امروز: پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۹

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۹    عبارت مورد جستجو: ازدواج دانشجویی

سوءاستفاده از برخی تسهیلات ازدواج آسان، عدم وحدت رویه مسئولان و دستگاه‌ها در ترویج ازدواج آسان، تعیین اولویت مشکلات اقتصادی یا فرهنگی، تأثیر دوستی‌های خیابانی و اینترنتی بر سرانجام ازدواج، از اهم موضوعات مطرح شده در مناظره امروز بود.

كد خبر : ۱۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام‌ نور لرستان از برگزاری المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه پیام‌نور تا دی ماه امسال خبر داد.

كد خبر : ۱۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


اصل همتایی فرهنگی از مسائل مهم در انتخاب همسر است و یکی از مسائلی که در دانشگاه‌های ما مشکل‌ساز شده این است که دانشجوی ما نمی‌داند باید با همتای خود ازدواج کند.

كد خبر : ۳۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۵


دلایل تأخیر در ازدواج جوانان در برنامه پایش مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

كد خبر : ۵۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۹


عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان گفت:۹۸درصد از خانم‌های تازه ازدواج کرده در تهران گوشی موبایل همسر خود را چک می‌کنند و دائما از او می‌پرسند:"کی بهت زنگ زد؟"، "به کی پیامک دادی؟" که این موضوعات متأسفانه یکی از عوامل مهم طلاق در ایران است.

كد خبر : ۵۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۹


لایحه بودجه 95 صبح امروز توسط رییس‌جمهور به مجلس شورای اسلامی‌‌ تقدیم شد تا بهارستان‌نشینان بررسی این لایحه را در دستور کار خود قرار دهند.

كد خبر : ۷۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸


جهیزیه کابوس ازدواج های امروزی برای خانواده دختر است، این مقوله که در ابتدا یک هدیه از جانب بزرگترها برای آغاز زندگی جوان ها بود اکنون یک بار سنگین بر دوش پدر و مادر دختر شده است. اما به راستی برای حل این بدعت اجتماعی نقش مسئولان فرهنگی، وزارت ورزش و جوانان، دانشگاه ها، کمیته امداد امام خمینی (ره)، صدا وسیما و از همه مهم تر ان جی او ها و سازمان های مردم نهاد چیست و چه میزان توانسته اند در این زمینه مؤثر واقع شوند.

كد خبر : ۸۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸


مسئول مرکز اردویی نهاد رهبری در دانشگاه ها گفت: در بیستمین دوره ازدواج دانشجویی برای ۲۵ هزار زوج دانشجو برنامه ریزی شده است که امیدواریم تا پایان سال این دوره برگزار شود.

كد خبر : ۸۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۲


دبیر ستاد ازدواج دانشجویی استان لرستان از ثبت نام 458 زوج دانشجوی لرستانی برای شرکت در بیستمین مراسم ازدواج دانشجویی خبر داد.

كد خبر : ۸۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین