امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۸    عبارت مورد جستجو: سیدحسن نصرالله

آساره خبر: دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به خطراتی که آرمان فلسطین را تهدید می کند از کشورهای اسلامی و عربی خواست آزادی فلسطین را اولویت نخست خود بدانند.

كد خبر : ۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


رئیس هیئت اعزامی پارلمان ایران به لبنان، با اشاره به دیدار این هیئت با سید حسن نصرالله گفت که وی از توافق ژنو خوشحال بود.

كد خبر : ۱۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


دبیرکل حزب‌الله لبنان در گفت‌وگو با یک روزنامه لبنانی که بخشهایی از آن منتشر شده است، تأکید کرده است نظام سوریه خطر سقوط را پشت سر گذاشته و این خطر دیگر نظام سوریه را تهدید نمی‌کند.

كد خبر : ۲۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۸


«سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که پروژه « داعش» بدون چشم انداز است، قابلیت ادامه در طولانی مدت را ندارد و محکوم به سقوط است هرچند به اندکی زمان نیاز دارد.

كد خبر : ۲۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۴


دبیرکل حزب الله لبنان در دیدار قبلی خود با «میخائیل بوگدانوف» فرستاده ویژه رئیس جمهور روسیه در امور خاورمیانه تاکید کرده است بشار اسد رئیس جمهور سوریه خط قرمز حزب الله است.

كد خبر : ۳۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


بیش از بیست و پنج سال بود امریکا و اسرائیل به خون عماد مغنیه تشنه بودند و هیچ چیزی به اندازه ی ترور و شهادت آن بزرگ مرد، سیا و موسادیان را خوشحال نمی کرد از اینرو آنها بارها جلسه گذاشتند و توطئه چیدند و نقشه کشیدند تا حاج رضوان را از سیدحسن نصرالله جدا کنند.

كد خبر : ۴۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴


در کشور من لبنان این همه مردم شهید می‌شوند، من که بهتر از آنها نیستم، من هم می‌خواهم مبارزه کنم و این راه جنگیدن من است و با توکل به خدا از چیزی نمی‌ترسم.

كد خبر : ۵۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵


کارگردان مستند" بی مرز با حجاب"، گفت: هدف من از این برنامه این است که بچه های جامعه متدین را از انحراف نجات دهیم، من نمی خواهم غیرمححبه را محجبه کنم، من می خواهم محجبه ها حجابشان را کنار نگذارند و این کف هدف برنامه من است.

كد خبر : ۸۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین