امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۱

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۳۵    عبارت مورد جستجو: آیت الله خامنه ای

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، در سخنان مهمی ضمن برشمردن برخی از واقعیات جهانی به تبیین «وظایف اصلی مسئولان نظام اسلامی» در شرایط حساس و پیچیده کنونی پرداختند[...]

كد خبر : ۱۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۸۵/۱۰/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی خبر آزاد: اقتصاد مقاومتی یعنی تشخیص حوزه های فشار (درشرایط کنونی تحریم) و متعاقبا تلاش برای کنترل و بی‌اثر کردن و در شرایط آرمانی تبدیل چنین فشارهایی به فرصت است.

كد خبر : ۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۰


موج دوم: انتشار پوستر برای تبلیغات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، از همان دوره اول در ایران اغاز شد. شیوه ای که تا الان هم قدیمی نشده است.

كد خبر : ۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


موج دوم: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس، هیأت رئیسه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه مجلس در رأس امور و قوه مجریه نیز در وسط میدان کارهای سنگین اجرایی است، رعایت قانون و تعامل دو طرفه و انصاف را در همکاری دولت و مجلس ضروری برشمردند و با اشاره به انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفتند: همه باید تلاش کنند تا انتخابات پرشور و با حضور عمومی مردم برگزار شود زیرا اقتدار و استحکام نظام اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون بر مبنای حضور و پشتیبانی مردمی بوده است.

كد خبر : ۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


موج دوم: حول و حوش سال 46در روزهایی که اوضاع سیاسی مشهد پر از تنش و خفقان بود، آیت الله خامنه ای برای سومین بار به خاطر فعالیت‌های سیاسی‌شان دستگیر شدند. در همان زمان بود که شبی خواب امام خمینی(ره) را دیدند که پیامی را به ایشان می‌رساند. سال‌ها بعد، مرکز اسناد انقلاب اسلامی در خاطرات زندان ها و بازداشت های آیت الله خامنه‌ای ماجرای این خواب را منتشر کرد. هدایت الله بهبودی در کتاب «شرح اسم» می‌نویسد:

كد خبر : ۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


موج دوم: حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای تاکید کردند: حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی، از هر چیز دیگر برای کشور مهم‌تر است و ملت با حرکت مقتدرانه روز جمعه، ارتباط و اتصال مستحکم خود را با نظام اسلامی اثبات، و دشمن را بار دیگر ناکام و ناامید خواهد کرد.

كد خبر : ۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


موج دوم: حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای تاکید کردند: حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی، از هر چیز دیگر برای کشور مهم‌تر است و ملت با حرکت مقتدرانه روز جمعه، ارتباط و اتصال مستحکم خود را با نظام اسلامی اثبات، و دشمن را بار دیگر ناکام و ناامید خواهد کرد.

كد خبر : ۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


موج دوم: حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای تاکید کردند: حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی، از هر چیز دیگر برای کشور مهم‌تر است و ملت با حرکت مقتدرانه روز جمعه، ارتباط و اتصال مستحکم خود را با نظام اسلامی اثبات، و دشمن را بار دیگر ناکام و ناامید خواهد کرد.

كد خبر : ۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


آساره خبر: حدود هزار نفر از دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی، عصر امروز در نشستی صمیمانه و صریح با رهبر معظم انقلاب، به بیان دیدگاههای جامعه دانشجویی و تبادل نظر درباره موضوعات مختلف علمی، دانشگاهی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی پرداختند.

كد خبر : ۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


آساره خبر: رهبر انقلاب با تأیید نظر دکتر روحانی درباره برخورد حکمت آمیز با ارتباطات بین المللی و مسائل سیاسی افزودند: مسائل سیاسی هم مهم است و حتماً باید کارها حکمت آمیز و عاقلانه انجام شود البته ما دشمنانی هم داریم که زبان عقلایی، زیاد سرشان نمی شود اما بهرحال وظیفه داریم که مسائل را حکیمانه، با استحکام و با توجه به اهداف نظام به پیش ببریم.

كد خبر : ۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


آساره خبر: صدها نفر از اساتید، اعضای هیأتهای علمی و محققان دانشگاهی عصر امروز در جلسه ای با حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، به بیان دیدگاهها و تبادل نظر درخصوص مسائل مختلف بویژه موضوعات علمی و دانشگاهی پرداختند.

كد خبر : ۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


آساره خبر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بنا به درخواست آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه به مناسبت عید سعید فطر با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان محاکم عمومی، انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح سراسر کشور موافقت فرمودند.

كد خبر : ۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


آساره خبر: رهبر انقلاب اسلامی، شرایط منطقه را در معرض بحران، توصیف کردند و گفتند: علت اصلی وضعیت فعلی منطقه، دخالتهای گوناگون از بیرون منطقه است.

كد خبر : ۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


آساره خبر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در اولین دیدار هیأت دولت یازدهم، با قدردانی از هماهنگی دولت و مجلس برای آغاز بکار سریع دولت جدید، آقای روحانی را رئیس جمهوری مطلوب، مورد اعتماد و دارای سوابق روشن انقلابی خواندند و [...]

كد خبر : ۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


آساره خبر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی‏ با تسلیت درگذشت عالم مجاهد آیت الله آقای حاج سیّد حسن طاهری خرم‌آبادی‏، ضمن تجلیل از نقش این عالم بزرگوار در نهضت امام خمینی(ره) و همچنین حضور اثرگذار و وفادارانه ایشان پس از پیروزی انقلاب اسلامی، تأکید کردند: تقوا و اخلاص همراه با هوشمندی و متانت از شاخصه‌های برجسته‌ی این روحانی مجاهد و مبارز بود.

كد خبر : ۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


آساره خبر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور، نماز جمعه را یک شبکه مهم و ارزشمند دینی، مردمی و حکومتی دانستند و [...]

كد خبر : ۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۹


آساره خبر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار کارگزاران حج امسال، حج را مایه اقتدار سیاسی، فرهنگی و معنوی جامعه اسلامی دانستند و افزودند[...]

كد خبر : ۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


آساره خبر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان، پیشکسوتان و پرسنل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کارنامه درخشان سپاه را نشان دهنده عمق هویت، شخصیت و تجربیات موفق یک ملت خواندند

كد خبر : ۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


آساره خبر: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابتهای جهانی مجارستان با صدور پیام، از کشتی گیران تیم ملی تشکر کردند.

كد خبر : ۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۸


آساره خبر: سیمای اعتدالی رئیس جمهور جدید ایران تاثیر خود را گذاشت حتی پیش از گفتگوهای هسته ای، اوباما رئیس جمهور آمریکا از تهران یک درخواست داشت: ایران باید جدیت خود را با در ایجاد توفقی در جهت عدم تسلیحاتی کردن برنامه هسته ای نشان دهد.

كد خبر : ۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۸


آساره خبر: هفتمین مراسم مشترک دانش آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز (شنبه) با حضور حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا، در دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد.

كد خبر : ۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴


بیش از هزار نخبه جوان برتر دانشگاهی در گفت و شنودی 2 ساعته با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به بیان دیدگاه ها و دغدغه های خود پرداختند و از زبان ایشان با ضرورتها و ظرافتهای «استمرار پیشرفت پرشتاب و درون زای علمی»، به عنوان عامل اصلی دست یابی ایران به قله های رفیع «پیشرفت و اقتدار و آبادنی» آشنا شدند.

كد خبر : ۱۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت کنگره عظیم حج، فرا رسيدن موسم حج را عيد بزرگ امت اسلامي و فرصتی معجزه‌گر برای علاج آسیب‌پذیری‌های دنیای اسلام خواندند.

كد خبر : ۱۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به همایش ملی «تغییرات جمعیتی و نقش آن در تحولات مختلف جامعه» با اشاره به اهمیت موضوع جمعیّت و ضرورت فرهنگ سازی برای اقناع نخبگان در ارتباط با نیاز کشور به افزایش جمعیت، خاطر نشان کردند[...]

كد خبر : ۱۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه روز ملی مبارزه با استکبار در دیدار پرشور هزاران نفر از دانشجویان و دانش آموزان، با بیان تحلیلی مهم از ریشه های دشمنی استکبار با ملت ایران ضمن اعلام حمایت جدی و محکم از مسئولان پرتلاش مذاکرات جاری تأکید کردند[...]

كد خبر : ۱۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳


همه جریان ها و گروه های سیاسی طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید از مذاکره کنندگان هسته ای حمایت کنند.

كد خبر : ۱۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


زهرا دختر کوچکمان پشت در اتاق عمل ایستاد و با مشت به شیشه می‌زد و مدام می‌گفت: «بابایم را کجا می‌برید؟»

كد خبر : ۱۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، تدوین مبانی تحول علوم انسانی، و صیانت از زبان زیبای فارسی، نکات مهمی را بیان کردند.

كد خبر : ۱۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


متن بیانات حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران کنگره بزرگداشت ده هزار شهید استان مازندران که در تاریخ 1392/9/25 برگزار شده بود، در مصلای شهرستان ساری منتشر شد.

كد خبر : ۱۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۲


رهبر معظم انقلاب اسلامی: در اداره کلان شهر تهران و همچنین در اداره کشور باید روحیه خدمت به مردم با نیت خدایی و با تکیه بر علم و درایت یا همان روحیه مدیریت جهادی حاکم باشد تا بتوان از مشکلات عبور کرد و به پیش رفت.

كد خبر : ۱۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به چهل و هشتمین نشست سالیانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا تاکید کردند: فرزندان ملّت ایران که در دانشگاههای مختلف جهان به کسب دانش مشغولند، همچون نهال ارزشمند ریشه در خاک  کشور سرافراز خود دارند و ثمرات ارزشمندی را تقدیم میهن و ملّت خود خواهند کرد.

كد خبر : ۱۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخست وزیر ترکیه، «برادری، محبت و دوستی» کنونی دو کشور را در قرنهای اخیر، بی نظیر خواندند و تأکید کردند: ظرفیتهای گسترده دو طرف، زمینه مساعدی برای گسترش و تعمیق هرچه بیشتر روابط است.

كد خبر : ۱۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۰


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت عالم ربانی آیت الله سیّدمحمّدباقر موحد ابطحی را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۱۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۷


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی، مقوله استقلال و مقابله با قدرتهای مداخله گر و سلطه جو را یکی از پایه های اصلی انقلاب اسلامی برشمردند...

كد خبر : ۱۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار  هزاران نفر از مردم تبریز و شهرهای مختلف استان آذربایجان شرقی افزودند: ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن و در پاسخ به گستاخی، زیاده خواهی، بی ادبی و پررویی مقامات امریکایی حضوری متراکم تر و پرشورتر داشت و اعلام کرد، به هیچ وجه تسلیم زورگویی و باج خواهی امریکا نخواهد شد.

كد خبر : ۱۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹


در پی ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در جلسه ای با حضور سران قوا، چگونگی راههای اجرا و تحقق این سیاستها را مورد بررسی قرار دادند.

كد خبر : ۱۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶


در پی ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در جلسه ای با حضور سران قوا، چگونگی راههای اجرا و تحقق این سیاستها را مورد بررسی قرار دادند.

كد خبر : ۱۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۶


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی  در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، در سخنان مهمی ضمن برشمردن برخی از واقعیات جهانی به تبیین «وظایف اصلی مسئولان نظام اسلامی» در شرایط حساس و پیچیده کنونی پرداختند

كد خبر : ۱۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۳ هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز به همه ی هم میهنان و ایرانیان عزیز در سراسر جهان بخصوص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مجاهدان راه اسلام و ایران، سال جدید را سال «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری کردند.

كد خبر : ۲۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۳ هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز به همه ی هم میهنان و ایرانیان عزیز در سراسر جهان بخصوص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مجاهدان راه اسلام و ایران، سال جدید را سال «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری کردند.

كد خبر : ۲۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۲


حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در یادمان شهدای شرق کارون در منطقه عملیاتی دارخوین حضور یافتند.

كد خبر : ۲۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۶


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل 110 قانون اساسی سیاستهای کلی «سلامت» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.

كد خبر : ۲۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۹


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز ملی فناوری هسته ای در دیدار رئیس، مدیران، متخصصان و کارشناسان سازمان انرژی اتمی، مهمترین دستاورد پیشرفتهای هسته ای کشور را تقویت اعتماد به نفس ملی عمیق در کشور و زمینه سازی برای پیشرفتهای علمی دیگر دانستند.

كد خبر : ۲۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱


مسئول بسیج جامعه زنان استان گفت: بانوی اسلام فاطمه زهرا(س) برترین زنان جهان در لسان پیامبر (ص) معرفی شده است.

كد خبر : ۲۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


در خجسته سالروز ولادت با سعادت بانوی برگزیده ی دو عالم حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها و فرزند برومندش امام خمینی کبیر (ره) فضای حسینیه ی امام خمینی مملو از عطر دل انگیز فضائل و مناقب فاطمی شد.

كد خبر : ۲۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


مقام معظم رهبری فرمودند: التزام به شریعت اسلامی روح و حقیقت انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۲۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۷


رهبر معظم انقلاب درباره تحولات اخیر عراق تاکید کردند ایران ضمن مخالفت شدید با هر گونه دخالت آمریکا در مسائل داخلی عراق، معتقد است مردم و دولت و مرجعیت دینی این کشور توانایی پایان دادن به این آتش افروزی را دارند.

كد خبر : ۲۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۲


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، عصر امروز (دوشنبه) در دیدار مسئولان، کارگزاران و جمعی از مدیران ارشد دستگاههای مختلف کشوری و لشگری، ضمن بیان نکاتی بسیار مهم در زمینه مسائل داخلی و خارجی، تلاش پیچیده و چند جانبه برای ایجاد اختلال در محاسبات مسئولان و دستگاههای جمهوری اسلامی را مهمترین هدف کنونی استکبار بویژه امریکا خواندند.

كد خبر : ۲۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


در روزهای اخیر، رژیم صهیونیستی بار دیگر حملات وحشیانه ی خود به مردم بیگناه غزه را آغاز کرده است به همین مناسبت، پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، با توجه به بیانات بیست و پنج سال گذشته رهبر معظم انقلاب، نقشه راه مسأله فلسطین را منتشر کرد.

كد خبر : ۲۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۵


 وین پایتخت اتریش که مذاکرات هسته ای ایران و گروه 1 + 5 در آنجا برای دستیابی به توافق جامع در جریان است، لحظاتی پیش گزارش دادند که طرفین برای تمدید این مذاکرات به مدت چهارماه دیگر به توافق رسیده اند.

كد خبر : ۲۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


رییس ستاد برگزاری نماز عید فطر گفت: نماز عید سعید فطر به امامت حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مصلای امام خمینی (ره) تهران اقامه می شود.

 

كد خبر : ۲۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


حدود هزار دانشجو از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی عصر امروز با حضرت آیت الله خامنه ای دیداری 2 و نیم ساعته داشتند تا رودررو، دغدغه ها، مطالبات و دیدگاههای جامعه دانشجویی را با رهبر انقلاب اسلامی مطرح کنند و در سخنان و پاسخهای ایشان، به تأمل در اولویتها و مسائل مختلف منطقه و کشور بپردازند.

كد خبر : ۲۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۲


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بنا به درخواست آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه به مناسبت عید سعید فطر با شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات محکومان دادگاههای عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.

كد خبر : ۲۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


خبرگزاری های خارجی روز سه شنبه با انتشار گزارشهای متعددی به بازتاب فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در نماز عید سعید فطر پرداختند و بویژه سخنان ایشان را پیرامون مسایل غزه مورد توجه قراردادند.

كد خبر : ۲۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۷


حضرت آیت الله خامنه ای رویدادهای چندین سال اخیر در منطقه را نشان دهنده واقعیت یاد شده خواندند و خاطرنشان کردند: قدرتهایی تلاش کردند با زور و اسلحه منافع خود را تأمین کنند که ناکام ماندن

كد خبر : ۲۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیأت دولت، همه دولتمردان را به حفظ و تقویت جهت‌گیری و روحیه انقلابی رعایت خطوط قرمز ، سعه صدر و آرامش در قبال انتقادهای منصفانه و ... توصیه کردند.

كد خبر : ۲۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۵


هر چند در تمامی ادیان الهی به فرزندآوری و باروی سفارش شده و اتفاق نظری در این رابطه وجود دارد؛ ولی در رابطه با سقط جنین، اجماع نظر وجود ندارد!

كد خبر : ۲۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۱


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه ی عزیمت به بیمارستان برای انجام عمل جراحی که با موفقیت انجام شد، گفتند: من یک عمل جراحی دارم و اکنون عازم بیمارستان هستم.

كد خبر : ۲۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


علامه حسن‌زاده آملی:خدایا سایه این مرد(آیت‌الله خامنه‌ای) را بر سر ما مستدام دار

كد خبر : ۲۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


رجب طیب اردوغانˈ رییس جمهور ترکیه در پیامی از موفقیت آمیز بودن عمل جراحی حضرت آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری ابراز خرسندی کرد.

كد خبر : ۲۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از گذراندن دوره درمان و کسب سلامتی کامل امروز از بیمارستان مرخص شدند.

كد خبر : ۲۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۴


سخنان رهبری به هنگام مرخص شدن از بیمارستان درباره حضور آمریکا در عراق، با بازتاب گسترده در رسانه های فارسی زبان وابسته به غرب مواجه شد.

كد خبر : ۳۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۵


كد خبر : ۳۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۷


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل 110 قانون اساسی سیاستهای کلی «علم و فناوري» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.

كد خبر : ۳۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۹


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه آغاز دوره جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی، با صدور حکمی، بر مدیریت راهبردی چالش‌های حوزه فرهنگ با «استفاده کامل و کارآمد و هم افزا از همه فرصت ها و ظرفیت ها»، «مهار تهدیدها و آسیب ها با نگاه حکیمانه و معقول» و «مواجهه‌ی هوشمندانه با معارضه‌های مهاجمان و ستیزه گران» بعنوان تکالیف اصلی شورایعالی انقلاب فرهنگی تأکید کردند.

كد خبر : ۳۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۶


رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه آغاز دوره جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی،معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده را به اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی افزودند.

كد خبر : ۳۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۳۰


این اسلام از زن می خواهد که با کسب آموزش های لازم آگاهی و شناخت؛ تحلیل درست از مسایل اجتماع داشته باشد و آن را در خانواده و اجتماع پیرامون خود نشر دهد تا هم خود عنصری فعال در عرصه حیات سیاسی و اجتماعی جامعه باشد و هم منشأ پرورش فکری مردان و زنان متفکر و آزادی خواه و حق طلب گردد.

كد خبر : ۳۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


فرمانده نمونه پایگاه خضرا حوزه صدیقه کبری(س) سپاه ناحیه خرم آباد گفت: بسیجی دیروز هدفش دفاع از انقلاب به وسیله جنگ سخت و بسیجی امروز هدفش حفظ ارزشهای انقلاب به وسیله جنگ نرم است .

كد خبر : ۳۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۲


گندم به عنوان یکی از کالاهای اساسی با یک میلیارد و 299 میلیون دلار و به سهم ارزشی 3.79 درصد لقب عمده‌ترین کالای وارداتی کشور را به خود اختصاص داده است.

كد خبر : ۳۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۵


ننه غلام جلو می‌آید، دست‌هایش را بالا می‌برد و شروع می‌کند به حرف زدن: سلام، به جدت من از بچگی می‌شناسمت. خانه شما می‌آمدم، پیش مادرت....

كد خبر : ۳۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۵


حضرت آیت الله خامنه ای بزرگترین تبلیغ برای اسلام را معرفی چهره پیامبر (ص) دانستند و افزودند: قبل از آنکه دشمنان با شیوه های فرهنگی و هنری پیچیده خود، چهره آن بزرگوار را مخدوش کنند، مسلمانان در زمینه های علمی، فرهنگی، هنری و تبلیغی کار کنند.

كد خبر : ۳۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به ضرورت تقویت فلسطینیان در نوار غزه گفتند: کرانه باختری هم باید مثل غزّه مسلّح بشود و آماده دفاع باشد.

كد خبر : ۴۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


آیت الله علی خامنه ای با اطلاع از این که بهترین راه برای تماس با جوانان اروپا و آمریکای شمالی از طریق توئیتر است، از این شبکه اجتماعی برای انتشار نامه سرگشاده خود بهره گرفت.

كد خبر : ۴۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۴


«آن طرفی ها برای جمع خودشان کف می زنند اما در داخل کشور ما معلوم نیست چه کار می کنند؟ برخی گاهی برای آن طرفی ها کف می زنند.» این جملات بخشی از سخنان امروز رییس جمهوری در دفاع از تیم مذاکره کننده هسته ای جمهوری اسلامی ایران است که به گفته دکتر روحانی این روزها شب و روز ندارند.

كد خبر : ۴۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


«عماد مغنیه» در حالی به فیض شهادت نائل آمد که هنوز مردم به خوبی او را نشناخته و اسرار زیادی از او همچنان پنهان مانده است و فقط مادر این شهید بزرگوار است که می تواند گوشه ای از ویژگی های اخلاقی و روحیه شجاع او را به تصویر بکشد.

كد خبر : ۴۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۶


دختر شهید عماد مغنیه با بیان برخی ویژگی های این شهید بزرگوار به عنوان یک پدر و یک فرمانده مقاومت، گفت: پدرم رویای آزادی فلسطین را در سر داشت.

كد خبر : ۴۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۷


جواب رهبر عالی ایران به نامه اوباما با تأخیر چندماهه ارسال شده است و این نشان می‎دهد که او در این زمینه عجله‎ای ندارد.

كد خبر : ۴۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۷


بی بی سی با اشاره بر اینکه ایران فعلا صادرات گاز به اروپا ندارد، در تحلیل سخنان رهبری مبنی بر تحریم گازی اروپا از سوی ایران می گوید: «مناقشه روسیه و غرب، ممکن است در آینده نیاز اروپا را به منابع جایگزین انرژی بیشتر کند.»

كد خبر : ۴۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


ژنو به صحنه‌ای برای زورآزمایی ایران و آمریکا در مذاکرات هسته‌ای تبدیل شده است و طرفین مذاکرات می‌کوشند با سخنان خود بر طرف مقابل تأثیر بگذارند.

كد خبر : ۴۵۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


عضو ارشد اندیشکده آمریکایی شورای روابط خارجی در مقاله ای نوشت: رهبری نبوغ آمیز آیت الله خامنه ای، ایران را به قدرت برتر از خلیج فارس تا کرانه های مدیترانه تبدیل کرده است.

كد خبر : ۴۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲


«قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس برای مشارکت و هدایت این عملیات وارد تکریت شده است... ارتش عراق توانست دو چاه نفتی که منبع اصلی درآمد داعش بود را از چنگ تروریست ها درآورد.»

كد خبر : ۴۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۶


رهبر معظم انقلاب فرمودند: برای حل مسائلی همچون آلودگی هوا در کلان شهرها، و پدیده گرد و غبار و همچنین کمبود آب و فرسایش خاک، بیشتر از تبلیغات، باید کار و تلاش جدی و پیگیری مستمر انجام داد.

كد خبر : ۴۷۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


فرمایشات اخیر رهبر انقلاب درباره مذاکره هسته ای، اوضاع منطقه وداعش و نامه سناتورها بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشت.

كد خبر : ۴۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۳


نفت برای ایران و بسیاری از کشورهای نفتی به جای اینکه طلای سیاه رسیدن به توسعه و اقتصاد خودکفا شود، بلای سیاه و سبب ادامه میراث وابستگی به نفت سوزی شد.

كد خبر : ۴۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


یک تحلیلگر سیاسی عراق در واکنش به طرح طنزی در شبکه های اجتماعی عراق که مدال های ژنرال های منطقه را با یک فرمانده ایرانی قیاس کرده است، گفت: حضور یک فرمانده عالی رتبه در خط مقدم...

كد خبر : ۴۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹


به قدری ابعاد وجود این انسیّه‌ی حوراء، این روح مجرّد و این خلاصه‌ی نبوّت و ولایت برای ما پهناور و بی‌پایان و درک ناشدنی است که حقیقتاً متحیّر می‌مانیم.

كد خبر : ۵۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۰


جمعی از مداحان اهل بیت به‌ مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

كد خبر : ۵۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای روایتی از عیادت رهبر معظم انقلاب اسلامی از والدین شهدا در بخش آی.سی.یو بیمارستان خاتم الانبیا را در سالروز این حضور به نقل از مدیر بیمارستان منتشر کرد.

كد خبر : ۵۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


آنچه از پی می‌آید خاطرات بابایی از کردستان و حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای است که پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای آن را منتشر کرده است.

كد خبر : ۵۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


«آیت الله خامنه ای به این موضوع اشاره کرده که آمریکایی ها در حال افزایش دادن خواسته هایشان هستند مبنی بر اینکه بازرسی از سایت های نظامی ایران و مصاحبه با دانشمندان هسته ای این کشور در توافق نهایی هسته ای قرار گیرد ...».

كد خبر : ۵۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱


هر یک از رسانه‌های فارسی زبان وابسته به دولت‌های غربی به بخش‌هایی از سخنان رهبر معظم انقلاب توجه بیشتری نشان دادند و با انتخاب تیترهای خاص آن را بازتاب دادند.

كد خبر : ۵۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۷


بانوی تازه مسلمان ژاپنی، گفت: مسئله اقتصادی و مشکلات آن ربطی به تحریم‌های اقتصادی غربی‌ها ندارد تنها با یک برنامه ریزی کوچک و ملی می‌توانیم مشکلات را برطرف سازیم. این عزم ملی و جهادی می‌خواهد تا به دست خودتان گره‌های کوراقتصادی باز شود.

كد خبر : ۵۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴


رهبر انقلاب با بیان اینکه امریکایی ها به دنبال نابود کردن صنعت هسته ای ایران هستند، تاکید کردند: همه مسئولان ایران ضمن تأکید بر خطوط قرمز، به دنبال توافقی خوب یعنی توافقی منصفانه و عزتمندانه هستند.

كد خبر : ۵۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


تعدادی از رسانه های روسیه با بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رمضانی سران قوا، مسوولان و مدیران ارشد نظام نوشتند: ایران بر لغو تحریم ها پس از امضای توافق نهایی اصرار دارد.

كد خبر : ۵۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴


تعدادی از خانواده‌های شهدای هفتم تیر و جمعی از خانواده‌های شهدای استان تهران با رهبر انقلاب دیدار کردند.

كد خبر : ۵۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


رهبرانقلاب «اقتدار» را از عوامل استقلال دستگاه قضایی برشمردند و بیان داشتند: اقتدار طلبی قوه قضاییه، قدرت طلبی متعارف سیاسی و جناحی نیست بلکه به معنای قاطعیت و ایستادگی بر سر حرف حق است.

كد خبر : ۵۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


رهبر معظم انقلاب، دعوت به «بی طرفی شاعر در دعوای حق و باطل» را بی معنی خواندند و تأکید کردند: اگر شاعر و هنرمند نسبت به جنگ حق و باطل بی طرف باشد، در عمل استعداد و نعمت خدادادی خود را ضایع کرده است.

كد خبر : ۵۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۱


سردبیر نشریه علمی پاسخ توجه بیشتر مراکز تاثیرگذار به ویژه مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برای فرهنگ سازی در زمینه رشد جمعیت را خواستار شد.

كد خبر : ۵۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


حضوربا شکوه ملت ایران  در راهپیمایی  روز قدس دارای پیام های زیادی  از جمله امید تیم مذاکره کننده در مذاکرات را زیاد کرد.

كد خبر : ۵۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


بانوی طلبه آفریقایی از کشور ساحل عاج مدیر واستاد مدرسه عالی معارف اسلامی این کشور می باشد که تحصیلات خود را در رشته علوم قرآنی و حدیث در قم و گرگان گذارنده است.

كد خبر : ۵۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۰


خانواده مظفر از شش برادر حاضر در عملیات مرصاد، سه شهید را تقدیم انقلاب کردند تا برگ زرین دیگری از کتاب فرزندان خمینی رقم بخورد.

كد خبر : ۵۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۶


مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان لرستان گفت: کودتای 28 مرداد جنایات آمریکا با سناریوی انگلیس و سازمان سیا چون لکه ای ننگین بر پیشانی تاریخ جنایات آمریکا و انگلیس علیه ایران اسلامی خود نمایی می کند.

كد خبر : ۶۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


با توجه به افزایش مشارکت های اجتماعی بانوان؛ وجود سلیقه های مختلف در نسل جوان؛ جهت ترویج و ارائه الگوهای برتر و تسهیل در تهیه حجاب برتر آدرس و اطلاعات برخی از فروشگاه های حجاب در تهران و شهرستانها در زیر ارائه شده است.

كد خبر : ۶۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


دشمن به امید واهی پایان یافتن انقلاب، در فکر نفوذ بخصوص نفوذ سیاسی – فرهنگی است که شناخت توطئه های دشمن، تقویت و استحکام روحیه انقلابی و حرکت مستمر به سمت تحقق آرمانها این هدف را ناکام خواهد گذاشت.

كد خبر : ۶۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۵


نمازگزاران لرستانی در محکومیت سوء مدیریت  آل سعود در حادثه مناوجنایات رژیم صهیونیستی در مسجد الاقصی راهپیمایی کردند.

كد خبر : ۶۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان  ؛  قطعنا مه ای را به منظور حادثه تلخ و قربانی شدن جمع کثیری از  حجاج در منا را صادر کرد.

كد خبر : ۶۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۴


«دولت عربستان در انتقال ابدان مطهر جان‌باختگان به وظایف خود عمل نمی‌کند و جمهوری اسلامی ایران نیز تاکنون با خویشتنداری و ادب اسلامی، حرمت برادری را در دنیای اسلام نگه داشته است.»

كد خبر : ۶۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۹


دامنه واکنش ها به اقدام جنجالی وزیر امورخارجه کشورمان به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیز کشیده شد. و چهرهای سیاسی و فرهنگی کشورمان با انتقاد از کم کاری ظریف در پیگیری فاجعه منا این اقدام وی را به شدت مورد تقبیح و شماتت قرار دادند.

كد خبر : ۶۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۹


رهبر انقلاب گفتند: مذاکره با آمریکا ممنوع است زیرا این مذاکره نه تنها هیچ نفعی ندارد بلکه ضررهای بیشماری نیز دارد.
 شرایط کنونی از لحاظ فعالیت ها و تلاشهای دشمنان جمهوری اسلامی که ما بر آنها احاطه اطلاعاتی نیز داریم، مقطع مهمی است زیرا آنها به دنبال تغییر محاسبات مسئولان و تغییر افکار مردم درخصوص مسائل انقلابی، دینی و مصالح ملی کشور هستند.

كد خبر : ۶۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه از میزان پیشرفت فکر و بنیان مهم اقتصاد مقاومتی در کشور خیلی خشنود نیستم، فرمودند: یکی از هشدارهایی که واقعا باید وزرای محترم توجه کنند مسئله مقابله با عناصر متدین و انقلابی در دانشگاه‌ها از طرف برخی مسئولان و اساتید است.

كد خبر : ۶۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


جعفر داروئیان مدیر ثابت هتل سلطان الانبیا در کربلا است، هتلی که در حال حاضر میزبان زائران دانشگاهی است. داروئیان خاطره‌اش از یک عکس خاص با رهبر انقلاب را تعریف کرده است.

كد خبر : ۶۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸


رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از رؤسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی که صبح امروز(چهارشنبه) برگزار شد، با اشاره به برگزاری کنسرت و اردوهای مختلط در دانشگاه‌ها فرمودند: کار فرهنگی را در دانشگاه بعضی با کنسرت و اردوی مختلط اشتباه گرفته اند.

كد خبر : ۶۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱


مراسم اربعین حسینی در سالهای گذشته و در کنار هم قرار گرفتن میلیون‌ها انسان با هدفی مشترک، باعث گردید که دوست و دشمن بر بی نظیر بودن این حرکت اعتراف و بر عظمت آن تعظیم نمایند.

كد خبر : ۶۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۹


افزایش سهام بن طلال شاهزاده میلیاردر سعودی در شرکت تویتر، نفوذ عربستان در شبکه های اجتماعی و تاثیرگذاری آن بر افکار عمومی بیشتر شده است.

كد خبر : ۶۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲


«حشد الشعبی»، «فاطمیون»، «حوثی‌ها»، «زینبیون»،‌«کتائب اهل‌الحق»، «حزب الله» «کتائب سیدالشهدا» و ... تنها بخشی از گروه‌هایی است که با لبیک به ندای خمینی راه او را در کنار نائبش خامنه‌ای پیش گرفته‌اند.

كد خبر : ۷۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۶


مقام معظم رهبری با بیان اینکه من از گفتن حقیقت خسته نخواهم شد و آن چیزهایی که احساس کنم باید با ملت در میان بگذارم خواهم گفت، فرمودند: دشمن درصدد است در انتخابات اعمال نفوذ کند.

كد خبر : ۷۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۹


به فرمان امام خمینی (ره) و با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در آذر ماه سال 58 ، 22 اسفند ماه روز شهید نام گذاری شد.

كد خبر : ۷۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران به عنوان شخصیتی پر نفوذ در منطقه شناخته شده است.

كد خبر : ۷۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۷


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی، در پیامی به مناسبت آغاز سال 1395، امسال را سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری کردند.

كد خبر : ۷۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱


رهبر انقلاب در دیدار بهاری با جمعی از اعضای هیات دولت، مجلس و مسوولان نهادها، «همدلی و همزبانی» و «اتحاد مسوولان کشور» را راهگشای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد. محورهای سخنان رهبری، امروز مورد توجه بسیاری از روزنامه ها و در عنوان نخست آن ها قرار گرفت.

كد خبر : ۷۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹


تزریق نطفه مرد به رحم زن نامحرم چه حکمی دارد؟ فرزندی که از رحم اجاره‌ای زاده می‌شود، مشروعیت دارد؟ اینها سئوالاتی هستند که تأمل در آنها بسیار راهگشا می نماید.

كد خبر : ۷۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴


سردار اسماعیل موسوی یکی از رزمندگان لرستانی بود که در جبهه حق علیه باطل جانفشانی های بسیار کرد و به درجه جانبازی نائل آمد. او پس از سال ها رنج و سختی ناشی از ترکش های جنگ در سال 85 دعوت حق را لبیگ گفت و به هم قطاران شهیدش پیوست.

كد خبر : ۷۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲


بعثت پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) یا برانگیخته شدن آن حضرت به مقام رسالت،ومهمترین فراز از تاریخ اسلام بوده و نزول قرآن کریم نیز از این زمان آغاز می‌گردد.

كد خبر : ۷۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶


رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: جمهوری اسلامی ایران پیشتاز جریان بعثت در مقابله با جریان جاهلیت به سرکردگی امریکاست.

كد خبر : ۷۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶


 از احکام  روزه بانوان  مطابق استفتائات آیت الله خامنه ای آگاه  شویم.

كد خبر : ۸۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۵


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، وزارت اطلاعات را چشم بینا و بیدار نظام اسلامی خواندند و فرمودند: مبانی و جهت‌گیری‌های انقلاب اسلامی باید به طور کامل در وزارت اطلاعات حفظ شود.

كد خبر : ۸۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۹


رهبر انقلاب مساجد را «هسته مقاومت» به‌ویژه مقاومت فرهنگی برشمردند و گفتند: اگر حصار و خاکریز فرهنگی نباشد، همه چیز از دست می رود.

كد خبر : ۸۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی سیاستهای کلی «خانواده» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شده است، ابلاغ کردند.

كد خبر : ۸۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳


حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به هزینه‌های گزاف و برنامه‌ریزی‌های فراوان علیه ایمان و اعتقادات مردم گفتند: دشمن از طریق تولید و ترویج شبهات و همچنین تولید محتوای ضد عفت و حیا، به‌دنبال انحراف جوانان مؤمن و سالم از اصل دین و دریدن پرده‌های حیا است و امروز این کار در بستر فضای مجازی انجام می‌شود.

كد خبر : ۸۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۶


رهبر معظم انقلاب اسلامی طی پیامی از افتخار آفرینی ورزشکاران ایرانی در پارالمپیک تشکر و قدردانی کردند.

كد خبر : ۸۴۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۰


«پس از آن که آقای روحانی تلاش کرد که آزمایش های موشکی را محدود نماید، سپاه پاسداران نشان داد که هنوز به وظایف خود عمل می کند...»

كد خبر : ۸۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۱


دومین موکب مردمی «امام خامنه ای(مدظله العالی)»که به عنوان  بزرگترین موکب کشوری  است در خرم آباد پذیرای زائرین اربعین حسینی است.

كد خبر : ۸۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۷


با توجه به وجود ماهواره در منازل بسیاری از شهروندان ایرانی، بر آن شدیم تا حكم فقهی داشتن ماهواره را از مراجع تقلید عظام جویا شویم.

كد خبر : ۹۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر تلاش و کارآمدی هرچه بیشتر مدیران کشور، خاطرنشان کردند: در طول انقلاب اسلامی، هرگاه مدیریت انقلابی، فعال و پر تحرک داشتیم، کارها پیش رفته است و هر جا مدیریت‌های ضعیف، بی‌حال، ناامید، غیر انقلابی و بی‌تحرک داشتیم، کارها متوقف یا منحرف شده است.

كد خبر : ۹۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۲


حضرت آیت الله خامنه ای «دو قطبی شدن کشور» و «دو دستگی مردم» را تجربه ای خطرناک دانستند و افزودند: در سال ۵۹، رئیس جمهور وقت جامعه را دو قطبی، و مردم را به دو دسته مخالف و موافق تقسیم کرد که نباید این تجربه تکرار شود.

كد خبر : ۹۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۳


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین