امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۱

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۰۹    عبارت مورد جستجو: برجام

آساره خبر: مجلس دیروز نه شباهتی به مجلس شورای اسلامی داشت و نه معارفه و رای اعتماد به وزرا بلکه بیشتر به کلاس درس کودکانه ای شباهت داشت که درآن کودکان برای خواسته ای کودکانه به جان هم افتاده بودند.

كد خبر : ۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


سرجمع، توافق لوزان، در بهترین حالت نگران‌کننده و در بدترین حالت فاجعه‌بار است.جز در موضوع اراک، این توافق در هیچ موضوع دیگر، حتی به طور تلویحی به خطوط قرمزی که تیم مذاکره‌کننده خود برای خود ترسیم کرده بود پایبند نیست و با هیچ فرمولی نمی‌توان از حیث معادله داده- ستانده آن را یک توافق متوازن دانست.

كد خبر : ۴۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


تیم مذاکره کننده هسته‌ای به ریاست سید عباس عراقچی به منظور شرکت در دور جدید رایزنی‌های هسته‌ای و در راستای نگارش «برنامه جامع اقدام مشترک» تهران را به مقصد وین ترک کرد.

كد خبر : ۵۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۲


حشمت الله فلاحت پیشه استاد علوم سیاسی با اشاره به پیش نویس جمع بندی مذاکرات ایران و 1+5 گفت:حدود 55 روز تا توافق نهایی فرصت داریم و امیدواریم اعضای تیم مذاکره هسته ای موارد ابهام را مد نظر داشته باشند

كد خبر : ۵۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۹


اولین میزگرد  سایت آساره خبر با موضوع « راهکارهای  ترویج فرهنگ عفاف و حجاب» برگزار شد . و در  این میز گرد موضوعاتی مانند عملکرد رسانه و دیگر نهاد ها  و سازمانها در امر ترویج حجاب و عفاف مورد برسی قرار گرفت.

كد خبر : ۵۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۱


معاون سیاسی سپاه گفت: زیاده خواهی آمریکایی‌ها همواره چالش بر انگیز بوده است و آنها برای فرار از پاسخ دادن و پنهان کردن واقعیت ها همواره ایران را متهم می کنند.

كد خبر : ۵۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳


رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه بنده در وین یک تفاهم نامه مجددی را با آقای آمانو در خصوص فعالیت های گذشته و حال ایران امضا کردیم، گفت: اصل چیزی که امضا کردیم محرمانه نیست.

كد خبر : ۵۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید که گفت‌وگوهایی برای همکاری بهتر علیه داعش با ترکیه در جریان است ولی توافقی برای ایجاد منطقه پرواز ممنوع در شمال سوریه صورت نگرفته است.

كد خبر : ۵۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


در بررسی دقیق متون برجام و قطعمامه مصوب شورای امنیت بندها و پاراگراف هایی را می بینیم که دقیقا منعکس کننده عدم رعایت این خط قرمز در مذاکرات است.

كد خبر : ۵۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۰


نماینده مردم خرم‌‌آباد گفت: نباید به‌بهانه توافق هسته‌ای، زمینه واردات بی‌رویه کالاهای خارجی فراهم شود چرا که حمایت از تولید ملی یک اصل و راهبرد مهم در اقتصاد ملی است.

كد خبر : ۵۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


عضو کمیسیون امنیت ملی گفت:تمامی نیروهای انقلابی چه مردم و چه مسئولین دغدغه توافق هسته‌ای و احقاق حقوق ملت را دارند، لذا تمامی اختلاف نظرها در نحوه بررسی برجام برخاسته از حسن نیت است.

كد خبر : ۵۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۲


تسامح و تساهل مسئولان فرهنگی برای ورود اتباع و خبرنگاران کشورهای غربی این روزها ذهن مردم را به خود مشغول ساخته است.گویا این اتفاقات را باید در راستای ذوق زدگی هر چه تمامتر کشورهای غربی برای ورود – بخوانید نفوذ- هر چه بیشتر در ایران جستجو کرد که مشروعیت بخشی به رفت و آمد صهیونیست‌ها مهمترین آن‌هاست.

كد خبر : ۶۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


فاطمه آلیا، در رابطه با لغو تحریم ها اذعان داشت: تحریم ها طبق سخنان مقام معظم رهبری باید یکجا لغو می شدند ولی بر اساس متنی که الان وجود دارد تحریم ها در بسیاری موارد لغو نمی شوند و این از مواردی است که مقام معظم رهبری به آن تاکید داشته است.

كد خبر : ۶۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶


طی روزهای اخیر انتشار تصویری از جسد یک کودک سوری که امواج آب او را به ساحل شهر "بدروم" ترکیه آورده بود بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های جهان یافت و افکار عمومی را در شوک فروبرد.

كد خبر : ۶۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶


موشکافی و نگاه عمیق در سرنوشت کشورهای اروپایی و آسیایی که روزگاری از توانمندی بالای اقتصادی برخوردار بودند ولی در اثر اعتماد بی‌جا به سیاست‌های اقتصادی دول غربی امروز به ورشکستگی اقتصادی گرفتار شده‌اند، می‌تواند الگوی خوبی در مقابل دیدگان ما باشد که به عنوان نمونه می‌توان به کشورهایی چون یونان و ایتالیا اشاره کرد.

كد خبر : ۶۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶


مروز ایران اسلامی با پرچم «آرمیتا» میدان جدیدی از مبارزه با توحش مدرن غربی و حق طلبی اسلام ناب محمدی (ص) را آغاز نموده است.

كد خبر : ۶۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۹


فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد گفت: در 6 ماهه اول سال دومیلیارد و نهصد و هفتاد میلیون تومان به اقتصاد مقاومتی اختصاص داده شد.

كد خبر : ۶۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰


جمعی از زنان فعال اجتماعی، سازمان‌های مردم نهاد، ضمن اعلام اعتراض خود ازشکسته شدن قبح دیدارهای اتفاقی و دست دادن‌های اینچنینی آقای ظریف با دشمن بزرگ شیطان‌مسلم، آمریکای‌جنایتکار از مجلس شورای اسلامی خواستار استییضاح وزیرامورخارجه در این خصوص شدند.

كد خبر : ۶۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۹


دامنه واکنش ها به اقدام جنجالی وزیر امورخارجه کشورمان به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیز کشیده شد. و چهرهای سیاسی و فرهنگی کشورمان با انتقاد از کم کاری ظریف در پیگیری فاجعه منا این اقدام وی را به شدت مورد تقبیح و شماتت قرار دادند.

كد خبر : ۶۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۹


چرا این پنج نفر همواره در جلسات مختلف «کمیسیون ویژه برجام» اصرار داشته‌اند که جزئیات متن برجام را نباید در گزارش نهایی به مجلس شورای اسلامی و مردم ارائه کرد؟! مگر در جزئیات این گزارش به مجلس چه نکاتی وجود دارد که اطلاع رسانی عمومی آن برای مردم تا بدین حد حساسیت عده‌ای را برانگیخته است.

كد خبر : ۶۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴


فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی قابل تبدیل شدن به جمهوری اسلامی نیست، گفت: باید مراقب نفوذ فکری، فرهنگی و سیاسی دشمن باشیم.

كد خبر : ۶۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


منابع آگاه دیپلماتیک غربی اعلام کردند که اتحادیه اروپا روز یکشنبه پایان رسمی تحریمهای اقتصادی اعمال شده علیه ایران را به‌دلیل برنامه اتمی اعلام خواهد کرد.

كد خبر : ۶۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان بیان کرد: اجرای برجام تأکیدی بر حقانیت گفتمان ، منطق نظام و دولت ما در جهان است.

كد خبر : ۶۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸


معاون فرهنگی دادگستری لرستان گفت: اگر مدیران اصلح  و مدیران کل ما در سطح کشور این موضوع را به نحوی مدیریت کنند که سود منافع در پایتخت شهرهای بزرگ منحصر نشود و به سمت استان های محروم و ضعیف بکشانند.

كد خبر : ۶۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸


حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامه‌ای به آقای روحانی رئیس‌جمهور و رئیس شورای‌عالی امنیت ملی، با اشاره به بررسیهای دقیق و مسئولانه برجام در مجلس شورای اسلامی و شورای‌عالی امنیت ملی و عبور این موافقتنامه از مجاری قانونی، دستورات مهمی را در خصوص رعایت و حفظ منافع ملی و مصالح عالیه کشور صادر کردند.

كد خبر : ۶۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹


شهروند خرم آبادی  با توجه به تأکید مقام معظم رهبری در راستای تهاجم فرهنگی  گفت:  باید از نگاه‌ها و منظرهای دیگر به این برجام نگاه کنیم تا سبب ارتقا بخشیدن به هویت ایرانی اسلامی ما شود.

كد خبر : ۶۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۳۰


رهبر ایران می‌داند که دولت آمریکا چگونه است و هم‌اکنون به‌دنبال این است که امتیازاتی را که پیشتر کسب کرده، قبضه کند و ما را کمی بیشتر به ریشخند بگیرد.

كد خبر : ۶۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


خبرگزاری انگلیسی در گزارشی اتکای تنها به گزینه‌های اقتصادی و تهدید جنگ برای تضمین اجرای «برجام» از سوی ایران را ناکافی دانسته و خواستار توجه به گزینه‌های دیگر از جمله ترور دانشمندان هسته‌ای این کشور شده است.

كد خبر : ۶۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۵


سیدهاشم میرلوحی نویسنده «یوسرائیل و صهیوناکراسی»،«آمریکا بدون نقاب»و«آمریکا در معرض نمایش»،« گشت ارشاد در آمریکا»با حضور در طنین یاس، ماهیت آمریکا از بدو تأسیس، سیاست های جاه طلبانه و خطرات نفوذ این کشور را بررسی کرد که بخشی از این گفت وگو در پی می آید.

كد خبر : ۶۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۹


معاون ظریف گفت: شرط اول رهبری که در نامه ایشان مبنی بر تضمین کتبی از طرف‌های مقابل برای اجرای برجام بوده است از نظر ما محقق شده و می‌توانیم اقدامات خود را آغاز کنیم.

كد خبر : ۶۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


افزایش میزان واردات در دولت یازدهم، مسئله‌ای است که صدای تولیدکنندگان داخلی و اقتصاددانان را درآورده و باعث ضعف در اقتصاد داخلی شده است.

كد خبر : ۶۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


آمارهای گمرک رشد 36 درصدی واردات طی شش ماه امسال از آمریکا را نشان می‌دهد و این در حالی است که کل واردات ایران در هفت ماه منفی 21 درصد گزارش شده است.

كد خبر : ۶۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


آنچه به امضای وزرای خارجه می رسد در واقع یک سند سیاسی است که کشورها را به مشارکت در فرآیند بازطراحی و بازسازی راکتور اراک متعهد می کند اما به هیچ وجه نمی توان آن را یک قرارداد نامید.

كد خبر : ۶۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵


عضو هئیت علمی دانشگاه لرستان گفت: اعضای هیئت نظارت برجام باید فراجناهی باشد  و از افراد اهل فن  و از نیروهای دوره های مختلف نیز استفاده شود.

كد خبر : ۶۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۸


مردم فکر می‌کنند شاید دست کسانی که می‌گفتند شرایط کشور شبیه شعب ابوطالب است با آنها که همه چیز را به «برجام» ربط می‌دهند اما از گذاشتن مرهمی که دارند هم بر صورت یک کودک دریغ می‌کنند؛ در یک کاسه است.

كد خبر : ۶۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲


رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان با بیان اینکه امروز اولویت مسائل زنان افزایش تعداد نمایندگان زن نیست بلکه مسائل فرهنگی است، گفت:دشمن پس از نفوذ در مسائل هسته ای و برجام در حال زمینه سازی برای نفوذ در مسائل زنان و خانواده است.

كد خبر : ۶۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۳


در سال های گذشته، ازدواج که منشأ وقوع ولادت و باروری، و به عنوان عامل بسیار مؤثر بر ساخت سنی، جنسی و افزایش جمعیت محسوب می شود، در کشور ما دستخوش تحولات چشمگیری شده است.
كد خبر : ۶۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۸


آقای رئیس جمهور، شما بازی را با وقت اضافه‌اش حساب نکرده‌بودید. تیم آمریکا در وقت‌های اضافه خوب گل می‌زند و الان حداقل بنابر جدول بندی شما سه به سه برابر هستیم! این هم نتیجه‌ای کاملا خوشبینانه است.

كد خبر : ۶۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲


رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان کشور گفت: ما زنان هستیم که تشخیص می دهیم در کدام عرصه باید گام برداشت لازم نیست که فمینیست ها برای ما تصمیم بگیرند که با چه درصدی در مجلس یا در دولت حضور داشته باشیم.

كد خبر : ۶۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۷


فرماندار خرم آبادگفت: توافق هسته اي كشور  را از مسير جنگ و خشونت به سمت صلح و آرامش و امنيت رهنمون ساخت.

كد خبر : ۶۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش لرستان  بیان کرد: سهمیه امسال آموزش و پرورش لرستان برای اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور ارسال ۲۵ هزار نفر است ودر مرحله اول آن9 هزار و800نفر اعزام شده اند.

كد خبر : ۶۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


مادر شهید احمدی روشن، گفت: ما برای بدست آوردن اورانیوم غنی شده خون دادیم و در روز 21 دی ماه همزمان با روز شهادت مصطفی بار دیگر قلب ما جریحه دار شد چرا که راکتور اراک تعطیل شد و به جای آن بوتن ریختند.

كد خبر : ۷۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳


نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز شنبه از آزادی شهروندان آمریکایی توسط ایران استقبال کرد ولی خواستار اعمال تحریم‌های جدیدی علیه تهران به خاطر برنامه آزمایش موشک‌های بالستیک شد.

كد خبر : ۷۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷


این سومین پیام تبریک هسته‌ای روحانی بود که پس از موفقیت‌های هسته‌ای تیم مذاکره کننده! ارسال شد اما رهبر معظم انقلاب تا این لحظه واکنشی از خود نشان نداده‌اند؟ رهبری که بعد از پیروزی قهرمانان ورزشی کشور حتی شده با جمله ای موفقیت آنان را تبریک گفته و از زحماتشان تشکر کرده اند، چرا امروز برای ادعای پیروزی مردان هسته ای ایران پای میزمذاکرات سکوت کرده‌‌اند؟

كد خبر : ۷۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸


احسان علیخانی دراینستاگرام با تمجید از سردار سلیمانی نوشت؛ ظریف ایران، با قالی سلیمان به مقصد رسید.

كد خبر : ۷۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸


به زودی آژانس بین المللی انرژی اتمی قرار است گزارش نهایی خود، مبنی بر راستی آزمائی ایران را نسبت به تعهدات انجام شده در برجام بدفرجام منتشر نماید تا عنایات ویژه کدخدا(آمریکا) به اعتدالیون آغاز گردد!!!

كد خبر : ۷۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸


توافق هسته‌ای و به سرانجام رسیدن طرح برجام اگرچه به ظاهر برای مردم، باز شدن درها به سوی مدینه فاضله خوانده می‌شد اما در عمل تاکنون ثمره‌ای جز ورود رستوران‌ها و نوشابه‌سازی‌های آمریکایی و این روزها هم حراج لباس‌های زیر زنانه آمریکایی نداشته است!

كد خبر : ۷۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹


شاید مهمترین کلید واژه مقام معظم رهبری در این پیام واژه «هزینه های سنگین» باشد. براستی کشور ما در این معامله چه هزینه های سنگینی پرداخت کرده است؟! و چرا برخی وانمود می کنند و سعی می کنند با هر شیوه و ترفند تبلیغاتی به مردم بقبولانند که در این معامله ما فقط به دستیابی های عظیمی رسیده ایم و عامدانه چشم خود را بر این «هزینه های سنگین»بسته اند؟!

كد خبر : ۷۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰


رئیس سازمان ملی بهره وری ایران، رشد اقتصادی سال آینده را با اجرای برجام را حدود 4.5 تا 6 درصد پیش بینی کرد و گفت: حداقل یک سوم از این رقم و معادل دو درصد، با ارتقای بهره وری کسب خواهد شد.

كد خبر : ۷۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵


یک پژوهشگر، ضمن تشریح ابعاد مختلف امنیت،میهن پرستی و التزام به نظام و قوانین جمهوری اسلامی را از مهم ترین ویژگی های یک نماینده مجلس دانست و گفت:حاصل ایثارگری شهدای دفاع مقدس و شهدای هسته ای عزت، سربلندی،موفقیت و پیروزی کشور است.
كد خبر : ۷۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۷


استاندار لرستان گفت: نمودار ازدواج ما نسبت به طلاق علیرغم مشکلات اقتصادی بالا یا نرخ بیکاری بالا در کشور رتبه ششم است  که در 9 ماه اول سال 94 نرخ ازدواج در کشور رتبه هفتم راداریم.

كد خبر : ۷۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۲


کارشناس مسائل سیاسی گفت:  حضور ما در انتخابات  دو هدف باید باشد  اول اینکه  حضور حداکثری مردم در انتخابات و دوم انتخاب  فرد اصلح  مد نظر باشد.

كد خبر : ۷۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱


نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور در وظایف سایر قوا و دستگاه‌های قانونی دخالت نکند، تاکید کرد:رفع مشکلات اقتصادی و رکود مهمترین وظیفه دولت در دوران پسا برجام است.

كد خبر : ۷۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱


رئیس جمهور با اشاره به تحریم های غرب علیه سیستم بانکی کشور گفت: ما داشتیم به ۵۰-۶۰ سال پیش برمی گشتیم اما کاری کردند که ما به قبل از آن برگشتیم، رفتیم به سراغ صراف و صرافی ها.

كد خبر : ۷۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۴


بر اساس این ارزیابی‌ها، تأکید شده که افکار عمومی تاکنون نتایجی مبنی بر گشایش‌های اقتصادی از سوی دولت به ویژه پس از برجام دریافت نکرده و این یک نقطه ضعف عمده برای دولت به شمار می‌رود.

كد خبر : ۷۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۵


چرا باید شبکه ای در دولت با خارج از کشور ارتباط پیدا کند و در حال فروش و یا به عبارتی غارت کردن اموال بیت المال باشد؟سیروس ناصری دلال نفتی بزرگ که به اتهام رانت 500 هزار دلاری از کشور فرار کرد اکنون در شرکت « آشوکا کیش» در فرمانیه چه می کند؟!

كد خبر : ۷۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۸


نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه خطای بزرگ دولت ایجاد توقع در مردم بود گفت: تنها کارکرد چنین رویکردی ایجاد نوعی برتری در انتخابات‌های پیش روست.

كد خبر : ۷۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۸


رئیس کمیته بانوان معدنکار خانه معدن ایران 27 درصد اعضای سازمان نظام مهندسی معدن، یک هشتم دارندگان کارت اشتغال و سه درصد شاغلان این بخش را بانوان اعلام کرد و افزایش شمار بانوان سرمایه گذار و کارآفرین کشور را در گرو تغییر دیدگاه ها و سیاست ها دانست.

كد خبر : ۷۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۳


تنها راه مقابله با کانال جدید جاسوسی و نفوذ در ایران توجه و مراقبت شهروندان ایرانی است که حریم خصوصی خود را در اختیار چنین پروژه زیرکانه‌ای قرار ندهند.

كد خبر : ۷۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۵


ابتکار با تاکید بر اینکه طبیعی است درصدی از کارهایم به فعالیت‌های سیاسی و بین‌المللی مربوط باشد، افزود: شاید تنها یکی دو درصد از فعالیت‌ها مربوط به فعالیت‌های سیاسی آن هم در راستای فعالیت دولت بوده است، در حالی که منتقدین معتقدند اگر از دولت و سیاست‌های رئیس جمهور هم حمایت صورت گیرد، برخورد سیاسی انجام شده است.

كد خبر : ۷۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶


سوال اینجاست که در دوران پسابرجام شرایط به چه صورت خواهد بود و زنان به عنوان نیمی از جامعه در این برهه چه نقشی را می‌توانند ایفا کنند؟ چگونه می‌توان در رفع موانع داخلی تلاش کرد و حضور زنان در این عرصه به چه شکلی موثر خواهد بود؟ دیگر اینکه زنان چگونه می‌توانند در گسترش"تفکر تولیدی" و جایگزین کردن آن با "تفکر مصرف‌گرایانه" فعالیت کنند؟

كد خبر : ۷۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


جمله فاخر «من انقلابی‌ام»، به مردان انقلابی می‌آید، به «خمینی» و به «خامنه‌ای» و به آن بسیجی شهید جبهه شام، این کشته راه وطن، این مانع کشیده شدن جنگ در داخل، این بیرون نگهدارنده دشمن در همان دورها، این مرد بی‌ادعا، این مظلوم، که حتی پیکرش هم برنگشت، بلکه سندی محکم باشد برای این ادعایی که داشت؛ «من حتی برای یک تشییع جنازه هم حاضر نیستم به انقلاب زحمت بدهم

كد خبر : ۷۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۶


سال 1394 با همه وعد و وعیدهای حاج حسن روحانی سپری شد و هنوز معلوم نیست که پس از توقف چرخ سانتریفیوژها، چه زمانی چرخ اقتصاد ملت و کشور به چرخش درمی آید، زیرا ایشان گفته بود هم سانتریفیوژه باید بچرخند و هم چرخ اقتصاد مردم!

كد خبر : ۷۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۲


بازداشت مشاور نمایندگی ایران در سازمان ملل بیش از پیش این سؤال را بوجود آورد که وعده حسن روحانی مبنی بر «بازگشت اعتبار به پاسپورت ایرانی» چه زمانی محقق می‌شود.

كد خبر : ۷۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۷


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی، در پیامی به مناسبت آغاز سال 1395، امسال را سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری کردند.

كد خبر : ۷۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱


دولتمردان و سیاستمدارانی که بر طبل گفتمان می‌کوبند سال پیش رو را با تکیه‌بر توان داخلی سر کنند و قدرت اقدام و عمل خویش را در میدان اقتصادی ثابت کنند.

كد خبر : ۷۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


نماینده مردم ارومیه معتقد است که حواشی ایجاد شده برای وی به دلیل استناد به ترجمه بی بی سی بوده و او در سخنرانی خود هیچ توهینی به نمایندگان زن نکرده است.

كد خبر : ۷۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳


نماینده ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) گفت: اقتصاد مقاومتی باید یک فرمانده داشته باشد که هر روز و هر ساعت از وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های مجری در خصوص عملکردشان گزارش بخواهد.

كد خبر : ۷۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳


معاون سیاسی نیروی هوا  فضا سپاه پاسداران کشور گفت: برجام از نگاه غربی ها  یعنی تغییرِداشته های تدریجی انقلاب و شکاف در آن است.

كد خبر : ۷۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸


با رفع تحریم ها، بهترین و لوکس ترین برندها از لوازم آرایشی صورت، و آرایشی مو و همچنین لوازم مرتبط با ناخن به سمت ایران سرازیر شده اند و بسیاری از برندهای لوکس بعد از رفع تحریم ها به راحتی وارد ایران می شوند.

كد خبر : ۷۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰


حربه وضع تحریم ها و فشارها علیه ایران و سایر کشورهایی که زیر سلطه آمریکا نرفته و شیطان بزرگ توان مبارزه رو در رو نظامی و لشکر کشی به خاک این کشورها را ندارد آن هم به بهانه نقض « حقوق بشر» دغلبازی و ریاکاری غربی - آمریکایی در برخورد با این مقوله است.

كد خبر : ۷۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰


عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: دولت فعلی با تفکر لیبرالیستی که دارد علاوه بر انرژی هسته ای اگر در موضع موشکی تمکین کند در مدت کوتاهی شاهد خواهیم بود که تمام دستاوردهای ما از دست می رود ،با این شرایط ایران به سمت هدف آن ها که تحقیر کشور و نفوذ در ارکان تصمیم گیر و تصمیم ساز می باشد پیش می رود.

كد خبر : ۷۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۰


نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: پس از گذشت ۳ ماه از اجرای برجام، که برخی مسئولان سخنان دیگری می‌گویند، رئیس بانک مرکزی واقعیت‌ها را پیرامون اقدام آمریکا درباره تحریم‌ها گفت.

كد خبر : ۷۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۳


همسر سردار شهید منصور عابدی با اشاره به نقض آشکار برجام از سوی آمریکا گفت: شاهد دست کردن آمریکا در جیب ملت ایران هستیم آن هم در مقابل چشم مسئولین کشور! باز هم روح برجام سالم است و نقض نشده! با این همه عهد شکنی باید پرسید آیا برجام اصلا روحی هم دارد ؟

كد خبر : ۷۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴


کارشناس مسائل بین المللی کشورمان عنوان کرد: من خودم جزو افرادی بودم که زحمت کشیدم و از جان خود مایه گذاشتم تا از اصل مذاکرات دفاع کنم و آبروی خود را به خاطر دفاع از برجام به خطر انداختم اما حالا من همان انسان هستم و می گویم که همه آن دفاعیات و همه آن حمایت های من بیهوده بوده است.

كد خبر : ۷۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴


کاندیدای منتخب مردم تهران در مجلس دهم در پاسخ به سوالی در خصوص ریاست مجلس گفت: تا وقتی که مجلس شکل نگیرد و برآیند نظر مردم وارد مجلس نشود، صحبت‌ درباره ریاست مجلس کار صحیحی نیست، هرچند من با زدوبندهای سیاسی در خصوص ریاست مجلس مخالفم و معتقدم که باید دموکراسی صورت گیرد.

كد خبر : ۷۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵


طی روزهای اخیر یکی از مسئولان از ورود مد و لباس ایتالیایی به کشور ایران خبر داد که این مساله بر خلاف قانون مصوبه مجلس است و هیچ سنخیتی با فرهنگ ایرانی و اسلامی ندارد.بر اساس سند چشم‌انداز باید کارگروه مد و لباس کشور مطابق آرمان و اهداف انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی چند دهه‌ای داشته باشد تا در عرصه پوشاک قالب مد و لباس روز دنیا در جامعه ما رخ‌نمایی نکند.

كد خبر : ۷۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶


با روند اجرای برجام و اعلام لغو تحریم‌ها!شاهد صف کشیدن برندهای لوکس کشورهای غربی به کشورمان هستیم، این روند که در چند روز گذشته با ورود رئیس سیستم مد ایتالیا و دیدار وی با حمید قبادی، جنبه مثلا قانونی به خود گرفته است،حاوی پیامی است که در پس لبخند؛دارای نیشی زهرآگین است،نیشی که قطعا اوضاع اقتصادی شرکت‌ها و کارگاه‌های طراحی، دوخت لباس و مد را خراب‌تر و بازار کم رونق آنها را کسادتر خواهدکرد.

كد خبر : ۷۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۸


نماینده مردم تهران طی تذکر کتبی علت انتصاب مشاور دفتر امنیتی آمریکا در دوبی به‌ سرپرستی دفتر همکاری‌های بین‌المللی وزارت علوم را مورد سوال قرار داد.
كد خبر : ۷۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲


برجام و دوران پسابرجام عناوین مهم سیاسی و اقتصادی ایران که دولت تدبیر و روحانی با حساسیت خاصی آن را دنبال می کند و در هر سخنرانی آن را بعنوان موفقیت ملت ایران عنوان می کند .

كد خبر : ۷۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸


پرداختن به بحث‌هایی از جمله خشونت علیه زنان در کشور به عنوان مسئله‌ای بنیادین، تمرکز بر ورود و حضور زنان در ورزشگاه‌ها با سرفصل خواسته شماره یک اکثریت جامعه زنان یا پرداختن به حق زنان روسپی در کشور با بی‌توجهی به نیازها و خواسته‌های جدی زنان و مادران و خانواده‌های ایرانی از مصادیق بارز نفوذ در حوزه زنان و خانواده است.

كد خبر : ۷۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲


دبیر تشخیص مصلحت نظام گفت: حجاب از ارزشهای انقلاب اسلامی است  و وظیفه ما این است که باید کار زینبی بکنیم چرا که عاشورا در جهان اسلام ادامه دارد.

كد خبر : ۷۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳


 جوانان انقلابی مجمع مدافعین - غرب کشور  شهرستان بروجرد در واکنش به عملکرد های اخیر خانواده  آیت الله هاشمی رفسنجانی بیانیه صادر کردند.

كد خبر : ۷۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۵


معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با هشدار نسبت به ایستایی و عقبگرد کشور در شاخص‌های بهداشت و آموزش گفت: در حوزه اقتصاد و سیاست دچار عدم تعادل جنسیتی هستیم.

كد خبر : ۷۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۷


انعقاد عهد و پیمان بین عربستان و گروهک منافقین با حضور برخی از افراد و بویژه مریم رجوی نیز مدعی بر حرکت عربستان در راستای برنامه های منافقین است چنانکه طی ۳ سال اخیر شاهد گرایش و ملحق شدن بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ سعودی به گروهک داعش هستیم.

كد خبر : ۸۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۷


بيش از چند هفته است که رسانه ها توجه ويژه اي به اين لايحه داشته و به تبع آن افراد مختلفي به اظهار نظر و موضع گيري در خصوص پيوستن يا نپيوستن به اين پروتکل پرداخته اند؛ اما آنچه اين پروتکل اختياري را در محل مناقشات فکري و حتي به قول دولتي ها سياسي مي کشاند! تعارضات متعدد آن با موازين شرعي و حقوقي جمهوري اسلامي ايران است.

كد خبر : ۸۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳


هزاران نفر از زنان فرهیخته انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای اعلام کردند: دستگاه دیپلماسی در پشت درهای بسته و در خفا توافق نامه‌ای را با آمریکایی‌ها نهایی می‌کند که نتیجه آن عقب نشینی از مرزهای استراتژیک جمهوری اسلامی ایران و خودتحریمی است. این توافق که خیانت بارترین توافق در تاریخ انقلاب اسلامی است و صد چندان تحقیر آمیزتر از معاهدات گلستان و ترکمان چای بوده و اصول اعتقادی و وجودی ایران اسلامی را نشانه رفته است

كد خبر : ۸۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵


هاجر چنارانی در خصوص معرفی سفیر ایران در انگلیس و مطابقات این کار با مصوبه مجلس در آذر ماه سال 1390 گفت: با توجه به اینکه ارتقاء روابط با انگلیس خلاف مصوبات مجلس است، این موضوع را باید در بدو بازگشایی مجلس بررسی کنیم تا جزئیات آن مشخص شود.

كد خبر : ۸۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳


رئیس دولت یازدهم که نمی‌خواست مردم را با زور و شلاق به بهشت ببرد، اکنون در آستانه‌ی انتخابات 96 می‌خواهد شکرگزار هیچ کند.

كد خبر : ۸۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۹


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ایران در برجام به تعهدات خود عمل کرد ولی آمریکا به تعهدات خود  در این زمینه عمل نکرد.

كد خبر : ۸۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۹


نام کشور ایران به دلیل پذیرش «برنامه اقدام» به حالت تعلیق قرار گرفته تا در صورت اجرای کامل تعهدات از لیست سیاه FATF خارج شود، در حالیکه یکی از تعهدات این برنامه که متن کامل آن هنوز منتشر نشده، عدم تامین مالی تروریسم است که این اصطلاح تعریفی متفاوت از سازمان ملل در ایران دارد و با اجرای «برنامه اقدام» راه بازگشت برای کشورمان وجود ندارد و این خود، مقدمه تحریم های دیگری بر علیه ایران خواهد بود.

كد خبر : ۸۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۰


اظهارات و ادعاهای طرح شده توسط هما هودفر و جیسون رضاییان در فاصله زمانی کمتر از یک هفته نشان می دهد که طرح جدید آمریکا در شرایط پسابرجام، بلوکه کردن بخش دیگری از اموال ایران است؛ همانطور که پیش از این بخشی از اموال ایران در دادگاه های آمریکا در خصوص مسائل غیر مرتبط با ایران بلوکه و در نهایت مصادره شده بود، این بار هم آمرکیا به دنبال مصادره بخش جدیدی از اموال ایران است.

كد خبر : ۸۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: انتظار می رود والدین مقدمات ازدواج فرزندانشان را مهیا کرده و بانک ها نیز تسهیلات ازدواج را آسانتر پرداخت کرده تا از زنگ خطری که پیشروی ماست جلوگیری به عمل آوریم.

كد خبر : ۸۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۳


مقایسه گزارش رسمی بانک مرکزی از رشد قیمت ۱۱ گروه غذایی در یک سال منتهی به اجرای برجام با یک سال قبل برجام از تنگ‌تر و کوچک‌تر شدن سفره‌های مردم با شتاب بیشتر خبر می‌دهد.

كد خبر : ۹۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۷


وقتی صحبت از سرمایه گذاری‌ در طرح‌های نفتی و بنزینی به میان می‌آید اولین شخصی که نامش به ذهن می‌رسد همسر معاون رئیس جمهور و رئیس محیط زیست کشور است، اما این بار سرمایه‌گذاری همسر و البته پسر خانم معاون دردسرهایی برای سرمایه‌گذارانش ایجاد کرده است!

كد خبر : ۹۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۸


فرمانده سپاه استان لرستان گفت: با توجه به اینکه مشکلات زیادی  در دوران انقلاب وجود داشت اما زنان ما خم به ابرو نیاوردند و فداکاری های این بانوان قابل تقدیر است.

كد خبر : ۹۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۴


محسن رضایی در نامه‌ سرگشاده‌ای به حسن روحانی، مباحثی را در خصوص عملکرد دولت در حوزه سیاست خارجی و اقتصاد مطرح و از دوگانه جنگ و ضد جنگ مطرح شده در ادبیات اخیر رییس جمهور انتقاد کرد.

كد خبر : ۹۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


برخی نمایندگان مجلس و کارشناسان سیاسی با اشاره به فرمایشان رهبر انقلاب در آغاز سال جدید، معتقدند سال گذشته یکی از بدترین سال‌ها برای تولید ملی و اشتغال بود و دولت در کلاس اقتصاد مقاومتی رفوزه شده است.

كد خبر : ۹۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۶


رئیس سازمان حفاظت محیط‌ زیست گفت: رشد اشتغال و تولید در کشور باید رشد سبز باشد  و ما باید رشد اقتصادی داشته باشیم اما رشدی که با حفاظت از محیط زیست همسان و همراه باشد.

كد خبر : ۹۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۷


فرزند شهید سردار رستمی مقدم اولین شهید مدافع حرم خرم آباد گفت:در پیرامون جسارت غلامحسین کرباسچی نسبت به شهدای مدافعان حرم خیلی از شنیدن چنین صحبت‌هایی ناراحت شدم عده‌ای عافیت‌طلب برای جذب رأی به مدافعان حرم می‌تازند.

كد خبر : ۹۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶


طبق چه استدلالی مسئولین می‌توانند توجیه کنند متعهد به اجرای سندی شوند که شعارش «دگرگون ساختن جهان ما» است یعنی ما بعد از گذشت چهار دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی باید کمک کنیم تا جهان مطابق میل غربی‌ها دگرگون شود!؟ و این موضع یعنی پذیرش چشم و گوش بسته اهداف توسعه پایداری اگر جوابگوی نیازهای جامعه بود امروز این‌گونه شاهد متلاشی شدن بنیان خانواده در غرب نبودیم که بخواهیم نسخه‌های ورشکسته آن را برای خانواده‌های ایرانی بپیچیم.

كد خبر : ۹۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۸


نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه برخی با «سایه جنگ» هم تجارت می‌کنند، گفت: در دولت کار و کرامت وزیر زن هم خواهیم داشت.

كد خبر : ۹۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰


صندوق بین المللی پول دولت یازدهم را پرخرج ترین دولت ایران معرفی کرد و از افزایش ۲ برابری ریخت و پاش هزینه ای در این دولت نسبت به دولت قبل خبر داد.

كد خبر : ۹۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۴


کلید اقتصاد ایران باز در دست روحانی است، او اکنون باید علاوه بر اینکه برنامه‌های پنج‌گانه در حوزه اقتصادی را به ثمر برساند، نیم نگاهی هم به اشتباهات گذشته‌اش داشته باشد.

كد خبر : ۹۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۳۱


دشمن به فکر خدشه‌دار کردن از راه زر و زور، تزویر، نفاق و هجمه فرهنگی است و تنها راه مقابله با هجمه دشمن ، بصیرت و تربیت فرهنگی است.

كد خبر : ۹۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۳


حضرت آیت الله خامنه ای «دو قطبی شدن کشور» و «دو دستگی مردم» را تجربه ای خطرناک دانستند و افزودند: در سال ۵۹، رئیس جمهور وقت جامعه را دو قطبی، و مردم را به دو دسته مخالف و موافق تقسیم کرد که نباید این تجربه تکرار شود.

كد خبر : ۹۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۳


در بخشی از بیانیه زنان فعال عرصه سیاسی و اجتماعی آمده است: اگر چه بر روی این 6 موشک جمله ای نوشته نشده بود! اما پیام پرتاب آنها به قلب گروهک تروریستی داعش این است: « ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست / عِرض خود میبری و زحمت ما میداری» و به جهانیان ثابت کرد که ایران، انگلیس و فرانسه و تهران، لندن و پاریس نیست بلکه این آب و خاک شهیدپرور در مقابل تروریسم سد محکم و نفوذ ناپذیری در منطقه خاورمیانه و علیه هر گروهی از جمله داعش است.»

كد خبر : ۹۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۳۰


پسابرجام است اما دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان در اجماعی کم‌نظیر با مجموع ۵۱۷ رای موافق نمایندگان مجلسین آمریکا برابر تنها ۵ رای مخالف، طرح «مادر تحریم‌ها» را علیه کشورمان به تصویب رساندند.

كد خبر : ۹۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸


عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان با اشاره به صحبت های اخیر رئیس جمهور در خصوص موظف بودن مسئولین به پاسخگویی گفت: اگر در مورد نبود امکانات و آینده روشنی برای جوانان در مباحث خانواده، ازدوام، اشتغال و... قوانینی اجرایی نشده سوالی هست باید از معاونت امور زنان ریاست جمهوری که شماره آن را به راحتی می توان از 118 هم دریافت کرد، پرسیده شود.

كد خبر : ۹۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۹


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین