امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۴
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور:

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: مقابله با انقلاب اسلامی هدف اصلی تروریست‌ها است.

کد خبر: ۹۵۵۱
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۹

به گزارش آساره خبر؛ مینو اصلانی ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی در تهران افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، دشمنان این نظام با تجهیز گروه‌های ضد انقلاب در شمال غرب و جنوب شرق کشور همواره عملیات‌های تروریستی ای را علیه مردم انجام می‌دادند و در طول قریب به چهل سال که از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد، این کشور همواره مورد عملیات‌های تروریستی قرار گرفته است.

وی افزود: مردم ایران هنوز ترورهای منافقین که باعث شد قریب به ۱۷ هزار مردم بی گناه در کوچه و خیابان کشورمان به فجیع‌ترین وضعیت به شهادت برسند را در خاطر دارند و انواع ترورهایی که در ایران اسلامی صورت گرفته است جزو حافظه تاریخی ملت ماست و روز گذشته هم که دوباره شاهد عملیات تروریستی در تهران بودیم به دنبال همان برنامه‌ریزی‌های دشمن برای زمین گیر کردن و مقابله با انقلاب اسلامی است.

اصلانی تصریح کرد: قطعاً شر ایجاد و پرورش داعش و به راه انداختن جنگ‌های نیابتی توسط آمریکا در منطقه، و حمایت‌های مختلف رژیم منحط قبیله‌ای عربستان از سازماندهی این نیروها تا حمایت و پشتیبانی آنان، روزی دامن خود این کشورها را خواهد گرفت؛ همان‌طور که در قلب اروپا این عملیات‌های تروریستی اتفاق می‌افتد و دود آن در چشم حامیان داعش می‌رود.

وی تأکید کرد: اما هیچگاه این اقدامات تروریستی، عزم راسخ ملت ما را متزلزل نکرده است، همان‌طور که در طول هشت سال دفاع مقدس ایران در مقابل بیش از ۵۰ کشور که بر علیه ما متحد شده بودند، با تقدیم شهدای زیادی به اسلام از مسیر اصلی خود منحرف نشد.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور ادامه داد: نیروهای مسلح ما، به ویژه سپاه همیشه سرافراز و بسیج مردمی مقابل این ترورها ایستاده‌اند و همچون گذشته جان خود را فدای برقراری امنیت مردم می‌کنند و خود را سپر بلای مردم قرار می‌دهند و هیچگاه اجازه نخواهند داد که اقدامات تروریستی از این دست امنیت مردم را در کشور به خطر بیندازد، خللی در رشد و پیشرفت کشور ایجاد کند و یا در عظم راسخ مردم در حمایت از ولایت و انقلاب اسلامی خدشه وارد کند.

وی ادامه داد: همچنان که مدافعان حرم، در آن سوی مرزها برای امنیت کشور جان خود را فدا می‌کنند، مدافعان حریم ولایت هم در داخل کشور حتماً و قطعاً امنیت مردم را مثل همیشه تأمین خواهند کرد؛ زیرا مردم عزیز ما که بسیار صبور، شهید پرور و ولایی هستند شایسته کاملترین امنیت‌ها هستند تا در سایه آن بتوانند به پیشرفت کشور کمک کنند.

اصلانی تأکید کرد: در عین حال لازم است که همه مسئولین مراقب باشند زمانی که موضوعاتی مانند انتخابات در کشور پیش می‌آید، بحث امنیت را وجه المصالحه قرار ندهند چراکه امنیت برای ما مهمترین مسئله است و نیروهای مسلح و سپاه در تأمین امنیت برای مردم مقتدرانه ایستاده است و مسئولین باید قدر این نیروها را دانسته و همواره حافظ و حامی آن‌ها باشند.

مهر

انتهای پیام/د

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین