امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۷
به همت بسیج جامعه پزشکی بروجرد؛

مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی بروجرد گفت: در شب های قدر  10 تیم پزشکی  آمادگی دارندکه در مصلی‌و مساجد شهرستان بروجردبه شرکت کنندگان در شب های قدرخدمات خدمات پزشکی رایگان ارائه می‌شود.

کد خبر: ۹۵۳۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۹

به گزارش آساره خبر؛ عبدالستار فتحی مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی بروجرد درباره اجرای برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان و شب های قدر اظهار داشت: به مناسبت این ماه مبارک ما برنامه‌های فرهنگی و مناسبتی زیادی را پیش بینی کرده‌ایم، که در شهرستان بروجرد به اجرا گذاشته می‌شود.

  وی گفت: ویزیت رایگان پزشکان بسیجی در مطب‌ها و مراکز بهداشتی درمانی شهرستان و اعزام تیم‌های بهداشتی درمانی و آموزشی به مساجد از اهداف مهم کانون در این ماه پربرکت بود. 

 مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی بروجرد با اشاره به دیگر برنامه های این کانون خاطر نشان کرد: برگزاری محفل انس با قرآن همه روزه به مدت 30 روز، گرفتن آزمایش سلامت رایگان برای خانوادهای شهدا،برگزاری نشست روشنگری فرهنگی ،برگزاری مراسم شب های قدر همراه با پذیرایی و چندین برنامه فاخر دیگر از برنامه‌هایی بوده است که در این ماه اجرا می‌شود.

  فتحی در مورد برنامه‌های های پیش بینی شده در شب قدرهای گفت:  اعزام 10 تیم‌ پزشکی و برپایی ایستگاه سلامت در شب‌های نوزدهم و بیست و یکم و بیست سوم شب های قدر در مصلی‌و مساجد شهرستان بروجرد پیش بینی شده است و به عزاداران امیر المومنین در مراسم شب های قدر خدمات پزشکی به صورت رایگان ارائه خواهد شد. 

 مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی مباحث آموزش بهداشت و تغذیه و سلامت روان همراه با مشاوره توسط کارشناسان مربوطه همراه با سنجش سلامت در مساجدرا از دیگر برنامه های  بسیج جامعه پزشکی در ماه مبارک رمضان عنوان کرد. 

 انتهای پیام/د

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین