امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۹

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۶    عبارت مورد جستجو: حضور زنان در ورزشگاه‌

رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور اعلام کرد: شورای امنیت کشور در خصوص حضور بانوان در سالن‌های ورزشی مصوبه ای نداشته است.

كد خبر : ۵۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در حاشیه جلسه هیات دولت در روز گذشته با مسئولان ذیربط گفت و گو کردم و بنا بر اعلام آنان در وزارت کشور در این مورد جلساتی تشکیل و سازو کارهایی برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها فراهم شده است.

كد خبر : ۵۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۷


عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه لازم است برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها ضوابط شرعی رعایت شود، گفت: نظر مراجع تقلید جلب شود زیرا احتمال دارد آنها با این کار مخالفت کنند.

كد خبر : ۵۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


مینو اصلانی در واکنش به حضور زنان در ورزشگاه‌ها و اصرار مسئولان در این زمینه، اظهار داشت: هنوز هیچ‌کس نمی‌داند چرا موضوع پیش پا افتاده‌ای مانند حضور زنان در ورزشگاه‌ها به این میزان مهم شده است. مگر دغدغه امروز جامعه این است.

كد خبر : ۵۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴


یک نماینده مجلس در خصوص حضور زنان در استادیوم ورزشی با بیان اینکه این امر تنها خواسته مسئولان است نه خواسته واقعی زنان جامعه ایران، گفت: حضور زنان در ورزشگاه‌ها با فرهنگ دینی کشور منطبق نیست.

كد خبر : ۵۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴


گویا حکم مسجل مراجع تقلید در خصوص قبح عدم حضور زنان در ورزشگاه‌ها به مذاق برخی روشنفکرنماها خوش نیامده است و همچنان دنبال ادامه ابراز این مطالبه هستند.

كد خبر : ۹۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین