امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰
استاندار لرستان خبر داد:

استاندار لرستان از راه‌اندازی مرکز ناباروری با کمک ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان لرستان خبر داد.

کد خبر: ۹۶۴۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۰

به گزارش آساره خبر: هوشنگ بازوند ظهر امروز در نشست‌خبری که با حضور محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، نماینده ولی‌فقیه در  استان و اصحاب رسانه در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد، گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) درسه  سال و نیم گذشته بیش از  124 میلیارد‌تومان به استان لرستان کمک کرده است.

استاندار لرستان افزود:ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در سال‌های گذشته توانسته است تا کنون کمک‌های موثری در زمینه کارهای عمرانی، محرومیت‌زدایی، ساخت مدارس، مساجد و خانه‌های بهداشت را انجام بدهد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه امروز با رویکرد توانمندسازی مردم در زمینه بنگاه‌های اقتصادی و حوزه‌های اجتماعی اقدامات خوبی اصورت گرفته است که  علاوه بر آن در بحث اعتبارات عمرانی به استان کمک شده است  لذابا این کمک‌ها می توان بسیاری از مشکلات زیرساختی مناطق محروم را برطرف نمود.

بازوند یاد آور شد: با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) یک طرح ویژه برای استان لرستان در نظر گرفته شده است که این طرح هدیه ی خوبی برای استان لرستان خواهد بود و آن هم احیاء و راه‌اندازی مرکز ناباروری دراستان لرستان است.

انتهای پیام/د

لینک کوتاه:goo.gl/XM8NzQ

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین