امروز: سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۴۸
فرمانده سپاه استان کرمان در لرستان:

فرمانده سپاه استان کرمان در لرستان گفت: امروز ما به برکت خون شهدا در بحث دفاع به خود کفایی رسیدیم دشمن شناس باشیم و از دشمن  نباید غافل باشیم.

کد خبر: ۸۹۶۴
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۱

به گزارش آساره خبر؛ سردار روح‌الله نوری ظهر امروز در مراسم گرامیداشت سی امین سالروز عملیات کربلای چهار و پنج که در حسینه ثارالله تیپ 57 حضرت ابوالفضل (ع) برگزار شد اظهارداشت: ملت ایران در دوران دفاع مقدس هزینه کرد و عزیزترین متدین ترین و انقلابی‌ترین فرزندان خود را سخاوتمندانه تقدیم  انقلاب کردند و هیچ کدام از این هزینه‌ها  نتوانست به اراده ملت خللی وارد کند.

خودکفایی دفاعی؛ به برکت خون شهدا است/ نباید از دشمن غفلت کرد

نوری گفت:ملت غیورکشورمان با جانفشانی های  حکومت دو هزار و 500 ساله شاهنشاهی را واژگون  کردند و تفکرات مارکسیستی، لنینیستی، سرمایه‌داری، سکولاری و کاپیتالیسم درباری زیر پای ملت له و نورده شد .؛ از همان دوران تهدیدها، توهین‌ها، تحقیرها، تضعیف‌ها و محاصره 37 ساله نتوانست خدشه ای به اراده ملت وارد کنند.

وی بیان کرد: اگر امروز در بین کشورهای دنیا صلابت و ابهت  و عزتی که  خدا به ماد داه است سه عامل در آن دست داشت یکی  به جهت رهبری حکیم، سیره انقلاب اسلامی و حماقت دشمن است.

فرمانده سپاه سابق تیپ 57 لرستان با اشاره به  وفاداری، امانت‌داری، دشمن‌شناسی، هوشیاری، مدبری، سیاستمداری مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: همه نخبگان عالم هر کدام از آنها آرزوی ملاقات با مقام معظم رهبری را دارند  لذا هر یک از رؤسای جمهور  که می خواهند وارد کشورمان شوند ملاقات با رهبری یکی از شروط  ورود خود به ایران  می‌دانند چراکه این ملاقات برای کشور آنها خیلی  مهم است.

این فرمانده یاد آور شد: طی روزهای اخیر رئیس جمهور جدید آمریکا  مطرح کرده بود  که پرونده برخورد نظامی روی میز است   و ما می بینیم که استکبار جهانی و آمریکا هنوز که هنوز است دارند  اشتباه می کنند و آنها به خیال خود با  توطئه های  می توانند شعار ها و آرمان های انقلاب را وادار به عقب کنند این نشان حماقت آنها است.

روح‌الله نوری  ضمن طرح این سوال که آیا دیگران وصایا ی  امام خمینی (ره) در بحث فرهنگ و اقتصاد معشیت و تولید و صادرات جدی گرفتند؟ افزود: اگر دیگران هم مانند فرزندان امام راحل، اسلام و انقلاب به وصیت امام(ره)  و رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه می‌کردند آیا در سایر عرصه‌ها مانند دفاع بالاتر نبودیم؟!

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: امروز ما به برکت خون شهدا در بحث دفاع خودکفا هستیم  و وفاداران به نظام می‌دانند که دشمن هست و نباید از غافل بود.

خودکفایی دفاعی؛ به برکت خون شهدا است/ نباید از دشمن غفلت کرد

 فرمانده سابق تیپ  57  حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان گفت: اگر امروز این آمادگی دفاعی سازمان‌های بسیج، سپاه پاسداران و ارتش وجود دارد  به خاطر  هشدار امام‌ (ره) بود که فرمودند: با خشم بر دشمنان بنگرید.

وی به پیروزی حلب اشاره کرد و گفت: پیروزی جبهه مقاومت در حلب پیروزی انقلاب اسلامی بر استکبار جهانی است .

نوری بیان داشت: در بحث‌های فکری، فرهنگی، اعتقادی، انقلابی‌گری و سازماندهی نباید غافل باشیم چرا که ما به فرداهای دیگر به این بحث ها نیاز داریم .

فرمانده سپاه ثارالله  کرمان خاطر نشان کرد: ما در بحث تحکیم وحدت نباید غفلت کنیم چرا که  که حول محور ولی فقیه وحدت  است و در شعارهای انقلاب اسلامی باید وحدت داشته باشیم  وحدت در راستای دشمن‌شناسی را باید حفظ کنیم.

 خودکفایی دفاعی؛ به برکت خون شهدا است/ نباید از دشمن غفلت کردوی تصریح کرد:ما  باید دقت کنیم  شعار ما این  است هرکس در هر جای که هست  نباید گفتمان دشمن را تکرار کند و در زمین دشمن بازی نکنیم و هرجا حرفی  هست ابتدا از صلابت اسلام، انقلاب و  شهدا و مقاومت مردم و شهدا بگویید؛ لذا ما به دو نکته را باید دنبال کنیم یکی غفلت و دیگری دقت است.

نوری عنوان داشت: اگر چنانچه از شهدا بخواهیم که از ما چه انتظاری دارند؟ خواهند گفت ارزشهای انقلاب اسلامی، را حفظ  کنید و دشمن شناس باشید  و از محرومان  حمایت کنید.

انتهای پیام/د

لینک کوتاه: goo.gl/zHKXOD

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار استان
اخبارجديد
پربحث ترین