امروز: دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۱

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۷    عبارت مورد جستجو: سند 2030

طبق چه استدلالی مسئولین می‌توانند توجیه کنند متعهد به اجرای سندی شوند که شعارش «دگرگون ساختن جهان ما» است یعنی ما بعد از گذشت چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی باید کمک کنیم تا جهان مطابق میل غربی‌ها دگرگون شود!؟ و این موضع یعنی پذیرش چشم و گوش بسته اهداف توسعه پایداری اگر جوابگوی نیازهای جامعه بود امروز این‌گونه شاهد متلاشی شدن بنیان خانواده در غرب نبودیم که بخواهیم نسخه‌های ورشکسته آن را برای خانواده‌های ایرانی بپیچیم.

كد خبر : ۹۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۸


کارشناس مسائل زن و خانواده گفت: دشمنان امروز با به کار بردن پروژه نفوذ، ماهواره ،اسنادی همچون 2030 درصدد به لجن کشاندن خانواده و زن ایرانی و نابود کردن کانون خانواده است.

كد خبر : ۹۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰


کارشناس مسائل فرهنگی گفت: هر جایی که ضعف نشان داده شود دریچه‌ای برای نفوذ دشمن  باز است؛  که یکی از این راه‌هها نفوذ دشمن سند پروتکل آموزشی 2030 هست .

كد خبر : ۹۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰


همسر جانباز شهید با بیان اینکه « با اطمینان به دولت فعلی رأی نخواهم داد» خطاب به رئیس دولتی که نگفتن خلاف مسئولی را مردانگی می نامد، گفت: شما خطا کردید، در حق همه مردم نامردی کردی! با این کار صلاحیت خود را زیر سؤال بردید ، من دیگر نمی توانم به شما که خط قرمزت دوستان و برادرت است اعتماد کنم.

كد خبر : ۹۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۴


نماینده سابق مردم تبریز در مجلس هفتم گفت:چرا کشور فرانسه وسایل آرایش را بر ما تحریم نمی کند برای اینکه می خواهد با فرهنگ بانوان کشورمان بازی کند و فرهنگ در ایران را می خواهد تضعیف کند.

كد خبر : ۹۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵


تجمع بزرگ حامیان سید ابراهیم رئیسی با حضور بانوان لرستانی در میدان شهدای خرم آباد با حاشیه های جالبی همراه بود.

كد خبر : ۹۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۸


معاون سابق شورای فرهنگی اجتماعی زنان با اشاره به اینکه طرح برابری جنسیتی مورد نظر سازمان ملل در سطح منطقه در حال اجراست اعلام کرد: ریاست نهاد زنان سازمان ملل با رأی گیری مخفیانه به معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ایران اعطا شده تا با استفاده از مقبولیت ایران در منطقه اهداف برابری جنسیتی دنبال شود.

كد خبر : ۹۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸


جمعی از بانوان متدین، فرهیخته و انقلابی مشهد ظهر امروز ضمن قدردانی از عملکرد آیت‌الله مکارم شیرازی در موضع‌گیری و تبیین سند2030، پیگیری لغو اجرا و محاکمه امضاکنندگان پنهانی این سند را خواستار شدند.

كد خبر : ۹۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸


چرا از ۲۹۰ نماینده مردم در خانه ملت، فقط حدود ۱۰نفر درباره این سند موضع گیری کردند؟ چرا بقیه نمایندگان نظرشان را به صورت شفاف بیان نمی کنند؟ مردم با چه تضمینی کودک خود را به مدارسی بسپرند که شنیع ترین رفتارها در آن عادی سازی می شود؟ آیا این نشان دهنده همان نفوذ فرهنگی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند، نیست؟!

كد خبر : ۹۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۰


اعلام توقف اجرای سند 2030 از سوی معاون آموزش و پرورش تنها کافی نیست و باید ضمانتی بالاتر به مردم به ویژه معلمان و والدین داده شود که جلوی اجرای ان سند گرفته شده است

كد خبر : ۹۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۳


معاون تدوین رصد و پایش شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده پذیرش سند ۲۰۳۰ را باعث خدشه‌دار شدن اقتدار ایران در منطقه دانست و گفت: با قبول این سند باید ریز گزارش فعالیت‌هایمان را به سازمان ملل بدهیم و طبق خط و مشی آن‌ حرکت کنیم.

كد خبر : ۹۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۴


 کارشناس مسائل فرهنگی گفت: سند 2030 با ارزش‌های فرهنگی ما هم خوانی ندارد و اجرای آن مغایر با فرهنگ ایرانی- اسلامی است.

كد خبر : ۹۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۷


نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: سند2030 در تناقض با استقلال کشور است واین سند تهدیدی برای فرزندان ایران محسوب می شود که دولت و وزراتخانه باید هر چه سریعتر لغو و ابطال سند 2030را اعلام کند.

كد خبر : ۹۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۳


 بانوان لرستانی در آخرین جمعه از ماه مبارک با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد نابودی اسرائیل را سر دادند.

كد خبر : ۹۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۲


وی ادامه داد: این نحوه آموزش سال‌ها در مدارس امریکا بوده است که با این وجود طبق آمارهایی که می‌دهند 58 درصد دانش‌آموزان تحت آزار جنسی قرار دارند و 25 درصد هم تحت تجاوز جنسی قرار گرفتند. آمارها نشان می‌دهد با همین آموزشی که در مدارس امریکا انجام می‌شود، از هر 5 دختر یک دختر گزارش داده که تحت تجاوز جنسی قرار گرفته است.

كد خبر : ۹۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸


خبرهایی به گوش می‌رسد که شهر اراک از سوی یونسکو برای اجرای پایلوت سند ننگین 2030 انتخاب شده و وزارت آموزش و پرورش هم قرار است با این سازمان بین المللی همکاری لازم را انجام دهد. سند خبر فوق در سایت سازمان یونسکو موجود است.

كد خبر : ۹۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۶


سؤال اساسی که باید از مدافعان لایحه حمایت از زنان در برابر خشونت پرسید این است که منتقدان آن بر «الگوبرداری واضح و مشهود متن لایحه از اسناد سازمان ملل و قوانین غربی» تأکید دارند، چرا نه تنها هیچ دفاعی در برابر این نقد نداشته بلکه طیبه سیاووشی بر آن نیز صحه می گذارد.

كد خبر : ۹۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۹


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین