امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۵

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۵۵    عبارت مورد جستجو: زنان لرستان

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: دهه فجر، از ده قرن هم پربارتر است و 22 بهمن اوج آن موج های خونین و موج آن شط های خروشان است.

كد خبر : ۱۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۲


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: دهه فجر، از ده قرن هم پربارتر است و 22 بهمن اوج آن موج های خونین و موج آن شط های خروشان است.

كد خبر : ۱۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۳


در حالی که دین مبین اسلام به عنوان کامل ترین نظام الهی، زن را بعنوان اصلی ترین کانون تربیت نیروی انسانی و محکم ترین ستون بنیان خانواده همواره مورد تکریم و تحسین قرار داده است و با توجه به شناخت عمیقی که از این دردانه ی هستی دارد برای رسیدن به اوج عزت و افتخار تمام حقوق عمومی و خصوصی وی را به بهترین وجه ارائه و معین کرده است[...]

كد خبر : ۱۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۸


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: در هر شرایطی پوشش واجب است و این پوشش برای زن محدودیت نمی آورد بلکه مصونیت و ایجاد آرامش روانی و رسیدن به امنیت است.

كد خبر : ۲۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۷


بر اساس یک ایده، به همت جمعی از دختران خرم‌آبادی، روز ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ به عنوان روز روسری لُری  «گُلوَنی» نام‌گذاری شده است.

كد خبر : ۲۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


جانشین مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: با گذشت سه دهه از پیروزی پرافتخار و شکوهمند انقلاب اسلامی، امروزه ترویج فرهنگ و سیره معصومین(ع) از مهمترین اهداف می باشد.

كد خبر : ۲۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


جانشین مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: با گذشت سه دهه از پیروزی پرافتخار و شکوهمند انقلاب اسلامی، امروزه ترویج فرهنگ و سیره معصومین(ع) از مهمترین اهداف می باشد.

كد خبر : ۲۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


مسئول بسیج جامعه زنان استان گفت: بانوی اسلام فاطمه زهرا(س) برترین زنان جهان در لسان پیامبر (ص) معرفی شده است.

كد خبر : ۲۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


معاون رییس جمهوری در امورزنان گفت :در اجلاس آتی کمیسیون مقام زن، بررسی عملکرد دولت ها در این حوزه در دستور کار قرار دارد که این خود بیانگر اهمیت این حوزه ها و نگاه جهانی به این موضوعات است.

كد خبر : ۲۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان گفت: توانمند سازی زنان و مشارکت آن ها در امور اقتصادی می تواند تاثیر مثبتی در بهداشت و سلامت روانی جامعه داشته باشد.

كد خبر : ۵۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱


 بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل استان لرستان با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و زنده نگهداشتن شهدای مسجد گوهر شاد حمایت همه جانبه خود را  در راستای تبیین  وترویج فرهنگ عفاف وحجاب  که موجب حفظ امنیت ، وسلامت  وآرامش روانی جامعه می باشد اعلام می دارد.

كد خبر : ۵۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


مدیر فرهنگی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان حجاب را نماد مقاومت دانست وگفت : حجاب در ملل اسلامی به عنوان نماد مقاومت ضد استعماری  است و زبان گویای فرهنگ، اجتماع و سیاست مطرح است .

كد خبر : ۵۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


در حال حاضر زنان جوان سه استان کشور از جمله لرستان ، ایلام و چهار محال و بختیاری با بیکاری بالای 80درصدی مواجه هستند.

كد خبر : ۵۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۷


مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان لرستان از همایش تبیین  الگوی سوم مبانی تفکر بسیجی، نهضت من زنده ام  با هدف ترویج  فرهنگ افزایش جمعیت ، و آگاه سازی خانواده ها خصوصا زنان به عنوان پرچمداران مقابله با جنک نرم خبر داد.

كد خبر : ۵۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان لرستان گفت: کودتای 28 مرداد جنایات آمریکا با سناریوی انگلیس و سازمان سیا چون لکه ای ننگین بر پیشانی تاریخ جنایات آمریکا و انگلیس علیه ایران اسلامی خود نمایی می کند.

كد خبر : ۶۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


 

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان : ضمن محکوم کردن فاجعه  مصیبت بار منا  این مصیبت را به خانوادهای محترم آنها تسلیت گفت.

كد خبر : ۶۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


معاون هماهنگ سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: نقش زنان در دفاع مقدس یک نقش بی بدیل و ارزشمند بود که  این نقش  در سرنوشت انقلاب هم نقش تعیین کننده ای بود.

كد خبر : ۶۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: بسیج همیشه در خط مقدم خدمت رسانی به مرد م است.

كد خبر : ۶۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


مسئول بسیج جامعه زنان استان؛ گفت: هفته بسیج  فرصت مغتنمی است تا بار دیگر هویت زن مسلمان بسیجی که محور خانواده اسلامی است به عنوان الگوی جهانی معرفی شود.

كد خبر : ۶۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


مسئول دفتر هماهنگی بنیاد ملی حجاب و عفاف استان لرستان گفت: حجاب و عفاف یکی از دغدغه های دین مبین اسلام است وبه هیچ  وجه جنبه سیاسی ندارد و از اصول شرع و مبانی اعتقادی ما هستند.

كد خبر : ۶۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: 9دی نقطه اوج معرفت و بصیرت ملت نسبت به آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و تجدید بیعت با رهبرو مقتدایمان امام خامنه ای مدظله العالی ) است .

كد خبر : ۶۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۷


در بیانبه سازمان بسیج جامعه زنان به مناسبت نه دی آمده است: تحلیل ها و واکاوی این فتنه نشان می دهد که بحران در همان زمان مهار شد و یکبار دیگر فتنه ،فتنه گران ومعاندین انقلاب خنثی گردید.

كد خبر : ۶۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در بیانیه‎ای جنایت آل سعود در خصوص اعدام عالم برجسته شیعه، شیخ نمر النمر را محکوم کرد.

كد خبر : ۶۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


مردان و زنان  شهید پرور لرستان با حضورشان در پای صندوق های رای  نشان دادند که هنوز پایبند به  ولایت و نظام  و انقلاب هستند.

كد خبر : ۷۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۷


پوشاک مردم لرستان در نهایت زیبایی و سادگی نمادی از پوشش اصیل اسلامی است که امروز جز در برخی مناطق روستایی و عشایری شاید دیگر نتوان نشانی از آن یافت.

كد خبر : ۸۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: به مناسبت هفته عفاف و حجاب اجتماع بزرگ حریم خانواده همزمان با سراسر کشور در استان برگزار خواهد شد.

 

كد خبر : ۸۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۹


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: زن در نگرش اسلام برای تامین معاش زندگی مسئولیت ندارد، اما در عین حال اشتغال به کار زنان از دیدگاه اسلام حرام نیست.

كد خبر : ۸۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۶


کبری حافظی همسر شهید زنده لرستانی ازبرگزار کنندگان همایش الگوی زن ایرانی که به مناسبت هفته حجاب و عفاف برگزار شد گلایه کرد.
كد خبر : ۸۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۹


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: خانواده ی شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم ستارگان درخشان جامعه هستند ومردم باید قدر دان این خانواده ها باشند.

كد خبر : ۸۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۱


مدیر کل امور بانوان استانداری لرستان گفت: زنان لرستانی که کار آفرین هستند می توانند از طریق صندوق کار آفرین امید تسهیلاتی دریافت کنند.

كد خبر : ۸۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۷


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت:اردوی تفریحی دریاچه گهر با هدف ترویج فرهنگ گردشگری با حفظ حجاب و عفاف در دورود برگزار می شود.

كد خبر : ۸۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸


یک زوج هنرمند در استان لرستان، در مراسم روز عروسی خود از نمادهای فرهنگ و تاریخ لرستان، برای احیای سنت های کهن این استان استفاده کردند.

كد خبر : ۸۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳


مدیر کل امور بانوان استانداری لرستان گفت: هدف از برگزاری   همایش «زنان، حماسه، ایثار» را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و  معرفی زنان در عرصه دفاع مقدس  است.

كد خبر : ۸۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵


مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: سرانه مطالعه و کتابخوانی در بین زنان این استان پایین است.

كد خبر : ۸۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۴


در میان گستره آسیب های اجتماعی، آسیب های مربوط به زنان و خانواده بسیار پرخطر و البته با اهمیت است چراکه در صورت بروز این آسیب ها اقشار مختلف و رده های سنی متفاوت در جامعه از آن متضرر می شوند.

كد خبر : ۸۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۲


بسیج جامعه زنان استان لرستان؛ از بانوان  و دختران  غیرتمند، بیدار و استکبار ستیزی لرستانی برای حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت کرد.

كد خبر : ۸۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۲


همزمان با هفته بسیج 10  مهد قرآن و پیش دبستانی به همت بسیج جامعه زنان در سطح استان لرستان افتتاح شد.

كد خبر : ۸۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۲


به مناسبت هفته بسیج همزمان با سراسر کشور همایش بزرگ میقات صالحین در میعادگاه نماز جمعه شهرستان خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵


معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش‌وپرورش لرستان گفت:در مراکز یادگیری محلی که در استان احیا شده است به آموزگاران نهضت سواد آموزی در کنار  آموزش سواد و خواندن،  مهارت سبک زندگی  اسلامی ایرانی آموزش اده می شود.

كد خبر : ۸۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


نهم دی 88، بزرگ‌ترین تجمع حمایتی ازنظام جمهوری اسللامی ایران بود که ملت در این روز عشق و ارادت خود را به ولایت  فقیه و تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.

كد خبر : ۸۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸


مدیر کل امور بانوان  استانداری لرستان درمراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی مردی سیاستمدار و با درایت بود؛ و در تمام مشکلات یار دیرین رهبری بود .

كد خبر : ۸۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲


کمبود شغل و بالا بودن نرخ بیکاری از مهمترین مشکلات در جوامع مختلف بشما می‌رود چرا که این معضل به تنهایی می‌تواند منشاء مشکلات اجتماعی زیادی باشد که هر یک از آنها به تنهایی می‌تواند زمینه ساز مشکلات فراوانی بوده و جامعه را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

كد خبر : ۸۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵


همایش «نقش کار آفرینی زنان در اقتصاد مقاومتی» با حضور وزیر کشور و  همچنین دكتر فرهمندپور مشاور وزيركشور در امور بانوان و خانواده درلرستان برگزار می شود.

كد خبر : ۹۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹


 مشاور وزیر کشور در امورخانواده گفت:برای اجرایی شدن قانون مشاغل خانگی به‌ویژه درزمینه ایجاد بازارچه‌های دائمی برای فروش تولیدات زنان لازم است.

كد خبر : ۹۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: بانوان از ابتدای شروع کمک های مردمی برای بازسازی قبور مطهر ائمه اطهار در خط مقدم بودندو هستند.

كد خبر : ۹۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۷


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: انقلاب اسلامی به بانوان هویت دینی بخشید و زنان به حمد الله توانستند دین خود را نسبت به انقلاب و اسلام به خوبی ادا کنند.

كد خبر : ۹۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷


راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همگام با سراسر کشور با حضور شیرزنان لرستانی برگزارشد و جواب دندان شکنی به تهدید های بی اساس آمریکا دادند.

كد خبر : ۹۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲


کنار تخت پدری که حالا دیگر سال هاست بی هیچ حرکتی به فراتر از سقف ها خیره شده ؛ ایستاده است و می گوید دلم برای خنده های پدر تنگ شده کاش فقط برای لحظه ای لبخند دوباره اش را می دیدم.

كد خبر : ۹۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶


در گردهمایی بانوان بخشدار ، عضوشورا ، دهیار ، شاغل در استانداری و فرمانداریها و به مناسبت روززن اززنان لرستانی شاغل تجلیل شد.

كد خبر : ۹۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۶


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: «همایش نفوذ  دشمن د رحوزه زن و خانواده» با هدف آگاه سازی بانوان در زمینه حضور با بصیرت در عرصه های سیاسی برگزار می شود.

كد خبر : ۹۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: حق کرامت الهی زن بالاترین حقوقی است که خداوند باری تعالی به زن ارزانی داده است و زن مجاهد ایرانی برای زن های جوان  

جهان الگو است.

كد خبر : ۹۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹


- رئیس بسیج جامعه زنان لرستان بر ضرورت تعمیق و گسترش برنامه های عفاف و حجاب در این استان تاکید کرد.

كد خبر : ۹۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: به مناسبت سالروز حضرت معصومه (س) و روز دختر در سراسر استان همایشی تحت عنوان همایش گوهر علم و عفاف برگزار می شود.

كد خبر : ۹۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲


کارشناس مذهبی گفت: نامگذاری روز دختر در سالروز ولادت با سعادت کریمه اهل بیت فاطمه معصومه (س) نشان عظمت و عزت آنها است بنابر این دختران ایران زمین زندگی کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

كد خبر : ۹۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان مهمترین اهداف نشست فرهنگی زنان شاغل را شناخت شخصیت حقیقی فاطمه زهرا (س) با محوریت ولایت  تکریم و پاسداشت مقام کریمه اهل بیت فاطمه معصومه (ع) عنوان کرد.

كد خبر : ۹۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین