امروز: پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۰
نماینده ولی فقیه در لرستان:

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: دولت جدید به وعده هایش عمل کند و توجه به نیازمندان، پیشرفت جامعه و اقتصادمقاومتی با تکیه بر توان و ظرفیت  داخلی اهم برنامه هایش باشد.

کد خبر: ۹۵۱۹
تاریخ انتشار: جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۴

به گزارش آساره خبر؛آیت الله سیداحمد میرعمادی؛نماینده ولی فقیه در لرستان در خطبه های نمازجمعه اولین جمعه ماه مبارک رمضان در مصلی الغدیر خرم آباد با بیان این که بزرگترین مشکل جامعه ما غفلت از خدا، قیامت وحسابرسی است، گفت: چیزی که می تواند ما راسربلند و بیدار کند تقوا و بصیرت است مهم ترین نیاز امروز جامعه ما بصیرت سیاسی است یعنی تشخیص راه درست از غلط و تشخیص دوست از دشمن است.

 

وی ضمن بااشاره به ساگرد رحلت امام خمینی(ره) گفت:امام بزرگوار برای ما جمهوری اسلامی، آزادی و استقلال را  برقرار کرد،مهم ترین میراث امام بزرگوار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است امروز 28سال از ارتحال امام بزرگوار ما می گذرد این شجره طیبه  نظام جمهوری اسلامی ایران مقتدر و کارآمد نقش آفرینی می کند.

 

خطیب جمعه خرم آباد مهم ترین وظیفه امروز را حفظ میراث امام یعنی نظام جمهوری اسلامی ایران ادانست و گفت: بحمدلله تا کنون با ایمان، اتحاد،اسقامت مردم و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبر از این میراث امام حفاظت شده است و راه و آرمان امام زنده است، مردم ایران اسلامی هنوز سایه امام را بر سر خود احساس می کنند.

 

آیت الله میرعمادی اظهار داشت: خلف صالح امام همچون خورشیدی تابناک الان 28سال است که رهبری جمهوری اسلامی رابرعهده گرفته است و تلاش کرد نظام اسلامی حفظ شود و کشور را از بحران های متعدد نجات داد.

 

وی ادامه داد: رهبری حکیمانه رهبر فرزانه ما سبب شد مردم ایران اسلامی منسجم، یکپارچه ودر کنار هم در جهت پیشرفت این نظام تلاش کنند امروز بدانید نتیجه قیام 15خرداد بعد از گذشت نیم قرن  استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی شده است که در آن امنیت وجود دارد.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان این که امروز کشور ایران اسلامی به سبب نفس مسیحایی امام(ره) امن ترین کشور در منطقه در دنیا به شمار می آید،گفت: عزت، آبرو، اقتدار،امنیت و استقلال ما از امام بزرگوار است برهمین اساس امام به گردن همه ما حق بزرگی دارد و به همین سبب همه باید در مراسم سالگردرحلت امام(ره)که روز یکشنبه در همین مصلی برگزار می شود، شرکت کنند.

 

آیت الله میرعمادی بااشاره به تلاش آل سعود در هفته گذشته برای ایجاد ائتلاف غربی-عربی بر ضد جبهه مقاومت و بر ضد جمهوری اسلامی ایران،یادآور شد: آل سعود  رؤسای 50کشور را با تهدید جمع کرد و رئیس جمهور آمریکا نیز برای تجارت خود آمده بود اما با مخالفت کشور قطر تمام ائتلاف شکست خورد و اینها رسوا شدند.

 

 وی اظهار داشت: بعضی از آن ها به طمع دلارهای نفتی وعده داده شده عربستان آمده بودند  و آمریکا هم دنبال تجارت خود، عربستان را دوشید و رفت؛ آل سعود خیال کرد با بستن بزرگترین قرارداد تسلیحاتی  می تواند در منطقه عرض اندام کندم و در برابر ایران اسلامی قرار بگیرد.

 

خطیب جمعه خرم آباد با بیان این که امروز همه دنیا متوجه شده اند که ایران یک کشور قدرتمند در جهان است،عنوان کرد: عربستان و ایادی آن ها و  سردمداران کشورهای حوزه خلیج فارس راه به جایی نمی برند چراکه توطئه غربی-عربی شکست خورد و باعث ننگ عربستان شده است.

 

آیت الله میرعمادی خاطرنشان کرد: آل سعود بداند که یکبار در دوران جنگ تحمیلی  از صدام حمایت کرد و رئیس جمهور آمریکا خودش می داند که  نمی تواند در برابر انقلاب اسلامی قرار بگیرد، آل سعود و آل خلیفه بدانند که ایران، آمریکا را به ذلت کشانده است و یقینا آنان را به خواری و ننگ ابدی خواهد کشید.

 

وی بااشاره به تایید انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان،گفت: قطعا نظر شورای نگهبان فصل الخطاب است و جناب روحانی چهار سال دیگر به عنوان رئیس جمهور ایران اسلامی است و همه باید نظر شورای نگهبان را محترم بشمارند.

 

آیت الله میرعمادی بیان کرد: دولت جدید به وعده هایش عمل کند و توجه به نیازمندان، پیشرفت جامعه و اقتصادمقاومتی با تکیه بر توان و ظرفیت  داخلی اهم برنامه هایش باشد امروز جامعه ما نیازمند به دولتمردان قوی  به دور از اشرافی گری و دولتمردانی که همتشان خدمت به مردم باشد.

سفیر افلاک

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین