امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۶

رئیس اتحادیه آرایشگران خواهر همدان از مردم خواست تا گول آرایش‌های دائم ارزان‌قیمت را نخورند.

کد خبر: ۹۶۳۸
تاریخ انتشار: شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۹

به گزارش آساره خبر؛طیبه چاپاریان تصریح کرد: امروزه شاهد تبلیغات سوء برخی افراد غیرمتخصص در نیازمندی‌ها و فضاهای دیگر درباره انجام آرایش‌های دائمی نظیر تاتو، هاشور، سایه و ... هستیم که می‌تواند سلامت متقاضیان را به خطر بیندازد.

وی افزود: انجام این‌گونه آرایش‌ها که از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است، باید در سالن‌های معتبر و توسط آرایشگرانی که دوره‌های تخصصی آن را طی کرده و دارای مجوز هستند، صورت گیرد.

چاپاریان گفت: متأسفانه در مواردی مشاهده می‌کنیم افراد فریب تبلیغات سوء آرایشگران غیرمجاز را خورده و برای انجام آرایش‌های دائمی نزد افراد غیرمتخصص و بدون مجوز می‌روند.

وی عنوان کرد: خانم‌ها باید در درجه اول آگاه باشند و به پروانه کسب و کارت معتبر سالن‌داران که از جانب اتحادیه به آنان داده شده، توجه کنند.

اتحادیه هیچ مسئولیتی در قبال مراجعان به آرایشگران غیرمجاز ندارد

چاپاریان با بیان اینکه شاهد شکایات متعدد افرادی که برای انجام آرایش‌های دائمی نزد افراد غیرمتخصص و بدون مجوز رفته و اینک دچار مشکل شده‌اند، تأکید کرد: در صورت مشاهده سالن‌های غیرمجاز از طریق اماکن، اتحادیه و امور مالیاتی با آنها برخورد قانونی می‌شود.

وی درباره هزینه انجام این‌گونه آرایش‌های دائمی اظهار کرد: قیمت انجام خدمات بر اساس نرخ‌نامه مصوب که در همه سالن‌ها نصب است، بر اساس درجه‌بندی ارائه خدمات در مناطق مختلف متفاوت است.

چاپاریان سن خاصی را برای تمایل به انجام آرایش‌های دائمی تعیین نکرد و گفت: متقاضیان این‌گونه خدمات در تمامی سنین از جوانان گرفته تا افراد مسن و بالای 50 سال را شامل می‌شود.

ایسنا

انتهای پیام/د

لینک کوتاه:goo.gl/hbsx6U

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین