امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۶

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۶    عبارت مورد جستجو: خشونت فیزیکی

دبیرخواهران اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان خطاب به کاترین اشتون گفت: تاکنون عکس های کودکان غلطان در خون را در فلسطین دیده اید یا شیون زنان فلسطینی را که اجساد کودکان معصوم خود را از زیر خروارها خاک بیرون می کشند شنیده اید؟

كد خبر : ۲۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


در ایران هیمشه زن را موجودی مقدس و قابل ستایش معرفی کرده‌اند نه صرفا دستاویزی برای تجارت‌های مالی و تبلیغاتی رایج در کشورهای غربی که این روزها آنها را از این شرایط به ستوه آورده است.

كد خبر : ۵۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


به مواد مخدر، الکل، سیگار. بیکاری، فقر و ناکامی در زندگ و روش نادرست همسرگزینی، هم تراز نبودن زوجین از نظر فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی و ازدواج های اجباری، زودهنگام، نابجا و نداشتن سازگاری و رضایت زناشویی از مهم ترین دلایل خشونت علیه زنان است.

كد خبر : ۶۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۱


تاریخ تجاوز و نقض حقوق بشر در آمریکا امروزی نیست، بلکه مادرزادی است!بلافاصله بعد از اعلام استقلال، جنگ‌هایی را علیه ملت‌های مختلف شروع کردند. از سال1776 تا الان یعنی در 239 سال، ارتش آمریکا به 70 ملت حمله کرده است و فقط 21 سال استراحت کرده و جنگ اساسی (Major War) نداشته است.

كد خبر : ۷۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱


به حرف‌های کودک خود به دقت گوش کنید و به آنها جواب دهید.

كد خبر : ۷۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱


وقتی از خشونت علیه زنان صحبت می کنیم اولین چیزی که به ذهن متبادر می شود، خشونت فیزیکی است. در صورتی که خشونت در این بحث محدود به آسیب جسمی نمی شود، بلکه دربرگیرنده کلیه آسیب ها اعم از جسمی، روانی، جنسی، محرومیت از حقوق قانونی و اجتماعی است.

كد خبر : ۹۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۰


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین