امروز: یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۱

همسر سردار شهید شمسه گفت: خانواده سردار شهید شمسه نخستین شهید مدافع حرم بروجرد از کاندیدای مردمی و انقلابی حجت‌الاسلام رئیسی حمایت می‌کند.

کد خبر: ۹۴۷۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۴

به گزارش آساره خبر؛ فاطمه شمسه با اشاره به لزوم شرکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو اظهار داشت: در وهله نخست باید مردم با حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی همان‌طور که رهبر فرزانه انقلاب فرموده‌اند به تکلیف شرعی خود عمل کنند و دیگران را نیز به این امر مهم دعوت نمایند.

وی افزود: شرکت گسترده در انتخابات خار چشم دشمنان و ناامیدکننده آن‌ها خواهد بود و می‌تواند خط بطلانی بر خواسته‌های شیطانی آن‌ها در توطئه علیه این نظام و مملکت بکشد.

همسر شهید مدافع حرم بروجرد با اشاره به انتخاب فرد اصلح و واجد شرایط بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری عنوان کرد: در انتخابات باید تلاش کرد فردی را انتخاب کنیم که مردمی باشد و به فکر مردم مستضعف باشد و به مردم وعده‌های دروغ ندهد.

وی با تأکید بر اینکه خانواده سردار شهید شمسه نخستین شهید مدافع حرم بروجرد از کاندیدای مردمی و انقلابی حجت‌الاسلام رئیسی حمایت می‌کند، گفت: وی فردی است که می‌تواند ادامه‌دهنده راه شهدا باشد و عزت و کرامت را دوباره به کشورمان بازگرداند چراکه وی زیر بار ستم نمی‌روند و قراردادهای ننگین امضا نمی‌کند.

شمسه افزود: باید فردی را به‌عنوان ریاست‌جمهور این کشور اسلامی برگزید که از قدرت موشکی و نظامی کشورش ناراحت نباشد و آن را برای خود افتخاری بداند و آن را پشتوانه کشور در راستای یاری‌رساندن به دولت امام زمان بداند.

وی تصریح کرد: خانواده‌های شهدا و ایثارگران انتظار دارند رئیس‌جمهور آینده این کشور به‌عنوان فردی که مدافع خون شهدا و ایثار ایثارگران است امنیت و اقتدار این کشور را از جان‌فشانی شهدا و رزمندگان بداند و از ایثارگری‌های آن‌ها در سطوح بین‌المللی با عدم انفعال در دیپلماسی خارجی دفاع کند.

همسر سردار شهید شمسه بیان کرد: متأسفانه در این چهار سال دولت نتوانست به‌خوبی از دستاوردهای موشکی انقلاب و تلاش جوانان در راستای پیشرفت‌های هسته‌ای دفاع کند و به‌راحتی آن‌ها را از دست داد.

تسنیم

انتهای پیام/د

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین