امروز: یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۲

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۴    عبارت مورد جستجو: حجاب وعفاف

آساره خبر: مدیرکل امور بانوان استانداری گفت: "راهکارهای کوتاه مدت و بلندمدت کاهش نرخ طلاق" عنوان پژوهشی است که در استانداری در حال انجام و بررسی است و تاکنون حدود 30 درصد این پژوهش انجام گرفته است.

كد خبر : ۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


آساره خبر: مدیرکل امور بانوان استانداری گفت: "راهکارهای کوتاه مدت و بلندمدت کاهش نرخ طلاق" عنوان پژوهشی است که در استانداری در حال انجام و بررسی است و تاکنون حدود 30 درصد این پژوهش انجام گرفته است.

كد خبر : ۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


آساره خبر: خانم رحمانپور مسئول بسیج خواهران ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه حجاب و عفاف تا 12مهرماه در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد پلدختر آماده استقبال علاقه مندان است.

كد خبر : ۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان نهادی بالادستی در سال 1384 مصوبه ای را درباره گسترش فرهنگ حجاب و عفاف تصویب کرد که اگر به بندهای مختلف آن توجه لازم شده بود، شاید امروز پدیده بدحجابی باعث کارت زرد مجلس به وزیر کشور درباره عدم برخورد با آنها نمی شد.

كد خبر : ۲۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


معاون سیاسی- امنیتی استاندار لرستان گفت: توجه به حوزه حجاب وعفاف علاوه برمدیریت جهادی مسئولین ،عزم ملی می طلبد.

كد خبر : ۲۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


سینمای امروزی، دیگر بر سر گذاشتن چادر را نوعی عقب افتادگی می‌داند و همین امر را جلوه می‌دهد، حتی این بی عفتی به تدریج در ادبیات گفتاری این افراد به اصطلاح الگو، تاثیر زیادی گذاشته است .

كد خبر : ۵۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۳


 بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل استان لرستان با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و زنده نگهداشتن شهدای مسجد گوهر شاد حمایت همه جانبه خود را  در راستای تبیین  وترویج فرهنگ عفاف وحجاب  که موجب حفظ امنیت ، وسلامت  وآرامش روانی جامعه می باشد اعلام می دارد.

كد خبر : ۵۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


مشاور وزیر ارشاد گفت: عملکرد آگاهانه در خصوص حجاب در تمام دستگاه‌ها و ارگان‌ها موجب انتخاب آگاهانه در این زمینه برای جوانان می‌شود.

كد خبر : ۵۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


مسئول دفتر هماهنگی بنیاد ملی حجاب و عفاف استان لرستان گفت: حجاب و عفاف یکی از دغدغه های دین مبین اسلام است وبه هیچ  وجه جنبه سیاسی ندارد و از اصول شرع و مبانی اعتقادی ما هستند.

كد خبر : ۶۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


عزت و کرامت زن در سایه عفاف او تأمین می شود، حجاب و لزوم پوشیدگی در برابر مرد بیگانه یکی از احکام دینی است که برای ارج نهادن به حریت زن و نیز حفظ جامعه از آلودگی های اخلاقی تشریع و در قرآن کریم نیز بدان تصریح شده است.

كد خبر : ۷۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴


فرمانده سپاه استان لرستان گفت: با توجه به اینکه مشکلات زیادی  در دوران انقلاب وجود داشت اما زنان ما خم به ابرو نیاوردند و فداکاری های این بانوان قابل تقدیر است.

كد خبر : ۹۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴


ترویج بد حجابی و رعایت نکردن پوشش اسلامی در بین بانوان و دختران از توطئه های مهم دشمنان برای اسلام زدایی از جامعه است که مسئولان و مردم باید با اتخاذ تدابیر لازم این توطئه را همچون دیگر توطئه ها خنثی کنند.

كد خبر : ۹۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۸


بد حجابی یا بی حجابی افراد در جامعه بعنوان یکی از مهمترین معضلات جامعه اسلامی است که عوامل متعددی در سالهای اخیر در ترویج آن نقش داشته است که مهمترین آن کمرنگ شدن اعتقاد به فرهنگ حجاب در خانوادها  می باشد.

كد خبر : ۹۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱


با توجه به این ولنگاریسم فرهنگی موجود و نبود نظارت بر محتوای تبلیغات تلویزیونی بیم آن می­رود که با چنین احاطه و تسلطی که سرمایه­ داران بر رسانه ملی دارند بعد از مدتی برای تبلیغ و فروش بیشتر پای ساپورت­های بدن نما و مانتوهای تنگ را هم به تلویزیون باز کنند و از آنتن رسانه ملی برای منافع خود سوءاستفاده ببرند 

كد خبر : ۹۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۰


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین