امروز: شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۹

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۲۶۴    عبارت مورد جستجو: بیانیه

پایگاه اطلاع رسانی خبر آزاد: در تمام اغتشاشات کمتر از 10 درصد از بازداشت‌شدگان دانشگاهی بودند که این نشان می‌دهد دانشجویان اغتشاشگران را همراهی نکردند.

كد خبر : ۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۰


موج دوم: بالاخره پس از حاشیه های فراوان در خصوص اجماع اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری، محمدرضا عارف از ادامه رقابت های انتخاباتی انصراف داد تا اوضاع کاملا بر وفق مراد شیخ تازه اصلاح طلب شده شود.

كد خبر : ۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


موج دوم: انجمن حمایت از اسرای فلسطینی اعلام کرد این اسیر فلسطینی نیاز مبرم به عمل جراحی چشم دارد.اما بدلیل هزینه بالای جراحی مقامات اسارتگاه از انجام آن طفره میروند.

كد خبر : ۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


موج دوم: آخرین همایش انتخاباتی ولایتی عصر دیروز در سالن شهید افراسیابی و با حضور تعدادی کثیری حامیان این کاندیدای ریاست جمهوری برگزار شد.

كد خبر : ۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


موج دوم: سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان به نمایندگی از خیل کثیراعضاء هیات های علمی و اساتید دانشگاه های علوم ‏پزشکی و همه ‏اقشار متعهد و خدوم حوزه سلامت کشور بیانه ای را در آستانه انتخابات 24 خرداد ماه صادر کرد.

كد خبر : ۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


آساره خبر: بسیج دانشجویی استان لرستان با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت اقدام اتحادیه اروپا برای قرار دادن نام حزب الله لبنان در لیست گروه‌های تروریستی اعلام کرد: اقدام اتحادیه اروپا فاقد هرگونه تأثیر بر عملکرد ارزش مدارانه حزب الله لبنان است.

كد خبر : ۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: روز قدس یادآور فریاد بلند امام خمینی (ره) در برابر آمریکا و مولود نامشروع آمریکا و انگلیس یعنی رژیم جعلی صهیونیستی است

كد خبر : ۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


آساره خبر: دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به خطراتی که آرمان فلسطین را تهدید می کند از کشورهای اسلامی و عربی خواست آزادی فلسطین را اولویت نخست خود بدانند.

كد خبر : ۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


آساره خبر: وزارت خارجه انگلیس عصر روز چهارشنبه از ارسال نامه ای از سوی دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس برای حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

كد خبر : ۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


آساره خبر: جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت جنایت ارتش مصر در کشتار مردم معترض این کشور آورده است: مصر صحنه به تاراج خون رفتن شهیدانی است که برای انقلاب جانشان را بر کف دست گرفتند.

كد خبر : ۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: وزیر امور خارجه آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد، این که در سوریه از سلاح شیمیایی استفاده شده است، تردیدی وجود ندارد.

كد خبر : ۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


آساره خبر: آبایومی آزیکیوه گفت: کودتای نظامی در مصر و احتمال وقوع یک جنگ گسترده در سوریه، تنها امپریالیسم آمریکا و اسرائیل را در منطقه تقویت خواهد کرد.

كد خبر : ۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


آساره خبر: اعضای مجلس خبرگان رهبرى به آمریکا، اسرائیل و برخى دول اروپایى هشدار دادند تا آغازگر فاجعه‏اى جدید در خاورمیانه نباشند و بیش از پیش دست خود را به خون مردم بی ‏گناه آلوده نکنند.

كد خبر : ۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


آساره خبر: در حاليکه وزير خارجه آمريکا تلاش مي کند متحدان اروپايي را به شرکت در جنگ با سوريه متقاعد کند، اوباما در تلاش براي متقاعد کردن اعضاي کنگره و همچنين جلب رضايت مردم کشورش براي حمله به سوريه است.

كد خبر : ۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


آساره خبر: «وانگ یی» وزیر خارجه چین اعلام کرد که کشورهای مرتبط باید قبل از هرگونه اقدامی سه بار فکر کنند و نهایت احتیاط را پیشه کنند.

كد خبر : ۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


آساره خبر: کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای جالب توجه، اعلام کرده اطلاعات غیر قابل تشکیک در این زمینه‌ ندارد و این اتهام تنها به استدلال‌های عقلی متکی است.

كد خبر : ۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


آساره خبر: در حالیکه اختلاف بر سر موضوع سوریه در طول اجلاس جی 20 کاملا مشهود بود، تلاش شدید اوباما برای تحت فشار قرار دادن رهبران جهان به منظور حمایت از اقدام نظامی علیه سوریه، کوچکترین تاثیری بر طرز فکر رهبران جهان نداشت.

كد خبر : ۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


آساره خبر: شورای داوری حزب اسلامی کار ساعاتی پیش تشکیل جلسه داد و اکثریت اعضای این شورا به اخراج «الهه راستگو» رای دادند .

كد خبر : ۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


آساره خبر: بان کی مون گفت گزارش سازمان ملل که انتظار می‌رود طی روزهای آینده توسط این سازمان منتشر شود، به طور کاملا قانع کننده‌ای تایید خواهد کرد که ماه گذشته در سوریه از سلاح شیمیایی استفاده شده است.

كد خبر : ۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


آساره خبر: طی روزهای اخیر و پس از انتشار خبر تبادل نامه هایی میان روسای جمهور ایران و آمریکا، مباحث فراوانی درباره محتوای این نامه در رسانه ها و محافل مختلف در گرفت. اما اکنون در آستانه سفر رئیس جمهور ایران به نیویورک، کاخ سفید محتوای اصلی نامه اوباما به روحانی را منتشر کرده است.

كد خبر : ۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۸


آساره خبر: حسین شریعتمداری نوشت: اگر درخواست مکالمه از سوی آقای روحانی بوده است، آیا نسبت دادن آن به آمریکایی‌ها با شعار «دولت راستگویان» در تناقض نیست؟! و چنانچه این درخواست از سوی آمریکایی‌ها بوده است، نشان‌دهنده آن است که دولت آمریکا حتی در حد و اندازه اعلام‌نظر درباره یک مکالمه تلفنی هم صداقت نداشته و قابل اعتماد نیست.

كد خبر : ۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


آساره خبر: پرسیدن که عیب نیست. مخصوصا از کسانی که «دانستن را حق مردم» می‌دانند! و طی سه دهه گذشته بارها بر این «حق» اصرار ورزیده‌اند.

كد خبر : ۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س)، درباره اظهارات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی درباره رابطه با آمریکا از نگاه امام خمینی، اعلام کرد: اظهارات هاشمی در حذف شعار مرگ بر آمریکا حساسیت ها را برانگیخت. اظهار‌نظر شخصی ربطی به موسسه ندارد.

كد خبر : ۱۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


کنفرانس خبری محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان برگزار شد.

كد خبر : ۱۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۴


یک نشریه اقتصادی با مثبت خواندن مذاکرات اخیر ایران و گروه ۱+۵ در ژنو تاکید‌کرد متقاعد‌ کردن کنگره از سوی اوباما برای کاهش تحریم‌ها واکنش منفی اسرائیل را نیز در پی دارد.

كد خبر : ۱۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


جمعی از زنان فعال عرصه های اجتماعی و سازمان های غیر دولتی زنان در خصوص انتقال موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) بیانیه ای صادر کردند.

كد خبر : ۱۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


وزیر انرژی انگلیس روز گذشته از تصمیم دولت این کشور برای فراهم آوردن امکان شروع مجدد فعالیت میدان گازی مشترک ایران و انگلیس تحت عنوان " رهوم" در دریای شمال خبر داد.

كد خبر : ۱۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


شنبه این هفته، اخبار رسانه ها بوی خون به خود گرفته بود و مردم ایران بار دیگر در شهادت ۱۴نفر مرزبان بسیار متاثر شدند. ۱۴ نفری که فقط قربانی دفاع از امنیت کشور خود شدند. حدود ۳۰ ساعت بعد، گروهک تروریستی موسوم به «جیش العدل» با انتشار بیانیه ای در صفحه اینترنتی خود، مسئولیت این عملیات تروریستی را برعهده گرفت.

كد خبر : ۱۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


این گزارش نگاهی است به مواضعی که مقامات آمریکایی از اوان شکل‌گیری انقلاب اسلامی تا کنون در قبال دولت و ملت ایران اتخاذ کرده‌اند.

كد خبر : ۱۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


سردار عزیز جعفری در کتاب «کالک‌های خاکی» به جریان تسخیر لانه جاسوسی اشاره می‌کند و می‌نویسد: مهمتر از این‌ها تعبیری بود که امام خمینی از حرکت ما داشت. ایشان از تسخیر لانه جاسوسی امریکا با عنوان «انقلابی بزرگ‌تر از انقلاب اول» یاد کرد.

كد خبر : ۱۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان طی بیانیه‌ای اعلام کرد: نباید سنگر دانشگاه به دست عناصر فتنه‌گر و بیگانه با ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی بیفتد.

كد خبر : ۱۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


رئیس جمهور آمریکا گفت: همه گزینه‌ ها برای منع ایران از دستیابی به سلاح‌ های هسته‌ ای روی میز است.

كد خبر : ۱۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


رهبر اکثریت دمکرات مجلس سنا گفت: با همکاری دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان، برای تصویب طرحی فراحزبی در خصوص تحریم‌های جدید تلاش خواهیم کرد.

كد خبر : ۱۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۱


رئیس‌جمهور آمریکا در تماسی تلفنی بعد از توافق ایران و ۱+۵ با نخست‌وزیر اسرائیل بر تعهد واشنگتن در قبال «تل‌آویو» تأکید کرد و خواستار آغاز مشورت هرچه سریع‌تر با رژیم صهیونیستی درباره مذاکرات با ایران شد.

كد خبر : ۱۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۴


وزیر امورخارجه کشورمان گفت: اوایل یا اواسط دیماه وارد مذاکره خواهیم شد و ۶ ماه برای مذاکره فرصت داریم، قرار است این مذاکرات ظرف یکسال به مرحله اجرایی برسد.

كد خبر : ۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


کاخ سفید گفت که توافق با ایران مانع از آن نمی‌شود که از فعالیت‌های ایران در منطقه بویژه پشتیبانی از حزب الله و نظام بشار اسد غافل شویم.

كد خبر : ۱۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۵


بیانیه پیشتازان رجعت به حجاب برتر، بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان.

كد خبر : ۱۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۶


شهر ژنو این روزها به کانون مذاکرات بین المللی تبدیل شده که قرار نتیجه آن ها، قرار است تأثیری بسیار تعیین کننده بر آینده منطقه خاورمیانه بر جای بگذارد: از مذاکرات هسته ای ایران گرفته، تا مذاکرات صلح سوریه. در این میان، برخی از تحلیلگران به ارتباط این دو مذاکرات با هم و تأثیراتی که توافق هسته ای ایران بر صلح در سوریه بر جای خواهد گذاشت سخن می گویند.

كد خبر : ۱۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۸


"سید عباس عراقچی" معاون امور حقوقی و بین‌الملل وزارت امور خارجه و عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان در برنامه نگاه یک شبکه اول سیما  که شب گذشته ( 9 آذرماه) حضور داشت، به تشریح مذاکرات ژنو 3 و توافق صورت گرفته در این مذاکرات پرداخت.

كد خبر : ۱۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


وزیر امور خارجه فرانسه در گفت‌وگو با رادیو اروپا گفت: لغو تحریم‌ها محدود، موقت و قابل تغییر خواهد بود و طرف آمریکایی هم همین کار را خواهد کرد. فابیوس اینکه این لغو تحریم‌ها شامل چه بخش‌هایی است را مشخص نکرد.

كد خبر : ۱۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید در بیانیه‌ای اعلام کرد توافق جامع نهایی ۱+۵ با ایران احتمالاً شامل ظرفیت محدود غنی‌سازی ایران می‌شود.

كد خبر : ۱۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی؛ در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: مسئله اهمیت فرهنگی بر کسی پوشیده نیست و همه می دانند که مهم ترین هدف دشمن تهاجم و شبیخون فرهنگی است.

كد خبر : ۱۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۶


کاخ سفید، در بیانیه ای اعلام کرد که توافق اولیه ایران و 1+5، ممنوعیتی را در ادامه تحریم های شدید نفتی علیه ایران به وجود نمی آورد.

 

كد خبر : ۱۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۷


وزارت خارجه روسیه اقدام آمریکا مبنی بر اضافه کردن ۱۹ فرد و شرکت به فهرست سیاه آن کشور را مورد انتقاد قرار داده و آن را با روح سند ژنو مغایر دانست.

كد خبر : ۱۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۳


مهدی کروبی پس از انداختن رأی در صندوق رأی گفت: وقتی نتایج اعلام می‌شود همه ما باید قبول کنیم و از تخریب دیگران بپرهیزیم. نباید به کسانی که درصدد ایجاد شبهه در انتخابات هستند، میدان بدهیم.

كد خبر : ۱۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


از زمان امضای توافقنامه ژنو، رهبران گروه 5+1، به ویژه رئیس جمهور «اوباما»، بیانیه‌های متعددی صادر کرده‌اند که واقع‌بینانه بودن نظریه گزینه نظامی علیه ایران را به چالش می‌کشد.

كد خبر : ۱۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در واکنش به اتهام های بی اساس نماینده رژیم صهیونیستی به قطعنامه پیشنهادی ایران در خصوص مبارزه با افراطی گرایی و خشونت که با رای قاطع اعضا مجمع عمومی به تصویب رسید، اظهارداشت اتهام پراکنی صهونیست ها ناشی از خشم و عصبانیت آنها از انزوا در مجامع بین المللی است.

كد خبر : ۱۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۸


رئیس سازمان بسیج گفت: «نفر دوم فتنه» به ملاقات پادشاه سعودی در عربستان می‌رود پس بی‌شک صلاح و مشورت با سران جنایتکار وهابیت، فتنه‌گری و دشمنی با اسلام ناب را در پی خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


فردوسی‌پور بار دیگر یکی از آن شاهکارهایش را رو کرد و از فاکتور میلیونی قلیان کشیدن بازیکنان تیم زیر ۲۲ سال به همراه برخی از اعضای کادر فنی پرده برداشت. عیش و عشرتی که البته پول فاکتور آن هم پرداخت نشده بود و اینگونه خاطیان را به دام انداخته بود.

كد خبر : ۱۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷


رئیس‌جمهور آمریکا با صدور بیانیه‌ای از توافق برای اجرای طرح اقدام مشترک استقبال کرده و از نمایندگان کنگره این کشور خواسته است از تصویب تحریم‌های تازه دست بردارند.

كد خبر : ۱۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


کاترین اشتون هماهنگ کننده ارشد سیاست خارجی اتحادیه اروپا از اجرایی شدن توافق ایران و گروه 1+5 از بیستم ژانویه (30 دی) خبر داد.

كد خبر : ۱۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


از صدور حکم جنجال برانگیز پرونده محسن قهرمانی تا پیگیری ماجرای قلیان و داوری بحث برانگیز بازی پرسپولیس و فولاد! اینها تنها بخشی از برنامه نود شب گذشته بود. برنامه‌ای که البته با پخش مراسم مرد سال فوتبال جهان آغاز شد.

كد خبر : ۱۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


توافق برای اجرایی شدن موافقتنامه ژنو در 30 دی، اشتباه خواندن تصویب تحریم‌های جدید از سوی وزیر دفاع پیشین آمریکا، درخواست لغو تحریم‌های ایران از زبان حکمران دبی و ادعای مذاکره مسکو و تهران برای انعقاد قرارداد نفتی از مهم‌ترین خبرهای ایران بر صفحه رسانه‌های خارجی بود.

كد خبر : ۱۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پایان نشست وزرای خارجه این اتحادیه در بروکسل بیانیه‌ای در زمینه اجرای برنامه "اقدام مشترک" میان ایران و 1+5 صادر کرد.

كد خبر : ۱۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در بیانه ای تاکید کرد: حضور مردم مومن و همیشه در صحنه نشان دهنده عزت و افتخار ایران اسلامی در برابر تمام زورگویان و قدرت و عزم و ارده ملی برای دستیابی به حقوق ملت ایران است.

كد خبر : ۱۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


رؤسای جمهوری آمریکا و فرانسه در نشست خبری خود در واشنگتن بر ادامه تحریم‌های این دو کشور علیه ایران تا زمان دستیابی به توافق نهایی تأکید کردند.

كد خبر : ۱۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۳


وزرای امور خارجه روسیه و ایران در گفت‌وگویی تلفنی از آغاز اجرای توافقات هسته‌ای ژنو ابراز رضایت کرده و در عین حال روند توسعه همکاری‌های تجاری-بازرگانی بین دو کشور را مورد بررسی قرار دادند.

كد خبر : ۱۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۴


وزیر امور خارجه ایران در گفت‌وگوی تصویری با جمعی از دانشجویان دانشگاه دنور، ابراز امیدواری کرد که مذاکرات ایران و گروه 1+5 تا ماه مارس به یک توافق جامع منجر شود.

كد خبر : ۱۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۳۰


رئیس سازمان صداوسیما که به طور سرزده برای دلجویی از هموطنان بختیاری به شهرستان مسجدسلیمان سفر کرده بود گفت: اشتباه بزرگ دست‌اندرکاران ساخت سریال سرزمین کهن را نمی‌بخشم.

كد خبر : ۱۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۵


شبکه تلویزیونی العربیه در خبری فوری به نقل از آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: اقدامات بازرسان این آژانس در ایران براساس توافقات ایران و قدرتهای بزرگ پیش می‌رود.

كد خبر : ۱۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۲


وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه این کشور روز جمعه به جان کری همتای آمریکایی خود درمورد هرگونه اقدام عجولانه یا تحریم واشنگتن علیه مسکو برسر بحران در اوکراین هشدار داد.

كد خبر : ۱۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


در حالی که دین مبین اسلام به عنوان کامل ترین نظام الهی، زن را بعنوان اصلی ترین کانون تربیت نیروی انسانی و محکم ترین ستون بنیان خانواده همواره مورد تکریم و تحسین قرار داده است و با توجه به شناخت عمیقی که از این دردانه ی هستی دارد برای رسیدن به اوج عزت و افتخار تمام حقوق عمومی و خصوصی وی را به بهترین وجه ارائه و معین کرده است[...]

كد خبر : ۱۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۸


رئیس جمهور روسیه در نظر دارد در مقابل تحریم های آمریکا علیه این کشور ، تحریم هایی علیه نمایندگان کنگره آمریکا اعمال کند. این در حالیست که کاخ کرملین روسیه اعلام کرده است : ولادیمیر پوتین رئیس جمهور این کشور آماده امضای توافقنامه الحاق شبه جزیره کریمه به روسیه است.

كد خبر : ۲۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷


یک مقام آگاه امنیتی از تحویل مرزبانان ربوده‌شده به مقام‌های ایرانی در پاکستان خبر داد.

كد خبر : ۲۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶


امام جمعه خرم آباد با انتقاد از روند عملیاتی اجرای سد معشوره لرستان گفت: متاسفانه این روزها خبر از توقف عملیات اجرایی سد معشوره لرستان شنیده می شود، در حالی که این طرح از مطالبات به حق مردم لرستان است.

كد خبر : ۲۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۲


تحلیلگران معتقدند که جنگ احتمالی نوادگان آل‌سعود بر سر تصاحب قدرت عربستان را به‌سمت تقسیم خاک این کشور پیش می‌برد.

كد خبر : ۲۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۳


رئیس جمهور آمریکا قانون غیرمعمول و عجیب منع ورود سفیر جدید ایران نزد سازمان ملل را امضا کرد.

كد خبر : ۲۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا(س) فرزند ختم رسل، خلق عظیم و رحمه للعالمین و همسر علی مرتضی و ام الائمه است.

كد خبر : ۲۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۱


حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا(س) فرزند ختم رسل، خلق عظیم و رحمه للعالمین و همسر علی مرتضی و ام الائمه است.

كد خبر : ۲۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۱


طرح نحوه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی ‍پس از بررسی در کمیسیون شورا ها در نوبت بررسی در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

كد خبر : ۲۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۹


"آیت الله سیستانی" خواهان برداشته شدن تصاویر خود از صفحات کانال های تلویزیونی و قرار گرفتن نقشه عراق به جای تصویر وی شده است

كد خبر : ۲۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۵


 نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در واکنش به اتهام های بی اساس نماینده رژیم صهیونیستی به قطعنامه پیشنهادی ایران در خصوص مبارزه با افراطی گرایی و خشونت که با رای قاطع اعضا مجمع عمومی به تصویب رسید، اظهارداشت اتهام پراکنی صهونیست ها ناشی از خشم و عصبانیت آنها از انزوا در مجامع بین المللی است.

كد خبر : ۲۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


دولت اسلامی عراق و شام، عملیات تروریستی علیه سفارت ایران در بیروت را در سال گذشته انجام داد و تروریستهای این گروه بر شهر فلوجه عراق از اواخر دسامبر ۲۰۱۳ مسلط شدند که همچنان به سیطره خود بر این شهر ادامه می دهند.

كد خبر : ۲۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۲


 گروه تروریستی تکفیری که خود را «دولت اسلامی در عراق و شام» (داعش) می خواند، همزمان با نخستین روز ماه مبارک رمضان، اعلام کرد که در محدوده عراق و سوریه ˈخلافت اسلامیˈ تشکیل داده است.

كد خبر : ۲۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


بانوان فعال در 40 تشکل دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه ضمن دفاع از دستورالعمل اخیر حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره حجاب و عفاف، خواستار تداوم این نگاه فرهنگی و اثربخش در محیط دانشگاه شدند.

كد خبر : ۲۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


حزب مشارکت در بیانیه‌ای نظام را به ایجاد آشوب و اغتشاش تهدید کرد و اعلام تأیید پیروزی احمدی‌نژاد را باعث به خطر افتادن جمهوریت نظام دانست!

كد خبر : ۲۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۱


رئیس جمهوری آمریکا در تماس تلفنی با پادشاه عربستان بر ضرورت تشکیل دولتی جدید در عراق متشکل از تمامی گروه‌ها و طوایف این کشور تاکید کرد.

كد خبر : ۲۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


برگزاری اولین نماز جمعه خلافت خودخوانده داعش، هفته گذشته در موصل با حاشیه های زیادی همراه بود.گروهک تروریستی داعش شنبه این هفته تصاویری از نماز جمعه شهر موصل منتشر کرد که در آن مدعی حضور « ابوبکر البغدادی» سرکرده این گروه شد. تروریستی که گفته می‌شود آن قدر فوتبالیست ماهری بوده که با مسی مقایسه می‌شود.

كد خبر : ۲۴۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


آمریکا به دلیل ترس از حملات موشکی نیروهای مقاومت فلسطینی به شهرهای مختلف در فلسطین اشغالی، از جمله تل آویو، سفارت خود را تخلیه کرد.

كد خبر : ۲۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


مدیرکل آفریقا و عربی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از وسایل ارتباط جمعی و رسانه ها به عنوان مهمترین ابزار در جهانی کردن روز قدس یاد کرد.

كد خبر : ۲۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


جام جهانی تمام شد با همه اشک ها و لبخندهایش ،با تمام فروپاشی ستارگانش اما در سوی دیگر کره خاکی، خون قرمز همچنان قرمز است.

كد خبر : ۲۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۴


بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری وفوریت های پزشکی پلدختر در بیانیه ای حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محکوم کرد.

كد خبر : ۲۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


گروه حماس با درخواست سازمان ملل برای آتش‌بس ۵ ساعته با رژیم صهیونیستی موافقت کرد.

كد خبر : ۲۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


اورانیوم 2 درصد را که از آبشار نخست خارج می شود می توان به آبشار دوم تزریق کرده و اورانیومی با غنای حدود 10 درصد دریافت کرد.

كد خبر : ۲۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در بیانیه ای که به مناسبت روز جهانی قدس منتشر کرد، این روز را گرامی ترین میراث حضرت امام خمینی(ره) و با ارزش ترین هدیه الهی به مردم ظلم ستیز جهان است عنوان کرد.

كد خبر : ۲۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۱


معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد: باید روز قدس را به روز تنفر عمومی از خشونت و افراطی گری تبدیل کنیم.

كد خبر : ۲۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


سازمان بسیج جامعه زنان سپاه استان لرستان با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس و همچنین  ضمن تقدیر و تشکر از حضورملت قدر دان در صحنه های انقلاب روز قدس را روز همبستگی مسلمانان جهان دانست.

كد خبر : ۲۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


ˈگردان های عزالدین القسامˈ شاخه نظامی ˈجنبش مقاومت اسلامی فلسطینˈ (حماس) روز یکشنبه اعلام کرد: تا روز بیستم تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به نوار غزه ، 86 افسر و سرباز این رژیم به هلاکت رسیده است .

كد خبر : ۲۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


گردان های قسام اعلام کرد: از آغاز حمله زمینی رژیم صهیونیستی به نوار غزه تا امروز، 91 افسر و نظامی این رژیم در درگیری های مستقیم به هلاکت رسیده و دهها نظامی صهیونیست دیگر نیز زخمی شده اند.

كد خبر : ۲۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۶


گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی(حماس) بامداد شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که هیچ اطلاعی درباره سرباز مفقود شده اسرائیلی ندارد.

كد خبر : ۲۶۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


ستاد مبارزه با مواد مخدر در اطلاعیه ای، ضمن تبریک فرارسیدن روز خبرنگار اعلام کرد: 17 مرداد روز یادآوری خاطره بزرگ مرد عرصه اطلاع رسانی شهید «محمود صارمی» است.

كد خبر : ۲۶۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


چهره‏ های دانشگاهی گفتند: هرچند نتیجه استیضاح رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مشخص نیست و ممکن است رأی نیاورد که در این صورت، مشکل چندانی به وجود نخواهد آمد، اما اگر استیضاح موجب تغییر وزیر شود، مسلماً فضای آموزش عالی با مشکل مواجه خواهد شد

كد خبر : ۲۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه های اراک و صنعتی اراک با انتشار بیانیه ای مشترک با بیان اینکه کدام اقدام فرجی دانا او را سزاوار استیضاح کرده اند ، می افزاید : از نمایندگان مجلس انتظار می رود همگامی بیشتر با دولت یازدهم داشته باشند.

كد خبر : ۲۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


هنرمندان، ورزشکاران و نخبگان کشور عصر سه شنبه با تجمع مقابل سازمان ملل انزجار خود را از جنایات ر‍ژیم صهیونیستی اعلام کردند.

كد خبر : ۲۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۹


آمرلی ها منتظرند؛ هنوز چشم در راهند؛ همچنان امید هست، اما شبح مرگ هم هست که بر سر همه ساکنان این شهر منتظر سایه انداخته است.

كد خبر : ۲۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۵


در حالیکه یو اس ای تودی به نقل از دیپلمات‌های غربی از پیشرفت مذاکرات هسته ای و احتمال برداشته شدن گسترده تحریم‌ها خبر می‌دهد، آمریکا شماری از افراد و شرکت‌های ایرانی و خارجی، بانک‌ها و ایرلاین‌های ایرانی را به دلیل نقض تحریم‌های ایران تحریم کرد.

كد خبر : ۲۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


رسانه های خارجی از تحریم های جدید آمریکا علیه ایران خبر دادند.

كد خبر : ۲۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۸


"من خیلی آرزو می‌کنم که این مذاکرات به یک نتیجه مورد قبول طرفین منجر شود، زیرا گزینه خوب دیگری وجود ندارد."

كد خبر : ۲۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان گفت: مجلس خبرگان و ولایت فقیه دستاورد عظیم اسلام و نشات گرفته از غدیر خم است.

كد خبر : ۲۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز جمعه تازه‌ترین گزارش فصلی خود با موضوع برنامه هسته‌ای ایران را منتشر کرد.

كد خبر : ۲۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


هر ساله تحت عناوین و برنامه‌های مختلف مردم با برپایی تظاهرات در خیابان‌ها نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی به خصوص امریکا و اسرائیل نشان می‌دهند و با کمک‌های مادی و معنوی به حمایت از مردم مظلوم فلسطین بر می‌خیزند؛ اما چرا در عرصه‌های اقتصادی به این شعارها جامه عمل پوشانده نمی‌شود؟! در این مقاله سعی شده تا حدودی به این موضوع پرداخته شود.

كد خبر : ۲۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


65 سازمان مردم نهاد و بیش از 10200 زن فعال در عرصه اجتماعی و فرهنگی در بیانیه ای خواستار راه اندازی هر چه زودتر شبکه ملی اطلاعات شدند.

كد خبر : ۲۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


مردم استرالیا در پاسخ به جو به‌وجود آمده در این کشور به فعالیت‌هایی که در راستای گسترش همبستگی اجتماعی راه‌اندازی شده‌، پیوسته‌اند.

كد خبر : ۳۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۸


ز روز پنجشنبه تاکنون بیش از 400 پروفسور آمریکایی آغاز تحریم رژیم صهیونیستی را اعلام کردند.

كد خبر : ۳۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۲


در حالی که علی‌رغم هیاهوی بسیار آمریکا درباره ائتلاف ضد داعش، این ائتلاف تاکنون کاری علیه تروریست‌ها انجام نداده، سردار سلیمانی با هدایت نیروهای در صحنه عراق موفق به آزادسازی شهر استراتژیک جرف الصخر از اشغال تکفیری‌های ضدداعش شد.

كد خبر : ۳۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


اجرای حکم قصاص و اعدام ریحانه جباری که به جرم قتل عمد سالها در کش و قوس محاکم قضایی بود و پس از تاخیر بسیار قوه قضائیه برای اجرای حکم جهت جلب رضایت خانواده مقتول صورت گرفت، واکنش های مختلفی را در رسانه های داخلی و خارجی در پی داشت.

كد خبر : ۳۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


چندی قبل دکتر زهره طبیب زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت علمی دانشگاه پزشکی شهید بهشتی  میهمان رجانیوز بود و به سوالات ما پاسخ داد.

كد خبر : ۳۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


کانون تربیت اسلامی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد:‌طی سال‌های اخیر، گسترش فرهنگ عاشورا شتابی حیرت‌انگیز یافته و نه تنها در کشورهای اسلامی که در عرصه بین‌المللی هم نگاه استکبار ستیزان و مظلومان جهان را به خویش معطوف ساخته‌است.

كد خبر : ۳۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


محمدرضا داورزنی می گوید رئیس فدراسیون جهانی والیبال به حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان نامه زده و خواهان آزادی دختری شده است که غربی ها اصرار دارند شایعه کنند در سالن والیبال بازداشت شده است. فدراسیون جهانی همین اتفاق را بهانه کرده و میزبانی بازی های جهانی نوجوان را از ایران پس گرفته است.

كد خبر : ۳۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


رئیس جمهور سوریه طی دیدار با فرمانده سابق نیروهای امنیت عمومی لبنان بر همکاری ارتش دو کشور برای مبارزه با تروریسم تأکید کرد.

كد خبر : ۳۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


مطالبه مجلس از مذاکره‌کنندگان هسته‌ای/ لغو کامل تحریم‌ها و حفظ ماهیت نیروگاه اراک

كد خبر : ۳۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


رئیس سازمان محیط زیست با طرح این ادعا که روزهای پاک و سالم امسال در مقایسه با سالهای گذشته بسیار افزایش داشته است، در واکنش به گزارش مجلس مبنی بر رد آلایندگی بنزین پتروشیمی‌ها گفت: سازمان محیط زیست تنها مرجع تشخیص آلایندگی بنزین است.

كد خبر : ۳۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


اخیراً انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران طی نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار رفع حصر سران فتنه، تحقق وعده های انتخاباتی و همچنین بهبود فضای سیاسی کشور شد.

كد خبر : ۳۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


 بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در بیانیه ای ویژگی مهم بسیج ، حضورداوطلبانه و احساس معنوی برای حضوردربسیج دانست و بسیج دارای تفکری است که تنها در مکتب شیعی ولایتمدار قابل تعریف می باشد.

كد خبر : ۳۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۶


دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران گفت: امیدواریم آمریکا درک کند که عامل مشارکت جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته‌ای فشارها و تحریم‌ها نبوده است.

كد خبر : ۳۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


سخنگوی وزارت امور خارجه، برخی خبرسازی ها مبنی بر ارائه طرح و پیشنهاد جدید از سوی کشورهای 1+5 به ایران و پردازش های پیرامون آن را بی اساس خواند.

كد خبر : ۳۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱


وزیر امور خارجه کشورمان در همایش دیپلماسی هسته‌ای گفت: تمام دنیا به این نتیجه رسیده که راه برخورد با ایران راه مذاکره است.

كد خبر : ۳۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


یک دختر جوان ۲۳ ساله در جریان کمک کردن به ۲ دختر نوجوانی که در دستشویی رستوران مشهور ” مک دونالدز” مورد تجاوز جنسی قرار گرفته بودند، توسط یکی از متجاوزین سرش به زمین اصابت کرد و کشته شد، صدها تن به خاطر ادای احترام برای فداکاری دختر جوان در شهر برلین و در دانشگاه او تجمع کردند تا یاد و خاطره او را زنده کنند. آنها از دولت آلمان برای “توگسی آلبایراک ” کشته شده درخواست نشان افتخار ملی را داشتند.

كد خبر : ۳۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


پزشک رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد که باراک اوباما که روز گذشته پس از شکایت از گلودرد مورد معاینه پزشکی قرار گرفته از رفلکس اسید معده رنج می‌برد.

كد خبر : ۳۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت:ایران به تعهداتش بر اساس طرح اقدام مشترک پایبند بوده است.

كد خبر : ۳۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


وزارت حقوق بشر عراق در بیانیه ای اعلام کرد که "ابوانس اللیبی" یکی از سرکرده‌های گروه تروریستی داعش، ۱۵۰ زن عراقی از جمله دختران جوان و زنان باردار را به قتل رسانده است.

كد خبر : ۳۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


بسیج جامعه زنان کشور، ضمن محکوم کردن این حرکت بی رحمانه به دست گروه تروریسمی داعش، سنت تاریخ را بار دیگر به گوش کر آنان می خواند که راستی خون های به ناحق ریخته شده این زنان و دختران بی گناه بزودی دامن سرکردگان، آموزش دهندگان، حامیان و به وجودآورندگان آنان را خواهد گرفت

كد خبر : ۳۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۷


تشکل های دانشجویی دانشگاههای لرستان با صدور بیانیه ای اظهارات اهانت آمیز مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نسبت به آیت الله علم الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مشهد و مجلس را که در همایش اطلاح طلبان کوهدشت مطرح شده است را محکوم کردند.

كد خبر : ۳۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


کانون غیر قانونی مدافعان حقوق بشر مولوی عبدالحمید اسماعیل‌زهی، امام جمعه اهل سنت مسجد مکی زاهدان را به عنوان "تلاشگر حقوق بشر" سال ۱۳۹۳ انتخاب کرد!

كد خبر : ۳۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


متخصصان سلامت به زنان حامله هشدار دادند که از مصرف هر نوع تن ماهی اجتناب کنند.

كد خبر : ۳۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


بخشی از سخنان آیت الله مصباح یزدی در پاسخ به کسانی که می گویند  حصر، بدون محاکمه قضایی و رأی قاضی مشروعیت ندارد

كد خبر : ۳۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


گزیده گفتار‌ها و گفتگوهای اساتید و فعالان فرهنگی و سیاسی در تحلیل فتنه ۸۸ توسط نشر معارف منتشر شد.

كد خبر : ۳۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷


آمریکایی ها اعتراف کردند که تحریم ها و شکنجه‌های اقتصادی که آمریکا بر مردم ایران روا می دارند در حمایت از فتنه گران و فتنه 88 اعمال شده است.

كد خبر : ۴۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


بسیج جامعه زنان کشور طی بیانیه ای به مناسبت بزرگداشت حماسه 9 دی این روز را نقطه عطف دهه چهارم انقلاب اسلامی دانست، که در آن روز خواب خوش بر دشمنان خارجی و منافقان داخلی، حرام شد و فتنه 88 را خط قرمز نظام و رهبری و برائت از سران آن را محک انقلابی یا ضد انقلابی بودن قرار داد؛ تا جایی که رأی اعتماد مردم برای خدمت به نظام، محکوم کردن فتنه و دشمنی با سران فتنه است.

كد خبر : ۴۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


کارشناس سیاسی گفت: خواص از همان ابتدا شروع به شبهه افکنی  صحت پیرامون انتخابات کردند و سعی در راه اندازی موجی  به عنوان اینکه انتخابات سالم برگزار نمی شود کردند.

كد خبر : ۴۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


آتش‌بازیهای شب سال نو در شهرهای سیدنی، لندن و نیویورک آغاز می شود، گوگل لوگوی صفحه جستجو را به این مناسبت تغییر خواهد داد، بسیاری از مردم در نقاط مختلف دنیا در هنگام مواجهه با یکدیگر سال نو را تبریک می‌گویند و ..

كد خبر : ۴۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


حوزه علمیه حضرت زینب(س) یزد در وبلاگ این حوزه در بیانیه ای منتشر کرد : امت 9 دی همچنان پابرجاست و هرگز این امت نخواهند گذاشت که چند نفر بر اهداف عالیه ی نظام مقدس جمهوری اسلامی غلبه کنند و بدانید آن چه نباید بشود اگر بی تدبیری کنید،خواهد شد و آن کوس رسوایی سران فتنه است.

كد خبر : ۴۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۳


نمیدانم این چگونه حصری است که میتوانند به راحتی با بیرون تماس برقرار کرده و بیانیه و نظره صادر کنند و صبح به صبح نان داغ و تازه را از دست نگهبانان خود بگیرند.

كد خبر : ۴۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۳


3 هزار و 260 زن فعال در عرصه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی طی بیانیه ای خواستار برخورد جدی مجلس با علی مطهری نماینده مردم تهران و عذرخواهی وی از ملت شدند.

كد خبر : ۴۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۲


اساساً حصر سران فتنه مرتبط با فتنه ۸۸ نیست تا گفته شود به دلیل مجازات ایشان این حصر صورت گرفته است؛ چرا که این حصر یک سال بعد از پایان فتنه ۸۸ اتفاق افتاده است.

كد خبر : ۴۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۳


فضای مجازی این روزها در پی اهانت غرب به ساحت مبارک پیامبر مهربانی‌ها، حضرت محمد(ص)، پر است از اقدامات خودجوش شاعران در اعتراض به این نوع اقدامات. شاعران نیز با زبان شعر و انتشار بیانیه‌ای این نوع اقدامات را محکوم کردند.

كد خبر : ۴۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۷


رئیس مجلس نمایندگان آمریکا ضمن انتقاد از اظهارات اخیر رئیس‌جمهور آمریکا در قبال تحریم‌های ایران تأکید کرد تهدید اوباما برای وتوی لایحه تحریم‌های ایران نیز نمی‌تواند مانع اقدام کنگره مقابل ایران شود.

كد خبر : ۴۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۷


مجمع زنان انقلاب اسلامی با انتشار بیانیه‌ای اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی در توهین به پیامبر گرامی اسلام(ص) را محکوم کرد که در بخشی از این بیاینه آمده است: این اقدام پلید و شیطانی تجلی کامل جاهلیت مدرن در عصر جدید است.

كد خبر : ۴۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۸


سرانجام سیاه نظام برده‌داری جنسی غرب، مجوز روحانی برای فروش خانه مسکونی دولتی در تهران ، تذکر دوم به «وطن امروز» و ارسال پرونده به دادگاه، توکلی: ظریف نباید به فرانسه می‌رفت و ...از جمله خبر ویژه روزنامه های سه شنبه هستند که میتوانید اینجا بخوانید.

كد خبر : ۴۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰


آیت الله علی خامنه ای با اطلاع از این که بهترین راه برای تماس با جوانان اروپا و آمریکای شمالی از طریق توئیتر است، از این شبکه اجتماعی برای انتشار نامه سرگشاده خود بهره گرفت.

كد خبر : ۴۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۴


کارشناس ویژه فضای سایبری سپاه با تاکید بر اشراف اطلاعاتی کامل بر فعالیت‌های شبکه‌های اجتماعی، به بیان جزئیات جدیدی از فعالیت‌های باند فساد در شبکه‌های اجتماعی که اخیرا دستگیر شدند پرداخت.

كد خبر : ۴۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


اردن سحرگاه امروز در پی اقدام گروه داعش در سوزاندن معاذ الکساسبه خلبان اسیر اردنی، دو نفر از تروریست های زندانی را اعدام کرد.

كد خبر : ۴۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


در بیانیه سازمان بسیج جامعه زنان کشور به مناسبت فرارسیدن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آمده است: مدعیان غرب گرا بدانند که دفاع از حقوق زنان با اندیشه های غربی راه به جایی نمی برد و زنان ما با تفکرات اسلامی خود نشان دادند نمی توان از زن به عنوان ابزار سلطه استفاده کرد.

كد خبر : ۴۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد «وندی شرمن» سرپرستی هیئت آمریکایی را در سفر به ژنو برای برگزاری مذاکرات با مقامات ایرانی درباره برنامه هسته‌ای تهران بر عهده خواهد داشت.

كد خبر : ۴۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۳۰


سفر دیرهنگام معصومه ابتکار به اهواز، برگزاری مراسم ختم والده محمود احمدی‌نژاد و ... برخی از حوادث سیاسی در این هفته بودند که حواشی جالب توجهی نیز به دنبال داشتند.

كد خبر : ۴۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


کارشناس آمریکایی معتقد است نامه رهبر انقلاب توانایی کامل مبارزه با اسلام‌هراسی را داشته و نقش مهمی در قضاوت‌های آتی درباره اسلام خواهد داشت.

كد خبر : ۴۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


مشاور اوباما معتقد است: زنانی که حجاب را رعایت می‌کنند آن را تنها با تقوا همراه نمی‌دانند بلکه همراه آن "اعتماد به نفس" و "کرامت" را می بینند.

كد خبر : ۴۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷


رئیس کمیته بین‌الملل کمیسیون عالی زنان بسیج با اشاره به برگزاری اجلاس «پکن+20» گفت: شنیده شده که قرار است 180 نفر برای شرکت در این اجلاس به نیویورک اعزام شوند، بهتر است مشخص شود هزینه اعزام این افراد از کدام محل تأمین می‌شود؟

كد خبر : ۴۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۰


بیش از 100 استاد و پژوهشگر اقتصادی کشور طی بیانیه مشترکی در سالگرد ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب، توصیه های علمی خود برای تحقق اهداف این سیاست ها را مطرح کردند.

كد خبر : ۴۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۱


پایگاه خبری المانیتور در گزارشی در باره نقش زنان در جنبش مقاومت اسلامی (حماس) نوشت: زنان حضور پررنگی درفعالیت های سیاسی و اجتماعی، بسیج عمومی، جذب نیروهای جدید و برگزاری انتخابات دارند.

كد خبر : ۴۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۳


کارشناس امور زنان کشورمان دغدغه‌های موجود در پکن+۲۰ را مطرح کرد.

كد خبر : ۴۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۹


کمیسیون مقام زن یکی از اولین نهادهایی است که توسط شورای اقتصاد اجتماعی ملل متحد از سال 1946 شکل گرفته است و یکی از کمیسیون های فرعی کمیسیون حقوق بشر می باشد. در سال 1947 به عنوان یک کمیسیون مستقل کار خود را در سازمان ملل آغاز کرد و پیشنهادات خود را به شورای اقتصادی اجتماعی ارائه می‌دهد.

كد خبر : ۴۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۱


یک مقام ارشد آمریکایی پس از گفتگوهای مهم کری با همتای ایرانیش به خبرنگاران گفت: ایرانی ها این مساله را مطرح کرده اند و نگرانی هایی درباره این نامه وجود داشته است.

كد خبر : ۴۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۶


گروه 5+1 دقایقی پیش بدون حضور ایران جلسه ای را در هتل محل مذاکرات آغاز کردند.

كد خبر : ۴۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۰


سرجمع، توافق لوزان، در بهترین حالت نگران‌کننده و در بدترین حالت فاجعه‌بار است.جز در موضوع اراک، این توافق در هیچ موضوع دیگر، حتی به طور تلویحی به خطوط قرمزی که تیم مذاکره‌کننده خود برای خود ترسیم کرده بود پایبند نیست و با هیچ فرمولی نمی‌توان از حیث معادله داده- ستانده آن را یک توافق متوازن دانست.

كد خبر : ۴۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


مدیر امور بین‌الملل شرکت نفت با تشریح وضعیت افزایش صادرات نفت ایران با تعلیق کامل تحریم ها گفت: برخی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا در صورت تعلیق تحریم‌ها آماده خرید نفت از ایران هستند.

كد خبر : ۴۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


سخنگوی وزارت خارجه امریکا استمداد بنیامین نتانیاهو از واشنگتن را در مورد ایران بی ارتباط با مذاکرات هسته ای دانست.

كد خبر : ۴۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به ضرورت موشکافی بیشتر در مورد بیانیه مشترک گفت:باید به همه ابهامات موجود پاسخ داده شود و مجلس هرگونه توافقی که بخواهد منافع ملت ایران را به خطر بیندازد قطعا نمی پذیر.

كد خبر : ۴۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


زنده یاد حسین پناهی جمله ای زیبا دارند که : از هر چه ترسیدیم ، سرمان آمد ،بیایید کمی از خوشبختی بترسیم... 

كد خبر : ۵۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


در گرماگرم مذاکرات لوزان، خبر آمد که خبرنگار ایسکانیوز و مدیر روابط عمومی ستاد انتخاباتی دکتر روحانی به کشور سوئیس پناهنده شده است!

كد خبر : ۵۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


مسئول سازمان بسیج رسانه کشور گفت: شاهد بودیم آمریکا کمتر از ده دقیقه بیانیه لوزان را زیر سوال برد پس آمریکایی هایی قابل اعتماد نیستند.

كد خبر : ۵۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۷


مراسم معنوی اعتکاف طی روزهای ۱۲ تا ۱۴ اردیبهشت‌ماه مصادف با ایام‌البیض ماه رجب با حضور دانشجویان برگزار می‌شود که در دانشگاه لرستان روز ۲۲ فروردین زمان آغاز نام‌نویسی شرکت در این مراسم معنوی اعلام شده است

كد خبر : ۵۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۷


رئیس سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری تهران از حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در بوستان یاس خبر داد.

كد خبر : ۵۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۷


سالروز ولادت حضرت زهرا (س) فرصت مغتنمی است در جهت ترویج معارف فاطمی در جامعه و حرکت کار ساز در سراسر جهان است.

كد خبر : ۵۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس در حال جمع‌آوری امضا برای نامه‌ای به وزارت خارجه هستند تا فکت‌شیت ایران هرچه سریع‌تر منتشر شود.

كد خبر : ۵۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


جمعی از مداحان اهل بیت به‌ مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

كد خبر : ۵۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۰


بسیج جامعه زنان کشور در بیانیه ای به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) دولتمردان را به در پیش گرفتن رویه ای فاطمی در اداره امور و پایداری و استقامت در برابر هجوم اشرار عالم خاصه در مساله هسته ای دعوت کرد.

كد خبر : ۵۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: دشمن در مذاکرات هسته ای به دنبال این است که مقاومت ملّت ایران را بشکند و بتواند با کمک چند کشور غربی، با این بهانه اجماعی را علیه جمهوری اسلامی ایجاد کرده و آن را اجماع جهانی اعلام و القا کند.

كد خبر : ۵۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۳


تارنمای بی بی سی نوشت: با وجود مخالفت آمریکا با عضویت ایران در هیات رییسه نهاد زنان سازمان ملل متحد، ایران توانست در جریان یک رای گیری به عضویت این هیات در آید.

كد خبر : ۵۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۳


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اجازه دادن به این که یک بازرس بتواند به پادگان ما سربزند همچون اشغال سرزمین است به همین منظور بیان این موضوعات حتی در سطح گفتگو نیز به معنای تحقیر ملی خواهد بود.

كد خبر : ۵۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


معاون وزیر خارجه آمریکا در امور خاورمیانه با تاکید بر اینکه توافق نهایی هسته ای با ایران،یک توافقنامه بین المللی خواهد بود، گفت که هرگونه توافق با ایران به نفع کشورهای منطقه است.

كد خبر : ۵۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


کشورهای عضو ائتلاف متجاوزانه علیه یمن به سرکردگی عربستان سعودی در بیانیه‌ای پایان حملات خود در یمن پس از ۲۷ روز تجاوز را اعلام کردند.

كد خبر : ۵۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۲


تیم مذاکره کننده هسته‌ای به ریاست سید عباس عراقچی به منظور شرکت در دور جدید رایزنی‌های هسته‌ای و در راستای نگارش «برنامه جامع اقدام مشترک» تهران را به مقصد وین ترک کرد.

كد خبر : ۵۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۲


بوستان جنگلی یاس به وسعت ۱۴۰۰ هکتار که پیرو منویات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جمع فعالان محیط زیست، احداث آن در دستور کار شهرداری قرار گرفت، ظرف مدت ۲۲ روز آماده بهره‌برداری شد.

كد خبر : ۵۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۷


مدیرکل امور بین‌الملل معاونت امور زنان ریاست‌جمهوری، به جزئیات تفاهم‌نامه ایران با ترکیه در زمینه امور زنان و خانواده اشاره کرد و گفت: این تفاهم‌نامه یک بیانیه همکاری است و میزان تعهداتی که به لحاظ حقوقی در برخی تفاهم‌نامه‌ها ایجاد می‌شود وجود ندارد.

كد خبر : ۵۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۳


در حالی که پیش از این صالحی اعلام کرده بود فکت شیت ایرانی نوشته شده و نزد ظریف است و وزیر امور خارجه هم معتقد بود نیازی به انتشار فکت شیت ایرانی نیست، رئیس جمهور در اظهار نظری عجیب گفت فکت شیت ایرانی قبلاً منتشر شده است. حتی پیش از نسخه آمریکایی آن!

كد خبر : ۵۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۳


حادثه ای که در مهاباد روی داده یک مسئله سیاسی نبوده، گفت: این موضوع به غلط توسط برخی رسانه ها، احزاب و گروهک های معاند بزرگ نمایی شده است.

كد خبر : ۵۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


بر مبنای سیاست جدید وزارت بهداشت و دانشگاههای علوم پزشکی تابعه مبنی بر الزام متخصصان زنان به بالا بردن آمار زایمان های طبیعی خود، به طور غیر مستقیم این الزام بر تصمیم گیری مادران تاثیر خواهد گذاشت

كد خبر : ۵۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۳


طرح موضوع بازرسی ها و ابعاد احتمالی نظامی در ۴ هفته باقی مانده تا ضرب الاجل نهایی مذاکرات هسته ای، فراوانی بالایی در سخنان مقامات غربی داشته است.

كد خبر : ۵۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


در این بیانیه آمده است: بی شک شش اصل کلیدی «گزاره برگ ملی» خواسته برحق ملت ایران است که تیم مذاکره کننده هسته ای باید آن را نصب العین خود قرار داده و هرگز به مذاکره زیر شبه تهدید تن ندهند.

كد خبر : ۵۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۱


کارشناس امور زنان و خانواده گفت: معاون رئیس‌جمهور در بیانیه خود به چه کسی و از چه چیزی شکایت دارد؟ در حقیقت این بیانیه سرپوشی بر روی ناکارآمدی آنها در حوزه زنان است.

كد خبر : ۵۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱


تیم ملی والیبال کشورمان در حالی توانست آمریکایی‌ها را با دو شکست پیاپی و تاریخی به کشورشان بازگردانند که برخی موضع گیری های سیاسی اما به ظاهر اجتماعی و حق طلبانه، تا حد زیادی این موفقیت چشمگیر جوانان ایرانی را تحت الشعاع قرار داد.

كد خبر : ۵۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


در نهایت «اگر این مذاکرات به نتیجه نرسد، آن که بیش از همه ضرر میکند ما نیستیم، آمریکایى‌ها هستند» و «راه حل همین اقتصاد مقاومتى است» و در این میان مهم این است که آیا حضرات راه سلامت را طی می کنند و یا ..

كد خبر : ۵۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


سازمان بسیج جامعه زنان سپاه استان لرستان با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از آحاد مردم روزه دار مسلمان وهمیشه در صحنه با حضور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس تا آزادی قدس شریف از دست رژیم غاصب و اشغالگر آن از این مردم مظلوم  حمایت خواهیم کرد.

كد خبر : ۵۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۸


یک مقام ارشد ایرانی می‌گوید طرف مقابل از چهارشنبه شب مواضع خود را در مذاکرات تغییر داده و زیر توافقاتی زده که قبلاً به دست آمده بود.

كد خبر : ۵۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


 بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل استان لرستان با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و زنده نگهداشتن شهدای مسجد گوهر شاد حمایت همه جانبه خود را  در راستای تبیین  وترویج فرهنگ عفاف وحجاب  که موجب حفظ امنیت ، وسلامت  وآرامش روانی جامعه می باشد اعلام می دارد.

كد خبر : ۵۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه بنده در وین یک تفاهم نامه مجددی را با آقای آمانو در خصوص فعالیت های گذشته و حال ایران امضا کردیم، گفت: اصل چیزی که امضا کردیم محرمانه نیست.

كد خبر : ۵۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


اینان از نسل حرمله‌اند، با آتش رفاقت دیرینه‌ای دارند، دیروز با تیر سه شعبه بر گلوی پسر، دل پدر را آتش زدند و امروز آتش می زنند خانه و کاشانه مظلومان فلسطینی را، آتش می زنند طفل شیرخواره را !!

كد خبر : ۵۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۰


در بیانیه بسیج جامعه زنان در محکومیت جنایت سوزاندن نوزاد فلسطینی آمده است: سال‌هاست به اشغال و اشغال‌گری عادت کرده است، صاحب ادعای حقی نداشته شده است، نسل‌کُشی می‌کنند و کسی معترضشان نمی‌شود، کودک‌کشی شیوه‌شان شده و به آن شناخته شده‌ است، چشم دیده‌بان حقوق بشر در برابر جنایاتش همیشه کور است!.

كد خبر : ۵۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۰


معمولاً رسانه‌های معروف جهان زمانی که می‌خواهند خبرنگارشان را برای مأموریتی سخت بفرستند، فردی را برای این کار انتخاب می‌کنند که سال‌ها در آن حوزه کار کرده باشد؛ چیزی که ما در انتخاب اخیر بی‌بی‌سی در اعزام خبرنگارش به تهران شاهد آن نیستیم.

كد خبر : ۶۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۲


خانم مولاوردی نمره‌ 50 از 100 که خودتان به عملکرد دو ساله تان دادید، خیلی خیلی با ارفاق بوده است و نه تنها منتقدان اولیه بلکه کسانی هم که دو سال پیش به شعارها و رویکردها و رویه‌های شما امید و دل بسته بودند اکنون ناامید و در برخی از مواقع منتقدند.

كد خبر : ۶۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۷


بیش‌تر این واکنش‌ها سیاسی است. من مطمئن هستم علمای الأزهر و کسانى که از فیلم انتقاد کرده‌اند هنوز آن را ندیده‌اند. مخالفت آنها بیش‌تر به دلیل ترویج و حضور فرهنگی ایران در این فیلم است.

كد خبر : ۶۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۷


کارنامه معاونت امور زنان در دوره شهیندخت مولاوردی دارای حاشیه‌ها و کشمکش‌های فراوانی است که بیشتر این موارد به موضع جناحی و نگرش فمینیستی جریان متبوع وی باز می‌گردد.

كد خبر : ۶۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۱


به آیت ا... هاشمی توصیه می شود از سرنوشت افرادی همچون زبیر در صدر اسلام که علیرغم سوابق درخشان مبارزاتی فراوان در سنین بالا گرفتار انحرافات فرزند خود شده و از امام و مولای خود جدا شدند و حتی در برابر او قرار گرفته اند، عبرت بگیرند.

كد خبر : ۶۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۴


منابع خبری گزارش کرده‌اند که دانشمند ارشد علوم فضایی ایران و استاد دانشگاه در میان هشت فرد ایرانی است که به‌دنبال سقوط جرثقیل در مسجدالحرام کشته شدند.

كد خبر : ۶۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۴


در بیانیه 64 سازمان غیر دولتی زنان در پی حادثه مِنا آمده است:ماهیت این حوادث هر چه باشد، چه تلاش آل‌سعود برای ارائه یک تصویر زشت و خشن از اسلام در دنیا، چه تلاش برای جلوگیری از اعلام برائت حجاج از شیطان بزرگ و چه به تعطیل کشاندن حج، این یک جنایت فراموش نشدنی است.

كد خبر : ۶۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۵


جمعی از زنان فعال اجتماعی، سازمان‌های مردم نهاد، ضمن اعلام اعتراض خود ازشکسته شدن قبح دیدارهای اتفاقی و دست دادن‌های اینچنینی آقای ظریف با دشمن بزرگ شیطان‌مسلم، آمریکای‌جنایتکار از مجلس شورای اسلامی خواستار استییضاح وزیرامورخارجه در این خصوص شدند.

كد خبر : ۶۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۹


دامنه واکنش ها به اقدام جنجالی وزیر امورخارجه کشورمان به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیز کشیده شد. و چهرهای سیاسی و فرهنگی کشورمان با انتقاد از کم کاری ظریف در پیگیری فاجعه منا این اقدام وی را به شدت مورد تقبیح و شماتت قرار دادند.

كد خبر : ۶۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۹


چرا این پنج نفر همواره در جلسات مختلف «کمیسیون ویژه برجام» اصرار داشته‌اند که جزئیات متن برجام را نباید در گزارش نهایی به مجلس شورای اسلامی و مردم ارائه کرد؟! مگر در جزئیات این گزارش به مجلس چه نکاتی وجود دارد که اطلاع رسانی عمومی آن برای مردم تا بدین حد حساسیت عده‌ای را برانگیخته است.

كد خبر : ۶۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴


بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما در بیانیه‌ای در خصوص سفر جک استراو به ایران اعلام کرد: آقای ظریف اگر توان برخورد مقتدرانه با نفوذ غربی‌ها را ندارید لااقل پیش پایشان فرش قرمز پهن نکنید.

كد خبر : ۶۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳


کمپین «ایرانی، ایرانی بخر» جهت حمایت از اقتصاد کشور توسط جمعی از تولیدکنندگان و فعالین اقتصادی به‌طور خودجوش فعالیت خود را آغاز کرده است و به تازگی در شبکه های اجتماعی نیز بازتاب فراوان داشته است.

كد خبر : ۶۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


واقعیتی که بسیاری از زنان دارای مناصب سیاسی بر آن تأکید می‌کنند، ناظر بر کمرنگ‌بودن نقش آن‌ها در فضایی با لابی‌گری مردانه است که این امر مؤید صحت‌داشتن نقدهای واردشده بر کمی‌نگر بودن سیستم سهمیه‌بندی است.

كد خبر : ۶۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۹


معاون ظریف گفت: شرط اول رهبری که در نامه ایشان مبنی بر تضمین کتبی از طرف‌های مقابل برای اجرای برجام بوده است از نظر ما محقق شده و می‌توانیم اقدامات خود را آغاز کنیم.

كد خبر : ۶۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


فرض را « تمسخر » بودن اين برنامه می گذاریم، بايد دقت داشت كه اين، يك برنامه تلويزيوني است كه توسط يك گروه كوچك برنامه ساز توليد شده و ربطي به نظام و دولت ندارد . اگر واقعاً عمدي در كار بوده بايد ( كه البته نبوده ) بايد عوامل اين برنامه توبيخ شوند نه كارگزاران نظام !

كد خبر : ۶۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱


مقامات سازمان ملل، اروپا و آمریکا به حملات متعدد و گروگان گیری در پاریس را که منجر به کشته شدن دست کم ۱۴۰ و مجروح شدن ۲۰۰ نفر شد واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۶۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


در سلسله انفجارات و تیر اندازی‌هایی که شب گذشته در پاریس رخ داد حداقل 153 نفر کشته شدند.

كد خبر : ۶۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


طبق مطالعه جدید محققان، بیماری قلبی عروقی در زنان مبتلا به دیابت نوع ۲ در مقایسه با مردان کُشنده تر است.

كد خبر : ۶۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۰


لاله افتخاری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در حاشیه مجمع عالی بسیج در مشهد گفت: چرا کسانی که مدعی حقوق زنان هستند و برای آن اجلاس‌ها برگزار می‌کنند اینجا ساکت نشستند و اقدامی را در جهت دفاع از آنها و پیشگیری از این فجایع انجام نمی‌دهند.

كد خبر : ۶۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۶


شهیندخت مولاوردی که خود را به همایش "جهان عاری از خشونت علیه زنان" در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد رسانده یود؛ با اظهاراتش در صدر اخبار رسانه‌های ضدانقلاب قرار گرفت.

كد خبر : ۶۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۷


پرسش اساسی آن است که مدعیان آزادی بیان و حقوق بشر جهانی چه واکنشی در برابر این اقدام نشان خواهند داد ؟! آیا دوباره مهر سکوت بر لب زده و خاموشی خفت بار خود را ادامه خواهند داد؟!بدون شک اعدام این عالم انقلابی به سفارش استکبار جهانی دیکته شده و توسط رژیمی که بارها خوش خدمتی خود را به استکبار جهانی ثابت کرده اجرایی شده است.

كد خبر : ۶۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


سپاه پاسدارن حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در بیانیه‎ای جنایت آل سعود در خصوص اعدام عالم برجسته شیعه، شیخ نمر النمر را محکوم کرد.

كد خبر : ۶۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۳


تجمع خودجوش دانشجویان در اعتراض به اعدام شیخ نمر توسط دولت عربستان سعودی بعد از ظهر امروز(یکشنبه) در حوالی سفارت عربستان برگزار شد.

كد خبر : ۶۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۳


پرسش اساسی آن است که مدعیان آزادی بیان و حقوق بشر جهانی چه واکنشی در برابر این اقدام نشان خواهند داد ؟! آیا دوباره مهر سکوت بر لب زده و خاموشی خفت بار خود را ادامه خواهند داد؟!بدون شک اعدام این عالم انقلابی به سفارش استکبار جهانی دیکته شده و توسط رژیمی که بارها خوش خدمتی خود را به استکبار جهانی ثابت کرده اجرایی شده است.

كد خبر : ۶۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۳


بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در بیانیه‎ای جنایت آل سعود در خصوص اعدام عالم برجسته شیعه، شیخ نمر النمر را محکوم کرد.

كد خبر : ۶۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


شبکه‌های اجتماعی عکس‌هایی از قاتل شیخ نمر باقر النمر منتشر کرده اند که این جلاد بی‌رحم با شمشیر سر این شهید مبارز را جدا کرده است.

كد خبر : ۷۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۶


بدرفتاری هواداران نامزد جنجالی جمهوریخواهان آمریکا با یک زن مسلمان با واکنش نهادهای حقوق بشر مواجه شد.

كد خبر : ۷۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱


مادر شهید احمدی روشن، گفت: ما برای بدست آوردن اورانیوم غنی شده خون دادیم و در روز 21 دی ماه همزمان با روز شهادت مصطفی بار دیگر قلب ما جریحه دار شد چرا که راکتور اراک تعطیل شد و به جای آن بوتن ریختند.

كد خبر : ۷۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳


نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز شنبه از آزادی شهروندان آمریکایی توسط ایران استقبال کرد ولی خواستار اعمال تحریم‌های جدیدی علیه تهران به خاطر برنامه آزمایش موشک‌های بالستیک شد.

كد خبر : ۷۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷


ما بانوان حاضر در عرصه های گوناگون این نظام برخواسته از اراده مردم و جان گرفته از عطر شهیدان وطن، شورای نگهبان را از هر گونه اغماض و چشم پوشی به دلایل سیاسی و فشارهای تبلیغی بر حذر می داریم و هر گونه تبعیض در احراز صلاحیت ها، من جمله عدم توجه به شرط شرکت در آزمون علمی را برای افراد،مطلوب آینده نظام و ملت نمی دانیم.

كد خبر : ۷۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰


در بیانیه اعتراض بانوان فعال سیاسی به قرادادهای جدید نفتی آمده است:بنابر آنچه از تعریف اقتصاد مقاومتی داریم و با توجه به الگوی جدید قراردادIPC باید گفت که انعقاد قرارداد نفتی با شرکت‌های خارجی و شریک کردن شرکت‌های خصوصی نه تنها باعث تضعیف شرکت ملی نفت شده؛بلکه ذات آن با اقتصاد مقاومتی مغایرت دارد.

كد خبر : ۷۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


بانوان فعال سیاسی و اجتماعی با صدور بیانیه ای در اعتراض به سخنان هاشمی مبنی بر رد صلاحیت سیدحسن مصطفوی، با بیان اینکه کار شورای نگهبان قضاوت بر پایه قوم و خویشی نیست، مسیر بررسی ها و قضاوتش مُّر قانون است.

كد خبر : ۷۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۴


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان گفت:  انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری که پیش و رو است  حضور گسترده و کوبنده مردم می رساند  و افزایش حضور حداکثری در انتخابات همان پیام شهدا است که با این حضور پوزه دشمن از این امر مهم به خاک مالیده می‌شود.

كد خبر : ۷۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۵


انتخابات، یکی از مهم ترین راههای مشارکت سیاسی و سهیم شدن افراد در سرنوشت سیاسی و اجتماعی خود می باشد.

كد خبر : ۷۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶


۳۲۰۰ نفر از بانوان فعال سیاسی کشور با انتشار بیانیه‌ای از قوه‌ قضائیه خواستند مانع ورود پول‌های کثیف به جریان انتخابات شود و مطرح کردند: وجود حجم بزرگی از پول‌های بادآورده و احتمال سرازیر شدن آن در عرصه انتخابات، خطر بزرگی است.

كد خبر : ۷۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۸


پس از دیدار پنهانی شهیندخت مولاوردی با حمیده زرآبادی نماینده منتخب مردم قزوین، زرآبادی در ساعت 2 بامداد بیانیه تندی را برعلیه نادرقاضی‌پور نماینده مردم ارومیه صادر کرد.

كد خبر : ۷۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۵


۱۸۵ قلم لوازم آرایشی برندهای معروف فرانسه مضر اعلام شده است. اتحادیه مصرف کنندگان فرانسه از مشتریان اروپایی لوازم آرایشی خواسته تا چند برند فرانسوی نیوآ، داوو، اورئال، رکسونا و گارنیه که حاوی مواد شیمیایی مضر و آلرژی زا هستند را نخرند.

كد خبر : ۷۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۵


"مهرنوش کریمی طولابی" کاندیدای خرم آبادی در بیانیه ای از هیچ کدام از چهار کاندیدای راه یافته به دور دوم  انتخابات حمایت نکرد.

كد خبر : ۷۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۹


معاون ورزش و جوانان لرستان گفت: موسسه مردم نهاد خانه فرهنگ و اندیشه خرم آباد,ظرفیت بالایی برای فعالیت در سطوح بین المللی دارد.  

كد خبر : ۷۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۲


حربه وضع تحریم ها و فشارها علیه ایران و سایر کشورهایی که زیر سلطه آمریکا نرفته و شیطان بزرگ توان مبارزه رو در رو نظامی و لشکر کشی به خاک این کشورها را ندارد آن هم به بهانه نقض « حقوق بشر» دغلبازی و ریاکاری غربی - آمریکایی در برخورد با این مقوله است.

كد خبر : ۷۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰


همسر سردار شهید منصور عابدی با اشاره به نقض آشکار برجام از سوی آمریکا گفت: شاهد دست کردن آمریکا در جیب ملت ایران هستیم آن هم در مقابل چشم مسئولین کشور! باز هم روح برجام سالم است و نقض نشده! با این همه عهد شکنی باید پرسید آیا برجام اصلا روحی هم دارد ؟

كد خبر : ۷۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴


خبر ریزش طاق پل کشکان موجب شد تا تعدادی از دوستداران فرهنگ و تاریخ لرستان بر خود واجب دانسته و با حضور در کنار این اثر مراسم سوگواری را به صورت نمادین برگزار کنند.

كد خبر : ۷۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲


برجام و دوران پسابرجام عناوین مهم سیاسی و اقتصادی ایران که دولت تدبیر و روحانی با حساسیت خاصی آن را دنبال می کند و در هر سخنرانی آن را بعنوان موفقیت ملت ایران عنوان می کند .

كد خبر : ۷۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸


انتشار ویدئویی از قرائت قرآن یک دختربچه مسلمان چینی در شبکه‌های اجتماعی چنان وحشتی به جان مقامات استان «گانسو» این کشور انداخت که در پی آن تدریس دین در مدارس این استان تعطیل اعلام شد!

كد خبر : ۷۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹


 جوانان انقلابی مجمع مدافعین - غرب کشور  شهرستان بروجرد در واکنش به عملکرد های اخیر خانواده  آیت الله هاشمی رفسنجانی بیانیه صادر کردند.

كد خبر : ۷۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵


حامیان و چهره‌های برجسته اصلاحات در طول تاریخ فعالیت این جریان سیاسی توهین‌های بی‌شرمانه بسیاری نسبت به مقدسات داشته اند که می‌توان اوج آن‌ها را حرمت‌شکنی در عاشورای حسینی سال 88 دانست، اقداماتی که هرچند از سوی مردم به شدت محکوم شده است اما جز موارد انگشت‌شماری، برخورد قانونی قاطع و مناسبی با آ‌ن‌ها نشده است.

كد خبر : ۷۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۸


نیروی انتظامی در اطلاعیه ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، نسبت به انجام هرگونه اعمال منافی شئونات مکتبی هشدار داد و با اشاره به تلاش برای تسهیل در عبور و مرور و تامین امنیت مردم، بر برخورد با موارد تظاهر به روزه‌خواری تاکید کرد.

كد خبر : ۸۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷


نازنین زاغری یکی از سرشبکه‌های اصلی وابسته به بیگانگان که مأموریت‌های مختلفی درراستای تحقق اهداف شوم دشمنان نظام انجام داده بود، توسط سپاه کرمان شناسایی و دستگیر شد.

كد خبر : ۸۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶


فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در پی سلب تابعیت رهبر شیعیان بحرین هشدار داد که در صورت هرگونه تعدی به شیخ عیسی قاسم با مقاومت مسلحانه بی‌سابقه‌ای روبرو می‌شود که اسقاط رژیم بحرین گوشه‌ای از تبعات آن خواهد بود.

كد خبر : ۸۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲


سازمان های مدعی حقوق بشر از سازمان ملل گرفته تا کمیسیون حقوق بشر و اتحادیه اروپا و تشکل های به ظاهر مدافع حقوق بشر که شب و روز از لزوم رعایت حقوق بشر سخن می گویند و حتی برای جانوران و گیاهان مراسم ختم و ابراز تاسف می گیرند، در این فاجعه چشم و گوش خود را بستند و برخی از آنان براثر فشار گسترده افکار عمومی تنها به ابراز تاسف بسنده کردند.

كد خبر : ۸۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲


باید منتظر نظر و واکنش فراکسیون زنان مجلس دهم نشست و دید آن‌ها درباره این عمل نامتعارف یکی از همکاران خود چه واکنشی نشان می‌دهند.

كد خبر : ۸۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵


مسئول بسیج جامعه زنان لرستان گفت: به مناسبت هفته عفاف و حجاب اجتماع بزرگ حریم خانواده همزمان با سراسر کشور در استان برگزار خواهد شد.

 

كد خبر : ۸۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۹


عربستان سعودی از بیش از یک سال پیش وارد جنگ سختی بر ضد ملت یمن شده و مصیبت‌های زیادی به اهالی یمن تحمیل کرده است، این جنگ برای عربستان فقط بدنامی به دنبال داشته و باعث ورود این کشور به درگیری‌های دیگر نیز شده است...

كد خبر : ۸۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰


نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خواستار تجدید قانون تحریم های ایران توسط کنگره شد.

كد خبر : ۸۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۲


هزاران نفر از زنان فرهیخته انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای اعلام کردند: دستگاه دیپلماسی در پشت درهای بسته و در خفا توافق نامه‌ای را با آمریکایی‌ها نهایی می‌کند که نتیجه آن عقب نشینی از مرزهای استراتژیک جمهوری اسلامی ایران و خودتحریمی است. این توافق که خیانت بارترین توافق در تاریخ انقلاب اسلامی است و صد چندان تحقیر آمیزتر از معاهدات گلستان و ترکمان چای بوده و اصول اعتقادی و وجودی ایران اسلامی را نشانه رفته است

كد خبر : ۸۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵


حنان الفتلاوی تاکید کرد: شما یک رفتار و رویداد دموکراتیک از سعودی‌ها به من نشان دهیدتا آن را به کار ببرم. درحالی که سیستم حکومتی آل‌سعود تماما از مفاهیم دموکراسی به دور است .

كد خبر : ۸۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸


جمعی از طلاب و روحانیون شهرستان خرم آباد طی نامه ای به ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان خواستار برکناری مسئول فرهنگ ارشاد لرستان شدند.

كد خبر : ۸۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۷


سازمان بسيج دانش آموزي استان لرستان در  روز برگزاری طرح نهضت ما زنده ایم، بیانیه اي را صادر كرد.

كد خبر : ۸۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴


کارگران تئاتر«لیلی نام تمام دختران ایران زمین است» گفت: این تئاتر با مجوزه اداره فرهنگ و ارشاد لرستان در استان روی صحنه رفت و اعتراف می‌کنم که در آن به شهدا توهین شد اما دلیل اصرا مدیر ارشاد استان در دفاع از آن را نمی‌دانم.

كد خبر : ۸۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۶


فتنه88خط قرمز نظام مقدس جمهوری اسلامی که هر ایرانی باید این حرکت ضد انقلابی را محکوم کرده و به عنوان سند خیانت عده ای فریب خورده ،مال پرست و خیانتکار به نظام و رهبری برای نسل های آینده معرفی شود.

كد خبر : ۸۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶


 بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد، در پی درگذشت یک دانشجو در حوادث اخیر ناشی از سیل خرم آباد بیانیه ای را صادر کرد.

كد خبر : ۸۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۰


در حالی عضویت مددزاده در گروهک منافقین علنی شده است که رسانه های مدافع وی که نظام را متهم به ظلم به یک دانشجو می کردند در برابر اعلام این خبر سکوت کرده اند.  

كد خبر : ۸۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۸


رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی گفت: حضور عضو تیم بانوان روی سکوی قهرمانی کنار نماینده اشغالگر قدس را به وزیر گزارش داده و بزودی با با خاطیان برخورد می کنیم.

كد خبر : ۸۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۳


نهم دی یکی از روزهای فراموش ناشدنی در تاریخ نظام جمهوری اسلامی است؛ روزی که مردم سراسر ایران اسلامی فارغ از هرگونه تمایلات و گرایشات سیاسی و اجتماعی به صحنه آمدند تا از خاندان رسالت و ولایت فقیه که عمود وحدت و استقلال کشور است، حمایت کنند.

كد خبر : ۸۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۳۰


نهم دی 88، بزرگ‌ترین تجمع حمایتی ازنظام جمهوری اسللامی ایران بود که ملت در این روز عشق و ارادت خود را به ولایت  فقیه و تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند.

كد خبر : ۸۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸


مسائل و معضلاتی که در پی گرایش زنان، به مصرف مواد مخدر شکل می‌گیرد، گاهی آنقدر پیچیده می‌شود که تبعات سنگینی را به بار می‌آورد. زنان معتاد گاهی به دلیل بی‌پناهی و نداشتن توانایی در فراهم ساختن هزینه اعتیاد خود و مخارج روزمره به فروش نوزاد خویش اقدام می‌کنند.

كد خبر : ۹۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۳


متن کامل مرام‌نامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با جمع‌بندی نظرات و انجام کار کارشناسی در چهار بند منتشر شد.

كد خبر : ۹۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۰


سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی درباره حضور 10 کاندیدا در مجمع دوم، بیانیه انتخاباتی قالیباف و دومین مجمع ملی جمنا موضوعاتی را مطرح کرد.

كد خبر : ۹۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۷


طبق چه استدلالی مسئولین می‌توانند توجیه کنند متعهد به اجرای سندی شوند که شعارش «دگرگون ساختن جهان ما» است یعنی ما بعد از گذشت چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی باید کمک کنیم تا جهان مطابق میل غربی‌ها دگرگون شود!؟ و این موضع یعنی پذیرش چشم و گوش بسته اهداف توسعه پایداری اگر جوابگوی نیازهای جامعه بود امروز این‌گونه شاهد متلاشی شدن بنیان خانواده در غرب نبودیم که بخواهیم نسخه‌های ورشکسته آن را برای خانواده‌های ایرانی بپیچیم.

كد خبر : ۹۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۸


وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی طرح تحول سلامت را مهمترین برنامه اجتماعی دولت عنوان کرد و افزود: این طرح با اصرار شخص رئیس جمهوری اجرا شد.

كد خبر : ۹۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۱


مولاوردی به جای پاسخگویی به پرسش‌های مطرح شده در خصوص نحوه عضویت در هیئت رئیسه نهاد زنان سازمان ملل راه فرافکنی و تهمت زدن به منتقدان را پیش گرفته است و آنان را دروغگو خطاب می‌کند، چطور می‌تواند نسبت به انتخاب محرمانه و مشکوک ایران برای پیش بردن اهداف برابری جنسیتی در منطقه حساس آسیا و اقیانوسیه با وجود حضور اعضای دیگر و فعال‌تری مانند عربستان که هزینه‌های بیشتری برای کسب این عناوین در سازمان ملل داشته‌اند، پاسخگو بود؟ خانم مولاوردی آیا اهداف برابری جنسیتی نهاد مذکور در راستای منافع جمهوری اسلامی است؟

كد خبر : ۹۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۳۱


جمعی از بانوان متدین، فرهیخته و انقلابی مشهد ظهر امروز ضمن قدردانی از عملکرد آیت‌الله مکارم شیرازی در موضع‌گیری و تبیین سند2030، پیگیری لغو اجرا و محاکمه امضاکنندگان پنهانی این سند را خواستار شدند.

كد خبر : ۹۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸


در بخشی از بیانیه زنان فعال عرصه سیاسی و اجتماعی آمده است: اگر چه بر روی این 6 موشک جمله ای نوشته نشده بود! اما پیام پرتاب آنها به قلب گروهک تروریستی داعش این است: « ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست / عِرض خود میبری و زحمت ما میداری» و به جهانیان ثابت کرد که ایران، انگلیس و فرانسه و تهران، لندن و پاریس نیست بلکه این آب و خاک شهیدپرور در مقابل تروریسم سد محکم و نفوذ ناپذیری در منطقه خاورمیانه و علیه هر گروهی از جمله داعش است.»

كد خبر : ۹۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۳۰


با وجود این که از زمان اجرای تئاتر موهن در هفته دفاع مقدس موج عظیمی از انتقادات، واکنش ها و بیانیه ها ازسوی طیف ها و اقشار مختلف بر روی درگاه های خبری مبنی بر محکومیت آن منتشر شد اما بعد از گذشت 10ماه هنوز کوچکترین برخوردی با مسببان آن صورت نگرفته است.

كد خبر : ۹۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸


«فاطمه خمیس» معتقد است غلبه بر داعش، نقشه آمریکا برای ایجاد خاورمیانه بزرگ را به شکست کشاند و توصیه‌های امام خامنه‌ای تاثیر بسیاری در کسب این پیروزی در سوریه و عراق داشت.

كد خبر : ۹۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۵


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین