امروز: شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۲

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۳۲۰    عبارت مورد جستجو: داعش

مهمترین تحولات سوریه طی روز گذشته را باید در خودکشی شماری از اعضای جبهه النصره در تلعرن، حمله خمپاره‌ ای به حرم حضرت زینب (س) و رد اتهامات آمریکا درباره سلاح‌های شیمیایی سوریه توسط روسیه ملاحظه کرد.

كد خبر : ۱۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


استاد دانشگاه و کارشناس مسائل خاورمیانه در مورد سیاست های خاص اخیرعربستان درقبال منطقه ونگاه دولت ایران در این باره گفت: رابطه با عربستان قرار بود جزء سیاست های خارجی دکتر روحانی باشد و قرار شد رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هم با ملک عبدالله دیداری داشته باشد، اما قضایای اخیر مقداری وضعیت را پیچیده کرده است.

كد خبر : ۱۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲


علی حیدر امیری؛ استاد دانشگاه و کارشناس مسائل خاورمیانه در مورد سیاست های خاص اخیرعربستان درقبال منطقه ونگاه دولت ایران در این باره گفت: رابطه با عربستان قرار بود جزء سیاست های خارجی دکتر روحانی باشد و قرار شد رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هم با ملک عبدالله دیداری داشته باشد، اما قضایای اخیر مقداری وضعیت را پیچیده کرده است.

كد خبر : ۱۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲


رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به همکاری ایران و آمریکا برای مقابله با گروهک تروریستی داعش در عراق گفت: مقامات آمریکایی در طول چند سال گذشته همواره از گروه‌‌های تروریستی که داعش هم یکی از آنهاست حمایت کرده‌اند لذا قابل اعتماد نیست.

كد خبر : ۲۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


ایران اسلامی برای توسعه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی نیازمند حضور مردم در همه عرصه ها است و دولت وظیفه دارد شرایط و تسهیلات لازم را برای حضور ایرانیان داخل و خارج کشور فراهم آورد.

كد خبر : ۲۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


رئیس‌جمهور با اشاره به مسائل اخیر عراق و تهاجم گروه تروریستی داعش به شرهای این کشور گفت: به همه ابرقدرت‌ها و مزدورانشان و آدم‌کشان و تروریست‌ها اعلام می‌کنیم که ملت بزرگ ایران برای حراست از عظمت عتبات مقدسه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

كد خبر : ۲۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه وارد مرحله نگارش متن پیش نویس توافقنامه جامع شدیم، عنوان کرد: ولی در موضوعات اساسی هنوز به تفاهم نرسیدیم.

كد خبر : ۲۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


یکی از این بازیگران فعال آل سعود است که شهوت قدرت سران این کشور را کور کرده است تا حدی که با رژیم صهونیستی که  یکی از دشمنان حقیقی و اصلی مسلمانان است دست پیمان داده است تا مثلا قدرت را در خاورمیانه بدست بگیرند.

كد خبر : ۲۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


یک فعال روزنامه نگاری با بیان اینکه ضرورت تغییر مدیران ستادی، یک پاسخ سیاسی به تغییر وضعیت سیاسی کشور تلقی خواهد شد؛ تصریح کرد: اگر مدیران کل تغییر نکنند؛ صدای دولت جدید به گوش نخواهد رسید.

كد خبر : ۲۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


تصویر فرار تروریست های داعش با لباس زنانه/تکفیری های وهابی که لباس زنانه می پوشند و فرار میکنند. البته اگه شانس بیارن و مجبور به جهاد نکاح نشن!

كد خبر : ۲۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۲


دولت اسلامی عراق و شام، عملیات تروریستی علیه سفارت ایران در بیروت را در سال گذشته انجام داد و تروریستهای این گروه بر شهر فلوجه عراق از اواخر دسامبر ۲۰۱۳ مسلط شدند که همچنان به سیطره خود بر این شهر ادامه می دهند.

كد خبر : ۲۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۲


آیت‌الله نوری‌همدانی در پیامی تاکید کرد: پیروزی قطعی مسلمانان بر قدرت‌های استکباری و ایادی آنها و دنیای صهیونیستی قطعی است.

كد خبر : ۲۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۳


جانشین فرماندهی کل سپاه گفت: قدرت های سلطه گر جهان اسلام بخشی از سیاسی های بزرگ تلقی می شود، آنها می خواهند رشد  علمی، اقتصادی، فرهنگی ، مسلملنان جهان اسلام را تعیین کنند و می خواهند غارتگر جهان اسلام مادی باشند. 

كد خبر : ۲۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


امام جمعه  شهرستان خرم آباد در دیدار جمع کارکنان دادگستری که امروز صبح در بیت امام جمعه برگزار شد گفت: کار دستگاه قضا مبارزه با ظلم و ناحقی است و این دستگاه برای مبارزه با ظلم و ستم تشکیل شده تا جلوی ناحقی را بگیرد.

كد خبر : ۲۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۵


 گروه تروریستی تکفیری که خود را «دولت اسلامی در عراق و شام» (داعش) می خواند، همزمان با نخستین روز ماه مبارک رمضان، اعلام کرد که در محدوده عراق و سوریه ˈخلافت اسلامیˈ تشکیل داده است.

كد خبر : ۲۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


دبیرکل جبهه حامیان انقلاب اسلامی با بیان اینکه هدف گروه تروریستی داعش ایجاد تفرقه میان مسلمانان است، گفت: این گروهک تروریستی و افراط گرا قصد دارد به نام اسلام و دین، مردم جهان را هر چه بیشتر از دین اسلام دور سازد.

كد خبر : ۲۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


امام جمعه پلدختر گفت:تهدید ابوبکر بغدادی نسبت به انهدام خانه کعبه و گفتگوی تلفنی امیر قطر با دکترروحانی را باید برگ دیگری از پیش بینی های رهبر معظم انقلاب درباره برگشتن شر تروریست ها به حامیان آنهاست.

كد خبر : ۲۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


كد خبر : ۲۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


روزنامه تونسی ˈالشروقˈ نوشت که گروه تروریستی تکفیری ˈداعشˈ درصدد شعله ور کردن آتش جنگ طایفه ای و مذهبی در لبنان و ترور ˈسید حسن نصراللهˈ دبیرکل حزب الله است.

كد خبر : ۲۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


ارتش عراق اعلام کرد که نیروهای دولتی عملیات بزرگی را برای پاکسازی تکریت آغاز کرده‌ و کنترل بخش‌هایی از این شهر واقع در شمال بغداد را به دست گرفته‌اند. در کربلا نیز پس از کشته شدن 45 تن در ناآرامی‌های این شهر اکنون اوضاع آرام شده است.

كد خبر : ۲۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


رئیس جمهوری آمریکا در تماس تلفنی با پادشاه عربستان بر ضرورت تشکیل دولتی جدید در عراق متشکل از تمامی گروه‌ها و طوایف این کشور تاکید کرد.

كد خبر : ۲۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران با 290 نفر سرنشین در 12 تیر 67، آبروی نداشته آمریکا را در دنیا به باد داد؛ آن ها در دروغی آشکار اعلام کردند که اشتباها این هواپیما را به جای یک هواپیمای نظامی ساقط کرده اند.

كد خبر : ۲۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


یک مقام محلی در استان ˈدیالیˈ عراق اعلام کرد که گروه تروریستی ˈداعشˈ، گردانی متشکل از کودکان به نام ˈفتیان الاسلامˈ در منطقه ˈالسعدیهˈ در شمال شرق ˈبعقوبهˈ برای انجام عملیات تروریستی و انتحاری تشکیل داده است.

كد خبر : ۲۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


عيسي الغيث يكي از اعضاي مجلس شوراي عربستان اذعان كرد: گروه هاي تروريستي القاعده و داعش ساخته و پرداخته عربستان است و اين گروه ها در دامن سعودي نشو و نما يافته اند.

كد خبر : ۲۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


برگزاری اولین نماز جمعه خلافت خودخوانده داعش، هفته گذشته در موصل با حاشیه های زیادی همراه بود.گروهک تروریستی داعش شنبه این هفته تصاویری از نماز جمعه شهر موصل منتشر کرد که در آن مدعی حضور « ابوبکر البغدادی» سرکرده این گروه شد. تروریستی که گفته می‌شود آن قدر فوتبالیست ماهری بوده که با مسی مقایسه می‌شود.

كد خبر : ۲۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


در بحبوحه جنگ خلیج فارس در دهه 90 میلادی، ایرانی ها بارها پیشنهاد ایجاد سازمان یا شورایی که متضمن همکاری های همه جانبه و دسته جمعی کشورهای منطقه برای حفظ امنیت آن بود، به طرف عربستانی و البته سایر کشورهای منطقه ارائه کردند، اما گویا آن روزهاحواس ریاض جای دیگری بود.

كد خبر : ۲۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


یک استاد حوزه دانشگاه گفت: یکی از نشانه‌های شکست استکبار این است که آنان طرح‌های تکراری خود را مدام در منطقه پیاده می‌کنند چرا که امروز حرفی برای گفتن ندارند.

كد خبر : ۲۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


یک استاد حوزه دانشگاه گفت: یکی از نشانه‌های شکست استکبار این است که آنان طرح‌های تکراری خود را مدام در منطقه پیاده می‌کنند چرا که امروز حرفی برای گفتن ندارند.

كد خبر : ۲۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


رییس ستاد برگزاری نماز عید فطر گفت: نماز عید سعید فطر به امامت حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مصلای امام خمینی (ره) تهران اقامه می شود.

 

كد خبر : ۲۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


فرمانده سپاه ازنا ضمن اشاره به روز جهانی قدس گفت:وحدت بین شیعه و سنی بهترین راه مقابله با صهیونیست ها در منطقه است.

كد خبر : ۲۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


سازمان بسیج جامعه زنان سپاه استان لرستان با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس و همچنین  ضمن تقدیر و تشکر از حضورملت قدر دان در صحنه های انقلاب روز قدس را روز همبستگی مسلمانان جهان دانست.

كد خبر : ۲۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


معاون فرهنگی ـ اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه لرستان  با بیان این که حضور در راهپیمایی  کم ترین کاری است که می توان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین انجام داد؛ گفت: کشتار مردم مظلوم فلسطین یک مصیبت دردناک است.

كد خبر : ۲۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۴


«سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که پروژه « داعش» بدون چشم انداز است، قابلیت ادامه در طولانی مدت را ندارد و محکوم به سقوط است هرچند به اندکی زمان نیاز دارد.

كد خبر : ۲۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۴


پایگاه خبری آمریکایی ˈوترنز تودیˈ Veterans Today گزارش داد،
ˈابو بکر البغدادیˈ رهبر تروریست های داعش که خود را خلیفه نامیده، یهودی زاده ای است که در سازمان جاسوسی اسراییل (موساد) دوره دیده است.

كد خبر : ۲۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۶


معاون حقوقی،امور مجلس واستان‎های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سیاست های تفکیک جنسیتی که دربعضی برنامه‎های هنری اعمال شده نه تنها جزو سیاست های ابلاغی ما نبوده است بلکه به مصلحت کیان خانواده هم نیست.

كد خبر : ۲۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت آمریکا از گروه های تروریستی در سوریه، عراق و افغانستان، عملیات اخیر این کشور علیه گروه تروریستی داعش در عراق را اقدامی نمایشی توصیف کرد.

كد خبر : ۲۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


هدف اصلی گروفرمانده سپاه عاشورای آذربایجان شرقی گفت: هدف اصلی گروه تروریستی داعش اختلاف افکنی بین شیعه و سنی در جهان اسلام است تا بدین طریق اهداف استکبار تامین شود.ه تروریستی داعش اختلاف افکنی بین شیعه و سنی است

كد خبر : ۲۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


سعود الفیصلˈ وزیر امور خارجه عربستان نامزدی ˈحیدر العبادیˈ را برای مقام نخست وزیری عراق، خبری خوب دانست.

كد خبر : ۲۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


ک گروه کنشگر سوری اعلام کرد که در جریان درگیری های شدید میان گروه های تروریستی مخالف دولت سوریه وگروه داعش در استان ˈحلبˈ در شمال سوریه، دستکم 39 تن از طرفین کشته شده اند.

كد خبر : ۲۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


کاترین اشتونˈ مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز چهارشنبه گفت که وی در حال رایزنی برای برگزاری نشست وزرای امور خارجه این اتحادیه در مورد عراق است.

كد خبر : ۲۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


سخنگوی نیروهای عراقی اعلام کرد که پس از بازپس‌گیری سد موصل، ارتش در حال آماده شدن برای حمله برق‌آسا به شهر موصل، دومین شهر بزرگ عراق و بازپس‌گیری آن است.

كد خبر : ۲۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۷


در نبردها و حملات هوایی 48 ساعت گذشته ارتش سوریه علیه مواضع داعش، دستکم 70 تروریست در استان رقه در شمال این کشور به هلاکت رسیدند.

كد خبر : ۲۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۱


همزمان با وقوع درگیری های سنگین در منطقه اسکندریه استان بابل در حدود 50 کیلومتری جنوب بغداد، نیروهای ارتش، داوطلبان و پیشمرگان کرد برای پاکسازی جلولا در استان دیالی در شمال شرق پایتخت عراق، عملیات تازه ای را آغاز کردند.

كد خبر : ۲۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۱


لاوریم بعد از انتشار تصاویری از سر بریدن مردم عادی و همچنان نظامیان سوری به شهرت رسید. چند روز قبل وی تصاویری جدید از اقدامات خود در سربریدن افراد مختلف را در فیسبوک منتشر کرد که این حرکت وی موجب برگزاری نشست امنیتی در کوزوو شد.

كد خبر : ۲۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


رییس مرکز مطالعات استراتژیک و روابط بین الملل معتقد است، سفر
ˈمحمدجواد ظریفˈ به بغداد در آستانه تشکیل دولت توسط ˈحیدر العبادیˈ نخست وزیر جدید عراق، می تواند به گسترش روابط دو کشور و حفظ جایگاه و موقعیت جمهوری اسلامی ایران در عراق کمک کند.

كد خبر : ۲۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اکنون توانسته‌ایم جبهه درگیری با قدرت‌های جهانی را تا شرق مدیترانه پیش ببریم، ما نبرد را در آن‌جا هم مدیریت می‌کنیم، این نشان دهنده قدرت الهی و پوشالی بودن قدرت دشمن است.

كد خبر : ۲۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۵


آمرلی ها منتظرند؛ هنوز چشم در راهند؛ همچنان امید هست، اما شبح مرگ هم هست که بر سر همه ساکنان این شهر منتظر سایه انداخته است.

كد خبر : ۲۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۵


سخنگوی دولت گفت: دولت یازدهم برای رفاه مردم، برنامه های خوبی را طراحی کرده است که این طرح ها در طی سه سال آینده اجرایی خواهد شد.

كد خبر : ۲۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


رئیس‌جمهور در جمع خبرنگاران داخلی و خارجی تاکید کرد: بعد از ۴۰ سال نرخ تورم در کشور را یک‌رقمی خواهیم کرد. همچنین امسال از رکود خارج و به رشد اقتصادی می‌رسیم.

كد خبر : ۲۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


سخنگوی ارتش عراق و یک نماینده از ساکنان شهرک شیعه نشین ˈآمرلیˈ در شمال عراق روز یکشنبه گفتند که نیروهای امنیتی این کشور و نیروهای مردمی ، محاصره دو ماهه گروه تروریستی ˈداعشˈ بر این شهرک را شکسته اند.

 

كد خبر : ۲۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


فرمانده نظامی داعش و چهار معاون وی درمنطقه ˈالکرمهˈ استان الانبار عراق به هلاکت رسیدند.

كد خبر : ۲۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


یک خواننده زن انگلیسی از طریق حساب کاربری خود در توییتر، از پیوستن خود به داعش خبر داد و هدف خود را ˈجدا کردن سر از تن کافران و آویختن آن بر دیوارهای شهر رقهˈ(سوریه)! عنوان کرد.

كد خبر : ۲۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


"من خیلی آرزو می‌کنم که این مذاکرات به یک نتیجه مورد قبول طرفین منجر شود، زیرا گزینه خوب دیگری وجود ندارد."

كد خبر : ۲۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان گفت: مجلس خبرگان و ولایت فقیه دستاورد عظیم اسلام و نشات گرفته از غدیر خم است.

كد خبر : ۲۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


نماینده مردم استان فارس در مجلس خبرگان رهبری گفت: مزدوران داعش با نام اسلام کودکان را سر می‌بُرند.

كد خبر : ۲۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در دیدار رییس کمیسیون دفاعی مجلس ملی فرانسه گفت: اگر مذاکرات هسته ای ایران با 1+5 به نتیجه نرسد به دلیل زیاده خواهی غیر قابل قبول آمریکا است.

كد خبر : ۲۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


البته این روزها تعدادشان از شمار انگشتان دست هم فراتر نمی رود همانند سال 2001م سودای تشکیل ائتلافی مشابه در سر دارند. هدف باز هم نابودی یک سازمان تروریستی دیگر تحت نام داعش است.

كد خبر : ۳۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


سرلشکر جعفری درخصوص توانمندی های نیروی قدس سپاه، با بیان اینکه اقرار دشمنان بهترین ارزیابی از عملکرد این نیرو است، گفت: کمک فکری و یا آموزش مردم مستضعف منطقه، توسط نیروی قدس سپاه بوده که موفق هم بوده است.

كد خبر : ۳۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


سخنان رهبری به هنگام مرخص شدن از بیمارستان درباره حضور آمریکا در عراق، با بازتاب گسترده در رسانه های فارسی زبان وابسته به غرب مواجه شد.

كد خبر : ۳۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: قصد نداریم با ایران در مقابله با داعش همکاری کنیم!

كد خبر : ۳۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


حمله جنگنده های آمریکایی به مواضع داعش در نزدیکی بغداد

كد خبر : ۳۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با بیان اینکه آمریکا با حمله هوایی به عراق و سوریه به دنبال جلوگیری ازشکست نهایی داعش است، گفت: اکثر کشورهای شرکت کننده درنشست پاریس حامی تروریست ها در عراق و سوریه هستند.

كد خبر : ۳۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: در صورتی که طرفهای مقابل در مذاکرات هسته ای برای یک تصمیم گیری دشوار آمادگی داشته باشند، امکان رسیدن به توافق جامع حتی قبل از سوم آذر نیز وجود دارد

كد خبر : ۳۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: ائتلاف ضد داعش آمریکا یک دسیسه جدید علیه بیداری اسلامی است.

كد خبر : ۳۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


رئيس جمهوري ايران به آمريکا مي‌رود. اين سفر که هرساله به منظور شرکت در مجمع عمومي سازمان ملل متحد انجام مي‌شود؛ با روي کار آمدن حجت الاسلام حسن روحاني شکل تازه اي به خود گرف

كد خبر : ۳۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


جهاد نکاح عبارتی بود که شاید به اندازه خود لغت داعش در دوسال اخیر برای مخاطبین کنجکاوی به همراه داشته است. داعشی ها که ترفندهای رسانه ای را برای در کانون توجه بودن به خوبی آموخته اند، از ابزارهای جنسی نیز نهایت بهره را در جلب توجه جهانیان برده اند.

كد خبر : ۳۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


رئیس بسیج جامعه زنان کشور خطاب به بان کی مون: وارد جبهه خطرناک غرب در جنگ "علیه هویت زن" نشوید و تعریف متعفن «حقوق زن در اندیشه های غربی» را به رخ «حقوق و جایگاه متعالی زن مسلمان ایرانی» نکشید. چشمان خود را باز کنید، چرا که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و به یمن نگاه و اندیشه های متعالی امام خمینی (ره) هر روز شاهد حضور پرنگ زن ایرانی در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی و کسب کرسی های علمی هستیم و آنچه که عیان است، چه حاجت به بیان است؟

كد خبر : ۳۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


نماینده ولی فقیه استان لرستان گفت: راهبردی دفاع مقدس ایمان،توکل به خدا و قدرت لایزال الهی و اطاعت از رهبری وهمچنین وحدت و انسجام نیروهای مسلح بوده است.

كد خبر : ۳۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


"سردار امیرعلی حاجی‌زاده" فرمانده هوافضای سپاه پاسداران گفت:سردار بزرگ ما سردار سلیمانی با 70 نفر جلوی تروریست های داعش در اربیل را گرفتند

كد خبر : ۳۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۲


روحانی گفت: البته اعتماد یک شبه ساخته نمی‌شود بلکه یک نردبانی است که پلکان آن زیاد است اما در نهایت اگر ما پای خود را روی این نردبان بگذاریم، در نهایت به بامی می رسیم که آن بام اسمش منافع دو ملت و دو کشور است. همان‌طور که در یک مصاحبه دیگر نیز تصریح کردم، بنا نیست برای همیشه روابط با آمریکا تنش‌آلود و یا خصمانه باشد و به هر حال یک روزی بین دو کشور روابط برقرار می شود.

كد خبر : ۳۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۵


شما یک روسپی را می بینید، زن معتاد را می بینید اما چرا زنان خاموش آرام دیده نمی شوند؟ به آن‌ها یک عمر یاد دادند نجیب باش، با آبرو باش، با نداری شوهر بساز و آنها در سینمای ایران نیستند. این مهم‌ترین گزاره بخش دوم گفتگو با میلانی است.

كد خبر : ۳۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۶


"قوی‌ترین مأمور مخفی در خاورمیانه"، "کسی که هیچ‌کس او را نمی‌شناسد"، "باهوش از نظر سیاسی"، "قدرتمندترین مرد عراق"، "فرمانده بی‌بدیل"، "پیروز بزرگ"، "خطرناک‌ترین سردار ایرانی در نبرد با داعش"، "شخصیتی دارای جاذبه بی‌حد و حصر"، "یک متفکّر عمیق استراتژیک"، "سلاح مخفی ایران"، "نخبۀ گمنام" و... از جمله القابی است که سیاستمداران، افسران و فرماندهان ارتش یا سازمان‌های نظامی دنیا، وی را بدان‌ها نامیده‌اند.

كد خبر : ۳۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


مجلس رقصی که از نظر مکاتب و مذاهب مختلف فقهی حرام و غیر شرعی به شمار می رود اما نیروهای داعش بدون کمترین توجه به احکام اسلامی، چنین مجالسی برگزار کرده و به عیاشی و لهو و لعب می پردازند.

كد خبر : ۳۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۸


سامانتا لوت ویت، معروف به بیوه سفید، خطرناک ترین زن دنیاست که عناصر انتحاری را در سوریه آموزش می دهد و یک گروه تبلیغاتی مخصوص در جذب این عناصر انتحاری به او کمک می کنند.

كد خبر : ۳۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۹


سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا در واکنش به سفر دبیر شورای عالی امنیت ملی به لبنان و اعلام کمک نظامی تهران به ارتش این کشور، گفت حمایت ایران از حزب‌الله «غیرقابل قبول» است و صادرات تسلیحاتی به لبنان نیز نقض قطعنامه شورای امنیت است

كد خبر : ۳۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۹


هفته گذشته رئیس جمهوری برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرد، این سفر با اقبال عمومی روبه رو بوده و توجه خاصی به بیانات نماینده ایران اسلامی شده که به حول و قوه الهی و به همت گروه دیپلماسی کشور، این سفر از توسعه و تعاملات با اروپا و غرب پیشرفت رو به جلو داشته است.

كد خبر : ۳۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۲


نماینده ولی فقیه  در استان لرستان ضمن تبریک عید قربان گفت: عید سعید قربان یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان است که یکی از درس های بزرگ عید قربان در س توحید و بندگی خدای متعال است.

كد خبر : ۳۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۳


زنان شهر کرد نشین "عین العرب" (کوبانی) سوریه، سلاح به دست گرفته و در کنار مردان در حال دفاع از شهر خود در مقابل تروریستهای داعش هستند.

كد خبر : ۳۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۶


آمریکا و اسرائیل برای مشروعیت بخشیدن به جنایت های تروریستی خود مجبور به تشکیل اعتلاف ضد تروریستی داعش به رهبری آمریکا شدند تا به موقعیت های تازه ای در مختصات میدان عمل در سوریه دست پیدا کنند و امروز ما شاهد حضور تروریست های داعش در شهر مرزی "کوبانی" در سوریه هستیم! شهری که مردم بی گناه آن از سه منطقه مورد تجاوز و حمله تانک های مجهز به موشک و خمپاره ها قرار دارند.

كد خبر : ۳۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


این دو دختر 15 و 17 ساله هم اکنون در شهر رقه سوریه که کنترل آن به دست داعش افتاده زندگی می کنند. آنها در قالب جهاد نکاح به ازدواج تروریست هایی از چچن در آمده و حامله شده اند.

كد خبر : ۳۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


وبسایت شبکه الجزیره تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران به رغم چند دهه دشمنی غرب، جزیره ثبات در منطقه است و اکنون سکان مقابله با افراط‌گرایی را به دست گرفته است.

كد خبر : ۳۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


مؤسس گروه ضدجنگ "کد پینک" با مقایسه دوران ریاست جمهوری اوباما و بوش گفت که به علت برنامه نظارت و جاسوسی دولت و نگرانی از پرونده‌سازی نهادهای فدرال علیه معترضان،‌ مردم برای شرکت در اقدامات اعتراضی بیش از گذشته دچار هراس شده‌اند.

كد خبر : ۳۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


در حالی که وزارت دفاع آمریکا مدعی تاثیرات موفقیت آمیز حملات هوایی علیه مواضع داعش در عراق و سوریه است، گروهی از تحلیلگران نظامی آمریکایی با انتشار گزارشی این حملات را ناموفق و بی تاثیر خوانده اند.

كد خبر : ۳۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳


در حاليكه همکاری بیشتر کردها و ائتلاف بین‌المللی به اخراج نیروهای تروریستی "دولت اسلامی" کمک کرده است، برخي كارشناسان نظامي گفته‌اند طي امروز و يكي دو روز آينده مشخص خواهد شد آيا داعش به طور كامل از كوباني (عين العرب) عقب نشيني كرده است يا نه.

كد خبر : ۳۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: وزارت ارشاد و هيئت نظارت بر مطبوعات هم نبايد بگذارد رسانه هاي فاسد و غربزده اين جنايت را با مقدسات و واجباتي مثل امر به معروف و نهي از منكر مرتبط كنند و به اين بهانه به تضعيف ارزش ها بپردازند.

كد خبر : ۳۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


دبیر کل حزب الله لبنان ضمن تشریح اهداف اصلی آمریکا و ائتلاف از حمله به مواضع داعش اعلام کرد که هم اکنون فرصت طلایی درهم کوبیدن طرح تکفیری در منطقه برای مقاومت فراهم شده است.

كد خبر : ۳۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: وزارت ارشاد و هيئت نظارت بر مطبوعات هم نبايد بگذارد رسانه هاي فاسد و غربزده اين جنايت را با مقدسات و واجباتي مثل امر به معروف و نهي از منكر مرتبط كنند و به اين بهانه به تضعيف ارزش ها بپردازن

كد خبر : ۳۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۳۰


سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که کشورش از ایران خواسته به دولت عراق اعلام کند که باید به صورت جامعی کشور را اداره کند.

كد خبر : ۳۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۳۰


رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون گفت: فتنه داعش را حمایت می کنند در حقیقت فعالان شبکه های ماهواره ای در حوزه جنگ روانی و تبلیغاتی هستند که با هدایت جریان فتنه داعش، قصد اسلام هراسی دارند.

كد خبر : ۳۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


در روزی که مساجد سراسر استرالیا بر روی غیرمسلمانان گشوده شده اقدام جالب زنان مسلمان در ملبورن با استقبال زنان غیرمسلمان مواجه شده است.

كد خبر : ۳۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


در حالی که علی‌رغم هیاهوی بسیار آمریکا درباره ائتلاف ضد داعش، این ائتلاف تاکنون کاری علیه تروریست‌ها انجام نداده، سردار سلیمانی با هدایت نیروهای در صحنه عراق موفق به آزادسازی شهر استراتژیک جرف الصخر از اشغال تکفیری‌های ضدداعش شد.

كد خبر : ۳۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


"رباب بنت امرء القیس" یکی از شیر زنان شاعری است که با سرودن اشعار و فداکردن فرزند 6 ماهه اش در قیام عاشورا حماسه خلق کرد.

كد خبر : ۳۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


عضو هیأت‌ علمی مؤسسه امام خمینی(ره) گفت: متأسفانه امروزه برخی فقط به شور و برخی دیگر فقط به شعور توجه دارند در حالی که عدم تعادل میان شور و شعور و عدم تعادل میان بُعد عقلی و احساسی در عزاداری‌ها منجر به ترویج خرافات می‌شود.

كد خبر : ۳۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


 آنچه در رسانه ها مشاهده می شود این جریانات می خواهند این جنایت را با موضوع بسیار مهم امر به معروف و نهی از منکر ارتباط دهند. این اقدام جنایتکارانه عملی ضد‌انسانی، ضد‌انقلابی و مغایر با شرع مقدس اسلام است وهیچ ارتباطی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر ندارد.

كد خبر : ۳۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۷


فرمانده کل نیروهای پیشمرگه اقلیم کردستان عراق تاکید کرد که کُردها به کمک‌های سردار قاسم سلیمانی افتخار می‌کنند و ایران دوست و همپیمان قدیمی کردها بوده و خواهد بود.

كد خبر : ۳۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۷


آیت‌الله سیستانی از دولت عراق و وزارتخانه‌های دفاع و کشور خواست هر چه سریع‌تر از عشایر سنی از جمله عشیره «البونمر» و دیگر عشایر که با گروه تروریستی داعش می‌جنگند، حمایت کند.

كد خبر : ۳۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۰


شاید روزی که جایزه صلح نوبل را دریافت کرد، برخی ردای حمایت از حقوق بشر را تنها برازنده او که یک حقوق‌دان بود، می‌دانستند‌ ولی خیلی زود رویای شیرین صلح‌طلبی عبادی راه پایان را در پیش گرفت.

كد خبر : ۳۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


منافقین می‌گویند «چه کسی گفته ما با ولایت فقیه مشکل داریم؟ ما هم می‌گوییم: ولایت فقیه!». اگر این‌ طور است، پس چرا فتنه را محکوم نمی‌کنید؟ می‌گویند: ما حرّ هستیم! بدن آن شهید بزرگوار را در قبر می‌لرزانند

كد خبر : ۳۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


رئیس‌جمهور آمریکا در پی شکست حزب دموکرات در انتخابات میان‌دوره‌ای، در نشستی مطبوعاتی با محوریت این موضوع حضور یافت.

كد خبر : ۳۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


یک روزنامه آمریکایی با استناد به منابعی برخی از مفاد نامه ادعایی به رهبر معظم انقلاب اسلامی را منتشر کرد.

كد خبر : ۳۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۷


پایگاه اینترنتی رادیو بین المللی فرانسه در گزارشی نوشت جمهوری اسلامی ایران به یک بازیگر کلیدی در عراق، سوریه و به ویژه لبنان تبدیل شده است و این مسئله خشم رقبای عرب و سنی ایران به ویژه عربستان سعودی را برانگیخته است.

كد خبر : ۳۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


در روزهای اخیر ده ها کودک به اسارت داعش درآمده بودند و همواره توسط این گروهک تروریستی شکنجه شده اند.

كد خبر : ۳۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


شبکه سی‌ان‌ان با اشاره به اینکه سردار قاسم سلیمانی برای آمریکایی‌ها مردی اسرارآمیز از کشوری رقیب است، تاکید کرد از نگاه تحلیلگران آمریکایی این ژنرال ایرانی استراتژیستی عملگراست.

كد خبر : ۳۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


رئیس سازمان محیط زیست با طرح این ادعا که روزهای پاک و سالم امسال در مقایسه با سالهای گذشته بسیار افزایش داشته است، در واکنش به گزارش مجلس مبنی بر رد آلایندگی بنزین پتروشیمی‌ها گفت: سازمان محیط زیست تنها مرجع تشخیص آلایندگی بنزین است.

كد خبر : ۳۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


معاون رییس جمهوری و رییس حفاظت محیط زیست، گفت: در نظر داریم تفاهمنامه مشترکی با هدف حفظ محیط زیست بین سازمان و وزارت دفاع منعقد شود.

كد خبر : ۳۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۲


جنیفر ساکی در نشست خبری در این وزارتخانه گفت دوستان و متحدان خود را در جریان گفتگوهای پنج بعلاوه یک و ایران خواهیم گذاشت.

كد خبر : ۳۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که با توجه به زیاده خواهی آمریکا در مذاکرات عمان، چشم انداز روشنی در پیش نیست.

كد خبر : ۳۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


اکثر دخترانی که مورد تعرض تروریست ها قرار گرفتند آنچه برای آنان اتفاق افتاد را برای غریبه ها مطرح نمی کنند. این اتفاقات باعث شد حدود 150 دختر ایزدی دست به خودکشی بزنند.

كد خبر : ۳۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران گفت: امیدواریم آمریکا درک کند که عامل مشارکت جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته‌ای فشارها و تحریم‌ها نبوده است.

كد خبر : ۳۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


مهدی طائب مسئول قرارگاه عمار با اشاره به الگوبرداری کشورهای مسلمان از بسیج، اظهارداشت: اگر این نیروهای بسیجی کشور عراق نبود داعش توانسته بود عراق را به آتش بکشد و پای آمریکا و اسرائیل را در منطقه باز کند.

كد خبر : ۳۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۴


«عمّار یاسر» از اصحاب خاص پیامبر (ص) و از نخستین ایمان آورندگان، در مکه و در حدود ۴۴ سال قبل از بعثت به دنیا آمد. «عمار یاسر» در سن ۹۳ سالگی در جنگ صفین در رکاب امام علی(ع) در حالی به شهادت رسید که پیامبر درباره این یار با وفای خویش فرمود: «ای عمار! تو را گروه سرکش و نافرمان خواهند کشت».

كد خبر : ۳۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


آیت‌الله مکارم‌شیرازی با بیان این‌که «امروز شاهدیم برخی کشورها اقدامات داعش را محکوم می‌کنند، اما از سویی دیگر با آن‌ها تعامل دارند و به این گروه تروریستی کمک می‌کنند» به تبیین راهکارهای از بین بردن داعش پرداخت.

كد خبر : ۳۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


مشاور پیشین وزارت خارجه آمریکا در مورد جنگ های بالکان، افغانستان و عراق، سقوط کابینه فعلی رژیم صهیونیستی و برگزاری انتخابات زودهنگام در سرزمین های اشغالی را بسیار محتمل دانست.

كد خبر : ۳۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


داعش تصمیم دارد تا ضرب سکه و اسکناس را در مناطق تحت سیطره جهت توجیه اقدام خود در اشغال مناطق شمال عراق توسعه دهد و از این طریق نوعی رسمیت به خلافت بدهد.

كد خبر : ۳۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷


راهپیمایی میلیونی اربعین حسینی به تظاهرات ضدآمریکایی تبدیل شده است.

كد خبر : ۳۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


مدير كل تبليغات اسلامي كردستان گفت: در حال حاضر وضعيت حجاب متناسب با شان نظام اسلامي نيست و مديريت اين حوزه نيازمند برنامه ريزي بهتر است.

كد خبر : ۳۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


وزارت حقوق بشر عراق در بیانیه ای اعلام کرد که "ابوانس اللیبی" یکی از سرکرده‌های گروه تروریستی داعش، ۱۵۰ زن عراقی از جمله دختران جوان و زنان باردار را به قتل رسانده است.

كد خبر : ۳۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


یک شبکه تلویزیونی روسی گفت: صدها نفر از زنان اروپایی به گروه تروریستی داعش پیوسته اند و دلیل عمده این مساله بحران اخلاقی و ضعف مردان اروپایی است که زنان این قاره را به داعش متمایل کرده است.

كد خبر : ۳۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


بسیج جامعه زنان کشور، ضمن محکوم کردن این حرکت بی رحمانه به دست گروه تروریسمی داعش، سنت تاریخ را بار دیگر به گوش کر آنان می خواند که راستی خون های به ناحق ریخته شده این زنان و دختران بی گناه بزودی دامن سرکردگان، آموزش دهندگان، حامیان و به وجودآورندگان آنان را خواهد گرفت

كد خبر : ۳۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


تشکل های دانشجویی دانشگاههای لرستان با صدور بیانیه ای اظهارات اهانت آمیز مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نسبت به آیت الله علم الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مشهد و مجلس را که در همایش اطلاح طلبان کوهدشت مطرح شده است را محکوم کردند.

كد خبر : ۳۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


این بانوی ۴۸ ساله الجزایری می گوید: کوبانی را مانند میهنم الجزایر دوست دارم و حاضرم تا آخرین نفس از آن بجنگم.

كد خبر : ۳۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


یکی از فضلای حوزه علمیه قم گفت: نعمت های که خداوند به ما داده است نعمت های ناشناخته و شناخته هستند  یکی نعمت پدر و مادر و فرزند هست  و دیگری خوشنامی و محبوبیت است که خوشنامی و محبوبیت از ارزشهای نعمت خداوند است.

كد خبر : ۳۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰


رئیس اقلیم کردستان عراق با حضور در جمع نیروهای پیشمرگه در کوهستان سنجار گفت: در هر کجا موقعیت فراهم آید ضربات مهلکی به گروه داعش وارد می‌آوریم

كد خبر : ۳۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱


پایگاه خبری میدل ایست آنلاین معتقد است فعالیت‌های سرلشگر قاسم سلیمانی نفوذ منطقه‌ای ایران را بالا برده است.ایگاه خبری میدل ایست آنلاین معتقد است فعالیت‌های سرلشگر قاسم سلیمانی نفوذ منطقه‌ای ایران را بالا برده است.

همه مبتلايان به مشکلات پوست و مو براي حفظ سلامت خود و ديگران برس، تيغ و وسايل اصلاح شخصي‌شان را هنگام مراجعه به آرايشگاه همراه داشته باشند.
سلامت نیوز: خطر انتقال ایدز و هپاتیت با استفاده از برس مشترک
كد خبر : ۳۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


«ایران با بسیج نیروهای مردمی در عراق، توانست نیرویی علیه داعش در موازات ارتش این کشور ساماندهی کند. حزب الله عراق، تشکل بدر و گردان های اهل الحق نمونه بارزی از این گروه ها هستند.»

كد خبر : ۳۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


عبد الامیر تقوی برادر شهید تقوی می گوید: آخرین دیدار من با برادرم، به دو ماه پیش بر می‌گردد، از حال و هوای او می‌دانستم که این آخرین دیدار من با اوست، خیلی آرام بود و وقتی که عکس شهادتش را دیدم همان آرامش را داشت.

كد خبر : ۳۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


آتش‌بازیهای شب سال نو در شهرهای سیدنی، لندن و نیویورک آغاز می شود، گوگل لوگوی صفحه جستجو را به این مناسبت تغییر خواهد داد، بسیاری از مردم در نقاط مختلف دنیا در هنگام مواجهه با یکدیگر سال نو را تبریک می‌گویند و ..

كد خبر : ۴۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


سال 2014 مملو از تحولات گسترده و پیچیده در عرصه سیاست داخلی و خارجی آمریکا بود. سیطره جمهوری­‌خواهان بر کنگره آمریکا، انتشار گزارش شکنجه‌­های وحشیانه سیا، افزایش بی‌­سابقه تنش میان مسکو و واشنگتن تا شکل‌دهی به ائتلاف مبارزه با داعش بخشی از این تحولات را تشکیل می­دهد.

كد خبر : ۴۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


جانشین فرمانده کل سپاه گفت: جمهوری اسلامی ایران در راستای یاری رساندن به دولت مرکزی عراق در حفظ یکپارچگی، امنیت ملی، ثبات و تعادل اجتماعی عراق از هیچ کمک آموزشی، مستشاری و انتقال دانش و تجربه فروگذار نمی‌کند.

كد خبر : ۴۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


سال ۲۰۱۴ میلادی در حالی به پایان رسید که گروه های تروریستی و در راس آنها داعش متحمل شکست های سنگین در سوریه و عراق شدند و نشانه هایی مبنی بر فروپاشی قریب الوقوع و نابودی نهایی جبهه تروریستی تکفیری صهیونیستی آشکار شد.

كد خبر : ۴۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴


«زمانی که سربازان امریکایی در مبارزه با شورشیان گرفتار شده بودند، ایران نفوذ خود را در میان همه جناح های اصلی شیعه عراقی افزایش داد. حملات هوایی ایران به مواضع داعش ...».

كد خبر : ۴۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: انقلابی های قلابی که برای خدا کار نکرده‌اند و امروز با از دست دادن شور جوانی و به نام عقلانیت و خردگرایی، حرف از تعطیلی مبارزه می‌زنند، بی‌خرد هستند چراکه جوانی خود را از بین برده‌اند.

كد خبر : ۴۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۵


سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به احتمال تصویب تحریم‌های جدید ضد ایرانی در کنگره گفت که "تحریم جدید علیه ایران ثمربخش و گامی درست نخواهد بود".

كد خبر : ۴۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۶


شهر مقدس سامراء روز پنج شنبه هدف حملات خمپاره‌ای و ۵ انفجار تروریستی قرار گرفت که منجر به شهادت و زخمی شدن ۴۴ نفر شد.

كد خبر : ۴۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۰


«اشتباه نکنید؛ من هم با گسترش سلاح های هسته ای مخالفم ... اما با این دیدگاه که ایران در صورت دستیابی به سلاح هسته ای به دنبال استفاده از آن برای گسترش نفوذ خود در منطقه و یا بکارگیری آن برای مقابله با اسراییل خواهد بود، مخالف هستم.»

كد خبر : ۴۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۰


داعش:

كد خبر : ۴۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۱


مجمع زنان انقلاب اسلامی با انتشار بیانیه‌ای اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی در توهین به پیامبر گرامی اسلام(ص) را محکوم کرد که در بخشی از این بیاینه آمده است: این اقدام پلید و شیطانی تجلی کامل جاهلیت مدرن در عصر جدید است.

كد خبر : ۴۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۸


«ترانه شکیل» دختر ایرانی الاصلی که در انگلستان زندگی می کرد، چند ماه پیش بدون اینکه به کسی بگوید به همراه فرزند نوزاد خود انگلستان را به مقصد سوریه ترک کرد.

كد خبر : ۴۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


سرانجام سیاه نظام برده‌داری جنسی غرب، مجوز روحانی برای فروش خانه مسکونی دولتی در تهران ، تذکر دوم به «وطن امروز» و ارسال پرونده به دادگاه، توکلی: ظریف نباید به فرانسه می‌رفت و ...از جمله خبر ویژه روزنامه های سه شنبه هستند که میتوانید اینجا بخوانید.

كد خبر : ۴۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰


آیت الله علی خامنه ای با اطلاع از این که بهترین راه برای تماس با جوانان اروپا و آمریکای شمالی از طریق توئیتر است، از این شبکه اجتماعی برای انتشار نامه سرگشاده خود بهره گرفت.

كد خبر : ۴۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۴


سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه تحولات یمن را دنبال می‌کنیم، گفت: خواهان پایبندی همه طرف‌ها به موافقتنامه صلح هستیم و معتقدیم چنانچه این موافقتنامه اجرا شود راهی است برای خروج از بحران جاری.

كد خبر : ۴۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۸


این اجساد در جریان جست‌وجو در منطقه سینونی در استان نینوا برای یافتن مهمات رهاشده و مین‌های کارگذاری شده داعش پیدا شده است.

كد خبر : ۴۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴


بیش از بیست و پنج سال بود امریکا و اسرائیل به خون عماد مغنیه تشنه بودند و هیچ چیزی به اندازه ی ترور و شهادت آن بزرگ مرد، سیا و موسادیان را خوشحال نمی کرد از اینرو آنها بارها جلسه گذاشتند و توطئه چیدند و نقشه کشیدند تا حاج رضوان را از سیدحسن نصرالله جدا کنند.

كد خبر : ۴۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴


یكي از خواهران دو قلو كه به منظور ازدواج با تروريست ها در سوريه از منزل خود در منچستر در شمال انگليس فرار كرده است، عكس هايي را هنگام آموزش استفاده و حمل سلاح و به گفته خود دفاع از خويش در شبکه اجتماعي توئيتر منتشر كرد

كد خبر : ۴۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


اردن سحرگاه امروز در پی اقدام گروه داعش در سوزاندن معاذ الکساسبه خلبان اسیر اردنی، دو نفر از تروریست های زندانی را اعدام کرد.

كد خبر : ۴۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های روحانیت در دفاع مقدس گفت: نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی در لحظه نابی نوشته شد و در حال حاضر اندیشنمندان غربی در پی بررسی محتوای اسلامی هستند که سال‌ها چهره‌ای منفی از آن ارائه کرده بودند.

كد خبر : ۴۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


فرمانده سپاه استان لرستان گفت: عظمت و پیشرفت  جمهوری  اسلامی از برکت  امام(ره) و رهبری است و هرچه داریم در سایه اندیشه این عزیزان است

كد خبر : ۴۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۹


مشاور امور بین‌الملل رهبر معظم انقلاب گفت: آمریکا برای مشوه کردن چهره اسلام داعش را ساخت. اینها خلبان اردنی را آتش می‌زنند، سر ژاپنی‌ها را بریدند تا به دنیا بگویند، بازگشت به اسلام موجب توحش است.

كد خبر : ۴۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ایران به کمک ملت عراق برای نابودی داعش شتافت تا جایی که جهان حتی خود اوباما مات و مبهوت ماندند از این که داعش با برنامه ریزی چند ساله ای که داشت در عراق شکست خورده است و ایران بلای جان داعش در عراق شد.

كد خبر : ۴۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵


اگر در تشیع جنازه مرحوم پاشایی چند هزار نفر شرکت کند ، تحلیلشان این است که مردم از انقلاب اسلامی خسته و دلزده شده اند! ولی وقتی راهپیمایی میلیونی چون 22بهمن برگزار می شود و اقیانوسی از توده های مردم به خیابان ها می آیند (و ارادت و علاقه خود را به نظام نشان می دهند)کر و کور و لال می شوند !

كد خبر : ۴۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۷


رییس قوه قضاییه گفت: مردم ایران با اتکا به خون شهدا و راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که شکست ناپذیرند.

كد خبر : ۴۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


باراک اوباما که به دلیل موضع دیرهنگام در برابر قتل سه مسلمان با انتقادهای فراوانی مواجه شد، بدون اشاره به حمایت های آمریکا از تروریست ها کوشید با ایراد یک سخنرانی و نوشتن یک مقاله، به مسلمانان دلداری دهد.

كد خبر : ۴۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۳۰


یک زن انگلیسی که به همراه نوزادش پس از سفر به سوریه به اجبار به ازدواج تروریست‌ های داعش درآمده بود، پس از بازگشت در لندن دستگیر شد.

كد خبر : ۴۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


دانش‌آموز مقیم آمریکا اعلام کرد نامه رهبر انقلاب می‌تواند آغازگر فصل جدیدی از توجه جوانان اروپایی به اسلام باشد.

كد خبر : ۴۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


یک مبلغ سعودی با اشاره به اقدام داعش در فریب دادن جوانان از طریق شبکه‌های اجتماعی، تأکید کرد که ازدواج زنان در این گروه به صورت شرعی صورت نمی گیرد.

كد خبر : ۴۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


برای محمد جعفری، فکر اینکه همسر محجبه‌اش هدف حمله قرار بگیرد، چه زمانیکه برای خرید می‌رود و چه زمانیکه کودکان را به پارک می‌برد، احساس امنیتش را برای همیشه مختل کرده است.

كد خبر : ۴۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


کارشناس آمریکایی معتقد است نامه رهبر انقلاب توانایی کامل مبارزه با اسلام‌هراسی را داشته و نقش مهمی در قضاوت‌های آتی درباره اسلام خواهد داشت.

كد خبر : ۴۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


امام علی (ع) به دریافت کنندگان مالیات حیوانات سفارش کرد حیوانات را به انسانی خیرخواه و  مهربان و امین بسپار ،تا برحیوانات سخت نگیرد ،آنها را تند نراند و نرنجاند و خسته نکند، وقتی حیوانات این همه محترمند تکلیف جایگاه انسان و حقوقش از منظر اسلام بی نیاز از بیان است.

كد خبر : ۴۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۰


فعال برجسته رسانه‌ای تونس با بیان اینکه رسانه‌های غرب درباره اسلام، سفارشی عمل می‌کنند، افزود: نامه رهبر ایران به جوانان غرب برای شناخت اسلام از منابع صحیح آن اقدامی بسیار خوب بود.

كد خبر : ۴۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۳


«قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس برای مشارکت و هدایت این عملیات وارد تکریت شده است... ارتش عراق توانست دو چاه نفتی که منبع اصلی درآمد داعش بود را از چنگ تروریست ها درآورد.»

كد خبر : ۴۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۶


پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار امام خامنه‌ای، از مخاطبان خود خواست مهم‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله‌ رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۹۳ را انتخاب کنند.

كد خبر : ۴۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


«اسرائیل می بیند رهبر عالی ایران کسی را برای جنگ علیه داعش اعزام کرده که فرماندهی نیروها را بر عهده می گیرد. این مسئله باعث شد تا آمریکا به ایران روی آورد و اسرائیل برای اجرا کردن نقشه هایش نتواند ایران را به حمایت از تروریسم متهم کند.»

كد خبر : ۴۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


شخصی که خود را سخنگوی داعش معرفی کرده است در پیامی 37دقیقه‌ای از برنامه‌ریزی برای حمله به کاخ سفید، برج ایفل و ساعت "بیگ بن" خبر داد.

كد خبر : ۴۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۳


فرمایشات اخیر رهبر انقلاب درباره مذاکره هسته ای، اوضاع منطقه وداعش و نامه سناتورها بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشت.

كد خبر : ۴۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۳


یک تحلیلگر سیاسی عراق در واکنش به طرح طنزی در شبکه های اجتماعی عراق که مدال های ژنرال های منطقه را با یک فرمانده ایرانی قیاس کرده است، گفت: حضور یک فرمانده عالی رتبه در خط مقدم...

كد خبر : ۴۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹


مسئول سازمان بسیج رسانه کشور گفت: شاهد بودیم آمریکا کمتر از ده دقیقه بیانیه لوزان را زیر سوال برد پس آمریکایی هایی قابل اعتماد نیستند.

كد خبر : ۵۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۷


به هر حال اکنون بازی سیاسی بزرگی در منطقه شکل گرفته است ولی باید گفت این ایران است که هر روز اعتبار زیادی را کسب می کند و این ترکیه است که به حاشیه رفته است.

كد خبر : ۵۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: تجاوز آل‌سعود به یمن با چراغ سبز کشورهای غربی صورت گرفت.

كد خبر : ۵۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


خاطره خواندنی یک زوج جوان فرانسوی از حضور در بین داعشیان و نحوه فرارشان.

كد خبر : ۵۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۵


العبادی در این سفر خواستار انتقال تجهیزات نظامی آمریکایی به عراق شد ولی اوباما عملی شدن این خواسته را به عدم تاثیرپذیری دولت عراق از کشورهای همسایه مشروط کرد.

كد خبر : ۵۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۶


وزیر امور خارجه استرالیا با بیان این که خوشحالیم از این که در مذاکرات ایران با 1+5 پیشرفت حاصل شد، گفت: باید مساله تحریم ها نیز حل شد.

كد خبر : ۵۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اجازه دادن به این که یک بازرس بتواند به پادگان ما سربزند همچون اشغال سرزمین است به همین منظور بیان این موضوعات حتی در سطح گفتگو نیز به معنای تحقیر ملی خواهد بود.

كد خبر : ۵۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


یک رسانه عراقی در مطلبی به خطر گروهک منافقیت برای ملت عراق پرداخته و این گروهک را به مثابه هسته مخفی داعش توصیف کرده است.

كد خبر : ۵۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


مادر شهید محسن کمالی می‌گوید: محسن همیشه برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) بی‌قرار بود، حتی چندماه قبل از شهادت به زیارت امام حسین(ع) رفت تا از خود حضرت برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) اجازه بگیرد.

كد خبر : ۵۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


رعنا رحیمی، طراح سیستم هوازدایی برای انجام تست سولفور خورنده روغن ترانسفورماتور، با بیان اینکه، خانه داری و اشتغال یک فرصت است و ما باید فرصت های را تبدیل به مزیت کنیم، گفت: کنون چهره زن در جامعه ایران در حال استیفای حقوق خود از اجتماع است و پیشرفت های زیادی را تحت لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته است.

كد خبر : ۵۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۲


یک پژوهشگر و محقق در حوزه صهیونیسم و دشمن‌شناسی با بیان اینکه مشکل صهیونیسم بر سر عقاید مسلمانان است، گفت: آل سعود با عقاید تکفیری خود، به نام اسلام جسارت‌هایی علیه مسلمانان می‌کند که خیانت‌های آنها کمتر از جنایت‌های رژیم صهیونیستی نیست

كد خبر : ۵۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۷


وزارت خارجه آمریکا، دیروز اعلام کرد اتحاد واشنگتن با ریاض همچنان مستحکم و پایدار است.

كد خبر : ۵۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۰


مدیرکل امور بین‌الملل معاونت امور زنان ریاست‌جمهوری، به جزئیات تفاهم‌نامه ایران با ترکیه در زمینه امور زنان و خانواده اشاره کرد و گفت: این تفاهم‌نامه یک بیانیه همکاری است و میزان تعهداتی که به لحاظ حقوقی در برخی تفاهم‌نامه‌ها ایجاد می‌شود وجود ندارد.

كد خبر : ۵۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۳


ادواره شهدای تیپ «فاطمیون» مدافع حرم حضرت زینب (س) با حضور مادران و خانواده‌های شهدای گمنام فاطمیون و جمعی از مسئولان استانی و کشوری در سالن همایش‌های صداو سیمای خراسان رضوی برگزار شد.

كد خبر : ۵۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۶


سرلشکر صفوی: انگلیسی‌ها به آمریکایی‌‌ها خط فکری می‌دهند

كد خبر : ۵۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در صورت ایجاد مزاحمت برای کشتی حامل کمک‌های بشر دوستانه ایران برای یمن، آتشی به پا می‌شود که مهار آن از دست عربستان و آمریکا خارج است.

كد خبر : ۵۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۳


شهید کجباف با ورود به سوریه فرماندهی، سازمان‌دهی و آموزش عده‌ای از مدافعان حرم را به عهده گرفت و تا جایی موفق بود که داعشی‌ها به اسم و رسم، او را می‌شناختند و مدت‌ها به دنبالش بودند.

كد خبر : ۵۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰


بر اساس گزارش های منتشر شده بیشترین زنان اروپایی عضو داعش تبعه انگلیس هستند.

كد خبر : ۵۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰


دبیر کل حزب الله لبنان امروز در سخنانی ضمن ناکام خواندن ریاض در تحقق اهداف خود در تجاوز به یمن اعلام کرد که گروه داعش همان القاعده و ساخت آمریکا، عربستان سعودی و پاکستان است.

كد خبر : ۵۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶


معاون امور مجلس رییس جمهور گفت: لرستان نباید بیکار داشته باشد.

كد خبر : ۵۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۹


تحقیقاسرویس های امنیتی انگلیس تحقیقاتی را در مورد ۳ زن که به همراه ۷ کودک خود ناپدید شده اند، با فرضیه پیوستن آنها به گروهک داعش در سوریه آغاز کرده اند.

كد خبر : ۵۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۶


داعش طی اعلامیه‌ای اعلام کرد: کسانی که می‌خواهند در این مسابقات شرکت کنند، بایستی برای ثبت‌نام به یکی از سرکرده‌های این گروهک تروریستی که نام آنها در اعلامیه قید شده، مراجعه کنند.

كد خبر : ۵۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱


رئیس آژانس اطلاعات داخلی آلمان موسوم به "بی اف وی" از افزایش تعداد زنانی که برای جنگ در عراق و سوریه به داعش پیوسته‌اند، ابراز نگرانی کرده است.

كد خبر : ۵۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴


اسامی شهدا و مجروحین ایرانی حادثه تروریستی مسجد امام صادق(ع) کویت اعلام شد که در آن یکی از شهدا اهل لرستان است.

كد خبر : ۵۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


یک کارشناس فرهنگی، خانواده را بهترین راهکار برای مقابله با هجمه های فرهنگی عنوان کرد و گفت: اگر هر خانواده ای بتواند فرزندان خود را در مقابل هجمه های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی دشمن حفظ کند بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد.

كد خبر : ۵۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


صبح امروز مراسم رونمایی از طومار میلیونی مردم در حمایت از گزاره برگ ملی با حضور جمعی از اقشار مختلف مردم و اصحاب رسانه به ویژه خبرنگاران خارجی در میدان آزادی برگزار شد.

كد خبر : ۵۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


معاون سیاسی استانداری  لرستان گفت: یقینا حضور در راهپیمایی پشتوانه قدرت تیم مذاکره کننده  است واین پشتوانه قدرت جبهه دیپلماسی را قویتر خواهد کرد.   

كد خبر : ۵۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


 استاندار لرستان گفت: به فرموده امام (ره) روز قدس روز حیات و روز زندگی اسلام است.

كد خبر : ۵۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۹


نماینده مردم تهران در مجلس گفت: امروزه دیگر رژیم غاصب صهیونیستی در جنایات و کودک کشی های خود تنها نیست و آل سعود نیز این رژیم را همراهی می کند.

كد خبر : ۵۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


منابع عراقی از انهدام بزرگترین مرکز اطلاعاتی داعش و هلاکت افسران بعثی و عرب، پاکسازی مناطق البوحمدان و البوعیسی در شمال فلوجه و انهدام هفت خودرو بمب گذاری شده داعش در الرمادی خبر دادند.

كد خبر : ۵۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۴


نخست وزیر انگلیس از مسلمانان این کشور خواست دولت را در مبارزه با افراط گرایی و تروریسم یاری دهند.

كد خبر : ۵۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ستاد نظریه پردازی و تولید ایدئولوژی داعش، «حیفا» و قرارگاه میدانی عملیاتی داعش در منطقه سفارت آمریکا در بغداد است

كد خبر : ۵۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۱


مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید که سندی محرمانه میان ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای حل و فصل پی‌ام‌دی نگاشته شده که کاخ سفید از محتوای آن آگاه و راضی است.

كد خبر : ۵۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۱


سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید که گفت‌وگوهایی برای همکاری بهتر علیه داعش با ترکیه در جریان است ولی توافقی برای ایجاد منطقه پرواز ممنوع در شمال سوریه صورت نگرفته است.

كد خبر : ۵۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


با توجه به قانون مصوب پارلمان فرانسه، دولت می‌تواند بصورت موقت جلوی چاپ کتاب و نشریات را در صورتی که موجب بر هم خوردن نظم و ایجاد شرایط اضطراری در جامعه شوند بگیرد اما در مورد توهین به پیامبر اسلام ، هیچ اقدامی صورت نگرفت، اگر چه پیش از این، در برخورد با کتاب‌هایی که در مورد نقد هولوکاست نوشته می‌شد، این قانون اعمال می‌شد و به دلیل خشم احتمالی یهودیان از چاپ این آثار جلوگیری بعمل می‌آمد.

كد خبر : ۵۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۷


در کشور من لبنان این همه مردم شهید می‌شوند، من که بهتر از آنها نیستم، من هم می‌خواهم مبارزه کنم و این راه جنگیدن من است و با توکل به خدا از چیزی نمی‌ترسم.

كد خبر : ۵۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵


 نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: هدف آمریکا از مذاکرات هسته ای  دو دستگی درجامعه است  است سپاه  نباید اجازه بدهد در داخل جامعه چند دستگی به وجو دبیاد .

كد خبر : ۵۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


شهر به شهر و روستا به روستای استان مازندران در شب و روز شهادت امام صادق(ع) میزبان پیکرهای شهدای غواصی بودند که در شهرت بی نامی و قدرت نهان در دستان بسته، بار دیگر فضای نگین سبز ایران را با نام و یاد ایثار و ایستادگی بهاری کردند.

كد خبر : ۶۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


این روزنامه بریتانیایی با انتشار عکس هایی از کمک های داعشی ها به نیازمندان برای جلب حمایت آنان و افزایش اعضای خود می نویسد:"این کمک ها پس از شکایت مردم موصل درباره کمبود مواد غذایی صورت گرفته است. داعش عکس هایی از دفترچه هایی منتشر کرده که در آن ها نام افراد و میزان کمک دریافتی ثبت می شود. این روزنامه اشاره می کند که داعش با انتشار چنین تصاویری قصد دارد تا مخاطبان را متقاعد کند که به فقرا پول می دهد.

كد خبر : ۶۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۲


۱۲ مهاجر غیرقانونی از جمله یک کودک آواره سوری در سواحل ترکیه کشته شدند.

كد خبر : ۶۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۲


وزارت کشور سعودی از عضویت ۴۶ زن سعودی در گروه تروریستی داعش در سوریه خبر داد.

كد خبر : ۶۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۲


مراسم تشییع جنازه کودک سه ساله سوری که در روزهای اخیر انتشار تصاویر وی بازتاب بین المللی داشت درعین العرب برگزارشد.

كد خبر : ۶۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۴


اما « آیلان» ببین دریا چه زیبا تو را در آغوش گرفته است! آیا دنیا بعد مرگ تو می تواند سکوت کند!

كد خبر : ۶۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷


یک روزنامه آمریکایی با بازتاب سخنان روز گذشته رهبر فرزانه انقلاب نوشت: رهبر ایران گفتگوهای گسترده‌تر با آمریکا را رد کرد.

كد خبر : ۶۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۹


مینو اصلانی گفت:امروز جهان اسلام خواستار مدیریت حج با مشارکت همه کشورهای اسلامی است چرا که عنصر شرور منطقه که حتی در ماه‌های حرام نیز دست از کشتار مسلمانان یمن بر نمی‌دارد، شایستگی اداره امور حج را ندارد.

كد خبر : ۶۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: فاجعه منا باید در سازمان ملل پیگیری و در دادگاه بین المللی محاسبه شود.

كد خبر : ۶۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


رئیس جمهوری روسیه از نظامیان این کشور خواسته است ابوبکر البغدادی و دیگر سرکرده های گروه تکفیری- صهیونیستی داعش را زنده بگیرند.

كد خبر : ۶۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴


مریم کاتبی از جمله بانوان امدادگر دوران دفاع مقدس است که به توصیه شهید فیاض‌بخش به غرب کشور اعزام شد و به پیشنهاد متوسلیان مأموریت یافت تا به بازرسی بدنی از زنان کومله و دموکرات بپردازد.

كد خبر : ۶۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴


«... این اقدام، نقش منطقه ای ژنرال سلمانی را به عنوان فرمانده میدان نبرد توسعه می دهد؛ فرماندهی که هدایت شبه نظامیان شیعه عراق در جنگ علیه داعش را نیز بر عهده داشته است.»

كد خبر : ۶۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


همسر شهید سردار همدانی با بیان اینکه روز آخری که سردار عازم سوریه بودند از ایشان قول گرفتم که شهید شدند مرا شفاعت کنند، گفت: شهید همدانی در وصیت نامه خود چندین صفحه ولایت پذیری و اطلاعت از رهبری را گوشزد کردند و همیشه تابع رهبری و عاشق ایشان بودند.

كد خبر : ۶۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


رئیس سابق سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس گفت: ایشان وقتی دوشنبه بعد از دیدار با مقام معظم رهبری از بین ما می‌رفتند که به سوریه برگردند، انگار که نور از صورتشان فوران می‌کرد...

كد خبر : ۶۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


زنان ایزدی آزاد شده از چنگال گروه تروریستی داعش فاش کردند که عناصر این گروه پس از ربودن، به کنیزی گرفتن از آنان به عنوان برده جنسی سوء استفاده کرده، سپس چند ماه پس از بارداری آنها را وادار به سقط جنین می‌کردند.

كد خبر : ۶۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰


خبر شهادت سرداران مدافع حرم، حاج همدانی و یارانش که به گوشمان رسید، دوباره دلمان هوایی شد، انگار دلمان هوای کاروان حسین(ع) را کرد، که مدافع زینب(س) و رقیه(س) باشیم. دلمان خواست که دوباره مدافع حرم باشیم.

كد خبر : ۶۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


گروهی از دختران ایزدی نام "دختران خورشید" بر خود نهاده‌اند و می‌خواهند از تروریست های داعش انتقام بگیرند.

كد خبر : ۶۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶


بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما در بیانیه‌ای در خصوص سفر جک استراو به ایران اعلام کرد: آقای ظریف اگر توان برخورد مقتدرانه با نفوذ غربی‌ها را ندارید لااقل پیش پایشان فرش قرمز پهن نکنید.

كد خبر : ۶۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳


«نیروهای اعزام شده توسط ژنرال سلیمانی در حال کوبیدن شورشیانی هستند که بسیاری از آن ها توسط آمریکا و ائتلاف 60 کشور علیه داعش، تجهیز شده و آموزش دیده اند؛ ائتلافی که اوباما به آن می بالید.»

كد خبر : ۶۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


این روزها بیش از پیش شاهد گرایش افراطی برخی جوانان به مدهایی گاه ناهنجار و نازیبا هستیم؛ گرایشاتی که اغلب واکنش‌هایی را از سوی جامعه و خانواده به همراه دارد. حال باید باید از خود بپرسیم تا به حال این برخوردها و واکنش‌ها تا چه حد توانسته‌اند در گرایش جوانان به سمت چنین مدهایی که با فرهنگ ایرانی اسلامی‌ در تضاد هستند مقابله کنند.

كد خبر : ۶۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶


یک زن تبعه روسیه از جمهوری اینگوش که بر اثر تبلیغات اینترنتی مبلغان داعش خانواده خود را ترک کرده و از مسیر ترکیه به این گروه تروریستی پیوسته بود، پس از فرار، از وجود اردوگاه ویژه ازدواج برای تروریست ها با حضور صدها زن خارجی خبر داده است.

كد خبر : ۶۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶


ایران می تواند نقش بسیار مهمی در حل بحران سوریه ایفا کند. نقش روسیه نیز بسیار مهم است و باید گفت بدون حضور ایران و روسیه این مشکل حل شدنی نیست و آمریکا این را متوجه شده است.

كد خبر : ۶۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


اگرچه اکنون در ایران اختلافات سیاسی زیادی دیده می شود، اما حزب اعتدال ایران که همان دولت حسن روحانی است و همچنین سایر احزاب و جریان ها که گروههای مخالف دولت را تشکیل می دهند، به نقش پرنفوذ و قدرتمند منطقه ای ایران باور دارند.

كد خبر : ۶۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰


ای کاش بودی تا حسینیه غریب و خاموش جماران باز هم از تکبیرها و فریاد علیه مستکبران و شعار حیاتبخش مرگ بر آمریکا پر می شد.

كد خبر : ۶۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


مقامات سازمان ملل، اروپا و آمریکا به حملات متعدد و گروگان گیری در پاریس را که منجر به کشته شدن دست کم ۱۴۰ و مجروح شدن ۲۰۰ نفر شد واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۶۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


در سلسله انفجارات و تیر اندازی‌هایی که شب گذشته در پاریس رخ داد حداقل 153 نفر کشته شدند.

كد خبر : ۶۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


مقام معظم رهبری طی یک‌سال گذشته چندین بار به سردمداران غرب و حامیان تروریسم داعشی در منطقه اخطار دادند که این حمایت از تروریسم در منطقه در نهایت به خودتان باز خواهد گشت.

كد خبر : ۶۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


با این اقدامات رسانه های فرانسه با برچسب زنی داعش به عنوان یک گروه تروریستی اسلام گرا سعی در اختلاف بین مردم مسلمان و مسیحی فرانسه دارد.

كد خبر : ۶۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


استاد حوزه‌های علمیه قم گفت: گروه‌های تکفیری، القاعده و داعش در یک برنامه‌ریزی سیاسی پدید آمدند تا جلوی زیبایی‌های اسلام و نهضت امام حسین(ع) را بگیرند.

كد خبر : ۶۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۱


لاله افتخاری در نامه سرگشاده به همسر رئیس جمهور ترکیه نوشت:آنگاه که عکس یادگاری فرزندتان را به همراه سرکردگان داعش و سکوت جنابعالی را دیدم شگفت‌زده شدم.

كد خبر : ۶۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۴


نماینده ولی فقیه در استان گفت:  جنگ نرم ، تهاجم فرهنگی و هجمه‌های شدید فرهنگی در استکبار جهانی به دنبال این است که جلوی تشکیل تمدن اسلامی را بگیرند.

كد خبر : ۶۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۵


در پی ارسال نامه لاله افتخاری به همسر رئیس جمهور ترکیه درخصوص ماهیت جنایتکارانه داعش، فرزند آیت‌الله صافی در تماس تلفنی با لاله افتخاری، از این نماینده مجلس تشکر کرد.

كد خبر : ۶۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


 پول های زیر میزی که از بیماران گرفته می شود تا پول هایی که به صورت علنی از بیماری که چاره ای جز تسلیم شدن در مقابل زیادی خواه  پزشکان ندارد.

كد خبر : ۶۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۹


افزایش سهام بن طلال شاهزاده میلیاردر سعودی در شرکت تویتر، نفوذ عربستان در شبکه های اجتماعی و تاثیرگذاری آن بر افکار عمومی بیشتر شده است.

كد خبر : ۶۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲


فاطمیون یکی از نیروهای فعال شیعه و مبارز افغانستانی است که برای دفاع از حرم قهرمان کربلا عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب کبری و حضرت رقیه سلام الله علیهما در مقابل نیروهای داعش در سوریه حضور دارند.

كد خبر : ۶۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


روزنامه‎های جهان عرب هر روز با انتشار کاریکاتورهایی انتقادات صریح خود را در قالب تصویر بیان می‎کنند، که در این گزارش مهمترین آنها را در طی یک هفته اخیر مورد بررسی قرار می‎دهیم.

كد خبر : ۶۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


پرسش اساسی آن است که مدعیان آزادی بیان و حقوق بشر جهانی چه واکنشی در برابر این اقدام نشان خواهند داد ؟! آیا دوباره مهر سکوت بر لب زده و خاموشی خفت بار خود را ادامه خواهند داد؟!بدون شک اعدام این عالم انقلابی به سفارش استکبار جهانی دیکته شده و توسط رژیمی که بارها خوش خدمتی خود را به استکبار جهانی ثابت کرده اجرایی شده است.

كد خبر : ۶۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


سپاه پاسدارن حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در بیانیه‎ای جنایت آل سعود در خصوص اعدام عالم برجسته شیعه، شیخ نمر النمر را محکوم کرد.

كد خبر : ۶۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۳


پرسش اساسی آن است که مدعیان آزادی بیان و حقوق بشر جهانی چه واکنشی در برابر این اقدام نشان خواهند داد ؟! آیا دوباره مهر سکوت بر لب زده و خاموشی خفت بار خود را ادامه خواهند داد؟!بدون شک اعدام این عالم انقلابی به سفارش استکبار جهانی دیکته شده و توسط رژیمی که بارها خوش خدمتی خود را به استکبار جهانی ثابت کرده اجرایی شده است.

كد خبر : ۶۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۳


شبکه‌های اجتماعی عکس‌هایی از قاتل شیخ نمر باقر النمر منتشر کرده اند که این جلاد بی‌رحم با شمشیر سر این شهید مبارز را جدا کرده است.

كد خبر : ۷۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۶


رئیس بسیج جامعه زنان کشور، گفت: به شهادت رساندن شیخ نمر توسط آل سعود حاصل سکوت کشورهای اسلامی است.

كد خبر : ۷۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۷


بدرفتاری هواداران نامزد جنجالی جمهوریخواهان آمریکا با یک زن مسلمان با واکنش نهادهای حقوق بشر مواجه شد.

كد خبر : ۷۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱


زنی اروپایی که با کودک ۴ ساله‌اش به داعش پیوسته بود، ۱۰ روز پس از پیوستن به این گروه تروریستی پی‌برد که بزرگ‌ترین اشتباه زندگی خود را مرتکب شده است.

كد خبر : ۷۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


همسر بشار اسد با اشاره به تمدن و فرهنگ هفت هزار ساله سوریه و اینکه هیچ کسی نمی‌تواند این تمدن را از بین ببرد، داعشی‌ها را جانوران درنده و وحشی زمین خواند.

كد خبر : ۷۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


پرویز پرستویی بازیگر کشورمان با انتشار تصویری از خودش در کنار شهید مدافع حرم سردار «سعید سیاح طاهری» در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت...

كد خبر : ۷۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


جناب آقای بان کی مون؛ به شما توصیه می کنیم با توجه به جایگاه خود اصول اخلاقی و انسانی را بر مبنای عدالت در سازمان ملل متحد دنبال نمایید و با تمام توان خود از این اصول صیانت کنید.

كد خبر : ۷۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


دختر اولین شهید مدافع حرم «محرم ترک» دلنوشته‌ای را در مراسم چهارمین سالگرد شهادت پدرش قرائت کرد.

كد خبر : ۷۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


واقعا از پخش شدن این عکس ها خجالت کشیدم. خدا گواه است اصلا بلد نیستم عکس بگیرم بفرستم، یعنی نخواستم یاد بگیرم. به جان بچه هایم و به خاک پای رزمندگان راضی نبودم پخش شود.

كد خبر : ۷۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۵


روح افزا همسر دانشمند شهید احمد حاتمی در واکنش به سخنان ظریف که در نشست امنیتی مونیخ عربستان را "برادران سعودی "خوانده بود،گفت:آقای ظریف، نماینده هئیت دولتی هستند که ما به آن رأی دادیم، حداقل انتظار ما این است که در صحنه‌های بین المللی حقوق ما را ضایع نکند.

كد خبر : ۷۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۵


اما دلم برای دختر خردسال با آن موهای دم‌خرگوشی‌‌اش سوخت. تقلای این طفلک معصوم برای دیدن آقا دیدنی بود. قبل از آغاز مراسم خود را به صندلی آقا رساند و مدتی روی آن نشست.

كد خبر : ۷۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۵


هزار و اندی كيلومتر آن طرف تر، عزيزانی در چنين سرمایی، با چنين وضعيت و امكاناتی در خط اول نبرد با تروريست ها و داعشی های خون خوار هستند، تا من و شما با وجود همه مشكلات كوچك و بزرگمان در امنيت باشيم و بی دغدغه از ناامنی های دور و برمان زندگی كنيم.

كد خبر : ۷۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶


کاندیدای مجلس خبرگان رهبری در لرستان گفت: نمازی بی‌ولایت پدید آورنده داعش است که در آن مفتی برای آمریکا و اسرائیل نوکری می‌کنند.

كد خبر : ۷۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶


به دلیل نزدیکی به انتخابات، صحبت از بصیرت و نفوذ در چند ماه گذشته زیاد شده است. بحث نفوذ و اثرپذیری، یک بحث صرفاً سیاسی نیست و همه ما در مسایل مختلف زندگی تأثیرپذیر هستیم. پس باید به عنوان یک انسان راه‌های اغفال، نفوذ و اثرپذیری را بشناسیم.

كد خبر : ۷۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۴


مسئله دفاع از حرم اهل بیت(ع) موضوع بهانه‌ای برای شاعران دغدغه‌مند انقلاب است تا اشعاری در این زمینه را در تاریخ ثبت کنند. منصور نظری در این راستا در کنار دیگر شاعرانی که ابیات متعددی را به ساحت مقدس این شهدا تقدیم می‌کند.

كد خبر : ۷۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۶


حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران به عنوان شخصیتی پر نفوذ در منطقه شناخته شده است.

كد خبر : ۷۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۷


همسر شهید هسته‌ای رضایی‌نژاد می‌گوید: من قبل از به دنیا آمدن آرمیتا فکر می‌کردم کارم ارجحیت دارد، واقعاً تصورم این بود، اما الآن اولویت اولم آرمیتا و آرامش روانی او است. آدم ایده‌آل‌گرا و مادر سختگیری هستم.

كد خبر : ۷۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۲


پیکر نخستین شهید لرستانی مدافع حرم دقایقی پیش با استقبال رسمی مردم و مسئولان وارد شهرستان بروجرد شد.

كد خبر : ۷۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷


شهید شمسه اولین شهید مدافع حرم بروجردی همیشه می گفتند من سرباز ولایتم، شما نیز سرباز ولایت باقی بمانید و همیشه به رعایت حفظ حجاب و خواندن نماز اول وقت تاکید زیادی داشتند.

كد خبر : ۷۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


ابوزهرا از جنایت داعشی ها سخن گفت و ماجرای مردی را که در راه آزاد کردن زن و دخترش از دست حرامیان داعش شهید شد برایمان تعریف کرد.

كد خبر : ۷۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴


برادر بزرگتر «ایرام جعفری»، 39 ساله بود که پس از ترک مطبش در پاکستان در سال 2001 کشته شد.

كد خبر : ۷۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲


همسر شهید مدافع حرم کجباف گفت:در اثنایی که منظر تمام شدن سخنرانی فائزه هاشمی و طرح سوال خود از وی بودم، یکی از محافظان او ناگهانی از پشت با تمام قوا مرا هل داد گویی که قصد پایین انداختن مرا از سن داشت!

كد خبر : ۷۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴


رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: جمهوری اسلامی ایران پیشتاز جریان بعثت در مقابله با جریان جاهلیت به سرکردگی امریکاست.

كد خبر : ۷۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶


بازیگر زن سینما و تلویزیون عنوان کرد: ای خاک برسر من که یادم میرود اگر هستم بخاطر وجود شهدا و کسانی است که برای من و شما جانشان را فدا کردند.

كد خبر : ۷۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹


پرواز بر بال تهجد، داستان زندگی سربازی در مسیر معرفت وایمان است، پدری مهریان، همسر وظیفه شناس، فرزندی دُردانه که برای دفاع از حریم اهل بیت، پرستویی مهاجر شد و قربانگاه نبل و الزهراء سوریه به وصال حق دست یافت.

كد خبر : ۷۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱


یکی دیگر از سرداران رشید اسلام به نام "رضا رستمی مقدم (مدهنی)" از دیار لرستان به خیل شهیدان مدافع حرم پیوست.

كد خبر : ۷۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۶


«هدف اصلی از راه‌اندازی گروه‌های تروریستی تکفیری و اقدامات آنها در عراق و سوریه حمله به ایران بود اما قدرت نظام جمهوری اسلامی موجب شد آنها در همان عراق و سوریه زمین‌گیر شوند».

كد خبر : ۸۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶


رونق محافل قرآنی همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان از برنامه های پرطرفداری که خواهران سعی می کنند بیشتر به برگزاری آن بپردازند،محفل قرآنی خوهران پلدختر از جمله این محافل که حدود33سال در این شهرستان در حال برگزاری است.

كد خبر : ۸۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۹


مادر فرمانده جواد گفت: فرزندم جواد در عید سعید فطر پارسال   بعد از اتمام نماز دستانش را به آسمان بلند گرد و گفت یا رب العالمین عید سال بعد من به شهادت رسیده باشم انشالله .

كد خبر : ۸۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰


سازمان های مدعی حقوق بشر از سازمان ملل گرفته تا کمیسیون حقوق بشر و اتحادیه اروپا و تشکل های به ظاهر مدافع حقوق بشر که شب و روز از لزوم رعایت حقوق بشر سخن می گویند و حتی برای جانوران و گیاهان مراسم ختم و ابراز تاسف می گیرند، در این فاجعه چشم و گوش خود را بستند و برخی از آنان براثر فشار گسترده افکار عمومی تنها به ابراز تاسف بسنده کردند.

كد خبر : ۸۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲


شهید رضا رستمی مقدم اولین شهید مدافع حرم خرم آباد در درگیر با عوامل تروریستی داعش  چهل روز پیش به فیض شهادت نایل آمد.

كد خبر : ۸۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۴


انعقاد عهد و پیمان بین عربستان و گروهک منافقین با حضور برخی از افراد و بویژه مریم رجوی نیز مدعی بر حرکت عربستان در راستای برنامه های منافقین است چنانکه طی ۳ سال اخیر شاهد گرایش و ملحق شدن بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ سعودی به گروهک داعش هستیم.

كد خبر : ۸۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۷


زهره سادات لاجوردی فرزند شهیدترور اسدالله لاجوردی گفت: برخورد قاطع با پناه دهندگان به منافقین و حامیان آنها و کسانی که اسم این گروه را از لیست تروریسم خارج کردن، خواست همگانی ملت است ولی صدای مردم به جایی نمی رسد!

كد خبر : ۸۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸


دوست و داماد خانواده شهید مدافع حرم حسینعلی پورابراهیمی گفت: وقتی که به ازدواج شهید ابراهمی پور می پردازم، سریال شوق پرواز در ذهنم تداعی می شد! حالا نمی خواهم بگویم؛ زندگی عاشقانه حسین و همسرش کپی زندگی شهید بابایی و همسرش است ولی واقعا در مدت زمانی که با هم بودند، عاشقانه زندگی کردند.

كد خبر : ۸۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۰


وزیر امنیت داخلی برزیل ضمن اعلام خبر اخراج دختر شاهزاده سعودی از برزیل، خواستار جلوگیری از ورود شخصیت های منسوب به کشورهای بدنام در قالب مقام های ورزشی به کشورش شد.

كد خبر : ۸۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۲


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: تروریست یکی از اساسی‌ترین معظلات جامعه جهانی است .

كد خبر : ۸۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۵


بيش از چند هفته است که رسانه ها توجه ويژه اي به اين لايحه داشته و به تبع آن افراد مختلفي به اظهار نظر و موضع گيري در خصوص پيوستن يا نپيوستن به اين پروتکل پرداخته اند؛ اما آنچه اين پروتکل اختياري را در محل مناقشات فکري و حتي به قول دولتي ها سياسي مي کشاند! تعارضات متعدد آن با موازين شرعي و حقوقي جمهوري اسلامي ايران است.

كد خبر : ۸۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳


همسر شهید دانشمند ایرانی در فاجعه منا گفت: کشورهای غربی در ماجرای 11 سپتامبر سه هزار کشته دادند و هنوز پس از 15 سال این ماجرا را تکرار می کنند و درصدد گرفتن انتقام از کشورهای دیگر هستند و به کشورهای افغانستان و عراق حمله می کنند و عروسی ها را تبدیل به عزا می کنند ولی دولت ایران فقط سکوت اختیار کرد.

كد خبر : ۸۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۷


در بخشی از پیام حج رهبر انقلاب در توصیف آل‌سعود، از اصطلاح «شجره‌ی ملعونه» استفاده شده است

كد خبر : ۸۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ نماینده ولی فقیه در استان گفت: آل سعود انسان های گمراه، قصی القلب و قاتل هستند چرا که مسلمانان را کشتند .

كد خبر : ۸۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۲


اقدام یک مادر عراقی در به هلاکت رساندن چند تروریست داعشی که چند عضو خانواده‌اش را به شهادت رسانده بودند، خشم شدید رسانه‌های سعودی را به دنبال داشت و آنها را به دروغ‌پردازی و وارونه‌کردن حقایق وادار کرد.

كد خبر : ۸۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۲


مسئول کارگروه بانوان کمیته فرهنگی - آموزشی ستاد اربعین با اشاره به حضور گسترده بانوان در مراسم اربعین حسینی از نخستین حضور مبلغان زن، راویان زن واقعه عاشورا و کربلا، پاسخگویان به سوالات و شبهات، برپایی تجمع زنان عاشورایی و اربعینی ها در مراسم راهپیمایی اربعین امسال خبر داد.

كد خبر : ۸۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۳


حنان الفتلاوی تاکید کرد: شما یک رفتار و رویداد دموکراتیک از سعودی‌ها به من نشان دهیدتا آن را به کار ببرم. درحالی که سیستم حکومتی آل‌سعود تماما از مفاهیم دموکراسی به دور است .

كد خبر : ۸۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸


مردمان یمن در کربلای سال 1438 با دیکتاتوری بنی امیه ای رو به رو هستند که هیچ زبانی جز ز بان خونریزی و آدم کشی و تروریستم پروری نمی دانند و در این مواجه فقط ایمان، استقامت، ایثار، ولایتمداری، حفظ روحیه شهادت طلبی مردمان مسلمان یمن است که آنها را کمک می کند و باید بدانند که صدای مظلومیت حسین و شیعیان و رهروان حسین در هر کربلایی که باشد در هر قرن و زمانی که باشد، تا مادام تاریخ به گوش می رسد و ظالمان را رسوا می کند.

كد خبر : ۸۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹


یک بانوی قهرمان رزمی کار که طرح « ورزش رزمی در سایه عفاف و حجاب» را به احترام ماه محرم و حضرت زینب سلام الله در دستور کار شاگردان خود قرار داده است، گفت:به حرمت ماه محرم و احترام به بانوی داغدیده کربلا حضرت زینب (س) تصمیم گرفتم که در این مدت من و دیگر شاگردان کیک بوکسینگ کار چادر به سر کنیم و حتی این درخواست را از شاگردانم داشتم که به احترام این ماه آرایش نکنند و بیشتر رعایت شئونات اسلامی را داشته باشند.

كد خبر : ۸۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶


نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد رقابت انتخاباتی در آمریکا را سقوط اخلاق دانست و گفت: در غرب و آمریکا هیچگونه انسانیت و ادبی در بین کاندیداها وجود ندارد

كد خبر : ۸۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰


نیروهای مسلح عراق در مناطق آزاد شده استان الانبار به اسنادی درباره ازدواج شبه نظامیان عضو گروه تروریستی داعش با دختران نابالغ دست یافته اند که هدف آنها دریافت پاداش بیشتر بوده است.

كد خبر : ۸۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۲


پیکر مطهر شهید لرستانی که در حادثه تروریستی عراق به شهادت رسید سوم آبان ماه بر دوش مردم شهرستان ازنا  تشییع و در زادگاهش  به خاک سپرده خواهد شد.

كد خبر : ۸۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۲


«زنان و دختران نجات یافته از داعش اینک خود را به خاطر آن زندگی نکبت بار تحت سلطه داعش سرزنش و آن را مصداقی برای ننگ و ذلت نفس عنوان می کنند.»

كد خبر : ۸۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۶


نیروهای داعش دستور دارند تا زنان و کودکانی که قصد فرار از شهر موصل را دارند، با شلیک گلوله از پای در آورند.

كد خبر : ۸۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۹


خواندن سفرنامه گردشگرهای خارجی که به ایران سفر کرده اند همیشه فرصت هیجان انگیزی است برای محک زدن خودمان است، برای اینکه بدانیم ما و فرهنگ ایرانی مان از نگاه آدم های بیرون چه شکلی است؟!

كد خبر : ۸۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۲


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: راه نجات کشور در جذب شدن به آمریکا نیست بلکه راه نجات کشور تکیه بر تفکر بسیجی است.

كد خبر : ۸۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵


مدیر کل تامین اجتماعی لرستان گفت: بسیجیان همیشه برای نظام جمهوری اسلامی مایه دلگرمی بودند وانشالله که با تداوم و حضور آنها در همه عرصه های روزی ریشه های  فساد و ضد بشریت  از روی زمین برداشته شود.

كد خبر : ۸۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵


همسر شهید مدافع حرم محمد شالیکار گفت: ۴۵ روز پیش یک مشکلی برایم پیش آمد و بعد از ظهر داخل اتاق حاج محمد خوابم برد که خواب دیدم ایشان به منزل ما آمد و یک زیارت عاشورا در دست دارد و گفت این زیارت عاشورا را چهل روز بخوان حاجتت برآورده می‌شود.

كد خبر : ۸۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۳


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: انتظار می رود والدین مقدمات ازدواج فرزندانشان را مهیا کرده و بانک ها نیز تسهیلات ازدواج را آسانتر پرداخت کرده تا از زنگ خطری که پیشروی ماست جلوگیری به عمل آوریم.

كد خبر : ۸۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۳


نماینده زن پارلمان عراق در برنامه زنده تلویزیونی با دفاع از حضور فرمانده نیروی سپاه قدس ایران در عراق، گفت: اگر سعودی‌ها فرد شجاعی مثل قاسم سلیمانی دارند، برای دفاع از عراق بفرستند.

كد خبر : ۸۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷


این همه گستاخی و بی پروایی، این همه جسارت بین المللی برای به خون کشیدن خیابان ها و معابر کشورهای مسلمان یا مسلمانان در سایر کشورها به خاطر بی توجهی مدافعان حقوق بشر است. اسرائیل وسایر کشورهای تروریسم پرور واقفند که قدرت های غربی بهترین حامی و سهامدار در این جنایات هستند! آنها با کشار و نسل کشی مسلمانان در اقصی نقاط جهان به دنبال ایجاد هولوکاستی واقعی علیه اسلام هستند.

كد خبر : ۸۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱


شهید "ماشاالله شمسه" نخستین شهید مدافع حرم که افتخار بروجرد شد، امروز اولین سالگرد شهادت شهید شمسه است که پس از 2 ماه نبرد با دشمنان و دفاع از حرم حضرت زینب(س) به شهادت رسید.

كد خبر : ۹۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۳


فرزند شهید سردار رستمی مقدم اولین شهید مدافع حرم خرم آباد گفت:در پیرامون جسارت غلامحسین کرباسچی نسبت به شهدای مدافعان حرم خیلی از شنیدن چنین صحبت‌هایی ناراحت شدم عده‌ای عافیت‌طلب برای جذب رأی به مدافعان حرم می‌تازند.

كد خبر : ۹۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶


نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه برخی با «سایه جنگ» هم تجارت می‌کنند، گفت: در دولت کار و کرامت وزیر زن هم خواهیم داشت.

كد خبر : ۹۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰


مسئول امور هماهنگی طوایف و قبایل ستاد مرکزی دکتر محمدباقر قالیباف گفت: کاخ‎نشینان درد کوخ‎نشینان را نمی‎فهمند، کسی که دلش نمی‎خواهد خانه و زندگی او را مردم ببینند آیا این چنین فردی می‎تواند زندگی مردم فقیر را درک کند.

كد خبر : ۹۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰


مسئول روابط عمومی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان گفت: مراسم اولین سالگرد شهادت دو سردار لرستانی مدافع حرم، با حضور قشر مردم و مسئولین استانی و نظامی برگزار می‌شود.

كد خبر : ۹۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۲


نورالدین مدهنی از مدافعان حرم گفت: امروز به پشتوانه ایستادگی مدافعان حرم است که توانستیم تا کنون در مذاکرات بین المللی در مقابل استکبار ایستادیم  و به حمد الله  امنیت کشور ما در منطقه به واسطه رزمندگان مدافعین حرم تامین شده است.

 

كد خبر : ۹۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۶


یک بانوی لرستانی در حادثه تروریستی امروز مجلس به فیض شهادت نائل آمد.

كد خبر : ۹۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۷


نماینده خرم آباد در مجلس شورای اسلامی ضمن تایید شهادت یکی دیگر از بانوان لرستانی گفت: یکی دیگر از بانوان لرستانی به نام مهدیه هراتی به جمع شهدای تروریستی داعش در تهران پیوست.

كد خبر : ۹۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۸


مدیر کل آموزش و پرورش لرستان طی پیامی شهادت آموزشیار بانوی نهضت سواد آموزی لرستانی حادثه تروریستی داعش در مجلس شورای تهران را تسلئیت گفت.

كد خبر : ۹۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۸


همزمان با حمله تروریستی در تهران آرش فروغی تازه ترین اثر خود را منتشر کرد.

كد خبر : ۹۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰


مراسم تشییع پیکر ۲ شهیده لرستانی حادثه تروریستی تهران با حضورمسئولین استانی و نظامی در استان برگزار شد.

كد خبر : ۹۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰


پدر شهیده لرستانی درحادثه تروریستی تهران گفت: مهدیه آرزوی دفاع از حرمین شریفین را داشت حتی برای اعزام به سوریه به سپاه مراجعه کرد و گفته بود که اگر امکانش هست خانم‌ها را هم برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) به سوریه بفرستند.

كد خبر : ۹۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰


مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: مقابله با انقلاب اسلامی هدف اصلی تروریست‌ها است.

كد خبر : ۹۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


حضرت آیت الله خامنه ای «دو قطبی شدن کشور» و «دو دستگی مردم» را تجربه ای خطرناک دانستند و افزودند: در سال ۵۹، رئیس جمهور وقت جامعه را دو قطبی، و مردم را به دو دسته مخالف و موافق تقسیم کرد که نباید این تجربه تکرار شود.

كد خبر : ۹۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۳


چه در عرصه فرهنگی و چه در عرصه ی امنیتی و نظامی، کشور نیازمند صدای واحد است، نیازمند اقتدار و مقاومت است، اقتداری بر خواسته از اسلام علوی و به تعبیر حضرت امام اسلام ناب محمدی(ص). در سایه ی این اسلام است که استکبار و فرزندانش- التقاط و التحاد- نابود می شود و گرنه با خوانش هایی مانند اسلام رحمانی و اسلام مذاکره چیزی جز خسارت محض نصیب مان نمی شود.

كد خبر : ۹۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴


در بخشی از بیانیه زنان فعال عرصه سیاسی و اجتماعی آمده است: اگر چه بر روی این 6 موشک جمله ای نوشته نشده بود! اما پیام پرتاب آنها به قلب گروهک تروریستی داعش این است: « ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست / عِرض خود میبری و زحمت ما میداری» و به جهانیان ثابت کرد که ایران، انگلیس و فرانسه و تهران، لندن و پاریس نیست بلکه این آب و خاک شهیدپرور در مقابل تروریسم سد محکم و نفوذ ناپذیری در منطقه خاورمیانه و علیه هر گروهی از جمله داعش است.»

كد خبر : ۹۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۳۰


کارشناس مذهبی گفت: نامگذاری روز دختر در سالروز ولادت با سعادت کریمه اهل بیت فاطمه معصومه (س) نشان عظمت و عزت آنها است بنابر این دختران ایران زمین زندگی کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

كد خبر : ۹۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳


چهره تو در آن تصویر مرا دیوانه کرده؟ مرا و بسیاری از جوانان هم‌وطنت را. دو سه شب است که دست از سر ما بر نمی‌دارد. بیچاره‌مان کرده‌ای آقا محسن.

كد خبر : ۹۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱


«فاطمه خمیس» معتقد است غلبه بر داعش، نقشه آمریکا برای ایجاد خاورمیانه بزرگ را به شکست کشاند و توصیه‌های امام خامنه‌ای تاثیر بسیاری در کسب این پیروزی در سوریه و عراق داشت.

كد خبر : ۹۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۵


اصلانی با بیان اینکه استکبار جهانی خواستار تضعیف کشورهای اسلامی است، گفت: داعش بزرگترین ضربه را از گروه بسیج مردمی خورد و به دنیا ثابت شد که هیچ قدرتی، توانایی مقابله با بسیج مردمی در یک کشور را ندارد.

كد خبر : ۹۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲


«رجا بشار قیشانی» از بانوان شهر فوعه سوریه و دارای چهار فرزند که از چنگال داعشی ها به کمک وحید فراهانی کارگردان انقلابی، فرار می‌کند، نامه‌ای خطاب به وی می‌نویسد...

كد خبر : ۹۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۷


دفتر رئیس جمهوری فرانسه درخواست زنان تروریست فرانسوی دستگیر شده در سوریه و عراق برای بازگشت به کشورشان را رد کرد.

كد خبر : ۹۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین