امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱
به بهانه هفته حجاب و عفاف؛

ترویج بدحجابی مهمترین ارمغان شبکه های ماهواره ای است، فیلم ها و سریال هایی که با هدف فروپاشی خانواده ها و ترویج بدحجابی ساخته می شوند و هدفشان کمرنگ کردن اعتقادات دینی و حجاب است.

کد خبر: ۹۶۱۳
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۳

به گزارش آساره خبر؛ 21 تیرماه به عنوان روز حجاب و عفاف نامگذاری شده، روزی که در تاریخ، بسیاری از علما و مردم در دفاع از حجاب تا پای جان ایستادند، رضا شاه در آن زمان قصد داشت بی حجابی و برهنگی را ترویج دهند اما بسیاری از زنان مومن سالها در خانه ماندند و برای حفظ حجاب از خانه بیرون نیامدند.

 

 

اهمیت حجاب بسیار فراتر از آن است که بتوان در موردش نوشت اما حجاب نه تنها برای بانوان بلکه برای مردان هم ضروری است، با حفظ حجاب است که انسان از هر گونه خطرات، تهدیدات و گزندها در امان می ماند و در نتیجه به یک آرامش می رسد.

 

 

حجاب به عنوان تاج بندگی محسوب می شود که بسیاری از بانوان با رعایت حجاب و پوشش مناسب همواره خود و دیگران را در این مسیر هدایت می کنند اما سالهاست دشمن حجاب  را نشانه گرفته است.

 

نتیجه تصویری برای بدحجابی و ماهواره

 

دشمن با صرف هزینه های هنگفت می کوشد تا با ساخت سریال ها و فیلم های نامناسب که فقط و فقط بدحجابی و بی حجایی را ترویج می دهند از طریق کانال ها و شبکه های ماهواره جوانان را گمراه کند.

 

 

در واقع دشمن با این اقدام قصد دارد بنیان خانواده را متلاشی کند چرا که وقتی بانوان به سمت بدحجابی سوق داده شوند خانواده خود به خود از بین می رود.

 

 

دشمن توان دیدن حجاب را ندارد و از هر راهی تلاش دارد تا بی بند و باری و بدحجابی را ترویج دهد، دشمنان به خوبی می دانند وقتی زنان با حجاب باشند بسیاری از توطئه های آنان خنثی می شود و از راه های فراوان وارد می شود تا بتواند اعتقادات دینی را هم کمرنگ کند.

 

تصویر مرتبط

 

"نسرین فائزی" مسئول بسیج جامعه زنان بروجرد گفت: دشمنان همواره حجاب و عفاف را نشانه گرفته اند و در این راستا از طریق ماهواره و دیگر شبکه ها می کوشند تا به اهداف خود برسد که نیاز است اقدامات موثری در این راستا صورت گیرد.

 

 

وی اضافه کرد: در طول این سالها به نظر می رسد به برخی از مسائل توجه ویژه ای نشده به طوی که بدحجابی در جامعه شیوع پیدا کرده و نیاز است از مزایای حجاب و عفاف بیشتر گفته شود و با معرفی حجاب های برتر و اجرای برنامه های فرهنگی بتوان در این مسیر موفق بود.

 

 

فائزی اظهار داشت: برای ترویج حجاب و عفاف نیاز است برنامه های متنوعی برگزار شود و با همکاری مسئولین مربوطه و برنامه ریزی صحیح می توان همه اهداف دشمن را در راستای بدحجابی خنثی کرد.

 

 

مسئول بسیج جامعه زنان بروجرد با اشاره به نقش مدارس در ترویج حجاب و عفاف افزود: مدارس بستر مناسبی برای ترویج حجاب و عفاف هستند و دانش آموزان در مدارس می توانند فواید حجاب را به خوبی درک کنند و از همان زمان نسبت به حجاب خود حساس باشند.

 

تصویر مرتبط

 

وی بیان کرد: در همین راستا نقش خانواده بسیار چشمگیر است چرا که یکی از اصولی ترین کسانی که می توانند در حجاب اثر گذار باشند خانواده است و خانواده ها با همکاری آموزش و پرورش در بحث تقویت حجاب گام بردارند.

 

 

 در هفته حجاب و عفاف بیش از 15 برنامه در بروجرد برگزار می شود که مهمترین برنامه همایش 10 هزار نفری بانوان بروجردی است که فردا چهارشنبه ساعت 18 عصر در پارک شهید بهشتی برگزار می شود.

 سفیر افلاک

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین