امروز: دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۱
مسئول امور هماهنگی طوایف و قبایل ستاد مرکزی دکتر محمدباقر قالیباف در گفت و گو با آساره خبر؛

مسئول امور هماهنگی طوایف و قبایل ستاد مرکزی دکتر محمدباقر قالیباف گفت: کاخ‎نشینان درد کوخ‎نشینان را نمی‎فهمند، کسی که دلش نمی‎خواهد خانه و زندگی او را مردم ببینند آیا این چنین فردی می‎تواند زندگی مردم فقیر را درک کند.

کد خبر: ۹۴۵۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۳

بهاروند مسئول امور هماهنگی طوایف و قبایل ستاد مرکزی دکتر محمدباقر قالیباف در گفت و گو با آساره خبر؛ اظهار داشت: مدیر در نظام اسلامی باید در بین مردم زندگی کند مدیر میلیاردی و اشرافی با مردم متوسط به پایین ارتباط ندارد و نمی‌تواند برای مردم دلسوزی کند.

  وی گفت:  در انتخابات باید به دو نکته مهم توجه داشته باشیم ، نخست اینکه اصل حضور پرشور مردم در پای صندوق‎های رای و دیگری انتخاب اصلح است.    مسئول امور هماهنگی طوایف و قبایل ستاد مرکزی کاندیدای ریاست جمهوری عنوان داشت:  حضور پرشور مردم در پای صندوق‎های رأی فارغ از آنکه به چه کسی رأی بدهند بسیار مهم است کشور ما دشمنان قسم‌خورده‎ای دارد، دشمنانی که در منطقه ما داعش را درست کردند و فلسفه وجودی پیدایش داعش برای از بین بردن انقلاب اسلامی بوده است. 

بهاروند تصریح کرد:  عاملی که باعث  شده است  دشمنان به عقب رانده شوند و عقب‎نشینی کنند پشتوانه مردمی از نظام اسلامی و انقلاب  بوده است ، لذا دشمنان ما به دلیل پشتوانه قوی انقلاب اسلامی دیگر جرأت نمی‎کنند به این کشورچشم  طمع داشته باشند.

  مسئول امور هماهنگی طوایف و قبایل ستاد مرکزی  قالیباف یاد آور شد: هرچه که  جمعیت پای صندوق‎های رأی زیاد باشد دشمن یک قدم عقب‎نشینی می‎کند بنابراین هر کسی که امنیت ستودنی کشور را دوست دارد باید پای صندوق‎های رای بیاید و رای بدهد.    * کاخ‎نشین درد کوخ‎نشین را نمی فهمد*    بهاروند گفت: ابتدای دولت قبل رسانه ملی از منزلش فیلمبرداری کرد و آن را برای مردم به تصویر کشید و همه مردم وضعیت رئیس‎دولت سابق را دیدند، اما بعضی  از مسئولین فعلی به صدا و سیما اجازه ندادند که از منزل آنها فیلمبرداری شود.    وی با اشاره به اینکه کاخ‎نشین درد کوخ‎نشین را نمی‎فهمد،اظهار داشت: : کسی که دلش نمی‎خواهد خانه و زندگی او را مردم ببینند آیا این چنین فردی می‎تواند زندگی مردم فقیر را درک کند، آن کارگری که ماهانه 700 هزار تومان درآمد دارد یا فردی که فقط با یارانه 45 هزار تومانی امرار معاش می‎کند  می تواند این گونه افراد را درک کند؛ مردم باید واقعیت‎ها را بدانند.

  بهاروند گفت: چرا بعضی آقایان با طرح پیشنهاد اعلام اموال خود حتی یک کلمه حرف نزدند؟! اما آقای رئیسی به مردم اعلام کردند یک خانه 140 متری دارم.    وی، مهم‌ترین مشکل کشور را اشتغال جوانان  خواند و افزود: باید کارخانه‎ها ی که تعطیل شده اند باز شود و فعال شوند، تعداد زیادی از کارخانه‎ها در شهرک های صنعتی تعطیل و روی در آنها قفل خورده است؛ چه تعداد از این کارگران از کار بیکار شدند، این کارگران به دلیل اینکه محصول کارخانه به خاطر مشکلات اقتصادی روی دست‎شان مانده  است آیا باید با وضعیت بغرنجی روبرو باشند.

مسئول امور هماهنگی طوایف و قبایل ستاد مرکزی قالیباف با اشاره به تعطیلی یک‎هزار و 500 کارخانه ها عنوان داشت: باید واقعیت‎ها به مردم گفته شود و چرا که این مردم هستند در نهایت برای سرنوشت خودشان و کشورشان تصمیم می گیرند.

بهاروند به حل مشکلات اقتصادی کشور تاکید کرد واظهار داشت: اگر می‎خواهیم مشکل اقتصادی در کشور حل شود، باید دست رانت‎خواران را قطع کنیم؛ دولت انقلابی آن است که  می‎گوید باید تولید داخلی افزایش یابد،  و جوانان را از رکود بیکاری  نجات دهیم نه اینکه واردات بی‎رویه به کشورروز به روز افزایش پیدا کند.

انتهای پیام/د

لینک کوتاه:goo.gl/Ui9g8Y

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین