امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۷
رئیس کمیته ی حقوق بشر مجلس هشتم تاکید کرد:

رئیس کمیته ی حقوق بشر مجلس هشتم تاکید کرد:آنچه که مسلم است، مقابله ی جدی است که کشورهای اسلامی و عربی نسبت به این تصمیم باید داشته باشند چرا که قدس جایگاهی بین المللی و متعلق به همه ی ادیان است و سکوت کشورهای اسلامی در شرایط حاضر بوی خیانت خواهد داد.

کد خبر: ۹۷۰۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۱

به گزارش آساره خبر؛ زهره الهیان در رابطه با سخنرانی رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید مبنی بر به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل گفت:اقدام اخیر ترامپ قطعا منجر به منزوی شدن هر چه بیشتر آمریکا و رژیم صهیونیستی در عرصه ی بین الملل خواهد شد.

 عضو هیئت رئیسه ی کمیسیون سیاست خارجه مجلس هشتم ادامه داد: بی شک به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل باعث بیداری هر چه بیشتر مسلمانان و انتفاضه ای مجدد در میان کشورهای اسلامی علیه آمریکا و اسرائیل خواهد شد.
 
رئیس کمیته ی حقوق بشر مجلس هشتم تاکید کرد: آنچه که مسلم است، مقابله ی جدی است که  کشورهای اسلامی و عربی نسبت به این تصمیم باید داشته باشند چرا که قدس جایگاهی بین المللی و متعلق به همه ی ادیان است و سکوت کشورهای اسلامی در شرایط حاضر بوی خیانت خواهد داد.
 
وی بر مطالبه گری ملت های مسلمان در این خصوص تاکید کرد و اظهار داشت: کشورهای اسلامی باید اعتراضات جدی نسبت به آمریکا و رژیم صهیونیستی و شرایط حاضر داشته باشند و البته این  تصمیم نابخردانه قطعا امنیت رژِم صهیونیستی را مورد حمله قرار خواهد داد و منجر به ناامنی هر چه بیشتر سرزمین های اشغالی خواهد شد و در جهت محو اسرائیل از نقشه جهان تسریع جدی به دنبال خواهد داشت.
زنان کویر
انتهای پیام/د

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین