امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۱
سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش لرستان خبر داد:

سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش لرستان از برگزاری یادواره شهدای فرهنگی استان در فصل بهار ۹۶ با همکاری استانداری خبر داد.

کد خبر: ۹۲۳۷
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۸

به گزارش آساره خبر؛ خدانظر دریکوند سرپرست آموزش و پرورش استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: درآخرین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال 95 که به ریاست استاندار برگزار شد هشت دستور کار در نظر گرفته شد که مهمترین ٖآنها برگزاری یادواره شهدای فرهنگی در فصل بهار ۹6 بود که این یادواره به امید خدا با همکاری استانداری و دیگر دستگاههای اجرایی استان برگزار خواهدا شد.

وی گفت: مشکل دستگاههای نقلیه در آموزش و پرورش  در این جلسه مطرح شد چرا که این سازمان خودورهای را که برای بازدید از مدارس به مناطق محروم اعزام می کند با مشگل مواجه هستند لذا استاندار قول دادند تا رفع این مشگل پیگیری خواهند کرد.

دریکوند افزود: یک طرح پیشنهادی به نام برگزاری کلاس های تقویتی برای مناطق محروم به استاندار داده شد وامیدوارم که این طرح با کمک استاندار و دیگردستگاههای اجرایی استان تا مرحله نهایی به تصویب برسد .

سرپرست آموزش و پرورش کل استان اشاره ای هم به دبیرستان امام(ره) در بروجرد کرد و افزود: برای اینکه سابقه تاریخی این دبیرستان حفظ شود آموزش و پرورش استان برای بازسازی و احیا این دبیرستان برنامه های در نظر دارد وانشالله که با کمک خیرین بتوانیم آن را به سازی کنیم و آموزش و پرورش استفاده مطلوبی از این دبیرستان داشته باشد .

انتهای پیام/د

لینک کوتاه:goo.gl/IMgnl5

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین