امروز: چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۹
مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان:

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: تا پایان سال گذشته 10 هزار و 219 نفر در استان متقاضی وام ازدواج بودند، که این تعداد طی شش ماهه نخست سالجاری و در حال حاضر به سه هزار و 639 نفر رسیده که با کاهش 65 درصدی مواجه بوده است.

کد خبر: ۹۶۸۱
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۷

به گزارش آساره خبر؛ علی یاور عزیزپور با بیان اینکه سال گذشته بانک های لرستان 68.9 درصد اعتبار مصوب خود را به پرداخت وام ازدواج اختصاص داده اند، اظهار داشت: سال گذشته سه هزار و 274 میلیارد تومان توسط بانک های دولتی و خصوصی استان به متقاضیان وام ازدواج پرداخت شده که سه هزار و 333 میلیارد تومان آن توسط بانک های دولتی و 59 میلیارد و 60 میلیون تومان آن توسط بانک های خصوصی پرداخت شده است.

 

وی با بیان اینکه تا پایان سال گذشته 10 هزار و 219 نفر در استان متقاضی وام ازدواج بودند، عنوان کرد: این تعداد طی شش ماهه نخست سالجاری و در حال حاضر به سه هزار و 639 نفر رسیده که با کاهش 65 درصدی مواجه بوده است.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان با اشاره به اینکه طی شش ماهه نخست سالجاری دو هزار و 129 میلیارد تومان توسط بانک های خصوصی و دولتی استان به متقاضیان وام ازدواج پرداخت شده است، ادامه داد: دو هزار و 88 میلیارد تومان از آن را بانک های دولتی و 40 میلیارد و 900 تومان آن توسط بانک های خصوصی پرداخت شده است.

 

عزیزپور تصریح کرد: کل اعتبار قرض الحسنه بانک های لرستان در شش ماهه نخست سالجاری سه هزار و 91 میلیارد تومان است که دو هزار 963 میلیارد تومان آن به بانک های دولتی و 129 میلیارد و 399 میلیون تومان از آن به بانک های خصوصی تعلق گرفته است.

 سفیر افلاک

انتهای پیام/د

 

 

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین