاب محتوایی در کشور ایجاد می کند گفت: اینترنتی که الان ما در کشور داریم ماحصل خیانتی است که عده ای در وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات به مردم و کشور کردند.

كد خبر : ۳۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


یک کارشناس فضای مجازی با بیان اینکه شوراي عالي فضاي مجازي به تعبيری معجزه ولايت برای بلعیدن تمام تهاجمات فرهنگی آمريكا در فضاي مجازي است گفت:جای بسی تأسف است که با همه این تأکیدات متأسفانه طی ۳ سال گذشته، هیچ‌کدام از ۴۰ دستور معظم له به این شورا اجرا نشده است.

كد خبر : ۳۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


یک کارشناس و تحلیل‌گر فضای مجازی تأکید کرد: دلایلی که به شکل شفاهی در فضای عملیات رزمی برای توجیه برقرار ماندن روابط اینترنت ذکر می شود، این است که اینترنت یک منبع دانش و اطلاعات فید بشری است در حالی که این طور نیست و اکثر اطلاعات موجود در اینترنت اساساً غلط و منحرف کننده است.

كد خبر : ۳۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸


بالا رفتن سن ازدواج پدیده ای است که امروزه صدای همگان را درآورده است. بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که اکثر بزهکاری های اجتماعی و فساد ها، ناشی از عدم ازدواج جوانان و یا ازدواج های ناموفق است.

كد خبر : ۳۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


یک کارشناس فضای مجازی گفت: قانون شکنی فیس بوک در ادامه همان اینترنت بی حساب و کتابی است که در جامعه ما پیشروی کرده و کوچک و بزرگ را درگیر این فضا و مفاسد آن نموده است در حالی که شبکه ملی اطلاعات با این محتوا به شدت مخالف است و با قانون پذیر بودن سایت های داخلی و الزام رعایت قانون دیگر شاهد این قبیل ناهنجاری ها در فضای مجازی نخواهیم بود.

كد خبر : ۳۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


یک تحلیل گر فضای مجازی گفت: اگر روش جهانی شدن و جهانی سازی را پیش ببریم، نباید به شبکه های بیگانه وابسته باشیم بلکه راه درست این است که ما هم حرفی برای گفتن داشته باشیم و نیاز اینترنتی مردم را با فرهنگ خودمان هماهنگ کنیم؛ همانطور که اکنون اکثر کشورها شبکه های اجتماعی مخصوص به خودشان را دارند.

كد خبر : ۳۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران زن ایرانی با بیان اینکه سوء استفاده‌ها در شبکه‌های اجتماعی این فضا را برای خانم‌ها آسیب‌پذیرتر کرده است، گفت: آمار استفاده از اینترنت در کشور ما به دلیل دستپاچگی کاربران برای استفاده از شبکه‌های اجتماعی در مقایسه با سایر کشورها خیلی بیشتر است.

كد خبر : ۳۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


در اتاقش نشسته، لپ تاپش را روی پایش گذاشته و با ورود به شبکه‌های اجتماعی، شروع به گفتن حرف‌های قشنگ می‌کند، این هم نوعی دلبری از نوع مدرن است.

كد خبر : ۳۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۳


یک مدرس دانشگاه با بیان اینکه جامعه 30 میلیونی فضای مجازی در کشور تشکیل شده است، گفت: نباید قدرت این جامعه را در انتشار شایعات نادیده گرفت و عدم اطلاع رسانی صحیح از سوی رسانه‌ها و مسئولان به گسترش این وضعیت دامن می‌زند.

كد خبر : ۳۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷


دختری که در فیس بوک و اینستاگرامش عکس مستهجن به نمایش می گذارد و از لایک های پسران، تعریف و تمجید هایشان به وجد می آید، یک بیمار است و باید درمان شود . او اعتماد به نفس کاذبی پیدا می کند و با همین اعتماد به نفس نیز پیش می رود حرف های دروغین دیگران را برای خود دروغینش به راحتی باور می کند و در پایان چنان می شود که نباید بشود.

كد خبر : ۳۷۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۳


«تهران پس از حمله ویروس کامپیوتری "استاکس نت" به تاسیسات هسته‌ای نطنز که توسط آمریکا و اسرائیل انجام شده بود، بودجه سایبری خود را به طرز چشم‌گیری افزایش داده است.»

كد خبر : ۳۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۳


دوستی هایی که سرمنشأ آن ها ارتباطات اینترنتی است هیچ گاه به سرانجام مشخصی نخواهند رسید؛ بحث تنها بر سر دوستی ها و روابط پنهانی دختران و پسران نیست بلکه در خوشبینانه ترین حالت شما از دوستان هم جنس اینترنتی خود نیز جز یک اسم و نهایتا یک عکس چیزی نمی دانید و این برای شروع ، شاید کافی باشد اما برای ادامه دادن هر گز.

كد خبر : ۳۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


خرید از بازار لوازم خانگی یکی از سخت‌ترین عملیات خرید برای برخی افراد است! دنیایی از برندها، مارک‌ها، اصطلاحات تخصصی و فنی، آپشن‌های گیج‌کننده و تقلبات عجیب و غریب وجود دارد که در میان آنها، آپشن‌ها، مشخصات فنی و اصطلاحات تخصصی، دستاویزی شده است برای بسیاری از فروشندگان تا با بیان اعداد و ارقام نجومی و نسبت دادن آن به عملکرد وسیله مورد نظر مشتری را به خرید محصول جلب کنند یا حتی او را فریب دهند!

كد خبر : ۳۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


دختر قلابی با ریختن طرح دوستی با پسران و مردان در شبکه‌های اجتماعی از آنان اخاذی می‌کرد.

كد خبر : ۳۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱


یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس دلیل سرعت انتشار شایعات در شبکه‌های اجتماعی مانند وایبر را نادیده گرفتن ارزش‌های اخلاقی دانست و گفت: اگر سرعت آن کنترل نشود عاقبت غم‌انگیزی در انتظار جامعه خواهد بود.

كد خبر : ۳۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


با مرور متن تعدادی از این آگهی ها که کم هم نیستند؛ به وضوح می بینیم برخی شهروندان به صراحت از دختران و زنان جوان می خواهند با آنها همخانه شوند.

كد خبر : ۳۹۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


رئیس سازمان ثبت احوال کشور در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران به نکاتی از جمله اینکه ۱۴ درصد خانواده‌های ایرانی فاقد فرزند هستند و میلی به فرزندآوری ندارند، کاهش ولادت‌ها و ازدواج‌ها در دهه کنونی و افزایش میزان طلاق و فوتی‌ها اشاره کرد.

كد خبر : ۳۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵


رئیس سازمان صدا و سیما نسرین آبروانی را به سمت معاون خود در امور صدا منصوب کرد و سکان هدایت این رسانه شنیداری را به یکی از بانوان رادیویی سپرد.

كد خبر : ۳۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


فضای مجازی و دنیای شبکه ای اینترنتی، شاهد رشد قارچی و تکثیر معنادار سایت های فارسی زبانی است که ابزار تبلیغ سبک زندگی هستند اما نه سبک زندگی ایرانی-اسلامی بلکه سبک زندگی غربی برای ایرانیان مسلمان! این سایت ها از 8 جناح، به سبک زندگی ایرانی-اسلامی حمله ور شده اند.

كد خبر : ۳۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷


مدیر گروه عرفان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت:‌ یکی از عواملی که سبب می‌شود سن ازدواج در جامعه کاهش یابد فرهنگ سازی صحیح ازدواج است و اینکه افراد بدانند فلسفه ازدواج چیست؟

كد خبر : ۳۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷


یک کارشناس امور خانواده با بیان اینکه مردم در آغاز استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای کسب هیجان به سراغ آنها می‌روند، گفت: اما این آغاز راه است و سرانجام آن در میان نوجوانان اعتیاد به شبکه‌های اجتماعی و در میان متأهلین بد‌بینی است.

كد خبر : ۴۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


مهم ‌ترین خطراتی که این روزها سلامت‌مان را تهدید می کند بشناسیم.

كد خبر : ۴۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


سال 2014 مملو از تحولات گسترده و پیچیده در عرصه سیاست داخلی و خارجی آمریکا بود. سیطره جمهوری­‌خواهان بر کنگره آمریکا، انتشار گزارش شکنجه‌­های وحشیانه سیا، افزایش بی‌­سابقه تنش میان مسکو و واشنگتن تا شکل‌دهی به ائتلاف مبارزه با داعش بخشی از این تحولات را تشکیل می­دهد.

كد خبر : ۴۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


متأسفانه در جامعه ما تا حدی این اخلاق شکل رایج و عمومی دارد، باید آن را بپذیریم. مثلا می‌گویند از این آدم خوشم می‌آید و از فلانی خوشم نمی‌آید. این یک روحیه است. نمی‌فهمم چه می‌شود که ما از یکسری از آدم‌ها خوشمان می‌آید و از یکسری دیگر نه! به‌نظر من عادی این است که برای طیفی از افراد احساس بی‌تفاوتی کنیم. به نظرم کسانی که به هر دلیل از من خوششان نمی‌آید سوژه‌ای پیدا کردند و رهایش هم نمی‌کنند، به نظرم این مساله از جایی مدیریت می‌شود.

كد خبر : ۴۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۳


یک کارشناس مسائل اجتماعی گفت: کاربران شبکه های اجتماعی، غافل از این هستند که این فضا در اصل خانواده های مجازی می شوند متشکل از یک زن و یک مرد با انبوهی از شریکان احساسی و عاطفی که قرار است، جای نفر مقابل آنها را در دنیای واقعی پر کنند !!!

كد خبر : ۴۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴


یک کارشناس مسائل اجتماعی، گفت:نهایت تزلزل شخصیتی و هویتی فردی در فضای مجازی، زمانی است که در حقیقی با یک نام و یک نوع ویژگی ها و در دنیای مجازی با نام دیگر و ویژگی های دیگری زندگی می کند و زمانی این مسئله خطرناک می شود که خودمجازی فرد قوی تر از خودحقیقی او شود .

كد خبر : ۴۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۱


یک جامعه‌شناس با اشاره به آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی مانند وایبر و واتس آپ به عدم نظارت بر محتوای پیام‌های منتشر شده در این فضا اشاره کرد و گفت: فقدان نظارت بر شبکه‌های اجتماعی اتاق‌های امنی را برای شایعه‌سازان ایجاد کرده است.

كد خبر : ۴۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۱


یک کارشناس امور اینترنتی، می گوید:«راه اندازی اینترنت ملی آنچنان که به غلط در منظر برخی کابران جا افتاده محدود کردن ارتباطات نیست. در اين ساختار دسترسي کاربران به کليه سايت‌هاي داخل کشور با سرعت بالاتر و قيمت ارزان‌تر برقرار شده و دسترسي به اينترنت بصورت فعلي باقي مي‌ماند

كد خبر : ۴۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۳


فضای مجازی این روزها در پی اهانت غرب به ساحت مبارک پیامبر مهربانی‌ها، حضرت محمد(ص)، پر است از اقدامات خودجوش شاعران در اعتراض به این نوع اقدامات. شاعران نیز با زبان شعر و انتشار بیانیه‌ای این نوع اقدامات را محکوم کردند.

كد خبر : ۴۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۷


سنتی بودن جامعه از یک‌سو و عدم سازگاری شبکه‌های اجتماعی با فرهنگ ایرانی باعث شد، استفاده از شبکه‌های اجتماعی همراه با برخی رفتارهای افراطی، دردسرها و مشکلاتی باشد که شاید هیچ‌کدام از مخاطبان، خودشان را دچار چنین مشکلاتی نمی‌دیدند.

كد خبر : ۴۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۸


شبکه‌های اجتماعی موبایلی از جمله فرصت‌هایی هستند که در اثر پیشرفت روزافزون فناوری در اختیار ارتباطات انسان هزاره سوم قرار گرفته‌اند اما فرصت‌هایی که به باریکه یک مو قابلیت تبدیل شدن به تهدید را دارند.

كد خبر : ۴۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۸


عضو کمسیون سیاست خارجه مجلس هشتم گفت: وزارت خارجه باید به طور جدی به مسئله هتک حرمت پیامبر اسلام رسیدگی کرده و از توسعه روابط با حامیان اهانت به مقدسات مسلمانان، پرهیز کند، ضمن اینکه کمسیون سیاست خارجه مجلس نیز باید با نظارت بر عملکرد دستگاه دیپلماسی از توسعه روابط با کشورهای حامی این هتک حرمت ممانعت به عمل آورد.

كد خبر : ۴۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


یک کارشناس مسائل خانواده گفت:آگاهی بخشی از پیامده های برنامه های ماهواره، چرایی و چگونگی حضور در شبکه های اجتماعی و نیز مشاوره های قبل از ازدواج و تداوم آن تا 5 سال اول زندگی از مهم ترین راهکارهای حفظ کانون خانواده ها است.

كد خبر : ۴۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵


با انتشار گزارش اعلام سوء استفاده از تصاویر زنان و دختران محجبه در شبکه‌های اجتماعی یکی از کمپین‌ها تعداد قابل ملاحظه‌ای از پست‌های خود را که در آن زنان و دختران محجبه با هدف ترویج حجاب تصاویر خود را منتشر کرده بودند حذف کرد.

كد خبر : ۴۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵


دکتر"حسین راغفر" اقتصاددان گفت: خانوارهای مردسرپرست 38 درصد و زن سرپرست 49 درصد دچار فقر هستند و مطالعات 30 ساله در زمینه فقر نشان می دهد که از سال 63 تا 92 همواره افزایش فقر در حوزه زنان گسترش بیشتر یافته است

كد خبر : ۴۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۶


مدیر پروژه طرح همسان‌گزینی از رونمایی از سایت همسان‌گزینی در یک ماه آینده خبر داد.

كد خبر : ۴۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


کارشناس ویژه فضای سایبری سپاه با تاکید بر اشراف اطلاعاتی کامل بر فعالیت‌های شبکه‌های اجتماعی، به بیان جزئیات جدیدی از فعالیت‌های باند فساد در شبکه‌های اجتماعی که اخیرا دستگیر شدند پرداخت.

كد خبر : ۴۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


رعایت حیا به منزله روح پوشش است و پوشش بدون حیا کالبد بدون روحی است که زن را از دست یابی به کمالی که قرار است با رعایت حجاب اسلامی به آن برسد وامی‌دارد.

كد خبر : ۴۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۰


بنیانگذار موسسه «اگر آمریکایی ها بدانند» با بیان این که لابی صهیونیستی به دنبال ایران هراسی است تا مانع اتخاذ سیاست مستقل کاخ سفید در قبال ایران شود، گفت: رویکرد دولت یازدهم و محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در سیاست خارجی هوشمندانه است.

كد خبر : ۴۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۷


شاید افراد کمرو و خجالتی این ویژگیشان را در شبکه‌های اجتماعی هم بروز می‌دهند. این افراد معمولا از عکس واقعی خودشان کمتر استفاده می‌کنند یا تصاویرشان کاملا واضح نیست.

كد خبر : ۴۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۵


مشاور اوباما معتقد است: زنانی که حجاب را رعایت می‌کنند آن را تنها با تقوا همراه نمی‌دانند بلکه همراه آن "اعتماد به نفس" و "کرامت" را می بینند.

كد خبر : ۴۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷


حسین خانی: گم شدن فلش مموری عکس‌های خصوصی یک زن جوان وی را به دردسر انداخت.

كد خبر : ۴۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۹


رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: پیوست فرهنگی از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی برای شبکه‌های مجازی به منظور تحکیم بنیان خانواده باید از تمام دستگاه‌ها مطالبه شود.

كد خبر : ۴۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۰


مدیرکل اداره تبلیغات لرستان گفت: تشکل‌های مذهبی تبلیغ دین در فضای مجازی با محوریت سبک زندگی اسلامی ایرانی را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

كد خبر : ۴۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


نقش زنان به عنوان یکی از بزرگترین مصرف‌کنندگان این تکنولوژی شایان توجه است و نوع مواجهه‌ای که زنان با اینترنت دارند و استفاده‌ای که از آن می‌کنند و آسیب‌هایی که ممکن است برای آنها در این فضا به وجود آید می‌تواند مورد توجه و آسیب‌شناسی قرار گیرد.

كد خبر : ۴۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۴


مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: حضور بیش از حد در شبکه‌های مجازی یکی از دلایل کاهش تمایل افراد برای پیگیری جدی امر ازدواج است؛ چرا که با برقراری ارتباط‌ات متعدد نیازهای عاطفی، اطلاعاتی و ارتباطی خود را ارضا می‌کنند و همین امر انگیزه آنان را برای برخورداری از ارتباطات باثبات و متعهدانه کاهش می‌دهد.

كد خبر : ۴۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۷


رئیس بسیج جامعه زنان کشور گفت: نظارت جدی وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی نسبت به رعایت پوشش مناسب در فیلم‌های سینمایی باید صورت گیرد.

كد خبر : ۵۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


یک نماینده مجلس با اشاره به اینکه برخی مسئولان جامعه تمایلی به رعایت قانون عفاف و حجاب ندارند، گفت: اراده جدی در خصوص قانون مذکور وجود ندارد، بنابراین باید فکری اساسی در این زمینه صورت پذیرد تا شاهد بهبود وضعیت حجاب در جامعه باشیم.

كد خبر : ۵۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸


اگر قصد خرید مانتو دارید با کمی گشت زدن در فضای مجازی مدل های بسیاری را می بینید. اما چه تفاوت عمیقی است بین مدل های مانتوها و حتی اشخاصی که آنها را به تن کرده اند.

كد خبر : ۵۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸


به نظر می‌رسد برخی از تجربیات زندگی بین زوج‌ها به ویژه در سال‌های اول زندگی مانند حس ناشی از درد، تجربه‌ناپذیر است. اجازه دهید با یک مثال ماجرا را کمی تبیین کنم.

كد خبر : ۵۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


حکایت زن ونزوئلایی که با پرتاب یک "انبه" به سمت رئیس جمهور صاحب یک دستگاه آپارتمان شد، در فضای مجازی واکنش های متفاوتی اعم از تمسخر و تحسین را به‌دنبال داشت.

كد خبر : ۵۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶


محاکمه نفر دوم منافقین در فرانسه شوک سختی به مهره‌های نفاق وارد ساخته است.

كد خبر : ۵۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۱


سونامی جشن‌های پر‌حاشیه در دانشگاه‌ها چندی است که اوج گرفته و هر از چند گاهی از گوشه و کنار خبرهایی به گوش می‌رسد. هر روز هم در یک دانشگاه، فرقی هم نمی‌کند دانشگاه آزاد باشد یا دولتی...

كد خبر : ۵۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


فرمانده انتظامی بروجرد گفت: امروزه افراد اطلاعات و جزییات زیادی از زندگی خود را با دیگران به اشتراک می گذارند لذا تعیین محدوده و مرز برای این اشتراک گذاری در میان خویشاوندان، دوستان و افراد ناشناس ضروری است.

كد خبر : ۵۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰


یک کارشناس مسائل اجتماعی گفت: بدحجاب با به استهزا کشیدن حجاب و استفاده ابزاری از آن برای زیباتر کردن و جلوه بخشیدن به خود، بیشترین بدعت‌ها و ناهنجاری‌ها را در سطح جامعه به وجود می‌آورد.

كد خبر : ۵۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰


اولین بزرگداشت ملّی آئین نذر فرهنگی با هدف احیاءارزش ها و بستر سازی برای تولید علم و تعمیق بخشی به نگاه نذر و ابعاد گسترده آن برگزار می شود .

كد خبر : ۵۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰


سخنگوی قوه قضائیه در هشتادمین نشست خبری خود درباره بازداشت موقت حمید بقایی معاون رئیس جمهورسابق، بازداشت پنج نفر در ارتباط با حادثه هتل مشهد و نیز سایر پرونده های مهم این قوه توضیحاتی ارائه کرد.

كد خبر : ۵۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۹


مسمومیت تعداد ۳۶ زائر خارجی تبعه کشور عربستان در مشهد مقدس که در طی روز های گذشته با شایعات فراوانی همراه بود با اظهار نظر رییس کمیسیون امنیت ملی مبنی بر شناسایی علت مسمومیت پایان یافت.

كد خبر : ۵۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۹


معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه سامانه همسان گزینی می تواند سالانه سبب ۱۰۰هزار ازدواج شود گفت: این سامانه دختران و پسران را به هم معرفی نکرده بلکه شبکه معتمدین ازدواج است.

كد خبر : ۵۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۶


توجه به کودکان و محبت به آنها در دوران کودکی و نوجوانی از جمله مهم ترین موارد تربیتی در فرزندان به خصوص دختران می باشد، چراکه این موضوع در بهره مندی فرزندان از اعتماد به نفس و ایمان مناسب به آنها کمک بسیاری می کند.

كد خبر : ۵۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴


در آن زمان که چادر از سر بانوان ایرانی می کشیدند زنان ماندن در منازل را به بی عفت شدن و بی حجابی ترجیح دادند حال این روز ها در سایه غفلت مسئولین، فیسبوک و اینستاگرام مرزها را شکسته و حجاب ها را برداشته است.

كد خبر : ۵۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


فرزند ارشد شهید بهشتی که ۲۵ سال از دوران زندگی پدر را درک کرده، از خاطرات شهید سخن می‌گوید؛ از ماجرای درگیری‌های شهید بهشتی با "رجوی" و بنی‌صدر گرفته تا انتقامی که سرانجام از شهید مظلوم گرفته شد.

كد خبر : ۵۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


"احسان علیخانی" امسال، استارت برنامه‌اش را خوب نزد (منظورم همان زوجی است که برای اثبات عشق، کاری ناسنجیده کرده بود) درست مانند یک دونده که اگر استارت را خوب نزند هر چند هم قدرتمند و تیزهوش باشد باز هم از حریفان عقب خواهد افتاد و جبران عقب افتادگی‌اش سخت است...

كد خبر : ۵۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۱


بازیگر نقش ارسطو در صفحه اینستاگرامش تصویری از کوچکترین بازیگر سریال پایتخت ۴ را منتشر کرد.

كد خبر : ۵۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۱


کارشناس حوزه زنان و دختران گفت: خشونت علیه زنان،فقط ضرب و شتم نیست و انتشار این گونه متن ها خشونت بزرگی است وخشونت کلامی مخرب تر از انواع خشونت ها است که همه درآن گناهکاریم.

كد خبر : ۵۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


در حالی ممنوع‌التصویر شدن برخی از هنرمندان به دلیل انتشار تصاویر نامناسب در رسانه ملی اعلام شده بود که روابط عمومی سازمان صداوسیما این محدودیت را نکذیب کرده بود.

كد خبر : ۵۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


اولین میزگرد  سایت آساره خبر با موضوع « راهکارهای  ترویج فرهنگ عفاف و حجاب» برگزار شد . و در  این میز گرد موضوعاتی مانند عملکرد رسانه و دیگر نهاد ها  و سازمانها در امر ترویج حجاب و عفاف مورد برسی قرار گرفت.

كد خبر : ۵۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱


مدت هاست که دسترسی آسان به اینترنت و وجود شبکه های اجتماعی واتساپ، وایبر و تانگو و ... صمیمت را از کانون گرم خانواده دور کرده و زندگی‌ها را تحت تأثیر قرار داده، حتی برای برخی از افراد از نان شب هم واجب‌تر شده است.

كد خبر : ۵۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۴


چه رخ داد که غرب، برای جهان نسخه منحوس تنظیم خانواده را پیچید. برای فهم این قضیه می بایست به واقعه اجتماعی بزرگی که در اوایل نیمه دوم قرن بیستم از آمریکا شروع شد و مانند طوفانی مخرب تمام کشورهای صنعتی را درنوردید، اشاره کرد و آن نیست مگر فاجعه انقلاب جنسی.

كد خبر : ۵۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


صفحات شخصی اینستاگرام در حالیکه می‌تواند راهی برای نشر فرهنگ ایرانی اسلامی به سراسر جهان باشد اما این روزها پر شده است از عکس‌هایی از جشن تولد و سنگ قبر سگ‌های بازیگرانی که سگ‌بازی را به عنوان یک پز اجتماعی انتخاب کرده‌اند.

كد خبر : ۵۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


زیر پوست شهرمان و در همین حوالی هر روز اتفاق‌هایی رخ می‌دهد که شاید تمام آن ها در ظاهر دیده نشود و ظاهر شهرمان را زشت نکند، اما نشان دهنده زندگی ایرانی اسلامی نیست و باید به مسئولان هشدار داد تا کاری کنند.

كد خبر : ۵۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


مسئول قرارگاه فضای مجازی و جنگ نرم ستاد کل نیروهای گفت: فرهنگیان بسیجی با شناخت تهدیدها و فرصت‌های فضای مجازی به عنوان سرباز خط مقدم این حوزه در مراکز خود فعالیت کنند.

كد خبر : ۵۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۰


ماهواره باعث برهم زدن تعادل جنسی و ایجاد بلوغ جنسی زودرس در فرزندان می شود. و آنها را به سمت افراطی گری جنسی می برد واز جمله اهداف آن اباحه گری دینی و گرفتن هویت دینی وشخصی افراد است.

كد خبر : ۵۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۰


آیا می شود برای انتشار عکس محجبه خانم ها در فضای مجازی اثرات مذهبی مثل تبلیغ حجاب در نظر گرفت؟

كد خبر : ۵۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


کارشناس امور رسانه و فضای مجازی اظهار داشت: تا دو ماه دیگر تلگرام تبدیل به خانه فساد می شود و در آن فقط ترویج فساد و فحشا صورت می گیرد زیرا که در لایه های اعتقادی مردم رخنه کرده و جوانان را هدف قرار داده است .

كد خبر : ۵۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴


رسانه اصلاح طلب نوزاد دار شدن مهناز افشار را ربط داده به کمپین طنازانه خویش و البته به واسطه ادعاهای ایشان و همسرشان در علاقه به اصلاح طلبی به خود اجازه داده که با وی شوخی کند.

كد خبر : ۶۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۲


شاید اگر از برخی دختران حاضر در شبکه‌های اجتماعی بپرسیم حاضرید در یک جمع عمومی با حضور چند نفر اینگونه سخن بگویید و یا با این ظاهر به اصطلاح محجبه حاضر شوید قطعاً پاسخ محکم «نه» را خواهیم شنید.

كد خبر : ۶۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۶


پروین مرادی همسر شهید حاج حمید تقوی فر یکی از شهدای مدافع حرم، گفت: حمایت از کمپین "ما هم اجازه نمی دهیم" در حقیقت پیروی از شهدا است که در این راستا زنان جامعه به عنوان نیمی از پیکره جامعه می توانند نقش مهم و تأثیرگذاری را در این خصوص داشته باشند.

كد خبر : ۶۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷


آدرس مغازه رو که گرفتم عصر یه روز گرم تابستانی و توی شلوغی جمعیت بازار خودم رو اونجا رسوندم، مقابل مجتمع تجاری که رسیدم خیالم راحت شد بالاخره از اینجا حتما مانتو مورد نظرم رو پیدا می کنم و می خرم.

كد خبر : ۶۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


هرچند هنوز بنرهای خیابانی و تابلوهای تبلیغاتی اتوبان‌ها با چهره‌ زنان بازیگر در تبلیغ کالاهای تجاری غریبه است اما به مرور زمان شاهد ورود این بنرهای تبلیغاتی به صفحات مجازی هستیم.

كد خبر : ۶۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


با حاکمیت الگوی فرزند کمتر زندگی بهتر، نقش تعاملی بی بدیل تربیتی فرزندان به عنوان خواهر و برادر در شکل گیری شخصیت یکدیگر کمرنگ شده و زمینه ایجاد فضائل اخلاقی نظیر گذشت، بخشش، همدلی و همراهی، فداکاری وتامین نیازهای عاطفی واجتماعی با کمک گرفتن از دیگرخواهران و برادران با نبود آن ها از بین می رود.

كد خبر : ۶۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


چند سالی است که در ایران موضوع «مد» به صورت جدی در بین عموم مردم مطرح شده و بحث های زیادی را نیز به دنبال آورده است؛اما همچنان ابهام ها و پرسش های زیادی در این رابطه وجود دارد که انگار فردی قادر به پاسخگویی به آنان نیست.

كد خبر : ۶۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


جهانگیر الماسی بازیگر که چندی است با اظهارنظرهایش در فضای مجازی جنجال‌ساز می‌شود، این بار در مورد سریال‌های ماهواره‌ای نظر خود را مطرح کرده است.

كد خبر : ۶۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


یک پژوهشگر خانواده گفت: اختلالات روانی و رفتاری بواسطه ی فاصله گرفتن از خانواده و حضور در فضاهای مجازی در حال افزایش است ضمن اینکه این گونه فضاها علاوه بر مشکلات روحی روانی مشکلات جسمانی متعددی نیز خواهند شد.

كد خبر : ۶۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۷


وزارت ورزش و جوانان عملکرد دوساله خود در حوزه جوانان را منتشر کرد اما در این گزارش جای خالی دغدغه‌های اساسی حوزه جوانان مانند اشتغال به چشم می‌خورد شاید یکی از دلایل عدم موفقیت حوزه جوانان در وزارت ورزش بی ثباتی مدیریتی در حوزه جوانان است.

كد خبر : ۶۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۷


روح‌الله مومن نسب گفت: بر اساس مطالعات معتبرترین موسسات امینت خانواده در آمریکا 89 درصد محتوای چت و پیام های فضای مجازی غیراخلاقی است.

كد خبر : ۶۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


وقتی آمریکا و کشورهای غربی غافل از اینکه خانواده های خود دچار بحران اخلاقی هستند، برای فروپاشی خانواده های ایرانی تلاش می کنند و برای جنگ نرم علیه ایران هزینه های گزافی را متحمل می شوند، راه اندازی سایت اشلی مدیسون و هک این سایت خیانت همسران متاهل، پرده از رسوایی خانواده های غربی بر میدارد و وجهه مستهجن زندگی غربی هویدا می شود.

كد خبر : ۶۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


پروژه اسرائیل در یکی از جدیدترین ویدئوهای تبلیغاتی خود از آمریکایی‌ها خواسته تا برای نجات جان سگ‌هایشان اجازه ندهند این توافق به تایید کنگره برسد.

كد خبر : ۶۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۴


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی اعضای جدید شورای عالی فضای مجازی را برای یک دوره چهارساله منصوب کردند.

كد خبر : ۶۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۴


این روزها شبکه های اجتماعی را باید به عنوان یکی از اصلی ترین علاقمندی‌های جامعه جوان برشمرد. شبکه‌هایی که حالا دیگر نمی تواند فریب «مجازی» بودنشان را خورد و به جرات می توان گفت به حقیقتی در جامعه امروزی تبدیل گشته‌اند.

كد خبر : ۶۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱


ظاهراً حجاب در ایران گرانتر از خارج است؛ چه چادر و چه مانتو؛ پس بگو چرا بعضی از دخترها هی آستین یا پایین شلوارشان آب می‌رود!

كد خبر : ۶۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۲


روز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) با عنوان روز ازدواج نامگذاری شده است، در حالی که انتظار می‌رفت شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه باشیم اما گلایه‌های جوانان و حرکت منفعل وزیر جوانان حکایت از ناکارآمدی حوزه جوانان وزارت ورزش و جوانان دارد.

كد خبر : ۶۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴


معاون علم و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به مشارکت ۱۵ درصدی زنان در شرکت های دانش بنیان گفت: این عدد همچنان پایین است و بالا بردن این میزان مشارکت نیازمند پذیرش خطرحضور نیروی انسانی خلاق و جوان و فرهنگ سازی در عرصه کارآفرینی است.

كد خبر : ۶۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴


دو پسر که در شبکه‌های اجتماعی زنان و دختران جوان را به بهانه ازدواج فریب می‌دادند، دستگیر شدند

كد خبر : ۶۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴


در ماه های اخیر و با شدت گرفتن فعالیت در شبکه های اجتماعی شاهد گسترش روز افزون انتشار تصاویر زنان مدلینگ برای تبلیغ کالاهای مختلف اقتصادی و مکان های گردشگری هستیم.

كد خبر : ۶۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۵


رئیس دانشکده اهل بیت دانشگاه اصفهان گفت: ارائه جذاب عقیده غربی با رسوخ پر شتاب سبک زندگی هدف اصلی شمشیر استکبار جهانی است و صیانت از سبک زندگی اسلامی مانع سرعت نفوذ فرهنگ غرب به جامعه می شود.

كد خبر : ۶۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: نهادینه شدن استکبارستیزی و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل  از دستاوردهای مهم دوران دفاع مقدس است .

كد خبر : ۶۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


 ​همزمان با سومین روز از برپایی نهمین نمایشگاه کتاب لرستان نشست تخصصی سبک زندگی اسلامی برگزار شد.

كد خبر : ۶۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


دامنه واکنش ها به اقدام جنجالی وزیر امورخارجه کشورمان به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیز کشیده شد. و چهرهای سیاسی و فرهنگی کشورمان با انتقاد از کم کاری ظریف در پیگیری فاجعه منا این اقدام وی را به شدت مورد تقبیح و شماتت قرار دادند.

كد خبر : ۶۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۹


رهبر انقلاب گفتند: مذاکره با آمریکا ممنوع است زیرا این مذاکره نه تنها هیچ نفعی ندارد بلکه ضررهای بیشماری نیز دارد.
 شرایط کنونی از لحاظ فعالیت ها و تلاشهای دشمنان جمهوری اسلامی که ما بر آنها احاطه اطلاعاتی نیز داریم، مقطع مهمی است زیرا آنها به دنبال تغییر محاسبات مسئولان و تغییر افکار مردم درخصوص مسائل انقلابی، دینی و مصالح ملی کشور هستند.

كد خبر : ۶۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


روز به روز سن ازدواج در جامعه افزایش یافته است و عوامل مختلفی دست به دست یکدیگر داده‌اند تا جوانان رغبت کمتری به ازدواج داشته باشند اما در این میان زوج‌هایی دیده می‌شوند که زندگی خود را از صفر آغاز و به صد رسیدند.

كد خبر : ۶۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰


کمپین «ایرانی، ایرانی بخر» جهت حمایت از اقتصاد کشور توسط جمعی از تولیدکنندگان و فعالین اقتصادی به‌طور خودجوش فعالیت خود را آغاز کرده است و به تازگی در شبکه های اجتماعی نیز بازتاب فراوان داشته است.

كد خبر : ۶۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


زن نگران به اطراف نگاه می کند. صورتش را با یک عینک آفتابی بزرگ پوشانده و به بهانه آفتاب، روسری اش را جلو آورده است که شناخته نشود. چشمان نگرانش را به درب خانه ای دوخته که به او گفته شده همسرش در کنار زنی جوان تر در آن به سر می برد.

كد خبر : ۶۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶


چندی است که در سایه کم توجهی و غفلت مسئولان فرهنگی شاهد گسترش روز افزون تورهای گردشگری غیر مجاز با تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی همراه با برنامه های رقص ، آواز و بی بندوباری به صورت مختلط هستیم که متاسفانه گاه همراه با پدیده شوم کشف حجاب همراه می شود.

كد خبر : ۶۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


چندی است که در سایه کم توجهی و غفلت مسئولان فرهنگی شاهد گسترش روز افزون تورهای گردشگری غیر مجاز با تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی همراه با برنامه های رقص ، آواز و بی بندوباری به صورت مختلط هستیم که متاسفانه گاه همراه با پدیده شوم کشف حجاب همراه می شود.

كد خبر : ۶۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


مشاور ارشد رئیس ‌جمهور در توهینی آشکار اعلام کرد 4 وزیر از نامه انتقادی خود پشیمانند و فقط به دنبال رانت خواری و مفت خوری بودند.

كد خبر : ۶۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


عضو کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ گفت: به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضای این کارگروه، موضوع فیلتر شبکه اجتماعی تلگرام به جلسه آینده موکول شد.

كد خبر : ۶۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


منتجب‌نیا ماجرای «ربط آب خوردن به تحریم‌ها» را باور کرد؟! و القای فسادزدگی نظام علیرغم هشدار مقام معظم رهبری از جمله مطالب امروز بسته گزارش تحلیلی خبرگزاری فارس هستند.

كد خبر : ۶۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۹


روحانی: "بی‌خودی نرویم، یک نفر، دو نفر را از این‌جا و آن‌جا به بهانه‌ای بگیریم، پرونده‌سازی کنیم و بعد بیاییم آن را در کشور بزرگ کنیم و بگوییم این خط، خط نفوذ است و جریان نفوذ است."

كد خبر : ۶۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


حتی یک بار هم به ذهنم خطور نکرد که ممکن است همه حرف های همسر صیغه ای ام یک نقشه حساب شده برای اخاذی از من باشد او چنان زیرکانه عمل می کرد که مهر فرزند نداشته ام دردلم جای گرفته بود و نه تنها برای دیدار فرزندم لحظه شماری می کردم بلکه هر هفته صدها هزار تومان برای مخارج او به حساب بانکی اش واریز می کردم تا این که ...

كد خبر : ۶۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


فرض را « تمسخر » بودن اين برنامه می گذاریم، بايد دقت داشت كه اين، يك برنامه تلويزيوني است كه توسط يك گروه كوچك برنامه ساز توليد شده و ربطي به نظام و دولت ندارد . اگر واقعاً عمدي در كار بوده بايد ( كه البته نبوده ) بايد عوامل اين برنامه توبيخ شوند نه كارگزاران نظام !

كد خبر : ۶۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱


حضور نزار زاکا، جاسوس آمریکایی در نشستی که به حوزه زنان کشور مرتبط است اساسا چه دلیل و فلسفه ای دارد؟! آشنایی و اشراف نزار زاکا بر موضوع زنان و توسعه یا اطلاعات مهمی که قرار است توسط این جاسوس به خارج از کشور فرستاده شود!!

كد خبر : ۶۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


این روزها بحث بر سر افزایش اعتیاد زنان، افزایش زنان کارتون‌خواب، افزایش خیانت زنان، روسپی‌گری، داغ است، این افراد برای رسیدن به چنین مرحله‌ای یک گام برنداشته‌اند بلکه اولین گام را اشتباه بر داشته‌اند و در اکثر مواقع اولین گام در تأثیرپذیری از برنامه‌های ماهواره و با حضور در فضای مجازی بوده است.

كد خبر : ۶۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


نرم افزار شبکه اجتماعی پیام رسان (اپلیکیشن) صددرصد ایرانی "سلام" به عنوان شبکه اجتماعی جوانان ایرانی فعالیت آزمایشی خود را آغاز کرد. شبکه اجتماعی ایرانی

كد خبر : ۶۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷


گلچینی از عکس های ارسالی وبلاگ نویسان به کمپین"قدس می اییم"

كد خبر : ۶۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


خانواده متزلزل، خانواده ای نابسامان و نامتعادل است که در آن هدف اصلی زندگی بازمانده و آرامش را از دست داده است،خانواده‌ متزلزل با تمام مشکلات قابل ترمیم است و با بهره‌گیری از شیوه‌های درمانی توانایی افراد برای غلبه بر مشکلات افزایش می‌یابد و به تدریج به الگوی خانواده سالم نزدیک می‌شود.

كد خبر : ۶۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۹


یک استاد دانشگاه با بیان اینکه نامه مقام معظم رهبری مورد استقبال زیادی از سوی جوانان اروپایی قرار گرفته است، گفت: این استقبال به این دلیل است که کلام رهبری برگرفته از کلام حق است و قطعا اثر خود را می گذارد.

كد خبر : ۶۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


مسیر غلط همان قدر که برای تبدیل شدن یک خانواده "مستحکم" به خانواده از هم "گسیخته" کوتاه هست به همان اندازه پیوند و تبدیل خانواده "از هم گسیخته "به خانواده" مستحکم" سخت و طاقت فرسا خواهد بود. طلاق و جدایی عاطفی، غیبت اجباری یکی از زوجین و بحث های مکرر بر سر جدایی از مهم ترین علل گسیختگی خانواده است.

كد خبر : ۶۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه 55 درصد علت طلاق‌ها ناشی از اعتیاد است، گفت: در قانون پنجم توسعه نیز به موضوع توجه به آسیب‌های اجتماعی مطرح شده بود اما در حال حاضر حتی پیش‌نویس آن‌ هم نوشته‌ نشده است.

كد خبر : ۶۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


حاکمیت فضای مجازی اما در دست ما نیست، بنابراین قوانین آن نیز در اختیار ما نیست و همین قوانین کاربران فضای مجازی را به سمت شکستن مرزهای اخلاقی و خطوط قرمز ترغیب می‌کند.

كد خبر : ۶۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۷


گفتن واقعیت بعضی وقت‌ها هزینه دارد.من حاضر هستم این هزینه را بپذیرم اما تلاش کنم واقعیت را به گوش مردم برسانم نه دروغ‌هایی را که رسانه‌های غربی می‌خواهند به خورد مردم بدهند.

كد خبر : ۶۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


کارشناس ارشد روانشناسی با اشاره به رابطه معنادار بین تقاضای طلاق و عضویت یکی از زوجین متقاضی طلاق، در شبکه‌های اجتماعی مجازی گفت: از آنجا که این افراد در دام یک رابطه کاذب قرار می‌گیرند لذا از واقعیت‌های زندگی مشترک دور شده و تعهدات خود را نسبت به زوج مقابل فراموش می‌کنند.

كد خبر : ۶۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۱


رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان با بیان اینکه امروز اولویت مسائل زنان افزایش تعداد نمایندگان زن نیست بلکه مسائل فرهنگی است، گفت:دشمن پس از نفوذ در مسائل هسته ای و برجام در حال زمینه سازی برای نفوذ در مسائل زنان و خانواده است.

كد خبر : ۶۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۳


زنان به دلیل تمایل بیشتر به صحبت کردن و ارتباط‌گیری با دیگران، استقبال بهتری از شبکه های اجتماعی داشته‌اند، فارغ از جنبه‌های مثبت و منفی حضور مردم ایران در شبکه‌‌های موبایلی، در این گزارش قصد داریم امنیت زنان ایرانی در این نرم‌افزارها به ویژه تلگرام را مورد بررسی قرار دهیم.

كد خبر : ۶۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۴


کارشناس مسائل اجتماعی گفت: جلوه دیگری از پدیده شوم طلاق که برگرفته از فرهنگ غلط غربی بوده و امروز بیشتر در بین زوجین جوان رواج پیدا کرده، طلاقی است که به عنوان طلاق توافقی تعریف شده است و طلاق عاطفی نیز دستاورد موبایل و تبلت برای خانواده‌هاست

كد خبر : ۶۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵


دبیر بنیاد بین المللی غدیرگفت: دنیا از نقش‌آفرینی برجسته و بی‌نظیر جمهوری اسلامی درصحنه معادلات جهانی هراس دارد چراکه در این زمینه بیشترین نقش را پرچم‌داران انقلاب اسلامی و در رأس آن مقام معظم رهبری دارند.

كد خبر : ۶۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۶


سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: در نه ماه گذشته سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل آمار ازدواج 3.4 درصد کاهش و آمار طلاق 4.2 درصد افزایش را نشان می دهد.

كد خبر : ۶۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲


آمارهای موجود در دفاتر ثبت اسناد و جمعیت کیفری زندان‌ها نشان می‌دهد که مهریه زیاد نه تنها عامل خوشبختی و استحکام زندگی نشده، بلکه عامل مهمی در تزلزل زندگی زوج‌های جوان است.

كد خبر : ۶۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


یک جامعه‌ شناس گفت: زنان در جامعه ما اغلب از محرومیت رنج می‌برند و این محرومیت باعث می‌شود که آنان گاهی دست به اعمال خشونت‌آمیز بزنند.

كد خبر : ۶۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


دختر با لباس سفید عروسی می‌رود خانه بخت و با لباس سفید مرگ هم بیرون می‌آید» این ضرب المثلی است که قدیمی ها بیشتر و بهتر به آن اعتقاد داشتند تا جوانان امروزی! کسانی که با وجود محرومیت و امکانات کم، سطح توقعات خود را متناسب با نگاه واقع بینانه تنظیم کرده و همراه با شریک زندگی خود، دنیایی از مهر و صفا را زیر یک سقف بوجود آورده و یار و مونس هم در غم‌ها و شادی‌ها می‌شدند.

كد خبر : ۷۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۷


اخیرا بازیگران سینما و تلویزیون با به اشتراک گذاشتن متنی از مردم خواستند به کمپین «وارد حریم خصوصی دیگران نمی شوم» بپیوندند.

كد خبر : ۷۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰


معاون شورای فرهنگی اجتماعی زنان در شورای عالی انقلاب فرهنگی با انتقاد از اینکه مسائل اصلی جامعه را فراموش کرد‌ه‌ایم، گفت: مشکلات زنان غربی را به عنوان اولویت زنان ایرانی مطرح نکنیم.

كد خبر : ۷۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳


بررسی استراتژی‌های گروه اصلاح‌طلب جهت بسترسازی حضور سیاسی زنان را می‌توان در دو قالب پیش‌گفته بررسی کرد، اما به جهت درهم‌آمیختگی این دو، این امر در یک مقوله و به عنوان بررسی‌های ساخت‌های قالبی صورت گرفته و معرفی افراد نیز در بررسی محتوای همان قالب انجام خواهد شد.

كد خبر : ۷۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


تناسب سن ازدواج در کشور رو به تغییر است و برخلاف دهه‌های گذشته در این دوره بزرگ بودن عروس نسبت به داماد دیگر در بین خانواده ها مخفیانه و پرحاشیه نیست. یک کارشناس امور فرهنگی در این باره می گوید: این تغییرات رفتاری به خاطر دگرگونی در سبک زندگی ایرانی - اسلامی به وجود آمده است.

كد خبر : ۷۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰


لایک ها و استیکرها در فضای مجازی بین زن و مرد تبادل می شود، مردی که برای سفره آرایی و دست پخت هم گروهی اش در فضای مجازی لایک ها و نظرات زیبایی می گذارد از کنار سفره واقعی چیده شده در خانه اش بدون ابراز نظری می گذرد و این می شود که زن می گوید: شوهرم مثل سابق دوستم ندارد.

كد خبر : ۷۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴


ماجرای تزریق پنی سیلین به کودک خرم آباد و فلج شدن او بر اثر تزریق این آمپول، با حواشی زیادی در فضای مجازی همراه بود که با توضیحات مدیران وزارت بهداشت، به پایان رسید.

كد خبر : ۷۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵


مراجع تقلید از شخصیت های بسیار مهم و تاثیرگذار در مذهب تشیع هستند که حضورشان و احکامی که صادر می کنند از اهمیت زیادی برخوردار است  چه آنکه دشمنان قسم خورده تشیع نیز به این موضوع به خوبی واقف هستند

كد خبر : ۷۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۶


اینبار شاهد توزیع و فروش آلبوم خوانندگی 34 زن خواننده ایرانی از قدیم تاکنون در بازار به قیمتی گزاف هستیم!

كد خبر : ۷۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸


این جامعه شناس تاکید کرد: در جامعه ما با آمدن ماهواره، اولین شوک به ما وارد شد؛ چون برنامه‌های آن متناسب با باورهای موجود در جامعه نبود و شوک دوم اینترنت بود که با این فن‌آوری برای اولین‌بار، بحث تعامل پیش آمد و مخاطب برخلاف گذشته تبدیل به مخاطبی فعال شد که می‌توانست به تولید محتوا بپردازد.

كد خبر : ۷۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸


مدتی پیش خبر برگزاری پارتی های زنانه در تهران و در مناطق مختلف اطلاع رسانی شد که رسانه های بسیاری به آن پرداختند و متولیان برگزاری این مراسمات مدعی شدند که برای برگزاری برنامه هایشان از اداره اماکن مجوز دارند!

كد خبر : ۷۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۸


از سوی دیگر تمامی نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد میزان مشارکت در حال افزایش است و پیش‌بینی می‌شود نرخ مشارکت از انتخابات مجلس نهم نیز بیشتر شود.

كد خبر : ۷۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


بهاره رهنما تازه ترین پست خود را در واکنش به شایعات اخیر درباره زندگی شخصی اش اختصاص داد.

كد خبر : ۷۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۹


روزنامه‌های زنجیره‌ای چنان در ماموریت خود برای تخریب رقیب غرق شده‌اند که عمدتا بدون دقت کافی که لازمه کار حرفه‌ای مطبوعات است، مطالب کذبی را به رقیب نسبت می‌دهند که پس از مدت نه چندان طولانی به عنوان گاف و دروغ، فاش می‌شود.

كد خبر : ۷۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱


معاون ورزش و جوانان لرستان گفت: موسسه مردم نهاد خانه فرهنگ و اندیشه خرم آباد,ظرفیت بالایی برای فعالیت در سطوح بین المللی دارد.  

كد خبر : ۷۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۲


یکی از کاربران صفحات اجتماعی در اقدامی از معرفی جالب شهید آوینی در فضای مجازی خبر داد.

كد خبر : ۷۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰


نماینده ولی‌فقیه در استان گفت: زکات باید صرف فقرا شود چراکه زکات سهم فقرا و مال آن‌ها است و  60 درصد سهم زکات را به فقرا پرداخت کنیم و  نباید برای کارهای دیگر از سهم فقرا استفاده کنیم .

كد خبر : ۷۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰


بهنوش بختیاری می‌گوید قوانین بهزیستی برای فرزندخواندگی بسیار سخت است و باید از هفت‌خوان رستم گذشت.

كد خبر : ۷۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱


ارزشمندترین بنیاد اجتماعی نزد خداوند، خانواده است؛ به طوری که زمینه‌های پیوند پاک و مقدس ازدواج را می‌توان در آیین اسلام و سنت نبوی و سیره ائمه هدی(ع) به خوبی مشاهده کرد. 

كد خبر : ۷۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳


وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران گفت: شهدای ما مرزهای جغرافیایی را درنوردیدند که دشمن جرات و جسارت نکند که به مرزهای ما وارد شوند، ما باید دشمن را به چالش بکشیم و در مسائل فکری و فرهنگی نیز ما باید دشمن را مورد هجمه قرار دهیم.

كد خبر : ۷۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶


گسترش شبکه‌های اجتماعی در میان جوامع امروزی به‌گونه‌ای است که اصلا امکان کنترل سبک زندگی با این رسانه‌های جدید وجود ندارد، یعنی سبک زندگی‌ای که در یک جامعه آرمانی و مطلوب چه دینی و چه غیردینی تصور می‌کنید، قابلیت سازگار شدن با شبکه‌های اجتماعی که فراگیر است و هیچ‌گونه کنترل و محدودیتی بر آن نیست را ندارد.

كد خبر : ۷۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸


یک کارشناس آسیب‌های اجتماعی، گفت: امیر حسین -قاتل- سنی قرار گرفته است که هر لحظه با دیدن تصاویر و فیلم‌های مستهجن و مراوده با دوستان ناباب در معرض خطر قرار دارد در چنین سنی، وظیفه والدین این است که بیشتر مراقب دوستان و نزدیکان فرزندان خود باشند که متاسفانه در رابطه با این پرونده چنین نظارتی صورت نگرفته است.

كد خبر : ۷۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸


سال تحصیلی ۹۴-۹۵ در حالی به روزهای پایانی خود می رسد که این روزها در شبکه های اجتماعی لرستان، فیلم و تصاویری مبنی بر تنبیه بدنی یک دانش‌آموز مقطع ابتدایی توسط معلمش در دبستان نامجو اولادقباد در شهرستان کوهدشت در فضای مجازی در حال انتشار است.

كد خبر : ۷۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹


عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه باید راهکاری بلند مدت برای جلوگیری از تولید محتواهای غیر اخلاقی و گسترش آن در شبکه های اجتماعی در نظر گرفت خاطرنشان کرد: جلوگیری از اقداماتی که موجب انحراف جوانان و به لرزه در آمدن بنیان های خانواده‌ها می شود قطعا در هر جامعه‌ای لازم و ضروری است که به خاطر این موضوع باید از مسئولینی که این اقدام را انجام داده اند تشکر کرد.

كد خبر : ۷۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱


در چند روز اخیر فیلمی در فضای مجازی از درگیری رخ داده شده در حوزه علمیه خرم آباد در حاشیه همایش" فداییان ولایت و منتظران ظهور " با حضور "حسین الله کرم" از فعالان سیاسی کشور، روحانیون و طلاب و جمع کثیری از که برگزار شد منتشر شده است.

كد خبر : ۷۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۸


آناهیتا نعمتی اخیراً در دو پست متوالی نسبت به جایگاه شهدای مدافع حرم ارادت قلبی خود را ابراز نمود. اتفاق زیبا و در خور شأنی که نگاه های مخاطبینش را به این موضوع متمرکز نمود.

كد خبر : ۸۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷


نازنین زاغری یکی از سرشبکه‌های اصلی وابسته به بیگانگان که مأموریت‌های مختلفی درراستای تحقق اهداف شوم دشمنان نظام انجام داده بود، توسط سپاه کرمان شناسایی و دستگیر شد.

كد خبر : ۸۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶


 معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدرگفت: مجموع معتادان کشور یک‌میلیون و 325 هزار نفر در طرح ارزیابی سوء مصرف مواد مربوط به سال 90  وجود دارد که از این مجموع 9 درصد زنان و 91 درصد مردان هستند.

كد خبر : ۸۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶


زنان لر طبق آئین دیرینه در روزهای عزاداری و شب‌های قدر، حلوای نذری می‌پزند و م‍ق‍د‌ار‌ی‌ ‌از این ح‍ل‍و‌ا‌ی‌ ن‍ذر‌ی‌ را به‌عنوان شیرینی عید فطر در جای خنک نگهداری می کنند، شیر زنان لر بر این باور هستند که  این حلوا مقدس است.

كد خبر : ۸۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۴


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر می‌خواهیم به عدالت با این موضوع رفتار کنیم باید تمام عوامل بروز فیش های نجومی مورد بررسی قرار گیرد.

كد خبر : ۸۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۸


مسعود رجوی به درک واصل شد، "مسعود رجوی در پاریس به خاک سپرده شد" این جملاتی بود که در یک ساعت اخیر توجه رسانه ها و فضای مجازی را به خود جلب کرد. شاهزاده سعودی و رئیس سابق دستگاه اطلاعات عربستان ساعتی پیش در سخنرانی خود در اجتماع سالانه حامیان گروهک منافقین در "پاریس"، چندین بار از لفظ «فقید» و «درگذشته» برای اشاره به رجوی استفاده کرد. پیش از این نیز شایعاتی مبنی بر فرار سرکرده منافقین از عراق به عربستان، پس از حمله آمریکا به این کشور، منتشر شده بود

كد خبر : ۸۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خرم آباد گفت: حجاب کرامت و عزت می آفریند و به انسان  چه زن و چه مرد شخصیت می دهد  و ارزش زن به حجاب و کرامتش است .

كد خبر : ۸۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲


رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر خرم‎آباد گفت: در شرایطی که برداشت‎های متفاوتی در دنیای رسانه‌ به خصوص در فضای مجازی در خصوص نامگذاری یکی از پل‎های شهر خرم‎آباد ایجاد شده و متاسفانه دستمایه برخی بحث‌های غیرمنطقی شده است، لازم می‎دانم تمام ماجرا عنوان و قضاوت به مردم سپرده شود.

كد خبر : ۸۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۷


برای دنیا چه اهمیت دارد که بر سر شیعیان پارچنار کشمیر چه می آید؟ برای غول های رسانه ای دنیا چه اهمیتی دارد که طی 8 روز، 45 مسلمان کشته و 3 هزار نفر دیگر زخمی شده است؟! آیا برای صاحبان زر و زور جهانی مهم است که بیشتر زخمی‌های این اقدام ظالمانه با گلوله مستقیم پلیس به چشمانشان نابینا شده اند؟! پس عصر ما این گونه هم که می گویند عصر ارتباطات جهانی نیست، عصر گردش سریع اطلاعات و شبکه های اجتماعی نیست!

كد خبر : ۸۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸


واکنش‌های شتاب‌زده و همراه با دستپاچگی، یک‌بار دیگر نشان می‌دهد که اگرچه خیلی‌ها، حتی منتقدان وجود چنین مراکزی به لزوم ساماندهی زنان تن‌فروش اعتقاد دارند و همین‌طور نسبت به افزایش آمار ابتلا به ایدز و هپاتیت اعلام نگرانی می‌کنند، اما باز هم برخورد با راه‌حل‌های مختلف همراه با نفی و سردرگمی است. آن هم درحالی که طبق آمارهای غیر‌رسمی، حداقل 10 هزار زن تن‌فروش در کشور داریم که به این کار به‌عنوان شغل نگاه می‌کنند.

كد خبر : ۸۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۳


چه خوب است قدری ظرفیت های خود را افزایش دهیم و حداقل به انتخاب زنان کشور خود در زمینه حجاب احترام بگذاریم و در پایان به روشنفکران تازه به دوران رسیده ای که ادعا می کنند حضور یک زن با چادر در رژه المپیک با فرهنگ آریایی همخوانی ندارد توصیه می شود که یک بار شاهنامه فردوسی را بخوانند تا بفهمند که حجاب و پوشیدگی زنان یکی از زیباترین جلوه های فرهنگ ایرانی بوده و چادر در ایران باستان مورد استفاده بوده و از کلمه چادر هم در این شعر فردوسی استفاده شده است.

كد خبر : ۸۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۷


به راستی استفاده از لباس‌هایی که نه تنها دور کننده نگاه نامحرمان نیست؛ بلکه چشم‌ها را خیره کرده و نگاه را در جستجوی لذایذ جنسی بدن زن به چراگاه شیطان می‌برد! چنین لباسی آیا حجاب است؟

كد خبر : ۸۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۷


مرکز فضای مجازی(سایبری) سازمان بسیج مستضعفین و قرارگاه بصیرت به عنوان رده برتر نیروهای چهارگانه سپاه و سازمان بسیج در ششمین جشنواره سراسری مالک اشتر معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.

كد خبر : ۸۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۰


روزهایی که عباس در سوریه از اسلام دفاع میکرد، مادر مشغول تدارک مراسم جشن عقد او بود. همه ی خریدها را انجام داده و حتی نقل را برای پاشیدن بر سر عروس و داماد مهیا کرده بود . نقلی که نثار پیکر عباس شد.

كد خبر : ۸۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


بسیاری از چهره‌های سرشناس کشورمان در کنار کاربران فضای مجازی از لیلا رجبی بانوی پرتابگر ایران در رقابت‌های المپیک 2016 ریو حمایت کردند.

كد خبر : ۸۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


علی بابایی قاضی دادگستری تهران، با بیان اینکه آسیب‌های ناشی از فضای مجازی یکی از معضلات جدید و در عین حال بیشمار دادگاه‌های خانواده است که در حقیقت این نوع پرونده‌ها به ارتباطات ناسالم در فضای مجازی بر می‌گردد، گفت: قانونگذار ما این نوع تخلفات را پیش بینی نکرده است و به همین خاطر دعواهای ناشی از فضای مجازی در رابطه با زوج‌های جوان از سوی قضات و دستگاه اجرایی نیاز به تحقیق بیشتری دارد.

كد خبر : ۸۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷


پروژه تغییر در سبک زندگی زنان ایرانی با برنامه‌هایی مانند «من و تو پلاس»، سریال‌های شبکه جم و برنامه‌هایی مانند آکادمی موسیقی «من و تو» که برای نمونه پوشش ساپورت را ترویج کرد، در نبود برنامه‌سازی موفق داخلی در حال رشد است.

كد خبر : ۸۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۹


بخشی از فیلم ازدواج بسرعت در فضای مجازی پخش می‌شود. ازدواج مرد 80 ساله با دختر 19 ساله. یکی دو تا عکس هم هست. بینندگان نچ نچ می‌کنند و ابروها را با تعجب بالا می‌اندازند.

كد خبر : ۸۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱


جهیزیه کابوس ازدواج های امروزی برای خانواده دختر است، این مقوله که در ابتدا یک هدیه از جانب بزرگترها برای آغاز زندگی جوان ها بود اکنون یک بار سنگین بر دوش پدر و مادر دختر شده است. اما به راستی برای حل این بدعت اجتماعی نقش مسئولان فرهنگی، وزارت ورزش و جوانان، دانشگاه ها، کمیته امداد امام خمینی (ره)، صدا وسیما و از همه مهم تر ان جی او ها و سازمان های مردم نهاد چیست و چه میزان توانسته اند در این زمینه مؤثر واقع شوند.

كد خبر : ۸۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸


انگار هنوز مدلینگ‌ها که حجاب اسلامی را خدشه‌دار می‌کنند مکانی امن برای خودشان دارند.

كد خبر : ۸۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۹


متاسفانه موضوع همجنس بازی و همجنس گرایی در تلگرام این روزها بازار داغی را در حال تجربه کردن است. افراد و گروههای همجنس‌گرا با هدف ارتباط گیری همجنس بازان در سراسر کشور با هم، اقدام به ایجاد سوپرگروههایی کرده‌اند

كد خبر : ۸۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۰


یک کارشناس مذهبی اعتیاد افراد به دنیای مجازی را عاملی جهت فروپاشی کانون گرم خانواده عنوان کرد و گفت: وقتی اعضای خانواده به فضای مجازی اعتیاد پیدا می کنند؛ از محبت و درک یکدیگر غافل می شوند که این امر زمینه تنش و جدایی را ایجاد می کند.

كد خبر : ۸۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۱


احکام شرعی گفتگو  با نامحرم در فضای مجازی بر اساس استفتائات چند تن از مراجع عظام تقلید خواندنی است.

كد خبر : ۸۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۴


حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به هزینه‌های گزاف و برنامه‌ریزی‌های فراوان علیه ایمان و اعتقادات مردم گفتند: دشمن از طریق تولید و ترویج شبهات و همچنین تولید محتوای ضد عفت و حیا، به‌دنبال انحراف جوانان مؤمن و سالم از اصل دین و دریدن پرده‌های حیا است و امروز این کار در بستر فضای مجازی انجام می‌شود.

كد خبر : ۸۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۶


برای تک‌تک لحظه‌های زندگی‌ام خط قرمز داشتم؛ حتی وقتی وارد فضای اجرا شدم با این‌که برایم فضایی به‌شدت دوست‌داشتنی بود، همان‌جا برای خودم خط قرمز تعریف کردم که مثلاً پوششم و اخلاقم و منشم چیست و چه مواردی برایم مهم هستند.

كد خبر : ۸۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۹


حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی گفت: اصل معنویت در خانواده‌ها کم‌رنگ شده است به خاطر همین هم از هر چهار ازدواج یکی منجر به طلاق می‌شود.

كد خبر : ۸۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۰


نقش و اهمیت تکنولوژی‌های ارتباطاتی و اطلاعاتی مدرن در جهان معاصر غیرقابل انکار است، به این ترتیب که امروز انجام بسیاری از امور در زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی بدون کاربرد این تکنولوژی‌ها قابل تصور نیست. با این وجود، شبکه‌های اجتماعی آنلاین، آزادی زیادی به کاربران می‌دهند که در مواردی منجر به سوءاستفاده نیز می‌شود. مزاحمت سایبری و آزار و اذیت اینترنتی منجر به آسیب‌های روحی برای قربانیان می‌شوند.

كد خبر : ۸۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳


آمارها حاکی از آن است که نرخ رشد جمعیت در استان لرستان رو به کاهش و هشدار پیری جمعیت را نشان می‌دهند.

كد خبر : ۸۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۷


مدتی است در فضای مجازی خبری منتشر شده که دوچرخه سواری بانوان با رعایت نکات شرعی جایز اعلام گردیده...

كد خبر : ۸۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۹


تیراندازی‌ در مراسم‌های عروسی در برخی استان‌ها صدای اعتراض و انتقاد مردم را بلند کرده است و هراس آن می‌رود این موضوع به یک فرهنگ عمومی و آسیب اجتماعی تبدیل شود.

كد خبر : ۸۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۶


آن پسر هرزه و بی خانواده فیلمی از وضعیت برهنه و آشفته من در آن خانه کذایی را برایم فرستاد و تهدید کرد که اگر مبلغ سه میلیون به حسابش واریز نکنم تمام عکس و فیلم ها را در فضای مجازی و حقیقی پخش می کند.

كد خبر : ۸۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷


معاون فرهنگی اجتماعی زنان در شورای عالی انقلاب، با تأکید بر نقش مؤثر مادران در جبهه نرم و سخت گفت: زنان باید هویت خود را در جامعه پیدا کنند و تنها از طریق شناخت و اجرایی کردن هویت فاطمی می‌توانند به هویت خود برسند.

كد خبر : ۸۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰


"تئاتر تمام دختران سرزمین من لیلی نام دارند" با پوسته دفاع مقدس و محتوای تلخ توهین به شهدا در خرم آباد دل هر رزمنده،ایثارگر،جانباز و خانواده شهید را جریحه دار کرد.

