امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۲
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان:

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: ما باید حافظ انقلاب  و فرهنگ غنی دفاع مقدس  باشیم و آن را به نسل بعدی  منتقل کنیم، و هرچه ما  برای دفاع مقدس هزینه کنیم قطعا تبدیل به سرمایه خواهد بود.

کد خبر: ۹۶۲۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۴

به گزارش آساره خبر؛  علی حسین  پازدار،معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان ظهر امروز درستاد هفته دفاع مقدس که در سالن جلسات فرماندهی سپاه استان برگزار شد به تشریح برنامه های دفاع مقدس پرداخت و افزود: ایران اسللامی بخش اعظمی از آن دفاع مقدس است و بعد از آن رسالت پاسداری از انقلابی اسلامی  به عهده ما هست.

 وی گفت: ما باید حافظ انقلاب  و فرهنگ غنی دفاع مقدس  باشیم و آن را به نسل بعدی  منتقل کنیم، و هرچه ما  در این راستا هزینه کنیم قطعا تبدیل به سرمایه خواهد بود.  معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان، به نقش سپاه در دفاع مقدس اشاره کرد و خاطر نشان کرد:سپاه پاسداران در کنار مردم جنگید و از دستاوردهای انقلاب مواظبت کرده است وبرای امتداد راه سرخ شهیدان نیز نیاز به کمک همه دستگاه ها داریم و سپاه پاسداران با همه توانش پای کار خواهد بود.
 
 پازدار به تشریح برنامه دفاع مقدس پرداخت و تصریح کرد: دفاع مقدس از روز 31 شهریور آغاز و به مدت هفت روز ادامه دارد که در اولین روز هفته دفاع مقدس رژه نیروی مسلح را خواهیم داشت ، در مرکز استان تیپ 84 2،تیپ 184 قرارگاه باباعباس و در بروجرد مسئولیت رژه به عهده گروه 24 بعثت و 411 بروجرد است.
 
 وی افزود:  در روز دوم هفته دفاع مقدس دیدار فرماندهان و مسئولین نیرو های مسلح با نماینده ولی فیقه راس ساعت 9 صبح صورت خواهد گرفت. 
 
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان اظهار داشت:سومین روز از هفته دفاع مقدس دیدار فرماندهان نیروی مسلح با تعدادی از خانوداه معظم و معزز  شهدا خواهد بود که در این راستا  همکاران ما در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثار گران برنامه ریزی را برای این دیدار داشته باشند.  
وی  تجلیل از سربازان است را در چهارمین رو از هفته دفاع مقدس خواند و بیان داشت: سربازان نیرو های مسلح امانت های در دست ما هستند و یک معادله دو طرفه است و در برابر تدبیر فرماندهان عمل خواهد شد. 
   پازدار ویزیت رایگان را از برنامه های روز پنجم هفته دفاع مقدس خواند و عنوان داشت: با همکاری خوب دانشگاه علوم پزشکی و با محوریت بهداری و بسیج جامعه پزشکی و اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم خدمات رسانی خوبی در این راستا شده اشت که انشالله این روند ادامه خواهد داشت. 
 
 معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان تصریح کرد : در ششمین روز  هفته دفاع مقدس مراسم صبحگاهی مشترک نیرو های مسلح را در قرارگاه عملیاتی لشکر 84 راس ساعت 7:30 صبح صورت می گیرد. 
 وی به آخرین و هفتمین روز برنامه  دفاع مقدس اشاره کرد و گفت : در آخرین روز دفاع مقدس عطر افشانی قبور مطهر   شهدا را خواهیم داشت که این مراسم راس ساعت 7:30 صبح در گلزار شهدا استان و شهرستان ها را خواهیم داشت.
انتهای پیام/د   
لینک کوتاه:goo.gl/1brTsB

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین