امروز: یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۲
نماینده ولی فقیه در لرستان:

نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت:اگر می‌خواهیم درد جامعه را درمان کنیم باید به فکر اشتغال و تولید باشیم .

کد خبر: ۹۳۸۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۰

به گزارش آساره خبر؛ آیت الله سیداحمد میرعمادی صبح امروز در مراسم به صدا درآمدن زنگ سلامت که در مدرسه دخترانه شاهد خرم‌آباد برگزار شد،بیان کرد: هر کسی که با الفبای اسلام آشنا باشد به خوبی می‌داند از نظر ادیان، برترین نعمت، نعمت سلامت است و هیچ دینی به اندازه اسلام به سلامت تاکید نکرده است.

وی عنوان کرد: برای رشد و تعالی نیازمند به سلامت بهستیم و جامعه با نشاط و امیدوار در سایه سلامت است و سلامت منشا پیشرفت مادی و معنوی انسان بوده و از نشانه‌های شکوفایی هر ملت سلامت است.

وی بیکاری را از مهمترین عوامل افسردگی در جامعه و در بین جوانان عنوان و تصریح کرد: اگر می‌خواهیم درد جامعه را درمان کنیم باید به فکر اشتغال و تولید باشیم چرا که خانواده‌ای که بیکار داشته باشد خانواده‌ای افسرده است و بیکاری باعث افسردگی و دوری از نشاط می‌شود.

میرعمادی بیان کرد: نماز انسان را از زشتی‌ها و آلودگی‌ها پاک می‌کند،و اگر می‌خواهیم سالم بوده و سالم زندگی کنیم باید به نماز روی آورده و برای آن اهمیت ویژه‌ای قائل شویم.

نماینده ولی فقیه در لرستان یکی دیگر از عوامل اصلی سلامت را روزه گرفتن برشمرد و افزود: اگر می‌خواهیم سلامت جسم خود را حفظ کنیم باید روزه گرفته و از پرخوری پرهیز کنیم.

وی اظهار کرد: یکی دیگر از عوامل سلامت را باید صدقه دادن دانست، کما اینکه انسان باید با صدقه دادن حق مالی خود را به خدا ادا می‌کند.

امام جمعه خرم‌آباد تصریح کرد: یکی دیگر از عوامل سلامت صله رحم است چراکه معاشرت فامیلی نیز باعث افزایش سلامت می‌شود.

فارس

انتهای پیام/د

لینک کوتاه: goo.gl/6y6XEE

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین