امروز: دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۰    عبارت مورد جستجو: زبان خارجی

آساره خبر: فائزه هاشمی  در مجمع زنان اصلاح‌طلبان مشهد مقدس که در محل دفتر این مجمع برگزار شد، اظهار کرد: از یک مسئله اظهار تاسف دارم که زنان حزب کارگزاران در مشهد مقدس فعال نیستند.

كد خبر : ۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


جشنواره فیلم فجر امسال در لرستان حال و هوای دیگری داشت. حضور مردم در سینما استقلال خرم‌آباد با شور و شوق دیگری همراه بود. همه منتظر یک خبر بودند، خبر برگزیده‌شدن فیلم نعمت‌پور در جشنواره فیلم فجر. اختتامیه انجام شد و نعمت‌پور نه یک سیمرغ، بلکه دو سیمرغ بلورین را به خود اختصاص داد تا طبق قولی که به ما داده بود میهمان مصاحبه سفیرافلاک باشد.

كد خبر : ۱۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


در صحبت‌های کارکنان نیروی هوایی اکثر واژه‌های تخصصی به زبان انگلیسی بود. شهید چمران به دقت به نظرات و صحبت‌ها گوش می‌داد، اما از چهره نمایندگان حاضر مشخص بود که واژه‌های تخصصی انگلیسی را متوجه نمی‌شوند.

كد خبر : ۲۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


دانش آموز اسفراینی دارنده رتبه یک گروه زبان های خارجی منطقه 3، آرامش و تلاش را اساسی ترین رمز موفقیت خود در آزمون ورودی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی عنوان کرد.

كد خبر : ۲۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


مشاور عالی سازمان سنجش خبر داد:ثبت نام آزمون دکتری یکشنبه 16 آذر ماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می شود.

كد خبر : ۳۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵


دولت آمریکا که هر از چند گاهی بر خود لازم می‌داند با انتشار گزارشی یا خبری، وضعیت زنان در زندان‌های ایران را بررسی ‌کند؛ چرا هرگز تصویری روشن از وضعیت نابهنجار و اسفناک زنان در زندان‌های آمریکا را گزارش نمی دهد!!

كد خبر : ۵۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۲


پسر کوچک مان سه ساله بود و زمانی که علی می خواست تعلیمات رسمی دینی را شروع کند. همسرم از من پرسید که آیا دوست دارم به مسجد بیایم.

كد خبر : ۶۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۵


راه‌های زیادی برای جوان ماندن پوست و به تأخیر انداختن پیری پوست وجود دارد که استفاده از آب مناسب و تغذیه و ورزش از جمله آن‌هاست.

كد خبر : ۷۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵


عضو بیت امام در نوفل لوشاتو با اشاره به جعل سند بی‌بی‌سی‌ علیه امام گفت امام خمینی (ره) امریکا را جز به «شیطان بزرگ» و «دشمن اصلی اسلام» خطاب نمی‌کردند و دیدگاه ایشان نسبت به امریکا «اظهرمن‌الشمس» است.

كد خبر : ۸۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۳


برخی از مهدهای کودک برای ارائه زبان خارجی پیش دستی کرده و آموزش ها را سعی می کنند از سنین بسیار پایین آغاز کنند، کودکانی که حتی حرف زدن را به خوبی یاد نگرفته باید تمرین زبان کنند.

كد خبر : ۹۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۸


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین