امروز: شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۰

جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۳۱    عبارت مورد جستجو: سلسله

موج دوم: بنای فوق بر روی تپه ای باستانی و طبيعی واقع شده است و ...

كد خبر : ۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۹


موج دوم:  17 کارآفرین برتر و ایده پرداز خلاق در هشتمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان لرستان مورد تجلیل قرار گرفتند.

كد خبر : ۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


موج دوم: روستای قلایی ازجمله روستاهای شهرستان سلسله است که با وجود گذشت سالهای متمادی و وعده و وعید مسئولان، هنوز در فقر بسر می برد.

كد خبر : ۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


آساره خبر: شهرداری، از جمله نهادهایی به شمار می آید که مردم این شهر ارتباط گسترده ای با آن دارند و از ادارات پررفت و آمد و با ارباب رجوع فراوان به حساب می آید، اما این نهاد مردمی و مهم چند هفته ای می باشد که شهردار ندارد.

كد خبر : ۲۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: در پی حکمی از سوی مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان لرستان، رئیس شعبه جدید سازمان تأمین اجتماعی شهرستان الشتر معرفی و از زحمات رئیس سابق قدردانی شد.

كد خبر : ۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


آساره خبر: زيارت بهترين راه تقويت معنويت و ايجاد ارتباط با واسطه با پروردگار است. درزیارت، انسان علاوه برکسب آسایش روحی با دیدن مناظرجذاب و سیروسیاحت درمکان زیارتی به رشد وتوسعه صنعت گردشگری مذهبی کمک می کند

كد خبر : ۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


آساره خبر: لرستان از بامداد امروز تاكنون شاهد وقوع سه زمين لرزه در مناطق چالان چولان، الشتر و كوهدشت بود.

كد خبر : ۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


آساره خبر:  مدیرکل محیط زیست لرستان گفت: با گذشت چهار روز آتش سوزی منطقه قلایی سلسله مهار شد.

كد خبر : ۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


آساره خبر: حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان الشتر گفت: سبک زندگی ما، دغدغه ی مقام معظم رهبری است و برطبق احادیث و روایات باید تکلف در زندگی را کنار گذاشت.

كد خبر : ۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


آساره خبر: حجت الاسلام سیدسجاد موسوی، امام جمعه شهرستان سلسله گفت: برخی روستاهای سلسله با کمبود آب شرب مواجه هستند و این امر باعث مشکلات فراوان برای خانواده ها شده است.

كد خبر : ۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


آساره خبر: جاده الشتر - فیروزآباد یکی از غیر استاندارترین و نا امن ترین جادهای استان لرستان به لحاظ مشکلات تردد و ترافیک است به گونه ای که تعلل در تکمیل این محور 15 کیلومتری باعث شده سالانه شاهد تلف شدن انسانهای زیادی در این محور به دلیل تصادفات جاده ای باشیم.

كد خبر : ۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


آساره خبر: رئیس مرکز آموزش عالی شهرستان الشتر از افزوده شدن دو مورد رشته ی دانشگاهی در مقطع کارشناسی در مرکز آموزش عالی این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


آساره خبر: امام جمعه شهرستان سلسله گفت: در دوران دفاع مقدس مردم ایران ایستادگی خود را بر ارزشهای اسلامی به اثبات رساندند.

كد خبر : ۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


آساره خبر: فرماندار سلسله در همایش تجلیل از آتش نشانان گفت: آتش نشانان نماد ایثار و از خودگذشتگی برای خدمت به مردم و نجات جان آنان هستند.

كد خبر : ۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


آساره خبر: مدیر کل یکی از ادارات استان، که باید هفت روز هفته در محل خدمتش به خلق الله خدمت کند یک پایش در محل خدمت است، یک پایش در محل زندگی و احتمالا پای سومی هم دارد که در سرزمین مادری است.

كد خبر : ۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۰


آساره خبر: آوازه دیار سر سبز و خوش آب و هوای سلسله به لحاظ توانمندی های فوق العاده اش در حوزه های مختلف آب و خاک بویژه کشاورزی گوش هر علا قه مند به طبیعت را نوازش داده تا جایی که بسیاری از این علا قمندان از سلسله با نام دیار سر سبز و یا نگین سر سبز لرستان یاد نموده اند.

كد خبر : ۱۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴


در آستانه از سرگیری مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه ۵+۱، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژيم صهيونيستي بار ديگر به فرافکني درباره ايران پرداخت.

كد خبر : ۱۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


این روزها که صحبت از محرمانه ماندن و یا محرمانه باقی نماندن مذاکرات ژنو بسیار داغ است، گویی رسانه‌های داخلی باید اثبات کنند که خود و مخاطبانشان، نامحرم نیستند.

كد خبر : ۱۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


محمدصالح فراهانی، پژوهشگر و کارشناس مسائل مذهبی گفت: غدیر خم از دو جهت حائز اهمیت است، یک به سبب ضرورت وجود امام و ولی در هدایت و تعالی جامعه اسلامی و دیگری به خاطر مشخص شدن ویژگی هایی است که یک امام و رهبر جامعه اسلامی باید داشته باشد.

كد خبر : ۱۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


پیکر سید مصطفی را در آب فرات غسل دادند و در ایوان طلای مرقد حضرت امیر (ع) دفن نمودند. نقل است که امام پس از شهادت وی به همسر بزرگوارشان فرمودند:...

كد خبر : ۱۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان سلسله انفجارات تروریستی اخیر عراق را بشدت محکوم کرد.

كد خبر : ۱۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه "عملکرد سیاستمداران با نظامیان متفاوت است"، تأکید کرد: ما هرگز اجازه نخواهیم داد آمادگی رزمی نیروهای مسلح کشورمان، تابع مذاکرات سیاسی باشد.

كد خبر : ۱۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: امروز با توجه به جنگ نرم دشمن، نماز جمعه جوانان را بیمه می‌کند.

كد خبر : ۱۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


مهدی کروبی پس از انداختن رأی در صندوق رأی گفت: وقتی نتایج اعلام می‌شود همه ما باید قبول کنیم و از تخریب دیگران بپرهیزیم. نباید به کسانی که درصدد ایجاد شبهه در انتخابات هستند، میدان بدهیم.

كد خبر : ۱۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴


مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان از اهدای هشت عضو بدن یک جوان الیگودرزی به نیازمندان خبر داد.

كد خبر : ۱۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


مدیر زراعت جهاد کشاورزی لرستان از کشت بیش از 5 هزار هکتار کلزا در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آمریکایی‌ها برای مصرف داخلی و جبران ناکامی‌های خود مرتباً شاخ و شانه می‌کشند. آمریکا باید بداند مذاکره کردن ایران از سر عجز نیست، مذاکره کردن ایران به‌معنی فراموش کردن جنایت‌های آمریکا در ایران نیست.

كد خبر : ۱۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۹


بیمارستان، کیو، مصلی،....  فرهنگ، بازار، شهدا.. . کلمات متقاطعی که هر روز صبح تا غروب طنین انداز خیابان های شهر است. فرقی نمی کند تاکسی زرد تاکسیرانی داشته باشی یا پیکان جوانان مدل79، اینجا بالانشین ها هم جار می زنند. سمند سفید تازه نمره خورده هم آخرشب با پول خرد به خانه می رود.

كد خبر : ۱۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۷


مدیر کل دامپزشکی لرستان گفت : دومین کشتارگاه صنعتی دام در شهر ستان خرم آباد در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

كد خبر : ۱۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


دشت لاله‌های واژگون بهشت الیگودرز پذیرای مسافران نوروزی است. 
كد خبر : ۲۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷


اینجا بهار می‌آید به میهمانی حماسه، به سرزمین ستره‌داران، دیار رزم‌آوران لر... دایه‌دایه وقت جنگه...
كد خبر : ۲۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۳ هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز به همه ی هم میهنان و ایرانیان عزیز در سراسر جهان بخصوص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مجاهدان راه اسلام و ایران، سال جدید را سال «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری کردند.

كد خبر : ۲۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۳ هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز به همه ی هم میهنان و ایرانیان عزیز در سراسر جهان بخصوص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مجاهدان راه اسلام و ایران، سال جدید را سال «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری کردند.

كد خبر : ۲۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۲


آنچه بیش از همه لرستان را گل سرسبد گلستان تاریخ ایران کرده است، وجود آثار باستانی و تاریخی و به خصوص ماقبل تاریخ است که نشان از قدمت تمدن در این دیار را دارد.

كد خبر : ۲۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۰


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: عدم انصراف مردم از یارانه یا نشان دهنده این است که اوضاع اقتصادی مناسب نیست و یا مردم به صرف کردن این هزینه ها در بخش تولید کم اعتماد هستند.

كد خبر : ۲۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۸


نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در بیان و ابراز سخنان خود آزادند؛ به ویژه هنگامی که در مورد مطالبات موكلان‌شان زبان به سخن می‌گشایند.

كد خبر : ۲۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۲


- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از تصویب 20 میلیارد ریال اعتبار برای تامین تجهیزات چهار اداره در شهرستان های این استان خبر داد.

كد خبر : ۲۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۷


استاندار لرستان گفت: به مناسبت هفته دولت 514 پروژه با اعتباری بالغ بر 417 میلیاردتومان به بهره‌برداری می‌رس

كد خبر : ۲۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


آمرلی ها منتظرند؛ هنوز چشم در راهند؛ همچنان امید هست، اما شبح مرگ هم هست که بر سر همه ساکنان این شهر منتظر سایه انداخته است.

كد خبر : ۲۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۵


شهادت، رهایی انسان از حیات مادی و یک تولد تازه است... شهادت مثل رهایی یک پرنده است از قفس... دوست دارم در برابر تمام عمرم، یک لحظه به عمر امام عزیز اضافه بشود چون امام با هر لحظه از عمر خودش می‌تونه جامعه‌ای رو هدایت کنه

كد خبر : ۲۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۲


سفر وزیر امور خارجه ی ایران و هیات همراه به برخی کشورهای اروپایی و سلسله دیدارهای آنها با مقام های این کشورها از نظر بسیاری از تحلیلگران افزون بر اینکه می تواند سطح روابط دوجانبه را ارتقا دهد، زمینه مناسبی را برای دور تازه ی گفت و گوهای هسته یی ایجاد می کند.

كد خبر : ۲۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۳


یک دکترای جامعه شناسی و عضو هیئت علمی دانشگاه با اشاره به اینکه برخی افراد سعی دارند با مجهز شدن به ابزارها نظیر آرایش های غلیظ ، تیپ های نامتعارف و به دست گرفتن سیگار و .. پایگاه اجتماعی خود را بالا ببرند، گفت: متاسفانه بعضی زنان امروزی مانند مردان سیگار می کشند.

كد خبر : ۲۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۸


نماینده ولی فقیه  در استان لرستان ضمن تبریک عید قربان گفت: عید سعید قربان یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان است که یکی از درس های بزرگ عید قربان در س توحید و بندگی خدای متعال است.

كد خبر : ۳۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۳


سیزدهم مهر سالروز هجرت امام خمینی از عراق به پاریس است، سفری که زمینه ی بازگو کردن اندیشه های آزادی خواهانه ی معمار بزرگ را به جهانیان فراهم کرد و فصلی دیگر را در پیروزی انقلاب اسلامی گشود.

كد خبر : ۳۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۴


باید این واقعیت را پذیرفت که در کشور ما هم موضوع دوست‌یابی و ازدواج‌ اینترنتی چندی است که در بین عموم مطرح شده است، تا جایی که چندین سایت نیز در این رابطه با عنوان همسریابی ‌اینترنتی بوجود آمده است و اقدام به عضو‌یابی می‌کنند.

كد خبر : ۳۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


آمریکا فهمیده که یکی از دشمنان رده اولش هستیم چون فهمیده که در مسائل فرهنگی بحمدالله به لطف سیدالشهدا (ع) تاثیرگذار بودیم می‌خواهند تخریب کنند در نواری دیگر که لطیفه می‌گفتند صدای شبیه ما را درمیاوردند آن هم دستگیر شد و مورد مواخذه قرار گرفت.

كد خبر : ۳۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۰


شفاعت اهل بیت علیهم السلام در عالم برزخ شامل حال افراد گنهكار و گرفتار نمی شود و شفاعت ایشان مختص به روز قیامت است.

كد خبر : ۳۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


تشکل های دانشجویی دانشگاههای لرستان با صدور بیانیه ای اظهارات اهانت آمیز مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نسبت به آیت الله علم الهدی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مشهد و مجلس را که در همایش اطلاح طلبان کوهدشت مطرح شده است را محکوم کردند.

كد خبر : ۳۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۹


بخشی از سخنان آیت الله مصباح یزدی در پاسخ به کسانی که می گویند  حصر، بدون محاکمه قضایی و رأی قاضی مشروعیت ندارد

كد خبر : ۳۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


رییس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان دردفاع مقدس در سلسله نشست هم اندیشی سازمان با دستگاه های اجرایی از برگزاری دوره های آموزشی جنگ نرم و سبک زندگی اسلامی ایرانی با توجه به زندگی شهدا برنامه ریزی شده و آماده برگزاری در دستگاههای اجرایی خبر داد.

كد خبر : ۴۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


خدمات رسانی عراقی‌ها به زائران امامان معصوم(ع) همه ساله با صحنه‌های عجیبی و شگفت‌آوری همراه است که نمی‌توان تفسیر منطقی برای آن ارائه کرد.

كد خبر : ۴۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


پنجمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار در حالی برپا شده است که یکی از بخش‌های این جشنواره که به نظر از دید کارشناسان مغفول مانده، بخش بین‌الملل آن است.

كد خبر : ۴۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۳


نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: پارک بانوان در شهرستان های سلسله و دلفان احداث می شود.

كد خبر : ۴۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۱۴


رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس در سلسله نشست های هم اندیشی سازمان با دستگاه های اجرایی اظهار داشت: برای تثبیت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادتباید لایحه ای تصویب شود که در کنار هر کار فرهنگی پیوست فرهنگی دفاع مقدس داشته باشیم.

كد خبر : ۴۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۰


حجاب، مسئله اى فطرى است که از دیرباز در فرهنگ ملى و باستانى ما وجود داشته است. بى حجابى و کشف حجاب، از سال هاى بسیار دور مورد توجه استعمار جهانى بود؛ زیرا آنها فرهنگ ریشه دار ملت هاى اسلامى را هدف قرار داده بودند.

كد خبر : ۴۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۰


اینکه از قدیم الایام، مردان به عنوان خواستگارى نزد زنان مى‌رفته‌اند و از آن‌ها تقاضاى همسرى مى‌کرده‌اند، از بزرگترین عوامل احترام زن بوده، طبیعت، مرد را مظهر طلب و عشق آفریده و زن را مظهر مطلوب بودن و معشوق بودن قرار داده است.

كد خبر : ۴۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۰


زن از جنبه مادى نیازمند به مرد و مرد از جنبه روحى نیازمند زن آفریده شده است، زن بدون اتکاء به مرد نمى‌تواند نیازهاى فراوان مادى خود را که چندین برابر مرد است، رفع کند، از این رو اسلام همسر قانونى زن را نقطه اتکاء او معین کرده است.

كد خبر : ۴۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۴


مبحث پیر شدن تدریجی نفوس کشور را نمی توان از مبحث کاهش آمارازدواج ، افزایش آمار طلاق و افزایش سن ازدواج جدا دانست .

كد خبر : ۴۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۸


رئیس هیأت مدیره بنیاد فرهنگی اجتماعی زنان از برگزاری نشست تخصصی خانواده پویا خبر داد و گفت: این نشست 6 بهمن ماه برگزار می‌شود و در آن سرفصل‌هایی مانند ازدواج، جمعیت، عفاف و حجاب مورد بررسی قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۴۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۸


مدیر کارگروه تعالی جمعیت و خانواده بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: بزرگترین اشتباه ما در اجرای سیاست کنترل جمعیت این بود که چنان فرهنگی بر جامعه حاکم شد که فرزند زیاد داشتن به ضدارزش و فرزند کم داشتن، کم‌کم به ارزش تبدیل شد.

كد خبر : ۴۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۳۰


مطابق با خاطرات برخی خلبانان بازنشسته که یکی از آن‌ها مستقیما برای شخص بنده تعریف می‌کرد هر بار که مهمانی در "دربار" برگزار می‌شد، هواپیمای سلطنتی صبح زود زنان دربار را برای آرایش به فرانسه می‌برد تا خود را برای مهمانی شب آماده کنند.

كد خبر : ۴۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


یکی از معضلاتی که امروزه بسیاری از مسئولان و دولتمردان را به فکر انداخته و جامعه‌شناسان و روان‌شناسان هم در زمینه حرفه‌ای خود آن را بررسی و پژوهش می‌کند، افزایش میانگین سن ازدواج و بی‌رغبتی جوانان ایرانی برای تشکیل خانواده است.

كد خبر : ۴۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۱


وجود افراد مجهول در سلسله راویان یک حدیث، به میزان اعتبار آن ضربه می زند به همین دلیل برخی در این حدیث و سند آن اشکال کرده اند اما نفس توجه علماء و بزرگان وحتی توصیه به خواندن آن دلیلی بر اعتبار این حدیث به شمار می رود.

 

 

كد خبر : ۴۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۸


حدود ساعت 12 ظهر روز دوشنبه 18 اسفندماه مدير يكي از نهادهاي شهرستان كوهدشت به نام "يونس. م" پس از مراجعه به دبيرستان نمونه دولتي امام علي (ع) اين شهرستان كه فرزندش "اميررضا. م" در آن‌جا تحصيل مي‌كند، اقدام به كتك زدن معلم رياضي اين مركز مي‌نمايد.

كد خبر : ۴۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۰


از همان آغازین ایام ورود جعبه جادو به منازل، این پرسش مطرح شد که آیا تلویزیون نقشی در تغییر ساختار خانواده داراست یا نه؟ این پرسش، پرسشی است نه راجع به محتوای تلویزیون؛ بلکه در مورد چیستی خود آن.

كد خبر : ۴۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۵


یک تحلیلگر سیاسی عراق در واکنش به طرح طنزی در شبکه های اجتماعی عراق که مدال های ژنرال های منطقه را با یک فرمانده ایرانی قیاس کرده است، گفت: حضور یک فرمانده عالی رتبه در خط مقدم...

كد خبر : ۴۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹


سرجمع، توافق لوزان، در بهترین حالت نگران‌کننده و در بدترین حالت فاجعه‌بار است.جز در موضوع اراک، این توافق در هیچ موضوع دیگر، حتی به طور تلویحی به خطوط قرمزی که تیم مذاکره‌کننده خود برای خود ترسیم کرده بود پایبند نیست و با هیچ فرمولی نمی‌توان از حیث معادله داده- ستانده آن را یک توافق متوازن دانست.

كد خبر : ۴۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


بسیج جامعه زنان کشور در بیانیه ای به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) دولتمردان را به در پیش گرفتن رویه ای فاطمی در اداره امور و پایداری و استقامت در برابر هجوم اشرار عالم خاصه در مساله هسته ای دعوت کرد.

كد خبر : ۵۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اجازه دادن به این که یک بازرس بتواند به پادگان ما سربزند همچون اشغال سرزمین است به همین منظور بیان این موضوعات حتی در سطح گفتگو نیز به معنای تحقیر ملی خواهد بود.

كد خبر : ۵۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۰


ارزش‌های فرهنگی سهم معناداری در پیش‌بینی تمام ملاک‌های انتخاب همسر زنان به‌استثنای ملاک ثبات هیجانی و پختگی عاطفی دارند. بیشترین ضریب تعیین مربوط به ملاک‌های آینده مالی خوب، تحصیلات و هوش، موقعیت اجتماعی خوب و نداشتن رابطه جنسی قبلی است.

كد خبر : ۵۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۷


سخنگوی قوه قضائیه در هشتادمین نشست خبری خود درباره بازداشت موقت حمید بقایی معاون رئیس جمهورسابق، بازداشت پنج نفر در ارتباط با حادثه هتل مشهد و نیز سایر پرونده های مهم این قوه توضیحاتی ارائه کرد.

كد خبر : ۵۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۹


استان لرستان پس از حوضه آبریز دریای خزر دومین حوضه پرباران ایران است که به دلیل خروج سالانه ۱۲ میلیارد مترمکعب آب به‌شدت با بحران کم آبی روبه‌رو است.

كد خبر : ۵۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۴


یک استاد دانشگاه "ازدواج زودهنگام" را از پیامدهای اصلی محرومیت‌های تحصیلی دختران و از مهم‌ترین دلایل فحشا، روسپیگری، اعتیاد، ترک تحصیل و... در بین زنان و دختران دانست و وضعیت اشتغال و تحصیل زنان و دختران در جامعه و سیاست‌های کلان جامعه در این خصوص را تشریح کرد.

كد خبر : ۵۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


چه رخ داد که غرب، برای جهان نسخه منحوس تنظیم خانواده را پیچید. برای فهم این قضیه می بایست به واقعه اجتماعی بزرگی که در اوایل نیمه دوم قرن بیستم از آمریکا شروع شد و مانند طوفانی مخرب تمام کشورهای صنعتی را درنوردید، اشاره کرد و آن نیست مگر فاجعه انقلاب جنسی.

كد خبر : ۵۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان از افزایش آمار طلاق در این استان طی چهار ماه نخست امسال خبر داد.

كد خبر : ۶۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷


مردمان شهر فیروزآباد لحاظ بهداشتی و درمانی با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند هرچند این مرکز به تازه گی به بهره برداری رسیده است اما باعث نشده که مشکلات بهداشتی و درمانی این شهر برطرف شود.

كد خبر : ۶۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


معاون اجرایی رئیس‌جمهور پنجم شهریور ماه به لرستان سفر می‌کند.

كد خبر : ۶۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۳


پس از آن که وزیر صنعت، اعضای کمپین نه به خرید خودروی صفر را «ضد انقلاب و خائن» نامید گویا حالا نوبت به معاون استاندار سیستان و بلوچستان رسیده تا با تاختن به مردم این استان آنها را «کوته فکر» توصیف کند.

كد خبر : ۶۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱


این روزها شبکه های اجتماعی را باید به عنوان یکی از اصلی ترین علاقمندی‌های جامعه جوان برشمرد. شبکه‌هایی که حالا دیگر نمی تواند فریب «مجازی» بودنشان را خورد و به جرات می توان گفت به حقیقتی در جامعه امروزی تبدیل گشته‌اند.

كد خبر : ۶۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱


«از هندی ها متنفرم. آن ها مردمی حیوان صفت با دین درّندگان هستند. آن ها خود مقصر قحطی بودند که مثل خرگوش توله می زاییدند.» وینستون چرچیل

كد خبر : ۶۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۲


دشمن به امید واهی پایان یافتن انقلاب، در فکر نفوذ بخصوص نفوذ سیاسی – فرهنگی است که شناخت توطئه های دشمن، تقویت و استحکام روحیه انقلابی و حرکت مستمر به سمت تحقق آرمانها این هدف را ناکام خواهد گذاشت.

كد خبر : ۶۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۵


سپاه پاسداران انقلاب اسلامی. چهار کلمه است که هرکدام از این چهار کلمه یک عمقی دارد، یک مغزی دارد، یک شرحی دارد .... «سپاه»، «پاسداری»، «انقلاب» و «اسلام». اینها چهار کلمه است که اسم شما و عنوان شما از اینها تشکیل شده

كد خبر : ۶۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸


رئیس دانشکده اهل بیت دانشگاه اصفهان گفت: ارائه جذاب عقیده غربی با رسوخ پر شتاب سبک زندگی هدف اصلی شمشیر استکبار جهانی است و صیانت از سبک زندگی اسلامی مانع سرعت نفوذ فرهنگ غرب به جامعه می شود.

كد خبر : ۶۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه از میزان پیشرفت فکر و بنیان مهم اقتصاد مقاومتی در کشور خیلی خشنود نیستم، فرمودند: یکی از هشدارهایی که واقعا باید وزرای محترم توجه کنند مسئله مقابله با عناصر متدین و انقلابی در دانشگاه‌ها از طرف برخی مسئولان و اساتید است.

كد خبر : ۶۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور در منزل سردار شهید همدانی، ضمن تفقد از خانواده وی شهادت این سردار سرافراز را تبریک و تسلیت گفتند.

كد خبر : ۶۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷


مدیر کل هلال احمر لرستان گفت: هزار و 41 خانوار از  این حادثه آسیب دیده اند که به 5524 نفر متاثر از سیل سه روز گذشته در کوهدشت خدمات امدادی ارئه شده است.

كد خبر : ۶۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰


مدیرکل بحران استان لرستان گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر وارد شدن خسارت ناشی از بارش باران در لرستان اعلام‌نشده است.

كد خبر : ۶۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


در سلسله انفجارات و تیر اندازی‌هایی که شب گذشته در پاریس رخ داد حداقل 153 نفر کشته شدند.

كد خبر : ۶۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


معاون شورای‌ فرهنگی‌ اجتماعی زنان گفت:کاهش جمیعت تنها در ایران اتفاق نیفتاده، بلکه از 70ساله پیش کاهش باروری دربین مسلمانان برنامه‌ریزی شد،خیلی از افرادبحث کاهش‌ باوری را مشکلات اقتصادی می‌داننداما حرف اول دراین مسئله بحث فرهنگ است.

كد خبر : ۶۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۸


عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: افزایش کمیت حضور زنان در مجلس ارزش نیست اما می‌توانیم زنان توانمند، متدین، ولایتمدار و متخصص در اقصی نقاط کشور را جهت رأی‌آوری، شناسایی و معرفی کنیم.

كد خبر : ۶۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۲


احترام متقابل یکی دیگر از مهارت های زندگی زناشویی است که در زندگی این زوج آسمانی بسیار به چشم می خورد .

كد خبر : ۶۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲


دبیر هیئت بازرسی بر انتخابات لرستان گفت: هزارو 443 شعبه اخذ رای در استان و در شهرستان خرم‌آباد 274 شعبه اخذ رای وجود دارد.

كد خبر : ۶۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


به مناسبت گرامی داشت یاد شهید، حاج مجید صانعی، سلسله خاطرات این شهید گرانقدر در ویژه نامه ای منتشر خواهد شد که بخش دوم آن را در ادامه می خوانید.

كد خبر : ۶۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری لرستان گفت: شهرستان‎های لرستان نیازمند احداث ۴ پارک بانوان است.

كد خبر : ۷۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۷


نتایج یک نظر سنجی که در مرکز افکار سنجی دانشجویان انجام شده است نشان می‌دهد پوشش غالب زنان در جامعه چادر است.

كد خبر : ۷۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱


برای آموزش، ترویج، گسترش و نهادینه‌سازی فرهنگ حجاب و عفاف، به بهره‌گیری از همه توانایی‌ها و امکانات موجود در نهادهای مختلف کشور نیازمندیم.

كد خبر : ۷۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


وزیر بهداشت در سفری دو روزه به استان لرستان سفر می‌کند.

كد خبر : ۷۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰


در دومین روز سفر وزیر بهداشت و درمان به لرستان، وی جهت افتتاح اورژانس بیمارستان امام خمینی(ره) به شهرستان کوهدشت وارد شد.

كد خبر : ۷۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳


رئیس ستاد انتخابات استان گفت: تنها ملاک کار ما قانون است و ما این اطمینان را می دهیم که از رای مردم صیانت می کنیم.

كد خبر : ۷۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۸


مقام معظم رهبری با بیان اینکه من از گفتن حقیقت خسته نخواهم شد و آن چیزهایی که احساس کنم باید با ملت در میان بگذارم خواهم گفت، فرمودند: دشمن درصدد است در انتخابات اعمال نفوذ کند.

كد خبر : ۷۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۹


وقتی نزدیک‌های منزل‌شان رسیدیم، مادرش جارویی را که در دست داشت، بالا آورد و با صدای بلند و به زبان محلی گفت «پسر! خوش آمدی، پسرم! خوش آمدی.»

كد خبر : ۷۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۲


روزنامه‌های زنجیره‌ای چنان در ماموریت خود برای تخریب رقیب غرق شده‌اند که عمدتا بدون دقت کافی که لازمه کار حرفه‌ای مطبوعات است، مطالب کذبی را به رقیب نسبت می‌دهند که پس از مدت نه چندان طولانی به عنوان گاف و دروغ، فاش می‌شود.

كد خبر : ۷۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱


شهیدان صفر و قربان جعفرزاده از شهدای شهرستان شهیدپرور نور، طی وصیتنامه و نامه‌های خود به مادر و همسرشان از فریب مردم توسط دشمنان نظام ابراز نگرانی کرده و سفارش‌هایی را به بانوان داشتند.

كد خبر : ۷۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۲


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان  گفت: پیش‌بینی می‌شود در سال جاری حدود 20 هزار نفر  در مراسم اعتکاف در استان شرکت کنند.

كد خبر : ۷۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۹


شهیندخت ملاوردی معاون امور زنان و خانواده ریئس جمهوری، در پاسخ به این سوال که از دیدگاه های قرآنی تا چه میزان در برنامه ریزی‌های کلان جامعه زنان استفاده می‌کند، گفتکه تا جایی که امکان داشته باشند به ویژه در برنامه ریزی هایی که معطوف به بازنگری قوانین و مقررات است تلاش کردیم،این هدف را دنبال کنیم.

كد خبر : ۷۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱


امروزه تکدی‌گری در جامعه ما به‌عنوان یک معضل شناخته می‌شود. این معضل بویژه در شهرهای بزرگ، بیشتر نمود دارد.

كد خبر : ۸۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۷


طلاق توافقی که این روزها درباره آن زیاد می‌شنویم از چه‌زمانی در ایران به‌صورت رسمی و قانونی شکل گرفت؟ ظهور طلاق توافقی با تصویب قانون حمایت خانواده همراه بود.

كد خبر : ۸۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۰


مسئول مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌های سلسله گفت: ۲۸ جهیزیه به نوعروسان توسط خیرین مردمی مؤسسه آبشار عاطفه‌ها به نیازمندان اهدا شد.

كد خبر : ۸۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸


غرب‌زدگی آفتی است که کشورها رامانند یک بیماری مسری خطرناک کشنده گرفتار و بیمار می‌کند. تفکرات انسان غرب‌زده، ریشه و بنیادی ندارد. نتیجه تقلید کورکورانه و بی‌قید و شرط از جهان غرب مطمئناً چیزی جز وابستگی، خودباختگی و از دست‌ دادن اعتماد به‌نفس نخواهد بود.

كد خبر : ۸۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۹


برگزاری تورهای مختلط دوچرخه سواری خانم‌ها در داخل کشور و در وسط خیابان‌های قزوین آن هم به صورت مختلط دیگر چه کمکی می‌تواند به حضور اجتماعی زنان و یا ورزش بانوان کند؟

كد خبر : ۸۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۳


اوایل هفته جاری خبری تلخ مبنی بر سرقت از یکی از طلافروشی‌های الشتر منتشر شد و تلخ‌تر از آن، تشبیه این سرقت به «سرقت‌های هالیوودی»! توسط برخی رسانه‌ها بود.

كد خبر : ۸۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۱


آتش بازی و استفاده از ترقه های پر سر و صدا در مجالس عروسی به اوج خود رسیده به طوری که صدای این ترقه ها بسیار مهیب تر از صدای شلیک تفنگ است که علاوه بر ایجاد مزاحمت برای شهروندان ممکن است خطراتی را به همراه داشته باشد.

كد خبر : ۸۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۳


حنان الفتلاوی تاکید کرد: شما یک رفتار و رویداد دموکراتیک از سعودی‌ها به من نشان دهیدتا آن را به کار ببرم. درحالی که سیستم حکومتی آل‌سعود تماما از مفاهیم دموکراسی به دور است .

كد خبر : ۸۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸


روح افزا با اشاره به اینکه در اسلام نه تنها حقوق زن را برابر می بیند بلکه بالاتر فرض می کند، افزود: وقتی اسلام مسئله تربیتی زن را معادل قرآن می‌بیند، این سند چه هست که بخواهد با من زن مسلمان در خصوص سیاست‌های مساوات اقتصادی حرف بزند؟! چرا عده‌ای متوجه نیستند که اسلام آنقدر حرف‌های بالاتر دارد که این اندیشه‌های فمینیستی پوسیده غربی به درد این جامعه نمی‌خورد.
كد خبر : ۸۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۹


زناني كه دشواري‌ هاي ازدواج و زندگي مشترك را به سبب خودكفايي مالي يا هر دليل ديگر تحمل نمي ‌كنند، فضيلت هاي بزرگي را از دست مي ‌دهند كه جبران ‌پذير نيست.

كد خبر : ۸۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۳


مدیر کمیته امداد شهرستان سلسله گفت: ۲ میلیارد و ۲۰ میلیون ریال کمک‌هزینه خرید جهیزیه به ۱۰۱ نوعروس شهرستان سلسله پرداخت شد و ۱۶۵ نفر دیگر در نوبت دریافت کمک‌هزینه ازدواج هستند.
كد خبر : ۸۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲


مدیر کل ارشاد لرستان گویا قصد دارد همواره در کانون توجهات و مرکز حاشیه ها قرار بگیرد هر از چند گاهی دست به کار های شیطنت آمیزی می زند.

كد خبر : ۸۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۳


کمبود شغل و بالا بودن نرخ بیکاری از مهمترین مشکلات در جوامع مختلف بشما می‌رود چرا که این معضل به تنهایی می‌تواند منشاء مشکلات اجتماعی زیادی باشد که هر یک از آنها به تنهایی می‌تواند زمینه ساز مشکلات فراوانی بوده و جامعه را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

كد خبر : ۸۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵


معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: نیروهای سپاه استان در تمامی شهرستان‌های استان لرستان برای بازگشایی محورهای مسدود شده در آماده‌باش کامل قرار دارند.

كد خبر : ۹۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۸


عصر پنجشنبه گذشته یک زن الشتری جهت زایمان به بیمارستان الشتر مراجعه می‌کند اما به علت نبود پزشک متخصص، مجبور به رفتن به یکی از بیمارستان‌های شهر خرم‌آباد می‌شود که در اتفاقی نادر، نوزاد دختر در بین راه متولد می‌شود.

كد خبر : ۹۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۹


سرپرست میراث فرهنگی، صنایع‌دستی سلسله گفت: بیش از ۱۰۰۰ بافنده گلیم در سطح شهرستان سلسله به گلیم بافی اشتغال دارند.

كد خبر : ۹۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶


فمنیسم در ایران مورد تنش و بحث‌های گوناگونی قرار گرفته است و برخی از نویسندگان و چهره‌های سیاسی در این مورد مبحث‌های مختلفی نقل کرده‌اند. در ایران بیشتر رویکردهای فمنیستهای تشابه گرا مورد توجه و تبلیغ قرار گرفته است و رویکردهای فمینیستی تفاوت گرا شبیه اخلاق مراقبت، فمینیسم طرفدار خانواده، فمینیسم اجتماعی، فمینیسم مادرانه کمتر مورد توجه بوده‌اند.

كد خبر : ۹۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات لرستان گفت: میزان داوطلبان زن در شورای شهرها ۱۰۳ نفر و در شورای روستا ۵۴۸ نفر است که داوطلبان زن در شورای روستا نسبت به دور قبل ۹۴ درصد افزایش داشته‌اند.

كد خبر : ۹۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۸


صنایع دستی، چیزی بیش از یک سوغات است و بخش پویای دنیای امروز گردشگری به شمار می‌آید اما متأسفانه باید گفت صنایع دستی لرستان وارد زندگی روزمره نشده است و این اقلام به صورت اشیای لوکس استفاده می شود.

كد خبر : ۹۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳


زهرا دختر بیمار دلفانی به دلیل بیماری و نداشتن هزینه‌های درمان این روزها خوراکی فروشی می‌کند و پس از ماه‌ها درد و رنج همچنان منتظر عملی شدن وعده مسئولان برای درمان بیماری‌اش است.

كد خبر : ۹۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


خانواده "حسین زاده" قریب سه دهه است در حوزه هنر طراحی و مد و پوشاک اسلامی در قالب مؤسسه پژوهشی - فرهنگی « شمس نهان اصفهان» فعالیت می کنند. آنها توانسته اند در این زمینه به موفقیت های زیاد داخلی و بین المللی دست پیدا کنند. آقای "حسین زاده" معتقد است مُدبومی، مُدی است که از منابع و رفرنس های تاریخی و قومی کشور خودمان الهام گرفته و ازلباس اقوام و تاریخ پوشش ایرانی – اسلامی نشأت می گیرد و این مهم نیاز به حمایت جدی دستگاه ها و هم افزایی آنها دارد.

كد خبر : ۹۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: به مناسبت شب های قدر در لرستان ۵۸ ایستگاه سلامت بسیج جامعه پزشکی برپا و عزادران در شب های قدر خدمات رایگان سلامت ارائه می شود.

كد خبر : ۹۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۲


رمضان فرصت تقویت فرهنگ «همسایه داری» است، فرهنگی که در لوای آئین‌هایی مانند «کاسما» و «هَمچه کاسه» تجلی می‌یابد؛ و حالا ماه خدا با نوای غم‌آلود «الفراق» به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود.

كد خبر : ۹۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۱


مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:  ۷۵ استاد در طرح ضیافت اندیشه شرکت کردند  این طرح  از یازدهم تیر آغاز و تا ۱۴ تیرماه ادامه دارد.

كد خبر : ۹۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۲


به مناسبت هفته  حجاب و عفاف بانوان بسیجی لرستانی در ایک اقدام کاملا خودش جوش اقدامبه  برنامه فرهنگی تحت عنوان فروش البسه ایرانی اسلامی  آتش به اختیار کردند.

كد خبر : ۹۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱


کارشناسان در همایش امنیت زنان در فضای عمومی با محوریت آزار خیابانی به تحلیل وضعیت آزار خیابانی زنان از دیدگاه جامعه‌شناختی، روان‌شناختی، حقوقی، اجتماعی و ارائه راه‌حل‌هایی بر بهبود وضعیت آن پرداختند.

كد خبر : ۹۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۸


اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین