امروز: سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۸
معاون استاندار لرستان مطرح کرد:

معاون استاندار لرستان گفت: ۲۴۰ میلیارد تومان برای بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی استان لرستان اختصاص یافته  که ۱۲۰ واحدتولیدی استان لرستان از این میزان اعتبار نوسازی و بازسازی می شود.

کد خبر: ۹۶۵۸
تاریخ انتشار: شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۹

 به گزارش آساره خبر؛ مهرداد غضنفری معاون استاندار لرستان ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: 120 واحد تولیدی استان در سال 96 بازسازی می شود.

وی بیان داشت: برای بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی 240 میلیارد تومان در نظر گرفته‌ شده است که از این میزان اعتبار  ۱۲۰ واحد تولیدی کوچک، متوسط و بزرگ اختصاص داده شده است و برای واحدهای کوچک هم یک میلیارد، واحد های متوسط شش میلیارد و واحدهای بزرگ ۱۵ میلیارد تومان در نظر گرفته‌ که بر اساس قانون بخشی از این اعتبار باید۲۰ تا ۲۵ درصد توسط خود واحدها تأمین شود.

عضنفری افزود: در شصت و چهارمین جلسه ستاد تسهیل استان مسائل پنج واحد تعاونی مشکل‌دار مطرح و موردبررسی قرار گرفت که در این جلسه  مقرر شد بانک‌های توسعه تعاون و ملت مشکلات در ارتباط با سرمایه در گردش بررسی شود و مراحل اخذ مجوز را طی کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان یاد آور شد: قرار شد که در جلسه امروز  همکاری خانه صنعت و معدن، با وزارت صنعت و معدن و خود سازمان در استان و شرکت شهرک‌ها نظارت کافی را داشته باشند و مراحل بعدی ازجمله آغاز ،حین و بعداز اجرا ،تأمین تسهیلات و ورود به تولید، تسلیم کمیته نظارت شود.

معاون استاندار عنوان داشت: برای دستگاه‌ها حدود 40 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در بخش‌های مختلف اقتصادی تصویب و به بانک ها ارجاع داه شده است تا ظرف ۱۵ روز بررسی شود.

انتهای پیام/د

لینک کوتاه:goo.gl/Nnh9XW

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین