امروز: یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۹

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۸۷    عبارت مورد جستجو: حجاب و عفاف

آساره خبر: گفتگویی با مسئول کانون بانوان ازنا که از فعالیت ها و گلایه هایش از مسئولین می گوید.

كد خبر : ۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: خانم رحمانپور مسئول بسیج خواهران ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه حجاب و عفاف تا 12مهرماه در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد پلدختر آماده استقبال علاقه مندان است.

كد خبر : ۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


آساره خبر: بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان در نامه ای از استاندار لرستان خواست فارغ از هرگونه سیاسی کاری و جناح بندی به خدمت خالصانه و انقلابی به مردم لرستان مشغول شود

كد خبر : ۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


آساره خبر: امام جمعه خرم آباد گفت: سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل ثابت کرد که ایران محور ثبات در منطقه و بدنبال صلح است و نمی خواهد که پای متجاوزین در منطقه باز شود.

كد خبر : ۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


آساره خبر: فرماندهی نیروی انتظامی ازنا گفت:سارق کابل های برق شهرستان ازنا به دام پلیس افتاد.

كد خبر : ۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


آساره خبر: دادستان ازنا در مورد مساله حجاب گفت: کار فرهنگی مهمترین اقدام برای مقابله با این معضل است و این که می گویند بد حجابان مسافر هستند صحیح نیست.

كد خبر : ۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


آساره خبر: بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان در نامه ای از استاندار لرستان خواست فارغ از هرگونه سیاسی کاری و جناح بندی به خدمت خالصانه و انقلابی به مردم لرستان مشغول شود.

كد خبر : ۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


اگر عاشورا را صرفا یک رخداد نپنداریم و به آن بصورت یک فرهنگ متعالی نگاه کنیم، خواهیم دید که از عمق وجود این فرهنگ می توانیم به" سبک زندگی عاشورایی" برسیم سبکی که در آن شاخصه هایی چون شناخت حق از باطل، ارجح کردن مرگ با عزت بر زندگی با خفت، زیر بار حرف ناحق نرفتن، ایثار، بصیرت، حجاب و عفاف، ولایتمداری و تسلیم بودن در برابر خواست خدا، جوانمردی و اخلاص دیده می شود. سبک زندگی عاشورایی یعنی یادمان باشد "کل یوم عاشورا ".

كد خبر : ۱۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


یکی از مهمترین دغدغه های جامعه امروزی بشر، مسئله حجاب است. حجابي كه در هجوم تجددگرايي و غرب‌زدگي نيمي از اصالت آن از بين رفته و نيم ديگر هم در ميان فلسفه ‌بافي‌ها و تعاريف جديد، مدام رنگ عوض كرده و هر روز غريب‌تر و مهجورتر مي‌شود. اما واقعا حجاب چيست؟ 

كد خبر : ۱۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


یکی از مهمترین دغدغه های جامعه امروزی بشر، مسئله حجاب است. حجابي كه در هجوم تجددگرايي و غرب‌زدگي نيمي از اصالت آن از بين رفته و نيم ديگر هم در ميان فلسفه ‌بافي‌ها و تعاريف جديد، مدام رنگ عوض كرده و هر روز غريب‌تر و مهجورتر مي‌شود. اما واقعا حجاب چيست؟

كد خبر : ۱۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


بیانیه پیشتازان رجعت به حجاب برتر، بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان.

كد خبر : ۱۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


هفته بسيج، بزرگداشت جان‏فشانى ‏هايى است كه براى سربلندى اين سرزمين صورت گرفته است. بسيج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است كه با ظهور اسلام تولد يافته و در ملت‏هاى مسلمان رشد كرده است. هوشمندى حضرت امام خمينى رحمت ‏الله علیه و عدالت‏ خواهى ميليون‏ها انسان با ايمان، تنها، تبلور دوباره بسيج در عصر حاضر بوده است.

كد خبر : ۱۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


هفته بسيج، بزرگداشت جان‏فشانى ‏هايى است كه براى سربلندى اين سرزمين صورت گرفته است. بسيج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است كه با ظهور اسلام تولد يافته و در ملت‏هاى مسلمان رشد كرده است. هوشمندى حضرت امام خمينى رحمت ‏الله علیه و عدالت‏ خواهى ميليون‏ها انسان با ايمان، تنها، تبلور دوباره بسيج در عصر حاضر بوده است.

كد خبر : ۱۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۸


رئیس اداره سازمان تبلیغات اسلامی خرم‌آباد گفت: مسئولان نباید حجاب را سلیقه‌ای تعریف کنند.

كد خبر : ۱۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: بیش از 100 برنامه فرهنگی و هنری همزمان با ایام گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرهای مختلف استان برگزار می شود.

كد خبر : ۱۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰


نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به خسارات بالای پدیده گردو غبار در لرستان گفت: مسوولان اجرایی استان تلاش برای جذب بودجه مبارزه با این پدیده و همچنین جبران برخی خسارت های ناشی از آن را به صورت ویژه دردستور کار خود قرار دهند.

كد خبر : ۱۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۹


امام جمعه خرم آباد گفت: توجه به اقتصاد و فرهنگ یک ضرورت است.

كد خبر : ۲۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۸


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: کسب اعتماد به نفس ملی و تقویت روحیه خودباوری، مهمترین دستاورد موفقیت های علمی در بحث بومی سازی فناوری هسته ای ایران است و به همین دلیل این فناوری در کشور اسلامی ما تعطیل بردار نیست.

كد خبر : ۲۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۹


از بین بردن حیا، عفت  و پاکدامنیِ نسل‌جوان ایران اسلامی، هدف اصلی دشمنان است؛ آن هایی که با به کارگیری امکانات مختلف و انواع و اقسام روش ها، صرف هزینه‌های بسیارسنگین، تلاش می کنند که فرهنگ بی هویت غربی را به جای فرهنگ ناب اسلامی ایرانی جایگزین کنند.

كد خبر : ۲۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۳


بانوان فعال در 40 تشکل دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه ضمن دفاع از دستورالعمل اخیر حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره حجاب و عفاف، خواستار تداوم این نگاه فرهنگی و اثربخش در محیط دانشگاه شدند.

كد خبر : ۲۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری از ماموریت روحانی به مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور جهت پیگیری نامه ۱۹۵ نماینده مجلس درباره حجاب و عفاف خبر داد.

كد خبر : ۲۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان نهادی بالادستی در سال 1384 مصوبه ای را درباره گسترش فرهنگ حجاب و عفاف تصویب کرد که اگر به بندهای مختلف آن توجه لازم شده بود، شاید امروز پدیده بدحجابی باعث کارت زرد مجلس به وزیر کشور درباره عدم برخورد با آنها نمی شد.

كد خبر : ۲۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


رییس بسیج زنان کشور گفت: نتایج یک تحقیق نشان می دهد، نوع نگاه مردان نقش بسزایی در بدحجابی همسران خود دارند.

كد خبر : ۲۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


مسئول دفتر هماهنگی بنیاد ملی حجاب و عفاف استان لرستان گفت: حجاب در واقع میوه عفاف است که آثار آن در وجود انسان تجلی پیدا می کند.

كد خبر : ۲۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


شما اینجا هستید: حجاب برتر » متن » حجاب در گذر تاریخ

كد خبر : ۲۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده با تاکید بر توجه دولت یازدهم بر ترویج عفاف و حجاب در برنامه کاری خود، گفت: از طرح‌های مد و لباس که منطبق با موازین اسلامی باشد، حمایت می‌کنیم.

كد خبر : ۲۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در بحث حجاب و عفاف به جای سرزنش مرتب جوانان باید الگوی رفتار درست و پوشش مناسب را به آنها ارائه کنیم تا این سرمایه های اصلی کشور از الگوهای ضد ارزشی غرب، نمونه برداری نکنند.

كد خبر : ۲۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


هر پوششی پوشیدگی نیست؟!

كد خبر : ۲۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


بسیج صنعتی و عمران استان لرستان با همکاری ستاد عتبات عالیات، بسیج هنرمندان و سپاه ناحیه خرم‌آباد، بزرگترین نمایشگاه عاشورایی استان لرستان را در حسینیه ثارالله خرم‌آباد برگزار می‌کند.

كد خبر : ۲۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


درست است که جامعه ما بیمار نیست؛ اما باید عمق تلاش‌های ویرانگر دشمن در ترویج مستقیم و غیرمستقیم نابهنجاری‌های اخلاقی با ابزار «مانکن‌های سیار» و «سایت‌های مسموم» را مشاهده کرد و افزون بر کار فرهنگی و اقناعی، به هنگام ضرورت از ابزار قهریه همچون ون و فیلتر هم غافل نشد.

كد خبر : ۲۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


عشرت شایق با اشاره به وظایف رسانه ها در امر ترویج حجاب گفت: رسانه‌ها رسالت بزرگی در این زمینه دارند و باید برای فرهنگسازی حجاب در جامعه دغدغه داشته باشند تا فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه نهادینه و ترویج شود

كد خبر : ۳۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی کشور تاکید کرد:‌ اگر آموزش و پرورش بتواند به طرز هنرمندانه و با زیبایی حجاب و عفاف را هم به صورت حسی و هم عقلانی مطرح کند، یقینا در تبیین و انتقال این ارزشها موفق خواهد بود

كد خبر : ۳۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


گزیده ای از وصیت نامه های شهدای کوهدشت در مورد حجاب و عفاف

كد خبر : ۳۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۲


زیباترین دلیل برای حجاب این است که خدا آن را لباس بندگی خود نامیده است و به عقیده ما در جامعه کنونی علاوه بر اینکه باعث رعایت یک حکم الهی فردی می‌شود، از طرفی نوعی تبلیغ نیز می‌باشد.

كد خبر : ۳۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


یک استاد حوزه و دانشگاه گفت: با گسترش بدحجابی، اندیشه های انحرافی فرقه های مختلف در بدنه جامعه شیوع پیدا کرده و حرمت شکنی و سرکشی در برابر احکام الهی به امری عادی و حتی عرف جامعه تبدیل می شود.

كد خبر : ۳۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۲


یک دکتر علوم قرآنی گفت: بدحجابى و دوری از عفاف نمونه بارزى از گناهان جنسى است كه به بسيارى از گناهان ديگر دامن مى‏زند و اگر از سوی مسئولین تدبیری اندیشیده نشود، نسل فردا رو به تباهی و اضمحلال پیش می رود.

كد خبر : ۳۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


 فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت فاطمه الزهراءشهرستان پلدختر  گفت: در انجام همه کارها  اول رضای خدا را جلب کنیم دوم اینکه پشتیبان محکم ولایت فقیه باشیم تا در پیشبرد کارها و وظیفه ی محوله موفق عمل کنیم.

كد خبر : ۳۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۲


مدیر کل اموربانوان استانداری لرستان گفت: کار گروه بانوان و خانواده تنها کار گروهی است در سطح استان که مسائل مربوط به بانوان استان را با حضور اعضاء به بحث گذاشته برنامه های اجرایی در خصوص بانوان تدوین و در قالب مصوبه به دستگاههای اجرایی ارسال می گردد.

كد خبر : ۳۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


مراسم رهروان زینبی در روز دوازدهم محرم الاحرام در امامزاده زیدابن علی(ع)  با همکاری بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) در شهرستان خرم آباد با حضور جمع کثیری از بانوان برگزار شد.

كد خبر : ۳۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان گفت: کمیته امداد لرستان دستگاه برتر درزمینه گسترش و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف معرفی شد

كد خبر : ۳۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


هم‌زمان با بیستمین دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، نشست بررسی موانع اجرایی شدن قانون عفاف و حجاب و بررسی عملکرد وزارتخانه‌ها در زمینه گسترش حجاب در جامعه، در غرفه خبرگزاری فارس برگزار شد.

كد خبر : ۳۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


 بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در بیانیه ای ویژگی مهم بسیج ، حضورداوطلبانه و احساس معنوی برای حضوردربسیج دانست و بسیج دارای تفکری است که تنها در مکتب شیعی ولایتمدار قابل تعریف می باشد.

كد خبر : ۳۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل ( ع)  استان لرستان  گفت : 69 درصد سریال ها  ماهواره ای فارسی زبان نقش   کلیدی را به زن می دهند و این برای  جامعه  اسلام خطر آفرین  است.

كد خبر : ۳۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۹


مدير كل تبليغات اسلامي كردستان گفت: در حال حاضر وضعيت حجاب متناسب با شان نظام اسلامي نيست و مديريت اين حوزه نيازمند برنامه ريزي بهتر است.

كد خبر : ۳۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


فرهنگ‌های غلط در جامعه یکی از مهم‌ترین موانع ازدواج است، برای رسیدن به ازدواج آسان باید موانع سر راه ازدواج شناسایی شوند، یکی از مشکلات سر راه ازدواج آسان بالا بودن مهریه‌هاست که لازم است در زمینه پایین آوردن مهریه‌ها فرهنگ‌سازی شود.

كد خبر : ۳۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: در جشنواره تسنیم شهرداری تهران توجه ویژه‌ای به برنامه‌های فرهنگی خاص بانوان در شهر تهران دارد.

كد خبر : ۳۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


استاد حوزه و دانشگاه به ریشه‌های بدحجابی در جامعه اشاره کرد و گفت: بی‌حجابی نخست از محیط خانواده شروع می‌شود و فرزندان از رفتار و اعمال پدر و مادرشان الگو می‌گیرند و در گام بعد محیط بیرونی، دوستان، همسالان و همکاران بر فرد تأثیر می‌گذارند و چه بسا دختری با چادر وارد دانشگاه شده و در ترم‌های آخر، چادر را کنار می‌گذارد.

كد خبر : ۴۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


مسئول دفتر هماهنگی بنیاد ملی حجاب و عفاف استان لرستان گفت: :حضور زنان در حماسه 9 دی88  برگ زرینی دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی  را ورق زد و این خود  نقطه عطفی است در تاریخ .

كد خبر : ۴۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد لرستان از برگزاری کارگاه‌های آموزشی حجاب و عفاف با عنوان «نگرشی دیگر به حجاب» در همه شهرستان‌های استان خبرداد.

كد خبر : ۴۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۳


یک کارشناس مسائل اجتماعی گفت: اگر رضاخان چادر را به یکباره از سر زنان و دختران ایرانی برداشت اما شبکه های ماهواره ای این عمل را به آرامی و بدون سر و صدا در ابعاد وسیعتر انجام داده است.

كد خبر : ۴۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۶


نهی از منکر نباید به موارد جزئی و فردی بسنده شود بلکه باید نسبت به جریان‌سازی‌های کلان حاکمیت، هم مردم و هم مؤسسات فرهنگی نگاه انتقادی و نهی از منکری و امر به معروفی داشته باشند.

كد خبر : ۴۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۰


سلاحورزی از اجرای یک‌هزار و ۷۰۰ برنامه در حوزه بانوان طی دهه فجر در لرستان خبر داد.

كد خبر : ۴۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۷


با انتشار گزارش اعلام سوء استفاده از تصاویر زنان و دختران محجبه در شبکه‌های اجتماعی یکی از کمپین‌ها تعداد قابل ملاحظه‌ای از پست‌های خود را که در آن زنان و دختران محجبه با هدف ترویج حجاب تصاویر خود را منتشر کرده بودند حذف کرد.

كد خبر : ۴۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵


حاح علی رضا قاسم پورفردی بسیار شجاع و دلسوز بود و از ساواک هیچ واهمه ای نداشت.

كد خبر : ۴۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۶


كد خبر : ۴۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


رئیس گروه بازرسی ستاد مرکزی صیانت از حقوق شهروندی وزارت کشور گفت: در حال حاضر بحث عفاف و حجاب در دستور کار دستگاه‌های اجرایی قرار دارد و برای ۲۴ دستگاه ۳۷۰ تکلیف تعیین شده است.

كد خبر : ۴۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۳


جلسه ستاد احیاء امربه معروف  و نهی از منکر استان لرستان با حضور نماینده ولی فقیه و معاونان استاندار و کلیه مدیران کل ادرات استان در خرم آباد بر گزارشد

كد خبر : ۴۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۶


حجاب اسلامی یکی از مقولاتی است که در دنیای امروز توجه زیادی به آن می‏‌‏شود و وقتی ‏دلایل رعایت آن را از زبان زنان تازه مسلمان می‌شنویم، ارزش واقعی آن بیشتر مشخص ‏می‏‌‏شود.‏

كد خبر : ۴۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


مدیر بنیاد ملی مد و لباس کشور می‌گوید مبحث عفاف و حجاب از جدی‌ترین بخش فعالیت‌های این مرکز است.

كد خبر : ۴۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


معاون رییس جمهوری در امور زنان وخانواده گفت: قرار است با همکاری نهادهای مسوول پوشاک مناسب بانوان با قیمت های خوب و ارزان تولید و به راحتی در دسترس متقاضیان قرار گیرد.

كد خبر : ۵۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۳


معاون شورای فرهنگی و اجتماعی زنان با بیان اینکه امسال حداقل ۲ مورد از قانون حجاب و عفاف رعایت شود، گفت: مجلس شورای اسلامی در خصوص اجرای قانون عفاف و حجاب از وزرا سوال کند.

كد خبر : ۵۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۴


یک استاد دانشگاه با بیان اینکه امنیت اخلاقی در جامعه با اجرای قانون عفاف و حجاب محقق می‌شود، گفت: فرهنسگازی در زمینه حجاب در جامعه هیچ‌گاه نباید فراموش شود تا شاهد نتیجه در این زمینه و تحکیم بنیان خانواده باشیم.

كد خبر : ۵۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان سمنان ولایت‌مداری،را شاخص‌ترین وصیت شهدا عنوان کرد.

كد خبر : ۵۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


مقام معظم رهبری در مورد مسئله حجاب می فرمایند: «مساله حجاب یک مساله ی ارزشی است . حفظ حجاب به زن کمک می کند تا بتواند به آن رتبه ی معنوی عالی خود برسد».

كد خبر : ۵۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۲


مدیر کل امور بانوان استان لرستان گفت: اگر احداث پارک بانوان در زمان مدیریت من بود قطعا اجازه این کار را نمی دادم چرا که این پارک از لحاظ موقعیت مکانی و فضا برای بانوان مناسب نیست.

كد خبر : ۵۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵


برخلاف نگاه برخاسته از فرهنگ و اندیشه لیبرالی که به بهانه دفاع از حقوق زن و برداشتن محدودیت حضور او در جامعه، مجوز اشاعه فرهنگ برهنگی و بی تَقیُدی به ضوابط اخلاقی را صادر می‌کند، دیدگاه دینی و ملی بر حفظ حجاب و عفاف به عنوان ضمانت‌بخش کرامت و ارزش زن و همچنین امنیت خانواده و اجتماع تأکید دارد.

كد خبر : ۵۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


رئیس دانشکده پلس زن با بیان اینکه طراحان لباس باید در هرچه مورد قبول تر شدن طراحی های اسلامی تلاش کنند، گفت: در این خصوص کاربردی بودن طرح ها، نکته مهمی است که در استقبال بانوان مؤثر است.

كد خبر : ۵۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


یک کارشناس ارشد علوم قرآنی با بیان اینکه مادران نقش مهمی در نهادینه کردن فرهنگ‌ حجاب و عفاف در فرزندان خود دارند، گفت: در این زمینه نظارت بر طراحی و دوخت لباس‌های عرضه شده در بازار به انتخاب مناسب خانواده‌ها کمک می‌کند.

كد خبر : ۵۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


یک کارشناس مسائل اجتماعی گفت: بدحجاب با به استهزا کشیدن حجاب و استفاده ابزاری از آن برای زیباتر کردن و جلوه بخشیدن به خود، بیشترین بدعت‌ها و ناهنجاری‌ها را در سطح جامعه به وجود می‌آورد.

كد خبر : ۵۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰


چند سالی است که دخترانی که چادر می‌پوشند اما آرایش هم می‌کنند، لاک هم می‌زنند یا در برخی موارد موهای خود را نیز به زیباترین شکل در کنار چادر به نمایش می‌گذارند! در کوچه و خیابان دیده می شوند، ضدفرهنگ حجاب که عفاف را با خود به ارمغان نمی آورد.

كد خبر : ۵۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶


برنامه های ماهواره‌ای در تغییر الگوی حجاب زن مسلمان ایرانی، نقش مهمی دارند که این امر باید توسط خانواده ها کنترل و پیشگیری شود.

كد خبر : ۵۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶


سینمای امروزی، دیگر بر سر گذاشتن چادر را نوعی عقب افتادگی می‌داند و همین امر را جلوه می‌دهد، حتی این بی عفتی به تدریج در ادبیات گفتاری این افراد به اصطلاح الگو، تاثیر زیادی گذاشته است .

كد خبر : ۵۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۳


تهیه کننده «تا آمدن احمد» گفت: وضعیت زندگی همسران شهدا درکلمه نمی گنجد باید داخل زندگی این افراد شد و تلاش های آنان را در جهت ارتقا سطح کیفی زندگی خود مشاهده کرد، زندگی همین زنان به دور از شعارنمایی به راحتی می تواند سرمشق زندگی دختران این سرزمین شود.

كد خبر : ۵۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۲


گره خوردن واژه حجاب با نام زنان شاید مهمترین عاملی باشد که بر غفلت از پوشش مردان جامعه دامن زده است. هر بار که درباره حجاب و عفاف صحبت به میان آید ناخودآگاه جامعه زنان در جایگاه مخاطب قرار می گیرد در شرایطی که بر اساس موازین شرعی و عرفی مردان هم باید حد و حدودی را درباره پوشش خود رعایت کنند.

كد خبر : ۵۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


عاطفه سمایی گفت: این­که در جامعه هرکس چادر به سر داشته باشد به معنای عفیف بودن باشد معنای غلطی است، عفاف ناظر به احوالات درونی و نفسانی است اما حجاب به لایه­ های بیرونی و ظاهری نظارت دارد.

كد خبر : ۵۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


سخنگوی فراکسیون زنان مجلس با اعلام این خبر که معاون رئیس جمهور پیشنهاد کرده‌ که در جلسات شورای ورزش بانوان یک نماینده داشته باشند، تصریح کرد: می‌خواهیم ورزشگاه‌های مخصوص بانوان داشته باشیم.

كد خبر : ۵۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


تنوع گرایی و تحول در پوشش خوب است، نوگرایی زیباست به شرط آن‌که متأثر از فرهنگ وارداتی غرب، به عنوان قبله نمای مُدگرایی نباشد

كد خبر : ۵۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


مسئول مجتمع فرهنگی دیجیتال فجر خرم‌آباد از برگزاری نمایشگاه «حجاب و عفاف» در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۵۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


مدرس حوزه و دانشگاه گفت: با رعایت حجاب و عفاف از طرف مردان و زنان و به ویژه بانوان در زمینه حفظ حجاب، جامعه از بسیاری خطرات حفظ خواهد شد و مهم​تر از همه اینکه با حفظ حجاب، کیان خانواده به عنوان اصلی​ترین نهاد اجتماع، در معرض خطر قرار نمی​گیرد.

كد خبر : ۵۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


مدیر فرهنگی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان حجاب را نماد مقاومت دانست وگفت : حجاب در ملل اسلامی به عنوان نماد مقاومت ضد استعماری  است و زبان گویای فرهنگ، اجتماع و سیاست مطرح است .

كد خبر : ۵۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


مشاور وزیر ارشاد گفت: عملکرد آگاهانه در خصوص حجاب در تمام دستگاه‌ها و ارگان‌ها موجب انتخاب آگاهانه در این زمینه برای جوانان می‌شود.

كد خبر : ۵۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


رئیس دانشکده حضرت زینب(س) گفت: موضوع حجاب مسئله‌ای تک عاملی نیست و یکی از عوامل مهم بیدحجابی در جامعه ما تغییر ذائقه آقایان در انتخاب دختران برای ازدواج است.

كد خبر : ۵۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۹


پدیده مدگرایی در عصر حاضر از سوی بسیاری از جوانان و نوجوانان مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از افراد این نسل مدهای غربی را شیک‌پوششی می‌دانند.

كد خبر : ۵۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


یک استاد دانشگاه گفت: بی حجابی قلید کورکورانه ازغرب و شبکه های ماهوراه ایی است، پوشش های نامناسب در جامعه منجر به ضربه های سنگین به کانون خانواده و فرهنگ خواهد شد ضمن اینکه سلامت جامعه رانیز تهدید می کند.

كد خبر : ۵۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


اولین میزگرد  سایت آساره خبر با موضوع « راهکارهای  ترویج فرهنگ عفاف و حجاب» برگزار شد . و در  این میز گرد موضوعاتی مانند عملکرد رسانه و دیگر نهاد ها  و سازمانها در امر ترویج حجاب و عفاف مورد برسی قرار گرفت.

كد خبر : ۵۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱


مدیر مجتمع فرهنگی دیجیتال فجر و مسئول برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب گفت: هدف از نمایشگاه برطرف کردن نگاه اقتصادی به عفاف و حجاب و گسترش عفاف و حجاب در جامعه است.

كد خبر : ۵۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳


چه رخ داد که غرب، برای جهان نسخه منحوس تنظیم خانواده را پیچید. برای فهم این قضیه می بایست به واقعه اجتماعی بزرگی که در اوایل نیمه دوم قرن بیستم از آمریکا شروع شد و مانند طوفانی مخرب تمام کشورهای صنعتی را درنوردید، اشاره کرد و آن نیست مگر فاجعه انقلاب جنسی.

كد خبر : ۵۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


یک استاد حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دانشگاه زنجان گفت: متاسفانه در حوزه انتخاب حجاب صحیح دینی دچار فقر رنگی شده‎ایم؛ در حالی ‌که یکی از مهم‌ترین مسیرهای جذب جوانان و افراد جامعه به حجاب عمل به مرزهای دین اسلام است.

كد خبر : ۵۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان لرستان از همایش تبیین  الگوی سوم مبانی تفکر بسیجی، نهضت من زنده ام  با هدف ترویج  فرهنگ افزایش جمعیت ، و آگاه سازی خانواده ها خصوصا زنان به عنوان پرچمداران مقابله با جنک نرم خبر داد.

كد خبر : ۵۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


معاون فرهنگی سازمان بسیج جامعه زنان کشور جنگ نرم را یک جنگ جهانی، نامید و اظهار کرد: «در حقیقت نمی توان با یک پدیده جهانی صرفاً مقابله ملّی کرد و منتظر نتیجه قطعی ماند، بلکه ما موظف هستیم که جهانی فکر کنیم، منطقه‌ای برنامه‌ریزی کنیم و ملی عمل کنیم.»

كد خبر : ۵۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


نماینده ولی فقیه در تیپ 57 ابوالفضل (ع) لرستان گفت: اگر بانوان می خواهند عاشق و پایبند به خانواده باشند و مشکل ازدواج را حل کنند تنها راه حل این است که حجاب و عفاف را سرلوحه زندگیشان قراربدهند.

كد خبر : ۵۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴


دبیر  امر به معروف و نهی از منکر حوزه کوثر ولایت سپاه ناحیه خرم آباد گفت : قلب شخصیت زن مسلمان حجابش است وقتی که خانم ها حجاب داشته باشند می توانند مهارت و توانا هایشان در جامعه مطرح کنند.

كد خبر : ۶۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۵


آدرس مغازه رو که گرفتم عصر یه روز گرم تابستانی و توی شلوغی جمعیت بازار خودم رو اونجا رسوندم، مقابل مجتمع تجاری که رسیدم خیالم راحت شد بالاخره از اینجا حتما مانتو مورد نظرم رو پیدا می کنم و می خرم.

كد خبر : ۶۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


گروه اندیشه: مشاور مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در امور بانوان از اجرای طرح بشری و مشکات، اجرای طرح حجاب و عفاف، برگزاری نمایشکاه حجاب برتر، راه‌اندازی کتابخانه‌های تخصصی بانوان و اتاق فکر بانوان فرهنگی خبرداد.

كد خبر : ۶۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، حاکم کردن فضای معنوی و اخلاقی در خانواده را رسالت مادران عنوان کرد و گفت: بانوان علاوه‌بر حضور بانشاط و تأثیرگذار در جامعه باید در زمینه فراهم کردن کانونی گرم در خانواده تلاش کنند.

كد خبر : ۶۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


مسئول دفتر هماهنگی  بین المللی بنیاد ملی حجاب و عفاف استان لرستان گفت: سکوی پرتاپ جامعه در خانواده زن و مرد هستند و بین زن و مرد، نقش زن مهمتر است و زنان  عامل تغییر فرهنگ  یک جامعه هستند

كد خبر : ۶۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳


حجاب از فروع دین است؛ اما امروز با آن معامله اصول دین می‌شود؛ یعنی اگر کسی بخواهد با اسلام مخالفت کند؛ با حجاب مقابله می‌کند

كد خبر : ۶۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


آیت الله رمضانی گفت: باید شرایطی را فراهم نمایید تا دختران جامعه ما بیایند و در رابطه با حجاب و عفاف بحث کنند و سوالات و ابهامات خود را مطرح نمایند ، ما اعتقاد نداریم که اینها عناد دارند ، بلکه معتقدیم اینها متعلق به این نظام هستند و به دنبال پاسخ درست برای پرسش های خود می گردند.

كد خبر : ۶۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


مهدی ناظمی اردکانی گفت: شورای فرهنگ عمومی وضعیت پوشش و ‌آرایش را از سال 1386 تا سال 1392 سنجیده است که بر اساس آن بیش از ۵۰ درصد مردان و زنا آرایش و پوشش مناسبی ندارند.

كد خبر : ۶۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰


کارنامه معاونت امور زنان در دوره شهیندخت مولاوردی دارای حاشیه‌ها و کشمکش‌های فراوانی است که بیشتر این موارد به موضع جناحی و نگرش فمینیستی جریان متبوع وی باز می‌گردد.

كد خبر : ۶۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۱


این روزها شبکه های اجتماعی را باید به عنوان یکی از اصلی ترین علاقمندی‌های جامعه جوان برشمرد. شبکه‌هایی که حالا دیگر نمی تواند فریب «مجازی» بودنشان را خورد و به جرات می توان گفت به حقیقتی در جامعه امروزی تبدیل گشته‌اند.

كد خبر : ۶۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱


زوجین باید باور و اطمینان داشته باشند که هرگز از هم جدا نخواهند شد و وصلت آنها دایمی است، حضرت زهرا(س) در اولین روز زندگی مشترکشان با علی(ع) به ایشان گفتند:ای علی من امروز از خانه پدرم به خانه شما منتقل شدم و روزی هم از این خانه به قبر و لحد پای خواهم گذاشت.

كد خبر : ۶۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴


رئیس دانشکده اهل بیت دانشگاه اصفهان گفت: ارائه جذاب عقیده غربی با رسوخ پر شتاب سبک زندگی هدف اصلی شمشیر استکبار جهانی است و صیانت از سبک زندگی اسلامی مانع سرعت نفوذ فرهنگ غرب به جامعه می شود.

كد خبر : ۶۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


ی‌حجابی معضل جامعه امروز است که پیامدهایی مانند کاهش ازدواج و افزایش طلاق را به دنبال دارد.

كد خبر : ۶۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۱


جانباز بالای 70 درصد دفاع مقدس : ماهر کاری را می کنیم برای رضای خدا باشد و اگر هم رنج می کشیم چون این رنج در راه خدابوده اما شیرین است
كد خبر : ۶۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۲


مادر سردار شهید محمود شیرمحمدی و شهید مسعود شیرمحمدی 35 سال است که هر جمعه صبحانه هایی را که نذر سلامتی امام زمان(عج) کرده است بر سر مزار شهدای گمنام می برد و چون مادری مهربان از زائران این شهدا با صبحانه های متبرک پذیرایی می کند

كد خبر : ۶۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


بی تردید بازیگران سینما و تلویزیون یکی از گروه های الگو در جامعه هستند که رفتار آن ها می تواند در شکل گیری نگرش مردم به یک موضوع، موثر باشد و چنانچه این موضوع نماد اجتماعی برتر فرهنگ اسلامی، یعنی حجاب، باشد اهمیت آن دو چندان می شود.

كد خبر : ۶۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲


مسئول بسیج جامعه زنان استان؛ گفت: هفته بسیج  فرصت مغتنمی است تا بار دیگر هویت زن مسلمان بسیجی که محور خانواده اسلامی است به عنوان الگوی جهانی معرفی شود.

كد خبر : ۶۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري لرستان، حجاب را از ضروريات دين و متعلق به همه زمان ها و مكان ها دانست و گفت: حجاب و عفاف تقويت كننده امنيت است.

كد خبر : ۶۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


عضو کمیسیون فرهنگی مجلس یادآور شد: طبق مشاهدات در بحث حجاب و عفاف ما هم رویش و هم ریزش داشته ایم اما به طور کل وضعیت حجاب در جامعه ما مطلوب نیست و ترکیب پوشش و آرایش در جامعه در شأن یک کشور اسلامی نیست.

كد خبر : ۶۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۴


مسئول دفتر هماهنگی بنیاد ملی حجاب و عفاف استان لرستان گفت: حجاب و عفاف یکی از دغدغه های دین مبین اسلام است وبه هیچ  وجه جنبه سیاسی ندارد و از اصول شرع و مبانی اعتقادی ما هستند.

كد خبر : ۶۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


 اجلاس سالانه مجمع قشر بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با حضور اقشار استان برگزار شد.

كد خبر : ۶۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


زیبایی دوستی، به دنبال زیبایی بودن، خودآرایی، جلوه گری، دلبری از خصوصیات بارز زنانه است که برای شوهر وظیفه ای که زن باید آن را به بهترین شکل ممکن به انجام رساند اما اگر برای این علایق زنانه، مرز محسوسی با جلوه‌گری و فریبندگی قائل نباشیم آن چیز که خداوند دوستدار آن است را به نوعی دیگر به سمت حرام و ابتذال و پوچی می‌بریم.

كد خبر : ۶۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲


مسئول اداره بازرسی ودبیرحقوق شهروندی استان عنوان داشت: عفاف و حجاب در ادارات متولی ندارد متولی وجود دارد اما متولی مد نظرما متولی نیست که به سمت برخوردهای چکشی برود  بلکه باید به دنبال نهادینه کردن بحث عفاف و حجاب باشد.

كد خبر : ۶۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۶


مسئول دفتر هماهنگی بنیاد ملی حجاب و عفاف استان لرستان گفت: حجاب ثمره خون شهدا و عصاره ای  ازاحکام و مبانی اعتقادی عفت و حیا در جامعه اسلامی است.

كد خبر : ۷۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۹


برای آموزش، ترویج، گسترش و نهادینه‌سازی فرهنگ حجاب و عفاف، به بهره‌گیری از همه توانایی‌ها و امکانات موجود در نهادهای مختلف کشور نیازمندیم.

كد خبر : ۷۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


گاهی اوقات با بی تفاوتی و رضایت به بی حجابی و تبرج و عشوه گری همسرمان زمینه را برای از دست دادن کانون گرم خانواده فراهم می نماییم.

كد خبر : ۷۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، زنان و مطالبات آنها در صدر شعارهای تبلیغاتی نامزدها و حتی برخی از احزاب قرار می گیرد اما امسال این روند، تغییر چهره خاصی داشته است، تغییراتی که خواهان تغییر چهره مردانه مجلس هستند! سوال اینجاست که آیا شعارهای تبلیغاتی تاکنون مشکلی از زنان را حل کرده است؟

كد خبر : ۷۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷


معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان ، گفت: ماهواره و فضاي مجازي عامل سست شدن پايه هاي اعتقادي و ديني بين خانواده ها است.

كد خبر : ۷۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰


پوشش به عنوان جزء جدایی ناپذیر حیات انسانی و مصداق اصلی حجاب، امری کاملاً مشهود است. چنانچه در این راستا برای حجاب کارکردهایی در دو حوزه فردی و اجتماعی وجود دارد که بررسی آن ها در این دو حوزه ضروری به نظر می رسد.

كد خبر : ۷۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۶


مسئول امور تجاری مجمع کمپانی‌های آرایشی فرانسه با تاکید بر اینکه سیاست‌های نفوذ فرهنگی فرانسوی‌های تدریجی انجام خواهد شد؛ به تغییراتی بنیادین در ساختار کشور در آینده نیز امیدوار است!

كد خبر : ۷۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت:  حضور زنان در مسائل سیاسی مانند انتخابات بسیار نقش تعیین کننده است، و هم‌سانی رأی زنان و مردان در انتخابات یکی‌از نقاط قوت جمهوری اسلامی ایران است.

كد خبر : ۷۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۴


اگر زنان مسلمان سعی می کنند در کنار پوشش و حجاب خود بین فرهنگ اسلامی و مدهای پسندیده شده در جامعه، ارتباط و تعادل برقرار کنند و ببن پوشش و سلیقه های جدید با معیارهای دینی، توازن ایجاد کنند، آنگاه تولید کنندگان پوشاک زنان در داخل و خارح از کشور آن را در عرضه تولیدات خود رعایت می کنند.

كد خبر : ۷۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸


فرمانده انتظامي شهرستان خرم آباد، گفت: حجاب و عفاف ، بنيان جامعه سالم و اجتماع به دور از ناهنجاري هاست.

كد خبر : ۷۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶


عزت و کرامت زن در سایه عفاف او تأمین می شود، حجاب و لزوم پوشیدگی در برابر مرد بیگانه یکی از احکام دینی است که برای ارج نهادن به حریت زن و نیز حفظ جامعه از آلودگی های اخلاقی تشریع و در قرآن کریم نیز بدان تصریح شده است.

كد خبر : ۷۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴


طرح امنیت اخلاقی نامحسوس با توجه گستردگی آن که بنابر گفته فرمانده انتظامی تهران بزرگ، فقط در موضوع پوشش خلاصه نمی شود بلکه در همه موضوعات و آسیب های اجتماعی ست، قابل تقدیر است. به نظر می رسد ناراحتی اکثر منتقدان از کم شدن و توبیخ شدن افرادی با شکل و شمایل خارج از عرف نظام اسلامی و مردان و زنانی است که چون مانکن در خیابان رژه می روند.

كد خبر : ۷۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵


طی روزهای اخیر یکی از مسئولان از ورود مد و لباس ایتالیایی به کشور ایران خبر داد که این مساله بر خلاف قانون مصوبه مجلس است و هیچ سنخیتی با فرهنگ ایرانی و اسلامی ندارد.بر اساس سند چشم‌انداز باید کارگروه مد و لباس کشور مطابق آرمان و اهداف انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی چند دهه‌ای داشته باشد تا در عرصه پوشاک قالب مد و لباس روز دنیا در جامعه ما رخ‌نمایی نکند.

كد خبر : ۷۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶


پرواز بر بال تهجد، داستان زندگی سربازی در مسیر معرفت وایمان است، پدری مهریان، همسر وظیفه شناس، فرزندی دُردانه که برای دفاع از حریم اهل بیت، پرستویی مهاجر شد و قربانگاه نبل و الزهراء سوریه به وصال حق دست یافت.

كد خبر : ۷۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با هشدار نسبت به ایستایی و عقبگرد کشور در شاخص‌های بهداشت و آموزش گفت: در حوزه اقتصاد و سیاست دچار عدم تعادل جنسیتی هستیم.

كد خبر : ۷۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷


مسئول دفتر ستاداحیاء امر به معروف و نهی از منکر بانوان استان گفت: بانوان ستون اصلی فرهنگ و انتقال فرهنگ جامعه محسوب می شوند و می توانند نقش تعیین کننده ای در زمینه امر به معروف و نهی از منکر باشند.

كد خبر : ۸۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶


چگونه حجاب و عفاف و تو جامعه و دوستامون ترویج بدیم

كد خبر : ۸۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹


مسئول دفتر هماهنگی بنیاد ملی حجاب و عفاف استان لرستان گفت: طبق آمار رسمی کشوراستان لرستان  از لحاظ رعایت عفاف وحجاب وجزء سه استان برتر معرفی شده است و لذا این استان در حوزه  عفاف و حجاب  مشکل حادی ندارد .

كد خبر : ۸۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹


در تقویم ملی ما از 19 تیر ماه تا 25 تیر ماه هفته حجاب و عفاف نام گذاری شده است.
كد خبر : ۸۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۸


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: به مناسبت هفته عفاف و حجاب اجتماع بزرگ حریم خانواده همزمان با سراسر کشور در استان برگزار خواهد شد.

 

كد خبر : ۸۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۹


نشست صمیمی بانوان شاغل با فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان به مناسبت هفته عفاف و حجاب و زن در خانواده برگزار شد.

كد خبر : ۸۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


هنوز چشم های شوم شیاطینِ شب پرست، مست از عرق تن های رقص آلود بیگانه پرستان بود و شراب روسی در کام هرزه گی ها، رو به گسترش

كد خبر : ۸۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) گفت: همانگونه که انجام سایر دستورات اسلام همچون نماز، روزه، امر به معروف و نهی از منکر ضروری است رعایت عفاف و حجاب نیز امری واجب است.

كد خبر : ۸۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱


کارگردان مستند" بی مرز با حجاب"، گفت: هدف من از این برنامه این است که بچه های جامعه متدین را از انحراف نجات دهیم، من نمی خواهم غیرمححبه را محجبه کنم، من می خواهم محجبه ها حجابشان را کنار نگذارند و این کف هدف برنامه من است.

كد خبر : ۸۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱


 نمایشگاه حجاب و عفاف  "حریم حورا" در زیبا کنار خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲


پایگاه تحلیلی آساره خبر حجاب و عفاف دختران جوان و نوجوان لرستانی را از نگاه دوربین به تصویر کشیده است.

كد خبر : ۸۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۳


با وجود اینکه در مورد رعایت پوشش اسلامی در دانشگاه‌ها قانون و آیین نامه وجود دارد اما عدم اجرای آن دانشگاه‌ها را دچار مشکلاتی کرده است که در آینده آثار زیان بار آن خود را بیشتر هم نشان خواهد داد...

كد خبر : ۸۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۳


 فرزند اولین شهید مدافع حرم خرم آبادگفت : پدرهمیشه مارا به اسلام سفارش می کرد و مدام به ما می گفت که در راه  اسلام قدم بردارید  و راه شهدا را ادمه بدهید .

كد خبر : ۸۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۴


معاونت فرهنگی سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: طبق آمار وزارت کشور استان لرستان از جمله استان های است که نسبت به استان های دیگر سالم تر است و ما باید برنامه های حجاب و عفاف را مردم نهاد بکنیم.

كد خبر : ۸۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸


کبری حافظی همسر شهید زنده لرستانی ازبرگزار کنندگان همایش الگوی زن ایرانی که به مناسبت هفته حجاب و عفاف برگزار شد گلایه کرد.
كد خبر : ۸۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۹


چیزی که امروزه دختران ما به آن احتیاج دارند بسته های کادو و هدیه های نقدی نیست! امروزه دختران ما گمشده ای به نام هویت دارند که متأسفانه این کالا در هیچ مغازه ای حتی با گران ترین قمیت ها هم یافت نمی شود! هویت، هدیه ای است که والدین با تربیت و نوع رفتار خود برای فرزندانشان به ودیعه می گذارند و به طور قطعی در این هویت یابی نقش پدران مغفول مانده است

كد خبر : ۸۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۳


چنانچه بخواهیم در مساله بی حجابی به دنبال مقصر باشیم باید بگویم در این میان همه به نوعی مقصر هستیم و نمی توان تنها یک فرد خاص یا یک نهاد را مقصر جلوه داد، چرا که ما به طاغوت فرهنگی کم توجهی کردیم

كد خبر : ۸۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷


سهم بانوان این سرزمین از هیاهو های هفته ی دولت چقدر است؟چه میزان از وعده های دولت درخصوص زنان در این هفته محقق می شود؟

كد خبر : ۸۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت:اردوی تفریحی دریاچه گهر با هدف ترویج فرهنگ گردشگری با حفظ حجاب و عفاف در دورود برگزار می شود.

كد خبر : ۸۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸


اولین اردوی تفریحی دریاچه گهر با حضور بانوان بسیجی در مناطق گردشگری دورود در  حال برگزاری است.

كد خبر : ۸۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۱


بازیگر سینما و تلویزیون گفت: با تمام سختی های راهی که انتخاب کردم از پا نخواهم نشست تا شاید بتوانم در برابر برخی از دختران شیعه که تحت عنوان هنرمند و بازیگر به خارج از کشور می روند و عریان می شوند الگویی برای مردم شوم.

كد خبر : ۸۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۴


مسئول امور خواهران در سازمان بسیج دانش آموزی استان هدف  نهضت "ما زنده ایم" را ترویج و توسعه عمومی فرهنگ اصیل حجاب و عفاف و زنده نگهداشتن حفظ ارزشهای انقلابی و ایرانی در بین آحاد دانش آموز دختر عنوان کرد.

كد خبر : ۸۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴


سازمان بسيج دانش آموزي استان لرستان در  روز برگزاری طرح نهضت ما زنده ایم، بیانیه اي را صادر كرد.

كد خبر : ۸۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴


بررسی‌ها نشان می‌دهد، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری کارهایی را به عنوان اقدام و گزارش عملکرد ارائه می‌کند که در مقام عمل اصلاً اقدام محسوب نمی‌شود. پیگیری قوانین اجرا نشده و برنامه‌های معوق مانده در حوزه زنان، مسئله ازدواج ، سونامی طلاق، بحران اعتیاد زنان و عدم حمایت کافی از زنان سرپرست خانوار، وضعیت نامطلوب حجاب و عفاف همگی از مشکلات اساسی زنان است که پیگیری نشده از طرفی سیاسی‌کاری و برگزاری همایش‌های شبه تبلیغاتی و ایراد سخنرانی های حزبی که فقط آب به آسیاب دشمن می‌ریزد، برگزاری جلسات هم‌اندیشی برای حمایت از روسپی‌ها و دیدار با پاپ و ده‌ها فعالیت غیرضروری دیگر هیچ کمکی به بهبود اوضاع زنان نمی‌کند!

كد خبر : ۸۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۸


گرایش به پوشش و عفاف یک گرایش فطری در میان زنان و مردان است، اما میزان و شکل آن رابطة مستقیمی با اخلاق و فرهنگ جوامع داشته و دارد، اسلام نیز برای حجاب ظاهر حدود و شرایطی را قرار داده است که در این مقاله سعی در بررسی و تحلیل این موضوع مهم در جامعه اسلامی کرده ایم.

كد خبر : ۸۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۴


سخن گفتن از بسیج جامعه زنان کشور با بیش از 9 میلیون عضو در سراسر کشور متشکل از بانوانی فرهیخته، فرهنگی، توانمند در عرصه اقتصاد مقاومتی، ورزش، هنر و... نقل فعالیت‌هایی است که مسیر را برای پیشبرد اهداف نظام به ویژه در زمینه خانه و خانواده هموار می‌کند.

كد خبر : ۸۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۲


مسئول سازمان بسیج دانش آموزی لرستان  از اعزام ارائه خدمات درمانی رایگان بسیج جامعه پزشکی، به مدارس دخترانه مناطق محروم  و حاشیه نشین خرم آباد خبر داد.

 

كد خبر : ۸۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۶


هرگاه باری تعالی خواست به کسی خیر دهد او را عفیف می کند. این مساله حجاب و محرم و نامحرم و نگاه کردن و نگاه نکردن، همه به خاطر این است که قضیه عفاف دراین بین سالم نگاه داشته شود. اسلام به مساله عفاف زن اهمیت می دهد. البته عفاف مرد هم مهم است عفاف مخصوص زنان نیست مردان هم باید عفیف باشند.

كد خبر : ۸۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۰


در گزارش قبلی از جایگاه زن در انقلاب اسلامی و نهاد خانواده سخن به میان رفت و در ادامه عملکرد دولت های سازندگی و اصلاحات درباره رویکردشان به مساله زنان و خانواده مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. در این شماره قصد داریم پرونده 8ساله دولت احمدی نژاد را در این حوزه مورد کنکاش قرار دهیم.

كد خبر : ۸۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۱


این روزها سردترین روزهای زمستان در پی هم می گذرند، مدل های عجیب و البته ترویج دهنده بدحجابی دیده می شود، ویترین های فروشگاه بی حجابی و بدحجابی را تبلیغ می کنند و برخی از دختران به جای روسری از کلاهی که برای بانوان حجاب نیست استفاده می کنند.

كد خبر : ۸۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۴


بانوی فعال فرهنگی طی اقدامی قابل تحسین در جهت گسترش فرهنگ حجاب در جامعه به مشتریان بی بضاعت با اقساط بسیارپایین چادر ارائه می دهد.

كد خبر : ۸۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱


رییس مرکز پژوهش‌های علوم انسانی اسلامی صدرا با اشاره به اینکه قوانین ما همچنان با عدالت جنسیتی فاصله دارد، گفت:دولت‌ها در برابر مسئولیت‌های اختصاصی خود در برابر زنان بی‌تفاوتند.

كد خبر : ۸۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸


امام جمعه الشتر غفلت متولیان فرهنگی را عامل افزایش معضلات اجتماعی همچون بی‌حجابی عنوان و بیان داشت: متولیان فرهنگی، کجای کار هستند؟ متأسفانه باید گفت که گرفتار شدن مدیران در روزمرگی باعث شده تا به مطالبات جامعه پرداخته شود.

كد خبر : ۸۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۷


حجاب و عفاف موضوعی فراموش شده در دانشگاه های بروجرد شده و آنچه امروز در دانشگاه دیده می شود دانشجویانی با پوشش های نامناسب و آرایش های غلیظ است که وارد محیط آموزشی می شوند و بدحجابی بیداد می کند.

كد خبر : ۹۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۴


دشمن این روزها تلاش دارد تا در جنگ نرم به وسیله شبکه های ماهواره فکر جوانان را منحراف کند و بدحجابی را ترویج دهد و در این میان غفلت متولیان حجاب و عفاف به خوبی دیده می شود.

كد خبر : ۹۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱


فرمانده سپاه استان لرستان گفت: با توجه به اینکه مشکلات زیادی  در دوران انقلاب وجود داشت اما زنان ما خم به ابرو نیاوردند و فداکاری های این بانوان قابل تقدیر است.

كد خبر : ۹۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴


 مسئول بسیج جامعه زنان استان گفت: حضور بانوان در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن با رعایت حفظ حجاب و عفاف، ایمان و با بصیرت انقلابی گزینه‌های روی میز استکبار جهانی را خنثی خواهد کرد.

كد خبر : ۹۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱


مجمع سالانه سازمان بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با حضور مسئول شورای راهبردی سپاه استان برگزار شد.

كد خبر : ۹۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴


من چادرم را دوست دارم ! چرا که سیاهیش نشانه رفته و بر زمین نشانده است هر چه سیاهی و ظلمت را، هرچه نگاه زهر آلود را! من چادرم را دوست دارم !

كد خبر : ۹۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


این روزها با گسترش شبکه های اجتماعی موج گسترده ای از بدحجابی دیده می شود، در این میان بدحجابی در بروجرد در سایه بی توجهی مسئولان مشاهده می شود و بسیاری از بدحجابها در خیابان های بروجرد جولان می دهند.

كد خبر : ۹۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷


به نظر می رسد که معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری یازدهم ، با با تمرکز بر مسائل غيرضروري و حاشيه اي، نامشخص باقي گذاشتن سياست هاي کلان، نقشه راه و وضعيت مطلوب؛ تلاش کرد با اولويت بندي کردن هاي مطالبات و خواسته هاي زنان بر اساس جدول فمينيستي، زن مسلمان ايرااني را با نسخه فرسوده و باطل غربي به قهقهراي زن اروپايي بکشاند! و همین امر باعث تذکر اخیر مقام معظم رهبری در این خصوص شد.

كد خبر : ۹۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳


رئیس بسیج جامعه زنان کشور اصلانی از اجرای دو طرح "دخترانه" و "مادرانه" در 18 هزار پایگاه مقاومت بسیج سراسر کشور خبر داد.

كد خبر : ۹۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳


دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس می‌گوید: در شرایط فعلی ما محصولات عفاف و حجاب را به کشورهای عربی صادر می‌کنیم اما در زمینه تولید پارچه چادرمشکی با مشکل مواجهیم.

كد خبر : ۹۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۳


خانواده "حسین زاده" قریب سه دهه است در حوزه هنر طراحی و مد و پوشاک اسلامی در قالب مؤسسه پژوهشی - فرهنگی « شمس نهان اصفهان» فعالیت می کنند. آنها توانسته اند در این زمینه به موفقیت های زیاد داخلی و بین المللی دست پیدا کنند. آقای "حسین زاده" معتقد است مُدبومی، مُدی است که از منابع و رفرنس های تاریخی و قومی کشور خودمان الهام گرفته و ازلباس اقوام و تاریخ پوشش ایرانی – اسلامی نشأت می گیرد و این مهم نیاز به حمایت جدی دستگاه ها و هم افزایی آنها دارد.

كد خبر : ۹۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


 کارشناس مسائل فرهنگی گفت: سند 2030 با ارزش‌های فرهنگی ما هم خوانی ندارد و اجرای آن مغایر با فرهنگ ایرانی- اسلامی است.

كد خبر : ۹۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۷


نماینده امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان لرستان از چاپ کتاب «ورزشکاران و جوانان زیر چتر حجاب و عفاف» در این استان خبر داد.

كد خبر : ۹۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


- رئیس بسیج جامعه زنان لرستان بر ضرورت تعمیق و گسترش برنامه های عفاف و حجاب در این استان تاکید کرد.

كد خبر : ۹۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


مسئول غرفه « جشن عروسک ها» گفت: در غرفه میزهایی درنظر گرفته شده است که در آن عروسک های زیبایی گذاشته شده اند؛ بچه های با نخ، سوزن، سوزن ته گرد و پارچه عروسک های خود را با سلیقه خودشان محجبه می کنند و مربیان نیز سوآلات آنها را در خصوص نحوه پوشش درست پاسخ می دهند در این صورت است که از طریق عروسک هم مسئله حجاب و عفاف و هم خود نوع حجاب اسلامی به بچه ها آموزش داده می شود.

كد خبر : ۹۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹


جلسه هماهنگی اجرای برنامه های هفته ی عفاف و حجاب ظهر امروز در لرستان  به ریاست مدیر کل امور بانوان در استانداری برگزار شد.

كد خبر : ۹۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳


ترویج بدحجابی مهمترین ارمغان شبکه های ماهواره ای است، فیلم ها و سریال هایی که با هدف فروپاشی خانواده ها و ترویج بدحجابی ساخته می شوند و هدفشان کمرنگ کردن اعتقادات دینی و حجاب است.

كد خبر : ۹۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰


به مناسبت هفته  حجاب و عفاف بانوان بسیجی لرستانی در ایک اقدام کاملا خودش جوش اقدامبه  برنامه فرهنگی تحت عنوان فروش البسه ایرانی اسلامی  آتش به اختیار کردند.

كد خبر : ۹۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱


مدیر تنها بوفه کتاب دوستانه ویژه زنان با بیان اینکه یکی از اقدامات ما در آستانه میلاد حضرت معصومه(س) برنامه "بگو بخند دخترانه" است که در آن دخترها و بانوان خاطرات خود را در دورهمی شاد برای یکدگیر تعریف کنند و در نهایت با رضایت آنها این خاطرات به کتابچه ای تبدیل شود، گفت:ما برای مردان نیز برنامه ای متفاوت داریم تا درهفته کرامت، خواهر یا دختر خود را فقط با 10 هزار تومان غافلگیر کرده و بهترین هدیه را به آنها بدهند.

كد خبر : ۹۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱


کارشناس مذهبی گفت: نامگذاری روز دختر در سالروز ولادت با سعادت کریمه اهل بیت فاطمه معصومه (س) نشان عظمت و عزت آنها است بنابر این دختران ایران زمین زندگی کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

كد خبر : ۹۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳


دو دختر نوجوان ایرانی با ثبت رکوردی تاریخی، برای نخستین بارمقتدرانه قهرمان جهان می شوند، اما کاربران شبکه های اجتماعی از توییتر و اینستاگرام گرفته تا تلگرام و ... که گاه برای کشف حجاب یک بازیگر یا بی حجاب بودن یک ورزشکار رکوردی بی سابقه از بازدید به راه می اندازند این بار سکوت عجیبی در پیش گرفتند.

كد خبر : ۹۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸


با توجه به این ولنگاریسم فرهنگی موجود و نبود نظارت بر محتوای تبلیغات تلویزیونی بیم آن می­رود که با چنین احاطه و تسلطی که سرمایه­ داران بر رسانه ملی دارند بعد از مدتی برای تبلیغ و فروش بیشتر پای ساپورت­های بدن نما و مانتوهای تنگ را هم به تلویزیون باز کنند و از آنتن رسانه ملی برای منافع خود سوءاستفاده ببرند 

كد خبر : ۹۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۰


از گذشته تا کنون دشمنان همواره در تلاش بودند تا با ترویج بدحجابی و بی حجابی برای انحراف جوانان و گسترش فرهنگ غرب به اهداف خود برسند و امروز با تبلیغات مسموم و مُدگرایی به دنبال ترویج بی حجابی هستند.

كد خبر : ۹۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۷


می خواهند بدحجابی را عادی سازی کنند، پول می گیرند و برهنه در خیابان راه می روند و عده ای دیگر هم تقلید می کنند.

 

كد خبر : ۹۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷


در ارزیابی‌های به‌عمل آمده توسط استانداری لرستان آموزش و پرورش رتبه نخست را در بین دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه ترویج فرهنگ حجاب و عفاف به خود اختصاص داده است.

كد خبر : ۹۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۶


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین