امروز: شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۶
بازوند خواستار شد:

استاندار لرستان با اشاره به این‌که کمک به بازسازی عتبات عالیات مانند کمک در زمان جنگ است، گفت: نام مردم لرستان بر روی درب ورودی سرداب غیبت امام زمان(عج) حکاکی شود.

کد خبر: ۹۳۷۵
تاریخ انتشار: شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۰

به گزارش آساره خبر؛ هوشنگ بازوند، استاندار لرستان در جلسه شورای هماهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان که امروز شنبه، دوم اردیبهشت در بیت نماینده ولی‌فقیه در لرستان برگزار شد، گفت: نام مردم لرستان بر روی درب ورودی سرداب غیبت امام زمان(عج)  حکاکی شود.

 وی با اشاره به این‌که کمک به بازسازی عتبات عالیات مانند کمک در زمان جنگ است، تصریح کرد: خیلی‌ها بعد از دفاع مقدس غبطه می‌خوردند که چرا در دفاع مقدس حاضر نبودند و اگر روزگاری بازسازی عتبات عالیات تمام شود عده‌ای غبطه می‌خورند که چرا در بازسازی عتبات عالیات کمک نکردند.

 بازوند با اشاره به اینکه نحوه بازسازی و جمع آوری نذورات مردم باید طوری باشد که مردم به آن میل  داشته باشند، گفت: برای پرداخت تنخواه هزینه درب ورودی سرداب غیبت امام زمان(عج) که توسط مردم لرستان ساخته شده است باید از ظرفیت ادارات دولتی و کارمندان استفاده شود.

 استاندار لرستان گفت: مراسم رونمایی از درب ورودی سرداب غیبت امام زمان(عج) با حضور مهمانان داخلی و مهمانان کشور عراق در ایام نیمه شعبان برگزار شود.

ایکنا

انتهای پیام/د

لینک کوتاه:goo.gl/ZdEjWR

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین