امروز: چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۲۲۴۹    عبارت مورد جستجو: دولت

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، در سخنان مهمی ضمن برشمردن برخی از واقعیات جهانی به تبیین «وظایف اصلی مسئولان نظام اسلامی» در شرایط حساس و پیچیده کنونی پرداختند[...]

كد خبر : ۱۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۸۵/۱۰/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی خبر آزاد: رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه به نظر می‌رسد انتخابات آرام و خوبی با حضور همه‌مردم داشته باشیم، گفت: ما احساس مشکل خاصی نداریم که نیاز به برنامه‌ریزی متفاوتی داشته باشیم.

كد خبر : ۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۹


پایگاه اطلاع رسانی خبر آزاد: اقتصاد مقاومتی یعنی تشخیص حوزه های فشار (درشرایط کنونی تحریم) و متعاقبا تلاش برای کنترل و بی‌اثر کردن و در شرایط آرمانی تبدیل چنین فشارهایی به فرصت است.

كد خبر : ۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۰


پایگاه اطلاع رسانی خبر آزاد: در تمام اغتشاشات کمتر از 10 درصد از بازداشت‌شدگان دانشگاهی بودند که این نشان می‌دهد دانشجویان اغتشاشگران را همراهی نکردند.

كد خبر : ۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۰


پايگاه اطلاع رساني ازنا خبر : رقم ۵ تریلیون دلار اوراق قرضه فروخته شده به بانک های مرکزی کشورهای جهان توسط دولت فدرال آمریکا تنها قسمت کوچکی از این بدهی آمریکا به جامعه بین المللی است که دولت آمریکا سعی در مخفی کردن حجم آن در این زمینه دارد.

كد خبر : ۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۲


موج دوم:احمدی نژاد امروز در حالی عازم ونزوئلا شد که باز هم کسی از دفتر رهبر انقلاب در بدرقه اش حضور نداشت.

كد خبر : ۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸


موج دوم:یوسف القرضاوی رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمین فتوای قتل نوری مالکی نخست وزیر عراق را صادر کرد.

كد خبر : ۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸


موج دوم:وزیر اسبق اطلاعات که برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرده است،گفت: من می‌آیم، محکم هم هستم، عقب‌نشینی هم نمی‌کنم و به نفع هیچ کس هم کنار نمی‌روم.

كد خبر : ۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸


 موج دوم:یک روز بعد از صدور پیام رئیس جمهوری در باره مرگ هوگو چاوز حجت الاسلام قرائتی در اظهاراتی که از تلویزیون پخش شد عبارات بکار رفته در این پیام را به شدت مورد اعتراض قرار داد.

كد خبر : ۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ‌شعارمان برای انتخابات «پیروزی صداقت بر قدرت و ثروت» است.

كد خبر : ۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸


موج دوم:محسن رضایی که به طور رسمی تبلیغات انتخاباتی خود را آغاز کرده است در ادامه سفرهای انتخاباتی خود ساعاتی قبل وارد استان لرستان و به شهرستان ازنا آمد.

كد خبر : ۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


موج دوم:محسن رضایی در مصاحبه اختصاصی با موج دوم گفت : امیدوارم هدف تشکیل ائتلاف 1+2 یک دولت قدرتمند باشد برای پیشرفت ایران اسلامی نه فردگرایی.

كد خبر : ۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


موج دوم:نماینده مردم ازنا و دورود گفت: طبق آمار رسمی اعلام شده نرخ بیکاری در لرستان20.6است و لرستان از نظر محرومیت در رتبه نخست کشور قرار دارد.

كد خبر : ۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


موج دوم:نماینده کوهدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در نظر داریم در مجمع سرگروهی مخصوص استان تشکیل که امتیاز هیأت دولت را داشته باشد.

كد خبر : ۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


موج دوم:نماینده خرمآباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار است 250 میلیارد تومان از محل فروش سهام کارخانه فولاد خوزستان به پروژه راهآهن استان اختصاص یابد.

كد خبر : ۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


موج دوم:دستیار ویژه رییس جمهوری از روند اجرای طرح های عمرانی مهر ماندگار استان لرستان، ابراز رضایت كرد و گفت: میزان پیشرفت فیزیكی طرح های عمرانی این استان بسیار مطلوب و قابل توجه است.

كد خبر : ۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


موج دوم: تعلل بانکهای لرستان در پرداخت تسهیلات موجب سرگردانی جوانان برای دریافت وام ازدواج شده است تا این امر خیر همچنان پشت باجه بانکها معطل باقی بماند.

كد خبر : ۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


كد خبر : ۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


موج دوم: دکتر عبدی در واکنش به عدم حضور نمایندگان خرم آباد در برنامه سفر رئیس جمهور به لرستان گفت: پیگیری بحث بودجه در مجلس موثر تر از گذراندن یک روز بی فایده با هیئت دولت است چرا که در این سفر منفعتی به مردم لرستان نرسید.

كد خبر : ۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


موج دوم: سید عزت‌ا... ضرغامی اعلام کرد که مناظره‌های انتخاباتی امسال به صورت دسته‌جمعی برگزار می‌شود ليكن به گزارش يك منبع غير معتبر با توجه به لو رفتن سوالات مورد نظر در اين نشستها كه قرار است با همراهي هر هشت كانديداي انجام شود گويا مناظره ها بعد از انتخابات انجام خواهد شد. به گزارش روابط عمومي...

كد خبر : ۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


موج دوم: انتشار پوستر برای تبلیغات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، از همان دوره اول در ایران اغاز شد. شیوه ای که تا الان هم قدیمی نشده است.

كد خبر : ۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


موج دوم: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس، هیأت رئیسه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه مجلس در رأس امور و قوه مجریه نیز در وسط میدان کارهای سنگین اجرایی است، رعایت قانون و تعامل دو طرفه و انصاف را در همکاری دولت و مجلس ضروری برشمردند و با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفتند: همه باید تلاش کنند تا انتخابات پرشور و با حضور عمومی مردم برگزار شود زیرا اقتدار و استحکام نظام اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون بر مبنای حضور و پشتیبانی مردمی بوده است.

كد خبر : ۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


موج دوم: ئیس ستاد انتخابات محسن رضایی در لرستان گفت: محسن رضایی 21 خرداد به لرستان سفر می‌کند.

كد خبر : ۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


موج دوم: انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری چند روز دیگر برگزار خواهد شد و كاندیداها گرم رقابت های انتخاباتی هستند تا بتوانند نظر مردم را در روز ۲۴ خرداد به خود جلب كنند. در این میان برخی كاندیداهای انتخابات به جای ارائه برنامه عملی از سوی خویش به سیاه نمایی وضع موجود و تخریب دولت خدمتگذار می پردازند، برخی نیز فارغ از واقعیت های جامعه به دادن وعده های واهی روی آورده اند.

كد خبر : ۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


موج دوم: مسوول سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: رییس جمهور آینده باید برنامه جامعی برای مقابله با بحران جمعیت در کشور داشته باشد و سیاست‌های کاهش جمعیت را تغییر دهند.

كد خبر : ۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


موج دوم: هفته پیش پیامکی از سوی یکی از دوستانم رسید که بنده را به یک پاتوق فرهنگی و مراسم شعرخوانی شاعران لر با نام "چل‌سرو" دعوت کرده بود.

كد خبر : ۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


موج دوم: مناظره فرهنگي و اجتماعي نامزدهاي يازدهمين دوره انتخابات رياست‌جمهوري بر صحنه سيما برگزار مي شود.

كد خبر : ۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


موج دوم: مشاور سیاسی استاندار گفت: انتخابات کم هزینه ترین و مجرای درست و صحیح انتقال قدرت است.

كد خبر : ۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


موج دوم: مشاور سیاسی استاندار گفت: انتخابات کم هزینه ترین و مجرای درست و صحیح انتقال قدرت است.

كد خبر : ۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


موج دوم: در حاشیه حضور علی اکبر ولایتی کاندیدای دور یازدهم ریاست جمهوری در قلعه فلک الافلاک خرم آباد مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری امروز معیشت مردم در راس است.

كد خبر : ۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


موج دوم: در حاشیه حضور علی اکبر ولایتی کاندیدای دور یازدهم ریاست جمهوری در قلعه فلک الافلاک خرم آباد مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری امروز معیشت مردم در راس است.

كد خبر : ۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


موج دوم: شریعت در جلسه تشکیل کمیته اطلاع رسانی بانوان در انتخابات  خطاب به اعضای کمیته گفت: اعضای کمیته مجاز هستند ضمن دعوت به مشارکت مردم در انتخابات، آن ها را در انتخاب فرد اصلح یاری کنند.

كد خبر : ۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


موج دوم: انتظار آن است- و انتظاری عاقلانه نیز هست- که نامزدهای اصولگرا هر چه زودتر و بدون فوت وقت و از دست‌دادن فرصت، دور هم بنشینند و یکی را از میان خود به عنوان نامزد همه اصولگرایان برگزینند و در نهایت پس از پیروزی- که در این صورت قطعی و بدون کمترین تردید در همان دور اول خواهد بود- دولتی با حضور مؤثر سایر نامزدهای اصولگرا تشکیل بدهند.

كد خبر : ۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


موج دوم: آخرین همایش انتخاباتی ولایتی عصر دیروز در سالن شهید افراسیابی و با حضور تعدادی کثیری حامیان این کاندیدای ریاست جمهوری برگزار شد.

كد خبر : ۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


موج دوم: سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان به نمایندگی از خیل کثیراعضاء هیات های علمی و اساتید دانشگاه های علوم ‏پزشکی و همه ‏اقشار متعهد و خدوم حوزه سلامت کشور بیانه ای را در آستانه انتخابات 24 خرداد ماه صادر کرد.

كد خبر : ۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


موج دوم: پناهیان با اشاره به شرکت بیش از ۷۰ درصدی مردم در انتخابات ۲۴ خرداد گفت: مهم‌ترین فایده این مشارکت زیاد، پایان یافتن نهایی اتهام تقلب بود و حتی آن عده اندکی که نظام را به تقلب متهم می‌کردند در انتخابات شرکت کردند چون می‌دانستند انتخابات در ایران واقعا آزاد است.

كد خبر : ۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


مصاحبه با مدیر مسؤول و صاحب امتیاز ماهنامه ی کودکان و نوجوانان غرب کشور، پیشوک فاطمه نیازی/ روشتا: ………………………………….. داریوش جعفری، مدیرمسؤول اولین نشریه ‏ی کودکان غرب کشور است و مدرس گرافیک. وی نزدیک دو سال است “پیشوک” را برای کودکان هدیه آورده است. همان کودکانی که «آنتوان دوسنت اگزوپری» درباره‏ شان می‏ گوید:«کودکان تنها [...]

كد خبر : ۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


موج دوم: نماینده ازناودورود در مجلس شورای اسلامی گفت: دكتر روحاني به انتخاب مردم از بقيه موثرتر بود و ما اين انتخاب را با امضاي بيانيه اي به وي تبريك گفتيم و خواستار تعامل هرچه بيشتر مجلس ودولت هستيم/درحال حاضر شوراها،شوراي شهرداري هستند نه شوراي شهر و اين يك اشكال است به دنبال حل اين مشكل هستيم.

كد خبر : ۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


موج دوم: رئیس‌جمهور منتخب با بیان اینکه شنبه و يکشنبه بعد از برگزاري انتخابات دنياي ديگري بود، گفت: از دوشنبه نقطه عطفي در تاريخ کشور به تصوير کشيده شد. نقش اصلي اين نمايش بزرگ را ملت ايران ايفا کردند و البته رهنمودهاي مقام معظم رهبري از آغاز تا پايان حماسه نقش بي‌بديلي داشت.

كد خبر : ۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


موج دوم: سیدمحمد خاتمی در حال تدارک نامه‌ای است که در آن بنا دارد درباره برخی وقایع و اشتباهات جریان موسوم به اصلاحات در طول عمر سیاسی اش مطالبی را بیان کند.

كد خبر : ۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


موج دوم: مدیر عامل اتحادیه تعاونی‌های مصرف کارکنان دولت از توزیع سبد کالایی ماه رمضان برای تمام کارمندان دولت از هفته آینده خبر داد.

كد خبر : ۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


موج دوم: در حالیه بیش از سه روز از اعلام برکناری «محمد مرسی» می‌گذرد اما طرفداران و مخالفان وی هنوز خیابان‌های مصر را ترک نکرده و ناآرامی‌ها در این کشور شمال آفریقا همچنان ادامه دارد.

كد خبر : ۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


موج دوم: رييس‌جمهوري اسلامي ايران با تأكيد بر اينكه زماني بشر به سعادت و آرامش كامل مي‌رسد كه همگان قرآن را در زندگي، انديشه و عمل خود حاكم كنند، اظهار داشت: بايد به جامعه‌اي برسيم كه در آن همه معارف و ارزش‌ها به طور كامل مستقر شده و همه انسان‌ها در قله باشند و اين نياز به توجه به قرآن و امام در كنار هم دارد.

كد خبر : ۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


موج دوم: در شرایطی که هنوز به طور دقیق مشخص نیست با روی کار آمدن دولت جدید در ایران، چه تغییر و تحولات احتمالی در اقتصاد کشور رخ خواهد داد، آگاهان اقتصادی معتقدند قیمت‌ها روند نزولی در پیش خواهند گرفت.

كد خبر : ۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


موج دوم:  لوازم مورد نیاز برای جهاد اقتصادی

كد خبر : ۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


موج دوم: ضرغامی در مراسم نکوداشت هشت سال تلاش جهادی دولت خدمتگزار با اعطای نشان تقدیر رسانه ملی به احمدی‌نژاد از خدمات رئیس‌جمهور تجلیل کرد.

كد خبر : ۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


موج دوم: استاندار لرستان از مصوبه جدید دولت برای سرمایه گذاری شش هزار میلیارد تومانی بانک ها در این استان خبر داد.

كد خبر : ۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


موج دوم: دادستان خرمآباد گفت: دستگاههای دولتی استان کالاهای مورد نیاز خود را از تولیدات استان مهیا کنند.

كد خبر : ۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


موج دوم: مسئول هماهنگی و ارتباط دولت یازدهم در لرستان شایعه‌های موجود در خصوص انتخاب استاندار و مدیران دولت یازدهم در لرستان را رد کرد و آنها را در حد شایعه دانست.

 

كد خبر : ۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


آساره خبر: نماینده مجلس گفت: بیشترین مسائلی که توسط نمایندگان در دیدار صبح امروز با دکتر روحانی مطرح شد مسائل بین الملل، مشکلات اقتصادی، بیکاری، مسائل فرهنگی و توجه به مناطق محروم کشور بود.

كد خبر : ۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: از اواخر سال گذشته بود که بحث تعریف جرم سیاسی در قانون احزاب توسط بر خی از نمایندگان مطرح شد و از همان روزها هم مخالفت‌ها با این موضوع از درون و بیرون پارلمان آغاز شد، چرا که اصولا طرح این موضوع را در شرایطی که قوانین روشن و شفافی در عرصه فعالیت های سیاسی وجود دارد به صلاح نمی دانستند.

كد خبر : ۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: با وجود اعطای مجوز به محمود احمدی نژاد برای تاسیس دانشگاه در تهران، اخبار حکایت از آن دارد که کار برای تاسیس این دانشگاه تمام نشده و احمدی نژاد در دولت بعدی نیز همچنان باید پیگیر مصوبات دیگری باشد.

كد خبر : ۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: رییس‌جمهور پرکار، رییس‌جمهور مردمی، رییس‌جمهور ساده‌زیست و.... ؛ همه این‌ها به جای خود، اما گاهی حاشیه‌ها آن‌قدر پررنگ شدند که بعضاً این ویژگی‌ها را تحت‌الشعاع خود قرار دادند.

كد خبر : ۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: بسیج دانشجویی استان لرستان با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت اقدام اتحادیه اروپا برای قرار دادن نام حزب الله لبنان در لیست گروه‌های تروریستی اعلام کرد: اقدام اتحادیه اروپا فاقد هرگونه تأثیر بر عملکرد ارزش مدارانه حزب الله لبنان است.

كد خبر : ۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: عضو کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به حبابی بودن نرخ مسکن، گفت: با ادامه روند کنونی و با کاهش نزولی نرخ مسکن، انتظار می‌رود این بازار تا پایان سال از یک آرامش نسبی برخوردار بوده و کمتر دچار تزلزل و تغییر قیمت‌های ناگهانی شود.

كد خبر : ۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: حدود هزار نفر از دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی، عصر امروز در نشستی صمیمانه و صریح با رهبر معظم انقلاب، به بیان دیدگاههای جامعه دانشجویی و تبادل نظر درباره موضوعات مختلف علمی، دانشگاهی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی پرداختند.

كد خبر : ۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


آساره خبر: اعضای کابینه یازدهم در حالیکه چند روز تا استقرار رسمی این دولت بیشتر باقی نمانده است، یک گام تا نهایی شدن فاصله دارد، به طوریکه اکثر وزارتخانه ها وزرای پیشنهادی خود به مجلس را شناخته و به احتمال خیلی زیاد در روز تحلیف از سوی رئیس جمهور منتخب به مجلس شورای اسلامی معرفی خواهند شد.

كد خبر : ۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


آساره خبر: مسئول سازمان بسیج دانشجویی لرستان گفت: امروز مردم مصر باید در مقابل گلوله های ارتش مصر تاوان بی لیقاتی مرسی را بدهند؛ با این حال اگر مصر به مانند سوریه درگیر جنگ های ویرانگر داخلی شود، رژیم صهیونیستی به خواسته نهفته خود که سال ها آرزوی آن را داشت، رسیده است.

كد خبر : ۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


آساره خبر: در دنیایی پا نهاده ایم که روز به روز همگان می کوشند تا با یاری جستن از نظام های ارتباطی گسترده ، تمرکز را با عدم تمرکز در آن واحد تحقق بخشند .

كد خبر : ۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


كد خبر : ۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: مدیر انتقال خون لرستان گفت: بانوان لرستان بانوان استان کردستان را در اهدای خون پشت سر گذاشتند و در حال حاضر مقام نخست اهدای خون در کشور متعلق به بانوان لرستان است.

كد خبر : ۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: در کنار عدم تامین اعتبار هنوز برخی زیرساخت های لازم برای اجرای طرح پزشک خانواده شهری و روستایی در استان لرستان به طور کامل مهیا نشده است.

كد خبر : ۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: عيسي فرهادي روشن دل پلدختري كه از ناحيه هردوچشم نابينا است ولي با وجود اين محدوديت به صورت استثنايي فعاليت هاي فني را به خوبي انجام مي دهد.

كد خبر : ۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: معاون تربیت بدنی ازنا گفت: در لرستان انتخاب اشخاص بر اساس شایستگی نیست، برخی جایگزین افراد متخصص شده اند، سیاسی کاری نباید در ورزش ورود کند.

كد خبر : ۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


كد خبر : ۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: روز قدس در پیش است. روز قدس، یک روزِ به معناى حقیقى کلمه، بین‌المللىِ اسلامى است؛ روزى است که ملت ایران می تواند با کمک ملتهاى مشتاق دیگر یک حرف حقى را فریاد کند که براى پنهان کردن آن حرف حق و خاموش کردن آن فریاد، شصت سال است که دستگاه استکبار دارد سرمایه‌گذارى می کند.

كد خبر : ۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: رئیس کمیته ملی المپیک درباره آینده کاری خود بدون اینکه توضیح بیشتری بدهد گفت: بعد از پایان دولت دهم استاندر زنجان می شوم.

كد خبر : ۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


كد خبر : ۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: خطیب جمعه خرم آباد در خطبه های نمازجمعه به مناسبت روز قدس گفت: تاریخ تا کنون نشان داده است که سازش و مذاکره جوابگوی حل مسئله فلسطین نیست و استقامت تنها راه نجات است.

كد خبر : ۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


آساره خبر: امام خمینی (ره): روز قدس روز ی است که باید سرنوشت ملت های مستضعف معلوم شود و در برابر مستکبرین اعلام وجود کنند

كد خبر : ۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


آساره خبر: مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری توسط رهبر معظم انقلاب، از شبکه‌های یک، خبر، جام‌جم، پرس، العالم و رادیو ایران به طور زنده پخش می‌شود.

كد خبر : ۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


آساره خبر: دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به خطراتی که آرمان فلسطین را تهدید می کند از کشورهای اسلامی و عربی خواست آزادی فلسطین را اولویت نخست خود بدانند.

كد خبر : ۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


آساره خبر: از آن‌جا که قرار است مطبوعات و رسانه‌ها در جامعه نقش صرفاً اطلاع رسانی نداشته باشند و در کنار این نقش اساسی، توسعه آفرین نیز باشند، نشریات محلی در کنار نشریات سراسری نقش بسزایی در ایفا نمودن این وظیفه خطیر برعهده دارند.

كد خبر : ۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


آساره خبر: خطیب جمعه خرم آباد در خطبه های نمازجمعه به مناسبت

روز قدس گفت: تاریخ تا کنون نشان داده است که سازش و مذاکره

جوابگوی حل مسئله فلسطین نیست و استقامت تنها راه نجات است.

كد خبر : ۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


آساره خبر: امام خمینی (ره): روز قدس روز ی است که باید سرنوشت ملت های مستضعف معلوم شود و در برابر مستکبرین اعلام وجود کنند

كد خبر : ۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


كد خبر : ۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


آساره خبر: شاید مهم‌ترین جلسه روزهای اخیر، سه‌شنبه در منزل رئیس مجمع تشخیص مصلحت برگزار شد؛ جلسه‌ای که بزرگان به دور هم نشستند.

كد خبر : ۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


آساره خبر: رهبر انقلاب با تأیید نظر دکتر روحانی درباره برخورد حکمت آمیز با ارتباطات بین المللی و مسائل سیاسی افزودند: مسائل سیاسی هم مهم است و حتماً باید کارها حکمت آمیز و عاقلانه انجام شود البته ما دشمنانی هم داریم که زبان عقلایی، زیاد سرشان نمی شود اما بهرحال وظیفه داریم که مسائل را حکیمانه، با استحکام و با توجه به اهداف نظام به پیش ببریم.

كد خبر : ۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


آساره خبر: آیا باز هم جمهور شاهد رئیسی خواهد بود که اموالش را پس از دوره ریاست‌جمهوری به قوه قضائیه اعلام نماید که آن هم تنها اندکی افزایش نسبت به ابتدای دوران مسئولیتش داشته باشد یا اینکه مانند "دو رئیس قبلی‌ جمهور" حتی از اعلام اموال نیز بر طبق قانون امتناع خواهند نمود؟!

كد خبر : ۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


آساره خبر: سند برنامه‌های راهبردی سازمان بسیج جامعه زنان در حوزه زنان و خانواده به دفتر حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور دولت یازدهم ارسال شد.

كد خبر : ۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


آساره خبر: مدير كل آموزش و پرورش لرستان به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار خطاب به مديران رسانه هاي مكتوب ،ديداري و شنيداري و خبرنگاران پيام تبريكي را صادر كردند .

كد خبر : ۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


آساره خبر: یکی از فعالین سابق دانشجویی دانشگاه امیرکبیر با اشاره به برخی از ویژگی های وزیر پیشنهادی رئیس جمهور جدید از برخی اقدامات وی در ایام فتنه در دانشگاه امیرکبیر یاد کرد. 

كد خبر : ۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


آساره خبر: در دیدار علی‌اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل و نخست‌وزیر سوریه، پیام کتبی بشار اسد خطاب به رهبر معظم انقلاب تسلیم وی شد.

كد خبر : ۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


آساره خبر: عضویت دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور منتخب در جامعه روحانیت مبارز، دلیلی در دست کسانی بود که می‌‌خواستند وی را یک اصولگرا بدانند. از سوی دیگر، حضور برخی نیروهای دولت اصلاحات در تیم انتخاباتی آقای روحانی و نقش آن‌ها در پیروزی انتخاباتی رئیس جمهور منتخب، دلیلی بود برای این که هواداران اصلاحات از انتخاب وی احساس خوشحالی کنند.

كد خبر : ۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


آساره خبر: عضو شورای بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان قرار گرفتن افراد موثر در فتنه 88 در لیست کابینه را، از مشی اعتدال به دور دانست.

كد خبر : ۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


آسار ه خبر: معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری دولت دهم گفت؛ پس از طی دوران بارداری و پایان مرخصی زایمان، زنان شاغل می‌توانند به شغل سابق باز گردند و این یک اجبار برای بخش خصوصی و دولتی است.

كد خبر : ۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


آساره خبر: در این کارگروه از همه اقشار زنان فعال دعوت شده بود؛ چه اصلاح‌طلب و چه اصولگرا؛ از مینو مرتاضی لنگرودی گرفته تا انسیه خزعلی، و حالا حسن روحانی است که باید نسبت به لیست انتخاب شده توسط کارگروه زنان نظر دهد و یکی از گزینه‌ها را به عنوان معاون امور زنان انتخاب کرده و کلید ساختمان نوفل لوشاتو را به او تحویل دهد.

كد خبر : ۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


آساره خبر: در حالي وکلاي ملت از هفته آينده راي اعتماد به وزراي پيشنهادي را آغاز خواهند کرد که همه منتظرند تا ببينند بهارستان چه گزينه‌هاي را تائيد خواهد کرد.

كد خبر : ۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


آساره خبر: معاون رییس جمهور در اجرای قانون اساسی در دولت دهم جزییات امروز جلسه هیئت دولت با حضور حسن روحانی را تشریح کرد.

كد خبر : ۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


آساره خبر: دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان گفت: برخی از وزراء پیشنهادی دولت یازدهم در دوران جوانی و در دولت های اصلاحات و کارگزاران امتحان خود را پس داده اند و متاسفانه جزو مردود شدگان هستند.

كد خبر : ۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


آساره خبر: هفدهم مرداد ماه سال77؛ اينجا محل كنسولگري ايران در مزار شريف است، من محمود صارمي خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران هستم، گروه طالبان چند ساعت پيش وارد مزار شريف شدند.

كد خبر : ۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


آساره خبر: صبح که به قصد محل کارت، از خانه خارج می‎شوی، تمام حواست پیش مشکلات شهر و مردم است تا به گوش مسوولین برسانی و شاید بتوانی با قلم خود، مشکلی از آنها حل کنی.

كد خبر : ۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


آساره خبر: سخنگوی دستگاه دیپلماسی گفت: منتظر صدور ویزا برای هئیت ایرانی از سوی دولت یمن هستیم.

كد خبر : ۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


آساره خبر: رئیس‌جمهور با بیان اینکه تعامل بین دولت و مجلس بسیار کارگشا خواهد بود گفت: مجلس آگاه، پویا و پیگیر می‌تواند سلامت و موفقیت قوه مجریه را تضمین کند.

كد خبر : ۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: جلسه رأی اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم هم‌اینک در حال برگزاری است.

كد خبر : ۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده برای آقای زنگنه نه به‌عنوان موافق و نه به‌عنوان مخالف ثبت‌نام نکرده‌ام، اما با روی کار آمدن وی آقازاده دله‌دزد مانند مهدی هاشمی سر کار می‌آید و میدان‌دار می‌شود.

كد خبر : ۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: مشاور رئیس‌جمهور گفت: سفر حجت‌الاسلام روحانی به قرقیزستان و نیویورک نهایی نشده است.

كد خبر : ۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد، فردا یارانه‌ها به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود و قابل برداشت است.

كد خبر : ۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: الگوی اوباما در مواجهه با انتخابات ۸۸ ایران چنین بود؛ اگر نمی‏توانید حکومت را از طریق انتخابات تغییر دهید، پس در خیابان‏ها این کار را بکنید.

كد خبر : ۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: فرماندار شهرستان خرم‌آباد گفت: هفته دفاع مقدس در خرم‌آباد باید باشکوه برگزار شود.

كد خبر : ۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: گفتگویی با مسئول کانون بانوان ازنا که از فعالیت ها و گلایه هایش از مسئولین می گوید.

كد خبر : ۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: مشاور رئیس‌جمهور گفت: سفر حجت‌الاسلام روحانی به قرقیزستان و نیویورک نهایی نشده است.

كد خبر : ۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: جلسه رأی اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم هم‌اینک در حال برگزاری است.

كد خبر : ۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده برای آقای زنگنه نه به‌عنوان موافق و نه به‌عنوان مخالف ثبت‌نام نکرده‌ام، اما با روی کار آمدن وی آقازاده دله‌دزد مانند مهدی هاشمی سر کار می‌آید و میدان‌دار می‌شود.

كد خبر : ۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: رئیس‌جمهور با بیان اینکه تعامل بین دولت و مجلس بسیار کارگشا خواهد بود گفت: مجلس آگاه، پویا و پیگیر می‌تواند سلامت و موفقیت قوه مجریه را تضمین کند.

كد خبر : ۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش ضعف کشور در این زمینه را نبود برنامه راهبردی در حوزه آموزش و پرورش دانست و گفت: در طول سالیان گذشته تصمیمات ضد و نقیض در این زمینه اتخاذ شده است.

كد خبر : ۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: رئیس مجلس شورای اسلامی با توجه به ازدحام ده‌ها نماینده اطراف روحانی، خطاب به آنها گفت: آنطور که شما دور آقای رئیس‌جمهور جمع شده‌اید، من نگران جان ایشان می‌شوم، بگذارید آقای رئیس‌جمهور کمی هم هوا بخورد!.

كد خبر : ۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: یک منبع آگاه از بازداشت و دادگاهی شدن نعمت الله پوستین دوز مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران خبر داد.

كد خبر : ۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: رئیس اداره طرح و برنامه بانک مسکن با بیان اینکه تسهیلات خرید مسکن این بانک تنها در ۷ درصد قیمت مسکن تأثیرگذار است، گفت: رویکرد بانک مسکن افزایش سقف وام خرید مسکن است.

كد خبر : ۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: امام جمعه پلدختر گفت :بيشترصحبت هاي بزرگواري در بيان فتنه گران خوب بود فقط يك قسمت حرفهاي وي مورد رضايت نبود كه آن هم به خاطر محروميت ها وكم توجهي دولت قبل بيان شد.

كد خبر : ۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: مجلس دیروز نه شباهتی به مجلس شورای اسلامی داشت و نه معارفه و رای اعتماد به وزرا بلکه بیشتر به کلاس درس کودکانه ای شباهت داشت که درآن کودکان برای خواسته ای کودکانه به جان هم افتاده بودند.

كد خبر : ۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: ایرج عبدی ضمن اظهار تاسف در رابطه با نطق "سید علی‌محمد بزرگواری" گفت: طبق ماده 79 آیین نامه، برای تذکر تریبونی به آقای لاریجانی مراجعه کردم ولی چون کولیوند (نماینده لُرتبار کرج) قبل از بنده صحبت کردند نظر رئیس مجلس این بود که صحبت های کولیوند کفایت می کند.

كد خبر : ۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: یک نماینده مجلس گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزرای پیشنهادی حجت الاسلام روحانی که پاسخ روشنی در فتنه 88 نداشته باشند رأی اعتماد نمی دهند.

كد خبر : ۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش ضعف کشور در این زمینه را نبود برنامه راهبردی در حوزه آموزش و پرورش دانست و گفت: در طول سالیان گذشته تصمیمات ضد و نقیض در این زمینه اتخاذ شده است.

كد خبر : ۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: رئیس مجلس شورای اسلامی با توجه به ازدحام ده‌ها نماینده اطراف روحانی، خطاب به آنها گفت: آنطور که شما دور آقای رئیس‌جمهور جمع شده‌اید، من نگران جان ایشان می‌شوم، بگذارید آقای رئیس‌جمهور کمی هم هوا بخورد!.

كد خبر : ۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: نماینده مردم تهران گفت: من در زمان احمدی‌نژاد هم به پورمحمدی رای ندادم، البته احتمال اندکی وجود دارد که نظرم تغییر کند.

كد خبر : ۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


آساره خبر:  اين روزها كه كابينه دولت در مجلس شوراي اسلامي مشغول گرفتن راي اعتمادهستند، در اين ميان لرستاني ها دركابينه پيشنهادي دولت روحاني علي رغم خواسته مردم و نمايندگان مجلس دراين ديار،بي نصيب مانده است.

كد خبر : ۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


آساره خبر: جمعي از جوانان لرستاني با صدور بيانه‌اي، اظهارات نماينده يکي از شهرستان‌هاي استان کهگيلويه و بويراحمد را محکوم کردند.

كد خبر : ۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


آساره خبر: جنب و جوش وصف ناپذيري بر مجلس شوراي اسلامي حاكم است ، نمايندگان ملت روزها و ساعات پركاري را پشت سر مي گذارند و فضاي حاكم بر مجلس نشان مي دهد كه برنامه هاي اعضاي كابينه پيشنهادي دولت تدبير و اميد مورد استقبال گرم بهارستاني ها قرار گرفته است.

كد خبر : ۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


آساره خبر: از آنجا كه در بحث دارو و درمان مشكلات فراوانی وجود دارد امیدواریم در این دوره از مشكلات حوزه درمانی كاسته شود تا مردم دیگر كمتر با این مسائل روبه رو شوند.

كد خبر : ۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


آساره خبر: وائل الحلقي نخست وزير سوريه گفت: شمارش معکوس فروپاشي شورشيان آغاز شده است.

كد خبر : ۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


آساره خبر: از آنجا كه در بحث دارو و درمان مشكلات فراوانی وجود دارد امیدواریم در این دوره از مشكلات حوزه درمانی كاسته شود تا مردم دیگر كمتر با این مسائل روبه رو شوند.

كد خبر : ۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


آساره خبر: جنب و جوش وصف ناپذيري بر مجلس شوراي اسلامي حاكم است ، نمايندگان ملت روزها و ساعات پركاري را پشت سر مي گذارند و فضاي حاكم بر مجلس نشان مي دهد كه برنامه هاي اعضاي كابينه پيشنهادي دولت تدبير و اميد مورد استقبال گرم بهارستاني ها قرار گرفته است.

كد خبر : ۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


آساره خبر: نتایج رأی اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ۱۸ وزیر پیشنهادی حجت‌الاسلام روحانی اعلام شد.

كد خبر : ۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: نتایج رأی اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ۱۸ وزیر پیشنهادی حجت‌الاسلام روحانی اعلام شد.

كد خبر : ۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: امام جمعه موقت خرم آبادگفت: رای اعتماد نمایندگان مجلس به کابینه نشان دهنده رشد سیاسی در بخش های ساختاری و سازمانی و همچین بیانگر نظام مهندسی شده ایران است.

كد خبر : ۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: امام جمعه موقت خرم آبادگفت: رای اعتماد نمایندگان مجلس به کابینه نشان دهنده رشد سیاسی در بخش های ساختاری و سازمانی و همچین بیانگر نظام مهندسی شده ایران است.

كد خبر : ۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت جنایت ارتش مصر در کشتار مردم معترض این کشور آورده است: مصر صحنه به تاراج خون رفتن شهیدانی است که برای انقلاب جانشان را بر کف دست گرفتند.

كد خبر : ۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان الشتر گفت: سبک زندگی ما، دغدغه ی مقام معظم رهبری است و برطبق احادیث و روایات باید تکلف در زندگی را کنار گذاشت.

كد خبر : ۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: یک پژوهشگر حوزه بیداری اسلامی گفت: وقایع اخیر مصر با هماهنگی بین آمریکا و اسرائیل و ارتش مصر در حال روی دادن است.

كد خبر : ۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: وقتى خانواده‌ها مى‌فهميدند كه ما مخاطب هستيم، نامه‌ها را مى‌آوردند و به ما مى‌دادند. من هم براى خيلى از اين نامه‌ها جواب مى‌نوشتم. مى‌نوشتند كه شما براى آزادى ما، به دشمن باج ندهيد.

كد خبر : ۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان چگنی از افتتاح 8 پروژه عمرانی، تولیدی و خدماتی در هفته دولت خبر داد.

كد خبر : ۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: آمار ضدونقیضی از تعداد جان‌باختگان درگیری‌های روز جمعه در مصر اعلام شده است. وزارت کشور مصر تعداد 82 کشته را اعلام کرده، در حالی که خبرگزاری‌ها از 230 کشته خبر داده‌اند.

كد خبر : ۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: کشورهای مختلف منطقه و غربی به دنبال حوادث خونین سه روز اخیر در مصر، نسبت به این حوادث واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۷


آساره خبر: صالحی امیری به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان منصوب شد.

كد خبر : ۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۷


آساره خبر: رييس جمهور با بيان اين كه مردم با خواست خود پيام هاي مهمي را براي مسئولان دارند تصريح كرد: ملت در انتخابات ۲۴ خرداد ماه امسال پيروز شدند اما اگر صداي ملت را نشنويم شكست خواهيم خورد و اگر اين صدا را بشنويم و به خوبي عمل كنيم اين ملت پشتيبان ما خواهند بود.

كد خبر : ۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۷


آساره خبر: تعامل بین دولت و مجمع، قطعاً به نفع مصالح و منافع نظام و حل مشکلات کشور خواهد بود، زیرا مردم با رأی به رئیس جمهور، امید بسته‌اند و انتظار داریم دولت جدید پاسخ مناسبی به امید مردم سراسر کشور بدهد.

كد خبر : ۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۷


آساره خبر: عضو هیئت رئیسه مجلس با يادآوري عدم راي اعتماد مجلس به سه وزير پيشنهادي دولت يازدهم گفت: دولت افرادي را به مجلس معرفی کند که حداقل یک سرو گردن از وزرای پیشنهادی قبلی بالاتر بوده و گذشته سياسي آن‌ها شفاف‌تر باشد.

كد خبر : ۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۷


آساره خبر: معاون برنامه‌ریزی رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه احیای سازمان مدیریت از برنامه‌های ما در ۱۰۰ روز آینده است، گفت: اصلاحیه بودجه ۹۲ تا ۲۰ شهریور ماه به مجلس ارائه می‌شود.

كد خبر : ۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۷


آساره خبر: با اینکه دولت میزان افزایش نرخ اجاره بها را در سال 90 بین 7 تا 9 درصد اعلام کرده بود اما در شهرستان دلفان در سال90 شاهد رشد 25 تا 30 درصدی و در سال 91 شاهد رشد 60تا 80 درصدی نرخ اجاره بها بودیم.

كد خبر : ۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۷


آساره خبر: علی اصغر فانی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش منصوب شد.

كد خبر : ۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۷


آساره خبر: با اینکه دولت میزان افزایش نرخ اجاره بها را در سال 90 بین 7 تا 9 درصد اعلام کرده بود اما در شهرستان دلفان در سال90 شاهد رشد 25 تا 30 درصدی و در سال 91 شاهد رشد 60تا 80 درصدی نرخ اجاره بها بودیم.

كد خبر : ۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۷


آساره خبر: مشاور رهبر جمهوری اسلامی در مصاحبه با خبرگزاری آسوشیتدپرس، روی کار آمدن «حسن روحانی» در ایران را فرصتی برای سنجش میزان صداقت غرب دانست و گفت غربی‌ها باید از این فرصت استفاده کنند.

كد خبر : ۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


آساره خبر: وزارت كشور مصر اعلام كرد كه محمد بديع دبير كل اخوان المسلمين توسط نيروهاي امنيتي اين كشور در منطقه رابعه العدويه بازداشت شد .

كد خبر : ۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


آساره خبر: محمود احمدی نژاد در احکام جداگانه‌ای مسئولان دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان را منصوب کرد.

كد خبر : ۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


آساره خبر: مشاور رهبر جمهوری اسلامی در مصاحبه با خبرگزاری آسوشیتدپرس، روی کار آمدن «حسن روحانی» در ایران را فرصتی برای سنجش میزان صداقت غرب دانست و گفت غربی‌ها باید از این فرصت استفاده کنند.

كد خبر : ۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


آساره خبر: وزارت كشور مصر اعلام كرد كه محمد بديع دبير كل اخوان المسلمين توسط نيروهاي امنيتي اين كشور در منطقه رابعه العدويه بازداشت شد .

كد خبر : ۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


آساره خبر: محمود احمدی نژاد در احکام جداگانه‌ای مسئولان دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان را منصوب کرد.

كد خبر : ۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


آساره خبر: احکام قطعی گروهی از متهمین پرونده بیمه ایران از سوی دیوانعالی کشور صادر گردید.

كد خبر : ۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


آساره خبر: یک تحلیلگر مسائل ایران در آمریکا در پاسخ به کارشناسانی که می‌گویند تحریم‌های ضدایرانی را غیرقابل لغو می‌دانند استدلال کرده واشنگتن، در صورتی که تصمیم بگیرد، می‌تواند این تحریم‌ها را کاهش دهد.

 

كد خبر : ۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


آساره خبر: هيئت دولت عصر امروز (يکشنبه) به رياست حجت‌الاسلام والمسلمين دکتر حسن روحاني تشکيل جلسه داد و در این جلسه یکی دیگر از مصوبات دولت احمدی‌نژاد لغو شد.

كد خبر : ۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


آساره خبر: در صورت عدم تامین مکان آموزشی مرکز آموزش عالی شهرستان دلفان این مرکز منحل می‌شود.

كد خبر : ۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


آساره خبر: در نظام جمهوری اسلامی ایران نگاه به مدیریت یک نوع نگاه خدمتگذاری، روشن و شفاف است که در سایر کشورها این نوع نگاه دیده نمی شود.

كد خبر : ۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


آساره خبر: تنوع غذاهای عجیب و غریب در آلمان، کشوری که به پیشرفت صنعتی معروف است، می‌تواند برای هر کسی جالب باشد.

كد خبر : ۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


آساره خبر: رئيس‌جمهور سوريه گفت: کشورهای غربی نمی‌توانند ملت‌های خود درباره این دخالت نظامی راضی کنند.

كد خبر : ۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


آساره خبر: روحانی در دیدار با قابوس گفت: جمهوری اسلامی ایران علاقمند است روابط خود را با کشور دوست و برادر عمان در بخشهای مختلف به ویژه تجاری، اقتصادی تحکیم بخشد.

كد خبر : ۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


آساره خبر: ابراهیم آقامحمدی با انتقاد شدید از مسئولان سازمان میراث فرهنگی گفت: در طول دوره‌های مختلف و طیف‌های سیاسی که رئیس جمهور بوده‌اند، متاسفانه هیچ‌کدام گامی در خور میراث فرهنگی لرستان بر نداشته‌اند.

كد خبر : ۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


آساره خبر: رهبر انقلاب اسلامی، شرایط منطقه را در معرض بحران، توصیف کردند و گفتند: علت اصلی وضعیت فعلی منطقه، دخالتهای گوناگون از بیرون منطقه است.

كد خبر : ۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


آساره خبر: سازمان ملل اعلام کرد، از دولت آمریکا در خصوص انتشار برخی اطلاعات مبنی بر جاسوسی آژانس امنیت ملی آمریکا از سازمان ملل، توضیح خواهد خواست.

كد خبر : ۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


آساره خبر: وزیر امور خارجه آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد، این که در سوریه از سلاح شیمیایی استفاده شده است، تردیدی وجود ندارد.

كد خبر : ۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


آساره خبر: نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت باید هر چه سریعتر اصلاحیه قانون بودجه را به مجلس ارائه دهد تا بررسی‌های لازم بر روی این اصلاحیه صورت گیرد ولی نمی‌توان زمان مشخصی را برای آن تعیین کرد.

كد خبر : ۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


آساره خبر: در نظر سنجی مرکز پژوهشهای مجلس، هیچ یک از تشکلهای تولیدی موافق اجرای هدفمندی در سال 92 نیستند.

كد خبر : ۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


آساره خبر: استاندار لرستان همراه با هئیتی از استانداری برای بررسی وضعیت بخش خاوه به این منطقه سفر کرد.

كد خبر : ۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


آساره خبر: شهردار تهران با بیان اینکه در سال 84 انحراف از بودجه شهرداری 33 درصد بوده است، گفت: ابر اساس گزارش مجموعه حسابرسی شورای شهر صفر است و این از افتخارات شهرداری تهران است، سال 84 انحراف از بودجه و تفریغ بودجه 33 درصد بوده است اما امروز به عنوان یک مسئول اعلام می کنم، این اختلاف بر اساس گزارش مجموعه حسابرسی شورای شهر صفر است.

كد خبر : ۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


آساره خبر: ولادیمیر پوتین رییس‌جمهور روسیه در تماس تلفنی با حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران بر موضع مشترک کشورش با ایران برای تلاش جهت ممانعت از حمله نظامی کشورهای غربی به سوریه تأکید کرد.

كد خبر : ۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


آساره خبر: با وجودي که برخي رسانه هاي غربي و اسرائيلي از جمله روزنامه صهيونيستي معاريو در راستاي ايجاد جنگ رواني عليه سوريه، از حمله آمريکا به اين کشور در روز پنجشنبه خبر داده بودند، رئيس جمهور آمريکا امروز صبح اعلام کرد که هنوز درباره سوريه تصميمي گرفته نشده است.

كد خبر : ۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


آساره خبر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در اولین دیدار هیأت دولت یازدهم، با قدردانی از هماهنگی دولت و مجلس برای آغاز بکار سریع دولت جدید، آقای روحانی را رئیس جمهوری مطلوب، مورد اعتماد و دارای سوابق روشن انقلابی خواندند و [...]

كد خبر : ۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


آساره خبر: ستاد جوانان داوطلب اعزام به سوریه با صدور اطلاعیه ای ضمن دعوت از تمامی داوطلبان برای راهپیمایی بعد از نماز جمعه  شهرهای کشور اعلام کرد: از دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت محترم عراق می خواهیم راه حرکت نیروهای داوطلب مردمی ایران و عراق را برای اعزام به جبهه های سوریه باز کنند.

كد خبر : ۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


شمارش معکوس برای حمله به سوریه آغاز شده. نیروهای نظامی انگلیس و آمریکا در قبرس و سواحل مدیترانه منتظر کوچک‌ترین اشاره‌ای از رهبرانشان هستند تا آتش‌بازی به‌راه بیندازند؛ با یا حتی بدون مجوز شورای امنیت سازمان ملل. صحبت‌های رهبران غربی در چند روز اخیر ذهن‌های خوشبین‌ترین ناظران را هم آماده حمله به سوریه کرده است. سوریه‌ای که بسیاری بر این باورند که ارتشش تاب مقابله با تجهیزات نظامی ناتو یا ابرقدرتی مانند آمریکا را نخواهد داشت.

كد خبر : ۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۸


آساره خبر: معاون اول رئيس‌جمهور با بيان اينکه مردم در بخش اقتصادي با مشکلاتي روبرو هستند، گفت: توسعه کشور نيز در شرايط کنوني به دلايلي کند شده است و مردم انتظار دارند دولت جديد راهکارهايي براي عبور از اين شرايط ارائه دهد.

كد خبر : ۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


آساره خبر: امروز بازرسان سازمان ملل به مأموريت خود در سوريه پايان داده و دمشق را ترک کردند. قرار است نتيجه آزمايشات تا دو هفته ديگر اعلام شود ولي غرب بدون توجه، همچنان بر حمله عليه سوريه البته کمي آرامتر از گذشته، اصرار مي ورزد.

كد خبر : ۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


آساره خبر: هیئت پارلمانی ایران به ریاست علاءالدین بروجردی صبح امروز به‌ منظور رایزنی پیرامون تحولات سوریه، عازم لبنان و سوریه شد.

كد خبر : ۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


آساره خبر: امام جمعه موقت خرم آباد گفت:امروز در سوریه حق و باطل در مقابل هم صف آرایی کرده اند و برافروخته شدن آتش جنگ در سوریه با دخالت نظامی احتمالی آمریکا و همراهی اسرائیل و انگلیس منجر به فاجعه ای می شود که تنها کسانی در این آتش می سوزند که زمینه این آتش افروزی را فراهم کرده اند.

كد خبر : ۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


آساره خبر: بازرسان سازمان ملل به دور اول بررسی‌های خود درمورد اثبات عاملان کاربرد حملات شیمیایی در سوریه پایان دادند و ساعتی قبل خاک این کشور را ترک کردند.

كد خبر : ۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


آساره خبر: آبایومی آزیکیوه گفت: کودتای نظامی در مصر و احتمال وقوع یک جنگ گسترده در سوریه، تنها امپریالیسم آمریکا و اسرائیل را در منطقه تقویت خواهد کرد.

كد خبر : ۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


آساره خبر: اقتصاد مقاومتی به معنی تشخیص حوزه‌های فشار و متعاقباً تلاش برای کنترل و بی‌اثر کردن آن تاثیرها می‌باشد و در شرایط آرمانی تبدیل چنین فشارهایی به فرصت است[...]

كد خبر : ۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


آساره خبر: روابط عمومی دانشگاه ایرانیان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد مبلغ دریافتی از دولت برای کمک به این دانشگاه، به حساب ریاست جمهوری بازگردانده شد.

كد خبر : ۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


آساره خبر: سخنان شنبه‌شب اوباما تناقضاتی جدی در بر داشت که نشان داد وی نه‌تنها با افکار عمومی بازی می‌کند بلکه سعی دارد بلاتکلیفی خود در خصوص حمله به سوریه را مخفی کند.

كد خبر : ۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


آساره خبر: در صورت حمله به سوریه جهان شاهد تحولاتی بزرگ خواهد بود، چرا که پنج اتفاق مبارک در يک حرکت نامبارک از سوی آمریکایی‌ها و هم‌پیمانانش در منطقه خاورمیانه رخ خواهد داد.

كد خبر : ۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


آساره خبر: قائدرحمت تامین خوراک پالایشگاه الیگودرز از خطوط مخابرات خط و لوله ازنا را از تصمیمات دولت دانست.

كد خبر : ۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


آساره خبر: حضرت صادق(عليه السلام ) درماه شوال سال يکصد و چهل وهشت به سبب انگور زهرآلوده که منصور خلیفه عباسی به آن حضرت خورانيده بود، وفات کرد و به شهادت رسید.

كد خبر : ۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


آساره خبر: شش ماهه نخست امسال در شهرستان کوهدشت 800 میلیون تومان زکات جمع آوری شده است.

كد خبر : ۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


آساره خبر: روزنامه لس آنجلس تایمز درباره طرح کاخ سفید برای اقدام نظامی علیه سوریه نوشت: باراک اوباما برای کسب مجوز جنگ علیه بشار اسد، با مقاومت دو جبهه قدرتمند در کنگره مواجه است.

كد خبر : ۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


آساره خبر: بررسی رفتار سیاسی و اجتماعی آیت الله هاشمی رفسنجانی در جریان انتخابات ریاست جمهوری ۸۴ انتخابات ریاست جمهوری ۸۸ و سرانجام انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ اشتباهات بزرگ ایشان را نمایان‌تر ساخته است.

كد خبر : ۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


كد خبر : ۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


كد خبر : ۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


آساره خبر: احيای سازماني كه توسط احمدي‌ن‍ژاد و در دولت نهم منحل شد و مشكلات و بي‌نظمي اقتصادي به بار آورد كليد خورد.

كد خبر : ۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


آساره خبر: علی اصغر فانی سرپرست وزارت آموزش و پرورش، در اولین نشست خبری خود با خبرنگاران گفت: به موجب پروژه مهمی که از اواخر اسفندماه سال گذشته آغاز شد، مدارس همچنان در روزهای پنج شنبه تعطیل است، اما تیمی مامور شده تا در راستای فعال کردن مدارس در جهت برنامه‌های فوق برنامه و پرورشی بررسی‌های لازم را انجام و پس از آن نتایج را اعلام کند.

 

كد خبر : ۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


آساره خبر: جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا در این دو هفته که به خود فرصت داده بداند جنگ انرژی‌ها را فعال می‌کند و روح جهاد را نزد مسلمانان گسترش می‌دهد.

كد خبر : ۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


آساره خبر: با وجود مخالفت جامعه بین الملل با اقدام نظامی علیه سوریه در نشست شب گذشته سنای آمریکا پیش نویس اقدام نظامی " محدود " علیه سوریه در چارچوب زمانی 60 به تصویب رسید .

كد خبر : ۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


آساره خبر: سفیر سوریه به کشورهای مرتجع منطقه، غرب و آمریکا اشاره کرد که تمام تلاش خود را برای به زانو در آوردن محور مقاومت در پیش گرفتند و گفت: در آغاز این جنگ معاون وزیر دفاع آمریکا آشکارا اعلام کرد چنانچه رابطه خود را با ایران قطع کنید، این جنگ پایان می‌یابد.

كد خبر : ۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


آساره خبر: اعضای مجلس خبرگان رهبرى به آمریکا، اسرائیل و برخى دول اروپایى هشدار دادند تا آغازگر فاجعه‏اى جدید در خاورمیانه نباشند و بیش از پیش دست خود را به خون مردم بی ‏گناه آلوده نکنند.

كد خبر : ۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


آساره خبر: فرمانده قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبياء(ص) ارتش جمهوري اسلامي ايران اظهار كرد كه آسمان ايران در چارچوب قوانين بين المللي براي كشورهاي دوست امن و براي هرگونه اقدام خصمانه فضايي نا امن خواهد بود.

كد خبر : ۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


آساره خبر: روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام دست به انتشار خبری از هاشمی با عنوان «گفتگوی منتشر نشده هاشمی درباره سوریه» زد که با استقبال سایت های مخالف رو برو شد.

كد خبر : ۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


آساره خبر: نماینده بروجرد درباره سخنان هاشمی گفت: اینکه سخنان وی در بیرون از این مرزها و توسط رسانه های غربی مورد استقبال قرار گیرد زیبنده وی نیست.

كد خبر : ۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


آساره خبر: "باراک اوباما" رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس خبری پس از مراسم اختتامیه نشست گروه سران بیست بار دیگر ادعای بی شاهد و سند خود را در خصوص دولت سوریه تکرار کرد.

كد خبر : ۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


آساره خبر: حجت‌الاسلام والمسلمين دكتر حسن روحاني رييس‌جمهوري اسلامي ايران در حکمي حجت‌الاسلام والمسلمين سيدمحمدعلي شهيدي را به سمت "معاون رييس‌جمهور و رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران "منصوب کرد.

كد خبر : ۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


آساره خبر: سایت شبکه تلویزیونی "فرانس 24" در گزارشی به موضوع پوشیدن ساپورت در ایران پرداخت.

كد خبر : ۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


آساره خبر: در حاليکه وزير خارجه آمريکا تلاش مي کند متحدان اروپايي را به شرکت در جنگ با سوريه متقاعد کند، اوباما در تلاش براي متقاعد کردن اعضاي کنگره و همچنين جلب رضايت مردم کشورش براي حمله به سوريه است.

كد خبر : ۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


آساره خبر: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: منافقین به اندازه قتل عام های هسته ای هیروشیما و کازاکی از ایران و عراق کشته گرفته اند اما امریکا و غرب واکنشی نشان ندادند ولی امروز که 52 نفر جانی در سزای جنایاتشان در دادگاه مردمی کشته شده اند غرب آنر ا به عنوان فاجعه تلقی می کند.

كد خبر : ۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


آساره خبر: بحث حضور شهردار پایتخت در جلسات هیئت دولت موضوع جدیدی نیست و همواره این دغدغه که شهردار به عنوان بالاترین مقام مدیریتی در پایتخت باید با دولت تعامل روزافزونی داشته باشد، در بین کارشناسان مطرح بوده است.

كد خبر : ۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


آساره خبر: رئیس جمهور سوریه، در مصاحبه‌ای با شبکه "سی بی اس" گفت: اگر کشورم در معرض هرگونه حمله نظامی قرار بگیرد، متحدان سوریه به آن پاسخ خواهند داد.

كد خبر : ۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


آساره خبر: کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای جالب توجه، اعلام کرده اطلاعات غیر قابل تشکیک در این زمینه‌ ندارد و این اتهام تنها به استدلال‌های عقلی متکی است.

كد خبر : ۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


آساره خبر: رئیس‌جمهور آمریکا در واکنش به طرح روسیه برای نظارت بین‌المللی بر تسلیحات شیمیایی گفت: این طرح را جدی تلقی می‌کند، و اجرای آن قطعا می‌تواند اقدام نظامی را متوقف کند.

كد خبر : ۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۹


آساره خبر: ادعای استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه از سوی دولت این کشور، موضوعی است که دستمایه اصلی دولتمردان آمریکایی برای طرح حمله به این کشور قرار گرفته است. این در حالی است که ایران و روسیه تأکید دارند این حمله از سوی گروه های شورشی انجام گرفته است. نامه ای که توسط «کریستین ساینس مانیتور» افشا شده، جنبه های تازه ای از این موضوع را روشن می کند.

كد خبر : ۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۹


آساره خبر: دکتر حسن روحانی امشب در اولین گفت‌وگوی زنده تلویزیونی خود  در مقام رییس‌جمهور با مردم سخن می گوید.

كد خبر : ۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۹


آساره خبر: دکتر روحاني از روز دريافت حکم تنفيذ رياست جمهوري‌اش از رهبر معظم انقلاب در 12 مرداد تا امروز، تغييرات بسياري را در بدنه کابينه با انتصاب افراد به سمت‌هاي گوناگون بودجود آورده است.

كد خبر : ۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۹


آساره خبر: رئیس مجلس شوراي اسلامي در نامه‌ای به رئیس‌جمهور، مصوبه دولت احمدی‌نژاد درباره ایجاد شهرستان "شهمیرزاد" را مغایر قانون اعلام کرد.

كد خبر : ۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۹


آساره خبر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور، نماز جمعه را یک شبکه مهم و ارزشمند دینی، مردمی و حکومتی دانستند و [...]

كد خبر : ۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۹


آساره خبر: دکتر روحانی در اولین گفت و گوی تلویزیونی با مردم اظهار داشت: دولت در سرفصل‌های مختلف به دنبال راه‌حل‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت برای حل مشکلات است.

كد خبر : ۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


آساره خبر: در حالیکه اختلاف بر سر موضوع سوریه در طول اجلاس جی 20 کاملا مشهود بود، تلاش شدید اوباما برای تحت فشار قرار دادن رهبران جهان به منظور حمایت از اقدام نظامی علیه سوریه، کوچکترین تاثیری بر طرز فکر رهبران جهان نداشت.

كد خبر : ۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


آساره خبر: يکي از مهمترين چالش هاي مطرح شده در اين روزها، تعدد طرح ها و پروژه هاي نيمه تمام باشد و در ميان اين طرح ها و پروژه ها، از « هدفمندي يارانه ها» و «مسکن مهر» با عنوان «پاشنه آشيل اقتصادي» دولت حسن روحاني ياد مي شود

كد خبر : ۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


آساره خبر: دولت آمريكا طي روزهاي اخير بشدت در تنگنا قرار گرفته بود و در واقع، طرح روسيه درباره نظارت بين‌المللي بر تسليحات شيميايي سوريه، واشنگتن را از اين تنگنا نجات داده است

كد خبر : ۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


آساره خبر: 5 عضو دائمی شورای امنیت سازمان ملل متحد بحث درباره قطعنامه پیشنهادی فرانسه درباره سلاح‌های شیمیایی سوریه را آغاز می‌کنند.

كد خبر : ۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


آساره خبر: به گفته مسئولان عراقی اردوگاه اشرف از منافقین پاکسازی شد و به اردوگاه لیبرتی منتقل شدند.

كد خبر : ۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


آساره خبر: دكتر حسن روحاني رييس جمهوري ايران در نخستين سفر خارجي خود دقايقي پيش راهي بيشكك پايتخت جمهوري قرقيزستان شد تا در نشست سران كشورهاي عضو و ناظر سازمان همكاري شانگهاي شركت كند.

كد خبر : ۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


آساره خبر: موضوع انتخاب شهردار برای اداره شهر که مهمترین تصمیم شوراهاست، در خرم‌آباد هم دستخوش اتفاقات جالبی شده است. مهمترین اتفاق اینکه، شورای چهارم تصمیم به انتشار فراخوان عمومی گرفته است.

كد خبر : ۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


آساره خبر: روحانی با بیان اینکه شادی و شور مردم پس از انتخابات نشان داد که اراده و تصمیم آنان در انتخابات تا چه حد برای سرنوشت ملی موثر است، گفت: این حضور و نشاط بار سنگینی را بر دوش این خادم کوچک ایران گذاشته است، ضمن اینکه می‌دانستیم در سخت‌ترین شرایط این بار را بر دوش می‌گیرم.

كد خبر : ۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


آساره خبر: دکتر روحانی با تاکید بر اینکه در این اجلاس و همچنین در سخنرانی‌هایی که در آن مطرح شد، بر چند نکته مهم تاکید گردید، اظهار داشت: شرکت‌ کنندگان در اجلاس خواستار حل مسئله هسته‌ای ایران شدند و تحریم را راه‌حلی غیرقابل قبول دانستند و مذاکرات سیاسی را تنها راه برای حل و فصل آن عنوان کردند.

كد خبر : ۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


آساره خبر: "پرويز فتاح "وزير نيرو دولت نهم با حضور در برنامه «شناسنامه» اين هفته به بيان خاطرات خود از دوران 8 سال دفاع مقدس و بعد از آن پرداخت.

كد خبر : ۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


آساره خبر: منابع دبکا خبر داده‌اند که نیروهای نظامی غربی که طی دو هفته گذشته در برابر ارتش سوریه موضع گرفته بودند در پی تضعیف طرح رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر حمله نظامی به سوریه، در حال فروپاشی هستند.

كد خبر : ۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


آساره خبر: بان کی مون گفت گزارش سازمان ملل که انتظار می‌رود طی روزهای آینده توسط این سازمان منتشر شود، به طور کاملا قانع کننده‌ای تایید خواهد کرد که ماه گذشته در سوریه از سلاح شیمیایی استفاده شده است.

كد خبر : ۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


آساره خبر: کشورهای عربی همسایه اسراییل نظیر سوریه و مصر تنها عامل بازدارنده‌ای که در قبال اسراییل برای حفظ امنیت ملی خود داشتند سلاح شیمیایی بود، بنابراین تاکنون به کنوانسیون مربوطه نپیوسته‌اند. اگر سوریه که هدف اول اسراییل و آمریکاست بازدارندگی خود را از دست دهد جایگزین آن‌چه خواهد بود؟

كد خبر : ۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


آساره خبر: فرمانده ناجا با بیان اینکه به جای برخورد با افراد باید به سراغ مقصران اصلی و باندها برویم گفت: باید روی برخی باندها که در راستای ایجاد فساد در جامعه اقدام می‌کنند تمرکز کنیم به گونه‌ای که اخیرا در اینترنت بلیت فروخته شد و آدرس یک مدرسه را دادند که در آنجا مهمانی با عقاید انحرافی و شیطان‌پرستی قرار بود برگزار شود.

كد خبر : ۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


آساره خبر: اولین حضور دهمرده، در روزهایِ نخستینِ انتصابش به عنوان استاندار لرستان در نمایشگاهِ رسانه ها در محل دائمی نمایشگاه های فعلی در دامنه مدبه کوه بود؛ دامنه همان محلی که امروز کمتر کسی را می شناسی که نامی از آن را به عنوان مجتمع 14 معصوم یا بام خرم آباد نشنیده باشد.

كد خبر : ۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


آساره خبر: فرمانده کل سپاه گفت: شکست طرح حمله نظامی دشمنان به سوریه، آخرین مورد ناکامی آنان در مقابل انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


آساره خبر: چهل و چند روزي از پايان عمر دولت دهم مي‌گذرد و محمود احمدي‌نژاد و اعضاي دولتش در اين مدت در ساختمان لادن تهران که عنوان "دفتر رئیس‌جمهور سابق"‌ را يدک مي‌کشد، دور هم جمع شده و ظاهرا به رصد مسائل روز کشور مي‌پردازند.

كد خبر : ۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


آساره خبر: دولت انگلیس به دلیل مشکل کمبود گاز در این کشور مذاکراتی را با آمریکا و اتحادیه اروپا آغاز کرده تا یک میدان گازی مشترک با ایران در دریای شمال را از شمول تحریم ها معاف و پس از وقفه ۳ ساله تولید گاز در این میدان را از سر بگیرد

كد خبر : ۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


آساره خبر: معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: برای ثبت جهانی قلعه فلک‌الافلاک اقدام عملی مثبتی صورت نگرفته است.

كد خبر : ۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


آساره خبر: رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه‌هایی جداگانه به حجت الاسلام و المسلمين دكتر حسن روحانی رئیس جمهور سه مصوبه دولت دهم را مغایر قانون اعلام‌کرد.

كد خبر : ۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


آساره خبر: معاون وزیر خارجه سوریه اسناد دست داشتن مخالفان مسلح در حمله شیمیایی اخیر در سوریه را به همتای روسی خود تحویل داد.

كد خبر : ۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


آساره خبر: سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست خبری خود درباره تیم هسته‌ ای جدید برای مذاکرات ایران و 1+5، گفت: این که اعضای تیم چه کسانی هستند بحث دوم است و مهمتر از آن احقاق حق مسلم ایران در فناوری هسته ای و غنی سازی ، آن هم در خاک ایران است ، و تیم مذاکره کننده هم بر همین مبنا و رفع نگرانی ها در قالب یک جدول زمانبندی کار خود را دنبال خواهد کرد.

كد خبر : ۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


آساره خبر: باراك اوباما رييس جمهوري آمريكا كه برخلاف ادامه سياست هاي ضدايراني خود بارها مدعي شده، آماده تعامل با ايران است، در تازه ترين اظهار نظر نيز گفته منتظر واكنش جمهوري اسلامي در دوره رييس جمهوري جديد هستم .

كد خبر : ۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


آساره خبر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان، پیشکسوتان و پرسنل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کارنامه درخشان سپاه را نشان دهنده عمق هویت، شخصیت و تجربیات موفق یک ملت خواندند

كد خبر : ۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


آساره خبر: احتمالات نشان می دهد که ظاهراً شجاع دریکوند فرماندار اسبق خرم آباد، مشاور ارشد استاندار و مشاور سیاسی ستاد دکتر روحانی در استان و محمد مصدق رئیس اسبق صنعت و معدن استان گزینه های بومی محتمل برای تصدی استانداری لرستان در دولت تدبیر و امید به شمار می روند.

كد خبر : ۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


آساره خبر: مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی لرستان از خرید بیش از 200 هزار تن گندم در استان خبر داد.

كد خبر : ۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۸


آساره خبر: آیا موجی از تحولات در ایران در جریان است؟ رییس جمهور جدید ایران، حسن روحانی میانه رو، از زمان انتخاب غافلگیرکننده اش در ژوئن ۲۰۱۳، سه زن را به منصب های مختلفی در دولت خود منصوب کرده است. برای اولین بار در تاریخ این کشور، یک زن ایرانی، مرضیه افخم، به عنوان سخنگوی دیپلماسی ایران تعیین شد.

كد خبر : ۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۸


آساره خبر: رئيس كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس گفت: به نظر من سفر رئيس جمهور به نيويورک انجام خواهد شد و مطمئنا اين مسئله بسيار مهم است، اين سفر مهمترين تريبون جمهوري اسلامي ايران براي دفاع از مواضع به حق خود به شمار مي‌رود.

كد خبر : ۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۸


آساره خبر: معاون دبیر کل سازمان ملل در امور حقوق بشری در گفت‌وگو با روزنامه عربستانی الشرق الاوسط تأکید کرد که درباره کمک به آسیب دیدگان سوری با تهران همکاری می‌کند.

كد خبر : ۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۹


آساره خبر: این روزها بحث از احتمال بهبود روابط ایران و آمریکا و حتی دیدار مستقیم روسای جمهور دو کشور، در مرکز توجه محافل رسانه ای و تحلیلی بین المللی قرار گرفته است. در این میان، به نظر می رسد مقامات رژیم اسرائیل که به شدت از برقراری رابطه میان دو کشور در هراسند، دچار نوعی سردرگمی شده و موضع گیری های متناقضی از خود بروز می دهند.

كد خبر : ۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


آساره خبر: حجت الاسلام والمسلمين دکتر حسن روحاني رييس جمهوري اسلامي ايران در گفتگو با شبکه ان.بي.سي آمريکا، در پاسخ به سوالات "آن کاري" مجري اين برنامه در خصوص مسائل گوناگون از جمله حضور و سخنراني در مجمع عمومي سازمان ملل متحد، مذاکرات هسته اي، رابطه با آمريکا و... سخن گفت.

كد خبر : ۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


آساره خبر: وزیر خارجه ایران در دیدار دبیرکل سازمان ملل بر عزم دولت جمهوری اسلامی برای یافتن راه‌حل‌های مسالمت‌آمیز که متضمن حقوق هسته‌ای کشورمان باشد، تاکید کرد.

كد خبر : ۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


آساره خبر: زمانی دیپلماسی حربه ای دردست سیاست مداران برای به کرسی نشاندن خواسته های سیاسی واقتصادی کشورمطبوعشان بود.گفت وگو وبیان شفاهی دولتمردان وسیله ای است که تاکنون روال وجریان سیاست بین الملل راتداوم بخشیده است.

كد خبر : ۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


آساره خبر: مهر سال 1386 قانون تغییر ساعت رسمی کشور ابلاغ شد که بر اساس آن ساعت رسمی کشور هر سال در ساعت 24 روز اول فروردین یک ساعت به جلو کشیده می شود و در ساعت 24 روز سی ام شهریور به حال سابق برگردانده می شود.

 

كد خبر : ۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


آساره خبر: از سوی هئیت دولت هوشنگ بازوند به عنوان استاندار جدید لرستان معرفی شد.

كد خبر : ۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: رئیس جمهوری روسیه با بیان اینکه سلاح های شیمیایی سوریه در مقابل زرادخانه سلاح های هسته ای اسرائیل ایجاد شده است، پاکسازی خاورمیانه از سلاح های هسته ای را خواستار شد.

كد خبر : ۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: جنگ که شروع شد ایرانیان از هر گروه و حزب و صنفی، سلاح همت دست گرفتند و به دفاع از مام وطن، مردانه جلوی هجوم دشمن را گرفتند.

كد خبر : ۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: بچه‏ هاى شهید چمران در ستاد جنگ‏هاى نامنظم جمع می شدند و هر شب عملیات می رفتند و بنده را هم گاهى با خودشان می بردند. یک شب دیدم، افسرى با من کار دارد؛ باحالت گریه آمد و گفت: شب‏ها که بچه‏ها به عملیات مى‏روند، اگر می شود من را هم ببرند.

كد خبر : ۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: جاده الشتر - فیروزآباد یکی از غیر استاندارترین و نا امن ترین جادهای استان لرستان به لحاظ مشکلات تردد و ترافیک است به گونه ای که تعلل در تکمیل این محور 15 کیلومتری باعث شده سالانه شاهد تلف شدن انسانهای زیادی در این محور به دلیل تصادفات جاده ای باشیم.

كد خبر : ۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: قانون تشکیل دهیاریهای در سال 77 تصویب شد و تمامی روستاهای با جمعیت 30 خانوار می توانستند دارای دهیاری و شخص دهیار باشند.

كد خبر : ۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: 22 طرح صنایع معدنی متناسب با ظرفیت استان، مصوب کارگروه توسعه استان اجراء خواهد شد که از این میزان، 12 طرح توسط سازمان‎های توسعه‎ای دولتی اجرا خواهد شد.

كد خبر : ۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: رئیس‌جمهور در سخنرانی خود در مراسم رژه 31 شهریور نیروهای مسلح با تأکید بر لزوم بازخوانی پیروزی‌های انقلاب اسلامی در دفاع مقدس گفت: بازخوانی این وقایع برای خود ما نیز لازم است و باید 8 سال ایستادگی نه تنها در برابر یک متجاوز بلکه در برابر ارتش‌های ابرقدرت‌های جهانی برای خود ما نیز بازخوانی شود.

كد خبر : ۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: دانشگاه لرستان برای تامین هزینه‌های تحصیل، تسهیلات مالی را به دانشجویان به ویژه ورودی‌های جدید اعطا می‌کند، که بخشی از این تسهیلات ...

كد خبر : ۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۱


آساره خبر: از جمله مسئولیت‌های مهم «فریار رئیس جمهور» در سفرهای خارجی، آشنا کردن مقام ریاست جمهوری به رموز مراسم‌های رسمی و مراقبت از اجرای دقیق آئین‌ تشریفات است.

كد خبر : ۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۱


آساره خبر: براي نابودي کامل گروهکهاي ضدانقلاب از همان ابتدا زنان کرد دوشادوش مردانشان براي دفاع از ارزش هاي انقلاب اسلامي به ميدان آمده بودند. «ناهيد فاتحي کرجو» که از فعالان انقلابي در غائله کردستان به شمار مي رفت با برادران سپاه در سنندج همکاري داشت و در شناسايي چند تن از اعضاي «کومله» نقش مهمي ايفا کرد.

كد خبر : ۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۱


آساره خبر: تقریباً ۹۰ درصد گره عادی‌سازی روابط میان ایران و آمریکا، موضوع اسرائیل است که در اصول نظام جمهوری اسلامی مشروعیت ندارد و باز شدن این گره بسیار بعید به نظر می‌رسد.

كد خبر : ۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


آساره خبر: کميسيون اصل 90 قانون اساسي مجلس در گزارشي عدم رعايت ابلاغ قوانين مجلس و دستور انتشار آنها در روزنامه رسمي در صحن علني مجلس قرائت شد.

كد خبر : ۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


آساره خبر: روحانی تأکید کرد: در صورت عزم سیاسی رهبران آمریکا و خودداری از دنبال کردن منافع گروه‌های فشار جنگ‌طلب، می‌توان به چارچوبی برای مدیریت اختلافات رسید.

كد خبر : ۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


آساره خبر: در جریان سخنرانی حسن روحانی، رئیس جمهور ایران در مجمع عمومی سازمان ملل، نمایندگان رژیم اسرائیل تصمیم به ترک سالن و تحریم این سخنرانی گرفتند. در این میان، یکی از وزرای کابینه نتانیاهو از این اقدام انتقاد کرده و آن را تصمیمی نادرست دانسته است.

كد خبر : ۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


آساره خبر: امام جمعه شهرستان سلسله گفت: در دوران دفاع مقدس مردم ایران ایستادگی خود را بر ارزشهای اسلامی به اثبات رساندند.

كد خبر : ۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


آساره خبر: رئيس دبيرخانه شوراي مبارزه با مواد مخدر استان لرستان گفت: بیش از 16 هزار پایگاه مجازی در راستای ترویج استفاده از مواد مخدر در قالب های مختلف از جمله مکمل های ورزشی فعالیت می کنند.

كد خبر : ۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


آساره خبر: رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل گفت که ایرانی‌ها حق دارند از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای برخوردار باشند.

كد خبر : ۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


آساره خبر: بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان در نامه ای از استاندار لرستان خواست فارغ از هرگونه سیاسی کاری و جناح بندی به خدمت خالصانه و انقلابی به مردم لرستان مشغول شود

كد خبر : ۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


آساره خبر: عباس شکیبا در یادداشتی نوشت: امروز گرد شمع ولایت جمع شدیم از پرتو نورش دل خود را منور سازیم تا خفاشان ظلمت دیدگان تشخیص مارا کور نسازند.

كد خبر : ۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


آساره خبر: رئیس‌جمهور سوریه با دروغ و ادعا خواندن اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل گفت که احتمال تجاوز به سوریه همچنان وجود دارد.

كد خبر : ۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


آساره خبر: امام جمعه خرم آباد گفت: سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل ثابت کرد که ایران محور ثبات در منطقه و بدنبال صلح است و نمی خواهد که پای متجاوزین در منطقه باز شود.

كد خبر : ۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


آساره خبر: دكتر «حسن روحاني» رييس جمهوري اسلامي ايران پس از سفر پنج روزه به نيويورك براي شركت در شصت و هشتمين نشست مجمع عمومي سازمان ملل، سخنراني در اجلاس خلع سلاح و ديدارهاي مهم با سران و مقام هاي عالي كشورهاي مختلف جهان، دقايقي پيش وارد تهران شد.

كد خبر : ۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


آساره خبر: حجت الاسلام والمسلمين دکتر حسن روحاني رييس جمهوري اسلامي ايران گفت: ايرانيان سفيران سرزمين خود در سراسر جهان و حلقه وصل سرزمين ايران با ساير ملت ها هستند.

كد خبر : ۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


آساره خبر: مراسم توديع و معارفه استانداران قديم و جديد استان لرستان،‌ روز شنبه ششم مهرماه با حضور وزير كشور در خرم آباد برگزار مي شود.

كد خبر : ۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


آساره خبر: «آن روزها درکنارهم جنگیدن همشهریان وهم ولایتی ها افتخاربزرگی بود. جنگ که شروع شد باوجوداینکه هنوزسازماندهی نشده بودیم رفتیم سمت جنوب.عده زیادی هم جلوی پیشروی دشمن ازسمت غرب راگرفتند.بچه های لر همیشه افتخارآفرین بودند.»

كد خبر : ۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


آساره خبر: در اتفاقی غیرمنتظره، یکی از اشیای تاریخی منحصر به فرد متعلق تمدن ایران باستان همراه با رئیس جمهور کشورمان از آمریکا به ایران بازگشت تا امیدها برای وقوع یک اتفاق بسیار مهم‌تر افزایش یابد.

كد خبر : ۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


آساره خبر: گفت‌وگوی تلفنی روسای جمهور ایران و آمریکا در حالی صدر اخبار جهانی را از آن خود کرده که سوالات فراوانی پیرامون آن مطرح است.

كد خبر : ۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


آساره خبر: استاندار لرستان گفت: بنده ظرفیت‌های، چالش‌ها و فرصت‌های استان لرستان را به خوبی می‌شناسم و با توجه به این شناخت کمر خدمت به مردم لرستان را بسته‌ام.

كد خبر : ۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


آساره خبر: وزیر کشور گفت: براساس بررسی‌های به عمل آمده ۸۰ درصد موضوعات چالش‌برانگیز در سایت‌ها و رسانه‌ها کنار رفته است چرا که رئیس‌جمهور با آرامش و اعتماد به مردم حرف می‌زند و دیگر کسی اطلاعات نابه‌جا و نادرست در رادیو تلویزیون نخواهد شنید.

كد خبر : ۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


آساره خبر: معاون وزیر امور خارجه با اشاره به تماس تلفنی اوباما با روحانی تصریح کرد تاریخ پرتنش با یک گفت‌وگوی تلفنی به روابط معمول برنمی‌گردد.

كد خبر : ۹۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


آساره خبر: شناسايي هزينه‌ها، محصولات و نحوه محاسبه متوسط هزينه‌ها در بودجه عملياتي که دولت در نظر دارد با رعايت آن بودجه سال آينده را تدوين کند، مشخص شد.

كد خبر : ۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


آساره خبر: حسین شریعتمداری نوشت: اگر درخواست مکالمه از سوی آقای روحانی بوده است، آیا نسبت دادن آن به آمریکایی‌ها با شعار «دولت راستگویان» در تناقض نیست؟! و چنانچه این درخواست از سوی آمریکایی‌ها بوده است، نشان‌دهنده آن است که دولت آمریکا حتی در حد و اندازه اعلام‌نظر درباره یک مکالمه تلفنی هم صداقت نداشته و قابل اعتماد نیست.

كد خبر : ۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


آساره خبر: پرسیدن که عیب نیست. مخصوصا از کسانی که «دانستن را حق مردم» می‌دانند! و طی سه دهه گذشته بارها بر این «حق» اصرار ورزیده‌اند.

كد خبر : ۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


آساره خبر: رئیس‌جمهور در ادامه سخنان خود با تقدیر از مردم شریف ایران، تصریح کرد: انتخابات ایران نگاه دنیا را به خود تغییر داده و فضای بسیار خوبی برای شنیدن پیام‌های بر حق جمهوری اسلامی ایران ایجاد شده است و برنامه‌هایی که در این سفر دنبال شد، فرصتی برای تبیین این مواضع بود.

كد خبر : ۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


آساره خبر: باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا امشب پس از گفتگو با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کاخ سفید گفت که آمریکا با چشمان باز وارد مذاکره هسته ای با ایران شده است و از نزدیک با تل آویو دراینباره مشورت خواهد کرد.

كد خبر : ۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


آساره خبر: سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مواضع رئیس‌جمهور در نیویورک و به‌خصوص نطقش در سازمان ملل مناسب و مقتدرانه بود، تأکید کرد: مکالمه تلفنی با اوباما باید به بعد از اقدامات عملی آمریکا موکول می‌شد.

كد خبر : ۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


آساره خبر: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: 1+5 بحث غنی‎سازی را بهانه کرده اند.

كد خبر : ۹۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


آساره خبر: بر اساس هماهنگی‌ها، اولین نشست مشترک دولت یازدهم و مجلس ساعت ۱۹ امشب در نهاد ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود.

كد خبر : ۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


آساره خبر: پلهای تاریخی لرستان که لقب حیرت انگیزترین پلهای تاریخی جهان را با خود یدک می کشند هفت سال است که در فهرست موقت ثبت جهانی درجا می زنند و در حالی که آثار با قدمت کمتر ثبت جهانی شده اند ولی هنوز نوبت ثبت به این میراث ارزشمند نرسیده است.

كد خبر : ۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


آساره خبر: فرماندهی نیروی انتظامی ازنا گفت:سارق کابل های برق شهرستان ازنا به دام پلیس افتاد.

كد خبر : ۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


آساره خبر: در حالی که محمد مرسی، رئیس جمهور اسلام گرای مصر سعی داشت تا در دوره کوتاه ریاست جمهوری خود اقدام به بهبود روابط با ایران کرده و به ویژه توجه خاصی به حوزه گردشگری نشان داده بود، دولت جدید مصر اعلام کرد تمامی تبادلات گردشگر با ایران را قطع می کند. دلیل این امر، «نگرانی های امنیتی» عنوان شده است.

كد خبر : ۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


آساره خبر: دکتر روحانی در این نشست با تاکید بر ضرورت همفکری و تعامل میان دولت و مجلس برای پیشبرد اهداف و آرمانهای کشور، گفت:  ارتباط بیشتر میدان دولت و مجلس کمک می کند تا ما با نظر و تحلیل واحدی نسبت به واقعیت های کشور و جهان نگاه کرده و برای حل مشکلات مردم قدم برداریم

كد خبر : ۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


آساره خبر: سفر برنامه‌ریزی شده رئیس جمهور آمریکا به مالزی به دلیل تعطیلی دولت واشنگتن، به تاخیر افتاد.

كد خبر : ۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


آساره خبر: مدیر کل یکی از ادارات استان، که باید هفت روز هفته در محل خدمتش به خلق الله خدمت کند یک پایش در محل خدمت است، یک پایش در محل زندگی و احتمالا پای سومی هم دارد که در سرزمین مادری است.

كد خبر : ۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


آساره خبر: گزارش‌های میدانی رسانه‌های آمریکایی از وضعیت این کشور پس از تعطیلی دولت فدرال حاکی از آن است که مردم در وضعیت شوک و حیرانی به سر می‌برند.

كد خبر : ۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


آساره خبر: بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان در نامه ای از استاندار لرستان خواست فارغ از هرگونه سیاسی کاری و جناح بندی به خدمت خالصانه و انقلابی به مردم لرستان مشغول شود.

كد خبر : ۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


آساره خبر: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اگر وزارت نیرو دستور توقف سدسازی را کتبا پس نگیرد، چیت چیان اولین وزیری خواهد بود که در دولت یازدهم استیضاح می شود.

كد خبر : ۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


آساره خبر: دكتر محمد جواد ظريف وزير امور خارجه جمهوري اسلامي ايران نتايج سفر حجت الاسلام و المسلمين روحاني و هيات همراه به نيويورك را به منظور شركت در شصت و هشتمين نشست ساليانه مجمع عمومي سازمان ملل تشريح كرد.

كد خبر : ۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


آساره خبر: نمایندگان و مشاوران کنگره آمریکا گفتند: مجلس سنا پیش از برگزاری نشست ۱+۵ و ایران که ۱۵ و ۱۶ اکتبر در ژنو برگزار می‌شود طرح تحریم‌های جدید علیه ایران را مورد بررسی و تصویب قرار نخواهد داد

كد خبر : ۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


آساره خبر: استان لرستان همواره در یکی از رده های بالای جدول استان های پر آب کشور قرار دارد، سالانه میلیاردها متر مکعب آب از این استان خارج می شود تا همچنان پای لرستان در تمام بخش های کشاورزی و صنعت لنگ بماند.

كد خبر : ۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


آساره خبر: وزیر امور خارجه کشورمان گفت: به مردم قول می‌دهم کار جدید و پرفراز و نشیبی را که آغاز کرده‌ایم به سمت حل مشکل همراه با حفظ حقوق مردم همراه شود.

كد خبر : ۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


آساره خبر: رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه رسم آمریکایی‌ها این است که وقتی هر کسی را می‌کشند، بلافاصله وی را به عنوان بیمار روانی معرفی می‌کنند، گفت: بیمار روانی سران کاخ سفید هستند که دم دست‌ترین اقدام برای آن‌ها کشتن انسان‌هاست

كد خبر : ۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


آساره خبر: سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: پرونده احمدی‌نژاد در خصوص دانشگاه ایرانیان تکمیل شده و به دادسرای تهران می‌رود.

كد خبر : ۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


آساره خبر: فرماندار ازنا در واکنش به اقدام اخیر وزارت نیرو مبنی بر توقف سدسازی در لرستان تاکید کرد: توقف سدسازی در لرستان قابل اجرا نیست.

كد خبر : ۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


آساره خبر: فائزه هاشمی  در مجمع زنان اصلاح‌طلبان مشهد مقدس که در محل دفتر این مجمع برگزار شد، اظهار کرد: از یک مسئله اظهار تاسف دارم که زنان حزب کارگزاران در مشهد مقدس فعال نیستند.

كد خبر : ۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


آساره خبر: حجت الله سوری با اشاره به تلاش های لابی صیهونیسم برای منزوی کردن کشورمان، نظام جمهوری اسلامی رادر  شرایط اقتدار و قدرت دانست.

كد خبر : ۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


آساره خبر: خاتمی البته به دلایل کاملا روشن توضیح نمی‌دهد که چرا اولا ادعای گفت‌وگوی تمدن‌ها سر از لابی‌ها با اتاق‌فکرهای آمریکایی- صهیونیستی و ملاقات‌های مخفیانه درآورد و ثانیا چرا اساسا بی‌اعتبار شد؟

كد خبر : ۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


آساره خبر: هفتمین مراسم مشترک دانش آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز (شنبه) با حضور حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا، در دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد.

كد خبر : ۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴


آساره خبر: وزارت نیرو در اقدامی قابل تامل و تعجب برانگیز به دنبال قطع نان سفره لرستانی ها است.

كد خبر : ۱۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴


آساره خبر: مسئول جدید دبیرخانه هیئت هسته کرسی‌های آزاد اندیشی دانشگاه لرستان از موافقت این هیئت با برگزاری کرسی آزاد اندیشی با عنوان «انتخابات سال 92 رویدادی در مسیر انقلاب» در 23 مهر ماه خبر داد.

كد خبر : ۱۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴


دولت چندی پیش با تشکیل کمیته ای به دستور رئیس جمهور تلاش کرد ضمن بازتر کردن فضا برای نقد اقدامات خود، شکایات دولت گذشته را از رسانه ها و افرادی که صرفا به نقد منصفانه دولت پرداخته اند، پس بگیرد، در این راستا 50 شکایت از 16 رسانه که توسط دولت احمدی نژاد انجام شده بود از سوی معاونت حقوقی ریاست جمهوری و با دستور دکتر حسن روحانی بازپس گرفته شد.

كد خبر : ۱۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۶


حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در حکمی محمد شریعتمداری را به سمت «معاون اجرایی رییس جمهور» منصوب کرد.

كد خبر : ۱۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۶


رئیس کل دادگستری لرستان در بازدید از زندان های مرکزی، بند نسوان و کانون اصلاح و تربیت شهرستان خرّم آباد: مسئله فقر بدترین درد جامعه است.

كد خبر : ۱۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان از وجود 6 واحد صنعت سبز ملی در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


بیش از هزار نخبه جوان برتر دانشگاهی در گفت و شنودی 2 ساعته با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به بیان دیدگاه ها و دغدغه های خود پرداختند و از زبان ایشان با ضرورتها و ظرافتهای «استمرار پیشرفت پرشتاب و درون زای علمی»، به عنوان عامل اصلی دست یابی ایران به قله های رفیع «پیشرفت و اقتدار و آبادنی» آشنا شدند.

كد خبر : ۱۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


استاندار لرستان گفت: زمینه سازی برای توسعه و تقویت نهادهای فرهنگی و مراکز مذهبی، علمی و آموزشی از جمله اولویت های کاری و اجرایی در استان لرستان است.

كد خبر : ۱۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


روزهای شیرین پس از فصل انتخابات بین گروه‌های خوشحال از پیروزی روحانی، به تدریج جای خود را به فضای واقعی‌تر در رقابت‌های سیاسی می‌دهد. بعدها روشن خواهد شد که روحانی به کدام گروه و حلقه سیاسی نزدیک‌تر خواهد بود، ولی از هم‌اکنون نشانه‌هایی از این رقابت‌ها آشکار شده است.

كد خبر : ۱۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


سوءاستفاده از برخی تسهیلات ازدواج آسان، عدم وحدت رویه مسئولان و دستگاه‌ها در ترویج ازدواج آسان، تعیین اولویت مشکلات اقتصادی یا فرهنگی، تأثیر دوستی‌های خیابانی و اینترنتی بر سرانجام ازدواج، از اهم موضوعات مطرح شده در مناظره امروز بود.

كد خبر : ۱۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


این را باید به‌ عنوان یک واقعیت پذیرفت که ایران امروز یک قدرت ملی و منطقه‌ای است و در اوج اقتدار ملی و اقتدار نظامی است. آنچه دشمن را مجبور کرده پای میز مذاکره بیاید قدرت ملت و مقاومت ستودنی آن است.

كد خبر : ۱۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


علی لاریجانی، درمورد سپاه پاسداران می گوید: در مورد نقش سپاه در اقتصاد ایران اغراق شده است، سپاه پاسداران دارای فن آوری‌ هست که می تواند تونل بکند و در آن لوله نفت و لوله گاز کار گذارد ولی ما پتروشیمی داریم، ذوب آهن داریم که آنها با آن رابطه‌ای ندارند.

كد خبر : ۱۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


در آستانه از سرگیری مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۵+۱، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژيم صهيونيستي بار ديگر به فرافکني درباره ايران پرداخت.

كد خبر : ۱۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


استاندار لرستان گفت: حفظ نظام و اطاعت از مقام معظم رهبری و تلاش در جهت تامین امنیت، رفاه و آرامش مردم، مهم ترین خواست و پیام شهدا در طول انقلاب اسلامی بوده است.

كد خبر : ۱۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


۶۹ روز و یا به‌ عبارتی ۹۹۰۰۰ ساعت و ۳۶۰ دقیقه از آغاز به کار دولت تدبیر و امید می‌گذرد و حاصل تلاش دولت یازدهم تاکنون انتخاب ۱۵ استاندار بوده است.

كد خبر : ۱۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


حجت الاسلام متقی نیا در خطبه های این هفته نماز جمعه در خرم آباد گفت: هفته سرنوشت سازی را در پیش رو داریم که به مناسبت روز عرفه و عید سعید قربان، هفته نیایش و دعا نام  گذاری شده است.

كد خبر : ۱۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


وام ازدواج یکی  از تسهیلات دولت برای تشویق جوانان به امر ازدواج است. اما این طرح نیز در یکی دو سال گذشته با بن بست مواجه شد و بسیاری از زوج های جوان همچنان در صف انتظار برای دریافت وام ازدواج هستند.

كد خبر : ۱۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


جيم يونگ كيم رييس بانك جهاني در اشاره به شكست سياسي در حل بن بست مالي و افزايش سقف بدهي هاي آمريكا، هشدار داد اين كشور به سوي خطر پيش مي رود.

كد خبر : ۱۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س)، درباره اظهارات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی درباره رابطه با آمریکا از نگاه امام خمینی، اعلام کرد: اظهارات هاشمی در حذف شعار مرگ بر آمریکا حساسیت ها را برانگیخت. اظهار‌نظر شخصی ربطی به موسسه ندارد.

كد خبر : ۱۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت کنگره عظیم حج، فرا رسيدن موسم حج را عيد بزرگ امت اسلامي و فرصتی معجزه‌گر برای علاج آسیب‌پذیری‌های دنیای اسلام خواندند.

كد خبر : ۱۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


دور جديد مذاكرات ايران با كشورهاي عضو گروه ۱+۵ شامل آمريكا، روسيه، انگليس، فرانسه، چين و آلمان از ساعت ۹ و ۳۰ دقيقه صبح به وقت محلي در محل دفتر اروپايي سازمان ملل متحد در ژنو سوئيس آغاز مي شود.

كد خبر : ۱۰۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


کنفرانس خبری محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان برگزار شد.

كد خبر : ۱۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۴


جلسه ارتقاء پیشگیری از فساد اداری باحضور انصاری مدیر کل سازمان بازرسی استان لرستان و اعضای هیاتهای بازرسی منطقه 4 کشور در خرّم آباد به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان برگزار گردید.

كد خبر : ۱۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۶


استاندار لرستان با تاکید بر لزوم حضور و مشارکت بخش خصوصی در عرصه های مختلف اقتصادی استان، گفت: براساس آمارهای بانک مرکزی، درآمد هر فرد در لرستان سالانه سه میلیون و 140 هزار تومان است که این رقم در کشور با شش میلیون و 800 هزار تومان دو برابر سرانه درآمدی این استان است.

كد خبر : ۱۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۶


شبکه تلويزيوني سي‌ان‌ان آمريکا در گزارشي به دلايل رد عضويت عربستان در شوراي امنيت با وجود تلاش‌هاي گسترده‌اي که براي کسب اين کرسي به عمل آورده بود، پرداخت.

كد خبر : ۱۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


نماینده الیگودرز در مجلس گفت: عملیات اجرایی فاز اول راه‎آهن ازنا- الیگودرز- اصفهان آغاز خواهد شد.

كد خبر : ۱۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


عضو کمیسیون تحول اقتصادی مجلس گفت: دولت در خصوص حذف یارانه ثروتمندان اختیار دارد و نیاز به مصوبه مجلس ندارد، اما باید منتظر بود تا گزارش کمیسیون ویژه در این خصوص در صحن بررسی شود.

كد خبر : ۱۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


جمعی از زنان فعال عرصه های اجتماعی و سازمان های غیر دولتی زنان در خصوص انتقال موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) بیانیه ای صادر کردند.

كد خبر : ۱۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: حذف یارانه ۳ دهک پردرآمد امروز در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصویب شد.

كد خبر : ۱۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


رئيس سازمان بازرسي کل کشور گفت: حکم قطعی در خصوص پرونده 3 هزار ميلياردي صادر شده و ماموريت من در این پرونده به پايان رسيده است.

كد خبر : ۱۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به این مطلب که بحث ارتباط با آمریکا یک بحث ملی و از سیاست‌های در اختیار مقام معظم رهبری است، گفت: مطرح کردن این مسائل در رسانه‌ها و روزنامه‌ها نتیجه و حاصلی نخواهد داشت.

كد خبر : ۱۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


رييس گروه سوسياليست هاي پارلمان اروپا با تاكيد بر اين كه تحريم ها عليه ايران بايد پايان يابد، گفت: پارلمان اروپا علاقه مند به پايان اين تحريم ها است و اميدواريم تا چند ماه آينده تحريم ها عليه ايران پايان يابد.

كد خبر : ۱۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


«دوستانم می‌گویند: نگاه مادرت آرامش بخش است آرزو داشتم چهره مادرم را ببینم ولی باز هم راضی‌ام به رضای خدا.»

كد خبر : ۱۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


رئیس جمهور سوریه با اشاره به اینکه برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سوریه مانعی نمی‌بیند، تاکید کرد که افراط گرایی از چند دهه پیش در سوریه وجود داشت اما پس از حمله آمریکا به افغانستان و عراق، بیش از پیش شدت گرفت.

كد خبر : ۱۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه اصلاح‌طلبان خوشحال باشند با آمدن روحانی فضای گذشته از بین رفته، گفت: اصلاح‌طلبان بر اثر تجربیات 16 سال گذشته به اعتدال گرایش پیدا کردند.

كد خبر : ۱۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


این روزها که صحبت از محرمانه ماندن و یا محرمانه باقی نماندن مذاکرات ژنو بسیار داغ است، گویی رسانه‌های داخلی باید اثبات کنند که خود و مخاطبانشان، نامحرم نیستند.

كد خبر : ۱۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


وزیر انرژی انگلیس روز گذشته از تصمیم دولت این کشور برای فراهم آوردن امکان شروع مجدد فعالیت میدان گازی مشترک ایران و انگلیس تحت عنوان " رهوم" در دریای شمال خبر داد.

كد خبر : ۱۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


استاندار لرستان گفت: یکی از اقدامات مهم و اثرگذار شهردای و شورای اسلامی شهر خرم آباد، تلاش در راستای ایجاد و تامین منابع درآمدی و مالی پایدار  و  مولد با هدف توسعه و بهینه سازی خدمت رسانی به شهروندان باشد.

كد خبر : ۱۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


پیکر سید مصطفی را در آب فرات غسل دادند و در ایوان طلای مرقد حضرت امیر (ع) دفن نمودند. نقل است که امام پس از شهادت وی به همسر بزرگوارشان فرمودند:...

كد خبر : ۱۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


دولت در بخشنامه جدیدی اعلام کرد، غیر از گندم که همچنان ارز ۱۲۲۶ تومانی می گیرد، سایر کالاهای اساسی از جمله روغن خام، شکر، برنج، کره، شیر خشک و نهاده های دام و طیور (جو، ذرت و کنجاله سویا) ارز بر اساس نرخ مصوب قانون بودجه سال جاری می گیرند.

كد خبر : ۱۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۳


نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه مقام معظم رهبری درباره معاون اولی مشایی در دولت دهم گفت: به بنده گفته شد مفاد این نامه تا کنون اجرا نشده و شما آن را با مردم در میان بگذارید و بنده هم‌‌ همان پیام را انجام دادم.

كد خبر : ۱۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۳


"سعیدمیر" سرپرست واحد جهاد دانشگاهی علمی-کاربردی استان لرستان؛ جوان ترین مدیر این مجموعه در استان، در مصاحبه ی اختصاصی با سفیر افلاک فعالیت های علمی و آموزشی این مرکز را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۳


حجت الاسلام قاسم متقی نیا با اشاره به سالروز شهادت شهید حسین فهمیده گفت: دشمن از حسین فهمیده‌ های ما هراس دارد زیرا ایران اسلامی حسین فهمیده‌ های زیادی را تربیت کرده است.

كد خبر : ۱۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


وزیر خارجه آمریکا قرار است روز پنج‌شنبه با هدف مذاکره با سران مجلس سنا بر سر لایحه افزایش تحریم‌های ایران، به کنگره برود.

كد خبر : ۱۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


رئیس مجلس شورای اسلامی یکی دیگر از مصوبات دولت دهم را ملغی‌الاثر اعلام کرد.

كد خبر : ۱۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی هرگونه اظهارات مداخله جویانه را در حوزه های انتخابی دیگر محکوم و همه نمایندگان استان لرستان را برای جذب تصمیمات بیشتر در راستای محرومیت زدایی به تعامل و دوری از اختلافات داخلی فراخواند.

كد خبر : ۱۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


مدير کل نهاد کتابخانه‌ هاي عمومي لرستان با اشاره به بدهي 2 ميليارد توماني شهرداري‌ ها به کتابخانه‌ ها بر ضرورت اجراي قانون پرداخت نيم درصد درآمد شهرداري به کتابخانه‌ هاي لرستان تأکيد کرد.

كد خبر : ۱۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


استاندار لرستان با اشاره به کاهش میزان اعتبارات ملی استان در سال جاری نسبت به سال گذشته، گفت: با هدف زمینه سازی برای افزایش سهم استان از اعتبارات ملی، ستاد ویژه پیگیری اعتبارات ملی در استان تشکیل شده است.

كد خبر : ۱۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


رئیس‌جمهور با بیان اینکه ناچاریم بیش از ۷ میلیون تن گندم وارد کنیم، تأکید کرد: دولت همه توان خود را برای احیای کشاورزی بکار خواهد بست.

كد خبر : ۱۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


" مسئول سياست خارجي اتحاديه اروپا" در سخناني در موسسه تحقيقاتي "وودرو ويلسون" در واشنگتن، اظهاراتي را در خصوص تعامل و گفتگو با ايران براي حل مسئله هسته اي ارائه کرد.

كد خبر : ۱۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


اعلام اموال رؤسای جمهوری، معاونین، وزرا و اقوام درجه یک آنها، یکی از اصول قانون اساسی است که بر اساس آن مسئولان در برابر این علامت سوال قرار می‌گیرند که «از کجا آورده‌اید؟»

كد خبر : ۱۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان سلسله انفجارات تروریستی اخیر عراق را بشدت محکوم کرد.

كد خبر : ۱۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


شنبه این هفته، اخبار رسانه ها بوی خون به خود گرفته بود و مردم ایران بار دیگر در شهادت ۱۴نفر مرزبان بسیار متاثر شدند. ۱۴ نفری که فقط قربانی دفاع از امنیت کشور خود شدند. حدود ۳۰ ساعت بعد، گروهک تروریستی موسوم به «جیش العدل» با انتشار بیانیه ای در صفحه اینترنتی خود، مسئولیت این عملیات تروریستی را برعهده گرفت.

كد خبر : ۱۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


استاندار لرستان گفت : پروژه مسکن مهر از جمله سرمایه های ملی کشور محسوب می شود که عملیات اجرایی و تکمیل این واحدهای مسکونی باید شتاب بیشتری به خود بگیرد.

كد خبر : ۱۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


باراک اوباما، رييس‌جمهور آمريکا روز دوشنبه با بنيامين نتانياهو، نخست وزير اسراييل درباره ايران گفتگو کرد.

كد خبر : ۱۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


برخی از پزشکان، به‌رغم اینکه می‌دانند مردم در ایران بیش از آنچه از جیب خود باید بپردازند، می‌پردازند و دیگر آهی در بساط ندارند اما باز هم زیرمیزی را روی میز می‌گیرند.

كد خبر : ۱۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران چهارشنبه شب در جمع ایرانیان مقیم آفریقای جنوبی گفت: حضور هوشمندانه مردم در انتخابات ریاست جمهوری سبب شده است که شرایط ما در دنیا به شکل قابل توجهی عوض شود.

كد خبر : ۱۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


حاشیه های برگزاری مسابقات جهانی کشتی پهلوانی در خرم آباد.

كد خبر : ۱۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


این گزارش نگاهی است به مواضعی که مقامات آمریکایی از اوان شکل‌گیری انقلاب اسلامی تا کنون در قبال دولت و ملت ایران اتخاذ کرده‌اند.

كد خبر : ۱۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


تلاش دولتمردان آمریکایی، تمامی سناتورهای حاضر در این جلسه چند ساعته که پشت درهای بسته برگزار شد را متقاعد نکرد ولی این احتمال که کمیته بانکداری سنای آمریکا هفته آینده و هم زمان با برگزاری نشست ایران و گروه ۱+۵ در ژنو، اقدام به تهیه پیش نویس تحریم‌های جدید کند، به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش یافته است.

كد خبر : ۱۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


معاون پارلمانی وزیر امور خارجه از احتمال اعزام هیاتی به پاکستان برای بررسی حادثه سراوان خبر داد و تصریح کرد: وزارتخانه های کشور و امور خارجه در این خصوص تصمیم گیری می کنند.

كد خبر : ۱۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


تكليف "شعار مرگ بر آمريكا" را روش دولتمردان آمريكائي در مذاكراتي كه با هيأت ايراني خواهند داشت و از طريق برخوردي كه با واقعيت‌هاي موجود در روابطشان با ايران خواهند كرد، روشن خواهد نمود

كد خبر : ۱۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه روز ملی مبارزه با استکبار در دیدار پرشور هزاران نفر از دانشجویان و دانش آموزان، با بیان تحلیلی مهم از ریشه های دشمنی استکبار با ملت ایران ضمن اعلام حمایت جدی و محکم از مسئولان پرتلاش مذاکرات جاری تأکید کردند[...]

كد خبر : ۱۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


امام خميني(ره) در بخشي از بيانات خود در برخورد با آمريکا مي‌فرمايند: آمريكا دشمن شماره يك مردم محروم و مستضعف جهان است. آمريكا براي سيطره سياسي و اقتصادي و فرهنگي و نظامي خويش بر جهان زير سلطه، از هيچ جنايتي خودداري نمي‌نمايد. او مردم مظلوم جهان را با تبليغات وسيعش كه به وسيله صهيونيسم بين‌الملل سازماندهي مي‌گردد، استثمار مي‌نمايد

كد خبر : ۱۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


سردار عزیز جعفری در کتاب «کالک‌های خاکی» به جریان تسخیر لانه جاسوسی اشاره می‌کند و می‌نویسد: مهمتر از این‌ها تعبیری بود که امام خمینی از حرکت ما داشت. ایشان از تسخیر لانه جاسوسی امریکا با عنوان «انقلابی بزرگ‌تر از انقلاب اول» یاد کرد.

كد خبر : ۱۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


آقا روح الله شبانه در خانه مسکونی خود در قم دستگیر و پس از انتقال به تهران، به ترکیه تبعید شدند.

كد خبر : ۱۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه ملت ایران پرورش یافته مدرسه بزرگ انقلاب است، گفت: این خیال باطلی است که آمریکا تصور کند ملت بزرگ ایران با افزایش تحریم‌ها ایران تسلیم می‌شوند.

كد خبر : ۱۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


یوم الله 13آبان امسال در خرم آباد با حواشی زیادی روبرو بود. برخی از این حواشی به شرح ذیل است:

كد خبر : ۱۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


9 روز دیگر وعده رئیس جمهور برای تغییر در معیشت مردم و ارائه آمارها و برنامه ها و راهکار ها به پایان می رسد، در 91 روز گذشته در حوزه اقتصادی چه اتفاقی رخ داده است؟

كد خبر : ۱۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


وزارت امور خارجه آمريکا به راهپیمایی روز گذشته در ایران در سالگرد تسخیر لانه جاسوسی در روز 13 آبان واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


ˈراین هولد لوپاکتاˈ قائم مقام وزارت امور خارجه اتریش، ایران را ˈباثبات ترین کشور منطقهˈ معرفی کرد.

كد خبر : ۱۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


رییس کل دادگستری استان لرستان: حداقل استفاده از دفاتر دیوان عدالت اداری در استانها رفع مشکلات قضایی مردم است.

كد خبر : ۱۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


وزیر امور خارجه کشورمان با تاکید بر نقش فرهنگ به عنوان توانمند ساز و محرک برنامه توسعه براى دوران پس از سال ٢٠١٥، ایده "هم افزایى فرهنگى" را مطرح کرد.

كد خبر : ۱۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


دکتر ˈسیدعباس عراقچیˈ معاون وزیر امور خارجه و عضو تیم مذاکرات هسته ای ایران تاکید کرد که مذاکرات ژنو، محکی برای سنجش گروه 1+5 است.

كد خبر : ۱۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


در جلسه روز گذشته شورای رقابت که بدون حضور نعمت زاده انجام شد، قیمت گذاری بر اساس ارز آزاد و افزایش قیمت‌ها منتفی شد.

كد خبر : ۱۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


مذاکرات هسته اي راه طولاني است که گردنه هاي سخت و پيچ هاي تندي دارد و بايد پاي ميزمذاکره آن را طي کرد و البته نبايد فراموش کرد که روز اول قرار نيست همه خواسته هاي ما را دو دستي به ما تقديم کنند ما بايد از درون قوي باشيم تا «بچه هاي خودمان» بتوانند آن ها را مجاب به رفتاري منطقي کنند

كد خبر : ۱۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


در دو سالگی به مریضی سخت دچار شدم و تب و لرز شدیدی داشتم، در یک روز زمستانی و برفی که مصادف با عاشورا بود مادرم مرا به دوش کشید و  به میدان پشت بازار خرم آباد برد و مرا به گِلی که برای عزای امام حسین (ع) آماده کرده بودند انداخت و از آن زمان تا به حال خدا رو شکر یک بار هم مریض نشده ام .من ارادت خاصی به امام حسین(ع) دارم.

كد خبر : ۱۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


سئوال اساسی که پس از اعلام مواضع متفاوت و گاها متضاد مقامات ايراني و غربي بر سر مسئله تعليق به ذهن متبادر مي‌شود اين است که روند اخیر مذاکرات چگونه پيش‌ خواهد رفت و کشورهاي غربي اين بار چه پيشنهادي را بر سر ميز مذاکره قرار می‌دهند؛ در واقع خروجی نهایی و توافق‌نامه این دور از مذاکرات کشورمان با 1+5 شامل چه مفادی خواهد بود؟ و آیا "طرف‌هاي غربي فهميده‌اند که ايران از تجربه گذشته خود درس گرفته و ديگر حاضر به تعليق کامل غني‌سازي نيست."

كد خبر : ۱۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۷


سخنگوی وزارت امور خارجه آلمان با اعلام اینکه گیدو وستروله وزیر امورخارجه این کشور لحظاتی قبل به منظور شرکت در مذاکرات هسته ای ژنو 2 عازم سوئیس شده است،گفت:به عنوان یکی از کشور های طرف مذاکره با ایران نسبت به دستیابی به توافق در نشست امروز (جمعه) امیدوار هستیم.

كد خبر : ۱۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۷


مهمترین تحولات سوریه طی روز گذشته را باید در خودکشی شماری از اعضای جبهه النصره در تلعرن، حمله خمپاره‌ ای به حرم حضرت زینب (س) و رد اتهامات آمریکا درباره سلاح‌های شیمیایی سوریه توسط روسیه ملاحظه کرد.

كد خبر : ۱۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


رئیس‌جمهور با بیان اینکه به زبان و عمل به طرف‌های مذاکره کننده گفته‌ایم که به هیچ عنوان تهدید، تحریم، تحقیر و تبعیض جواب نخواهد داد، گفت: ایران در برابر تهدید هیچ قدرتی سر تعظیم فرود نیاورده و نخواهد آورد.

كد خبر : ۱۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


اتحادیه اروپا برغم تلاش امریکا و برخی قدرت غربی برای توافق با ایران در زمینه برنامه هسته ای، بار دیگر سیاست نخ نما و شناخته شده ی ˈچماق و هویچˈ را در پیش گرفته و با سلاح زنگ زده تحریم درصدد امتیاز گرفتن از تهران و تقابل با واشنگتن است.

كد خبر : ۱۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


اگر هم اتفاق مثبتی در نظام بانکی رخ داده به دلایلی خارج از دستورات و سیاست‌های تدوین شده برای این بخش بوده است....

كد خبر : ۱۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


روزنامه ˈواشنگتن پستˈ نوشت: معامله هسته ای با ایران موازنه کنونی قدرت در منطقه را تغییر خواهد داد و این امر بسیاری از ایفاگران نقش در منطقه از جمله عربستان و اسرائیل را که از وضعیت موجود راضی هستند، نگران کرده است.

كد خبر : ۱۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


بی‌بی‌سی فارسی که در ایام فتنه88، به تریبون رسمی فتنه‌گران و بدخواهان جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده بود تا با شعله‌ ور کردن آتش فتنه، اهداف تجزیه‌ طلبانه و فتنه‌ انگیزی خود را دنبال کند، دوباره تمام‌ امکانات رسانه‌ای خود را برای حمایت از فتنه‌گران بسیج کرده است.

كد خبر : ۱۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


کا‌ترین مارگارت اشتون، بارونس اشتون اوآپهولاند معروف به «کتی اشتون» متولد ۲۰ مارس ۱۹۵۶ است.

كد خبر : ۱۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


داستان از آن زمان شروع شد که: شبی عقیل به عنوان مهمان بر برادرش علی (ع) در کوفه وارد شد.

كد خبر : ۱۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


رژیم صهیونیستی و دوستان آنها یعنی منافقین، از سفر دکتر ظريف به ايتاليا به خشم آمدند.

كد خبر : ۱۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


«دلالی برای تیم ملی» اتهامی است که امروز عادل فردوسی‌پور را به مجلس کشاند. گویا سخنان یکی از مربیان مشهور در خصوص عادل فردوسی‌پور، کمیسیون اصل نود را قانع کرده که این مجری مشهور را برای ادای پاره‌ای توضیحات به مجلس فرا بخواند!

كد خبر : ۱۳۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


شاید آنچه بیش از هر دلیل دیگری سبب شد بیشترین رای مردم به سبد آقای روحانی ریخته شود وعده‌ی امید و تدبیر 100 روزه ایی  بود که وی در زمان تبلیغات انتخاباتی به مردم ارائه داد.

كد خبر : ۱۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


شاید آنچه بیش از هر دلیل دیگری سبب شد بیشترین رای مردم به سبد آقای روحانی ریخته شود وعده‌ی امید و تدبیر 100 روزه ایی  بود که وی در زمان تبلیغات انتخاباتی به مردم ارائه داد.

كد خبر : ۱۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


رژيم صهيونيستي هم اکنون حتي دچار بدگماني افراطي نسبت به دولت آمريکا در بخش هاي راديکالي خود است. بنابراين بايد به اين نکته تأکيد کرد که در اين چارچوب اين گروه در پي ايجاد فضاي مناسب براي بر هم زدن رويکردهاي تعامل مسالمت آميز و موثر در حل منازعات منطقه اي و بحران موجود است

كد خبر : ۱۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي صبح روز چهارشنبه در اجتماع پر شکوه دهها هزار نفر از فرماندهان بسيج، بسيج را مظهر ثبات، افتخار و ابهت نظام اسلامي برشمردند

كد خبر : ۱۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


در دادگاه قرار است به 9 شکایتی که از احمدی‌نژاد به قوه قضائیه رسیده، رسیدگی شود. اولین بار چند روز بعد از انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر بود که پایگاه اطلاع‌رسانی دولت پیشین با انتشار خبری، از احضار احمدی‌نژاد به دادگاه خبر داد و با لحنی اعتراضی آن را پاداش خدمات وی تعبیر کرد.

كد خبر : ۱۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


محبوبه قویدل حیدری یکی از بانوان اسوه همایش "طلایه داران ایثار" با اشاره به تنوع موجود در برنامه های بسیج اظهار داشت: در بسیج برای هر قشری برنامه های بسیار مفید و متنوعی پیش بینی شده است و با استفاده از پتانسیل های موجود در این نهاد می توان پله های ترقی را راحت تر پیمود وی مهم دلیل موفقیت خود را استحکام اراده و تلاش خستگی ناپذیر دانست .

كد خبر : ۱۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی در خطبه های این هفته نماز جمعه: یکی از علل ماندگاری نهضت عاشورا ایثار و فداکاری امام حسین (ع) و یارانش بود.

كد خبر : ۱۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


امروزه مداحی وارد فاز جدیدی شده است. مداحی اهل بیت که زمانی سبک خاص خود را داشت و شاعران مداح خود مرثیه خوان هم بودند، اینک تبدیل شده است به سیستم و دستگاه پیچیده ای. یکی باسبک و سیاق خودش شعر و ترانه می آفریند. دیگری با سبک و روش خویش به تصنیفی موزون تبدیلش می کند و یکی دیگر با صدای تصنعی اش آن را ادا می کند.

كد خبر : ۱۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


رئیس‌جمهور با ارسال نامه‌ای به مقام معظم رهبری، دستاوردهای قطعی توافق اولیه ایران با گروه ۱+۵ را به محضر ایشان و ملت شریف ایران تبریک گفت.

كد خبر : ۱۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


وزیر امورخارجه کشورمان گفت: اوایل یا اواسط دیماه وارد مذاکره خواهیم شد و ۶ ماه برای مذاکره فرصت داریم، قرار است این مذاکرات ظرف یکسال به مرحله اجرایی برسد.

كد خبر : ۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به‌ معنای تأیید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای باز نشر می‌شود.

كد خبر : ۱۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


حمله حسن روحانی به دولت دهم البته با تاییدات مجریان صدا و سیما نیز همراه شد تاجایی که محمدرضا شهیدی فر درباره بازگشایی خانه سینما به رییس جمهور خاطرنشان کرد: به جز خانه سینما خانه‌های دیگری هم هستند که مرم منتظر بازشدن در آن‌ها هستند!

كد خبر : ۱۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


بیانیه پیشتازان رجعت به حجاب برتر، بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان.

كد خبر : ۱۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


در جریان انتخابات هیئت مدیره جدید بنیاد آزادی، رشد و آبادانی ایران (باران)، محمدرضا عارف معاون اول دولت اصلاحات انصراف خود را از حضور در این بنیاد اعلام و راه خود را از «محمد خاتمی» جدا کرد.

كد خبر : ۱۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


وزیر امور خارجه با حضور در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به تشریح توافقنامه ژنو پرداخت.

كد خبر : ۱۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


گفته شده بود که یکی از دلایل اصلی مخالفت فرانسه با امضای توافقنامه در نشست پیشین ژنو، بی اطلاعی از مذاکرات محرمانه تهران - واشنگتن بوده است. اما لوران فابیوس- وزیر امور خارجه فرانسه، روز سه شنبه اعلام کرد: فرانسه از ابتدا از طریق جان کری- وزیر امور خارجه آمریکا، در جریان مذاکرات محرمانه قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


وزیر خارجه امارات متحده عربی امروز ظهر برای دیدار با مقامات جمهوری اسلامی ایران به تهران سفر می کند.

كد خبر : ۱۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۷


رئیس سازمان بسیج دانشجویی از آمادگی این سازمان برای برگزاری مناظره در محیط دانشگاه بین رئیس‌‌جمهورهای دولت دهم و یازدهم خبر داد.

كد خبر : ۱۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۸


شهر ژنو این روزها به کانون مذاکرات بین المللی تبدیل شده که قرار نتیجه آن ها، قرار است تأثیری بسیار تعیین کننده بر آینده منطقه خاورمیانه بر جای بگذارد: از مذاکرات هسته ای ایران گرفته، تا مذاکرات صلح سوریه. در این میان، برخی از تحلیلگران به ارتباط این دو مذاکرات با هم و تأثیراتی که توافق هسته ای ایران بر صلح در سوریه بر جای خواهد گذاشت سخن می گویند.

كد خبر : ۱۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۸


از سال 89 بود که زمزمه های بدهکاری دولت دهم به سازمان تامین اجتماعی بلند شد و اخباری مبنی بر عدم...

كد خبر : ۱۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۸


دکتر حسن روحانی؛ رئیس جمهور کشورمان،در گفتگو با روزنامه فايننشال تايمز گفت: تهران مصمم به حفظ غني‌سازي براي مقاصد صلح‌آميز است.

كد خبر : ۱۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: نمایندگانی که به دنبال عزل و نصب مدیران هستند آیا همین اندازه که برای عزل و نصب مدیران وقت می گذارند برای تصویب قوانین، وقت می گذارند که مشکلی از مردم را حل کنند.

كد خبر : ۱۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


دادگاه تجدید نظر اروپا حکم لغو تحریم شرکت فولمن را تایید کرد.

كد خبر : ۱۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


فرمانده سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: فرهنگ بسیجی دستاورد علمی کشور را رقم زد و ورود این نیروی مردمی به عرصه های علمی و فناوری های جدید موجب شده که امروز ایران در سطح جهانی و بین المللی بدرخشد .

كد خبر : ۱۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


هدایای محمود احمدی‌نژاد در دولت های نهم و دهم، ابتدا در زیرزمین ساختمان دفتر رئیس‌جمهور نگهداری می شد. اما بعدها مقداری از این هدایا را به نفع بهزیستی در معرض فروش قرار دادند و اطلاع دقیقی از مابقی هدایا وجود ندارد.

كد خبر : ۱۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


رئیس هیئت اعزامی پارلمان ایران به لبنان، با اشاره به دیدار این هیئت با سید حسن نصرالله گفت که وی از توافق ژنو خوشحال بود.

كد خبر : ۱۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


نسخه‌اي که کاخ سفيد از جزئيات متن توافقنامه ايران و گروه ۱+۵ منتشر کرده است با نسخه وزارت امور خارجه ايران تفاوت فاحشي دارد.

كد خبر : ۱۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


اگر انرژی هسته ای یک تهدید است علیه جهان ، پس هیچ کشوری حق ندارد به این سلاح دست پیدا کند.

كد خبر : ۱۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


رییس کل دادگستری لرستان در کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری استان، اظهار داشت: دو عامل از جمله حمایت از مالکیت های معنوی و موانع خارجی منجر به کاهش رتبه کسب و کار در کشور و به ویژه در استان لرستان شده است.

كد خبر : ۱۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


رویترز نوشت: اسراييل که به خاطر شکست، در شکل‌دادن به توافق هسته‌اي قدرت‌ها با ايران هدف انتقادات قرار گرفته است بايد در راهبرد خود تجديدنظر کند تا مانع از شکست‌هاي ديپلماتيک سهمگين در ماه‌ هاي آتي شود.

كد خبر : ۱۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


رفع حصر موسوی و کروبی از یک سو می تواند مهر پایانی بر پرونده انتخابات 88 بزند و عملا این پرونده را به تاریخ بسپارد و از طرف دیگر رفع حصر می تواند، دوره جدیدی از تنش سیاسی را در کشور ایجاد کند...

كد خبر : ۱۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


اولین گزارش صد روزه حسن روحانی از عملکرد دولت یازدهم و البته دولت دهم با واکنش‌های مختلفی مواجه شد. ضمن این که اصل پاسخ‌گویی به افکار عمومی شایسته احترام و تقدیر است اما بعضی بی‌دقتی‌های رئیس جمهور در ارائه گزارش را نباید نادیده گرفت.

كد خبر : ۱۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


وزیر امور خارجه فرانسه در گفت‌وگو با رادیو اروپا گفت: لغو تحریم‌ها محدود، موقت و قابل تغییر خواهد بود و طرف آمریکایی هم همین کار را خواهد کرد. فابیوس اینکه این لغو تحریم‌ها شامل چه بخش‌هایی است را مشخص نکرد.

كد خبر : ۱۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


جعفربدري؛ رئيس كل دادگستري و رئيس هيات نظارت و بازرسي حقوق شهروندي استان لرستان، ديدگاهها و دغدغه هاي خود در خصوص حقوق شهروندي را با پايگاه اطلاع رساني دبيرخانه هيات مركزي نظارت بر حفظ حقوق شهروندي به شرح ذیل در میان گذاشته است:

كد خبر : ۱۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


یک فعال جامعه زنان گفت: بخشنامه اخیر دولت مبنی بر حذف جایگاه مشاور امور بانوان از دستگاه‌ها اقدام عجولانه‌ای است که توسط معاونت سرمایه ‌انسانی ریاست جمهوری اتخاذ شده است و نیازمند بازنگری است.

كد خبر : ۱۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


توافقنامه ژنو دارای اشکالات حقوقی بسیاری است که از رئیس جمهور محترم که در مجامع گوناگون خود را «حقوقدان» معرفی می‌کند انتظار می‌رود که به دور از فضای تملق که این روزها در رسانه ملی برای ایشان فراهم آورده‌اند به مجامع علمی و دانشگاه ها بیایند و نسبت به این سوالات پاسخ‌های مناسب بدهند.

كد خبر : ۱۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


معاون پارلمانی رئیس‌ جمهور از تقدیم بودجه سال آینده کشور توسط رئیس‌جمهور در روز چهارشنبه (فردا) به مجلس شورای اسلامی خبر داد.

كد خبر : ۱۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


سخنگوي قوه قضاييه در واکنش به اظهار نظر برخي از منتسبين به سران فتنه گفت: اگر عوامل فتنه سال 88 بخواهند، فضاي کشور را متشنج و با مسائل خلاف موجب تشويش ادهان عمومي شوند،بديهي است دادستان به عنوان مدعي العموم وارد مي شود.

كد خبر : ۱۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


محمود احمدی‌نژاد در نامه‌ای به حسن روحانی، از وی برای شرکت در مناظره‌ای صریح و روشنگر دعوت کرد...

كد خبر : ۱۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۲


در ادامه عزل و نصب های جهت دار در وزارت آموزش و پرورش، برادر اسحاق جهانگیری، معاون اول روحانی، بعد از گذشت بیش از 5سال از بازنشستگی خود با فشارها و نفوذهایی که از سوی دولت اعمال شده است، به سمت مدیر کلی آموزش و پرورش کرمان منصوب شده است.

كد خبر : ۱۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


سید حسن نصر الله دبیر کل حزب‌الله لبنان در مصاحبه با شبکه otv به تشریح مواضع خود در قبال مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی پرداخت.

كد خبر : ۱۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


به دنبال صدور بخشنامه‌ای از سوی معاونت سرمایه‌های انسانی ریاست‌جمهوری به وزارتخانه‌ها و ادارات دولتی، که به موجب آن دفاتر مشاور امور بانوان دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها از چارت نهاد ریاست‌جمهوری حذف خواهد شد.

كد خبر : ۱۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: قانون بودجه کفاف تکمیل پروژه های نیمه تمام در سطح کشور را نمی کند.

كد خبر : ۱۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


این مسابقات که با شرکت 66 کشتی گیر از 9 شهرستان در سالن کشتی شهید نعمتی پلدختر برگزار شد، با برتری  تیم خرم آباد پایان یافت.   

كد خبر : ۱۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی؛ در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: مسئله اهمیت فرهنگی بر کسی پوشیده نیست و همه می دانند که مهم ترین هدف دشمن تهاجم و شبیخون فرهنگی است.

كد خبر : ۱۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


یارانه نقدی و حذف یا عدم حذف آن هنوز نقل محافل اقتصادی و مردم است و افکار عمومی هنوز در انتظارند تا ببینند...

كد خبر : ۱۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


امام جمعه کوهدشت گفت: ساخت سد معشوره کوهدشت به مطالبه دانشجویان از دولت تبدیل شود.

كد خبر : ۱۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


دبیرکل سازمان ملل با تاکید بر لزوم از بین رفتن سلاح‌های شیمیایی سوریه در بندری امن، خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری کنفرانس ژنو 2، تشکیل دولت انتقالی با اختیارات اجرایی کامل در سوریه است.

كد خبر : ۱۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


رییس جمهور، عصر روز یکشنبه در دیدارِ فرستاده ویژه رییس جمهور چین، گفت: فعالیت‌های هسته‌ای ایران صلح‌ آمیز است و صلح‌آمیز خواهد ماند و ایران از حقوق هسته‌ای خود از جمله حق غنی‌سازی کوتاه نخواهد آمد.

كد خبر : ۱۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


هنوز روزهایی که عدد نرخ تورم هر روز صعود می کرد و آمارهای بانک مرکزی با آنچه در جامعه اتفاق می افتاد منطبق نبود ...

كد خبر : ۱۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


باراک اوباما رييس جمهور آمريکا در سخناني با دفاع از رويکرد ديپلماتيک دولت خود در قبال مساله هسته اي ايران در برابر فشارهاي کنگره و دولت نتانياهو، برچيده شدن کامل برنامه غني سازي هسته اي ايران را گزينه اي دور از واقعيت دانست.

كد خبر : ۱۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۸


گرانی اجناس، نابسامانی قیمت کالا و ارز، نگرانی در خرید و فروش و عدم واردات تنها قسمتی از گفته های فروشندگان و خریداران بازار پایتخت بود که گفتند و شنیدیم.

كد خبر : ۱۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


رسانه های خارجی از انتخاب فرناندا لیما به عنوان مجری برنامه اهدای توپ طلا خبر دادند.

كد خبر : ۱۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، تدوین مبانی تحول علوم انسانی، و صیانت از زبان زیبای فارسی، نکات مهمی را بیان کردند.

كد خبر : ۱۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


برخلاف تصور غربی‌ها، هدف ایران از ساخت و ساز در تاسیسات آب سنگین اراک، ایجاد جایگزین برای راکتور تحقیقاتی تهران جهت مصارف تحقیقاتی و افزایش حجم رادیوایزوتوپ‌های پزشکی است. بنابراین جنجال غربی‌ها پیرامون این تاسیسات هسته‌ای را می‌توان در قالب سایر هجمه‌هاو دروغ‌بافی‌های طرف غربی تحلیل کرد.

كد خبر : ۱۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


گودرز کریمی فر؛ از سوی وزیر آموزش و پرورش، به عنوان مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۱۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


وزارت خارجه روسیه اقدام آمریکا مبنی بر اضافه کردن ۱۹ فرد و شرکت به فهرست سیاه آن کشور را مورد انتقاد قرار داده و آن را با روح سند ژنو مغایر دانست.

كد خبر : ۱۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۳


مهدی کروبی پس از انداختن رأی در صندوق رأی گفت: وقتی نتایج اعلام می‌شود همه ما باید قبول کنیم و از تخریب دیگران بپرهیزیم. نباید به کسانی که درصدد ایجاد شبهه در انتخابات هستند، میدان بدهیم.

كد خبر : ۱۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


از زمان امضای توافقنامه ژنو، رهبران گروه 5+1، به ویژه رئیس جمهور «اوباما»، بیانیه‌های متعددی صادر کرده‌اند که واقع‌بینانه بودن نظریه گزینه نظامی علیه ایران را به چالش می‌کشد.

كد خبر : ۱۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


آموزش و پرورش، به عنوان بزرگترین سیستم و دستگاه اداری، اجرایی کشور وظیفه بسیار خطیری را به عهده دارد و معلمین وظیفه خطیر آموزش و پرورش در کلاس درس و صحن و سرای مدرسه را برعهده دارند.

كد خبر : ۱۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


سؤالات متعدد ایرانیان از رویه نامناسب بی بی سی فارسی موجب شد مدیران این شبکه ناگزیر شدند مصاحبه تکراری رئیسشان را پخش کنند که در آن گفته بود: «حدود سی چهل سال پیش در بریتانیا بعد از این که کشورهای عربی اسم "خلیج فارس" را عوض کردند در کل بریتانیا رسانه ها از عنوان "خ ل ی ج" استفاده کردند.»

كد خبر : ۱۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


وزیر خارجه ایران در مصاحبه با یک شبکه آمریکایی با اشاره به تحریم‌های جدید آمریکا گفت که مذاکرات هسته‌ای از مسیر خارج شده اما هنوز نمرده است.

كد خبر : ۱۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


وزیر خارجه ایران در مصاحبه با یک شبکه آمریکایی با اشاره به تحریم‌های جدید آمریکا گفت که مذاکرات هسته‌ای از مسیر خارج شده اما هنوز نمرده است.

كد خبر : ۱۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه حل بیشتر موانع و مشکلات تولید و صنعت کشور اعم از مقرر داخلی و مصوبات دولت در دست خودمان است و باید رفع شوند، گفت: قیمت خودرو تا پایان امسال گران نمی‌شود.

كد خبر : ۱۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


هرچند 7نماینده لرستان جزء اولین نمایندگان اعتراضی ،خبرشان به گوش رسید اما آنچه دررسانه ها بارز نمود؛ اعتراض نمایندگان خوزستان بود.

كد خبر : ۱۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری لرستان گفت: در یک پروسه سه ساله می‎توان طرح گردشگری بیشه را به سرانجام رساند.

كد خبر : ۱۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


وزیر امورخارجه کشورمان گفت: غربی‌ها می‌فهمند که باید با ایران از در احترام و تکریم وارد شوند و هر زمان احساس کنیم عهدشکنی وجود دارد برنامه به شکلی تنظیم شده است که ما می‌توانیم برگردیم و زمان زیادی نیاز ندارد.

كد خبر : ۱۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


مقام معظم رهبری فرمودند: وحدت حوزه و دانشگاه، يعنى وحدت در هدف. هدف اين است كه همه به سمت ايجاد يك جامعه‌ اسلامىِ پيشرفته‌ى مستقل، جامعه‌ى امام، جامعه‌ى پيشاهنگ، جامعه‌ى الگو، ملت شاهد - ملتى كه مردم دنيا با نگاه به او جرأت پيدا كنند، تا فكر تحول را در ذهن خودشان بگذرانند و در عملشان پياده كنند - حركت نمايند.

كد خبر : ۱۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


روزنامه های صبح امروز عناوین مهم خود را به شرح زیر آورده اند که در ادامه خواهید خواند.

كد خبر : ۱۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست خبری از ارائه برنج، روغن، پنیر، مرغ و تخم‌مرغ در سبد کالایی که به زودی به مردم داده می‌شود، خبر داد.

كد خبر : ۱۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


هرچند 7نماینده لرستان جزء اولین نمایندگان اعتراضی ،خبرشان به گوش رسید اما آنچه دررسانه ها بارز نمود؛ اعتراض نمایندگان خوزستان بود.

كد خبر : ۱۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


یکی از مدیران سطوح بالای دولت او نه تنها از تغییرات احمدی نژاد مصون ماند، بلکه دولت جدید نیز جایگاهش را بر مسند فعلی محکم تر کرد.

كد خبر : ۱۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۲


روزنامه آمریکایی هافینگتون پست نام سناتورهای هم‌حزبی‌ اوباما و حامی طرح تحریم‌های جدید ضد ایران را که خواهان تصویب تحریم‌‌های جدید هستند، منتشر کرد.

كد خبر : ۱۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۳


کدام شهر به جای تهران بار پایتخت ایران بودن را به دوش می کشد؟ سمنان ، هشتگرد یا ساوه؟

كد خبر : ۱۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۴


رئیس قوه قضائیه در آستانه سالگرد «حماسه ۹ دی» این رویداد را «حادثه‌ای عظیم» توصیف و اظهار کرد حرکت مردمی ۹ دی بساط فتنه را یکجا جمع کرد.

كد خبر : ۱۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر این که گفت‌وگوی جداگانه با اعضای گروه 1+5 می‌تواند تاثیر مثبتی داشته باشد، گفت که این نوع گفت‌وگوها می‌تواند در روند تصمیم‌گیری جمعی آن‌ها اثرگذار باشد.

كد خبر : ۱۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


رئیس سازمان بسیج گفت: «نفر دوم فتنه» به ملاقات پادشاه سعودی در عربستان می‌رود پس بی‌شک صلاح و مشورت با سران جنایتکار وهابیت، فتنه‌گری و دشمنی با اسلام ناب را در پی خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


نهمین روز دی‌ماه سال هشتاد و اشک از حنجره‌مان به صراحت فریاد زدیم، اگر 22 بهمن 57 روز پیروزی جمهوری اسلامی است اما 9 دی 88 که در آن نمایان شد انقلاب اسلامی شکست ناپذیر است روز مهم‌تری است. 22 ‌بهمن مظهر ولایت‌پذیری ما و 9 آینه برائت ما از سران کفر و فتنه و نفاق و نشانه حرب ما با غریبه‌ها بود که شعار خود را از حلقوم بریده‌ها سر می‌داد.

كد خبر : ۱۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۹


نهمین روز دی‌ماه سال هشتاد و اشک از حنجره‌مان به صراحت فریاد زدیم، اگر 22 بهمن 57 روز پیروزی جمهوری اسلامی است اما 9 دی 88 که در آن نمایان شد انقلاب اسلامی شکست ناپذیر است روز مهم‌تری است. 22 ‌بهمن مظهر ولایت‌پذیری ما و 9 آینه برائت ما از سران کفر و فتنه و نفاق و نشانه حرب ما با غریبه‌ها بود که شعار خود را از حلقوم بریده‌ها سر می‌داد.

كد خبر : ۱۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۹


ابراهیم آقامحمدی؛ نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی در واکنش به حضور هیئت های خارجی در ایران و عدم توجه مسئولین گفت: هیئت و دیپلمات های خارجی با حضور غیرموجه شان در ایران به استقلال مملکت ما اهانت کرده اند.

كد خبر : ۱۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۲


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: آمریکایی‌ها بدانند چنانچه دست از توهین و تهدید بر ندارند، ملت ایران از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای خود عقب‌نشینی نمی‌کنند.

كد خبر : ۱۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۳


وزیر ارشاد، درباره رفع فیلتر از وی چت، گفت: این مسئله برعهده کمیته تعیین مصادیق است که ما باید آن را زیر نظر مرکز ملی فضای مجازی ببریم و در آنجا در این باره تصمیم‌گیری دوباره شود. وزیر ارشاد با بیان اینکه دیگر ممنوع القلم نداریم گفت: ما اکنون کتاب را می‌بینیم و نه […]

كد خبر : ۱۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۳


معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه ارائه سبد کالایی به مردم هیچ ارتباطی با یارانه پرداختی ماهانه (۴۵۵۰۰ تومان) ندارد گفت: یارانه اقشار ضعیف در فاز دوم هدفمندی افزایش می‌یابد.

كد خبر : ۱۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


مرتضی حیدری ، مجری صدا و سیما، متولد سال ۱۳۴۷ ازدواج کرد، وی دانش آموخته مقطع کارشناسی در رشته فیزیوتراپی است.

كد خبر : ۱۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


چهره پنهان شاهزادگان سعودی و نقش آنها در تحولات منطقه روز به روز عیان تر می شود تا جایی که عملکرد ناسنجیده شاهزاده بندر این روزها پایه های کاخ سعودی را به لرزه درآورده و دیر یا زود شاهد یک افنفجار بزرگ در این کشور خواهیم بود.

كد خبر : ۱۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


حجت الاسلام علی محمد لروند؛ امام جمعه پلدختر، گفت: تربیت نسلی دانشمند، متدین,متعهد و عامل به احکام الهی باید خروجی آموزش و پرورش باشند.

كد خبر : ۱۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


مرکز آمار ایران در جدید ترین شاخص های نیروی کار در پاییز سال جاری، از بیکاری 18.9 درصدی مردم لرستان خبر داد که کماکان بالاترین رتبه کشور را به خود اختصاص داده است.

كد خبر : ۱۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


رضا شاه که ریشه‌دار بودن تفکر دینی و مبانی ارزشی حاکم بر جامعه ایرانی را مانعی جدی بر سر راه فرآیند مدرن‌سازی می‌پنداشت؛ در دی ماه سال 1307 هجری شمسی، قانون لباس های متحدالشکل را در مجلس شورای ملی به تصویب رسانید و از آن پس ابتدا درباریان، دولتمردان و سپس کارمندان دولت مجبور به پوشیدن کت و شلوار و کراوات و کلاه فرنگی شده و با مظاهر بی حجابی در مجامع عمومی ظاهر شدند.

كد خبر : ۱۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


رییس کل دادگستری لرستان گفت: نظام داوری که در کشور ما به تازگی احیا شده است، یکی از تحولات جدید در سیستم قضایی است که امکان دسترسی مردم را به داوری های عادلانه فراهم نموده است.

كد خبر : ۱۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


رضا شاه که ریشه‌دار بودن تفکر دینی و مبانی ارزشی حاکم بر جامعه ایرانی را مانعی جدی بر سر راه فرآیند مدرن‌سازی می‌پنداشت؛ در دی ماه سال 1307 هجری شمسی، قانون لباس های متحدالشکل را در مجلس شورای ملی به تصویب رسانید و از آن پس ابتدا درباریان، دولتمردان و سپس کارمندان دولت مجبور به پوشیدن کت و شلوار و کراوات و کلاه فرنگی شده و با مظاهر بی حجابی در مجامع عمومی ظاهر شدند.

كد خبر : ۱۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


کلیات سبد اهدایی رایگان دولت به برخی اقشارجامعه اعلام شد ورسانه ها هرکدام راجع به جزئیات آن قلم فرسایی کرده اند. اینکه این تصویب نامه کی اجرایی می شود ذهن خیلی ها رابه خود مشغول کرده وباعث شده هرکس باذهنیات خودش درگیرباشد.

كد خبر : ۱۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


یک روزنامه صهیونیستی ضمن ادعای افزایش شمار سناتورهایی که از اعمال تحریم های جدید علیه ایران حمایت می کنند، از ادامه اختلاف اعضای کنگره در این رابطه گزارش داد.

كد خبر : ۱۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


مشاوررییس جمهور پیشنهاد داد که یک میلیون شغل زنانه در کشور ایجاد شود و از شهرداری‌ها خواسته شود که به مشاغل خانگی پروانه دهند.

كد خبر : ۱۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


استاد دانشگاه و کارشناس مسائل خاورمیانه در مورد سیاست های خاص اخیرعربستان درقبال منطقه ونگاه دولت ایران در این باره گفت: رابطه با عربستان قرار بود جزء سیاست های خارجی دکتر روحانی باشد و قرار شد رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هم با ملک عبدالله دیداری داشته باشد، اما قضایای اخیر مقداری وضعیت را پیچیده کرده است.

كد خبر : ۱۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲


علی حیدر امیری؛ استاد دانشگاه و کارشناس مسائل خاورمیانه در مورد سیاست های خاص اخیرعربستان درقبال منطقه ونگاه دولت ایران در این باره گفت: رابطه با عربستان قرار بود جزء سیاست های خارجی دکتر روحانی باشد و قرار شد رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هم با ملک عبدالله دیداری داشته باشد، اما قضایای اخیر مقداری وضعیت را پیچیده کرده است.

كد خبر : ۱۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲


رهبر معظم انقلاب اسلامی: در اداره کلان شهر تهران و همچنین در اداره کشور باید روحیه خدمت به مردم با نیت خدایی و با تکیه بر علم و درایت یا همان روحیه مدیریت جهادی حاکم باشد تا بتوان از مشکلات عبور کرد و به پیش رفت.

كد خبر : ۱۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس گفت: بودجه 93 به صورت متوازن و عادلانه برای توسعه همه‌جانبه استان‌ها دیده نشده است.

كد خبر : ۱۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


برخی او را "حلال" مشکلات کشور در شرایط تحریم‌ها می‌دانند و برخی او را "دلال" جوانی می‌دانند که یک شبه ره صد ساله را طی کرده است.

كد خبر : ۱۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۵


 نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود جمعیت 72 میلیون نفری ایران هم اکنون به 80 میلیون نفر یارانه پرداخت می شود.

كد خبر : ۱۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۵


توافق برای اجرایی شدن موافقتنامه ژنو در 30 دی، اشتباه خواندن تصویب تحریم‌های جدید از سوی وزیر دفاع پیشین آمریکا، درخواست لغو تحریم‌های ایران از زبان حکمران دبی و ادعای مذاکره مسکو و تهران برای انعقاد قرارداد نفتی از مهم‌ترین خبرهای ایران بر صفحه رسانه‌های خارجی بود.

كد خبر : ۱۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


سامان دهی به وضعیت امام زاده زیدبن علی یکی از مطالبات به حق مردم شهرستان خرم آباد است. مردم این شهرستان خواستار رسیدگی هرچه سریعتر یه وضعیت این امام زاده هستند.

كد خبر : ۱۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


امان دهی به وضعیت امام زاده زیدبن علی یکی از مطالبات به حق مردم شهرستان خرم آباد است. مردم این شهرستان خواستار رسیدگی هرچه سریعتر یه وضعیت این امام زاده هستند.

كد خبر : ۱۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


رئیس بودجه امور بازرگانی معاونت برنامه‌ریزی از واریز ۷۵۰ میلیارد تومان اعتبار تامین نخستین سبد کالایی دولت به خزانه خبر داد و گفت: پول سبد کالایی از طریق کارت پرداخت می شود.

كد خبر : ۱۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۹


نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: وزرا باید پاسخگوی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باشند.

كد خبر : ۱۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها همواره یک عامل تشویق‌کننده و دلخوش‌کننده در دنیای اینترنت بوده است. البته هیچ سیستم رتبه‌بندی ثابتی در دنیای وب وجود ندارد، ولی سايت "آلکسا"(alexa.com) در این مسیر، قدرت خود را به اثبات رسانده است و یک سایت رتبه‌دهنده خوب برای وب‌سایت‌ها محسوب می‌شود.

كد خبر : ۱۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


چگونه شهری که از دو کلمه "خرم" و "آباد"تشکیل شده  در خود میتواند این  همه خرابی ها را جای دهد؟

كد خبر : ۱۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


روزنامه القدس العربی که در لندن منتشر می شود نوشت مرخصی اجباری بندر بن سلطان رئیس دستگاه اطلاعاتی رژیم سعودی به علت بیماری، پرونده های حساس منطقه ای را در اختیار سعود الفیصل وزیر امور خارجه آل سعود قرار داد.

 

كد خبر : ۱۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


معاون رییس جمهور در امور زنان در دیدار با رییس کمیسیون سیاست خارجی مجلس مکزیک، تاکید کرد: استفاده از توانمندی‌های زنان در حل بحران‌های جامعه ضروری است.

كد خبر : ۱۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


دولت در تبصره 21 لایحه بودجه 93 در خصوص «هدفمندی یارانه‌ها»، درآمد حاصل از اجرای این قانون در سال آینده را 632 هزار میلیارد ریال تعیین کرد.

كد خبر : ۱۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


جان کری وزیر امور خارجه آمریکا در پایان نشست افتتاحیه اجلاس ژنو 2 بر نقش موثر ایران در روند صلح سوریه تاکید کرد.

كد خبر : ۱۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


جان کری وزیر امور خارجه آمریکا در پایان نشست افتتاحیه اجلاس ژنو 2 بر نقش موثر ایران در روند صلح سوریه تاکید کرد.

كد خبر : ۱۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


بازارچه خیریه با حضور جمعی از همسران مقامات دولتی ایران و سفرای خارجی مقیم تهران در محل برج میلاد تهران افتتاح شد.

كد خبر : ۱۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


استان لرستان از اوایل انقلاب تا کنون 16 مدیر ارشد استانی را در این استان تجربه کرده است و حال نوبت به مدیر بعدی رسیده تا لرستان را پیش ببرد.

كد خبر : ۱۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴


امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به رفتار بان‌‌کی‌مون در خصوص ممانعت از ورود ایران به ژنو ۲ گفت: هدف ژنو 2 براندازی دولت سوریه بود.

كد خبر : ۱۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴


رئیس جمهور گفت: اجلاس داووس و مصاحبه‌هایی که با تلویزیون سوئیس، سی‌ان‌ان و یورو نیوز داشتم و انعکاس اخبار و به طور کلی خود اجلاس بر ژنو ۲ سایه انداخت.

كد خبر : ۱۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


رئیس جمهور گفت: اجلاس داووس و مصاحبه‌هایی که با تلویزیون سوئیس، سی‌ان‌ان و یورو نیوز داشتم و انعکاس اخبار و به طور کلی خود اجلاس بر ژنو ۲ سایه انداخت.

كد خبر : ۱۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


رئیس‌جمهمور گفت: جمهوری اسلامی ایران به طور کامل برای مذاکره و اعتمادسازی آماده است، اما نه از تهدید می‌ترسیم و نه زبان تهدید در مواجهه با ایران کارگر است.

كد خبر : ۱۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


اظهارات و پیام‌هایی که از سوی سردمداران نظام سلطه در محافل سیاسی و رسانه‌ای مطرح می‌گردد گویای آن است که حتی بر فرض محال برچیده شدن برنامه هسته‌ای ایران و برآورده شدن رویای اوباما باز هم چیزی از خصومت استکبار جهانی نسبت به ملت ایران نخواهد کاست.

كد خبر : ۱۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


بالاخره هدفمندی یارانه‌ها به صحن علنی مجلس رسید و مورد بررسی نمایندگان در کمیسیون‌های تخصصی قرار گرفت. لایحه‌ای که تصویب آن در زندگی بسیاری از شهروندان ایرانی تاثیر خواهد گذاشت.

كد خبر : ۱۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۷


وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد: سرنوشت مردم سوریه بایستی از طریق صندوق های رای تعیین شود.

كد خبر : ۱۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


باراک اوباما برای پنجمین بار در دوران ریاست‌جمهوری خود به کنگره رفت و نطق سالانه خود را ایراد کرد؛ نطقی که بخش‌ عمده‌ای از آن به مسائل اقتصادی اختصاص یافت. اوباما در این سخنرانی به مسأله ایران نیز اشاره کرد و گفت که در شرایط کنونی تحریم‌های کنگره را علیه تهران وتو خواهد کرد.

كد خبر : ۱۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: در سال آینده مرکز داده و اطلاعات در لرستان راه‌اندازی می‌شود.

كد خبر : ۱۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰


در دولت احمدی نژاد 14 وزیر و معاون او به صورت نمادین از دریافت یارانه نقدی انصراف دادند تا راه را برای انصراف اقشار ثروتمند باز کنند اما پیش بینی احمد توکلی درست از آب در آمد که گفته بود کسی از دریافت یارانه انصراف نمی دهد.

كد خبر : ۱۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰


دادگستری بخش کاکاوند با حضور رئیس کل دادگستری لرستان افتتاح شد.

كد خبر : ۱۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰


امام جمعه موقت خرم آباد گفت: قرار دادن هرگونه پیش شرط در مسیر مذاکرات هسته ای ایران با کشورهای 5 + 1 در حقیقت به بیراهه کشاندن مسیر مذاکره و توافقات است.

كد خبر : ۱۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۱


یک فعال زیست محیطی گفت: علت اصلی تخریب جنگل‌های بلوط، ضعف در مدیریت است.

كد خبر : ۱۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۳


توزیع سبد کالا اهدایی دولت امروز یکشنبه همزمان با سراسر کشور در شهرهای لرستان نیز آغاز شد.

كد خبر : ۱۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۳


یک فعال زیست محیطی گفت: علت اصلی تخریب جنگل‌های بلوط، ضعف در مدیریت است.

كد خبر : ۱۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۳


سناتورهای کنگره آمریکا می‌گویند که وزیر خارجه این کشور در یک جلسه غیرعلنی با تعدادی از اعضای کنگره به شکست سیاست دولت آمریکا در سوریه اذعان کرده است.

كد خبر : ۱۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


فرمانده سپاه لرستان گفت: برای تحقق جامعه اسلامی باید تمام کسانی که در ارکان دولت تصمیم می گیرند در تراز انقلاب باشند.

كد خبر : ۱۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


جشن بزرگ انقلاب توسط کمیته بانوان استان و با حضور بسیجیان و بانوان شاغل در دستگاه های دولتی در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۱۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


طی مراسمی گلزار شهدای لرستان با حضور مسئولان شهرستان‌های این استان غبارروبی شد‌.

كد خبر : ۱۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان گفت: افراد تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی برای دریافت سبد کالای اهدایی دولت، باید به این دو نهاد حمایتی مراجعه کنند.

كد خبر : ۱۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


جان کری وزیر امور خارجه امریکا در واکنش به افزایش سفر هیات های اقتصادی خارجی به ایران ، از سفر هیات اقتصادی فرانسه به تهران انتقاد کرد.

كد خبر : ۱۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۸


تیم ایران به مقام قهرمانی سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان غلامرضا تختی در تهران دست یافت.

كد خبر : ۱۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آمریکایی‌ها برای مصرف داخلی و جبران ناکامی‌های خود مرتباً شاخ و شانه می‌کشند. آمریکا باید بداند مذاکره کردن ایران از سر عجز نیست، مذاکره کردن ایران به‌معنی فراموش کردن جنایت‌های آمریکا در ایران نیست.

كد خبر : ۱۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی، مقوله استقلال و مقابله با قدرتهای مداخله گر و سلطه جو را یکی از پایه های اصلی انقلاب اسلامی برشمردند...

كد خبر : ۱۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


با تصمیم جدید دولت، قرار است از روزهای آینده فاز دوم واگذاری بسته‌های حمایتی رایگان دولت به 3 گروه مشخص از کارگران و بازنشستگانی که دریافتی ماهیانه آنها بالای 500 هزارتومان است و همچنین کارکنان دستگاه‌های دولتی مشمول قانون کار آغاز شود. در این میان، مقامات وزارت کار می‌گویند تا پایان سال مشمولان این گروه‌ها سبد کالایی خود را دریافت خواهند کرد.

كد خبر : ۱۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


همزمان با آغاز سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، بجز پایتخت نشین ها، شهروندان استانی نیز مورد توجه قرار گرفته و همزمان با اکران فیلم های جشنواره در تهران، فرصت تماشای این فیلم ها را دارند.

كد خبر : ۱۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


عضو شورای شهر خرم آباد گفت: این روزها گلایه اکثر زوجهای جوان از وضعیت پرداخت وام ازدواج می باشد که با مراجعه به سایتها و بانکها مشکلات زیادی از قبیل طولانی بودن نوبت آنها، پاس کاری کردن بین بانکها  و... باعث گردیده که وام ازدواج برای جوانها به رویا و آرزو تبدیل شود.

كد خبر : ۱۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


رئیس‌جمهور گفت: ما آماده حضور کمپانی‌ها و شرکت‌ها و دولت‌های خارجی در جمهوری اسلامی ایران هستیم.

كد خبر : ۱۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


روند خروج  اعضاء از شورای  شهر تهران ادامه دارد و شنیده‌ها حاکی از آن است که پیشنهادها به برخی از اعضای شورای شهر تهران برای حضور در مجموعه دولت ادامه دارد.

كد خبر : ۱۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۴


نماینده مجلس گفت: وقتی لایحه بودجه به مجلس تقدیم شد برای ماده 180 فقط 550 میلیارد و برای استان‌های محروم لحاظ شده بود که اگر برابر قانون عمل می‌شد دولت به میزان  154 میلیارد تومان به لرستان اعتبار کمتری داده بود.

كد خبر : ۱۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶


موج رسانه ای که در اعتراض به حضور سریع القلم  باکروات در نشست داووس، به راه انداخته شد، گواه براین مدعاست که هنوز در ایران استفاده از کراوات در مجامع دیگر به خصوص نشست های سیاسی ممنوع است و با آداب و رسوم اسلامی و ایرانی منافات دارد.

كد خبر : ۱۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۷


رییس مجمع نمایندگان استان لرستان گفت: استان لرستان در سایه سیاست های راهبردی دولت تدبیر و امید و اقدامات کارشناسانه و منطقی مدیریت ارشد اجرایی استان در مسیر رشد و توسعه قرا گرفته است.

كد خبر : ۱۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


مشاور عالی استاندار لرستان گفت: حفاظت از محیط زیست و جنگلهای استان به یک ارزش برای همگان تبدیل شود.

كد خبر : ۱۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار  هزاران نفر از مردم تبریز و شهرهای مختلف استان آذربایجان شرقی افزودند: ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن و در پاسخ به گستاخی، زیاده خواهی، بی ادبی و پررویی مقامات امریکایی حضوری متراکم تر و پرشورتر داشت و اعلام کرد، به هیچ وجه تسلیم زورگویی و باج خواهی امریکا نخواهد شد.

كد خبر : ۱۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


وکلای ملت پس از رفع ایرادات شورای نگهبان سقف بودجه سال 93 کل کشور را به تصویب رساندند.

كد خبر : ۱۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: امروزه زنان و دختران ایرانی آگاه‌تر و اندیشمندتر از گذشته شده و آماده ایفای نقش اساسی در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.

كد خبر : ۱۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۳۰


رهبر معظم انقلاب اسلامی سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی را ابلاغ کردند.

كد خبر : ۱۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۱


مشاور دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در امور زنان و خانواده از اجرای طرح شیوع‌شناسی اعتیاد زنان در سال 93 خبر داد و گفت: این طرح شامل تمام گروه‌های زنان از جمله صنف کارگری، کارمندی و سایر گروه‌های زنان می‌شود که در این میان برنامه شیوع شناسی قشر کارگری سریعتر کلید می‌خورد.

كد خبر : ۱۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۱


با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان، نخستین جلسه شورای اطلاع‌رسانی این استان برگزار شد.

كد خبر : ۱۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


در پی ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در جلسه ای با حضور سران قوا، چگونگی راههای اجرا و تحقق این سیاستها را مورد بررسی قرار دادند.

كد خبر : ۱۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶


در پی ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در جلسه ای با حضور سران قوا، چگونگی راههای اجرا و تحقق این سیاستها را مورد بررسی قرار دادند.

كد خبر : ۱۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶


رییس کل دادگستری لرستان  گفت: شرایط سرمایه گذاری در کشور روبه بهبود است و افق های جدیدی در عرصه اقتصاد کشور بوجود آمده است که با جلب و جذب سرمایه های داخلی و خارجی می تواند نویدبخش اقتصادی پایدار و پویا باشد.                                    

كد خبر : ۱۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


طی حکمی از سوی هوشنگ بازوند، حبیب الله خجسته پور به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان خرم آباد منصوب شد.

كد خبر : ۱۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت متوقف شدن پروژه‌های سدسازی در لرستان وزیر نیرو را استیضاح می‌کنیم.

كد خبر : ۱۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


در آستانه‌ی هفته‌ی درختكاری، پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب اسلامی را درباره‌ی «اهمیت حفظ محیط زیست و جلوگیری از رفتار غلط با آن» منتشر كرد.

كد خبر : ۱۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


در حالی که گمانه زنی ها درباره نحوه حذف یارانه بگیران در سال جدید جدی تر شده، فاز دوم هدفمندی بی سر و صدا در حال اجرایی شدن است....

كد خبر : ۱۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا فردا شب به منظور دیدار و گفت‌وگو با مقامات کشورمان وارد تهران می‌شود.

كد خبر : ۱۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی  در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، در سخنان مهمی ضمن برشمردن برخی از واقعیات جهانی به تبیین «وظایف اصلی مسئولان نظام اسلامی» در شرایط حساس و پیچیده کنونی پرداختند

كد خبر : ۱۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


طی حکمی از سوی گودرز کریمی فر مدیر کل آموزش و پرورش لرستان، محسن یوسف وند به سمت معاون پرورشی و فرهنگی این اداره کل منصوب شد.

كد خبر : ۱۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


آمریکا، انگلیس و فرانسه سردمداران خشونت علیه زنان هستند، زنانی که در 15 سالگی اولین تجاوز را تجربه می‌کنند تا طعم تلخ زندگی در مدرنیته را با تمام وجود حس کنند. هشتم مارس در غرب فقط یک شعار است، شعاری بزک‌شده به نام «روز جهانی زن»!

كد خبر : ۱۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه این کشور روز جمعه به جان کری همتای آمریکایی خود درمورد هرگونه اقدام عجولانه یا تحریم واشنگتن علیه مسکو برسر بحران در اوکراین هشدار داد.

كد خبر : ۱۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


تب داغ موضوعات مربوط به کنسرت، بعد از آغاز وزارت ارشاد در دوره جدید، همچنان در رسانه ها جریان دارد و اخبار متعددی از برگزاری یا عدم برگزاری این مراسم در اقصی نقاط کشور به گوش می رسد.

كد خبر : ۱۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


دبیرخواهران اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان خطاب به کاترین اشتون گفت: تاکنون عکس های کودکان غلطان در خون را در فلسطین دیده اید یا شیون زنان فلسطینی را که اجساد کودکان معصوم خود را از زیر خروارها خاک بیرون می کشند شنیده اید؟

كد خبر : ۲۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


 رییس‌جمهوری آمریکا در نامه‌ای به کنگره خبر داده است که با تمدید وضعیت اضطراری در قبال ایران، قانونی را که 19 سال پیش در این زمینه وضع شده بود برای یک سال دیگر اجرایی نگه می‌دارد.

كد خبر : ۲۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۲


شاید دانستن درباره مشکلات حوزه زنان تنها از زبان خود زنان قابل درک‌تر و ملموس‌تر باشد، بخصوص زنانی که پله‌های موفقیت را یکی یکی طی کرده‌ و در حال حاضر از دشواری‌ها، کمبودها و نیازهای زنان جامعه اطلاع دارند.

كد خبر : ۲۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۶


رئیس جمهور روسیه در نظر دارد در مقابل تحریم های آمریکا علیه این کشور ، تحریم هایی علیه نمایندگان کنگره آمریکا اعمال کند. این در حالیست که کاخ کرملین روسیه اعلام کرده است : ولادیمیر پوتین رئیس جمهور این کشور آماده امضای توافقنامه الحاق شبه جزیره کریمه به روسیه است.

كد خبر : ۲۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در نخستین دقایق آغاز سال نو، با تشریح اوضاع مهم سال قبل، چارچوب کلی و افق پیشِ‌روی ملت و مسئولان جمهوری اسلامی را در سال ِ پیشِ‌رو ترسیم می‌کنند.

كد خبر : ۲۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه سال آینده نمایشگاه نقض حقوق بشر دولت‌های اروپایی را برگزار خواهیم کرد، گفت: تریبون می‌دهیم تا اگر سیاستمداران اروپایی توانستند، از اقدامات ضدحقوق بشری خود دفاع کنند.

كد خبر : ۲۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


عیدی دادن در خانواده هاي سنتي ایرانی داراي اهميت و مفهومي در خور توجه است و اين باور وجود دارد كه گرفتن عيدي از دست كسان مورد احترام از نظر سني، منزلتي و خويشاوندي تبرك و خوش یمن است.

كد خبر : ۲۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


عیدی دادن در خانواده هاي سنتي ایرانی داراي اهميت و مفهومي در خور توجه است و اين باور وجود دارد كه گرفتن عيدي از دست كسان مورد احترام از نظر سني، منزلتي و خويشاوندي تبرك و خوش یمن است.

كد خبر : ۲۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


امام جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه آمیختن اقتصاد با فرهنگ یعنی تأمین دنیا و آخرت مردم، گفت: تحقق شعار امسال با عزم ملی و تلاش و مدیریت مسئولان و مردم امکان‌پذیر است. 
كد خبر : ۲۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۲


طیب‌نیا گفت:‌ از افرادی که به یارانه نقدی نیاز ندارند، می خواهیم از ثبت نام دریافت یارانه نقدی خودداری کنند.

كد خبر : ۲۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


رئیس‌جمهور در مورد برنامه سال جدید دولت یازدهم گفت: بحث اجرای یارانه را در مرحله جدید پیشِ‌رو داریم که از فروردین ماه آغاز و ان‌شاء‌الله در اردیبهشت همه مراحل آن عملیاتی و اجرایی می‌شود.

كد خبر : ۲۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


مهم‌ترین و اولین اولویت، اقتصاد مقاومتی است که باید تولید محور باشد و مورد توجه اقتصاد دولتی و اقتصاد خصوصی قرار گیرد. اگر تولید فراموش شود اقتصاد مقاومتی محقق نخواهد شد.

كد خبر : ۲۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۲


رئیس جمهور گفت: حل مسائل مربوط به نظام سلامت کشور با وجود عزم دولت و اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها در کوتاه مدت میسر نیست.

كد خبر : ۲۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶


با توجه به اتفاقاتی نظیر پیامک های میلیونی رئیس جمهور و همچنین افزایش 20درصدی قیمت حامل های انرژی به ویژه گاز در ابتدای سال 93 چگونه می توان از مردم انتظار داشت تا از دریافت یارانه ها انصراف بدهند؟

كد خبر : ۲۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶


با توجه به اینكه هنوز افزایش نرخ سوخت اعمال نشده است‏‌، فعلا نرخ كرایه تاكسی‌ها بر اساس نرخ سال گذشته خواهد بود. چرا كه تجربه دو سال گذشته اثبات كرده است كه مردم در برابر افزایش نرخ كرایه‌ها دو بار در سال واكنش مناسبی را نشان نمی‌دهند.

كد خبر : ۲۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶


وزیر امور خارجه با انتقاد شدید از قطعنامه اخیر پارلمان اروپا تاکید کرد: پارلمان اروپا در شان و جایگاهی نیست که بتواند در رابطه با وضعیت دیگر کشورها اعلام نظر کند.

كد خبر : ۲۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۸


مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: معافیت عوارضی معلمان شاغل در محدوده آزادراه خرم آباد - پل زال، از مصوبات شورای آموزش و پرورش در سال گذشته است.

كد خبر : ۲۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۹


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل 110 قانون اساسی سیاستهای کلی «سلامت» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.

كد خبر : ۲۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۹


معاون امور عمرانی استانداری لرستان گفت: مجموعه مدیران شاغل در این معاونت به منظور همراهی با دولت و کمک به رفع مشکلات مردم و در راستای خواست دولتمردان، انصراف خود را از دریافت یارانه نقدی اعلام کردند.

كد خبر : ۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: تا هفته آینده لایحه بیمه زنان خانه دار برای ارائه به هیئت دولت آماده می‌شود.

كد خبر : ۲۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز ملی فناوری هسته ای در دیدار رئیس، مدیران، متخصصان و کارشناسان سازمان انرژی اتمی، مهمترین دستاورد پیشرفتهای هسته ای کشور را تقویت اعتماد به نفس ملی عمیق در کشور و زمینه سازی برای پیشرفتهای علمی دیگر دانستند.

كد خبر : ۲۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


لطفا در تعیین سرنوشت یارانه ای خود دقت لازم را بعمل آورید زیرا...

كد خبر : ۲۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


در حالی وزیر راه و شهرسازی در خصوص برنامه مسکن این وزارتخانه روزه سکوت گرفته که وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برنامه‌ریزی برای اجرای «مسکن امید» خبر داده، برنامه‌ای که به نظر می‌رسد جایگزین «طرح مسکن مهر» خواهد بود.

كد خبر : ۲۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


امام جمعه خرم آباد با انتقاد از روند عملیاتی اجرای سد معشوره لرستان گفت: متاسفانه این روزها خبر از توقف عملیات اجرایی سد معشوره لرستان شنیده می شود، در حالی که این طرح از مطالبات به حق مردم لرستان است.

كد خبر : ۲۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۲


اتفاقات شرم آور فتنه گران در به آتش کشیدن خیمه اباعبدالله در روز عاشورا، پاره کردن تمثال امام راحل تنها بخشی از این اقدامات است که به رغم تلاش های اخیر برخی سیاسیون، به راحتی از افکار عمومی پاک نخواهد شد.

كد خبر : ۲۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


مدیر کل سازمان تبلیغات لرستان گفت: دستگاه های فرهنگی برای تحقق شعار امسال باید با وحدت و هم افزایی عمل کنند.

كد خبر : ۲۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


فرماندار خرم آباد گفت: انصراف از دریافت یارانه در مرحله دوم هدفمندی یارانه سبب رونق تولید ملی، توسعه صنعتی و افزایش اشتغال زایی برای جوانان می شود.

كد خبر : ۲۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


یک هفته نامه آلمانی از نگرانی صدر اعظم آلمان درباره مناقشات گازی جدید با روسیه در سایه بحران اوکراین خبر داده و تصریح کرد که مرکل خواستار پرداختن به این مسئله در نشست بین المللی بحران اوکراین هفته آینده در ژنو شد.

كد خبر : ۲۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی از اختصاص 294 میلیارد تومان برای اجرای طرح افزایش مرخصی زایمان به 9 ماه از سوی دولت خبر داد.

كد خبر : ۲۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


رئیس جمهور سوریه اظهار داشت که بحران این کشور از حیث نظامی و دستاوردهای پی در پی ارتش و نیروهای مسلح، به نقطه عطفی رسیده است.

كد خبر : ۲۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


فرماندار شهرستان دلفان گفت: توسعه بخش کشاورزی و دامپروری و صنایع تبدیلی موجب اشتغال می شود و همچنین جذب سرمایه گذاران می تواند موجب توسعه شود، ما مسائل سیاسی را در شهرستان کمرنگ تر کرده ایم که بتوانیم به بحث اقتصاد و رفاه و اشتغال برسیم.

كد خبر : ۲۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، اتهام جاسوس بودن دانایی‌فر را موضوعی انحرافی خواند و گفت: تا زمانی که دولت پاکستان اطلاعات دقیقی در این رابطه به ما ندهد، نباید به این گمانه‌زنی‌ها توجه‌ کرد.

كد خبر : ۲۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


سخنگوی وزارت امورخارجه صادر نکردن ویزا برای ابوطالبی را نقض مقررات بین‌المللی دانست.

كد خبر : ۲۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: انصراف خانواده های پردرآمد در فاز دوم هدفمندی از دریافت یارانه، بطور یقین کمک جدی و فراوانی به اقشار آسیب پذیر در مناطق محروم جامعه است.

كد خبر : ۲۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


برنامه‌های بزرگداشت هفته مقام زن و روز مادر، هدیه ویژه به زنان ایرانی همزمان با آغاز هفته زن، ارائه لایحه بیمه زنان خانه دار به دولت، برداشتن سهمیه بندی جنسیتی در کنکور امسال، بررسی راهکارهای جایگزین برای حضور بیشتر زنان در محل کار پس از زایمان، بررسی وضعیت یارانه زنان بدسرپرست از مهمترین محورهای نشست خبری معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده است.

كد خبر : ۲۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


مدیر عامل همراه اول گفت: در مرحله نخست از اول اردیبهشت نرخ مکالمات سیم کارت های اعتباری و دائمی همراه اول یکسان و در مرحله دوم مه زمان آن هنوز مشخص نیست، افزایش نرخ احتمالی اعمال خواهد شد.

كد خبر : ۲۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


فرمانده کل سپاه با بیان اینکه متاسفانه دولت تاکنون از پیشنهادها و اقدامات بسیج برای اقتصاد مقاومتی استقبال نکرده است، گفت: امیدواریم دولت از توان موفق بسیج و سپاه و ظرفیت عظیم مردم در این عرصه‌ها استفاده کند.

كد خبر : ۲۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


فرماندار شهرستان دلفان گفت: توسعه بخش کشاورزی و دامپروری و صنایع تبدیلی موجب اشتغال می شود و همچنین جذب سرمایه گذاران می تواند موجب توسعه شود، ما مسائل سیاسی را در شهرستان کمرنگ تر کرده ایم که بتوانیم به بحث اقتصاد و رفاه و اشتغال برسیم.

كد خبر : ۲۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: عدم انصراف مردم از یارانه یا نشان دهنده این است که اوضاع اقتصادی مناسب نیست و یا مردم به صرف کردن این هزینه ها در بخش تولید کم اعتماد هستند.

كد خبر : ۲۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۸


سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با اشاره به تصمیم دادگاه آمریکایی برای مصادره اموال و دارایی‌های بنیاد خیریه علوی این اقدام را مغایر واقعیات، فاقد اعتبار و وجاهت قانونی و حتی نقض تعهدات آمریکا برای تضمین آزادی مذهب شهروندانش توصیف نمود.

كد خبر : ۲۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


رئیس جمهور آمریکا قانون غیرمعمول و عجیب منع ورود سفیر جدید ایران نزد سازمان ملل را امضا کرد.

كد خبر : ۲۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


مدیر کل امور بانوان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با بیان اینکه زنان بیشترین صدمه را از بحران معنویت در غرب خورده اند، گفت: غرب از ترویج الگوی زن ایرانی و اسلامی واهمه دارد و تلاش می کند الگوی زن غربی را جایگزین آن کند.

كد خبر : ۲۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


رئیس جمهور با اشاره به حضور زنان در عرصه های مختلف از قبیل نهضت تنباکو و نهضت اسلامی گفت: نقش زنان در نهضت اسلامی کمتر از مردان نبود.

كد خبر : ۲۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۱


شش تفاهم نامه با شش وزارتخانه در مباحث مختلف از جمله حمایت از زنان سرپرست خانوار، زنان بهبود یافته و توزیع بسته های بهداشتی میان دختران دانش آموز در مناطق محروم به امضاء رساندیم. این تفاهم نامه ها ملی است و در سطح ملی نتیجه خواهد داد و سازمان های مردم نهاد را در حوزه خانواده شناسایی و با آنها ارتباط برقرار می کنیم و لایحه بیمه زنان خانه دار در حال تدوین است و پیش نویس این لایحه برای ارائه به دولت آماده شده است.

كد خبر : ۲۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۱


تالار حافظیه کاخ سعدآباد شب گذشته محل برپایی جشن همسر رئیس جمهور برای همسران وزرا، سفرا و زنان دولت بود، مهمانی زنانه همراه با رقص و شوی لباس.

كد خبر : ۲۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۱


استاندار لرستان گفت: با توجه به میانگین دو برابری نرخ بیکاری لرستان نسبت به کشور، نرخ بیکاری قشر بانوان در این استان نیز حدود 45 درصداست.

كد خبر : ۲۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


زنان معتاد، افراد زیر 18 سال، زندانیان ترخیص شده و معتادین مبتلا به HIV در اولویت پوشش 70 درصدی هزینه درمان هستند.

كد خبر : ۲۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


مدیر جهاد کشاورزی پلدختر گفت: سطح زیر کشت خیار در پلدختر 7هزار هکتار می باشد.

كد خبر : ۲۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


زندگی خود را در کنار مزار شهدا آغاز کردیم  تا به برکت شهدا زندگی پر برکتی داشته باشیم.

كد خبر : ۲۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: عدالت اجتماعی که عدالت جنسیتی جزیی از آن است تحقق نمی یابد مگر اینکه زنان در جایگاه اصلی و شایسته ای قرار گیرند.

كد خبر : ۲۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۳


رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: ما معتقديم آمريكا غاصب حاكميت جهان است در حالي كه شايستگي ندارد.

كد خبر : ۲۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۴


معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان با اشاره به تاکید مدیریت ارشد استان برای بهره مندی از قابلیت های مدیریتی بانوان، گفت: تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس بانوان برای مشارکت در عرصه های اجرایی و مدیریتی استان و تحقق رشد و توسعه اقتصادی امری ضروری است.

كد خبر : ۲۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۴


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت یارانه نقدی به کارگران خبر داد و گفت: در فاز دوم، این گروه از جامعه یارانه می‌گیرند ضمن اینکه نخستین بسته حمایتی، اردیبهشت‌ماه به اقشار ضعیف داده خواهد شد.

كد خبر : ۲۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۶


حضور زنان در رده های بالای مدیریت دولتی حداقل در دو دهه گذشته و پس از جنگ، روند افزایش داشته است. هرچند که در دولت دوم محمود احمدی‌نژاد یک زن به وزارت هم رسید، اما حضور زنان در رده های مختلف مدیریتی اهمیت بیشتری داشته است.

كد خبر : ۲۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۸


در میان گفته های پیرزن خرمشهری نکته ای نهفته بود که دقایقی سکوت کردیم. وقتی که گفت من در دوران جنگ اسیر بودم آب سردی بود که انگار روی پیکر گرم و خسته مان ریخته شد. ناخوداگاه سرم را پایین انداختم.

كد خبر : ۲۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۶


مادربزرگ آبادی را یکی از زنان آبادی همراهی می کند. پنجره ی خانه ی این زن کوچک است و سبزه ی کنار پنجره، درد خانه را همراه با زن واگویه می کند. این زن از سوءتغذیه ی شدید در منطقه می گوید: 40 روز زمستان، حتا در خانه نان خشک نداشیم و فقط با میوه ی بلوط شب ها را به صبح می رساندیم.

كد خبر : ۲۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۷


مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: 198 پروژه مخابراتی هم‌زمان با روز جهانی ارتباطات در مناطق مختلف استان به بهره‌برداری می‌رسد.

كد خبر : ۲۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۸


وزیر تعاون گفت:بحث درمان و اشتغال از الویت های اصلی دولت تدبیر و امید است وگام نهادن در راه اشتغال برنامه ریزی می خواهد.

كد خبر : ۲۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۹


فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت: رکن اصلی و اساسی سپاه معنویت است به طوری که هر شخص پاسدار در هر مکان و هر درجه ای موظف به دفاع از ارزش های اسلامی است.

كد خبر : ۲۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


عاون اول رئیس‌جمهور با تاکید بر لزوم حل مشکل بیکاری در سطح کشور اظهار کرد: بیکاری یکی از چالش‌های اصلی کشور است که متأسفانه با رکود متقارن شده است.

كد خبر : ۲۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۳


اعتدال واژه ای است که از دوران انتخابات و بعد از آن زیاد به گوش رسیده است. اما این مهم از قبل به عنوان یک اصل در موازین اسلام وجود داشته است و مصداق بیرونی آن هم عملکرد حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری می باشد. اعتدال در لغت از ریشه ی " عدل" به معنای میانه گرفته شده است.

كد خبر : ۲۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۳


معاون اجرایی رییس جمهوری گفت: مشکلات اقتصادی حاکم بر استان لرستان تنها با رویکرد و نگاه مشارکت جویانه حل خواهد شد.

كد خبر : ۲۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


با وجود اینکه بعد از ثبت نام برای دریافت یارانه در مرحله دوم اعلام شد که در اردیبهشت ماه به حساب تمامی متقاضیان یارانه واریز شده تا دولت با بررسی اطلاعات برای مراحل بعد تصمیم گیری کند شواهد نشان می‌دهد که یارانه خردادماه نیز به روال قبل به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

كد خبر : ۲۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۹


رییس جمهوری در پیامی به بشار اسد، برگزاری موفقیت آمیز انتخابات ریاست جمهوری در سوریه را به دولت و ملت این کشور تبریک گفت.

كد خبر : ۲۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۹


از وعده نبود داس در دولت تا تغییر در زندگی مردم در 100 روز همه این ها می توانست نشان از برنامه ریزی اصولی در این دولت باشد و اینکه شایسته سالاری می تواند به خوبی جای بازی های سیاسی را بگیرد اما این تغییرات در حال حاضر به گونه دیگر در حال رقم خوردن است.

كد خبر : ۲۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۹


طرح نحوه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی ‍پس از بررسی در کمیسیون شورا ها در نوبت بررسی در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

كد خبر : ۲۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۹


سردار سرتیپ حسین سلامی گفت: دشمن می خواهند در صورت امکان، شکاف ایجاد کرده و سپاه را نهادی قدرت طلب معرفی کنند؛ در حالی که سپاه فقط دغدغه پیشرفت، اعتلا و سرافرازی و سربلندی اسلام و انقلاب و نظام را دارد.

كد خبر : ۲۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


علیرضا حاجیعلی گفت :طرح تبلیغ چهره به چهره یاوران زکات در الیگودرز در حقیقت به عنوان یک کار اقتصادی و فرهنگی که  با عزم  ومدیریت اعضای ستاد اجرا شد.

كد خبر : ۲۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۵


رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به همکاری ایران و آمریکا برای مقابله با گروهک تروریستی داعش در عراق گفت: مقامات آمریکایی در طول چند سال گذشته همواره از گروه‌‌های تروریستی که داعش هم یکی از آنهاست حمایت کرده‌اند لذا قابل اعتماد نیست.

كد خبر : ۲۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


با وجود وعده مسئولان برای دادن سبد امنیت غذایی هر دو ماه یکبار در سال ۹۳، اکنون در آستانه چهارمین ماه سال و دو هفته مانده به ماه مبارک رمضان، هنوز خبری از سبد کالای حمایتی دولت نیست.

كد خبر : ۲۲۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در جلسه هیات دولت نسبت به عدم حضور زنان در سالن مسابقات والیبال در دولت تدبیر و امید اعتراض کرد.

كد خبر : ۲۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


رئیس جمهور در آستانه ماه مبارک رمضان، دستگاه‌های ذیربط را به تأمین نیازمندی‌های مردم در این ماه مأمور کرد و اظهار امیدواری نمود که مواد خوراکی مورد نیاز مردم به میزان کافی و در دسترس باشد تا بتوانند با خاطری آسوده از فیوضات معنوی این ماه بهره‌مند شوند.

كد خبر : ۲۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


نشست ستاد اجرایی طرح تحول نظام سلامت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با حضور اعضاءاستانی ستاد اجرایی و روسای سازمان های بیمه گر برگزار شد.

كد خبر : ۲۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


خبر سفر رئیس جمهور به استان لرستان باز هم پیچیده شده است. کاروان دولت تدبیر و امیدِ دکتر روحانی در چند روز آینده به سمت لرستان حرکت می کند.

كد خبر : ۲۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


خبر سفر رئیس جمهور به استان لرستان باز هم پیچیده شده است. کاروان دولت تدبیر و امیدِ دکتر روحانی در چند روز آینده به سمت لرستان حرکت می کند.

كد خبر : ۲۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان گفت: با توجه به سفر احتمالی رییس جمهوری به لرستان طی هفته جاری، مطالبات مردم و مسوولان این استان به صورت ویژه پیگیری خواهد شد.

كد خبر : ۲۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


ایران اسلامی برای توسعه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی نیازمند حضور مردم در همه عرصه ها است و دولت وظیفه دارد شرایط و تسهیلات لازم را برای حضور ایرانیان داخل و خارج کشور فراهم آورد.

كد خبر : ۲۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


ایران اسلامی برای توسعه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی نیازمند حضور مردم در همه عرصه ها است و دولت وظیفه دارد شرایط و تسهیلات لازم را برای حضور ایرانیان داخل و خارج کشور فراهم آورد.

كد خبر : ۲۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


در کشورهای قوس بحران چون دولت ها منابع و امکانات را در اختیار دارند و نیازی به مالیات ندارند، پاسخگو هم نیستند و حکومت های دموکراتیک نیز در این جوامع پایدار نشده اند.

كد خبر : ۲۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


همزمان با سفر استانی دکتر روحانی به لرستان، لحظاتی پیش استقبال مردمی از رئیس جمهور در روبه روی استانداری آغاز شده است.

كد خبر : ۲۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


با نگاهی به وضعیت استان لرستان می توان دریافت که سهم لرستان از سفرهای روسای جمهور دوره های قبلی از دوره سازندگی و اصلاحات  تا دوره عدالت به این استان فقط مصوباتی بوده اند که بر روی کاغذ پیاده شده اند و این سفرها ثمره ای برای مردم این دیار نداشته است.

كد خبر : ۲۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


اینجا سرزمین مادران صبوری است که سالها چشم انتظار دیدن فرزندانی را داشتند که برای دفاع از میهن و ناموس این کشور پاک، جانانه راهی جبهه ها شده بودند اما فقط چند قطعه استخوان شکسته را دیدند.

كد خبر : ۲۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


وارد خرم آباد كه شوي؛ كم تر از يك ساعت گدایان کودک، زن و مرد را در خیابان های این شهر می بینی؛ چند قدم پياده كه بيايي از محله ی کورش سر درمي آوري. در این منطقه از زمين کودکان گدا مي جوشد. این کودکان نه عاشق مي شوند؛ نه كودكي مي كنند و نه می توانند به مدرسه بروند.

كد خبر : ۲۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


رئیس جمهور درجمع مردم شهرستان خرم آبادکفت: اولین قدم دولت آبادانی استان و اشتغال جوانان است

كد خبر : ۲۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


شهیندخت مولاوردی معاون رئیس‌جمهور در امور زنان با استقبال مسئولین شهرستان وارد دوره چگنی شد.

كد خبر : ۲۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


رئیس‌جمهور با اشاره به مسائل اخیر عراق و تهاجم گروه تروریستی داعش به شرهای این کشور گفت: به همه ابرقدرت‌ها و مزدورانشان و آدم‌کشان و تروریست‌ها اعلام می‌کنیم که ملت بزرگ ایران برای حراست از عظمت عتبات مقدسه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

كد خبر : ۲۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


رئیس حوزه های علمیه لرستان گفت : روحانیت بزرگترین سنگر بان حراست ارزشهای اعتقادی دانست.

كد خبر : ۲۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


رئیس اتاق اصناف ایران با تاکید بر اینکه در ماه مبارک رمضان اصناف نیز در تامین و توزیع کالاهای مورد نیاز مردم ورود جدی خواهند داشت، گفت: هیچ گونه افزایش قیمتی در مورد کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان صورت نخواهد گرفت.

كد خبر : ۲۳۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه وارد مرحله نگارش متن پیش نویس توافقنامه جامع شدیم، عنوان کرد: ولی در موضوعات اساسی هنوز به تفاهم نرسیدیم.

كد خبر : ۲۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


امروز شنبه برابر با سی و یکم خرداد 1393 هجری خورشیدی، بیست و سوم شعبان 1435 هجری قمری و بیست و یکم ژوئن 2014 میلادی است. 24 سال پیش در چنین روزی، زمین لرزه ای به بزرگی 7.3(هفت و سه دهم درصد) در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) استان های گیلان و زنجان را به لرزه درآورد.

كد خبر : ۲۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


نماینده مردم خرم‎آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی از پیگیری برای حق‎آبه زاگرس خبر داد.

كد خبر : ۲۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


گرچه اخباررسمی به نقل ازاستاندارلرستان،نماینده کوهدشت ورومشگان درمجلس شورای اسلامی وبرخی مسئولین ذیربط درامورآب حاکی ازنهایی شدن سدمعشوره وموافقت قطعی وزارت نیروباایجادسدمعشوره درکوهدشت است امامتاسفانه کمترین توجهی به حق مسلم مردم پلدخترنشده است.

كد خبر : ۲۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


یکی از عمده‌ترین مشکلات بیمارستان تأمین اجتماعی خرم آباد کمبود نیروی انسانی به ویژه پزشکان متخصص و کمبود شدید کادر پرستاری  است.

كد خبر : ۲۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


رئیس اتاق اصناف ایران با تاکید بر اینکه در ماه مبارک رمضان اصناف نیز در تامین و توزیع کالاهای مورد نیاز مردم ورود جدی خواهند داشت، گفت: هیچ گونه افزایش قیمتی در مورد کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان صورت نخواهد گرفت.

كد خبر : ۲۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


یک فعال روزنامه نگاری با بیان اینکه ضرورت تغییر مدیران ستادی، یک پاسخ سیاسی به تغییر وضعیت سیاسی کشور تلقی خواهد شد؛ تصریح کرد: اگر مدیران کل تغییر نکنند؛ صدای دولت جدید به گوش نخواهد رسید.

كد خبر : ۲۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


وزیر صنعت ، معدن و تجارت بر ضرورت واگذاری امور تنظیم و تثبیت بازار به اصناف تاکید کرد و گفت: این وزارتخانه خواهان واگذاری تنظیم و تثبیت بازار به اصناف است و آماده هستیم این موضوع را در سال جاری عملیاتی کنیم.

كد خبر : ۲۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


معاون رییس جمهوری در امورزنان گفت :در اجلاس آتی کمیسیون مقام زن، بررسی عملکرد دولت ها در این حوزه در دستور کار قرار دارد که این خود بیانگر اهمیت این حوزه ها و نگاه جهانی به این موضوعات است.

كد خبر : ۲۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


عضو هیات علمی گروه زیست شناسی دانشگاه اصفهان گفت: طرح تحقیقاتی تولید سوخت های زیستی از گیاهان پرانرژی در دانشگاه اصفهان پایان یافته و این طرح آماده سرمایه گذاری برای تولید انبوه است.

كد خبر : ۲۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


رهبر معظم انقلاب درباره تحولات اخیر عراق تاکید کردند ایران ضمن مخالفت شدید با هر گونه دخالت آمریکا در مسائل داخلی عراق، معتقد است مردم و دولت و مرجعیت دینی این کشور توانایی پایان دادن به این آتش افروزی را دارند.

كد خبر : ۲۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۲


استاندار لرستان گفت: 80 درصد از طرح ها و مصوبات سفر رییس جمهوری به این استان نهایی شده و 20 درصد مابقی ظرف 10 روز آینده نهایی خواهد شد.

كد خبر : ۲۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۲


دولت اسلامی عراق و شام، عملیات تروریستی علیه سفارت ایران در بیروت را در سال گذشته انجام داد و تروریستهای این گروه بر شهر فلوجه عراق از اواخر دسامبر ۲۰۱۳ مسلط شدند که همچنان به سیطره خود بر این شهر ادامه می دهند.

كد خبر : ۲۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۲


وزیرامورخارجه با بیان اینکه وقایع اخیر در عراق جنگ بین شیعه و سنی نیست، گفت: آنچه در حال وقوع است توطئه ای خارجی با هدف جلوگیری از ظهور مقتدرانه جهان اسلام در عرصه تحولات منطقه ای و بین المللی است.

كد خبر : ۲۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۳


جانشین فرماندهی کل سپاه گفت: قدرت های سلطه گر جهان اسلام بخشی از سیاسی های بزرگ تلقی می شود، آنها می خواهند رشد  علمی، اقتصادی، فرهنگی ، مسلملنان جهان اسلام را تعیین کنند و می خواهند غارتگر جهان اسلام مادی باشند. 

كد خبر : ۲۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


استاندار لرستان در مراسم تودیع معارفه فرمانده سپاه لرستان که امروز صبح در پادگان سپاه حضرت ابولفضل(ع) استان برگزار شد گفت : سپاه بعد از انقلاب به عنوان یک ظرفیت نقش آفرینی کرده و هر کجا کشور در چالش بوده است این ظرفیت در بعد نظامی دفاع مقدس در طول 8 سال تاریخ و در چالش های اجتماعی فرهنگی نقش داشته است . 

كد خبر : ۲۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


استاندار لرستان در مراسم تودیع معارفه فرمانده سپاه لرستان که امروز صبح در پادگان سپاه حضرت ابولفضل(ع) استان برگزار شد گفت : سپاه بعد از انقلاب به عنوان یک ظرفیت نقش آفرینی کرده و هر کجا کشور در چالش بوده است این ظرفیت در بعد نظامی دفاع مقدس در طول 8 سال تاریخ و در چالش های اجتماعی فرهنگی نقش داشته است . 

كد خبر : ۲۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


جانشین معاونت سیاسی سپاه پاسداران کشور  با اعلام اینکه دورنمایی مذاکرات از گذشته نیز کاملاً روشن بوده است گفت: رهبر معظم انقلاب نیز با همین نگاه به تیم هسته ای اعلام کرد که به مذاکرات خوش بین نیستند اما از تیم هسته ای نیز حمایت کردند.

كد خبر : ۲۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


 گروه تروریستی تکفیری که خود را «دولت اسلامی در عراق و شام» (داعش) می خواند، همزمان با نخستین روز ماه مبارک رمضان، اعلام کرد که در محدوده عراق و سوریه ˈخلافت اسلامیˈ تشکیل داده است.

كد خبر : ۲۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:شیوه های کنونی افزایش جمعیت که اخیرا اعلام شده، به هیچ وجه نمی تواند موثر باشد به همین منظور باید تغییرات اساسی در این شیوه ها انجام گیرد.

كد خبر : ۲۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: باید بستری به وجود بیاید تا تمام نشریات، خبرگزاری ها و برنامه‌های تلویزیونی واقعیت‌های مذاکرات ایران با 5+1 را پوشش دهند.

كد خبر : ۲۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


 نخستين آزمون استخدامي در دولت تدبير و اميد در دانشگاه علوم پزشكي لرستان برگزار شد .

كد خبر : ۲۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


 وزیر صنعت، معدن و تجارت از توقف رشد روند نزولی صنعت و معدن در کشور خبر داد و گفت: بر اساس اقدامات انجام شده در دولت یازدهم طی سه ماهه نخست سال جاری شاهد روند افزایش تولید در بخش های عمده صنایع کشور بوده ایم.

كد خبر : ۲۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


امام جمعه پلدختر گفت:تهدید ابوبکر بغدادی نسبت به انهدام خانه کعبه و گفتگوی تلفنی امیر قطر با دکترروحانی را باید برگ دیگری از پیش بینی های رهبر معظم انقلاب درباره برگشتن شر تروریست ها به حامیان آنهاست.

كد خبر : ۲۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


در تحلیل دلایل ظهور و گسترش بد حجابی در جامعه، همواره گفته می‌شود که یکی از عاملان بروز این پدیده، خود سازمان‌ها و نهادهای دولتی هستند.

كد خبر : ۲۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


 هیات مذاکره کننده ایران به سرپرستی محمد جواد ظریف وزیرامور خارجه به منظور انجام ششمین دور از مذاکرات هسته ای با کشورهای عضو گروه 1+5 به میزبانی اتریش صبح امروز (چهارشنبه) وارد وین شد.

كد خبر : ۲۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


افزایش چشمگیر شمار دانشجویان ستاره دار طی سال های گذشته که بیش از هر چیز نمود روشنی از دخالت سلیقه های سیاسی- جناحی در اداره ی نهادهای علمی بود، بسیاری از دانشجویان را از حق طبیعی و قانونی خود یعنی ادامه ی تحصیل محروم کرد.

كد خبر : ۲۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه‌های جداگانه‌ دو مصوبه دولت یازدهم را مغایر قانون اعلام کرد.

كد خبر : ۲۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


روزنامه تونسی ˈالشروقˈ نوشت که گروه تروریستی تکفیری ˈداعشˈ درصدد شعله ور کردن آتش جنگ طایفه ای و مذهبی در لبنان و ترور ˈسید حسن نصراللهˈ دبیرکل حزب الله است.

كد خبر : ۲۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: با اتخاذ تدابیر لازم توسط دولت و مجلس، مشکل گرانی و کمبود دارو در کشور به میزان 90 درصد مرتفع شده است .

كد خبر : ۲۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


ارتش عراق اعلام کرد که نیروهای دولتی عملیات بزرگی را برای پاکسازی تکریت آغاز کرده‌ و کنترل بخش‌هایی از این شهر واقع در شمال بغداد را به دست گرفته‌اند. در کربلا نیز پس از کشته شدن 45 تن در ناآرامی‌های این شهر اکنون اوضاع آرام شده است.

كد خبر : ۲۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


رئیس جمهوری آمریکا در تماس تلفنی با پادشاه عربستان بر ضرورت تشکیل دولتی جدید در عراق متشکل از تمامی گروه‌ها و طوایف این کشور تاکید کرد.

كد خبر : ۲۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


یکصد و هشتاد و ششمین جلسه هیات سرمایه گذاری خارجی با حضور بهروز علیشیری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و اعضای هیات سرمایه گذاری خارجی برگزار شد و طرح های جدید سرمایه گذاری خارجی به ویژه دو طرح مرتبط با سرمایه گذاری ایرانیان مقیم خارج از کشور به تصویب رسید.

 

كد خبر : ۲۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۴


معاون اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی از برنامه های مشخص این وزارتخانه برای کاهش اثرات تورمی قانون هدفمندی یارانه ها بر بنگاه ها و بخش های حمل و نقل و خانوارها خبر داد.

كد خبر : ۲۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۴


نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دولت را مکلف کردند تمام روستاییان و عشایری را که در سن بازنشستگی هستند در صورت تقاضا و داشتن سابقه و پرداخت حق بیمه به مدت 9 سال بازنشسته کند.

 
كد خبر : ۲۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری از ماموریت روحانی به مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور جهت پیگیری نامه ۱۹۵ نماینده مجلس درباره حجاب و عفاف خبر داد.

كد خبر : ۲۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


مدیرکل ارشاد لرستان گفت: نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت در لرستان با حضور ۱۰۰ ناشر برتر کشور از تاریخ ۱۵ تا ۲۵ رمضان در خرم آباد برپا می‌شود.

كد خبر : ۲۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


عيسي الغيث يكي از اعضاي مجلس شوراي عربستان اذعان كرد: گروه هاي تروريستي القاعده و داعش ساخته و پرداخته عربستان است و اين گروه ها در دامن سعودي نشو و نما يافته اند.

كد خبر : ۲۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


معاون امور مجلس رييس جمهوري با بيان اين كه تلاش مي كند استيضاح هيچ وزيري در صحن مجلس مطرح نشود، گفت: جلسات برگزار شده براي حل استيضاح وزير علوم خوب بوده و نقطه نظرات مشترك زيادي وجود دارد.

كد خبر : ۲۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) می‌گوید:در خصوص آزادراه تهران شمال با تمام توان و قدرت آمادگی داشتیم که عملیاتی کنیم و یک ساختار سازمان خوبی در قرب پیش بینی شد که در زمانبندی مشخص اجرایی شود اما کار توسط دولت متوقف شد.

كد خبر : ۲۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


پایگاه خبری «بلومبرگ» به نقل از چند دیپلمات غربی مدعی شد رئیس‌جمهور ایران در حال بررسی معرفی «محمد نهاوندیان» رئیس دفتر خود، به عنوان نماینده جدید ایران در سازمان ملل است.

كد خبر : ۲۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


برگزاری اولین نماز جمعه خلافت خودخوانده داعش، هفته گذشته در موصل با حاشیه های زیادی همراه بود.گروهک تروریستی داعش شنبه این هفته تصاویری از نماز جمعه شهر موصل منتشر کرد که در آن مدعی حضور « ابوبکر البغدادی» سرکرده این گروه شد. تروریستی که گفته می‌شود آن قدر فوتبالیست ماهری بوده که با مسی مقایسه می‌شود.

كد خبر : ۲۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از تصویب 20 میلیارد ریال اعتبار برای تامین تجهیزات چهار اداره در شهرستان های این استان خبر داد.

كد خبر : ۲۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، عصر امروز (دوشنبه) در دیدار مسئولان، کارگزاران و جمعی از مدیران ارشد دستگاههای مختلف کشوری و لشگری، ضمن بیان نکاتی بسیار مهم در زمینه مسائل داخلی و خارجی، تلاش پیچیده و چند جانبه برای ایجاد اختلال در محاسبات مسئولان و دستگاههای جمهوری اسلامی را مهمترین هدف کنونی استکبار بویژه امریکا خواندند.

كد خبر : ۲۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: براساس اصل 126 قانون اساسی رئیس جمهور مسئولیت امور برنامه، بودجه،‌ اداری و استخدامی کشور را مستقیما بر عهده دارد و می تواند این مسئولیت را به عهده دیگری بگذارد و واگذاری این مسئولیت به شخص دیگر خلاف قانون است.

كد خبر : ۲۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


در نهمین روز از ماه مبارک رمضان، مسئولان و کارگزاران نظام با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

كد خبر : ۲۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


نخستین بار معصومه ابتکار رییس سازمان حفاظت محیط زیست در جلسه شورای پژوهشی سازمان حفاظت محیط زیست موضوع ناپدید شدن 30 سال دستاورد سازمان مطبوعش در حوزه پژوهش را مطرح کرد.

 
كد خبر : ۲۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


مدیرکل آفریقا و عربی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از وسایل ارتباط جمعی و رسانه ها به عنوان مهمترین ابزار در جهانی کردن روز قدس یاد کرد.

كد خبر : ۲۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


دبیرکل دفتر امورعمرانی سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: این سازمان با تشکیل 20 میز خدمت، در حال ارائه آموزش های لازم به مربیانی از کشورهای نقاط مختلف جهان است.

 

كد خبر : ۲۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی بر پیکر آیت الله محمدی گیلانی نماز خواند.

كد خبر : ۲۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


ستاد هماهنگی امور اقتصادی دولت اعلام کرد: دولت یازدهم پس از خارج کردن اقتصاد از التهاب بسیار بالای تورمی و طراحی هدفمندی یارانه ها با ساز و کاری متفاوت و اعمال ملاحظات شرایط رکود تورمی در آن، تهیه برنامه خروج «غیر تورمی» و «پایدار» از رکود را در دستور کار قرار داده است.

كد خبر : ۲۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۳


نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری خطاب به برگزارکنندگان همایش خط قرمز گفت: کار شما به عنوان یک صدای جدید و حرف ناهماهنگ با رهبری نباشد. وقتی رهبر معظم انقلاب می گویند اصل مذاکرات هسته ای را قبول دارند باید این موضوع را قبول کنیم.

 
كد خبر : ۲۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۳


در بحبوحه جنگ خلیج فارس در دهه 90 میلادی، ایرانی ها بارها پیشنهاد ایجاد سازمان یا شورایی که متضمن همکاری های همه جانبه و دسته جمعی کشورهای منطقه برای حفظ امنیت آن بود، به طرف عربستانی و البته سایر کشورهای منطقه ارائه کردند، اما گویا آن روزهاحواس ریاض جای دیگری بود.

كد خبر : ۲۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


سایت المانیتور در گزارشی، دولت آمریکا را متهم به کارشکنی در اجرای چند طرح کلیدی زیست محیطی در ایران که قرار است تسهیلات جهانی محیط زیست (GEF) منابع مالی آنرا تامین کند، کرده است.

كد خبر : ۲۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


معاون سیاسی- امنیتی استاندار لرستان گفت: توجه به حوزه حجاب وعفاف علاوه برمدیریت جهادی مسئولین ،عزم ملی می طلبد.

كد خبر : ۲۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


مدیر زراعت جهاد کشاورزی لرستان گفت: توسعه بخش کشاورزی در لرستان از طریق کشت مکانیزه انجام که خوشبختانه در لرستان کشت ذرت به طور ۱۰۰ درصدی مکانیزه انجام می شود.

كد خبر : ۲۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


چهاردهمین روز ماراتن مذاکراتی وین 6؛ درحالی با ادامه کار نگارش متن پیش نویس توافق جامع هسته ای از ساعت 9 و 30 دقیقه روز سه شنبه آغاز شده است که همه در انتظار آغاز مصاحبه مطبوعاتی وزیر خارجه آمریکا و پاسخ های جان کری به سوالات هستند.

 
كد خبر : ۲۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تشریح جزئیات جلسه غیرعلنی امروز مجلس گفت: جانشین سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی رییس جمهوری در این جلسه به نمایندگان اعلام کرد که تخلف دولت گذشته در جذب نیرو خارج از حد تصور و کاملا محرز است.

كد خبر : ۲۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


رییس کمیسیون سیاست خارجی مجلس اسپانیا روز سه شنبه از جمهوری اسلامی ایران خواست کشورهای اروپایی را برای برقراری ثبات و امنیت در منطقه خاورمیانه یاری دهد.

كد خبر : ۲۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


یک کارشناس مسایل اقتصادی با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی اقتصادی به عنوان اصل مهم تحقق اقتصاد مقاومتی، گفت: راهی که سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی به ما نشان می دهد، داشتن برنامه ای دقیق و بلند مدت برای کشور است.

كد خبر : ۲۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


آیت الله هاشمی رفسنجانی 23 تیر 1359 در یک مصاحبه مطبوعاتی حدود آزادی احزاب و نیز نحوه پوشش زنان را تشریح می کند که با نظرات امروز او بسیار متفاوت است !

كد خبر : ۲۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


معمولاً گفته می شود:"خطر محتمل، احتمال کم آن را جبران می کند". پس منطق ایجاب می‌کند که سیستمی دقیق ایجاد شود تا مدیران جهت انتصاب مشاغل حساس؛ مجبور به ترتیب اثر دادن به استعلام از یک مرکز صالحه شوند. واحد «مرکز اسناد وزارت اطلاعات» بعنوان غنی ترین مراکز ثبت سوابق سیاسیون، صلاحیت بیشتری دارد.

كد خبر : ۲۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


رئیس جمهور در جمع فرماندهان ارشد نیروهای مسلح کشور با بیان اینکه «دولت، والاترین منزلت و بالاترین اقتدار را برای نیروهای مسلح می‌خواهد»، گفت: دولت می‌خواهد که نیروهای مسلح بر قلوب مردم حاکم باشند و جایگاه منزلتی‌شان و همچنین قدرت‌شان چه به لحاظ تجهیز به ایمان و چه از نظر تجهیز به انواع سلاح روز به روز بالاتر باشد؛ البته که از نظر ایمان در رتبه اول هستند.

كد خبر : ۲۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


در روزهای اخیر، رژیم صهیونیستی بار دیگر حملات وحشیانه ی خود به مردم بیگناه غزه را آغاز کرده است به همین مناسبت، پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، با توجه به بیانات بیست و پنج سال گذشته رهبر معظم انقلاب، نقشه راه مسأله فلسطین را منتشر کرد.

كد خبر : ۲۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری وفوریت های پزشکی پلدختر در بیانیه ای حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محکوم کرد.

كد خبر : ۲۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان از آمادگی 10 مدرسه پیش ساخته برای انتقال به مناطق محروم این استان خبر داد .

كد خبر : ۲۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


گرانی و چند نرخی بودن برخی اجناس در بروجرد مردم این شهرستان را نگران کرده است.

كد خبر : ۲۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


یک کارشناس مسائل اقتصادی گفت: اگر قرار باشد که مبلغ یارانه افزایش یابد این کار باید در قالب کارت های هوشمند و کالایی و نه پرداخت نقدی صورت گیرد.

كد خبر : ۲۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


رئیس حوزه های علمیه لرستان گفت : روحانیت بزرگترین سنگر بان حراست ارزشهای اعتقادی دانست.

كد خبر : ۲۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


عضوشورای ناظربرشورای برنامه ریزی وتوسعه لرستان گفت: مدیران استان برای جذب اعتباروسرمایه گذاری دراستان تلاش کنند.

كد خبر : ۲۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


در حالی که نرخ بیکاری زنان 20 تا 24 ساله در مناطق شهری کشور 54.1 درصد است، این میزان برای مردان در همین گروه سنی 23.8 درصد می باشد.

كد خبر : ۲۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


اورانیوم 2 درصد را که از آبشار نخست خارج می شود می توان به آبشار دوم تزریق کرده و اورانیومی با غنای حدود 10 درصد دریافت کرد.

كد خبر : ۲۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


استاندار لرستان از تخصیص 25 میلیارد ریال اعتبار جهت ادامه ساخت تصفیه خانه فاضلاب نورآباد خبر داد .

كد خبر : ۲۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری، طی حكمي دکتر خسرو عزیزی را به سمت سرپرستی دانشگاه لرستان منصوب کرد.

كد خبر : ۲۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


فرمانده سپاه ازنا ضمن اشاره به روز جهانی قدس گفت:وحدت بین شیعه و سنی بهترین راه مقابله با صهیونیست ها در منطقه است.

كد خبر : ۲۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد: باید روز قدس را به روز تنفر عمومی از خشونت و افراطی گری تبدیل کنیم.

كد خبر : ۲۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


حدود هزار دانشجو از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی عصر امروز با حضرت آیت الله خامنه ای دیداری 2 و نیم ساعته داشتند تا رودررو، دغدغه ها، مطالبات و دیدگاههای جامعه دانشجویی را با رهبر انقلاب اسلامی مطرح کنند و در سخنان و پاسخهای ایشان، به تأمل در اولویتها و مسائل مختلف منطقه و کشور بپردازند.

كد خبر : ۲۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


انجمن دفاع از قربانیان تروریسم با ارسال نامه ای به بان کی مون دبیر کل سازمان ملل متحد،خواستار واکنش این نهاد بین المللی به جنایات رژیم اسراییل در غزه و پایان دادن به قتل و کشتار زنان و کودکان فلسطینی شد.

كد خبر : ۲۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۴


معاون فرهنگی ـ اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه لرستان  با بیان این که حضور در راهپیمایی  کم ترین کاری است که می توان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین انجام داد؛ گفت: کشتار مردم مظلوم فلسطین یک مصیبت دردناک است.

كد خبر : ۲۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۴


رییس فدراسیون جهانی تکواندو در نامه ای به درخواست کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران مبنی رعایت مدیریت مطلوب و برخورد با هرگونه سوءمدیریت در برگزاری رقابتهای تکواندو بازی های آسیایی اینچئون پاسخ مثبت داد.

كد خبر : ۲۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


با آغاز فرآیند تهیه و تنظیم برنامه ششم توسعه از اول خردادماه سال جاری زمینه تحقق بزرگ ترین رخداد اقتصادی کشور کلید خورد.

كد خبر : ۲۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۶


رهبرمعظم انقلاب اسلامی امروز سه شنبه در خطبه های نمازعید سعید فطر و نیز در دیدار جمعی از مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی سخنان مهمی درباره تحولات غزه و فلسطین بیان فرمودند.

كد خبر : ۲۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۷


مساله اصلی اقتصاد کشور چیست؟ کاهش شاخص بازار سهام، اجرا نشدن درست طرح هدفمندی یارانه ها، رکود اقتصادی یا سایه سیاست بر اقتصاد؟ همان مذاکرات هسته ای که نه فقط سیاستمداران بلکه دست اندرکاران خرد و کلان اقتصاد هم بدقت آن را پیگیری می کنند.

كد خبر : ۲۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دفاع مقدس، سیمای زمینی آیات آسمانی و تفسیر آیه های آسمانی روی زمین و قبله گاه نصرت الهی است.

كد خبر : ۲۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


مردم استان چهار محال و بختیاری چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری میزبان رییس جمهوری و هیات دولت هستند.

كد خبر : ۲۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


«سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که پروژه « داعش» بدون چشم انداز است، قابلیت ادامه در طولانی مدت را ندارد و محکوم به سقوط است هرچند به اندکی زمان نیاز دارد.

كد خبر : ۲۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۴


مدیرکل راه و شهرسازی لرستان از بهرهبرداری از 500 واحد مسکن مهر درهگرم خرمآباد در هفته دولت خبر داد.

كد خبر : ۲۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی لرستان گفت: تاکنون ۳۵۱ هزار برگ سهام عدالت بین کارگران توزیع شده است که این روند در حال اجرا است.

كد خبر : ۲۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


رییس جمهوری با بیان اینکه سیاست خارجی امروز جمهوری اسلامی ایران با دیروز متفاوت است و دیگر تهدید و تحریم ملت بزرگ ایران تاثیرگذار نیست، گفت: همانطور که رهبری فرمودند نرمش قهرمانانه خواهیم داشت و نرمش ذلیلانه ممنوع است.

كد خبر : ۲۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: جدول دقیق زمانی و مکانی برای دور بعدی مذاکرات ایران و گروه 1+5 هنوز مشخص نشده است اما در عین حال ادامه مذاکرات قطعی است، ممکن است زودتر از ماه سپتامبر مذاکراتی داشته باشیم.

كد خبر : ۲۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


خبرنگاری شغلی سخت و پر استرس و اگر نبود عشق نوشتن و رفع مشکلات مردم شاید بسیاری از افرادی که اکنون در این حرفه حضور دارند هرگز این شغل پر دغدغه را انتخاب نمی کردند.

كد خبر : ۲۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


افسانه بایگانˈ بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه دردآورترین فجایع تاریخ بشریت امروز در غزه رقم می خورد، گفت: امروز ساده ترین موضوع بشریت یعنی توجه به حقوق کودکان و جلوگیری از نسل کشی در غزه توسط جهانیان نادیده گرفته می شود.

كد خبر : ۲۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


پایگاه خبری آمریکایی ˈوترنز تودیˈ Veterans Today گزارش داد،
ˈابو بکر البغدادیˈ رهبر تروریست های داعش که خود را خلیفه نامیده، یهودی زاده ای است که در سازمان جاسوسی اسراییل (موساد) دوره دیده است.

كد خبر : ۲۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۶


رییس جمهوری با بیان اینکه عده ای دولت را به رانت خوری متهم می کنند، گفت: مگر بعضی ها می توانند این دولت پاک را لکه دار کنند. فساد سال های گذشته را با سروصدا نمی توان شست.

كد خبر : ۲۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۶


عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) با اشاره به لزوم حضور زنان در حرفه خبرنگاری گفت: در صورتی که حمایت‌های بیشتر و همه‌جانبه از خبرنگاران زن در برابر فشارهای روحی وجود نداشته باشد، این حرفه به شغلی پرخطر برای آنها تبدیل می‌شود.

كد خبر : ۲۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۶


سخنان تازه ی وزیر اطلاعات دولت تدبیر و امید مبنی بر اینکه دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا فرزندان نظام هستند و شمشیر وزارت اطلاعات به روی خودی ها کشیده نخواهد شد، می تواند پاسخی به برخی تلاش های دامنه دار برای یکدست کردن فضای سیاسی در کشور و حذف جریان های رقیب ارزیابی شود.

كد خبر : ۲۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


ازدواج های نوجوانان و خردسالان، مساله ای است که کارشناسان و قانونگذاران نظرها و دیدگاه های گوناگونی در مورد آن ارایه کرده اند.

كد خبر : ۲۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


با شروع موج جدیدی از حملات نظامی رژیم صهیونیستی در فلسطین جمعی از برندگان جایزه صلح نوبل، دانشمندان و پزشکان در نامه ای با محکوم کردن جنایات غزه، خواستار تحریم فوری نظامی رژیم صهیونیستی شدند.

كد خبر : ۲۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


معاون حقوقی رییس جمهوری، آشنایی مردم با قوانین و مفاهیم حقوقی را از مهم ترین برنامه های این معاونت در دومین سال دولت یازدهم ذکر کرد.

كد خبر : ۲۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


معاون حقوقی،امور مجلس واستان‎های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سیاست های تفکیک جنسیتی که دربعضی برنامه‎های هنری اعمال شده نه تنها جزو سیاست های ابلاغی ما نبوده است بلکه به مصلحت کیان خانواده هم نیست.

كد خبر : ۲۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


معاون آموزش و پژوهش رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: بسیاری از طرح های پژوهشی و اطلاعات حوزه پژوهش و آموزش سازمان براثر سوء مدیریت هشت سال گذشته ازبین رفته است و کسی هم درقبال ناپدید شدن 30 سال دستاوردهای سازمان در حوزه پژوهش پاسخگو نیست.

كد خبر : ۲۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز در نطق پیش از دستور خود اظهار کرد: آقای اوباما برای پرت کردن حواس ملت‌ها از وقایع فلسطین راه دیگری پیدا کند؛ شاید هالیوود در این زمینه کمک بیشتری به آمریکا کند تا فرستادن چند هواپیما برای بمباران اربیل.

كد خبر : ۲۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده در یادداشتی به مناسبت روز خبرنگار تصریح کرد: در برابر خبرنگاران، این پاسداران حرمت و حریم قلم، باید سر تعظیم فرود آورد.

كد خبر : ۲۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


یک فروند هواپیمای ایران 140 (آنتونوف 140) صبح یکشنبه ساعت 9 و 18 دقیقه، در محوطه درخت کاری شده یک منطقه غیرمسکونی در نزدیکی فرودگاه مهرآباد سقوط کرد.

كد خبر : ۲۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


در شهرستان خرم‎آباد بالغ بر 63 پروژه آماده بهره‎برداری در هفته دولت است.

كد خبر : ۲۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت آمریکا از گروه های تروریستی در سوریه، عراق و افغانستان، عملیات اخیر این کشور علیه گروه تروریستی داعش در عراق را اقدامی نمایشی توصیف کرد.

كد خبر : ۲۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


آیا می دانستید امروز مهدی هاشمی با 13 اتهام امنیتی و اقتصادی روانه دادگاه شده است؟

كد خبر : ۲۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


رئیس‌جمهور از «مذاکره‌هراس»ها انتقاد کرد و گفت: یک عده به ظاهر شعار می‌دهند ولی بزدل سیاسی هستند و تا حرف مذاکره پیش می‌آید می‌گویند ما می‌لرزیم. به جهنم؛ بروید یک جای گرم برای خود پیدا کنید. خداوند شما را ترسو و لرزان آفریده است.

كد خبر : ۲۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


واحدهای تولیدی و صنعتی بروجرد دارای مشکلات زیادی هستند.

كد خبر : ۲۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


وزارت بهداشت عربستان اعلام کرد که یکی از شهروندان این کشور که مشکوک به ویروس ابولا بود، فوت کرد.

كد خبر : ۲۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


در سایت رسمی رهبرمعظم انقلاب، جدیدترین فتاوای ایشان در خصوص مسائل مختلف درج شده است که برخی از آنها بدین شرح است:

كد خبر : ۲۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


منابع خبری عراق عصر دوشنبه گزارش کردند که فواد معصوم رئیس جمهوری عراق حیدر العبادی معاون اول رئیس پارلمان را مامور تشکیل کابینه جدید این کشور کرده است

كد خبر : ۲۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


حجت‌الاسلام والمسلمین غرویان با تأکید بر این‌که باید نهضت ملی برای ازدواج آسان در کشور ایجاد شود، گفت: بنده از طریق رسانه شما به  قرائتی که شخصیت مناسبی در کشور است پیشنهاده می‌کنم همانگونه که نهضت ملی نماز و سواد آموزی را به راه انداختند درباره ازدواج آسان نیز جلودار شده و آن را پیگیری کنند.

كد خبر : ۲۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


بدانید سوداگری غرب، برای آرامش زن نیست بلکه برای نیل به اهداف سخیف فرهنگ لیبرال است.

كد خبر : ۲۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


چهره‏ های دانشگاهی گفتند: هرچند نتیجه استیضاح رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مشخص نیست و ممکن است رأی نیاورد که در این صورت، مشکل چندانی به وجود نخواهد آمد، اما اگر استیضاح موجب تغییر وزیر شود، مسلماً فضای آموزش عالی با مشکل مواجه خواهد شد

كد خبر : ۲۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


تولیت آستان مقدس امام خمینی گفت: شرط موفقیت دیپلمات های کشورمان در عرصه خارجی پیوند آنان با مردم است.

كد خبر : ۲۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


سعود الفیصلˈ وزیر امور خارجه عربستان نامزدی ˈحیدر العبادیˈ را برای مقام نخست وزیری عراق، خبری خوب دانست.

كد خبر : ۲۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


بزرگترین و مجهزترین مجتمع تفریحی و علمی غرب کشور در منطقه ای کوهستانی به نام مدبه کوه در خرم آباد در حال ساخت است.

كد خبر : ۲۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


حضرت آیت الله خامنه ای رویدادهای چندین سال اخیر در منطقه را نشان دهنده واقعیت یاد شده خواندند و خاطرنشان کردند: قدرتهایی تلاش کردند با زور و اسلحه منافع خود را تأمین کنند که ناکام ماندن

كد خبر : ۲۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


ک گروه کنشگر سوری اعلام کرد که در جریان درگیری های شدید میان گروه های تروریستی مخالف دولت سوریه وگروه داعش در استان ˈحلبˈ در شمال سوریه، دستکم 39 تن از طرفین کشته شده اند.

كد خبر : ۲۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


کاترین اشتونˈ مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز چهارشنبه گفت که وی در حال رایزنی برای برگزاری نشست وزرای امور خارجه این اتحادیه در مورد عراق است.

كد خبر : ۲۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


 استاندار لرستان گفت: پرواز عسلویه به خرم آباد مهر ماه امسال دایر می شود.

كد خبر : ۲۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


استاد دانشگاه شهید بهشتی گفت: افزایش سن بازنشستگی باید به صورت تدریجی انجام شود، تجربه اصلاحات موفق در دیگر کشورها نشان داده که روند اصلاحات تدریجی صورت گرفته است.

كد خبر : ۲۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


فیلم "بابل پس از میلاد" از دیگر فیلم های موج موسوم به آثار آخرالزمانی به شمار می آید که چندی است به عنوان جریان اصلی سینمای آمریکا خود را مطرح ساخته است.

كد خبر : ۲۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


نخستین جلسه کار گروه تخصصی ستاد هماهنگی امور اقتصادی روز پنجشنبه به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

كد خبر : ۲۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به سمن‌ها به ویژه سازمان‌های مردم نهادی که در سال‌های اخیر فعال بوده‌اند، گفت: سیاست‌های حمایتی را بررسی کردیم و قرار است شاخص‌هایی را برای حمایت سمن‌ها در نظر بگیریم که این شاخص‌ها در نخستین نشست منطقه‌ای ارائه می‌شوند

كد خبر : ۲۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


در میان گفته های پیرزن خرمشهری نکته ای نهفته بود که دقایقی سکوت کردیم. وقتی که گفت من در دوران جنگ اسیر بودم آب سردی بود که انگار روی پیکر گرم و خسته مان ریخته شد. ناخوداگاه سرم را پایین انداختم.

كد خبر : ۲۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه های اراک و صنعتی اراک با انتشار بیانیه ای مشترک با بیان اینکه کدام اقدام فرجی دانا او را سزاوار استیضاح کرده اند ، می افزاید : از نمایندگان مجلس انتظار می رود همگامی بیشتر با دولت یازدهم داشته باشند.

كد خبر : ۲۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در معرفی اسلام با توجه به سر و کار داشتن نسل جوان با همه شبکه های اجتماعی و اطلاعاتی باید به گونه ای عمل شود که جوانان به سمت گفته های دینی جذب و گمشده خود را در مساجد بیابند.

كد خبر : ۲۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده با تاکید بر توجه دولت یازدهم بر ترویج عفاف و حجاب در برنامه کاری خود، گفت: از طرح‌های مد و لباس که منطبق با موازین اسلامی باشد، حمایت می‌کنیم.

كد خبر : ۲۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


خسارت 70 درصدی به مناطق زلزله زده/ تعداد زخمی‌ها به 260 نفر رسید/ مورموری80 بار لرزید

كد خبر : ۲۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۷


ساعاتی پس از آنکه یکی از خبرگزاری ها به نقل از فرجی دانا اعلام کرد که وی در جمع تعدادی از همفکرانش گفته در صورت استیضاح توسط مجلس به کانادا می رود، یک نماینده مجلس در گفت‌وگو با رجانیوز از نامه تعدادی از نمایندگان به دستگاه قضائی درباره ممنو‌ع‌الخروجی فرجی‌دانا خبر داد و گفت: این اقدام در واکنش به برخی اظهارات درباره سفر وی به کانادا در صورت عدم رای اعتماد مجلس صورت گرفته است.

كد خبر : ۲۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۷


بعد از انتشار کتابی برای شاعر ضددین و حمایت از کارگردان تئاتر ضدانقلاب، ‌این‌بار همراهی معنادار وزیر ارشاد با خواننده حامی فتنه!

كد خبر : ۲۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۷


*« اکنون زمان آن است که روسای دولت‌هایی داشته باشیم که مردم دوستشان داشته باشند اما مخالفانشان از ایشان هراسی هم در دل داشته باشند.»

 

كد خبر : ۲۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۷


یکی از حامیان محمود احمدی نژاد می گوید که رییس سابق دولت درباره تحولات اخیر دانشگاه ایرانیان ابزار نظر کرده و علی رغم غیر قانونی اعلام شدن فعالیت این دانشگاه از سوی مراجع ذی ربط این دانشگاه اما احمدی نژاد گفته است که این دانشگاه با تمام قدرت فعالیتش را آغاز خواهد کرد.

كد خبر : ۲۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۷


دولت آمریکا از سال ۱۹۴۵ تا امروز در سرنگونى چهل دولت مستقل که تابع آمریکا نبودند، نقش ایفا کرده و در بیست‌‏وچند مورد دخالت نظامى داشته است! این دخالتها بدون استثنا با کشتار عمومى و با فجایع بزرگ همراه بوده است.
 
كد خبر : ۲۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۸


عضو هیأت عملی دانشگاه علم و صنعت با بیان اینکه حامیان داخلی و خارجی فتنه 88 از وزیر علوم حمایت می‌کنند، گفت: انتظار ما از رئیس مجلس این است همانگونه که تاکنون در مقابل فتنه‌گران موضع انقلابی گرفته است، اکنون نیز در کوتاه کردن دست فتنه‌گران از وزارت علوم انقلابی عمل کند. 

كد خبر : ۲۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۸


سیف در خصوص اعلام نام بانک‌های متخلف گفت: به دلیل وجود سپرده‌های مردم در این بانک‌ها، بانک مرکزی از اعلام نام آنها به صورت مشخص خودداری می‌کند.

كد خبر : ۲۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۸


وزیر امور خارجه و تجارت بین الملل جمهوری کنیا گفت: این کشور همچنان از حق مسلم ایران برای دستیابی به انرژی صلح آمیز هسته ای در جامعه جهانی حمایت می کند.

كد خبر : ۲۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۹


رییس مجلس شورای اسلامی از واکنش رییس جمهوری پس از استیضاح رضا فرجی دانا وزیر سابق علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان یک موضع ارزشمند تشکر کرد.

كد خبر : ۲۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت به مناسبت آغاز هفته دولت با حضور در حرم مطهر امام‌خمینی(ره)، با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب تجدید میثاق کردند.

كد خبر : ۲۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۱


اسمش فوزیه است. شهرتش  شیر دل. ازدوم اردیبهشت 38 که به دنیا آمد،تا حالا که دانش آموز دبیرستانی است،گلوله ی سنگین نگرانی در سینه اش خانه کرده. نگرانی از  فقر،بیماری، نا امنی ،در به دری!

كد خبر : ۲۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۱


یک کارشناس مسائل اقتصادی گفت: جدا از عملکرد مثبت دولت در زمینه کنترل نرخ تورم اما حذف نکردن یارانه بگیران مرفه در زمانی که منابع یارانه به شدت مورد نیاز کشور است، یکی از نقدهای وارد به دولت است.

كد خبر : ۲۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۱


او با محاسنی خضاب شده به خون به دیدار حق شتافت. قایق آرام و بی‌صدا پیکر خسته او را با خود برد،‌ نیزارها نیز دست به آسمان بلند کردند،‌ تا غربت دل کاظم را به گوش برسانند.

كد خبر : ۲۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی از چهار پروژه صنعت هوایی کشور رونمایی شد.

كد خبر : ۲۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


لاوریم بعد از انتشار تصاویری از سر بریدن مردم عادی و همچنان نظامیان سوری به شهرت رسید. چند روز قبل وی تصاویری جدید از اقدامات خود در سربریدن افراد مختلف را در فیسبوک منتشر کرد که این حرکت وی موجب برگزاری نشست امنیتی در کوزوو شد.

كد خبر : ۲۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


همزمان با گذشت یک سال از فعالیت دولت یازدهم پایگاه خبری ترند آذربایجان گزارشی را از روند توسعه فازهای پارس جنوبی منتشر کرده است که نشان می دهد روند توسعه این میدان مشترک در مقایسه با قطر چگونه است.

كد خبر : ۲۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


رییس‌جمهور گفت: دکترین دفاعی ما بر مبنای دفاع است یعنی ما بر مبنای تجاوز هیچ سلاحی را طراحی نکرده‌ایم و نخواهیم کرد.

كد خبر : ۲۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


استاندار لرستان گفت: به مناسبت هفته دولت 514 پروژه با اعتباری بالغ بر 417 میلیاردتومان به بهره‌برداری می‌رس

كد خبر : ۲۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


با در دستور قرار گرفتن طرح دوفوریتی ادغام شورای عالی فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی و حذف ماده 4 قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پنج نفر از نمایندگان مجلس در موافقت و مخالفت این طرح سخن گفتند.

كد خبر : ۲۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


انتقاد و استیضاح حق مجلس است اما برخورد با متخلف با آرامی و طرح مسائل اخلاقی بهتر رفع اختلاف می‌کند تا با الفاظ نیش‌دار و مقابله کردن با یکدیگر.

كد خبر : ۲۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از ارائه لایحه کاهش ساعت کاری زنان شاغل دارای شرایط خاص به هیأت رئیسه مجلس خبر داد و گفت: یکی از موارد مصوب در این لایحه کاهش ساعت کاری هفتگی زنان شاغل با شرایط خاص است.

كد خبر : ۲۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


رییس‌جمهوربا گرامیداشت یاد شهیدان بزرگوار دولت به وی‍ژه شهیدان رجایی و باهنر که از شخصیت‌های انقلابی، ایثارگر، مردمی، اندیشمند و صبور بودند، فیض شهادت را جزای اخلاص، پاکی و ایثار این عزیزان و خدمات ارزشمند آنان به اسلام و انقلاب و کشور در قبل و بعد از انقلاب دانست

كد خبر : ۲۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


رییس مرکز مطالعات استراتژیک و روابط بین الملل معتقد است، سفر
ˈمحمدجواد ظریفˈ به بغداد در آستانه تشکیل دولت توسط ˈحیدر العبادیˈ نخست وزیر جدید عراق، می تواند به گسترش روابط دو کشور و حفظ جایگاه و موقعیت جمهوری اسلامی ایران در عراق کمک کند.

كد خبر : ۲۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


توسعه صادرات غیرنفتی که به عنوان یکی از راهکارهای دولت برای خروج از رکود تورمی مطرح است از جمله ارکان اصلی اقتصادی کشور شناخته می شود که این موضوع نه تنها از دیدگاه ارزآوری آن بلکه از نظر ایجاد اشتغال در داخل کشور از اولویت ویژه ای برخوردار است.

كد خبر : ۲۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت در جهادکشاورزی گفت: امسال همزمان با هفته دولت، 2 هزار و 478 پروژه در زمینه های مختلف کشاورزی به بهره برداری می رسد.

كد خبر : ۲۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


وزیر ارشاد دولت نهم کمبود جمعیت را یکی از علل مهم پیری زودرس در آینده ایران عنوان کرد و گفت: با روند فعلی رشد جمعیت سال 1420 با کمبود نیروی جوان روبه‌رو خواهیم بود

كد خبر : ۲۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


همزمان با آغاز هفته سالن ورزش علی آباد خرم آباد در مساحت ۱۱۱۲ مترمربع و به اعتبار ۶ میلیارد ر یال به بهره برداری رسید

كد خبر : ۲۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


وجود سرمایه‌ی انسانی، فیزیکی و طبیعی در ایران، اصول اخلاقی اسلام می‌‌‌‌تواند با تقویت نهادهای اقتصادی،سیاسی و .. در چارچوب ملی و تقویت سرمایه‌ی اجتماعی و اخلاق حرفه‌‌‌‌ای، منجر به توسعه‌ی اقتصادی نظام اقتصاد اسلامی گردد.

كد خبر : ۲۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


پاوه و روستاهای اطرافش هرچند در اولین سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی دستخوش التهاباتی بودند که ضد‌انقلابیون رقم زدند

كد خبر : ۲۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) امشب در گفت‌وگو با شبکه خبر به بررسی آخرین تحولات غزه خواهد پرداخت.

كد خبر : ۲۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


در شرايطي كه بسياري از مشكلات جوانان لرستان نظير مشكل جذب نفرات پذيرفته شده در آزمون استانداري حل نشده و نياز به يك مشاور مجرب و قوي در اين زمينه به شدت احساس مي‌شود، هر از گاهي شاهد انتصاب مشاوري چند شغله براي اموري در استان كه مشكلي ندارند هستيم!

كد خبر : ۲۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


ظهور انقلاب اسلامی واندیشه های اصلاحی امام راحل(ره)هویتی تازه به زنان بخشید و حوزه زنان را با تحولات عظیمی روبرو ساخت بطورئیکه امروزه اراده ،تلاش،مقاومت،بویژه بیداری زنان مسلمان ایرانی الگویی ثانی برای زنان مسلمان جهان گردیده است.

كد خبر : ۲۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


با توسعه مسافرت‌های جاده‌ای و افزایش ساخت آزاد راه و بزرگ راه در لرستان و افزایش رهگذران این نوع حمل ونقل زمینی، نیاز و ضرورت وجود مجتمع های خدماتی رفاهی در استان لرستان بیش از پیش احساس می‌شود.

كد خبر : ۲۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


در بيشتر نوشته هاي جامعه شناختي درباره ي کار، کار بي مزد- يعني کاري که بدون پرداخت مستقيم و خارج از حوزه ي يک "شغل" خاص انجام مي شود- دست کم تا اين اواخر، هرگز مورد توجه قرار نمي گرفت. بحث مارکس درباره ي کار بيگانه شده کاملاً بر کار کارگر در مؤسسه ي اقتصادي متمرکز است و بيشتر بحثهاي جامعه شناسي صنعتي از آن زمان به بعد از او سرمشق گرفته اند. کار بي مزد، به ويژه کار زنان در حوزه ي خانگي، تا اندازه ي زيادي ناديده گرفته مي شد، با وجود اين، اين گونه کار به همان اندازه براي اقتصاد ضروري است که اشتغال مزدبگيري. برآورد شده است که کار خانگي از نظر ارزش تقريباً معادل يک سوم کل توليد سالانه در يک اقتصاد امروزي است.

كد خبر : ۲۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۵


رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت، همه دولتمردان را به حفظ و تقویت جهت‌گیری و روحیه انقلابی رعایت خطوط قرمز ، سعه صدر و آرامش در قبال انتقادهای منصفانه و ... توصیه کردند.

كد خبر : ۲۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۵


معاون صنایع و انرژی ستاد مدیریت حمل ونقل و سوخت گفت: با حذف 6 میلیون کارت سوخت از مجموع 24 میلیون کارت هوشمند صادره در کشور مصرف بنزین یارانه ای در 5 ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت میلیون و 300 هزار کاهش داشته است.

كد خبر : ۲۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


سخنگوی وزارت امور خارجه، وضع تحریم های جدید از سوی آمریکا را اقدامی در تضاد با برنامه اقدام مشترک (توافق ژنو) دانست و گفت: این اقدام در تعارض کامل با روند حل و فصل کنونی موضوع هسته ای است.

كد خبر : ۲۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


رییس فراکسیون حمایت از حقوق معلولان و پیشگیری از معلولیت‌ها از احتمال بررسی لایحه کاهش ساعت کاری بانوان کارمند دارای شرایط خاص در مهر ماه جاری در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

كد خبر : ۲۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


در حالیکه یو اس ای تودی به نقل از دیپلمات‌های غربی از پیشرفت مذاکرات هسته ای و احتمال برداشته شدن گسترده تحریم‌ها خبر می‌دهد، آمریکا شماری از افراد و شرکت‌های ایرانی و خارجی، بانک‌ها و ایرلاین‌های ایرانی را به دلیل نقض تحریم‌های ایران تحریم کرد.

كد خبر : ۲۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


یکی از آفاتی که نظام اسلامی با آغاز دوره‌ی سازندگی با آن مواجه شد، تجمل‌گرایی بود. جالب آنکه پیش از این امام راحل در مدح شهیدان رجایی و باهنر بسیار در وصف ساده‌زیستی سخن گفته‌اند.

كد خبر : ۲۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


رئیس‌کل بانک مرکزی در خرم‌آباد گفت: پرداخت تسهیلات برای بنگاه‌های لرستان هیچ‌گونه محدودیتی ندارد و بنابراین جای هیچ‌گونه نگرانی در مورد کمبود اعتبار وجود ندارد

كد خبر : ۲۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


سخنگوی دولت گفت: دولت یازدهم برای رفاه مردم، برنامه های خوبی را طراحی کرده است که این طرح ها در طی سه سال آینده اجرایی خواهد شد.

كد خبر : ۲۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


رئیس‌جمهور در جمع خبرنگاران داخلی و خارجی تاکید کرد: بعد از ۴۰ سال نرخ تورم در کشور را یک‌رقمی خواهیم کرد. همچنین امسال از رکود خارج و به رشد اقتصادی می‌رسیم.

كد خبر : ۲۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


سخنگوی ارتش عراق و یک نماینده از ساکنان شهرک شیعه نشین ˈآمرلیˈ در شمال عراق روز یکشنبه گفتند که نیروهای امنیتی این کشور و نیروهای مردمی ، محاصره دو ماهه گروه تروریستی ˈداعشˈ بر این شهرک را شکسته اند.

 

كد خبر : ۲۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


آیت الله محمود هاشمی شاهرودی رییس هیات عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه گفت: دولت یازدهم با روسای قوای مقننه و قضاییه هماهنگ است و هیچ شکایت یا نامه ای از سوی این سه قوه به رهبر معظم انقلاب و هیات عالی حل اختلاف نرسیده است.

كد خبر : ۲۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


رییس سازمان حفاظت محیط زیست و معاون رییس جمهور گفت: این سازمان اسناد و مدارک لازم در مورد پرونده بنزین های آلوده را به مراجع قضایی ارایه کرده است.

كد خبر : ۲۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


سلسله نشست های تخصصی دیدبان امریکا با موضوع وضعیت سیاه پوستان امریکا و نگاه موشکافانه به حوادث فرگوسن با حضور اصحاب رسانه و کارشناسان حوزه امریکا و مجری پرس تی وی برگزار شد.

كد خبر : ۲۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


سردار سرلشکر محمدعلی جعفری گفت: آمادگی بسیجیان در عرصه‌های مختلف تهدیدات دشمن علیه انقلاب اسلامی شکل گرفته است و دشمن جرأت نگاه چپ به مرزهای ایران اسلامی را ندارد.

كد خبر : ۲۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


رئیس مجمع نمایندگان لرستان از جذب پذیرفته‎شدگان آزمون استخدامی استانداری تا پایان سال‎جاری خبر داد.

كد خبر : ۲۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


موگرینی معتقد است که ایتالیا نقش مهمی در روابط اروپا با شمال آفریقا و خاورمیانه دارد و روابط اقتصادی و مهاجران تونسی از مسائلی هستند که پای ایتالیا را به تحولات کشورهای عربی می‌کشانند. او می‌گوید: «این یک معجزه است که پس از سه سال از جنگ داخلی سوریه، کشور همسایه یعنی لبنان همچنان آرام است.»

كد خبر : ۲۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


خودش می‌گوید: «محشور شدن ما با حضرت آقا به سال 61 برمی‌گردد که ایشان رییس جمهور بودند و من مسئولیت حفاظت سپاه را برعهده داشتم.»

كد خبر : ۲۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: جمهوری اسلامی ایران توانسته است تاثیرگذار اصلی در منطقه غرب آسیا باشد و آمریکایی‌ها مجبور هستند به ایران قدرتمند امتیاز بدهند، چرا که دست برتر با ایران است.

كد خبر : ۲۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) از مجلس و دولت خواست تا با اختصاص بسته حمایتی برای ازدواج مجدد زنان سرپرست خانوار مقدمات کاهش آسیب های اجتماعی را فراهم کنند.

كد خبر : ۲۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


مدیر نمایشگاه تخصصی صنایع وابسته سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت : در همایش تجلیل از برگزیدگان بخش کشاورزی که پنجم شهریور در سالن جهاد کشاورزی برگزار می شود 64 پروژه به صورت همزمان افتتاح خواهد شد.

كد خبر : ۲۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


در اصل هفتاد و هفتم قانون اساسی تصریح شده: «عهدنامه‏‌ها، مقاوله‏‌‌نامه‌ها، قراردادها و موافقت‌نامه‏‌های‏ بین‌المللی‏ باید به‏ تصویب‏ مجلس‏ شورای‏ اسلامی‏ برسد.»

كد خبر : ۲۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شواری اسلامی گفت: امروز نیاز اصلی جوانان اشتغال است که باید با مدیریت جهادی موضوع را در دستور کار قرار دهیم.

كد خبر : ۲۹۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: ایران جزء ۱۰ کشور دنیا است که دارای مالکیت دفاعی در حوزه سایبری بوده و بر این اساس استراتژی منحصر به‌فرد و برنامه‌های جامعی نیز تدوین کرده‌ایم.

كد خبر : ۲۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


سفر وزیر امور خارجه ی ایران و هیات همراه به برخی کشورهای اروپایی و سلسله دیدارهای آنها با مقام های این کشورها از نظر بسیاری از تحلیلگران افزون بر اینکه می تواند سطح روابط دوجانبه را ارتقا دهد، زمینه مناسبی را برای دور تازه ی گفت و گوهای هسته یی ایجاد می کند.

كد خبر : ۲۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


"من خیلی آرزو می‌کنم که این مذاکرات به یک نتیجه مورد قبول طرفین منجر شود، زیرا گزینه خوب دیگری وجود ندارد."

كد خبر : ۲۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


جانشین کاترین اشتون: «دستیابی به توافق هسته‌ای با ایران تا پیش از پایان مهلت مقرر در ۲۳ نوامبر امسال(سوم آذر) برای ثبات منطقه ضروری است.»

كد خبر : ۲۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


وزیر نفت با اشاره به اینکه نوک حمله تحریم ها به سمت صنعت نفت است، گفت: کشورهای غربی و آمریکا خواسته اند با تحریم صنعت نفت کشور را دچار مشکل کنند اما همچنان به سمت هدف ها پپیش می رویم.

كد خبر : ۲۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: صدا و سیمای مرکز لرستان سال‌هاست که با حمایت معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما در انحصار یک جریان خاص قرار گرفته و به صورت علنی به نفع جریانی که از آن حمایت کرده است ،انتخابات سازمانی اش را انجام می دهد.

كد خبر : ۲۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


-معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: آب موضوع حاد کشور است و سازمان حفاظت محیط زیست دراین باره نه تحت فشار قومیتی و نه از سر تهدید نظر می دهد.

كد خبر : ۲۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


مدير كل تأمين اجتماعي استان لرستان گفت: هدف تأمين اجتماعي در درجه اول خدمت به قشر زحمتكش كارگر است.

كد خبر : ۲۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


در حالی که مقام معظم رهبری بر فاصله گذاری اعضای دولت با فتنه تأکید دارند برخی از دولتی ها با حضور خود در مجالس مرتبط با افراد فتنه‌گر توصیه های رهبری را نادیده گرفتند.

كد خبر : ۲۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۶


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه ی عزیمت به بیمارستان برای انجام عمل جراحی که با موفقیت انجام شد، گفتند: من یک عمل جراحی دارم و اکنون عازم بیمارستان هستم.

كد خبر : ۲۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


هر ساله تحت عناوین و برنامه‌های مختلف مردم با برپایی تظاهرات در خیابان‌ها نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی به خصوص امریکا و اسرائیل نشان می‌دهند و با کمک‌های مادی و معنوی به حمایت از مردم مظلوم فلسطین بر می‌خیزند؛ اما چرا در عرصه‌های اقتصادی به این شعارها جامه عمل پوشانده نمی‌شود؟! در این مقاله سعی شده تا حدودی به این موضوع پرداخته شود.

كد خبر : ۲۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


حجت‌الاسلام قرائتی گفت: دولت و ملت باید کمک کنند تا بحث نماز و ازدواج حل شود. اگر این دو مقوله حل شود همه چیز درست می شود.

كد خبر : ۲۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


اقدام امام خامنه‌ای برای عمل جراحی در یک بیمارستان دولتی پیام بسیار مهمی در حوزه درمان برای مسئولان کشور به دنبال دارد و حضور ایشان در بیمارستان دولتی درس بزرگی برای تمامی ایرانیان است.

كد خبر : ۲۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


مدیر روابط عمومی سپاه حضرت ابوالفضل لرستان گفت: روزهای چهارشنبه ۱۹ و پنجشنبه ۲۰ شهریور، سردار محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفان مهمان مردم لرستان است

كد خبر : ۲۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


۴۵ درصد جمعیت ایران به چاقی دچار هستند. ۳۰ درصد جمعیت کودکان ایران چاق هستند. در ۱۵ سال آینده با توجه به روند روز افزون چاقی، کم تحرکی و استفاده از غذاهای آماده، جمعیتی بیمار خواهیم داشت.

كد خبر : ۲۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر اینکه بیمه‌ها باید در پوشش هزینه‌های درمان ناباروری ورود پیدا کنند، گفت: امروزه بیمه‌ها زیر بار چنین حمایتی نمی‌روند و همین امر درمان زوجین نابارور را با مشکل مواجه ساخته است.

كد خبر : ۲۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


رجب طیب اردوغانˈ رییس جمهور ترکیه در پیامی از موفقیت آمیز بودن عمل جراحی حضرت آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری ابراز خرسندی کرد.

كد خبر : ۲۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


قبل از طلوع آفتاب از خواب برمی‌خیزد، خانه را تمیز می‌کند، شیر گاو را می‌دوشد، به حیوانات موجود در طویله آب و غذا می‌دهد، به خانه برمی‌گردد صبحانه اهل خانه را آماده می‌کند، بعد از خوردن صبحانه بار و بندیلش را می‌بندد و راهی مزرعه یا باغ می‌شود...

كد خبر : ۲۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


در دنیای که آمریکا و اسرائیل و امثال این ها در تلاش هستند که با به کار گیری شبکه های غیر اسلامی ماهواره ،ما جوانان مسلمان و ایرانی را تحت سلطه ی تمایلات شیطانی خود در آورند و ما را از خط و مشی  مقدس خود خارج کند.

كد خبر : ۲۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


مشاور وزیر کشور در امور بانوان گفت: در جهان امروز تلاش ما برای صلح و دوستی و تبادل فرهنگی است و نسبت به استقلال و تمامیت ارضی خود به شدت حساس هستیم.

كد خبر : ۲۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


درست است که جامعه ما بیمار نیست؛ اما باید عمق تلاش‌های ویرانگر دشمن در ترویج مستقیم و غیرمستقیم نابهنجاری‌های اخلاقی با ابزار «مانکن‌های سیار» و «سایت‌های مسموم» را مشاهده کرد و افزون بر کار فرهنگی و اقناعی، به هنگام ضرورت از ابزار قهریه همچون ون و فیلتر هم غافل نشد.

كد خبر : ۲۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


معاون اجرایی رییس جمهوری با بیان اینکه از 30 ماه گذشته تاکنون درخصوص قیمت نان تصمیم گیری جدی نشده است، گفت: برای این منظور دولت در حال تصمیم گیری و اتخاذ برنامه ای جامع است تا بحث واقعی کردن قیمت نان به سرانجام برسد.

كد خبر : ۲۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در دیدار رییس کمیسیون دفاعی مجلس ملی فرانسه گفت: اگر مذاکرات هسته ای ایران با 1+5 به نتیجه نرسد به دلیل زیاده خواهی غیر قابل قبول آمریکا است.

كد خبر : ۲۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از گذراندن دوره درمان و کسب سلامتی کامل امروز از بیمارستان مرخص شدند.

كد خبر : ۲۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:يك خانم گوينده تلويزيون دولتي تركيه در نامه‌اي، همسر اردوغان را به فرح پهلوي تشبيه كرده و به وي هشدار داده مبادا با اعمال خود به سرنوشت همسر شاه معدوم ايران دچار شود.

كد خبر : ۳۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


البته این روزها تعدادشان از شمار انگشتان دست هم فراتر نمی رود همانند سال 2001م سودای تشکیل ائتلافی مشابه در سر دارند. هدف باز هم نابودی یک سازمان تروریستی دیگر تحت نام داعش است.

كد خبر : ۳۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


سخنان رهبری به هنگام مرخص شدن از بیمارستان درباره حضور آمریکا در عراق، با بازتاب گسترده در رسانه های فارسی زبان وابسته به غرب مواجه شد.

كد خبر : ۳۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


نماینده آمریکا در مذاکرات هسته‌ای در نشستی با حضور سفرا و نمایندگان کشورهای خارجی، مدعی شده است که دستیابی به توافق هسته‌ای، مستلزم کاهش چشمگیر توان غنی‌سازی ایران است 

كد خبر : ۳۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: قصد نداریم با ایران در مقابله با داعش همکاری کنیم!

كد خبر : ۳۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


ازدواج سفید پدیده‌ای که دختر و پسر به عنوان هم‌خانه با یکدیگر زندگی می‌کنند، بی آنکه میان آن‌ها پیوند زن و شوهری باشد.

كد خبر : ۳۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


آنچه از جمع‌بندی گزارش‌های حقوق بشری در مورد ایران به دست می‌آید آن است که آنها وقتی سخن از حقوق انسان‌ها در ایران به میان می‌آورند، در حقیقت از حقوق «اشرار» سخن می‌گویند و کاری به حقوق مردم عادی و میلیون‌ها ایرانی که باید از حداقل حقوق الهی و انسانی برخوردار باشند، ندارند.

كد خبر : ۳۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


در حالی که نرخ بیکاری زنان جوان 15تا 24ساله در کشور 43.4 درصد است 19 استان کشور هم از نرخ بیکاری بالای 40 درصد زنان جوان برخوردار هستند.

كد خبر : ۳۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۶


نشست بررسی طرح خواهرخواندگی تهران و غزه با حضور مسئولین و مقاماتی از فلسطین در تهران برگزار شد

كد خبر : ۳۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۶


هدف اصلی غرب از ابتدای مذاکرات ۱۰ ساله هسته‌ای با جمهوری اسلامی ایران، نه منع ایران از تولید برق هسته‌ای بلکه منع این کشور از «خودکفایی در تولید سوخت هسته‌ای» بوده است.

كد خبر : ۳۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۷


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: ائتلاف ضد داعش آمریکا یک دسیسه جدید علیه بیداری اسلامی است.

كد خبر : ۳۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


رئيس جمهوري ايران به آمريکا مي‌رود. اين سفر که هرساله به منظور شرکت در مجمع عمومي سازمان ملل متحد انجام مي‌شود؛ با روي کار آمدن حجت الاسلام حسن روحاني شکل تازه اي به خود گرف

كد خبر : ۳۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


عشرت شایق با اشاره به وظایف رسانه ها در امر ترویج حجاب گفت: رسانه‌ها رسالت بزرگی در این زمینه دارند و باید برای فرهنگسازی حجاب در جامعه دغدغه داشته باشند تا فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه نهادینه و ترویج شود

كد خبر : ۳۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


جهاد نکاح عبارتی بود که شاید به اندازه خود لغت داعش در دوسال اخیر برای مخاطبین کنجکاوی به همراه داشته است. داعشی ها که ترفندهای رسانه ای را برای در کانون توجه بودن به خوبی آموخته اند، از ابزارهای جنسی نیز نهایت بهره را در جلب توجه جهانیان برده اند.

كد خبر : ۳۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل 110 قانون اساسی سیاستهای کلی «علم و فناوري» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.

كد خبر : ۳۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


رئیس بسیج جامعه زنان کشور خطاب به بان کی مون: وارد جبهه خطرناک غرب در جنگ "علیه هویت زن" نشوید و تعریف متعفن «حقوق زن در اندیشه های غربی» را به رخ «حقوق و جایگاه متعالی زن مسلمان ایرانی» نکشید. چشمان خود را باز کنید، چرا که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و به یمن نگاه و اندیشه های متعالی امام خمینی (ره) هر روز شاهد حضور پرنگ زن ایرانی در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی و کسب کرسی های علمی هستیم و آنچه که عیان است، چه حاجت به بیان است؟

كد خبر : ۳۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


رئیس کمیسیون مطالعات و پایش سیاست‎های جمعیتی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به ارائه طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده به مجلس، گفت: این طرح برای مقابله با تحدید نسل است.

كد خبر : ۳۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


"سردار امیرعلی حاجی‌زاده" فرمانده هوافضای سپاه پاسداران گفت:سردار بزرگ ما سردار سلیمانی با 70 نفر جلوی تروریست های داعش در اربیل را گرفتند

كد خبر : ۳۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۲


هفته پیش خبر عروج سید محمود موسوی جاسمی منتشر شد. او سال‌های طولانی را در آمریکا، صرف تبلیغ مبانی اسلام کرده بود و در این راه به اتهام واهی فعالیت‌های تروریستی و ارتباط با جمهوری اسلامی، چند سال را در زندان و حبس خانگی گذراند.

كد خبر : ۳۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۵


عضو هیئت علمی دانشگاه با اشاره به اینکه فرآیندهای مختلف طرح تحول سلامت نیاز به تکمیل و حمایت دارد، مصادیق کوبیدن آب در هاون حوزه سلامت را تشریح کرد و خواستار ترویج زایمان‌های بدون درد و زایمان‌ در آب برای ایجاد انگیزه مادران باردار شد.

كد خبر : ۳۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۵


روحانی گفت: البته اعتماد یک شبه ساخته نمی‌شود بلکه یک نردبانی است که پلکان آن زیاد است اما در نهایت اگر ما پای خود را روی این نردبان بگذاریم، در نهایت به بامی می رسیم که آن بام اسمش منافع دو ملت و دو کشور است. همان‌طور که در یک مصاحبه دیگر نیز تصریح کردم، بنا نیست برای همیشه روابط با آمریکا تنش‌آلود و یا خصمانه باشد و به هر حال یک روزی بین دو کشور روابط برقرار می شود.

كد خبر : ۳۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۵


حضور همسر در زمان زایمان اعتماد به نفس زن باردار را افزایش و ترس از درد زایمان را کمتر می‌کند، زنانی که همسرانشان در هنگام وضع حمل در کنارشان بودند،درد کمتر درد و احساس بهتری در مورد زایمان داشتند.البته گلایه‌های بیمارستانی نیز داشتند

كد خبر : ۳۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


"قوی‌ترین مأمور مخفی در خاورمیانه"، "کسی که هیچ‌کس او را نمی‌شناسد"، "باهوش از نظر سیاسی"، "قدرتمندترین مرد عراق"، "فرمانده بی‌بدیل"، "پیروز بزرگ"، "خطرناک‌ترین سردار ایرانی در نبرد با داعش"، "شخصیتی دارای جاذبه بی‌حد و حصر"، "یک متفکّر عمیق استراتژیک"، "سلاح مخفی ایران"، "نخبۀ گمنام" و... از جمله القابی است که سیاستمداران، افسران و فرماندهان ارتش یا سازمان‌های نظامی دنیا، وی را بدان‌ها نامیده‌اند.

كد خبر : ۳۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


فرمانده کل سپاه با بیان اینکه نقش مردم در مقابله با جنگ نرم «سرنوشت‌ساز» است، گفت: تشخیص پیچیدگی‌های دشمن «بصیرت» می‌خواه

كد خبر : ۳۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


لایحه تأمین امنیت زنان اولین لایحه‌ای بود که در دولت دهم و در حمایت از زنانی که در محیط اجتماع حضور دارند تدوین شد اما به دلیل پایان کار دولت دهم ادامه کار به دولت یازدهم رسید، اما هم اکنون این لایحه در چه مرحله‌ای قرار دارد؟

كد خبر : ۳۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۸


مجلس رقصی که از نظر مکاتب و مذاهب مختلف فقهی حرام و غیر شرعی به شمار می رود اما نیروهای داعش بدون کمترین توجه به احکام اسلامی، چنین مجالسی برگزار کرده و به عیاشی و لهو و لعب می پردازند.

كد خبر : ۳۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۸


اعتیاد بلای خانمان سوزی است که جان و مال و ناموس سرش نمي‌شود. همچنان پيش مي‌رود و خانواده‌ها را به آتش مي‌كشد. جان مي‌گيرد و همه را يك‌جا به باد مي‌دهد. تلفات موادمخدر به مصرف‌كنندگان محدود نمي‌شود. جوانان بسياري در مبارزه با ورود آن به كشور جان خود را از دست داده‌اند.

كد خبر : ۳۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۲


سیزدهم مهر سالروز هجرت امام خمینی از عراق به پاریس است، سفری که زمینه ی بازگو کردن اندیشه های آزادی خواهانه ی معمار بزرگ را به جهانیان فراهم کرد و فصلی دیگر را در پیروزی انقلاب اسلامی گشود.

كد خبر : ۳۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۴


جانباز ۷۰ درصد قطع نخاعی می‌گوید: ما جانبازان از نظر مادی شاید مشکل چندانی نداشته باشیم اما برای ما مشکلات روحی زیادی وجود دارد من پرتوقع نیستم همیشه به داشته‌هایم قانعم اما از مسئولان بنیاد می‌خواهم به مسائل روحی جانبازان رسیدگی کنند.

كد خبر : ۳۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۴


این تصاویر مربوط به مهمانی‌ها و اصطلاحاً دورهمی‌هایی است که در آنها خبری از عفت، حدود شرعی و انسانی نبوده و به شدت هر نوع حربم اخلاقی را دریده‌اند، به قدری که علیرغم افکت‌های تصویری به کار گرفته شده در این گزارش، همچنان از انتشار برخی از این تصاویر که هر روز آزادانه در صفحات اجتماعی موبایلی انتشار می‌یابند، معذوریم.

كد خبر : ۳۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


چنگایی جانباز ۷۰ درصد قطع نخاعی می‌گوید: قطع نخاع‌‌های گردنی با آنها که از ناحیه کمر قطع نخاع شده‌اند یک فرق بزرگ دارند، ما گردنی‌ها درد را نمی‌فهمیم مثلاً اگر پا یا کمرم که حسی ندارد، درد بگیرد این درد را به‌صورت تعرق و لرز می‌فهمم.

كد خبر : ۳۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۶


سیاوش امیری شاعر و پژوهشگر دفاع مقدس از اجرای جمع‌آوری قطعات ادبی درباره بستری شدن رهبر انقلاب در بیمارستان خبر داد.

كد خبر : ۳۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


زن که باشی، از پله های مترو که پایین می روی، در انتظار تاکسی که ایستاده یی، از کنار مغازه و معابر عمومی که می گذری، صداهایی گوشخراش همانند روح های سرگردان و بی هدف تعقیبت می کنند.

كد خبر : ۳۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


رییس سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی با اشاره به رشد و توسعه روزافزون فناوری اطلاعات، گفت: برای افزایش بهره وری نیازمند ایجاد نظام یکپارچه بین سازمان استاندارد و وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات هستیم.

كد خبر : ۳۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


آمریکا و اسرائیل برای مشروعیت بخشیدن به جنایت های تروریستی خود مجبور به تشکیل اعتلاف ضد تروریستی داعش به رهبری آمریکا شدند تا به موقعیت های تازه ای در مختصات میدان عمل در سوریه دست پیدا کنند و امروز ما شاهد حضور تروریست های داعش در شهر مرزی "کوبانی" در سوریه هستیم! شهری که مردم بی گناه آن از سه منطقه مورد تجاوز و حمله تانک های مجهز به موشک و خمپاره ها قرار دارند.

كد خبر : ۳۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


این دو دختر 15 و 17 ساله هم اکنون در شهر رقه سوریه که کنترل آن به دست داعش افتاده زندگی می کنند. آنها در قالب جهاد نکاح به ازدواج تروریست هایی از چچن در آمده و حامله شده اند.

كد خبر : ۳۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


وبسایت شبکه الجزیره تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران به رغم چند دهه دشمنی غرب، جزیره ثبات در منطقه است و اکنون سکان مقابله با افراط‌گرایی را به دست گرفته است.

كد خبر : ۳۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


مؤسس گروه ضدجنگ "کد پینک" با مقایسه دوران ریاست جمهوری اوباما و بوش گفت که به علت برنامه نظارت و جاسوسی دولت و نگرانی از پرونده‌سازی نهادهای فدرال علیه معترضان،‌ مردم برای شرکت در اقدامات اعتراضی بیش از گذشته دچار هراس شده‌اند.

كد خبر : ۳۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


رییس مرکز آموزش و پژوهش بیماری های پوست و جذام با بیان اینکه زنانی که سیگار مصرف می کنند نشاط و شادابی پوست خود را از بین می برند، گفت: استفاده بی رویه از لوازم آرایش از عوامل بیماری زا پوستی در زنان به شمار می رود.

كد خبر : ۳۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳


مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابولفضل (ع) استان لرستان گفت: اعدام شیخ نمر عمل خبیثانه ی دولت سعودی مصداق غرب زدگی و ظلم دولت عربستان بر مسلمانان این کشور است.

كد خبر : ۳۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۶


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه آغاز دوره جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی، با صدور حکمی، بر مدیریت راهبردی چالش‌های حوزه فرهنگ با «استفاده کامل و کارآمد و هم افزا از همه فرصت ها و ظرفیت ها»، «مهار تهدیدها و آسیب ها با نگاه حکیمانه و معقول» و «مواجهه‌ی هوشمندانه با معارضه‌های مهاجمان و ستیزه گران» بعنوان تکالیف اصلی شورایعالی انقلاب فرهنگی تأکید کردند.

كد خبر : ۳۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۶


در حاليكه همکاری بیشتر کردها و ائتلاف بین‌المللی به اخراج نیروهای تروریستی "دولت اسلامی" کمک کرده است، برخي كارشناسان نظامي گفته‌اند طي امروز و يكي دو روز آينده مشخص خواهد شد آيا داعش به طور كامل از كوباني (عين العرب) عقب نشيني كرده است يا نه.

كد خبر : ۳۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


تمایلی برای مطرح‌شدن در رسانه‌ها ندارند، افکار عمومی با وجود اینکه همسرانشان را به خوبی می‌شناسد، از آن‌ها تصویری در ذهن ندارد. خواسته یا ناخواسته، پشت پرده، نقش‌های سیاسی و اجتماعی‌شان را ایفا می‌کنند.

كد خبر : ۳۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


برنامه های ماهواره ای با گسترش فساد و رواج بی بندوباری، ترویج آیین و مذاهب شیطان پرستی، موسیقی های نامناسب..به تخریب نظام خانواده می پردازند؛ تماشای این گونه سریال ها و فیلم ها در زمان اوقات فراغت فرزندان، بر ذهن آنها تاثیرات مخربی بگذارد.

كد خبر : ۳۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


مدیرکل امور طیور، زنبور عسل و کرم ابریشم وزارت جهادکشاورزی گفت: به دنبال پیگیری‌های این وزارتخانه به زودی 50 درصد از یارانه مصوب شده برای صادرات گوشت مرغ در اختیارمان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۳۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


رئیس مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه مشاوره های قبل از طلاق باعث کاهش 50 درصدی آمار طلاق در برخی از استانها شده است، گفت: بزودی در تمامی استانهای کشور مراکز مشاوره قبل از طلاق راه اندازی می شود.

كد خبر : ۳۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که کشورش از ایران خواسته به دولت عراق اعلام کند که باید به صورت جامعی کشور را اداره کند.

كد خبر : ۳۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۳۰


مدیر کل اموربانوان استانداری لرستان گفت: کار گروه بانوان و خانواده تنها کار گروهی است در سطح استان که مسائل مربوط به بانوان استان را با حضور اعضاء به بحث گذاشته برنامه های اجرایی در خصوص بانوان تدوین و در قالب مصوبه به دستگاههای اجرایی ارسال می گردد.

كد خبر : ۳۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


آیت‌الله صادق آملی لاریجانی در همایش "قانون و امر به معروف و نهی از منکر" با اشاره به بررسی طرح "امر به معروف و نهی از منکر" در صحن علنی مجلس تاکید کرد: طبق قانون اساسی "امر به معروف و نهی از منکر" وظیفه‌ای همگانی است.

كد خبر : ۳۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۴


گودرزی، جانباز ۷۰درصد دفاع مقدس که در ۱۹ سالگی از ناحیه دو پا جانباز شده است؛ به روایت ایام جانبازی‌اش در ماه محرم و مشکلات جانبازان هم صنف خودش می‌پردازد. او ضمن روایت‌ها و خاطرات گلایه‌هایی نیز از مسئولان دارد.

كد خبر : ۳۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


در حالی که علی‌رغم هیاهوی بسیار آمریکا درباره ائتلاف ضد داعش، این ائتلاف تاکنون کاری علیه تروریست‌ها انجام نداده، سردار سلیمانی با هدایت نیروهای در صحنه عراق موفق به آزادسازی شهر استراتژیک جرف الصخر از اشغال تکفیری‌های ضدداعش شد.

كد خبر : ۳۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


آمنه بهرامی بخشش خود در مورد قصاص عامل اسیدپاشی خود را ظلمی به دیگران عنوان کرد و گفت: من بارها به مدعیان دفاع از حقوق بشر گفته‌ام که شما را باید در سطل اشغال بریزند و درش را ببندند تا بوی تعفن حقوق بشر مورد ادعای شما دنیا را نگیرد.

كد خبر : ۳۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: امروز شاهد در هم تنیده شدن صلح و جنگ هستیم. چهره جنگ‌ها تغییر کرده و خیلی از کشورها هر چند در ظاهر با یکدیگر تعامل دارند اما در باطن با یکدیگر می‌جنگند.

كد خبر : ۳۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


 آنچه در رسانه ها مشاهده می شود این جریانات می خواهند این جنایت را با موضوع بسیار مهم امر به معروف و نهی از منکر ارتباط دهند. این اقدام جنایتکارانه عملی ضد‌انسانی، ضد‌انقلابی و مغایر با شرع مقدس اسلام است وهیچ ارتباطی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر ندارد.

كد خبر : ۳۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۷


معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: برنامه‌ای در خصوص بارورسازی ابرها در حوزه دریاچه ارومیه نداریم.

كد خبر : ۳۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


آیت‌الله سیستانی از دولت عراق و وزارتخانه‌های دفاع و کشور خواست هر چه سریع‌تر از عشایر سنی از جمله عشیره «البونمر» و دیگر عشایر که با گروه تروریستی داعش می‌جنگند، حمایت کند.

كد خبر : ۳۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۰


میزان تولید 2.3 میلیون تنی برنج و واردات 700 هزار تنی آن طی نیمه امسال که البته تا اطلاع ثانوی متوقف شده، موجودی برنج امسال را در مرز سه میلیون تن قرار داده که طبق میانگین سرانه مصرف این میزان برای تامین نیاز داخلی کافی است و طبق اعلام وزارت کشاورزی دیگر نیازی به واردات نداریم.

كد خبر : ۳۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۰


چندی قبل دکتر زهره طبیب زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت علمی دانشگاه پزشکی شهید بهشتی  میهمان رجانیوز بود و به سوالات ما پاسخ داد.

كد خبر : ۳۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


شاید روزی که جایزه صلح نوبل را دریافت کرد، برخی ردای حمایت از حقوق بشر را تنها برازنده او که یک حقوق‌دان بود، می‌دانستند‌ ولی خیلی زود رویای شیرین صلح‌طلبی عبادی راه پایان را در پیش گرفت.

كد خبر : ۳۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


نماینده سابق مجلس شورای اسلامی تأکید کرد:بررسی نحوه مواجهه آمریکا با ملت ایران و نظام اسلامی، نشان می‌دهد حاکمان آمریکا در سیاست‌های خود در قبال کشورمان رویکرد تعرض و تجاوز به حقوق ملت ایران را به طور مشهودی همواره در دستور کار داشته‌اند.

كد خبر : ۳۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۴


رئیس‌جمهور آمریکا در پی شکست حزب دموکرات در انتخابات میان‌دوره‌ای، در نشستی مطبوعاتی با محوریت این موضوع حضور یافت.

كد خبر : ۳۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


عاشورایی‌ترین تجمع ۱۳ آبان بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های بین‌المللی داشت، این رسانه‌ها با اشاره به حضور گسترده مردم در خیابان‌ها بر آشتی ناپذیری ملت ایران با آمریکا تاکید کردند.

كد خبر : ۳۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


یک روزنامه آمریکایی با استناد به منابعی برخی از مفاد نامه ادعایی به رهبر معظم انقلاب اسلامی را منتشر کرد.

كد خبر : ۳۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۷


رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان رهبر انقلاب اسلامی از سوی مجلس خبرگان را تبلور پاسداری از رای مردم در یک جامعه مردم‌سالار توصیف کرد.

كد خبر : ۳۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۷


وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بار دیگر به موضوع تک‌خوانی بانوان پاسخ داد.

كد خبر : ۳۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۷


بهرام بیرانوند عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از تدوین نشدن الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت تدوین نشده و معاونت راهبردی چند جمله را آوردند و گفتند این الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت است، اینکه مشخصه هایی معین شده باشد، نداشت و این الگو باید تدوین شود تا برنامه ششم نیز از آب و گل در بیاید.

كد خبر : ۳۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۷


رییس سازمان داوطلبان هلال احمر از بررسی راهکارهای کمک به حل بحران های منطقه و ایجاد زمینه موثر در برقراری ارتباطات بین جمعیت های ملی، فدراسیون و رابطان جنسیتی جمعیت ملی کشورها در نشست بازبینی و برنامه ریزی شبکه جنسیتی منطقه در اردن خبر داد.

كد خبر : ۳۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۷


یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: پرداخت هزینه درمان قربانیان اسید‌پاشی های اصفهان وظیفه دولت است.

كد خبر : ۳۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۷


محمدرضا داورزنی می گوید رئیس فدراسیون جهانی والیبال به حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان نامه زده و خواهان آزادی دختری شده است که غربی ها اصرار دارند شایعه کنند در سالن والیبال بازداشت شده است. فدراسیون جهانی همین اتفاق را بهانه کرده و میزبانی بازی های جهانی نوجوان را از ایران پس گرفته است.

كد خبر : ۳۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


پایگاه اینترنتی رادیو بین المللی فرانسه در گزارشی نوشت جمهوری اسلامی ایران به یک بازیگر کلیدی در عراق، سوریه و به ویژه لبنان تبدیل شده است و این مسئله خشم رقبای عرب و سنی ایران به ویژه عربستان سعودی را برانگیخته است.

كد خبر : ۳۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: پیشنهاد راه‌اندازی مرجع ملی صیانت و حمایت از زنان را هفته گذشته به دولت ارائه کردیم و قرار است در کمیسیون اجتماعی دولت بررسی شود.

كد خبر : ۳۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


«چندین بار است که پادشاه عربستان  هاشمی را دعوت کرده و ایشان هنوز نپذیرفتند که بخواهند تاریخی برای سفر تعیین کنند".

كد خبر : ۳۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


رئیس سازمان محیط زیست با طرح این ادعا که روزهای پاک و سالم امسال در مقایسه با سالهای گذشته بسیار افزایش داشته است، در واکنش به گزارش مجلس مبنی بر رد آلایندگی بنزین پتروشیمی‌ها گفت: سازمان محیط زیست تنها مرجع تشخیص آلایندگی بنزین است.

كد خبر : ۳۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


بنا بر مصوبه هیات دولت به منظور احیاء و نوسازی و بهسازی مسکن در بافتهای فرسوده و ناکارآمد و سکونتگاههای غیر رسمی و تامین مسکن گروههای کم درآمد و زوج های جوان تا سقف 1.8 میلیون واحد مسکونی تا پایان برنامه ششم حمایت های لازم صورت می گیرد.

كد خبر : ۳۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


یک جامعه‌شناس نسبت به افزایش میزان طلاق‌های صوری در کشور هشدار داد.

كد خبر : ۳۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


کارشناس فضای مجازی گفت: مهم ترین دستاورد شبکه ملی اطلاعات رایگان بودن استفاده از اینترنت است به نحوی که دیگر کسی، هزینه ای برای ترافیک اینترنتی نمی دهد! بلکه مخابرات باید برای ایجاد ترافیک به مردم پول بپردازد! در این صورت مردم به سوی تولید محتوایی پیش می روند.

كد خبر : ۳۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


فرماندار خرم آباد از اجرای موفقیت آمیز طرح اردوهای جهادی ویژه بانوان روستایی شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۳۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


نماینده‌ی مردم خرم‎آباد و چگنی در مجلس از کاهش 7 درصدی نرخ بیکاری در استان خبر داد.

كد خبر : ۳۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


مینواصلانی گفت:«مرکز عالی زنان و خانواده، فراقوه ای است و با هدف راهبری فکری و سامان بخشی مسائل زنان و خانواده در سه حوزه نظر، فرهنگ و اجرا؛ با ثبات و هدفمند نهادهای تحقیقاتی نخبگانی، دولتی و مردمی در حوزه زنان را ساماندهی کند.»

كد خبر : ۳۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


معاون قضایی دیوان عدالت اداری معتقد است مصوبه افزایش مرخصی زایمان به ۹ماه، مصوبه‌ای غیرکارشناسی است که تبعات آن بر سر دیوان عدالت داری خراب می شود.

كد خبر : ۳۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


سخنگوی پنتاگون روز چهارشنبه مدعی شد به هیچ وجه امکان ندارد که ایران توانسته باشد به سطح فناوری آرکیو 170 دست یافته باشد.

كد خبر : ۳۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۲


روحانی با اشاره تلویحی به شکست اوباما در انتخابات اخیر: «اگر یکی از کشورهای عضو گروه ۱+۵ مشکلاتی در داخل دارد و در انتخاباتی برنده یا بازنده شده‌ است، به ما ربطی ندارد و هر کشوری باید مشکلاتش داخلی‌اش را در درون خود حل کند.»

كد خبر : ۳۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۲


عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: صندوق بیمه تامین اجتماعی روستائیان و عشایر 80 درصد سرانه واریزی را به اعضای مستمری‌بگیر پرداخت می‎کند.

كد خبر : ۳۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۲


اخیراً انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران طی نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار رفع حصر سران فتنه، تحقق وعده های انتخاباتی و همچنین بهبود فضای سیاسی کشور شد.

كد خبر : ۳۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


جنیفر ساکی در نشست خبری در این وزارتخانه گفت دوستان و متحدان خود را در جریان گفتگوهای پنج بعلاوه یک و ایران خواهیم گذاشت.

كد خبر : ۳۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


سوالی که هر روز در نمایشگاه مطبوعات مطرح می شد این بود که آیا روسای جمهور سابق کشورمان از نمایشگاه مطبوعات بازدید خواهند داشت یاخیر. حتی برخی تا ساعت های پایانی فعالیت نمایشگاه منتظر حضور احمدی نژاد، خاتمی و یا هاشمی رفسنجانی بودند اما هیچ یک از روسای جمهور کشورمان در دولت های پنجم تا دهم در این نمایشگاه حاضر نشدند.

كد خبر : ۳۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


یک فعال حوزه زنان گفت: لازم است مسئولان عزم جدی‌تری برای قانونی کردن مجازات‌های خشونت علیه زنان داشته باشند تا زمینه کاهش این خشونت‌ها در کشور فراهم شود.

كد خبر : ۳۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


یک کارشناس فضای مجازی با بیان اینکه "شبکه ملی اطلاعات" انقلاب محتوایی در کشور ایجاد می کند گفت: اینترنتی که الان ما در کشور داریم ماحصل خیانتی است که عده ای در وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات به مردم و کشور کردند.

كد خبر : ۳۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


یک استاد دانشگاه با تشریح رصد جمعیت «زیر حد جانشینی» ۸۰ کشور جهان گفت: باید ازدواج‌ها زودتر صورت پذیرد،بنابراین سازمانها باید به فکر امکانات لازم، تربیت نسل و کیفیت جمعیت باشند،البته سیاست‌های جمعیتی را نیز باید استراتژیست‌ها بنویسند.

كد خبر : ۳۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که با توجه به زیاده خواهی آمریکا در مذاکرات عمان، چشم انداز روشنی در پیش نیست.

كد خبر : ۳۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


عضو هیأت مدیره اتحادیه صنف لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار تهران گفت: این بانک‌ها هستند که با اختصاص وام‌های بیشتر با بهره‌های کمتر می‌توانند به تولید کننده‌های داخلی و صنعت‌ نوشت‌افزار کمک کنند.

كد خبر : ۳۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


یک روزنامه آمریکایی در گزارشی از قول مقامات دولت آمریکا می‌نویسد توافق هسته‌ای با ایران به مانع برخورد کرده است.

كد خبر : ۳۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


در کنار لوح‌ها، یادبودها و تندیس‌های افتخار که متعلق به شهید حسن طهرانی مقدم است دفتری قرار گرفته که نگهدارنده دست نوشته ها و یادگاری‌های مکتوبی برای دانشمند و پارسای بی ادعا سردار شهید حسن طهرانی مقدم نگاشته شده است.

كد خبر : ۳۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


صدای آمریکا: به نظر می رسد سفر یوسف بن علوی با ضرب‌الاجل ۳ آذر ایران و شش قدرت‌ جهانی برای رسیدن به توافق جامع بر سر برنامه هسته‌ای تهران بی‌ارتباط نباشد.

كد خبر : ۳۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


یک کارشناس فضای مجازی با بیان اینکه شوراي عالي فضاي مجازي به تعبيری معجزه ولايت برای بلعیدن تمام تهاجمات فرهنگی آمريكا در فضاي مجازي است گفت:جای بسی تأسف است که با همه این تأکیدات متأسفانه طی ۳ سال گذشته، هیچ‌کدام از ۴۰ دستور معظم له به این شورا اجرا نشده است.

كد خبر : ۳۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


دکترای تخصصی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی، سزارین‌ها از عوامل افزایش دیابت ایرانیان عنوان کرد و گفت: با همین روند جمعیتی پیش رویم جمعیت ایران وقتی به ۱۰۱ میلیون نفر رسید رشد آن صفر و منفی می‌شود

كد خبر : ۳۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران گفت: امیدواریم آمریکا درک کند که عامل مشارکت جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته‌ای فشارها و تحریم‌ها نبوده است.

كد خبر : ۳۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به عدم اجرای تفاهمنامه‌های موجود بین ایران و عراق در مورد کنترل کانون‌های گرد و غبار، تصریح کرد: این تفاهمنامه‌ها تحت تأثیر ناپایداری‌های به وجود آمده در کشور عراق قرار گرفته است

كد خبر : ۳۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه رجانیوز در  نمایشگاه مطبوعات گفت: به نظر من آقای روحانی با معرفی دانش اشتیانی به عنوان وزیر علوم قصد حل کردن موضوع تعیین وزیر برای این وزارتخانه را ندارند زیرا از نوع انتخاب ها نشان گر آن است که به مقوله وزارت علوم یک نگاه کاملا سیاسی و جناحی وجود دارد.

كد خبر : ۳۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


«فخرالدین احمدی دانش آشتیانی» چهارمین وزیر پیشنهادی دولت یازدهم برای تصدی وزارتخانه علوم، تحقیقات و فناوری موفق به کسب رای اعتماد نمایندگان مجلس نهم نشد.

كد خبر : ۳۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


وپیروزی ملیگفت: امیدوارم نتیجه هر چه باشد چه توافق و چه ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی، روز سوم آذر ان‌شاءالله روز پیروزی ملی در رسیدن به اهدافی باشد که از این مذاکرات به دنبال آن بودیم

كد خبر : ۳۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


یک کارشناس و تحلیل‌گر فضای مجازی تأکید کرد: دلایلی که به شکل شفاهی در فضای عملیات رزمی برای توجیه برقرار ماندن روابط اینترنت ذکر می شود، این است که اینترنت یک منبع دانش و اطلاعات فید بشری است در حالی که این طور نیست و اکثر اطلاعات موجود در اینترنت اساساً غلط و منحرف کننده است.

كد خبر : ۳۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸


حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی شامگاه چهارشنبه در پایان نشست مشترک سران سه قوه به میزبانی رییس‌ جمهوری و در ارزیابی این نشست گفت: به طور منظم با روسای محترم قوای مقننه و قضائیه جلسات مشترکی داریم و مسایل مهم کشور را مورد بحث و گفت‌وگو قرار می‌دهیم.

كد خبر : ۳۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۹


ماجرای کودهای شیمیایی بیش از آنکه به وزارت کشاورزی مرتبط باشد، باید در دستور کار سازمان محیط زیست قرار گیرد. حال باید منتظر ماند و دید که آیا رئیس سازمان محیط زیست پس از خروج از بحران بنزین های وارداتی و آلودگی هوا، سراغی از روند مخرب این کودهای شیمیایی می گیرد یا خیر.

كد خبر : ۳۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱


اخیراً در اقدامی بی‌سابقه و بدون اطلاع و هماهنگی با مراکز قانون‌گذار و برخلاف اصول 77 و 125 قانون اساسی در حوزه زنان و خانواده به بهانه تحقق برنامه پنجم توسعه با تفاهم نامه‌ای با صندوق جمعیت سازمان ملل در ایران به امضا رسیده است که مفاد پذیرفته شده با گذشت پنج ماه به اطلاع افکار عمومی نرسیده است

كد خبر : ۳۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱


مادر یک شهید در فتنه۸۸ از فضاسازی رسانه‌ها برای عدم محاکمه سران فتنه ناراحت است. می‌گوید: ۴سال طول کشید تا ثابت شد، جانباز است. جانباز ۷۵درصد سپاه بود، اما بنیاد شهید فقط ۴۰ درصد به او داد. فراموش شدن او ظلم درحق همه شهدای فتنه است.

كد خبر : ۳۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۲


رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز بخش اعظم جریان نفت و گاز زیر پای سربازان امام خامنه‌ای است و اینطور نیست که بخواهیم به این موضوع نگاه کنیم که کسانی تحریم می‌کنند یا نه، به جهنم که موافقت نمی‌کنند و به جهنم که تحریم می‌کنند.

كد خبر : ۳۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


نماینده مردم تهران در مجلس گفت: وقتی یک اصلاح‌طلب می‌گوید که اعضای این طیف علاقه‌ای به امام خمینی ندارند و قصدشان این بوده که از ولایت عبور کنند یعنی اینکه این تفکر در بین همه اعضای اصلاح‌طلب جاری بوده است.

كد خبر : ۳۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


یک کارشناس فضای مجازی گفت: قانون شکنی فیس بوک در ادامه همان اینترنت بی حساب و کتابی است که در جامعه ما پیشروی کرده و کوچک و بزرگ را درگیر این فضا و مفاسد آن نموده است در حالی که شبکه ملی اطلاعات با این محتوا به شدت مخالف است و با قانون پذیر بودن سایت های داخلی و الزام رعایت قانون دیگر شاهد این قبیل ناهنجاری ها در فضای مجازی نخواهیم بود.

كد خبر : ۳۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


شهردار برکنارشده‌ی خرم‌آباد گفت: حق مردم است که بدانند دلایل عزل ناگهانی‌ام، چه بوده است.

كد خبر : ۳۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


مهدی طائب مسئول قرارگاه عمار با اشاره به الگوبرداری کشورهای مسلمان از بسیج، اظهارداشت: اگر این نیروهای بسیجی کشور عراق نبود داعش توانسته بود عراق را به آتش بکشد و پای آمریکا و اسرائیل را در منطقه باز کند.

كد خبر : ۳۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۴


رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده گفت: هنری کیسینجر، استراتژیست و سیاستمدار کهنه‌کار آمریکایی اعلام کرد جمعیت زمین باید ۴میلیارد نفر کم شود و این کار را باید از مسلمانان شروع کرد.

كد خبر : ۳۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران زن ایرانی با بیان اینکه سوء استفاده‌ها در شبکه‌های اجتماعی این فضا را برای خانم‌ها آسیب‌پذیرتر کرده است، گفت: آمار استفاده از اینترنت در کشور ما به دلیل دستپاچگی کاربران برای استفاده از شبکه‌های اجتماعی در مقایسه با سایر کشورها خیلی بیشتر است.

كد خبر : ۳۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


«معصومه ابتکار» از‌‌ همان روزهای آغازین فعالیت در دولت یازدهم تبدیل به چشم اسفندیار کابینه شد و با سخنرانی‌ها و اظهارات غیرکار‌شناسی و غیرحقوقی خود، هم سازمان تحت مسئولیت خود را از کارویژه تخصصی خود خارج و به یکنهاد سیاسی تبدیل کرد و هم مسئولیت اصلی این نهاد تخصصی را به فراموشی سپرد؛ تا جایی که اکنون و به دنبال اعلام خبر احداث یک کارخانه خارجی تولید سیگار در کشور، صدا از همه گروه‌ها و سازمان‌ها بلند شد به غیر از سازمان حفاظت از محیط زیست!

كد خبر : ۳۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


«عمّار یاسر» از اصحاب خاص پیامبر (ص) و از نخستین ایمان آورندگان، در مکه و در حدود ۴۴ سال قبل از بعثت به دنیا آمد. «عمار یاسر» در سن ۹۳ سالگی در جنگ صفین در رکاب امام علی(ع) در حالی به شهادت رسید که پیامبر درباره این یار با وفای خویش فرمود: «ای عمار! تو را گروه سرکش و نافرمان خواهند کشت».

كد خبر : ۳۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


وزیر امور خارجه کشورمان در همایش دیپلماسی هسته‌ای گفت: تمام دنیا به این نتیجه رسیده که راه برخورد با ایران راه مذاکره است.

كد خبر : ۳۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: سازمان بهزیستی در بحث ساماندهی کارتن خواب‌ها چه در بخش زنان و مردان اقداماتی را انجام داده است که البته تعداد زنان کارتن‌خواب رو به افزایش است که باید به این موضوع توجه ویژه‌ای شود.

كد خبر : ۳۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


آیت‌الله مکارم‌شیرازی با بیان این‌که «امروز شاهدیم برخی کشورها اقدامات داعش را محکوم می‌کنند، اما از سویی دیگر با آن‌ها تعامل دارند و به این گروه تروریستی کمک می‌کنند» به تبیین راهکارهای از بین بردن داعش پرداخت.

كد خبر : ۳۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


طی حکمی از سوی محمد باقر نوبخت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری ، حبیب الله خجسته پور، فرماندار خرم آباد بعنوان عضو مجمع مشورتی توسعه استانهای کشور و نماینده این مجمع در استان لرستان منصوب شده است.

كد خبر : ۳۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور آمریکا تصریح کرد در صورت اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران گروه ۱+۵ دچار شکاف شده و جامعه بین‌المللی آمریکا را به دلیل فروپاشی فرآیند مذاکرات سرزنش خواهد کرد.

كد خبر : ۳۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


۱۵ آذر ۹۳ دختران شین آباد وارد دومین سال زندگی جدید خود می‌شوند،‌ حادثه‌ای که با آتش گرفتن بخاری نفتی کلاس درس آینده آنها را تحت الشعاع قرار داد اما حادثه شین آباد تلنگری است نسبت به وضعیت غیراستاندارد سیستم گرمایشی ۱۵۰هزار کلاس درس.

كد خبر : ۳۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


دیپلماتهای ارشد آمریکایی این هفته در کنگره از قانونگذاران این کشور خواهند خواست برای اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران دست نگه دارند تا از یک "تقابل سیاسی بد" که میتواند گفتگوهای هسته ای را به خطر بیندازد جلوگیری شود.

كد خبر : ۳۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


پدیده نژادپرستی و خشونت در ورزش اروپا و آمریکا موضوع تازه‌ای نیست و شاید بتوان گفت تاریخ آن با شکل‌گیری انواع رشته‌های ورزشی در غرب برابری می‌کند.

كد خبر : ۳۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


استاندار لرستان گفت: با توجه به پتانسلیها و ظرفیتهای گردشگری لرستان، صنعت گردشگری این استان نیازمند شکوفایی و پویایی است.

كد خبر : ۳۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۳


نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: تیم مذاکره کننده به خوبی اقتدار نظام اسلامی ایران را حفظ و به جهانیان ثابت کرد.

كد خبر : ۳۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵


معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: مجتمع کشت و صنعت خرم‌آباد که سال‌ها تعطیل و بلاتکلیف مانده بود ماه آینده افتتاح می‌شود و ازنظر اشتغال‌زایی موقعیت خوبی برای استان است.

كد خبر : ۳۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵


یک دختر جوان ۲۳ ساله در جریان کمک کردن به ۲ دختر نوجوانی که در دستشویی رستوران مشهور ” مک دونالدز” مورد تجاوز جنسی قرار گرفته بودند، توسط یکی از متجاوزین سرش به زمین اصابت کرد و کشته شد، صدها تن به خاطر ادای احترام برای فداکاری دختر جوان در شهر برلین و در دانشگاه او تجمع کردند تا یاد و خاطره او را زنده کنند. آنها از دولت آلمان برای “توگسی آلبایراک ” کشته شده درخواست نشان افتخار ملی را داشتند.

كد خبر : ۳۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


لغو سخنرانی مدیرمسئول کیهان که از منتقدین اصلی دولت اعتدال به شمار می رود، این اتهام را متوجه دولت می کند که به شعارهای قبل و بعد انتخابات در مورد آزادی بیان و امنیتی نشدن فضای دانشگاه ها پای بند نبوده است

كد خبر : ۳۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


عضو کمیسیون آموزش گفت: قرار راست امروز 16 آذر ماه وزیر علوم به مجلس بیاید و قطعاً در خصوص لغو سخنرانی منتقدان دولت در دانشگاه‌ها و جولان فتنه‌گران با وی برخورد می شود.

كد خبر : ۳۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


دانشجویان با ورود رئیس‌جمهور به محل برگزاری مراسم روز دانشجو، شعار «موسوی قاتل است، محاکمه‌اش واجب است» را سر دادند.

كد خبر : ۳۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


یکی از نمایندگان کمیسیون اصل ۹۰ گفت: یکی از راه‌های مقابله با فساد اداری عمل به قوانینی است که مجلس در این زمینه تصویب کرده است.

كد خبر : ۳۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷


یک مدرس دانشگاه با بیان اینکه جامعه 30 میلیونی فضای مجازی در کشور تشکیل شده است، گفت: نباید قدرت این جامعه را در انتشار شایعات نادیده گرفت و عدم اطلاع رسانی صحیح از سوی رسانه‌ها و مسئولان به گسترش این وضعیت دامن می‌زند.

كد خبر : ۳۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷


رئیس پژوهشکده سرطان جهاد دانشگاهی حرفهای زیادی درباره سرطان دارد، او می گوید: عوامل زیادی از جمله سبک زندگی مردم به خصوص تغذیه نامناسب، سموم موجود در مواد غذایی و امواج الکترومغناطیسی در بروز این بیماری نقش دارند اما مسئولان برنامه جامعی برای پیشگیری ندارند، باید مردم را علیه این بیماری بسیج کنیم.

كد خبر : ۳۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷


نمایندگان مجلس ستاد امر به معروف و نهی از منکر را موظف کردند برای انجام اقدامات عملی و برگزاری دوره آموزشی برای ضابطان، با سپاه و بسیج همکاری کند.

كد خبر : ۳۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در گفت‌وگویی تشریح کرد بودجه ۸ میلیاردی معاونت امور زنان ریاست جمهوری صرف چه اموری شده است.

 

كد خبر : ۳۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


بخشنامه افزایش مدت زمان مرخصی زایمان فرهنگیان از 6 به 9 ماه ابلاغ شد اما مگر گفته نشده بود که وضعیت آموزش و پرورش با دیگر سازمان‌ها فرق دارد و باید طرح جدیدی برای مرخصی زایمان فرهنگیان ارائه شود؟

كد خبر : ۳۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


مدیرعامل موسسه خیریه صدیقین گفت : برخی کشورها از جمله فنلاند در کاهش آسیب و خشونت علیه زنان و کودکان موفق عمل کرده اند.

كد خبر : ۳۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹


دبیرکل انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران دفاع مقدس بازداشت خبرنگاران در مراسم روز دانشجو و محافل رسمی را مغایر با آزادی بیان و قلم دانست و گفت: انتظار می‌رفت معاون مطبوعاتی ارشاد در این باره موضع گیری کند و واکنشی داشته باشد

كد خبر : ۳۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹


پایگاه های خبری غربی نوشتند: کاخ سفید تاکید کرده است که گزارش سنا آمریکا اعتبار اخلاقی ایالات متحده در جهان را خدشه دار کرده است.

كد خبر : ۳۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت:ایران به تعهداتش بر اساس طرح اقدام مشترک پایبند بوده است.

كد خبر : ۳۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


یک جامعه‌شناس گفت: ریشه بسیاری از ‏اختلافات و مشکلات درون خانواده‌ها بر اثر پخش برنامه‌ها و تاثیرات مخرب ماهواره‌های غربی و شبکه‌های فارسی زبان است که جوانان از این برنامه‌ها الگوگیری می‌کنند.

كد خبر : ۳۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


مدير كل تبليغات اسلامي كردستان گفت: در حال حاضر وضعيت حجاب متناسب با شان نظام اسلامي نيست و مديريت اين حوزه نيازمند برنامه ريزي بهتر است.

كد خبر : ۳۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


رئیس ستاد انتخابات ۸۸ در مورد دیدار نمایندگان کاندیداها با رهبر انقلاب گفت: عباس آخوندی نماینده ستاد موسوی گفت که من معاون سیاسی بودم، مکانیزم انتخابات را می‌شناسم و در مکانیزم انتخابات ایران تقلب نمی‌تواند صورت بگیرد.

كد خبر : ۳۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۲


ک نشریه آمریکایی از احتمال خرید پهپادهای ایرانی از سوی دولت مکزیک برای مبارزه با سوداگران مواد مخدر خبر داد.

كد خبر : ۳۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۳


«تهران پس از حمله ویروس کامپیوتری "استاکس نت" به تاسیسات هسته‌ای نطنز که توسط آمریکا و اسرائیل انجام شده بود، بودجه سایبری خود را به طرز چشم‌گیری افزایش داده است.»

كد خبر : ۳۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۳


روزنامه اشپیگل است بعد از مرگ «توگسی آلبایراک» در آلمان می‌نویسد: «اشتباه است که بگوییم نشان دادن شهامت مدنی (امر به معروف و نهی از منکر) کار غلطی است؛ ارزش کارهای خوب نباید به خاطر کردار انسان‌های بد از بین برود».

كد خبر : ۳۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۳


گندم به عنوان یکی از کالاهای اساسی با یک میلیارد و 299 میلیون دلار و به سهم ارزشی 3.79 درصد لقب عمده‌ترین کالای وارداتی کشور را به خود اختصاص داده است.

كد خبر : ۳۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۵


یک کارشناس امور زنان با اشاره به لزوم حمایت ویژه از زنان بدسرپرست گفت: تدوین لایحه تأمین امنیت زنان باید بر اساس آموزه های اسلامی باشد و دیدگاه‌های غربی نباید در آن جایی داشته باشد.

كد خبر : ۳۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


این روزها در برخی از مراکز توزیع سبدکالا، مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد در پلدختر مشغول دریافت اقلامی از قبیل مرغ منجمد هستند این درحالی است که برخی از شهروندان نسبت به تاریخ مندرج بر این مرغ ها و نحوه مصرف آنها گلایه هایی دارن

كد خبر : ۳۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


یک شبکه تلویزیونی روسی گفت: صدها نفر از زنان اروپایی به گروه تروریستی داعش پیوسته اند و دلیل عمده این مساله بحران اخلاقی و ضعف مردان اروپایی است که زنان این قاره را به داعش متمایل کرده است.

كد خبر : ۳۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


بسیج جامعه زنان کشور، ضمن محکوم کردن این حرکت بی رحمانه به دست گروه تروریسمی داعش، سنت تاریخ را بار دیگر به گوش کر آنان می خواند که راستی خون های به ناحق ریخته شده این زنان و دختران بی گناه بزودی دامن سرکردگان، آموزش دهندگان، حامیان و به وجودآورندگان آنان را خواهد گرفت

كد خبر : ۳۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: با افزایش قیمت نان در کشور یارانه نقدی این کالای ضروری خانوارها به حساب آنها واریز شود.

كد خبر : ۳۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


فرهنگ‌های غلط در جامعه یکی از مهم‌ترین موانع ازدواج است، برای رسیدن به ازدواج آسان باید موانع سر راه ازدواج شناسایی شوند، یکی از مشکلات سر راه ازدواج آسان بالا بودن مهریه‌هاست که لازم است در زمینه پایین آوردن مهریه‌ها فرهنگ‌سازی شود.

كد خبر : ۳۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


تشکل های دانشجویی دانشگاههای لرستان با صدور بیانیه ای اظهارات اهانت آمیز مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نسبت به آیت الله علم الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مشهد و مجلس را که در همایش اطلاح طلبان کوهدشت مطرح شده است را محکوم کردند.

كد خبر : ۳۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


اعضای تیم مذاکره کننده ایران و کشورهای 1+5 از سوی یک موسسه آمریکایی نامزد عنوان شخصیت سال 2014 شدند.

كد خبر : ۳۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


جنیفر ساکی" گفت: تمامی مذاکرات در ژنو از جمله مذاکرات دو جانبه و مذاکرات با گروه پنج به علاوه یک مفید بود.

كد خبر : ۳۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


آذرماه سالروز بازگشت پیکر پاک شهید محمدجواد تندگویان، وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران در «دولت شهید رجائی» به میهن اسلامی است.

كد خبر : ۳۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


هیچ گاه امام رضا (ع) در سخن بر کسی جفا نورزید و نیزسخن کسی را پیش از تمام شدن قطع نکرد هرگز نیازمندی را که می‌توانست نیازش را برآورده سازد رد نمی‌کرد.

كد خبر : ۳۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱


دانشگاه برای برخی بیش از زندگی علمی و پژوهشی بار زندگی مجردی را به همراه دارد.

كد خبر : ۳۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱


روند پرونده هسته‌ای نشان می‌دهد اگر دست مخالفان افراطی این پرونده باز باشد و دانشگاه جولانگاه اظهارات این اشخاص قرار گیرد، هر چند سمت سابق نمایندگی مردم را ندارند اما همچنان سخن از برچیدن فعالیت هسته‌ای خواهند زد، فعالیتی که رئیس جمهور در راس آن بوده و افراد خبره ای مثل محمدجواد ظریف هدایت آن را بر عهده دارند.

كد خبر : ۳۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱


رئیس اقلیم کردستان عراق با حضور در جمع نیروهای پیشمرگه در کوهستان سنجار گفت: در هر کجا موقعیت فراهم آید ضربات مهلکی به گروه داعش وارد می‌آوریم

كد خبر : ۳۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱


یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه طلاق جامعه را متزلزل می‌کند، گفت: متأسفانه در جامعه ما آمار طلاق و ازدواج بسیار به هم نزدیک شده است، وظیفه داریم علت طلاق را بررسی و از آن جلوگیری کنیم.

كد خبر : ۳۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱


با نضج گرفتن مکاتب اجتماعی در سده‌های اخیر، توجه به منزلت زن و حفظ کرامت این مقام که نیمی از پیکره‌ی جامعه‌ی بشری را تشکیل می‌دهد، بیش‌تر گردیده است.

كد خبر : ۳۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱


یک فعال حوزه زنان گفت: بسیاری از قوانین لوایح و طرح‌ها در مجلس مصوب شده ولی عملیاتی نشده است. بنابراین لازم است لایحه تامین امنیت زنان پس از تصویب، ضمانت اجرایی داشته باشد و بسترهای لازم برای اجرای آن فراهم شود.

كد خبر : ۳۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


هاشمی با اشاره به اینکه طرح بشیر،ویژه طلاق یکی از طرح های سازمان بهزیستی است که از اواخر دی ماه به صورت کشوری اجرایی خواهد شد ،گفت : این طرح می تواند در کاهش طلاق نقش بسزایی را ایفا کند.

كد خبر : ۳۹۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


«امروزی بودن» که به نوعی به عنوان فرهنگ والا و برتر به جامعه معرفی می شود زندگی فرهنگی مردم را تحت تأثیر قرار می دهد بدون اینکه سوال شود آیا این فرهنگ، واقعا امر فرهنگی است؟

كد خبر : ۳۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


مسئولان سازمان سینمایی،موسسات و نهادهای حا