كد خبر : ۸۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰


امیر عباس نوزاد 9 ماهه مشهدی که با ضایعات مغزی به دنیا آمده بود فوت شد، اما این ماجرا سنگ‌محکی بود برای وعده‌ها و عیار‌سنجی صداقت گفته‌های مسئولان، آنها که قول پیگیری و رسیدگی به روند درمان و پرداخت هزینه‌ها امیر عباس را داده بودند اما...

كد خبر : ۸۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۵


یک بانوی قهرمان رزمی کار که طرح « ورزش رزمی در سایه عفاف و حجاب» را به احترام ماه محرم و حضرت زینب سلام الله در دستور کار شاگردان خود قرار داده است، گفت:به حرمت ماه محرم و احترام به بانوی داغدیده کربلا حضرت زینب (س) تصمیم گرفتم که در این مدت من و دیگر شاگردان کیک بوکسینگ کار چادر به سر کنیم و حتی این درخواست را از شاگردانم داشتم که به احترام این ماه آرایش نکنند و بیشتر رعایت شئونات اسلامی را داشته باشند.

كد خبر : ۸۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶


استفاده نادرست و بی رویه از فضای مجازی، سردی، خستگی و حس بی رغبتی نسبت به کانون خانواده را به همراه دارد.
كد خبر : ۸۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۹


تلاش برای یافتن همسر یا رفع نیازهایی که خداوند در نهاد هر انسانی قرار داده، امری طبیعی است؛ اینکه شبکه های پیام رسان و فضای مجازی راه را برای رفع این نیازها باز گذاشته اند، در نگاه اول امری عجیب و درعین حال شرعی به نظر می رسد اما جای اخلاق کجاست؟ این امر به ظاهر راه اندازی شده برای جلوگیری از گناه، چه تبعاتی به دنبال دارد؟
 
كد خبر : ۸۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۹


در یکی از جدیدترین آگهی‌های آموزش رقص، چشممان به آگهی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون روشن شد که روی تصویر آگهی که در فضای مجازی آشکارا تبلیغ می‌شود آمده است: «‌شروع کارگاه‌های رقص‌های محلی زیر نظر استاد ن.ر.»

كد خبر : ۸۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۳


تئاتر توهین آمیز "لیلی نام تمام دختران ایران زمین است" نقش بی تدبیری مدیرکل ارشاد لرستان در تایید این تئاتر و دفاع از آن دوستداران و دلسوختگان نظام را آزرده خاطر کرد.

كد خبر : ۸۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۳


 بنابر گفته مسئولان ذی ربط زمان گفت وگو در بین خانواده های ایرانی به ویژه در بین همسران به یک ربع در شبانه روز کاهش یافته است. بین والدین و فرزندان که باید بیشترین دقایق گفت وگو وجود داشته باشد شاهد کمترین گفت وگوهای چهره به چهره هستیم، حتی دانشگاه ها هم در این عرصه عقب نیفتاده و دیگر دانشجویان زانوی تلمذ در برابر استاد نمی زنند و پشت میزها به هر شکل که دوست داشته باشند سر کلاس مجازی حاضر می شوند. آن وقت هست که این پدیده نامبارک یعنی زندگی مجازی پیامدهایی غیرقابل جبران را به وجود می آورد.

كد خبر : ۸۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴


طی ماههای اخیر اخبار و در پی آن شایعات بسیار و متفاوتی مبنی بر وقوع چندین فقره قتل و درگیری در خرم آباد منتشر شد که تا حدودی امنیت روانی شهروندان را دچار اختلال کرده است.

كد خبر : ۸۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۹


فتنه88خط قرمز نظام مقدس جمهوری اسلامی که هر ایرانی باید این حرکت ضد انقلابی را محکوم کرده و به عنوان سند خیانت عده ای فریب خورده ،مال پرست و خیانتکار به نظام و رهبری برای نسل های آینده معرفی شود.

كد خبر : ۸۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶


دادستان عمومی و انقلاب لرستان از ورود دادستانی به ماجرای غرق شدن منجر به فوت دختر دانشجو در سیلاب خرم‌آباد خبر داد و گفت: علت اصلی فوت وی پس از نظریه پزشکی قانونی مشخص می‌شود.
كد خبر : ۸۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۸


یک مدرس دوره‌های پیش از ازدواج، تعهد و علاقه را دو بازوی مهم در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در شبکه‌های مجازی برشمرد و افزود: وقتی زن و شوهری به هم علاقه مند هستند و از احساس با هم بودن رضایت کامل دارند و در کنار این علاقه به هم تعهد اخلاقی داشته باشند دیگر لزومی نمی‌بینند که وقت خود را صرف اموری کنند که نه تنها هیچ منفعتی ندارد بلکه بسیار هم آسیب رسان است.

كد خبر : ۸۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۲


سخن گفتن از بسیج جامعه زنان کشور با بیش از 9 میلیون عضو در سراسر کشور متشکل از بانوانی فرهیخته، فرهنگی، توانمند در عرصه اقتصاد مقاومتی، ورزش، هنر و... نقل فعالیت‌هایی است که مسیر را برای پیشبرد اهداف نظام به ویژه در زمینه خانه و خانواده هموار می‌کند.

كد خبر : ۸۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۲


اگر روزی بخواهم از تهران بروم و جایی را برای زندگی انتخاب کنم، بی شک به بروجرد برمی گردم چرا که همه شهرم را دوست دارم.

كد خبر : ۸۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۳


عضو شورای شهر می‌گوید: به یاشار سلطانی گفتم "نه مالک این پلاک ثبتی هستم نه بهره‌بردار."، فهمید دروغ است؛ ولی گفت "من اسامی را می‌زنم شما تکذیب کن!"،حکیمی‌پور و اصلاح‌طلبان به‌دروغ گفتند یاشار سلطانی را نمی‌شناسند. همه اصلاح‌طلبان پشت ماجرا بودند.

كد خبر : ۸۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۶


با گذشت بیش از دو ماه آغاز سال تحصیلی جاری هنوز سرانه آموزشی مدارس واریز نشده است و مدیران مدارس خصوصا مدارس روستایی برای خرید ضروریات مدارس از جمله تامین سوخت ، چشم به کمک اولیاء دانش آموزان دوخته اند.

كد خبر : ۸۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۳


فرشته روح افزا در نشست "خشونت علیه زنان" با ارائه تصاویر دلخراشی از حملات صهیونیستی به کشورهای غزه، یمن، سوریه و عراق گفت: چرا در این روز که به نام خشونت علیه زنان است از حقوق این افراد صحبت نمی شود؟ چرا در گروه های نارنجی این مسائل دیده نمی شود؟ شکنجه ای که به کودکان در غزه، سوریه، عراق و افغانستان می شود، چرا خشونت محسوب نمی شود؟

كد خبر : ۸۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۴


نیروی انتظامی در اقدامی قابل تقدیر از ورود زنان حتی دختر بچه ها به ورزشگاه آزادی ممانعت به عمل آورد.

كد خبر : ۸۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۰


متاسفانه امروزه افزایش مدلینگ در دختران و زنان ایرانی به یک مسئله ای تبدیل شده که می تواند سلامت جامعه را به خطر اندازد.

كد خبر : ۸۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۵


دختر جوان در حالی که بشدت اشک می ریخت، مدعی شد که از جنوب کشور به کرج سفر کرده اما..

كد خبر : ۸۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۳۰


نماینده ولی فقیه استان گفت: مهم ترین رسالت مسئولین آموزش و پرورش  تعلیم و تربیت  و آشنایی دانش آموزان در ز مینه نماز و قـرآن است و

و اقامه نماز ازاولین وظایف آنها به شمار می رود.

كد خبر : ۸۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۳۰


رییس بیمارستان هفت تیر گفت: بخش زنان و زایمان بیمارستان  هفت تیر تا یک ماه آینده آماده است  که در این بخش  3 پزشک زنان و زایمان داریم که علاوه بر آنها یک پزشک دیگر درخواست دادیم.

كد خبر : ۸۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱


استفاده از وسایل آرایشی بهداشتی غیراستاندارد و غیربهداشتی و نیز دریافت مبلغی خارج از نرخ اتحادیه از مردم توسط برخی آرایشگاه‌های زنانه را از جمله تخلفات بارز آرایشگاه‌ها است.

كد خبر : ۸۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۲


مبدع آموزشگاه مجازی خط تحریری گفت: روش کار آموزشگاه به گونه ای است که همه افراد در سنین مختلف قادر به یادگیری خواهند بود . زن در خانواده ها و به دلیل نقش مهم مادر می توانند با نظارت کامل ، برای فرزند خود در دوره های محازی ثبت نام نمایند و از امکانات آموزشی خط و قلم در منزل به خوش خطی فرزندان خود کمک کنند .

كد خبر : ۸۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴


رییس مرکز پژوهش‌های علوم انسانی اسلامی صدرا با اشاره به اینکه قوانین ما همچنان با عدالت جنسیتی فاصله دارد، گفت:دولت‌ها در برابر مسئولیت‌های اختصاصی خود در برابر زنان بی‌تفاوتند.

كد خبر : ۸۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸


همایش روز بسیج رسانه با حضور  جانشین فرماندهی سپاه استان و همچنین مدیر کل صدا و سیما لرستان در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸


مریم محدث و عروسک‌هایش در فضای مجازی غوغا کرده‌اند، آنها با همدیگر یک تیم شده‌اند تا گوی سبقت را از عروسک‌های خارجی همچون لی لی، باربی و بسیاری دیگر از عروسک‌های خارجی وارداتی بربایند.

كد خبر : ۸۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲


فضای مجازی هم فرصت است هم تهدید، اما خطر فضای مجازی در کمین دانش آموزانی است که وابستگی بیش از اندازه به شبکه های اجتماعی دارند که پرخاشگری یکی از پیامدهای این اعتیاد است که این اعتیاد خطرناک تر از مواد مخدر است.

كد خبر : ۸۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۳


کارشناس مسائل مذهبی و اجتماعی گفت: تقلیدهای بی‌حساب و کتاب و کورکوانه از فرهنگ غرب، تبعات زیادی را به دنبال دارد که از جمله آنها می‌توان به مشکلات موجود در عرصه ازدواج اشاره کرد.

كد خبر : ۸۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵


با انقضاء مهلت قانونی مرخصی هاشمی، مردم درپی مشاهده خبر «مهدی به زندان بازگشت» هستند.

كد خبر : ۸۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۶


شهرستان بروجرد به گواه آمار ارائه داده‌شده از سوی دادگستری استان لرستان صدرنشین آمار طلاق در این استان است به‌گونه‌ای که ماهانه ۶۴ طلاق در این شهرستان ثبت می‌شود.

كد خبر : ۹۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۶


متاسفانه در دنیای مجازی تصاویر و  فیلم های مستهجن و زننده بسیاری تبادل می‌شود و در صورتی که کودکان در استفاده از اینترنت کنترل نشوند به هنگام مواجه با این مسائل به دلیل کنجکاوی ذاتی که در آنها وجود دارد برای افزایش آگاهی در مورد این مسائل هم که شده به سمت آن جذب می‌شوند و این باعث می‌شود کودک در باتلاق جسمی، روحی و اخلاقی بزرگی گرفتار شود.

كد خبر : ۹۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷


تکنولوژی رفته رفته جایگزین ارتباط با دوستان و اعضای خانواده شده و افراد به جای هم صحبتی و مشاوره از یکدیگر وقت خود را با دوستان مجازی در فضایی مجازی می گذرانند، فضایی که اگر انسان بدون آگاهی وارد آن شود آسیب های جبران ناپذیری را متحمل می شود.

كد خبر : ۹۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴


قدر مسلم این است تمام زنان کارتن خواب، معتاد یا تن فروش نیستند بلکه ممکن است بنابر دلایلی، زنی مجبور شود کارتن خواب شود. بازدید از کمپ­های شهرداری که مخصوص افراد کارتن خواب آماده شده این را ثابت می­کند. چرا معاونت زنان ریاست جمهوری بررسی این موضوع را در دستور کار خود قرار داده است؛ در حالیکه مشکلات و مسائل دیگری در این حوزه نیاز به تحلیل و پیگیری و قانونگذاری و اجرای دقیق دارد که مغفول مانده است.

كد خبر : ۹۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳۰


با رونق گرفتن مُد و مُدگرایی که تاریخچه آن در ایران به 85 سال پیش - 1931 میلادی- بر می گردد، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، مفهومی جدیدی تحت عنوان « مُداسلامی یا فشن اسلامی» پا به میدان پوشش و آرایش مردم گذاشت که حامیان این پدیده آن را رشته ای هنری – ترکیبی از هنر و جذابیت - با حضور مدل زنده ایرانی، تعریف می کنند که اصول حرفه ای مدلینگ را با قوانین و ضوابط اسلامی و ملی رعایت می کند

كد خبر : ۹۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱


زبان جزء جدایی‎ناپذیر زندگی بشر است؛ آدمی در قالب و زنجیره زبان به تفکر و اندیشه می‎پردازد، با زبان ارتباطات اجتماعی‎اش را برقرار و تنظیم می‎کند، در قالب زبان احساسات و عواطفش را بروز داده و موجبات آرامش و نشاط خویش و اطرافیانش را فراهم می‎آورد.

كد خبر : ۹۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳


ملکشاهی گفت: ماهواره ها به دنبال تضعیف اعتقادات مذهبی مردم هستند.

كد خبر : ۹۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۵


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: خط مقاومت امروز رژیم صهیونیستی را به افول برده و آن را ذلیل کرده است همان رژیم صهیونیستی که خودش را سد نفوذناپذیر می‌دانسته است.

كد خبر : ۹۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۶


یکی از سؤالاتی که مطرح می‌شود این است که آیا شبکه‌های اجتماعی باعث طلاق عاطفی شده یا این که طلاق عاطفی زوجین باعث روی آوردن آنها به شبکه‌های اجتماعی شده است؟ بسیاری از اوقات وقتی مرد نقش و حضور زن را در خانه نادیده می‌گیرد و به او توجه نمی‌کند، زن برای دیده شدن و شنیده شدن به اینستاگرام پناه می‌برد. درواقع، چون توجهی از سوی همسر خود دریافت نمی‌کند، به سمت استفاده زیاد از شبکه‌های اجتماعی می‌رود.

 

كد خبر : ۹۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۹


رئیس دادگستری بروجرد گفت: بروجرد در استان لرستان رتبه اول را در طلاق دارد که نیاز است برای کاهش آمار نگران کننده طلاق برنامه ریزی صورت گیرد.

كد خبر : ۹۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۶


چند روزی است فیلمی با عنوان توهین به قوم لر توسط"حسن ریوندی" و "محمود شهریاری" در فضای مجازی پخش شده که انتشار آن موجب واکنش مردم مناطق لرنشین، هنرمندان، ورزشکاران و نمایندگان مجلس این مناطق شده است.

كد خبر : ۹۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


یک سرجوخه زن در کمپ نظامی Lejeune در کارولاینای شمالی توسط همقطار مرد خود تعقیب شد و این مرد از او در حال تعویض لباس مخفیانه عکس گرفت و در فضای مجازی منتشر کرد.

كد خبر : ۹۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۱


معاون پژوهشی موسسه سیره شهدای کشور گفت: زنان به عنوان مجاهد انقلابی در راهپیمایی ها حضور پیدا کردند و کسانی بودند که به عنوان همسر، خواهر و مادرآرامش می دادند و خواستند که مسیر انقلاب ادامه پیدا کند لذا اگر زنان نبودند قطعا انقلاب اسلامی به نتیجه نمی رسید.

كد خبر : ۹۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۲


رییس اداره بهزیستی پلدختر گفت:به همت زوج جوان خیر لرستانی که نخواستند نامی از آن برده شود با خرید یک دستگاه ویلچر برقی توانستند دل جوان معلول پلدختری را شاد کنند.

كد خبر : ۹۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۴


عضو لیست امید تهران و دختر صفدرحسینی ، درکانال تلگرامی اصلاحات نیوز در میان نمایندگان لیست امید تهران، به عنوان کم کارترین نماینده انتخاب شد.

كد خبر : ۹۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۵


معاون استاندار لرستان گفت: باید توانمندسازی را به بطن خانواده برد و در کنار ورزش بحث شادی و نشاط کودکان و نوجوانان استان لرستان جدی گرفته شود.

كد خبر : ۹۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸


خیانت همواره در سایه سار ارتباط دهی مستقیم با جنس مخالف نیست. خیانت حتی ناخواسته و بواسطه همین صفحاتی که برای کودکان ساخته می‌شود به وجود می‌آید.

كد خبر : ۹۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲


افراد سودجو با ارسال پیامی در فضای مجازی قصد کلاهبرداری و سرقت اطلاعات شخصی کاربران را دارند.

كد خبر : ۹۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۷


رئیس بسیج جامعه زنان کشور اصلانی از اجرای دو طرح "دخترانه" و "مادرانه" در 18 هزار پایگاه مقاومت بسیج سراسر کشور خبر داد.

كد خبر : ۹۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳


مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: با مساعدت سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان ومدیریت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان کارگاه فرهنگ صحیح فضای مجازی ویژه بانوان در آبشار بیشه برگزارشد.

كد خبر : ۹۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶


کارشناس مسائل فرهنگی گفت: هر جایی که ضعف نشان داده شود دریچه‌ای برای نفوذ دشمن  باز است؛  که یکی از این راه‌هها نفوذ دشمن سند پروتکل آموزشی 2030 هست .

كد خبر : ۹۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰


پوسترهای تبلیغات کاندیداهای شورا این روزها در همه جا به چشم می خورد اما در میان این حجم انبوه از پوسترها، عکس هاییاز بانوان با چهره های آرایشی دیده می شود که جلب توجه می کنند.

كد خبر : ۹۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶


معاون سابق شورای فرهنگی اجتماعی زنان با اشاره به اینکه طرح برابری جنسیتی مورد نظر سازمان ملل در سطح منطقه در حال اجراست اعلام کرد: ریاست نهاد زنان سازمان ملل با رأی گیری مخفیانه به معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ایران اعطا شده تا با استفاده از مقبولیت ایران در منطقه اهداف برابری جنسیتی دنبال شود.

كد خبر : ۹۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸


- رئیس بسیج جامعه زنان لرستان بر ضرورت تعمیق و گسترش برنامه های عفاف و حجاب در این استان تاکید کرد.

كد خبر : ۹۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


حضرت آیت الله خامنه ای «دو قطبی شدن کشور» و «دو دستگی مردم» را تجربه ای خطرناک دانستند و افزودند: در سال ۵۹، رئیس جمهور وقت جامعه را دو قطبی، و مردم را به دو دسته مخالف و موافق تقسیم کرد که نباید این تجربه تکرار شود.

كد خبر : ۹۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۳


در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی عکس‌هایشان را زیاد دیده‌ایم، اما کمتر از روزمرگی‌ها و زندگی‌شان شنیده‌ایم، زنان نینجاکار می‌گویند که صبورترین و آرام‌ترین آدم‌هایی هستند که دیده‌اید!

كد خبر : ۹۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۳۱


معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان طی فراخوانی از فعالین اجتماعی دعوت کرد تا طرح‌ها و پروژه‌های خود در حوزه ازدواج و خانواده جوانان را ارائه کنند.

كد خبر : ۹۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۷


چند سالی است که بحث عمل های جراحی برای زیباتر به نظر رسیدن در کشور ما رایج شده اما امروزه تعداد افرادی که بدون توجه به آسیب های آن روی به زیبایی گرایی می آورند بسیار افرایش یافته است.

كد خبر : ۹۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۱


مجری سابق تلویزیون شایعه پناهندگی‌اش به کشورهای اروپایی را تکذیب کرد.

كد خبر : ۹۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۷


دبیر کارگروه مد لباس گفت: برخورد با فروشندگان مجازی کالاهای قاچاق و غیرقانونی از اولویت‌های کارگروه مد و لباس است.

كد خبر : ۹۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۰


 بر اثر وقوع بهمن در ارتفاعات اشرانکوه لرستان  دو بانوی کوهنورد مشهدی مفقود شدند.

كد خبر : ۹۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۸


گویا حکم مسجل مراجع تقلید در خصوص قبح عدم حضور زنان در ورزشگاه‌ها به مذاق برخی روشنفکرنماها خوش نیامده است و همچنان دنبال ادامه ابراز این مطالبه هستند.

كد خبر : ۹۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲


آموزش و پرورش یا ساز و کاری برای مقابله باتنبیه بدنی دانش آموزان از سوی معلم های خاطی خود ندارد و یا اینکه نمی تواند به خوبی بر نوع رفتار نیروهای خود نظارت کند.

كد خبر : ۹۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۸


امروزه دیگر خبری از کرسی که مادربزرگ آن را با پارچه های رنگ به رنگ تزیین می کرد و ظرفی از تخمه و بادام و کشمش و دیگر تنقلاتی که از تابستان در انبار برای شب یلدا مخفی کرده بود نیست.

كد خبر : ۹۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۳۰


دستگاه های فرهنگی دولت اعتدال که در انعکاس مسائل ارزشی پای لنگی دارند این بار در آموزش وپرورش لرستان اقدام به انتشار کتب آموزشی کرده اند که در تهیه آن قصوراتی رخ داده است.

كد خبر : ۹۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۲


یکی از عوامل مهم در افزایش طلاق طی سال های اخیر فضای مجازی و استفاده ناصحیح از این شبکه ها بوده که سبب بدبینی زوجین شده و در نهایت به طلاق رسیده است.

كد خبر : ۹۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۲


در شرع ما خلوت با نامحرم نهی شده است و انسان های متشرع در فضای حقیقی از این امر پرهیز می کنند، اما آیا در فضای مجازی نیز این امر نکوهش شده و متدینین در این فضا هم تیزبینی و دقت لازم را دارند ؟!

كد خبر : ۹۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۲


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین