امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۸

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۵۹۶    عبارت مورد جستجو: دفاع مقدس

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، در سخنان مهمی ضمن برشمردن برخی از واقعیات جهانی به تبیین «وظایف اصلی مسئولان نظام اسلامی» در شرایط حساس و پیچیده کنونی پرداختند[...]

كد خبر : ۱۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۸۵/۱۰/۱۱


شايد جنگ خاتمه يافته باشد اما مبارزه هرگز پايان نخواهد يافت، اين غفلتي كه  من  و تو  را  در خود گرفته است ظلمات قيامت است .

كد خبر : ۳۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۰/۱۲/۲۴


موج دوم:محسن رضایی که به طور رسمی تبلیغات انتخاباتی خود را آغاز کرده است در ادامه سفرهای انتخاباتی خود ساعاتی قبل وارد استان لرستان و به شهرستان ازنا آمد.

كد خبر : ۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


موج دوم: مناظره فرهنگي و اجتماعي نامزدهاي يازدهمين دوره انتخابات رياست‌جمهوري بر صحنه سيما برگزار مي شود.

كد خبر : ۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


موج دوم: مشاور سیاسی استاندار گفت: از ویژگیها و امتیازات برجسته نظام جمهوری اسلامی ایران، توجه به اقشار مختلف مخصوصاً بانوان است.

كد خبر : ۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


موج دوم: مشاور سیاسی استاندار گفت: از ویژگیها و امتیازات برجسته نظام جمهوری اسلامی ایران، توجه به اقشار مختلف مخصوصاً بانوان است.

كد خبر : ۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


موج دوم: آخرین همایش انتخاباتی ولایتی عصر دیروز در سالن شهید افراسیابی و با حضور تعدادی کثیری حامیان این کاندیدای ریاست جمهوری برگزار شد.

كد خبر : ۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


كد خبر : ۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: رئیس حوزه هنری لرستان از میزبانی استان در برگزاری همایش منطقهای تئاترماه غرب کشور خبر داد.

كد خبر : ۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: رهبر انقلاب با تأیید نظر دکتر روحانی درباره برخورد حکمت آمیز با ارتباطات بین المللی و مسائل سیاسی افزودند: مسائل سیاسی هم مهم است و حتماً باید کارها حکمت آمیز و عاقلانه انجام شود البته ما دشمنانی هم داریم که زبان عقلایی، زیاد سرشان نمی شود اما بهرحال وظیفه داریم که مسائل را حکیمانه، با استحکام و با توجه به اهداف نظام به پیش ببریم.

كد خبر : ۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


آساره خبر: فرماندار پلدختر گفت: خبرنگاران زبان گوياي مردم در بيان مشكلات و مطالبات و پل ارتباطي بين مسئولين هستند.

كد خبر : ۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


آساره خبر: هفدهم مرداد ماه سال77؛ اينجا محل كنسولگري ايران در مزار شريف است، من محمود صارمي خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران هستم، گروه طالبان چند ساعت پيش وارد مزار شريف شدند.

كد خبر : ۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


آساره خبر: ي شك آخرين مجاهدت جامعه خبري كشور، مشاركت فعال رسانه اي در خلق حماسه ي بزرگ سياسي خرداد ماه بود كه البته اين حماسه در بعد اقتصادي ادامه دارد تا حماسه اي ماناتر خلق گردد. آفرين بر خبرنگاران و درود بر پيام رسانان جبهه ي رسانه اي انقلاب اسلامي.

كد خبر : ۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


آساره خبر: فرماندار شهرستان خرم‌آباد گفت: هفته دفاع مقدس در خرم‌آباد باید باشکوه برگزار شود.

كد خبر : ۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان الشتر گفت: سبک زندگی ما، دغدغه ی مقام معظم رهبری است و برطبق احادیث و روایات باید تکلف در زندگی را کنار گذاشت.

كد خبر : ۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در اولین دیدار هیأت دولت یازدهم، با قدردانی از هماهنگی دولت و مجلس برای آغاز بکار سریع دولت جدید، آقای روحانی را رئیس جمهوری مطلوب، مورد اعتماد و دارای سوابق روشن انقلابی خواندند و [...]

كد خبر : ۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


آساره خبر: سردارعزیزالله محمدی در گفتگویی اختصاصی با ازناخبر، با بیان بیوگرافی و ابراز علاقه به موطن اصلی خود اظهار داشت: من خود متولد تهران هستم اما پدر و مادرم ازنایی و متعلق به یکی از روستاهای اطراف به نام روستای آقایی هستند.

كد خبر : ۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


كد خبر : ۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


آساره خبر: در دنیا انسانهایی هستند که وقتی با وسعت نگاه شان به زندگی روبرو میشوی، به تمام آنچه پیش از آن، از معنای زندگی برای خودت ساخته بودی، شک می کنی... انسان هایی هستند که تو را در برابر عظمت کلامشان، وادار به خلوت با داشته هایت می کنند[...]

كد خبر : ۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


كد خبر : ۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


آساره خبر: "پرويز فتاح "وزير نيرو دولت نهم با حضور در برنامه «شناسنامه» اين هفته به بيان خاطرات خود از دوران 8 سال دفاع مقدس و بعد از آن پرداخت.

كد خبر : ۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


آساره خبر: سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در گفت‌وگوی ویژه خبری با بیان اینکه محصول کار سپاه و نیروهای مسلح، تولید امنیت است، گفت: امنیتی که امروز شاهد آن هستیم، ریشه‌اش تصمیمات و تدابیر امام (ره) و مقام معظم رهبری است.

كد خبر : ۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


آساره خبر: فرماندار شهرستان ازنا گفت: کارخانه داروسازی دامی بایر افلاک شهرستان ازنا در صورت تامین سرمایه در گردش آماده تولید چهار قلم داروی دامی است.

كد خبر : ۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۸


آساره خبر: معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای تجلیل از شهدا و ایثارگران این عرصه است.

كد خبر : ۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۹


آساره خبر: سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: رژه سراسری نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با هدف نمایش اقتدار و آمادگی های همه جانبه دفاعی ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی در روز یک شنبه شنبه 31 شهریور ماه و در آغاز هفته دفاع مقدس در تهران و سراسر کشور برگزار می‌شود.

كد خبر : ۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۹


آساره خبر: نمایشگاه راه ناتمام به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس توسط بسیج دانشجویی لرستان در مصلای الغدیر خرم آباد برپا شد.

كد خبر : ۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


آساره خبر: آمریکایی‌ها که تلاش وافری دارند تا رهگیری اطلاعاتی نشوند، مایل نیستند که در مقابل دید یگان‌های بیگانه، شناورهای سپاه به آنها نزدیک شوند.

كد خبر : ۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


آساره خبر: اواخر تابستان 59 همراه با یک گروه 45 نفری در پادگان امام علی(سعدآباد) دوره چریکی می‌دیدیم. در همان روزهای آموزش بود که اولین حمله هوایی عراق به ایران شروع شد و بعد از آن مرتب شاهد حملات وحشیانه مزدوران بعثی بودیم.

كد خبر : ۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


آساره خبر: جنگ که شروع شد ایرانیان از هر گروه و حزب و صنفی، سلاح همت دست گرفتند و به دفاع از مام وطن، مردانه جلوی هجوم دشمن را گرفتند.

كد خبر : ۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: فتانه سلاحورزی؛ مسئول سابق بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان از فعالان ستاد پشتیبانی جنگ در دوران دفاع مقدس خاطرات خود را این گونه  برایمان بیان می کند.

كد خبر : ۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: بچه‏ هاى شهید چمران در ستاد جنگ‏هاى نامنظم جمع می شدند و هر شب عملیات می رفتند و بنده را هم گاهى با خودشان می بردند. یک شب دیدم، افسرى با من کار دارد؛ باحالت گریه آمد و گفت: شب‏ها که بچه‏ها به عملیات مى‏روند، اگر می شود من را هم ببرند.

كد خبر : ۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: رژه نیروهای مسلح  اعم از یگان های ارتش، نیروی انتظامی، سپاه و همچنین یگان های بسیج و عشایر امروز  همزمان با سالروز دفاع مقدس در خرم آباد همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

كد خبر : ۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: رئیس‌جمهور در سخنرانی خود در مراسم رژه 31 شهریور نیروهای مسلح با تأکید بر لزوم بازخوانی پیروزی‌های انقلاب اسلامی در دفاع مقدس گفت: بازخوانی این وقایع برای خود ما نیز لازم است و باید 8 سال ایستادگی نه تنها در برابر یک متجاوز بلکه در برابر ارتش‌های ابرقدرت‌های جهانی برای خود ما نیز بازخوانی شود.

كد خبر : ۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: ملت ایران با تمام قدرت آمادگی دفاع از کیان اسلام را دارد.

كد خبر : ۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: بازتاب فوری توان موشکی کشورمان نشان از اقتدار و توان بازدارندگی صد درصدی نیرو های مسلح در دفاع از تمام ارضی و ثبات منطقه‌ای است، به طوری که دیروز رژیم صهیونیستی یقین کرد اگر دست از پا خطا کند آماج حملات موشکی ایران قرار خواهد گرفت.

كد خبر : ۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۱


آساره خبر: مدیر آموزش و پرورش ازنا گفت: نظام آموزشی ما بر پایه مکتب اهل بیت(س) است، والدین از ماهواره ها اجتناب کنند که تاثیر آن در مدارس به وضوح دیده می شود.

كد خبر : ۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۱


آساره خبر: خانم رحمانپور مسئول بسیج خواهران ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه حجاب و عفاف تا 12مهرماه در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد پلدختر آماده استقبال علاقه مندان است.

كد خبر : ۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


آساره خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:  دفاع مقدس ما ریشه در نهضت حسینی داشت و این موضوع یکی از مهمترین جلوه های نورانیت دفاع مقدس است.

كد خبر : ۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


آساره خبر: امام جمعه شهرستان سلسله گفت: در دوران دفاع مقدس مردم ایران ایستادگی خود را بر ارزشهای اسلامی به اثبات رساندند.

كد خبر : ۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


آساره خبر: سید کرم موسوی یکی از رزمندگان وپدر شهدایی در شهرستان پلدخترکه با اهدای یک شهید وسه فرزند جانباز خوددر دوران دفاع مقدس حماسه آفرید.

كد خبر : ۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


آساره خبر: مسئول بسیج جامعه زنان استان گفت: اگر زنها از شهادت فرزندانشان استقبال کنند و با آغوش باز شهادت آنها را پذیرا باشند از ورود ضعف و سستی به وجود رزمندگان جلوگیری می کنند.

كد خبر : ۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


آساره خبر: اين فداكاري هاى بزرگ در كنار حضور مستمر رزمندگان ملت ما در جبهه‏هاى گوناگون كارزار انقلابى، توانسته است اسلام را سربلند، و دست بيگانگان را از ميهن كوتاه، و ايران را بلندآوازه و آبرومند سازد. اين مجاهدت ها توانسته است راه ملت ايران را به سوى هدف هاى متعالى اسلام بگشايد و در دنياى تاريك و اسير ماديت و شهوت، دريچه ا ‏يى به معنويت به روى او باز كند و به او عزت و شخصيت ببخشد.

كد خبر : ۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


آساره خبر: عباس شکیبا در یادداشتی نوشت: امروز گرد شمع ولایت جمع شدیم از پرتو نورش دل خود را منور سازیم تا خفاشان ظلمت دیدگان تشخیص مارا کور نسازند.

كد خبر : ۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


آساره خبر: روی صحبتم با کسانی نیست که در ایام هفته دفاع‌ مقدس و یا روز جانباز به دیدار ایثارگران عزیز می‌روند اما به شدت دلگیرم از کسانی که به جانباز به عنوان نماد تبلیغاتی برای عکس یادگاری نگاه می‌کنند و اهداف سیاسی‌شان.

كد خبر : ۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


آساره خبر: «آن روزها درکنارهم جنگیدن همشهریان وهم ولایتی ها افتخاربزرگی بود. جنگ که شروع شد باوجوداینکه هنوزسازماندهی نشده بودیم رفتیم سمت جنوب.عده زیادی هم جلوی پیشروی دشمن ازسمت غرب راگرفتند.بچه های لر همیشه افتخارآفرین بودند.»

كد خبر : ۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


آساره خبر: لشگر57 حضرت ابوالفضل(ع) با چهار گردان کمیل، بعثت، یونس دریایی، و گردان محرم وارد عمل شد، گردان محرم محاسبات ارتش  دنیا را به هم زد و به فرماندهی شهید لشنی در صورتی که دشمن بر روی شاخ شمیران بود و گردان محرم از پایین به بالا حرکت می کرد موفق شدند شاخ شمیران را تصرف کند؛ این است که بزرگان فرموده اند "خدا شاخ شمیران را شکست.

كد خبر : ۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


آساره خبر: مسئول بسیج دانشجویی لرستان گفت: ملت ایران بر سر آرمان ها و انقلاب خود با هیچ صاحب منصبی معامله نمی کنند.

كد خبر : ۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


آساره خبر: فرماندهی نیروی انتظامی ازنا گفت:سارق کابل های برق شهرستان ازنا به دام پلیس افتاد.

كد خبر : ۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


آساره خبر: معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان دلفان از برگزاری بیش از 50 برنامه متنوع به مناسبت هفته ناجا در شهرستان دلفان خبر داد.

كد خبر : ۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


آساره خبر: هفتمین مراسم مشترک دانش آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز (شنبه) با حضور حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا، در دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد.

كد خبر : ۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴


صدامی‌ها مرا تا گردن زیر خاک کردند؛ آن روز باران هم می‌بارید و 4 ساعت اسیر گِل بودم؛ بعثی‌ها مشروب می‌خوردند، سر مرا نشانه می‌گرفتند و می‌خندید.

كد خبر : ۱۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


آيت الله «اكبر هاشمي رفسنجاني» در ديدار جمعي از فعالين سياسي از استان‌هاي آذربايجان شرقي، زنجان و تهران با اشاره به روح مردمي انقلاب اسلامي از شروع مبارزه تا پيروزي و سال هاي پس از آن،گفت: در هر مقطعي كه مردم به ميدان آمدند، اهداف انقلاب تأمين شد.

كد خبر : ۱۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


استاندار لرستان گفت: حفظ نظام و اطاعت از مقام معظم رهبری و تلاش در جهت تامین امنیت، رفاه و آرامش مردم، مهم ترین خواست و پیام شهدا در طول انقلاب اسلامی بوده است.

كد خبر : ۱۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


در ۱۴ سالگی با کمک برادر رشید خود «شهید مهدی فرهانیان» خود را مجهز به سلاح معرفت و بصیرت الهی کرد و با درک صحیح از وضعیت حاکم بر کشور و نیز ماهیت استکبار جهانی امپریالیسم،مبارزات خود را علیه ظلم های رژیم پهلوی آغاز کرد .

كد خبر : ۱۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


مسئول دفتر ترجمه حوزه هنری از انتشار ترجمه انگلیسی کتاب «دا» در آمریکا توسط انتشارات مزدا خبر داد و گفت: بنا بر گفته‌های مترجم گمان می‌رود که این اثر تا پایان سال به دست مخاطبان آمریکایی برسد.

كد خبر : ۱۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۳


استاندار لرستان با صدور پیامی به مناسبت برگزاری رقابت های کشتی پهلوانی جهان در استان، گفت: لرستان مهد پهلوانی است و به همین دلیل باید این استان به عنوان پایتخت ورزش های پهلوانی به جهانیان معرفی شود.

كد خبر : ۱۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


شهید سید محمدحسین امامی‌ الطریق می‌گوید: عزیزان! شهدا سه امانت بزرگ امام، اسلام و انقلاب را به دست شما سپرده‌اند؛ امانت‌هایی که خود تا سرحد شهادت از آن پاسداری نموده‌اند.

كد خبر : ۱۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی سپاه گفت: بسیج دریایی باید با همکاری نیروی دریایی سپاه و سازمان بسیج به سرعت سازماندهی شود.

كد خبر : ۱۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


یک دهه قبل از انقلاب اسلامی، شعار فرزند کم تر- زندگی بهتر با هدف کنترل جمعیت به صورت گسترده مورد تبلیغ قرار گرفت؛ اما ...

كد خبر : ۱۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


رئیس‌جمهور با بیان اینکه به زبان و عمل به طرف‌های مذاکره کننده گفته‌ایم که به هیچ عنوان تهدید، تحریم، تحقیر و تبعیض جواب نخواهد داد، گفت: ایران در برابر تهدید هیچ قدرتی سر تعظیم فرود نیاورده و نخواهد آورد.

كد خبر : ۱۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


زهرا دختر کوچکمان پشت در اتاق عمل ایستاد و با مشت به شیشه می‌زد و مدام می‌گفت: «بابایم را کجا می‌برید؟»

كد خبر : ۱۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


مسئول بسیج جامعه زنان کشور در نشست خبری تشریح برنامه های هفته بسیج این سازمان از تجلیل یکصد زن اسوه در سطح ملی در همایش " طلیعه داران ایثار"خبر داد.

كد خبر : ۱۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


مراسم اختتامیه نخستین کاروان " میثاق زنان اهل قلم با شهدا" دیشب در آبادان برگزار شد.

كد خبر : ۱۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی در خطبه های این هفته نماز جمعه: یکی از علل ماندگاری نهضت عاشورا ایثار و فداکاری امام حسین (ع) و یارانش بود.

كد خبر : ۱۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


عبدالرضا رحمانی فضلی در همایش "طلایه داران ایثار" با تأکید بر نقش بسیج جامعه زنان کشور در رفع معضلات و آسیب های اجتماعی گفت: 90 درصد از زنان ایرانی معتقد به حیا حجاب و شئونات زن اسلامی هستند از این رو باید در تقویت و عمق بخشی به ارزش های اسلامی تلاش کنیم که تحقق این امر حضور گسترده زنان مردم را می طلبد.

كد خبر : ۱۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی؛ امام جمعه خرم آباد در جلسه تفسیر و نشست تلویزیونی در رابطه با مبانی فقهی و همایش تجلیل از پیشتازان رجعت به حجاب که به همت بسیج جامعه زنان استان برگزار شد در جمع بسیجیان به تفسیر سوره مریم پرداخت و گفت: سوره مریم با 98 آیه از سوره های مکی قرآن کریم است، و موضوعات و محتوای سوره مریم را می توان به پنج قسمت تقسیم کرد.

كد خبر : ۱۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


وزیر امورخارجه کشورمان گفت: اوایل یا اواسط دیماه وارد مذاکره خواهیم شد و ۶ ماه برای مذاکره فرصت داریم، قرار است این مذاکرات ظرف یکسال به مرحله اجرایی برسد.

كد خبر : ۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


ابياتي هر چند نارسا بر قلم مان جاري مي شود و نمي توانيم همچون بغضي گلوگير آن را در دلمان نگه داريم و تقديم ياران آسماني نكنيم.

كد خبر : ۱۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


روزنامه های صبح امروز عناوین مهم خود را به شرح زیر آورده اند که در ادامه خواهید خواند.

كد خبر : ۱۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


رئیس سازمان بسیج گفت: «نفر دوم فتنه» به ملاقات پادشاه سعودی در عربستان می‌رود پس بی‌شک صلاح و مشورت با سران جنایتکار وهابیت، فتنه‌گری و دشمنی با اسلام ناب را در پی خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


امام جمعه خرم آباد در خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد گفت: نهم دی از ایام الله تاریخ انقلاب اسلامی است؛ نهم دی روز تجلی بصیرت مردم ، بیعت و میثاق امت با ولایت و رهبری است که اهمیت فراوانی دارد.

كد خبر : ۱۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


امام جمعه خرم آباد در خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد گفت: نهم دی از ایام الله تاریخ انقلاب اسلامی است؛ نهم دی روز تجلی بصیرت مردم ، بیعت و میثاق امت با ولایت و رهبری است که اهمیت فراوانی دارد.

كد خبر : ۱۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


متن بیانات حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران کنگره بزرگداشت ده هزار شهید استان مازندران که در تاریخ 1392/9/25 برگزار شده بود، در مصلای شهرستان ساری منتشر شد.

كد خبر : ۱۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۲


رهبر معظم انقلاب اسلامی: در اداره کلان شهر تهران و همچنین در اداره کشور باید روحیه خدمت به مردم با نیت خدایی و با تکیه بر علم و درایت یا همان روحیه مدیریت جهادی حاکم باشد تا بتوان از مشکلات عبور کرد و به پیش رفت.

كد خبر : ۱۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


طی مراسمی گلزار شهدای لرستان با حضور مسئولان شهرستان‌های این استان غبارروبی شد‌.

كد خبر : ۱۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: با برپایی دو ایستگاه سنجش سلامتی به مناسبت گرامیداشت ایام دهه فجر، 500 نفر از نمازگزاران شرکت کننده در مراسم نماز جمعه این هفته خرم آباد به صورت رایگان ویزیت شدند.

كد خبر : ۱۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۸


سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در بیانه ای تاکید کرد: حضور مردم مومن و همیشه در صحنه نشان دهنده عزت و افتخار ایران اسلامی در برابر تمام زورگویان و قدرت و عزم و ارده ملی برای دستیابی به حقوق ملت ایران است.

كد خبر : ۱۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: امروزه زنان و دختران ایرانی آگاه‌تر و اندیشمندتر از گذشته شده و آماده ایفای نقش اساسی در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.

كد خبر : ۱۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۳۰


در پی ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در جلسه ای با حضور سران قوا، چگونگی راههای اجرا و تحقق این سیاستها را مورد بررسی قرار دادند.

كد خبر : ۱۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶


در پی ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در جلسه ای با حضور سران قوا، چگونگی راههای اجرا و تحقق این سیاستها را مورد بررسی قرار دادند.

كد خبر : ۱۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶


شهید محمد علی رهنمون مسئول بهداری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یزد سال 1334 و معاون درمانی کل سپاه. در خانواده ای متدین و اهل تقوی در یزد دیده به جهان گشود و با تربیت اسلامی والدین رشد یافت.

كد خبر : ۱۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی  در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، در سخنان مهمی ضمن برشمردن برخی از واقعیات جهانی به تبیین «وظایف اصلی مسئولان نظام اسلامی» در شرایط حساس و پیچیده کنونی پرداختند

كد خبر : ۱۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


رییس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از ورود رشادت‌های زنان در 8 سال دفاع مقدس به محتوای کتاب‌های درسی خبر داد و گفت: دانش‌آموزان دختر باید از هویت دختر بودن خود اظهار رضایت کنند و بتوانند به زنان قهرمان آن دوران افتخار کنند.

كد خبر : ۲۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۲


یکی از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس در لرستان، خاطرات غیرواقعی در رابطه با دفاع مقدس از جانب افرادی که دوران دفاع مقدس را درک نکرده و در جنگ حضور نداشته‌اند را یک آسیب جدی در این حوزه دانست.

كد خبر : ۲۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۳


محمدرضا فاضلی‌دوست در ایام شهادت حضرت زهرا(س) و رجعت شهدای دفاع مقدس شعری تقدیم به این شهدای فاطمی کرده است. 
كد خبر : ۲۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


امام جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه آمیختن اقتصاد با فرهنگ یعنی تأمین دنیا و آخرت مردم، گفت: تحقق شعار امسال با عزم ملی و تلاش و مدیریت مسئولان و مردم امکان‌پذیر است. 
كد خبر : ۲۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۲


حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در یادمان شهدای شرق کارون در منطقه عملیاتی دارخوین حضور یافتند.

كد خبر : ۲۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


گزیده بیانات رهبر انقلاب در جمع كاوران‌های راهیان نور در برخی مناطق عملیاتی دفاع مقدس.

كد خبر : ۲۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


رئیس جمهور گفت: حل مسائل مربوط به نظام سلامت کشور با وجود عزم دولت و اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها در کوتاه مدت میسر نیست.

كد خبر : ۲۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶


رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس، گفت: قطعنامه اخیر اتحادیه اروپا، دخالت آشکار در امور داخلی کشور ما است و آنها حق دخالت در امور داخلی کشور ها را ندارند.

كد خبر : ۲۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۷


فرمانده کل سپاه با بیان اینکه متاسفانه دولت تاکنون از پیشنهادها و اقدامات بسیج برای اقتصاد مقاومتی استقبال نکرده است، گفت: امیدواریم دولت از توان موفق بسیج و سپاه و ظرفیت عظیم مردم در این عرصه‌ها استفاده کند.

كد خبر : ۲۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


«دا» نخستین کتاب از خاطرات دفاع مقدس است که با عنوان "(One Woman’s War (Da" قرار است توسط انتشارات مزدا تا پایان شهریور ماه سال جاری به چاپ برسد.

كد خبر : ۲۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۷


سردار بهمن کارگر در نخستین جشنواره اسوه های صبر و مقاومت گفت: در بحث حضور و تأثیرگذاری زنان در دفاع مقدس خود زنان باید وارد کار شوند و ترسیم کننده طرح ها و برنامه ها و سپس اجرای آن ها باشند

كد خبر : ۲۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: ما معتقديم آمريكا غاصب حاكميت جهان است در حالي كه شايستگي ندارد.

كد خبر : ۲۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۴


جانباز لرستانی در خصوص رسالت جانبازان در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمن گفت : ما نباید امر به معروف و نهی از منکر را فراموش کنیم .

كد خبر : ۲۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت : اندیشه ها و خط انقلاب اسلامی امام راحل در بیانات مقام معظم رهبری قابل پیگیری است در این راستا، با حفظ وحدت وآرامش، نظام جمهوری اسلامی به بالندگی و پیشرفت خواهد رسید.

كد خبر : ۲۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۷


معاون اجرایی رییس جمهوری گفت: مشکلات اقتصادی حاکم بر استان لرستان تنها با رویکرد و نگاه مشارکت جویانه حل خواهد شد.

كد خبر : ۲۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


سردار سرتیپ حسین سلامی گفت: دشمن می خواهند در صورت امکان، شکاف ایجاد کرده و سپاه را نهادی قدرت طلب معرفی کنند؛ در حالی که سپاه فقط دغدغه پیشرفت، اعتلا و سرافرازی و سربلندی اسلام و انقلاب و نظام را دارد.

كد خبر : ۲۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


برای رفتن به جبهه می خواهی اینقدر خسارت وارد کنی؟ حجت الله در جواب گفت: هنوز ندیدی به خاطر اینکه به شما ثابت کنم در کار خدا دخالت نکنید خودم را می اندازم زیر ماشین تا گوشت چرخ کرده برایتان بیاورند!

كد خبر : ۲۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۵


مرضیه جهان آرا با اشاره به بی اطلاعی کامل خود و خانوادۀ جهان آرا از پروژۀ تلویزیونی «کیمیا»، گفت: من و دیگر اعضای خانواده جهان آرا به طور اتفاقی و از طریق رسانه ها از آغاز به کار این پروژۀ تلوزیونی که گویا بخشی از آن به زندگی شهید محمد جهان آرا می پردازد، با خبر شدیم."

كد خبر : ۲۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۵


ایران اسلامی برای توسعه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی نیازمند حضور مردم در همه عرصه ها است و دولت وظیفه دارد شرایط و تسهیلات لازم را برای حضور ایرانیان داخل و خارج کشور فراهم آورد.

كد خبر : ۲۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


ایران اسلامی برای توسعه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی نیازمند حضور مردم در همه عرصه ها است و دولت وظیفه دارد شرایط و تسهیلات لازم را برای حضور ایرانیان داخل و خارج کشور فراهم آورد.

كد خبر : ۲۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


اینجا سرزمین مادران صبوری است که سالها چشم انتظار دیدن فرزندانی را داشتند که برای دفاع از میهن و ناموس این کشور پاک، جانانه راهی جبهه ها شده بودند اما فقط چند قطعه استخوان شکسته را دیدند.

كد خبر : ۲۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


استاندار لرستان در مراسم تودیع معارفه فرمانده سپاه لرستان که امروز صبح در پادگان سپاه حضرت ابولفضل(ع) استان برگزار شد گفت : سپاه بعد از انقلاب به عنوان یک ظرفیت نقش آفرینی کرده و هر کجا کشور در چالش بوده است این ظرفیت در بعد نظامی دفاع مقدس در طول 8 سال تاریخ و در چالش های اجتماعی فرهنگی نقش داشته است . 

كد خبر : ۲۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


استاندار لرستان در مراسم تودیع معارفه فرمانده سپاه لرستان که امروز صبح در پادگان سپاه حضرت ابولفضل(ع) استان برگزار شد گفت : سپاه بعد از انقلاب به عنوان یک ظرفیت نقش آفرینی کرده و هر کجا کشور در چالش بوده است این ظرفیت در بعد نظامی دفاع مقدس در طول 8 سال تاریخ و در چالش های اجتماعی فرهنگی نقش داشته است . 

كد خبر : ۲۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


بازدید رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از آسایشگاه جانبازان امام خمینی (ره) در تهران با حاشیه هایی همراه بود.

كد خبر : ۲۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


بانوان فعال در 40 تشکل دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه ضمن دفاع از دستورالعمل اخیر حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره حجاب و عفاف، خواستار تداوم این نگاه فرهنگی و اثربخش در محیط دانشگاه شدند.

كد خبر : ۲۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


«شهدا» در اندیشه بلند و تابناک بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردارند، تا جاییکه حضرت امام خمینی(ره) آنان را شمع محفل بشریت توصیف کردند.

كد خبر : ۲۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


یک کارشناس مذهبی، نقش پدر در خانواده را همچون پیامبر در جامعه دانست و گفت: خانواده بستر ولایت پذیری است.

 

كد خبر : ۲۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


مدیر فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و دبیر شورای هماهنگی فعالیت های قرآن و عترت در دانشگاه ها گفت: نگاه و رفتار قرآنی به مسایل حلال تمام مشکلات است.

كد خبر : ۲۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


یادوراه سردار جاوید نشان حاج احمد متوسلیان و شهدای زن شهرستان پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۲۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اکنون دیپلمات های سیاسی ما در مقابل همه قدرت های جهانی در حال دفاع از منافع ملت هستند.

كد خبر : ۲۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


رئیس جمهور در جمع فرماندهان ارشد نیروهای مسلح کشور با بیان اینکه «دولت، والاترین منزلت و بالاترین اقتدار را برای نیروهای مسلح می‌خواهد»، گفت: دولت می‌خواهد که نیروهای مسلح بر قلوب مردم حاکم باشند و جایگاه منزلتی‌شان و همچنین قدرت‌شان چه به لحاظ تجهیز به ایمان و چه از نظر تجهیز به انواع سلاح روز به روز بالاتر باشد؛ البته که از نظر ایمان در رتبه اول هستند.

كد خبر : ۲۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


یک استاد حوزه دانشگاه گفت: یکی از نشانه‌های شکست استکبار این است که آنان طرح‌های تکراری خود را مدام در منطقه پیاده می‌کنند چرا که امروز حرفی برای گفتن ندارند.

كد خبر : ۲۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


یک استاد حوزه دانشگاه گفت: یکی از نشانه‌های شکست استکبار این است که آنان طرح‌های تکراری خود را مدام در منطقه پیاده می‌کنند چرا که امروز حرفی برای گفتن ندارند.

كد خبر : ۲۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


تانک‌ها سریعاً تغییر موضع می‌دادند و حدود 1 ساعت هلی‌کوپترهای خودمان با تانک‌ها درگیر بودند تا به کل‌داود صعود کردیم که کاملاً روی دشمن دید داشته باشیم و سریعاً به عقبه اطلاع دادیم.

كد خبر : ۲۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جنگ غزه را آغاز و مقدمه فروپاشی اسراییل دانست.

كد خبر : ۲۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۶


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دفاع مقدس، سیمای زمینی آیات آسمانی و تفسیر آیه های آسمانی روی زمین و قبله گاه نصرت الهی است.

كد خبر : ۲۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


استاندار لرستان گفت: به رغم ضرورت تهیه نقشه یک 25هزارم توسعه، این استان رتبه 31 استانهای کشوررا دارد.

كد خبر : ۲۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۴


معاون رییس جمهوری گفت: خبرنگاران باید فارغ از مسایل جناحی و سیاسی فعالیت کنند و بدانند که مقام معظم رهبری، ترسیم کننده برنامه ها در کشور هستند.

 

كد خبر : ۲۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


رئیس‌جمهور از «مذاکره‌هراس»ها انتقاد کرد و گفت: یک عده به ظاهر شعار می‌دهند ولی بزدل سیاسی هستند و تا حرف مذاکره پیش می‌آید می‌گویند ما می‌لرزیم. به جهنم؛ بروید یک جای گرم برای خود پیدا کنید. خداوند شما را ترسو و لرزان آفریده است.

كد خبر : ۲۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


تولیت آستان مقدس امام خمینی گفت: شرط موفقیت دیپلمات های کشورمان در عرصه خارجی پیوند آنان با مردم است.

كد خبر : ۲۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


در صحبت‌های کارکنان نیروی هوایی اکثر واژه‌های تخصصی به زبان انگلیسی بود. شهید چمران به دقت به نظرات و صحبت‌ها گوش می‌داد، اما از چهره نمایندگان حاضر مشخص بود که واژه‌های تخصصی انگلیسی را متوجه نمی‌شوند.

كد خبر : ۲۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


شهید دفاع مقدس مربوط به عملیات های آفندی سال67، تک دشمن در سال 67، خیبر، کربلای 5 و والفجر8 همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (علیه السلام) در 22 استان و و 38 نقطه کشور تشییع و به خاک سپرده خواهند شد.

كد خبر : ۲۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


درِ آسایشگاه باز شد و اسم‌ها خوانده شد و ما به سوی سرنوشتی نامعلوم فراخوانده شدیم. اما وقت برگشتن فرا رسیده بود و اعلام شد که شما به وطنتان برمی‌گردید. باورمان نمی‌شد. بعد از گذشت 10 سال، حالا آزادی بال‌های خود را گشوده بود.
كد خبر : ۲۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: دوران ۸ سال دفاع مقدس برای ما تجارب زیادی به همراه داشت، تجارب گرانبهایی که امروز مسئولان ما با بهره‌گیری از آنها می‌توانند بسیاری از مشکلات را برطرف سازند.

كد خبر : ۲۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


رییس‌جمهور گفت: دکترین دفاعی ما بر مبنای دفاع است یعنی ما بر مبنای تجاوز هیچ سلاحی را طراحی نکرده‌ایم و نخواهیم کرد.

كد خبر : ۲۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


وزیر ارشاد دولت نهم کمبود جمعیت را یکی از علل مهم پیری زودرس در آینده ایران عنوان کرد و گفت: با روند فعلی رشد جمعیت سال 1420 با کمبود نیروی جوان روبه‌رو خواهیم بود

كد خبر : ۲۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


گزارش تصویری از تشیع دو شهید گمنام درمعمولان،همراه با سفرنامه مختصر.

كد خبر : ۲۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با بیان اینکه بسیاری از شهدای برجسته اصناف و بازار شناخته‌شده نیستند، تصریح کردند: برگزاری کنگره شهدای اصناف و بازار یقیناً به احیای نام این آبرومندان نظام اسلامی و انقلاب اسلامی کمک خواهد کرد.

كد خبر : ۲۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


ظهور انقلاب اسلامی واندیشه های اصلاحی امام راحل(ره)هویتی تازه به زنان بخشید و حوزه زنان را با تحولات عظیمی روبرو ساخت بطورئیکه امروزه اراده ،تلاش،مقاومت،بویژه بیداری زنان مسلمان ایرانی الگویی ثانی برای زنان مسلمان جهان گردیده است.

كد خبر : ۲۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


مسئول بسیج مهندسین صنعتی کشور در سفر به استان لرستان، پنج شنبه، ۲۹ مرداد با خانواده معظم شهید رادمردیان دیدار کرد.

كد خبر : ۲۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان آذربایجان غربی از ورود پیکرهای 30 شهید تازه تفحص شده به میهن اسلامی عزیزمان از مرز تمرچین این استان خبر داد.

كد خبر : ۲۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


رییس مرکز مطالعات راهبردی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مورد اصابت قرار گرفتن پهپاد رژیم صهیونیستی توسط پدافند هوایی سپاه و شکست این رژیم در جنگ ۵۱ روزه با گروه‌های مقاومت فلسطینی، نشانه‌ای از اضمحلال رژیم جعلی اشغالگر قدس است.
كد خبر : ۲۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


سخنگوی دولت گفت: دولت یازدهم برای رفاه مردم، برنامه های خوبی را طراحی کرده است که این طرح ها در طی سه سال آینده اجرایی خواهد شد.

كد خبر : ۲۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


نامشخص بودن سرنوشت کسانی که طی یک درگیری نظامی یا خشونت‌های داخلـی مفقـود مـی‌شوند، حقیقتی تلخ و ناخوشایند برای خانواده‌های بی‌شماری در سراسر جهان به شمار می‌رود کـه به مراتب دشوارتر از کشته‌شدن در جنگ‌هاست.

كد خبر : ۲۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


سلسله نشست های تخصصی دیدبان امریکا با موضوع وضعیت سیاه پوستان امریکا و نگاه موشکافانه به حوادث فرگوسن با حضور اصحاب رسانه و کارشناسان حوزه امریکا و مجری پرس تی وی برگزار شد.

كد خبر : ۲۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


سردار سرلشکر محمدعلی جعفری گفت: آمادگی بسیجیان در عرصه‌های مختلف تهدیدات دشمن علیه انقلاب اسلامی شکل گرفته است و دشمن جرأت نگاه چپ به مرزهای ایران اسلامی را ندارد.

كد خبر : ۲۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


رئیس ستاد معراج شهدای مرکز گفت:هویت پیکر مطهر دو شهید تازه تفحص شده اعزامی از لشکر ۳۱ عاشورا که پیکرشان در تبادل اخیر از کردستان عراق وارد کشور شده، شناسایی شد.

كد خبر : ۲۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


خودش می‌گوید: «محشور شدن ما با حضرت آقا به سال 61 برمی‌گردد که ایشان رییس جمهور بودند و من مسئولیت حفاظت سپاه را برعهده داشتم.»

كد خبر : ۲۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: جمهوری اسلامی ایران توانسته است تاثیرگذار اصلی در منطقه غرب آسیا باشد و آمریکایی‌ها مجبور هستند به ایران قدرتمند امتیاز بدهند، چرا که دست برتر با ایران است.

كد خبر : ۲۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مأموریت بسیج مأموریتی است که در هیچ سازمان دیگری شاهد آن به لحاظ گستردگی و پراکندگی جغرافیایی نیستیم.

كد خبر : ۲۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


فرمانده نیروی انتظامی گفت: جرائم کلان نظیر قتل، آدم ربایی، گروگان گیری، تجاوز به عنف، سرقت های بزرگ و مانند آن به شدت کاهش یافته است.

كد خبر : ۲۹۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: ایران جزء ۱۰ کشور دنیا است که دارای مالکیت دفاعی در حوزه سایبری بوده و بر این اساس استراتژی منحصر به‌فرد و برنامه‌های جامعی نیز تدوین کرده‌ایم.

كد خبر : ۲۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


رئیس دفتر مقام معظم رهبری در خصوص وضعیت مقام معظم رهبری بعد از عمل جراحی معظم‌له، گفت: معمولا دوران نقاهت این عمل جراحی ۴ الی ۶ روز است و پس از دوران نقاهت به منزل شخصی‌شان منتقل خواهند شد.

كد خبر : ۲۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


مادر شهید "حسین علی رضوانی" گفت: وقتی به سختی مریض شده بودم، یک شب حسین به خوابم آمد و گفت بلند شو...

كد خبر : ۲۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


مادر شهید سمیه فلاحی زاده : چه زیبا سمیه من می دانست که قرار است پرواز کند، پرواز تا عرش. دخترم روز قبل به دلیل قطع بودن آب گرم مجتمع آموزشی به دوستانش گفته بود که قصد دارد با آب سرد غسل شهادت نماید

كد خبر : ۲۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


معاون امداد و درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس نشانی مطب پزشکان بسیجی تمام استان ها بزودی در سایت این سازمان ‎اعلام می شود.

كد خبر : ۲۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


مدنی، جانباز قطع نخاع دفاع مقدس از برگزاری مراسم شکرگزاری برای سلامتی مقام معظم رهبری خبر داد که این مراسم به همت جانبازان دفاع مقدس و به صورتی خودجوش در حسینیه فاطمة‌الزهرا(س) برگزار می‌شود.

كد خبر : ۲۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


امروز به برکت انقلاب اسلامی روال ما و امریکایی‌ها بازدارنده است و کسی جرأت ندارد به نیروی دریایی سپاه نزدیک شود چه برسد به اینکه بخواهد به آن شلیک کند زیرا می‌دانند ضرر این کار برای آنها بسیار بیشتر است.

كد خبر : ۳۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


دبیر ستاد هفته دفاع مقدس سازمان بسیج جامعه پزشکی از نخستین یادواره شهدای زن جامعه پزشکی در هفته دفاع مقدس خبر داد.

كد خبر : ۳۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۷


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: ائتلاف ضد داعش آمریکا یک دسیسه جدید علیه بیداری اسلامی است.

كد خبر : ۳۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


شاید نام امثال شهید مصطفی احمدی روشن برای نسل جوان امروز، از شهدای دیگر محبوب تر باشد، چرا که جوانان او را نسبت به شهدای دیروز الگویی در دسترس تر می بینند و مشتاق تر از آنان مادران امروز هستند که الگوی در دستسرسی چون «ام وهب» زمان را در مقابل خود می بینند.

كد خبر : ۳۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


نماینده ولی فقیه استان لرستان گفت: راهبردی دفاع مقدس ایمان،توکل به خدا و قدرت لایزال الهی و اطاعت از رهبری وهمچنین وحدت و انسجام نیروهای مسلح بوده است.

كد خبر : ۳۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: حماسه مقاومت دوران دفاع مقدس پر افتخار ترین مقطع دوران کشوربود.

كد خبر : ۳۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


درهشت سال دفاع مقدس همه ی مردم جهان شاهد بودند که کشور همیشه سر بلند ایران چگونه و با چه استقامت تمام نشدنی در برابر رژیم بعثی عراق ایستادگی کرد.

كد خبر : ۳۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۱


مادر،زنی فداکار، باتقوا و مدیر که حضورش در خانه، امیدبخش و اطمینان آفرین بود. تنهایی همیشگی ما، آن حیاط بزرگ و بی‌انتها که روزها قابل‌تحمل، اما شب‌هایی تاریک و ترسناک داشت، شهری دور و غریب که امید به یاری هیچ‌کس نیست، فقط دل‌شیر می‌خواست که مادر با تمام وجود معنایش می‌کرد.

كد خبر : ۳۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۱


مادرانی که چندین و چند سال ،هوای چشمانشان بارانی و هوای دلشان ابریست.

كد خبر : ۳۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۱


معاون پشتیبانی سازمان نظام پرستاری معتقد است، وقتی می گوییم دفاع مقدس فقط یاد مردان مرور می شود در صورتی که زنان نیز نقش به سزایی داشتند با همسرم در خدمت محیط کاری در جبهه با آشنا شدم و هردو در عملیات فتح المبین در جبهه بودیم .

كد خبر : ۳۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۲


"سردار امیرعلی حاجی‌زاده" فرمانده هوافضای سپاه پاسداران گفت:سردار بزرگ ما سردار سلیمانی با 70 نفر جلوی تروریست های داعش در اربیل را گرفتند

كد خبر : ۳۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۲


نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نقش بانوان در شکل گیری انقلاب اسلامی و حفظ و تداوم ارزش های هشت سال دفاع مقدس بسیار تأثیرگذار بوده و هست،بر ضرورت مجموعه سازی حضور زنان در 8 سال دفاع مقدس تأکید کرد.

كد خبر : ۳۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۲


صبح امروز با حضور فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان ،  نمایشگاه هفته دفاع که در اداره کل شرکت گاز لرستان برپاشده است افتتاح شد.

كد خبر : ۳۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۲


معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: هفته دفاع مقدس فرصت ارزشمندی برای بیان مجاهدت و رشادت‌های رزمندگان و نقش‌آفرینان آن دوران طلایی است.

كد خبر : ۳۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۵


مادران شجاع خرمشهر شبانه و زیر نور شمع جگر گوشه های خود را که در اثر بمباران شهید می شدند را به خاک می سپردند، زنان خرمشهری خود شاهد شهادت فرزندان و همسرانشان بودند اما خم به ابرو نیاورده و دفاع کردند در حالیکه در خلوت خود اشک می ریختند

كد خبر : ۳۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۵


هفته پیش خبر عروج سید محمود موسوی جاسمی منتشر شد. او سال‌های طولانی را در آمریکا، صرف تبلیغ مبانی اسلام کرده بود و در این راه به اتهام واهی فعالیت‌های تروریستی و ارتباط با جمهوری اسلامی، چند سال را در زندان و حبس خانگی گذراند.

كد خبر : ۳۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۵


فاطمه رهبر نماینده مجلس شورای اسلامی با تأکید بر نقش بیشتر هنر و رسانه در انتقال فرهنگ دفاع مقدس، گفت: باید با جوان های امروز الفت، همدلی و ارتباط دقیق و بهتری برقرار کنیم تا انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و رشادت های دفاع مقدس یک انتقال معنوی باشد نه اینکه صرفا یک انتقال اطلاعاتی باشد.

كد خبر : ۳۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۵


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در يادواره شهداي 20 شهيد منطقه ی آزادبخت گفت: جنگ قدسی رزمندگان باعث مقدس شدن جنگ می شود.

كد خبر : ۳۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۶


شما یک روسپی را می بینید، زن معتاد را می بینید اما چرا زنان خاموش آرام دیده نمی شوند؟ به آن‌ها یک عمر یاد دادند نجیب باش، با آبرو باش، با نداری شوهر بساز و آنها در سینمای ایران نیستند. این مهم‌ترین گزاره بخش دوم گفتگو با میلانی است.

كد خبر : ۳۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۶


به مناسبت هفته‌ی دفاع مقدس، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR هفت خاطره‌ی رهبر انقلاب اسلامی از دوران دفاع مقدس را منتشر می‌کند.

كد خبر : ۳۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۶


هفتم مهر سالروز شهادت سرداران اسلام فلاحی، نامجو، فکوری، کلاهدوز و جهان آرا است، آنهایی که با فداکاری و ایثار برای دفاع از مام وطن و پاسداری از ارزش های این سرزمین جان بر کف، قدم در میدان مبارزه گذاشتند و در پروازی بی بازگشت به قافله ی یاران شهید خود پیوستند.

كد خبر : ۳۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


مراسم رونمایی از کتاب«کمال کورسل» شهید اروپایی دفاع مقدس با حضور سید محمدصادق حسینی نویسنده، شفیع آقا محمدیان کارگردان و همکلاس شهید در فرانسه و جمعی دیگر از همرزمان وی در فرهنگسرای ملل برگزار شد.

كد خبر : ۳۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


معاون سازمان نشر آثار و ارزش‌هاي مشارکت زنان در دفاع مقدس با بیان اینکه باید برای کشورهای مسلمان الگویی از زن دفاع مقدس ارائه شود، گفت: وظیفه ماست که به سراغ آنها برویم و با ثبت و ضبط خاطرات آنها برای نسل های بعدی الگوسازی کنیم ضمن اینکه فرصت کم است چرا که مادران و همسران شهدا در حال پیرشدن هستند و خطر فراموشی خاطرات شهیدان در کمین سالمندی خانواده های شهدا است.

كد خبر : ۳۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


فرمانده کل سپاه با بیان اینکه نقش مردم در مقابله با جنگ نرم «سرنوشت‌ساز» است، گفت: تشخیص پیچیدگی‌های دشمن «بصیرت» می‌خواه

كد خبر : ۳۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


رهبر انقلاب در تقریظی بر «یار کجاست؟» نوشتند: بار دیگر موسم حج شد و وقت انس و معاشقه‌ من با سفرنامه‌های حج. دود کبابی به ضرورت، با مصداقی از «وصف‌العیش، نصف‌العیش»؛ و «ماشاءالله کان».

كد خبر : ۳۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۸


رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع‌مقدس با بیان اینکه صبوری ها و سعه صدری زن ایرانی در هیچ کجای دنیا دیده نشده است، گفت: زنان ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس نشان دادند قوی ترین زنان جهان از نظر اعتقادی هستند.

كد خبر : ۳۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۹


سردار فضلی در اختتامیه پنجمین نمایشگاه کتاب دفاع مقدس، اظهار داشت: امسال نمایشگاه نسبت به سال گذشته 18 درصد رشد داشته و 43 عنوان کتاب با تقريظ مقام معظم رهبری در معرض دید و فروش علاقمندان گذاشته شد.

كد خبر : ۳۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۹


چنگایی جانباز ۷۰ درصد قطع نخاعی می‌گوید: قطع نخاع‌‌های گردنی با آنها که از ناحیه کمر قطع نخاع شده‌اند یک فرق بزرگ دارند، ما گردنی‌ها درد را نمی‌فهمیم مثلاً اگر پا یا کمرم که حسی ندارد، درد بگیرد این درد را به‌صورت تعرق و لرز می‌فهمم.

كد خبر : ۳۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۶


نماینده ولی فقیه در سپاه استان لرستان گفت: ایام دهه امامت و ولایت مهم ترین و بزرگترین نکته ای است   که در زندگی  باید به آن توجه کرد

كد خبر : ۳۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


سیاوش امیری شاعر و پژوهشگر دفاع مقدس از اجرای جمع‌آوری قطعات ادبی درباره بستری شدن رهبر انقلاب در بیمارستان خبر داد.

كد خبر : ۳۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس با تکیه بر توان نیروهای خودی اتفاق افتاد، روحیه خودباوری را در جوانان ایجاد و تقویت کرد و به فرهنگ ما هویت بخشید.

كد خبر : ۳۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


تصمیم بسیار مهمی بود و با راه انداختن گروه‌های مختلف در سپاه، تا روز آخر، راهبری آن‌ها را خودش به عهده گرفت که نتیجه آن را امروز در بومی شدن صنعت موشکی در انواع بردها از ۳۰۰ کیلومتر تا ۲ هزار کیلومتر می‌بینیم.

كد خبر : ۳۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


هفته پیش رونمایی ترجمه انگلیسی «دا» با چند حاشیه همراه بود؛ از انتقاد به حذف نام نویسنده گرفته تا پاسخ‌های ضد و نقیض مترجم. هرچند این انتقادات از ارزش اثر نمی‌کاهد، اما بالأخره این ماجرا کی ختم به خیر خواهد شد؟

كد خبر : ۳۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


صبح امروز (سه شنبه ۲۹ مهر ماه) متن بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران کنگره ملی سرداران و ۲۵۰۰ شهید شهرستان نجف آباد که در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۱۰ برگزار شده بود، در این کنگره منتشر شد.

كد خبر : ۳۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


گودرزی، جانباز ۷۰درصد دفاع مقدس که در ۱۹ سالگی از ناحیه دو پا جانباز شده است؛ به روایت ایام جانبازی‌اش در ماه محرم و مشکلات جانبازان هم صنف خودش می‌پردازد. او ضمن روایت‌ها و خاطرات گلایه‌هایی نیز از مسئولان دارد.

كد خبر : ۳۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


این اسلام از زن می خواهد که با کسب آموزش های لازم آگاهی و شناخت؛ تحلیل درست از مسایل اجتماع داشته باشد و آن را در خانواده و اجتماع پیرامون خود نشر دهد تا هم خود عنصری فعال در عرصه حیات سیاسی و اجتماعی جامعه باشد و هم منشأ پرورش فکری مردان و زنان متفکر و آزادی خواه و حق طلب گردد.

كد خبر : ۳۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


"رباب بنت امرء القیس" یکی از شیر زنان شاعری است که با سرودن اشعار و فداکردن فرزند 6 ماهه اش در قیام عاشورا حماسه خلق کرد.

كد خبر : ۳۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


 رییس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس گفت: دشمن برای شکستن قانون امر به معروف سرمایه گذاری کرده است که نمونه آن قضیه اسید پاشی در کشور.مشاهده می کنید.

كد خبر : ۳۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


فرمانده نیروی دریایی سپاه می‌گوید: آمریکایی‌ها اگر در خلیج ‌فارس به چپ، راست، جلو و عقب خود نگاه کنند، دائماً ما را در فاصله چند صدمتری خود می‌بینند.

كد خبر : ۳۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۷


بازیگر سینما و تلویزیون در حال بازی در نقش شهید طاهره هاشمی است. این فیلم در سکوت خبری کامل فیلمبرداری می‌شود

كد خبر : ۳۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


آمریکا فهمیده که یکی از دشمنان رده اولش هستیم چون فهمیده که در مسائل فرهنگی بحمدالله به لطف سیدالشهدا (ع) تاثیرگذار بودیم می‌خواهند تخریب کنند در نواری دیگر که لطیفه می‌گفتند صدای شبیه ما را درمیاوردند آن هم دستگیر شد و مورد مواخذه قرار گرفت.

كد خبر : ۳۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


فاطمه محمدعلی‌ گفت: خواهرم خواب دیده بود از قطعه‌ای که علیرضا در آن دفن می‌شود ندای "عند ملک مقتدر" می‌آید. وقتی از آیت الله جوادی آملی تفسیر آن را پرسیدیم گفت که افراد خاصی عند ملک مقتدر می‌شود.

كد خبر : ۳۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


مینواصلانی گفت:«مرکز عالی زنان و خانواده، فراقوه ای است و با هدف راهبری فکری و سامان بخشی مسائل زنان و خانواده در سه حوزه نظر، فرهنگ و اجرا؛ با ثبات و هدفمند نهادهای تحقیقاتی نخبگانی، دولتی و مردمی در حوزه زنان را ساماندهی کند.»

كد خبر : ۳۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


«من زنده‌ام» حتما یکی از کتاب‌های مهم تاریخ دفاع مقدس ماست؛ چرا که بخشی از آن دوران درخشان را روایت می‌کند که شاید حتی تصورش هم برای مخاطب ممکن نباشد؛ چه برسد به تحمل چهار ساله‌اش؛ کتابی که آنقدر تازه است و روایت نویی دارد که به سرعت مورد استقبال مردم قرار گرفت و رهبر انقلاب هم تقریظی بر آن نوشتند.

كد خبر : ۳۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


در کنار لوح‌ها، یادبودها و تندیس‌های افتخار که متعلق به شهید حسن طهرانی مقدم است دفتری قرار گرفته که نگهدارنده دست نوشته ها و یادگاری‌های مکتوبی برای دانشمند و پارسای بی ادعا سردار شهید حسن طهرانی مقدم نگاشته شده است.

كد خبر : ۳۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان سازمان بسیج مقتدرترین آثارعامل در اقتدار نظام جمهوری اسلامی معرفی کرد. 

كد خبر : ۳۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


یک کارشناس فضای مجازی با بیان اینکه شوراي عالي فضاي مجازي به تعبيری معجزه ولايت برای بلعیدن تمام تهاجمات فرهنگی آمريكا در فضاي مجازي است گفت:جای بسی تأسف است که با همه این تأکیدات متأسفانه طی ۳ سال گذشته، هیچ‌کدام از ۴۰ دستور معظم له به این شورا اجرا نشده است.

كد خبر : ۳۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


کارشناس امور زنان و خانواده با بیان اینکه هم‌اکنون در «دفاع مقدس دوم» قرار داریم، گفت: گوشی تلفن همراه و لوازم آرایشی، سلاح‌های دشمن در جنگ فرهنگی با جوانان است که هیچ‌وقت در لیست تحریم‌ها نیز قرار نگرفته‌اند.

كد خبر : ۳۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


اولین بانوی طلایی کاراته ایران با بیان اینکه حجاب اصلاً محدودیت نیست، گفت: حجاب، مشکل و مانعی برای ما در مسابقات نبود و یک جورهایی حجاب نشان دهنده غیرت ایرانی و ایرانی بودن ماست.

كد خبر : ۳۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


سرهنگ سیدکاظم فرتاش یکی از دلاور مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران است که روزهای بازنشستگی خود را با چاپ کتاب‌هایی پیرامون خاطرات خود در عملیات‌های مختلف از جمله عملیات حصر سوسنگرد سپری می‌کند.

كد خبر : ۳۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز در بدبینانه‌ترین حالت، توان دفاعی بسیج 10 برابر دوران دفاع مقدس است.

كد خبر : ۳۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۸


وزیر کشور، با بیان اینکه باید برای ساختن تمدن اسلامی از الگو و شیوه های صحیح تبعیت کنیم، گفت: نمی توان از روش های غربی، برای پایه ریزی تمدن اسلامی استفاده کرد بلکه باید به عنوان یک بسیجی از روش های امام خمینی (ره) برای تمدن ایرانی – اسلامی الگو برداری کنیم.

كد خبر : ۳۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: پیوند و بیعت با ولایت مهمترین شاخصه بسیج است.

كد خبر : ۳۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱


هم زمان با سومین روز  هفته بسیج از یادمان زن و دفاع مقدس در پادگان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان توسط ولی فقیه در سپاه استان رو نمایی شد.

كد خبر : ۳۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۲


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) گفت: هفته بسیج فرصتی است تا کار کردهای بسیج را در حوزه فرهنگی ،اجتماعی،سازندگی،و اقتصادی و..به مردم معرفی و از آنها تجلیل شود.

كد خبر : ۳۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


یک کارشناس فضای مجازی گفت: قانون شکنی فیس بوک در ادامه همان اینترنت بی حساب و کتابی است که در جامعه ما پیشروی کرده و کوچک و بزرگ را درگیر این فضا و مفاسد آن نموده است در حالی که شبکه ملی اطلاعات با این محتوا به شدت مخالف است و با قانون پذیر بودن سایت های داخلی و الزام رعایت قانون دیگر شاهد این قبیل ناهنجاری ها در فضای مجازی نخواهیم بود.

كد خبر : ۳۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


 نمایده ولی فقیه در استان لرستان گفت: ریشه درخت بسیج در ولایت جای گرفته است و راز ماندگاری بسیج انتصال به امر ولایت است .

كد خبر : ۳۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


در آخرین روز از هفته بسیج صبح امروز نشست صمیمی پیشکسوت فرماندهان بسیجی در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۳۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶


مال حرام از بزرگترین عوامل هلاکت انسان و مهم‌ترین موانع رسیدن به سعادت است و بیش‌تر هلاک شدگان ، هلاک شده مال حرام هستند ، و اکثر مردمی که از فیوضات و سعادات محروم مانده‌اند، به واسطه حرام بوده است.

كد خبر : ۳۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


رئیس دانشکده زبان‌ها و ادبیات آمریکای لاتین دانشگاه تهران از اتمام ترجمه کتاب «دا» به زبان اسپانیایی و انتشار آن در اسپانیا و کشورهای آمریکای لاتین خبر داد.

 
 

 

كد خبر : ۳۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


فرزند شهید همت با اشاره به اینکه کتاب «همت»‌ نوشته محمد عزیزی کذب محض است، گفت:‌ امکان اصلاح کتاب وجود ندارد و خانواده شهید همت اجازه اصلاح و چاپ مجدد را نمی‌دهد.

كد خبر : ۳۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


شهید «مجید پازوکی» بعد از جنگ دوباره پا به میدان نبرد گذاشت؛ این بار برای پایان دادن به چشم انتظاری خانواده‌هایی که پیکر فرزنداشان در زیر خاک‌ جا مانده بود.

كد خبر : ۳۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


غلامعلی حدادعادل نماینده مجلس شورای اسلامی و رییس فرهگستان ادب فارسی همراه با همسر خود شامگاه سه‌شنبه ۱۱ آذرماه با حضور در سینما آزادی به تماشای فیلم«شیار ۱۴۳» نشستند.

كد خبر : ۳۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در حوزه فناوری و پزشکی اختلافات بسیار فاحشی نسبت به اوایل انقلاب ایجاد شده است؛ فاصله زیادی را پیموده‌ایم و یک میراث سنگین با تلاش‌های مجاهدین فی سبیل الله برای ما باقی مانده است و نباید بگذاریم که مسیر کشور کند شود.

كد خبر : ۳۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۳


روزهای دفاع مقدس، تعداد مجروح ها آنقدر زیاد بود که استراحت ما در حد خواندن نماز وخوردن صبحانه و ناهار بود!ده تخت بود ولی صدها مجروح می آمد و می رفت، هر تختی بیش از یک ساعت در اختیار مجروح ها قرار نمی گرفت و با مجروح بعدی جایگزین می شد.

كد خبر : ۳۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵


بسیج سازمان صدا و سیما در نظر دارد، مجموعه تلویزیونی "مدرسه عشق" با ارائه کارکردهای فرهنگی، اجتماعی،اقتصادی و ... پایگاه های موفق بسیج تهیه و تولید کند.

كد خبر : ۳۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷


دبیرکل انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران دفاع مقدس بازداشت خبرنگاران در مراسم روز دانشجو و محافل رسمی را مغایر با آزادی بیان و قلم دانست و گفت: انتظار می‌رفت معاون مطبوعاتی ارشاد در این باره موضع گیری کند و واکنشی داشته باشد

كد خبر : ۳۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹


مرجع تقلید شیعیان جهان با تاکید بر اینکه ایران مهد پرورش هزاران «قاسم سلیمانی» است، گفت: امروز شاهدیم که آمریکا و اروپا در آرزوی یکبار دیدن «قاسم سلیمانی» هستند.

كد خبر : ۳۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


محسن صادقی، پخش کننده فیلم «زیباتر از زندگی» از وضعیت نمایش این فیلم ابراز گلایه کرد وگفت: به تمامی فیلمسازان در حوزه دفاع مقدس پیشنهاد می‌کنم از ساخت فیلم ارزشی منصرف شوند زیرا این فیلم‌ها در گلوگاه اکران دچار مشکل می‌شوند.

كد خبر : ۳۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۳


«شیار 143» دومین فیلم سینمایی بلند «نرگس آبیار» است که تاکنون مورد توجه و تمجید بسیاری از مردم و منتقدان سینما واقع شده است؛ این در حالی است که برخی نیز نقاط ضعف فیلم را کم نمی دانند.

كد خبر : ۳۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۴


امروزه برای بسیاری از مخاطبان صدا و سیما این مهم غیر قابل انکار است که اغلب تبلیغات صدا و سیما در راستای تبلیغ یک وسیله یا ماده خوراکی حیاتی نیست.

كد خبر : ۳۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


برای پرداختن به حضور و نقش زنان در هشت سال دفاع مقدس، باید نگرش مجدد در این خصوص صورت بگیرد.

كد خبر : ۳۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


فردا؛ ۱۶ شهید گمنام در ۴ استان کشور به خاک سپرده می‌شوند.

كد خبر : ۳۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱


رییس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس، با بیان اینکه فتنه 88 آسیب های روانی، اجتماعی و حتی اقتصادی زیادی را برای ملت ایران به بار آورد، گفت: زنان نقش بسزایی در خنثی کردن دسیسه های دشمن و خلق حماسه 9 دی ایفا کردند.

كد خبر : ۳۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷


نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: زمان سکوت تمام شده است و مطالبه مردم محاکمه سران فتنه است.

كد خبر : ۳۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷


عبد الامیر تقوی برادر شهید تقوی می گوید: آخرین دیدار من با برادرم، به دو ماه پیش بر می‌گردد، از حال و هوای او می‌دانستم که این آخرین دیدار من با اوست، خیلی آرام بود و وقتی که عکس شهادتش را دیدم همان آرامش را داشت.

كد خبر : ۳۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


رییس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان دردفاع مقدس در سلسله نشست هم اندیشی سازمان با دستگاه های اجرایی از برگزاری دوره های آموزشی جنگ نرم و سبک زندگی اسلامی ایرانی با توجه به زندگی شهدا برنامه ریزی شده و آماده برگزاری در دستگاههای اجرایی خبر داد.

كد خبر : ۴۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


ریبس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس گفت: برگزاری دوره های آموزشی جنگ نرم و سبک زندگی اسلامی - ایرانی با توجه به زندگی شهدا برنامه ریزی شده و آماده برگزاری در دستگاه های اجرایی است.

كد خبر : ۴۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


مادرم زمانی که خبر شهادتم را شنیدی گریه نکن! زمان تشییع و تدفینم گریه نکن! زمان خواندن وصیت نامه‌ ام گریه نکن… فقط زمانی گریه کن که مردان ما غیرت را فراموش می‌ کنند و زنان ما عفت را…

كد خبر : ۴۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


بسیج جامعه زنان کشور طی بیانیه ای به مناسبت بزرگداشت حماسه 9 دی این روز را نقطه عطف دهه چهارم انقلاب اسلامی دانست، که در آن روز خواب خوش بر دشمنان خارجی و منافقان داخلی، حرام شد و فتنه 88 را خط قرمز نظام و رهبری و برائت از سران آن را محک انقلابی یا ضد انقلابی بودن قرار داد؛ تا جایی که رأی اعتماد مردم برای خدمت به نظام، محکوم کردن فتنه و دشمنی با سران فتنه است.

كد خبر : ۴۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


مسئول دفتر هماهنگی بنیاد ملی حجاب و عفاف استان لرستان گفت: :حضور زنان در حماسه 9 دی88  برگ زرینی دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی  را ورق زد و این خود  نقطه عطفی است در تاریخ .

كد خبر : ۴۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


این استاد حوزه و دانشگاه در برنامه "هفت" گفت: سینما برای دین بیشتر از سخنرانی به درد می‌خورد؛ درد ما این است چرا حرف‌های روی منبر فیلم نمی‌شود؟. این سینماست که با روحانیون دست نداده و ارتباط خوب برقرار نکرده است.

كد خبر : ۴۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۳


«معصومه عصری» همسر جانباز ۷۰ درصد قطع دو پایی است که پس از مجروحیت با او ازدواج کرده است. او ازدواج‌ دهه۶۰ با جانبازان را روایت می‌کند. روحیه انقلابی را در خود آنقدری پرورش داده است که ازدواج با یک جانباز «اولویت اصلی» زندگی‌اش باشد

كد خبر : ۴۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: انقلابی های قلابی که برای خدا کار نکرده‌اند و امروز با از دست دادن شور جوانی و به نام عقلانیت و خردگرایی، حرف از تعطیلی مبارزه می‌زنند، بی‌خرد هستند چراکه جوانی خود را از بین برده‌اند.

كد خبر : ۴۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۵


«همه چیز آن جا است» سریال پربیننده این شب های تلویزیون است. یک مشخصه بارز هم دارد و آن شباهت روایی با سریال های فارسی زبان ماهواره است. این تاثیر پاشنه آشیل است یا مزیت؟ روایت شهرام شاه حسینی ، کارگردان «همه چیز آن جا است» را بخوانید.

كد خبر : ۴۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۶


رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس در سلسله نشست های هم اندیشی سازمان با دستگاه های اجرایی اظهار داشت: برای تثبیت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادتباید لایحه ای تصویب شود که در کنار هر کار فرهنگی پیوست فرهنگی دفاع مقدس داشته باشیم.

كد خبر : ۴۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۰


از اینجا تا گلزار بهشت زهرا راهی نیست. پس از زیارت این عزیزان، سئوالی که به ذهن می‌رسد این است که چرا پیکر‌های مطهر دو شهید گمنام مدفون در بیابان‌های این واحد دانشگاهی، برای پیش‌گیری از بی‌حرمتی به مقبره‌ آنان به بهشت‌ زهرا انتقال داده نشد؟ دانشگاه آزاد شهرری میزبان خوبی برای شهدای گمنام نیست. کجایند مسئولان بی‌ادعا ...

كد خبر : ۴۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۲


اکبری، نویسنده، از تدوین و انتشار خاطرات خودگفته مقام معظم رهبری از دهه ۶۰ تا دهه ۹۰ خبر داد و گفت: این اثر با عنوان «حضرت آقا» از سوی نشر یا زهرا(س) روانه بازار کتاب خواهد شد.

كد خبر : ۴۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۲


چند سال پیش دست تقدیر مرا برای مصاحبه تاریخ شفاهی جلوی بانوی رزمنده ای نشاند که بزرگ بود و به نظر نمی رسید از اهالی این روزگار باشد. اهالی روزگاری که گاه فراموش می کنند آیه های ایمان و ایثار این مملکت را!

كد خبر : ۴۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۳


مدیر روابط عمومی سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج گفت: با توجه به نزدیکی به ایام نوروز و آغاز اعزام های عمومی راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس، مستند نمایندگان مجلس در خصوص راهیان نور تولید و تدوین می‌شود.

كد خبر : ۴۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۴


سلاحورزی از اجرای یک‌هزار و ۷۰۰ برنامه در حوزه بانوان طی دهه فجر در لرستان خبر داد.

كد خبر : ۴۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۷


رئیس موسسه فرهنگی روایت از فروش تمامی نسخه‌های ترجمه عربی زندگی‌نامه شهید همت و شهید متوسلیان طی دو ماه پس از توزیع در دانشگاه‌های لبنان و سوریه خبر داد و گفت:‌ در زمینه توزیع ترجمه انگلیسی با مشکل نبود نمایندگی مواجه هستیم.

كد خبر : ۴۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۷


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: دهکده مقاومت در لرستان راه‎اندازی می‏‌شود.

كد خبر : ۴۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۱


رئیس سازمان موزه دفاع مقدس گفت: سه ماه پیش حاج قاسم سلیمانی به من گفت فلانی من الان درست روی قبر صدام در حال جنگیدن هستم.

كد خبر : ۴۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر قرار باشد پرونده حقوق بشری آلمان بازخوانی شود کمترین جرایم آن، دو جنگ جهانی است که حاصل آنها بیش از 150 میلیون کشته و صدها میلیون آواره و معلول بوده است.

كد خبر : ۴۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۸


جانشین قرارگاه امام حسین(ع) با اشاره به پاسخ نیروهای مقاومت به جنایت رژیم صهیونیستی در قنیطره سوریه گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی حمایت از مبارزان و مجاهدان را فدای هیچ مصلحتی نمی‌کند و در این خصوص بر سر هیچ میزی به معامله نمی‌نشیند.

كد خبر : ۴۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


در گوشه‌ای از همین حوالی شهر مشهد در روستای «قرقی» مردی زندگی می‌کند که ۳۳ سال است چشمانش «رنگ خواب» را ندیده‌اند.

كد خبر : ۴۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های روحانیت در دفاع مقدس گفت: نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی در لحظه نابی نوشته شد و در حال حاضر اندیشنمندان غربی در پی بررسی محتوای اسلامی هستند که سال‌ها چهره‌ای منفی از آن ارائه کرده بودند.

كد خبر : ۴۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه به خاطر اعتقاداتم از سینما کنارم گذاشتند، گفت: سؤالم این است که سینمای ما جای چگونه بانوانی است؟

كد خبر : ۴۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


رئیس دانشگاه امام حسین (ع) گفت: یکی از عوامل که باعث شد  انقلاب اسلامی ایران پیروز شود نقش اساسی و ویژه ای زنان بود .

كد خبر : ۴۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۹


در بیانیه سازمان بسیج جامعه زنان کشور به مناسبت فرارسیدن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آمده است: مدعیان غرب گرا بدانند که دفاع از حقوق زنان با اندیشه های غربی راه به جایی نمی برد و زنان ما با تفکرات اسلامی خود نشان دادند نمی توان از زن به عنوان ابزار سلطه استفاده کرد.

كد خبر : ۴۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ایران به کمک ملت عراق برای نابودی داعش شتافت تا جایی که جهان حتی خود اوباما مات و مبهوت ماندند از این که داعش با برنامه ریزی چند ساله ای که داشت در عراق شکست خورده است و ایران بلای جان داعش در عراق شد.

كد خبر : ۴۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵


نماینده ولی فقیه درلرستان درکنگره استانی فخر نور گفت: شهید رحیمی  فردی شجاع  با شهامت ، باقاطعیت و دارای تعهد و تقوی الهی ، با اخلاق و با اخلاص بود.

كد خبر : ۴۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


پایش را که از ماشین پایین گذاشت، چشمش افتاد به حجله‌ رسول، درست سر خیابان. بغض کرد. عروس را از ماشین پیاده کرد. همه کف میزدند. کل می‌ کشیدند اما...

كد خبر : ۴۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


آشپز نگاهی به سفره کرد، کمی چشماشو باز وبسته کرد. با تعجب سرش رو تکونی داد و گفت: «جل الخالق!؟ اینها دیوونه اند یا اجنه ؟!‌»

كد خبر : ۴۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


شانزدهمین کتاب سال دفاع مقدس دقایقی پیش در باغ موزه دفاع مقدس آغاز و برگزیدگان خود را معرفی کرد. «دختر شینا»،‌ «رُنج»،‌ «من زنده‌ام» و «درد» از جمله برگزیدگان و شایستگان تقدیر این جایزه هستند.

كد خبر : ۴۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


رهبر معظم انقلاب فرمودند: امروز فشار واردات، کشور را دارد از پا درمی‌آورد و در خصوص میزان واردات قاچاق به کشور نیز ارقام بسیار عجیبی مطرح است.

كد خبر : ۴۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


در 97 درصد از وصیتنامه‌های شهدا حداقل سه مرتبه به قیام عاشورا و حضرت سیدالشهدا(ع) اشاره شده است و این نشان از پیوند ناگسستنی قیام حضرت امام حسین(ع) و دفاع مقدس دارد.

كد خبر : ۴۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


مسئول کمیته مفقودین در لرستان گفت: پیکر ۲ شهید گمنام دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) و ایام فاطمیه در لرستان تشییع و به خاک سپرده می‌شوند.

كد خبر : ۴۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷


معصومه آباد می گوید: زمانی که یادداشت‌های سردار سلیمانی را دریافت کردم به صورت پاورقی در تمام فضاهای کتاب نوشته شده بود.

كد خبر : ۴۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۰


خبر رسید شهیدی در جزیره مجنون تفحص شده که در جیبش یک عکس است. دو نفر در آن عکس بودند که هر دو شهید و از هم محله ای های امرالله بودند اما تصویر نفر سوم مشخص نبود.

كد خبر : ۴۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۰


آرش فروغی کاریکاتوریست مطرح لرستانی ، مقام دوم بخش کاریکاتور جشنواره ی مرگ بر آمریکا را از آن خود کرد.

كد خبر : ۴۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲


در ایام عید نیوشا ضیغمی قرار است به مکان هایی مثل آسایشگاه خیریه، آسایشگاه جانبازان نخاعی و ... برود.

كد خبر : ۴۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۳


مسئول آماد و پشتیبانی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: دومین یادواره شهدای آماد و پشتیبانی سپاه لرستان با حضور جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس و خانواده‌های شهدا در سالن جهادکشاورزی خرم آباد برگزار می شود.

كد خبر : ۴۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴


پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار امام خامنه‌ای، از مخاطبان خود خواست مهم‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله‌ رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۹۳ را انتخاب کنند.

كد خبر : ۴۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


«پادگان شفیع خانی» که میعادگاه رزمندگان لرستان در دوران ۸ سال دفاع مقدس است و به دوکوهه لرستان معروف است به دلیل بی‌توجه‌های مسئولان تخریب و به فراموشی سپرده شده است.

كد خبر : ۴۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


اخلاق و رفتار و کردار نیک وی موجب محبوبیت  در میان خانواده، اقوام و آشنایان  شده بود برای اقوام و خانواده مشاور و راهنمایی بسیار خوب بود ،فردی بسیار پر تلاش و فعال و دلسوز بودند.

كد خبر : ۴۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۸


بعد از آنکه قلب مناطق آلوده به مین در مناطق مهران تمام شد قصد کرده بود که 1 ماه به کوشک اهواز برود. در پایان یک ماه ماموریتی که در آنجا هم با مین‌های ضد نفر و ضدتانک دست و پنجه نرم کرده بود و وقتی که قرار بود به خانه برگردد، شهید شد.

كد خبر : ۴۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


در بخشی از پیام رئیس ستاد کل نیروهای مسلح آمده است: حرکت بی‌بدیل انقلابی و معنوی میلیون‌ها جوان در بستر عملیات فرهنگی راهیان نور برای حفظ هویت اسلامی ایرانی دفاع مقدس، فتح الفتوح دیگری از معجزه‌ انقلاب و رهبری ولایت فقیه است.

كد خبر : ۴۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۰


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بیان داشت: در  8 سال دفاع مقدس، جهان غرب و اعراب،۸۰ میلیارد دلار،  به عراق کمک کردند جهت تجهیز و کمک های تدارکاتی و همواره درصدد بودند لجستیک ایران را ضعیف کنند.

كد خبر : ۴۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۲


شهید علی اکبر ابراهیمی از معدود شهدایی است که در روز ولادتش به شهادت رسیده است.

كد خبر : ۴۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۵


مادر شهیدان محمدحسن، محمدحسین و محمدعباس سیف‌الدینی را ام‌البنین کرمان می‌خوانند، او همزمان با سالروز رحلت حضرت ام‌البنین (س)میزبان جمعی از مسئولان و جانبازان ویلچری کرمان بود.

كد خبر : ۴۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


دومین جشنواره ملی اسوه های صبر و مقاومت با هدف جریان سازی فرهنگی- اجتماعی در راستای ترویج ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس برگزار می شود.

كد خبر : ۵۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸


سالروز ولادت حضرت زهرا (س) فرصت مغتنمی است در جهت ترویج معارف فاطمی در جامعه و حرکت کار ساز در سراسر جهان است.

كد خبر : ۵۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: همزمان با هفته بزرگداشت مقام زن، همایش بزرگداشت بانو خدیجه ثقفی با عنون همایش بانوی انقلاب با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود.

كد خبر : ۵۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


«بابا رجب» سال گذشته در مصاحبه با خبرگزاری‌ تسنیم تنها آرزوی خود را دیدار با رهبر انقلاب بیان کرد، آرزوئی که یازدهم فروردین ماه امسال در تالار اینه حرم مطهر رضوی محقق شد

كد خبر : ۵۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


به قدری ابعاد وجود این انسیّه‌ی حوراء، این روح مجرّد و این خلاصه‌ی نبوّت و ولایت برای ما پهناور و بی‌پایان و درک ناشدنی است که حقیقتاً متحیّر می‌مانیم.

كد خبر : ۵۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۰


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت:در روایات از آل سعود بعنوان شاخ شیطان یاد شده است و مطمئن باشید مردم یمن شاخ شیطان را خواهند شکست.

كد خبر : ۵۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اجازه دادن به این که یک بازرس بتواند به پادگان ما سربزند همچون اشغال سرزمین است به همین منظور بیان این موضوعات حتی در سطح گفتگو نیز به معنای تحقیر ملی خواهد بود.

كد خبر : ۵۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


بانوان ایرانی با استعدادی که دارند به حق توانسته‌اند اثبات کنند که از پس هر کاری بر می‌آیند.

كد خبر : ۵۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان سمنان ولایت‌مداری،را شاخص‌ترین وصیت شهدا عنوان کرد.

كد خبر : ۵۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: ما به ابزارهای مناسب دفاعی نیز مجهز شده‌ایم و تلفیق نیروی ایمانی و اعتقادی و اداوات و ابزارهای قدرتمند دفاعی و بعضا بومی شده، قدرت قابل اتکا و قابل اعتنایی را در سطح منطقه‌ای و جهانی فراهم آورده است.

كد خبر : ۵۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۱


خبر شهادت فرزند می تواند سخت ترین خبری باشد که به یک پدر داده می شود. اما حاج اسماعیل رضایی در یک روز خبر شهادت دو فرزند خود را دریافت کرد.

كد خبر : ۵۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۱


امروز صبح، ده ها بانوی بسیجی با اجتماع در مقابل درب دفتر سازمان ملل متحد در تهران، اعتراض خود را به ادامه تجاوزات رژیم سعودی به خاک یمن، اعلام کرده و ضمن انزجار از اینگونه اقدامات ضد بشری و نسل کشی مسلمانان، صدای آزادخواهی، ملل مسلمان و حمایت خود را از زنان و وکودکان یمنی به گوش سازمانی عریض و طویل اما ناکارآمد به نام ملل متحد رسانیدند.

كد خبر : ۵۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶


موضوع و سرفصل حجاب و پوشش و نقش آن در پایداری جامعه ایرانی، تاریخی دیرینه دارد.

كد خبر : ۵۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶


ادواره شهدای تیپ «فاطمیون» مدافع حرم حضرت زینب (س) با حضور مادران و خانواده‌های شهدای گمنام فاطمیون و جمعی از مسئولان استانی و کشوری در سالن همایش‌های صداو سیمای خراسان رضوی برگزار شد.

كد خبر : ۵۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶


عضو کمسیون فرهنگی مجلس با تاكيد بر اينكه مسئولان بايد در فعاليت هاي بين المللي مراقب باشيم تا خون شهدا پايمال نشود، گفت: بايد بدانيم كه پشتوانه عظيم مذاكرات هسته ايران خون شهدايي است كه از كشور دفاع كردند كه ما هم اكنون با اقتدار در جهان پيش برويم.

كد خبر : ۵۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶


محاکمه نفر دوم منافقین در فرانسه شوک سختی به مهره‌های نفاق وارد ساخته است.

كد خبر : ۵۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۱


همزمان با ایام شهادت امام موسی کاظم(ع) روز ۲۴ اردیبهشت ماه، پیکر پاک و نورانی ۱۳ شهید شناسایی شده و پیکر ۴۲ شهید گمنام در ۱۵ استان و ۲۱ نقطه تشییع و به خاک سپرده خواهند شد.

كد خبر : ۵۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۱


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: آمریکاها وسلطه گرایان سه سیاست داشتند  یکی اختلاف افکنی  دوم جنگ افروزی و سوم فقر آفرینی است که سیاست آمریکا بر این سه اصل استوار است.

كد خبر : ۵۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۲


توصیه همسر شهید به تیم مذاکره کننده هسته ای:«ببینند حضرت آقا چه می گوید، در جهت و خطی که ایشان می گویند قدم بردارید. نه جلوتر، نه عقب تر»

كد خبر : ۵۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰


کارگردان فیلم سینمایی «سیب و سلما» بهترین خاطره‌اش را اقامه نماز در مسجد با دوستان شهیدش توصیف کرد و گفت: متأسفانه مسجد به عنوان یک نمادی از واقعیت جامعه مذهبی، در سینما هم فراموش شده است

كد خبر : ۵۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰


رییس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس با بیان اینکه گزاره برگ ملی مورد تأیید است چرا که برگرفته از بیانات مقام معظم رهبری است، گفت: برای رسیدن به این نقطه خون هزاران شهید ریخته شده است.

كد خبر : ۵۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۲


سردار عبدالهی با اشاره به اینکه عقب ماندگی ها در استان لرستان بسیار زیاد است گفت: من از مسئولین گذشته استان گلایه دارم چرا که در بعضی موارد صحبت هایی می شد که این استان منطقه محروم نیست و محرومیت در استان وجود ندارد. اما ما میدانیم که آمار بیکاری در این استان از سایر استانهای کشور بالاتر است .

كد خبر : ۵۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶


تیام در زبان محلی لری به چشم گفته می شود که نگاه  لرها  به  سختیها و مشکلات  توام با غیرت صلابت و ایستادگی است.

كد خبر : ۵۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۸


دلایل تأخیر در ازدواج جوانان در برنامه پایش مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

كد خبر : ۵۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۹


مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان  لرستان گفت: نهضت فرهنگی ما زنده‌ایم، در استان لرستان اجرا می‌شود.

كد خبر : ۵۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۱


سینمای امروزی، دیگر بر سر گذاشتن چادر را نوعی عقب افتادگی می‌داند و همین امر را جلوه می‌دهد، حتی این بی عفتی به تدریج در ادبیات گفتاری این افراد به اصطلاح الگو، تاثیر زیادی گذاشته است .

كد خبر : ۵۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۳


مترجم اسپانیولی کتاب «دا» از اتمام مراحل برگردان این کتاب تا پایان سال جاری خبر داد. این ترجمه از سوی حوزه هنری انجام خواهد شد.

كد خبر : ۵۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۵


 حامی ولایت فقیه باشید صبر پیشه کنید و زینب وار زندگی کنید و راه  سعادت بخش حسینی  را ادامه دهید و مرگ در راه خدا ماتم و زاری ندارد .

كد خبر : ۵۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۶


غواصان شهید «دُرٍّهای غلتان» در دریای ملت/قیام تهران به احترام شهدای گمنام/رضایی: نگویید «آب خوردن» نداریم،با دست بسته هم تسلیم نمی شویم

كد خبر : ۵۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷


دیروز در تجمع حماسی- ملی مردم تهران بار دیگر غرور ملی نمایشی مقتدرانه داشت، غروری که به دشمنان می‌فهماند اگر نمی دانید، بدانید اگر ندیده اید، ببینید اگر باور ندارید، باور کنید که ملت ایران هنوز فرهنگ شهید و شهادت، ایثار و استقامت را از یاد نبرده و همچنان مردمی انقلابی و بصیرند.

كد خبر : ۵۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷


مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان  سپاه حضرت ابوالفضل(ع)  استان لرستان  گفت:  به منظور ترویج  فرهنگ  ایثار و شهادت ،  و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و  ایثار گر ان  آثار شهدای زن و زنان ایثار گر لرستان گرد آوری می شوند.

كد خبر : ۵۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۸


معاون انتشارات بروج از انتشار ترجمه عربی کتاب «من زنده‌ام» در بیروت خبر داد.

كد خبر : ۵۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۲


تهیه کننده «تا آمدن احمد» گفت: وضعیت زندگی همسران شهدا درکلمه نمی گنجد باید داخل زندگی این افراد شد و تلاش های آنان را در جهت ارتقا سطح کیفی زندگی خود مشاهده کرد، زندگی همین زنان به دور از شعارنمایی به راحتی می تواند سرمشق زندگی دختران این سرزمین شود.

كد خبر : ۵۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۲


هشتم تیرماه سالروز بمباران شیمیائی، روز مبارزه با سلاح های شیمیایی و میکروبی نام دارد، سلاح هایی که ناجوانمردانه در جنگ ایران و عراق، مردانی را برای همیشه زمینگیر کرد.

كد خبر : ۵۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


مشاور رئیس بنیاد شهید و عضو هیأت موسس جمعیت جانبازان می‌گوید:حضرت آقا از زمانی که رئیس جمهور بودند به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران توجه خاصی داشتند. همیشه بعد از دیدارهای آقا احساس می‌کنم همگی از نظر روحی و معنوی تغذیه شده‌ایم.

كد خبر : ۵۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


فرزند شهید؛  نامه پدر قبل از اینکه به حرم  امام حسین (ع) برسد به دست خود امام حسین (ع) رسید و پدرم را به سعادتش که شهادت بود رساند.

كد خبر : ۵۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۱


 بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل استان لرستان با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و زنده نگهداشتن شهدای مسجد گوهر شاد حمایت همه جانبه خود را  در راستای تبیین  وترویج فرهنگ عفاف وحجاب  که موجب حفظ امنیت ، وسلامت  وآرامش روانی جامعه می باشد اعلام می دارد.

كد خبر : ۵۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


فرزند شهید؛ پدرم خیلی آرزوی رفتن به خانه خدا را داشت وگفت گویا پدرم دیدن خداوند را درخانه  ابدی خودش  ترجیح داد.

كد خبر : ۵۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: در سال ۸۹ حدود ۲۰ میلیارد تومان اعتبار موردنیاز برای باغ موزه دفاع مقدس برآورد شده ولی با توجه به تورم حدود ۴۰ میلیارد تومان می‌تواند کار را تمام کند.

كد خبر : ۵۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: برگزاری یادواره شهدای کارگر و رونمایی از این کتاب در جهت تجلیل از خانواده شهدا و جایگاه شهدای کارگر در نیم سال نخست امسال برگزار می‌شود.

كد خبر : ۵۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


اولین میزگرد  سایت آساره خبر با موضوع « راهکارهای  ترویج فرهنگ عفاف و حجاب» برگزار شد . و در  این میز گرد موضوعاتی مانند عملکرد رسانه و دیگر نهاد ها  و سازمانها در امر ترویج حجاب و عفاف مورد برسی قرار گرفت.

كد خبر : ۵۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ستاد نظریه پردازی و تولید ایدئولوژی داعش، «حیفا» و قرارگاه میدانی عملیاتی داعش در منطقه سفارت آمریکا در بغداد است

كد خبر : ۵۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۱


خانواده مظفر از شش برادر حاضر در عملیات مرصاد، سه شهید را تقدیم انقلاب کردند تا برگ زرین دیگری از کتاب فرزندان خمینی رقم بخورد.

كد خبر : ۵۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


مدیر کل امور بانوان استانداری لرستان گفت: اگرمادران غیرتمند فرزندانشان را راهی جبهه نمی کردند حماسه ها خلق نمی شد چرا که آنها با خدا معامله کردند.

كد خبر : ۵۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۸


مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گفت: : در نخستین  جلسه شورای راهبردی نقش بانوان  در دفاع مقدس و دیگر عرصه ها مطرح شد.

كد خبر : ۵۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۸


معاون فرهنگی سازمان بسیج جامعه زنان کشور جنگ نرم را یک جنگ جهانی، نامید و اظهار کرد: «در حقیقت نمی توان با یک پدیده جهانی صرفاً مقابله ملّی کرد و منتظر نتیجه قطعی ماند، بلکه ما موظف هستیم که جهانی فکر کنیم، منطقه‌ای برنامه‌ریزی کنیم و ملی عمل کنیم.»

كد خبر : ۵۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


شهید صارمی با ایفای رسالت خود در عرصه خبرنگاری ‌برگی زرین در تاریخ تقویم جمهوری اسلامی به ثبت رساند و به‌ افتخار این شهید والامقام این روز برای همیشه تاریخ به یادگار می‌ماند.

كد خبر : ۵۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۷


شهر به شهر و روستا به روستای استان مازندران در شب و روز شهادت امام صادق(ع) میزبان پیکرهای شهدای غواصی بودند که در شهرت بی نامی و قدرت نهان در دستان بسته، بار دیگر فضای نگین سبز ایران را با نام و یاد ایثار و ایستادگی بهاری کردند.

كد خبر : ۶۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


وقتی بخواهید پرواز کنید، می‌توانید بیکرانه‌هایی را ببینید که حتی در تصویر بصری این مردم هم نمی‌گنجد. بال، لازمه پرواز است، همچون «ظرافت» که الزامی است برای وجود «دخترانه» هر دختر.

كد خبر : ۶۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۵


مریم مجتهدزاده، رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس از تدوین بانک اطلاعاتی پژوهشگران برتر استانی حوزه زنان و دفاع مقدس خبر داد.

كد خبر : ۶۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۶


محمد سلطانی، یکی آزادگان و از همرزمان شهدای غواص در مورد روز ورودش به کشور گفت: به نظر من آن روز، روزی بود که مرده‌ها زنده شدند! واقعا همین بود و بچه‌‎ها با سنگ‌های قبرشان عکس یادگاری می‌گرفتند در حالی که خانواده‌هایشان برای آن‌ها مراسم ختم گرفته بودند.

كد خبر : ۶۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷


ستاندار لرستان بر لزوم تقویت و انتقال فرهنگ مقاومت ایثارگران و آزادگان بین جوانان تاکید کرد.

كد خبر : ۶۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


مراسم تودیع ومعارفه  مسئول بسیج جامعه زنان استان لرستان در سالن جلسات فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۶۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


زمانی نه چندان دور سخن از تنش زدایی راندند و روزگاری نیز بر طبل گفت و گوی تمدن ها کوفتند اما فرسنگ ها فرهنگ میان آنچه ما می خواستیم و آنچه آنها دوختند تفاوت بود ...

كد خبر : ۶۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: استکبار جهانی با دینی که بخواهد منافعش را به هم بزند مخالف است.

كد خبر : ۶۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۵


رییس جهاد دانشگاهی همدان گفت: در کتاب «دختر شینا» توکل و ایمان به خدا موج می‌زند.این کتاب بیانگر عبادت و ایمان به خدا، نجابت، پایبندی به خانواده، از خود گذشتگی، تربیت صحیح فرزندان در شرایط سخت و همچنین صرفه‌جویی بوده که متاسفانه در خانواده‌های امروز به ندرت یافت می‌شود.

كد خبر : ۶۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰


بتول روزبهانی مادر شهیدان "نورعلی، فتح علی و رستگار مومنی خطاب به عفت مرعشی، گفت:از تهمت هایی که به نظام می زنید خجالت بکشید اینکه جرم پسرتان را انکار می کنید و نظام را زیر سوال می برید در حقیقت خیانت به شهدا است.

كد خبر : ۶۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۱


پیکر 80 شهید دوران دفاع مقدس که طی عملیات تفحص در مناطق عملیاتی فاو، شرق دجله و زبیدات در کشور عراق و در عملیات‌های والفجر یک، خیبر و بدر و در حین تک دشمن بعثی به درجه رفیع شهادت نائل آمده‌ بودند، در میان استقبال مسئولان محلی و استانی، مقامات لشکری و کشوری، نیروهای مسلح، خانواده شهدا و قشرهای مختلف مردم در شرایط نامناسب جوی و بالا بودن میزان ذرات گرد وغبارهوا از مرز شلمچه به آغوش میهن بازگشتند.

كد خبر : ۶۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۲


خداوند به من و همسرم لطف کردند و خطبه عقدمان را مقام معظم رهبری قرائت کردند، جزو بهترین لحظات زندگی من است. حضرت آقا، چند دقیقه‌ای ما را نصیحت کردند به خصوص من را...

كد خبر : ۶۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۹


مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، تلاش برای اشاعه فرهنگ ایثار و آشنا کردن دانش‎آموزان با زندگی شهدا و آرمان‎ها و اهداف آنها را از برنامه‎های این نهاد در سال تحصیلی جدید اعلام کرد.

كد خبر : ۶۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱


نشست مجمع عمومی «انجمن بین المللی زنان مدافع ارزش‌های انسانی جنگ» با حضور فاطمه مباشری نماینده سرلشکر فیروزآبادی در سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس و فاطمه قربان، مدیر برنامه ریزی، مالی و اداری سازمان برگزار شد.

كد خبر : ۶۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۲


بهناز ضرابی‌زاده معتقد است که «دختر شینا» یکی از هزاران روایت ناگفته از مردانگی زنان در جنگ است؛ زنانی که جنگ به خانه‌های آنها رسید، اما «زندگی» را حفظ کردند. 

كد خبر : ۶۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


گروه اجتماعی: جانشین فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد از اجرای طرح «آبروی محله» به‌مناسبت هفته دفاع مقدس خبرداد و گفت: طی این طرح در منزل شهدا، یادواره شهدا برگزار می‌شود.

كد خبر : ۶۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


 معاون هماهنگ کننده در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان از اجرای 100 برنامه ویژه دفاع مقدس در استان لرستان خبر داد.

كد خبر : ۶۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، زنان ایرانی را مایه افتخار کشور دانست و گفت: زنان ایرانی در برابر تهاجم فرهنگی دشمن، مقاومت خوبی از خود نشان دادند که این نشات گرفته از الگوی دفاع مقدس است.

كد خبر : ۶۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


همزمان با فرارسيدن 31 شهريور، سالروز «هفته دفاع مقدس» و آغاز جنگ تحميلي، رژه باصلابت نيروهاي مسلح با حضور جمعي از فرماندهان و مقامات لشكري در بلوار بهارستان خرم آباد  انجام گرفت .
كد خبر : ۶۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: نهادینه شدن استکبارستیزی و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل  از دستاوردهای مهم دوران دفاع مقدس است .

كد خبر : ۶۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


یک ذره جلو رفتیم با تیربار ما را زدند «محمدرضا مبارز درجا شهید شد، حتی یک آخ هم نگفت. مغزش روی لباس من پاشید و تکه بزرگی از مغزش روی لباس من افتاد.» در آن درگیری شدید بدن شهید"محمدرضا مبارز" مانند سپر جلوی گلوله ‌ها را می گرفت و خدا می‌خواست ما زنده بمانیم.

كد خبر : ۶۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


 به مناسبت هفته دفاع مقدس جمعی از فرماندهان ارتش، سپاه و نیروی انتظامی با نماینده ولی فقیه در استان لرستان  دیدار کردند.

كد خبر : ۶۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۱


مزار شهدا ی خرم آباد  با حضور جمعی از مسئولین تظامی و انتظامی و همچنین بسیجیان  ولایتمدار  غبارروبی و عطر افشانی شد.

كد خبر : ۶۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۱


مراسم دعای غرفه در گلزار شهدا با حضور مردم در گلزار شهدای خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۶۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۱


جانباز بالای 70 درصد دفاع مقدس : ماهر کاری را می کنیم برای رضای خدا باشد و اگر هم رنج می کشیم چون این رنج در راه خدابوده اما شیرین است
كد خبر : ۶۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۲


نمازگزاران لرستانی در محکومیت سوء مدیریت  آل سعود در حادثه مناوجنایات رژیم صهیونیستی در مسجد الاقصی راهپیمایی کردند.

كد خبر : ۶۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


محمد از جبهه آمد با همان لباس خاکی جبهه و با پای شکسته با عصای زیر بغل پله ها را بالا آمد و کنارم نشست. تازه دختر دار شده بودم. قنداق دخترم را توی بغل گرفت و گفت: «سعی کن دخترت را مثل حضرت زینب(س) بزرگ کنی.»

كد خبر : ۶۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان  ؛  قطعنا مه ای را به منظور حادثه تلخ و قربانی شدن جمع کثیری از  حجاج در منا را صادر کرد.

كد خبر : ۶۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


در نشست تخصصی زن و دفاع مقدس، زنان رزمنده و فعال در هشت سال دفاع مقدس بیان کردند: فعالیت های هنری در خصوص انعکاس حضور زنان در هشت سال دفاع مقدس، راضی کننده نیست، چرا که ناگفته های زیادی از زنان در 8 سال دفاع مقدس باقی مانده است.

كد خبر : ۶۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


معاون هماهنگ سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: نقش زنان در دفاع مقدس یک نقش بی بدیل و ارزشمند بود که  این نقش  در سرنوشت انقلاب هم نقش تعیین کننده ای بود.

كد خبر : ۶۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


رییس سازمان نشر آثار و ارزشهای مشارکت زنان در دفاع مقدس گفت: همسران آزادگان به عنوان الگو و اسوه در سطح جهان مطرح هستند زیرا ایستادگی و مقاومت زیادی از خود نشان دادند.

كد خبر : ۶۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


کارولین کراسکری شرق‌شناس و محقق دانشگاه یو‌،‌ سی ال آمریکا است که تاکنون بیش از ۱۵ عنوان کتاب از نویسندگان ایرانی را به زبان انگلیسی ترجمه کرده است‌. آخرین ترجمه او مجموعه داستان «احمد دهقان» در حوزه دفاع مقدس است.

كد خبر : ۶۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


مادر سردار شهید محمود شیرمحمدی و شهید مسعود شیرمحمدی 35 سال است که هر جمعه صبحانه هایی را که نذر سلامتی امام زمان(عج) کرده است بر سر مزار شهدای گمنام می برد و چون مادری مهربان از زائران این شهدا با صبحانه های متبرک پذیرایی می کند

كد خبر : ۶۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


در این گزارش تلاش شده است تا با جمع آوری تصاویری از سرداران بزرگ لرستانی در دوران دفاع مقدس یاد آنها را زنده نگه داریم، در این تصاویر سردار مرتضی کشکولی فرمانده فعلی سپاه لرستان و سردار حاج روح الله نوری از سرداران و اولین فرماندهان سپاه لرستان که ازنایی می باشد نیز دیده می شود.

كد خبر : ۶۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


یادواره ۱۷۶ شهید کارگر استان لرستان امروز برگزار شد.

كد خبر : ۶۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


یادواره شهدای زن حوزه مقاومت بسیج صدیقه کبری (س)  سپاه ناحیه خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۶۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


جمعی از زنان فعال اجتماعی، سازمان‌های مردم نهاد، ضمن اعلام اعتراض خود ازشکسته شدن قبح دیدارهای اتفاقی و دست دادن‌های اینچنینی آقای ظریف با دشمن بزرگ شیطان‌مسلم، آمریکای‌جنایتکار از مجلس شورای اسلامی خواستار استییضاح وزیرامورخارجه در این خصوص شدند.

كد خبر : ۶۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۹


مریم کاتبی از جمله بانوان امدادگر دوران دفاع مقدس است که به توصیه شهید فیاض‌بخش به غرب کشور اعزام شد و به پیشنهاد متوسلیان مأموریت یافت تا به بازرسی بدنی از زنان کومله و دموکرات بپردازد.

كد خبر : ۶۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴


نویسنده کتاب «دختر شینا» با اشاره به اینکه تا پیش از این در عرصه داستان بیشتر مشغول بوده گفت: «قدم‌خیر»، قدم خیر و پربرکتی برای من داشت که موجب شد وارد این عرصه شوم.

كد خبر : ۶۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴


رهبر انقلاب گفتند: مذاکره با آمریکا ممنوع است زیرا این مذاکره نه تنها هیچ نفعی ندارد بلکه ضررهای بیشماری نیز دارد.
 شرایط کنونی از لحاظ فعالیت ها و تلاشهای دشمنان جمهوری اسلامی که ما بر آنها احاطه اطلاعاتی نیز داریم، مقطع مهمی است زیرا آنها به دنبال تغییر محاسبات مسئولان و تغییر افکار مردم درخصوص مسائل انقلابی، دینی و مصالح ملی کشور هستند.

كد خبر : ۶۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی قابل تبدیل شدن به جمهوری اسلامی نیست، گفت: باید مراقب نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی دشمن باشیم.

كد خبر : ۶۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


و چه زیبا در وصیتنامه ات نوشتی که « دشمنان نمی دانند و نمی فهمند که ما برای شهادت مسابقه می دهیم و وابستگی نداریم و اعتقاد ما این است ما از سوی خدا آمده ایم و به سوی او می رویم....»

كد خبر : ۶۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸


همسر شهید سردار همدانی با بیان اینکه روز آخری که سردار عازم سوریه بودند از ایشان قول گرفتم که شهید شدند مرا شفاعت کنند، گفت: شهید همدانی در وصیت نامه خود چندین صفحه ولایت پذیری و اطلاعت از رهبری را گوشزد کردند و همیشه تابع رهبری و عاشق ایشان بودند.

كد خبر : ۶۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


سردار سرلشکر محسن رضایی گفت: سردار همدانی با تهاجم ظالمانه استکبار به سوریه از سال 90 به این کشور رفت، دفاع وطنی را آنجا تشکیل داد و در 80 عملیات حضور داشت.

كد خبر : ۶۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


رئیس سابق سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس گفت: ایشان وقتی دوشنبه بعد از دیدار با مقام معظم رهبری از بین ما می‌رفتند که به سوریه برگردند، انگار که نور از صورتشان فوران می‌کرد...

كد خبر : ۶۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


«عذرا خدادادی» همسر جانباز 70 درصد «محمدجواد وفائی‌فرد» یکی از اهالی این شهر است که می‌توان او را اسوه زنان مقاومت دانست. او در اوج جوانی با جانبازی از دیار خود ازدواج کرد.

كد خبر : ۶۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


شهید همدانی گفت: «آقای حمیدزاده من همه کسانی را که در طی این سال‏ها همکار و یا همنشین‌‏ام بودند حلال کردم و کینه و کدورتی از کسی به دل ندارم، وقت تنگ است و فرصتی برای این کینه کدورت ها نیست.»

كد خبر : ۶۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


خواهر شهیدان موسوی با اشاره به اینکه همه تلاش رزمندگان و شهدا در جهت رسیدن به استقلال، زندگی با عزت و رسیدگی بیشتر به قشر ضعیف بود، گفتد: همه ما از مسئولین خواستار توجه بیشتر و دلسوزانه در راه خدمت به مردم به ویژه قشر آسیب پذیر هستیم .

كد خبر : ۶۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


تصویر وصیتنامه کوتاه «سردار شهید حسین همدانی» منتشر شد.

كد خبر : ۶۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


مسئول بسیج جامعه زنان کشور گفت: زنان غربی از ایستادگی زنان و دختران ایرانی در مقابل هجوم فرهنگی دشمن درس گرفته اند.

كد خبر : ۶۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


محمد مهدی عسگرپور کارگردان سریال «نفس گرم» گفت: تجربه فضای این سریال برای خودم خاص بود، چون کاری است که قصه‌های محور اصلی آن مربوط به زنان می شود و بیشتر یک کار زنانه است تا مردانه.

كد خبر : ۶۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷


جعفر داروئیان مدیر ثابت هتل سلطان الانبیا در کربلا است، هتلی که در حال حاضر میزبان زائران دانشگاهی است. داروئیان خاطره‌اش از یک عکس خاص با رهبر انقلاب را تعریف کرده است.

كد خبر : ۶۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸


با پیدا شدن پیکر یکی از دو قربانی مفقود در حادثه منا چشم ها در انتظار آخرین قربانی ازنایی است، حاج ابوالقاسم خلیلی از آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس بود که در حادثه تلخ منا جز مفقودین این فاجعه محسوب می شد

كد خبر : ۶۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


خانم‌ دکتر نفیس‌ صدیق‌، معاون دبیر کل و مدیر کل اجرایی‌ صندوق‌ جمعیت‌ سازمان ملل‌ که یک زن پاکستانی و به اصطلاح مسلمان است، در آبان ماه سال ۱۳۶۸ –یعنی ۴ ماه پس از آن که مقام معظم رهبری گفته‌اند که کشور می‌­تواند دو برابر این جمعیت را داشته باشد-، به تهران می‌­آید و در یکی از سخنرانی­‌هایش می­‌گوید: "گفتگوهایی‌ که‌ متعاقب‌ سرشماری‌ سال‌ ۱۳۶۵ در سال‌ ۱۹۸۸ با دولت‌ ایران‌ صورت‌ گرفت‌ به‌ آن‌ منجر شد که‌ دولت در برنامه نخست توسعه، کنترل جمعیت را در نظر بگیرد."

كد خبر : ۶۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری خراسان جنوبی گفت: در وجود حجاب بانوان مسلمان اندیشه‌های بزرگی نهفته است.

كد خبر : ۶۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


معصومه ابراهیمی فرزند دختر شینا، گفت: کتاب دختر شینا سرشار از زندگی عاشقانه مادر و پدرم است، این کتاب می تواند برای زوج های جوان آموزنده باشد که با عشق و علاقه به یکدیگر می توانند مشکلات زندگی را پشت سر بگذارند.

كد خبر : ۶۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰


رئیس آموزش وپروش شهرستان گفت :  820 نفر از دانش‌آموزان دختر شهرستان الیگودرز در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

كد خبر : ۶۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


عباس سلامی جانباز بسیجی از فرهنگیان بازنشسته استان مازندران که برای دومین بار به کربلا عزیمت می کند.

كد خبر : ۶۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


در تازه‌ترین واکنش در حمایت از اکران فیلم سینمایی «خاکستر و برف»، بیش از یکصد تن از مادران‌ و خانواده‌شهدا به سردارنقدى نامه نوشتند.

كد خبر : ۶۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


سوره مهر الکترونیک در نظر دارد تا کتاب‌های چند رسانه‌ای «دختر شینا» و «فرنگیس» را تا پایان سال تولید و عرضه کند.

كد خبر : ۶۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


ستاره فتوحی همسر شهید دشتبان زاده می‌گوید: مهدی به من می‌گفت با توجه به جانبازی‌ام می‌توانم در خانه کنار شما و بچه‌ها باشم. ولی در عین حال من به او می‌گفتم باید زکات این علم و تجربه‌ای که آموختی را هم بدهی و حیف است که فقط در یک شرکت معمولی کار کنی.

كد خبر : ۶۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


مراسم افتتاح دفتر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در 19آبان ماه با حضور برخی اصلاح طلبان و پخش کلیپی از سخنرانی سران فتنه حاشیه ساز شد.

كد خبر : ۶۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


ئیس سازمان بسیج مستضعفین از برگزاری رزمایش بزرگ «الی بیت‌المقدس» با ۱۲۰ گردان بسیج و مشارکت 6 استان در حوالی قم خبر داد.

كد خبر : ۶۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: برنامه های شاخص هفته بسیج در سال جاری روز جمعه 29 آبانماه با شعار محوری بسیج دست قدرت خدا است  آغاز و تا 5  آذر ادامه خواهد داشت.

كد خبر : ۶۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵


استاد حوزه و دانشگاه گفت: امروزه در برخی از ازدواج‌های آسان و مذهبی خانم‌ها مهریه طلب نمی‌کنند و این درست نیست چرا که مهریه حق زن است و در حد متعارف باید طلب شود.

كد خبر : ۶۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


فرمانده سپاه استان  خمیر مایه بسیج را استکبار ستیزی مطرح کرد و گفت: ما باید روحیه استکبار ستیزی را  را به عنوان یک هنجار بسیجی و پاسداری حفظ کنیم و راه نفوذ سیاسی و فرهنگی دشمن را ببندیم.

كد خبر : ۶۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۳۰


مسئول بسیج جامعه زنان استان؛ گفت: هفته بسیج  فرصت مغتنمی است تا بار دیگر هویت زن مسلمان بسیجی که محور خانواده اسلامی است به عنوان الگوی جهانی معرفی شود.

كد خبر : ۶۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در پنجم آذرماه،بسیجیان و فرمانده پایگاه  با حضوردر گلزار شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس با  اهداء گل وعطر افشانی از  مقام شامخ آنان تجلیل نمودند.

كد خبر : ۶۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۵


مادرم قرآن را بوسید و به طوری که اشک در چشمانش حلقه زده بود داوود را در آغوش گرفت و گفت که هر چه خدا بخواهد همان می شود و اگر من جلوی تو را بگیرم، نمی توانم جوابگوی ائمه معصومین و حضرت زینب(س) باشم. ان شاء لله شهادتت مبارک باشد.

 

كد خبر : ۶۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷


استاد حوزه و مشاور استاندار و دفتر امور زنان و خانواده، گفت: آگاهی و شناخت بانوان در حوزه نفوذ دشمن چون سد و مانعی مستحکم عمل می کند
كد خبر : ۶۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷


پدرم می‌گفت «قبل از تیراندازی دو آیه می‌خواندم، یکی آیه "وجعلنا من بین ایدیهم.. و یکی دیگر آیه "ما رمیت اذ رمیت ولکن الله رما " است».

كد خبر : ۶۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۲


زنان شهدای حرم، ایثارگری را به نحوی متفاوت به تصویر کشیده‌اند، زنانی که از عزیزان خود برای حفظ جان و خاک ملت مسلمان دیگری می گذرند و آنها را زمانی فدای حریم اهل بیت می‌کنند که دستگاه‌های کفر و ظلم به هر صورتی در صدد پایمال کردن خون و بزرگی عمل آنها هستند.

كد خبر : ۶۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۴


بسیج جامعه زنان کشور موفق به اخذ مجوز نشری با عنوان " لشکر فرشتگان" شد و کتب و تحقیقات خود را در زمینه زنان و خانواده و دفاع مقدس با این عنوان نشر و چاپ می کند.

كد خبر : ۶۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۳۰


مسئول حوزه علمیه خواهران لرستان گفت: نقش یک زن در خانواده به عنوان ستون خیمه تربیتی خانواده  نباید نادیده گرفت و همین مسئله وظایف مسئولین درجامعه را دو چندان می کند.

كد خبر : ۶۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۳۰


در روستای محل زندگی‌مان رسم بر اين بود که عروس را تا چند روز روي تختي کنار داماد می‌نشاندند و زنان و دختران روستا به ديدن آنها می‌آمدند.

كد خبر : ۶۹۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲


مادر شهید «سید مصطفی آقامیر» و سردار «سید محمد آقامیر» صبح امروز به فرزند شهیدش پیوست.

كد خبر : ۶۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۳


فاطمیون یکی از نیروهای فعال شیعه و مبارز افغانستانی است که برای دفاع از حرم قهرمان کربلا عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب کبری و حضرت رقیه سلام الله علیهما در مقابل نیروهای داعش در سوریه حضور دارند.

كد خبر : ۶۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: 9دی نقطه اوج معرفت و بصیرت ملت نسبت به آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و تجدید بیعت با رهبرو مقتدایمان امام خامنه ای مدظله العالی ) است .

كد خبر : ۶۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۷


در برخی از سمت‌های سطوح بالای دولتی نیاز است که اعضای هیئت دولت نسبت به تأثیرگذاری حضور زنان و توانمندی آن‌ها باور داشته باشند و عزل و نصب‌ها براساس شایسته‌سالاری صورت بگیرد و اگر زنان توانمندی در آن حیطه و تخصص مرتبط حضور دارند، از توان آن‌ها استفاده شود و در سطوح مدیریتی به کار گرفته شوند.

كد خبر : ۷۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۷


زنان همواره در طول تحولات مختلف از جمله هشت سال دفاع مقدس، نقش ویژه ای داشته اند، و کتابهای کفش های سرگردان، از چنده لا تا جنگ، دیدار زخم ها، کنار رود خین و پوتین های مریم، خاطران این قشر را روایت می کند

كد خبر : ۷۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳


«جواد اردیبهشتی» از جمله هنرمندان استان هرمزگان می‌باشد که از صدای دلنشینی برخوردار است. وی می‌گوید: آمیختگی آوازهای لری با ابزار موسیقی این دیار آنقدر دلچسب است که هر مستمعی را به مجذوب خود می‌کند.

كد خبر : ۷۰۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


پرویز پرستویی بازیگر کشورمان با انتشار تصویری از خودش در کنار شهید مدافع حرم سردار «سعید سیاح طاهری» در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت...

كد خبر : ۷۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


شهید رضاکرم زمانی در نخستین روز  بهمن سال ۶۶ در ماووت عراق بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید.

كد خبر : ۷۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۱


شبکه انگلیسی "بی بی سی" (BBC) در گزارشی نقد و  بررسی سریال پر مخاطب "کیمیا"، که از شبکه دو سیما در حال پخش است، را از زاویه خود به تحریر درآورده است.

كد خبر : ۷۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴


برنامه هم اندیشی کافه نقد ویژه فصل زمستان فرهنگسرای رسانه اصفهان شب گذشته با حضور نویسنده مجموعه کیمیا و استاد جامعه شناسی دانشگاه اصفهان به منظور نقد و بررسی سریال تلویزیونی کیمیا برگزار شد.

كد خبر : ۷۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵


یک پژوهشگر، ضمن تشریح ابعاد مختلف امنیت،میهن پرستی و التزام به نظام و قوانین جمهوری اسلامی را از مهم ترین ویژگی های یک نماینده مجلس دانست و گفت:حاصل ایثارگری شهدای دفاع مقدس و شهدای هسته ای عزت، سربلندی،موفقیت و پیروزی کشور است.
كد خبر : ۷۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۷


یک تکه پیراهن تنها اثر به جای مانده از پیکر شهیدان «هادی و مهدی مخلصی» در بمباران هوایی خرم آباد توسط هواپیماهای دشمن بعثی بود.

كد خبر : ۷۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰


در بیانیه اعتراض بانوان فعال سیاسی به قرادادهای جدید نفتی آمده است:بنابر آنچه از تعریف اقتصاد مقاومتی داریم و با توجه به الگوی جدید قراردادIPC باید گفت که انعقاد قرارداد نفتی با شرکت‌های خارجی و شریک کردن شرکت‌های خصوصی نه تنها باعث تضعیف شرکت ملی نفت شده؛بلکه ذات آن با اقتصاد مقاومتی مغایرت دارد.

كد خبر : ۷۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


کیمیا گرچه بازنمودی از شخصیت یک زن مسلمان ایرانی است، اما نمی توان او را شخصیت تراز زن انقلابی دانست. چه اینکه، حداقل انتظاری که از یک زن انقلابی می توان داشت، تأثیرگذاری و جریان سازی در زندگی خود و محیط پیرامون خویشتن است. این درحالی است که کیمیا یک زن منفعل و صرفا تأثیرپذیر است.

كد خبر : ۷۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


مسئول امور خانواده و جمعیت سوریه بعد از بازدید باغ موزه دفاع مقدس گفت:من به هیروشیما هم رفته‌ و خیلی تحت تأثیر قرار گرفته‌ام، ولی اینجا – ایران؛ باغ موزه دفاع مقدس- این تأثیر بیشتر بود، آن چیزی که من در کتاب‌ها در مورد فرهنگ ایران، در مورد تعصب مردم ایران به سرزمینشان خواندم را در اینجا دیده و با آن زندگی کردم.

كد خبر : ۷۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


را درمان نمی کند و تنها تریبون در اختیار افرادی قرار داده که تفکرات مغایر با روح انقلاب و اندیشه های امام خمینی (ره) و امام خامنه ای را در بحث زن و خانواده ترویج کنند.

كد خبر : ۷۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰


کاندیدای مجلس خبرگان رهبری در لرستان گفت: نمازی بی‌ولایت پدید آورنده داعش است که در آن مفتی برای آمریکا و اسرائیل نوکری می‌کنند.

كد خبر : ۷۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶


رییس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس بیان کرد:باید به انتخابات به عنوان یک نقطه اوج نگریسته شود و آن را مظهر خداباوری، خودباوری و مردم باوری بدانند، با بصیرت توام با وفاداری به انقلاب در این امر خطیر مشارکت کنند،

كد خبر : ۷۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۸


یک روز مسئول خانم‌ها آمد و گفت اجرتان با حضرت زهرا(س). امروز به چند نفر نیاز داریم که بروند میدان مین. سریع چند دختر هجده نوزده ساله داوطلب شدند.

كد خبر : ۷۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۳


سوالی که مدافعان حقوق زنان در ایران باید پاسخگو باشند این است که معیارهای مشارکت اجتماعی در معاهده «توسعه هزاره» با چه مقیاسی برآورد شده است؟ هماهنگ با تمدن ایران اسلامی یا تمدن غرب؟

كد خبر : ۷۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


نماینده ولی فقیه در استان گفت: شهدا کسانی هستند که در یک معامله پرسود با خدای متعال معامله کردند،که در  میدان مسابقه و رزم پیروز می‌شوند وبندگان برگزیده خدا باشند و خدا این ها را گلچین و انتخاب کرده باشد.

كد خبر : ۷۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


به فرمان امام خمینی (ره) و با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در آذر ماه سال 58 ، 22 اسفند ماه روز شهید نام گذاری شد.

كد خبر : ۷۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


مراسم تشییع سه شهید گمنام دوران دفاع مقدس صبح امروز  در خرم آباد  برگزار شد.

كد خبر : ۷۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۳


وقتی نزدیک‌های منزل‌شان رسیدیم، مادرش جارویی را که در دست داشت، بالا آورد و با صدای بلند و به زبان محلی گفت «پسر! خوش آمدی، پسرم! خوش آمدی.»

كد خبر : ۷۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۲


حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران به عنوان شخصیتی پر نفوذ در منطقه شناخته شده است.

كد خبر : ۷۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۷


حال دلم خوب است و آسمان دل‌های مردمان شهرمان نیز آبیست تا همه و مردمانی که بار مسوولیت شهرمان به دوش آنها هست، در هوای غرور داشتن عباس‌ها در شهر، تنفس کنند و اراده‌ای کنند به بلندای عزت آنها، تا آسمان شهرمان نیز رنگ از دل بگیرد و آبی شود

كد خبر : ۷۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۸


شب گذشته جمعی از خانواده شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون با مقام معظم رهبری در حرم رضوی دیدار کردند؛ در پایان این جلسه رهبر معظم انقلاب به خانواده شهدای مدافع حرم قرآنی را به یادگار هدیه دادند.

كد خبر : ۷۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۹


شهیدان صفر و قربان جعفرزاده از شهدای شهرستان شهیدپرور نور، طی وصیتنامه و نامه‌های خود به مادر و همسرشان از فریب مردم توسط دشمنان نظام ابراز نگرانی کرده و سفارش‌هایی را به بانوان داشتند.

كد خبر : ۷۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۲


امام جمعه بروجرد گفت:  امروز مدافعان حرم سینه خود را سپر کرده اند تا از اسلام و قرآن دفاع کنند که بسیاری از مدافعان حرم در این راه به شهادت می رسند.

كد خبر : ۷۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۶


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: شهید "ماشااله شمسه" اولین شهید مدافع حرم استان لرستان در بروجرد تشییع می شود.

كد خبر : ۷۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۶


پیکر نخستین شهید لرستانی مدافع حرم دقایقی پیش با استقبال رسمی مردم و مسئولان وارد شهرستان بروجرد شد.

كد خبر : ۷۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷


سال‌هاست هنر ما آلوده‌ی جهت‌گیری‌های سیاسی شده است و این بیماری مزمن در دوران ابتلای هنرمندان به بیماریهای لاعلاج هم به پیشروی خود ادامه می‌دهد.

كد خبر : ۷۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷


عصر دیروز مراسمی جهت تجلیل از بانوان کارمند شهرداری خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۷۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹


این روزها افزایش قیمت عوارض وسائط نقلیه در آزاد راه خرم زال باعث نارضایتی رانندگان به خصوص وسائط نقلیه سنگین شده و بیشتر تردد خود را از شمال به جنوب کشور را از جاده قدیمی خرم آباد به پلدختر انجام می دهند.

كد خبر : ۷۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳


شهید منوچهر رضایی؛  یکی از شهدای استان لرستان  که با از جان گذشتن خود با رشادت های  خوددر  جبهه های حق علیه باطل برگ زرینی را در 8 دفاع مقدس  برجای گذاشت.

 

كد خبر : ۷۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴


مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری گفت:  رهبر انقلاب اسلامی از شعر و ادبیات رضایت دارند که از هیچ هنری ندارند.

كد خبر : ۷۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵


مینی بوس حامل معلمان ودانش آموزان برتر شهرستان ازنا در راه بازگشت از خرم آباد دچار واژگونی می شود و متاسافانه خانم یاری مدیر هنرستان عصمت شهرستان ازنا در دم فوت و خانم مرادی از معلمین مدرسه علوی ازنا نیز به کما می رود.

كد خبر : ۷۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: دشمن به ادعای خود گزینه نظامی را برای همیشه  خودشان حفظ کردند و یقینا اگر این اتحاد و همبستگی که بین نیروهای مسلح  حاکم است نبود  دشمن یک لحظه از حمله نظامی درنگ نخواهد کرد.

كد خبر : ۷۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹


کاندایدای مجلس شورای اسلامی خرم آباد و دوره چگنی گفت: برای زنان سرپرست خانوار باید قوانینی را تدوین و تصویب بکنیم که مجلس را متقاعد بکند که زنان بی سرپرست را تحت پوشش و حمایت دولت قرار بگیرد.

كد خبر : ۷۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶


مدیر کل حفظ آثار استان گفت: ما باید قدر دان مادران شهدا باشیم هر چند این قدر دانی نمی تواند ایثارگری ها آنها را جبران بکند و این تنها خدا است که قدر ایثارگری های مادران شهدا را می داند.

كد خبر : ۷۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸


سردار اسماعیل موسوی یکی از رزمندگان لرستانی بود که در جبهه حق علیه باطل جانفشانی های بسیار کرد و به درجه جانبازی نائل آمد. او پس از سال ها رنج و سختی ناشی از ترکش های جنگ در سال 85 دعوت حق را لبیگ گفت و به هم قطاران شهیدش پیوست.

كد خبر : ۷۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲


وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران گفت: شهدای ما مرزهای جغرافیایی را درنوردیدند که دشمن جرات و جسارت نکند که به مرزهای ما وارد شوند، ما باید دشمن را به چالش بکشیم و در مسائل فکری و فرهنگی نیز ما باید دشمن را مورد هجمه قرار دهیم.

كد خبر : ۷۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶


برجام و دوران پسابرجام عناوین مهم سیاسی و اقتصادی ایران که دولت تدبیر و روحانی با حساسیت خاصی آن را دنبال می کند و در هر سخنرانی آن را بعنوان موفقیت ملت ایران عنوان می کند .

كد خبر : ۷۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸


رئیس اداره  شاهد و ایثارگر آموزش و پروش لرستان،  از آغاز  ثبت نام اینترتی مدارس شاهد از خبر داد.

كد خبر : ۷۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹


پرواز بر بال تهجد، داستان زندگی سربازی در مسیر معرفت وایمان است، پدری مهریان، همسر وظیفه شناس، فرزندی دُردانه که برای دفاع از حریم اهل بیت، پرستویی مهاجر شد و قربانگاه نبل و الزهراء سوریه به وصال حق دست یافت.

كد خبر : ۷۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱


سردار قاسم مدهنی فرمانده محور عملیاتی تیپ 57 حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان بود که در تاریخ 27/3/67 در ارتفاعات قمیش به شهادت می رسد این شهید والا مقام  به عنوان شهید شاخص سال 94 سازمان بسیج عشایری کشور شناخته شد .

كد خبر : ۷۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲


آنچه امروزه در بیشتر عروسی‌های ما ایرانی‌ها مشاهده می‌شود در کنار هزینه‌های سرسام آور این سنت حسنه، موارد آلوده به گناه و مزاحمت‌های آن‌هاست که ناراحت کننده‌تر است. این در صورتی است که ازدواج امر مقدسی است که بر اساس آن، زن و مرد به آرامش می‌رسند.

كد خبر : ۷۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اقدام و عمل مسئله‌ای مهم است و عشایر ما فقط در جبهه و جنگ سلحشور نبودند و امروز نیز کشور مرهون اقدام و عمل عشایر است.

كد خبر : ۷۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان گفت: شهدای مدافع ‌‌حرم ادامه دهنده راه شهدای عشایر و شهدای دفاع مقدس هستند و با سلطه و استکبار مبارزه می‌کنند و این می‌تواند زمینه‌ساز حکومت مهدوی باشد.

كد خبر : ۷۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰


رئیس سازمان بسیج جامعه عشایری در گفت: تقدیم 7 هزار زن شهیده در دوران مبارزه و بعد از انقلاب و همچنین دوره دفاع مقدس گواه صادقی بر حضور زنان قهرمان ما در عرصه های مختلف است.

كد خبر : ۷۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۱


دبیر تشخیص مصلحت نظام گفت: حجاب از ارزشهای انقلاب اسلامی است  و وظیفه ما این است که باید کار زینبی بکنیم چرا که عاشورا در جهان اسلام ادامه دارد.

كد خبر : ۷۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳


کسانیکه برای پیشرفت و موفقیت به دنبال کلید می گردند، بدانند کلید آن مقاومت و ایستادگی است نه چیز دیگر

كد خبر : ۷۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵


گمانه‌زنی‌ها در مورد زنده بودن حاج احمد متوسلیان و همراهانش در حالی این روزها قوت گرفته است که مادر این سردار رشید 10 روزی است در بیمارستان آریا بستری است. مادری که به گفته همرزمان حاج احمد از زنده بودن فرزندش قطع امید کرده است.

كد خبر : ۷۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۹


من همیشه نیمه پُر لیوان را می بینم از اینکه فرزندانی سالم دارم، مشکلاتم طوری است که به مقداری پول حل می شود، خدا را سپاس گذارم، معتقدم که خدا دستم را گرفته و به او توکل دارم او مرا تنها نمی گذارد و آبرویم را حفظ کرده است من حتی برای خواهرم هم درد و دل نمی کنم چون کسی شرایط ما را درک نمی کند.

كد خبر : ۷۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱


مینواصلانی گفت: زن در وراي نگاه ابزاري که غرب توانسته بود، بدون معارض در بيش از يک قرن با یکه تازي آن را به کرسي بنشاند و هويتش را در حد يک ابزار، يک موجود بي خاصيت و صرفا در خدمت سودجويان و منافع مادي شهوت پرستان ، پايين بياورد با نگاه توحيدي امام خميني(ره) توانست هويت خود را بازيافته و آن را پرورش دهد.

كد خبر : ۷۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲


فرمانده سپاه لرستان گفت: وقتی خبر موافقت شهید  را برای دفاع از حرم به او دادند شیرنی در بین دوستان پخش کرد.

كد خبر : ۷۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۶


یکی دیگر از سرداران رشید اسلام به نام "رضا رستمی مقدم (مدهنی)" از دیار لرستان به خیل شهیدان مدافع حرم پیوست.

كد خبر : ۷۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۶


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با هشدار نسبت به ایستایی و عقبگرد کشور در شاخص‌های بهداشت و آموزش گفت: در حوزه اقتصاد و سیاست دچار عدم تعادل جنسیتی هستیم.

كد خبر : ۷۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷


فرمانده سپاه ولی عصر خوزستان گفت: فرمانده دلیر خرم آباد ی در دوران دفاع مقدس در مقابل متجاوزین جانانه ایستاد و امروز هم در مقابل تکفیری های  مردانه جنگید و جان عزیز خودش   را در این راه فدا کرد.

كد خبر : ۸۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹


خواهر اولین شهید مدافع حرم خرم آبادی گفت: تنها آروزی برادرم رضا در زندگی شهادت بود لذا زمانی که خبر شهادت رضا را به ما دادند ما خوشحال شدیم چرا که به آرزویش رسید.

كد خبر : ۸۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۰


همرزم اولین شهید مدافع حرم خرم آبادگفت: شهدای ما و در مقابل کفر می ایستند و خواهند ایستاد و این ایستادگی در نقطه ای که امام حسین (ع) در مقابل کفر ایستاد و فرمودند: آیا کسی هست که از حریم پیغمبر(ع) دفاع کند.

كد خبر : ۸۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۲


استاندار لرستان گفت:  طرح‌های اقتصاد مقاومتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در نیمه دوم مردادماه امسال در پارک گفتگوی تهران اجرا می‌شود و این طرح های اقتصاد مقاومتی راه حلی برای اتقصاد کشور است .

كد خبر : ۸۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۴


«هدف اصلی از راه‌اندازی گروه‌های تروریستی تکفیری و اقدامات آنها در عراق و سوریه حمله به ایران بود اما قدرت نظام جمهوری اسلامی موجب شد آنها در همان عراق و سوریه زمین‌گیر شوند».

كد خبر : ۸۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶


مسعود رجوی به درک واصل شد، "مسعود رجوی در پاریس به خاک سپرده شد" این جملاتی بود که در یک ساعت اخیر توجه رسانه ها و فضای مجازی را به خود جلب کرد. شاهزاده سعودی و رئیس سابق دستگاه اطلاعات عربستان ساعتی پیش در سخنرانی خود در اجتماع سالانه حامیان گروهک منافقین در "پاریس"، چندین بار از لفظ «فقید» و «درگذشته» برای اشاره به رجوی استفاده کرد. پیش از این نیز شایعاتی مبنی بر فرار سرکرده منافقین از عراق به عربستان، پس از حمله آمریکا به این کشور، منتشر شده بود

كد خبر : ۸۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


عملیات مرصاد پنجم مردادماه 1367  رمز «یا صاحب الزمان (عجل‌الله تعالی وجه الشریف) ادرکنی» برای مقابله با حرکت منافقین و بازپس‌گیری اشغال شده انجام گرفت  این عملیات که با فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب‌اسلامی و با پشتیبانی هوا نیروز ارتش اجرا شد.

كد خبر : ۸۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۴


هم‌زمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع)، پیکر مطهر دوشهیدگمنام در لرستان تشییع و خاک‌سپاری شد.

كد خبر : ۸۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۹


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: خانواده ی شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم ستارگان درخشان جامعه هستند ومردم باید قدر دان این خانواده ها باشند.

كد خبر : ۸۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۱


«بابا رجب» در زندگی‌اش ۲ آرزو داشت، یکی اینکه به دیدار با مقام معظم رهبری نائل شود که محقق شد، اما آرزوی دیگرش فراهم‌کردن سرپناهی برای خانواده‌اش بود که... نشد.

كد خبر : ۸۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۵


خواهر شهید محمود صارمی و اولین خانم خبرنگار بروجرد گفت: نقشه راه  در عرصه خبرنگاری خون برادر شهیدم بود و 18 سال است راه برادرم را با با توکل به خدا  ادامه داده ام تا بتوانم در این عرصه اطلاع رسانی نقش خود را ایفا کنم.

كد خبر : ۸۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۶


آتش به روستای کَلسرخ، هجوم می آورد و نیروهای مردمی برای مهار آتش به منطقه می روند؛ اما «رشید نامداری گراوند» در شعله های آتش، جان خود را از دست می دهد و حالا قهرمان محیط زیست نام گرفته است.

كد خبر : ۸۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۰


دوست و داماد خانواده شهید مدافع حرم حسینعلی پورابراهیمی گفت: وقتی که به ازدواج شهید ابراهمی پور می پردازم، سریال شوق پرواز در ذهنم تداعی می شد! حالا نمی خواهم بگویم؛ زندگی عاشقانه حسین و همسرش کپی زندگی شهید بابایی و همسرش است ولی واقعا در مدت زمانی که با هم بودند، عاشقانه زندگی کردند.

كد خبر : ۸۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۰


نعمت الله سعیدی فرمانده گروهان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) دردوران دفاع مقدس بود که قبل از شهادتش نام فرزندش را خود انتخاب کرد.

كد خبر : ۸۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


امام جمعه خرم‌آباد تنها راه پیشرفت اقتصاد کشور را اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست و گفت:برخی ها نسبت به پیشبرد اقتصاد نگاه غیر انقلابی دارند.

كد خبر : ۸۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۲


روزهایی که عباس در سوریه از اسلام دفاع میکرد، مادر مشغول تدارک مراسم جشن عقد او بود. همه ی خریدها را انجام داده و حتی نقل را برای پاشیدن بر سر عروس و داماد مهیا کرده بود . نقلی که نثار پیکر عباس شد.

كد خبر : ۸۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


 26 مرداد ماه سال 1369 میهن اسلامی شاهد حضورعزیزانی بود که پس از سالها اسارت در زندانهای مخوف رژیم بعثی صدام،که  سرود آزادی را نواختند  به وطن  بازگشتند.

كد خبر : ۸۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶


زمانی که احمد شاه مسعود مشغول مبارزه بود ابوحامد هم کنارش می‌جنگید و حتی در یک عملیات فرمانده شد. شاه مسعود وقتی از منطقه تحت فرماندهی او که موفق شده بود دیدن کرد پرسید فرمانده این منطقه چه کسی است؟

كد خبر : ۸۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰


رئیس شورای روستای بهرامی از توابع شهرستان خرم آباد گفت: از اساسی ترین مشکلاتی که روستای بهرامی توان نام برد  آب و آسفالت های معابر این روستا است.

كد خبر : ۸۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۱


امام جمعه موقت خرم‌آباد رسیدگی به موضوع حقوق‌های نجومی را از مطالبات مقام معظم رهبری و مردم عنوان کرد و گفت:قوای 3 گانه باید در این زمینه هماهنگی داشته باشند.

كد خبر : ۸۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۲


حضور بانوان لرستانی در مراسم قرائت دعای پرفیض عرفه همزمان با سراسر کشور در خرم آبادستودنی بود.

كد خبر : ۸۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۲


روایت نقل شده از رهبر معظم انقلاب با موضوع "مواجهه رهبر انقلاب با دختری که سگ در بغل داشت" تکذیب شد.

كد خبر : ۸۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۲


رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس گفت: اگر جامعه امروز زنان را با آن الگوی بینش، رفتار و سبک زندگی، زنان در دوران دفاع مقدس آشنا کنیم موفقیت‌های خوبی را به دست می‌آوریم.

كد خبر : ۸۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۷


آمارها حاکی از آن است که نرخ رشد جمعیت در استان لرستان رو به کاهش و هشدار پیری جمعیت را نشان می‌دهند.

كد خبر : ۸۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۷


رئیس سازمان نشر و آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس، گفت: زن مسلمان ایرانی در دوران دفاع مقدس مفهوم الهی و حقیقی خود را به نمایش گذاشت امروز برای حفظ این سیر رو به تعالی، باید کلیه اقشار جامعه با تمام توان تلاش و مجاهدت نمایند.

كد خبر : ۸۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۸


مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه خرم آباد گفت:همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۸۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۰


رژه اقتدار غیرت مردان لرستان امروز در میدان کریم خان زند خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۱


نماینده ولی فقیه در استان گفت : هشت سال دفاع مقدس گنجینه ارزشمند و بی بدیلی است که باید به نسل های که  آینده این مرز وبوم را می سازند  منتقل کرد.

كد خبر : ۸۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۱


"سردار رضا رستمی مقدم" از پاسداران تیپ ابوالفضل العباس"ع" لرستان و فرمانده گردان فاطمیون در سوریه مشخص شد.

كد خبر : ۸۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۱


بانوی جهادگر دوران دفاع مقدس گفت: واقعا در زمان جنگ، پشت جبهه با خط مقدم تفاوتی نداشت همه چه زن و چه مرد از دل و جان برای میهن اسلامی شان مایه می‌گذاشتند. بیشتر مجروحینی که به عقب آورده می‌شد توسط خانم‌های بسیجی و امدادگر درمان و پرستاری می‌شدند و زنان دیگری هم در امور فرهنگی و خیاطی و آشپزی به رزمندگان اسلام کمک می‌کردند که نقش اصلی و بسیار پررنگی را زنان در دوران جنگ ایفاء کردند.

كد خبر : ۸۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۱


نماینده ولی فقیه در استان لرستان ضمن انتقاد از عدم حضور مسولان در نماز جمعه بیان کرد :تا مطلبی در نماز جمعه گفته می‌شود امام جمعه را تحت فشار می‌گذارند در حالی که نماز جمعه محل روشنگری است

كد خبر : ۸۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۲


آخته بانوی شاعر و نویسنده کتاب های هشت سال دفاع مقدس ، که سالهاست به گردآوری خاطرات تلخ و شیرین رزمندگان اسلام پرداخته و در این راستا کتابهای متنوع از این بانوی نویسنده چاپ و رونمایی شده است .

كد خبر : ۸۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۳


به مناسبت هفته دفاع مقدس  همایش «زنان، حماسه، ایثار» با حضور جمعی از مسئولان استان و همچنین  بانوان شاغل برگزار شد.

كد خبر : ۸۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵


پرستاردوران دفاع مقدس گفت: وظیفه زنان در جنگ نرم این است که  جوانان را از لحاظ  اعتقادی آگاه  کنند و مراقب باشند که دشمن از لحاظ اعتقادی بر ما غالب نشود و چرا که دشمن این بار اعتقادت ما را هدف گرفتند.

كد خبر : ۸۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵


مدیر کل امور بانوان استانداری لرستان گفت: هدف از برگزاری   همایش «زنان، حماسه، ایثار» را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و  معرفی زنان در عرصه دفاع مقدس  است.

كد خبر : ۸۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵


چه سخت است برای ما خانواده شهدا دیدن مسئولین فرهنگی و تربیتی کشور در جبهه دشمنان! قصد افترا و توهین و تهمت نداریم اما حذف درسی که شهامت و ایثار یک نوجوان را برای جوانان نه تنها روایت بلکه تبیین می کرد، در حقیقت کمکی به دشمن در حذف فرهنگ ایثار و شهادت است!

كد خبر : ۸۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۶


با اعزام تیم های درمانی و بهداشتی بسیج جامعه پزشکی و ویزیت بیماران، کمی از دردهای اهالی این روستاها التیام یافت و اهالی این روستاها می گفتند چشم امیدمان اول به خدا و بعد به بچه های بسیج است که مرتبا به روستا سر زده و بیماران را ویزیت می کنند.

كد خبر : ۸۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۶


سرپرست ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:هفته دفاع مقدس یادآور دلاورمردی های،مردانی که توانستند جلوی دنیا بایستند.

كد خبر : ۸۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷


شیر زن لرستانی که به تأسی از یگانه بانوی ایثار تاریخ حضرت زینب کبری(س) به پرستاری از همسرش می‌پردازد خادمی یادگار دوران دفاع مقدس را بزرگ‌ترین افتخار زندگی‌اش می‌داند.

كد خبر : ۸۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷


مسابقات جودوی بانوان منطقه غرب کشور برای اولین بار به میزبانی لرستان در خانه جودو مجموعه تختی خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۹


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ایران در برجام به تعهدات خود عمل کرد ولی آمریکا به تعهدات خود  در این زمینه عمل نکرد.

كد خبر : ۸۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۹


معاون فرهنگی اجتماعی زنان در شورای عالی انقلاب، با تأکید بر نقش مؤثر مادران در جبهه نرم و سخت گفت: زنان باید هویت خود را در جامعه پیدا کنند و تنها از طریق شناخت و اجرایی کردن هویت فاطمی می‌توانند به هویت خود برسند.

كد خبر : ۸۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰


"تئاتر تمام دختران سرزمین من لیلی نام دارند" با پوسته دفاع مقدس و محتوای تلخ توهین به شهدا در خرم آباد دل هر رزمنده،ایثارگر،جانباز و خانواده شهید را جریحه دار کرد.

كد خبر : ۸۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰


عضو سابق هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان لرستان گفت:نمایش «لیلی نام تمام دختران ایران زمین است» از نظر حرفه ای یک نمایش اروتیک است.

 

كد خبر : ۸۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰


کارشناس بازبینی نمایش«لیلی نام تمام دختران ایران زمین است» با بیان اینکه ایرادات متعدد در محتوای این نمایشنامه به کارگردان گوشزد شده بود تصریح کرد:بسیاری از صحنه ها و دیالوگ های اهانت کننده به دفاع مقدس در روز اجرای عمومی به نمایش اضافه شده بود.

كد خبر : ۸۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۲


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه هویت زنان اسلامی تجلی یافته از مکتب حضرت زهرا(س) است گفت: زنان ایرانی و تمام زنان دنیا از مکتب حضرت زهرا(س) درس بگیرند تا به کمال و سعادت برسند.

كد خبر : ۸۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۴


دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر لرستان با بیان اینکه گویا دستگاه فرهنگی استان مأمور ترویج منکر و تجاوز به ارزشهای انقلاب است و ضمن تأکید بر لزوم برخورد قانونی با مسببان این بی حرمتی ها از مدیرکل ارشاد استان خواست از مردم و خانواده شهدا عذر خواهی کند.

كد خبر : ۸۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۶


با گذشت 10 روز از توهین نمایش تئاتر " لیلی نام تمام دختران سرزمین من است"به شهدا، هنوز واکنشی از سوی استاندار لرستان مشاهده نشده و این سکوت ذهن ها را به سمت این سوال می کشاند که پشت پرده این هتک و حرمت گسترده چه چیزی می تواند باشد؟

كد خبر : ۸۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸


مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان گفت: اجرای تئاتری با محتوای غیر اخلاقی در لرستان اهانت به شهدا و رزمندگان بوده که مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان باید هر چه سریع‌تر از مردم عذرخواهی کند.

كد خبر : ۸۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹


بازیگر سینما و تلویزیون گفت: با تمام سختی های راهی که انتخاب کردم از پا نخواهم نشست تا شاید بتوانم در برابر برخی از دختران شیعه که تحت عنوان هنرمند و بازیگر به خارج از کشور می روند و عریان می شوند الگویی برای مردم شوم.

كد خبر : ۸۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۴


یک بانوی قهرمان رزمی کار که طرح « ورزش رزمی در سایه عفاف و حجاب» را به احترام ماه محرم و حضرت زینب سلام الله در دستور کار شاگردان خود قرار داده است، گفت:به حرمت ماه محرم و احترام به بانوی داغدیده کربلا حضرت زینب (س) تصمیم گرفتم که در این مدت من و دیگر شاگردان کیک بوکسینگ کار چادر به سر کنیم و حتی این درخواست را از شاگردانم داشتم که به احترام این ماه آرایش نکنند و بیشتر رعایت شئونات اسلامی را داشته باشند.

كد خبر : ۸۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶


در پایان مراسم یادواره شهدای دهه کرامت فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد با مادر شهید امانی دیدار کرد.

كد خبر : ۸۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۷


به نتیجه رسیدیم که حجاب تنها یک روسری یا چادر نیست که بر روی سر یک زن قرار می‌گیرد، چون غرب برای محوکردن آن با تمام قوا به میدان آمده است. در ایران و بین مسئولین فرهنگی چنین دیدگاهی نسبت به حجاب نیست و نهایتا آن را یک حکم فردی به حساب می‌آورند.

كد خبر : ۸۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰


در پی عدم برخورد قاطع با توهین کنندگان به مقام والای شهدا صدای اعتراض بانوان لرستان بلند شد.

كد خبر : ۸۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۲


تئاتر توهین آمیز "لیلی نام تمام دختران ایران زمین است" نقش بی تدبیری مدیرکل ارشاد لرستان در تایید این تئاتر و دفاع از آن دوستداران و دلسوختگان نظام را آزرده خاطر کرد.

كد خبر : ۸۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۳


سازمان بسيج دانش آموزي استان لرستان در  روز برگزاری طرح نهضت ما زنده ایم، بیانیه اي را صادر كرد.

كد خبر : ۸۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴


انتقادها، کنش ها؛ واکنش ها، مجادله و تحلیل های مختلف در رابطه با نمایش "لیلی نام تمام دختران ایران زمین است" همچنان فضای نسبتا ملتهبی در جو فرهنگی و حتی سیاسی استان ایجاد کرده تا جایی که 8 تن از نماینده های 9گانه لرستان در مجلس خواستار عزل "حجت الاسلام حنان" مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان شده اند.

كد خبر : ۸۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۵


رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان گفت: رسانه‌ها تلاش کنند که الگوی زن ایرانی اسلامی در دوران دفاع مقدس را به دنیا معرفی کنند.

كد خبر : ۸۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۵


همزمان با نزدیک شدن به فصل زمستان و سرد شدن هوا، جمعی از مادران و خواهران شهدای باقرشهری با حضور در مصلی بزرگ باقرشهر برای مدافعان حرم حضرت زینب(س) شال و کلاه گرم بافتند.

كد خبر : ۸۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۶


کارگران تئاتر«لیلی نام تمام دختران ایران زمین است» گفت: این تئاتر با مجوزه اداره فرهنگ و ارشاد لرستان در استان روی صحنه رفت و اعتراف می‌کنم که در آن به شهدا توهین شد اما دلیل اصرا مدیر ارشاد استان در دفاع از آن را نمی‌دانم.

كد خبر : ۸۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۶


با رسیدن فصل سرما پویش مردمی «بافت لباس گرم برای مدافعان حرم» هم شروع به کار کرده است. این گزارش روایتی از حال و هوای مسجد ولیعصر (عج) در منطقه ۱۱ تهران است.

كد خبر : ۸۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۷


نماینده ولی فقیه در لرستان با انتقاد شدید از اجرای نمایش موهن به دفاع مقدس در استان گفت: در این تئاتر هنجار شکنی و بدترین اهانت ها به شهدا و ارزش های اسلامی صورت گرفته است و از مسئولان می خواهیم که مسببین توهین به شهدا مجازات شوند

كد خبر : ۸۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۷


مسئول بسیج جامعه زنان استان گفت: مراسم خطبه خوانی حضرت زینب ( س)  با حضور بانوان در بقاع ها و حسینیه های  استان برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۸۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱


« لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به پروتکل اختیاری کنوانسیون حقوق کودک در مورد به کارگیری کودکان در منازعه مسلحانه» نقشه خطرناکی است که مستقیماً بسیج دانش آموزی را نشانه گرفته است.

كد خبر : ۸۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۳


مدیر کل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس لرستان گفت :در صورت همکاری و هماهنگی ادارات و همچنین تخصیص اعتبار پیش بینی  می شود باغ موزه دفاع مقدس استان  در سال آینده به بهرداری برسد .

كد خبر : ۸۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: آمریکا و اروپا باید بدانند ملت ایران به آمریکا و اتحادیه اروپا اجازه تأسیس لانه جاسوسی و مرکز اختلاف‌افکنی در داخل کشور را نخواهند داد.

كد خبر : ۸۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۸


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امروز حرکت اقتصادی به پشتوانه بسیج است و اقتصاد کشور را  باید به بسیج واگذارکرد لذا  امید تحقق اقتصادی مقاومتی در کشور به بسیج است .

كد خبر : ۸۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۱


سخن گفتن از بسیج جامعه زنان کشور با بیش از 9 میلیون عضو در سراسر کشور متشکل از بانوانی فرهیخته، فرهنگی، توانمند در عرصه اقتصاد مقاومتی، ورزش، هنر و... نقل فعالیت‌هایی است که مسیر را برای پیشبرد اهداف نظام به ویژه در زمینه خانه و خانواده هموار می‌کند.

كد خبر : ۸۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۲


همزمان با پنجمین روز از هفته بسیج مراسم عطر افشانی و غبار روبی قبور مطهر شهدای لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۸۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۴


به مناسبت هفته بسیج همزمان با سراسر کشور همایش بزرگ میقات صالحین در میعادگاه نماز جمعه شهرستان خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵


استاد حوزه علمیه قم گفت: آمار رشد طلاق کشور به6/4 دهم درصد و رشد ازدواج به 5/6 دهم  درصد رسیده است و این نشان دهنده این است که طلاق از ازدواج سبقت گرفته است.

كد خبر : ۸۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۳


  360 نفر از دانش آموزان دختر لرستانی در  مقطع دبیرستان مدارس شهرستان خرم آباد به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

كد خبر : ۸۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۴


استاندار لرستان با بیان اینکه در فیلم «لیلی نام تمام دختران ایران زمین است» بسیار افراط شده است، گفت: مدیرکل ارشاد استان لرستان در این رابطه باید عذرخواهی کند.

كد خبر : ۸۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۶


مسئول بسیج دانش آموزی استان لرستان گفت: در طی دو نوبت 760 نفز از دانش آموز دختر به مناطق عملیات جنوب اعزام شدند.

كد خبر : ۸۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۷


معاون فرهنگی  بنیاد شهید و امور ایثارگران ازنا گفت: علی فریدونی جانباز شهید لرستانی  دربیست و هفتم مهر ماه سال 1359 به درجه جانبازی نائل  و سرانجام پس از 36 سال تحمل  درد و رنج حاصل از مجروحیت امروز به همسنگران شهید پیوست.

كد خبر : ۸۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۴


همسر شهید مدافع حرم محمد شالیکار گفت: ۴۵ روز پیش یک مشکلی برایم پیش آمد و بعد از ظهر داخل اتاق حاج محمد خوابم برد که خواب دیدم ایشان به منزل ما آمد و یک زیارت عاشورا در دست دارد و گفت این زیارت عاشورا را چهل روز بخوان حاجتت برآورده می‌شود.

كد خبر : ۸۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۳


یکی دیگراز فرماندهان لرستان  که در دوران دفاع مقدس به درجه جانبازی نائل آمد  پس از سالها تحمل  و رنج ناشی از درد  به جمع یاران شهیدش پیوست.

كد خبر : ۸۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵


مسئول بسیج جامعه زنان استان گفت: خلق حماسه  9 دی تمامی توطئه های دشمنان قسم خورده  و معادلاتی که ساعت های برای براندازی نظام  طراحی کرده بودند بر هم زد.

كد خبر : ۸۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


نهم دی 88، بزرگ‌ترین تجمع حمایتی ازنظام جمهوری اسللامی ایران بود که ملت در این روز عشق و ارادت خود را به ولایت  فقیه و تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.

كد خبر : ۸۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان حمایت مدیرکل ارشاد لرستان از تئاتر موهن را مصداق «نفوذ» دانست و گفت: این هنجار شکنی‌ و توهین به شهدا دوباره زمینه ساز فتنه بعدی می‌شود.

كد خبر : ۸۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹


امام موقت جمعه خرم آباد گفت: ۹ دی معجزه گری ایمان مردم به منصه ظهور گذاشت  و قوی ترین و آخرین ضربه محکمی را به دشمنان نظام اسلام وارد کرد.

كد خبر : ۸۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۰


رئیس بسیج جامعه زنان با بیان اینکه حق شهروندی نباید تنها شعار، بند و قانون باشد،گفت: حقوق شهروندی در حوزه زنان مصداق‌های زیادی دارد که محقق نشده است از جمله آنها افزایش مرخصی زایمان است.

كد خبر : ۸۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱


همایش روز بسیج رسانه با حضور  جانشین فرماندهی سپاه استان و همچنین مدیر کل صدا و سیما لرستان در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸


فرمانده سپاه استان کرمان در لرستان گفت: امروز ما به برکت خون شهدا در بحث دفاع به خود کفایی رسیدیم دشمن شناس باشیم و از دشمن  نباید غافل باشیم.

كد خبر : ۸۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹


 حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۸۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰


مصطفی پس از چندی به سازمان انرژی اتمی رفت تا خدمت به کشور و نظام را ادامه دهد، همیشه دعا می کرد که با شهادت از دنیا برود، حتی با همسرش و حین خواستگاری شرط کرد که اگر خواست برای مبارزه با اسرائیل برود، او مانع نشود، او در حقیقت همیشه به نابودی اسرائیل فکر می کرد.

كد خبر : ۸۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۱


مدیر کل امور بانوان  استانداری لرستان درمراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی مردی سیاستمدار و با درایت بود؛ و در تمام مشکلات یار دیرین رهبری بود .

كد خبر : ۸۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲


مام‌جمعه موقت خرم‌آباد بابیان اینکه قوه قضائیه باید در مبارزه با عاملان مفاسد اقتصادی جدی و صریح عمل کند عنوان کرد: مفاسد اقتصادی به اقتصاد کشور ضربه می‌زند و ضرر آن به مردم می‌رسد.

كد خبر : ۹۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۸


دومین یادواره شهدای ورزشکار استان با حضورجعی از مسئولیت استان و خانوده شهدای ورزشکار استان در خرم آباد بر گزار شد.

كد خبر : ۹۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۰


عکاس فرانسوی روزهای انقلاب گفت: امام می‌خواستند به من بفهمانند که می‌دانم مدتی است که روی بحث انقلاب کار می‌کنید؛ چون مشاوران به ایشان گفته بودند؛ ایشان با من شوخی می‌کردند البته شوخی کلامی نبود، گاهی لبخند و چشمک می‌زدند.

كد خبر : ۹۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲


همایش تجلیل از زنان پیشکسوتان دفاع مقدس در لرستان به همت هئیت رزمندگان  اسلام سپاه استان در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴


مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه استان گفت:در زمان انقلاب اسلامی زنان قدر شناس امام بودند چرا که امام همانند  پیامبر به زن شخصیت هویت و عزت بخشید.

كد خبر : ۹۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸


یک بانوی مبارز انقلابی گفت: نسل بعد از انقلاب گوش به فرمان ولایت فقیه باشند تا هیچ وقت شکست نخورند و همینطور ادامه دهنده راه شهیدان  گلگون کفن باشند تا ارزش های انقلاب اسلامی مان حفظ گردد.

كد خبر : ۹۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲


مدیر کل امور بانوان استانداری لرستان ازچهارمین جشنواره بین المللی اسوه های صبر و مقاومت سال جاری همزمان با سراسرکشور خبر داد.

كد خبر : ۹۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴


 همسر شهید زنده لرستانی گفت: بانوان لرستان ایثارگر دیگری هستند که از این بانوان در جشنواره بین المللی اسوه‌های صبر و مقاومت در زمینه‌های دیگر  بایدتجلیل کرد.

كد خبر : ۹۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴


مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: ما مادران شهدای داریم که با شجاعت می گویند که من فرزندم را با وزن 80 کیلو راهی جبهه کردم از این فرزند 5 کیلو استخوان تحویل گرفتم حالا دشمن ما را از تهدید تحریم می ترسانند هرگز.

كد خبر : ۹۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷


شانزدهم اسفند ماه روز بسیج جامعه زنان و ابلاغ پیام تاریخی مقام معظم رهبری در این روز به هفت هزار شهیده زن کشور است .

كد خبر : ۹۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۶


بیداری یک جامعه اسلامی از بیداری فرزندان آن جامعه و از تمام عناصر تشکیل‌دهنده آن آغاز می‌شود و اگر به ساختار جامعه خویش نگاهی بیندازیم حتماً درخواهیم یافت که همانا خانواده عنصر تشکیل‌دهنده واقعی همه جوامع است و نیز می‌دانیم که زن دریچه اطمینان خانواده است.

كد خبر : ۹۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۰


سلام بر پلاک پيکرهاي قطعه قطعه شده ؛ سلام بر لبهاي سيراب از عطش عشق ؛ سلام بر چفيه , بيرق هميشه جاودان جبهه هاي خميني .

كد خبر : ۹۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۱


معاون پژوهشی موسسه سیره شهدای کشور گفت: زنان به عنوان مجاهد انقلابی در راهپیمایی ها حضور پیدا کردند و کسانی بودند که به عنوان همسر، خواهر و مادرآرامش می دادند و خواستند که مسیر انقلاب ادامه پیدا کند لذا اگر زنان نبودند قطعا انقلاب اسلامی به نتیجه نمی رسید.

كد خبر : ۹۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۲


مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری لرستان گفت: زنان از جمله  کسانی بودند که  در خط مقدم اقتصاد مقاومتی ایستادند  و در همایش های متفاوتی که در بحث اقتصاد مقاومتی برگزار شد  حضور پررنگی داشتند.

كد خبر : ۹۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۲


رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: امروز اندیشمندان غربی و افرادی که مسائلی همچون برابری جنسیتی را دنبال می‌کردند، از کار خود به‌دلیل مفاسد ناشی از آن پشیمان هستند.

كد خبر : ۹۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۹


رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور، خطاب به کسانی که به اسم عدالت جسنیتی به دنبال تحقق تساوی جنسیتی بر اساس برنامعه توسعه سازمان ملل موسوم به 2030 هستند گفت: این افراد بدانند که این نسخه پوسیده در نظام اسلامی نه تنها پاسخ گو نخواهد بود بلکه اجازه جولان را نخواهد یافت چرا ما در مقابل این حرکت ایستاده ایم و زن مسلمان انقلابی هرگز زیر بار برنامه هایی استکبار جهانی، نخواهد رفت.

كد خبر : ۹۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: مستند شهید رضا رستمی مقدم، شهید مدافع حرم خرم‌آباد تهیه می‌شود.

كد خبر : ۹۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


محسن رضایی در نامه‌ سرگشاده‌ای به حسن روحانی، مباحثی را در خصوص عملکرد دولت در حوزه سیاست خارجی و اقتصاد مطرح و از دوگانه جنگ و ضد جنگ مطرح شده در ادبیات اخیر رییس جمهور انتقاد کرد.

كد خبر : ۹۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


مسئول تربیت بدنی بنیاد شهید وامورایثارگران استان گفت: ارتقای سطح سلامت و توانمندی جسمی و روانی جانبازان وتامین سلامت و نشاط  ، از اهداف موثر این مسابقه است.

كد خبر : ۹۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر تلاش و کارآمدی هرچه بیشتر مدیران کشور، خاطرنشان کردند: در طول انقلاب اسلامی، هرگاه مدیریت انقلابی، فعال و پر تحرک داشتیم، کارها پیش رفته است و هر جا مدیریت‌های ضعیف، بی‌حال، ناامید، غیر انقلابی و بی‌تحرک داشتیم، کارها متوقف یا منحرف شده است.

كد خبر : ۹۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۲


برخی نمایندگان مجلس و کارشناسان سیاسی با اشاره به فرمایشان رهبر انقلاب در آغاز سال جدید، معتقدند سال گذشته یکی از بدترین سال‌ها برای تولید ملی و اشتغال بود و دولت در کلاس اقتصاد مقاومتی رفوزه شده است.

كد خبر : ۹۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۶


رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور، خطاب به کسانی که به اسم عدالت جنسیتی دنبال تحقق تساوی جنسیتی بر اساس برنامه توسعه سازمان ملل موسوم به 2030 هستند گفت: این افراد بدانند که این نسخه پوسیده در نظام اسلامی نه تنها پاسخ گو نخواهد بود بلکه اجازه جولان را نخواهد یافت چرا ما در مقابل این حرکت ایستاده ایم و زن مسلمان انقلابی هرگز زیر بار برنامه هایی استکبار جهانی، نخواهد رفت.

كد خبر : ۹۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۸


اعمال تحریم های ظالمانه علیه نظام اسلامی، بیانگر این واقعیت است که در زمان کنونی نقطه جهش انقلاب اسلامی ایران به قله های پیشرفت، همان نقطه اقتصادی است. بی دلیل نیست که دشمنان نیز همه ی سرمایه و همت خویش را در همین امر متمرکز ساخته و برای به چالش کشیدن این نظام گذرگاه اقتصادی را برگزیده اند.

كد خبر : ۹۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۹


شهید "ماشاالله شمسه" نخستین شهید مدافع حرم که افتخار بروجرد شد، امروز اولین سالگرد شهادت شهید شمسه است که پس از 2 ماه نبرد با دشمنان و دفاع از حرم حضرت زینب(س) به شهادت رسید.

كد خبر : ۹۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۳


ترسیم زنان در فیلم های تازه تولید، گویای آن است که بازنمایی خانواده و به طور خاص زن در سینمای ایران، درحال انحراف از معیار است و به یک بازنگری و آسیب شناسی جدی نیاز دارد.

كد خبر : ۹۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۹


مسئول اردویی سپاه ناحیه خرم آباد از اعزام 400 بانوی لرستانی به راهیان نور خبر دادو گفت: هدف از  اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور انتقال فرهنگ ایثار و شهادت رزمندگان دفاع مقدس به نسل جوان است.

كد خبر : ۹۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰


۴۰۰ نفر از بانوان لرستانی  در آخرین کاروان راهیان نور استان به مدت سه روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید کردند.

كد خبر : ۹۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۳


مسئول سازمان و گردشگری راهیان نور سپاه استان گفت: استقبال خواهران نسبت به سال های گذشته خیلی بهتر بوده است و ما به حمد الله توانستیم تعدا د 9 هزار وسیصد و پنجاه نفر خواهر به مناطق عملیاتی جنوب اعزام کنیم.

كد خبر : ۹۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۴


مستند "ما تا ابد سربازیم" روایتی از زندگی سراسر حماسه سردار شهید مدافع حرم "رضا رستمی مقدم" است که  در خرم آباد تولید می شود.

كد خبر : ۹۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶


 این روزها برگزاری کنسرت به یکی از دغدغه های برخی از مسئولان و متولیان فرهنگی تبدیل شده به طوری که انگار اجرای کنسرت مهمتر از مشکلات جوانان شده، مسئولان توجه داشته باشند که مشکل جوانان بروجرد بیکاری و ازدواج است نه کنسرت.

كد خبر : ۹۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰


به مناسبت هفته سلامت تیم‌های طلایه داران سلامت بسیج جامعه پزشکی لرستان جهت ارائه خدمات به مردم مناطق محروم استان و محله‌های آسیب پذیر شهری اعزام می‌شوند.

كد خبر : ۹۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: افراد با برگزاری کنسرت های موسقی به دنبال تجارت کنسرت هستند و می خواهند جیب های خودشان را پر کنند و این خلاف شرع و حرام هست  و باید لغو شود.

كد خبر : ۹۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۱


استاندار لرستان با اشاره به این‌که کمک به بازسازی عتبات عالیات مانند کمک در زمان جنگ است، گفت: نام مردم لرستان بر روی درب ورودی سرداب غیبت امام زمان(عج) حکاکی شود.

كد خبر : ۹۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: تمام تلاش سپاه پاسداران این است که مردم حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند؛ امنیت و آرامش در انتخابات و سلامت انتخابات  مورد نظراست.

كد خبر : ۹۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۲


عضو شورای شهر تهران در نامه‌ای به قالیباف نوشت: مگر داوطلبان ریاست جمهوری نمی‌دانند که در دوران دفاع مقدس آنان که یک جو غیرت داشتند لباس خاکی سرهنگ به تن کردند و ...

كد خبر : ۹۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۲


کارشناس مسائل فرهنگی گفت: هر جایی که ضعف نشان داده شود دریچه‌ای برای نفوذ دشمن  باز است؛  که یکی از این راه‌هها نفوذ دشمن سند پروتکل آموزشی 2030 هست .

كد خبر : ۹۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰


همسر جانباز شهید با بیان اینکه « با اطمینان به دولت فعلی رأی نخواهم داد» خطاب به رئیس دولتی که نگفتن خلاف مسئولی را مردانگی می نامد، گفت: شما خطا کردید، در حق همه مردم نامردی کردی! با این کار صلاحیت خود را زیر سؤال بردید ، من دیگر نمی توانم به شما که خط قرمزت دوستان و برادرت است اعتماد کنم.

كد خبر : ۹۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۴


امام جمعه موقت تهران گفت: مردمی که در زمان جنگ از نظر معیشتی گرفتار بودند قلک بچه خود را شکستند، بانوان زینت خود را به جبهه دادند ولی ۸ سال عزت مملکت را حفظ کردند.

كد خبر : ۹۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷


رئیس جمهور آینده هر که باشد، باید گوش به امر ولایت باشد و بس، چرا که مردم ما ثابت کرده اند با مسئولی که در خط انقلاب و امام و رهبری نباشد، عقد اخوت نبسته اند! رئیس جمهور آینده هر که باشد، باید با فساد و رانت و ویژه خواری در عمل مبارزه کند حتی اگر دامنه اش در نزدیکان و کابینه اش باشد.

كد خبر : ۹۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۳۰


نماینده ولی فقیه در استان گفت:آمریکا در برابر قدرت ایران اسلامی احساس ضعف و ناتوانی می‌کند؛ و جرات حمایت از تجاوز و متجاوزان را ندارند و به دنبال سود منفعت های خود و تجارت سلاح هستند.

كد خبر : ۹۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۳


نورالدین مدهنی از مدافعان حرم گفت: امروز به پشتوانه ایستادگی مدافعان حرم است که توانستیم تا کنون در مذاکرات بین المللی در مقابل استکبار ایستادیم  و به حمد الله  امنیت کشور ما در منطقه به واسطه رزمندگان مدافعین حرم تامین شده است.

 

كد خبر : ۹۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۶


معاون سابق شورای فرهنگی اجتماعی زنان با اشاره به اینکه طرح برابری جنسیتی مورد نظر سازمان ملل در سطح منطقه در حال اجراست اعلام کرد: ریاست نهاد زنان سازمان ملل با رأی گیری مخفیانه به معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ایران اعطا شده تا با استفاده از مقبولیت ایران در منطقه اهداف برابری جنسیتی دنبال شود.

كد خبر : ۹۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸


جمعی از بانوان متدین، فرهیخته و انقلابی مشهد ظهر امروز ضمن قدردانی از عملکرد آیت‌الله مکارم شیرازی در موضع‌گیری و تبیین سند2030، پیگیری لغو اجرا و محاکمه امضاکنندگان پنهانی این سند را خواستار شدند.

كد خبر : ۹۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸


چرا از ۲۹۰ نماینده مردم در خانه ملت، فقط حدود ۱۰نفر درباره این سند موضع گیری کردند؟ چرا بقیه نمایندگان نظرشان را به صورت شفاف بیان نمی کنند؟ مردم با چه تضمینی کودک خود را به مدارسی بسپرند که شنیع ترین رفتارها در آن عادی سازی می شود؟ آیا این نشان دهنده همان نفوذ فرهنگی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند، نیست؟!

كد خبر : ۹۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۰


خانواده "حسین زاده" قریب سه دهه است در حوزه هنر طراحی و مد و پوشاک اسلامی در قالب مؤسسه پژوهشی - فرهنگی « شمس نهان اصفهان» فعالیت می کنند. آنها توانسته اند در این زمینه به موفقیت های زیاد داخلی و بین المللی دست پیدا کنند. آقای "حسین زاده" معتقد است مُدبومی، مُدی است که از منابع و رفرنس های تاریخی و قومی کشور خودمان الهام گرفته و ازلباس اقوام و تاریخ پوشش ایرانی – اسلامی نشأت می گیرد و این مهم نیاز به حمایت جدی دستگاه ها و هم افزایی آنها دارد.

كد خبر : ۹۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: مقابله با انقلاب اسلامی هدف اصلی تروریست‌ها است.

كد خبر : ۹۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


ترویج بد حجابی و رعایت نکردن پوشش اسلامی در بین بانوان و دختران از توطئه های مهم دشمنان برای اسلام زدایی از جامعه است که مسئولان و مردم باید با اتخاذ تدابیر لازم این توطئه را همچون دیگر توطئه ها خنثی کنند.

كد خبر : ۹۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۸


نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در لرستان گفت: همزمان با سالروز شهادت امام صادق (ع) 6شهید گمنام دوران دفاع مقدس در چهار نقطه استان لرستان تشییع و خاک سپاری می شوند.

كد خبر : ۹۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷


جانشین فرمانده سپاه استان لرستان گفت: فاع مقدس یک گنجینه ای از رشادت ها ، ایثار گری ها ، مظلومیت ها ، محدودیت ها و محرومیت ها ، ایستادگی ها، تنهایی ها و در عین حال عزت و اقتدار که در نتیجه پیروزی را برای ملت ایران به ارمغان آورد.

كد خبر : ۹۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: ما باید حافظ انقلاب  و فرهنگ غنی دفاع مقدس  باشیم و آن را به نسل بعدی  منتقل کنیم، و هرچه ما  برای دفاع مقدس هزینه کنیم قطعا تبدیل به سرمایه خواهد بود.

كد خبر : ۹۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷


با وجود این که از زمان اجرای تئاتر موهن در هفته دفاع مقدس موج عظیمی از انتقادات، واکنش ها و بیانیه ها ازسوی طیف ها و اقشار مختلف بر روی درگاه های خبری مبنی بر محکومیت آن منتشر شد اما بعد از گذشت 10ماه هنوز کوچکترین برخوردی با مسببان آن صورت نگرفته است.

كد خبر : ۹۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸


پیکر مطهر یک شهید گمنام دفاع مقدس بر سر دستان مردم و مسئولین لرستان در پادگان لشگر 84 لرستان تشیع و به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۹۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۹


مسئول بسیج دانش آموزی استان لرستان گفت: ۲۵۱ دانش آموز دختر  در دوره ی آموزشی طرح ولایت ویژه دانش آموزان لرستانی در دانشگاه پردیس آیت الله کمالوند شرکت کردند.

كد خبر : ۹۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۵


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پل‌دختر گفت: 350 دانش‌آموز دختر بسیجی این شهرستان به مناطق جنوب کشور اعزام شدند .

كد خبر : ۹۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۵


مدیریت ایثارگران سپاه لرستان گفت: هزارو 800 نفر از رزمندگان و جانبازان زیر 25 درصد استان لرستان به مشهد مقدس اعزام شدند.

كد خبر : ۹۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲


دستگاه های فرهنگی دولت اعتدال که در انعکاس مسائل ارزشی پای لنگی دارند این بار در آموزش وپرورش لرستان اقدام به انتشار کتب آموزشی کرده اند که در تهیه آن قصوراتی رخ داده است.

كد خبر : ۹۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۲


از گذشته تا کنون دشمنان همواره در تلاش بودند تا با ترویج بدحجابی و بی حجابی برای انحراف جوانان و گسترش فرهنگ غرب به اهداف خود برسند و امروز با تبلیغات مسموم و مُدگرایی به دنبال ترویج بی حجابی هستند.

كد خبر : ۹۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۷


در بیستم دیماه سال 65 در حمله موشکی دشمن به 2 مدرسه بروجرد 68 دانش آموز به شهادت رسیدند، غنچه های مدرسه مظلومانه شهید شدند و با شهادت خود از مدرسه به دیدار خدا شتافتند.

كد خبر : ۹۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۹


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین