امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۳۴    عبارت مورد جستجو: توانمند سازی

هفته بسيج، بزرگداشت جان‏فشانى ‏هايى است كه براى سربلندى اين سرزمين صورت گرفته است. بسيج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است كه با ظهور اسلام تولد يافته و در ملت‏هاى مسلمان رشد كرده است. هوشمندى حضرت امام خمينى رحمت ‏الله علیه و عدالت‏ خواهى ميليون‏ها انسان با ايمان، تنها، تبلور دوباره بسيج در عصر حاضر بوده است.

كد خبر : ۱۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


هفته بسيج، بزرگداشت جان‏فشانى ‏هايى است كه براى سربلندى اين سرزمين صورت گرفته است. بسيج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است كه با ظهور اسلام تولد يافته و در ملت‏هاى مسلمان رشد كرده است. هوشمندى حضرت امام خمينى رحمت ‏الله علیه و عدالت‏ خواهى ميليون‏ها انسان با ايمان، تنها، تبلور دوباره بسيج در عصر حاضر بوده است.

كد خبر : ۱۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۸


مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: طی شش ماهه اول سال جاری 9706نفر از مددجویان کمیته امداد لرستان تحت پوشش بیمه مشاغل قرار گرفته اند.

كد خبر : ۱۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۴


مادربزرگ آبادی را یکی از زنان آبادی همراهی می کند. پنجره ی خانه ی این زن کوچک است و سبزه ی کنار پنجره، درد خانه را همراه با زن واگویه می کند. این زن از سوءتغذیه ی شدید در منطقه می گوید: 40 روز زمستان، حتا در خانه نان خشک نداشیم و فقط با میوه ی بلوط شب ها را به صبح می رساندیم.

كد خبر : ۲۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۷


مدیرکل دفتر مشارکتهای مردمی و سازمانهای مردم نهاد ستاد مبارزه با موادمخدر کشور از برگزاری همایش" نقش مشارکت اجتماعی در مبارزه با مواد مخدر در 31 استان کشور خبر داد.

كد خبر : ۳۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۳۰


رئیس سازمان ثبت احوال این بار در مورد تعداد اعضای خانواده هشدارهایی را مطرح کرد که دوراز واقعیت نیست و به زودی در بطن زندگی های اجتماعی رقم می خورد این درحالی است که خانواده ها از تعداد اعضای خود کاسته اند تا شاید زندگی بهتری را در پیش بگیرند.

كد خبر : ۳۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


هنگامی که کودکان بتوانند با اطمینان نظرات خود را بیان کنند، بیشتر احساس اعتماد به نفس می‌کنند

كد خبر : ۴۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


سالانه 160 هزار رویداد ازدواج در کشور اتفاق می افتد که یک چهارم آن به طلاق می انجامد.

كد خبر : ۴۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۵


مینو اصلانی رئیس بسج جامعه زنان کشور در حاشیه حاشیه سومین دوره توانمند سازی مسئولین بسیج جامعه زنان نواحی و اقشار گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی بود که می گفتند ملت مسلمان ایران از وضعیت موجود کشور خود خسته شده اند.

كد خبر : ۴۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵


یک دکترای فقه و حقوق مبانی اسلامی توانمندسازي زنان‌ را ايجاد زمينه‌هاي عدالت اجتماعي در جامعه دانست و گفت:تواناسازی نه به معنای تفوق و برتري جنسيتي‌است،زيرا چه مرد سالاري و يا زن سالاري و يا تفوق يکي بر ديگري آثاری نامطلوب در پی دارد.

كد خبر : ۴۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۹


معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده که برای شرکت در پنجاه و نهمین اجلاس کمیسیون مقام زن (پکن+20) روز یکشنبه وارد نیویورک شد در یادداشتی به برنامه‌های خود در این اجلاس اشاره کرد.

كد خبر : ۴۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


خبرنگار و مستند ساز آمریکایی از اینکه بخشی از مردم ایران روش‌های غربی را در زندگی پیاده می‌کنند، ابراز تاسف کرد.

كد خبر : ۴۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با استناد به سرشماری‌های سال 90 گفت: از 21 میلیون خانوار ایرانی 12.5 درصد زن سرپرست بوده و در حال حاضر در میان خانوارهای تحت پوشش این نهاد نیز حدود 190 هزار خانوار، زن سرپرست هستند.

كد خبر : ۵۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


مدیر کل امور بانوان استان لرستان گفت: اگر احداث پارک بانوان در زمان مدیریت من بود قطعا اجازه این کار را نمی دادم چرا که این پارک از لحاظ موقعیت مکانی و فضا برای بانوان مناسب نیست.

كد خبر : ۵۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۵


عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان گفت: توانمند سازی زنان و مشارکت آن ها در امور اقتصادی می تواند تاثیر مثبتی در بهداشت و سلامت روانی جامعه داشته باشد.

كد خبر : ۵۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱


اعلام رسمی سازمان بهزیستی مبنی بر رشد چشمگیر شمار زنان سرپرست خانوار زنگ خطر آسیبی اجتماعی را به صدا درآورد؛ موضوعی که برخی کارشناسان و مسوولان را به فکر ارایه ی راهکاری مناسب برای گریز از زنانه شدن فقر واداشته است

كد خبر : ۵۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۱


طراح طرح مشاغل خانگی در مجلس هفتم با تأکید بر اهمیت موضوع کارآفرینی در کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: متاسفانه مقوله کارآفرینی آنگونه که باید در جامعه برای ما جا نیفتاده و حتی در مواردی به صورت دم دستی به آن نگاه می شود.

كد خبر : ۵۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۹


حجم زیادی از زنان که تصمیم گرفته اند شاغل شوند و چون جایی برای کار پیدا نکردند و شدند" فروشنده" فروشندگانی با اصطلاح با روابط عمومی بالا و مزایای اندک، شغلی که نیازمند نظارت و توجه جدی در حیطه امور بانوان است.

كد خبر : ۶۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در خصوص کاهش میانگین سن اعتیاد در بین دختران هشدار داد.

كد خبر : ۶۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۵


معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت:زنان ایرانی با پشتکار و تلاش فراوان به رویاهای حضور در عرصه های جهانی ورزش قهرمانی جامه عمل پوشاندند.

كد خبر : ۶۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۴


معاون نظارت و ارزشیابی عملکرد دبیرخانه هئیت عالی گزینش کشور گفت: گرینش‎گرها باید موضوع حضور افراد در شبکه‎های اجتماعی را در گزینش‎های خود لحاظ کنند.

كد خبر : ۷۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰


در ماه‌های اخیر موضوعات گوناگونی مانند افزایش تعداد زنان در مجلس شورای اسلامی و سهم آنان در مناصب و هرم مدیریتی کشور و تاکید معاونت زنان و خانواده بر عدالت جنسیتی بحث‌برانگیز شده است.

كد خبر : ۷۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: دولت باید اقتصاد مقاومتی را عملی کند؛ رفاه و تجمل گرایی را کنار بزند و از تولیدات داخلی حمایت کند.

كد خبر : ۷۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل استان گفت: در داخل کشور  درگیری نداریم ولی در بیرون از مرزها باید پاسداری بکنیم و راه شهدا ادامه دارد و شهدای ما از سوریه و عراق به وطن می آیند.

كد خبر : ۷۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲


فقر و نداری همواره به آسیب های اجتماعی منجر نمی شود، گاه بزرگ زنان و مردانی دیده می شوند که کرامت و عزتشان را در اوج نداری حفظ می کنند و تن به ذلت نمی دهند.

كد خبر : ۸۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۳۰


کودک‌فروشی یکی از پدیده‌های شومی است که اخیراً به‌دلیل فقر اقتصادی و فرهنگی به یکی از معضلات و مسائل شایان توجه تبدیل شده است.

كد خبر : ۹۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹


در مراسمی با حضور امام جمعه،نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس و جمعی از مسئولان محلی مراسم اهدای جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۹۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱


مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: خوشبختانه توانسته ایم  تا به امروز کمک هزینه جهیزیه به شش هزار و 604 نفر با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد تومان مدد جویان را  پرداخت که از این تعداد هزار و 300 جهیزیه  موسسه خیریه حضرت رقیه (س)  را تامین کرده ایم.

كد خبر : ۹۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


مسئول امور بانوان ادره کل آموزش و پرورش استان گفت:  طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار فرهنگی، با هدف تقویت باورهای دینی زنان فرهنگی سرپرست خانوار جهت سلامت روان و پیشگیری از آسیب ها اجرا می شود.

كد خبر : ۹۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


مولاوردی به جای پاسخگویی به پرسش‌های مطرح شده در خصوص نحوه عضویت در هیئت رئیسه نهاد زنان سازمان ملل راه فرافکنی و تهمت زدن به منتقدان را پیش گرفته است و آنان را دروغگو خطاب می‌کند، چطور می‌تواند نسبت به انتخاب محرمانه و مشکوک ایران برای پیش بردن اهداف برابری جنسیتی در منطقه حساس آسیا و اقیانوسیه با وجود حضور اعضای دیگر و فعال‌تری مانند عربستان که هزینه‌های بیشتری برای کسب این عناوین در سازمان ملل داشته‌اند، پاسخگو بود؟ خانم مولاوردی آیا اهداف برابری جنسیتی نهاد مذکور در راستای منافع جمهوری اسلامی است؟

كد خبر : ۹۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۳۱


معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با بیان اینکه طبق قانون باید مستمری مددجویان ۳ برابر می‌شد، گفت: امیدواریم دولت این روند را اصلاح کند.

كد خبر : ۹۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹


مسئول بسیج دانش آموزی استان لرستان گفت: ۲۵۱ دانش آموز دختر  در دوره ی آموزشی طرح ولایت ویژه دانش آموزان لرستانی در دانشگاه پردیس آیت الله کمالوند شرکت کردند.

كد خبر : ۹۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۵


رئیس اداره حمایت های اجتماعی کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان گفت: یک هزار و 571 کودک نیازمند تحت حمایت سه هزار و 334 حامی درطرح ایتام و محسنین کمیته امداد شهرستان بروجرد قرار گرفته اند.

كد خبر : ۹۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴


 امروزه بسیاری از زنان جامعه بنا به دلایلی از جمله فوت همسر ، طلاق ، اعتیاد همسر و یا در زندان بودن همسر، سرپرست خانواده ای را به عهده دارند که توانمندسازی آنها نقش مهمی بر سلامت کودکان و استحکام این خانواده ها خواهد داشت.

كد خبر : ۹۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۶


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین