امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۸

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۳۱    عبارت مورد جستجو: آسایش

آساره خبر: زيارت بهترين راه تقويت معنويت و ايجاد ارتباط با واسطه با پروردگار است. درزیارت، انسان علاوه برکسب آسایش روحی با دیدن مناظرجذاب و سیروسیاحت درمکان زیارتی به رشد وتوسعه صنعت گردشگری مذهبی کمک می کند

كد خبر : ۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش ضعف کشور در این زمینه را نبود برنامه راهبردی در حوزه آموزش و پرورش دانست و گفت: در طول سالیان گذشته تصمیمات ضد و نقیض در این زمینه اتخاذ شده است.

كد خبر : ۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش ضعف کشور در این زمینه را نبود برنامه راهبردی در حوزه آموزش و پرورش دانست و گفت: در طول سالیان گذشته تصمیمات ضد و نقیض در این زمینه اتخاذ شده است.

كد خبر : ۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


آساره خبر: بررسی رفتار سیاسی و اجتماعی آیت الله هاشمی رفسنجانی در جریان انتخابات ریاست جمهوری ۸۴ انتخابات ریاست جمهوری ۸۸ و سرانجام انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ اشتباهات بزرگ ایشان را نمایان‌تر ساخته است.

كد خبر : ۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


آساره خبر: علی اصغر فانی سرپرست وزارت آموزش و پرورش، در اولین نشست خبری خود با خبرنگاران گفت: به موجب پروژه مهمی که از اواخر اسفندماه سال گذشته آغاز شد، مدارس همچنان در روزهای پنج شنبه تعطیل است، اما تیمی مامور شده تا در راستای فعال کردن مدارس در جهت برنامه‌های فوق برنامه و پرورشی بررسی‌های لازم را انجام و پس از آن نتایج را اعلام کند.

 

كد خبر : ۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


آساره خبر: روی صحبتم با کسانی نیست که در ایام هفته دفاع‌ مقدس و یا روز جانباز به دیدار ایثارگران عزیز می‌روند اما به شدت دلگیرم از کسانی که به جانباز به عنوان نماد تبلیغاتی برای عکس یادگاری نگاه می‌کنند و اهداف سیاسی‌شان.

كد خبر : ۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۴


استاندار لرستان گفت: زمینه سازی برای توسعه و تقویت نهادهای فرهنگی و مراکز مذهبی، علمی و آموزشی از جمله اولویت های کاری و اجرایی در استان لرستان است.

كد خبر : ۱۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


صدامی‌ها مرا تا گردن زیر خاک کردند؛ آن روز باران هم می‌بارید و 4 ساعت اسیر گِل بودم؛ بعثی‌ها مشروب می‌خوردند، سر مرا نشانه می‌گرفتند و می‌خندید.

كد خبر : ۱۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


استاندار لرستان گفت: حفظ نظام و اطاعت از مقام معظم رهبری و تلاش در جهت تامین امنیت، رفاه و آرامش مردم، مهم ترین خواست و پیام شهدا در طول انقلاب اسلامی بوده است.

كد خبر : ۱۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


حاجیه خانم شمس نورانی، طلبه علوم دینی و کارمند کمیته امداد کاشان که با حقوق ناچیز خود زندگی چهار فرزند یتیمش را اداره می‌کرد، پس از شهادت یکی از پسرانش دستبند طلای خویش و حقوق یک ماهه‌اش را همراه با نامه‌ای تقدیم امام امت کرد.

كد خبر : ۱۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


استاندار لرستان گفت: یکی از اقدامات مهم و اثرگذار شهردای و شورای اسلامی شهر خرم آباد، تلاش در راستای ایجاد و تامین منابع درآمدی و مالی پایدار  و  مولد با هدف توسعه و بهینه سازی خدمت رسانی به شهروندان باشد.

كد خبر : ۱۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه مقام معظم رهبری درباره معاون اولی مشایی در دولت دهم گفت: به بنده گفته شد مفاد این نامه تا کنون اجرا نشده و شما آن را با مردم در میان بگذارید و بنده هم‌‌ همان پیام را انجام دادم.

كد خبر : ۱۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۳


دانش آموزان امروزی ایران دانش آموزانی اند که تلاش شده برایشان آنچه که نیاز است فراهم شود. از مطالبه گری برای آموزش تا دغدغه های رفاهی  و تعیین وزیر با صلاحیت.

كد خبر : ۱۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۱


داستان از آن زمان شروع شد که: شبی عقیل به عنوان مهمان بر برادرش علی (ع) در کوفه وارد شد.

كد خبر : ۱۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


براساس (تصویب نامه شماره 270584/38921مورخ26/11/1389 شورای عالی حفاظت محیط زیست و تصویب نامه شماره 78946/ت539127 مورخ 15/04/1390 و اصلاحیه شماره 17956/ت539127مورخ4/02/1391 هئیت وزیران، واحد تحت تصدی که 96 واحد در سطح شهرخرم آباد می باشند می بایست در فاصله مناسب از اماکن مسکونی آموزشی و درمانی قرار گیرند.

كد خبر : ۱۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵


معاون عمرانی استاندار با اشاره به اینکه رودخانه موجودی زنده است که همواره در تعامل با محیط اطراف می باشد گفت: اگر بخواهیم با آن در یک تعامل مثبت و سازنده قرار بگیریم می بایست طوری با آن برخورد کنیم که با ما قهر نکند.

كد خبر : ۱۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


معاون عمرانی استاندار با اشاره به اینکه رودخانه موجودی زنده است که همواره در تعامل با محیط اطراف می باشد گفت: اگر بخواهیم با آن در یک تعامل مثبت و سازنده قرار بگیریم می بایست طوری با آن برخورد کنیم که با ما قهر نکند.

كد خبر : ۱۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


بیمارستان، کیو، مصلی،....  فرهنگ، بازار، شهدا.. . کلمات متقاطعی که هر روز صبح تا غروب طنین انداز خیابان های شهر است. فرقی نمی کند تاکسی زرد تاکسیرانی داشته باشی یا پیکان جوانان مدل79، اینجا بالانشین ها هم جار می زنند. سمند سفید تازه نمره خورده هم آخرشب با پول خرد به خانه می رود.

كد خبر : ۱۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


فرمانده نیروی انتظامی لرستان گفت: در ایام نوروز نیروی انتظامی با تمام توان بحث امنیت و آسایش مهمانان نوروزی را در دستور کار دارد. 
كد خبر : ۲۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


امام جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه آمیختن اقتصاد با فرهنگ یعنی تأمین دنیا و آخرت مردم، گفت: تحقق شعار امسال با عزم ملی و تلاش و مدیریت مسئولان و مردم امکان‌پذیر است. 
كد خبر : ۲۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۲


معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: همزمان با آغاز تعطیلات نوروزی تا کنون بیش از پنج هزار مسافر و گردشگر نوروزی در زایرسرای بقاع متبرکه استان، اسکان داده شده است.

كد خبر : ۲۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۱


چشم های فریبا روی پسرش می افتد. نگاهش تر می شود. دیوار است که او را در آغوش می گیرد. این مادر می گوید: هزینه ی درمان پسرم در ماهی نزدیک پانصدهزار تومان است و من به سختی داروهای او را تهیه می کنم.

كد خبر : ۲۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶


قرآن روح و ریحان و مایه آرامش جان پیامبر و مردم است و امام حسین نیز همان گونه که در روایات آمده گل سر سبد بوستان محمد (ص) و سبب آسایش و راحتی مردن با ایمان است.

كد خبر : ۲۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


بازدید رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از آسایشگاه جانبازان امام خمینی (ره) در تهران با حاشیه هایی همراه بود.

كد خبر : ۲۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان  استان لرستان

كد خبر : ۲۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


رییس ستاد برگزاری نماز عید فطر گفت: نماز عید سعید فطر به امامت حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مصلای امام خمینی (ره) تهران اقامه می شود.

 

كد خبر : ۲۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


معاون رییس جمهوری گفت: خبرنگاران باید فارغ از مسایل جناحی و سیاسی فعالیت کنند و بدانند که مقام معظم رهبری، ترسیم کننده برنامه ها در کشور هستند.

 

كد خبر : ۲۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


به نظرم اسلام در کشورهای عربی کامل نبود، درحالی‌که ایران شرایط خیلی بهتری برای شناخت اسلام دارد.

كد خبر : ۲۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۰


درِ آسایشگاه باز شد و اسم‌ها خوانده شد و ما به سوی سرنوشتی نامعلوم فراخوانده شدیم. اما وقت برگشتن فرا رسیده بود و اعلام شد که شما به وطنتان برمی‌گردید. باورمان نمی‌شد. بعد از گذشت 10 سال، حالا آزادی بال‌های خود را گشوده بود.
كد خبر : ۲۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به سمن‌ها به ویژه سازمان‌های مردم نهادی که در سال‌های اخیر فعال بوده‌اند، گفت: سیاست‌های حمایتی را بررسی کردیم و قرار است شاخص‌هایی را برای حمایت سمن‌ها در نظر بگیریم که این شاخص‌ها در نخستین نشست منطقه‌ای ارائه می‌شوند

كد خبر : ۲۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


مدیرکل لرستان دادگستری گفت: امسال حدود ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در لرستان کشف شده است که کشف این مواد سبب ناامنی عرصه برای عاملان آن شده است.

كد خبر : ۲۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


اینو من اسمشو گذاشتم حالگیری خداوند که بی حکمت هم نیست ، از این جهت میگم بی حکمت نیست که اولا خداوند هیچگاه کار لغو و بیهوده انجام نمیده ...

كد خبر : ۲۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


حجت‌الاسلام قرائتی گفت: دولت و ملت باید کمک کنند تا بحث نماز و ازدواج حل شود. اگر این دو مقوله حل شود همه چیز درست می شود.

كد خبر : ۲۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در يادواره شهداي 20 شهيد منطقه ی آزادبخت گفت: جنگ قدسی رزمندگان باعث مقدس شدن جنگ می شود.

كد خبر : ۳۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۶


یکم اکتبر به عنوان روز جهانی سالمندان نامگذاری شده است، توجه به این دوره که انسان با قدم هایی آرام و آهسته، با کوله باری از تلاش و تجربه به آن گام می گذارد از اهمیت فراوانی برخوردار است.

كد خبر : ۳۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۹


جانباز ۷۰ درصد قطع نخاعی می‌گوید: ما جانبازان از نظر مادی شاید مشکل چندانی نداشته باشیم اما برای ما مشکلات روحی زیادی وجود دارد من پرتوقع نیستم همیشه به داشته‌هایم قانعم اما از مسئولان بنیاد می‌خواهم به مسائل روحی جانبازان رسیدگی کنند.

كد خبر : ۳۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۴


چنگایی جانباز ۷۰ درصد قطع نخاعی می‌گوید: قطع نخاع‌‌های گردنی با آنها که از ناحیه کمر قطع نخاع شده‌اند یک فرق بزرگ دارند، ما گردنی‌ها درد را نمی‌فهمیم مثلاً اگر پا یا کمرم که حسی ندارد، درد بگیرد این درد را به‌صورت تعرق و لرز می‌فهمم.

كد خبر : ۳۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۶


گودرزی، جانباز ۷۰درصد دفاع مقدس که در ۱۹ سالگی از ناحیه دو پا جانباز شده است؛ به روایت ایام جانبازی‌اش در ماه محرم و مشکلات جانبازان هم صنف خودش می‌پردازد. او ضمن روایت‌ها و خاطرات گلایه‌هایی نیز از مسئولان دارد.

كد خبر : ۳۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


«آسایش و آرامش»محبوب همگان است وآنان که در وسط آرامشند،دنیایشان نیز گوشه ای از بهشت است. از این رو نوشتم «آسایش و آرامش».

كد خبر : ۳۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


مال حرام از بزرگترین عوامل هلاکت انسان و مهم‌ترین موانع رسیدن به سعادت است و بیش‌تر هلاک شدگان ، هلاک شده مال حرام هستند ، و اکثر مردمی که از فیوضات و سعادات محروم مانده‌اند، به واسطه حرام بوده است.

كد خبر : ۳۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


تحقیقات پزشکان حاکی از آن است که قرار گرفتن در معرض اشعه ها در دوران بارداری، اثرات بدی روی جنین در حال رشد دارد. اما با این وجود، تأثیر دقیق این اشعه ها هنوز معلوم نیست و بر این اساس زنان باردار تا حدامکان کمتر در معرض امواج الکترومغناطیسی که در رایانه، تلفن همراه و دستگاه های ماکروویو وجود دارد، بگیرند.

كد خبر : ۳۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۵


گریز از خانه و استقلال طلبی، یکی از دلایل ادامه تحصیل دختران مهاجر است. این روزها شاهد رشد تعداد دختران هستیم که برای دوری از خانه، تحصیلات تکمیلی را انتخاب می کنند. بیبشتر خانواده های ایرانی معتقدند تحصیل آنها دیلی موجه دوری از خانه پدری بعد از گزینه ازدواج است و به این ترتیب، دختران را با نظارت به شهری دیگر برای ادامه تحصیل می فرستند.

كد خبر : ۳۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


کارشناس مذهبی رابطه­ ای از جمله ازدواج پنهانی دختر و پسر در دانشگاه و خیابان، را غلط خواند و گفت: چرا که این نوع ازدواج‌­ها سه آفت را در پی خواهد داشت که یکی از آن­ها از بین بردن آرامش است.

كد خبر : ۳۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۷


خواهرم این قدر طنازی نکن/ با اصول شرع لجبازی نکن

كد خبر : ۴۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۱


از جمله دستورات اسلام کسب روزی حلال است. تلاش برای کسب روزی حلال باعث می‌شود که انسان در قیامت با چهره‌ای نورانی خداوند را ملاقات کند.

كد خبر : ۴۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴


ابوذر می گوید: پرسیدم: ای رسول خدا! آیا خائفان خاضع و متواضع و یادکنندگان خدا، اینان زودتر از دیگران به بهشت می روند؟ فرمود: نه! ولی تهیدستان مسلمان، بر دیگران برای ورود به بهشت، پیشی می گیرند. نگهبانان بهشت به آنان می گویند: صبر کنید تا به حساب شما رسیدگی شود...

كد خبر : ۴۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۶


زن از جنبه مادى نیازمند به مرد و مرد از جنبه روحى نیازمند زن آفریده شده است، زن بدون اتکاء به مرد نمى‌تواند نیازهاى فراوان مادى خود را که چندین برابر مرد است، رفع کند، از این رو اسلام همسر قانونى زن را نقطه اتکاء او معین کرده است.

كد خبر : ۴۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۴


فکر می‌کنید چرا بیشتر مبتلایان به کمردرد را افراد پشت میز نشین و کارمندان ادارات تشکیل می‌دهند؟

كد خبر : ۴۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۱


قرآن کریم درباره پیامبر خاتم، حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) می فرماید: «و لکم فی رسول‌الله اسوه حسنه»؛ از این رو سیره و سنت رسول امین اسلام که برخی را اشاره می کنیم، می تواند گره از بسیاری از مشکلات مادی و معنوی انسان ها باز کند.

كد خبر : ۴۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۴


بچه شاداب ترین میوه خوشِ زندگی است؛ و عالی ترین ثمرة زندگی و معطر ترین گل از گلستان بشریت است.

كد خبر : ۴۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


آیت‌الله ضیاءآبادی از اساتید اخلاق می‌گوید: زنی که با تنی خسته و روحی آشفته و احیاناً عواطفی آلوده و ناسالم بر اثر برخورد با نامحرمان به خانه بر می‌گردد، چگونه می‌تواند محیط خانه را آسایشگاه کاملی برای شوهر و آموزشگاه سالمی برای فرندانش بسازد؟

كد خبر : ۴۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۰


امیر المؤمنین علی (ع):«داشتن فرزند ،موجب آسایش روحی و فکری انسان می گردد و انسان را از دغدغه درونی و افسردگی روحی نجات می دهد.»

كد خبر : ۴۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۱


در ایام عید نیوشا ضیغمی قرار است به مکان هایی مثل آسایشگاه خیریه، آسایشگاه جانبازان نخاعی و ... برود.

كد خبر : ۴۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۳


نقش زنان به عنوان یکی از بزرگترین مصرف‌کنندگان این تکنولوژی شایان توجه است و نوع مواجهه‌ای که زنان با اینترنت دارند و استفاده‌ای که از آن می‌کنند و آسیب‌هایی که ممکن است برای آنها در این فضا به وجود آید می‌تواند مورد توجه و آسیب‌شناسی قرار گیرد.

كد خبر : ۴۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۴


سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: همدلی قوای سه گانه کشور مصداق بارز تحقق فرمایشات رهبری است چرا که این همزبانی و تبعیت از ولی فقیه به لایه های مختلف جامعه تعمیم می یابد و ملت نیز با تاسی از این هماهنگی درصدد ساختن ایران آباد با همراهی مسوولان نظام خواهند بود.

كد خبر : ۴۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۰


«بابا رجب» سال گذشته در مصاحبه با خبرگزاری‌ تسنیم تنها آرزوی خود را دیدار با رهبر انقلاب بیان کرد، آرزوئی که یازدهم فروردین ماه امسال در تالار اینه حرم مطهر رضوی محقق شد

كد خبر : ۵۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


تقریبا سه سال پیش بود که «لادن طباطبایی»، بازیگر نام‌آشنای سینما و تلویزیون، با دنیای بازیگری خداحافظی کرد اما فروردین امسال، اهمیت آگاهی‌بخشی درباره یک موضوع خاص باعث شد بار دیگر او را در یک گفت‌و‌گوی تلویزیونی ببینیم. آن موضوع، اوتیسم بود؛‌ همان بیماری‌ای که دخترش «سُها» با آن درگیر بود

كد خبر : ۵۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۱


چقدر سخت است جدا شدن دو انسانی که از اول با صدها امید و آرزو کانونی را تشکیل داده اند باید بدانیم که در نظر دین مقدس اسلام نیز طلاق بسیار مذموم است.

كد خبر : ۵۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


امروز صبح، ده ها بانوی بسیجی با اجتماع در مقابل درب دفتر سازمان ملل متحد در تهران، اعتراض خود را به ادامه تجاوزات رژیم سعودی به خاک یمن، اعلام کرده و ضمن انزجار از اینگونه اقدامات ضد بشری و نسل کشی مسلمانان، صدای آزادخواهی، ملل مسلمان و حمایت خود را از زنان و وکودکان یمنی به گوش سازمانی عریض و طویل اما ناکارآمد به نام ملل متحد رسانیدند.

كد خبر : ۵۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶


اعتراضات و تحرکات با نام «احیای حقوق زنان» در حالی است که تاریخ گواه این مدعاست که زنان نقش مؤثر و تاثیرگذاری بر تحقق و پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و در آزمون‌های سختی نظیر هشت سال جنگ تحمیلی نیز به راحتی نمی‌توان از نقش تعیین کننده آنان عبور کرد. به عبارت دیگر، زمانی که کشورهای امروزِ مدعیِ احترام به حقوق زنان، به آنها با عینک «بردگی جنسی» و یک «کالای جنسی» می‌نگریستند، جمهوری اسلامی اهمیت خاصی برای زنان حتی در صفوف ابتدایی انقلابش قائل بود.

كد خبر : ۵۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۶


قسم به سختی های روزگار و تمام روزهای سرد و گرم زندگی که برای فردای بهتر فرزندان جانفشانی کردید ای پدر،فداکاری هایتان را بایستی در آینه وجودمان همیشه زنده نگهداریم

كد خبر : ۵۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۲


یک کارشناس مسائل اجتماعی گفت: بدحجاب با به استهزا کشیدن حجاب و استفاده ابزاری از آن برای زیباتر کردن و جلوه بخشیدن به خود، بیشترین بدعت‌ها و ناهنجاری‌ها را در سطح جامعه به وجود می‌آورد.

كد خبر : ۵۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۰


شبکه‌های مختلف سیما برای ماه مبارک رمضان سریال‌های متنوعی را در نظر گرفته‌اند که از این میان ۲ سریال از فضای مفرح برخوردار است.

كد خبر : ۵۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۳


بانوی تازه مسلمان ژاپنی، گفت: مسئله اقتصادی و مشکلات آن ربطی به تحریم‌های اقتصادی غربی‌ها ندارد تنها با یک برنامه ریزی کوچک و ملی می‌توانیم مشکلات را برطرف سازیم. این عزم ملی و جهادی می‌خواهد تا به دست خودتان گره‌های کوراقتصادی باز شود.

كد خبر : ۵۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴


فرزند ارشد شهید بهشتی که ۲۵ سال از دوران زندگی پدر را درک کرده، از خاطرات شهید سخن می‌گوید؛ از ماجرای درگیری‌های شهید بهشتی با "رجوی" و بنی‌صدر گرفته تا انتقامی که سرانجام از شهید مظلوم گرفته شد.

كد خبر : ۵۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۷


مشاور رئیس بنیاد شهید و عضو هیأت موسس جمعیت جانبازان می‌گوید:حضرت آقا از زمانی که رئیس جمهور بودند به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران توجه خاصی داشتند. همیشه بعد از دیدارهای آقا احساس می‌کنم همگی از نظر روحی و معنوی تغذیه شده‌ایم.

كد خبر : ۵۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


رییس شورای فرهنگی اجتماعی زنان گفت: زنان بدلیل تفاوت های جسمی و روحی و گرایش بیشتر به زیبا جلوه کردن، بیشتر در معرض تجمل گرایی قرار دارند.

كد خبر : ۵۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


اعلام رسمی سازمان بهزیستی مبنی بر رشد چشمگیر شمار زنان سرپرست خانوار زنگ خطر آسیبی اجتماعی را به صدا درآورد؛ موضوعی که برخی کارشناسان و مسوولان را به فکر ارایه ی راهکاری مناسب برای گریز از زنانه شدن فقر واداشته است

كد خبر : ۵۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۱


یک کارآفرین نمونه کشور درباره موضوع سکوت در خانواده‌ها می‌گوید: سکوت شاید در بسیاری از فضاها مقدس است اما در فضای خانواده ، پلیدی است و شگون ندارد و نگران کننده است.

كد خبر : ۵۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۴


فکر نکنید ما بی‌خیال از کنار بدحجاب‌ها عبور می‌کنیم. حرص می‌خورم یاد لحظاتی می‌افتم که پسرم با دیدن بدحجابی غیرتی می‌شد. در این سال‌ها با حیا زندگی کردیم و حرف نزدیم اما با مهربانی بنویس «خون پسرم برای حجاب و غیرت به زمین ریخته شده است.»

كد خبر : ۵۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۲


در برهه‌ای از زمان به سر می‌بریم که مدرن شدن جامعه حقیقت تلخی را به بار آورده و آن چیزی نیست جز ایجاد فاصله مادران با فرزندانشان و متمرکز شدن تمام فکر و مشغله‌شان بر مسایل بیرون از خانواده.

كد خبر : ۵۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


یک دکترای مدرسی معارف اسلامی گفت: محبت والدین یکی از راههای تقویت عزت نفس در کودکان است اما متاسفانه در زندگی امروزه بسیار کم رنگ شده است و والدین صرفا با تهیه ی لوازم بازی کودکانه سعی در پر کردن این نیاز مهم هستند.

كد خبر : ۵۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۰


یکی از سبک‌های زیبای زندگی امام جعفرصادق(ع) که امروزه باید به آن توجه خاصه نشان داد، توجه ایشان به دادن حق الزحمه کارگر در اول وقت فراغت از کارش است.

كد خبر : ۵۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۹


با نگاهی اجمالی و رجوع به دفاتر اسناد کشور با آماری روبرو می‌شویم که زنگ خطری را به صدا در می‌آورد. منحنی رشد بی رویه طلاق و کاهش ازدواج شرایط را برای یک بحران اجتماعی جدی در جامعه فراهم می کند.

كد خبر : ۵۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۲


یک استاد دانشگاه گفت: نتخاب‌های احساسی و یا انتخاب هایی که امروزه در شبکه‌های مجازی باب شده است و از شکل دوستی نهایتا به ازدواج ختم می‌شود همه و همه از جمله موارد اختلاف‌زا در بعد از ازدواج محسوب می‌شود .

كد خبر : ۶۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷


«گول نخورید و نجیب بمانید» مدهای که از زیر دست خیاطان غربی بیرون می آیند برای این طراحی می شوندکه به تو بقبولانند که ارزش مندترین سرمایه تو،جذابیت جسمی توست.

كد خبر : ۶۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


عصر روز پنج‌شنبه نخستین کنگره حزب موسوم به اتحاد ملت ایران با حضور افراد دخیل در فتنه 88 و نیز اعضای حزب منحله مشارکت تشکیل شد. با نگاهی به برخی اعضای حاضر در این نشست کاملا مشخص می‌شود که حزب فتنه‌گر و منحله مشارکت این بار با نقابی جدید کار خود را برای فتنه‌ای دیگر آغاز کرده است.

كد خبر : ۶۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


هر‌چند اسلام حق کار برای زنان را به رسمیت شناخته و در کنار آن استقلال مالی و دستمزد عادلانه را نیز مورد تأکید قرار داده است، اما با توجه به ضرورت حفظ بنیاد خانواده، اهمیت کار زنان در خانه و سازگاری طبیعت و ویژگی‌های زیستی زنان با آن، ترجیح می‌دهد در تقسیم کار، زنان کارهای خانه و تربیت اولاد را به عهده گیرند

كد خبر : ۶۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳


در بسیاری از محلات افرادی به بهانه جشن و شادی اقدام به بستن خیابان ها نموده و بدون اینکه مزاحمتی از سوی نهاد های قضایی و انتظامی برای آنان ایجاد شود، اقدام به ایجاد سر وصدا تا نیمه های شب می کنند و همین امر باعث نا رضایتی مردم شده است.

كد خبر : ۶۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


مسئول  گروه جهادی عمار گفت: خدمات رسانی و کمک به روستا های از وظایف  اصلی اردو های جهادی  هست و از افتخارات ما محسوب می شود.

كد خبر : ۶۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷


اسلام حجاب را برای محدودیّت و حبس زن نیاورده، بلکه برای مصونیّت او توصیه کرده است، زیرا اسلام راضی به حبس، رکود و سرکوبی استعدادهای زن نیست، بلکه ...

كد خبر : ۶۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


نکند رفتار ما با بازماندگان شهدای در راه خدا، همان رفتاری باشد که با بازماندگان شهدای کربلا شد؟!

كد خبر : ۶۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


از چشم‌هایش می‌توان خواند، چشم‌های پر از پرسش و اضطراب، می‌شود این پیام را به‌وضوح شنید از لب‌هایی که خشک شده از استرس بی‌خبری، می‌توان کلمات را شنید که در سکوت پژواک می‌شود؛ حاجی سلام، حجکم مقبول، خوش آمدی به وطن، قدم بر چشم گذاشتی، اما کو همراهت، هم‌کاروانت، شما که از ابتدا با هم ذوق پرواز به خانه خدا را داشتید.

كد خبر : ۶۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۲


باید گفت خانواده گر چه از شدت حمله‌هایی که به آن می‌شود، زخمی و لرزان است، سرسختانه به بقای خود ادامه می دهد. علت این امر نیز مخدوش بودن مواضع نظری و عملی دشمنان آن است اما فقط بقای خانواده با این وضعیت، برای حفظ جامعه‌ای زنده و پویا کافی نیست،

كد خبر : ۶۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۸


شهروند خرم آبادی  با توجه به تأکید مقام معظم رهبری در راستای تهاجم فرهنگی  گفت:  باید از نگاه‌ها و منظرهای دیگر به این برجام نگاه کنیم تا سبب ارتقا بخشیدن به هویت ایرانی اسلامی ما شود.

كد خبر : ۶۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۳۰


«اگر بنده خدا سرما هم بخورد و برای معالجه به بیمارستان مراجعه کند از تیر و ترکش خوردن تا سرطان و سکته قلبی و… را به وی می‌بندند ...»

كد خبر : ۶۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶


مادرم قرآن را بوسید و به طوری که اشک در چشمانش حلقه زده بود داوود را در آغوش گرفت و گفت که هر چه خدا بخواهد همان می شود و اگر من جلوی تو را بگیرم، نمی توانم جوابگوی ائمه معصومین و حضرت زینب(س) باشم. ان شاء لله شهادتت مبارک باشد.

 

كد خبر : ۶۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۷


اگرزنان کارتون خواب به مرور زمان با اعتیادی که گریبانگیر آنهاست،جزفحشا راهی رابرای ارتزاق پیدا نکنند،خواه ناخواه به پدیده فرزندان زنان و مردان کارتون خواب می‌رسیم که بخش اعظمی از آنها به گروه‌های سازمان یافته تکدی گر به قیمت‌های نازل فروخته می‌شوند وراحت‌ ترین راه برای کنترل واستفاده ازاین نوزادان آرام کردن آنهاباموادمخدراست،موادی که برخی از این کودکن شکم مادر به آن ها اعتیاد دارند.

كد خبر : ۶۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۷


در سال های گذشته، ازدواج که منشأ وقوع ولادت و باروری، و به عنوان عامل بسیار مؤثر بر ساخت سنی، جنسی و افزایش جمعیت محسوب می شود، در کشور ما دستخوش تحولات چشمگیری شده است.
كد خبر : ۶۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۸


احترام متقابل یکی دیگر از مهارت های زندگی زناشویی است که در زندگی این زوج آسمانی بسیار به چشم می خورد .

كد خبر : ۶۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲


زنان فقرزده،زمان و انرژی بیشتری را صرف تولید و یافتن غذا می‌کنند آنها در صورت داشتن کار در آمدزا ساعات بیشتری کار می‌کنند یا زمان بیشتری را در بازار به کسب می پردازند،زنان معمولا به دلیل نداشتن آموزش ومهارت لازم ناگزیر از پذیرش هر کاری هستند این کارها اغلب خطرناکترین،کمرشکن ترین و نامطلوب‌ترین کارها هستند و پیامد چنین کارهایی برای سلامت زنان و خانواده‌های آنها ممکن است فاجعه آمیز باشد.

كد خبر : ۷۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۶


برنامه هم اندیشی کافه نقد ویژه فصل زمستان فرهنگسرای رسانه اصفهان شب گذشته با حضور نویسنده مجموعه کیمیا و استاد جامعه شناسی دانشگاه اصفهان به منظور نقد و بررسی سریال تلویزیونی کیمیا برگزار شد.

كد خبر : ۷۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵


یک روانشناس با بیان اینکه نباید کودک را به خاطر دروغگویی‌اش ملامت و سرزنش کرد یا در مقابل دیگران با اعمال خشونت به او اتهام دروغگویی زد، گفت: دریغ کردن محبت از کودکان، سلب اطمینان از کودک، رها کردن او به حال خود؛ از دیگر شیوه های تربیتی نادرست است که می تواند به تربیت کودک اسیب برساند.

كد خبر : ۷۲۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰


کیمیا گرچه بازنمودی از شخصیت یک زن مسلمان ایرانی است، اما نمی توان او را شخصیت تراز زن انقلابی دانست. چه اینکه، حداقل انتظاری که از یک زن انقلابی می توان داشت، تأثیرگذاری و جریان سازی در زندگی خود و محیط پیرامون خویشتن است. این درحالی است که کیمیا یک زن منفعل و صرفا تأثیرپذیر است.

كد خبر : ۷۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


شهید به اتفاق چند نفر دیگر به بالای مجسمه رفتند و طناب را به گردن مجسمه انداختند.در این لحظه مأمورین سر رسیدند و در اثر تیراندازی او را مجروح کردند

كد خبر : ۷۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱


انتخابات امسال حضور حداکثری،حفظ هوشیاری، بصیرت و در نهایت انتخاب اصلح از ساز وکارهای تعیین‌کننده می‌باشند رهبر انقلاب به همگان توصیه نمودند به فهرست های ارائه شده توسط متدینین و انقلابیون اعتماد کنند برای این مهم سخنان امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری از اهمیت ویژه ای برخوردارا ست.

كد خبر : ۷۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۳


بعد از شهادت شهید سامانلو، محمد حسین به تصور اینکه هنوز هم پدرش از سوریه با او تماس می گیرد به محض اینکه تلفن خانه زنگ می خورد گوشی را برمی دارد و مدام بابا بابا می کند وقتی می بیند که فرد دیگری است گوشی را تحویل می دهد.

كد خبر : ۷۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


عزت و کرامت زن در سایه عفاف او تأمین می شود، حجاب و لزوم پوشیدگی در برابر مرد بیگانه یکی از احکام دینی است که برای ارج نهادن به حریت زن و نیز حفظ جامعه از آلودگی های اخلاقی تشریع و در قرآن کریم نیز بدان تصریح شده است.

كد خبر : ۷۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۴


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: دشمن به ادعای خود گزینه نظامی را برای همیشه  خودشان حفظ کردند و یقینا اگر این اتحاد و همبستگی که بین نیروهای مسلح  حاکم است نبود  دشمن یک لحظه از حمله نظامی درنگ نخواهد کرد.

كد خبر : ۷۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹


بعد از جنجال آفرینی مولاوردی در خصوص اعدام همه مردان یک روستا در سیستان و بلوچستان و احضارش به دادسرا، این بار او با انتقاد از گشت نامحسوس پلیس برای رسانه‌های غربی خوراک تهیه کرده است.

كد خبر : ۷۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵


رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با برشمردن ویژگیهای اصلاح طلبان واقعی گفت: اصلاح طلب واقعی کسی است که آرمان امام راحل و رهبر انقلاب را زنده نگه دارد.

كد خبر : ۷۷۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹


حول و حوش ساعت یک بعداز ظهر، حلیمه خانم خود را برای اقامه نماز ظهر آماده می کرد که ناگهان وضعیت قرمز شد. منزل آنها در مجیدیه شمالی بود و سطح بلند تپه های عباس آباد به آنها اجازه اشراف به منطقه را می داد، نه تنها صدای انفجار نزدیک بود که حتی از پنجره می شد تشخیص داد دود و آتش از محل خانه پدری بلند شده است.

كد خبر : ۷۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲


ارزشمندترین بنیاد اجتماعی نزد خداوند، خانواده است؛ به طوری که زمینه‌های پیوند پاک و مقدس ازدواج را می‌توان در آیین اسلام و سنت نبوی و سیره ائمه هدی(ع) به خوبی مشاهده کرد. 

كد خبر : ۷۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳


مدیر شرکت نگار نصر استان گفت: اگر بین دولت و بسیج سازندگی تعامل ایجاد شود بدون شک اقتصاد مقاومتی قابل اجرا است و می توان اقتصاد را عملی کرد.

كد خبر : ۷۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱


رفتارها و پرخاشگری فرزندش تا مغز استخوانش را می‌سوزاند. پسرش گرفتار اوتیسم است. زندگی برایش جهنم شده. اصرار مادر برای بهزیستی هیچ تأثیری ندارد. همین جهنم، تنها دخترش را از او می گیرد.

كد خبر : ۷۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱


آنچه امروزه در بیشتر عروسی‌های ما ایرانی‌ها مشاهده می‌شود در کنار هزینه‌های سرسام آور این سنت حسنه، موارد آلوده به گناه و مزاحمت‌های آن‌هاست که ناراحت کننده‌تر است. این در صورتی است که ازدواج امر مقدسی است که بر اساس آن، زن و مرد به آرامش می‌رسند.

كد خبر : ۷۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اقدام و عمل مسئله‌ای مهم است و عشایر ما فقط در جبهه و جنگ سلحشور نبودند و امروز نیز کشور مرهون اقدام و عمل عشایر است.

كد خبر : ۷۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۳۰


مدیر حوزه علمیه حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) ، مهمترین نقش زن همسر و مادر بودن است که با حضور اجتماعی او در تضاد یا تناقض نیست اگر که روش درست هماهنگی این موارد را پیدا کند.

كد خبر : ۷۹۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴


هر چهار دقیقه یک طلاق! باورش سخت است، اما این حقیقتی است که این روزها جامعه ایرانی را درگیر کرده است.

كد خبر : ۷۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۸


چمران، باعزت زیست، مردانه جنگید و عارفانه شهید شد و مصداق کامل شیران روز و زاهدان شب و نمونه‌ی کامل از خودگذشتگی و ایثار بود و روحی لطیف داشت، عارفی وارسته و عابدی متعبد بود؛ دست نگاشته‌ها و مناجات‌هایش گواه این مدعاست. این عارف رسته از حصار تنگ نفسانیات و قیودات مادی رزمنده‌ای بود در خط مقدم نبرد و فرماندهی توانا که با تدابیر جنگی عملیات‌های بزرگی را رهبری می‌نمود.

كد خبر : ۸۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱


تجمع زنان در قسمتی از میدان شهر برای پیدا کردن کار، چیزی نیست که هر وجدان بیداری به سادگی بتواند از کنار آن عبور کند.

كد خبر : ۸۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳


سازمان های مدعی حقوق بشر از سازمان ملل گرفته تا کمیسیون حقوق بشر و اتحادیه اروپا و تشکل های به ظاهر مدافع حقوق بشر که شب و روز از لزوم رعایت حقوق بشر سخن می گویند و حتی برای جانوران و گیاهان مراسم ختم و ابراز تاسف می گیرند، در این فاجعه چشم و گوش خود را بستند و برخی از آنان براثر فشار گسترده افکار عمومی تنها به ابراز تاسف بسنده کردند.

كد خبر : ۸۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲


آرامشی که از زندگی زناشویی به دست می‌آید به خاطر این است که این دو جنس مکمل هم و مایه‌ی شکوفایی و نجات و پرورش یکدیگر هستند.

كد خبر : ۸۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


"تفکیک جنسیتی"؛ شاید بتوان این موضوع را یکی از جنجالی ترین موضوعات چند سال اخیر در حوزه های اجتماعی کشور برشمرد. موضوعی که موافقان و مخالفان زیادی را با خود همراه کرده و هرازچندگاهی به بهانه ای بازارش داغ می شود.

كد خبر : ۸۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۳


 26 مرداد ماه سال 1369 میهن اسلامی شاهد حضورعزیزانی بود که پس از سالها اسارت در زندانهای مخوف رژیم بعثی صدام،که  سرود آزادی را نواختند  به وطن  بازگشتند.

كد خبر : ۸۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۶


جهیزیه کابوس ازدواج های امروزی برای خانواده دختر است، این مقوله که در ابتدا یک هدیه از جانب بزرگترها برای آغاز زندگی جوان ها بود اکنون یک بار سنگین بر دوش پدر و مادر دختر شده است. اما به راستی برای حل این بدعت اجتماعی نقش مسئولان فرهنگی، وزارت ورزش و جوانان، دانشگاه ها، کمیته امداد امام خمینی (ره)، صدا وسیما و از همه مهم تر ان جی او ها و سازمان های مردم نهاد چیست و چه میزان توانسته اند در این زمینه مؤثر واقع شوند.

كد خبر : ۸۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸


سبک زندگی غیردینی، تضعیف کننده بنیان خانواده‌ها است و در مقابل، تکیه بر دستورات قرآنی، زندگی انسان را برای رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی تضمین می‌کند.

كد خبر : ۸۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۴


برگزاری مراسم عروسی در شب شهادت ائمه اطهار (ع) در الیگودرز سبب نارضایتی مسئولین و مردم شده است و بیشتر مردم چشم انتظار اقدام متولیان فرهنگی در این خصوص هستند.

كد خبر : ۸۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳


آتش بازی و استفاده از ترقه های پر سر و صدا در مجالس عروسی به اوج خود رسیده به طوری که صدای این ترقه ها بسیار مهیب تر از صدای شلیک تفنگ است که علاوه بر ایجاد مزاحمت برای شهروندان ممکن است خطراتی را به همراه داشته باشد.

كد خبر : ۸۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۳


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی یک امانت است و نظم پذیری و رعایت قانون درجامعه نتیجه تلاش نیروی انتظامی است و نیروی انتظامی  مظهر امنیت نظم و قانون در جامعه است.

كد خبر : ۸۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵


فتنه88خط قرمز نظام مقدس جمهوری اسلامی که هر ایرانی باید این حرکت ضد انقلابی را محکوم کرده و به عنوان سند خیانت عده ای فریب خورده ،مال پرست و خیانتکار به نظام و رهبری برای نسل های آینده معرفی شود.

كد خبر : ۸۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶


زنان سیمره در چرخه تولید و مبارزه برای پیشرفت اقتصاد کشور نقشی همپای با مردان دارند. آنها در موارد متعددی چون: کشاورزی، دامپروری، صنعت (فرش، گلیم و...)، خانه‌داری، فرهنگسازی، تربیت فرزندان و مواردی از این دست، فعالیت دارند.

كد خبر : ۸۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۲


عضو تیم ملی شطرنج بانوان ایران با بیان اینکه جوایزش از حضور در رقابت‌های مختلف را صرف مربی شخصی می‌کند، گفت: طی یک سال گذشته ۵۰۰ هزار یورو هزینه مربی کرده ام.

كد خبر : ۸۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۷


این روزها مخلوقات باوفایی که روزی نجس محسوب می شدند و فقط در خدمت آسایش انسان ها بودند، بازیگر مهمی در زندگی برخی از ایرانی ها شده اند. اگر تا چند سال پیش فقط دختران و پسران پولداری که والدینشان هوای اروپایی زیستن داشتند، در آغوش خود سگ نگهداری می کردند؛ امروزه در خیابان های پایین شهر هم جولان سگ ها در آغوش جوانان بدجوری خودنمایی می کند؛ سگ هایی که قیمتشان از چند هزار تا چندین میلیون تومان هم می رسد.

كد خبر : ۸۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳


بنای اصلی زوجین بر پاکی و تقوا نهاده شده است. این پاکی شامل رفتارها و گفتارهای نیکو، برکناری از عوامل ریا و فریب و سایر اصول اخلاقی و انسانی است. باید توجه داشت که تقوا برای یک زن شرافتمند امری ضروری است; زیرا زن و شوهر سرمایه اصلی شان اسلام است و اساس اسلام نیز تقوا و خودنگه داری،

كد خبر : ۹۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳


عضو شورای تأمین استان گفت: ان شالله با تهیه شناسنامه و ایجاد صنف و ساماندهی نوازندگان و خوانندگان به نتایجی مطلوب مخصوصا در زمینه فراهم نمودن آسایش و آرامش برای مردم برسیم.

كد خبر : ۹۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰


هر لحظه برای دیدن حضرت آقا لحظه‌شماری می‌کردم و گاهی نیز تصویر می‌کردم که خواب می‌بینم، دیدار مقام معظم رهبری برایم معجزه بود.

كد خبر : ۹۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


همسر شهید زنده لرستانی گفت: به مناسبت سالروز مجروحیت همسرم مراسم کوهپیمایی خانوادگی به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و ورزش جوانان استان در خرم آباد بر گزار می شود.

كد خبر : ۹۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۱


کتاب «مطلع عشق» گزیده‌ای از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی به زوج‌های جوان و خانواده‌ها است که از سوی انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شده است.

كد خبر : ۹۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۳


امروزه به علت تجمل گرایی و اشراف گری در بعضی از خانواده ها آمار ازدواج تنزل کرده است چون عده ای از ازدواج کردن گریزان شده اند و به همین دلیل سن ازدواج بالا رفته است از سوی دیگر آمار طلاق بیشتر شده که یکی از دلایل آن چشم و هم چشمی و بالا رفتن توقع زوجین از یگدیکر است.

كد خبر : ۹۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۹


دختر مبتلا به نوع شدید یک بیماری ژنتیکی از 6 ماهگی تا کنون رشد اجزاء پائین تنه اش متوقف شده و همین باعث شده برای 19 سال در یک لگن پلاستیکی زندگی کند.

كد خبر : ۹۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۳


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین