امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۹۹۰    عبارت مورد جستجو: خرم آباد

پایگاه اطلاع رسانی خبر آزاد: عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انزوای 20 ساله میر حسین موسوی را بسترسازی برای فتنه 88 دانست.

كد خبر : ۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۰


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ‌شعارمان برای انتخابات «پیروزی صداقت بر قدرت و ثروت» است.

كد خبر : ۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۸


موج دوم:محسن رضایی که به طور رسمی تبلیغات انتخاباتی خود را آغاز کرده است در ادامه سفرهای انتخاباتی خود ساعاتی قبل وارد استان لرستان و به شهرستان ازنا آمد.

كد خبر : ۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


موج دوم:در حاشیه برگزاری نخستین دوره مسابقات قهرمانی کشتی پهلوانی کارگری کشور که پنج شنبه در خرم آباد برگزار شد؛ آرش مردانی پهلوان کشور از آینده شغلی خود ابراز نا امیدی کرد.

كد خبر : ۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


موج دوم: مسئول کمیسیون فرهنگی شورای شهر خرم آباد گفت: با توجه به گشت میدانی که در سطح شهر انجام شد به خاطر وجود دوگانگی در نامگذاری کوچه به نام شهید و آدرس پستی به مسئول کمیته زیباسازی شهرداری تذکر داده شده است و در اسرا وقت این دوگانگی حل خواهد شد.

كد خبر : ۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


موج دوم: عضو شورای شهر خرم آباد در گفت و گوی با سفیر افلاک از سوءاستفاده در آرامستان خرم آباد  در دوره شهرداری وحید رشیدی خبر داد.

كد خبر : ۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


موج دوم: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: «با توجه به اینکه دوره چگنی مدتی است جز شهرستان های استان شناخته شده است، از طرف وزارت خانه هیچ مجوزی برای ساخت بیمارستان در این شهرستان وجود ندارد و بیماران دوره چگنی با هماهنگی های صورت گرفته باید به خرم آباد اعزام شوند.»

كد خبر : ۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


موج دوم:مدیرعامل آب و فاضلاب شهری استان لرستان گفت: طرح عمرانی سدش انحرافی و تونل كاكا رضا برای تامین آب شرب مصرفی شهر خرم آباد از جمله طرح های مهر ماندگار استان لرستان، به زودی وارد مرحله اجرایی خواهد شد.

كد خبر : ۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


موج دوم: هر زمان که از میدان بسیج شهرمان می گذرم چشمم می افتد به در بسته ای که قرار است بر روی همه باز باشد. گاهی گدایان و معتادان در کنار آن، درعالم خودشان اند وگاهی راننده های تاکسی درسایه ساختمانش منتظر مسافراند.

كد خبر : ۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


موج دوم: شهردار خرم آباد گفت: عملیات اجرایی ساخت ساختمان شهرداری منطقه سه خرم آباد طی مراسمی آغاز شد.

كد خبر : ۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


موج دوم: دکتر عبدی در واکنش به عدم حضور نمایندگان خرم آباد در برنامه سفر رئیس جمهور به لرستان گفت: پیگیری بحث بودجه در مجلس موثر تر از گذراندن یک روز بی فایده با هیئت دولت است چرا که در این سفر منفعتی به مردم لرستان نرسید.

كد خبر : ۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


موج دوم: شهردار خرم آباد دگفت: برای افزایش خدمات شهرداری به زودی یک دستگاه خودرو جدول شور و دستگاه جارو به قیمت 300 میلیون تومان تهیه خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


موج دوم: محمد بنيادي از شركت 93 هزار دانش آموز و 2هزار و 850 فرهنگي لرستاني در طرح نهضت حفظ قرآن كريم خبر داد.

كد خبر : ۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


موج دوم: در حاشیه حضور علی اکبر ولایتی کاندیدای دور یازدهم ریاست جمهوری در قلعه فلک الافلاک خرم آباد مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری امروز معیشت مردم در راس است.

كد خبر : ۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


موج دوم: در حاشیه حضور علی اکبر ولایتی کاندیدای دور یازدهم ریاست جمهوری در قلعه فلک الافلاک خرم آباد مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری امروز معیشت مردم در راس است.

كد خبر : ۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


موج دوم: نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: الحمدلله مردم ما در کشور بلوغ کافی دارند و ثابت کرده اند که با هوشیاری و آگاهی در تمام عرصه ها حضور پیدا کرده و نقششان را ایفا کرده اند.

كد خبر : ۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


كد خبر : ۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


موج دوم: بنای فوق بر روی تپه ای باستانی و طبيعی واقع شده است و ...

كد خبر : ۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


موج دوم: استاندار لرستان با تاکید بر اینکه تمام امکانات و تلاش خود را برای برگزاری سالم انتخابات در استان لرستان بکار گرفته ایم ،گفت: اگر لازم باشد از صفر تا صد آراء ماخوذه در انتخابات شورای شهر خرم آباد را بازشماری می کنیم.

كد خبر : ۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


موج دوم: استاندار لرستان با تاکید بر اینکه تمام امکانات و تلاش خود را برای برگزاری سالم انتخابات در استان لرستان بکار گرفته ایم ،گفت: اگر لازم باشد از صفر تا صد آراء ماخوذه در انتخابات شورای شهر خرم آباد را بازشماری می کنیم.

كد خبر : ۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


موج دوم: پارک کیو یکی از بزرگترین پارک های شهر خرم آباد که روزانه هزاران نفر را در ایام سال پذیرا میباشد با شروع شدن تعطیلات تابستان و اوقات فراغت ،خانواده ها بیشتر وقت خود را در این پارک میگذرانندتا بتوانند ساعات خوشی داشته باشند.

كد خبر : ۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


موج دوم: پارک کیو یکی از بزرگترین پارک های شهر خرم آباد که روزانه هزاران نفر را در ایام سال پذیرا میباشد با شروع شدن تعطیلات تابستان و اوقات فراغت ،خانواده ها بیشتر وقت خود را در این پارک میگذرانندتا بتوانند ساعات خوشی داشته باشند.

كد خبر : ۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


موج دوم: اولین درمانگاه دندانپزشکی تخصصی در بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد شروع به کار کرد.

كد خبر : ۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


موج دوم: معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان با انتقاد از عملکرد اداره کل اوقاف و امور خیریه استان نسبت به وضعیت نامناسب بقاع متبرکه برای اقامه نماز گفت: فضای امام زاده ها بویژه در شهر خرم آباد برای اقامه نماز فضای نامطبوعی است.

كد خبر : ۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


موج دوم: شهردار مركز لرستان از آغاز طرح پلاك كوبي و شناسنامه دار كردن درختان سطح معابر شهر خرم‌آباد خبر داد.

كد خبر : ۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


موج دوم: روستای قلایی ازجمله روستاهای شهرستان سلسله است که با وجود گذشت سالهای متمادی و وعده و وعید مسئولان، هنوز در فقر بسر می برد.

كد خبر : ۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


موج دوم: مسئول هماهنگی و ارتباط دولت یازدهم در لرستان شایعه‌های موجود در خصوص انتخاب استاندار و مدیران دولت یازدهم در لرستان را رد کرد و آنها را در حد شایعه دانست.

 

كد خبر : ۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


آساره خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان در نشست تلویزیونی با موضوع مبانی فقهی حجاب گفت: یکی از ارزشهای مهم در قرآن مسئله حجاب است.

كد خبر : ۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


آساره خبر: دانشجویان بسیجی مرکز علمی کاربردی جهاد کشاورزی خرم آباد در ضیافت افطاری که در این مرکز برگزار شد، شرکت کردند.

كد خبر : ۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: در پی حکمی از سوی مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان لرستان، رئیس شعبه جدید سازمان تأمین اجتماعی شهرستان الشتر معرفی و از زحمات رئیس سابق قدردانی شد.

كد خبر : ۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: زباله به خودی خود چیز بدی است و این حقیقت بر کسی پوشیده نیست که زباله نظافت زندگی شخصی را به هم می ریزد اما یک واقعیت دیگر که سالهاست توسط کارشناسان بهداشت مطرح می شود رعایت بهداشت عمومی و حفظ سلامت جامعه است .

كد خبر : ۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: مدیر انتقال خون لرستان گفت: بانوان لرستان بانوان استان کردستان را در اهدای خون پشت سر گذاشتند و در حال حاضر مقام نخست اهدای خون در کشور متعلق به بانوان لرستان است.

كد خبر : ۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: عيسي فرهادي روشن دل پلدختري كه از ناحيه هردوچشم نابينا است ولي با وجود اين محدوديت به صورت استثنايي فعاليت هاي فني را به خوبي انجام مي دهد.

كد خبر : ۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: زيارت بهترين راه تقويت معنويت و ايجاد ارتباط با واسطه با پروردگار است. درزیارت، انسان علاوه برکسب آسایش روحی با دیدن مناظرجذاب و سیروسیاحت درمکان زیارتی به رشد وتوسعه صنعت گردشگری مذهبی کمک می کند

كد خبر : ۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: خطیب جمعه خرم آباد در خطبه های نمازجمعه به مناسبت روز قدس گفت: تاریخ تا کنون نشان داده است که سازش و مذاکره جوابگوی حل مسئله فلسطین نیست و استقامت تنها راه نجات است.

كد خبر : ۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


آساره خبر: نایب رئیس کانون سنگ کشورگفت: در حال حاضر بیش از 7 هزار نفر در حوزه سنگ در استان مشغول به فعالیت هستند.

كد خبر : ۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


آساره خبر: خطیب جمعه خرم آباد در خطبه های نمازجمعه به مناسبت

روز قدس گفت: تاریخ تا کنون نشان داده است که سازش و مذاکره

جوابگوی حل مسئله فلسطین نیست و استقامت تنها راه نجات است.

كد خبر : ۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


آساره خبر: سپهوند؛ کارشناس فرهنگی بسیج جامعه زنان سپاه استان گفت: هدف از اجرای این همایش معرفی توانمندی های زنان در عرصه های مختلف و نقش بسیج جامعه زنان در کارآمدی نظام اسلامی، فراخوان عضویت بسیج و معرفی شهیده شاخص سال سیده طاهره هاشمی می باشد.

كد خبر : ۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


آساره خبر: مدیر باغبانی جهاد کشاورزی لرستان گفت: شهرستان کوهدشت بیشترین میزان تولید انار در استان را به خود اختصاص داده است.

كد خبر : ۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


آساره خبر: سپهوند؛ کارشناس فرهنگی بسیج جامعه زنان سپاه استان گفت: هدف از اجرای این همایش معرفی توانمندی های زنان در عرصه های مختلف و نقش بسیج جامعه زنان در کارآمدی نظام اسلامی، فراخوان عضویت بسیج و معرفی شهیده شاخص سال سیده طاهره هاشمی می باشد.

كد خبر : ۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


آساره خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امنیت اخلاقی کمتر از امنیت اقتصادی نیست.

كد خبر : ۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


آساره خبر: سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور 85 محصول تولیدی در این استان را به عنوان محصولات دارای بیشترین سلامت غذایی تایید کرده است.

كد خبر : ۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: مدير درمان تامين اجتماعي استان اظهار داشت: در 3 بيمارستان ملکي تامين اجتماعي استان درسال نود و يك31 هزار نفر بستري شده اند که 17 هزار مورد از اين بستري ها به عمل جراحي منجر شده است.

كد خبر : ۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: ایرج عبدی ضمن اظهار تاسف در رابطه با نطق "سید علی‌محمد بزرگواری" گفت: طبق ماده 79 آیین نامه، برای تذکر تریبونی به آقای لاریجانی مراجعه کردم ولی چون کولیوند (نماینده لُرتبار کرج) قبل از بنده صحبت کردند نظر رئیس مجلس این بود که صحبت های کولیوند کفایت می کند.

كد خبر : ۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: رييس سومين دوره شوراي اسلامي شهر خرم آباد گفت: از 1800مصوبه شوراي اسلامي شهرخرم آباد 95درصد تاييد شده است.

كد خبر : ۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


آساره خبر: شهرداری خرم آباد با مشکل کمبود بودجه مواجه است که در این مورد مردم می توانند با پرداخت عوارض به شهرداری کمک کنند.

 

كد خبر : ۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


آساره خبر: مديركل راه و شهرسازي لرستان گفت: اعتبار اجراي پروژه آزادراه خرم آباد - اراك با ۱۳۴ كيلومتر طول، حدود ۹ میلیارد و ۶۰۰ هزار ريال خواهد شد.

كد خبر : ۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


آساره خبر: از آنجا كه در بحث دارو و درمان مشكلات فراوانی وجود دارد امیدواریم در این دوره از مشكلات حوزه درمانی كاسته شود تا مردم دیگر كمتر با این مسائل روبه رو شوند.

كد خبر : ۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


آساره خبر: از آنجا كه در بحث دارو و درمان مشكلات فراوانی وجود دارد امیدواریم در این دوره از مشكلات حوزه درمانی كاسته شود تا مردم دیگر كمتر با این مسائل روبه رو شوند.

كد خبر : ۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


آساره خبر: رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان الشتر از کشف 16 تن شیر غیرمجاز در این شهر خبر داد و تأکید کرد که نظارت بر حمل شیر در این شهر افزایش خواهد یافت.

كد خبر : ۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


آساره خبر: رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان الشتر از کشف 16 تن شیر غیرمجاز در این شهر خبر داد و تأکید کرد که نظارت بر حمل شیر در این شهر افزایش خواهد یافت.

كد خبر : ۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


آساره خبر: امام جمعه موقت خرم آبادگفت: رای اعتماد نمایندگان مجلس به کابینه نشان دهنده رشد سیاسی در بخش های ساختاری و سازمانی و همچین بیانگر نظام مهندسی شده ایران است.

كد خبر : ۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: امام جمعه موقت خرم آبادگفت: رای اعتماد نمایندگان مجلس به کابینه نشان دهنده رشد سیاسی در بخش های ساختاری و سازمانی و همچین بیانگر نظام مهندسی شده ایران است.

كد خبر : ۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان و جمعی از مسئولان، حجت الاسلام محمدعلی ارزنده به عنوان امام جمعه جدید شهرستان الیگودرز معرفی شد.

كد خبر : ۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۷


آساره خبر: مدیرکل امور بانوان استانداری گفت: "راهکارهای کوتاه مدت و بلندمدت کاهش نرخ طلاق" عنوان پژوهشی است که در استانداری در حال انجام و بررسی است و تاکنون حدود 30 درصد این پژوهش انجام گرفته است.

كد خبر : ۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


آساره خبر: مدیرکل امور بانوان استانداری گفت: "راهکارهای کوتاه مدت و بلندمدت کاهش نرخ طلاق" عنوان پژوهشی است که در استانداری در حال انجام و بررسی است و تاکنون حدود 30 درصد این پژوهش انجام گرفته است.

كد خبر : ۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


آساره خبر: شهردار خرم آباد از آغاز عمليات اجرايي ترمينال برون‌ استاني خرم‌آباد در شهريور ماه خبر داد.

كد خبر : ۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


آساره خبر: در نظام جمهوری اسلامی ایران نگاه به مدیریت یک نوع نگاه خدمتگذاری، روشن و شفاف است که در سایر کشورها این نوع نگاه دیده نمی شود.

كد خبر : ۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


آساره خبر: مدیر زراعت جهاد کشاورزی لرستان گفت:بیش‎ترین میزان تولید گوجه فرهنگي در استان باعملكرد 20هزارتن  مربوط به شهرستان پلدختر  بوده است.

كد خبر : ۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


آساره خبر: مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان لرستان از جانمایی 500 هزار هکتار از اراضی ملی استان در سیستم جامع املاک خبر داد.

كد خبر : ۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


آساره خبر: دبیر ستاد اقامه نماز خرم آباد، هدف از برگزاری اجلاس سراسری نماز را فراهم شدن بستری برای تقویت فرهنگ نماز با موضوع نماز و سبک زندگی با رویکرد سلامت اقتصادی با توجه به شعار امسال در پیام مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دانست.

كد خبر : ۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


آساره خبر: امام جمعه موقت خرم آباد گفت:امروز در سوریه حق و باطل در مقابل هم صف آرایی کرده اند و برافروخته شدن آتش جنگ در سوریه با دخالت نظامی احتمالی آمریکا و همراهی اسرائیل و انگلیس منجر به فاجعه ای می شود که تنها کسانی در این آتش می سوزند که زمینه این آتش افروزی را فراهم کرده اند.

كد خبر : ۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


آساره خبر: با تلاش شبانه روزی شرکت آب و فاضلاب در انتقال تلمبه خانه شماره یک، این پروژه مراحل نهایی خود را طی می کند و با پایان یافتن فاز اول پروژه در چند روز آینده این بخش از حریم قلعه آزاد خواهد شد.

كد خبر : ۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


آساره خبر: رييس ستاد اقامه نماز كشور گفت: برنامه ريزي دقيق و سرمايه گذاري هدفمند و مشخص در راستاي توسعه و ترويج آموزه هاي ديني و ارزش هاي اصيل اسلامي، نقش قابل توجهي در كاهش مشكلات و آسيب هاي اجتماعي و فرهنگي موجود در جامعه دارد.

كد خبر : ۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


آساره خبر: كارشناس اداره كل قرآن، نماز و عترت وزارت آموزش و پرورش گفت: نهادينه سازي اقامه نماز جماعت مهمترين برنامه پرورشي سرپرست وزارت است.

كد خبر : ۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


آساره خبر: صبح امروز بیست و دومین اجلاس سراسری نماز با قرائت پیام رهبر معظم انقلاب(حفظه الله) در دانشگاه لرستان آغاز بکار کرد.

كد خبر : ۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


آساره خبر: هیات رییسه چهارمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد همزمان با آغاز فعالیت رسمی این دوره از شوراها انتخاب و معرفی شدند.

كد خبر : ۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


آساره خبر: نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: مهمترین عاملی که می تواند فطرت انسان را تغییر دهد و سبک زندگی را اصلاح کند، نماز است.

كد خبر : ۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


آساره خبر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی‏ با تسلیت درگذشت عالم مجاهد آیت الله آقای حاج سیّد حسن طاهری خرم‌آبادی‏، ضمن تجلیل از نقش این عالم بزرگوار در نهضت امام خمینی(ره) و همچنین حضور اثرگذار و وفادارانه ایشان پس از پیروزی انقلاب اسلامی، تأکید کردند: تقوا و اخلاص همراه با هوشمندی و متانت از شاخصه‌های برجسته‌ی این روحانی مجاهد و مبارز بود.

كد خبر : ۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


آساره خبر: هر جا که نام خرم‎آباد در میان باشد، شهرداری امکانات و توان خود را به کار می‎گیرد تا خدمات مناسبی در اختیار جامعه ورزش و شهروندان خرم‎آبادی قرار دهد.

كد خبر : ۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


آساره خبر: هشت مجموعه از آثار باستاني لرستان در فهرست پيشنهادي ثبت جهاني قرار دارند و در انتظار ثبت جهاني هستند.

كد خبر : ۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


آساره خبر: دقایقی پیش مراسم بزرگداشت رحلت سیدحسن طاهری خرم آبادی در حوزه کمالیه با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان، حجت الاسلام ابوترابی، نایب رییس مجلس شورای اسلامی، جامعه روحانیت خرم آباد و نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

كد خبر : ۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۹


آساره خبر: رئیس شورای شهر خرم آباد گفت: شورای شهر با رویکردی مثبت به مدیریت شهری فعلی می نگرد و تا زمانی که گزینه ای قوی تر از نصیری به میدان  نیاید، وی در این سمت باقی خواهد ماند.

كد خبر : ۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۹


آساره خبر: در اولین جلسه رسمی شورای شهر خرم آباد مصوب شد جهت ثبت از نامزدهای کرسی شهرداری خرم آباد در روزنامه های کثیرالانتشار، خبرگزاریها و پایگاه های خبری فراخوان سراسری داده شود.

كد خبر : ۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


آساره خبر: مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور خرم آباد از برگزاری اردوی جهادی دانشجویان این دانشگاه در روستاهای محروم شهر زاغه شهرستان خرم آباد خبر داد.

كد خبر : ۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


آساره خبر: مدير كل ميراث فرهنگي استان لرستان از بازديد رايگان موزه‌هاي استان لرستان به مناسبت روز جهاني گردشگري در 5 مهر ماه خبرداد.

كد خبر : ۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


آساره خبر: عضو شورای شهر خرم آباد گفت: اولین جلسه شورای شهر در مورد شهرداری خرم آباد به دور از اظهار نظر در مورد وضعیت فعلی شهرداری برگزار شد و هنوز عملکرد نصیری در شورای شهر به نقد و بررسی گذاشته نشده است زیرا این امر کار کارشناسی است.

كد خبر : ۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


آساره خبر: پنجمین جشنواره سراسری نماهنگ رضوی كه ديروز در خرم آباد کار خود را آغازکرده بود امروز نيز به كار خود پايان مي دهد.

كد خبر : ۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


آساره خبر: موضوع انتخاب شهردار برای اداره شهر که مهمترین تصمیم شوراهاست، در خرم‌آباد هم دستخوش اتفاقات جالبی شده است. مهمترین اتفاق اینکه، شورای چهارم تصمیم به انتشار فراخوان عمومی گرفته است.

كد خبر : ۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


آساره خبر: حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی گفت: اتحاد؛ تنها راه حل جهان اسلام در برابر استکبار جهانی است.

كد خبر : ۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


آساره خبر: مجلس ترحیم آیت‌الله سیدحسن طاهری خرم آبادی عصرامروز در مسجد امام صادق(ع) برگزار می‌شود.

كد خبر : ۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


آساره خبر: اولین حضور دهمرده، در روزهایِ نخستینِ انتصابش به عنوان استاندار لرستان در نمایشگاهِ رسانه ها در محل دائمی نمایشگاه های فعلی در دامنه مدبه کوه بود؛ دامنه همان محلی که امروز کمتر کسی را می شناسی که نامی از آن را به عنوان مجتمع 14 معصوم یا بام خرم آباد نشنیده باشد.

كد خبر : ۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


آساره خبر: نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی از روند احداث ساختمان دانشگاه علمی کاربردی لرستان  بازدید کرد.

كد خبر : ۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


آساره خبر: مدیر کل مدیریت بحران استان لرستان گفت: 17 نفر از مجروحان حادثه محور اراک - بروجرد، به خرم آباد و تهران منتقل شدند.

كد خبر : ۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


آساره خبر: احتمالات نشان می دهد که ظاهراً شجاع دریکوند فرماندار اسبق خرم آباد، مشاور ارشد استاندار و مشاور سیاسی ستاد دکتر روحانی در استان و محمد مصدق رئیس اسبق صنعت و معدن استان گزینه های بومی محتمل برای تصدی استانداری لرستان در دولت تدبیر و امید به شمار می روند.

كد خبر : ۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


آساره خبر: نمایشگاه راه ناتمام به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس توسط بسیج دانشجویی لرستان در مصلای الغدیر خرم آباد برپا شد.

كد خبر : ۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


آساره خبر: رئیس دانشگاه آزاد خرم آباد از برگزاری همايش ملی سيره علوی به ميزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد  طی اسفند ماه سال‌ جاری خبر داد.

كد خبر : ۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: فتانه سلاحورزی؛ مسئول سابق بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان از فعالان ستاد پشتیبانی جنگ در دوران دفاع مقدس خاطرات خود را این گونه  برایمان بیان می کند.

كد خبر : ۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: رژه نیروهای مسلح  اعم از یگان های ارتش، نیروی انتظامی، سپاه و همچنین یگان های بسیج و عشایر امروز  همزمان با سالروز دفاع مقدس در خرم آباد همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

كد خبر : ۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: ملت ایران با تمام قدرت آمادگی دفاع از کیان اسلام را دارد.

كد خبر : ۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: دانشگاه لرستان برای تامین هزینه‌های تحصیل، تسهیلات مالی را به دانشجویان به ویژه ورودی‌های جدید اعطا می‌کند، که بخشی از این تسهیلات ...

كد خبر : ۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۱


آساره خبر: عضو هیئت امنای مسجد شهید مدنی میدان بسیج خرم آباد گفت: عملیات بازسازی مسجد شهید مدنی میدان بسیج آغاز شده و تاکنون یکی از دیوارهای تخریب شده را بازسازی کرده ایم.

كد خبر : ۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۱


آساره خبر: همزمان با سراسر کشور، رژه نیروهای مصلح جمهوری اسلام ایران در خرم آباد نیز برگزار شد.

كد خبر : ۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۱


آساره خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:  دفاع مقدس ما ریشه در نهضت حسینی داشت و این موضوع یکی از مهمترین جلوه های نورانیت دفاع مقدس است.

كد خبر : ۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


آساره خبر: سرپرست فرمانده انتظامی خرم‎آباد از کشف 10تن زغال‎سنگ قاچاق در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


آساره خبر: مدير کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان لرستان، برنامه های روز جهانی گردشگری را اعلام کرد.

كد خبر : ۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


آساره خبر: اين فداكاري هاى بزرگ در كنار حضور مستمر رزمندگان ملت ما در جبهه‏هاى گوناگون كارزار انقلابى، توانسته است اسلام را سربلند، و دست بيگانگان را از ميهن كوتاه، و ايران را بلندآوازه و آبرومند سازد. اين مجاهدت ها توانسته است راه ملت ايران را به سوى هدف هاى متعالى اسلام بگشايد و در دنياى تاريك و اسير ماديت و شهوت، دريچه ا ‏يى به معنويت به روى او باز كند و به او عزت و شخصيت ببخشد.

كد خبر : ۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


آساره خبر: امام جمعه خرم آباد گفت: سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل ثابت کرد که ایران محور ثبات در منطقه و بدنبال صلح است و نمی خواهد که پای متجاوزین در منطقه باز شود.

كد خبر : ۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


آساره خبر: مدیرکل میراث فرهنگی لرستان گفت: 2450 اثر تاریخی لرستان در فهرست آثار ملی کشور ثبت شده است.

كد خبر : ۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


آساره خبر: مراسم توديع و معارفه استانداران قديم و جديد استان لرستان،‌ روز شنبه ششم مهرماه با حضور وزير كشور در خرم آباد برگزار مي شود.

كد خبر : ۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


آساره خبر: «آن روزها درکنارهم جنگیدن همشهریان وهم ولایتی ها افتخاربزرگی بود. جنگ که شروع شد باوجوداینکه هنوزسازماندهی نشده بودیم رفتیم سمت جنوب.عده زیادی هم جلوی پیشروی دشمن ازسمت غرب راگرفتند.بچه های لر همیشه افتخارآفرین بودند.»

كد خبر : ۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


آساره خبر: لشگر57 حضرت ابوالفضل(ع) با چهار گردان کمیل، بعثت، یونس دریایی، و گردان محرم وارد عمل شد، گردان محرم محاسبات ارتش  دنیا را به هم زد و به فرماندهی شهید لشنی در صورتی که دشمن بر روی شاخ شمیران بود و گردان محرم از پایین به بالا حرکت می کرد موفق شدند شاخ شمیران را تصرف کند؛ این است که بزرگان فرموده اند "خدا شاخ شمیران را شکست.

كد خبر : ۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


آساره خبر: مسئول بسیج دانشجویی لرستان گفت: ملت ایران بر سر آرمان ها و انقلاب خود با هیچ صاحب منصبی معامله نمی کنند.

كد خبر : ۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


آساره خبر: رئيس سازمان جهاد كشاورزي استان لرستان گفت: كار برداشت برنج از 4 هزار و 268 هكتار از شاليزارهاي لرستان آغاز شده است و پيش بيني مي شود از اين سطح 12 هزار تن برنج برداشت شود

كد خبر : ۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


آساره خبر: رئیس شورای شهر خرم آباد گفت: با نظر شورا مناظره ای با حضور سه گزینه نهایی شهرداری و هم چنین اعضای شورای شهر خرم آباد برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


شنبه هفته گذشته، یگان اجرایی منطقه حفاظت شده سفید کوه خرم آباد وقوع یک آتش سوزی را در دامنه شمالی تنگ هرور گزارش کرد و بلا فاصله جهت اطفای آن عازم محل شد.

كد خبر : ۱۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


استاندار لرستان گفت: زمینه سازی برای توسعه و تقویت نهادهای فرهنگی و مراکز مذهبی، علمی و آموزشی از جمله اولویت های کاری و اجرایی در استان لرستان است.

كد خبر : ۱۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


هوشنگ بازوند استاندار لرستان با صدور حکمی "رضا سپهروند"  را به عنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین‎الملل استانداری لرستان منصوب کرد.

كد خبر : ۱۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


حجت الاسلام متقی نیا در خطبه های این هفته نماز جمعه در خرم آباد گفت: هفته سرنوشت سازی را در پیش رو داریم که به مناسبت روز عرفه و عید سعید قربان، هفته نیایش و دعا نام  گذاری شده است.

كد خبر : ۱۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


استاندار لرستان گفت: اجرا و تكميل طرح هاي نيمه تمام موجود در استان در قالب يك برنامه مشخص و كارشناسي شده يكي از اولويت هاي اصلي و محوري مديريت اجرايي استان لرستان است.

كد خبر : ۱۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


استاندار لرستان، به صورت سرزده از پروژه های عمران شهری در حال اجرای شهر خرم آباد بازدید و از نزدیک در جریان روند اجراء و فعالیت کاری این طرح ها قرار گرفت.

كد خبر : ۱۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


حجت الاسلام قاسم متقي نيا در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه خرم آباد گفت: عيد غدیر روز زنده نگه داشتن اسلام و روشن شدن نقشه راه مسلمانان در آينده از سوي پيامبر عظيم الشان اسلام است.

كد خبر : ۱۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۶


مدیرعامل شرکت آبادگران لرستان با بیان اینکه در کمتر از 12 روز، طرح 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، خاطرنشان کرد: برآورد هزینه این طرح، یک میلیارد و 700 میلیون تومان است، اگر اعتبار تزریق شود یکم آبان،‎ کیو آبگیری خواهد شد.

كد خبر : ۱۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


استاندار لرستان با صدور پیامی به مناسبت برگزاری رقابت های کشتی پهلوانی جهان در استان، گفت: لرستان مهد پهلوانی است و به همین دلیل باید این استان به عنوان پایتخت ورزش های پهلوانی به جهانیان معرفی شود.

كد خبر : ۱۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


استاندار لرستان گفت: یکی از اقدامات مهم و اثرگذار شهردای و شورای اسلامی شهر خرم آباد، تلاش در راستای ایجاد و تامین منابع درآمدی و مالی پایدار  و  مولد با هدف توسعه و بهینه سازی خدمت رسانی به شهروندان باشد.

كد خبر : ۱۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


محمود خر‌م‌آبادي، سرپرست معاونت فرهنگي اداره كل تبليغات اسلامي لرستان گفت: به مناسبت دهه ولایت مبلغان و مبلغات از طرف سازمان تبلیغات به قسمت های مختلف استان؛ مدارس؛ سطح استان و بیشتر روستاها اعزام شدند

كد خبر : ۱۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


حجت الاسلام قاسم متقی نیا با اشاره به سالروز شهادت شهید حسین فهمیده گفت: دشمن از حسین فهمیده‌ های ما هراس دارد زیرا ایران اسلامی حسین فهمیده‌ های زیادی را تربیت کرده است.

كد خبر : ۱۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


محمد حسین بازگیر؛ مدیرکل حفاظت از محیط زیست لرستان گفت: مهم ترین و اصلی ترین راهکار برای حفظ محیط زیست، فرهنگ سازی است. اگر باور و نگرش مردم نسبت به محیط زیست تغییر کند خود به خود آن چه را که بخواهیم اتفاق می افتد.

كد خبر : ۱۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


"خرمرود" که عموم خرم آباد آن را به گویش خود "گلال "می نامند؛ رودخانه ای است که تمدن خرم آبادِ لرستان در کنار آن شکل گرفته است. ولی امروزه رودخانه تاریخی خرم آباد از آلوده ترین رودخانه های ایران است که نیاز جدی به ساماندهی و توجه مسئولین ذیربط دارد.

كد خبر : ۱۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


در گوشه ای از شهر خرم آباد زیر پل انقلاب سنگری دیگر برای شهدا بر پا شده است. به داخل آن که قدم می گذاری آرامشی وصف ناشدنی وجودت را فرا می گیرد چه شکوهی! شهدا نظاره گرت شده اند؛ با استکانی چایی و صلواتی به یاد شهدا و معصومین با "داریوش علمدار" کسی که شش سال است قاب عکس شهدا میهمان مغازه جوشکاری اش هستند هم کلام می شوم.

كد خبر : ۱۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: چهار طرح تصفیه خانه فاضلاب روستایی استان به دلیل نبود اعتبار در سال جاری تعطیل شده است.

كد خبر : ۱۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


مدیر کل محیط زیست لرستان مهندس بازگیر گفت : در پی تعاملات زیست محیطی فیمابین نیروی انتظامی و دادگستری استان با اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان در روز جمعه مورخ 03/08/1392 در رودخانه خرم آباد واقع در نزدیکی بزرگراه پل زال از دو نفر متخلف تعداد 292 قطعه ماهی کشف و ضبط گردید.

كد خبر : ۱۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


"خرمرود" که عموم خرم آباد آن را به گویش خود "گلال "می نامند؛ رودخانه ای است که تمدن خرم آبادِ لرستان در کنار آن شکل گرفته است. ولی امروزه رودخانه تاریخی خرم آباد از آلوده ترین رودخانه های ایران است که نیاز جدی به ساماندهی و توجه مسئولین ذیربط دارد.

كد خبر : ۱۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


استان لرستان، هرچند جزء استان های صنعتی و پیشرفته کشور محسوب نمی شود اما همین تعداد اندک کارخانه و واحد تولیدی در آن، باعث آلودگی شده است.

كد خبر : ۱۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


استاندار لرستان گفت : پروژه مسکن مهر از جمله سرمایه های ملی کشور محسوب می شود که عملیات اجرایی و تکمیل این واحدهای مسکونی باید شتاب بیشتری به خود بگیرد.

كد خبر : ۱۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


رئیس فدراسیون ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای کشور گفت: کشتی‌ گیران ۱۱ کشور جهان همراه اعضای تیم ملی کشتی پهلوانی ایران به منظور شرکت در مسابقات جهانی کشتی پهلوانی وارد شهر خرم‌آباد شده‌اند.

كد خبر : ۱۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


بازوند؛ استاندار لرستان گفت: روند ساخت و سازهای مجتمع چهارده معصوم خرم آباد پس از بررسی های کارشناسی شده به روال گذشته پیگیری می شود.

كد خبر : ۱۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


حاشیه های برگزاری مسابقات جهانی کشتی پهلوانی در خرم آباد.

كد خبر : ۱۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


13 آبان روز استکبار جهانی، روز شناخت دشمن است، روش های دشمنی تبدیل شده و ترجمه شده را بشناسیم.

كد خبر : ۱۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


عضو شورای شهر خرم آباد گفت: شورای شهر در روزهای گذشته طی مصوبه ای حسین پور (از اعضای فعلی شورای شهر خرم آباد) را به عنوان شهردار معرفی کرده که این مصوبه بعلت عدم وجاهت قانونی با مخالفت گروهی از اعضا روبرو شده است.

كد خبر : ۱۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


قاسمعلی عبدی آرایشگر است و می گوید: سر دادن شعار مرگ بر آمریکا وظیفه دینی ماست و نمی شود به آمریکا اعتماد کرد؛ آمریکا هم در دنیا و هم در بُعد انسانیت خائن است.

كد خبر : ۱۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


آتنا موحدی؛ از دانش آموزانی است که به همراه معلمانش دراین تجمع شرکت کرده است و این گونه سخن می گوید: ما حق داریم هر لحظه و هر ساعت بگوییم مرگ بر آمریکا؛ چون آمریکا ظلم های زیادی به ما کرده، شعار مرگ بر آمریکا فقط مختص روزهای خاص نیست.

كد خبر : ۱۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


كد خبر : ۱۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


یوم الله 13آبان امسال در خرم آباد با حواشی زیادی روبرو بود. برخی از این حواشی به شرح ذیل است:

كد خبر : ۱۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


مدیر جهاد کشاورزی خرم‎آباد گفت: جمع کل باغات انار سطح شهرستان، 571 هکتار است

كد خبر : ۱۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


به  دنبال انتشار برخی اخبار مبنی بر راه یافتن محمد حسین پور به سمت شهرداری خرم آباد، عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت:  روزی که من متوجه شدم محمد مهرابی، رییس شورا قرار است مصوبه ای را مبنی بر انتخاب محمد حسین پور به سمت شهرداری خرم آباد به فرمانداری ابلاغ کند، از وی خواستم که این کار را نکند. زیرا این کار غیرقانونی بود.

كد خبر : ۱۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


فرماندار خرم‎آباد از وجود 460 هيئت مذهبي ثبت شده در سطح این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


در دو سالگی به مریضی سخت دچار شدم و تب و لرز شدیدی داشتم، در یک روز زمستانی و برفی که مصادف با عاشورا بود مادرم مرا به دوش کشید و  به میدان پشت بازار خرم آباد برد و مرا به گِلی که برای عزای امام حسین (ع) آماده کرده بودند انداخت و از آن زمان تا به حال خدا رو شکر یک بار هم مریض نشده ام .من ارادت خاصی به امام حسین(ع) دارم.

كد خبر : ۱۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


سید احمد میر عمادی در خطبه های نماز جمعه گفت: باید عزاداری سید‌الشهدا (ع) با شکوه‌ تر از گذشته برگزار شود چرا که این عزادار‌ی‌ ها مایع بقای اسلام است.

كد خبر : ۱۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۷


شهردار خرم‌آباد از آغاز آب‌گیری دریاچه کیو خرم‌ آباد طبق موعد مقرر خبر داد و گفت: دریاچه کیو در حال آب گیری است.

كد خبر : ۱۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


حجت الاسلام سید احمد میر عمادی؛ در همایش خادمین عتبات عالیات ضمن تسلیت ایام عزاداری حضرت سیدالشهداء، گفت: برگزاری این همایش در ماه محرم معنا و مفهوم دیگری دارد چون نوکران ابا عبدالله گرد هم جمع شده اند تا ارادت خود را به آن حضرت ثابت کرده و نشان دهند.

كد خبر : ۱۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


چهل منبر از رسومات خاص و منحصر بفرد مردم خرم آباد است. این مراسم، ویژه روز تاسوعا می باشد.

كد خبر : ۱۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


چهل منبر فرهنگی است که در طول قرن گذشته وارد فرهنگ عزاداری لرستان شده است البته نه به شکل امروزی، این آیین برگرفته از سقاخانه هایی بوده که در استانهای هم جوار گرفته شده چرا که بروجردیها با استانهای هم جوار ( همدان، تهران، اصفهان و...) ارتباط داشته اند.

كد خبر : ۱۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


چهل منبر از رسومات خاص و منحصر بفرد مردم خرم آباد است. این مراسم، ویژه روز تاسوعا می باشد.

كد خبر : ۱۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


حجت الاسلام سید احمد میرعمادی در خطبه ای این هفته نماز جمعه گفت: عاشورا تمام نشده و ما باید روح عاشورا را در جامعه نهادینه کنیم و عاشورا سرمشق بزرگی برای ملت اسلامی است.

كد خبر : ۱۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


وقتی صحبت از آسیب شناسی می شود نواقص و مزایای یک تابو یا رسم و آیین را به بوته نقد و بررسی می کشانند. آسیب شناسی رسوم، آیین ها و مناسک کار هر کسی نیست....

كد خبر : ۱۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


مسئول سازمان بسیج علمی لرستان از ارائه تسهیلات بانکی به نخبگان استان از طریق منابع مالی خانه نخبگان این سازمان خبر داد.

كد خبر : ۱۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


در اولین روز از هفته بسیج؛ جمعی از فرماندهان، مسئولین و بسیجیان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان با نماینده ولی فقیه درلرستان دیدار کردند.

كد خبر : ۱۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان: به لطف خداوند امروزه بسیج در گستره آحاد ملت است در عرصه هایی هم که حضور پیدا می کند منشاء خیر و برکت است به صورت جهادی به صورت انقلابی وارد عمل می شود، اقدام می کند، بن بست ها را می شکند و سد ها را از پیش پای بر می دارد تا امید در ملت ایجاد کند و این فرهنگ بسیجی نقطه ایی است که اگر به صورت عملی در دستور کار همه قرار بگیرد.

كد خبر : ۱۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۳۰


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان: به لطف خداوند امروزه بسیج در گستره آحاد ملت است در عرصه هایی هم که حضور پیدا می کند منشاء خیر و برکت است به صورت جهادی به صورت انقلابی وارد عمل می شود، اقدام می کند، بن بست ها را می شکند و سد ها را از پیش پای بر می دارد تا امید در ملت ایجاد کند و این فرهنگ بسیجی نقطه ایی است که اگر به صورت عملی در دستور کار همه قرار بگیرد.

كد خبر : ۱۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی در خطبه های این هفته نماز جمعه: یکی از علل ماندگاری نهضت عاشورا ایثار و فداکاری امام حسین (ع) و یارانش بود.

كد خبر : ۱۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


بعد از ماه ها جلسه و رایزنی، شورای شهر در شامگاه یکشنبه رای بر سرپرستی یحیی عیدی بیرانوند داد.

كد خبر : ۱۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی؛ امام جمعه خرم آباد در جلسه تفسیر و نشست تلویزیونی در رابطه با مبانی فقهی و همایش تجلیل از پیشتازان رجعت به حجاب که به همت بسیج جامعه زنان استان برگزار شد در جمع بسیجیان به تفسیر سوره مریم پرداخت و گفت: سوره مریم با 98 آیه از سوره های مکی قرآن کریم است، و موضوعات و محتوای سوره مریم را می توان به پنج قسمت تقسیم کرد.

كد خبر : ۱۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان خرم آباد با شعار  شکوه مقاومت برگزار شد.

كد خبر : ۳۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۷


عصر چهارشنبه هرمز نصیری با کسب 4 رای به عنوان منتخب شورای شهر برای شهرداری ازنا معرفی شد این درحالی است که وی  کمتر از 24 ساعت بعد استعفا داد هم اکنون پیکان انتقادات مردم  عملکرد شورای شهر را نشانه رفته است.

كد خبر : ۱۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۸


هرمز نصیری، شهردار پیشین خرم آباد خطاب به شهردار بعدی این شهر گفت: اگر می خواهید مدیون مردمی  که حمایت علنی خود را از شهرداری نشان دادند نشوید، با قول و قرار و منت و منظور شورا به شهرداری نیایید.

كد خبر : ۱۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۸


مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان ازكشف 40 قطعه سهره از دست متخلفان زیست محیطی خبر داد.

كد خبر : ۱۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: نمایندگانی که به دنبال عزل و نصب مدیران هستند آیا همین اندازه که برای عزل و نصب مدیران وقت می گذارند برای تصویب قوانین، وقت می گذارند که مشکلی از مردم را حل کنند.

كد خبر : ۱۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


مدير كل آموزش و پرورش لرستان در جشن توزيع شير رايگان گفت: با ا بلاغ دستورالعمل توزيع شير رايگان در مدارس، 220 هزار دانش آموز از شير رايگان بهره مند مي شوند .

كد خبر : ۱۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی؛ امام جمعه مردم خرم آباد، در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید حوزه علمیه خواهران خرم آباد گفت: حوزه های علمیه از سرچشمه جوشان و زلال وحی همواره استفاده می کنند و این یک پشتوانه قوی برای حوزه های علمیه است.

كد خبر : ۱۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۵


این مسابقات که با شرکت 66 کشتی گیر از 9 شهرستان در سالن کشتی شهید نعمتی پلدختر برگزار شد، با برتری  تیم خرم آباد پایان یافت.   

كد خبر : ۱۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی؛ در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: مسئله اهمیت فرهنگی بر کسی پوشیده نیست و همه می دانند که مهم ترین هدف دشمن تهاجم و شبیخون فرهنگی است.

كد خبر : ۱۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: سطح علمی دانشگاه‌ها نسبت به گذشته پیشرفت بسیاری داشته است و امروز شاهد تولیدات علمی در عرصه سلول های بنیادین و انرژی هسته ای هستیم.

كد خبر : ۱۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


مدیر روابط عمومی میراث فرهنگی و گردشگری لرستان گفت: هرگونه تصمیم گیری در مورد سنگ نبشته و نصب حفاظ برای آن توسط کارشناسان فنی سازمان در دست بررسی است.

كد خبر : ۱۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


كد خبر : ۱۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹


گودرز کریمی فر؛ از سوی وزیر آموزش و پرورش، به عنوان مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۱۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


هرچند 7نماینده لرستان جزء اولین نمایندگان اعتراضی ،خبرشان به گوش رسید اما آنچه دررسانه ها بارز نمود؛ اعتراض نمایندگان خوزستان بود.

كد خبر : ۱۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


هوشنگ بازوند؛ استاندار لرستان گفت: هر زمان که مسئولان ستاد عتبات و حج و زیارت استان اعلام آمادگی کنند، پرواز از طریق فرودگاه خرم‌آباد به سمت نجف اشرف و کربلا انجام می‌شود

كد خبر : ۱۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


هرچند 7نماینده لرستان جزء اولین نمایندگان اعتراضی ،خبرشان به گوش رسید اما آنچه دررسانه ها بارز نمود؛ اعتراض نمایندگان خوزستان بود.

كد خبر : ۱۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


به مناسبت اربعین حسینی، عزاداران حسینی در خرم آباد  روز دوشنبه دوم دی‌ماه ساعت ۹ صبح  پیاده روی خواهند کرد.

كد خبر : ۱۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


وارد سالن می شوم. همراه با ورود من زن جوانی نیز وارد می شود. هنوز متوجه اوضاع سالن نشدم؛ می بینم خانم جوان دست برسینه سلام می دهد. رد نگاهش را که می گیرم می رسم به نمایشگاه کوچکی که نمونه اش را بارها در محافل مذهبی دیده بودم اما نه در یک سالن آرایشگاه زنانه....!

كد خبر : ۱۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۲


همزمان با آغاز هفته ثبت احوال طرح شميم خدمت به مردم روز جمعه در مصلي الغدير خرم آباد انجام گرفت.

كد خبر : ۱۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۴


قائم مقام و معاون فرهنگی و امور جوانان، اداره کل ورزش و امور جوانان استان گفت: کلیه دستگاه های مرتبط با امور جوانان موظفند با تعامل بیشتر برای حمایت و رفع مشکلات جوانان استان تلاش کنند.

كد خبر : ۱۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


امام جمعه خرم آباد در خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد گفت: نهم دی از ایام الله تاریخ انقلاب اسلامی است؛ نهم دی روز تجلی بصیرت مردم ، بیعت و میثاق امت با ولایت و رهبری است که اهمیت فراوانی دارد.

كد خبر : ۱۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


امام جمعه خرم آباد در خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد گفت: نهم دی از ایام الله تاریخ انقلاب اسلامی است؛ نهم دی روز تجلی بصیرت مردم ، بیعت و میثاق امت با ولایت و رهبری است که اهمیت فراوانی دارد.

كد خبر : ۱۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


جشنواره کودکان کربلا(بغض کبود) و دهمین سوگواره عکس عاشورایی باعنوان« نقش خورشید»، با حضور 3 استان لرستان، کرمانشاه و ایلام در خرم آباد آغاز شد.

كد خبر : ۱۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


بازگیر؛ مدیر کل محیط زیست لرستان گفت: صبح روز پنج شنبه در پی تماس یکی از همیاران طبیعت (معلمی از شهر سپیددشت) با اداره کل محیط زیست لرستان، مبنی بر زخمی شدن یک قلاده پلنگ از سمت جاده سپیددشت به شول آباد، مسئول اداره محیط زیست خرم آباد به همراه محیط بانان خود را به منطقه مورد نظر که منطقه ای صعب العبور است می رسانند.

كد خبر : ۱۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


همایش وقف و رسانه روز یکشنبه هشتم دی در مجتمع رفاهی لاله با حضور مسئولین اداره اوقاف و اصحاب رسانه برگزار شد.

كد خبر : ۱۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۹


یک دستگاه اتوبوس مسافربری در محور خرم آباد-پل زال 31 مجروح برجای گذاشت.

كد خبر : ۱۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


ابراهیم آقامحمدی؛ نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی در واکنش به حضور هیئت های خارجی در ایران و عدم توجه مسئولین گفت: هیئت و دیپلمات های خارجی با حضور غیرموجه شان در ایران به استقلال مملکت ما اهانت کرده اند.

كد خبر : ۱۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۲


مديرعامل شركت گاز لرستان گفت: در روزهاي سرد پايان آذر و اوايل دي‎ماه امسال ميزان مصرف گاز بسيار افزايش يافته است.

كد خبر : ۱۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۳


کاروانسرای میرزا سیدرضا یا همان بازارچه طلا فروشان خرم آباد؛ در دوره قاجار توسط میرزا سید رضا اهل تفرش و در سالهای 1250تا 1259 هجری قمری بنا شده؛ مساحت این بنا 300 متر مربع و زیر بنای 2130 متر مربع،  دارای یک سبک معماری از آجر، گچ و سنگ می باشد.

كد خبر : ۱۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴


 کاروانسرای میرزا سیدرضا یا همان بازارچه طلا فروشان خرم آباد؛ در دوره قاجار توسط میرزا سید رضا اهل تفرش و در سالهای 1250تا 1259 هجری قمری بنا شده؛ مساحت این بنا 300 متر مربع و زیر بنای 2130 متر مربع،  دارای یک سبک معماری از آجر، گچ و سنگ می باشد.

كد خبر : ۱۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴


كد خبر : ۱۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴


پتروشیمی لرستان که ساعتی پیش به علت جوشکاری در اطراف مخزن گازوئیل مورد آتش سوز قرار گرفته بود باعث مرگ دو  نفر در خرم آباد شد.

كد خبر : ۱۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


عضو شورای شهر خرم آباد، گفت: مسئولان شهر بایستی بیش از پیش به فکر نوسازی و مقاوم سازی ساختان های فرسوده در این منطقه باشند.

كد خبر : ۱۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷


عضو شورای شهر خرم آباد، گفت: مسئولان شهر بایستی بیش از پیش به فکر نوسازی و مقاوم سازی ساختان های فرسوده در این منطقه باشند.

كد خبر : ۱۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷


امام زاده ای که مرکز شکل گیری شهر خرم آباد به حساب آمده و از جایگاهی ویژه برای جذب گردشگران معنوی استان به شمار می آید اکنون محصور در مشکلات ریز و درشتی است.

كد خبر : ۱۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


امام زاده ای که مرکز شکل گیری شهر خرم آباد به حساب آمده و از جایگاهی ویژه برای جذب گردشگران معنوی استان به شمار می آید اکنون محصور در مشکلات ریز و درشتی است.

كد خبر : ۱۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


دامپزشك كلينيك بازپروري پرديسان گفت: اميد بسياركمي وجود دارد تا ماده پلنگ زخمي بتواند راه برود.

كد خبر : ۱۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


مدیر کل محیط زیست لرستان از دستگیری 12 متخلف شکار و صید در لرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


هوشنگ بازوند با صدور حکمی جداگانه ، هرمز نصیری را به عنوان مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری لرستان منصوب کرد.

كد خبر : ۱۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


سامان دهی به وضعیت امام زاده زیدبن علی یکی از مطالبات به حق مردم شهرستان خرم آباد است. مردم این شهرستان خواستار رسیدگی هرچه سریعتر یه وضعیت این امام زاده هستند.

كد خبر : ۱۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


امان دهی به وضعیت امام زاده زیدبن علی یکی از مطالبات به حق مردم شهرستان خرم آباد است. مردم این شهرستان خواستار رسیدگی هرچه سریعتر یه وضعیت این امام زاده هستند.

كد خبر : ۱۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان از اهدای هشت عضو بدن یک جوان الیگودرزی به نیازمندان خبر داد.

كد خبر : ۱۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


چگونه شهری که از دو کلمه "خرم" و "آباد"تشکیل شده  در خود میتواند این  همه خرابی ها را جای دهد؟

كد خبر : ۱۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۳۰


نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: کارخانه های سنگ خرم آباد برای سرمایه در گردش خود، مشکل نقدینگی دارند که باید در این زمینه چاره اندیشی شود.

كد خبر : ۱۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


مسابقات قرآن مرحله استانی به همت بسیج جامعه زنان سپاه استان در دارالقرآن بسیج  خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۱۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


با تلاش نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان لرستان جان چهار مادر باردار در کمتر از 24 ساعت از مرگ حتمی نجات یافت.

كد خبر : ۱۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


مادر در اتاقی تاریک و سنگی با سقفی چوبی دراز کشیده است؛ موهایش را بریده و به دستانش بسته است. به دلیل دیر اطلاع دادن به هلال احمر برای کمک، جنینش را از دست داده بود.

كد خبر : ۱۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴


براساس (تصویب نامه شماره 270584/38921مورخ26/11/1389 شورای عالی حفاظت محیط زیست و تصویب نامه شماره 78946/ت539127 مورخ 15/04/1390 و اصلاحیه شماره 17956/ت539127مورخ4/02/1391 هئیت وزیران، واحد تحت تصدی که 96 واحد در سطح شهرخرم آباد می باشند می بایست در فاصله مناسب از اماکن مسکونی آموزشی و درمانی قرار گیرند.

كد خبر : ۱۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم آباد گفت: یکی از کشورهای اصلی در اشاعه تروریسم در جهان اسلام عربستان است که تامین بخشی از منابع مالی ماجراجویی‌های این کشور در راستای حمایت از تروریسم از سرمایه های مسلمانانی است که به سفر حج مشرف می شوند.

كد خبر : ۱۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


معاون فنی و اجرایی راه و شهر سازی لرستان گفت : 35 کیلومتر از چهار خطه خرم آباد - پلدختر به بهره برداری رسیده است .

كد خبر : ۱۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


دادگستری بخش کاکاوند با حضور رئیس کل دادگستری لرستان افتتاح شد.

كد خبر : ۱۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰


امام جمعه موقت خرم آباد گفت: قرار دادن هرگونه پیش شرط در مسیر مذاکرات هسته ای ایران با کشورهای 5 + 1 در حقیقت به بیراهه کشاندن مسیر مذاکره و توافقات است.

كد خبر : ۱۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۱


زنگ انقلاب در نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی و همزمان با لحظه تاریخی ورود امام خمینی (ره) به کشور در سطح مدارس و آموزشگاه های استان لرستان به صدا درآمد.

كد خبر : ۱۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


توزیع سبد کالا اهدایی دولت امروز یکشنبه همزمان با سراسر کشور در شهرهای لرستان نیز آغاز شد.

كد خبر : ۱۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۳


بازار قدیم خرم آباد را "دوازده برجی" می گویند. وجه تسمیه این بازاربه دلیل تعداد برج وباروهای قلعه فلک الافلاک بوده که بازار را در انحصار خود داشته اند. امروزه از برج و باروهای قلعه اثری نمانده اما بازار همچنان سرپاست.

كد خبر : ۱۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۳


فرمانده سپاه لرستان گفت: برای تحقق جامعه اسلامی باید تمام کسانی که در ارکان دولت تصمیم می گیرند در تراز انقلاب باشند.

كد خبر : ۱۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


جشن بزرگ انقلاب توسط کمیته بانوان استان و با حضور بسیجیان و بانوان شاغل در دستگاه های دولتی در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۱۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: با برپایی دو ایستگاه سنجش سلامتی به مناسبت گرامیداشت ایام دهه فجر، 500 نفر از نمازگزاران شرکت کننده در مراسم نماز جمعه این هفته خرم آباد به صورت رایگان ویزیت شدند.

كد خبر : ۱۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۸


خرم‌آباد در معرض دید ترانزیت مسافران شمال به جنوب واقع شده است که متأسفانه ورودی‌های شهر چهره‌ای زننده را برای مسافران، از این دیار کهن به یادگار می‌گذارد.

كد خبر : ۱۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


با تعدادی از دوستان و چند نفر از هم ‏محله ای‏ هایمان قرار گذاشتیم که شب برای شرکت در مراسم سخنرانی ضد حکومتی سیدفخرالدین رحیمی  و تعدادی از روحانیون  به مسجد علوی خرم آباد برویم...

كد خبر : ۱۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


فرهاد داودوندی متولد سال  1342 از شهرستان بروجرد دارای مدرک تحصیلی دیپلم وبلاگ نویس برتر سال 1383 ایران از دیدگاه شرکت ایساکو...

كد خبر : ۱۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


فرهاد داودوندی متولد سال  1342 از شهرستان بروجرد دارای مدرک تحصیلی دیپلم وبلاگ نویس برتر سال 1383 ایران از دیدگاه شرکت ایساکو...

كد خبر : ۱۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


همزمان با آغاز سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، بجز پایتخت نشین ها، شهروندان استانی نیز مورد توجه قرار گرفته و همزمان با اکران فیلم های جشنواره در تهران، فرصت تماشای این فیلم ها را دارند.

كد خبر : ۱۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


عضو شورای شهر خرم آباد گفت: این روزها گلایه اکثر زوجهای جوان از وضعیت پرداخت وام ازدواج می باشد که با مراجعه به سایتها و بانکها مشکلات زیادی از قبیل طولانی بودن نوبت آنها، پاس کاری کردن بین بانکها  و... باعث گردیده که وام ازدواج برای جوانها به رویا و آرزو تبدیل شود.

كد خبر : ۱۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


روز 22 بهمن بسیاری از نیروهای انقلابی  شهر خرم آباد در بالای پارک صخره ای مستقر شده بودند و با تیر اندازی هوایی نیروهای ژاندارمری را وادار به تسلیم شدن می کردند و...

كد خبر : ۱۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


كد خبر : ۱۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۲


روند خروج  اعضاء از شورای  شهر تهران ادامه دارد و شنیده‌ها حاکی از آن است که پیشنهادها به برخی از اعضای شورای شهر تهران برای حضور در مجموعه دولت ادامه دارد.

كد خبر : ۱۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۴


آزادسازی حریم امام‌زاده زید ابن‌علی یکی از مطالبات به حق مردم شهرستان خرم‌آباد است. همان طوری که برای آزادسازی قلعه فلک‌الافلاک تلاشی مضاعف از سوی مسئولین و رسانه‌ها دیده شد انتظار می‌رود برای آزادسازی این حرم نیز اقدامی شایسته از سوی مسئولین صورت پذیرد.

كد خبر : ۱۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


حاج علی اصغر خرم آبادی از خیرین شهر خرم آباد است که کار شاخص وی ساختن پلی است که شمال و جنوب شهر را به هم متصل می سازد.

كد خبر : ۱۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


حاج علی اصغر خرم آبادی از خیرین شهر خرم آباد است که کار شاخص وی ساختن پلی است که شمال و جنوب شهر را به هم متصل می سازد.

كد خبر : ۱۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


معاونت مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: سامانه اطلاعات جغرافیایی شبکه توزیع آب شهر خرم آباد روز چهارشنبه به بهره برداری رسید.

كد خبر : ۱۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۳۰


رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد با رای مثبت اعضای جدید شورای شهرستان، به عنوان شهردار معرفی شد.

كد خبر : ۱۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۳


حجت الاسلام والمسلمین متقی نیا؛ امام جمعه موقت خرم آباد در خطبه های این هفته نماز جمعه به پیامدهای منفی اسراف در جامعه اشاره کرد و گفت: یکی از پیامدهای منفی و مُضر اسراف این است که در جامعه به عنوان یک فرهنگ پذیرفته می شود.

كد خبر : ۱۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۳


دومین همایش سراسری جامعه سالم با حضور اندیشمندان و پژوهشگران از سراسر کشور در دانشگاه علوم پزشکی لرستان روز سه شنبه آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۱۹۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


طی حکمی از سوی هوشنگ بازوند، حبیب الله خجسته پور به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان خرم آباد منصوب شد.

كد خبر : ۱۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به خسارات بالای پدیده گردو غبار در لرستان گفت: مسوولان اجرایی استان تلاش برای جذب بودجه مبارزه با این پدیده و همچنین جبران برخی خسارت های ناشی از آن را به صورت ویژه دردستور کار خود قرار دهند.

كد خبر : ۱۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۹


معاون عمرانی استاندار با اشاره به اینکه رودخانه موجودی زنده است که همواره در تعامل با محیط اطراف می باشد گفت: اگر بخواهیم با آن در یک تعامل مثبت و سازنده قرار بگیریم می بایست طوری با آن برخورد کنیم که با ما قهر نکند.

كد خبر : ۱۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


معاون عمرانی استاندار با اشاره به اینکه رودخانه موجودی زنده است که همواره در تعامل با محیط اطراف می باشد گفت: اگر بخواهیم با آن در یک تعامل مثبت و سازنده قرار بگیریم می بایست طوری با آن برخورد کنیم که با ما قهر نکند.

كد خبر : ۱۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


پا به بازار خرم آباد که می گذاری سرجمع ابتدا و انتهایش صد قدم نمی شود. همین صد قدم تو را می برد به سال های خیلی دور.

كد خبر : ۱۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


پیکر مطهر شهید ˈنوربخش دهقانیˈ رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان، روز شنبه با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در لرستان و مردم مومن و شهیدپرور خرم آباد تشییع و به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۱۹۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱


لرستان سرزمینی چهار فصل است که در ایام بهار و تابستان گردشگران زیادی از نقاط مختلف از آن بازدید می کنند، وجود منابع طبیعی خدادادی در لرستان از جاذبه های گردشگری آن به حساب می آید.

كد خبر : ۱۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۱


منابع آبی از دیرباز به عنوان نعمت های خدادادی در جوامع محسوب می شوند که این منابع محور توسعه و پیشرفت در دنیای کنونی نیز بحساب می آیند.

كد خبر : ۱۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


محمدرضا امانی؛ طی حکمی از سوی رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، به عنوان سرپرست جدید این سازمان در استان لرستان معرفی و منصوب شد.

كد خبر : ۱۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


مدیر قلعه فلک‌الافلاک گفت: مجموعه تاریخی قلعه فلک الافلاک و موزه های مردم شناسی و باستان شناسی برای پذیرایی از گردشگران آماده است.

كد خبر : ۱۹۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


کارگاه آموزشی حج عمره با حضور عمره گزاران دانشگاهی استان های لرستان و ایلام در دانشگاه آزاد خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


خرم آباد به دلیل برخورداری از آب و هوای مناسب، طبیعت بکر، آثار تاریخی متعددِ به جامانده از دوران گذشته و موقعیت ارتباطی آن همواره مورد توجه گردشگران بوده است.

كد خبر : ۱۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


مدیر کل محیط زیست لرستان گفت: در پی گشت و کنترل مامورین اجرایی شهرستان خرم آباد که ازضابطین خاص دادگستری محسوب می شوند، در روز 13/12/1392 موفق به شناسایی عامل اصلی سوزاندن لاستیک های فرسوده در شهرستان خرم آباد شدند.

كد خبر : ۱۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


بیمارستان، کیو، مصلی،....  فرهنگ، بازار، شهدا.. . کلمات متقاطعی که هر روز صبح تا غروب طنین انداز خیابان های شهر است. فرقی نمی کند تاکسی زرد تاکسیرانی داشته باشی یا پیکان جوانان مدل79، اینجا بالانشین ها هم جار می زنند. سمند سفید تازه نمره خورده هم آخرشب با پول خرد به خانه می رود.

كد خبر : ۱۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان گفت: حمل و نقل هوایی یکی از بخش های مهم و زیربنایی در راستای دستیابی به رشد و توسعه همه جانبه و پایدار اقتصادی است.

كد خبر : ۱۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۸


رئیس پلیس راهور لرستان گفت: تصادفات مرگبار و منجر به فوت در استان لرستان امسال ۲۷ درصد کاهش یافته است.

كد خبر : ۱۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۸


برخی آثار تاریخی لرستان، این روزها نوشته هایی را با خود یدک می کشند که ناخواسته با آن ها ماندگار شده اند.

كد خبر : ۱۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


مدیر کل دامپزشکی لرستان گفت : دومین کشتارگاه صنعتی دام در شهر ستان خرم آباد در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

كد خبر : ۱۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


فلك الافلاك؛ قلعه ای است بر بلنداي تپه اي باستاني، در منطقه 12 برجی خرم آباد؛ داراي هشت برج با دو حياط مستطيل شكل که مساحت كلي آن 5300 متر مربع است .

كد خبر : ۱۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


لیست جدیدترین شماره تماس های مراکز اقامتی خرم آباد توسط پایگاه خبری سفیرافلاک برای مسافران نوروز93 تهیه و منتشرشد.

كد خبر : ۱۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان از برپایی نمایشگاه های بهاره در سطح شهرستان های تابعه استان خبر داد.

كد خبر : ۱۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


رئیس بنیاد نخبگان لرستان گفت: تاکنون ۵۰ مخترع عضو بنیاد نخبگان لرستان شد‌ه‌اند که این تعداد کافی نیست و باید ‌‌افزایش یابد.

كد خبر : ۱۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


نماینده ولی فقیه درلرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: اقتصاد مقاومتی لازمه پیشرفت است و باید برای ادامه روند روبه جلوی نظام جمهوری اسلامی اقتصاد خود را مقاوم سازی کنیم.

كد خبر : ۲۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۳


نماینده ولی فقیه درلرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: اقتصاد مقاومتی لازمه پیشرفت است و باید برای ادامه روند روبه جلوی نظام جمهوری اسلامی اقتصاد خود را مقاوم سازی کنیم.

كد خبر : ۲۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۳


سرپرست فرمانداری خرم آباد گفت: امسال بیش از ۹۰۰ کلاس درس از کلاس های مدارس شهر خرم آباد در قالب اتاق های ویژه، درجه یک، دو و سه جهت اسکان مسافران نوروزی به امکانات اولیه رفاهی تجهیز شده است.

كد خبر : ۲۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۳


اولین جشنواره استانی تجلیل از برترین های صالحین لرستان در مکان سالن همایش های جهاد کشاورزی خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴


نماینده مردم خرم آباد گفت: تعیین و تکلیف پروژه های نیمه کاره، حوزه گردشگری، حوزه دانشگاه ها، حوزه کشاورزی و دامپروری، حوزه صنایع تکمیلی مثل دارویی و صنایع پتروشیمی از مواردی است که می تواند به سرعت در بحث اشتغال زایی موثر باشد.

كد خبر : ۲۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۵


آزاده راه پل زال- اندیمشک امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی در محور سراسری تهران- بندر امام افتتاح شد.

كد خبر : ۲۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۸


فلك الافلاك؛ قلعه ای است بر بلنداي تپه اي باستاني، در منطقه 12 برجی خرم آباد؛ داراي هشت برج با دو حياط مستطيل شكل که مساحت كلي آن 5300 متر مربع است .

كد خبر : ۲۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: در لرستان ۲۶۰۰ تعاونی وجود دارد که در زمینه های صنعت و معدن و کشاورزی فعالیت دارند.

كد خبر : ۲۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


مدیر مجموعه قلعه فلک الافلاک گفت: تاکنون بیش از شش هزار نفر از موزه های باستانشناسی و مردم شناسی قلعه فلک الافلاک خرم آباد دیدن کردند.

كد خبر : ۲۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۲


مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: از اولین روز تعطیلات تا کنون ۴۶۱۱ خانوار، ۲۴۵۴۵ نفر و ۳۶۸۱۸ نفر روز با مراجعه به ستاد های اسکان در استان پذیرش شده اند.

كد خبر : ۲۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۴


برخی غرفه های «بهار مالگه» خرم آباد هیچ شباهتی با فرهنگ اصیل لرستان ندارد.

كد خبر : ۲۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


مدیر کل حمل و نقل و پایانه های لرستان گفت: با پایان دور نخست سفرهای نوروزی، دو میلیون و 587 هزار و 615 وسیله نقلیه از 25 اسفند تا چهارم فروردین ماه از محورهای اصلی استان تردد داشته اند.

كد خبر : ۲۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


كاروانسراي چمشك در منطقه چمشك از توابع شهرستان پلدختر و در مسير راه باستاني شاپورخواست به خوزستان قرار گرفته است.

كد خبر : ۲۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


همه ساله در ایام تعطیلات نوروزی و فصل تابستان تعدادی زیادی از گردشگران داخلی و خارجی از این مجتمع تفریحی و رفاهی دیدن و اقامت می کنند.

كد خبر : ۲۰۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


امام جمعه خرم آباد گفت: توجه به اقتصاد و فرهنگ یک ضرورت است.

كد خبر : ۲۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۸


آنچه بیش از همه لرستان را گل سرسبد گلستان تاریخ ایران کرده است، وجود آثار باستانی و تاریخی و به خصوص ماقبل تاریخ است که نشان از قدمت تمدن در این دیار را دارد.

كد خبر : ۲۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۰


معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: همزمان با آغاز تعطیلات نوروزی تا کنون بیش از پنج هزار مسافر و گردشگر نوروزی در زایرسرای بقاع متبرکه استان، اسکان داده شده است.

كد خبر : ۲۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۱


مخمل کوه خرم آباد، با گل سنگ های زیبا و طبیعی مکانی برای استفاده مهمانان نوروزی است.

كد خبر : ۲۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۱


پارک جنگلی شوراب با درختان انبوه بلوط و آب و هوای معتدل در خرم آباد هر ساله پذیرای مسافران نوروزی است.

كد خبر : ۲۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۲


مهم‌ترین و اولین اولویت، اقتصاد مقاومتی است که باید تولید محور باشد و مورد توجه اقتصاد دولتی و اقتصاد خصوصی قرار گیرد. اگر تولید فراموش شود اقتصاد مقاومتی محقق نخواهد شد.

كد خبر : ۲۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۲


امام جمعه موقت خرم آباد گفت: با توجه به نامگذاری سال 93 با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، سران سه قوه باید تمام تلاش خود را برای تحقق مطالبات اقتصادی و فرهنگی مردم بکار گیرند.

كد خبر : ۲۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۵


مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: معافیت عوارضی معلمان شاغل در محدوده آزادراه خرم آباد - پل زال، از مصوبات شورای آموزش و پرورش در سال گذشته است.

كد خبر : ۲۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۹


شهردار خرم آباد گفت: مجموع اعتبار پروژه های عمران شهری طراحی شده برای اجرا در شهر خرم آباد براساس برنامه ریزی کارشناسی انجام شده، دو هزار و 780 میلیارد ریال است.

كد خبر : ۲۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۹


رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان لرستان از انهدام یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان و کشف و ضبط یک کیلو و 826 گرم ماده مخدر هرویین و شیشه خبر داد.

كد خبر : ۲۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


امام جمعه خرم آباد با انتقاد از روند عملیاتی اجرای سد معشوره لرستان گفت: متاسفانه این روزها خبر از توقف عملیات اجرایی سد معشوره لرستان شنیده می شود، در حالی که این طرح از مطالبات به حق مردم لرستان است.

كد خبر : ۲۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۲


فرماندار خرم آباد گفت: انصراف از دریافت یارانه در مرحله دوم هدفمندی یارانه سبب رونق تولید ملی، توسعه صنعتی و افزایش اشتغال زایی برای جوانان می شود.

كد خبر : ۲۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


معاون امور هماهنگی عمرانی استاندار لرستان گفت: به منظور جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز، کمربند سبز در شهر خرم آباد اجراء می شود.

كد خبر : ۲۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: انصراف خانواده های پردرآمد در فاز دوم هدفمندی از دریافت یارانه، بطور یقین کمک جدی و فراوانی به اقشار آسیب پذیر در مناطق محروم جامعه است.

كد خبر : ۲۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


مدیر فرودگاه خرم آباد گفت: طرح توسعه فرودگاه خرم آباد از بهمن سال گذشته آغاز و برای اجرای این طرح بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

كد خبر : ۲۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: کسب اعتماد به نفس ملی و تقویت روحیه خودباوری، مهمترین دستاورد موفقیت های علمی در بحث بومی سازی فناوری هسته ای ایران است و به همین دلیل این فناوری در کشور اسلامی ما تعطیل بردار نیست.

كد خبر : ۲۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۹


مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت:به مناسبت هفته زمین پاک، طرح پاکسازی محیط زیست در لرستان اجرا می شود.

كد خبر : ۲۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۳


رئیس مرکز بهداشت شهرستان خرم آباد خبر توزیع سبد کالا به کودکان زیر پنج سال در مراکز بهداشتی را تکذیب کرد.

كد خبر : ۲۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۶


مدیر عامل تاکسیرانی شهرداری خرم آباد گفت: با توجه به افزایش قیمت بنزین، افزایش نرخ کرایه تاکسی های درون شهری امری طبیعی است و قیمت نهایی آن هفته آینده اعلام می شود.

كد خبر : ۲۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۸


معاون امور عمرانی استانداری لرستان گفت: سه نقطه حادثه خیز آزاد راه خرم آباد - پل زال واقع در کیلومترهای 12، 37 و 84 ساماندهی و رفع می شود.

كد خبر : ۲۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۹


نماینده ولی فقیه در استان گفت:  اگر روابط عمومی ها بتوانند جایگاه  واقعی خود را پیدا کنند در توسعه فرهنگ، کشف ظرفیت های استان و جامعه  نقش کلیدی خواهند داشت و می توانند بستر را برای رشد و تعالی  فراهم کنند.

كد خبر : ۲۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۷


مدیرعامل شرکت مخابرات لرستان گفت: 198 پروژه مخابراتی هم‌زمان با روز جهانی ارتباطات در مناطق مختلف استان به بهره‌برداری می‌رسد.

كد خبر : ۲۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۸


نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: به منظور ارائه خدمات بهتر به مردم بویژه بیماران، نظارت بیشتری بر شیوه های درمانی می شود.

كد خبر : ۲۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


عضو کمیسیون سیاسی مجلس شورای اسلامی گفت: با مذاکرات هسته ای مخالف نیستیم اما اعتقاد داریم که مذاکرات سرانجام روشنی ندارد.

كد خبر : ۲۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


روز گذشته، مراسم کاشت 750 نهال بلوط در پارک ها و فضاهای سبز خرم آباد با حضور مدیران و فعالان محیط زیست لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۲۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


فرماندار شهرستان خرم آباد در جلسه ستاد احياي امر به معروف و نهي از منكر اين شهرستان خواستار احياي شوراي امر به معروف و نهي از منكر در ادارت و دستگاههاي اجرايي شد.

كد خبر : ۲۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


نماينده ي مردم خرم آباد درمجلس شوراي اسلامي گفت:استانداري لرستان در جذب نيروهاي استخدامي خوب عمل نکرد.

كد خبر : ۲۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


لحظاتی قبل اسحاق جهانگیری به منظور افتتاح چند پروژه عمرانی و تولیدی وارد لرستان شد.

كد خبر : ۲۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت: رکن اصلی و اساسی سپاه معنویت است به طوری که هر شخص پاسدار در هر مکان و هر درجه ای موظف به دفاع از ارزش های اسلامی است.

كد خبر : ۲۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


جانباز لرستانی در خصوص رسالت جانبازان در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمن گفت : ما نباید امر به معروف و نهی از منکر را فراموش کنیم .

كد خبر : ۲۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت : اندیشه ها و خط انقلاب اسلامی امام راحل در بیانات مقام معظم رهبری قابل پیگیری است در این راستا، با حفظ وحدت وآرامش، نظام جمهوری اسلامی به بالندگی و پیشرفت خواهد رسید.

كد خبر : ۲۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۷


 زلزله ای به قدرت 3.8 ریشتر زاغه در استان لرستان را تکان داد.

كد خبر : ۲۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری کلاهبرداری که با جعل چک مبادرت به کلاهبرداری 3 میلیاردی آهن آلات کرده بود، خبر داد.

كد خبر : ۲۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


كد خبر : ۲۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۵


معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان گفت: با توجه به سفر احتمالی رییس جمهوری به لرستان طی هفته جاری، مطالبات مردم و مسوولان این استان به صورت ویژه پیگیری خواهد شد.

كد خبر : ۲۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۶


ایران اسلامی برای توسعه اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی نیازمند حضور مردم در همه عرصه ها است و دولت وظیفه دارد شرایط و تسهیلات لازم را برای حضور ایرانیان داخل و خارج کشور فراهم آورد.

كد خبر : ۲۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


در کشورهای قوس بحران چون دولت ها منابع و امکانات را در اختیار دارند و نیازی به مالیات ندارند، پاسخگو هم نیستند و حکومت های دموکراتیک نیز در این جوامع پایدار نشده اند.

كد خبر : ۲۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


دکتر روحانی در جمع خبرنگاران لرستانی گفت: استان لرستان  با مشکلاتی از جمله بیکاری و مهار آب های روان و سایر مسائل دیگر، مواجه است.

كد خبر : ۲۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


وارد خرم آباد كه شوي؛ كم تر از يك ساعت گدایان کودک، زن و مرد را در خیابان های این شهر می بینی؛ چند قدم پياده كه بيايي از محله ی کورش سر درمي آوري. در این منطقه از زمين کودکان گدا مي جوشد. این کودکان نه عاشق مي شوند؛ نه كودكي مي كنند و نه می توانند به مدرسه بروند.

كد خبر : ۲۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


رئیس جمهور درجمع مردم شهرستان خرم آبادکفت: اولین قدم دولت آبادانی استان و اشتغال جوانان است

كد خبر : ۲۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


رئیس‌جمهور با اشاره به مسائل اخیر عراق و تهاجم گروه تروریستی داعش به شرهای این کشور گفت: به همه ابرقدرت‌ها و مزدورانشان و آدم‌کشان و تروریست‌ها اعلام می‌کنیم که ملت بزرگ ایران برای حراست از عظمت عتبات مقدسه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

كد خبر : ۲۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۸


رئیس حوزه های علمیه لرستان گفت : روحانیت بزرگترین سنگر بان حراست ارزشهای اعتقادی دانست.

كد خبر : ۲۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت: آتش سوزی منطقه سفید کوه خرم آباد، با حضور گسترده نیروهای امدادی محیط زیست و منابع طبیعی استان، مهار شد. پنج اکیپ محیط زیست لرستان مهار شد.

كد خبر : ۲۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


یکی از عمده‌ترین مشکلات بیمارستان تأمین اجتماعی خرم آباد کمبود نیروی انسانی به ویژه پزشکان متخصص و کمبود شدید کادر پرستاری  است.

كد خبر : ۲۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


"سید نور خدا موسوی" جانباز ۱۰۰ درصد لرستانی است که در مبارزه با گروهک تروریستی ریگی به درجه جانبازی نائل آمد و اکنون ۶ سال است در کما به سر می برد و به لطف امام زمان(عج) هنوز نفس می کشد.

كد خبر : ۲۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۱


استاندار لرستان گفت: 80 درصد از طرح ها و مصوبات سفر رییس جمهوری به این استان نهایی شده و 20 درصد مابقی ظرف 10 روز آینده نهایی خواهد شد.

كد خبر : ۲۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۲


نتایج آزمون ورودی مدارس دوره‌هاي اول و دوم متوسطه استعداهای درخشان اعلام شد.

كد خبر : ۲۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۲


از بین بردن حیا، عفت  و پاکدامنیِ نسل‌جوان ایران اسلامی، هدف اصلی دشمنان است؛ آن هایی که با به کارگیری امکانات مختلف و انواع و اقسام روش ها، صرف هزینه‌های بسیارسنگین، تلاش می کنند که فرهنگ بی هویت غربی را به جای فرهنگ ناب اسلامی ایرانی جایگزین کنند.

كد خبر : ۲۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۳


شهردار خرم آباد گفت: مجتمع سیتی سنتر کیو مهم ترین پروژه عمرانی شهرداری خرم‌آباد محسوب می‌شود.

كد خبر : ۲۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۳


محور مواصلاتی خرم‌آباد به کوهدشت و بالعکس که از حاثه خیز ترین جاده های ارتباطی استان لرستان به شمار می‌آید فاقد پلیس راه است.

كد خبر : ۲۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۳


نماینده ولی فقیه در لرستان درمراسم تودیع ومعارفه فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل استان گفت: سپاه تربیت شده ی مکتب امام خمینی است؛مکتبی که عزت، عنایت، خدمت و ایستادگی در برابر دشمن؛ سازش ناپذیری، داشتن مواضع اصولی و اهل مسامحه نبودن از اصول اصلی آن است.

كد خبر : ۲۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


امام جمعه  شهرستان خرم آباد در دیدار جمع کارکنان دادگستری که امروز صبح در بیت امام جمعه برگزار شد گفت: کار دستگاه قضا مبارزه با ظلم و ناحقی است و این دستگاه برای مبارزه با ظلم و ستم تشکیل شده تا جلوی ناحقی را بگیرد.

كد خبر : ۲۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۵


مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان از برگزاری چهار دوره آموزشی در زمینه پدافند غیرعامل توسط کارگروه راه و شهرسازی شورای پدافند غیرعامل استان خبر داد.

كد خبر : ۲۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: باید بستری به وجود بیاید تا تمام نشریات، خبرگزاری ها و برنامه‌های تلویزیونی واقعیت‌های مذاکرات ایران با 5+1 را پوشش دهند.

كد خبر : ۲۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


مشاور اجرائی مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: همایش استانی "من یک شهروند هستم" برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نسبت به حقوق شهروندی در لرستان برگزار می شود.

كد خبر : ۲۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


رئیس فنی و حرفه ای خرم آباد گفت: پس از ارزیابی مراکز فنی و حرفه ای در سطح کشور سازمان فنی و حرفه ای خرم آباد توانست رتبه برتر را در بین مراکز استان‌ها به خود اختصاص دهد.

كد خبر : ۲۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


رئیس کمیته امداد خرم آباد گفت: کمیته امداد شهرستان خرم آباد در خردادماه امسال بیش از ۹ میلیارد ریال مستمری به مددجویان تحت حمایت خود پرداخت کرده است.

كد خبر : ۲۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


مدیرکل ارشاد لرستان گفت: نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت در لرستان با حضور ۱۰۰ ناشر برتر کشور از تاریخ ۱۵ تا ۲۵ رمضان در خرم آباد برپا می‌شود.

كد خبر : ۲۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۶


فرمانده انتظامی لرستان گفت: ۲۲ هزار کیلوگرم لبنیات فاسد با تلاش پلیس آگاهی لرستان کشف و ضبط شد.

كد خبر : ۲۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


فرماندار خرم آباد در جلسه ستاد هماهنگي خدمات سفر اين شهرستان، انتخاب لرستان به عنوان پايتخت ژئوتوريسم ايران را فرصتي مناسب براي معرفي ظرفيتها وپتانسيلهاي گردشگري اين استان عنوان کرد.

كد خبر : ۲۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از تصویب 20 میلیارد ریال اعتبار برای تامین تجهیزات چهار اداره در شهرستان های این استان خبر داد.

كد خبر : ۲۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


مدیرکل محیط زیست لرستان گفت: ۳۰ هکتار از جنگل های منطقه حفاظت شده سفیدکوه خرم آباد بر اثر چند فقره آتش سوزی از بین رفت و خسارات زیست محیطی زیادی را بر جای گذاشت.

كد خبر : ۲۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


رییس پلیس راه لرستان گفت: میزان تلفات ناشی از تصادفات رانندگی در محورهای ارتباطی استان طی سه ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 13.3درصد کاهش یافته است.

كد خبر : ۲۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


مدیر زراعت جهاد کشاورزی لرستان گفت: توسعه بخش کشاورزی در لرستان از طریق کشت مکانیزه انجام که خوشبختانه در لرستان کشت ذرت به طور ۱۰۰ درصدی مکانیزه انجام می شود.

كد خبر : ۲۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


تغییرات پی در پی روسا در دانشگاه آزاد خرم آباد باعث ایجاد بحران منزلت و هویت برای آن شده است.

كد خبر : ۲۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


پیکر شهید "یاسر محمدیان" خلبان لرستانی فردا در گلزار شهدای شهرستان خرم آباد تشیع می شود.

كد خبر : ۲۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


رئیس حوزه های علمیه لرستان گفت : روحانیت بزرگترین سنگر بان حراست ارزشهای اعتقادی دانست.

كد خبر : ۲۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


رئیس بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: به مناسبت فرا رسیدن شب های لیالی قدر 700 نفر از اهالی منطقه شاهیوند از توابع شهرستان دوره چگنی ویزیت رایگان شدند.

كد خبر : ۲۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


مدیرکل مسکن وشهرسازی لرستان گفت: بیش از 1300واحد مسکن مهر درخرم آباد تا آبان ماه امسال به متقاضیان واگذارمی شود.

كد خبر : ۲۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


شکافی که امروز بین هیأت امناء دانشگاه آزاد لرستان و سیستم مرکزی دانشگاه آزاد بر سر مساله انتصاب یک مسئول در یک واحد دانشگاهی به وجود آمده است به خوبی بیانگر بی‌توجهی سیستم مرکزی دانشگاه آزاد نسبت به دغدغه‌ها و خواسته‌های هیأت امناء استانی است.

كد خبر : ۲۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


طاهری خرم آبادی گفت: راهپیمایی روز قدس یکی از مهم ترین عامل در زنده نگهداشتن پرچم مقاومت است که تاثیر گذار است .

كد خبر : ۲۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


شاید دلیل آمدن موضوع حجاب در این سوره، همین باشد که وقتی حجاب آمد؛ آلودگی‌‌های جنسی هم جایگاهی ندارند؛ چون حجاب یک حایل است در مقابل بی‌عفتی‌ها و هرزگی‌ها‌.

كد خبر : ۲۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


كد خبر : ۲۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


راهپیمایی روز قدس در شهرخرم آباد به روایت تصویر

كد خبر : ۲۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۳


نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمه بیکاری کارگران شرکت پارسیلون خرم آباد که به عنوان یکی از دغدغه های این قشر بود، نیز جز مشاغل سخت و زیان آور می شود.

كد خبر : ۲۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: بانک اطلاعاتی مربوط به آسیب های اجتماعی در لرستان راه اندازی می شود که همه دستگاه های متولی در این زمینه وظیفه دارند اطلاعات خود را در این بانک ثبت و ضبط کنند.

كد خبر : ۲۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۶


شهردار خرم‌آباد در بازدید از منطقه ماسور از ایجاد فضای سبز در تپه باستانی این منطقه خبر داد.

كد خبر : ۲۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۶


روز عید فطر روز وحدت و یکپارچگی مسلمین و روز مبارزه با طاغوت نفس است.

كد خبر : ۲۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۷


نماز عید سعید فطردر خرم آباد به روایت تصویر

كد خبر : ۲۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۷


مسئول بسیج جامعه زنان استان لرستان : تاریخچه بسیج خواهران در  انقلاب یک پدیده بی سابقه ؛و یکی از الطاف؛ مولایمان امام زمان (عج) است .

كد خبر : ۲۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۳


مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی لرستان گفت: تاکنون ۳۵۱ هزار برگ سهام عدالت بین کارگران توزیع شده است که این روند در حال اجرا است.

كد خبر : ۲۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


رئیس شورای روستای بهرامی گفت: روستای بهرامی با 6 هزار جمعیت و 1500 خانوار در دو کیلومتری شهرستان خرم آباد قرار دارد بیست سال است که با مشکل آب مواجه است وی از جمله مشکلات قطعی آب وگل آلودبودن آب را مطرح کردو اظهار داشت : نزدیک به 6 ماه است که هرچند یک بار  آب این روستا گل آلود می شود.

كد خبر : ۲۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


روستای بهرامی بار دیگر با مشکل آب مواجه شد.

كد خبر : ۲۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


بزرگترین و مجهزترین مجتمع تفریحی و علمی غرب کشور در منطقه ای کوهستانی به نام مدبه کوه در خرم آباد در حال ساخت است.

كد خبر : ۲۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


 استاندار لرستان گفت: پرواز عسلویه به خرم آباد مهر ماه امسال دایر می شود.

كد خبر : ۲۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت:  خونی که در راه خدا ریخته می شود پاک و مطهر است و شهداء مقام بسیار بزرگ  و والایی دارند و این در سایه مغفرت خدای باری تعالی است.

كد خبر : ۲۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت  :  اقتدار و امنیتی که در  کشورپا برجاست  مدیون خون شهدا  هست.

كد خبر : ۲۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


خسارت 70 درصدی به مناطق زلزله زده/ تعداد زخمی‌ها به 260 نفر رسید/ مورموری80 بار لرزید

كد خبر : ۲۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۷


مدیرکل حوزه هنری لرستان گفت: سه دوره جشنواره خنیاگران موسیقی در لرستان برگزار شده که امسال نیاز برای چهارمین دوره میزبانی این جشنواره سراسری به لرستان واگذار شده است.

 
كد خبر : ۲۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۸


به گزارش آساره خبر روز جهانی مساجد  در حسینیه عاشقان ثار الله شهرستان خرم آباد  در کنار 2 شهید گمنام به روایت تصویر

 

كد خبر : ۲۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


مدیر کل سازمان اوقاف وامور  خیریه استان لرستان گفت:
محوریت اسلام مسجد و ولایت است . اگر ما از مسیر ولایت خارج شویم و کنار برویم دشمن بر  ما مستولی و قالب میشود.

كد خبر : ۲۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


شهر ما میهمان دو شهید 19 و 20 ساله گمنام است،شهدایی که قرار است در معمولا تشیع و به خاک سپرده شوند.

كد خبر : ۲۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


فرمانده سپاه  ابوالفضل (ع) ناحیه خرم آباد گفت: بسیج دارای دو رکن است یکی دین و دیگری بصیرت است که اگر این دو را نداشته باشد با دیگر   افراد فرقی ندارد

كد خبر : ۲۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


جانشین فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد فرهنگ  ایثار و شهادت را این طور بیان کرد:
     شهدا از خود  گذشتن و به معبود رسیدن  پا  در هوای نفس گذاشتن و با خدا معامله کردن و به سعادت ابدی که شهادت است نایل آمدن

كد خبر : ۲۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


همزمان با آغاز هفته سالن ورزش علی آباد خرم آباد در مساحت ۱۱۱۲ مترمربع و به اعتبار ۶ میلیارد ر یال به بهره برداری رسید

كد خبر : ۲۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


گزارش تصویری از تشیع دو شهید گمنام درمعمولان،همراه با سفرنامه مختصر.

كد خبر : ۲۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


با توسعه مسافرت‌های جاده‌ای و افزایش ساخت آزاد راه و بزرگ راه در لرستان و افزایش رهگذران این نوع حمل ونقل زمینی، نیاز و ضرورت وجود مجتمع های خدماتی رفاهی در استان لرستان بیش از پیش احساس می‌شود.

كد خبر : ۲۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان  گفت: حضرت معصومه (س) بانوی نمونه صبر و عفاف  در زمان خود بودو امروزه اسلام است که به زن هویت می دهد .

كد خبر : ۲۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۶


مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان  گفت: 90 درصد رسانه ها و ماهواره ها  توسط کشور آمریکا هدایت و آن را در اختیار رژیم صهیونیست ها قرار می دهد .

كد خبر : ۲۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۶


نماینده مردم خرمآباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی از آغاز به‎کار مجدد مجتمع کشت و صنعت در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۲۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


مدیر نمایشگاه تخصصی صنایع وابسته سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت : در همایش تجلیل از برگزیدگان بخش کشاورزی که پنجم شهریور در سالن جهاد کشاورزی برگزار می شود 64 پروژه به صورت همزمان افتتاح خواهد شد.

كد خبر : ۲۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: صدا و سیمای مرکز لرستان سال‌هاست که با حمایت معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما در انحصار یک جریان خاص قرار گرفته و به صورت علنی به نفع جریانی که از آن حمایت کرده است ،انتخابات سازمانی اش را انجام می دهد.

كد خبر : ۲۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


بگذار جاودانگی شهیدان عشق را که در قربانگاهها به شهادت ایستادند ، ما نیز شاهد شویم .که شهیدان پیام خویش را سرخ سرخ در سینه های ما نگاشتند ، تا که مرگ بی ثمر و بی رنگ را به جاودانگی شهادت بدل کنیم

كد خبر : ۲۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


حضور خادمین الرضا (ع)  در حسینیه گلزار شهداء به روایت تصویر

كد خبر : ۲۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


  مدیران و کارشناسان  چند تا از  بانک ها شهرستان خرم آباد در مصلی الغدیر حضور و به سولات مردم پاسخ دادن .

كد خبر : ۲۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


ختلاف بین هووها باعث شد که نوعروس ۱۹ ساله  خرم آبادی، ۳‌ ماه پس از ازدواج با شوهر ۶۰ ساله‌اش او را در خواب به قتل برساند.

كد خبر : ۲۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


سرپرست هیات کاوش باستان‌شناسی تپه فرودگاه خرم‌آباد گفت: تپه فرودگاه خرم‌آباد دارای چهار دوره فرهنگی تاریخی است.

كد خبر : ۲۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


مادر شهید سمیه فلاحی زاده : چه زیبا سمیه من می دانست که قرار است پرواز کند، پرواز تا عرش. دخترم روز قبل به دلیل قطع بودن آب گرم مجتمع آموزشی به دوستانش گفته بود که قصد دارد با آب سرد غسل شهادت نماید

كد خبر : ۲۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


مدیر روابط عمومی سپاه حضرت ابوالفضل لرستان گفت: روزهای چهارشنبه ۱۹ و پنجشنبه ۲۰ شهریور، سردار محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفان مهمان مردم لرستان است

كد خبر : ۲۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


نمایشگاه عملکرد اقتصادمقاومتی سپاه ناحیه خرم آباد در روز چهارشنبه 19شهریور ماه با حضور محمدرضا نقدی؛ رییس سازمان بسیج مستضعفین افتتاح شد.

كد خبر : ۳۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


فرمانده حوزه بسیج ثارالله گفت: به دنبال برگزاری هشت نشست روشنفکری در خصوص آسیب های ماهواره ، دو بار جشن جمع آوری ماهواره به صورت داوطلبانه در سطح شهرستان خرم آباد برگزار شده که تاکنون 50 ماهواره از سوی برخی از خانواده ها تحویل داده شده است.

كد خبر : ۳۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


رییس اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خرم آباد گفت: فرودگاه خرم آباد بر اساس موافقت رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران، مرز تجاری هوایی می شود.

كد خبر : ۳۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: ائتلاف ضد داعش آمریکا یک دسیسه جدید علیه بیداری اسلامی است.

كد خبر : ۳۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


مدیر سازندگی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: هدف و انگیزه افراد خیر در درجه اول رضای خدا و قرب الهی است .

كد خبر : ۳۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


نماینده ولی فقیه استان لرستان گفت: راهبردی دفاع مقدس ایمان،توکل به خدا و قدرت لایزال الهی و اطاعت از رهبری وهمچنین وحدت و انسجام نیروهای مسلح بوده است.

كد خبر : ۳۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


صبح امروز با حضور فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان ،  نمایشگاه هفته دفاع که در اداره کل شرکت گاز لرستان برپاشده است افتتاح شد.

كد خبر : ۳۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۲


استاندار لرستان گفت: فرودگاه خرم‎آباد به نام خلبان شهید غلامرضا چاغروند و آزادراه خرم‎آباد به اراک به نام سردار شهید محمد بروجردی نام‏گذاری شدند.

كد خبر : ۳۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۳


مدیر و موسس آموزشگاه بوستان شهرستان خرم آباد گفت: هدف ازتاسیس آموزشگاه بوستان ویژه خواهران کمک  به اقتصاد کشورو استان  است.

كد خبر : ۳۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۶


نمایشگاه دائمی صنایع دستی و غذایی،هنری،کشاورزی و دیگر رشته ها در مجتمع گرین و آموزشگاه بوستان شهرستان خرم آباد برگزار است.

كد خبر : ۳۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۸


امروز 12 مهر ماه، سی و چهارمین سالگرد شهید سرلشکر غلامرضا چاغروند است. نیروهای هوانیروز اصفهان برای گلباران میدان شهید چاغروند مهمان شهرستان شهید پرور خرم آباد  بودند.

كد خبر : ۳۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۲


نماینده ولی فقیه  در استان لرستان ضمن تبریک عید قربان گفت: عید سعید قربان یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان است که یکی از درس های بزرگ عید قربان در س توحید و بندگی خدای متعال است.

كد خبر : ۳۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۳


 حمله هوایی هواپیمای های بمب افکن رژیم بعثی عراق  به شهر خرم آباد در دوران جنگ 8 ساله به روایت تصویر

كد خبر : ۳۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


چنگایی جانباز ۷۰ درصد قطع نخاعی می‌گوید: قطع نخاع‌‌های گردنی با آنها که از ناحیه کمر قطع نخاع شده‌اند یک فرق بزرگ دارند، ما گردنی‌ها درد را نمی‌فهمیم مثلاً اگر پا یا کمرم که حسی ندارد، درد بگیرد این درد را به‌صورت تعرق و لرز می‌فهمم.

كد خبر : ۳۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۶


به یاد شهیده لرستانی ثریا بهرامی که همانند دیگر شهیدان تا ثریا پر گشودند و با خون خود درخت تنومند اسلام را آبیاری کردند تا سرزمین عزیزمان ایران همیشه سربلند و پایدار  بماند.

كد خبر : ۳۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۷


خوشا به حال آنان که پروازشان اسیر هیچ قفسی نشد ، و هیچ بالی اسیر پروازشان نساخت ... خوشا به حال آنان که از رهایی رهیدند ، و بال و بال جانشان نشد.

كد خبر : ۳۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران لرستان گفت: پیکر مطهر خلبان شهید سرتیپ دوم ستاد علی احمد فرخی فردا چهارشنبه تشییع و خاکسپاری می شود.

كد خبر : ۳۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: به نظر می رسد که اصلاح طلبان به هیچ عنوان نخواهند توانست در انتخابات پیش روی مجلس به اقبال مردم دست پیدا کنند.

كد خبر : ۳۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۶


دبیر قرارگاه فرهنگی صاحب الامر لرستان گفت: بعد از یک ماه کار شبانه روزی از شامگاه یکشنبه به طوری رسمی اجرای تئاتر "فصل شیدایی" با حضور بیش از ۲ هزار نفر آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۳۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


حرف پدرم در مورد شهادت این بود که با دعا خواندن و پشت میز نشستن  انسان شهید نمی شود برای شهادت باید هجرت کرد و دل از خانه و مال و فرزندان کند و به مناطق محروم رفت.

كد خبر : ۳۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


با نزدیک شدن ایام محرم و ایام سو گواری قافله سالار شهیدان ابا عبدالله حسین (ع) بازار شهر خرم آباد حال و هوای محرمی به خود گرفته و عاشقان حسین (ع) برای تهیه وسایل عزادری محرم الاحرام به تکاپو افتادن.

كد خبر : ۳۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱


 مسئول تحلیل و بررسی حوزه صدیقه کبری (س) شهرستان خرم آباد گفت:  زنان و دختران نقش تربیتی زیادی در بنیان خانوداه دارند اگر توجه ویژه ای به سمت خانواده ها خصوصآ فرزندان را نداشته باشند از دست خواهند رفت.

كد خبر : ۳۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


مراسم بزرگداشت عالم مجاهد و پارسا حضرت آیت الله مهدوی کنی صبح امروز با حضور مسئولین و جمعی از مردم در حوزه کمالیه خرم آباد برگزارشد.

كد خبر : ۳۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


حوادث دلخراش اخیر در اصفهان و پروژه رسانه‌ای جریان ضدانقلاب علیه آمرین معروف و ناهیان از منکر، باعث جرات پیدا کردن اراذل و اوباش شده است؛ تا جایی که چند روز پیش مجددا این افراد به یک طلبه خرم‌آبادی حمله و وی را مجروح کردند.

كد خبر : ۳۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۴


 تجمع بزرگ لبیک یا حسین (ع) همزمان با سراسر کشور  در حرم امامزاده زید ابن علی (ع)  خرم آباد با مشارکت اداره کل اوقاف و خیریه استان و حضور قشری از مردم برگزار شد.

كد خبر : ۳۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


مادر محمد ابراهیم خمسه طرح از بهشت تا بهشت گفت: مدتها قبل  پیاده رویی به حمایت حماسه 9 دی داشتن  که بعد از آن  خوابی را می بیند که بسیار او را متحول می کند و اورا به فکر چنین طرحی می اندازد.

كد خبر : ۳۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۷


 رییس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس گفت: دشمن برای شکستن قانون امر به معروف سرمایه گذاری کرده است که نمونه آن قضیه اسید پاشی در کشور.مشاهده می کنید.

كد خبر : ۳۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


امروز کل مادران جهان اسلام  با مادر علی اصغر حسین (ع) سرود لالایی خواندند.

كد خبر : ۳۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۹


 جانشین مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع)  استان لرستان از برگزاری همایش رهروان زینبی خبر داد و گفت این همایش  توسط  اوقاف و امورخیریه و حوزه علمیه خواهران با همکاری بسیج جامعه زنان با هدف ترویج فرهگ حجاب زینبی و زنده نگه داشتن قیام عاشورا و نقش حضرت زینب(س)  در دفاع از ولایت استان خبر داد .

كد خبر : ۳۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


مراسم عزاداری علمدار کربلا، حضرت ابوالفضل(ع)، با حضور خیل عظیم عاشقان حسینی در حسینه عاشقان ثارالله شهرستان خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۳۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۲


مراسم رهروان زینبی در روز دوازدهم محرم الاحرام در امامزاده زیدابن علی(ع)  با همکاری بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) در شهرستان خرم آباد با حضور جمع کثیری از بانوان برگزار شد.

كد خبر : ۳۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


همایش بزرگ رهروان زینبی در امامزاده زیدابن علی (ع) خرم آباد برگزار گردید

كد خبر : ۳۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


مادر و نوزاد مرگسری که به علت نبود راه مواصلاتی با مرگ دست و پنجه نرم می کردند، توسط نیروهای امدادی مرکز فوریت پزشکی و استفاده از اورژانس هوایی از مرگ نجات یافتند.

كد خبر : ۳۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


فرماندار خرم آباد از اجرای موفقیت آمیز طرح اردوهای جهادی ویژه بانوان روستایی شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۳۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


«آسایش و آرامش»محبوب همگان است وآنان که در وسط آرامشند،دنیایشان نیز گوشه ای از بهشت است. از این رو نوشتم «آسایش و آرامش».

كد خبر : ۳۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان سازمان بسیج مقتدرترین آثارعامل در اقتدار نظام جمهوری اسلامی معرفی کرد. 

كد خبر : ۳۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل ( ع)  استان لرستان  گفت : 69 درصد سریال ها  ماهواره ای فارسی زبان نقش   کلیدی را به زن می دهند و این برای  جامعه  اسلام خطر آفرین  است.

كد خبر : ۳۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۹


اجلاس سالانه مجمع قشر بسیج جامعه زنان در سالن جلسات فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۳۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۹


اجلاس سالانه مجمع قشر بسیج جامعه زنان در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۳۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۹


مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابولفضل (ع) گفت: حضرت زینب (س)  عالمه ی غیر معلم بود و کسی به او درس نداده است و  در سن هفت سالگی در کوفه به درخواست اغنیان کوفه نسبت به آموزش تفسیر قرآن در کوفه تدریس کرد

كد خبر : ۳۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۹


به مناسبت هفته بسیج همایش کوهپیمایی خانوادگی در بام خرم آبادبا حضور خانواده بسیجیان و سپاهیان  برگزار شد.

كد خبر : ۳۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۳۰


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: ارتباط با خدا، مردمی بودن و اتصال و تبعیت از ولایت سه ویژگی مهم بسیجیان و منبع جوشان و فناناپذیر نهاد بسیج است.

 

 

كد خبر : ۳۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱


فرمانده نمونه پایگاه خضرا حوزه صدیقه کبری(س) سپاه ناحیه خرم آباد گفت: بسیجی دیروز هدفش دفاع از انقلاب به وسیله جنگ سخت و بسیجی امروز هدفش حفظ ارزشهای انقلاب به وسیله جنگ نرم است .

كد خبر : ۳۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۲


 نمایده ولی فقیه در استان لرستان گفت: ریشه درخت بسیج در ولایت جای گرفته است و راز ماندگاری بسیج انتصال به امر ولایت است .

كد خبر : ۳۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


در آخرین روز از هفته بسیج صبح امروز نشست صمیمی پیشکسوت فرماندهان بسیجی در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۳۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶


در آخرین و هفتمین روز بسیج ،قبورمطهر  شهداءخرم آباد توسط بسیجیان و سپاهیان عطر افشانی شدند.

كد خبر : ۳۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶


مدیر حوزه کمالیه خرم آباد گفت: کسانی که ناتوان هستن و کمک به نیاز دارند ما بسیجیان  باید بیشتر کمک کنیم و بسیجیان در این مسیر پیش رو باشند بسیجی بایستی دلاور و سلحشوری را از حضرت عباس الگو بگیرد.

كد خبر : ۳۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶


همایش بزرگ بسیجیان  خرم آباد با شعار شکوه مقاومت برگزار شد.

كد خبر : ۳۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۷


طی حکمی از سوی محمد باقر نوبخت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری ، حبیب الله خجسته پور، فرماندار خرم آباد بعنوان عضو مجمع مشورتی توسعه استانهای کشور و نماینده این مجمع در استان لرستان منصوب شده است.

كد خبر : ۳۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۲


ماجرای ۴۰ دقیقه تعقیب و گریز نفسگیر در خیابانهای بروجرد روایت یک عملیات پلیسی برای دستگیری چهار دزد مسلح است تا صبح امروز کمربندی بروجرد شاهد اکران زنده "دزد و پلیس" باشد.

كد خبر : ۳۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۳


نایب رییس شورای اسلامی شهر خرم آباد دربازدید ازهشتمین نمایشگاه کتاب لرستان گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب می تواند یکی از گام های اساسی درجهت پیشبرد فرهنگ شهری باشد.

كد خبر : ۳۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵


اینجا برای ازتو نوشتن هوا کم است/ دنیا برای تو نوشتنم مراکم است اکسیر من نه این که شعر تازه نیست/ من از تو می نویسم و این کیمیا کم است.

كد خبر : ۳۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: انقلاب  اسلامی ایران زمینه ساز حکومت جهانی  امام زمان (ع) است واین به برکت خون شهداست.

كد خبر : ۳۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹


مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: همزمان با اربعین حسینی، تجمع بزرگ عزاداران حسینی در شهرهای مختف استان برگزار می شود.

كد خبر : ۳۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


مدیرکل ثبت احوال استان لرستان از ثبت 673 مورد چند قلوزایی در این استان خبر داد.

كد خبر : ۳۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۳


درب حرم امام موسی ابن جعفر(ع)  توسط کارکنان بانک صادرات  لرستان ساخته‌شده این درب روز جمعه در مصلی الغدیرشهرستان خرم آباد مورد زیارت نمازگزاران قرار گرفت.

كد خبر : ۳۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


تشکل های دانشجویی دانشگاههای لرستان با صدور بیانیه ای اظهارات اهانت آمیز مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نسبت به آیت الله علم الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مشهد و مجلس را که در همایش اطلاح طلبان کوهدشت مطرح شده است را محکوم کردند.

كد خبر : ۳۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


یکی از فضلای حوزه علمیه قم گفت: نعمت های که خداوند به ما داده است نعمت های ناشناخته و شناخته هستند  یکی نعمت پدر و مادر و فرزند هست  و دیگری خوشنامی و محبوبیت است که خوشنامی و محبوبیت از ارزشهای نعمت خداوند است.

كد خبر : ۳۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰


اجتماع بزرگ  عزاداران خرم آبادی  به مناسبت رحلت پیامبر (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) در حسینیه عاشقان ثارالله به روایت تصویر.

كد خبر : ۳۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۱


باند بزرگ کلاهبرداری شبکه ای و پولشویی با تلاش شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات لرستان، شناسایی و متلاشی شد

كد خبر : ۳۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


همزمان با سالروز شهادت امام رضا(ع) اولین همایش باشکوه  پیاده روی «حرم تا حرم »در  خرم آبادبر گزار شد.

كد خبر : ۳۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


زن باردار الیگودرزی توسط امداد هوایی نجات یافت.

كد خبر : ۳۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷


نماینده ولی فقیه استان لرستان گفت: روز 9 دی عبرت است عبرت است به این جهت برای کسانی که نتوانستند حق را از باطل تشخیص دهند .

كد خبر : ۴۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۰


هفته نخست رقابتهای پنجمین دوره لیگ بانوان جودو که از صبح امروز آغاز شده بود دقایقی پیش با صدرنشینی نیروی مقاومت بسیج به پایان رسید.

كد خبر : ۴۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۳


مسئول حوزه کمالیه خرم اباد  گفت: آنچه انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندایمان به خدای متعال بود.

كد خبر : ۴۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۷


متن نامه ای که شهیده مظلوم سیده زهرا رحیمی در زمان ریاست محترم جمهوری مقام معظم رهبری نوشتند ومنتظر جواب آن بودند.

كد خبر : ۴۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۰


خیلی خوشحال هستم که شهداء ما رادعوت کردند.

كد خبر : ۴۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۰


420 نفر از بسیجیان شهرستان خرم آباد به مناطق جنوب اعزام شدند.

كد خبر : ۴۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۱


همزمان با ۱۲ بهمن و آغاز ایام‌الله دهه فجر، زنگ انقلاب اسلامی در مدارس استان لرستان نواخته شد.

كد خبر : ۴۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


نمایشگاهی با موضوع شهداء به مناسبت دهه فجر در  پادگان لشکر 84 شهرستان خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۴۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


معاون اول رییس جمهوری دقایقی پیش در ادامه سفر یک روزه خود به استان لرستان، سد ایوشان را در شهرستان خرم آباد افتتاح کرد.

كد خبر : ۴۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


استاندار لرستان با حضور در منزل شهیدان فضل الله وحجت الله قلایی ،تک فرزند ذکور شهید فضل‌الله یاراحمدی وخانواده شهید انوشیروان‌رضایی‌دیدار کرد.

كد خبر : ۴۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴


به مناسبت دهه فجر مردم و مسئولین شهرستان خرم آباد در بهشت رضای این شهر حضور یافتند وقبور مطهر شهدا را عطر افشانی کردند.

كد خبر : ۴۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۶


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: پیام 22 بهمن امسال وحدت ،تبعیت از ولایت فقیه،استقامت و ایستادگی بر اهداف انقلاب است.

كد خبر : ۴۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


یک کارشناس بهداشت خانواده با بیان این که آمار سقط جنین در جوانان مجرد افزایش پیدا کرده گفت : متاسفانه روزانه شاهد مراجعه کنندگانی هستیم که با مشکل بارداری ناخواسته مواجه اند و راحت ترین کار را سقط جنین می دانند.

كد خبر : ۴۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


رئیس دانشگاه امام حسین (ع) گفت: یکی از عوامل که باعث شد  انقلاب اسلامی ایران پیروز شود نقش اساسی و ویژه ای زنان بود .

كد خبر : ۴۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۹


فرمانده سپاه استان لرستان گفت: عظمت و پیشرفت  جمهوری  اسلامی از برکت  امام(ره) و رهبری است و هرچه داریم در سایه اندیشه این عزیزان است

كد خبر : ۴۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۹


رییس قوه قضاییه گفت: مردم ایران با اتکا به خون شهدا و راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که شکست ناپذیرند.

كد خبر : ۴۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


نماینده ولی فقیه درلرستان درکنگره استانی فخر نور گفت: شهید رحیمی  فردی شجاع  با شهامت ، باقاطعیت و دارای تعهد و تقوی الهی ، با اخلاق و با اخلاص بود.

كد خبر : ۴۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


 فرمانده انتظامي شهرستان خرم آباد  از اجرای طرحهای پاکسازی مناطق آلوده در سطح محله های شهر خرم آباد در مدت يك ماه گذشته خبر داد.

كد خبر : ۴۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۵


شهیده لرستانی لعبت نادی کانون محبت خانواده بود، و با کما ل احترام از بزرگان دین یاد می کرد.

كد خبر : ۴۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۵


دادستان عمومی شهرستان خرم آباد از اعدام مفسد اقتصادی که بسیاری از مردم خرم آباد را فریب داده بود خبر داد.

كد خبر : ۴۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷


مدیر آبشار عاطفه ها گفت: با همت موسسه آبشار عاطفه ها شهرستان خرم آباد 100 نوع عروس لرستانی صاحب جهیزیه شدند.

كد خبر : ۴۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۹


با همت موسسه آبشار عاطفه ها شهرستان خرم آباد 100 نوع عروس لرستانی صاحب جهیزیه شدند.

كد خبر : ۴۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۹


آرش فروغی کاریکاتوریست مطرح لرستانی ، مقام دوم بخش کاریکاتور جشنواره ی مرگ بر آمریکا را از آن خود کرد.

كد خبر : ۴۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲


مسئول آماد و پشتیبانی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: دومین یادواره شهدای آماد و پشتیبانی سپاه لرستان با حضور جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس و خانواده‌های شهدا در سالن جهادکشاورزی خرم آباد برگزار می شود.

كد خبر : ۴۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴


«پادگان شفیع خانی» که میعادگاه رزمندگان لرستان در دوران ۸ سال دفاع مقدس است و به دوکوهه لرستان معروف است به دلیل بی‌توجه‌های مسئولان تخریب و به فراموشی سپرده شده است.

كد خبر : ۴۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خرم آبادگفت :بیش از شش میلیارد ریال کمک هزینه تامین جهیزیه از ابتدای سالجاری تاکنون به نوعروسان خرم آبادی تحت پوشش این نهاد اهداء شد.

كد خبر : ۴۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


اخلاق و رفتار و کردار نیک وی موجب محبوبیت  در میان خانواده، اقوام و آشنایان  شده بود برای اقوام و خانواده مشاور و راهنمایی بسیار خوب بود ،فردی بسیار پر تلاش و فعال و دلسوز بودند.

كد خبر : ۴۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۸


نماینده  ولی فقیه در استان لرستان گفت: امروز قدرت آمریکا متزلزل شده است و این به برکت خون شهداست.

كد خبر : ۴۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۱


دومین یادواره سر داران و 122 شهید تدارکات و پشتیبانی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در خرم آباد برگزارشد.

 

كد خبر : ۴۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۱


یک زمین چمن، چندیکی از مهمترین نیازهای بانوان لرستانی، توجه به اوقات فراغت، سلامت روحی و جسمی آنهاست؛ چراکه اگر خانمی در خانه دچار مشکلاتی روحی و جسمی شود، آثار منفی آن در حوزۀ تربیتی، اقتصادی و کارآمدی جامعه مشخص می شود. درخت و یک حصار، سهم بانوان خرم‎‌آبادی از "بوستان بانوان"

كد خبر : ۴۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۳


نفرین به جدایی،نفرین به جنگ و ویرانی، نفرین بعث و رژیم بعثی که تمام هستی مان را گرفت و ما را برای همیشه در حسرت مهر مادری نشاند

كد خبر : ۴۸۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۴


جلسه ستاد احیاء امربه معروف  و نهی از منکر استان لرستان با حضور نماینده ولی فقیه و معاونان استاندار و کلیه مدیران کل ادرات استان در خرم آباد بر گزارشد

كد خبر : ۴۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۶


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: انتظار ما از مسئولان این است که آمران به معروف و ناهیان از منکر را در جامعه حمایت  و پشتیبانی کنند.

كد خبر : ۴۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۶


مراسم اجتماع عزداران بانوی بی نشان در استان لرستان با حضور عاشقان و شیفتگان آن حضرت بر گزار شد.

كد خبر : ۴۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۴


زلزله ای به بزرگی 3.4 ریشتر صبح امروز یکشنبه شهرستان الشتر در استان لرستان را لرزاند.

كد خبر : ۵۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


محمد، برایم آغاز مردانگی بودی همان طور که پایانش از جان شیرین تر، چیزی نداشتی که در کف بگیری و برای معشوقت، آیینت، سرزمینت ارزانی کنی.

كد خبر : ۵۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


به مناسبت هفته زن و میلاد کوثر در مصلی الغدیر خرم آباد به نماز گزاران خرم آبادی خدمات پزشکی رایگان ارائه شد.

كد خبر : ۵۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه خرم آباد گفت: ارزش زن مسلمان معدن برکت الهی است و منبع خیر و برکت در رزق و روزی است.

كد خبر : ۵۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۳


به مناست میلاد کوثر و هفته زن مراسم جشنی در حسینیه عاشقان ثار الله خرم آباد برگزار شد

كد خبر : ۵۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۴


مدیر کل استاندارد وتحقیقات صنعتی لرستان از آغاز طرح بازرسی مخازن CNG خودروهای گازسوز در این استان خبر داد .

كد خبر : ۵۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای روایتی از عیادت رهبر معظم انقلاب اسلامی از والدین شهدا در بخش آی.سی.یو بیمارستان خاتم الانبیا را در سالروز این حضور به نقل از مدیر بیمارستان منتشر کرد.

كد خبر : ۵۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


  نخستین پل عابر پیاده  مجهز به پله برقی در میدان امام حسین  خرم آباد توسط جمعی از مسئولین این شهر  افتتاح شد.

كد خبر : ۵۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵


به مناسبت هفته سلامت نماز گزاران خرم آبادی توسط تیم بسیج جامعه پزشکی استان  لرستان  ویزیت رایگان شدند.

كد خبر : ۵۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵


مدیر کل امور بانوان استان لرستان گفت: اگر احداث پارک بانوان در زمان مدیریت من بود قطعا اجازه این کار را نمی دادم چرا که این پارک از لحاظ موقعیت مکانی و فضا برای بانوان مناسب نیست.

كد خبر : ۵۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵


مدیر کل راه و شهرسازی لرستان گفت: تا پایان سال گذشته 26 هزار و 514 واحد مسکن مهر به متقاضیان شهرهای بالای 25 هزار نفر استان تحویل شده است.

كد خبر : ۵۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۳


معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابولفضل (ع) استان لرستان گفت : 10 هزار زائر لرستانی در مراسم بیست و ششمین سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) به تهران اعزام می شوند.

كد خبر : ۵۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۲


بر اساس آمارهای سازمان بهداشت جهانی شهر خرم آباد ایران هشتمین شهر آلوده جهان از نظر ذرات ریز معلق در هوا شناخته شد.

 
 
كد خبر : ۵۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶


تیام در زبان محلی لری به چشم گفته می شود که نگاه  لرها  به  سختیها و مشکلات  توام با غیرت صلابت و ایستادگی است.

كد خبر : ۵۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۸


مقبره شجاع الدین خورشید از بنا های تاریخی است  و از سر سلسه  اتابکان لر کوچک  به حساب می آید.

كد خبر : ۵۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۳


همایشی تحت عنوان بزرگداشت 24 خرداد، با حضور اصلاح طلبان استان لرستان در خرم آباد برگزار شد که متن کامل سخنرانی دبیرکل حزب اعتماد ملی به شرح ذیل است.

كد خبر : ۵۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۵


 حامی ولایت فقیه باشید صبر پیشه کنید و زینب وار زندگی کنید و راه  سعادت بخش حسینی  را ادامه دهید و مرگ در راه خدا ماتم و زاری ندارد .

كد خبر : ۵۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۶


برای نخستین بار یک زن به عنوان بخشدار یکی از شهرستان های استان لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۵۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷


فرمانده انتظامي استان لرستان از دستگيري باند چهار نفره كلاهبردار كه با ارائه اعلاميه فوت بستگان اقدام به كلاهبرداري يك ميليارد و 500 ميليون ريالي از شهروندان كرده بودند، خبر داد.

كد خبر : ۵۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنان اخیر خود با حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان حجت را بر همگان تمام کردند.

كد خبر : ۵۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴


به مناسبت هفت تیر سالروز شهادت دکتر بهشتی و 72 تن از یاران ایشان از سند هویتی شهدای هفت تیر استان لرستان رونمایی می گردد.

كد خبر : ۵۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


سیره عملی پدرم قاطعیت و صراحت در  پیروی کامل از ولایت فقیه بود  و در مقابل اوامر رهبر انقلاب از هیچ اطاعتی فرو گذار نمی کرد به اطاعت از ولایت فقیه اما و اگر و چرا نداشت.

كد خبر : ۵۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


مدیر عامل شرکت الماس رنگین برنا از متقاضی شدن چندین فوق لیسانس برای رفتگری در شهر خرم آباد خبر داد.

كد خبر : ۵۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۰


فرزند شهید؛  نامه پدر قبل از اینکه به حرم  امام حسین (ع) برسد به دست خود امام حسین (ع) رسید و پدرم را به سعادتش که شهادت بود رساند.

كد خبر : ۵۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۱


مسئول سازمان مردم‌نهاد خیریه آبشار عاطفه‌های امام رضا (ع) لرستان گفت: درماه مبارک رمضان 2 تن برنج از طرف سازمان آبشار عاطفه های امام رضا(ع) کشور اهداء شد و در بین نمایندگی آبشار عاطفه ها ی شهرستانهای استان توزیع شد.

كد خبر : ۵۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۳


کشیدن قلیان یکی از مواردی است که متاسفانه در میان بسیاری از خانواده های لرستانی باب شده و به یک پای ثابت مهمیانی ها و تفریح های خانوادگی تبدیل شده است.

كد خبر : ۵۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۳


به‌مناسبت ماه مبارک رمضان محفل انس با قرآن‌کریم با حضور قاری بین‌المللی استاد محمود یوسف عقل از کشور مصر ساعتی پیش در سپاه استان لرستان  برگزار شد.

كد خبر : ۵۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


آیین معنوی نخستین شب ازشب های قدر همزمان با شب ضربت خوردن مولای متقیان امیر المومنین حضرت علی (ع) با حضورگسترده مردم متدین و ولایتمدار در جای جای  استان لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۵۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۵


مراسم افطار المومنین به همت  سپاه حضرت ابوالفضل(ع) ناحیه خرم آباد با هدف احیای حسنه افطاری برگزارشد.

كد خبر : ۵۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۶


یک کارشناس اجتماعی می گوید:  90 درصد مردم که با هم زندگی می کنند طلاق عاطفی در آنها اتفاق می افتد و متاسفانه در کشور ما هر یک ساعت 18 طلاق رخ می دهد

 که علت آن را می توان  ماهواره دانست.

كد خبر : ۵۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۶


راهپیمایی روز قدس، در لرستان همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده بانوان لرستانی برگزار شد.بانوان لرستانی همرا با خانواده های خود  در این راهپیمایی  مظلومیت زنان و کودکان فلسطینی را فریاد زدند.

كد خبر : ۵۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


مسئول مجتمع فرهنگی دیجیتال فجر خرم‌آباد از برگزاری نمایشگاه «حجاب و عفاف» در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۵۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


فرزند شهید؛ پدرم خیلی آرزوی رفتن به خانه خدا را داشت وگفت گویا پدرم دیدن خداوند را درخانه  ابدی خودش  ترجیح داد.

كد خبر : ۵۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


نماز با شکوه عید سعید فطر با حضور بانوان لرستانی  در مصلی الغدیر خرم آباد  برگزار گردید.

كد خبر : ۵۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


جامعه معلمان استان لرستان باز هم داغدار شد تا سومین حادثه کشته شدن یک معلم را به سوگ بنشیند.

كد خبر : ۵۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱


مدیر مجتمع فرهنگی دیجیتال فجر و مسئول برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب گفت: هدف از نمایشگاه برطرف کردن نگاه اقتصادی به عفاف و حجاب و گسترش عفاف و حجاب در جامعه است.

كد خبر : ۵۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳


یکی از دستور کارهای جلسه علنی شورای اسلامی شهر خرم آباد مربوط به ساماندهی پل تاریخی شکسته خرم آباد بود که به دلیل عدم آزادسازی حریم همچنان برای جهانی شدن با مشکل مواجه است.

كد خبر : ۵۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


  زنجیره انسانی برای حمایت از جنگلهای استان لرستان با حضور پررنگ و گسترده مردم و سازمان های مردم نهاد تشکیل شد.

كد خبر : ۵۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۰


مدیر عامل شرکت گاز لرستان تعرفه جدید فروش گاز در این استان را اعلام کرد.

كد خبر : ۵۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۰


مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان لرستان از همایش تبیین  الگوی سوم مبانی تفکر بسیجی، نهضت من زنده ام  با هدف ترویج  فرهنگ افزایش جمعیت ، و آگاه سازی خانواده ها خصوصا زنان به عنوان پرچمداران مقابله با جنک نرم خبر داد.

كد خبر : ۵۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


نمایشگاه دستاوردهای آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان در خرم آبادبرگزار شده است.

كد خبر : ۵۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


نمایشگاه  «همایش دختران زهرایی» در بوستان  خرم آباد برگزارشد.

كد خبر : ۵۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴


نماینده ولی فقیه در تیپ 57 ابوالفضل (ع) لرستان گفت: اگر بانوان می خواهند عاشق و پایبند به خانواده باشند و مشکل ازدواج را حل کنند تنها راه حل این است که حجاب و عفاف را سرلوحه زندگیشان قراربدهند.

كد خبر : ۵۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴


به مناسبت  روز قشر بسیج جامعه زنان  «همایش  دختران زهرایی »در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۵۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵


به مناسبت فرارسیدن هفته جهانی ترویج تغذیه با شیر مادر کمپین آموزشی با این موضوع  در مرکز بهداشت شهرستان خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۵۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵


روز خبرنگار است. نامی آشنا و ارزشمند در عرصه رسانه و خبر. . ضرورت توجه به نقش، اهمیت، جایگاه و خدمات موثر و بی شائبه خبرنگاران، از اصول پذیرفته شده در جهان رسانه و در قوانین کشورهای مختلف است.

كد خبر : ۵۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


نماینده ولی فقیه در سپاه لرستان گفت: 85 سالن ورزشی، ساخت چند استخر شنا، واحداث دهکده مقاومت در شهر خرم‌آباد ازجمله  کارهای عمرانی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) در لرستان بوده است.

كد خبر : ۵۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


 نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: هدف آمریکا از مذاکرات هسته ای  دو دستگی درجامعه است  است سپاه  نباید اجازه بدهد در داخل جامعه چند دستگی به وجو دبیاد .

كد خبر : ۵۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


همزمان با سالروز شهادت امام صادق (ع) همایش پیاده روی جمعی از عزادران خرم آبادی از مسجد صاحب زمان (عج)ماسور تاامامزاده عبدالله برگزارشد.

كد خبر : ۵۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۱


سرپرست مرکز بهداشت شهرستان خرم آباد از امحا یکهزار و 200 قلیان با همکاری اداره اماکن نیروی انتظامی در این شهر خبر داد.

كد خبر : ۶۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۲


مدیر کل ستاد حوادث استانداری لرستان گفت: منطقه حفاظت شده از سوی محیط زیست واقع در روستای عمارت از توابع شهرستان خرم آباد شب گذشته دچار حریق شد.

كد خبر : ۶۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۲


نماینده مردم شهرستان خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت : آمار استخدام در دستگاه های دولتی لرستان در دو سال گذشته افزایش یافته است.

كد خبر : ۶۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۲


به مناسبت ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر، دختران لرستانی  مورد تکریم قرار گرفتند.

كد خبر : ۶۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۵


دبیر  امر به معروف و نهی از منکر حوزه کوثر ولایت سپاه ناحیه خرم آباد گفت : قلب شخصیت زن مسلمان حجابش است وقتی که خانم ها حجاب داشته باشند می توانند مهارت و توانا هایشان در جامعه مطرح کنند.

كد خبر : ۶۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۵


با توجه به افزایش مشارکت های اجتماعی بانوان؛ وجود سلیقه های مختلف در نسل جوان؛ جهت ترویج و ارائه الگوهای برتر و تسهیل در تهیه حجاب برتر آدرس و اطلاعات برخی از فروشگاه های حجاب در تهران و شهرستانها در زیر ارائه شده است.

كد خبر : ۶۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


رئیس حوزه هنری لرستان گفت: فیلم سینمایی محمد رسول الله قرار است از پنجم شهریور جاری در شهرهای استان لرستان بر روی پرده رود که جزئیات آن تشریح شده است.

كد خبر : ۶۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳


جشن بزرگ ازدواج همراه اهدا جهیزیه به 200 نوعروس لرستانی  به مناسبت میلاد با سعادت حضرت رضا (ع) در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۶۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


نماینده ولی فقیه در استان گفت: یکی از محکم ترین و متداول ترین پیوندهی اجتماعی  زندگی زناشوئی است.

كد خبر : ۶۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


مدیر کل آبشار عاطفه ها کشور  گفت: موسسه آبشار عاطفه ها  امسال در سه گام 8 هزار جهیزیه به نوعروسان لرستانی اهدا خواهدکرد.

كد خبر : ۶۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


 مدیر کل تامین اجتماعی استان گفت: ما مدیون کارگرانی هستیم که در میادین انتظار می کشند و در نهایت دست خالی به منزل باز می گردند.

كد خبر : ۶۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


خدام حرم رضوی با حضور در بالین شهید زنده سید نورخدا موسوی از نور وجودی جانباز 100 درصد خرم آبادی منور شدند.

كد خبر : ۶۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰


مسوول روابط‎عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: سپاه لرستان تندیس و جایزه اول روتین برنامه های گروه تلویزیونی جشنواره رادیویی تلویزیونی سپاه کشور را کسب کرد.

كد خبر : ۶۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۱


فرمانده بسیج خواهران ناحیه  کوهدشت ظهر امروز در سانحه‌ای که حین انجام ماموریت اتفاق افتاد  به فیض عظیم شهادت نائل آمدند.

كد خبر : ۶۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۵


بانوی فرمانده شهرستان کوهدشت به مرگی شهادت گونه از دنیا رفته است. زیارت عاشورا می خوانند. صدای زیارت عاشورا با گریه بلندتر می شود. بانوی فرمانده دیگر نیست.

كد خبر : ۶۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶


مراسم ختم زنده یاد سرگرد پاسدار مژگان مردانی فرمانده بسیج خواهران شهرستان کوهدشت در مسجد صاحب الزمان (عج) این شهر برگزار شد.

كد خبر : ۶۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷


فرمانده انتظامي استان لرستان از دستگيري جاعلي كه با جعل اسناد اقدام به تصرف يک باب منزل مسكوني در شهرستان خرم آباد به ارزش 10 ميليارد ريال كرده بود ، خبر داد

كد خبر : ۶۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۸


مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، تلاش برای اشاعه فرهنگ ایثار و آشنا کردن دانش‎آموزان با زندگی شهدا و آرمان‎ها و اهداف آنها را از برنامه‎های این نهاد در سال تحصیلی جدید اعلام کرد.

كد خبر : ۶۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱


خرم آباد - یک سال و چهار ماه است که از تصویب طرح پسماند زباله ها در لرستان می گذرد ولی همچنان خبری از بازیافت زباله ها نیست تا این استان در زیر آوار زباله ها مدفون شود.

كد خبر : ۶۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


 معاون هماهنگ کننده در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان از اجرای 100 برنامه ویژه دفاع مقدس در استان لرستان خبر داد.

كد خبر : ۶۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت: در 6 ماهه اول سال دومیلیارد و نهصد و هفتاد میلیون تومان به اقتصاد مقاومتی اختصاص داده شد.

كد خبر : ۶۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰


همزمان با فرارسيدن 31 شهريور، سالروز «هفته دفاع مقدس» و آغاز جنگ تحميلي، رژه باصلابت نيروهاي مسلح با حضور جمعي از فرماندهان و مقامات لشكري در بلوار بهارستان خرم آباد  انجام گرفت .
كد خبر : ۶۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: نهادینه شدن استکبارستیزی و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل  از دستاوردهای مهم دوران دفاع مقدس است .

كد خبر : ۶۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


مزار شهدا ی خرم آباد  با حضور جمعی از مسئولین تظامی و انتظامی و همچنین بسیجیان  ولایتمدار  غبارروبی و عطر افشانی شد.

كد خبر : ۶۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۱


مراسم دعای غرفه در گلزار شهدا با حضور مردم در گلزار شهدای خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۶۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۱


یادواره شهدای زن حوزه مقاومت بسیج صدیقه کبری (س)  سپاه ناحیه خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۶۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


اولین کاروان حجاج خرم آبادی در راه بازگشت به خانه هستند.

كد خبر : ۶۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


معاون حج و زیارت استان لرستان گفت: دو نفر از جانباختگان حادثه منا مربوط به خرم آباد هستند.

كد خبر : ۶۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


مراسم یادبود جانباختگان حادثه منا با حضور مسئولین استان و فرماندهان لشگری، و نماینده ولی فقیه در حوزه کمالیه خرم آباد بر گزار شد.

كد خبر : ۶۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲


نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت:  جمهوری اسلامی در حوزه دیپلماسی تلاش می‌کند مشکلات حل شود و اگر حل نشود از روش‌های مختلف دیگر استفاده می‌کند

كد خبر : ۶۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


مراسم تشییع  پیکر مطهر  جان‌باخته لرستانی حادثه منا  صبح امروز در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۶۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد دان ها و دولت  متوجه باشند که تحرک اقتصادی  نیاز داریم  و رئیس جمهور نیز باید در این راستا حرکتی داشته باشد.

كد خبر : ۶۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸


در آستانه فرارسیدن ماه محرم بازار خرم آباد رنگ و بوی محرمی به خود  گرفته است.

كد خبر : ۶۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰


طرح نهضت دختران ما زنده یم با محوریت احساس مسئولیت و عطوفت عفت و شجاعت یک دختر جوان ایرانی در خرم آباد برگزارشد.

كد خبر : ۶۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم در مصلی الغدیر خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۶۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


 مادرشهیدان، محمد رضا ومحمدمحسن فطرس عصر امروز تشیع و به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۶۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۳۰


فاطمه غفارزاده مادرشهیدان، محمد رضا ومحمدمحسن فطرس پس ازسالها تحمل فراق فرزندانش دعوت حق را لبیک وبه دیدارمعبود شتافت .

كد خبر : ۶۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۳۰


شهروند خرم آبادی  با توجه به تأکید مقام معظم رهبری در راستای تهاجم فرهنگی  گفت:  باید از نگاه‌ها و منظرهای دیگر به این برجام نگاه کنیم تا سبب ارتقا بخشیدن به هویت ایرانی اسلامی ما شود.

كد خبر : ۶۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۳۰


امروز زنان و دختران لرستان به یاد اسارت حضرت زینب (س)با پای برهنه و نقابی بر صورت به عزا داری پرداختند.

كد خبر : ۶۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۱


 عاشورای حسینی در لرستان همزمان با سراسر کشور با حضور عاشقان حسینی و با شکوه هر چه تمام تر بر گزار شد.

كد خبر : ۶۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳


رئیس حوزه علمیه کمالیه خرم آباد گفت: قرآن و ابا عبدالله  الحسین (ع ) هردو از آثار و برکات عاشوراهستند .

كد خبر : ۶۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


سرنوشت «تصفیه خانه» شماره 2 شهرک صنعتی خرم آباد با وجود تکمیل شدن 100 درصدی در حالی از ابهام بوده و این موضوع در سکوت مسولان سلامتی مردم استان را به خطر انداخته است.

كد خبر : ۶۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


همیشه در اطراف زندگیمان انسان هایی پیدا می شود که تلاش و زحمت آن ها برای رسیدن به دارایی های کلان در مسیر درست مثال زدنی است.

كد خبر : ۶۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۱


مدیر کل حج و زیارت استان؛ شکایت خانواده ها را برای کمیته حقیقت یاب بین المللی جمع آوری کردیم تا مسئول مربوطه پیگیر حقوق این عزیزان شود.

كد خبر : ۶۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


بانوان شهر من خرم آباد گفتند : شعار مرگ بر آمریکا همیشگی است وهرگز فراموش نخواهدشد.

كد خبر : ۶۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۳


تصفیه خانه فاضلاب شهرک شماره 2 خرم آباد متاسفانه با وجود آمادگی برای افتتاح، چند ماهی است که در حسرت شروع به کار بلاتکلیف مانده است.

كد خبر : ۶۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


كد خبر : ۶۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


رئیس سازمان حج و زیارت کشورگفت: بیشترین آمار قربانیان فاجعه منا مربوط به نیشابور بود که در این حادثه  53 زن  شوهر خود را از دست دادند هر کدام از این افراد فرزندانی داشته اند که واقعا ناراحت کننده است.

كد خبر : ۶۶۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


هفته گذشته پس از وقوع حادثه سیل لرستان و کشته شدن 3 نفر از هم استانی هایمان در شهرستان کوهدشت؛  نوبخت رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به لرستان سفر کرد؛ جلسه ای راس ساعت 7 و 30 دقیقه به منظور بررسی این مهم در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۶۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸


مراسم افتتاح دفتر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در 19آبان ماه با حضور برخی اصلاح طلبان و پخش کلیپی از سخنرانی سران فتنه حاشیه ساز شد.

كد خبر : ۶۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


همایش بزرگ سه  ساله های حسینی  به مناسبت سالروز شهادت حضرت رقیه (س) در لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۶۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


بیش از 20 سال از آغاز تصمیم و اراداه ملی جهت آزادسازی عرصه قلعه فلک الافلاک و تحویل آن به سازمان میراث فرهنگی می گذرد و تاکنون تنها 20 درصد از عرصه قلعه آزاد شده است که نسبت به روند اداری طولانی مدت آن مقدار بسیار اندکی است.

كد خبر : ۶۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


 حاشیه‌نشینی پدیده‌ای که با اسکان غیررسمی و بدون مجوّز گروه بزرگی از مردم در مکانی در کناره شهرها ایجاد می‌شود.

كد خبر : ۶۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۸


عصر امروز همایش شکوه هجرت در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۶۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


در آخرین رو ز هفته بسیج،ا همایش شکوه ایستادگی در خرم آباد بر گزار شد.

كد خبر : ۶۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۵


فرماندار خرم آبادگفت: همدلی و هم زبانی در بین ارگان ها و ملت  وجود دارو همه در راستای خدمت به جامعه همدل و هم زبان تلاش کنند .

كد خبر : ۶۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۹


معاون سیاسی – امنیتی استاندار لرستان ؛ مردم با رأی دادن به دولت تدبیر و امید، مسیر جدید را برای اداره کشور ترسیم کردند و آن هم انتخاب مسیر عقلانیت، صداقت و شفافیت بود .

كد خبر : ۶۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۹


معاون اجرایی ستاد اربعین حسینی لرستان گفت: روزانه در مرز مهران موکب استان لرستان غذای 15 هزار نفر را تامین می کند.

كد خبر : ۶۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


لرستان، اولین استانی است که برای برگزاری این نمایشگاه انتخاب‌شده و بنا است  که از این‌ پس، هرسال دریکی از استان‌های کشور، نمایشگاه جلوه‌های محرم برپا می شود.

كد خبر : ۶۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۴


 اجلاس سالانه مجمع قشر بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با حضور اقشار استان برگزار شد.

كد خبر : ۶۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


استاد حوزه علمیه قم گفت: مخلوق خداوند و آنچه که در عالم قابل مشاهده است به برکت وجود قدسی پیامبر است و این عالی ترین جلوه رحمت خداوند است.

كد خبر : ۶۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۹


به مناسبت سالروز رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و همچنین امام رضا(ع) مراسم عزاداری در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۶۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۹


سومین نمایشگاه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی  و اشتغالزایی مشترک نگار نصر و جهاد کشاورزی استان  در خرم آباد بر گزار شد.

كد خبر : ۶۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۳


رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان لرستان گفت: شورای نگهبان کسانی را که خطوط قرمز نظام را زیرپا گذاشته اند در هیچ انتخاباتی تایید نمی‌کند.

كد خبر : ۶۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۴


مسئول شرکت نگار نصر لرستان:  از استقبال  بی نظیر بانوان  کار فرمای استان در نمایشگاههای اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی خبر داد.

كد خبر : ۶۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵


 مخارج زندگی بانوی بروجردی که از طریق فروش ترشیجات میلیونی شد.

كد خبر : ۶۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵


تا پا یان روز سه شنبه یکم دی ماه 39 نفر جهت انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نا م نمودند .

كد خبر : ۶۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱


تا پایان وقت امروز 52 نفر از حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره برای انتخابات مجلس شورای اسلامی کاندید شدند که از این تعداد 3 نفر خانم و 49 نفر آقا می باشند .

كد خبر : ۶۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲


تعداد نهایی کاندایدای های حوزه انتخابیه لرستان به 19 نفر رسید.

كد خبر : ۶۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۳


فرماندار خرم آباد گفت: از مجموع  85  کاندیدای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره چگنی 7 داوطلب زن ثبت نام کردند  .

كد خبر : ۶۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۵


مهرنوش کریمی طولابی همسر زنده­یاد دکتر هوشیار ملکی طولابی کاندیدای برجسته خرم آباد و دوره چگنی در انتخابات مجلس دهم یک هفته پس از مرگ همسرش و در میان شگفتی همگان در انتخابات به جای وی ثبت نام کرد.

كد خبر : ۶۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۵


حماسه نه دی در لرستان با حضور اقشار برگزار شد.

كد خبر : ۶۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


فرماندار خرم آبادگفت: توافق هسته اي كشور  را از مسير جنگ و خشونت به سمت صلح و آرامش و امنيت رهنمون ساخت.

كد خبر : ۶۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


رئیس هیئت بازرسی خرم آبادگفت؛ مجریان انتخابات اخلاق، عدالت و آزادی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و بر همین اساس هم حرکت کنیم و اگر مردم به این نتیجه برسند که ما این مولفه ها را رعایت می‌کردیم انتخابات نتایج خوبی را در پی دارد.

كد خبر : ۶۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


دبیر هیئت بازرسی بر انتخابات لرستان گفت: هزارو 443 شعبه اخذ رای در استان و در شهرستان خرم‌آباد 274 شعبه اخذ رای وجود دارد.

كد خبر : ۶۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


فرماندارخرم آباد گفت: در طی 9 ماهه ی اول سال 94 تعداد 8321 واقعه ولادت به ثبت رسیده است، که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 1/9 درصد افزایش یافته است.

كد خبر : ۷۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۹


در استان لرستان در میان زمین های کشاورزی، نفت و آتش از زمین سبز می شود و روستاییان در میان آب‌وآتش روزگار خود را با نگرانی سپری می کنند.

كد خبر : ۷۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳


بانوی لرستانی، با وجود سختی ها و از کار افتادگی شوهرش، از تلاش برای زندگی دست بر نداشته و با فروش ترشی، زندگی را نقش می زند.

كد خبر : ۷۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


ازمجموع  50 نفر تایید صلاحیت شدگان مجلس  شورای اسلامی لرستان دو  نفر خانم هستند.

كد خبر : ۷۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷


بام لرستان بزرگترین مجموعه تفریحی گردشگری غرب کشور این روزها هوایش ابری است.

كد خبر : ۷۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۱


کوی علی آباد، محله ای قدیمی با مردم اصیل ، مهربان و بسیار خون گرم در دل شهر خرم آباد ، که سال هاست از یاد مسئولین این شهر رفته است، این محله قدیمی که بافتی قدیمی هم دارد شهدای زیادی تقدیم این اتقلاب کرده است و همیشه ایام مردمانش در صحنه های انقلاب حضور پر رنگی داشته اند.

كد خبر : ۷۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴


ماجرای تزریق پنی سیلین به کودک خرم آباد و فلج شدن او بر اثر تزریق این آمپول، با حواشی زیادی در فضای مجازی همراه بود که با توضیحات مدیران وزارت بهداشت، به پایان رسید.

كد خبر : ۷۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵


با خبر شدیم که یک شهروند خرم آبادی منزل خود را برای حضور یک کاندیدا و سخنرانی وی برای اهالی محله و اقوام  آماده کرده بود که بر اثر یک حادثه تلخ این جلسه دیگر برگزار نشد.

كد خبر : ۷۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۶


یک تکه پیراهن تنها اثر به جای مانده از پیکر شهیدان «هادی و مهدی مخلصی» در بمباران هوایی خرم آباد توسط هواپیماهای دشمن بعثی بود.

كد خبر : ۷۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰


در بسیاری از برنامه ها و مکان  ها  دیده می شود که حرمت قشر زحمت کش و محروم رعایت نشده و تعمداً این عزیزان را به دید طبقه پایین تر و پست تر نگاه میکنند و این را می توان از نوع برخورد با آنها می توان مشاهده کرد.

كد خبر : ۷۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۵


به مناسبت دهه فجر گلزار شهدای خرم آباد عطر افشانی شدند.

كد خبر : ۷۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۶


مدیرکل استاندارد لرستان با شهید زنده "سیدنورخدا موسوی" و همسر وی دیدار کرد.

كد خبر : ۷۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۷


استاندار لرستان گفت: علی‌رغم مشکلات زیادی که طرح مسکن مهر از نظر جانمایی  دارد، جز مطالبه جدی مردم است و دولت هم مصمم است که این پروژه را تا پایان سال 95 به پایان برساند.

كد خبر : ۷۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸


همایش تبیین نقش زنان در انقلاب اسلامی در استان برگزار شد.

كد خبر : ۷۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۹


مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان  گفت: تداوم این انقلاب بزرگ مستلزم حفظ و پاسداری از ارکان اصلی آن یعنی اسلام   بزرگ مستلزم حفظ و پاسداری از ارکان اصلی آن یعنی اسلام ،رهبری، مردم ،وحفظ آرمان خواهی الهام  بخش انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۷۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰


کارشناس پرستاری گفت: مردی بعد از 9 ساعت که مرگ او را اعلام کردیم زنده شد، نزدیک به 9 ساعت از خانواده بیمار خبری نشد من هم درحالی‌که برای گرفتن جواز فوت او نزد پزشک رفتیم یکی از کارآموزان با کنجکاوی بالای سر جسد رفته بود و همان‌جا گفت که فرد زنده است.

كد خبر : ۷۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۵


کاندیدای مجلس خبرگان رهبری در لرستان گفت: نمازی بی‌ولایت پدید آورنده داعش است که در آن مفتی برای آمریکا و اسرائیل نوکری می‌کنند.

كد خبر : ۷۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶


رئیس ستاد انتخابات استان گفت: تنها ملاک کار ما قانون است و ما این اطمینان را می دهیم که از رای مردم صیانت می کنیم.

كد خبر : ۷۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۸


رزمایش امداد و نجات گردان کوثر با حضور گسترده خواهران بسیجی امدادگر در شهرستان  خرم آباد برگزار شد.
كد خبر : ۷۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۳۰


فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت: بسیج خواهران سپاه ناحیه خرم آباد در رزمایش امدادو نجات  ثابت کردند که توان و قدرت  مقابله با  دشمن را دارند.

كد خبر : ۷۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۱


روز گذشته، داربست های تبلیغاتی که برای تعدادی از کاندیداهای انتخابات در منطقه کرگانه خرم آباد، جنب پمپ گاز این منطقه، نصب شده بود بر اثر وزش باد و عدم رعایت نکات ایمنی، سقوط می کند.

كد خبر : ۷۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۲


3  بانوی کاندیدای  خرم آباد و دوره چگنی  در حال حاضر مشغول به تبلیغ هستند که اسامی نامزدها به همراه مدرک تحصیلی، سوابق و شعار تبلیغاتی اعلام شده است.

كد خبر : ۷۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۲


طبق خبرهای رسیده دقایقی پیش رئیس ستاد تبلیغات یکی از نامزدهای انتخاباتی زن در خرم آباد دستگیر شد.

كد خبر : ۷۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۳


روز گذشته یکی از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی خرم آباد به منظور حضور در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی در یکی از دانشگاه های خرم آباد حاضر می شود که این جلسه با حواشی روبه رو می شود.

كد خبر : ۷۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۴


خیابان های  شهر من در آخرین روز تبلیغات  کاندیداها ی مجلس دهم تغییر کرده و وضعیت نامناسبی به خود گرفت.

كد خبر : ۷۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


24ساعت باقی مانده به پابان مهلت زمان قانونی تبلیغات انتخابات ،دو کاندیدای مجلس مراسمات اختتامیه ستادهای انتخاباتی خود را در زیر باران در معمولان برگزار کردند.

كد خبر : ۷۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


شهر من  خرم آباد در آخرین روز رقابت‌های انتخاباتی حال و هوای دیگری به خود گرفته و کاروان‎های انتخاباتی رقبا به تبلیغ کاندیدای خود می‌پردازند.

كد خبر : ۷۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


یکی از کاندیدای زن خرم آباد مجلس دهم شورای اسلامی با وقاهت تمام احکام و دستورات الهی را زیر سوال برده فقط صرف بالا بردن آراء خود.

كد خبر : ۷۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی صبح امروز با حضور در یکی از شعب اخذ رای  در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در خرم آباد شرکت کرد.

كد خبر : ۷۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۷


مردم شهر  من خرم آباد  با حضور خود در انتخابات حماسه ای دیگر ساختند و با مُهر شان مِهرشان را به رهبری  ثابت کردند.

كد خبر : ۷۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۷


فرمانده انتظامي شهرستان خرم آباد، گفت: حجاب و عفاف ، بنيان جامعه سالم و اجتماع به دور از ناهنجاري هاست.

كد خبر : ۷۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶


فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت:امروز 140 نفر از بانوان آسیب دیده فرهنگی به سفر زیارتی و آموزشی قم جمکران اعزام شدند.

كد خبر : ۷۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۷


"مهرنوش کریمی طولابی" کاندیدای خرم آبادی در بیانیه ای از هیچ کدام از چهار کاندیدای راه یافته به دور دوم  انتخابات حمایت نکرد.

كد خبر : ۷۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۹


فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت:  شهدا سند وفاداری  ملت ایران هستند و امنیت امروز را مدیون خون این شهدا هستیم.

كد خبر : ۷۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


مادر شهید زاهدین خیر اللهی گفت:  از مسئولین هیچگونه انتظاری ندارم ولی از آنها می خوام که شهدا را فراموش نکنند و  یاد و خاطراتشان را زنده نگه دارند.

كد خبر : ۷۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۳


مراسم تشییع سه شهید گمنام دوران دفاع مقدس صبح امروز  در خرم آباد  برگزار شد.

كد خبر : ۷۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۳


مراسم عزاداری شهادت حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س)، با حضور مسئولین استانی در حوزه کمالیه خرم آباد  برگزار شد.

كد خبر : ۷۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۳


فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت: 90 نفر ازبانوان منطقه پشت بازار و گل سفید خرم آباد ضمن آموزش مشاغل خانگی شاغل می شوند.

كد خبر : ۷۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۶


مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: در ایام نوروز 27 پایگاه ثابت؛ فصلی و موقت امدادی آماده ارائه خدمات است.

كد خبر : ۷۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۶


 آداب و رسوم نوروز در کل کشور یک ریشه دارد ولی به تبع در هر منطقه ای به فراخور ادبیات، ‌موقعیت جغرافیایی،‌ خلق وخوی رفتاری و نوع زندگی مردم آیین نوروزی متمایزی بوده است.

كد خبر : ۷۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹


معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان ازنجات یک زن باردار عصردوشنبه در محور های ارتباطی توسط بالگرد جمعیت هلال احمر استان خبر داد.

كد خبر : ۷۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۳


استان لرستان سرزميني زيبا با آب و هواي دلپذير داراي آب وهواي متنوعي است که اين تنوع از شمال به جنوب و از شرق به غرب كاملا محسوس مي باشد.

كد خبر : ۷۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۴


مقبره امام زاده قاسم یکی از بناهای تاریخی در شمال شرقی لرستان است که در دهستان جاپلق و در روستایی به همین نام از توابع شهرستان ازنا قرار دارد.

كد خبر : ۷۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۶


مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان در خصوص آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل های استان طی 72 ساعت آینده هشدار داد.

كد خبر : ۷۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۷


طبیعت و تاریخ لرستان، همواره در فصول مختلف سال و به خصوص در ایام نوروز، پذیزای گردشگران و مسافران نوروزی است.

كد خبر : ۷۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۹


کارکنان اورژانس هوایی لرستان زن جوان را نجات دادند.

كد خبر : ۷۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۹


معاون ورزش و جوانان لرستان گفت: موسسه مردم نهاد خانه فرهنگ و اندیشه خرم آباد,ظرفیت بالایی برای فعالیت در سطوح بین المللی دارد.  

كد خبر : ۷۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۲


بیش‌تر از 100 نفر از کارکنان شرکت پارسیلون خرم‌آباد صبح امروز در محل استانداری لرستان تجمع کردند.

كد خبر : ۷۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۸


348 نفر از بانوان خرم آبادی به کربلای معلی ایران اعزام شدند.

كد خبر : ۷۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۸


عصر دیروز مراسمی جهت تجلیل از بانوان کارمند شهرداری خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۷۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹


شهید جعفر اسدی  یکی از دانش آموزان  لرستانی بود که کلاس درس را رها کرد و در کلاس عشق،
«جبهه »  ثبت نام کرد.

كد خبر : ۷۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳


این روزها افزایش قیمت عوارض وسائط نقلیه در آزاد راه خرم زال باعث نارضایتی رانندگان به خصوص وسائط نقلیه سنگین شده و بیشتر تردد خود را از شمال به جنوب کشور را از جاده قدیمی خرم آباد به پلدختر انجام می دهند.

كد خبر : ۷۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳


مینی بوس حامل معلمان ودانش آموزان برتر شهرستان ازنا در راه بازگشت از خرم آباد دچار واژگونی می شود و متاسافانه خانم یاری مدیر هنرستان عصمت شهرستان ازنا در دم فوت و خانم مرادی از معلمین مدرسه علوی ازنا نیز به کما می رود.

كد خبر : ۷۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۵


مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: مجموعه ورزشی ۱۵ هزارنفری که خود یکی از پروژه‌های دهکده است، بیش از ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته سعی داریم تا پایان چهارساله دولت یازدهم به بهره‌برداری برسد.

كد خبر : ۷۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۶


معاون سیاسی نیروی هوا  فضا سپاه پاسداران کشور گفت: برجام از نگاه غربی ها  یعنی تغییرِداشته های تدریجی انقلاب و شکاف در آن است.

كد خبر : ۷۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: دشمن به ادعای خود گزینه نظامی را برای همیشه  خودشان حفظ کردند و یقینا اگر این اتحاد و همبستگی که بین نیروهای مسلح  حاکم است نبود  دشمن یک لحظه از حمله نظامی درنگ نخواهد کرد.

كد خبر : ۷۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹


یادواره شهید قاسم مدهنی و گرامیداشت 10 هزار شهید بسیج جامعه عشایری کشور باحضور سردار نقدی و فرماندهان لشگری و کشوری در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۷۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳


دود نیروهای غیر بومی پتروشیمی در چشم مردم خرم آباد می رود.

كد خبر : ۷۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴


شهروندان خرم آباد؛ نگران گل آلود بودن  آب شرب نباشندچون  مسئولین بهداشتی اطمینان دادند کدر  بودن آب آلودگی میکروبی ندارد .

كد خبر : ۷۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵


کاندایدای مجلس شورای اسلامی خرم آباد و دوره چگنی گفت: برای زنان سرپرست خانوار باید قوانینی را تدوین و تصویب بکنیم که مجلس را متقاعد بکند که زنان بی سرپرست را تحت پوشش و حمایت دولت قرار بگیرد.

كد خبر : ۷۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶


جمعی از مردم خرم آباد در ورودی گیت فرودگاه خرم آباد تجمع اعتراض آمیزی را برای ورود "فائزه هاشمی" برپا کرده اند.

كد خبر : ۷۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷


اولین اردوی تیم والیبال بانوان لرستان برای حضور در لیگ برتر با حضور 40 بانوانی والیبالیست برگزارشد.

كد خبر : ۷۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸


رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با برشمردن ویژگیهای اصلاح طلبان واقعی گفت: اصلاح طلب واقعی کسی است که آرمان امام راحل و رهبر انقلاب را زنده نگه دارد.

كد خبر : ۷۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹


نتایج شمارش نهایی آرا حوزه انتخابیه لرستان اعلام شد.

كد خبر : ۷۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۱


سردار اسماعیل موسوی یکی از رزمندگان لرستانی بود که در جبهه حق علیه باطل جانفشانی های بسیار کرد و به درجه جانبازی نائل آمد. او پس از سال ها رنج و سختی ناشی از ترکش های جنگ در سال 85 دعوت حق را لبیگ گفت و به هم قطاران شهیدش پیوست.

كد خبر : ۷۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲


ناهید احمدی مقدم از معلمین شهدای لرستان  است که درس ایثار و فداکاری را تدریس  کرد و این شهید بزرگوار  تعلیم ملائک را بدست گرفت .

كد خبر : ۷۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳


نامزد انتخابات ریاست جمهوری  گفت: 500 هزار جوان آماده دریافت وام در نوبت هستند اگر یکی از بدهکاران بانکی وام هایش را برگرداند مشکل وام جوانان حل خواهد شد.

كد خبر : ۹۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳


دقایقی قبل معاون اول رئیس جمهور به منظور افتتاح چند پروژه وارد فرودگاه خرم آباد شد.

كد خبر : ۷۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴


همسر شهید مدافع حرم کجباف گفت:در اثنایی که منظر تمام شدن سخنرانی فائزه هاشمی و طرح سوال خود از وی بودم، یکی از محافظان او ناگهانی از پشت با تمام قوا مرا هل داد گویی که قصد پایین انداختن مرا از سن داشت!

كد خبر : ۷۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴


امام جمعه موقت خرم آباد گفت:نشانه قانون مداری پایبندی به ولایت است و همه دستگاههای نظارتی اجرایی و قضایی پاییند به قانون باشند.

كد خبر : ۷۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۷


ساخت و گسترش پارک هایی مختص بانوان از جمله برنامه های تفریحی ،سرگرمی و ورزشی از سوی شهرداری و شورای شهر برای بانوان بوده که از سال های پیش استارت این کار در بسیاری از استان ها و شهرها کلید خورده است.

كد خبر : ۷۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸


مدیر شرکت نگار نصر استان گفت: اگر بین دولت و بسیج سازندگی تعامل ایجاد شود بدون شک اقتصاد مقاومتی قابل اجرا است و می توان اقتصاد را عملی کرد.

كد خبر : ۷۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱


رفتارها و پرخاشگری فرزندش تا مغز استخوانش را می‌سوزاند. پسرش گرفتار اوتیسم است. زندگی برایش جهنم شده. اصرار مادر برای بهزیستی هیچ تأثیری ندارد. همین جهنم، تنها دخترش را از او می گیرد.

كد خبر : ۷۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱


 شاید نام " پدر بلوط ایران" را بسیار شنیده باشید؛ فردی که بیش از 30 سال از عمر خود را بدون هیچ چشم داشتی برای حفاظت از جنگل ها و درختان بلوط صرف کرده است.

كد خبر : ۷۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱


سردار قاسم مدهنی فرمانده محور عملیاتی تیپ 57 حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان بود که در تاریخ 27/3/67 در ارتفاعات قمیش به شهادت می رسد این شهید والا مقام  به عنوان شهید شاخص سال 94 سازمان بسیج عشایری کشور شناخته شد .

كد خبر : ۷۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲


دیدار جمعی از فرماندهان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان با خانواده شهید سردار مدهنی در آستانه یادواره شهید  و 10 هزار شهیدجامعه عشایری کشور 

كد خبر : ۷۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳


رئیس شورای شهر خرم‌آباد گفت:فازبندی طرح  آزادسازی حرم امام زاده زید ابن علی (ع)سبب حل مشکل ترافیک خرم  آباد می شود

كد خبر : ۷۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷


شهردار خرم‌آباد  گفت: روزهای گذشته در فاز اول تعریض امام زاده زید ابن علی(ع) از این حرم تا حوزه علمیه خرم آباد آزادسازی شد.

كد خبر : ۷۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷


مسئول بسیج جامعه عشایری کشور از برگزاری کنگره 10 هزارشهید عشایری کشور خبر داد.

كد خبر : ۷۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸


عضو حقوقدان شورای نگهبان: نتایج دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس در تمامی حوزه‌های باقی‌مانده، به جز بندرلنگه به تأیید این شورا رسیده است.

كد خبر : ۷۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹


مسئول سازمان بسیج جامعه عشایری کشور به همراه مسئولین بسیج جامعه عشایری استان از نمایشگاه فرهنگی اقتصادی بازدید کرد.

كد خبر : ۷۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹


 مراسم گرامیداشت آزادی سازی خرمشهر با حضور دبیر تشخیص مصلحت نظام در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۷۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳


استاندار لرستان گفت: فتیله سیاسی را  پایین بکشیم و از توان افراد از هر جناح و گروهی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در استان باید استفاده بکنیم.

كد خبر : ۷۹۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵


در چند روز اخیر فیلمی در فضای مجازی از درگیری رخ داده شده در حوزه علمیه خرم آباد در حاشیه همایش" فداییان ولایت و منتظران ظهور " با حضور "حسین الله کرم" از فعالان سیاسی کشور، روحانیون و طلاب و جمع کثیری از که برگزار شد منتشر شده است.

كد خبر : ۷۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۸


متهم زني 38 ساله كه در سن و سال کم وارد زندگي مشترک شده و هم اکنون داراي سه فرزند مي باشد، اکنون که او با ما صحبت مي کنيم، به عنوان زني که از پسر 5 ساله خود سوء استفاده کرده تا زيور آلات هم سن و سالش را در اماكن مختلف شهر ، به سرقت ببرد .

كد خبر : ۷۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۹


هتل‏‌های شهر خرم‌آباد را می‌شمارم و  به ستاره‌های آن کاری ندارم که آسمان‌های بی‌ستاره هتل‌های  این شهر  هم خود حکایتی است غریب!

كد خبر : ۷۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۹


واژگونی تانکرهای نفت کش در پلدختر به سریالی دنباله دار تبدیل شده که هر روز در جاده پلدختر به خرم آباد و پلدختر به اندیمشک اکران می شود.

كد خبر : ۷۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۹


رئیس سازمان دارالقرآن الکریم کشورگفت: در همه حوزه‌های کشور بانوان اول هستند و در بخش حفظ قرآن نیز حدود 50 هزار نفرحافط قرآن که در کشور ثبت‌شده است، نزدیک به 83 درصد آن‌ها بانوان هستند و این می توانددر  تربیت نسل قرآنی مؤثر باشد.

كد خبر : ۷۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۱


موج جدیدی از گردوغبار هوای لرستان را در برگرفته است و بر اساس گزارش‌ها، شاخص استاندارد آلودگی هوا، اکثر شهرستان‌های استان در وضعیت بسیار ناسالم قرار دارند.

كد خبر : ۷۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲


روز دوشنبه مصاحبه ای تحت عنوان" واکنش آیت الله دری نجف آبادی به حوادث حوزه علمیه خرم آباد" بر روی بسیاری از درگاه های خبری کشوری و شبکه های اجتماعی قرار گرفت که زمینه بهره برداری رسانه های جریان خاص را فراهم کرد.

كد خبر : ۷۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲


فرمانده سپاه ناحیه خرم اباد گفت: همزمان با سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ،هزار و 100 نفر از بانوان خرم آبادی به  مرقد امام خمینی (ره) اعزام می شوند.

كد خبر : ۷۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۳


یکی دیگر از سرداران رشید اسلام به نام "رضا رستمی مقدم (مدهنی)" از دیار لرستان به خیل شهیدان مدافع حرم پیوست.

كد خبر : ۷۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۶


اولین شهید مدافع حرم خرم آبادی فردا تشیع  خواهد شد.

كد خبر : ۸۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


دادستان خرم آباد از برخورد قاطع دستگاه قضا با روزه خواران در ملاء عام در ماه مبارک رمضان خبر داد.

كد خبر : ۸۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


حضور باشکوه بانوان لرستان در مراسم تشیع  اولین شهید مدافع حرم خرم آبادی رضا رستمی مقدم

كد خبر : ۸۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹


فرمانده سپاه ولی عصر خوزستان گفت: فرمانده دلیر خرم آباد ی در دوران دفاع مقدس در مقابل متجاوزین جانانه ایستاد و امروز هم در مقابل تکفیری های  مردانه جنگید و جان عزیز خودش   را در این راه فدا کرد.

كد خبر : ۸۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹


قائم‌مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت:  شهید مدافع حرم خرم آباد  ثابت کرد که دفاع از جمهوری اسلامی محدود به جغرافیای ایران نیست و اگر لازم باشد برای دفاع از مظلومان در هر نقطه‌ای حاضر می‌شوند.

كد خبر : ۸۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹


خواهر اولین شهید مدافع حرم خرم آبادی گفت: تنها آروزی برادرم رضا در زندگی شهادت بود لذا زمانی که خبر شهادت رضا را به ما دادند ما خوشحال شدیم چرا که به آرزویش رسید.

كد خبر : ۸۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۰


حضور مسئولین و مردم ولایتمدار خرم آباد در مراسم تشیع اولین شهید مدافع حرم خرم آباد 

كد خبر : ۸۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۰


همرزم اولین شهید مدافع حرم خرم آبادگفت: شهدای ما و در مقابل کفر می ایستند و خواهند ایستاد و این ایستادگی در نقطه ای که امام حسین (ع) در مقابل کفر ایستاد و فرمودند: آیا کسی هست که از حریم پیغمبر(ع) دفاع کند.

كد خبر : ۸۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۲


خواهرها هیچ وقت نمی خندند.  میان مرگ و زندگی خانه را آب و جارو می کنند. مادر و پدر تمام زندگی را در اعتیاد، دود کرده اند.

كد خبر : ۸۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۴


مردم لرستان با آداب و رسوم خاصی که برگرفته از تاریخ کهن این دیار است؛ زیبایی فرهنگ خود را با آیین هایی همچون پختن حلوای شب 21 ماه رمضان و سنت کاسم سادر ماه مهمانی خدا جلوه گر می کنند.

كد خبر : ۸۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۸


روز گذشته گرد وغبار غلیظی که از آن با عنوان «غبار عربی» یاد می‌شود آسمان چهار استان را تیره و تار کرد و آنطور که اظهار نظر‌های مسئولان سازمان هواشناسی نشان می‌دهد این گرد و غبار نه تنها به این زودی رفتنی نیست که در روز‌های آینده استان‌های بیشتری با آن درگیر می‌شود.

كد خبر : ۸۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۰


رییس کل دادگستری لرستان گفت: با توجه به آمار های موجود، اضافه شدن  4 هزار 300 خانم مطلقه در هر سال یک فاجعه استانی است.

كد خبر : ۸۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: در جلسه افطاری که در محضر رهبر فرزانه انقلاب داشتیم ، گزارشی از برگزاری نه ساله تفسیر قرآن به حضرت آقا ارئه دادم که ایشان از این جلسه ابراز رضایت کردند و گفتند این جلسه کار خوبی است و از این جلسه تقدیر و تشکر کردند.

كد خبر : ۸۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵


منوچهر کرمی از شهدای نیروی انتظامی لرستان است که در درگیری ها با اشرار جنوب کشور به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

كد خبر : ۸۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸


مسئول بسیج جامعه زنان استان گفت: در خدمت مادر فرمانده جواد  افتخاری بزرگ است و الگوی صبر هستند و این صبر و استقامت را از بانوی کربلا درس گرفتند و الان این صبر در مادر فرمانده جواد به وضوح دیده می شود.

كد خبر : ۸۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۹


مادر فرمانده جواد گفت: فرزندم جواد در عید سعید فطر پارسال   بعد از اتمام نماز دستانش را به آسمان بلند گرد و گفت یا رب العالمین عید سال بعد من به شهادت رسیده باشم انشالله .

كد خبر : ۸۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰


معاون جذب و گزینش شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت : موفقیت فلسطین و مسلمانان در گرو بی اعتمادی به استکبار جهانی  است  و رمز امنیت انقلاب و هویت استقلال ما پیروی از ولایت و منویات مقام معظم رهبری است.

كد خبر : ۸۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۱


بانوان لرستان در روز قدس گفتند: وحدت بین جهان اسلام در روز قدس نشان دهنده نمادقدرت اسلام است واین می تواند بر روحیه فلسطینیان تاثیر بسزایی داشته یاشد.

كد خبر : ۸۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۱


درحین عملیات درمنطقه قمیش شهید رضائی می گفت: براساس وعده خداوند که درعالم خواب به من الهام شده قبل از تولد فرزندم مجتبی شهید می شوم

كد خبر : ۸۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان گفت: اولین وظیفه زنان در خانه شوهرداری است و امر که زن باید محیط خانواده را به‌گونه‌ای سامان دهد که عامل آرامش شوهر خود باشد، که در سوره روم آیه 21 نیز با آن اشاره‌ شده است.

كد خبر : ۸۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵


جانشين فرمانده انتظامي استان، از كشف 30 هزار قلم داروي ديفين هيدرامين قاچاق به ارزش يك ميليارد و 200 ميليون ريال در شهرستان خرم آباد، خبرداد.

كد خبر : ۸۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: به مناسبت هفته عفاف و حجاب اجتماع بزرگ حریم خانواده همزمان با سراسر کشور در استان برگزار خواهد شد.

 

كد خبر : ۸۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۹


مسئول روابط عمومی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت:مراسم چهلم سردار رستمی مقدم شهیدمدافع حرم در خرم آباد برگزار می شود.
كد خبر : ۸۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۹


ماشته نوعي پارچه است که به دست زنان لر بافته می شود و در دسته بندي رشته‌هاي صنايع دستي ،در دسته نساجي سنتي محسوب مي شود، ماده اوليه آن پشم ريسيده است که در حال حاضر از نخ‌هاي پلي استر و آکريليکي موجود در بازار استفاده مي‌کنند. 

كد خبر : ۸۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


 نمایشگاه حجاب و عفاف  "حریم حورا" در زیبا کنار خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خرم آباد گفت: حجاب کرامت و عزت می آفریند و به انسان  چه زن و چه مرد شخصیت می دهد  و ارزش زن به حجاب و کرامتش است .

كد خبر : ۸۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲


شهید رضا رستمی مقدم اولین شهید مدافع حرم خرم آباد در درگیر با عوامل تروریستی داعش  چهل روز پیش به فیض شهادت نایل آمد.

كد خبر : ۸۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۴


 فرزند اولین شهید مدافع حرم خرم آبادگفت : پدرهمیشه مارا به اسلام سفارش می کرد و مدام به ما می گفت که در راه  اسلام قدم بردارید  و راه شهدا را ادمه بدهید .

كد خبر : ۸۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۴


پیامی از طرف مقام معظم رهبری برای کتاب که توسط همسر شهیده زنده خرم آبادی نگاشته شد صادر گردید.

كد خبر : ۸۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۷


کبری حافظی همسر شهید زنده لرستانی ازبرگزار کنندگان همایش الگوی زن ایرانی که به مناسبت هفته حجاب و عفاف برگزار شد گلایه کرد.
كد خبر : ۸۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۹


مسئولین استانی و لشکری لرستان پیام شهیدان را وحدت،پشتیبان ولایت و مبارزه با استکبار جهانی عنوان کردند.

كد خبر : ۹۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۹


عملیات مرصاد پنجم مردادماه 1367  رمز «یا صاحب الزمان (عجل‌الله تعالی وجه الشریف) ادرکنی» برای مقابله با حرکت منافقین و بازپس‌گیری اشغال شده انجام گرفت  این عملیات که با فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب‌اسلامی و با پشتیبانی هوا نیروز ارتش اجرا شد.

كد خبر : ۸۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۴


عملیات مرصاد با فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب‌اسلامی و با پشتیبانی هوا نیروز ارتش اجرا شد  این عملیات در پنجم مردادماه 1367  رمز «یا صاحب الزمان (عجل‌الله تعالی وجه الشریف) ادرکنی» برای مقابله با حرکت منافقین نجام گرفت .

كد خبر : ۸۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵


مراسم اختتامیه اردوی یاوران  ولایت دانش آموزان  دختر مدارس  لرستان با یاد شهدای مدافع حرم  با حضور مسئول بسیج دانش آموزی  استان در اردوگاه  آیت الله کمالوند  خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۰


همسر اولین شهید مدافع حرم خرم آباد گفت: همسرم در ولایتمداری زبانزد عام و خاص  بود رضا در زمان امام (ره) و همچنین در زمان مقام معظم رهبری سینه چاک این دو بزرگواران بود.

كد خبر : ۸۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۱


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: خانواده ی شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم ستارگان درخشان جامعه هستند ومردم باید قدر دان این خانواده ها باشند.

كد خبر : ۸۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۱


 فرمانده سپاه استان گفت: در  طی دو سالی  گذشته سپاه حضرت ابوالفضل (ع)  سه مرکز رشد تحقیقاتی را در بسیج علمی پژوهشی راه اندازی کرده است  .

كد خبر : ۸۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۶


امیرجهانی؛نوجوان محجوب 17ساله مبتلا به EB که نگاه معصومانه اش حرف ها برای گفتن دارد؛چندماهی بعد از تولد خانواده متوجه بیماری اش می شود اما همه پی گیری ها و حتی تهران رفتن ها راه به جایی نمی برد تا این که کم کم انگشتان دستانش از بین می رود،زخم های بدنش هر روز بیش تر می شود و امروز 17سال است که با EBدست و پنجه نرم می کند.

كد خبر : ۸۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۶


مراسم روز خبرنگار با حضور مادران شهدای رسانه ملی  در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۷


با استمرار آتش سوزی ها در شهرستان کوهدشت، داغ بلوطستان و نیروهای مردمی برای خاکسترنشینی جنگل ها تازه شده و فداکار مرد کهنسالی در حین مهار آتش سوزی مراتع از شهرستان کوهدشت بر اثر شدت جراحات سوختگی ناشی از مهار آتش از دنیا رفت.

كد خبر : ۸۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۸


"مهر انگیز" حیدریان  مادر شهیدان  علیرضا و غلامرضا  که از نخستین خبرنگاران جبهه و جنگ بودند در مراسم روز خبرنگار که در تالار شهید آوینی فرهنگ و ارشاد خرم اباد برگزار شد با دل های مادرانه خود با قاب عکس فرزند شهیدش شک همه حضار را در آورد.

كد خبر : ۸۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۸


مدیر موسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها در لرستان گفت: به مناسبت ولادت باسعادت امام رضا (ع) در دهه کرامت  مراسم جشن اهدا جهیزیه به 50 نوعروس لرستانی در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۰


آتش به روستای کَلسرخ، هجوم می آورد و نیروهای مردمی برای مهار آتش به منطقه می روند؛ اما «رشید نامداری گراوند» در شعله های آتش، جان خود را از دست می دهد و حالا قهرمان محیط زیست نام گرفته است.

كد خبر : ۸۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۰


اللهیار ملکشاهی، نماینده مردم کوهدشت و رومشکان خاطرنشان کرد: در سال 94 بخش وسیعی از مراتع و عرصه های جنگلی شهرستان کوهدشت دچار حریق شده و امسال نیز این روند ادامه دارد.

كد خبر : ۸۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


امام جمعه خرم‌آباد تنها راه پیشرفت اقتصاد کشور را اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست و گفت:برخی ها نسبت به پیشبرد اقتصاد نگاه غیر انقلابی دارند.

كد خبر : ۸۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۲


مسابقات كيوكوشين کای UFK بانوان كشور به ميزباني لرستان در مجموعه ورزشی تختی خرم آباد برگزار و لرستان مقام نخست این دوره از مسابقات را کسب کرد.

كد خبر : ۸۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی مراسم گرامیداشتی در دهکده مقاومت خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: بعضی از افراد هر ازچندگاهی با بیان خاطرات دروغین و یا پخش نوارصوتی به دنبال خدشه دار کردن چهره امام(ره) هستند.

كد خبر : ۸۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۹


خرم آباد- رئیس پلیس فتا لرستان از دستگیری سارق اینترنتی در این استان خبر داد.

كد خبر : ۸۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰


همایش سالانه ائمه جماعات لرستان با حضور محمد حسین هرندی در خرم آباد برگزارشد.

كد خبر : ۸۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱


دبیر سازمان مردم‌نهاد خانه فرهنگ و اندیشه خرم‌آبادگفت: 250 نفر از مردم روستای بهرامی تحت پوشش قرار گرفتند و خدمات درمانی رایگانی درزمینهٔ های پزشکی، دندانپزشکی و مامایی دریافت کردند.

كد خبر : ۸۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: تروریست یکی از اساسی‌ترین معظلات جامعه جهانی است .

كد خبر : ۸۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۵


مادر شهیدان حیدریان گفت: از اینکه بارها به بنیاد شهید برای ساماندهی مزار فرزندانم مراجعه کردم و جوابی نگرفتم خسته شدم؛ مزار فرزندانم را با هزینه شخصی درست کردم.

كد خبر : ۸۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۶


دبیر سازمان مردم نهاد «خانه فرهنگ و اندیشه خرم‌آباد»گفت: سفیران سلامت  لرستان  به 200 نفر از محله فلک‌الدین خدمات بهداشتی درمانی ارائه دادند که در این طرح بانوان هم تحت پوشش مشاور رایگان  قرار گرفتند.

كد خبر : ۸۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۷


جهیزیه کابوس ازدواج های امروزی برای خانواده دختر است، این مقوله که در ابتدا یک هدیه از جانب بزرگترها برای آغاز زندگی جوان ها بود اکنون یک بار سنگین بر دوش پدر و مادر دختر شده است. اما به راستی برای حل این بدعت اجتماعی نقش مسئولان فرهنگی، وزارت ورزش و جوانان، دانشگاه ها، کمیته امداد امام خمینی (ره)، صدا وسیما و از همه مهم تر ان جی او ها و سازمان های مردم نهاد چیست و چه میزان توانسته اند در این زمینه مؤثر واقع شوند.

كد خبر : ۸۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸


مسابقات قرآن استانی ویژه بانوان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در خرم‌آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۰


رئیس شورای روستای بهرامی از توابع شهرستان خرم آباد گفت: از اساسی ترین مشکلاتی که روستای بهرامی توان نام برد  آب و آسفالت های معابر این روستا است.

كد خبر : ۸۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۱


امام جمعه موقت خرم‌آباد رسیدگی به موضوع حقوق‌های نجومی را از مطالبات مقام معظم رهبری و مردم عنوان کرد و گفت:قوای 3 گانه باید در این زمینه هماهنگی داشته باشند.

كد خبر : ۸۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۲


شاهد عینی حادثه منا ماموران سعودی را یکی از عاملان اصلی این حادثه عنوان کرد.

كد خبر : ۶۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵


همایش تجلیل از خیران، فعالان و مروجین ازدواج آسان در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵


مسئول موسسه خیریه آبشار عاطفه های لرستان گفت: 50 نوعروس در حال انتظار برای دریافت جهیزیه شعبه خرم آباد مراجعه کردندو 400 نوعروس دیگر در صف  انتظار دیگر شعبات استان هستند.

كد خبر : ۸۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۶


خطیب نماز جمعه خرم‌آباد پذیرش fatf را به منزله پذیرش کاپیتولاسیون در عصر حاضر دانست و گفت:پیوستن به fatf منجر به خود تحریمی خواهد شد.

كد خبر : ۸۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۹


لرستان در نهمین دوره مسابقات کشوری کیوکوشین کان به میزبانی خرم آباد با کسب 40 طلا، 37 نقره و 40 برنز مقام نخست کشوری و تیمی این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد.

كد خبر : ۸۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۰


توزیع قرص آهن بین بانوان مناطق محروم خرم آباد  توسط سه سازمان مردم نهاد در  لرستان صورت گرفت .

كد خبر : ۸۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۰


نماز عید سعید قربان با حضور پرشور بانوان لرستان در  مصلای الغدیرخرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۲


حضور بانوان لرستانی در مراسم قرائت دعای پرفیض عرفه همزمان با سراسر کشور در خرم آبادستودنی بود.

كد خبر : ۸۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۲


بنیانگذار بنیاد مادر در  کشور گفت:جوانان ما معصوم هستند و متاسفانه 165 شبکه فارسی زبان ماهواره قلب فرزندان ما را نشانه گرفتند.

كد خبر : ۸۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۷


شهردار خرم آ باد گفت: کارگردان یهودی که برنامه های ماهواره ای را می سازد در جمله ای گفته است که اگر می خواهید ایران را از هم بپاشید روی کلمه مادر تمرکز کنید.

كد خبر : ۸۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۷


 حد اقل کاری که می شود برای مادران انجام داد خدمات رسانی فرهنگی و اجتماعی  به عده ی از  مادران استان  است که این خدمات رسانی موجب محکم شدن بنیان خانواده  و آرامش آنها می شود.

كد خبر : ۸۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۷


همایش بزرگداشت روز بهورزی در سالن اجتماعات مجتمع دانشکده بهداشت و پیراپزشکی خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۷


اولین همایش بنیاد ملی مادر با حضور مادران لرستانی در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۸


فضای پیاده‌روها متعلق به عموم شهروندان است اما بسیاری از افراد با توجه به نوع شغلشان به حریم آن تجاوز می‌کنند.

كد خبر : ۸۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۸


زنی را میشناسم من،زنی که با فقر می سازد، زنی که با اۺک می خواند، زنی که با حسرت و حیرت، گناهش را نمی داند، زنی که واریس پایش را، زنی که درد های نهانش را ز مردم می کند مخفی که یک باره نگویندش چه بدبختی چه بدبختی.

كد خبر : ۸۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۹


مدیر موسسه آبشار عاطفه استان گفت: هدف موسسه آبشار عاطفه ها از نمایشگاه  مهر در انتظار مهربانی است پیشبرد و تحقق شعار سال که توسط مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است برگزارشده  است.

كد خبر : ۸۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۹


مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه خرم آباد گفت:همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۸۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۰


رژه اقتدار غیرت مردان لرستان امروز در میدان کریم خان زند خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۱


نماینده ولی فقیه در استان گفت : هشت سال دفاع مقدس گنجینه ارزشمند و بی بدیلی است که باید به نسل های که  آینده این مرز وبوم را می سازند  منتقل کرد.

كد خبر : ۸۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۱


جسد یک زن در هنگام اطفای حریق خودروی پراید در مرکز لرستان از سوی ماموران سازمان آتش نشانی خرم آباد کشف شد.

كد خبر : ۸۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۱


نماینده ولی فقیه در استان لرستان ضمن انتقاد از عدم حضور مسولان در نماز جمعه بیان کرد :تا مطلبی در نماز جمعه گفته می‌شود امام جمعه را تحت فشار می‌گذارند در حالی که نماز جمعه محل روشنگری است

كد خبر : ۸۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۲


 استاندارلرستان در سومین  روز از مهر ماه در هنرستان دخترانه  آفرینش خرم آباد حضور یافت و از دختر شهید زنده لرستانی تجلیل کرد.

كد خبر : ۸۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۳


تیم لیگ برتری فوتبال بانوان ازنا بدون حمایت مسئولین شهرستانی و استانی از این پس با نام خیبر خرم آباد در لیگ برتر کشور توپ میزند

كد خبر : ۸۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۴


به مناسبت هفته دفاع مقدس  همایش «زنان، حماسه، ایثار» با حضور جمعی از مسئولان استان و همچنین  بانوان شاغل برگزار شد.

كد خبر : ۸۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵


پرستاردوران دفاع مقدس گفت: وظیفه زنان در جنگ نرم این است که  جوانان را از لحاظ  اعتقادی آگاه  کنند و مراقب باشند که دشمن از لحاظ اعتقادی بر ما غالب نشود و چرا که دشمن این بار اعتقادت ما را هدف گرفتند.

كد خبر : ۸۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵


شیر زن لرستانی که به تأسی از یگانه بانوی ایثار تاریخ حضرت زینب کبری(س) به پرستاری از همسرش می‌پردازد خادمی یادگار دوران دفاع مقدس را بزرگ‌ترین افتخار زندگی‌اش می‌داند.

كد خبر : ۸۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷


مسئول بسیج جامعه زنان استان گفت: زنان ما با تاسی از سیره بانوی با کرامت حضرت زهرا (س) در دو سنگر خانواده و اجتماع با صلابت  ایستاده  اند و هم اکنون در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی که نوک پیکان دشمنان  به سمت زن وخانواده است .

كد خبر : ۸۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۸


مسئول خواهران بسیج دانشجویی لرستان، گفت: نهضت دخترانه ما زنده ایم" در هفته سوم مهرماه امسال در دانشگاه های استان برگزار می شود.

كد خبر : ۸۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۸


مسابقات جودوی بانوان منطقه غرب کشور برای اولین بار به میزبانی لرستان در خانه جودو مجموعه تختی خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۹


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ایران در برجام به تعهدات خود عمل کرد ولی آمریکا به تعهدات خود  در این زمینه عمل نکرد.

كد خبر : ۸۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۹


در هفته دوم لیگ کوثر،تیم فوتبال بانوان خیبر خرم آباد در مقابل تیم قشقایی شیراز با 2 گل مغلوب شد.

كد خبر : ۸۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۹


"تئاتر تمام دختران سرزمین من لیلی نام دارند" با پوسته دفاع مقدس و محتوای تلخ توهین به شهدا در خرم آباد دل هر رزمنده،ایثارگر،جانباز و خانواده شهید را جریحه دار کرد.

كد خبر : ۸۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰


معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست لرستان گفت: با ورود این موج جدید در سال جاری لرستان پنجاه و ششمین روز آلوده خود را سپری می کند.

كد خبر : ۸۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۱


دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب لرستان از تاریخ 11 تا 16 مهر ماه در مصلی الغدیر خرم آباد برگزار می گردد. به همین مناسبت به "روایتی از علاقه مقام معظم رهبری به کتاب و ادبیات" تحت عنوان "عاشق کتاب، هادی مطالعه" می پردازد که در "ویژه نامه نمایشگاه کتاب تهران" به چاپ رسیده است.

كد خبر : ۸۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۲


 کودک هشت ساله خواهر نوزده ساله خود  را به قتل رساند.

كد خبر : ۸۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۴


سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه خرم‌آباد گفت: همایش زینبی با هدف ترویج فرهنگ حجاب زینبی و زنده نگه داشتن قیام عاشورا و نقش حضرت زینب(س)  در دفاع از ولایت برگزار  می شود.

 

كد خبر : ۸۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۴


 معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی استان گفت: همایش شیرخوارگان حسینی با هدف  آماده سازی فرزندان برای یاری امام زمان (عج) است، و این همایش به شکل هماهنگ با سراسر دنیا اجرا می شود.

كد خبر : ۸۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی یک امانت است و نظم پذیری و رعایت قانون درجامعه نتیجه تلاش نیروی انتظامی است و نیروی انتظامی  مظهر امنیت نظم و قانون در جامعه است.

كد خبر : ۸۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: بد عهدی، دروغگویی و نفاق آمریکا بر کسی پوشیده نیست اما متاسفانه عده ای هنوز باور ندارند آمریکا  جنایتکار، خبیث و شیطان است.

كد خبر : ۸۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۶


دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر لرستان با بیان اینکه گویا دستگاه فرهنگی استان مأمور ترویج منکر و تجاوز به ارزشهای انقلاب است و ضمن تأکید بر لزوم برخورد قانونی با مسببان این بی حرمتی ها از مدیرکل ارشاد استان خواست از مردم و خانواده شهدا عذر خواهی کند.

كد خبر : ۸۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۶


چند سالی است که با نزدیک شدن به  ماه محرم بحث تشکیل یک هیئت بزرگ سینه زنی در شهر خرم‌آباد مطرح می شود اما این موضوع تاکنون در حد حرف و سخن باقی مانده است بگونه ایی که هیچ گامی نه از سوی مسولان و نه از سوی هیئت‌های مذهبی در این راستا برداشته نشده است.

كد خبر : ۸۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۷


مراسم عزاداری تاسوعای حسینی صبح امروز همزمان با سراسر کشور با حضور بانوان لرستانی در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۰


فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت: یادواره ششمین سالگرد شهدای دهه کرامت استان لرستان در خرم‎آباد برگزارخواهد شد.

كد خبر : ۸۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۲


مراسم همایش بزرگ رهروان زینبی عصرجمعه با حضور  بانوان لرستانی درحرم مطهر امام زاده زید ابن علی(ع) در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۳


امام‌ جمعه موقت خرم‌آباد با تأکید بر برخورد با ولنگاری فرهنگی در لرستان گفت:کوتاهی در برابر مسائل فرهنگی، ولنگاری، سهل‌انگاری، بی‌توجهی، روزمرگی، ندانم‌کاری و توجیهاتی با الفاظ زیبای وزن‌دار و سجع‌دار سبب نمی‌شود برخی از مسئولیت خود فرار کنند چرا که باید با صراحت با مصادیق رخنه و نفوذ فرهنگی مبارزه کرد.

كد خبر : ۸۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۳


مادر شهید دهه کرامت گفت: زیبایی سجاد طوری بود که همه به او می گفتند یوزارسیف؛واکنون دیگر یوزارسیف من شهید شده و به نزد پروردگارش برگشت انالله و انا الیه راجعون.

كد خبر : ۸۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶


مسئول روابط عمومی سپاه استان گفت: دوره آموزشی تکمیلی خبرنگاری و عکاسی افتخاری ویژه بانوان و آقایان در خرم آباد برگزار شده است.

كد خبر : ۸۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶


 به مناسبت ششمین سالگرد شهدای دهه کرامت یادواره ای در حسینیه ثارالله خرم آباد به همت سپاه استان در خرم آباد برگزارشد.

كد خبر : ۸۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶


مسئول بسیج ادارات استان لرستان گفت: اولین یادواره شهدای 261 شهید کارمند استان باحضور حجه الاسلام جوشقانی در خرم آباد برگزارمی شود.

كد خبر : ۸۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۷


جمعی از طلاب و روحانیون شهرستان خرم آباد طی نامه ای به ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان خواستار برکناری مسئول فرهنگ ارشاد لرستان شدند.

كد خبر : ۸۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۷


در پایان مراسم یادواره شهدای دهه کرامت فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد با مادر شهید امانی دیدار کرد.

كد خبر : ۸۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۷


استاد حوزه علمیه قم گفت:چرا در بعضی از ادارات ، باید بانوان بدحجاب حضور داشته باشند. شهدا از ما انتظار دارند که خدا ،پیغمبر و اهل بیت، ولایت فقیه،حجاب و ارزش های متعالی پررنگ باشند.

كد خبر : ۸۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸


اولین یادواره ۲۶۱ شهید کارمند استان لرستان ظهر امروز با حضور حجت الاسلام جوشقانی مدرس حوزه علمیه قم و همچنین مسئولین استانی در محل سالن همایش های جهاد کشاورزی خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸


نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد رقابت انتخاباتی در آمریکا را سقوط اخلاق دانست و گفت: در غرب و آمریکا هیچگونه انسانیت و ادبی در بین کاندیداها وجود ندارد

كد خبر : ۸۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰


در پی عدم برخورد قاطع با توهین کنندگان به مقام والای شهدا صدای اعتراض بانوان لرستان بلند شد.

كد خبر : ۸۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۲


مدیر کل تامین اجتماعی لرستان گفت: شهرداری بروجرد 34 میلیارد تومان به تامین اجتماعی بدهکار است که باید برای پرداخت این بدهی و رفع مشکلات برنامه ریزی شود.
كد خبر : ۸۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴


مسئول امور خواهران در سازمان بسیج دانش آموزی استان هدف  نهضت "ما زنده ایم" را ترویج و توسعه عمومی فرهنگ اصیل حجاب و عفاف و زنده نگهداشتن حفظ ارزشهای انقلابی و ایرانی در بین آحاد دانش آموز دختر عنوان کرد.

كد خبر : ۸۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴


به همت چند دستگاه اجرایی استان نمایشگاه  اقتصاد مقاومتی، زنان روستایی و معیشت پایدار در خرم آباد برگزارشد.

كد خبر : ۸۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۵


بانی مجلس عزاداری امام حسین(ع) با اشاره به برگزاری مراسم های خاص در ختم روضه اش می گوید: در یک مراسم خاص به نام گلریزان به حضرت علی اصغر(ع) متوسل می شویم.

كد خبر : ۸۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۵


مسئول بانوان روستایی در جهاد کشاورزی لرستان گفت: بانوان روستایی با توجه به محصولاتی که تولید می کنند می توانند در اقتصاد کشور نقش بسزایی داشته باشند وسبب تحقق اقتصاد مقاومتی شوند.

كد خبر : ۸۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۶


نماینده ولی فقیه در لرستان با انتقاد شدید از اجرای نمایش موهن به دفاع مقدس در استان گفت: در این تئاتر هنجار شکنی و بدترین اهانت ها به شهدا و ارزش های اسلامی صورت گرفته است و از مسئولان می خواهیم که مسببین توهین به شهدا مجازات شوند

كد خبر : ۸۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۷


بانوی کارآفرین لرستانی گفت: از مسئولین  استانم می خواهم آنهایی که با واقعیت و وجدانی دارند کارمی کنند تسهیلات ارئه بدهند نه آنهایی که صوری می خواهند کار آفرینی کنند وفقط به صرف گرفتن وام و یا تسهیلات باشد  لذا مسئولین  در ارائه تسهیلات به کار آفرینان باند بازی نکنند.

كد خبر : ۸۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۸


طی ماههای اخیر اخبار و در پی آن شایعات بسیار و متفاوتی مبنی بر وقوع چندین فقره قتل و درگیری در خرم آباد منتشر شد که تا حدودی امنیت روانی شهروندان را دچار اختلال کرده است.

كد خبر : ۸۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۹


مسئول بسیج جامعه زنان استان گفت: مراسم خطبه خوانی حضرت زینب ( س)  با حضور بانوان در بقاع ها و حسینیه های  استان برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۸۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱


رزمایش گردان کوثر حوزه ام البنین سپاه ناحیه خرم آباد با حضور سردار توکلی جانشین فرمانده سپاه استان برگزار شد.

كد خبر : ۸۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۴


در آستانه اربعین شهادت سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) مراسم خطبه خوانی حضرت زینب (س) در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۵


همایش سه ساله های حسینی(ع)  همزمان  با سراسر کشور در حسینیه عاشقان ثار الله خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۵


مدیرکل ستاد بحران لرستان گفت: مقصرین اصلی حادثه سیل در خرم آباد که منجر به فوت یک دانشجو شد به محاکم قضایی معرفی می شوند.

كد خبر : ۸۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۸


دادستان عمومی و انقلاب لرستان از ورود دادستانی به ماجرای غرق شدن منجر به فوت دختر دانشجو در سیلاب خرم‌آباد خبر داد و گفت: علت اصلی فوت وی پس از نظریه پزشکی قانونی مشخص می‌شود.
كد خبر : ۸۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۸


شهردار اسبق خرم آباد گفت: یکی از دلایل ماده  48 کردن پروژه بهارستان توسط اینجانب جلوگیری از استخرهای شهری جدیدی به نام زیرگذر در منطقه بهارستان بود.

كد خبر : ۸۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۹


 بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد، در پی درگذشت یک دانشجو در حوادث اخیر ناشی از سیل خرم آباد بیانیه ای را صادر کرد.

كد خبر : ۸۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۰


اولین نمایشگاه خوشنویسی گروهی بانوان خرم آبادی با عنوان «رایحه قلم» در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد شهرستان خرم آباد برپا می شود.

كد خبر : ۸۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۲


نشست خبری هفته بسیج در لرستان با حضور  معاون هماهنگ کننده فرماندهی سپاه  حضرت ابوالفضل (ع) استان برگزار شد.

كد خبر : ۸۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۵


دومین موکب مردمی «امام خامنه ای(مدظله العالی)»که به عنوان  بزرگترین موکب کشوری  است در خرم آباد پذیرای زائرین اربعین حسینی است.

كد خبر : ۸۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۷


مسئول فرهنگی موکب مردمی «امام خامنه ای(مدظله العالی)» خرم آبادگفت: امروز خرم آباد به یک زائر سرا تبدیل شده است چرا که درب منازل مردم لر این روز ها با توجه به خیل عظیم پیاده روی اربعین حسینی  به روی زائرین امام حسین (ع) باز است و از آنها با آغوش گرم پذیرایی می کنند.

كد خبر : ۸۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۷


به همت بسیج جامعه پزشکی لرستان مراسم خطبه خوانی حضرت زینب (س) فردا همزمان با فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان برگزار می شود.

كد خبر : ۸۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۹


مدبر کل بنیاد شهید استان از بهره برداری مجتمع فرهنگی توان‌بخشی ایثارگران استان لرستان که با 15 هزار متر زیربنا با  بیش از 20 هزار متر به‌صورت 100 درصد ساخته‌شده است  از  آذرماه امسال  خبر داد.

كد خبر : ۸۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۹


کارشناس مذهبی گفت: گرچه سعادت نداشتیم در پیاده روی اربعین  حسینی (ع) حضور داشته باشیم ولی خدمت کردن به زائرین  هم کمتر از زیارت نیست و این خدمت در این موکب  قابل وصف نیست و این خدمت  را با کلام نمی توانیم بازگو کنیم.

كد خبر : ۸۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۹


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امروز حرکت اقتصادی به پشتوانه بسیج است و اقتصاد کشور را  باید به بسیج واگذارکرد لذا  امید تحقق اقتصادی مقاومتی در کشور به بسیج است .

كد خبر : ۸۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۱


طی مراسمی فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد از همسر شهید زنده سید نورخدا موسوی مفرد به عنوان بسیجی نمونه تقدیر و تشکر کرد.

كد خبر : ۸۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۴


به مناسبت هفته بسیج همزمان با سراسر کشور همایش بزرگ میقات صالحین در میعادگاه نماز جمعه شهرستان خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۵


مسئول سازمان بسیج دانش آموزی لرستان  از اعزام ارائه خدمات درمانی رایگان بسیج جامعه پزشکی، به مدارس دخترانه مناطق محروم  و حاشیه نشین خرم آباد خبر داد.

 

كد خبر : ۸۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۶


به مناسبت ششمین روز از هفته بسیج ، یک تیم  پزشکی جهت ویزیت رایگان به  مدارس دخترانه مناطق محروم خرم آباد اعزام شدند .

كد خبر : ۸۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۶


اولین همایش نقش بسیج در محیط زیست با حضور پدر بلوط ایران در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۷


خانواده و مدرسه مهم ترﻳﻦ ﻧﻬﺎﺩﻫﺎﻱ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﭘﺬﻳﺮﻱﻧﻮﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﻣﻲ ﺑﺎﺷﻨﺪ، آﺳﻴﺐ ﭘﺬﻳﺮ ﺑﻮﺩﻥ ﺧـﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻭ ﮐـﺎﻫﺶ ﺍﺛﺮﮔﺬﺍﺭﻱ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺑﺴﺘﺮ ﻣﻨﺎﺳﺒﻲ ﺑـﺮﺍﻱ ﮐﺠـﺮﻭﻱ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧـﺎﻥﻓﺮﺍﻫﻢ ﻣﻲ ﮐﻨﺪ.

كد خبر : ۸۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۷


امروز همزمان با سالروز رحلت جانگداز  پیامبراکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)  و شهادت امام رضا (ع) سراسر استان  غرق در و ماتم اعزا شد.

كد خبر : ۸۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۸


به مناسبت سالروز رحلت پیامبر(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و همچنین امام رضا(ع) مراسم عزاداری با حضور بانوان لرستانی در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۸


استاندار لرستان گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی و پیش بینی بارش های باران، همه دستگاه های اجرایی در روزهای آینده در حالت اماده باش هستند.

كد خبر : ۸۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۱


مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان گفت: متوسط بارش‌ها در استان لرستان تاکنون ۴۴ میلی‌متر بوده است.

كد خبر : ۸۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۲


استاد حوزه علمیه قم گفت: آمار رشد طلاق کشور به6/4 دهم درصد و رشد ازدواج به 5/6 دهم  درصد رسیده است و این نشان دهنده این است که طلاق از ازدواج سبقت گرفته است.

كد خبر : ۸۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۳


  360 نفر از دانش آموزان دختر لرستانی در  مقطع دبیرستان مدارس شهرستان خرم آباد به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

كد خبر : ۸۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۴


یادواره شهدای مدافع حرم به مناسبت روز دانشجو با حضور خانوداه شهید رستمی در دانشکده فنی و حرفه ای پسران برگزار شد.

كد خبر : ۸۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۵


یادواره شهدای مدافع حرم با حضور خانواده شهید مدافع حرم رضا رستمی مقدم اولین شهید مدافع حرم خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۵


اولین همسر شهیدمدافع حرم خرم آبادگفت: ما انتظار خاصی از مسئولین نداریم ولی از آنها می خواهیم که شهدا را به فراموشی نسپارند و با رسیدگی به درد مردم، خانوداه های شهدا را خوشحال کنند.

كد خبر : ۸۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۶


مسئول بسیج دانش آموزی استان لرستان گفت: در طی دو نوبت 760 نفز از دانش آموز دختر به مناطق عملیات جنوب اعزام شدند.

كد خبر : ۸۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۷


بعد ظهر امروز در دومین کاروان راهیان نور 400 نفر از دانش آموزان دختر لرستانی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

كد خبر : ۸۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۷


تهمینه ورزش ایران گفت: من تحت هیچ شرایطی کشتی رژیم غاصب اسرائیل را داوری نمی کنم  حتی به قیمت از دست دادن درجه داوری بین المللی که بیست و پنج سال برایش زحمت کشیدم.

كد خبر : ۸۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۸


عصر دیروز در پلی کلینیک آیت الله کمالوند تامین اجتماعی شهر خرم آباد مرگ مشکوک جوان 35 ساله خرم آبادی رغم خورد، که بستگان او علت اصلی مرگ را تزریق اشتباه دارو دانستند، اما مدیر درمان تامین اجتماعی این موضوع را به صورت کامل رد می کند.

كد خبر : ۸۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۰


یک مادر خرم آبادی که پس از سزارین 26 روز به کما فرورفته بود، به کام مرگ فرو رفت.

كد خبر : ۸۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۸


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: اوج بصیرت مردم  در ماجرای فتنه 88 بود که با حضور خود در راهپیمایی  9 دی  به نمایش گذاشتند.

كد خبر : ۸۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹


نماینده ولی فقیه استان گفت: مهم ترین رسالت مسئولین آموزش و پرورش  تعلیم و تربیت  و آشنایی دانش آموزان در ز مینه نماز و قـرآن است و

و اقامه نماز ازاولین وظایف آنها به شمار می رود.

كد خبر : ۸۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۳۰


بانوی فعال فرهنگی طی اقدامی قابل تحسین در جهت گسترش فرهنگ حجاب در جامعه به مشتریان بی بضاعت با اقساط بسیارپایین چادر ارائه می دهد.

كد خبر : ۸۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱


طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان«اعظم روانشاد» به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم آباد معرفی شد.

كد خبر : ۸۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱


پاسدار علی چوبتراش یکی از شهدای لرستان است  که در پانزدهم فروردین 1346 در خانواده مذهبی متولد ، و در دوم دی ماه 1362 به فیض شهادت نایل آمد شهید پدر و مادر را چشمان خود و امام را قلب خود،می داند.

كد خبر : ۸۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۲


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: انتظار می رود والدین مقدمات ازدواج فرزندانشان را مهیا کرده و بانک ها نیز تسهیلات ازدواج را آسانتر پرداخت کرده تا از زنگ خطری که پیشروی ماست جلوگیری به عمل آوریم.

كد خبر : ۸۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۳


فرمانده سپاه استان گفت: ما باید تلاش کنیم از زنان معتاد بهبود یافته که به آغوش خانواده ها بر می گردند صیانت فرهنگی، اقتصادی، آنها را به عهده بگیریم برای این زنان بهبود یافته شغل های مستمری را ایجاد کنیم.

كد خبر : ۸۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴


یکی دیگراز فرماندهان لرستان  که در دوران دفاع مقدس به درجه جانبازی نائل آمد  پس از سالها تحمل  و رنج ناشی از درد  به جمع یاران شهیدش پیوست.

كد خبر : ۸۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵


130 نفر از دختران خانواده های کم بضاعت و بی بضاعت خرم آباد به همت سپاه این شهرستان به اردوی قم- جمکران  اعزام می شوند.

كد خبر : ۸۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


در افتتاحیه دوره‌های سرگذشت‌ پژوهشی و پاسداشت زنان مجاهد مسلمان، نشان مجاهدت و پایداری به کبری حافظی "همسر جانباز سیدنورخدا موسوی" اهدا شد.

كد خبر : ۸۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


 مدیر یکی از آرایشگاه های شهر خرم آباد گفت:اتحادیه صنف آرایشگران هیچ گونه مدرکی را برای انجام تاتو به آرایشگران صادر نکرده و لذا انجام هر گونه فعالیت در این زمینه غیر قانونی بوده و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.

كد خبر : ۸۹۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش‌وپرورش لرستان گفت:در مراکز یادگیری محلی که در استان احیا شده است به آموزگاران نهضت سواد آموزی در کنار  آموزش سواد و خواندن،  مهارت سبک زندگی  اسلامی ایرانی آموزش اده می شود.

كد خبر : ۸۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


سفر معاون  اجرایی رییس جمهور و هیئت همراه به استان لرستان به دلیل شرایط نامساعدجوی لغو و به زمان دیگری موکول شد.

كد خبر : ۸۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۷


همایش 9 دی همزمان با سراسر کشور با حضور اقشار مختلف مردم  و جمعی از مسئولین استان درخرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹


هارشنبه یک دی ماه بود که خبر انتصاب اعظم روانشاد به عنوان سرپرست اداره ارشاد شهرستان خرم آباد در رسانه های استان منعکس شد.

كد خبر : ۸۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹


امام موقت جمعه خرم آباد گفت: ۹ دی معجزه گری ایمان مردم به منصه ظهور گذاشت  و قوی ترین و آخرین ضربه محکمی را به دشمنان نظام اسلام وارد کرد.

كد خبر : ۸۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۰


پس از کش وقوس فراوان و با بازی کردن با شخصیت اهالی فرهنگ بالاخره،روانشاد به عنوان سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی خرم آباد منصوب شد.

كد خبر : ۸۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱


با همت مردم ،در کمتر از دو روز بیش از ۲۷ میلیون تومان پول جمع آوری شد. اما به ناگاه با همت یک خیر گمنام سقف مبالغ جمع شده از ۵۲ میلیون تومان گذشت، و طولی نکشید که کمک های مردمی از 64 میلیون تومان نیز عبور کرد...

كد خبر : ۸۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳


جلسه سالانه شورای راهبردی بسیج فرهنگیان لرستان  با حضور فرمانده سپاه استان در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴


همایش روز بسیج رسانه با حضور  جانشین فرماندهی سپاه استان و همچنین مدیر کل صدا و سیما لرستان در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸


همسر شهید سید رحمان نور الحسینی گفت: از دست اندرکاران می خواهم  که یک دیدار رهبری برای ما مهیا کنند تا انشالله  آرزوی 25 ساله ما را برآورده کنند.

كد خبر : ۸۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰


با تصمیم خانواده دختر 12 ساله "غزاله منصوبی"، اعضای بدن وی به بیماران نیازمند اهدا شد.

كد خبر : ۸۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۱


مدیر کل امور بانوان  استانداری لرستان درمراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی مردی سیاستمدار و با درایت بود؛ و در تمام مشکلات یار دیرین رهبری بود .

كد خبر : ۸۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲


مدیر کل ارشاد لرستان گویا قصد دارد همواره در کانون توجهات و مرکز حاشیه ها قرار بگیرد هر از چند گاهی دست به کار های شیطنت آمیزی می زند.

كد خبر : ۸۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۳


مدیرکل حاشیه ساز لرستانی، با گذشت بیش از سه ماه از اجرای نمایش موهن به خانواده های شهدا قصد عذرخواهی  از مادران شهدا را ندارد.

كد خبر : ۸۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۴


مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد گفت: جسد زن جوان خرم آبادی در حمام منزل مسکونی وی، توسط امدادگران سازمان آتش نشانی کشف شد.

كد خبر : ۹۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹


اولین همایش  نقش زنان در اقتصاد مقاومتی  کشور با حضور وزیر کشور و مشاور وزیر در امور بانوان لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۹۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۳۰


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:شهامت و فداکاری آتش نشان ها بوده است که این آتش نشان های عزیز با فداکاری و ایثار جان شان را در خطر انداختند تا مردم کاسب آن ساختمان آسیب نبینند و لذا  این فداکاری و شهامت قابل تحسین است.

كد خبر : ۹۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۱


متاسفانه حضور پررنگ متکدیان خیابانی در معابر شهری باعث گلایه مندی شدید شهروندان شده و بسیاری بر این عقیده اند که سازمان های مسئول باید وارد عمل شده و شرایط را برای جمع آوری و سامان دهی این افراد مهیا کنند.

كد خبر : ۹۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۴


مسئول بسیج جامعه زنان استان لرستان گفت: همایشی تحت عنوان همایش انقلاب اسلامی زن هویت باز یافته  با شعار انقلاب اسلامی، هویت دینی، ترویج معنویت ، فرهنگ و تمدن اسلامی درایام دهه فجر برگزار می شود.

كد خبر : ۹۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵


رییس جمعیت هلال احمر پلدختر گفت: با تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر پلدختر، عروس و داماد گرفتار در برف و کولاک در این شهرستان از مرگ حتمی نجات یافتند.

كد خبر : ۹۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۰


دومین یادواره شهدای ورزشکار استان با حضورجعی از مسئولیت استان و خانوده شهدای ورزشکار استان در خرم آباد بر گزار شد.

كد خبر : ۹۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۰


یادواره شهدای ورزشکار لرستان با حضور ورزشکاران و خانواده شهدا و همچنین جمعی از مسئولین در استان برگزار شد.

كد خبر : ۹۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۰


با توجه به اینکه در خرم آباد چند سالی بارش برف نداشته است اما دو روز است که این نعمت الهی بر زمین نشسته است.

كد خبر : ۹۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱


فرمانده سپاه استان لرستان گفت: با توجه به اینکه مشکلات زیادی  در دوران انقلاب وجود داشت اما زنان ما خم به ابرو نیاوردند و فداکاری های این بانوان قابل تقدیر است.

كد خبر : ۹۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴


همایش تجلیل از زنان پیشکسوتان دفاع مقدس در لرستان به همت هئیت رزمندگان  اسلام سپاه استان در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴


جشن بزرگ میلاد بانوی کربلا حضرت زینب(س) با حضور پرشور بانوان لرستانی در حسینیه عاشقان ثار الله خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶


همایش انقلاب اسلامی زن هویت باز یافته با شعار انقلاب اسلامی، هویت دینی، ترویج معنویت ، فرهنگ و تمدن اسلامی در لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۹۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸


مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه استان گفت:در زمان انقلاب اسلامی زنان قدر شناس امام بودند چرا که امام همانند  پیامبر به زن شخصیت هویت و عزت بخشید.

كد خبر : ۹۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸


مدیرعامل موسسه افلاك انديشان آينده سبزخرم آباد گفت: كارگاه توليدي خياطي زنان بدسرپرست و بي سرپرست در یکی از مناطق محروم استان با سرمايه 60 میلیون ریال در خرم آبادراه اندازی شده است.

كد خبر : ۹۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰


عضو شورای تأمین استان گفت: ان شالله با تهیه شناسنامه و ایجاد صنف و ساماندهی نوازندگان و خوانندگان به نتایجی مطلوب مخصوصا در زمینه فراهم نمودن آسایش و آرامش برای مردم برسیم.

كد خبر : ۹۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت:  سوگواری ایام فاطمیه در استان باید با عظمت برگزار شود ما تا امروز جشن و چراغانی به مناسبت پیروزی انقلاب داشته ایم و از فردا باید برای حضرت فاطمه(س) سوگواری کنیم.

كد خبر : ۹۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲


یک بانوی مبارز انقلابی گفت: نسل بعد از انقلاب گوش به فرمان ولایت فقیه باشند تا هیچ وقت شکست نخورند و همینطور ادامه دهنده راه شهیدان  گلگون کفن باشند تا ارزش های انقلاب اسلامی مان حفظ گردد.

كد خبر : ۹۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲


حضور نسل جوانان بعد ازانقلاب در لرستان همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دیدنی و قابل تقدیر بود.

كد خبر : ۹۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳


مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: ما مادران شهدای داریم که با شجاعت می گویند که من فرزندم را با وزن 80 کیلو راهی جبهه کردم از این فرزند 5 کیلو استخوان تحویل گرفتم حالا دشمن ما را از تهدید تحریم می ترسانند هرگز.

كد خبر : ۹۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷


تنها دانشکده علوم قرآنی لرستان که چندسالی از افتتاح آن نمی گذرد به دلیل عدم برخورداری از امکانات آموزشی و رفاهی در آستانه انحلال قرار گرفت.

كد خبر : ۹۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱


رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح لرستان گفت: مدیری که در یک سازمان برخورد ناشایست با آمران به معروف و ناهیان از منکر را در دستور کار خود قرار داده و یا اجازه اجرایی شدن این فریضه را ندهد تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد.

كد خبر : ۹۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴


سوگواره شعر فاطمی باهدف ترویج فرهنگ و هنر اسلامی- شیعی  و تقویت شعر و ادبیات بومی در لرستان برگزار می شود

كد خبر : ۹۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۵


تجمع بزرگ فاطمی با حضور بانوان و خانواده معزز شهدای منطقه جنوب استان  همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) برگزار می شود.

كد خبر : ۹۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۱


نماینده ولی فقیه در استان گفت: یکی‌از اهداف  مقدس انقلاب اسلامی ایران رفع محرومیت و حمایت از نیازمندان بود.

كد خبر : ۹۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


همایش بزرگداشت روز شهید، نقش بسیج زنان در تبیین الگوی سوم اسوه‌های صبر و مقاومت در استان لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۹۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۲


از سال های گذشته نیروهای جهادی برای زدودن چهره محرومیت از مناطق محروم لرستان وارد عمل شده و اقدامات بسیار مناسبی همچون ساخت خانه، مسجد، خانه عالم، آبادانی روستاها، تامین امکانات و زیرساخت های مورد نیاز این مناطق را بدون هیچگونه چشم داشتی انجام داده اند.

كد خبر : ۹۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۴


اجلاس عمومی مجمع بسیج استان لرستان با حضور دبیر تشخیص مصلحت نظام  در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


مسابقه تیر اندازی بانوان جانباز به مناسبت روز شهید در سالن ورزشی تختی خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


مسئول موسسه خیریه آبشار عاطفه ها استان از برگزاری اولین جشنواره آرزوهای ایتام درلرستان با هدف برآوردن آرزوهای یتیمان خبر داد.

كد خبر : ۹۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


همسر شهید زنده لرستانی گفت: به مناسبت سالروز مجروحیت همسرم مراسم کوهپیمایی خانوادگی به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و ورزش جوانان استان در خرم آباد بر گزار می شود.

كد خبر : ۹۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


مسئول امور بانوان ادره کل آموزش و پرورش استان گفت:  طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار فرهنگی، با هدف تقویت باورهای دینی زنان فرهنگی سرپرست خانوار جهت سلامت روان و پیشگیری از آسیب ها اجرا می شود.

كد خبر : ۹۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


مسئول تربیت بدنی بنیاد شهید وامورایثارگران استان گفت: ارتقای سطح سلامت و توانمندی جسمی و روانی جانبازان وتامین سلامت و نشاط  ، از اهداف موثر این مسابقه است.

كد خبر : ۹۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


استان لرستان بواسطه داشتن جاذبه های تاریخی و طبیعی منحصر به فرد و متعدد دارای ظرفیت های بی بدیلی در حوزه گردشگری است.

كد خبر : ۹۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۲


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: نیاز جامعه در شرایط کنونی داشتن مدیران انقلابی است، و لذا برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مولد نیازمند به وجود مدیران انقلابی هست .

كد خبر : ۹۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۴


آبشار بیشه يكي از زيباترين آبشارهاي كشور است كه در بخش پاپي خرم آباد و در ايستگاه راه آهن بيشه قرار گرفته است.

كد خبر : ۹۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۶


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: :نام‌گذاری سال که  نیاز اصلی کشور یعنی اقتصاد، اشتغال و رفع بیکاری در جامعه است لذا تحقق شعار سال با انتخاب فرد اصلح در انتخابات اتفاق می افتد.

كد خبر : ۹۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۱


مراسم بزرگداشت حجت‌الاسلام شیخ بابایی با حضور جمعی از مسئولین استانی در حوزه کمالیه خرم‌آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۶


مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان گفت: با برپایی دو ایستگاه سنجش سلامت ، بیش از 1000 نفر از نمازگزاران شرکت کننده درمصلی الغدیر خرم آباد به صورت رایگان ویزیت شدند.

كد خبر : ۹۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۹


مسئول اردویی سپاه ناحیه خرم آباد از اعزام 400 بانوی لرستانی به راهیان نور خبر دادو گفت: هدف از  اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور انتقال فرهنگ ایثار و شهادت رزمندگان دفاع مقدس به نسل جوان است.

كد خبر : ۹۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰


۴۰۰ نفر از بانوان لرستانی  در آخرین کاروان راهیان نور استان به مدت سه روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید کردند.

كد خبر : ۹۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۳


راهیان نور لرستان سبب شد تا خواهرشهید لرستانی که در گلزار شهدای آبادان دفن شده بود پس از حسرت ۶ سال قبر برادر شهیدخود را زیارت کرد.

كد خبر : ۹۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۴


مسئول سازمان و گردشگری راهیان نور سپاه استان گفت: استقبال خواهران نسبت به سال های گذشته خیلی بهتر بوده است و ما به حمد الله توانستیم تعدا د 9 هزار وسیصد و پنجاه نفر خواهر به مناطق عملیاتی جنوب اعزام کنیم.

كد خبر : ۹۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۴


مراسم پرفیض دعای کمیل و عزاداری حضرت زینب(س) با نوای گرم حاج صادق آهنگران در حسینیه ثارالله خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۵


مستند "ما تا ابد سربازیم" روایتی از زندگی سراسر حماسه سردار شهید مدافع حرم "رضا رستمی مقدم" است که  در خرم آباد تولید می شود.

كد خبر : ۹۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶


معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان گفت: ارتش نیروی ملی و فرا جناحی که مظهر اقتدار  و در خدمت همه مردم سر افراز ایران اسلامی است .

كد خبر : ۹۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۹


رئیس انجمن موسیقی لرستان گفت: کنسرت ویژه گروه بانوان برای اولین بار در خرم آباد برگزار می شود.

كد خبر : ۹۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۱


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: افراد با برگزاری کنسرت های موسقی به دنبال تجارت کنسرت هستند و می خواهند جیب های خودشان را پر کنند و این خلاف شرع و حرام هست  و باید لغو شود.

كد خبر : ۹۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۱


معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت: مجوزی برای برگزاری کنسرت بانوان در لرستان از سوی فرمانداری خرم‌آباد صادر نشده است.

كد خبر : ۹۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳


دومین کنگره بزرگداشت ۱۳۵ دانشجوی شهید استان لرستان در حسنیه ثارالله خرم‌آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴


طی روزهای اخیر خبری مبنی بر برگزاری کنسرت بانوان در 14 و 15 اردیبهشت ماه منتشر شد که در همان روز انتشار صدای اعتراض ها بلند شد و انتقاداتی بر این کنسرت وارد شد.

كد خبر : ۹۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۶


همزمان با هفته سلامت؛ نمایشگاه غذای سالم توسط دانش آموزان خرم آباد در دبیرستان دخترانه شاهد برپا شد.

كد خبر : ۹۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۶


 کارگاه آموزشی«بانوان مدیران هزینه ای خانواده» به همت تبلیغات اسلامی و همکاری جهاد دانشگاهی در خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰


کارگاه آگاه سازی پیش گیری از جرائم و تخلفات با حضور جمعی از بانوان در حسینیه ثارالله خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: امنیت شغلی و معشیت کارگران دو مسئله بسیار مهمی هست که باید به آنها توجه شود  و از آن نباید غافل بود.

كد خبر : ۹۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۱


نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: 500 هزار جوان آماده دریافت وام در نوبت هستند اگر یکی از بدهکاران بانکی وام هایش را برگرداند مشکل وام جوانان حل خواهد شد.

كد خبر : ۹۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳


حضور بانوان لرستانی در استقبال از سید ابراهیم رئیسی کاندیدای ریاست جمهوری بی نظیر بود.

كد خبر : ۹۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳


مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: با مساعدت سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان ومدیریت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان کارگاه فرهنگ صحیح فضای مجازی ویژه بانوان در آبشار بیشه برگزارشد.

كد خبر : ۹۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶


فرزند شهید سردار رستمی مقدم اولین شهید مدافع حرم خرم آباد گفت:در پیرامون جسارت غلامحسین کرباسچی نسبت به شهدای مدافعان حرم خیلی از شنیدن چنین صحبت‌هایی ناراحت شدم عده‌ای عافیت‌طلب برای جذب رأی به مدافعان حرم می‌تازند.

كد خبر : ۹۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: «همایش نفوذ  دشمن د رحوزه زن و خانواده» با هدف آگاه سازی بانوان در زمینه حضور با بصیرت در عرصه های سیاسی برگزار می شود.

كد خبر : ۹۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: معلم نقش حیات‌بخشی دارد و حیات جامعه به معلم بستگی دارد، علم و معلم وسیله‌ای هستند برای ارتباط انسان باخدا چراکه معلم  است که انسان را به معراج می‌رساند.

كد خبر : ۹۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۸


همایش بررسی مسئله نفوذ دشمن در حوزه زن و خانواده با حضور بانوی  فرهیخته کشوری در حسینیه ثار الله خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: حق کرامت الهی زن بالاترین حقوقی است که خداوند باری تعالی به زن ارزانی داده است و زن مجاهد ایرانی برای زن های جوان  

جهان الگو است.

كد خبر : ۹۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۹


محمد امیدزاده مفرد جانباز لرستانی پس از سالها تحمل رنج ناشی از جراحات به خیل عظیم شهدا پیوست.

كد خبر : ۹۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۱


امام جمعه موقت خرم آباد گفت:کوتاهی بعضی ها از افراد  اقدام به ایجاد ناامنی در کشور می کنند سخنان برخی افراد که در تریبون ها شنیده می شود منافع و مصالح ملی را زیر سوال می برد و دشمن را امیدوار می کند.

كد خبر : ۹۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۲


همایش پیاده روی بانوان طلاب در بوستان زیبا کنار شهر خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳


مسئول آبشار عاطفه های استان لرستان گفت: به کمک خیرین خرم آباد ۵۰ جهیزیه برای نوعروسان این شهرستان تهیه و در قالب دو برنامه  به آنها اهداء شد.

كد خبر : ۹۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳


نماینده سابق مردم تبریز در مجلس هفتم گفت:چرا کشور فرانسه وسایل آرایش را بر ما تحریم نمی کند برای اینکه می خواهد با فرهنگ بانوان کشورمان بازی کند و فرهنگ در ایران را می خواهد تضعیف کند.

كد خبر : ۹۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: سختی معیشت و فاصله طبقاتی بین مردم و گروه 4٪؛ بحران و مشکل تولید تورم، افزایش فساد در عرصه اقتصاد ، ضعف مقابله با کالای قاچاق، از مشکلات جامعه ماست که رفع آن نیازمند رونق تولید است.

كد خبر : ۹۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷


امام جمعه موقت تهران گفت: مردمی که در زمان جنگ از نظر معیشتی گرفتار بودند قلک بچه خود را شکستند، بانوان زینت خود را به جبهه دادند ولی ۸ سال عزت مملکت را حفظ کردند.

كد خبر : ۹۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷


تجمع بزرگ حامیان سید ابراهیم رئیسی با حضور بانوان لرستانی در میدان شهدای خرم آباد با حاشیه های جالبی همراه بود.

كد خبر : ۹۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۸


همایش بزرگ خرم آبادی ها در حمایت از رئیسیبا حضور خانواده اولین شهید مدافع حرم خرم آباد در میدان شهدا برگزارشد.

كد خبر : ۹۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۸


خیابان های خرم آباد در آخرین تبلیغات کاندیداهای انتخاباتی دوازدهمین ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهربا پوسترانتخاباتی سفید پوش شد.

كد خبر : ۹۴۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۸


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: با تکیه بر ظرفیت های درونی و توانمندی های داخلی و همچنین هوشیاری رهبری و تبعیت از ایشان است که تحریم های اقتصادی دشمن را بی اثر کرده است .

كد خبر : ۹۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۹


نمازگزاران خرم آبادی در مصلی الغدیر رای خود را به صندوق انداختند .

كد خبر : ۹۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۹


مسئول روابط عمومی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان گفت: مراسم اولین سالگرد شهادت دو سردار لرستانی مدافع حرم، با حضور قشر مردم و مسئولین استانی و نظامی برگزار می‌شود.

كد خبر : ۹۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۲


نماینده ولی فقیه در استان گفت:آمریکا در برابر قدرت ایران اسلامی احساس ضعف و ناتوانی می‌کند؛ و جرات حمایت از تجاوز و متجاوزان را ندارند و به دنبال سود منفعت های خود و تجارت سلاح هستند.

كد خبر : ۹۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۳


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: آل سعود می خواهد ایران را از حمله نظامی بترساند، مطمئن باشد که شما حمله نظامی به ایران را به گور خواهید برد.

كد خبر : ۹۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۵


نورالدین مدهنی از مدافعان حرم گفت: امروز به پشتوانه ایستادگی مدافعان حرم است که توانستیم تا کنون در مذاکرات بین المللی در مقابل استکبار ایستادیم  و به حمد الله  امنیت کشور ما در منطقه به واسطه رزمندگان مدافعین حرم تامین شده است.

 

كد خبر : ۹۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۶


 بانوان لرستانی برای دریافت سپرده های خود در بانک آرمان مقابل استانداری با تدابیر امنیتی تحصن کردند و خواستار پیگیری مشکل خود از سوی استاندار شدند.

كد خبر : ۹۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۷


اورژانس هوایی الیگودرز در عملیاتی دختر بچه  6ساله را که دچار  دیسترس شدید تنفسی وکنسر ریه  شده  بود بدلی وضعیت  اوراژانسی ازبیمارستان شهیدولیان الیگودرزبه  بیمارستان شهیدرحیمی خرم آبادانتقال داد.

كد خبر : ۹۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹


وجود کودکان کار چه در عرصه تولید به عنوان فعالان اقتصادی کوچک و چه در عرصه خیابان ها همانند گل فروش و آدامس فروش این روزها به حقیقت تلخ و انکار ناپذیر شهرهای بزرگ و کوچک تبدیل شده است؛ کودکانی که به جای چشیدن طعم شیرین زندگی روانه خیابان ها و کارگاه های سختی می شوند که گویی قرار است ره صد ساله مرد شدن را یک شبه بچشند.

كد خبر : ۹۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۰


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: دولت جدید به وعده هایش عمل کند و توجه به نیازمندان، پیشرفت جامعه و اقتصادمقاومتی با تکیه بر توان و ظرفیت  داخلی اهم برنامه هایش باشد.

كد خبر : ۹۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۲


مراسم بیست و هشتمین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) با حضور بانوان لرستانی در مصلی الغدیر خرم آباد برگزار شد. 

كد خبر : ۹۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۵


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: ما باید قدر زحماتی که امام بزرگوار و شهدا در را ه انقلاب انجام دادند را بدانیم چرا که خون پاکترین انسان ها در این راه ریخته شد و باید حفظ  شود.

كد خبر : ۹۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۵


نماینده خرم آباد در مجلس شورای اسلامی ضمن تایید شهادت یکی دیگر از بانوان لرستانی گفت: یکی دیگر از بانوان لرستانی به نام مهدیه هراتی به جمع شهدای تروریستی داعش در تهران پیوست.

كد خبر : ۹۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۸


مراسم تشییع پیکر ۲ شهیده لرستانی حادثه تروریستی تهران با حضورمسئولین استانی و نظامی در استان برگزار شد.

كد خبر : ۹۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰


بیست و پنجم خرداد ماه سال جاری سومین نمایشگاه کتاب علوم قرآنی و معارف اسلامی،در استان برپا می شود .

كد خبر : ۹۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۰


مدیر موسسه آبشار عاطفه های لرستان گفت:موسسه آبشار عاطفه ها بعنوان بزرگترین سازمان مردم نهادکشور بعد از حمایت های دولتی با  بیش از 320 شعبه در سطح کشور است.

كد خبر : ۹۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۲


به همت کمیته خیرین سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان بیش از 50 سبد حمایتی بین خانواده‌های ایتام خرم آبادی توزیع می‌شود.

كد خبر : ۹۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴


سومین نمایشگاه علوم قرآنی و معارف اسلامی با حضور معاون سیاسی استاندار افتتاح شد.

كد خبر : ۹۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۵


فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری یک کلاهبرداری هشت میلیارد ریالی درخرم‌آباد خبر داد.

كد خبر : ۹۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹


همایش ضیافت اندیشه به همت بسیج رسانه استان در مجتمع لاله خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۳


مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان گفت: در آخرین جمعه ماه رمضان ۲ ایستگاه سنجش سلامت توسط کانون بسیج جامعه پزشکی تامین اجتماعی در مصلی الغدیر خرم‌آباد برپا شد ونمازگزاران به‌صورت رایگان ویزیت شدند.

كد خبر : ۹۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۳


روایت محفل ۱۰ ساله تفسیر قرآن آیت‌الله میرعمادی حکایت کودکانی است که پای درس قرآن قد می‌کشند و شب‌های رمضان برایشان ماندگار و خاطره‌انگیز می‌شود.

كد خبر : ۹۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۴


رییس شورای قضایی استان لرستان گفت: در رده سنی اطفال و نوجوانان از مجازات های جایگزین حبس در برخی جرایم استفاده شود و این مهم نیازمند مطالعه پژوهشی و کار کارشناسی است.

كد خبر : ۹۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۴


بانوان لرستانی با حضور در مصلی الغدیر خرم آباد نماز عید سعید فطر را همزمان با سراسر کشور اقامه کردند.

كد خبر : ۹۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۵


نفرات برتر مسابقات کاراته سبک‌های کنترلی بانوان لرستان «یادواره حملات تروریستی تهران» مشخص شدند.

كد خبر : ۹۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰


به مناسبت هفته  حجاب و عفاف بانوان بسیجی لرستانی در ایک اقدام کاملا خودش جوش اقدامبه  برنامه فرهنگی تحت عنوان فروش البسه ایرانی اسلامی  آتش به اختیار کردند.

كد خبر : ۹۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱


امیر سرتیپ تقی دریکوند  فرمانده لشگر۸۴ لرستان  به همراه هئتی از خانواده  معظم شهید والامقام "اردشیر زاهدی نیا  "در روستای بهرامی  دیدار کرد.

كد خبر : ۹۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲


نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در لرستان گفت: همزمان با سالروز شهادت امام صادق (ع) 6شهید گمنام دوران دفاع مقدس در چهار نقطه استان لرستان تشییع و خاک سپاری می شوند.

كد خبر : ۹۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷


پژوهشگر ژئوتوریسم گفت: غارهای لرستان به عنوان بخشی از جاذبه های گردشگری این استان تاکنون کمتر مورد توجه واقع شده اند و این در حالی است که می توانند از نظر زمین شناسی و باستان شناسی در جایگاه توریسمی ویژه ای قرار گیرند.

كد خبر : ۹۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۷


با وجود این که از زمان اجرای تئاتر موهن در هفته دفاع مقدس موج عظیمی از انتقادات، واکنش ها و بیانیه ها ازسوی طیف ها و اقشار مختلف بر روی درگاه های خبری مبنی بر محکومیت آن منتشر شد اما بعد از گذشت 10ماه هنوز کوچکترین برخوردی با مسببان آن صورت نگرفته است.

كد خبر : ۹۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸


مسئولین استانی و لشکری لرستان پیام شهیدان را وحدت،پشتیبان ولایت و مبارزه با استکبار جهانی عنوان کردند.

كد خبر : ۹۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۹


پیکر مطهر یک شهید گمنام دفاع مقدس بر سر دستان مردم و مسئولین لرستان در پادگان لشگر 84 لرستان تشیع و به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۹۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۹


امام جمعه خرم آباد گقت: نور چراغ شهدا هستند که  راه درست را به ما نشان می دهند و  مبادا ما به یک جایی برسیم به یک باوری که خودمان را از شهدا جدا بدانیم و از آنها دور باشیم.

كد خبر : ۹۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۹


امام جمعه موقت خرم آباد گفت: گرامیداشت راه شهدا فقط به تجلیل از اسم شهدا نیست بلکه ادامه دادن آرمان و راه شهداست، راه شهدا و زندگی کردن دراه شهدا همان اسلام است و زنده نگه داشتن اسلام به عملکرد درست ماست.

كد خبر : ۹۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: به مناسبت سالروز حضرت معصومه (س) و روز دختر در سراسر استان همایشی تحت عنوان همایش گوهر علم و عفاف برگزار می شود.

كد خبر : ۹۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲


اولین یادواره شهدای شهرک بدر آبادبا حضور مسئولین لشگری و استانی و همچنین خانواده معزز شهدا برگزار شد.

كد خبر : ۹۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۲


همزمان با آغاز دهه کرامت و میلاد باسعادت حضرت معصومه(سلام الله علیها) و امام رضا(علیه السلام) جشنی در حسینیه ثار الله خرم آباد برگزار شد.

 

كد خبر : ۹۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان مهمترین اهداف نشست فرهنگی زنان شاغل را شناخت شخصیت حقیقی فاطمه زهرا (س) با محوریت ولایت  تکریم و پاسداشت مقام کریمه اهل بیت فاطمه معصومه (ع) عنوان کرد.

كد خبر : ۹۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۹


خدام حرم امام رضا (ع) از اول دهه کرامت سفر خودشان را در سراسر ایران اسلامی آغاز کردند و لطف و عنایت امام رئوف حضرت رضا (ع) به استان ما هم ماموران خودش را به خرم آباد فرستاد و خدا را شاکریم که امام رضا (ع) نگاهش را از ما دریغ نکرد.

كد خبر : ۹۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۴


به همت موسسه خیریه آبشار عاطفه ها لرستان  در سالروز میلاد امام رضا (ع)  ۵۰ نوعروس لرستانی جهیزیه خود را در این روز دریافت کردند.

كد خبر : ۹۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۴


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پل‌دختر گفت: 350 دانش‌آموز دختر بسیجی این شهرستان به مناطق جنوب کشور اعزام شدند .

كد خبر : ۹۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۵


 جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) به همت بانوان لرستان در حسینه عاشقان ثارالله خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۵


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت: زایمان هایی که در پلدختر انجام می شود میزان 56درصد از آنها به صورت سزارین انجام می گیرد.

كد خبر : ۹۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۰


مدیریت ایثارگران سپاه لرستان گفت: هزارو 800 نفر از رزمندگان و جانبازان زیر 25 درصد استان لرستان به مشهد مقدس اعزام شدند.

كد خبر : ۹۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲


تیم فوتبال بانوان خیبر لرستان به عنوان تنها نماینده استان لرستان در لیگ برتر فوتبال بانوان با مشکلاتی رو برو  است و در جدول رده بندی رقابت ها وضعیت مناسبی ندارد.

كد خبر : ۹۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳


جشنواره دانشگاهی ترویج زایمان طبیعی در سالن ابن سینای مرکز آموزشی درمانی شهید رحیمی خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷


آموزش و پرورش یا ساز و کاری برای مقابله باتنبیه بدنی دانش آموزان از سوی معلم های خاطی خود ندارد و یا اینکه نمی تواند به خوبی بر نوع رفتار نیروهای خود نظارت کند.

كد خبر : ۹۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۸


این شهید گرانقدر ولایت مدار بود و عاشقانه به رهبر کبیر عشق می ورزید و حضرت امام(ره) را قلب خود می دانست.

كد خبر : ۹۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۲


طی مراسمی مدیر مرکز آموزشی درمانی زنان و زایمان عسلی خرم‌آباد معرفی شد.

كد خبر : ۹۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۴


اعترافات برخی افراد دستگیر شده حاکی از محرز شدن ورود تلخ برخی کشورهای مداخله گر نظیر عربستان به تجمعات لرستان است.

كد خبر : ۹۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۰


پروژه ۱۷ ساله کتابخانه مرکزی خرم‌آباد که قرار بود ناجی سرانه فضای کتابخانه‌ای در لرستان باشد حالا در آخرین حواشی با آب‌گرفتگی مواجه شده است.

كد خبر : ۹۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۸


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین