امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۷۳۴    عبارت مورد جستجو: حجاب

كد خبر : ۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


آساره خبر: نماینده ولی فقیه در لرستان در نشست تلویزیونی با موضوع مبانی فقهی حجاب گفت: یکی از ارزشهای مهم در قرآن مسئله حجاب است.

كد خبر : ۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


كد خبر : ۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


كد خبر : ۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: سند برنامه‌های راهبردی سازمان بسیج جامعه زنان در حوزه زنان و خانواده به دفتر حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور دولت یازدهم ارسال شد.

كد خبر : ۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


آساره خبر: آمارهای نهادهای ناظر بین‌المللی می‌گوید ایران، دومین مصرف‌کننده لوازم آرایش در خاورمیانه و هفتمین واردکننده لوازم آرایشی در جهان است و 1/2 میلیارد دلار صرف خرید لوازم آرایشی در کشور می‌شود که این میزان رقم پایینی نیست.

كد خبر : ۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


آساره خبر: در این کارگروه از همه اقشار زنان فعال دعوت شده بود؛ چه اصلاح‌طلب و چه اصولگرا؛ از مینو مرتاضی لنگرودی گرفته تا انسیه خزعلی، و حالا حسن روحانی است که باید نسبت به لیست انتخاب شده توسط کارگروه زنان نظر دهد و یکی از گزینه‌ها را به عنوان معاون امور زنان انتخاب کرده و کلید ساختمان نوفل لوشاتو را به او تحویل دهد.

كد خبر : ۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


آساره خبر: مشاور استاندار در امور بانوان گفت: پدیده بد حجابی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد[...]

كد خبر : ۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: گفتگویی با مسئول کانون بانوان ازنا که از فعالیت ها و گلایه هایش از مسئولین می گوید.

كد خبر : ۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: مشاور استاندار در امور بانوان گفت: پدیده بد حجابی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد[...]

كد خبر : ۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: شنیدن و خواندن حالات و رفتار علما و مراجع معظم شیعه، ما را برای نیکو ساختن شخصیت مان یاری می رساند.علمای وارسته نماد یک مسلمان واقعی هستند که باید به آنان تاسی نمود.

كد خبر : ۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۷


آساره خبر: مدیرکل امور بانوان استانداری گفت: "راهکارهای کوتاه مدت و بلندمدت کاهش نرخ طلاق" عنوان پژوهشی است که در استانداری در حال انجام و بررسی است و تاکنون حدود 30 درصد این پژوهش انجام گرفته است.

كد خبر : ۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


آساره خبر: مدیرکل امور بانوان استانداری گفت: "راهکارهای کوتاه مدت و بلندمدت کاهش نرخ طلاق" عنوان پژوهشی است که در استانداری در حال انجام و بررسی است و تاکنون حدود 30 درصد این پژوهش انجام گرفته است.

كد خبر : ۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


آساره خبر: باورها و ايمان‏ های راسخ نقش بسزايی در بالندگی زندگی جامعه ايفا می‏ کنند و زمانی که ايمان به سستی گرايد، نفوذ دشمن و به انحراف کشيدن آن جامعه به راحتی صورت می‏ پذيرد.

كد خبر : ۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


آساره خبر: هر که سردار شهید عقیل پروانه را می شناخت می دانست که او در دنیای موقت ماندنی نیست و جایش در بهشت و مرقدش در کربلاست.

كد خبر : ۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


آساره خبر: فرمانده ناجا با بیان اینکه به جای برخورد با افراد باید به سراغ مقصران اصلی و باندها برویم گفت: باید روی برخی باندها که در راستای ایجاد فساد در جامعه اقدام می‌کنند تمرکز کنیم به گونه‌ای که اخیرا در اینترنت بلیت فروخته شد و آدرس یک مدرسه را دادند که در آنجا مهمانی با عقاید انحرافی و شیطان‌پرستی قرار بود برگزار شود.

كد خبر : ۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


آساره خبر: خانم رحمانپور مسئول بسیج خواهران ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه حجاب و عفاف تا 12مهرماه در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد پلدختر آماده استقبال علاقه مندان است.

كد خبر : ۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


آساره خبر: فرهنگ هر جامعه از مهمترین ابزاری است که می تواند یک جامعه را به پیشرفت و یا به سقوط بکشاند.

كد خبر : ۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


آساره خبر: بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان در نامه ای از استاندار لرستان خواست فارغ از هرگونه سیاسی کاری و جناح بندی به خدمت خالصانه و انقلابی به مردم لرستان مشغول شود

كد خبر : ۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


آساره خبر: امام جمعه خرم آباد گفت: سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل ثابت کرد که ایران محور ثبات در منطقه و بدنبال صلح است و نمی خواهد که پای متجاوزین در منطقه باز شود.

كد خبر : ۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


آساره خبر: اگر چه بر این باور نیستیم که مسئله حجاب به یک مسئله پلیسی و امنیتی تبدیل شود،بلکه بیشتر کارشناسان امور فرهنگی بر این باورند که حجاب باید در حیطه دغدغه های فرهنگی اولویت داده شده و با تبلیغات و برنامه های فرهنگی در بدنه خانواده ها و آحاد جامعه نهادینه شود.

كد خبر : ۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۸


آساره خبر: فرماندهی نیروی انتظامی ازنا گفت:سارق کابل های برق شهرستان ازنا به دام پلیس افتاد.

كد خبر : ۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


آساره خبر: دادستان ازنا در مورد مساله حجاب گفت: کار فرهنگی مهمترین اقدام برای مقابله با این معضل است و این که می گویند بد حجابان مسافر هستند صحیح نیست.

كد خبر : ۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


آساره خبر: بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان در نامه ای از استاندار لرستان خواست فارغ از هرگونه سیاسی کاری و جناح بندی به خدمت خالصانه و انقلابی به مردم لرستان مشغول شود.

كد خبر : ۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


آساره خبر: فائزه هاشمی  در مجمع زنان اصلاح‌طلبان مشهد مقدس که در محل دفتر این مجمع برگزار شد، اظهار کرد: از یک مسئله اظهار تاسف دارم که زنان حزب کارگزاران در مشهد مقدس فعال نیستند.

كد خبر : ۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


دختر دانشجو وقتي زندگينامه شهيد زين‌الدين را خواند قول داد تا با رعايت حجاب خود خون شهدا را پاس بدارد.

كد خبر : ۱۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


مشاور استاندار در امور بانوان با اشاره به مشکل بیکاری در استان گفت: بحث اشتغال و بیکاری یکی از معظلات کشور می باشد که به طبع استان ما به خاطر نبود زیر ساخت های اقتصادی مثل کارخانه ها در سطح استان از معظل بیکاری بیشترین رنج را می برد.

كد خبر : ۱۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان؛ عفاف و حجاب، تجلی کرامت است، امروز آسیب های خطرناکی در کمین جوانان آینده ساز کشور وجود دارد.

كد خبر : ۱۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:نقل شد که طی نامه‌ای به امام چندین مطلب منجمله مطالبی راجع به آمریکا ذکر شده بود و امام هم در این موضوع اقدامی نکردند. سؤال این است طرح این مسئله در رسانه‌ها که مربوط به سال‌ها قبل است و رهبری زمان نیز درباره آن تصمیم خود را گرفته بود چه خاصیتی دارد.

كد خبر : ۱۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


مهمترين فلسفه حج همان دگرگونى اخلاقى است كه در انسانها به وجود مى آورد، تلاش در حفظ اخلاق اسلامي و استمرار بر تهذيب نفس و حفظ خودسازيِ حاصله از مسائلي است كه يك زن حج گزارده بايد به آن توجه داشته باشد.

كد خبر : ۱۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


فرزند شهید دستواره با بیان اینکه ‌امام خمینی(ره) همانگونه که در موضوعات مختلف صحبت کرده‌اند درباره خانواده شهدا نیز فرمودند «خانواده شهدا چشم و چراغ ملتند»، گفت: ‌سیدحسن خمینی باید از خانواده شهدا دلجویی می‌کرد.

كد خبر : ۱۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


 جلسه هماهنگی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان با رابطین آموزش و پرورش شهرستان ها و بخش های استان لرستان با حضور معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، معاون تربیتی و سلامت آموزش و پرورش استان، و کارشناسان دادگستری به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری لرستان در سالن جلسات آموزش و پرورش استان برگزار گردید.

كد خبر : ۱۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


.

كد خبر : ۱۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


مادر شهید ابوطالبی گفت: از زمانی که مجید به شهادت رسید، یک روز نبود که منتظر او نباشم. وقتی به خوابم آمد، در عالم خواب اتاقکی را به من نشان داد و گله‌مند بود که من در این اتاقک هستم؛ چرا به من سر نمی‌زنید.

كد خبر : ۱۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


بیشتر اوقات در پایگاه ایستگاه صلواتی بر پا می کردیم. در این ایستگاه ها چه رزمندگانی که می آمدن و وقتی  بدرقه شان می کردیم و پس از مدتی خبر شهادتشان را می شنیدیم. گاهی نوجوانانی که هنوز به سن تکلیف هم نرسیده بودند از این ایستگاه ها عبور می کردند با اینکه سن کم داشتند ولی دلشان بزرگ بود.

كد خبر : ۱۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


اگر عاشورا را صرفا یک رخداد نپنداریم و به آن بصورت یک فرهنگ متعالی نگاه کنیم، خواهیم دید که از عمق وجود این فرهنگ می توانیم به" سبک زندگی عاشورایی" برسیم سبکی که در آن شاخصه هایی چون شناخت حق از باطل، ارجح کردن مرگ با عزت بر زندگی با خفت، زیر بار حرف ناحق نرفتن، ایثار، بصیرت، حجاب و عفاف، ولایتمداری و تسلیم بودن در برابر خواست خدا، جوانمردی و اخلاص دیده می شود. سبک زندگی عاشورایی یعنی یادمان باشد "کل یوم عاشورا ".

كد خبر : ۱۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


در دو سالگی به مریضی سخت دچار شدم و تب و لرز شدیدی داشتم، در یک روز زمستانی و برفی که مصادف با عاشورا بود مادرم مرا به دوش کشید و  به میدان پشت بازار خرم آباد برد و مرا به گِلی که برای عزای امام حسین (ع) آماده کرده بودند انداخت و از آن زمان تا به حال خدا رو شکر یک بار هم مریض نشده ام .من ارادت خاصی به امام حسین(ع) دارم.

كد خبر : ۱۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


رئیس‌جمهور با بیان اینکه به زبان و عمل به طرف‌های مذاکره کننده گفته‌ایم که به هیچ عنوان تهدید، تحریم، تحقیر و تبعیض جواب نخواهد داد، گفت: ایران در برابر تهدید هیچ قدرتی سر تعظیم فرود نیاورده و نخواهد آورد.

كد خبر : ۱۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


وقتی صحبت از آسیب شناسی می شود نواقص و مزایای یک تابو یا رسم و آیین را به بوته نقد و بررسی می کشانند. آسیب شناسی رسوم، آیین ها و مناسک کار هر کسی نیست....

كد خبر : ۱۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


چرا امر به معروف و نهی از منکر کنیم؟!

كد خبر : ۱۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


یکی از مهمترین دغدغه های جامعه امروزی بشر، مسئله حجاب است. حجابي كه در هجوم تجددگرايي و غرب‌زدگي نيمي از اصالت آن از بين رفته و نيم ديگر هم در ميان فلسفه ‌بافي‌ها و تعاريف جديد، مدام رنگ عوض كرده و هر روز غريب‌تر و مهجورتر مي‌شود. اما واقعا حجاب چيست؟ 

كد خبر : ۱۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


متاسفانه این رسم بدی در سینمای ماست که افراد با چهره‌ای معصومانه و یا نقش‌های مثبت وارد می‌شوند و بعد از بازی قرار دادن اعتقادات و جذب آرای عمومی،‌ تغییر رنگ می‌دهند!

كد خبر : ۱۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


یکی از مهمترین دغدغه های جامعه امروزی بشر، مسئله حجاب است. حجابي كه در هجوم تجددگرايي و غرب‌زدگي نيمي از اصالت آن از بين رفته و نيم ديگر هم در ميان فلسفه ‌بافي‌ها و تعاريف جديد، مدام رنگ عوض كرده و هر روز غريب‌تر و مهجورتر مي‌شود. اما واقعا حجاب چيست؟

كد خبر : ۱۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


مسئول بسیج جامعه زنان کشور در نشست خبری تشریح برنامه های هفته بسیج این سازمان از تجلیل یکصد زن اسوه در سطح ملی در همایش " طلیعه داران ایثار"خبر داد.

كد خبر : ۱۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


عبدالرضا رحمانی فضلی در همایش "طلایه داران ایثار" با تأکید بر نقش بسیج جامعه زنان کشور در رفع معضلات و آسیب های اجتماعی گفت: 90 درصد از زنان ایرانی معتقد به حیا حجاب و شئونات زن اسلامی هستند از این رو باید در تقویت و عمق بخشی به ارزش های اسلامی تلاش کنیم که تحقق این امر حضور گسترده زنان مردم را می طلبد.

كد خبر : ۱۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی؛ امام جمعه خرم آباد در جلسه تفسیر و نشست تلویزیونی در رابطه با مبانی فقهی و همایش تجلیل از پیشتازان رجعت به حجاب که به همت بسیج جامعه زنان استان برگزار شد در جمع بسیجیان به تفسیر سوره مریم پرداخت و گفت: سوره مریم با 98 آیه از سوره های مکی قرآن کریم است، و موضوعات و محتوای سوره مریم را می توان به پنج قسمت تقسیم کرد.

كد خبر : ۱۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


بیانیه پیشتازان رجعت به حجاب برتر، بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان.

كد خبر : ۱۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


هفته بسيج، بزرگداشت جان‏فشانى ‏هايى است كه براى سربلندى اين سرزمين صورت گرفته است. بسيج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است كه با ظهور اسلام تولد يافته و در ملت‏هاى مسلمان رشد كرده است. هوشمندى حضرت امام خمينى رحمت ‏الله علیه و عدالت‏ خواهى ميليون‏ها انسان با ايمان، تنها، تبلور دوباره بسيج در عصر حاضر بوده است.

كد خبر : ۱۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


هفته بسيج، بزرگداشت جان‏فشانى ‏هايى است كه براى سربلندى اين سرزمين صورت گرفته است. بسيج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است كه با ظهور اسلام تولد يافته و در ملت‏هاى مسلمان رشد كرده است. هوشمندى حضرت امام خمينى رحمت ‏الله علیه و عدالت‏ خواهى ميليون‏ها انسان با ايمان، تنها، تبلور دوباره بسيج در عصر حاضر بوده است.

كد خبر : ۱۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۸


اباصالح ما را دریاب... دنیا تاریک است، بیا و چراغانش کن.

كد خبر : ۱۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۸


ایرج کاظمی؛ استاددانشگاه و متخصص لرستان شناسی؛ درباره پوشش های سنتی معتقد است که در هر جای دنیا هر کشوری یک پوشش و لباس سنتی دارد برای مثال هندی ها و پاکستانی یک پوشش سنتی به نام "ساری" دارند. لباس های محلی و سنتی هر منطقه، نشان دهنده فرهنگ آن منطقه اند.

كد خبر : ۱۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


یک فعال جامعه زنان گفت: بخشنامه اخیر دولت مبنی بر حذف جایگاه مشاور امور بانوان از دستگاه‌ها اقدام عجولانه‌ای است که توسط معاونت سرمایه ‌انسانی ریاست جمهوری اتخاذ شده است و نیازمند بازنگری است.

كد خبر : ۱۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


وارد سالن می شوم. همراه با ورود من زن جوانی نیز وارد می شود. هنوز متوجه اوضاع سالن نشدم؛ می بینم خانم جوان دست برسینه سلام می دهد. رد نگاهش را که می گیرم می رسم به نمایشگاه کوچکی که نمونه اش را بارها در محافل مذهبی دیده بودم اما نه در یک سالن آرایشگاه زنانه....!

كد خبر : ۱۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۲


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: آمریکایی‌ها بدانند چنانچه دست از توهین و تهدید بر ندارند، ملت ایران از انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای خود عقب‌نشینی نمی‌کنند.

كد خبر : ۱۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۳


رئیس اداره سازمان تبلیغات اسلامی خرم‌آباد گفت: مسئولان نباید حجاب را سلیقه‌ای تعریف کنند.

كد خبر : ۱۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


رضا شاه که ریشه‌دار بودن تفکر دینی و مبانی ارزشی حاکم بر جامعه ایرانی را مانعی جدی بر سر راه فرآیند مدرن‌سازی می‌پنداشت؛ در دی ماه سال 1307 هجری شمسی، قانون لباس های متحدالشکل را در مجلس شورای ملی به تصویب رسانید و از آن پس ابتدا درباریان، دولتمردان و سپس کارمندان دولت مجبور به پوشیدن کت و شلوار و کراوات و کلاه فرنگی شده و با مظاهر بی حجابی در مجامع عمومی ظاهر شدند.

كد خبر : ۱۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


رضا شاه که ریشه‌دار بودن تفکر دینی و مبانی ارزشی حاکم بر جامعه ایرانی را مانعی جدی بر سر راه فرآیند مدرن‌سازی می‌پنداشت؛ در دی ماه سال 1307 هجری شمسی، قانون لباس های متحدالشکل را در مجلس شورای ملی به تصویب رسانید و از آن پس ابتدا درباریان، دولتمردان و سپس کارمندان دولت مجبور به پوشیدن کت و شلوار و کراوات و کلاه فرنگی شده و با مظاهر بی حجابی در مجامع عمومی ظاهر شدند.

كد خبر : ۱۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


مسابقات قرآن مرحله استانی به همت بسیج جامعه زنان سپاه استان در دارالقرآن بسیج برگزار شد.

كد خبر : ۱۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


مسابقات قرآن مرحله استانی به همت بسیج جامعه زنان سپاه استان در دارالقرآن بسیج  خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۱۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور، با بیان اینکه سبک زندگی شهید سیده طاهره هاشمی بر گرفته از فرهنگ عاشورا است، فرهنگی که راه آرمان های اسلامی و دفاع از ولایت جان می بازد، گفت: همه نسل ها به وجود چنین نوجوانی می بالد می تواند به او تکیه کند و راست قامت بایستد.

كد خبر : ۱۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


دوره آموزشی فرماندهان پایگاههای مقاومت خواهران لرستان روز دوشنبه 92/11/07 در مکان پادگان حمزه سیدالشهداء(ع) با حضور 40 نفر از فرماندهان پایگاههای مقاومت برگزار شد.

كد خبر : ۱۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: بیش از 100 برنامه فرهنگی و هنری همزمان با ایام گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرهای مختلف استان برگزار می شود.

كد خبر : ۱۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰


كد خبر : ۱۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۶


شهید نوربانو میرزایی از سال های قبل از پیروزی انقلاب در راهپیمایی های علیه رژیم طاغوت شرکت می کرد و با شروع جنگ تحمیلی به صف زنان پشت جبهه پیوست. ایمان، صبر، استقامت و عفاف و حجاب اتز ویژگی های بارز او بود.

كد خبر : ۱۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


جشنواره سی و دوم نیز با تمام جوش و خروش خود و با همه خاطراتش به پایان رسید اما در این جشنواره نکاتی از قلم نویسندگان بر صفحه کاغذ نیامد که شاید اگر کمترین توجهی به این نکات می‌شد بهترین دستاورد‌های فرهنگی را می‌توانستیم از این جشنواره استخراج کنیم.

كد خبر : ۱۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به خسارات بالای پدیده گردو غبار در لرستان گفت: مسوولان اجرایی استان تلاش برای جذب بودجه مبارزه با این پدیده و همچنین جبران برخی خسارت های ناشی از آن را به صورت ویژه دردستور کار خود قرار دهند.

كد خبر : ۱۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۹


آمریکا، انگلیس و فرانسه سردمداران خشونت علیه زنان هستند، زنانی که در 15 سالگی اولین تجاوز را تجربه می‌کنند تا طعم تلخ زندگی در مدرنیته را با تمام وجود حس کنند. هشتم مارس در غرب فقط یک شعار است، شعاری بزک‌شده به نام «روز جهانی زن»!

كد خبر : ۱۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


دبیرخواهران اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان خطاب به کاترین اشتون گفت: تاکنون عکس های کودکان غلطان در خون را در فلسطین دیده اید یا شیون زنان فلسطینی را که اجساد کودکان معصوم خود را از زیر خروارها خاک بیرون می کشند شنیده اید؟

كد خبر : ۲۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


گفتگوی دو لباس ...

كد خبر : ۲۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


امام جمعه خرم آباد گفت: توجه به اقتصاد و فرهنگ یک ضرورت است.

كد خبر : ۲۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۸


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: در هر شرایطی پوشش واجب است و این پوشش برای زن محدودیت نمی آورد بلکه مصونیت و ایجاد آرامش روانی و رسیدن به امنیت است.

كد خبر : ۲۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۷


بسیاری از دختران و پسرانی که امروز اسیر ارتباطات نابهنجار و نامتعارف می شوند در جریان هویت جویی خود یا از الگوی صحیحی برخوردار نبوده اند و یا نتوانسته اند در برابر پرسش های فطری خود در مورد هویت و چرایی وجودشان پاسخ های درستی از منابع مطمئن دریافت نمایند و متاسفانه با دریافت اطلاعات غلط، درک اشتباهی از وجود، ماهیت و جنسیت، عشق، عاطفه خود پیدا کرده اند .

كد خبر : ۲۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۸


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: تا هفته آینده لایحه بیمه زنان خانه دار برای ارائه به هیئت دولت آماده می‌شود.

كد خبر : ۲۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


جانشین مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: با گذشت سه دهه از پیروزی پرافتخار و شکوهمند انقلاب اسلامی، امروزه ترویج فرهنگ و سیره معصومین(ع) از مهمترین اهداف می باشد.

كد خبر : ۲۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


جانشین مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: با گذشت سه دهه از پیروزی پرافتخار و شکوهمند انقلاب اسلامی، امروزه ترویج فرهنگ و سیره معصومین(ع) از مهمترین اهداف می باشد.

كد خبر : ۲۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جایگاه مادری،استادی و مربی گری زن از هرجایگاه ریاست و مسئولیتی بالاتر است و مادران چهره های ماندگار فرهنگی جامعه هستند.

كد خبر : ۲۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳


شهید خانزاده احمدی مادری دل سوخته که ثمره تام زندگی سخت اش را به همراه جان خویش در راه اعتلای توحید نثار نمود دخترانش را فاطمه گونه تقدیم بانوی اسلام نمود و جوانی بیست و یک ساله که در اولین ساعت ورودش به منزل پس از اتمام دو سال خدمت وظیفه در شدیدترین جبهه حق علیه باطل به نام مصطفی، همگی به ندای پروردگار لبیک گفته و به شهادت رسیدند.

كد خبر : ۲۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: کسب اعتماد به نفس ملی و تقویت روحیه خودباوری، مهمترین دستاورد موفقیت های علمی در بحث بومی سازی فناوری هسته ای ایران است و به همین دلیل این فناوری در کشور اسلامی ما تعطیل بردار نیست.

كد خبر : ۲۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۹


مدیر کل امور بانوان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با بیان اینکه زنان بیشترین صدمه را از بحران معنویت در غرب خورده اند، گفت: غرب از ترویج الگوی زن ایرانی و اسلامی واهمه دارد و تلاش می کند الگوی زن غربی را جایگزین آن کند.

كد خبر : ۲۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


تالار حافظیه کاخ سعدآباد شب گذشته محل برپایی جشن همسر رئیس جمهور برای همسران وزرا، سفرا و زنان دولت بود، مهمانی زنانه همراه با رقص و شوی لباس.

كد خبر : ۲۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۱


یک مدرس حوزه علمیه، ماهواره را دجالواره ای نامید که تفکر ، اراده، عزت، هویت و شأن انسانی یک مسلمان را از او می گیرد.

كد خبر : ۲۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۹


شبانگاه دیشب بشقاب پرنده ای حوالی اشترانکوه رویت شد که از قرار معلوم سرنشینان آن در سطح شهر تردد نموده اند،چراکه در هنگام برخاستن دفترچه ای از آنان بجای مانده که نشان می دهد آنها انسانهای فضایی بوده اند وبه قصد بررسی و آنالیز مردمان سیاره زمین به ازنا آمده اند.

كد خبر : ۲۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


جانباز لرستانی در خصوص رسالت جانبازان در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمن گفت : ما نباید امر به معروف و نهی از منکر را فراموش کنیم .

كد خبر : ۲۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


باقر روزهای پرنشاط کودکی را در میان مردم مهربان زادگاهش سپری کرد و در کنار آنان آموختن علم را تجربه نمود.

كد خبر : ۲۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۳


مسیح علی نژاد خبرنگار فراری از ایران با انتشار عکس های بدون حجاب خود به دنبال گرم کردن کمپین آزادی یواشکی زنان ایران در خارج از کشور است.

كد خبر : ۲۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


از بین بردن حیا، عفت  و پاکدامنیِ نسل‌جوان ایران اسلامی، هدف اصلی دشمنان است؛ آن هایی که با به کارگیری امکانات مختلف و انواع و اقسام روش ها، صرف هزینه‌های بسیارسنگین، تلاش می کنند که فرهنگ بی هویت غربی را به جای فرهنگ ناب اسلامی ایرانی جایگزین کنند.

كد خبر : ۲۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۳


عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور گفت: بخشنامه حراست دانشگاه آزاد قیام در برابر امر به معروف و نهی از منکر است.

كد خبر : ۲۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


در تحلیل دلایل ظهور و گسترش بد حجابی در جامعه، همواره گفته می‌شود که یکی از عاملان بروز این پدیده، خود سازمان‌ها و نهادهای دولتی هستند.

كد خبر : ۲۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


بانوان فعال در 40 تشکل دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه ضمن دفاع از دستورالعمل اخیر حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره حجاب و عفاف، خواستار تداوم این نگاه فرهنگی و اثربخش در محیط دانشگاه شدند.

كد خبر : ۲۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری از ماموریت روحانی به مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور جهت پیگیری نامه ۱۹۵ نماینده مجلس درباره حجاب و عفاف خبر داد.

كد خبر : ۲۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


آزادی یواشکی تو؛ خون های یواشکی ای که از شهیدی آرام آرام پشت خاک ریز و در حسرت دیدن فرزند دو ساله اش می ریخت را نادیده می گیرد.

كد خبر : ۲۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان نهادی بالادستی در سال 1384 مصوبه ای را درباره گسترش فرهنگ حجاب و عفاف تصویب کرد که اگر به بندهای مختلف آن توجه لازم شده بود، شاید امروز پدیده بدحجابی باعث کارت زرد مجلس به وزیر کشور درباره عدم برخورد با آنها نمی شد.

كد خبر : ۲۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


معاون سیاسی- امنیتی استاندار لرستان گفت: توجه به حوزه حجاب وعفاف علاوه برمدیریت جهادی مسئولین ،عزم ملی می طلبد.

كد خبر : ۲۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


آیت الله هاشمی رفسنجانی 23 تیر 1359 در یک مصاحبه مطبوعاتی حدود آزادی احزاب و نیز نحوه پوشش زنان را تشریح می کند که با نظرات امروز او بسیار متفاوت است !

كد خبر : ۲۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت فرارسیدن لیالی قدر ماه مبارک رمضان برخی از توصیه‌های حضرت آیت‌الله خامنه‌ای برای استفاده‌ی هرچه بهتر و کامل‌تر از این فرصت گران‌بها را مرور می‌کند.

كد خبر : ۲۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


شاید دلیل آمدن موضوع حجاب در این سوره، همین باشد که وقتی حجاب آمد؛ آلودگی‌‌های جنسی هم جایگاهی ندارند؛ چون حجاب یک حایل است در مقابل بی‌عفتی‌ها و هرزگی‌ها‌.

كد خبر : ۲۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


خدارا شکرکه مدینه چادری بود….که عاقل بود. که خوب مطلق نبود. که باوقار بود. مدیر بود. مدبر بود. در رفاه بود. بیمار بود. داغ دیده بود. عادی بود! و با همه این اوصاف چادری بود

كد خبر : ۲۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


رییس بسیج زنان کشور گفت: نتایج یک تحقیق نشان می دهد، نوع نگاه مردان نقش بسزایی در بدحجابی همسران خود دارند.

كد خبر : ۲۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


مسئول دفتر هماهنگی بنیاد ملی حجاب و عفاف استان لرستان گفت: حجاب در واقع میوه عفاف است که آثار آن در وجود انسان تجلی پیدا می کند.

كد خبر : ۲۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


به نظرم اسلام در کشورهای عربی کامل نبود، درحالی‌که ایران شرایط خیلی بهتری برای شناخت اسلام دارد.

كد خبر : ۲۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


در سایت رسمی رهبرمعظم انقلاب، جدیدترین فتاوای ایشان در خصوص مسائل مختلف درج شده است که برخی از آنها بدین شرح است:

كد خبر : ۲۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


شما اینجا هستید: حجاب برتر » متن » حجاب در گذر تاریخ

كد خبر : ۲۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


بدانید سوداگری غرب، برای آرامش زن نیست بلکه برای نیل به اهداف سخیف فرهنگ لیبرال است.

كد خبر : ۲۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


شبکه های فارسی وان و من و تو به صورت غیر مستقیم متلاشی کردن خانواده ها را امری عادی می پندارند.و نتیجه فیلم های مستهجن آنها خیانت به همسر و فرزندان می باشد.

كد خبر : ۲۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


مسئول سازمان  بسیج جامعه زنان استان لرستان: در حال حاضر بیشترین شبکه ها ماهواره ای دنیا از کشور آمریکا مدیریت می شود.

كد خبر : ۲۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۱


مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده با تاکید بر توجه دولت یازدهم بر ترویج عفاف و حجاب در برنامه کاری خود، گفت: از طرح‌های مد و لباس که منطبق با موازین اسلامی باشد، حمایت می‌کنیم.

كد خبر : ۲۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


فرمانده سپاه  ابوالفضل (ع) ناحیه خرم آباد گفت: بسیج دارای دو رکن است یکی دین و دیگری بصیرت است که اگر این دو را نداشته باشد با دیگر   افراد فرقی ندارد

كد خبر : ۲۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


جانشین فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد فرهنگ  ایثار و شهادت را این طور بیان کرد:
     شهدا از خود  گذشتن و به معبود رسیدن  پا  در هوای نفس گذاشتن و با خدا معامله کردن و به سعادت ابدی که شهادت است نایل آمدن

كد خبر : ۲۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


داستان از آنجا شروع شد که...

تو اسم تمام هرزگی هایت را آزادی گذاشتی . . .

و من از آنجا بی غیرت شدم که...

فکر میکردم به تمدن رسیده ام !

كد خبر : ۲۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


وزیر اطلاعات با بیان اینکه امروز مسوولیت وزارت اطلاعات بر عهده عضوی از جامعه فرهنگیان گذاشته شده است، گفت: رویکرد امروز وزارت اطلاعات، فرهنگی است.

كد خبر : ۲۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در بحث حجاب و عفاف به جای سرزنش مرتب جوانان باید الگوی رفتار درست و پوشش مناسب را به آنها ارائه کنیم تا این سرمایه های اصلی کشور از الگوهای ضد ارزشی غرب، نمونه برداری نکنند.

كد خبر : ۲۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


شبکه های فارسی وان و من و تو به صورت غیر مستقیم متلاشی کردن خانواده ها را امری عادی می پندارند.و نتیجه فیلم های مستهجن آنها خیانت به همسر و فرزندان می باشد.

كد خبر : ۲۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


ظهور انقلاب اسلامی واندیشه های اصلاحی امام راحل(ره)هویتی تازه به زنان بخشید و حوزه زنان را با تحولات عظیمی روبرو ساخت بطورئیکه امروزه اراده ،تلاش،مقاومت،بویژه بیداری زنان مسلمان ایرانی الگویی ثانی برای زنان مسلمان جهان گردیده است.

كد خبر : ۲۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴


مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان  گفت: حضرت معصومه (س) بانوی نمونه صبر و عفاف  در زمان خود بودو امروزه اسلام است که به زن هویت می دهد .

كد خبر : ۲۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۶


هر پوششی پوشیدگی نیست؟!

كد خبر : ۲۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


سخنگوی فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه طی دهه‌های گذشته دشمنان برای تمام جنبه‌ها از جمله غذای ما نیز برنامه‌ریزی کرده‌اند، گفت: هم‌اکنون بسیاری از محصولات کشاورزی که ما مصرف می‌کنیم منجر به عقیم‌سازی و ناباروری می‌شود.

كد خبر : ۲۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


كد خبر : ۲۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


همایش «نقش دختران در تحکیم بنیان خانواده» به‌مناسبت گرامیداشت دهه کرامت عصر سه‌شنبه، یازدهم شهریور درامامزاده زیدبن علی(ع) خرم‌آباد برگزار شد.

كد خبر : ۲۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


در حالی که مقام معظم رهبری بر فاصله گذاری اعضای دولت با فتنه تأکید دارند برخی از دولتی ها با حضور خود در مجالس مرتبط با افراد فتنه‌گر توصیه های رهبری را نادیده گرفتند.

كد خبر : ۲۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۶


مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه دانش فنی تولید چادر مشکی خریداری شده است، از راه اندازی واحد تولید چادر مشکی ˈحجاب شهرکردˈ تا اواسط سال آینده خبر داد.

كد خبر : ۲۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


بسیج صنعتی و عمران استان لرستان با همکاری ستاد عتبات عالیات، بسیج هنرمندان و سپاه ناحیه خرم‌آباد، بزرگترین نمایشگاه عاشورایی استان لرستان را در حسینیه ثارالله خرم‌آباد برگزار می‌کند.

كد خبر : ۲۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


مادر شهید سمیه فلاحی زاده : چه زیبا سمیه من می دانست که قرار است پرواز کند، پرواز تا عرش. دخترم روز قبل به دلیل قطع بودن آب گرم مجتمع آموزشی به دوستانش گفته بود که قصد دارد با آب سرد غسل شهادت نماید

كد خبر : ۲۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


بیایید برگردیم به سرآغاز ماجرا… آن روزی که پیشرفت های تکنولوژیکی بشر برای به خدمت گرفتن نیروی کار ارزان ، بهانه آزادی زنان را در پیش گرفت و

كد خبر : ۲۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


درست است که جامعه ما بیمار نیست؛ اما باید عمق تلاش‌های ویرانگر دشمن در ترویج مستقیم و غیرمستقیم نابهنجاری‌های اخلاقی با ابزار «مانکن‌های سیار» و «سایت‌های مسموم» را مشاهده کرد و افزون بر کار فرهنگی و اقناعی، به هنگام ضرورت از ابزار قهریه همچون ون و فیلتر هم غافل نشد.

كد خبر : ۲۹۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


بارها گفته اند جنگ نرم تفنگ نمی خواهد، عفت می خواهد، چادر می خواهد، و اگر مهارت جنگیدن نداشته باشیم می شویم جانباز جنگ صفین، منتظران کم هستند، چادر ها کم هستند، ولی هستند و ایستاده اند! آنقدر کمیم مانند نمکی که در آب حل شود...

كد خبر : ۳۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


باور کنید مثل اون شهدا و اون رزمندگان دیگه گیرمون نمیاد ، اگر هم پیدا بشن که تعدادشون اندکه ، اونا هم برا لباس مناسب پیدا کردن دردسر دارن ، تازه مورد تمسخر این مد جدیدی ها هم قرار میگیرن!!

كد خبر : ۳۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


بیست و یکمین دوره مسابقات قرآنی خواهران بسیجی سراسر کشور با معرفی نفرات برتر در سه رشته حفظ ، قرائت و مفاهیم به پایان رسید.

كد خبر : ۳۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


كد خبر : ۳۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۷


عشرت شایق با اشاره به وظایف رسانه ها در امر ترویج حجاب گفت: رسانه‌ها رسالت بزرگی در این زمینه دارند و باید برای فرهنگسازی حجاب در جامعه دغدغه داشته باشند تا فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه نهادینه و ترویج شود

كد خبر : ۳۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


نخبه المپیاد ریاضی لرستانی گفت: عامل اصلی بی حجابی و بد حجابی در دنیای امروز ماهواره و چشم به چشم های در درون خانواده هاست .

كد خبر : ۳۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی کشور تاکید کرد:‌ اگر آموزش و پرورش بتواند به طرز هنرمندانه و با زیبایی حجاب و عفاف را هم به صورت حسی و هم عقلانی مطرح کند، یقینا در تبیین و انتقال این ارزشها موفق خواهد بود

كد خبر : ۳۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


شاید نام امثال شهید مصطفی احمدی روشن برای نسل جوان امروز، از شهدای دیگر محبوب تر باشد، چرا که جوانان او را نسبت به شهدای دیروز الگویی در دسترس تر می بینند و مشتاق تر از آنان مادران امروز هستند که الگوی در دستسرسی چون «ام وهب» زمان را در مقابل خود می بینند.

كد خبر : ۳۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


رئیس بسیج جامعه زنان گفت: تاکنون بارها از دستگاه قضا خواسته شده است جایگاه چادر را با استفاده از آن برای زنان زندانی خدشه دار نکنند و امیدواریم آقای لاریجانی مانند رؤسای قبل به این موضوع نگاه نکنند و با جدیت آن را در دستور کار خود قرار دهند.

كد خبر : ۳۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۲


گزیده ای از وصیت نامه های شهدای کوهدشت در مورد حجاب و عفاف

كد خبر : ۳۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۲


معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان با انتقاد از استفاده پوشش چادر برای زنان زندانی گفت: فرهنگ پوشش عفیفانه و استفاده از چادر یک پدیده مقدس است و نباید این فرهنگ را در هر جا و هر راهی هزینه کنیم.

كد خبر : ۳۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۳


هفته پیش خبر عروج سید محمود موسوی جاسمی منتشر شد. او سال‌های طولانی را در آمریکا، صرف تبلیغ مبانی اسلام کرده بود و در این راه به اتهام واهی فعالیت‌های تروریستی و ارتباط با جمهوری اسلامی، چند سال را در زندان و حبس خانگی گذراند.

كد خبر : ۳۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۵


امام جمعه موقت تهران گفت: متأسفانه نماز باران را فراموش کرده‌ایم و کسی به این حرکت الهی نزدیک نمی‌شود و یادی از آن نمی‌کند.

كد خبر : ۳۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


زیباترین دلیل برای حجاب این است که خدا آن را لباس بندگی خود نامیده است و به عقیده ما در جامعه کنونی علاوه بر اینکه باعث رعایت یک حکم الهی فردی می‌شود، از طرفی نوعی تبلیغ نیز می‌باشد.

كد خبر : ۳۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


مردم استرالیا در پاسخ به جو به‌وجود آمده در این کشور به فعالیت‌هایی که در راستای گسترش همبستگی اجتماعی راه‌اندازی شده‌، پیوسته‌اند.

كد خبر : ۳۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۸


یک استاد حوزه و دانشگاه گفت: با گسترش بدحجابی، اندیشه های انحرافی فرقه های مختلف در بدنه جامعه شیوع پیدا کرده و حرمت شکنی و سرکشی در برابر احکام الهی به امری عادی و حتی عرف جامعه تبدیل می شود.

كد خبر : ۳۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۲


پایگاه خبری تحلیلی طنین یاس در پیامی، ضمن تبریک کسب مقام های قهرمانی توسط زنان ورزشکار ایرانی در بازی های آسیایی اینچئون بر لزوم توجه بیشتر مسئولین ورزشی کشور به ورزش قهرمانی بانوان تأکید کرد.

كد خبر : ۳۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۲


یک دکتر علوم قرآنی گفت: بدحجابى و دوری از عفاف نمونه بارزى از گناهان جنسى است كه به بسيارى از گناهان ديگر دامن مى‏زند و اگر از سوی مسئولین تدبیری اندیشیده نشود، نسل فردا رو به تباهی و اضمحلال پیش می رود.

كد خبر : ۳۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


امروز یکی از معضلات اجتماعی در جامعه ایران موضوع بی حجابی و یا بدحجابی توسط زنان در سطح جامعه است موضوعی که امروز کم کم به یک معضل اجتماعی بدل شده و بسیاری از نهادهای فرهنگی را برای حل آن به تکاپو واداشته است.

كد خبر : ۳۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۷


امروز یک رنگ مد می‌شود و فردا رنگی دیگر، لباس‌ها کوتاه، آستین‌ها بریده و شلوارها پاره می‌شوند، موها به اصطلاح فشن می‌شود و...

كد خبر : ۳۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


 فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت فاطمه الزهراءشهرستان پلدختر  گفت: در انجام همه کارها  اول رضای خدا را جلب کنیم دوم اینکه پشتیبان محکم ولایت فقیه باشیم تا در پیشبرد کارها و وظیفه ی محوله موفق عمل کنیم.

كد خبر : ۳۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۲


بانوی نقره ای پرتاب وزنه ایران در بازی های آسیایی درباره چگونگی حضورش در ایران و انتخاب پیراهن تیم ملی ایران سخن گفت.

كد خبر : ۳۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳


حرف پدرم در مورد شهادت این بود که با دعا خواندن و پشت میز نشستن  انسان شهید نمی شود برای شهادت باید هجرت کرد و دل از خانه و مال و فرزندان کند و به مناطق محروم رفت.

كد خبر : ۳۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: وزارت ارشاد و هيئت نظارت بر مطبوعات هم نبايد بگذارد رسانه هاي فاسد و غربزده اين جنايت را با مقدسات و واجباتي مثل امر به معروف و نهي از منكر مرتبط كنند و به اين بهانه به تضعيف ارزش ها بپردازند.

كد خبر : ۳۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


 آیت‌الله مهدوی‌کنی که 14 خرداد امسال پس از بازگشت از مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) در منزل دچار عارضه قلبی شده و به بیمارستان منتقل شده بودند، صبح امروز دار فانی را وداع گفته و به ملکوت اعلی پیوستند.

كد خبر : ۳۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


لاله افتخاری با بیان اینکه فرض دست داشتن عوامل بیرونی در سناریوسازی و ایجاد جنگ روانی در جامعه متحمل است، تصریح کرد: این فرض بعید نیست چرا که دشمنان شکست خورده برای جبران عقده ها و ناکامی های خود هر روز نقشه ای جدید برای تخریب چهره نظام می کشند و افراد بیمارگونه نیز ملعبه دست آنان می شوند.

كد خبر : ۳۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: وزارت ارشاد و هيئت نظارت بر مطبوعات هم نبايد بگذارد رسانه هاي فاسد و غربزده اين جنايت را با مقدسات و واجباتي مثل امر به معروف و نهي از منكر مرتبط كنند و به اين بهانه به تضعيف ارزش ها بپردازن

كد خبر : ۳۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۳۰


مینو اصلانی، خواهان اشد مجازات عاملان اسیدپاشی شد و گفت: طبق قوانین شرعی و فقهی قصاص باید مطابق همان عملی باشد که فرد خاطی انجام داده است و قوه قضاییه باید سریع و قاطع با عاملان این جنایات برخورد کند.

كد خبر : ۳۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۳۰


مدیرمسئول روزنامه جام‌جم با بیان اینکه فاصله ادعاهای رسانه‌های بیگانه با حقیقت زیاد است، گفت: سؤال اینجاست که مسئولان رسانه‌های غربی بر چه اساسی به انگیزه عامل یا عاملان بروز حادثه اسیدپاشی در اصفهان پیش از آنکه دستگیر شوند، پی برده‌اند؟

كد خبر : ۳۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱


یکی از بستگان نزدیک یک آسیب دیده جنایت اسیدپاشی در اصفهان با اشاره به متاهل بودن و تقیدات اخلاقی وی گفت: جنایات اسیدپاشی در اصفهان به حجاب ربطی ندارد و اسیدپاشی به خاطر بدحجابی یک ادعای دروغ است.

كد خبر : ۳۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱


 مسئول تحلیل و بررسی حوزه صدیقه کبری (س) شهرستان خرم آباد گفت:  زنان و دختران نقش تربیتی زیادی در بنیان خانوداه دارند اگر توجه ویژه ای به سمت خانواده ها خصوصآ فرزندان را نداشته باشند از دست خواهند رفت.

كد خبر : ۳۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


مدیر کل اموربانوان استانداری لرستان گفت: کار گروه بانوان و خانواده تنها کار گروهی است در سطح استان که مسائل مربوط به بانوان استان را با حضور اعضاء به بحث گذاشته برنامه های اجرایی در خصوص بانوان تدوین و در قالب مصوبه به دستگاههای اجرایی ارسال می گردد.

كد خبر : ۳۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


معاون سابق امور خانواده نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه غرب از حجاب زنان مسلمان در هراس است، گفت: غرب با استفاده از رسانه‌های بیگانه سناریوی اسیدپاشی در اصفهان را عملیاتی کرد.

كد خبر : ۳۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


در روزی که مساجد سراسر استرالیا بر روی غیرمسلمانان گشوده شده اقدام جالب زنان مسلمان در ملبورن با استقبال زنان غیرمسلمان مواجه شده است.

كد خبر : ۳۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


در سال های اخیر گرایش خانواده ها به سمت شبکه های ماهواره ای و بیگانه موجب رواج مدگرایی با الگوهای فرهنگی جامعه غرب شده است و تاثیر بسزایی در نوع پوشش و حجاب و از بین رفتن الگوهای فرهنگی بومی و اسلامی جامعه ما گذاشته است.

كد خبر : ۳۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


این اسلام از زن می خواهد که با کسب آموزش های لازم آگاهی و شناخت؛ تحلیل درست از مسایل اجتماع داشته باشد و آن را در خانواده و اجتماع پیرامون خود نشر دهد تا هم خود عنصری فعال در عرصه حیات سیاسی و اجتماعی جامعه باشد و هم منشأ پرورش فکری مردان و زنان متفکر و آزادی خواه و حق طلب گردد.

كد خبر : ۳۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


عزاداری و سوگواری، تسلی دل داغدار است و ما در این روزها برای تسلی‌خاطر خود و امام غائبان به سوگ نشسته‌ایم، اما گاه این سوگواره‌ها، نه تنها تسلی‌خاطری برای آن امام عزیز نیست که خود حرامی ‌است آزاردهنده و گاه بدعتی است نادرست.

كد خبر : ۳۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۷


 جانشین مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع)  استان لرستان از برگزاری همایش رهروان زینبی خبر داد و گفت این همایش  توسط  اوقاف و امورخیریه و حوزه علمیه خواهران با همکاری بسیج جامعه زنان با هدف ترویج فرهگ حجاب زینبی و زنده نگه داشتن قیام عاشورا و نقش حضرت زینب(س)  در دفاع از ولایت استان خبر داد .

كد خبر : ۳۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


مدیر واحد خواهران سازمان بسیج مداحان با بیان اینکه مهم ترین تأثیر مداحی ایجاد محبت دینی در بین مردم است، اظهار داشت: برای دین سه بخش عمل دینی، علم دینی و علایق دینی در نظر گرفته شده است و عمل، فرع محبت است.

كد خبر : ۳۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


مراسم رهروان زینبی در روز دوازدهم محرم الاحرام در امامزاده زیدابن علی(ع)  با همکاری بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) در شهرستان خرم آباد با حضور جمع کثیری از بانوان برگزار شد.

كد خبر : ۳۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


چندی پیش ویدئویی در شبکه‌ اجتماعی فیس‌بوک منتشر شد که تنها یکی از پست‌های اصلی منتشر کننده آن ۴۰۰۰ بار انتشار مجدد شد. زنی ۱۰ ساعت در خیابان‌های نیویورک راه می‌رود و بیش از ۱۰۰ بار هدف آزار کلامی مردان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۳۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان گفت: کمیته امداد لرستان دستگاه برتر درزمینه گسترش و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف معرفی شد

كد خبر : ۳۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


آمریکا فهمیده که یکی از دشمنان رده اولش هستیم چون فهمیده که در مسائل فرهنگی بحمدالله به لطف سیدالشهدا (ع) تاثیرگذار بودیم می‌خواهند تخریب کنند در نواری دیگر که لطیفه می‌گفتند صدای شبیه ما را درمیاوردند آن هم دستگیر شد و مورد مواخذه قرار گرفت.

كد خبر : ۳۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


آیات وجوب حجاب این را می رساند که زنان مؤمن اجازه خروج از منزل را دارند. در حقیقت این آیات مفهومش این است که: اگر زنان می خواهند مانند دوران جاهلیت ظاهر شوند نباید از منزل خارج شوند.

كد خبر : ۳۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


گستردگی این عمل ناپسند به گونه ای بود که علاوه بر تجمع بسیاری در آن محوطه و اعتراض به موضوع مذکور، بسیاری از نمایندگان رسانه های مکتوب، مجازی و حتی تصوری نیز در صحنه حضور یافتند، به تهیه گزارش و انجام مصاحبه با شاهدان عینی پرداختند و با محکومیت این رفتار ناپسند مواجه شدند.

 

كد خبر : ۳۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


هم‌زمان با بیستمین دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، نشست بررسی موانع اجرایی شدن قانون عفاف و حجاب و بررسی عملکرد وزارتخانه‌ها در زمینه گسترش حجاب در جامعه، در غرفه خبرگزاری فارس برگزار شد.

كد خبر : ۳۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


هدی پرپانچی خبرنگار و تهیه‌کننده شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» در صفحه فیسبوک خود، بر خلاف روال همیشگی این شبکه، با انتشار ویدئوی «۱۰ ساعت پیاده‌روی در نیویورک با حجاب و بدون حجاب»، اذعان کرد: «حجاب مصونیت است نه محدودیت»

كد خبر : ۳۵۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۲


اگر خانمی زیباییش را به رخ دیگران کشید و دل مردی را ربود و خانواده ای را به سردی گرایش و سوق داد، بداند در آینده نزدیک زن زیباتر از او پیدا خواهد شد، دل شوهر و فرزند جوانش را می‌رباید و زندگی او را سرد خواهد کرد و با شعله شهوت و هوا و هوس زندگی او را آتش خواهد زد.

كد خبر : ۳۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۲


«آسایش و آرامش»محبوب همگان است وآنان که در وسط آرامشند،دنیایشان نیز گوشه ای از بهشت است. از این رو نوشتم «آسایش و آرامش».

كد خبر : ۳۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


اگر شرایطی را که خداوند از زنان برای حضور در اجتماع خواسته است را مو به مو اجرا کنیم دیگر نباید نگران مزاحمت های گوناگون باشیم و از فعالیت های اجتماعی بهراسیم. کسی باید هراس به دل راه دهد که موارد را رعایت نمی کند و در اجتماع به گونه ای ظاهر می شود تا عمداً یا سهواً جلب توجه کند.

كد خبر : ۳۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


برادر شهید بابایی گفت: مادرم همیشه می‌گفت «تکلیف نمی‌کنم پرچمی که پدرتان برای عزای امام حسین برافراشته است، نگه دارید اما تا آنجا که توان دارید این پرچم را با افتخار بالای خانه شهید بابایی حفظ کنید».

كد خبر : ۳۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


 بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در بیانیه ای ویژگی مهم بسیج ، حضورداوطلبانه و احساس معنوی برای حضوردربسیج دانست و بسیج دارای تفکری است که تنها در مکتب شیعی ولایتمدار قابل تعریف می باشد.

كد خبر : ۳۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


اولین بانوی طلایی کاراته ایران با بیان اینکه حجاب اصلاً محدودیت نیست، گفت: حجاب، مشکل و مانعی برای ما در مسابقات نبود و یک جورهایی حجاب نشان دهنده غیرت ایرانی و ایرانی بودن ماست.

كد خبر : ۳۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل ( ع)  استان لرستان  گفت : 69 درصد سریال ها  ماهواره ای فارسی زبان نقش   کلیدی را به زن می دهند و این برای  جامعه  اسلام خطر آفرین  است.

كد خبر : ۳۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۹


بالا رفتن سن ازدواج پدیده ای است که امروزه صدای همگان را درآورده است. بسیاری از کارشناسان بر این عقیده هستند که اکثر بزهکاری های اجتماعی و فساد ها، ناشی از عدم ازدواج جوانان و یا ازدواج های ناموفق است.

كد خبر : ۳۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۳


مسئول بسیج جامعه زنان استان چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه جنگ نرم دشمن، بیشتر قشر زنان را نشانه گرفته است، اظهار داشت: زنان به عنوان نیمی از افراد جامعه می توانند پرچمدار این جنگ در برابر دشمن باشند؛ همچنین وظیفه ما بسیجیان در این عرصه بسیار سنگین تر و خطیر است.

كد خبر : ۳۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۴


اولین کارته کای بانوی ایران گفت: «اگر در عرصه ورزش راه ورزشکار صرفا به وادی قهرمانی ختم شود، مطمئنا در سایه غفلت ها خیلی چیزها از جمله اخلاق مداری و جوانمردی رنگ می بازند»

كد خبر : ۳۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۴


یک تحلیل گر فضای مجازی گفت: اگر روش جهانی شدن و جهانی سازی را پیش ببریم، نباید به شبکه های بیگانه وابسته باشیم بلکه راه درست این است که ما هم حرفی برای گفتن داشته باشیم و نیاز اینترنتی مردم را با فرهنگ خودمان هماهنگ کنیم؛ همانطور که اکنون اکثر کشورها شبکه های اجتماعی مخصوص به خودشان را دارند.

كد خبر : ۳۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


اطلاعیه‌ای از سوی یک طلافروشی معروف شهر تهران برای تشویق بانوان محجبه پخش ‌شده که به نوبه خود ‏بی‌نظیر ‏است.

كد خبر : ۳۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


گناه بزرگی که تمدن غرب در مورد جنس زن مرتکب شده است ،نه به این زودی قابل پاک  شدن و نه قابل جبران،حتما نه به آسانی قابل بیان است.

كد خبر : ۳۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۳


بازیگر سینما و تلویزیون که چند وقتی است خودش چادری شده با حضور در محافل مختلف زنان ایرانی را به استفاده از حجاب «چادر» تشویق می‌کند که در آخرین اقدامش موفق شد شهربانو و سهیلا منصوریان، خواهران قهرمان ووشو را چادری کند.

كد خبر : ۳۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵


رئیس پلیس امنیت اخلاقی نیروی انتظامی گفت: کلاه حجاب کاملی برای بانوان محسوب نمی‌شود و با استفاده‌کنندگان مانتوهای کوتاه، تنگ و منقوش به تصاویر نامأنوس با فرهنگ ایرانی و ساپورت‌‌های بدن‌نما و منقش به طرح‌های مبتذل برخورد می‌شود.

كد خبر : ۳۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


نمایندگان مجلس ستاد امر به معروف و نهی از منکر را موظف کردند برای انجام اقدامات عملی و برگزاری دوره آموزشی برای ضابطان، با سپاه و بسیج همکاری کند.

كد خبر : ۳۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


دنیا تیره و تار شد و شهر سیاه پوش ؛ می­دانی؛ آخر  آفتاب را به خاک و خون کشیده بودند ... چهل روز، نه ؛ چهل شب از آن واقعه گذشت.

كد خبر : ۳۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی چالش های پیش روی اجرای قانون ساماندهی مد و لباس را مرور و بررسی کرد.

كد خبر : ۳۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


یک جامعه‌شناس گفت: ریشه بسیاری از ‏اختلافات و مشکلات درون خانواده‌ها بر اثر پخش برنامه‌ها و تاثیرات مخرب ماهواره‌های غربی و شبکه‌های فارسی زبان است که جوانان از این برنامه‌ها الگوگیری می‌کنند.

كد خبر : ۳۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


مدير كل تبليغات اسلامي كردستان گفت: در حال حاضر وضعيت حجاب متناسب با شان نظام اسلامي نيست و مديريت اين حوزه نيازمند برنامه ريزي بهتر است.

كد خبر : ۳۷۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


امروزه برای بسیاری از مخاطبان صدا و سیما این مهم غیر قابل انکار است که اغلب تبلیغات صدا و سیما در راستای تبلیغ یک وسیله یا ماده خوراکی حیاتی نیست.

كد خبر : ۳۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


فرهنگ‌های غلط در جامعه یکی از مهم‌ترین موانع ازدواج است، برای رسیدن به ازدواج آسان باید موانع سر راه ازدواج شناسایی شوند، یکی از مشکلات سر راه ازدواج آسان بالا بودن مهریه‌هاست که لازم است در زمینه پایین آوردن مهریه‌ها فرهنگ‌سازی شود.

كد خبر : ۳۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فضای مطلوبی که در چند ماه گذشته در حوزه مد و لباس ایجاد شده، نشان از نتیجه دادن فرهنگ سازی در این حوزه است.

كد خبر : ۳۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


«امروزی بودن» که به نوعی به عنوان فرهنگ والا و برتر به جامعه معرفی می شود زندگی فرهنگی مردم را تحت تأثیر قرار می دهد بدون اینکه سوال شود آیا این فرهنگ، واقعا امر فرهنگی است؟

كد خبر : ۳۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


سهام بنت محمد، ۴۳ سال دارد و از تونس آمده؛ می‌گوید: «وقتی وارد ایران شدم، احساس غرور کردم که روی زمینی پا می‌گذارم که روزی امام خمینی(ره) بر آن زندگی می‌کرده است.

كد خبر : ۳۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: در جشنواره تسنیم شهرداری تهران توجه ویژه‌ای به برنامه‌های فرهنگی خاص بانوان در شهر تهران دارد.

كد خبر : ۳۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


استاد حوزه و دانشگاه به ریشه‌های بدحجابی در جامعه اشاره کرد و گفت: بی‌حجابی نخست از محیط خانواده شروع می‌شود و فرزندان از رفتار و اعمال پدر و مادرشان الگو می‌گیرند و در گام بعد محیط بیرونی، دوستان، همسالان و همکاران بر فرد تأثیر می‌گذارند و چه بسا دختری با چادر وارد دانشگاه شده و در ترم‌های آخر، چادر را کنار می‌گذارد.

كد خبر : ۴۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


نخستین اجرای زنده حجاب و پوشش اسلامی، ایرانی مازندران با حضور مدیرکل دفترامور بانوان و خانواده استانداری مازندران در سالن شهید رجایی این شهرستان برگزار شد.

كد خبر : ۴۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


مادرم زمانی که خبر شهادتم را شنیدی گریه نکن! زمان تشییع و تدفینم گریه نکن! زمان خواندن وصیت نامه‌ ام گریه نکن… فقط زمانی گریه کن که مردان ما غیرت را فراموش می‌ کنند و زنان ما عفت را…

كد خبر : ۴۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


مسئول دفتر هماهنگی بنیاد ملی حجاب و عفاف استان لرستان گفت: :حضور زنان در حماسه 9 دی88  برگ زرینی دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی  را ورق زد و این خود  نقطه عطفی است در تاریخ .

كد خبر : ۴۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


خواهرم این قدر طنازی نکن/ با اصول شرع لجبازی نکن

كد خبر : ۴۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد لرستان از برگزاری کارگاه‌های آموزشی حجاب و عفاف با عنوان «نگرشی دیگر به حجاب» در همه شهرستان‌های استان خبرداد.

كد خبر : ۴۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۳


چه شباهتی میان من و الگوی زنان هر دو عالم یعنی حضرت زهرا سلام الله علیها هست که من خودمو از اون و اونو از خودم می دونم؟!

كد خبر : ۴۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۳


بنی صدر گفت که من اصولا عادت ندارم به زنم بگویم که شما برو در اتاق دیگر بنشین و یا جدا از ما غذا بخور و نمی‌توانم او را مجبور کنم که تو حتما باید یک نوع حجاب خاصی را داشته باشی.

كد خبر : ۴۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴


کمیته ساماندهی پوشش تیم های ملی بانوان ایران در راستای برنامه ریزی های کلان معاونت امور بانوان وزارت ورزش و جوانان و به منظور بررسی نحوه ی حضور زنان در میادین و رویدادهای بین المللی تشکیل شد.

كد خبر : ۴۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۵


لباس‌هایی هستند که مردم آنها را می‌پوشند تا به چشم بیایند و مردمی هستند که می‌خواهند لباس‌هایی بپوشند که به چشم نیایند. لباس‌هایی که به چشم می آیند و مردمی که می خواهند به چشم نیایند؛ جنگی جامعه شناختی که سالیان سال است بین مردم و لباس‌هایشان برقرار است؛ پیروز میدان این جنگ نابرابر هم کسی جز صاحبان اصناف، طراحان و دارندگان کارگاه‌های تولیدی نبوده است.

كد خبر : ۴۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۵


مولاوردی معاون امور زنان و خانوده رئیس جمهور در بازدید از جشنواره تسنیم با محوریت سبک زندگی اسلامی حضور پیدا کرده و ضمن ابراز خرسندی از جشنواره گفت: باید به دختران در ایران حق انتخاب پوشش بدهیم، اما گویامولاوردی بدون درنظر گرفتن اصول اولیه حجاب که همان رعایت سادگی و آراستگی است حرف از زیبایی شناختی زده و بانوان را به سمت رنگ های شاد هدایت می کند . باید در نظر داشت که حجاب فارغ از پوشیدگی اصل سادگی را نیز محترم می شمارد.

كد خبر : ۴۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۶


یک کارشناس مسائل اجتماعی گفت: اگر رضاخان چادر را به یکباره از سر زنان و دختران ایرانی برداشت اما شبکه های ماهواره ای این عمل را به آرامی و بدون سر و صدا در ابعاد وسیعتر انجام داده است.

كد خبر : ۴۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۶


معاون هماهنگ کننده در سپاه استان لر ستان گفت: انقلاب و دهه فجر میراث امام و شهداست و انشالله ما بتوانیم از آن خوب پاسداری کنیم.

كد خبر : ۴۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۷


کارشناس امور زنان و خانواده با بیان اهمیت رعایت عفاف و حجاب در جامعه گفت: رعایت حجاب باعث نهادینه شدن اعتماد بین زوجین می‌شود که در این صورت سلامت روانی خانواده‌ها تضمین خواهد شد.

كد خبر : ۴۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۷


رضاخان هفدهم دی‌ماه 1314 قانون کشف حجاب در ایران را تصویب کرد و زنان ایرانی باید پوشش‌هایی مثل چادر، روبند و روسری را کنار می‌گذاشتند؛ حالا بعد از 79 سال میراث‌داران رضاخان آزادی را فقط در عدم پوشش می‌بینند و نوع اعتراض خود را به هر شکل ممکن تا کسب هفتمین مصرف‌کننده لوازم آرایش در دنیا پیش می‌برند.

كد خبر : ۴۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۷


مشاور امور بانوان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امر به معروف و نهی از منکر موضوع مهمی است که وزارت ارشاد به آن توجه ویژه‌ای دارد و در همین راستا تدوین ضوابط نوع پوشش هنرمندان در مجامع بین‌المللی در دستور کار قرار دارد.

كد خبر : ۴۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۰


عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد با اشاره به فضای دانشگاه آزاد گفت: فضای تملق و رئیس و مرئوسی در دانشگاه آزاد زیاد است.

كد خبر : ۴۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۰


حجاب، مسئله اى فطرى است که از دیرباز در فرهنگ ملى و باستانى ما وجود داشته است. بى حجابى و کشف حجاب، از سال هاى بسیار دور مورد توجه استعمار جهانى بود؛ زیرا آنها فرهنگ ریشه دار ملت هاى اسلامى را هدف قرار داده بودند.

كد خبر : ۴۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۰


نهی از منکر نباید به موارد جزئی و فردی بسنده شود بلکه باید نسبت به جریان‌سازی‌های کلان حاکمیت، هم مردم و هم مؤسسات فرهنگی نگاه انتقادی و نهی از منکری و امر به معروفی داشته باشند.

كد خبر : ۴۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۰


مسئول  دفتر هماهنگ کننده عفاف و حجاب استان لرستان گفت: امروز به جای افزایش جمعیت از واژه تناسب جمعیت  استفاده کرد.

كد خبر : ۴۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۱


3 هزار و 260 زن فعال در عرصه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی طی بیانیه ای خواستار برخورد جدی مجلس با علی مطهری نماینده مردم تهران و عذرخواهی وی از ملت شدند.

كد خبر : ۴۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۲


شاید بهتر باشد با تجمیع همه هزینه‌های کلان فرهنگی که برای گسترش حجاب در نظر گرفته شده و سپردن مجموعه این اعتبارات به چهره‌ای چون چرخنده، اجازه داد به جای روش‌های کنونی، با روشی که او در پیش گرفته به سادگی حجاب را به شیوه اولی در کشورمان نهادینه کرد.

كد خبر : ۴۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۳


کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز یک شنبه خود از الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون تقدیر می‌کند.

كد خبر : ۴۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۳


آنچه از بیانات فقها به دست می‌آید، آن است که صرف حجاب داشتن و کامل‌بودن آن موجب جواز ورزش کردن زن در منظر نگاه نامحرم نخواهد بود. چنان‌چه در استفتایی از امام خمینی (ره) چنین آمده است: "آیا زن مى‌تواند بالباس‌های گشاد و با روسرى و شلوار در برابر نامحرمان ورزش کند؟" و ایشان در پاسخ فرموده‌اند: "از این عمل احتراز شود."

كد خبر : ۴۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۳


فاطمه هبر خطاب به مولاوردی گفت: بر اساس این تفاهم نامه در ۱۲ بند تعهد ایجاد شده و شما می‌فرمایید من یک صفحه مطلب به آنها ندادم، با این حال هم شما طبق نص تفاهم‌نامه، خلاف تفاهم‌نامه عمل کرده‌اید. بنابراین تفاهم‌نامه‌ای که تعهد ایجاد کند باید به تایید مجلس برسد .

كد خبر : ۴۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۳


عروسک فولا طوری طراحی شده است که بر خلاف باربی نماد یک زن مسلمان باشد که زندگی اش بر محور خانه و خانواده می چرخد اما برخی معتقدند فولا تنها یک باربی محجبه است.

كد خبر : ۴۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۴


سعی کرد بر غم توی دلش غلبه کند؛ با لبخند جوابش را داد: «مثل همیشه مواظبم تا بیایی.» اما مثل اینکه حرفش را نشنیده باشد، ادامه داد: «زهرا جان! اگه خواستی ازدواج هم کنی، مانعی نداره...»

كد خبر : ۴۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۴


دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) از برگزاری اجلاس هم‌اندیشی سازمان‌های مردم‌نهاد در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب خبر داد و گفت: این همایش 25 دی ماه و با حضور 90 سازمان مردم‌نهاد برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۴۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۴


سلاحورزی از اجرای یک‌هزار و ۷۰۰ برنامه در حوزه بانوان طی دهه فجر در لرستان خبر داد.

كد خبر : ۴۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۷


رئیس هیأت مدیره بنیاد فرهنگی اجتماعی زنان از برگزاری نشست تخصصی خانواده پویا خبر داد و گفت: این نشست 6 بهمن ماه برگزار می‌شود و در آن سرفصل‌هایی مانند ازدواج، جمعیت، عفاف و حجاب مورد بررسی قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۴۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۸


مدیر کل امور بانوان وزارت کشور با بیان اینکه 26 دستگاه در زمینه عفاف و حجاب وظایفی را بر عهده دارند، گفت: اگر تمام دستگاه‌ها به وظایف خود عمل کنند امیدوار هستیم وضعیت عفاف و حجاب در جامعه بهتر شود.

كد خبر : ۴۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


مسئول  دفتر هماهنگ کننده عفاف و حجاب استان لرستان گفت: در کشور متاسفانه  ساختار شغلی  فرزند آوری تعریف نشده است.

كد خبر : ۴۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


با انتشار گزارش اعلام سوء استفاده از تصاویر زنان و دختران محجبه در شبکه‌های اجتماعی یکی از کمپین‌ها تعداد قابل ملاحظه‌ای از پست‌های خود را که در آن زنان و دختران محجبه با هدف ترویج حجاب تصاویر خود را منتشر کرده بودند حذف کرد.

كد خبر : ۴۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵


مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: متاسفانه در جامعه ما عفاف را مختص به زنان می دانند در حالی که عفاف و حجاب تنها مختص زنان نیست.

كد خبر : ۴۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۶


تا روی صندلی جاگیر شدم دیدم عوامل فیلم «چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت» روی صحنه آمده اند. دختری چادری نظرم را جلب کرد. صدای خنده تمسخر آمیز چند نفر که پشت سرم نشسته بودند، نظرم را جلب کرد.

كد خبر : ۴۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


حاح علی رضا قاسم پورفردی بسیار شجاع و دلسوز بود و از ساواک هیچ واهمه ای نداشت.

كد خبر : ۴۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۶


نماینده مردم تهران در مجلس گفت: قانون جدید مصوب مجلس شورای اسلامی، ناهیان از منکر را در صورت آسیب دیدگی به عنوان ایثارگر می شناسد.

كد خبر : ۴۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


رعایت حیا به منزله روح پوشش است و پوشش بدون حیا کالبد بدون روحی است که زن را از دست یابی به کمالی که قرار است با رعایت حجاب اسلامی به آن برسد وامی‌دارد.

كد خبر : ۴۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۰


رئیس بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه بسیج باید خود را درگیر گردونه بازی غرب در رابطه فمنیسم کنند و صحنه این بازی را تغییر دهد، گفت: بسیج باید به نوع نگاه غرب به زن که بیشتر ابزاری و اشیاء گونه است بپردازد و به طور تهاجمی مطالبه کند و غرب باید پاسخ گوی حق بشری زن و نوع نگاهی که نسبت به او دارد، باشد.

كد خبر : ۴۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵


یکی بود و آن یکی خدا بود. قصه از زمانی شروع شد که ریاضی نماها (ترکیبی جدید بر وزن تماشاچی نما) یک تساوی جدید کشف کردند...

كد خبر : ۴۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۷


ممنوعیت حجاب در دانشگاه‌های فرانسه از سرگرفته شده و عده‌ای از سیاستمداران خواستار قوانین سخت‌تر در مورد حجاب در دانشگاه‌ها شده‌اند.

كد خبر : ۴۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۳۰


كد خبر : ۴۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


«ای پیامبر! به همسران و دختران خویش و بانوان با ایمان بگو که روپوش خود را برگیرند تا به عفاف و حُریّت شناخته شوند و مورد آزار و تعرّض هوسرانان قرار نگیرند و خداوند، آمرزنده و مهربان است»

كد خبر : ۴۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


شعب خارجی: کتابچه «حجاب المرأة» تألیف حضرت آیت‌الله نوری حاتم الساعدی در عراق چاپ و منتشر شد.

كد خبر : ۴۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان این که زنان در اجتماع همراه مردان تاریخ ساز به فعالیت پرداخته‌ و ماندگارشده‌اند گفت: رشادت حضرت زینب(س) در کربلا، نمایان‌گر نقش جهادی زن از دیدگاه اسلام است.

كد خبر : ۴۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۵


شهیده لرستانی لعبت نادی کانون محبت خانواده بود، و با کما ل احترام از بزرگان دین یاد می کرد.

كد خبر : ۴۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۵


پوشش سر باید تمام موی سر را بپوشاند و آرایشی که باعث جلب توجه دیگران گردد گناه بسیار بزرگی است.

كد خبر : ۴۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


هنوز بعضی از همکاراش تو بیمارستان بی حجاب بودن؛ همینطور بعضی از زن های فامیل، ولی مهین همیشه حجابش رو حفظ می کرد...

كد خبر : ۴۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


ما در بهترین حالت عادت کردیم که برای شرکت در مجالس و مهمانی ها و به خاطر موجه بودن و شیک بودن، آرایش کنیم و طلا و ادوات متعلق به آن را از صندوقچه در آورده و با حس پرستیژ و زیبایی تمام در این محافل شرکت کنیم.

كد خبر : ۴۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


مشاور اوباما معتقد است: زنانی که حجاب را رعایت می‌کنند آن را تنها با تقوا همراه نمی‌دانند بلکه همراه آن "اعتماد به نفس" و "کرامت" را می بینند.

كد خبر : ۴۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷


علل تاخیر و یا گریز جوانان به خصوص دختران جوان از ازدواج را مى توان دلایل عدیده ای دانست .

كد خبر : ۴۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۰


رئیس گروه بازرسی ستاد مرکزی صیانت از حقوق شهروندی وزارت کشور گفت: در حال حاضر بحث عفاف و حجاب در دستور کار دستگاه‌های اجرایی قرار دارد و برای ۲۴ دستگاه ۳۷۰ تکلیف تعیین شده است.

كد خبر : ۴۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۳


کارشناس امور زنان کشورمان دغدغه‌های موجود در پکن+۲۰ را مطرح کرد.

كد خبر : ۴۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


از همان آغازین ایام ورود جعبه جادو به منازل، این پرسش مطرح شد که آیا تلویزیون نقشی در تغییر ساختار خانواده داراست یا نه؟ این پرسش، پرسشی است نه راجع به محتوای تلویزیون؛ بلکه در مورد چیستی خود آن.

كد خبر : ۴۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۵


جلسه ستاد احیاء امربه معروف  و نهی از منکر استان لرستان با حضور نماینده ولی فقیه و معاونان استاندار و کلیه مدیران کل ادرات استان در خرم آباد بر گزارشد

كد خبر : ۴۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۶


به ساواک که گرفته بودش و دستبند زده بود به دست هایش، گفته بود :" مرا بکشید ولی چادرم را برندارید".

كد خبر : ۴۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۷


علامه جعفری تأکید می‌کردند که من دو چیز را به خانوم‌ها سفارش می‌کنم، اگر اینها را رعایت کنند من بهشت را به آن‌ها تضمین می‌کنم...

كد خبر : ۴۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹


بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی، این محیط را با آلبوم عکس‌های خصوصی خود اشتباه می‌گیرند، اما درخواست جالب یک خانم تازه‌مسلمان آمریکایی از دوستان اینترنتی خود، حساسیت او را نسبت به حرمت و عفت زن مسلمان نشان می‌دهد.

كد خبر : ۴۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹


استفاده از جذابیت جنسی جزئی از اصول تبلیغاتی و جذب مشتری در ارزش‌های موجود جهانی است.

كد خبر : ۴۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۲


حجاب اسلامی یکی از مقولاتی است که در دنیای امروز توجه زیادی به آن می‏‌‏شود و وقتی ‏دلایل رعایت آن را از زبان زنان تازه مسلمان می‌شنویم، ارزش واقعی آن بیشتر مشخص ‏می‏‌‏شود.‏

كد خبر : ۴۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


مدیر بنیاد ملی مد و لباس کشور می‌گوید مبحث عفاف و حجاب از جدی‌ترین بخش فعالیت‌های این مرکز است.

كد خبر : ۴۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


رئیس بسیج جامعه زنان کشور گفت: نظارت جدی وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی نسبت به رعایت پوشش مناسب در فیلم‌های سینمایی باید صورت گیرد.

كد خبر : ۵۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


در گرماگرم مذاکرات لوزان، خبر آمد که خبرنگار ایسکانیوز و مدیر روابط عمومی ستاد انتخاباتی دکتر روحانی به کشور سوئیس پناهنده شده است!

كد خبر : ۵۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


یک نماینده مجلس با اشاره به اینکه برخی مسئولان جامعه تمایلی به رعایت قانون عفاف و حجاب ندارند، گفت: اراده جدی در خصوص قانون مذکور وجود ندارد، بنابراین باید فکری اساسی در این زمینه صورت پذیرد تا شاهد بهبود وضعیت حجاب در جامعه باشیم.

كد خبر : ۵۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸


اسقف اعظم پاریس با انتقاد از قانون ممنوعیت حجاب در دانشگاه های فرانسه، آن را متناقض با آزادی اندیشه دانست

كد خبر : ۵۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


رییس شورای فرهنگی اجتماعی زنان گفت: حرف های برجسته اسلام در حوزه زن و خانواده به خاطر برخورداری از غنای محتوایی، برای هدایت دنیای محروم و زنان مظلوم بسیار ضروریست.

كد خبر : ۵۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


معاون رییس جمهوری در امور زنان وخانواده گفت: قرار است با همکاری نهادهای مسوول پوشاک مناسب بانوان با قیمت های خوب و ارزان تولید و به راحتی در دسترس متقاضیان قرار گیرد.

كد خبر : ۵۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۳


معاون شورای فرهنگی و اجتماعی زنان با بیان اینکه امسال حداقل ۲ مورد از قانون حجاب و عفاف رعایت شود، گفت: مجلس شورای اسلامی در خصوص اجرای قانون عفاف و حجاب از وزرا سوال کند.

كد خبر : ۵۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۴


رئیس کارگروه تعمیق باورهای دینی معاونت امور زنان و خانواده با اشاره به انجام طرحی پژوهشی و علمی برای درونی کردن فرهنگ حجاب گفت: نه تنها در زمینه عفاف بلک حتی در زمینه تربیت دینی نیز که یک تربیت درونی و فعال است کار نشده است.

كد خبر : ۵۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۵


مهمترین چیزی که از اسلام دوست دارم حجاب داشتن است. من حجاب دارم و در حقیقت از داشتن آن لذت می برم؛ مخصوصا در لاس وگاس که مردان به زنان به طرز ناخوشایندی نگاه می کنند، احساس امنیت می کنم.

كد خبر : ۵۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۵


یک استاد دانشگاه با بیان اینکه امنیت اخلاقی در جامعه با اجرای قانون عفاف و حجاب محقق می‌شود، گفت: فرهنسگازی در زمینه حجاب در جامعه هیچ‌گاه نباید فراموش شود تا شاهد نتیجه در این زمینه و تحکیم بنیان خانواده باشیم.

كد خبر : ۵۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان سمنان ولایت‌مداری،را شاخص‌ترین وصیت شهدا عنوان کرد.

كد خبر : ۵۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


پژوهشکده مجازی عفاف و حجاب، کارگاه ربا جنگ با خدا - اقتصاد عفیف ویژه بانوان را برگزار می کند.

كد خبر : ۵۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۱


شانس بانوان مسلمان در انگلیس برای استخدام، ۷۱ درصد کمتر از بانوان دیگر ادیان با شرایط تحصیلی و زبانی یکسان است.

كد خبر : ۵۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


مقام معظم رهبری در مورد مسئله حجاب می فرمایند: «مساله حجاب یک مساله ی ارزشی است . حفظ حجاب به زن کمک می کند تا بتواند به آن رتبه ی معنوی عالی خود برسد».

كد خبر : ۵۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۲


مدیر کل امور بانوان استان لرستان گفت: اگر احداث پارک بانوان در زمان مدیریت من بود قطعا اجازه این کار را نمی دادم چرا که این پارک از لحاظ موقعیت مکانی و فضا برای بانوان مناسب نیست.

كد خبر : ۵۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵


مشاور امور بانوان صدا و سیما با اشاره به اینکه امیدوار هستیم در سال جاری شاهد عملی شدن وعده‌ها در حوزه زنان باشیم، گفت: همدلی و همزبانی در حوزه زنان برای پیشبرد اهداف این حوزه بسیار ضروری است.

كد خبر : ۵۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵


موضوع و سرفصل حجاب و پوشش و نقش آن در پایداری جامعه ایرانی، تاریخی دیرینه دارد.

كد خبر : ۵۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶


رئیس بسیج جامعه زنان با اشاره به ابلاغ قانون عفاف و حجاب از سوی وزارت کشور به ادارات آن را اقدام شایسته‌ای در جهت ترویج عفاف و حجاب در کشور و افزایش حضور اجتماعی زنان در جامعه دانست.

كد خبر : ۵۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۷


در این چند سال اخیر، چادر با فرهنگ‌های جدیدی همراه شده که برخی از آنها اساسا فرقی با بدحجابی ندارد. حتما شما هم دیده‌اید دخترانی که چادر را بخشی از تیپ خود می‌دانند و گویا با استفاده از چادر می‌خواهند چهره خود را قاب بگیرند.

كد خبر : ۵۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۳


"توماس اردبرینک" خبرنگار نیویورک‌تایمز داستان عاشق شدنش در تهران و ازدواجش را با "نیوشا توکلیان" می‌گوید: "همه‌اش در یک بیابان در وسط ایران شروع شد. من یک ژورنالیست جوان بودم و عاشق نیوشا شدم، یک عکاس ایرانی، و تصمیم گرفتم به تهران نقل مکان کنم.

كد خبر : ۵۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۳


مشکلی نیست مردم همه چیز میگن اما تو مثل یه مروارید تو صدفی و هرگز کسی نمیتونه  به تو آسیب بزنه.

كد خبر : ۵۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹


برخلاف نگاه برخاسته از فرهنگ و اندیشه لیبرالی که به بهانه دفاع از حقوق زن و برداشتن محدودیت حضور او در جامعه، مجوز اشاعه فرهنگ برهنگی و بی تَقیُدی به ضوابط اخلاقی را صادر می‌کند، دیدگاه دینی و ملی بر حفظ حجاب و عفاف به عنوان ضمانت‌بخش کرامت و ارزش زن و همچنین امنیت خانواده و اجتماع تأکید دارد.

كد خبر : ۵۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


تجاوز رفتاری به حقوق خصوصی افراد در منظر و ملاءعام مزاحمت خیابانی نامیده می‌شود.

كد خبر : ۵۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۱


در بین مسلمانان در خصوص چگونگی گزینش لباس و انتخاب رنگ آن، شرایط و آداب خاص پیش بینی شده‌است. در برخی از روایات یا احادیث به پوشیدن برخی از لباس‌ها برای مردان مسلمان سفارش شده‌است. بزرگان دینی مسلمان نیز از آنها بهره می‌گرفتند تا به عنوان سنّت پذیرفته گردند و مقبول جامعه شود.

كد خبر : ۵۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۳


رئیس دانشکده پلس زن با بیان اینکه طراحان لباس باید در هرچه مورد قبول تر شدن طراحی های اسلامی تلاش کنند، گفت: در این خصوص کاربردی بودن طرح ها، نکته مهمی است که در استقبال بانوان مؤثر است.

كد خبر : ۵۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


یک فعال سیاسی گفت: در مقطع کنونی بیش از پیش نیازمند تدوین سند و منشوری جامع درباره ساز و کار فعالیت بانوان در کشور هستیم که با حفظ اصول و مبانی دینی و با توجه به ویژگی های دنیای معاصر نگاشته شود.

كد خبر : ۵۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۷


یک کارشناس ارشد علوم قرآنی با بیان اینکه مادران نقش مهمی در نهادینه کردن فرهنگ‌ حجاب و عفاف در فرزندان خود دارند، گفت: در این زمینه نظارت بر طراحی و دوخت لباس‌های عرضه شده در بازار به انتخاب مناسب خانواده‌ها کمک می‌کند.

كد خبر : ۵۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


دبیر کارگروه مد‌و لباس کشور از درخواست مجوز نمایش زنده لباس از سوی ۵ مؤسسه تاکنون خبر داد.

كد خبر : ۵۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


شهید کجباف با ورود به سوریه فرماندهی، سازمان‌دهی و آموزش عده‌ای از مدافعان حرم را به عهده گرفت و تا جایی موفق بود که داعشی‌ها به اسم و رسم، او را می‌شناختند و مدت‌ها به دنبالش بودند.

كد خبر : ۵۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰


یک کارشناس مسائل اجتماعی گفت: بدحجاب با به استهزا کشیدن حجاب و استفاده ابزاری از آن برای زیباتر کردن و جلوه بخشیدن به خود، بیشترین بدعت‌ها و ناهنجاری‌ها را در سطح جامعه به وجود می‌آورد.

كد خبر : ۵۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰


یادگار  امام(ره)  با تاکید بر عدم افراط و تفریط در میان مومنان گفت: این که زنان را به خاطر برخی محسنات یا مستحسناتی که در ذهن خودمان قرار دارد، از حضور در عرصه ای که خداوند اجازه داده است محروم کنیم ایجاد نقصان در دین است.

كد خبر : ۵۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۲


چند سالی است که دخترانی که چادر می‌پوشند اما آرایش هم می‌کنند، لاک هم می‌زنند یا در برخی موارد موهای خود را نیز به زیباترین شکل در کنار چادر به نمایش می‌گذارند! در کوچه و خیابان دیده می شوند، ضدفرهنگ حجاب که عفاف را با خود به ارمغان نمی آورد.

كد خبر : ۵۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶


برنامه های ماهواره‌ای در تغییر الگوی حجاب زن مسلمان ایرانی، نقش مهمی دارند که این امر باید توسط خانواده ها کنترل و پیشگیری شود.

كد خبر : ۵۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶


دستور کار جدید جلسات دورهمی زنانه جریان ضد انقلاب که با محوریت محمد نوری‌زاد برگزار می‌شود به آتنا فرقدانی اختصاص پیدا کرده است و در این جلسات که پیش از این برای برگزاری مراسمات ختم و چگونگی بهره برداری از کشته‌سازی‌ها برنامه‌ریزی شده است، آتنا فرقدانی به عنوان جدیدترین سوژه مورد بررسی قرار گرفته است.

كد خبر : ۵۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۷


مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حجاب نامناسب نماینده زن پارلمان اروپایی در دیدار با رئیس مجلس عامدانه نبود و مسئولان امر در توجیه این نماینده میهمان برای حفظ حجاب کوتاهی کرده بودند.

كد خبر : ۵۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۷


پوشش نامتعارف نمانیده زن پارلمان اروپا، جز بی‌ادبی به ساحت رئیس مجلس شورای اسلامی نیست!قطعاً دستور‌العملی که به نماینده پارلمان اروپا یاد می‌دهد، روسری حداقل‌ترین پوشش زن مسلمان است از قبال نحوه حضور زنان در کشورهای اسلامی ساده‌لوحانه عبور نکرده‌ است.

كد خبر : ۵۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۸


پوشش در جامعه‎ اسلامی حد و حدودی دارد یا خیر؟ اگر حد و حدودی دارد، ضمانت آن چیست؟ نگاه واقع‎گرا به مسئله نشان می‎دهد که نزاع موجود با لغو الزام روسری به نزاع بر سر پوشیدن مانتو و شلوار ارتقا می یابد.

كد خبر : ۵۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۰


سینمای امروزی، دیگر بر سر گذاشتن چادر را نوعی عقب افتادگی می‌داند و همین امر را جلوه می‌دهد، حتی این بی عفتی به تدریج در ادبیات گفتاری این افراد به اصطلاح الگو، تاثیر زیادی گذاشته است .

كد خبر : ۵۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۳


در جامعه امروزی، متاسفانه اینکه یک زن یا دختر مانتویی بدحجاب باشد چندان عجیب نیست، اما حساسیتها زمانی برانگیخته می‌شود که طی سال‌های اخیر شاهد بوده‌ایم که موج بدحجابی‌ها، به جامعه دختران و زنان چادری رسیده است.

كد خبر : ۵۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۳


طرح موضوع ورود زنان در ورزشگاه ها،اظهارنظرهایی خارج از چارچوب مصالح عمومی و عرف مذهبی است که جز حاشیه‌سازی و درگیر شدن دولت در موضوعات کم اهمیت و البته بی سرانجام، نتیجه دیگری در پی ندارد.

كد خبر : ۵۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴


یک کارشناس حوزه زنان و خانواده گفت:امروزه ما در موضوع ترویج عفاف و حجاب علاوه بر مشکلات مجریان این طرح با مشکل عدم قانون گذاری صحیح در سطح کلان نیز روبه رو هستیم.

كد خبر : ۵۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴


این مرجع تقلید با تاکید بر اینکه عفاف و حجاب دو مقوله جدا از هم هستند،گفت: در صدا و سیما نباید فیلم هایی که برای زنان تاثیرات مخربی دارد پخش شود.

كد خبر : ۵۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه طرح افزایش مرخصی زایمان زنان 74 هزار زن اخراجی از کار داشته است، گفت: این نشان می‌دهد که طرح مذکور همه‌جانبه نبوده است.

كد خبر : ۵۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۶


چنانچه پرچمداران عرصه فرهنگ نتوانند طی سالیان آتی با برنامه‌ریزی مناسب، فکری به حال حجاب زنان جامعه اسلامی نمایند، نه تنها وضعیت حجاب از این هم بدتر خواهد شد، بلکه دیگر نه از حرمت چادر چیزی باقی خواهند ماند و نه از حیای زن ایرانی!

كد خبر : ۵۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷


یک زن کارآفرین امریکایی موفق شده است تا حجاب اسلامی را با فناوری بالا طراحی کند تا افراد محجبه بتوانند با راحتی و بدون تحمل گرما حجاب داشته باشند.

كد خبر : ۵۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۷


 بار ديگر ماه مبارک رمضان ماه ميهماني خدا فرا رسيد تا مردم خدا جو و مؤمن با وارد شدن در اين ضيافت الهي سرمايه خوشبختي دنيا و آخرت خود را تضمين نمايند .

كد خبر : ۵۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۱


این مسافران بعد از حضور در سواحل، در ماه مبارک رمضان بدون توجه به حرمت‌ این ماه مبارک و احترام به مردم روزه‌دار، علاوه بر روزه‌خواری علنی، اقدام به شنای مختلط می‌کنند.

كد خبر : ۵۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۱


کارشناس حوزه زنان و خانواده گفت: امروزه ما در موضوع ترویج عفاف و حجاب علاوه بر مشکلات مجریان این طرح با مشکل عدم قانون‌گذاری صحیح در سطح کلان نیز روبه رو هستیم.

كد خبر : ۵۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱


تهیه کننده «تا آمدن احمد» گفت: وضعیت زندگی همسران شهدا درکلمه نمی گنجد باید داخل زندگی این افراد شد و تلاش های آنان را در جهت ارتقا سطح کیفی زندگی خود مشاهده کرد، زندگی همین زنان به دور از شعارنمایی به راحتی می تواند سرمشق زندگی دختران این سرزمین شود.

كد خبر : ۵۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۲


یکی از فعالان حوزه تولید محصولات حجاب گفت: انبوه دانشگاه ها و آموزشگاه های طراحی لباس نمی توانند نیازهای طراحی تولیدکنندگان حجاب را برطرف کنند و شکاف بین فضای آکادمیک و صنعتی باعث شده است تا تنوع در طراحی پوشاک حجاب در آستانه به بن بست رسیدن باشد.

كد خبر : ۵۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


گره خوردن واژه حجاب با نام زنان شاید مهمترین عاملی باشد که بر غفلت از پوشش مردان جامعه دامن زده است. هر بار که درباره حجاب و عفاف صحبت به میان آید ناخودآگاه جامعه زنان در جایگاه مخاطب قرار می گیرد در شرایطی که بر اساس موازین شرعی و عرفی مردان هم باید حد و حدودی را درباره پوشش خود رعایت کنند.

كد خبر : ۵۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


نور الرفاعی، عکاس ۳۲ ساله حرفه‌ای و مستقل مصری است که در دانشگاه قاهره در رشته معماری تحصیل می‌کند، اما عکاسی را از سال ۲۰۰۵ آغاز کرده است. علاقه نور به سفر او را به سمت عکاسی مستند کشاند و عکس‌های او در کتاب داستان‌های مصور در کشورهای مصر، مراکش، ترکیه، هند و الجزیره استفاده شده‌اند.

كد خبر : ۵۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴


توجه به کودکان و محبت به آنها در دوران کودکی و نوجوانی از جمله مهم ترین موارد تربیتی در فرزندان به خصوص دختران می باشد، چراکه این موضوع در بهره مندی فرزندان از اعتماد به نفس و ایمان مناسب به آنها کمک بسیاری می کند.

كد خبر : ۵۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴


پیامبر(ص) در پاسخ به فردی گفت: غذای خود را حلال کن مستجاب‌الدعوه می‌شوی! حال چه مقدار زندگی خانوادگی امروز ما با قرآن کریم هماهنگ است که اگر اینطور است چرا این همه طلاق و اختلاف داریم؟

كد خبر : ۵۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۶


با برگزاری مراسم ادای سوگند نمایندگان جدید پارلمان ترکیه و چینش جدید کرسی های پارلمان ترکیه مشخص گردید.

كد خبر : ۵۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


در آن زمان که چادر از سر بانوان ایرانی می کشیدند زنان ماندن در منازل را به بی عفت شدن و بی حجابی ترجیح دادند حال این روز ها در سایه غفلت مسئولین، فیسبوک و اینستاگرام مرزها را شکسته و حجاب ها را برداشته است.

كد خبر : ۵۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


نمایندگان بانوان مسلمان کالیفرنیای شمالی به صورت محجبه در مرکز خرید شهر «کوستا مسا» کالیفرنیا حاضر و با اهدای شاخه‌های گل بر نشر پیام صلح اسلام تاکید کردند.

كد خبر : ۵۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


مدیر شورای همکاری‌های زنان با اشاره به اینکه معتادان زن، قربانی سوء مدیریت زنان در کشور هستند، گفت: عدم توجه به پیشرفت زنان و تولیدات فرهنگی نامنطبق با واقعیت جامعه باعث بروز اعتیاد در آنان می‌شود.

كد خبر : ۵۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


از دیدگاه اسلام حجاب سبب تحکیم روابط افراد خانواده و برقراری صمیمیت و همچنین موجب سلامتی اجتماع می گردد و آرامش روانی در برابر هیجانات و التهابات بنیان کن ایجاد می کند. حجاب و نقش آن در استحکام پیوند خانوادگی از جمله اهداف متعالی اسلام است که بایستی در کانون خانواده ایجاد شود.

كد خبر : ۵۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


یک کارشناس فرهنگی، خانواده را بهترین راهکار برای مقابله با هجمه های فرهنگی عنوان کرد و گفت: اگر هر خانواده ای بتواند فرزندان خود را در مقابل هجمه های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی دشمن حفظ کند بسیاری از مشکلات جامعه حل خواهد شد.

كد خبر : ۵۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


فرناز؛ مدرسه ای که تحصیل می کرد درمسائل مذهبی ، سیاسی  فردی بسیار کوشا اما در عین حال بسیار کم توقع و ایثارگر بود.

كد خبر : ۵۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


یک استاد دانشگاه "ازدواج زودهنگام" را از پیامدهای اصلی محرومیت‌های تحصیلی دختران و از مهم‌ترین دلایل فحشا، روسپیگری، اعتیاد، ترک تحصیل و... در بین زنان و دختران دانست و وضعیت اشتغال و تحصیل زنان و دختران در جامعه و سیاست‌های کلان جامعه در این خصوص را تشریح کرد.

كد خبر : ۵۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


آیا به راستی حضور بانوان در فضای غیراخلاقی ورزشگاه‌ها خواست اکثریت قریب به اتفاق زنان ایرانی است؟ اگر به حوزه ورزشی هم نگاه کنیم آیا می‌توانیم بگوییم حضور زنان در ورزشگاه‌ها اولویت اصلی به حساب می‌آید؟

كد خبر : ۵۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


ماه رمضان خصوصیات بسیاری دارد ماه عبادت و صیانت و روزه است بدین جهت بهترین زمان برای خودسازی و تکامل نفس می باشد، چون بسیاری از بزرگان روزه را راهی در جهت کنترل تمایلات نفسانی دانسته اند.

كد خبر : ۵۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


برنامه تلویزیونی ماه عسل که معمولاً حضور هر میهمان در آن یک درس اخلاقی برای بینندگان داشت، امسال به سمتی رفته است تا یک پزر عروس، ساقدوش اجاره‌ای برای داماد یا کسی که اقدام به خودکشی کرده است، میهمان ساعت افطار مردم شود اما اینها چه پیامی برای مردم دارند؟

كد خبر : ۵۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۰


محجبه واقعی ؛حجابش را در شبکه های اجتماعی محکم میگیرد !

 

كد خبر : ۵۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۰


فعالان عرصه عفاف و حجاب امسال نیز به رسم ماه‌های رمضان سال‌های گذشته گرد هم آمدند تا با ارائه برترین محصولات عفاف و حجاب گامی در جهت ترویج فرهنگ حجاب در جامعه بردارند.

كد خبر : ۵۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۰


یک کارشناس حوزه زنان گفت: اگر به زنان در اجتماع ظلم نشود و بانوان آرامش روانی داشته باشند یقینا کل جامعه از این موضوع سود برده و به تعالی می رسد.

كد خبر : ۵۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۳


سال 1388 در مسابقاتی که در پیست موتورسواری پارک کوهسار تهران برگزار شد، شرکت کردم و موفق شدم قهرمان شوم. مادرم هم دوم شد. آن مسابقات تنها مسابقاتی بود که توسط یک باشگاه خصوصی برگزار شد.

كد خبر : ۵۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۳


كد خبر : ۵۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۶


عاطفه سمایی گفت: این­که در جامعه هرکس چادر به سر داشته باشد به معنای عفیف بودن باشد معنای غلطی است، عفاف ناظر به احوالات درونی و نفسانی است اما حجاب به لایه­ های بیرونی و ظاهری نظارت دارد.

كد خبر : ۵۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


سخنگوی فراکسیون زنان مجلس با اعلام این خبر که معاون رئیس جمهور پیشنهاد کرده‌ که در جلسات شورای ورزش بانوان یک نماینده داشته باشند، تصریح کرد: می‌خواهیم ورزشگاه‌های مخصوص بانوان داشته باشیم.

كد خبر : ۵۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


بانوی طلبه آفریقایی از کشور ساحل عاج مدیر واستاد مدرسه عالی معارف اسلامی این کشور می باشد که تحصیلات خود را در رشته علوم قرآنی و حدیث در قم و گرگان گذارنده است.

كد خبر : ۵۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


زنان مسلمان الگوی واقعی خود را در حجاب و چادر پوشیدن فاطمه زهرا می دانند و برای چادر پوشیدن خود و رعایت حجاب هدفی اینگونه دارند که چادر من سند زهرایی بودنم را امضاء می کند.

كد خبر : ۵۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


 بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل استان لرستان با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و زنده نگهداشتن شهدای مسجد گوهر شاد حمایت همه جانبه خود را  در راستای تبیین  وترویج فرهنگ عفاف وحجاب  که موجب حفظ امنیت ، وسلامت  وآرامش روانی جامعه می باشد اعلام می دارد.

كد خبر : ۵۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


تحمل سختی‌ها برای رضای خدا و شناخت حضرت زهرا(س) بود که در مکزیک توانستم با تأسی از ایشان راه اسلامی را ادامه دهم و سختی‌ها را تحمل کنم، سختی‌هایی چون نگاه و خنده مردم به خاطر حجابم و یا اخراج از محل کارم.

كد خبر : ۵۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


تنوع گرایی و تحول در پوشش خوب است، نوگرایی زیباست به شرط آن‌که متأثر از فرهنگ وارداتی غرب، به عنوان قبله نمای مُدگرایی نباشد

كد خبر : ۵۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


فکر نکنید ما بی‌خیال از کنار بدحجاب‌ها عبور می‌کنیم. حرص می‌خورم یاد لحظاتی می‌افتم که پسرم با دیدن بدحجابی غیرتی می‌شد. در این سال‌ها با حیا زندگی کردیم و حرف نزدیم اما با مهربانی بنویس «خون پسرم برای حجاب و غیرت به زمین ریخته شده است.»

كد خبر : ۵۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


مسئول مجتمع فرهنگی دیجیتال فجر خرم‌آباد از برگزاری نمایشگاه «حجاب و عفاف» در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۵۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


مدرس حوزه و دانشگاه گفت: با رعایت حجاب و عفاف از طرف مردان و زنان و به ویژه بانوان در زمینه حفظ حجاب، جامعه از بسیاری خطرات حفظ خواهد شد و مهم​تر از همه اینکه با حفظ حجاب، کیان خانواده به عنوان اصلی​ترین نهاد اجتماع، در معرض خطر قرار نمی​گیرد.

كد خبر : ۵۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


مدیر فرهنگی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان حجاب را نماد مقاومت دانست وگفت : حجاب در ملل اسلامی به عنوان نماد مقاومت ضد استعماری  است و زبان گویای فرهنگ، اجتماع و سیاست مطرح است .

كد خبر : ۵۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


مشاور وزیر ارشاد گفت: عملکرد آگاهانه در خصوص حجاب در تمام دستگاه‌ها و ارگان‌ها موجب انتخاب آگاهانه در این زمینه برای جوانان می‌شود.

كد خبر : ۵۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


رئیس دانشکده حضرت زینب(س) گفت: موضوع حجاب مسئله‌ای تک عاملی نیست و یکی از عوامل مهم بیدحجابی در جامعه ما تغییر ذائقه آقایان در انتخاب دختران برای ازدواج است.

كد خبر : ۵۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۹


در ایران هیمشه زن را موجودی مقدس و قابل ستایش معرفی کرده‌اند نه صرفا دستاویزی برای تجارت‌های مالی و تبلیغاتی رایج در کشورهای غربی که این روزها آنها را از این شرایط به ستوه آورده است.

كد خبر : ۵۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


پدیده مدگرایی در عصر حاضر از سوی بسیاری از جوانان و نوجوانان مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از افراد این نسل مدهای غربی را شیک‌پوششی می‌دانند.

كد خبر : ۵۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


یک استاد دانشگاه گفت: بی حجابی قلید کورکورانه ازغرب و شبکه های ماهوراه ایی است، پوشش های نامناسب در جامعه منجر به ضربه های سنگین به کانون خانواده و فرهنگ خواهد شد ضمن اینکه سلامت جامعه رانیز تهدید می کند.

كد خبر : ۵۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


اولین میزگرد  سایت آساره خبر با موضوع « راهکارهای  ترویج فرهنگ عفاف و حجاب» برگزار شد . و در  این میز گرد موضوعاتی مانند عملکرد رسانه و دیگر نهاد ها  و سازمانها در امر ترویج حجاب و عفاف مورد برسی قرار گرفت.

كد خبر : ۵۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱


مدیر مجتمع فرهنگی دیجیتال فجر و مسئول برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب گفت: هدف از نمایشگاه برطرف کردن نگاه اقتصادی به عفاف و حجاب و گسترش عفاف و حجاب در جامعه است.

كد خبر : ۵۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳


چه رخ داد که غرب، برای جهان نسخه منحوس تنظیم خانواده را پیچید. برای فهم این قضیه می بایست به واقعه اجتماعی بزرگی که در اوایل نیمه دوم قرن بیستم از آمریکا شروع شد و مانند طوفانی مخرب تمام کشورهای صنعتی را درنوردید، اشاره کرد و آن نیست مگر فاجعه انقلاب جنسی.

كد خبر : ۵۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


یک استاد حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دانشگاه زنجان گفت: متاسفانه در حوزه انتخاب حجاب صحیح دینی دچار فقر رنگی شده‎ایم؛ در حالی ‌که یکی از مهم‌ترین مسیرهای جذب جوانان و افراد جامعه به حجاب عمل به مرزهای دین اسلام است.

كد خبر : ۵۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


امروز امواج ماهواره بدون کنترل وارد خانه‌های ایرانیان شده و بسیاری از ارزش‌های ایرانی و اسلامی را حذف کرده و ناهنجاری‌های مد نظر غرب را درخانواده‌های ایرانی جایگزین می‌کند که مدیران فرهنگی باید با راهکارهای اصولی دراین عرصه وارد عمل شوند.

كد خبر : ۵۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


حضرت علی (ع) : روزی من و فاطمه خدمت حضرت رسول (ص) رفتیم و آن حضرت را بسیار گریان یافتیم، سبب گریه را از رسول الله پرسیدیم حضرت فرمودند: یا علی شبی که مرا به آسمان بردند، زنانی چند از امت خود را در عذاب شدید دیدم پس از حالت آنها تعجب کردم و از شدت عذاب آنها گریستم.

 

كد خبر : ۵۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


طرح عفاف و حجاب در آخرین روزهای تیر ماه از سوی نمایندگان خانه ملت به تصویب رسید. طرحی که می بایست با در نظر گرفتن تمامی ابعاد فرهنگی، اجتماعی و سیاسی این مساله سال‌ها پیش به تصویب رسیده و به اجرا گذاشته می‌شد.

كد خبر : ۵۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


با توجه به قانون مصوب پارلمان فرانسه، دولت می‌تواند بصورت موقت جلوی چاپ کتاب و نشریات را در صورتی که موجب بر هم خوردن نظم و ایجاد شرایط اضطراری در جامعه شوند بگیرد اما در مورد توهین به پیامبر اسلام ، هیچ اقدامی صورت نگرفت، اگر چه پیش از این، در برخورد با کتاب‌هایی که در مورد نقد هولوکاست نوشته می‌شد، این قانون اعمال می‌شد و به دلیل خشم احتمالی یهودیان از چاپ این آثار جلوگیری بعمل می‌آمد.

كد خبر : ۵۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۷


سال‌هاست برای رفع مشکلات فرهنگی از جمله پوشش بانوان ایرانی دغدغه‌ای داشته‌ایم. کارگردان جوان و خوش‌ذوق این برنامه توانسته گوشه‌ای از این دغدغه را برای نخستین بار در تاریخ صداوسیما به شکل مناسب پاسخ دهد.

كد خبر : ۵۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۷


حجاب حق النفس نیست بلکه حجاب حق الله است؛ حجاب رفراندوم پذیر نیست چون قانون خداست؛ آیا مگر می‌شود حق خدا را به رفراندوم گذاشت؟!!!

كد خبر : ۵۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۰


مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان لرستان از همایش تبیین  الگوی سوم مبانی تفکر بسیجی، نهضت من زنده ام  با هدف ترویج  فرهنگ افزایش جمعیت ، و آگاه سازی خانواده ها خصوصا زنان به عنوان پرچمداران مقابله با جنک نرم خبر داد.

كد خبر : ۵۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


آیا می شود برای انتشار عکس محجبه خانم ها در فضای مجازی اثرات مذهبی مثل تبلیغ حجاب در نظر گرفت؟

كد خبر : ۵۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


معاون فرهنگی سازمان بسیج جامعه زنان کشور جنگ نرم را یک جنگ جهانی، نامید و اظهار کرد: «در حقیقت نمی توان با یک پدیده جهانی صرفاً مقابله ملّی کرد و منتظر نتیجه قطعی ماند، بلکه ما موظف هستیم که جهانی فکر کنیم، منطقه‌ای برنامه‌ریزی کنیم و ملی عمل کنیم.»

كد خبر : ۵۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


حجاب و امان از غریبی او ، تک واژه ای است آشنا در زبان اسلام اما در عمل در اجتماع انسانی بیگانه است.

كد خبر : ۵۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴


نماینده ولی فقیه در تیپ 57 ابوالفضل (ع) لرستان گفت: اگر بانوان می خواهند عاشق و پایبند به خانواده باشند و مشکل ازدواج را حل کنند تنها راه حل این است که حجاب و عفاف را سرلوحه زندگیشان قراربدهند.

كد خبر : ۵۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴


سرمربی تیم ملی کشتی آلیش دختران ترکمنستان معتقد است دختران ایرانی در همه اوزان رقابت‌های آسیایی خوب ظاهر شدند.

كد خبر : ۵۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۷


 نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: هدف آمریکا از مذاکرات هسته ای  دو دستگی درجامعه است  است سپاه  نباید اجازه بدهد در داخل جامعه چند دستگی به وجو دبیاد .

كد خبر : ۵۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


اوایل تابستان سال 90 اتفاقی افتاد که خون مردم مومن را به جوش آورد تا جایی که مجلس شورای اسلامی را مجبور کرد قانون حمایت از ناهیان امر به معروف و نهی از منکر در کشور تصویب شود.

كد خبر : ۶۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: به مناسبت سالروز ولادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) وروز دختر همایشی تحت عنوان «گوهر علم و عفاف» در سراسر استان برگزار می شود 

كد خبر : ۶۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


فاطمه ابراهیمی نژاد بهترین بازیکن مسابقات فول کنتاکت کیک بوکسینگ بانوان گفت: امروزه دختران ایرانی به خصوص در عرصه ورزش با پوشش و حجاب برتر در میادین بین المللی خوش درخشیده است به همه ثابت کرده که دختران ایرانی با هر نوع پوشش میتوانند جایگاه نخست را از آن خود کند.

كد خبر : ۶۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۵


اسلام‏ نمی‏‌خواهد زن به صورت چنین موجود مهملی در آید که کارش استهلاک ثروت و ...

كد خبر : ۶۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۵


وقتی بخواهید پرواز کنید، می‌توانید بیکرانه‌هایی را ببینید که حتی در تصویر بصری این مردم هم نمی‌گنجد. بال، لازمه پرواز است، همچون «ظرافت» که الزامی است برای وجود «دخترانه» هر دختر.

كد خبر : ۶۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۵


دبیر  امر به معروف و نهی از منکر حوزه کوثر ولایت سپاه ناحیه خرم آباد گفت : قلب شخصیت زن مسلمان حجابش است وقتی که خانم ها حجاب داشته باشند می توانند مهارت و توانا هایشان در جامعه مطرح کنند.

كد خبر : ۶۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۵


شاید اگر از برخی دختران حاضر در شبکه‌های اجتماعی بپرسیم حاضرید در یک جمع عمومی با حضور چند نفر اینگونه سخن بگویید و یا با این ظاهر به اصطلاح محجبه حاضر شوید قطعاً پاسخ محکم «نه» را خواهیم شنید.

كد خبر : ۶۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۶


روزهـا گذشت و همچنان دلبــری می کرد در خیابان

كد خبر : ۶۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷


الگوی جوان ایرانی غالبا در سالهای گذشته ائمه معصومین علیهم السلام که از بزرگترین انسانهای هستی هستند بوده ، اما هرچه جلوتر می رویم رنگ و بوی انسانیت که تنها معنای آن رسیدن به کمال است کم شده است.

كد خبر : ۶۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷


«گول نخورید و نجیب بمانید» مدهای که از زیر دست خیاطان غربی بیرون می آیند برای این طراحی می شوندکه به تو بقبولانند که ارزش مندترین سرمایه تو،جذابیت جسمی توست.

كد خبر : ۶۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


آدرس مغازه رو که گرفتم عصر یه روز گرم تابستانی و توی شلوغی جمعیت بازار خودم رو اونجا رسوندم، مقابل مجتمع تجاری که رسیدم خیالم راحت شد بالاخره از اینجا حتما مانتو مورد نظرم رو پیدا می کنم و می خرم.

كد خبر : ۶۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


مراسم تودیع ومعارفه  مسئول بسیج جامعه زنان استان لرستان در سالن جلسات فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۶۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


با توجه به افزایش مشارکت های اجتماعی بانوان؛ وجود سلیقه های مختلف در نسل جوان؛ جهت ترویج و ارائه الگوهای برتر و تسهیل در تهیه حجاب برتر آدرس و اطلاعات برخی از فروشگاه های حجاب در تهران و شهرستانها در زیر ارائه شده است.

كد خبر : ۶۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


رئیس بنیاد فرهنگی اجتماعی زنان گفت: به نظر می‌رسد سیاست و اهداف خاصی برای این دوره در حوز زنان در نظر گرفته شده است که ادامه سیاست‌های زمان اصلاحات است.

كد خبر : ۶۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


چند سالی است که در ایران موضوع «مد» به صورت جدی در بین عموم مردم مطرح شده و بحث های زیادی را نیز به دنبال آورده است؛اما همچنان ابهام ها و پرسش های زیادی در این رابطه وجود دارد که انگار فردی قادر به پاسخگویی به آنان نیست.

كد خبر : ۶۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


گروه اندیشه: مشاور مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در امور بانوان از اجرای طرح بشری و مشکات، اجرای طرح حجاب و عفاف، برگزاری نمایشکاه حجاب برتر، راه‌اندازی کتابخانه‌های تخصصی بانوان و اتاق فکر بانوان فرهنگی خبرداد.

كد خبر : ۶۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، حاکم کردن فضای معنوی و اخلاقی در خانواده را رسالت مادران عنوان کرد و گفت: بانوان علاوه‌بر حضور بانشاط و تأثیرگذار در جامعه باید در زمینه فراهم کردن کانونی گرم در خانواده تلاش کنند.

كد خبر : ۶۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


مسئول دفتر هماهنگی  بین المللی بنیاد ملی حجاب و عفاف استان لرستان گفت: سکوی پرتاپ جامعه در خانواده زن و مرد هستند و بین زن و مرد، نقش زن مهمتر است و زنان  عامل تغییر فرهنگ  یک جامعه هستند

كد خبر : ۶۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳


در بسیاری از اماکن عمومی در شمال کشور برخی از بانوان روسری خود را طوری استفاده می‌کنند که موهایشان از پشت و جلو بیرون زده و در برخی مواقع هم اصلا روسری بر سر ندارند و این یعنی گام به گام به پیش تا اینکه برداشتن حجاب اسلامی عادی شود.

كد خبر : ۶۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳


زمانی نه چندان دور سخن از تنش زدایی راندند و روزگاری نیز بر طبل گفت و گوی تمدن ها کوفتند اما فرسنگ ها فرهنگ میان آنچه ما می خواستیم و آنچه آنها دوختند تفاوت بود ...

كد خبر : ۶۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: استکبار جهانی با دینی که بخواهد منافعش را به هم بزند مخالف است.

كد خبر : ۶۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۵


روزگاری ما هم اسلامی بودیم اما با هجمه غربی‌ها و عدم مقابله متولیان فرهنگی ذهن‌ها مسموم شد و رفتارها غربی، نام بی‌غیرتی را گذاشتند روشنفکری و کودکان به جای ائمه اطهار هیولاهای غربی را به عنوان الگوی زندگی انتخاب کردند.

كد خبر : ۶۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۷


جوانان تنها با این عقیده که هدف و حرکتشان نوعی کمال طلبی، ارضای حس زیبایی و تنوع است ناخواسته آب در آسیاب دشمن می ریزند. هیچ کس مخالف پوشیدن لباس‌های رنگی و تمیز بودن نیست اما استفاده از پوشش‌ و آرایش های غیرمتعارف نه تنها برای خود فرد آسیب دارد، بلکه منجر به بروز برخی ناهنجاری‌ها در جامعه می‌شود.

كد خبر : ۶۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۷


به بهانه حضور سیاسی زنان مسلمان محجبه در اروپا "ماهینور اوزدمیر" از بلژیک و "آنا استامو" دو سیاستمدار اروپایی از نقش حجاب در فعالیت های سیاسی و اسلام هراسی در اروپا سخن می‌گویند.

كد خبر : ۶۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


حجاب از فروع دین است؛ اما امروز با آن معامله اصول دین می‌شود؛ یعنی اگر کسی بخواهد با اسلام مخالفت کند؛ با حجاب مقابله می‌کند

كد خبر : ۶۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


وقتی آمریکا و کشورهای غربی غافل از اینکه خانواده های خود دچار بحران اخلاقی هستند، برای فروپاشی خانواده های ایرانی تلاش می کنند و برای جنگ نرم علیه ایران هزینه های گزافی را متحمل می شوند، راه اندازی سایت اشلی مدیسون و هک این سایت خیانت همسران متاهل، پرده از رسوایی خانواده های غربی بر میدارد و وجهه مستهجن زندگی غربی هویدا می شود.

كد خبر : ۶۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


آیت الله رمضانی گفت: باید شرایطی را فراهم نمایید تا دختران جامعه ما بیایند و در رابطه با حجاب و عفاف بحث کنند و سوالات و ابهامات خود را مطرح نمایند ، ما اعتقاد نداریم که اینها عناد دارند ، بلکه معتقدیم اینها متعلق به این نظام هستند و به دنبال پاسخ درست برای پرسش های خود می گردند.

كد خبر : ۶۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


رئیس اتحادیه بنکداران و طاقه فروشان پارچه، گفت: دولت نه تنها در بحث ارزش افزوده حمایتی از صنعت نساجی نکرده است حتی برای هزینه بیمه کارگران که سر جمع مبلغ سرسام آوری می شود هیچ گونه تسهیلات و حمایتی در نظر نگرفته است.

كد خبر : ۶۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰


مهدی ناظمی اردکانی گفت: شورای فرهنگ عمومی وضعیت پوشش و ‌آرایش را از سال 1386 تا سال 1392 سنجیده است که بر اساس آن بیش از ۵۰ درصد مردان و زنا آرایش و پوشش مناسبی ندارند.

كد خبر : ۶۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰


برای پیشگیری از طلاق عاطفی باید بدانیم دوست داشتن و عشق نیاز مداوم به تمرین و بازآموزی دارد. عشق بین زن و مرد، مانند نهالی است که اگر از آن مراقبت نشود، خشک خواهد شد پس به این اکتفا نکنید که یک بار ابراز علاقه برای همیشه کافی است. باید روزانه به این نهال رسیدگی شود.

كد خبر : ۶۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰


کارنامه معاونت امور زنان در دوره شهیندخت مولاوردی دارای حاشیه‌ها و کشمکش‌های فراوانی است که بیشتر این موارد به موضع جناحی و نگرش فمینیستی جریان متبوع وی باز می‌گردد.

كد خبر : ۶۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۱


رئیس پلیس راهور پایتخت گفت: خودروی زنان بدپوشش و بدحجاب توقیف می‌شود.

كد خبر : ۶۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۴


مادر این روزها با قاب عکسی ازعلمدار که همیشه همراه اوست به یاد روزهای حضور پسرش هم صحبت می شود.

كد خبر : ۶۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۸


در این چند سال اخیر، چادر با فرهنگ‌های جدیدی همراه شده که برخی از آنها اساسا فرقی با بدحجابی ندارد. حتما شما هم دیده‌اید دخترانی که چادر را بخشی از تیپ خود می‌دانند و گویا با استفاده از چادر می‌خواهند چهره خود را قاب بگیرند.

كد خبر : ۶۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۸


 به اکثر کشورهای جهان رفته‌ام و حتی به زنان مسیحی و یهودی گفته‌ام که آیا شما دوست دارید شوهرانتان 98 درصد شما را دوست داشته باشند و 2 درصد زنی دیگر را؟ و تمام آنها ...

كد خبر : ۶۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۸


مروز ایران اسلامی با پرچم «آرمیتا» میدان جدیدی از مبارزه با توحش مدرن غربی و حق طلبی اسلام ناب محمدی (ص) را آغاز نموده است.

كد خبر : ۶۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۹


این روزها شبکه های اجتماعی را باید به عنوان یکی از اصلی ترین علاقمندی‌های جامعه جوان برشمرد. شبکه‌هایی که حالا دیگر نمی تواند فریب «مجازی» بودنشان را خورد و به جرات می توان گفت به حقیقتی در جامعه امروزی تبدیل گشته‌اند.

كد خبر : ۶۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱


ظاهراً حجاب در ایران گرانتر از خارج است؛ چه چادر و چه مانتو؛ پس بگو چرا بعضی از دخترها هی آستین یا پایین شلوارشان آب می‌رود!

كد خبر : ۶۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۲


زوجین باید باور و اطمینان داشته باشند که هرگز از هم جدا نخواهند شد و وصلت آنها دایمی است، حضرت زهرا(س) در اولین روز زندگی مشترکشان با علی(ع) به ایشان گفتند:ای علی من امروز از خانه پدرم به خانه شما منتقل شدم و روزی هم از این خانه به قبر و لحد پای خواهم گذاشت.

كد خبر : ۶۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴


در ماه های اخیر و با شدت گرفتن فعالیت در شبکه های اجتماعی شاهد گسترش روز افزون انتشار تصاویر زنان مدلینگ برای تبلیغ کالاهای مختلف اقتصادی و مکان های گردشگری هستیم.

كد خبر : ۶۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۵


اصلاح‎‌طلبان طی سال‌های اخیر و انتخابات متعدد، سهم‌خواهی برای حضور بیشتر زنان در عرصه‌های سیاسی و مدیریت کلان را به عنوان یکی از اصلی ترین شعائر انتخاباتی خود برگزیده‌اند. شعارهایی که در روزهای داغ انتخاباتی و تبلیغاتی مدام تکرار می‌شود اما خیلی زود در "افق محو می شوند"!

كد خبر : ۶۲۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


اسلام حجاب را برای محدودیّت و حبس زن نیاورده، بلکه برای مصونیّت او توصیه کرده است، زیرا اسلام راضی به حبس، رکود و سرکوبی استعدادهای زن نیست، بلکه ...

كد خبر : ۶۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


گلچینی از پوسترهای وبلاگ نویسان در رابطه با اقتصاد مقاومتی را انتشار داد

كد خبر : ۶۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


رئیس دانشکده اهل بیت دانشگاه اصفهان گفت: ارائه جذاب عقیده غربی با رسوخ پر شتاب سبک زندگی هدف اصلی شمشیر استکبار جهانی است و صیانت از سبک زندگی اسلامی مانع سرعت نفوذ فرهنگ غرب به جامعه می شود.

كد خبر : ۶۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


نکند رفتار ما با بازماندگان شهدای در راه خدا، همان رفتاری باشد که با بازماندگان شهدای کربلا شد؟!

كد خبر : ۶۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


«من در در پارک "آب و آتش" زنان جوانی را می‌دیدم که با چهره‌های آرایش کرده و "پوشش"های رنگارنگ خود، رژه می‌رفتند و مانند طاووسی که دم با شکوه خود را باز می‌کند، به دنبال جلب توجه مردها بودند. آن چه احتمالاً موجب ناراحتی این زنان می‌شد، این بود که به جز من، عمدتاً کس دیگری به آنها توجهی نمی‌کرد.»

كد خبر : ۶۳۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


«من در در پارک "آب و آتش" زنان جوانی را می‌دیدم که با چهره‌های آرایش کرده و "پوشش"های رنگارنگ خود، رژه می‌رفتند و مانند طاووسی که دم با شکوه خود را باز می‌کند، به دنبال جلب توجه مردها بودند. آن چه احتمالاً موجب ناراحتی این زنان می‌شد، این بود که به جز من، عمدتاً کس دیگری به آنها توجهی نمی‌کرد.»

كد خبر : ۶۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰


رقاصه های آینده ایران در مراکز آموزشی همین کشور رشد می‌کنند و عجیب نیست کودکی که از سنین پایین آموزش رقص ببیند و با جنس مخالف خود به رقص های غربی بپردازد در آینده نگهدارنده ی حجاب فاطمی نباشند و رفتارشان رنگی از حیا نداشته باشد.

كد خبر : ۶۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰


یک ذره جلو رفتیم با تیربار ما را زدند «محمدرضا مبارز درجا شهید شد، حتی یک آخ هم نگفت. مغزش روی لباس من پاشید و تکه بزرگی از مغزش روی لباس من افتاد.» در آن درگیری شدید بدن شهید"محمدرضا مبارز" مانند سپر جلوی گلوله ‌ها را می گرفت و خدا می‌خواست ما زنده بمانیم.

كد خبر : ۶۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


ی‌حجابی معضل جامعه امروز است که پیامدهایی مانند کاهش ازدواج و افزایش طلاق را به دنبال دارد.

كد خبر : ۶۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۱


جانباز بالای 70 درصد دفاع مقدس : ماهر کاری را می کنیم برای رضای خدا باشد و اگر هم رنج می کشیم چون این رنج در راه خدابوده اما شیرین است
كد خبر : ۶۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۲


محمد از جبهه آمد با همان لباس خاکی جبهه و با پای شکسته با عصای زیر بغل پله ها را بالا آمد و کنارم نشست. تازه دختر دار شده بودم. قنداق دخترم را توی بغل گرفت و گفت: «سعی کن دخترت را مثل حضرت زینب(س) بزرگ کنی.»

كد خبر : ۶۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


مادر سردار شهید محمود شیرمحمدی و شهید مسعود شیرمحمدی 35 سال است که هر جمعه صبحانه هایی را که نذر سلامتی امام زمان(عج) کرده است بر سر مزار شهدای گمنام می برد و چون مادری مهربان از زائران این شهدا با صبحانه های متبرک پذیرایی می کند

كد خبر : ۶۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


بی تردید بازیگران سینما و تلویزیون یکی از گروه های الگو در جامعه هستند که رفتار آن ها می تواند در شکل گیری نگرش مردم به یک موضوع، موثر باشد و چنانچه این موضوع نماد اجتماعی برتر فرهنگ اسلامی، یعنی حجاب، باشد اهمیت آن دو چندان می شود.

كد خبر : ۶۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲


خواهر شهید جهان آرا گفت: ارتباط با آمریکا بستر نفوذ به کشور را فراهم می سازد البته ما مردم ایران و خانواده شهدا به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد که آمریکا به این راحتی با ایران وارد مذاکره شود.

كد خبر : ۶۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸


نخستین فستیوال کویرنوردی دانشجویان دختر خراسان جنوبی در کویر همت آباد در حالی برگزارشد که حاشیه های قابل تاملی داشت.

كد خبر : ۶۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


حجت‌الاسلام والمسلمین زائری که اظهارنظرهای چند وقت اخیرش درباره برخی موضوعات نظیر حجاب، موافقان و مخالفان زیادی پیدا کرده بود، حالا درباره خاطره جنجالی اکبر عبدی در یک برنامه زنده تلویزیونی، یادداشتی منتشر کرده است.

كد خبر : ۶۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


روز به روز سن ازدواج در جامعه افزایش یافته است و عوامل مختلفی دست به دست یکدیگر داده‌اند تا جوانان رغبت کمتری به ازدواج داشته باشند اما در این میان زوج‌هایی دیده می‌شوند که زندگی خود را از صفر آغاز و به صد رسیدند.

كد خبر : ۶۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰


خواهر شهیدان موسوی با اشاره به اینکه همه تلاش رزمندگان و شهدا در جهت رسیدن به استقلال، زندگی با عزت و رسیدگی بیشتر به قشر ضعیف بود، گفتد: همه ما از مسئولین خواستار توجه بیشتر و دلسوزانه در راه خدمت به مردم به ویژه قشر آسیب پذیر هستیم .

كد خبر : ۶۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


تصویر وصیتنامه کوتاه «سردار شهید حسین همدانی» منتشر شد.

كد خبر : ۶۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


یک کارشناس امور زنان با بیان اینکه چند درصد خانم‌ها دغدغه رفتن به خارج از کشور را دارند که برای آن دغدغه اجازه همسر را داشته باشند؟، گفت: اعتراض به قانون «خروج زنان از کشور» بخش دیگری از سریال فرافکنی‌های معاونت امور زنان است.

كد خبر : ۶۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


دکتر ندا ملکی گفت: فرزندم چادر را برای پوشش در اجتماع انتخاب کرد.

كد خبر : ۶۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


زن جوان با تعجبی گفت: جالبه! پس چرا تلویزیون پخش نمی‌کنه. میدونید چیه، واقعیتش من خودم رهبر رو دوستشون دارم ولی خوب هر کسی یه چیزی میگه دیگه؛ از طرفی هم این گشت ارشادی ها طور دیگه برخورد میکنن.البته قبول دارم بعضی از خانم ها انگار اومدن سالن عروسی نباید اینطوری بشه.

كد خبر : ۶۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶


مسئله انتخاب همسر و اینکه فرد انتخاب شده از جانب دختر و پسر مقبول واقع شود نقش مهمی در زندگی آینده زوجین خواهد داشت.

كد خبر : ۶۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۶


محمد مهدی عسگرپور کارگردان سریال «نفس گرم» گفت: تجربه فضای این سریال برای خودم خاص بود، چون کاری است که قصه‌های محور اصلی آن مربوط به زنان می شود و بیشتر یک کار زنانه است تا مردانه.

كد خبر : ۶۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷


معاون اجتماعی ناجا گفت: در سال جاری نیز، افزایش کشف حجاب و بی‌بند و باری نداشتیم اما در برخی از نقاط، تجری و بدحجابی وجود دارد

كد خبر : ۶۵۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸


مدیرکل امور اجتماعی لرستان گفت: نهادینه شدن عفاف در جامعه ترویج حجاب را به دنبال دارد.

كد خبر : ۶۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹


بانوان لرستانی گفتند ؛  صبر و استقامت بانوی کربلا  برای  زنان مسلمان جهان  الگو باشد.

كد خبر : ۶۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳


مقوله زنان خیابانی با آرایش‌های عجیب وغریب که جلوه‌گرانی حرفه‌ای و حتی تأثیرگذار بر افکار عمومی هستند یکی از بارزترین نمادهای نفوذ فرهنگ مبتذل و شکسته خورده غربی در حوزه زنان است که اینکه با دسیسه رسانه‌های غربی به عنوان الگوی آزادی و پیشرفت زنان در جامعه ما رخنه کرده است

كد خبر : ۶۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


در مراسم رونمایی از محصولات آرایشی شرکت فشینلی بسیاری از بازیگران زن با حجابی نا متعارف حضور داشتند که این تبلیغات باعث هنجارشکنی در سطح جامعه می شود.

كد خبر : ۶۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


بی بندوباری دریایی با عمق بسیار است که هر چه در آن غور کنی بیشتر تو را از ساحل امنیت دور می‌کند! ساحلی که ابتدا از آن به اندازه یک تن به آب زدن، دور شده‌ای و اما در طولانی مدت امواج سهمگینش تو را به ورطه نابودی و غرق شدن در فساد می‌کشاند و در این بین زنان مجرد و متأهل هر دو به یک اندازه قربانی هستند.

كد خبر : ۶۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


وقوع دو کشف حجاب در هفت روز اخیر در سینمای ایران، اتفاقی بی‌سابقه محسوب می‌شود، ولی آنچه از این اتفاق بی‌سابقه تر است، سکوت مسئولان سینمای کشورمان در قبال این واقعه است؛ سکوتی که به زعم برخی ناظران، نشانه عادی سازی عدم برخورداری از حجاب توسط چهره هایی سینمایی در خارج از کادر دوربین فیلمبرداری است و هرچند در ظاهر تبعاتش متوجه یک شخص می‌شود، در عمل برای کل سینمای ایران هزینه زاست

كد خبر : ۶۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


چندی است که در سایه کم توجهی و غفلت مسئولان فرهنگی شاهد گسترش روز افزون تورهای گردشگری غیر مجاز با تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی همراه با برنامه های رقص ، آواز و بی بندوباری به صورت مختلط هستیم که متاسفانه گاه همراه با پدیده شوم کشف حجاب همراه می شود.

كد خبر : ۶۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری خراسان جنوبی گفت: در وجود حجاب بانوان مسلمان اندیشه‌های بزرگی نهفته است.

كد خبر : ۶۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


چندی است که در سایه کم توجهی و غفلت مسئولان فرهنگی شاهد گسترش روز افزون تورهای گردشگری غیر مجاز با تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی همراه با برنامه های رقص ، آواز و بی بندوباری به صورت مختلط هستیم که متاسفانه گاه همراه با پدیده شوم کشف حجاب همراه می شود.

كد خبر : ۶۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۷


پسرم که شهید شد نمی­دانستم کجاست؟کجا دفن شده؟خیلی بی تاب بودم. چند وقت پیش خوابش را دیدم. لباس دامادی تنش بود. گفتم:پسرم داماد شدی؟.گفت:آره من با شهید حاجیه ساعد ازدواج کردم. قبرم کنار قبر حاجیه است. رفتم بهشت زهرا، خیلی سئوال کردم. گشتم دیدم پسرم قطعه 24دفن است کنار قبر دختر شما. نزدیک شهید چمران.

كد خبر : ۶۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰


عباس سلامی جانباز بسیجی از فرهنگیان بازنشسته استان مازندران که برای دومین بار به کربلا عزیمت می کند.

كد خبر : ۶۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


یکی از مراجع تقلید با اشاره به اینکه نسبت به اجرای آیات قرآن کریم در جامعه باید تلاش بیشتری صورت بگیرد، گفت: متاسفانه مسئولان توجه کمی نسبت به سخنان علمای جهان اسلام دارند.

كد خبر : ۶۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


استاد میرلوحی نویسنده کتاب " گشت ارشاد در آمریکا " گفت:اگر زنی به قصدشنا کردن به دریا می‌رفت،حق نداشت که با یک پوشش دو تکه ظاهرشود و دامن او نیزحداکثر می‌توانست تا 15 سانتی‌متر، بالاتر از زانویش باشد.درغیر این صورت، گشت ارشاد که آنها را «پاسداران اصول اخلاقی» می‌نامیدند، با آنها برخورد می‌کردند.

كد خبر : ۶۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


این روزها هوا سرد شده و فروش لباسهای گرم رونق زیادی دارد اما همین هوای سرد و سرما بهانه ای برای بدحجابی برخی از افراد شده است.

كد خبر : ۶۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


كد خبر : ۶۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی که صبح امروز(چهارشنبه) برگزار شد، با اشاره به برگزاری کنسرت و اردوهای مختلط در دانشگاه‌ها فرمودند: کار فرهنگی را در دانشگاه بعضی با کنسرت و اردوی مختلط اشتباه گرفته اند.

كد خبر : ۶۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱


مشاور امور بانوان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد برخورد با بازیگران بدحجاب گفت: تنها وزارت ارشاد مسئول اجرای مصوبات حجاب در جامعه نیست و تمام دستگاه‌ها باید ورود پیدا کنند.

كد خبر : ۶۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


یک زن مسلمان آمریکایی گفت: زنان مسلمان در آمریکا به راحتی نمی توانند شغل داشته باشند و باید در این راه سختی های زیادی را تحمل کنند، وضعیت زنان خصوصا زنان مسلمانان در آمریکا به دلیل حجاب مناسب نیست، تبعیض بسیار زیاد است.

كد خبر : ۶۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷


رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ چندی پیش از توقیف سه هفته‌ای خودروی بدحجابان، مزاحمین نوامیس و رانندگانی که ایجاد آلودگی صوتی کنند خبر داد.​

كد خبر : ۶۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۸


مسئول بسیج جامعه زنان استان؛ گفت: هفته بسیج  فرصت مغتنمی است تا بار دیگر هویت زن مسلمان بسیجی که محور خانواده اسلامی است به عنوان الگوی جهانی معرفی شود.

كد خبر : ۶۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


من از کودکی دختر لجباز و کنجکاوی بودم. از دوران نوجوانی تا جایی که به یاد دارم پوشش اسلامی را رعایت نمی‌کردم. مادرم اما همیشه سعی می‌کرد تا مرا متقاعد به داشتن حجاب برتر کند اما دوست داشتم خودم مسیر زندگی‌ام را انتخاب کنم.

كد خبر : ۶۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۵


حجاب مطلوب همسر رییس جمهور ونزوئلا در ایران احترام به عقاید ملت شریف ایران است. انسان متمدن و با فرهنگ انسانی هست که به عقاید مردم میزبان احترام می گذارد.

كد خبر : ۶۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷


معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري لرستان، حجاب را از ضروريات دين و متعلق به همه زمان ها و مكان ها دانست و گفت: حجاب و عفاف تقويت كننده امنيت است.

كد خبر : ۶۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰


لاله افتخاری در نامه سرگشاده به همسر رئیس جمهور ترکیه نوشت:آنگاه که عکس یادگاری فرزندتان را به همراه سرکردگان داعش و سکوت جنابعالی را دیدم شگفت‌زده شدم.

كد خبر : ۶۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۴


عضو کمیسیون فرهنگی مجلس یادآور شد: طبق مشاهدات در بحث حجاب و عفاف ما هم رویش و هم ریزش داشته ایم اما به طور کل وضعیت حجاب در جامعه ما مطلوب نیست و ترکیب پوشش و آرایش در جامعه در شأن یک کشور اسلامی نیست.

كد خبر : ۶۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۴


حضرت آیت الله نوری همدانی از بی توجهی های صورت گرفته در دوره های مختلف نسبت به برخی احکام دینی انتقاد کرد و گفت: در این کشور 34 سال است در زمینه عفاف و حجاب، ربا و دیرکرد بحث می شود اما اتفاق خاصی رخ نداده است.

كد خبر : ۶۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۷


مسئول دفتر هماهنگی بنیاد ملی حجاب و عفاف استان لرستان گفت: حجاب و عفاف یکی از دغدغه های دین مبین اسلام است وبه هیچ  وجه جنبه سیاسی ندارد و از اصول شرع و مبانی اعتقادی ما هستند.

كد خبر : ۶۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


گفتن واقعیت بعضی وقت‌ها هزینه دارد.من حاضر هستم این هزینه را بپذیرم اما تلاش کنم واقعیت را به گوش مردم برسانم نه دروغ‌هایی را که رسانه‌های غربی می‌خواهند به خورد مردم بدهند.

كد خبر : ۶۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


 اجلاس سالانه مجمع قشر بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با حضور اقشار استان برگزار شد.

كد خبر : ۶۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


مدیر دوبلاژ جم تی وی از رقم عجیب حقوق دو بازیگر کشف حجاب کرده در این شبکه خبر داد.

كد خبر : ۶۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۰


انجمن دانش‌‌آموزان مسلمان در ایالات متحده اقدامی فرهنگی را با عنوان «یک مایل راه‌پیمایی با حجاب او» برای دانش‌‌آموزان دختر غیرمسلمان در ایالات متحده آمریکا اجرا کرده است.

كد خبر : ۶۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۱


زیبایی دوستی، به دنبال زیبایی بودن، خودآرایی، جلوه گری، دلبری از خصوصیات بارز زنانه است که برای شوهر وظیفه ای که زن باید آن را به بهترین شکل ممکن به انجام رساند اما اگر برای این علایق زنانه، مرز محسوسی با جلوه‌گری و فریبندگی قائل نباشیم آن چیز که خداوند دوستدار آن است را به نوعی دیگر به سمت حرام و ابتذال و پوچی می‌بریم.

كد خبر : ۶۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲


بازیگر سریال«پرواز در حباب» در خصوص بازیگرهایی که از کشور خارج شده اند و کشف حجاب کرده اند، گفت ...

كد خبر : ۶۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۳


زنان به دلیل تمایل بیشتر به صحبت کردن و ارتباط‌گیری با دیگران، استقبال بهتری از شبکه های اجتماعی داشته‌اند، فارغ از جنبه‌های مثبت و منفی حضور مردم ایران در شبکه‌‌های موبایلی، در این گزارش قصد داریم امنیت زنان ایرانی در این نرم‌افزارها به ویژه تلگرام را مورد بررسی قرار دهیم.

كد خبر : ۶۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۴


معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: ما به دنبال الگوی زن مسلمان هستیم و می‌خواهیم شرایطی را ایجاد کنیم که سایر کشورها نیز با حفظ حجاب در ورزش حضور پیدا کنند.

كد خبر : ۶۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۴


حجاب برای زنان، از سویی زمینه انحرافات اخلاقی را کم می‎کند و از سویی به زن امنیت و آرامش و مصونیت می‎بخشد.

كد خبر : ۶۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


زنان در شبکه‌های ماهواره‌ای که اهداف نظام‌های غربی را دنبال می‌کنند؛ فقط جسم‌اند و تن و باید مصرف‌کننده و مصرف شونده باشند و این«باید» است که شکل لباس، آنان را تعیین می‌کند این رسانه‌ها با تبلیغ لباس‌های مستهجن، وسایل آرایشی تحریک کنند وگنجاندن استعمال مواد مخدر و الکل در سریال‌ها باعث ترویج ناهنجاری‌ها در قشر آسیب پذیر جوامع می‌گردند.

كد خبر : ۶۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۴


مسئول اداره بازرسی ودبیرحقوق شهروندی استان عنوان داشت: عفاف و حجاب در ادارات متولی ندارد متولی وجود دارد اما متولی مد نظرما متولی نیست که به سمت برخوردهای چکشی برود  بلکه باید به دنبال نهادینه کردن بحث عفاف و حجاب باشد.

كد خبر : ۶۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۶


مسئول دفتر هماهنگی بنیاد ملی حجاب و عفاف استان لرستان گفت: حجاب ثمره خون شهدا و عصاره ای  ازاحکام و مبانی اعتقادی عفت و حیا در جامعه اسلامی است.

كد خبر : ۷۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۹


اخیرا بازیگران سینما و تلویزیون با به اشتراک گذاشتن متنی از مردم خواستند به کمپین «وارد حریم خصوصی دیگران نمی شوم» بپیوندند.

كد خبر : ۷۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰


تا زمان تصویب قانون گمان نمی‌کنم منطقی و شرعی و عقلانی باشد که یک گروه فیلمساز و فرهنگی به‌خاطر کم‌کاری مدیران گذشته در تدوین قانون، تاوان بدهند. اگرچه تا زمان تدوین قانون باید به این تخلفات رسیدگی شود.

كد خبر : ۷۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱


نتایج یک نظر سنجی که در مرکز افکار سنجی دانشجویان انجام شده است نشان می‌دهد پوشش غالب زنان در جامعه چادر است.

كد خبر : ۷۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱


سال ۵۸ در خدمت شهید بهشتى بودیم، عدّه‌‏اى از مهمانان خارجى هم حضور داشتند و با وی گرم صحبت بودند. تا صداى اذان بلند شد، شهید بهشتى از حضّار معذرت‌خواهى کرد و گوشه‌‏اى سجّاده‌‏اش را انداخت و مشغول نماز شد.

كد خبر : ۷۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۲


"کیمیا" زن سرسختی که برخی اوقات کنجکاوی های نابجا و تعقیب و گریز، تنها مؤلفه انقلابی بودنش است! تفسیر ناقصی از زن دهه 50 است که خودسرانه عمل می کند، عاشق می شود، تصمیم به ازدواج می گیرد، قهر می کند، طلاق عاطفی می گیرد و دوباره به سوی خانه بر می گردد و بار دیگر تصمیم به جدایی را به عمل تبدیل می کند.!

كد خبر : ۷۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳


برای آموزش، ترویج، گسترش و نهادینه‌سازی فرهنگ حجاب و عفاف، به بهره‌گیری از همه توانایی‌ها و امکانات موجود در نهادهای مختلف کشور نیازمندیم.

كد خبر : ۷۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


گاهی اوقات با بی تفاوتی و رضایت به بی حجابی و تبرج و عشوه گری همسرمان زمینه را برای از دست دادن کانون گرم خانواده فراهم می نماییم.

كد خبر : ۷۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، زنان و مطالبات آنها در صدر شعارهای تبلیغاتی نامزدها و حتی برخی از احزاب قرار می گیرد اما امسال این روند، تغییر چهره خاصی داشته است، تغییراتی که خواهان تغییر چهره مردانه مجلس هستند! سوال اینجاست که آیا شعارهای تبلیغاتی تاکنون مشکلی از زنان را حل کرده است؟

كد خبر : ۷۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷


شرکت تجاری مدل و لباس دولچه اند گابانا یکی از پرحاشیه ترین سری لباس خود را معرفی کرد. لباس های بلند و پوشیده به شکل عبا در رنگ های مشکی و سفید و بژ با طرح های مختلف است و شباهت بسیار زیادی به پوشش زنان محجبه در کشورهای عربی دارد.

كد خبر : ۷۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷


لایحه بودجه 95 صبح امروز توسط رییس‌جمهور به مجلس شورای اسلامی‌‌ تقدیم شد تا بهارستان‌نشینان بررسی این لایحه را در دستور کار خود قرار دهند.

كد خبر : ۷۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸


معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان ، گفت: ماهواره و فضاي مجازي عامل سست شدن پايه هاي اعتقادي و ديني بين خانواده ها است.

كد خبر : ۷۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰


آن چه که شاید این روزها در بسیاری از مغازه ها شاهد آن هستیم وجود مانکن هایی است که هیچ چیز آن‌ها تناسبی با فرهنگ ایرانی و اسلامی ما ندارد.

كد خبر : ۷۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳


روزی برای به دست آوردن آرش خودم را به آب و آتش می زدم. هر کاری که از من می خواست انجام می دادم تا این که مورد سوء استفاده قرار گرفتم و برای ازدواج با او دست به دامان قانون شدم اما امروز با گذشت 4 سال از آن ماجرا دوباره به قانون متوسل شدم تا بتوانم حق و حقوقاتم را از او بگیرم اما...

كد خبر : ۷۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵


پوشش به عنوان جزء جدایی ناپذیر حیات انسانی و مصداق اصلی حجاب، امری کاملاً مشهود است. چنانچه در این راستا برای حجاب کارکردهایی در دو حوزه فردی و اجتماعی وجود دارد که بررسی آن ها در این دو حوزه ضروری به نظر می رسد.

كد خبر : ۷۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۶


این روزها با وارد شدن به اکثر مغازه ها با تصویری روبرو می شویم که شاید برای خیلی ها تعجب برانگیز است، و آن وجود بانوانی با ظاهری کاملا زننده از نظر حجاب است.

كد خبر : ۷۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۷


ایشان در تبیین دلیل این حکم توضیح می‌دهند: «به حکم صریح قرآن، زن مسلمان باید زینت را از نامحرم بپوشاند؛ اگر قرار است کلاه‌گیس کار مو را انجام دهد، نوعی زینت به حساب می‌آید و اگر غیر زینت است که هیچ زنی رغبت نمی‌کند از آن استفاده کند. در هر صورت زینت نباید آشکار شود که عامل جلب توجه نامحرمان شود.»

كد خبر : ۷۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


فاطمه رهبر گفت: در مورد تفاهمنامه‌ای که معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با صندوق جمعیت سازمان ملل متحد امضا شد بسیاری از اطلاعات در مورد جامعه زنان کشور فروخته شد در صورتی که مجلس از امضای این تفاهمنامه خبر نداشت.

كد خبر : ۷۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


دختر اولین شهید مدافع حرم «محرم ترک» دلنوشته‌ای را در مراسم چهارمین سالگرد شهادت پدرش قرائت کرد.

كد خبر : ۷۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


مسئول امور تجاری مجمع کمپانی‌های آرایشی فرانسه با تاکید بر اینکه سیاست‌های نفوذ فرهنگی فرانسوی‌های تدریجی انجام خواهد شد؛ به تغییراتی بنیادین در ساختار کشور در آینده نیز امیدوار است!

كد خبر : ۷۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


با وجود اینکه در آن‌ زمان دور تا دور خانه ما در محاصره عوامل ساواک بود، باز هم جمعیت فراوانی در مجلس شرکت می کردند. تمام خانم‌های اهواز برای شرکت در جلسه به خانه ما می‌آمدند. درست دو ماه بعد از این جلسات، امام خمینی آزاد شدند.

كد خبر : ۷۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۲


نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت:  حضور زنان در مسائل سیاسی مانند انتخابات بسیار نقش تعیین کننده است، و هم‌سانی رأی زنان و مردان در انتخابات یکی‌از نقاط قوت جمهوری اسلامی ایران است.

كد خبر : ۷۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۴


اولین نمایشگاه حجاب در شهرستان کوهدشت در اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان آغاز به کار کرده و تا بیستم بهمن ماه نیز ادامه دارد.

كد خبر : ۷۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸


اگر زنان مسلمان سعی می کنند در کنار پوشش و حجاب خود بین فرهنگ اسلامی و مدهای پسندیده شده در جامعه، ارتباط و تعادل برقرار کنند و ببن پوشش و سلیقه های جدید با معیارهای دینی، توازن ایجاد کنند، آنگاه تولید کنندگان پوشاک زنان در داخل و خارح از کشور آن را در عرضه تولیدات خود رعایت می کنند.

كد خبر : ۷۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸


رحیم پور ازغدی با بیان اینکه حجاب قبل از اینکه تکلیف زن باشد، حق زن است، گفت:کم شدن حضور زن در خانه و فرزندان زمینه ساز بسیاری از مشکلات خواهد شد.
كد خبر : ۷۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۹


معاون بانوان در وزارت  ورزش گفت:  بانوان حجاب برای بانوان محدودیت نیست بلکه زمانی که بانویی محجبه قهرمان می‌شود الگویی شایسته از زن مسلمان است قبلاً در بازی‌های آسیایی هیچ بانوی مسلمانی وجود نداشت اما امروزه زنان مسلمان باحجاب را می بینیم که خود دست آورد انقلاب بود.

كد خبر : ۷۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱


معاون بانوان در وزارت ورزش گفت: ورزش بانوان توانست حجاب را در همه‌جا به‌عنوان یک ارزش صادر کند و الگویی برای دیگر کشورهای مسلمان شود.

كد خبر : ۷۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱


بین جمعیت انبوه زائران پاکستانی امام رضا(ع)، تعداد زیادی دختران و زنانی ایرانی نشسته بودند با آرایش غلیظ و پوشش حد‌اقلی خو‌دنمایی می‌کردند! مسلمانان، به ویژه شیعیان جهان انتظار ویژه‌ای از زنان جمهوری اسلامی ایران دارند و با دیدن این واقعیت‌ها اگر انگشت حیرت به دهان نبرند، حد‌اقل آزرده خاطر میشوند و این در نگاه‌هایشان کاملاً مشهود بود.

كد خبر : ۷۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۴


شعری از قاسم نعمتی در وصف حضرت زینب کبری سلام الله علیها که در آستانه ولادت فرخنده آن حضرت تقدیم می شود

كد خبر : ۷۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۵


بعد از ماجرای کشف حجاب تعدادی معدود از بازیگران داخلی و ترک وطن آنها، بسیاری از رسانه های فارسی زبان ضد ایرانی بلندگو به دست گرفتند و سعی کردند این بازیگران را هنرپیشه هایی جلوه دهند که در ایران صاحب سبک و حرفه ای بودند.

كد خبر : ۷۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۴


فرمانده انتظامي شهرستان خرم آباد، گفت: حجاب و عفاف ، بنيان جامعه سالم و اجتماع به دور از ناهنجاري هاست.

كد خبر : ۷۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶


حجاب اسلامی هرگز نمی گوید که زن باید درخانه حبس باشد وجلوی بروز استعدادهایش گرفته شود درصورتی که حدودی که اسلام برای پوشش زنان تعیین کرده که فقط برای احترام وشخصیت دادن به زن است.
كد خبر : ۷۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۷


روند بيدارگری زنان مسلمان در طول تاريخ پرفراز و نشيب اسلام ادامه يافت تا به دوران استعمار غرب رسيد. در اين زمان نيز تاريخ اسلام شاهد زنان مبارزی بود که محرّک مردان در مبارزه با استعمارگران بودند. برای مثال مي‌توان از زنان ايران، عراق، ليبي، الجزاير، اندونزی و ... نام برد.

كد خبر : ۷۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۰


نماینده ولی فقیه در استان گفت: شهدا کسانی هستند که در یک معامله پرسود با خدای متعال معامله کردند،که در  میدان مسابقه و رزم پیروز می‌شوند وبندگان برگزیده خدا باشند و خدا این ها را گلچین و انتخاب کرده باشد.

كد خبر : ۷۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲خواهر شهید  زاهدین خیر اللهی گفت: جوانان ما تا  می توانند راه شهدا را ادامه دهند و مسئولان نیز تامی توانند خانواده شهدا را از لحاظ معنوی حمایت کنند .

كد خبر : ۷۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


اصلاح‌طلبان پس از شکست‌های متوالی از سال 1384 روند آسیب‌شناسی رفتار سیاسی خود را آغاز کردند؛ «هجمه به آموزه‌های دینی» یکی از مولفه‌های اثرگذار عدم اقبال مردم به این جریان سیاسی در جلسات درون تشکیلاتی اعضای برجسته اصلاح‌طلبان مطرح شد و پس از آن تصمیم به بازسازی چهره دینی اصلاحات با برپایی هیئت و جلسات مذهبی با سخنرانان خاص مدنظر قرار گرفت

كد خبر : ۷۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


برای تو می‌نویسم، برای تو که حاضر نیستی چادرت را با لذت ظاهریِ خوش تیپ شدن، با لذت دیده شدن و با لذت پوشیدن لباس‌های تنگ و کوتاه و رنگارنگ عوض کنی.

كد خبر : ۷۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۴


سمیه حیدری پس از کسب مدال نقره در جام بایمان ارکینبایف قرقیزستان با حجاب چادر روی سکوی قهرمانی حاضر شد.

كد خبر : ۷۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۷


شهیدان صفر و قربان جعفرزاده از شهدای شهرستان شهیدپرور نور، طی وصیتنامه و نامه‌های خود به مادر و همسرشان از فریب مردم توسط دشمنان نظام ابراز نگرانی کرده و سفارش‌هایی را به بانوان داشتند.

كد خبر : ۷۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۲


 رئیس بسیج جامعه زنان گفت: انتظار داریمدر موضوع عفاف و حجاب مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی جدی گرفته شود و بخشنامه وزارت کشور برای رعایت حجاب در ادارات اجرایی شود.

كد خبر : ۷۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۶


کارشناس مذهبی گفت: مهم‌ترین پایه‌های اسلام همان توحید و خدامحوری است و سبک زندگی اسلامی بر اساس اعتقاد خدامحوری است.

كد خبر : ۷۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷


کبری خزعلی مطرح کرد: یکی دیگر از اولویت‌هایی که دولت باید مد نظر قرار دهد تقویت ستاد ملی زن و خانواده است و برنامه ریزی برای تحقق اهدافی که برای این ستاد پیش بینی شده بود چراکه کارهای تخصصی زیادی برای راه اندازی این ستاد صورت گرفته و مایه افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

كد خبر : ۷۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۷


شهید شمسه اولین شهید مدافع حرم بروجردی همیشه می گفتند من سرباز ولایتم، شما نیز سرباز ولایت باقی بمانید و همیشه به رعایت حفظ حجاب و خواندن نماز اول وقت تاکید زیادی داشتند.

كد خبر : ۷۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


افراد بدحجاب این روزها شیوه جدیدی برای بدحجابی هنگام رانندگی و فرار از دست مجریان قانون پیدا کرده‌اند و با این شیوه کسی مانع حرکت خودروی آنها نمی‌شود.

كد خبر : ۷۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳


نکومنش راد بانوی ورزشکار بسیجی گفت: من دختر ايراني با چادر سياهم به دنيا نشان می‌دهم كه با افتخار حامي ايران و سرنوشت ملتم هستم و من هم با حفظ ارزش هاي اسلام اوج می‌گیرم و با چتر پروازم به جهانيان نشان می‌دهم كه ارزش يك زن به حفظ ارزش هاي اوست.

كد خبر : ۷۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳


احادیث دینی به ما گزارش داده اند که روابط اجتماعی در واپسین سال های پیش از ظهور امام زمان(عج) شکل ویژه ای به خود خواهد گرفت، سمت و سوی روابط در آن روزگار به گونه ای خواهد بود که افزون بر تأمین نکردن منافع و مصالح اخروی انسان ها، با منافع زندگی دنیایی و اجتماعی اسنان نیز ناسازگار است.

كد خبر : ۷۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳


عزت و کرامت زن در سایه عفاف او تأمین می شود، حجاب و لزوم پوشیدگی در برابر مرد بیگانه یکی از احکام دینی است که برای ارج نهادن به حریت زن و نیز حفظ جامعه از آلودگی های اخلاقی تشریع و در قرآن کریم نیز بدان تصریح شده است.

كد خبر : ۷۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴


احادیث دینی به ما گزارش داده اند که روابط اجتماعی در واپسین سال های پیش از ظهور امام زمان(عج) شکل ویژه ای به خود خواهد گرفت، سمت و سوی روابط در آن روزگار به گونه ای خواهد بود که افزون بر تأمین نکردن منافع و مصالح اخروی انسان ها، با منافع زندگی دنیایی و اجتماعی اسنان نیز ناسازگار است.

كد خبر : ۷۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴


تاریخ تجاوز و نقض حقوق بشر در آمریکا امروزی نیست، بلکه مادرزادی است!بلافاصله بعد از اعلام استقلال، جنگ‌هایی را علیه ملت‌های مختلف شروع کردند. از سال1776 تا الان یعنی در 239 سال، ارتش آمریکا به 70 ملت حمله کرده است و فقط 21 سال استراحت کرده و جنگ اساسی (Major War) نداشته است.

كد خبر : ۷۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱


مدتی است که برخی مسئولان در قزوین مدام و به هر طریقی بیان می‌کنند که مردم این شهر افسرده هستند و یکی از راه‌های حل این مشکل برگزاری کنسرت است.

كد خبر : ۷۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳


امام جمعه مشهدمقدس با تاکید براینکه کلیدواژه امنیت اجتماعی مقابله بی‌حجابی است، گفت: بنده نگفته‌ام بی‌حجابی بدتر از اختلاس است، در شبکه‌های اجتماعی این مسئله توضیح داده شده است، فساد اخلاقی و اقتصادی وابسته یکدیگرند و کلید واژه‌شان بی‌حجابی است.

كد خبر : ۷۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳


یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ما نتوانیم گرایش جوانان به حجاب و بی‌زاری از بی‌حجابی را گسترش دهیم قطعاً هرگز نمی‌توانیم در مقابل دسیسه‌های دشمن درباره ترویج بی‌حیایی بین جوانانمان کاری از پیش ببریم.

كد خبر : ۷۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴


طرح امنیت اخلاقی نامحسوس با توجه گستردگی آن که بنابر گفته فرمانده انتظامی تهران بزرگ، فقط در موضوع پوشش خلاصه نمی شود بلکه در همه موضوعات و آسیب های اجتماعی ست، قابل تقدیر است. به نظر می رسد ناراحتی اکثر منتقدان از کم شدن و توبیخ شدن افرادی با شکل و شمایل خارج از عرف نظام اسلامی و مردان و زنانی است که چون مانکن در خیابان رژه می روند.

كد خبر : ۷۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵


بعد از جنجال آفرینی مولاوردی در خصوص اعدام همه مردان یک روستا در سیستان و بلوچستان و احضارش به دادسرا، این بار او با انتقاد از گشت نامحسوس پلیس برای رسانه‌های غربی خوراک تهیه کرده است.

كد خبر : ۷۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵


یک رسانه انگلیسی طی گزارشی آورده است: «زنان ایرانی از توریست های غربی می خواهند برای مبارزه با ظلم و ستم در ایران! قانون حجاب را نقض نمایند.»

كد خبر : ۷۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶


طی روزهای اخیر یکی از مسئولان از ورود مد و لباس ایتالیایی به کشور ایران خبر داد که این مساله بر خلاف قانون مصوبه مجلس است و هیچ سنخیتی با فرهنگ ایرانی و اسلامی ندارد.بر اساس سند چشم‌انداز باید کارگروه مد و لباس کشور مطابق آرمان و اهداف انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی چند دهه‌ای داشته باشد تا در عرصه پوشاک قالب مد و لباس روز دنیا در جامعه ما رخ‌نمایی نکند.

كد خبر : ۷۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶


او با وقار و ابهت خاصی به سوی ناظران رفت و خیلی قاطع، محکم و با لحنی آمرانه به مترجم گفت: به این خانم بگویید حجابش را رعایت کند، چون این کمپ متعلق به آزادگان مسلمان ایرانی است که دربندند!

كد خبر : ۷۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶


این نظرسنجی که نتایج آن اخیراً منتشر شده، بین ماه‌های نوامبر ۲۰۱۵ تا ژانویه ۲۰۱۶ انجام شده و ۶۰۰ مسلمان کانادایی در آن شرکت کرده‌اند.

كد خبر : ۷۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹


سردار اسماعیل موسوی یکی از رزمندگان لرستانی بود که در جبهه حق علیه باطل جانفشانی های بسیار کرد و به درجه جانبازی نائل آمد. او پس از سال ها رنج و سختی ناشی از ترکش های جنگ در سال 85 دعوت حق را لبیگ گفت و به هم قطاران شهیدش پیوست.

كد خبر : ۷۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲


حول و حوش ساعت یک بعداز ظهر، حلیمه خانم خود را برای اقامه نماز ظهر آماده می کرد که ناگهان وضعیت قرمز شد. منزل آنها در مجیدیه شمالی بود و سطح بلند تپه های عباس آباد به آنها اجازه اشراف به منطقه را می داد، نه تنها صدای انفجار نزدیک بود که حتی از پنجره می شد تشخیص داد دود و آتش از محل خانه پدری بلند شده است.

كد خبر : ۷۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲


ناهید احمدی مقدم از معلمین شهدای لرستان  است که درس ایثار و فداکاری را تدریس  کرد و این شهید بزرگوار  تعلیم ملائک را بدست گرفت .

كد خبر : ۷۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳


همسر شهید مدافع حرم کجباف گفت:در اثنایی که منظر تمام شدن سخنرانی فائزه هاشمی و طرح سوال خود از وی بودم، یکی از محافظان او ناگهانی از پشت با تمام قوا مرا هل داد گویی که قصد پایین انداختن مرا از سن داشت!

كد خبر : ۷۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴


پرواز بر بال تهجد، داستان زندگی سربازی در مسیر معرفت وایمان است، پدری مهریان، همسر وظیفه شناس، فرزندی دُردانه که برای دفاع از حریم اهل بیت، پرستویی مهاجر شد و قربانگاه نبل و الزهراء سوریه به وصال حق دست یافت.

كد خبر : ۷۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱


آنچه امروزه در بیشتر عروسی‌های ما ایرانی‌ها مشاهده می‌شود در کنار هزینه‌های سرسام آور این سنت حسنه، موارد آلوده به گناه و مزاحمت‌های آن‌هاست که ناراحت کننده‌تر است. این در صورتی است که ازدواج امر مقدسی است که بر اساس آن، زن و مرد به آرامش می‌رسند.

كد خبر : ۷۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵


شما ﺧﺎﻧﻢ ﺧﻮﺵ ﺗﯿﭙﯽﮐﻪ ﺗﻮ خیابون ﻣﻨﻮ ﭼﭗ ﭼﭗ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﯽ!ﺑﺒﯿﻦ ﻋﺰﯾﺰﻡ … ﻓﮑﺮ ﻧﮑﻦ ﻣﻦ ﮐﻪ ﭼﺎﺩﺭ ﺳﺮَﻣﻪ ﻋﻘﻠﻢ ﻧﻤﯿﺮﺳﻪ ﮐﻪ ﺁﺩﻡ ﺑﺎ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﺭﺍﺣﺖ ﺗﺮ ﻭ ﺁﺯﺍﺩ ﺗﺮِ! ﻓﮑﺮ ﻧﮑﻦ ﺯﯾﺮ ﭼﺎﺩﺭﻡ ﮐﻮﻟﺮ ﮔﺎﺯﯼ ﺭﻭﺷﻦ ِ… ﺧﯿﻠﯽ ﻫﻢ ﮔﺮﻣﻪ! ﺍﺻﻦ ﺩﺍﻏﻪ !

كد خبر : ۷۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵


شاید تا همین چند سال پیش، یکی از سخت‌ترین روزها و لحظه‌های زندگی‌ات، آن وقت‌هایی بود که فیلم دوربین عکاسی‌تان را پیش عکاس‌باشی...

كد خبر : ۷۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵


دبیر تشخیص مصلحت نظام گفت: حجاب از ارزشهای انقلاب اسلامی است  و وظیفه ما این است که باید کار زینبی بکنیم چرا که عاشورا در جهان اسلام ادامه دارد.

كد خبر : ۷۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳


سالانه واردات 50میلیون متر چادر مشکی صنعت نساجی کشور را به اغماء برده است.

كد خبر : ۷۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵


مینواصلانی گفت: زن در وراي نگاه ابزاري که غرب توانسته بود، بدون معارض در بيش از يک قرن با یکه تازي آن را به کرسي بنشاند و هويتش را در حد يک ابزار، يک موجود بي خاصيت و صرفا در خدمت سودجويان و منافع مادي شهوت پرستان ، پايين بياورد با نگاه توحيدي امام خميني(ره) توانست هويت خود را بازيافته و آن را پرورش دهد.

كد خبر : ۷۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۲


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با هشدار نسبت به ایستایی و عقبگرد کشور در شاخص‌های بهداشت و آموزش گفت: در حوزه اقتصاد و سیاست دچار عدم تعادل جنسیتی هستیم.

كد خبر : ۷۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷


معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان دولت دهم گفت: به نظر من موضوع حضور زنان در ورزشگاه ها با نگاه سیاسی هر چند و قت یک بار مطرح می شود و افرادی پشت این سپر برای پاسخ ندادن به خواسته های جامعه زنان پنهان می شوند؛ به طوری که با ایجاد یک نگاه هیجانی، افکار و اذهن عمومی زنان را منحرف کرده و به شعور زنان توهین می کنند، چرا که اگر این مطالبه یک مطالبه جدی است نباید مقطعی مطرح شود.

كد خبر : ۷۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷


نیروی انتظامی در اطلاعیه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، نسبت به انجام هرگونه اعمال منافی شئونات مکتبی هشدار داد و با اشاره به تلاش برای تسهیل در عبور و مرور و تامین امنیت مردم، بر برخورد با موارد تظاهر به روزه‌خواری تاکید کرد.

كد خبر : ۸۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷


معاون شورای فرهنگی ـ اجتماعی زنان از هجمه نفوذ فرهنگی در حوزه زنان خبر داد و گفت: همنوایی برخی افراد با بهائیان و از سوی دیگر تبلیغ سقط جنین توسط یک بازیگر کشورمان مواردی است که نشان‌دهنده هجمه نفوذ فرهنگی به کشور است.

كد خبر : ۸۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


نامزدهایی که به خاطر ترس از رای نیاوردن، چوب حراج به عفت و پوشش زنان می زنند. از هاشمی گرفته، تا خاتمی و احمدی نژاد و روحانی که به نظر نفهمانه شان، چند تار مو و ساپورت و غیره، مشکل مردم ما نیست. کسی نیست به آن ها بفهماند که آقایان، رضا خان میرپنج که شما او را قلدر و احمق می نامیدید، به درستی این موضوع را می فهمید و می دانست که گسترش عفاف و حجاب، تاب و تحمل حکومت غرب زده وی را ندارد، آن وقت چرا شماها نمی فهمید که گسترش بی عفتی و بی حجابی باعث از بین رفتن حکومت اسلامی است، ما نمی فهمیم!

كد خبر : ۸۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


امروزه تولید بازی های رایانه ای به حدود 3 تا 4 هزار نسخه می رسد. بیش از سی ملیون نفر در جهان، اوقات فراغت خود را پای این بازی ها می گذرانند و ده درصد این عده، روزانه بین 4 تا 7 ساعت وقت خود را پای آن صرف می کنند

كد خبر : ۸۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


خواهر اولین شهید مدافع حرم خرم آبادی گفت: تنها آروزی برادرم رضا در زندگی شهادت بود لذا زمانی که خبر شهادت رضا را به ما دادند ما خوشحال شدیم چرا که به آرزویش رسید.

كد خبر : ۸۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۰


مسئول دفتر ستاداحیاء امر به معروف و نهی از منکر بانوان استان گفت: بانوان ستون اصلی فرهنگ و انتقال فرهنگ جامعه محسوب می شوند و می توانند نقش تعیین کننده ای در زمینه امر به معروف و نهی از منکر باشند.

كد خبر : ۸۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶


چگونه حجاب و عفاف و تو جامعه و دوستامون ترویج بدیم

كد خبر : ۸۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹


مسئول دفتر هماهنگی بنیاد ملی حجاب و عفاف استان لرستان گفت: طبق آمار رسمی کشوراستان لرستان  از لحاظ رعایت عفاف وحجاب وجزء سه استان برتر معرفی شده است و لذا این استان در حوزه  عفاف و حجاب  مشکل حادی ندارد .

كد خبر : ۸۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹


سوالات تکراری چرا حجاب؟ حجاب مصونیت یا محدودیت؟ و سوالات کلیشه ای که بارها و بارها شنیده ایم.

 

 

كد خبر : ۸۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱


برنامه هایی که هر کدام با استفاده از صاویری که در راستای ترویج بی بند و باری، بی حجابی، تغییر افکار و اعتقادات مذهبی و دینی ساخته شده که در نهایت تغییر رفتارها از مهمترین پیامدهای برنامه های شبکه ها ماهواره هاست

كد خبر : ۸۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲


این روزها با آغاز فصل گرما کم کم حجابها رنگ دیگری به خود می گیرند و انگار گرمای هوا رنگ حجاب را کمرنگ کرده و پوشش در این فصل تغییر می کند.

كد خبر : ۸۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲


رئیس بسیج جامعه زنان از برگزاری تجمع مردمی «مدافعان حریم خانواده» توسط سازمان‌ها و مؤسسات مردم نهاد خبر داد و گفت: این تجمع روز دوشنبه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

كد خبر : ۸۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶


هر انساني، با هر نظام فكري ، افعال اختياري‏اش را به منظور رسيدن به اهدافي كه آن‏ها را پسنديده و خوب تشخيص داده ، انجام مي‏دهد، حجاب و بي‏حجابي نيز از اين چارچوب برون نيست .

كد خبر : ۸۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


اکرم اسماعیلی با تاکید بر اهمیت اقدامات اساسی در زمینه عفاف و حجاب گفت: ما نیاز داریم تا همه ارگان ­ها و مسئولین در زمینه عفاف و حجاب با همکاری یکدیگر اقدامی جدی و بنیادی انجام دهند.

كد خبر : ۸۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵


در تقویم ملی ما از 19 تیر ماه تا 25 تیر ماه هفته حجاب و عفاف نام گذاری شده است.
كد خبر : ۸۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۸


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: به مناسبت هفته عفاف و حجاب اجتماع بزرگ حریم خانواده همزمان با سراسر کشور در استان برگزار خواهد شد.

 

كد خبر : ۸۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۹


ویتا براون ( شاعر و دانشمند آمریکایی) می گوید: « زنان پاکدامن مانند گنج هایی پنهان در امنیت اند.»

كد خبر : ۸۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۹


نشست صمیمی بانوان شاغل با فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان به مناسبت هفته عفاف و حجاب و زن در خانواده برگزار شد.

كد خبر : ۸۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


حجاب احساس ارزشمند و موقعیتی بلند مرتبه برای زن است که واقعا بعضی مواقع توسط زنان جامع ما نادیده گرفته میشود وکمترین اهمیتی به آن داده نمیشود.

كد خبر : ۸۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


هنوز چشم های شوم شیاطینِ شب پرست، مست از عرق تن های رقص آلود بیگانه پرستان بود و شراب روسی در کام هرزه گی ها، رو به گسترش

كد خبر : ۸۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) گفت: همانگونه که انجام سایر دستورات اسلام همچون نماز، روزه، امر به معروف و نهی از منکر ضروری است رعایت عفاف و حجاب نیز امری واجب است.

كد خبر : ۸۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱


کارگردان مستند" بی مرز با حجاب"، گفت: هدف من از این برنامه این است که بچه های جامعه متدین را از انحراف نجات دهیم، من نمی خواهم غیرمححبه را محجبه کنم، من می خواهم محجبه ها حجابشان را کنار نگذارند و این کف هدف برنامه من است.

كد خبر : ۸۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱


 نمایشگاه حجاب و عفاف  "حریم حورا" در زیبا کنار خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۸۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خرم آباد گفت: حجاب کرامت و عزت می آفریند و به انسان  چه زن و چه مرد شخصیت می دهد  و ارزش زن به حجاب و کرامتش است .

كد خبر : ۸۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲


پایگاه تحلیلی آساره خبر حجاب و عفاف دختران جوان و نوجوان لرستانی را از نگاه دوربین به تصویر کشیده است.

كد خبر : ۸۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۳


با وجود اینکه در مورد رعایت پوشش اسلامی در دانشگاه‌ها قانون و آیین نامه وجود دارد اما عدم اجرای آن دانشگاه‌ها را دچار مشکلاتی کرده است که در آینده آثار زیان بار آن خود را بیشتر هم نشان خواهد داد...

كد خبر : ۸۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۳


"تفکیک جنسیتی"؛ شاید بتوان این موضوع را یکی از جنجالی ترین موضوعات چند سال اخیر در حوزه های اجتماعی کشور برشمرد. موضوعی که موافقان و مخالفان زیادی را با خود همراه کرده و هرازچندگاهی به بهانه ای بازارش داغ می شود.

كد خبر : ۸۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۳


 فرزند اولین شهید مدافع حرم خرم آبادگفت : پدرهمیشه مارا به اسلام سفارش می کرد و مدام به ما می گفت که در راه  اسلام قدم بردارید  و راه شهدا را ادمه بدهید .

كد خبر : ۸۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۴


 مسئول سازمان بسیج رسانه لرستان  بدون اطلاع قبلی به دفتر چند رسانه در لرستان سرکشی کرد که از بانوان هفت رسانه پایگاه‎های خبری تقدیر به  عمل آورد.

كد خبر : ۸۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۶


معاونت فرهنگی سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: طبق آمار وزارت کشور استان لرستان از جمله استان های است که نسبت به استان های دیگر سالم تر است و ما باید برنامه های حجاب و عفاف را مردم نهاد بکنیم.

كد خبر : ۸۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸


رسانه‌ملی هر روز تبلیغ خانه‌های حجابی را می‌کند که خود آنها و قیمت‌های سر به فلک کشیده‌شان مردم را به همان بی‌حجابی سوق می‌دهد چرا که ارزانترین چادرشان از 100 هزار تومان شروع می‌شود و تا الی بی نهایت ادامه دارد.

كد خبر : ۸۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۹


کبری حافظی همسر شهید زنده لرستانی ازبرگزار کنندگان همایش الگوی زن ایرانی که به مناسبت هفته حجاب و عفاف برگزار شد گلایه کرد.
كد خبر : ۸۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۹


کارشناس مذهبی گفت: سبک به معنی یک روش خاص یک  مفهوم است و برای پیاده  کردن زندگی ایرانی اسلامی،  زنان ما باید حضرت زهرا(س)  را  الگو قرار دهند.

كد خبر : ۸۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۳


«تحلیل محتوای سریال‌هاي ماهواره‌اي نشان مي‌دهد كه اهداف و نتایج عملكرد اين شبكه‌ها در رابطه با روابط زن و شوهر بدین ترتیب است: نمایش تعارض میان عشق و ازدواج، سرد و بی روح نشان دادن روابط زن و مرد پس از عقد ازدواج، نمایش مشکلات متعدد در رابطه زن و مرد بواسطه ازدواج و انتظارات ناشی از آن، ایجاد شک و بدبینی نسبت به همسر و رواج آن در مخاطبان، عادی سازی و رواج خیانت به ویژه از ناحیه زن نسبت به شوهر، عادی سازی طلاق و قبح زدایی از آن.»

كد خبر : ۸۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵


گويي فائزه هاشمي نمي خواهد دست از لجاجت مغرضانه خود عليه نظام جمهوري اسلامي ايران بردارد. اينبار دختر آيت الله نه در کسوت وکيل بند زنان بهايي زندان اوين! نه در قامت ليدر فتنه گران دي 88 با دست بندي سبز عربده کشان کف خيابان! نه بعنوان مهمان ويژه سران فرقه بهائيت! خبرساز شده؛ بلکه با افشاگري مفتضحانه از افکار التقاطي خود حکومت ديني را مستقيم مورد هدف قرار داده است.

كد خبر : ۸۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۶


عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که در وزارت صنعت بودم دو سال بود می‌خواستیم شوی لباس اسلامی برگزار کنیم، اما آنقدر مراکز مختلف در این زمینه تصمیم ‌گیری می‌کنند که نتوانستیم آن را برگزار کنیم.

كد خبر : ۸۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۸


نماینده بنیاد ملی عفاف و حجاب با بیان اینکه در طول 37 سال اخیر در موضوع حجاب کم کاری زیادی صورت گرفته است، گفت: باید سایتی برای معرفی پوشاک اسلامی ایرانی و فروشگاه‌های عرضه کننده این پوشاک راه اندازی شود.

كد خبر : ۸۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۰


حجاب کاملا با خلقت اولیه و تناسبات وجودی زن و هدف از آفرینش او سازگار است همانطور که برگ غنچه با گل تناسب دارد، حجاب نیز با حقیقت دارای لایه های و انواع گوناگون زن تناسب دارد؛اصولا طبق قانون آفرینش هر چیز لطیف و آسیب پذیر باید از محافظ و حجابی متناسب برخوردار باشد.

كد خبر : ۸۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۲


چیزی که امروزه دختران ما به آن احتیاج دارند بسته های کادو و هدیه های نقدی نیست! امروزه دختران ما گمشده ای به نام هویت دارند که متأسفانه این کالا در هیچ مغازه ای حتی با گران ترین قمیت ها هم یافت نمی شود! هویت، هدیه ای است که والدین با تربیت و نوع رفتار خود برای فرزندانشان به ودیعه می گذارند و به طور قطعی در این هویت یابی نقش پدران مغفول مانده است

كد خبر : ۸۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۳


برگزاری جشن سینمایی حافظ با حضور برخی هنرمندان زن با پوشش های نامناسب و زننده، تصاویر تعدادی از ایشان در کنار همسرانشان به صورت گسترده در رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر و حاشیه ساز گردید.

كد خبر : ۸۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۴


زن محجبه مسلمان به دلیل رعایت حجاب از محل کارش در ویرجینیای آمریکا اخراج شد.

كد خبر : ۸۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۶


چه خوب است قدری ظرفیت های خود را افزایش دهیم و حداقل به انتخاب زنان کشور خود در زمینه حجاب احترام بگذاریم و در پایان به روشنفکران تازه به دوران رسیده ای که ادعا می کنند حضور یک زن با چادر در رژه المپیک با فرهنگ آریایی همخوانی ندارد توصیه می شود که یک بار شاهنامه فردوسی را بخوانند تا بفهمند که حجاب و پوشیدگی زنان یکی از زیباترین جلوه های فرهنگ ایرانی بوده و چادر در ایران باستان مورد استفاده بوده و از کلمه چادر هم در این شعر فردوسی استفاده شده است.

كد خبر : ۸۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۷


به راستی استفاده از لباس‌هایی که نه تنها دور کننده نگاه نامحرمان نیست؛ بلکه چشم‌ها را خیره کرده و نگاه را در جستجوی لذایذ جنسی بدن زن به چراگاه شیطان می‌برد! چنین لباسی آیا حجاب است؟

كد خبر : ۸۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۷


جدیدا برخی از تولیدی ها لباس های نامتعارف و نوشته دار را یا در لابه لای اجناس فروشگاه ها قرار می دهند و یا به عنوان اشانتیون به آنها هدیه می دهند و این فروشگاه ها هم این اجناس را در مغازه های خود در معرض دید قرار داده و به فروش می رسانند.

كد خبر : ۸۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۰


روزهایی که عباس در سوریه از اسلام دفاع میکرد، مادر مشغول تدارک مراسم جشن عقد او بود. همه ی خریدها را انجام داده و حتی نقل را برای پاشیدن بر سر عروس و داماد مهیا کرده بود . نقلی که نثار پیکر عباس شد.

كد خبر : ۸۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


"امام رضا (ع)  از آن روی رضا خوانده شد که در آسمان خوشایند و در زمین مورد خشنودی خدا و  پیامبران و امامان پس از او بود .

كد خبر : ۸۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۴


در قران کریم تاکید شده که زنان مانند دوران جاهلیت تبرج و خودنمایی نکنند، یکی از نمودهای خودنمایی زنان در روزگار امروز دوچرخه سواری است.

كد خبر : ۸۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۴


چنانچه بخواهیم در مساله بی حجابی به دنبال مقصر باشیم باید بگویم در این میان همه به نوعی مقصر هستیم و نمی توان تنها یک فرد خاص یا یک نهاد را مقصر جلوه داد، چرا که ما به طاغوت فرهنگی کم توجهی کردیم

كد خبر : ۸۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۷


پروژه تغییر در سبک زندگی زنان ایرانی با برنامه‌هایی مانند «من و تو پلاس»، سریال‌های شبکه جم و برنامه‌هایی مانند آکادمی موسیقی «من و تو» که برای نمونه پوشش ساپورت را ترویج کرد، در نبود برنامه‌سازی موفق داخلی در حال رشد است.

كد خبر : ۸۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۹


کیمیا علیزاده در حالی پرچم پر افتخار ایران اسلامی را بر دوش گرفت و مدال برنز مسابقات المپیک را کسب کرد که حجاب اسلامی اش برای ایرانیان از مدال طلا هم بیشتر ارزش داشت و پاسخ محمکی به یاوه گویی کسانی بود که حجاب را محدودیتی برای زنان ایرانی تلقی می کنند.

كد خبر : ۸۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰


عده ای در کافه ای نشسته اند و تعطیلات آخر هفته را به خنده و مستی مراوادات دوستانه می گذرانند که کرگدنی از مقابل دیدگانشان می گذرد. عبور کرگدن از میانه شهر برای چند لحظه باعث تعجب شهروندان مشغول خوشگذرانی می شود ولی پس از آن دوباره به خوشگذرانی و زندگی عادی خود بر می گردند.

كد خبر : ۸۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰


پدر کیمیا علیزاده با اشاره به وابستگی دخترش به قرآن کریمی که ترجمه فارسی دارد و بسیار برایش محبوب است گفت: فرزندم فردی معتقد است و حجاب برایش اهمیت زیادی دارد.

كد خبر : ۸۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱


سهم بانوان این سرزمین از هیاهو های هفته ی دولت چقدر است؟چه میزان از وعده های دولت درخصوص زنان در این هفته محقق می شود؟

كد خبر : ۸۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: تروریست یکی از اساسی‌ترین معظلات جامعه جهانی است .

كد خبر : ۸۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۵


اولین زن مسلمان با یونیفرم پلیس و روسری، کار خود را در نیروهای پلیس شهر دیربورن در ایالت میشیگانِ آمریکا آغاز کرد.

كد خبر : ۸۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۶


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت:اردوی تفریحی دریاچه گهر با هدف ترویج فرهنگ گردشگری با حفظ حجاب و عفاف در دورود برگزار می شود.

كد خبر : ۸۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸


انگار هنوز مدلینگ‌ها که حجاب اسلامی را خدشه‌دار می‌کنند مکانی امن برای خودشان دارند.

كد خبر : ۸۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۹


بر اساس ارزيابي هاي وزارت كشور در بين 24 دستگاه اجرايي در زمینه عفاف و حجاب، سازمان بسيج مستضعفين رتبه اول را در فرهنگ عفاف و حجاب كسب نمود.

كد خبر : ۸۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۰


اولین اردوی تفریحی دریاچه گهر با حضور بانوان بسیجی در مناطق گردشگری دورود در  حال برگزاری است.

كد خبر : ۸۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۱


برگزاری تورهای مختلط دوچرخه سواری خانم‌ها در داخل کشور و در وسط خیابان‌های قزوین آن هم به صورت مختلط دیگر چه کمکی می‌تواند به حضور اجتماعی زنان و یا ورزش بانوان کند؟

كد خبر : ۸۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳


احکام شرعی گفتگو  با نامحرم در فضای مجازی بر اساس استفتائات چند تن از مراجع عظام تقلید خواندنی است.

كد خبر : ۸۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۴


برای تک‌تک لحظه‌های زندگی‌ام خط قرمز داشتم؛ حتی وقتی وارد فضای اجرا شدم با این‌که برایم فضایی به‌شدت دوست‌داشتنی بود، همان‌جا برای خودم خط قرمز تعریف کردم که مثلاً پوششم و اخلاقم و منشم چیست و چه مواردی برایم مهم هستند.

كد خبر : ۸۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۹


به عقیده بسیاری از کارشناسان سیاسی و اجتماعی موج جدید حملات غرب بر علیه ایران با استفاده از شبکه های ماهواره ای و نرم افزارهای اجتماعی آغاز شده که هدف اصلی آن نابودی بنیان خانواده ها و ترویج فرنگ غربی در بین نسل جوان است.

كد خبر : ۸۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۰


در روزگارناسپاسی که همه خود را به نمایش می گذارند داشتن حجاب ، خدا‌نمایي است.

كد خبر : ۸۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۰


یک آرایشگر زن در نروژ که از قبول یک زن مسلمان محجبه در آرایشگاهش خودداری کرده بود، روز پنجشنبه به دادگاه احضار شد.

كد خبر : ۸۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۰


بانوی جهادگر دوران دفاع مقدس گفت: واقعا در زمان جنگ، پشت جبهه با خط مقدم تفاوتی نداشت همه چه زن و چه مرد از دل و جان برای میهن اسلامی شان مایه می‌گذاشتند. بیشتر مجروحینی که به عقب آورده می‌شد توسط خانم‌های بسیجی و امدادگر درمان و پرستاری می‌شدند و زنان دیگری هم در امور فرهنگی و خیاطی و آشپزی به رزمندگان اسلام کمک می‌کردند که نقش اصلی و بسیار پررنگی را زنان در دوران جنگ ایفاء کردند.

كد خبر : ۸۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۱


وقتی صحبت از حیا و عفاف می شود ذهن ها خود به خود به حجاب خانم ها کشیده می شود در حالی که مسئله ای که از این حلقه مفقوده فراموش شده مسئله ایست به نام غیرت و تعصب دینی مردانه.

كد خبر : ۸۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۳


انتشار تصویری از یک حاجیه بی حجاب از مراسم حج امسال واکنش های تندی را در برخی کشورهای مسلمان به دنبال داشته است.

كد خبر : ۸۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۴


فدراسیون بسکتبال ترکیه قانون ممنوعیت حجاب برای بانوان بازیکن مسلمان را لغو کرد.

كد خبر : ۸۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵


جانشین بسیج جامعه زنان کشور گفت: آنچه تاکنون توسط معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری مطرح و پیگیری شده است، مطالبات دسته دوم و کم اهمیتی بوده است.

كد خبر : ۸۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۹


معاون فرهنگی اجتماعی زنان در شورای عالی انقلاب، با تأکید بر نقش مؤثر مادران در جبهه نرم و سخت گفت: زنان باید هویت خود را در جامعه پیدا کنند و تنها از طریق شناخت و اجرایی کردن هویت فاطمی می‌توانند به هویت خود برسند.

كد خبر : ۸۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰


خطبه عقدشان توسط امام (ره)خوانده شد. وقتی که امام(ره) به فاطمه گفتند من وکیلم که تو را به عقد همسرت در بیاورم، فاطمه گفت: به شرط اینکه برایم دعا کنید شهید شوم و امام فرمودند دعا می کنم اجر شهید را ببرید.

كد خبر : ۸۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰


کارشناس دینی و فرهنگی گفت: خانواد ها برنامه و هدفمند در زندگی داشته باشندو بهترین آموزه ها ما در زمینه  برنامه هدف دار در بین خانواده ها آموزه های دینی  و اسلامی هستند .

كد خبر : ۸۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۱


مسئول کارگروه بانوان کمیته فرهنگی - آموزشی ستاد اربعین با اشاره به حضور گسترده بانوان در مراسم اربعین حسینی از نخستین حضور مبلغان زن، راویان زن واقعه عاشورا و کربلا، پاسخگویان به سوالات و شبهات، برپایی تجمع زنان عاشورایی و اربعینی ها در مراسم راهپیمایی اربعین امسال خبر داد.

كد خبر : ۸۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۳


سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه خرم‌آباد گفت: همایش زینبی با هدف ترویج فرهنگ حجاب زینبی و زنده نگه داشتن قیام عاشورا و نقش حضرت زینب(س)  در دفاع از ولایت برگزار  می شود.

 

كد خبر : ۸۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۴


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه هویت زنان اسلامی تجلی یافته از مکتب حضرت زهرا(س) است گفت: زنان ایرانی و تمام زنان دنیا از مکتب حضرت زهرا(س) درس بگیرند تا به کمال و سعادت برسند.

كد خبر : ۸۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۴


دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر لرستان با بیان اینکه گویا دستگاه فرهنگی استان مأمور ترویج منکر و تجاوز به ارزشهای انقلاب است و ضمن تأکید بر لزوم برخورد قانونی با مسببان این بی حرمتی ها از مدیرکل ارشاد استان خواست از مردم و خانواده شهدا عذر خواهی کند.

كد خبر : ۸۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۶


یک مبلغ و کارشناس مسائل مذهبی گفت: یکی از راه های جلوگیری از آسیب های فرهنگی عزاداری در ایام محرم، تقویت و رونق مجالس و هیأت های خانگی بانوان است. متاسفانه چند سالی است که برخی دختران و زنان ما با ارایش‌های آنچنانی و با قصد سرگرمی و گذراندن وقت، پشت سر موکب های عزاداری مردان حرکت می‌کنند.آیا این عزاداری مورد قبول حضرت زینب (س ) است؟! این موارد از مهمترین آسیب های عزاداری بانوان محسوب می شود.

كد خبر : ۸۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹


 مانور امر به معروف و نهی از منکر ویژه ماه محرم از صبح امروز به مدت دو روز در بروجردآغاز شده است.

كد خبر : ۸۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۰


بازیگر سینما و تلویزیون گفت: با تمام سختی های راهی که انتخاب کردم از پا نخواهم نشست تا شاید بتوانم در برابر برخی از دختران شیعه که تحت عنوان هنرمند و بازیگر به خارج از کشور می روند و عریان می شوند الگویی برای مردم شوم.

كد خبر : ۸۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۴


سایت فارسی دویچه وله ی آلمان که معمولا اخبار و عکس های سیاهی از جامعه دینی و علی الخوص زنان در ایران منتشر می کند این بار اقدام به لیست کردن به قول خودش"20 ممنوعیت عجیب و غریب برای زنان در ایران" کرده است.
كد خبر : ۸۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۵


یک بانوی قهرمان رزمی کار که طرح « ورزش رزمی در سایه عفاف و حجاب» را به احترام ماه محرم و حضرت زینب سلام الله در دستور کار شاگردان خود قرار داده است، گفت:به حرمت ماه محرم و احترام به بانوی داغدیده کربلا حضرت زینب (س) تصمیم گرفتم که در این مدت من و دیگر شاگردان کیک بوکسینگ کار چادر به سر کنیم و حتی این درخواست را از شاگردانم داشتم که به احترام این ماه آرایش نکنند و بیشتر رعایت شئونات اسلامی را داشته باشند.

كد خبر : ۸۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶


استاد حوزه علمیه قم گفت:چرا در بعضی از ادارات ، باید بانوان بدحجاب حضور داشته باشند. شهدا از ما انتظار دارند که خدا ،پیغمبر و اهل بیت، ولایت فقیه،حجاب و ارزش های متعالی پررنگ باشند.

كد خبر : ۸۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸


به نتیجه رسیدیم که حجاب تنها یک روسری یا چادر نیست که بر روی سر یک زن قرار می‌گیرد، چون غرب برای محوکردن آن با تمام قوا به میدان آمده است. در ایران و بین مسئولین فرهنگی چنین دیدگاهی نسبت به حجاب نیست و نهایتا آن را یک حکم فردی به حساب می‌آورند.

كد خبر : ۸۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰


بی بند و باری و بدحجابی ارمغان شبکه های ماهواره ای است، سریال ها و برنامه هایی با هدف تخریب ارزشها که هر کدام بر روی بنیان خانواده اثر گذاشته و فروپاشی خانواده ها را به دنبال دارد.

كد خبر : ۸۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۲


در میان گستره آسیب های اجتماعی، آسیب های مربوط به زنان و خانواده بسیار پرخطر و البته با اهمیت است چراکه در صورت بروز این آسیب ها اقشار مختلف و رده های سنی متفاوت در جامعه از آن متضرر می شوند.

كد خبر : ۸۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۲


مسئول امور خواهران در سازمان بسیج دانش آموزی استان هدف  نهضت "ما زنده ایم" را ترویج و توسعه عمومی فرهنگ اصیل حجاب و عفاف و زنده نگهداشتن حفظ ارزشهای انقلابی و ایرانی در بین آحاد دانش آموز دختر عنوان کرد.

كد خبر : ۸۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴


سازمان بسيج دانش آموزي استان لرستان در  روز برگزاری طرح نهضت ما زنده ایم، بیانیه اي را صادر كرد.

كد خبر : ۸۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴


نماینده ولی فقیه در لرستان با انتقاد شدید از اجرای نمایش موهن به دفاع مقدس در استان گفت: در این تئاتر هنجار شکنی و بدترین اهانت ها به شهدا و ارزش های اسلامی صورت گرفته است و از مسئولان می خواهیم که مسببین توهین به شهدا مجازات شوند

كد خبر : ۸۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۷


بررسی‌ها نشان می‌دهد، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری کارهایی را به عنوان اقدام و گزارش عملکرد ارائه می‌کند که در مقام عمل اصلاً اقدام محسوب نمی‌شود. پیگیری قوانین اجرا نشده و برنامه‌های معوق مانده در حوزه زنان، مسئله ازدواج ، سونامی طلاق، بحران اعتیاد زنان و عدم حمایت کافی از زنان سرپرست خانوار، وضعیت نامطلوب حجاب و عفاف همگی از مشکلات اساسی زنان است که پیگیری نشده از طرفی سیاسی‌کاری و برگزاری همایش‌های شبه تبلیغاتی و ایراد سخنرانی های حزبی که فقط آب به آسیاب دشمن می‌ریزد، برگزاری جلسات هم‌اندیشی برای حمایت از روسپی‌ها و دیدار با پاپ و ده‌ها فعالیت غیرضروری دیگر هیچ کمکی به بهبود اوضاع زنان نمی‌کند!

كد خبر : ۸۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۸


 مدیر کل حج و زیارت استان گفت: سی درصد از  ثبت نام کنندگان لرستان بانوان هستند که  برای پیاده روی اربعین حسینی تا کنون در سامانه سماح ثبت شدند.

كد خبر : ۸۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۹


مسئول بسیج جامعه زنان استان گفت: مراسم خطبه خوانی حضرت زینب ( س)  با حضور بانوان در بقاع ها و حسینیه های  استان برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۸۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱


تاثیر برنامه های ماهواره بر افکار عمومی و عملکرد مخاطبان به ویژه از نظر تربیتی و جامعه پذیری امر روشنی است . کانال های ماهواره ای موجب می شوند زنان و دختران جوان،با دیدن فیلم ها و سریال های شبکه های فارسی زبان، مطابق حس همزاد پنداری، به تقلید از نوع پوششبرای خود بر می گزینند و از رفتارهای آنان پیروی می کنند یکی از جامعه شناسان معتقد است که عوامل مختلفی کنترل رفتار انسان را در دست دارد که سبب بروز چنین رفتارهای نابهنجارانه می شود.

كد خبر : ۸۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۸


یک مدرس دوره‌های پیش از ازدواج، تعهد و علاقه را دو بازوی مهم در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در شبکه‌های مجازی برشمرد و افزود: وقتی زن و شوهری به هم علاقه مند هستند و از احساس با هم بودن رضایت کامل دارند و در کنار این علاقه به هم تعهد اخلاقی داشته باشند دیگر لزومی نمی‌بینند که وقت خود را صرف اموری کنند که نه تنها هیچ منفعتی ندارد بلکه بسیار هم آسیب رسان است.

كد خبر : ۸۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۲


گرایش به پوشش و عفاف یک گرایش فطری در میان زنان و مردان است، اما میزان و شکل آن رابطة مستقیمی با اخلاق و فرهنگ جوامع داشته و دارد، اسلام نیز برای حجاب ظاهر حدود و شرایطی را قرار داده است که در این مقاله سعی در بررسی و تحلیل این موضوع مهم در جامعه اسلامی کرده ایم.

كد خبر : ۸۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۴


آیا چون دزدان میلیاردی در جامعه وجود دارند پس کیف قاپ ها را رهایشان کنیم؟ یا چون در جامعه قاتل وجود دارد، ما مجاز هستیم که مثلا دست یک نفر را بشکنیم؟ شاید یک کیف قاپی، در کل جامعه تأثیری نداشته باشد اما برای همان یک نفری که مالش را از دست داده بسیار رنج آور خواهد بود.

كد خبر : ۸۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۶


سخن گفتن از بسیج جامعه زنان کشور با بیش از 9 میلیون عضو در سراسر کشور متشکل از بانوانی فرهیخته، فرهنگی، توانمند در عرصه اقتصاد مقاومتی، ورزش، هنر و... نقل فعالیت‌هایی است که مسیر را برای پیشبرد اهداف نظام به ویژه در زمینه خانه و خانواده هموار می‌کند.

كد خبر : ۸۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۲


مسئول سازمان بسیج دانش آموزی لرستان  از اعزام ارائه خدمات درمانی رایگان بسیج جامعه پزشکی، به مدارس دخترانه مناطق محروم  و حاشیه نشین خرم آباد خبر داد.

 

كد خبر : ۸۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۶


در حالی عضویت مددزاده در گروهک منافقین علنی شده است که رسانه های مدافع وی که نظام را متهم به ظلم به یک دانشجو می کردند در برابر اعلام این خبر سکوت کرده اند.  

كد خبر : ۸۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۸


تهمینه ورزش ایران گفت: من تحت هیچ شرایطی کشتی رژیم غاصب اسرائیل را داوری نمی کنم  حتی به قیمت از دست دادن درجه داوری بین المللی که بیست و پنج سال برایش زحمت کشیدم.

كد خبر : ۸۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۸


هرگاه باری تعالی خواست به کسی خیر دهد او را عفیف می کند. این مساله حجاب و محرم و نامحرم و نگاه کردن و نگاه نکردن، همه به خاطر این است که قضیه عفاف دراین بین سالم نگاه داشته شود. اسلام به مساله عفاف زن اهمیت می دهد. البته عفاف مرد هم مهم است عفاف مخصوص زنان نیست مردان هم باید عفیف باشند.

كد خبر : ۸۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۰


در گزارش قبلی از جایگاه زن در انقلاب اسلامی و نهاد خانواده سخن به میان رفت و در ادامه عملکرد دولت های سازندگی و اصلاحات درباره رویکردشان به مساله زنان و خانواده مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. در این شماره قصد داریم پرونده 8ساله دولت احمدی نژاد را در این حوزه مورد کنکاش قرار دهیم.

كد خبر : ۸۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۱


«می میت تو» اسم برمیایی‌اش است. معنایش چیزی معادل «فرزانه»، اسمی است که ما با آن می‌شناسیمش. متولد سال ۱۹۷۹ میلادی است. یعنی حدود ۱۳۵۸ شمسی. خانواده‌اش مهاجر بودند. پدر از هند و مادر از پاکستان. پدر اهل سنت و تاجر او همه زمینه‌های معنوی و مادی را برای رشد پنج فرزندش فراهم کرده بود.

كد خبر : ۸۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲


این روزها سردترین روزهای زمستان در پی هم می گذرند، مدل های عجیب و البته ترویج دهنده بدحجابی دیده می شود، ویترین های فروشگاه بی حجابی و بدحجابی را تبلیغ می کنند و برخی از دختران به جای روسری از کلاهی که برای بانوان حجاب نیست استفاده می کنند.

كد خبر : ۸۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۴


تا الان به این موضوع توجه کرده اید که حجاب می تواند ضامن بهشت و جهنم انسان ها باشد برای به بهشت رسیدن ملاک و معیارهایی وجود دارد ما در این مقاله سعی نداریم بگوییم کسی که صرفا حجاب دارد بهشتی است

كد خبر : ۸۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۸


زبان حال دختر شهید زنده لرستانی در شب یلدا: گرچه یلداشده است اما زمستان پشت در خانه ی ما حبس  است و بلندترین شب سال درحسرت پدر باز هم  از راه می رسد.

 

كد خبر : ۸۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۳۰


گروهی از دانشجویان یک دانشگاه مسیحی در آمریکا با پوشیدن حجاب اعتراض خود را نسبت به اسلام‌هراسی و همبستگی خود را با مسلمانان اعلام می‌کنند.

كد خبر : ۸۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۳۰


بانوی فعال فرهنگی طی اقدامی قابل تحسین در جهت گسترش فرهنگ حجاب در جامعه به مشتریان بی بضاعت با اقساط بسیارپایین چادر ارائه می دهد.

كد خبر : ۸۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱


عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: دین مبین اسلام ازدواج موقت را به عنوان راهکاری برای جلوگیری از فساد و تباهی در جامعه گذاشته است و در این نوع ازدواج تعهد و مسئولیت طبق قرارداد ازدواج ایجاد می‌شود.

كد خبر : ۸۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴


بانوی ملی‌پوش تیم والیبال دانشگاه آزاد درباره احتمال حضورش در تیم شومن کلاب صوفیه گفت: این تیم پذیرفته تا ما با حجاب اسلامی در این تیم بازی کنیم.

كد خبر : ۸۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۶


رییس مرکز پژوهش‌های علوم انسانی اسلامی صدرا با اشاره به اینکه قوانین ما همچنان با عدالت جنسیتی فاصله دارد، گفت:دولت‌ها در برابر مسئولیت‌های اختصاصی خود در برابر زنان بی‌تفاوتند.

كد خبر : ۸۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸


نهم دی 88، بزرگ‌ترین تجمع حمایتی ازنظام جمهوری اسللامی ایران بود که ملت در این روز عشق و ارادت خود را به ولایت  فقیه و تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.

كد خبر : ۸۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸


کارگردان مستند «یک خانم محترم» در جشنواره عمار گفت: برای ما غنیمت بود با کسی صحبت کنیم که در جریان کشف حجاب رضا خان شاهد شهادت یکی از بانوان مذهبی ایران بود.

كد خبر : ۸۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۰


مهم‌ترین هدف شبکه‌های ماهواره‌ای، هدف قرار دادن خانواده‌هاست. این شبکه‌ها برای تمام اعضای خانواده، برنامه تولید و پخش می‌کند.

كد خبر : ۸۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴


امام جمعه الشتر غفلت متولیان فرهنگی را عامل افزایش معضلات اجتماعی همچون بی‌حجابی عنوان و بیان داشت: متولیان فرهنگی، کجای کار هستند؟ متأسفانه باید گفت که گرفتار شدن مدیران در روزمرگی باعث شده تا به مطالبات جامعه پرداخته شود.

كد خبر : ۸۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۷


همسر شهید سید رحمان نور الحسینی گفت: از دست اندرکاران می خواهم  که یک دیدار رهبری برای ما مهیا کنند تا انشالله  آرزوی 25 ساله ما را برآورده کنند.

كد خبر : ۸۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰


مدیر کمیته امداد شهرستان سلسله گفت: ۲ میلیارد و ۲۰ میلیون ریال کمک‌هزینه خرید جهیزیه به ۱۰۱ نوعروس شهرستان سلسله پرداخت شد و ۱۶۵ نفر دیگر در نوبت دریافت کمک‌هزینه ازدواج هستند.
كد خبر : ۸۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲


معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از برگزاری همایش عفاف و حجاب در این استان خبر داد.

كد خبر : ۸۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۴


یک کارآفرین و مدرس گریم گفت: امروزه متاسفانه خیلی از خانم‌ها برای داشتن اعتماد به نفس بالا به سمت آرایش غلیظ گرایش پیدا می‌کنند! در حالی که مبحث ساده آرایی و در صورت وجود مشکل در صورت گریم با حفظ حجاب می‌تواند خواسته‌های یک خانم را در برازنده بودن، برآورده کند.

كد خبر : ۸۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵


حجاب و عفاف موضوعی فراموش شده در دانشگاه های بروجرد شده و آنچه امروز در دانشگاه دیده می شود دانشجویانی با پوشش های نامناسب و آرایش های غلیظ است که وارد محیط آموزشی می شوند و بدحجابی بیداد می کند.

كد خبر : ۹۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۴


دشمن این روزها تلاش دارد تا در جنگ نرم به وسیله شبکه های ماهواره فکر جوانان را منحراف کند و بدحجابی را ترویج دهد و در این میان غفلت متولیان حجاب و عفاف به خوبی دیده می شود.

كد خبر : ۹۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱


دختر شهید ورزشکار لرستانی گفت: وقتی مجری من را به عنوان یک فرزند شهید صدا زد حس کردم که این بهترین هدیه ای است که پدرم در روز تولدم به من داد.

كد خبر : ۹۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲


فدراسیون جهانی بسکتبال در تازه‌ترین تصمیم خود اجازه داده تا قانون پوشش سر بانوان بسکتبالیست تغییر کند.

كد خبر : ۹۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲


اولین همایش ازدواج آسان عصر امروز در سالن شهدای بسیج مهندسین کشاورزی استان با حضور بانوان مهندس بسیجی برگزار شد.

كد خبر : ۹۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲


فرمانده سپاه استان لرستان گفت: با توجه به اینکه مشکلات زیادی  در دوران انقلاب وجود داشت اما زنان ما خم به ابرو نیاوردند و فداکاری های این بانوان قابل تقدیر است.

كد خبر : ۹۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴


جشن بزرگ میلاد بانوی کربلا حضرت زینب(س) با حضور پرشور بانوان لرستانی در حسینیه عاشقان ثار الله خرم آباد برگزار شد.

كد خبر : ۹۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: انقلاب اسلامی به بانوان هویت دینی بخشید و زنان به حمد الله توانستند دین خود را نسبت به انقلاب و اسلام به خوبی ادا کنند.

كد خبر : ۹۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷


 امروز 2 هزار دانش آموز بروجردی رسیدن به سن تکلیف خود را جشن گرفتند، جشنی برای شروع بندگی و قدم نهادن در مسیر عبادت وخوشبختی که رسیدن به سن تکلیف از ناب ترین و بهترین لحظات زندگی هر فرد است که با برپایی نماز جماعت و اولین نماز برگزار می شود.

كد خبر : ۹۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷


مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه استان گفت:در زمان انقلاب اسلامی زنان قدر شناس امام بودند چرا که امام همانند  پیامبر به زن شخصیت هویت و عزت بخشید.

كد خبر : ۹۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸


دختر شهید شمسه اولین شهید مدافع حرم استان لرستان از دیار بروجرد گفت: یک سال از آخرین دیدار با پدر مهربانم می گذرد، پدری که همیشه می گفت کاش در روز عاشورا بودم و به امام حسین(ع) خدمت می کردم اما پدرم راه حسین(ع) را ادامه داد و در دفاع از حرم عمه سادت به آرزویش که شهادت بود، رسید.

كد خبر : ۹۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰


بسياري بر اين باور بودند كه ورزش كردن با تغيير حجاب و پوشش بانوان ايراني، كاري دشوار و نشدني است. اما با گذشت سي و هفت سال از انقلاب، شاهد آن هستيم كه حجاب نه فقط مانعي براي روي آوردن بانوان به ورزش نشد، كه به يكي از موفقيت هاي بانوان در ورزش نيز تبديل شد.

كد خبر : ۹۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰


 مسئول بسیج جامعه زنان استان گفت: حضور بانوان در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن با رعایت حفظ حجاب و عفاف، ایمان و با بصیرت انقلابی گزینه‌های روی میز استکبار جهانی را خنثی خواهد کرد.

كد خبر : ۹۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱


رضا شاه پهلوی از 12 خرداد تا 14 تیر 1313 سفری به ترکیه نمود بسیاری از رجال اهمیت این سفر و آثار آن در سرعت بخشیدن به روند تجددخواهی و کشف حجاب اشاره کرده اند. رضاشاه در نطق ضیافت شام آتاتورک، سیاست های اسلام زدایی وی را عامل اساسی پیشرفت کشور ترکیه برشمرد.

كد خبر : ۹۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۳


طاهری با اشاره به شواهدی که نشان می دهد در ترکیه، پاکستان، لبنان و چند کشور دیگر بازگشت به سبک زندگی اسلامی و حجاب رخ داده است، بیان کرد: یکی از اثرات انقلاب بیداری زنان کشورهای اسلامی و غیر اسلامی است که تحت تاثیر غربزدگی قرارگرفته بودند. همانطور که انقلاب ما باعث بیداری در جهان اسلام شد، زنان ایرانیِ متحول شده نیز به عنوان الگو و نماد مقاومت برای زنان مسلمان و غیرمسلمان جهان شدند.

كد خبر : ۹۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴


وزیر تجارت سوئد در پاسخ به انتقادات به دلیل پوشیدن روسری در سفرش به ایران گفت که برای رعایت کردن قانون این کار را کرده است.

كد خبر : ۹۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶


مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: ما مادران شهدای داریم که با شجاعت می گویند که من فرزندم را با وزن 80 کیلو راهی جبهه کردم از این فرزند 5 کیلو استخوان تحویل گرفتم حالا دشمن ما را از تهدید تحریم می ترسانند هرگز.

كد خبر : ۹۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷


استاد دانشگاه گفت: حمایت از حقوق زنان جزء اساسی‌ترین اصول در اسلام است، اما امروز غرب در مواجهه با کنوانسیون حقوق زنان چنین بولد می‌کند که ایران به آن نمی‌پیوندند و با اصل این حق دعوا دارد.

كد خبر : ۹۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۳۰


مناسبات و اهداف اقتصادی جامعۀ غرب، پس از انقلاب صنعتی بر پایه اقتصاد و سودآوری بیشتر، استوار شده بود. در آن زمان، سرمایه‌داران کارخانه‌های بسیاری برای تولید درآمد تأسیس کرده بودند و به نیروی انسانی ارزان ـ که از مهم‌ترین مؤلفه‌های کسب سود است ـ نیاز داشتند. کودکان و زنان ارزان‌ترین نیروهای کار بودند. در چنین شرایطی سرمایه‌دار غربی برای به دست آوردن کارگر ارزان مقدمات کار را فراهم کرد.

كد خبر : ۹۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳


مجمع سالانه سازمان بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با حضور مسئول شورای راهبردی سپاه استان برگزار شد.

كد خبر : ۹۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴


دولت ایالتی بایرن آلمان در یک طرح قانونی حجاب کامل چهره در اماکن عمومی را ممنوع اعلام کرد.

كد خبر : ۹۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴


شهید زینب کمالی از شهدای دانش آموز خطه اصفهان است که در آخرین روزهای اسفند ماه سال 1360 بعد از اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد در مسیر برگشت به خانه توسط منافقین با همان چادری که به سر داشت به شهادت رسید! جسد این شهید بزرگوار دو روز بعد توسط خانواده پیدا شد در حالی که بنابر گفته پزشک قانونی او به خاطر چثه ضعیفش با همان فشار اول بر ناحیه گلو به شهادت رسیده بود.

كد خبر : ۹۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷


اولین دیدار  مربیان بانوی ازنا با  ستاد امر به معروف و نهی از منکر  این شهرستان برگزار شد.

كد خبر : ۹۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷


فرهنگ بدحجابی مانند چاقویی دو لبه ای برای زنان عمل کرده و آنان را دائم در جنگی علیه خانواده به جان هم انداخته است و خود غافل از آن هنوز برای خرید چند دقیقه‌ای از فروشگاه محل ساعتی را پشت میز آرایش می‌گذرانند تا علاوه بر دل خود! برای رهگذران نیز متناسب با سلیقه و مد امروزی آرایش کرده باشند. به نظر می رسد برخی از زنان نه برای داشتن ظاهری آراسته و نه برای دل خودشان که برای تحریک جنس مخالف پا به خیابان ها می گذارند و فستیوال خیابانی از بدپوششی را به نمایش می گذارند.

كد خبر : ۹۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۹


در عصر حاضر یکی از مسائلی که مادران به عنوان اولین و مهم‌ترین مربی فرزندانشان با آن روبرو هستند چالش‌های ویژه تربیتی دخترانشان است؛ این مسأله زمانی مهم‌تر جلوه می‌کند که بستر تربیتی دختران را که جامعه است در کنار وسایل ارتباطی جدید که هر کدام به نوبه خود می‌توانند تأثیرات زیادی در آگاهی‌های دختران و به دنبال آن ایجاد توقعات مختلف بگذارد، قرار دهیم.

كد خبر : ۹۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۴


معاون فرهنگی هنری اداره کل ارشاد اسلامی لرستان گفت:  طراحانی که در جشنواره ملی مد و لباس ایرانی اسلامی مورد تایید قرار بگیرند و برتر شناخته شوند نشان شیما اهداء می شود.

كد خبر : ۹۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۵


دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: طرح‌های برگزیده جشنواره مد و لباس قبل از پایان سال به تولید انبوه می‌رسند.

كد خبر : ۹۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


فمنیسم در ایران مورد تنش و بحث‌های گوناگونی قرار گرفته است و برخی از نویسندگان و چهره‌های سیاسی در این مورد مبحث‌های مختلفی نقل کرده‌اند. در ایران بیشتر رویکردهای فمنیستهای تشابه گرا مورد توجه و تبلیغ قرار گرفته است و رویکردهای فمینیستی تفاوت گرا شبیه اخلاق مراقبت، فمینیسم طرفدار خانواده، فمینیسم اجتماعی، فمینیسم مادرانه کمتر مورد توجه بوده‌اند.

كد خبر : ۹۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


معاون پژوهشی موسسه سیره شهدای کشور گفت: زنان به عنوان مجاهد انقلابی در راهپیمایی ها حضور پیدا کردند و کسانی بودند که به عنوان همسر، خواهر و مادرآرامش می دادند و خواستند که مسیر انقلاب ادامه پیدا کند لذا اگر زنان نبودند قطعا انقلاب اسلامی به نتیجه نمی رسید.

كد خبر : ۹۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۲


یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در رفتار و فرهنگ جامعه، مسأله کنترل و نظارت اجتماعی است. اصل کنترل اجتماعی مفهومی مهم در جامعه شناسی است. امروزه دانشمندان غربی به ویژه اندیشمندان اجتماعی، به طور جدی آن را مطرح و پیگیری می کنند و در سه دهه اخیر مسأله کنترل اجتماعی بسیار جدی در حوزه فکر و اندیشه صاحب نظران تعقیب می شود.

كد خبر : ۹۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۳


‌ آنجا هجده ساله ای درد می کشد برای دین …. . و اینجا (بعضی) هجده ساله ها خودشان “درد می شوند” برای دین !

كد خبر : ۹۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


من چادرم را دوست دارم ! چرا که سیاهیش نشانه رفته و بر زمین نشانده است هر چه سیاهی و ظلمت را، هرچه نگاه زهر آلود را! من چادرم را دوست دارم !

كد خبر : ۹۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


ابتهاج محمد، شمشيرباز آمريكايي و برنده مدال در مسابقات المپيك در نامه‌اي سرگشاده به دونالد ترامپ فضاي ايجاد شده را مخرب ارزش‌هاي عدالت و برابري در جامعه خواند.

كد خبر : ۹۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۵


دختران آفتاب اگرچه داستان است، در واقع تحقیقی روان شناختی و جامعه شناختی و فرهنگی و دینی درباره زنان محسوب می شود.

كد خبر : ۹۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۷


«امینه براون»، دانش‌آموز دبیرستان «گرینوود» در ایالت ایندیانای آمریکا که به خاطر حجابش همواره هدف نگاه‌های خیره و کنجکاو دیگر دانش‌آموزان بود، تصمیم گرفت تا به آن‌ها در مورد حجاب اطلاعات و آموزش بدهد.

كد خبر : ۹۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰


میلاد حضرت علی(ع) روز پدر است، روزی برای تشکر از زحمات پدران اما در این میان فرزندان شهدا بیشتر از همیشه دلتنگ پدران خود هستند و با حضور بر سر مزار پدر شهید این روز را به پدران خود تبریک می گویند.

كد خبر : ۹۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۲


این روزها با گسترش شبکه های اجتماعی موج گسترده ای از بدحجابی دیده می شود، در این میان بدحجابی در بروجرد در سایه بی توجهی مسئولان مشاهده می شود و بسیاری از بدحجابها در خیابان های بروجرد جولان می دهند.

كد خبر : ۹۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷


به فیلمسازی گفتم من حاضرم به عنوان هنرور از جلوی دوربین رد شوم ولی در واقع بهای گزافی ندهم بابت نقش اول اثری که قرار است بازی کنم.

كد خبر : ۹۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲


به نظر می رسد که معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری یازدهم ، با با تمرکز بر مسائل غيرضروري و حاشيه اي، نامشخص باقي گذاشتن سياست هاي کلان، نقشه راه و وضعيت مطلوب؛ تلاش کرد با اولويت بندي کردن هاي مطالبات و خواسته هاي زنان بر اساس جدول فمينيستي، زن مسلمان ايرااني را با نسخه فرسوده و باطل غربي به قهقهراي زن اروپايي بکشاند! و همین امر باعث تذکر اخیر مقام معظم رهبری در این خصوص شد.

كد خبر : ۹۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳


رئیس بسیج جامعه زنان کشور اصلانی از اجرای دو طرح "دخترانه" و "مادرانه" در 18 هزار پایگاه مقاومت بسیج سراسر کشور خبر داد.

كد خبر : ۹۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳


کارشناس مسائل زن و خانواده گفت: دشمنان امروز با به کار بردن پروژه نفوذ، ماهواره ،اسنادی همچون 2030 درصدد به لجن کشاندن خانواده و زن ایرانی و نابود کردن کانون خانواده است.

كد خبر : ۹۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰


دبیر شورای فرهنگی دانشگاه علمی ـ کاربردی لرستان گفت:  ۳۰ کرسی آزاداندیشی با موضوع عفاف و حجاب تا پایان سال‌جاری در استان برگزارخواهد شد.

كد خبر : ۹۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶


تجمع بزرگ حامیان سید ابراهیم رئیسی با حضور بانوان لرستانی در میدان شهدای خرم آباد با حاشیه های جالبی همراه بود.

كد خبر : ۹۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۸


ای کاش همه میفهمیدند که آزادی به معنی لخت شدن نه تنها آزادی نیست بلکه زندان و عذاب است ...

كد خبر : ۹۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸


مدیرگروه فیلم و سریال شبکه سه سیما درباره حاشیه های نمایش تصاویری از زنان بی حجاب در سریال «نفس» توضیحاتی را ارائه داد

كد خبر : ۹۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸


جمعی از بانوان متدین، فرهیخته و انقلابی مشهد ظهر امروز ضمن قدردانی از عملکرد آیت‌الله مکارم شیرازی در موضع‌گیری و تبیین سند2030، پیگیری لغو اجرا و محاکمه امضاکنندگان پنهانی این سند را خواستار شدند.

كد خبر : ۹۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸


اگر رئیسی، رئیس جمهور می شد و این خبر منتشر می شد، بعضی ها چیکار میکردن؟!

كد خبر : ۹۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹


دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس می‌گوید: در شرایط فعلی ما محصولات عفاف و حجاب را به کشورهای عربی صادر می‌کنیم اما در زمینه تولید پارچه چادرمشکی با مشکل مواجهیم.

كد خبر : ۹۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۳


کتاب اقتدا به محمد (ص) نوشتۀ پروفسور کارل ارنست و ترجمۀ دکتر قاسم کاکایی (استاد دانشگاه شيراز) می‌باشد که توسط انتشارات هرمس منتشر شده است.

كد خبر : ۹۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۴


خانواده "حسین زاده" قریب سه دهه است در حوزه هنر طراحی و مد و پوشاک اسلامی در قالب مؤسسه پژوهشی - فرهنگی « شمس نهان اصفهان» فعالیت می کنند. آنها توانسته اند در این زمینه به موفقیت های زیاد داخلی و بین المللی دست پیدا کنند. آقای "حسین زاده" معتقد است مُدبومی، مُدی است که از منابع و رفرنس های تاریخی و قومی کشور خودمان الهام گرفته و ازلباس اقوام و تاریخ پوشش ایرانی – اسلامی نشأت می گیرد و این مهم نیاز به حمایت جدی دستگاه ها و هم افزایی آنها دارد.

كد خبر : ۹۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


 کارشناس مسائل فرهنگی گفت: سند 2030 با ارزش‌های فرهنگی ما هم خوانی ندارد و اجرای آن مغایر با فرهنگ ایرانی- اسلامی است.

كد خبر : ۹۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۷


نماینده امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان لرستان از چاپ کتاب «ورزشکاران و جوانان زیر چتر حجاب و عفاف» در این استان خبر داد.

كد خبر : ۹۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


- رئیس بسیج جامعه زنان لرستان بر ضرورت تعمیق و گسترش برنامه های عفاف و حجاب در این استان تاکید کرد.

كد خبر : ۹۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۱


استراتژی«قدم به قدم» مولاوردی با عنایت بعضی از جریانات فمینیستی در برخی موضوعات دلخوش کنکی برای صاحبان افکار فمینیستی و جریانات ضدانقلاب به وجود آورده است که مطالبه سازی های دروغین بتوانند ارزش های نظام جمهوری اسلامی و مطالبات واقعی زنان در حوزه ورزش را به نفع خود تغییر دهند این دست اقدامات نتایج نامبارکی چون مغفول ماندن خواسته ها و نیازهای به حق زنان در حوزه ورزش داخلی و حتی بین المللی می شود.

كد خبر : ۹۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۳


چه در عرصه فرهنگی و چه در عرصه ی امنیتی و نظامی، کشور نیازمند صدای واحد است، نیازمند اقتدار و مقاومت است، اقتداری بر خواسته از اسلام علوی و به تعبیر حضرت امام اسلام ناب محمدی(ص). در سایه ی این اسلام است که استکبار و فرزندانش- التقاط و التحاد- نابود می شود و گرنه با خوانش هایی مانند اسلام رحمانی و اسلام مذاکره چیزی جز خسارت محض نصیب مان نمی شود.

كد خبر : ۹۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴


مسئول غرفه « جشن عروسک ها» گفت: در غرفه میزهایی درنظر گرفته شده است که در آن عروسک های زیبایی گذاشته شده اند؛ بچه های با نخ، سوزن، سوزن ته گرد و پارچه عروسک های خود را با سلیقه خودشان محجبه می کنند و مربیان نیز سوآلات آنها را در خصوص نحوه پوشش درست پاسخ می دهند در این صورت است که از طریق عروسک هم مسئله حجاب و عفاف و هم خود نوع حجاب اسلامی به بچه ها آموزش داده می شود.

كد خبر : ۹۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹


 بانوان لرستانی در آخرین جمعه از ماه مبارک با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد نابودی اسرائیل را سر دادند.

كد خبر : ۹۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۲


جلسه هماهنگی اجرای برنامه های هفته ی عفاف و حجاب ظهر امروز در لرستان  به ریاست مدیر کل امور بانوان در استانداری برگزار شد.

كد خبر : ۹۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳


ترویج بد حجابی و رعایت نکردن پوشش اسلامی در بین بانوان و دختران از توطئه های مهم دشمنان برای اسلام زدایی از جامعه است که مسئولان و مردم باید با اتخاذ تدابیر لازم این توطئه را همچون دیگر توطئه ها خنثی کنند.

كد خبر : ۹۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۸


ترویج بدحجابی مهمترین ارمغان شبکه های ماهواره ای است، فیلم ها و سریال هایی که با هدف فروپاشی خانواده ها و ترویج بدحجابی ساخته می شوند و هدفشان کمرنگ کردن اعتقادات دینی و حجاب است.

كد خبر : ۹۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰


حجاب و امان از غریبی او ، تک واژه ای  است آشنا در زبان اسلام اما در عمل در اجتماع انسانی بیگانه است.

كد خبر : ۹۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰


بد حجابی یا بی حجابی افراد در جامعه بعنوان یکی از مهمترین معضلات جامعه اسلامی است که عوامل متعددی در سالهای اخیر در ترویج آن نقش داشته است که مهمترین آن کمرنگ شدن اعتقاد به فرهنگ حجاب در خانوادها  می باشد.

كد خبر : ۹۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱


به مناسبت هفته  حجاب و عفاف بانوان بسیجی لرستانی در ایک اقدام کاملا خودش جوش اقدامبه  برنامه فرهنگی تحت عنوان فروش البسه ایرانی اسلامی  آتش به اختیار کردند.

كد خبر : ۹۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱


اردوي تفریحی، فرهنگی وتربیتی صالحین به همت بسيج جامعه پزشكي لرستان در آبشار بيشه برگزار شد.

كد خبر : ۹۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵


با وجود این که از زمان اجرای تئاتر موهن در هفته دفاع مقدس موج عظیمی از انتقادات، واکنش ها و بیانیه ها ازسوی طیف ها و اقشار مختلف بر روی درگاه های خبری مبنی بر محکومیت آن منتشر شد اما بعد از گذشت 10ماه هنوز کوچکترین برخوردی با مسببان آن صورت نگرفته است.

كد خبر : ۹۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸


مدیر تنها بوفه کتاب دوستانه ویژه زنان با بیان اینکه یکی از اقدامات ما در آستانه میلاد حضرت معصومه(س) برنامه "بگو بخند دخترانه" است که در آن دخترها و بانوان خاطرات خود را در دورهمی شاد برای یکدگیر تعریف کنند و در نهایت با رضایت آنها این خاطرات به کتابچه ای تبدیل شود، گفت:ما برای مردان نیز برنامه ای متفاوت داریم تا درهفته کرامت، خواهر یا دختر خود را فقط با 10 هزار تومان غافلگیر کرده و بهترین هدیه را به آنها بدهند.

كد خبر : ۹۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱


کارشناس مذهبی گفت: نامگذاری روز دختر در سالروز ولادت با سعادت کریمه اهل بیت فاطمه معصومه (س) نشان عظمت و عزت آنها است بنابر این دختران ایران زمین زندگی کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.

كد خبر : ۹۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۳


زبان محاوره فارسی‌ام ضعیف است و فکر نمی‌کنم بتوانم فارسی اجرا کنم. برای مجری‌گری باید زبان کاملتر باشد و باید به کلاس‌های زبان فارسی بروم.

كد خبر : ۹۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸


دو دختر نوجوان ایرانی با ثبت رکوردی تاریخی، برای نخستین بارمقتدرانه قهرمان جهان می شوند، اما کاربران شبکه های اجتماعی از توییتر و اینستاگرام گرفته تا تلگرام و ... که گاه برای کشف حجاب یک بازیگر یا بی حجاب بودن یک ورزشکار رکوردی بی سابقه از بازدید به راه می اندازند این بار سکوت عجیبی در پیش گرفتند.

كد خبر : ۹۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸


یک روز تصمیم گرفتم که شروع به خواندن فقط قرآن کنم تا بعد از آن بفهمم که این دین درباره چه چیزی است.

كد خبر : ۹۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲


گویا حکم مسجل مراجع تقلید در خصوص قبح عدم حضور زنان در ورزشگاه‌ها به مذاق برخی روشنفکرنماها خوش نیامده است و همچنان دنبال ادامه ابراز این مطالبه هستند.

كد خبر : ۹۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۲


تیم فوتبال بانوان خیبر لرستان به عنوان تنها نماینده استان لرستان در لیگ برتر فوتبال بانوان با مشکلاتی رو برو  است و در جدول رده بندی رقابت ها وضعیت مناسبی ندارد.

كد خبر : ۹۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳


یک مدیر نخبه و مدیر سرای محله گفت: اولین پایگاه و نمایشگاه دائمی عفاف و حجاب را در سطح کشور و در سرای محله قنات کوثر تهران دایر و چادر که یک حجاب برتر است را برای اولین بار با قیمت 23 هزار تومان به خواهران کشور عرضه بداریم.

كد خبر : ۹۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶


ملی‌پوش ووشوی بانوان ایران گفت: حجاب بانوان ورزشکار ایرانی که در صحنه مسابقات آسیایی و بین المللی شرکت می کنند به جرات میتوانم بگویم که حجاب هرگز مانع  رسیدن به موفقیت های بین المللی نیست. 

كد خبر : ۹۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۸


کارشناسان در همایش امنیت زنان در فضای عمومی با محوریت آزار خیابانی به تحلیل وضعیت آزار خیابانی زنان از دیدگاه جامعه‌شناختی، روان‌شناختی، حقوقی، اجتماعی و ارائه راه‌حل‌هایی بر بهبود وضعیت آن پرداختند.

كد خبر : ۹۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۸


با توجه به این ولنگاریسم فرهنگی موجود و نبود نظارت بر محتوای تبلیغات تلویزیونی بیم آن می­رود که با چنین احاطه و تسلطی که سرمایه­ داران بر رسانه ملی دارند بعد از مدتی برای تبلیغ و فروش بیشتر پای ساپورت­های بدن نما و مانتوهای تنگ را هم به تلویزیون باز کنند و از آنتن رسانه ملی برای منافع خود سوءاستفاده ببرند 

كد خبر : ۹۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۰


از گذشته تا کنون دشمنان همواره در تلاش بودند تا با ترویج بدحجابی و بی حجابی برای انحراف جوانان و گسترش فرهنگ غرب به اهداف خود برسند و امروز با تبلیغات مسموم و مُدگرایی به دنبال ترویج بی حجابی هستند.

كد خبر : ۹۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۷


می خواهند بدحجابی را عادی سازی کنند، پول می گیرند و برهنه در خیابان راه می روند و عده ای دیگر هم تقلید می کنند.

 

كد خبر : ۹۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷


در ارزیابی‌های به‌عمل آمده توسط استانداری لرستان آموزش و پرورش رتبه نخست را در بین دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه ترویج فرهنگ حجاب و عفاف به خود اختصاص داده است.

كد خبر : ۹۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۶


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین