امروز: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴

در ارزیابی‌های به‌عمل آمده توسط استانداری لرستان آموزش و پرورش رتبه نخست را در بین دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه ترویج فرهنگ حجاب و عفاف به خود اختصاص داده است.

کد خبر: ۹۷۹۵
تاریخ انتشار: یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۳

به گزارش آساره خبر؛ فریبا گله‌دار، کارشناس مسئول امور بانوان و خانواده آموزش و پرورش لرستان امروز، ششم اسفند در جمع خبرنگاران از کسب رتبه نخست آموزش و پرورش لرستان در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف خبر داد و گفت: در ارزیابی‌های به‌عمل آمده توسط استانداری لرستان اداره‌کل آموزش و پرورش رتبه نخست را در بین دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه ترویج فرهنگ حجاب و عفاف به خود اختصاص داده است.

 

 وی با اشاره به جایگاه حجاب و عفاف در دین مبین اسلام و ضرورت توسعه فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه، افزود: اشاعه و تعمیق فرهنگ حجاب و عفاف نیازمند برنامه‌های بنیادین و مداوم در خانواده، مدرسه و اجتماع است.

 

 گله‌دار با اشاره به نقش مؤثر فرهنگیان در تعمیق و گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه، از اهتمام کلیه فرهنگیان، معلمان و دست‌اندرکاران آموزش و پرورش استان در راستای گسترش و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تقدیر کرد.

 

 وی ادامه داد: کسب این موفقیت ارزشمند، حاصل مدیریت، تلاش، نظارت و پیگیری‌های مستمر و ارزشمند دستگاه تعلیم و تربیت متشکل از نیروهای ستادی و آموزشی است.

 

 کارشناس مسئول امور بانوان و خانواده آموزش و پرورش لرستان با اشاره به اهتمام دستگاه تعلیم و تربیت در تحقق اهداف سند تحول بنیادین، اظهارکرد: دستگاه تعلیم و تربیت به‌دنبال تربیت انسان‌های خودباور و خداباور است و در این بین نهادینه کردن باورهای اعتقادی و تحکیم باورهای دینی و مذهبی دانش‌آموزان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

 

انتهای پیام/

 

منبع خبر: ایکنا

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین