امروز: پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۰
مسئول سازمان آبشار عاطفه های استان لرستان:

مسئول آبشار عاطفه های استان لرستان گفت: به کمک خیرین خرم آباد ۵۰ جهیزیه برای نوعروسان این شهرستان تهیه و در قالب دو برنامه  به آنها اهداء شد.

کد خبر: ۹۴۶۰
تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۶

نرگس صفر بیرانوند مسئول آبشار عاطفه ها ی استان لرستان در حاشیه مانور اهداء جهیزیه به نوعروسان همزمان با سراسر کشور که ظهر امروز  برگزار شد به آساره خبر؛ گفت: مانور اهداء جهزیه به نوعروسان همزمان با سراسر کشور در سطح شهر خرم آباد صورت گرفت.

وی افزود: ما توانستیم به کمک خیرین خرم آبادی توانستیم ۵۰ جهزیه  را جمع آوری و به نوعروسان اهداءشد.

مسئول سازمان آبشار عاطفه هاعنوان داشت:  این جهیزیه ها در قالب دو برنامه  انجام گرفت یکی از آنها به صورت مانور در سطح شهر که همزمان با سراسر کشور امروز برگزار شد و دیگری در برنامه همایش نوعروسان تقدیم این بزرگوارن شد.

بیرانوند افزود: هزینه ای که برای جهیزیه  نوعروسان در نظر گرفته شده است به طور میانگین می توان گفت بیست میلیون ریال است که به ۵۰ نوعروس خرم آبادی اهداء شد.

مسئول سازمان آبشار عاطفه ها استان تصریح کرد:  در حال حاضر ۳۰۰ نوع عروس در آبشار عاطفه ها در نوبت جهیزیه هستند که امیدوارم به برکت اعیاد شعبانیه نوعروسانی  که در نوبت هستند هر چه سریعتر بتوانیم جهیزیه آنها را تهیه و اهداء کنیم.

صفر بیرانوند عنوان داشت:   50 جهزیه ها توسط خیرین خرم آبادی تهیه شده بودند  که تقدیم این عزیزان کردیم اما در سطح شهرستان ها اهداء جهیزیه به نوعروسان از طریق سازمان آبشار عاطفه ها صورت گرفته است.

  وی هدف از این مانور  را ترویج فرهنگ ازدواج٬ کمک به جوانان در یک حرکت بزرگ و منسجم در امر ازدواج و کمک به خانواده های محروم و شاد کردن دل نو عروسان خرم آباد ی عنوان کرد. 

عکس و گفت و گو: کبری دریکوند 

انتهای پیام/د 

لینک کوتاه:goo.gl/xRzyNT 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین