امروز: شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۰

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۰    عبارت مورد جستجو: شهید احمدی روشن

آساره خبر: در دنیا انسانهایی هستند که وقتی با وسعت نگاه شان به زندگی روبرو میشوی، به تمام آنچه پیش از آن، از معنای زندگی برای خودت ساخته بودی، شک می کنی... انسان هایی هستند که تو را در برابر عظمت کلامشان، وادار به خلوت با داشته هایت می کنند[...]

كد خبر : ۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


آساره خبر: قصد آمریکا از این گفتگوها نشان دادن جلوه ای دوستدارِ دموکراسی در منطقه است؛ در حالی که رفتارشان نه تنها نشان دهنده دموکراسی نیست بلکه نوعی زورگویی است.

كد خبر : ۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


شاید نام امثال شهید مصطفی احمدی روشن برای نسل جوان امروز، از شهدای دیگر محبوب تر باشد، چرا که جوانان او را نسبت به شهدای دیروز الگویی در دسترس تر می بینند و مشتاق تر از آنان مادران امروز هستند که الگوی در دستسرسی چون «ام وهب» زمان را در مقابل خود می بینند.

كد خبر : ۳۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


تاکنون چند اثر درباره زندگی و خاطرات شهید احمدی روشن نوشته شده‌اند. در لابه‌لای سطرهای هر یک از این آثار، ویژگی‌های مختلفی از شهید روایت می‌شود

كد خبر : ۴۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۱


مادر شهید احمدی‌روشن در دیدار فعالان رسانه ای گفت:تصور نمی‌کنم که رژیم صهیونیستی جرات این حمله را داشته باشد چون ما قطعا پیروز این میدان خواهیم بود. ما آن روز را روز نابودی او می‌دانیم؛ ما جنگ طلب نیستیم و شروع کننده جنگ نخواهیم بود.

كد خبر : ۴۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


صبح امروز مراسم رونمایی از طومار میلیونی مردم در حمایت از گزاره برگ ملی با حضور جمعی از اقشار مختلف مردم و اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران خارجی در میدان آزادی برگزار شد.

كد خبر : ۵۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


مادر شهید احمدی روشن، گفت: ما برای بدست آوردن اورانیوم غنی شده خون دادیم و در روز 21 دی ماه همزمان با روز شهادت مصطفی بار دیگر قلب ما جریحه دار شد چرا که راکتور اراک تعطیل شد و به جای آن بوتن ریختند.

كد خبر : ۷۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳


دولتمردان و سیاستمدارانی که بر طبل گفتمان می‌کوبند سال پیش رو را با تکیه‌بر توان داخلی سر کنند و قدرت اقدام و عمل خویش را در میدان اقتصادی ثابت کنند.

كد خبر : ۷۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


معصومه ابتکار در هم اندیشی سیاست گذاران منابع آب، با بیان اینکه تفکر خودکفایی گندم موجب اُفت سطح آب های زیرزمینی شده، گفت: این تفکر به اقتصاد مقاومتی منتهی نمی شود! این در حالیست که تحقق امنیت غذایی از طریق تولید داخلی محصولات اساسی جزء سیاست های اقتصاد مقاومتی است! همچنین 70% تولید گندم کشور متکی به آب باران بوده و ارتباطی به منابع زیرزمینی ندارد!

كد خبر : ۸۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۲


مصطفی پس از چندی به سازمان انرژی اتمی رفت تا خدمت به کشور و نظام را ادامه دهد، همیشه دعا می کرد که با شهادت از دنیا برود، حتی با همسرش و حین خواستگاری شرط کرد که اگر خواست برای مبارزه با اسرائیل برود، او مانع نشود، او در حقیقت همیشه به نابودی اسرائیل فکر می کرد.

كد خبر : ۸۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۱


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین