امروز: یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۳
گزارشی از تبلیغات متفاوت؛

پوسترهای تبلیغات کاندیداهای شورا این روزها در همه جا به چشم می خورد اما در میان این حجم انبوه از پوسترها، عکس هاییاز بانوان با چهره های آرایشی دیده می شود که جلب توجه می کنند.

کد خبر: ۹۴۷۱
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵

به گزارش آساره خبر؛ روز از آغاز تبلیغات کاندیداهای شوراها می گذرد، فردا آخرین روز تبلیغات است و تنور انتخابات حسابی داغ شده، در شهر بروجرد 186 کاندید که 65 نفر از آنها خانم هستند، برای این دوره از شورا کاندید شده اند.

 

در این چند روز تبلیغات کاندیداها و هواداران آنها از هر فرصتی برای تبلیغات استفاده می کنند، نصب پوستر، عکس و بنر بر روی در و دیوار شهر و همچنین اجرای برنامه ها و سخنرانی های پی در پی در ستادها از نمونه اقدامات تبلیغات در این ایام هستند.

 

اما آنچه در میان این همه پوستر و عکس خودنمایی می کند، چهره های آرایشی بانوانی است که آنچنان غرق در تبلیغات برای ورود به شورا شده اند که مسئولیت و شان اصلی را فراموش کرده اند.

 

متاسفانه در میان کاندیداهای خانم بروجرد، هستند کاندیداهایی که با چهره های آرایش شده عکس ها و پوسترهایی را تهیه کرده اند که این پوسترها و این کاندیداها در همه خودنمایی می کنند.

شورا

شاید این کاندیداها تصورشان از تبلیغات این است که هر چه چهره ای با آرایش غلیظ باشد احتمال کسب رای بیشتر است، براستی کسب رای و ورود به شورا به قیمیتی است که برخی از بانوان این گونه چهره های خود را تغییر داده اند.

 

به نظر می رسد کسی که نتواند شئونات اسلامی و ارزشها را رعایت کند نمی تواند در عرصه خدمت رسانی در شورای شهر موفق باشد.

 

این در حالیست که هدف از انتشار پوسترهای تبلیغاتی، معرفی برنامه های کاندیداها برای مدت چهار است نه این که چهره های خود را در قاب عکس گذاشته و این پوسترها و عکس ها بر در و دیوار شهر، اتومبیل و شیشه مغازه ها خودنمایی کند.

 

وقتی به این تصاویر و پوسترها نگاه می کنی به نظر می رسد بیشتر شبیه مسابقه زیباترین کاندیدا می باشد تا برگزاری انتخابات شورا و ورود در عرصه ای برای خدمت رسانی.

 

انتشار این تصاویر در فضای مجازی، ستادها و خیابان ها تعجب همه را برانگیخته که این گونه و با چهره هایی متفاوت قصد ورود به شورای شهر را دارند.

 

به گزارش بازتاب بروجرد کم نبودند و کم نیستند بانوانی که همیشه با فعالیت خود در جامعه الگویی برای دیگران معرفی شده اند، می توان در عرصه انتخابات و شوراها هم از این بانوان الگوگرفت.

 بازتاب بروجرد

انتهای پیام/د

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین